-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Napló

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
SzerzőÜzenet
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Napló - Page 5 Cl0te33500/45000Napló - Page 5 29y5sib  (33500/45000)

Napló - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Napló   Napló - Page 5 EmptyKedd Márc. 24, 2009 3:44 am

Az eget rengető ordibálásától süket lettem legalább fél órára. Jókat is mulatott rajtam, hogy időnkét megpiszkálom a füleimet és grimaszolok mellé, hátha kidugulnak.
Legnagyobb sajnálatomra a póttestemnél még mindig méretes tömeg tolongott. Gondoltam minél előbb 'magamhoz' kéne térni, mert hívják a mentőket, aztán fújhatom a sokadig 'testemet'. Urahara vinnyogását meg nem volt semmi kedvem se hallgatni. Folyton órák hosszat szokott jajveszékelni, mert dolgoznia is kell egy kicsit ha felbukkanok a boltban. Egy sóhaj után nemes egyszerűséggel belöktem az emberek közé His-t és magyarázásba kezdtem, hogy szedjen ki onnan.
-Na, de életem! Azt meg, hogy oldjam meg?-
-Találd ki! A helyedben viszont nem cseverésznék a levegőbe, mert sok kíváncsi szempár mered rád!-vigyorogtam elégedetten.
- ELÉG LEGYEN! HA ILYEN KÖZEL VANNAK NEM KAP LEVEGŐT! OSZOLJANAK!-racsított már megint teljes tüdőből. Most viszont megúsztam a hallás károsodást, mert épp időben fogtam be a füleimet.
Miután kisebb rés nyílt a falban fogtam magam és visszamásztam a póttestbe. His gyorsan bevágott egy 'csoda-történt' fejet, aztán felszedett a földről. Én persze alakítottam a szegény gyógyultat, aki semmit se ért és hálálkodtam össze-vissza minden szentnek. Ideje volt a maradék nézőtábort is elriasztani, ezért hadováltam valamit, hogy olyan ritka betegségem van, amitől elájulok, ha három embernél többen vesznek levegőt a x méteres körzetemben. Ritka jól alakíthattam a szegény, ártatlan nőt, mert két perc múlva már senki se volt a közelünkben.
-Ennyike!-kacsintottam a totálisan kiakadt férjemre.-Indulás!-toltam magam előtt kitartóan. A küszöbbel nem számoltam, emiatt szó szerint beestünk a szalonba. Még szerencse, hogy félúton sikerült valamiben megkapaszkodnia a férjecskémnek.
Egész jól elvoltunk, de aztán megjött a nagyfőnök. Mit ne mondjak nem éppen a legrózsásabb hangulatában volt vagy csak alapjáraton ennyire idegesítő. His-nek se kellett több kezdett rendesen agybajt kapni már a második megnyilvánulásától. ideje volt nekem is bevetni magamat.
-Igen, a szivi is marad! És jobban örülne, ha nem csúszna meg az a tű!-türtőztettem magam és vettem elő a bájos oldalamat. -Ha egy hajszálad is meggörbül és letépem a fejét...-súgtam oda a férjecskémnek.
-Nah, nesze! Nézz körbe benne...vagy van elképzelés?-
-Hüm?-néztem nagy szemekkel az érintettet.-Nekem is tudnál mutatni?-
-Bármit, szivi!-
-Ehhe...-^^"-Én rózsát szeretnék keríteni, de még nem igazán tudom hova és milyet.-
-Megoldjuk!-mért végig valami eszméletlenül feltűnően, amitől már bennem is kezdett felmenni a pumpa.
-Tündér vagy, hogy ennyire segíteni szeretnél!-folytattam tovább a bevetett stílusomat némi erőlködés után. Közben azért szorgosan nézegettem His-re is, nehogy felrobbanjon mérgében.
Vissza az elejére Go down
Hisagi Shuuhei
Globális moderátor
Globális moderátor
Hisagi Shuuhei

Férfi
Hozzászólások száma : 121
Tartózkodási hely : Híd alatt, híd alatt a Margit híd alatt... XD
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : -1

Napló - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Napló   Napló - Page 5 EmptyCsüt. Ápr. 02, 2009 5:44 am

Hisaginak úgy nőtt a feje mintha héliummal kezdtek volna pumpálni, már csak az kellett neki, hogy elkezdjen lebegni. De már látta magaelőtt azt a jelenetet, hogy Hana egy madzagot köt a nyaka köré és vidáman ugrándozik vele, hogy van egy személyre szabott férj lufia. Amíg ő ellapozgatta magának a kis katalógus szerű füzetkét a kétajtós szekrényfazon, meg szépen elvolt a szívszerelmével. Pár pillanatos morgolódás után, rábökött egy elég bonyolult és kellőképp kacifántos tetoválásra.
-Na… megtaláltam a megfelelőt.
-Valóban ezt akarod nyüzüge császár?
Na ez a becenév kellőképpen felfújta a fejét így már csak a madzag hiányzott.
-Igen képzeld el ez lesz.
-Félek, hogy be fogsz hugyozni közben…
-Én legfőképpen attól félek, hogy még egy ilyen mondat és beverem a képedet.
-Igazán kiscsávó? Nagyon nagy lett az arcod.
-Nem is tudod mekkora arcom van te barom.
-Ha így folytatod, nem éled meg a reggelt pöcsöm…
-Ha tudnál valamit, nem beszélnél így…
Már villámokat szórt mindkét fél szeme, de aztán közbeszólt a sors, jelen esetben Hana.
-Héééé… mint két kóbor kutya… befejeznétek?
-Persze szivi.
-Ne sziviiiiiiizzzzzzzz.
Sült el Hisagi keze, a fickónak enyhe képkiesés körülbelül fél órán keresztül.
-Hoppszlá.
-Te jó ég… ennyire idegesített?
-Hát… megmondom őszintén, itt és most agyonvertem volna, de itt vagy te is így csak egy orrtörést kapott.
-Szívecském… őt csak agyhelyen tudtad volna verni, de azért kedves tőled, hogy nem vesztetted el az eszedet teljesen. Különben nem kellene csinálni vele valamit?
Hisagi csak megrántotta a vállát, aztán megpróbálta felcibálni egy székre az izomkolosszust, ami időközben kiderült, hogy inkább zsírszövet és nem izom. Egy vizes törölközőt terítettek az arcára aztán leültek egy kicsit várakozni. Hosszas várakozás után ébredezni kezdett a fazon.
-Jobban vagy?
Hajolt fölé Hana, hogy megtudja, hogy mi a helyzet.
-Öhm… azt hiszem igen… de eltört az orrom.
-Örülj, hogy csak az tört el.
-Örülök én…
-Na haladjon az a tetoválás.
-Már is!
Pattant fel a helyéről a nyomoronc és osont be egy terembe.
-Nahát… milyen segítőkész.
Kezdett bele a halk nevetésbe Hisagi.
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Napló - Page 5 Cl0te33500/45000Napló - Page 5 29y5sib  (33500/45000)

Napló - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Napló   Napló - Page 5 EmptySzomb. Május 23, 2009 1:35 am

Kezdett egyre jobban elmorcosodni a helyzet. Eleinte inkább rájuk se figyeltem, mert tudtam, ha a férjecském mérges jobb ráhagyni. Na meg reménykedtem, hogy a keménykedő izomagy is leállatja magát látva, hogy nem hat meg az előadásával. Szóval csak csendesen lapozgattam a kezembe nyomott könyvecskéket. Csak akkor kaptam fel a fejem, amikor His felmordult jelezve megvan a mintája. Nekem se kellett több. Csillogó szemekkel felpattantam és odaugrottam megkukkerolni a kiválasztott szépséget. Persze pont mire célt értem volna zendítettek rá a bokszmérkőzés újabb menetére. Ettől már nekem is rángatózni kezdett a szemöldököm és lassan ott tartottam mind a két jómadárnak kiosztok egy anyai pofont.
Szépen beálltam a villámszórás középpontjába eltolva egymás körzetéből a két kemény legényt. Próbáltam normál hangnemben csitítgatni őket, de az agyatlan tetoválója túlfeszítette a húrt és az én egyetlen férjecském kiosztott neki egy K.O-t. Zavarodottan pislogtam és tekintgettem felváltva a két egyedre. Végül letárgyaltam életem értelmével a helyzetet és megpróbáltuk kicsit észhez téríteni a totálisan kifeküdt "művészünket". Fél óra múlva össze is jött az életmentő kezelés. Aztán meg csak bambán lestem ki a fejemből mennyire kezesbárány lett.
-Nahát… milyen segítőkész.-
-Naaah!-böktem oldalba a kárörvendően kuncogó férjecskémet.- Inkább ülj szépen le a kínzószékbe! Eleget akcióztál már!-toltam magam előtt az elégedetten vigyorgó képét. Miután felpolcolta magát felsóhajtott elégedetten.
-Azért így mindjárt kellemesebb a légkör...-
-Lehet...de azért többet már ne üsd le! A végén még a lábujjával próbál gumikacsát tetoválni rád.-
-Azt merje meg...-gyorsan adtam a megint fortyogni készülő buksijára egy puszit és odahúztam hozzá egy széket.-Itt maradok, ha a büszke kapitánykám megengedi.-vigyorodtam el, felszedve az eldobott füzetet.-Melyik is lesz?- pakoltam a mellkasára és kezdtem el lapozgatni.
-Öhm...szívecském! Innen semmit se látok.-
-Tudooooom...várj!-emeltem fel.-Ez az?-
-Nem!-
-Akkor ez?-kezdtem el találgatni komoly fejtörések közepette. Már lassan az egészet végigpörgettem neki, amikor csodák csodájára előkerült a szerencsés 13-as. Kissé kikerekedett szemekkel forgattam a gyönyörűséget, ami eszméletlenül jól nézett ki.
-Édesem!-pillantottam le rá aggodalmasan.
-Tessék?-
-Nem fog ez nagyon-nagyon-nagyon fájni? Nem kéne egyszerűbbet keresni? Nem aaaaaz! Irtó szép meg szexi, de azért azt se szeretném, hogy belehalj!-nyöszörögtem szomorú kisboci szemekkel nézve a férjecskémet.- Ja, és ne gyere azzal, hogy ennyit megérek! Az ígéreted nem ér ennyit...-
Vissza az elejére Go down
Hisagi Shuuhei
Globális moderátor
Globális moderátor
Hisagi Shuuhei

Férfi
Hozzászólások száma : 121
Tartózkodási hely : Híd alatt, híd alatt a Margit híd alatt... XD
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : -1

Napló - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Napló   Napló - Page 5 EmptyVas. Május 31, 2009 5:22 am

Miután Hana megtalálta a megfelelő tetoválást amit Hisagi kinézett magának egy kicsit mintha eltántorodott volna, de a széken ücsörgő személy biztos volt a dolgában. Egyenlőre.
-Nyugi édesem nem fog annyira fájni… remélem. Különben is férfi lennék vagy mi a szösz, úgyhogy csak kibírom.
-Az oké, hogy férfi vagy szívecském, de… ha jól sejtem az ott elég érzékeny.
Kezdett el mutogatni elég erőteljesen Hisagi ágyéka felé, aki csak sóhajtott egy nagyot, majd kicsit közelebb hajolt a nejéhez és megcsókolta.
-Túl fogom élni.
Vigyorgott erőteljesen egy sort utána hátradőlt és kezdte írni a végrendeletét fejben, hiszen jól tudta, hogy nem fogja kibírni ordítás nélkül, de ha már ennyire benne van a fejében, hogy egy tetoválást csináltat, amit a felesége kért tőle akkor meg is teszi. Pár perces plafonnézegetés után megérkezett a rajzművész és leült a hatalmas valagára.
-Kezdhetjük?
-Felőlem.
Adott egy egyszerű választ miközben az egyik kezét ökölbe szorította, amit se a tetováló se Hana nem lát. Az előkészületek után elkezdődött His fejében a mészárlás, a szemei úgy kikerekedtek, hogy már-már a Föld-től is nagyobbak voltak.
-Élsz még?
Csengett a fülébe a felesége édes hangja, de választ nem tudott neki adni, csak egy egyszerű bólintást erőszakolt ki magából. Úgy gondolta ennyi csak elég lesz, hogy tudassa él is meg nem is. A végefelé már kezdte megszokni a fájdalmat, de aztán a művészúr lejjebb ment. Nah ekkor csordult ki Hisagi könnye és kezdett el izzadni mint egy ló. Hana természetesen észrevette ezt a reakciót, így szépen óvatosan letörölgette a könnycseppeket a férjecskéje arcáról és megfogta a kezét hátha így egy fokkal jobb lesz.
-Tisztára mintha szülnék…
Préselt ki egy marhaságot a száján nagy nehézségek árán és próbált mosolyogni egy kicsit, de ez már nem ment neki inkább csak nézegette tovább a plafont.
-Junior?
Kezdett el nevetni a felesége, mire His csak morgott egy párat, aztán mondogatta magában tovább az imákat, hogy ne menjen lejjebb a szerkentyű. Kész csoda, hogy nem világosodott még meg mint Budha, pedig ár itt lenne az ideje, mert életében nem mormolt még el ennyi imát mint ezekben a pillanatokban.
-Kész vagyunk máááááár?
Nyújtotta el az utolsó szót egy kicsit, mert épp akkor kezdődött egy új bekezdés a tetoválós fazonnak a kottájában. Inkább úgy döntött, hogy hallgat tovább hátha bölcs marad és nem hülyül meg a tetoválás végére. Végül is megmaradt a szájharapdálásnál, de talán azt sem kellene mert a végén rág egy másik lyukat az arcára.
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Napló - Page 5 Cl0te33500/45000Napló - Page 5 29y5sib  (33500/45000)

Napló - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Napló   Napló - Page 5 EmptyCsüt. Jún. 04, 2009 12:45 am

Még engem is kivert a víz, meglátva mi fog odafelé kerülni. Igaz, His játszotta a kemény városi menőt és nyugtatgatott nyakra főre, hogy nem lesz semmi baja, de azért annyira már ismertem, hogy átlássak a szita lyukacskáin. Azért tiszteletben is akartam tartani a nagy elhatározását, ezért a további vészmadárkodásomat megtartottam magamnak. Maximum fellocsolom vagy újraélesztem, ha mégis beütne a környezeti katasztrófa.
Eleinte hagytam had élje ki a büszkeségét, de miután lesápadt és óriási szemekkel meredt a plafonra komolyan elgondolkoztam még azon is, hogy él e. A válasza nem nyugtatott meg. Le is csaptam az egyik kezére és simogatni kezdtem, bár ilyenkor aztán nem sokat segíthetett. Mindenesetre a rövid szülésre tett megjegyzésén én jót virultam. Adtam is egy puszit hálám jeléül a homlokára, mert engem aztán elszórakoztatott ezzel egy darabig. Nagyon jól elvoltam magamnak az egész jelenet elképzelésével. Ahogy a pocakos His hangulatváltási hullámokkal küzd és sírva panaszkodik arról, mennyire fáj a háta. Utána meg azonnal megkapnám a magamét, hogy úgy se tudom mit él át, ezért ne nevessek rajta. Még az is megfordult a fejemben milyen szinten lenne hirtelen haragú. Bár őt nem tudtam volna elképzelni tányérdobálás és hisztiroham közepette. Aztán áttértem arra a képre, amikor földöntúli boldogsággal viharzik be hozzám közölni, hogy rúgott egyet a bébi. Na akkor egészen biztos csillapíthatatlanul be lenne sózva és szünet nélkül hallgathatnám, micsoda élmény. Végül azzal zártam a képzelgést, amint válogat valamelyik boltban csillogó szemekkel a sok baba holmi között.
Kicsit észhez térve sóhajtottam egy hatalmasat, de majd nem szívbajt kaptam, amikor kétségbeesetten és mérgesen dörrent fel életem párja. Nagyon úgy tűnt már megunta az egész tetoválósdit. Biztosra vettem megfordult a fejében, hogy feláll és nemes egyszerűséggel távozik. Aztán otthon megtalálom a fotelba kucorodva, jégkocka páncélban. Aztán gyönyörűen beölelne és elpanaszolná ilyen mértékben fáj neki az érintett terület. Én meg úgy se tudnék rá haragudni, emiatt. Vigasztalnám nyakra főre, mert ha ő ilyet csinál, akkor egészen biztos nem egy öt éves bibijéről szól a történet.
-Még messze van a késztől!-simogattam a buksikáját is.- De ha már nagyon nem bírod akkor leállítjuk a kínzásodat és legközelebb befejezik a számozásod!-
-MÉG MIT NEM! Kétszer éljem át ezt a terrort?!-háborodott fel némileg megmozdulva a székben. Erre a dolgozó személy, csak mérgesen horkant fel, His-nek meg azt hittem kiesnek a szemei.
-Nyugalooooom! Ne mozogj, kincsem!-tettem finoman a mellkasára a szabad kezemet, mert a másikat már javában szétszorongatta. Persze érte jobban aggódtam, mint a kezem épségéért, úgyhogy nem is figyeltem arra lassan azt se érzem zsibbadna végtagom.
-Igye...kszem!-
-Tudom!-próbáltam mosolyogni barátságosan, de nagy a valószínűsége, hogy nem jött össze a nagy próbálkozás.
Vissza az elejére Go down
Hisagi Shuuhei
Globális moderátor
Globális moderátor
Hisagi Shuuhei

Férfi
Hozzászólások száma : 121
Tartózkodási hely : Híd alatt, híd alatt a Margit híd alatt... XD
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : -1

Napló - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Napló   Napló - Page 5 EmptySzomb. Jún. 27, 2009 8:02 am

Amíg a „műtőasztalon” szenvedett a nagymenő, addig volt ideje elgondolkozni azon, hogy miket ígérjen meg legközelebb, ha részeg még akkor is. A fejében már minden hülyeség megfordult, a kádban fürdőzés egy kiskacsával, erős paprika evő verseny és a többi. Viszont hamar kilett zökkentve a gondolkozásból, mivel a tetoválás egyre nagyobb lett így a fájdalom is a tetőfokára hágott.
-Sok van még?
-Már nem annyira.
Kapott egy halk választ, amire csak egy sóhajt eresztett el és leste a plafont tovább. Sok-sok év múlva végre úgy érezte, hogy már csak a finomításokat végzik a nagy remekalkotáson. Aztán meghallotta élete második legcsodálatosabb szavát.
-Kész van.
Most viszont az örömtől és a megkönnyebbüléstől szöktek könnyek a szemébe, már csak azon kellett gondolkoznia, hogy hogyan fog felállni és sétálni mint egy rendes normális ember. Megoldást nem nagyon talált magában így arra jutott, hogy majd tolókocsiban fog közlekedni mindenhova. Viszonyt ezzel az volt a nagy probléma, hogy ha küldetésre megy, akkor nem száguldozhat egy hatalmas tolókocsival a többiek után, így inkább megpróbált először felülni.
-Először talán megpróbáljuk hűsíteni a területet.
-Öhm.
-Bekenjük Mucika.
Pislogott szépen egymásra a házaspár, aztán a hatalmas művész eltűnt a ködben és kis idő múlva előjött egy kis tubussal. Alig egy borsószemnyit nyomott Hana ujjára, aki próbálta finoman lekezelni a „sértett” területet. Eleinte inkább égette a kenőcs a friss remekművet minthogy hűsítette volna, de aztán kezdett egy kicsit javulni a helyzet, bár még a tűrhetőtől is nagyon messze volt.
-Jobb már egy kicsit?
-Hát… egy kicsivel jobb.
Nézegette His az új tetoválását. Az ugyan mindegy volt, hogy van rajta azon kívül más díszítő elem, ha sorba kellene tenni a dolgokat ezt tenné az első helyre. A többi ehhez képest kispiskóta volt.
-Ha adhatok tanácsot, te inkább a derekadra tedd és ne oda ahova én.
Pillantott rá a feleségére, aki csak mosolygott egyet ezen a tanácson, aztán szinte egyszerre fordultak a „művészhez”, aki majdnem kiugrott az ablakon az ijedtségtől, pedig a kis párocska csak tudni akarta, hogy eddig mivel tartoznak neki. Mikor megtudták a fontos információt His gyorsan kijelentette, hogy neki kétbetűs kitérőre lenne szüksége, viszont azt nem tudja, hogy hol van az a fontos hely. A hely tulajdonosa mutatta az utat viszont az alanynak segítség kellett a járáshoz is, így megkérte Hanát, hogy támogassa egy kicsit az ajtó előtt viszont megálltak. A tulaj visszament a párocska, pedig egymásra nézett.
-Bemenjek veled?
-Azt hiszem innen már menni fog.
-Biztos?
-Édesem, biztos. Megtudom fogni… de ha nagyon segíteni akarsz, akkor inkább menjünk haza gyorsan.
-Marha.
Csattant Hana keze His mellkasán, aztán útjára engedte a törpe vízerőművet.
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Napló - Page 5 Cl0te33500/45000Napló - Page 5 29y5sib  (33500/45000)

Napló - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Napló   Napló - Page 5 EmptyKedd Júl. 21, 2009 4:15 am

Legszívesebben tövig rágtam volna a körmeimet. Sosem szerettem békésen malmozgatni vagy képzeletbeli báránykákat számolgatni, amíg valamelyik szerettem szenvedett, főleg ha az én hülye ötletemből kifolyólag. El is döntöttem szépségesen magamban, miután túl lesz His ezen az emberkínzáson mindent megteszek, hogy kedvében járjak egy jó darabig. Ennyit simán megérdemel! Ráadásul nagyon hősiesen tűrte ezt a terrort! Én már régen sikítozva szaladtam volna el egészen a legközelebbi vízpartig. Vagy hisztizve bömböltem volna bármilyen hideg tárgy után. Komolyan elmerengtem azon is megérdemelem e, hogy ekkora tortúrának tegye ki magát, de hiába kérdezném tőle úgyis egy szúrós tekintettel intézne el és elmagyarázni mekkora butaságokat beszélek, mert ő bármit megtenne a kedvemért. "Na, de én mit tettem érte? Ez egy roppant jó kérdés." Sóhajtoztam lemondóan és mocorogtam kicsit kényelmesebb helyzetbe magam a széken, mivel az egyik karom mellett a lábaim is elkezdtek zsibbadni. Mindenesetre elszántam elhatároztam, hogy a legközelebbi ötleteimről hallgatni fogok mint a sír!
Azért az elmélkedéseim közepette sűrűn figyeltem a hála nekem még mindig szenvedő férjecskémet és tovább próbálkoztam nyugtatni, szerintem nulla sikerrel. Ennek ellenére nem tágítottam. "Majd persze elmegyek a kanapéig újságot olvasni, mert unom magam vagy kényelmetlen a szék! Még mit nem! Ha idegesít is bárkit itt fogok maradni!" Vágtam végletekig elszánt fejet, de rápillantra His-re legszívesebben sírva fakadtam volna. A kész szónak meg szó szerint annyira tudtam örülni, hogy kevés hiányzott a tetováló nyakába ugráshoz és hálás köszöngetésekhez. Helyette inkább visszafogtam magam és csak a megkönnyebbült sóhajomat eresztettem szabadon.
Rövidke pihenő után a kezembe nyomták a tubust, majd kísérhettem a mellékhelységre szívem szerelmét. Igaz én még mindig aggódtam érte és szégyelltem is magam, amiért ezt kértem tőle, de épp elég baja volt, úgyhogy a hisztimet elnapoltam. Szóval ráérősen támasztva a falat játszadoztam a hajammal idegességemben és vártam His felbukkanását, bár lehet a csoszogás előbb elárulja mint az ajtó nyílása. Valahogy így is alakult a helyzet.
-Szívecském?!-toporgott előttem a férjecském az övével babrálva. Jobban szemügyre véve a helyzetet pedig az egész nadrágja volt a probléma.
-Igen?-
-Baj lenne ha boxerben mennék haza?-
-Nekem nem, ha téged se fog zavarni a sok kíváncsi szempár! De adhatok rád szoknyát is!-
-Oh, az remek lesz...- kuncogtam fél sort, mivel megint messzi tájakra evezett a fantáziám, de inkább elhessegettem a tűsarkúban és dögös sminkben virító férjecském látképét és segítettem neki a lehető legfájdalommentesebben elintézni a gatya problémát.
-Legalább a hakama nem fogja bántani! Valami pozitívum, nem?- nyomtam egy hatalmas puszit az arcára és igyekeztem megnyerően vigyorogni.
-Na, igen. Milyen rémálom lenne már, ha feszülős bőrben kéne melóznom!-
-Hüüüm...-kuncogtam sejtelmesen és karoltam fel az egyetlenem, hogy vissza tudjunk indulni szép lassú tempóban. Már csak azon gondolkoztam mihez fog kezdeni, amíg én leszek kezelés alatt. Ácsorog vagy fel-alá járkál?
Vissza az elejére Go down
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

Napló - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Napló   Napló - Page 5 EmptySzomb. Dec. 05, 2009 9:07 am

Hana Shuuhei Akamoto kérésére a topico


Lezárom
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom




Napló - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Napló   Napló - Page 5 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Napló

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
5 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Off :: Csevegő :: Archív-