-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Keptöni iroda

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Kagami Ritsu
10. Osztag
10. Osztag
Kagami Ritsu

nő
Pisces Rat
Hozzászólások száma : 105
Age : 28
Tartózkodási hely : Kagami-birtok vagy 10. osztag
Registration date : 2010. Mar. 06.
Hírnév : 13

Karakterinformáció
Rang: 6. tiszt | A Kagami-ház feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Keptöni iroda - Page 2 Cl0te14000/15000Keptöni iroda - Page 2 29y5sib  (14000/15000)

Keptöni iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Keptöni iroda   Keptöni iroda - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 02, 2010 7:02 pm

// Hajimemashite, taichou-chan... soshite Rin-chan *.* \\


Nem mondhatni hogy túl durcás vagy netán mérges lett volna azért az általa shinigamiként ismert espadára, mert túlságosan formális megszólítást használt, csupán elszontyolodott egy kissé, mivel otthoni problémáit juttatta eszébe a dolog. Persze mások ölni tudnának azért, hogy nevük után a -sama titulus hangozzon el, de ha azt nem is, minimum fogadások tárgyaként kezelik a tiszteletteljes megszólítási formát, úgy képzelik a vesztest ezáltal megalázzák, a győztes pedig abba a tévképzetbe ringathatja magát, hogy ő valóban feljebbvaló, mint a többi környezetében lévő. Ritsunak ez örökösi rangja címén alapból járt, de csak otthon. Itt csupán egy volt a sok shinigami közül, és csak tiszti pozíciója emelte ki valamelyest a tömegből, de messze nem annyira, hogy ez a titulus a neve mögé kerüljön. Sokkal inkább illett volna például kapitányához, hiszen az osztag legmagasabb rangú tagjáról volt szó, ki érdemelné meg a -sama utónevet, ha nem ő? Azonban ennek ellenére sem tervezte megváltoztatni a megszólítást, ami először eszébe jutott, már csak azért sem, mert úgy gondolta, minél formálisabb a megszólítás, annál távolabb kerülnek egymástól az emberek, annál nehezebben nyílnak meg egymás előtt. Márpedig az ő célja az volt, hogy minél több barátot szerezzen, és ennek az is része, hogy mindenkit becézni fog, akár tetszik másoknak, akár nem! Surprised És lám, az első eredmény már meg is mutatkozott, hiszen Rin-chan bocsánatkérésként az elvétett megszólítás miatt egy alapos ölelésben részesítette a kislányt, amitől Ritsu fejéből minden rossz és csúnya gondolat tovaszállt. Igen, nagyon szerette ha megölelik, hiszen nem volt benne sok része, az etikettnek nem része az efféle megnyilvánulás. S micsoda hiba ez! Hiszen eme szívet melengető gesztusnál nincsen jobb formája a szeretet és a barátság megnyilvánulásának, mely olyannyira hiányzott életéből.
- Ez.. azt jelenti hogy te is nemesi családból származol? *.*
Csillant fel Ritsu szeme, hiszen hogy is juthatott volna eszébe az, hogy Slarin vezetői pozícióban van egy bizonyos sivatagos, örök éjszakába borult dimenzióban, és ezért jár neki a samázás, nem pedig azért, amiért neki. Ám figyelme gyorsan Maya-chan taichoura terelődött, aki nyilván nem akart kimaradni a beszélgetés fonalából, és egy, a fiatal lány számára oly' értékes információval gazdagította őt. A zanpakutou ugyanis annyi meg annyi tanoncnak okozott fejfájást, ám Ritsu számára talán ez volt az egyetlen olyan tárgya, ahol nem csinált folyton galibát, sőt mi több, évfolyamából mindenkinél hamarabb tudta kardja első formáját előhívni, hiszen annyira könnyen teremtett kapcsolatot Kaminamival, mely kötelék mind a mai napig a 8. tiszt legnagyobb erőssége.
- Nekem is a zanpakutou ismeretek volt az, taichou!
Lelkendezett a felfedezésen, hogy közös pontot talált kettejük között. Kapitánya még emberibbé és közelebbivé vált szemeiben, és rá kellett jönnie, hogy bizony semmi oka sincs arra, hogy tartson feljebbvalójától, ő is ugyanolyan érző lény, mint bárki más, csupán már tett le valamit asztalra, amiért kiérdemelte a rangját. Tekintete aztán ismét visszafordult újonctársa felé, aki úgyszintén közölte a választ kérdéseire, noha reakciója már kevésbé volt figyelemre méltó, lévén a felelet nem keltette fel egyébként könnyen felpiszkálható érdeklődését. Mondandójának egyetlen érdekesen hangzó része a kísérlet volt, de úgy érezte inkább nem akar részleteket megtudni. Tartott ugyanis attól, hogy rosszat fog álmodni, és ezen következmény elkerülése érdekében arról is letett, hogy egy óvatlan pillanatban majd lerántsa Itsuki fejéről a csuklyát, afféle tréfaként, és hogy immár nem létező kíváncsiságát kielégítse.
- Maya-chanból hogy lett kapitány?
Fordult ismételten feljebbvalója felé, hiszen valamivel pótolni kellett a kíváncsiságán keletkezett űrt, és ez a téma megfelelőnek tűnt erre a célra. Arról nem is beszélve, hogy alig várta hogy megtudja, miféle nagy hőstettet hajtott végre a kapitány, amiért odaadták neki ezt a rendkívül felelősségteljes posztot. Izgatottságában még enni is elfelejtett egy jó pár pillanatra, de aztán rájött arra, hogy talán mégse kéne olyan lelkesen bámulni Mayát, így egy halk bocsánatkérést követően süteményébe merült inkább, persze továbbra is fülelve.
Vissza az elejére Go down
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Keptöni iroda - Page 2 Cl0te36000/45000Keptöni iroda - Page 2 29y5sib  (36000/45000)

Keptöni iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Keptöni iroda   Keptöni iroda - Page 2 EmptyHétf. Márc. 07, 2011 7:39 am

~ Apró látogató ~ Jezz meg jazz... szívroham a körömvirágnál bounce


Lényegében sosem merengtem el azon, hogy milyen csodálatos is volt annak idején tanulóként járni Seireteit. Azt hiszem akkor is kergettem a csodás álmaimat és tévképzeteimet, amik lényegében arról szóltak, hogy hogyan váltom meg a világot majd akkor, ha a vasszigorommal bekerülök egy osztagba majd. S végülis azt hiszem, csak nyertem az ügyön a személyiségem alakulásaival- emberek jöttek, emberek mentek az életemben, de egy idő után megtanultam nem sírni utánuk. Ha nekik így jó, ám legyen, én nem fogok az útjába állni egyetlen önérvényesítő tisztnek sem. Találja meg a maga útját, s nyerje el az őt megillető helyet. Őszintén azt kívántam mindnek, a lehető legjobban alakuljon a helyzete a képességeihez mérten. ><
Jelenleg pedig mosolyogva vonultam Slarin és Ritsu mellett, és csak egy röpke pillanatra fagyott az arcomra a mosoly: tekintetem pedig némi kétséggel vetült rá Slarinra: azt hiszem nagyon nem lett volna jó, ha kedvenc 8. tisztem számára világossá válik, hogy kedvenc kapitánya- nyilvánvaló hogy az vagyok, ez nem is lehet másként! Surprised - egy áruló, aki ha nem is szolgáltatott ki közvetlenül hasznos információkat az ellenség kémje számára, behozta Seireteibe, s ezáltal a kém - a.k.a. Slarin - igencsak használható dolgokat jegyezhetett meg erényes fejecskéjében. Ki tudja, mitől hízik a máj? Na meg miből tud gonosz tervet szőni Aizen... Szóval jobb, ha a poker face fent marad s mindketten játsszuk tovább a magunkra szabott szerepet- úgy, mint egy tökéletes színjáték utánozhatatlan szereplői. Mosolyogva gondolok bele Slarin esetleges nemesi életébe, és lehetséges rosszul gondolom, de szerintem agyfaszt kapna a sok kelmétől és egyéb kötötten szabályozott képmutató világtól. Bár nem tudom, hogyan zajlanak a dolgok Las Nochesben... Nem mesélt róla túl sokat, csupán annyit, hogy bármelyik nap bármelyiküket leválthatják és csúnyán kivéreztethetik- éppen ezért mondok köszönetet vaizard létemért. Még csak az kellene, hogy amúgy is csöppet depresszív lelkemet tovább terrorizálják olyan hülyeségekkel, mint pl.: meghalsz bazdmeg. Neutral Én ezt nagyon nem tudnám tolerálni, s könnyen előferdülhetne, hogy kardom élére hányom az illetőt. Surprised
Belegondolva úgy tűnt, mintha mindig is létezett volna a kapcsolat köztem és Shiro között, s megdöbbentő volt a gondolat, a tény- hogy mégsem! Surprised Bahh, tényleg volt olyan idő, amikor még töketlen kis idiótaként, belső világom lakója nélkül ténferegtem a világban... Hangozhat nevetségesnek, de igenis ő az a személy, akiben még megbízom, minden és mindenki fölött a legfontosabb a számomra. Shiro sohasem fog otthgyani egy másik nőért, magasztosabb célokért- ő mellettem áll. S lehet, csupán azért, mert ez a dolga- de nekem éppen elég ennyi is.
- Az már elég régen történt, Ritsu...a dolog azt hiszem, egy magánküldetésnek volt köszönhető, ahol sikerül elérnem a bankait... bizonyos késztetések hatására. S mikor hazaértem kisebb-nagyobb sérülésekkel gazdagodva, megpályáztam és megkaptam a rangomat. - regéltem el a történet sablonszerű, erősen cenzúrázott részét. De kérem, mégis mi sora lett volna annak, ha minden apró véres részlettel halálra rémítem/elborzasztom ezt a csöpp gyereket? Ugyanakkor széles mosollyal bátorítom kérdezzen csak részleteket, ha szeretne, s elmondom akkor: mocsok dolog, de akkor legalább majd foghatom arra, hogy ő akarta tudni. S bár valójában nem volt benne semmi lényeges, s túlzottan kegyetlenül véres, nekem mégis sikerül úgy látnom, hogy egy ilyen gyereknek ilyenről még nem kellene hallania. S fel sem merül bennem, hogy lévén shinigami, már éppen elég halált láthatott s hollowot ölt meg...
- Végülis csupán néhány óriás kígyó/pók hollow tekeredett rám, és mikor már a testem kezdte feladni, a zanpakutuom felvilágosított, hogy tovább is van még... Surprised- szórtam ki egy apróbb információt két falat tejszínhabos csoda között, majd szorongva pillantottam az órámra. Bármennyire is imádtam itt beszélgetni velük, hamarosan ideje lenne Slarint átpakolni Karakurába, hiszen ki tudja, mikor kezd a népnek gyanússá válnia a csuklyás alak jelenléte a 3. osztag kapitányának jelenlétében...
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Takeuchi Ryounosuke
3. Osztag
3. Osztag
Takeuchi Ryounosuke

Férfi
Scorpio Rooster
Hozzászólások száma : 21
Age : 30
Registration date : 2011. May. 10.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Tiszt - Kagu - Evil Serpent
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Keptöni iroda - Page 2 Cl0te5000/15000Keptöni iroda - Page 2 29y5sib  (5000/15000)

Keptöni iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Keptöni iroda   Keptöni iroda - Page 2 EmptyHétf. Május 16, 2011 5:57 am

~ Emelem kalapom, Maya taichou! ~

Elmondhatom magamról, hogy sikeresen produkáltam gy olyan reggelt, amikor azon morfondíroztam, hogy mikor is érdemes felkelni. Az első dolog ami egy érdekes logikai gondolatmenetet kreált az agyamban az a fordulások mennyisége volt, hisz egy bizonyos szám után, amennyiszer az ember álmatlanul forgolódik, illik kikelni az ágyból, nem? Meg aztán akkor is, ha a a szervezet jelzi, hogy aznap még nem volt tápanyag bevitel és eléggé szükséges lenne.
Így akarva akaratlanul is ki kellett kelnem az ágyból, hisz álom sem volt már a szememben és a hasam is korgott. Kissé kómásan mászkáltam el egy pohár tejért és valami harapnivalóért. Most még a száraz kenyér vagy valami is megtette volna, de szerencsére találtam tápláló ételt, így nem volt szükség arra, hogy megszorultságom miatt pocsékolódjon el a kedvem.
Reggelimet és a reggeli készülődést befejezvén kalapomat a fejembe nyomtam, majd kiléptem a szobámból. Kinn már nyüzsgött az élet. Tisztek járkáltak fel s alá. Már hozzászoktam ehhez, hisz mindenki igyekszik ilyenkor elintézni a fontosabb dolgokat és nem halasztani azt későbbre. Gondolom erre való a „Jobb ma egy veréb, mint holnap két túzok.” mondás, bár ki tudja.
Az tiszteket kerülgetve, hogy lehetőleg egyiknek se okozzak fölösleges fejfájást és hátráltatást, igyekeztem elkeveredni én is az úti célomhoz. Mivel korábban sikeresen összetalálkoztam és megismerkedtem Ritsu-channal, akitől még egy kis útbaigazítást is kaptam volt, hogy merre keressem a célomat, így nem is volt nehéz megtalálnom a kapitányi irodát. Az már egy teljesen más tál tészta, hogy pár percig szobroztam az ajtó mellett. Nem féltem vagy ilyesmi, hisz mégis csak csupa jó dolgot hallottam a kapitányról Ritsu-chantól, de ez akkor is különös helyzet volt. Vagy inkább fura?
A lényeg az, hogy mivel eddig életemben csak egyszer kellett ilyesmit csinálnom, még anno mikor az első osztaghoz kerültem, így szerencsére nincs gyakorlatom az ilyesmiben. Kifejezetten kínos is lenne, hisz akkor bizonyára fokozott figyelemmel követnék a pályafutásomat, hisz ha valaki olyan sokszor cserél osztagot akkor a baj mégis csak benne kell legyen és nem az osztagokban.
~ Mindent vagy semmit. - döntöttem végül mély levegőt véve és bekopogtam. A feltehetőleg kedvező választ hallva pedig benyitottam, majd kalapomat megemelve köszöntem. - Tiszteletem, taichou. Remélem nem zavarom.
Tulajdonképp nagyon is kíváncsi lettem, hogy milyen lehet az új kapitányom. Mint külsőre mint személyiségileg, hisz ahány osztag annyi kapitány és mindenik más. Azt viszont már most leszögezhetem, szerintem, hogy a mai napom is érdekes lesz.
Vissza az elejére Go down
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Keptöni iroda - Page 2 Cl0te36000/45000Keptöni iroda - Page 2 29y5sib  (36000/45000)

Keptöni iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Keptöni iroda   Keptöni iroda - Page 2 EmptyPént. Jún. 03, 2011 5:11 am

A kapitány bemutatkozik- bővül az osztag~

Mióta anya lettem, a dolgok kissé megváltoztak- valahogy egyáltalán nem így terveztem az egészet. Nem gondoltam volna, hogy végül egyedül maradok, és nem tudok majd belenézni a gyerekem szemébe- mert még egyszer sem látta az apját. Nem tudom hogy miért nem keres, de... már nem érdekel. Elég álmatlan éjszakát töltöttem hangtalan sírással és tépelődéssel- valami elmúlt, ami az alapja volt az egésznek. A remény úgy halt el, mint ahogyan a tavaszi virágok hervadnak el... én pedig továbbléptem, megerősödve. Az, hogy ez idő alatt ki tűnt el mellőlem, és ki maradt meg- nem érdekelt. Más lettem, és egyáltalán nem bántam meg. Az már más kérdés, hogy az emberek erről mit mondanak- de szerencsére elhullajtottam komplexusaim béklyóit a szakadékban, ahová belekerültem. Nem tagadom, az utolsó lökést én magam adtam meg saját porhüvelyemnek, és így visszatekintve arcomon ott a keserű mosoly... talán ha nem lépek akkorát, nem esem ekkorát. Végülis mindegy, ami megtörtént, az megtörtént...
Üres tekintettel tologattam magam előtt az aktákat, és azon tűnődtem, hogy vajon mennyi idő telt már el a néma tűnődésemmel, majd kezem a gyömbéres kekszet rejtő doboz felé indult. Az utóbbi időben szobanövénnyé váltam- a Slarinnal esett harc óta szinte senkivel sem beszéltem, kivételt képezett ez alól a lányom és Nabe-kun, a szabadidőm jelentős részét pedig vagy főzéssel, vagy gitározással töltöttem. Meglepő, hogy mekkora megnyugvást tud hozni néhány pendülő húr... Bármennyire is elveszett vagyok, ez valahogy meggyújtja a gyertyát a sötét alagútban, és ha még nem is látom a végén a fényt, legalább látom, hová lépek következőleg...
Réveteg tekintetemet az ajtóra emelem, úgy figyelem a belépő tisztet, és meglepve nyugtáztam, hogy meghallotta halk "Bújj be!" felszólalásomat. Hangom kissé rekedt volt az egész napos hallgatás után, így néhány korty mentateával kíséreltem meg javítani a helyzetemen. régen láttam már zöld hajú fiatalembert, bár a mi világunkban a hajszín ad okot legkevésbé a megdöbbenésre- gondoljunk csak az egyre érdekesebb fajokra, vagy magára arra a tényre, hogy a fajok határai összemoshatóak... Ajkamon szolíd mosollyal hajoltam meg a fiatalember előtt, és mutatkoztam be:
- Chizuki Maya, a 3. osztag taichouja. Örülök, hogy megismerhetlek. ˛- intettem neki felállva, majd az ülőpárnára mutatva magyaráztam neki, merre ülhet le, ha akar. Miyavi máris ismerkedni kezdett: zöld hajú tisztem lábaitszaglászta, majd egyszerűen hozzádörgölőzött, megcáfolva mindazt, amit eddig hittem: abban a tudatban éltem, hogy egy szem macskám hímgyűlölő, hiszen még Zelt sem akarta tűrni a közelemben... más kérdés, hogy ő megfogta a macskát, és kizárta egykori szobánkból, képén egy gigászi vigyorral. Régi szép idők...
- Kedves Ryou, mesélj, miért döntöttél úgy, hogy az osztagunkba tévedsz? Vegyél süteményt, nagyon finom.^^ Ugye kérsz teát is? - választ sem várva pattantam fel, és tűztem fel hosszú, lassan már fenék alá érő, fekete hajamat. Nem szerettem volna, ha a mentatea nagyszerű aromáját elrontja egy szál a hajtakarómból, majd angyali mosollyal raktam le elé a zöld csészét és a cukortartót. Örültem, hogy végre nem árnyéka vagyok a régi önmagamnak, hogy végre megnyugodtam... igazán nem szerettem volna megrémíteni új aranyifjúnkat. Furcsamód az új ismerős, esetlegesen barát szerzésének gondolata nem várt vidámsággal töltött el: talán igaz a gondolat, hogy van, amikor kellenek az új arcok életünkbe?
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Ajánlott tartalom




Keptöni iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Keptöni iroda   Keptöni iroda - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Keptöni iroda

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Off :: Csevegő :: Archív-