-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Keptöni iroda

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Keptöni iroda Cl0te33500/45000Keptöni iroda 29y5sib  (33500/45000)

Keptöni iroda _
TémanyitásTárgy: Keptöni iroda   Keptöni iroda EmptySzomb. Dec. 06, 2008 3:08 am

Itt tartózkodik az osztagunk kapitánya!

Csak óvatosan az ajtón való belépéssel...lehetőleg kora reggel ne zaklasd, mert álmos és ideges...ha sok a munkája akkor végképp ne zavard! Ezek után csak sok sikert kívánhatok, hogy ne ordítsa le a fejeteket!^^"

Azért garantálom, hogy nyugalommal lehet majd hozzá fordulni és a jelentéseket időben leadni! Ha más nem befenyítem...*kacsintás*

Üdvözlettel,
Hisagi Shuuhei nevében a hadnagya, Hana Shuuhei Akamoto.
Vissza az elejére Go down
Sakata Yaken
8. Osztag
8. Osztag
Sakata Yaken

Férfi
Capricorn Rooster
Hozzászólások száma : 77
Age : 30
Tartózkodási hely : Soul Society/Seireitei/8. osztag területe
Registration date : 2009. Dec. 27.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 8. osztag hadnagya
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Keptöni iroda Cl0te6500/15000Keptöni iroda 29y5sib  (6500/15000)

Keptöni iroda _
TémanyitásTárgy: Re: Keptöni iroda   Keptöni iroda EmptyPént. Jan. 15, 2010 1:11 pm

// Találkozás a kapitánnyal //

Igazából én is nagyon meglepődtem, amikor megláttam, hogy a hölgy, aki a kapitányomként szolgált, kissé riadtan akarta rám csukni az ajtót.
~ Na, nesze neked első benyomás!~ gondoltam magamban, miközben még mélyebbre hajoltam. A szívem a torkomban dobogott, egy izzadságcsepp csúszott le arcomon, utána megbánó hangon így szóltam:
- Kérem bocsásson meg, amiért így viselkedtem.
Minden esetre a hölgy mögöttem zárta be a bejárati ajtót. Láthatóan nem volt túl szigorú, bár ez nekem egyáltalán nem számított, a feletteseim előtt mindig megpróbálok a legnagyobb tisztelettel lenni, valamint fegyelmezetten viselkedni. Elvégre jobb így, mintha valami semmirekellő idiótának néznének. Az embernek tudni kell hol van a helye.
- No, kedves Yaken! Én lennék a te kapitányod, Chizuki Maya. Most indultam az irodámba, van kedved elkísérni?- érdeklődött a kapitány, nekem pedig felcsillant a szemem.
~ Talán mégsem voltam olyan ijesztő?~ kérdeztem magamban egy halvány mosoly kíséretében, de ezt megkíséreltem minél jobban rejtegetni.
- Megtiszteltetés lenne.- jelentettem ki, azután a hölgy után kezdtem ballagni egy lépés távolsággal.

Felemelt fejjel haladtam a folyosókon, hagy lássák az osztag tagjai, hogy nem vagyok egyszerű Shinigami! Elvégre a 3. osztag kapitányának a társaságban meneteltem, amit nem mindenki engedhet meg magának. Út közben úgy tűnt a taichou merengett valamin, viszont egyenlőre nem kérdeztem meg tőle van-e valami gond.
~ Amilyen közvetlen volt az imént, bizonyára értesít, ha valami aggasztja. Legalábbis remélem...- töprengtem el, mialatt oldalra fordítottam az arcomat, majd kissé összehúztam a szemhéjaimat, mert a Nap sugarai képembe világítottak.
- Ha kívánja, örömmel segítségére leszek a papírmunkában, vagy akármilyen feladatban.- szólaltam fel, ezt követően elérkeztünk az irodához. Kíváncsian vártam milyen látvány fog elém tárulni odabent. Igazából egy kis fáradozás már nekem sem ártott volna, idejét sem tudtam már mikor csináltam valami hasznosat. Hát, hamarosan kiderül minden.
Vissza az elejére Go down
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Keptöni iroda Cl0te36000/45000Keptöni iroda 29y5sib  (36000/45000)

Keptöni iroda _
TémanyitásTárgy: Re: Keptöni iroda   Keptöni iroda EmptyVas. Jan. 17, 2010 1:13 am


// Találkozás a kapitánnyal //


Mély sóhajtozás közepette pislogtam ki a fejemből, és közben azon agyaltam, hogy mihez kezdjek. Kapitányként sokkal többet kell melózni, és nem rohangálhatok kedvemre. Ez egy huszonnégy órás foglalkozás, ahol mindennel és mindenkivel törődnöm kell. Igazából nagyon nem volt ellenemre, leaglább addig sem jut időm a saját bajaimra. Végülis, nem hinném, hogy jót jelent, ha a vőlegényem hetek óta nem láttam már... Mondjuk igazán merhetnék elmenni hozzá, de akkor az apja fog kivágni. Ha meg nem öl, de az se fog neki könnyen menni, mert hogy nem hagyom magam, az is biztos. >.<
- Ossu. Ennek is annyi. - sóhajtottam, majd hátradobtam arcomba lógó hajam. Nem volt feleslegesen erre pazarolható energiám. Mással kellett most törődnöm, mégpedig a mai papírmunkával, és Yakennel, az új tisztemmel. Tegnap mintha átfutottam volna a jelentését. Ő az 5. tiszt? Ha jól emlékszem... Az utóbbi időben jelentősen megcsappant az osztag létszáma. Remélhetőleg ez nem azért van, mertén lettem a kapitányuk. Remélhetőleg nem vagyok ennyire utálandó személy. T.T
- Jajj, Yaken barátosom, meg is érkeztünk! - fékeztem le az iroda ajtaja előtt, és toltam ki az ajtót. Gyorsan betessékeltem a vendéget, behúztam az ajtót, és az asztallhoz siettem.


Keptöni iroda Office_with_byobu

- No, ülj csak le bátran. Jönnek a szokásos kérdések, hogy miért ide jöttél, mit szeretnél, satöbbi. Bármiről beszélhetsz, ami az eszedbe jut! Közben pedig egyél a gyömbéres kekszből, ha szereted. Teát kérsz? - pillantottam rá, majd a gőzölgő vizet a teafűre öntöttem. Ezzel kell kezdeni a napot, egy kis relaxációval! Elővettem egy másik csészét is, és gyorsan tettem bele teát. Aztán lecsüccsentem a székemre, letettem a teát, és elkezdtem nézegetni a papírokat. Alaposan bele fogok merülni a melóba, előre látom. Jó sok jelentést kell átnézni. Aztán, lehet megeresztek egy pokollepkét az én szívem jobbik csücskének is. Hátha válaszol rá...
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Sakata Yaken
8. Osztag
8. Osztag
Sakata Yaken

Férfi
Capricorn Rooster
Hozzászólások száma : 77
Age : 30
Tartózkodási hely : Soul Society/Seireitei/8. osztag területe
Registration date : 2009. Dec. 27.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 8. osztag hadnagya
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Keptöni iroda Cl0te6500/15000Keptöni iroda 29y5sib  (6500/15000)

Keptöni iroda _
TémanyitásTárgy: Re: Keptöni iroda   Keptöni iroda EmptyHétf. Jan. 18, 2010 10:58 am

// Találkozás a kapitánnyal //

Valami eléggé zavarhatta Maya taichout, mert nagy sóhajtozások közepette haladt előttem, amikre hamar figyelmes lettem. Ennek ellenére szótlanul battyogtam mögötte, mialatt egyik kezem a katanám tokján hevert.
~ Nyilván nem lehet könnyű olyan sok feladatra egyszerre koncentrálni. Azt hiszem, még szerencsésnek is mondhatom magamat ezen a poszton. Noha ez nem jelenti azt, hogy nem szeretnék én is magasabbra jutni, de idővel minden eldől majd.~ gondoltam magamban, mialatt komoly arccal, összeráncolt homlokkal bámultam a padlót, mely igen tiszta volt errefelé. Nem is csoda, elvégre hogy nézne már ki, ha azokon a helyeken, amerre egy ilyen tiszteletnek örvendő hölgy jár, mocskos lenne a folyosó? Biztosan nem állnék jót magamért. Igazából alig ismernek még az osztag alacsonyabb rendű tagjai, maximum látásból, ám a fegyelem nálam mindig is sokat számított. Merengéseimből egy hajhátradobás zökkentett ki, nem sokkal később pedig a kapitány megtorpant egy ajtó előtt. Miután kijelentette, megérkeztünk, halkan így szóltam:
- Valóban...
Ezekben a pillanatokban már nem voltam feszült, csak kezdtem megint elálmosodni.
~ Hát ez nem igaz! Mi a fenéért jön rám állandóan a lustaság, amikor ilyen fontos esemény közepén vagyok?~ érdeklődtem magamtól, azután egy igen furcsa válaszra jutottam. Talán az izgalmam helyett ásítási kényszerek törnek rám. Bár ez eléggé érdekes lenne. Miután becsukta mögöttem a bejáratot a Shinigami hölgy az asztalhoz sietett, ezt követően hellyel kínált.
- Köszönöm.- mondtam, nem sokkal később meg leültem az íróasztallal szemben elhelyezkedő székbe. Eljött az ideje, hogy egy kicsit beszéljek magamról, valamint nassoljak és teát iszogassak. Bár ezek közül csak az utóbbit láttam most lehetségesnek.
- Öhm, csupán teát kérnék. Köszönöm szépen!- mondtam, másodpercek múlásával meg belekóstoltam a csésze tartalmába.
- Nagyon ízletes.- húzódott meg egy halvány mosoly az arcomon, mialatt a rengeteg papírra terelődött a figyelmem.
~ Ezekkel nem kevés munka lesz. Jaj, majdnem kiment a fejemből!~ eszméltem fel, miközben gyorsan felkaptam a szemeimet a dokumentumokról.
- Nos, nem is igazán tudom hol kezdjem. Egy konzervatív személyiség vagyok, akinek nincsenek túl nagy ambíciói. Szeretnék minél hasznosabb tagja lenni a 3. osztagnak. Általában fegyelmezetten tudok viselkedni, a feletteseimmel szemben pedig igyekszem a lehető legnagyobb tiszteletet mutatni. Észjárásom miatt úgy vélem, tökéletesen beleillek az osztag atmoszférájába. Van, hogy nehezen állok hozzá a feladataim elvégzéséhez, de ezen rossz tulajdonságomat elkezdtem legyűrni az utóbbi időkben, s eddig egész jól haladok a dologgal. Az alárendeltjeimet jól tudom irányítani éles helyzetekben, viszont a hibák fölött nem tudok egykönnyen elsiklani. Munkán kívül hihetetlenül lusta és semmirekellő vagyok, mert sokáig éltem semmittevésben, amihez sajnos erősen hozzászoktam. Viszont már ez ellen is küzdök. A Zanpakutom neve Assei Kazoku, fajtája pedig kidou. Mi ketten rengeteg tulajdonságban hasonlítunk egymásra, talán a legnagyobb eltérés, miszerint ő még nálam is maradibb...- jelentettem ki, ezt követően kissé elhallgattam. Megvártam a felettesem véleményét, ezt követően így érdeklődtem:
- Ha nem venné tolakodásnak, tudna egy kicsit regélni arról, hogy miképp mennek errefelé a dolgok? Amennyiben pedig ideje engedi, szívesen meghallgatnék önről is információkat.
Vissza az elejére Go down
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Keptöni iroda Cl0te36000/45000Keptöni iroda 29y5sib  (36000/45000)

Keptöni iroda _
TémanyitásTárgy: Re: Keptöni iroda   Keptöni iroda EmptyKedd Jan. 26, 2010 10:12 am

// Találkozás a kapitánnyal //

Mosolyogva hallgattam Yakent, közben pedig azon gondolkoztam, hogy ő lényegében megegyezik velem. Legalábbis az újonckori énemmel igen. Ugyanezek a célok nagyjából, és a sok tisztelet, amit kapok tőle. Mindig is könnyen megéreztem a felém áramló érzelmeket. Hálásan pillantottam Yakenre, majd mosolyogva kérdeztem meg:
- És lassan sikerül beilleszkedned? Találtál már barátokat? Biztosan. Emlékszem, amikor én voltam a te helyedben,hiába nézett mindenki, vagy közeledtek, szúrós kis sündisznó módba aktiválódtam... Mentem a mérgeimhez. - nevetgéltem, majd elégedetten rágcsálni kezdtem egy kekszet. Morcosan néztem a papírhalomra, és felsóhajtottam. Sokkal szívesebben punnyadnék Hanánál. Ehelyett ezt a sok vackot kell csinálnom... mekkora rabszolgamunka már ez...
- Mocsok rabszolgahajcsárok...- motyogtam, és sértődötten méregettem valami magánküldetés aktáját. Mondjuk, itt az én kis szívemszottya, aki felajánlotta segítségét. Bár, nem lehetek gerinctelen dög, aki kihasználja...
- Yaken drágám, ne akarj kapitány lenni. A te helyed tökéletes. Legalább nem papírok közt halsz meg...- mosolyogtam kissé gúnyosan, bár ez magamnak szólt, és tudattam is a kis drágával. Nehogy sértődés legyen belőle... Elég mára már a félreértésekből.
- Melyik volt a kedvenc tárgyad az Akadémián? Nekem a gyakorlati Démonmágia, és a Zanpakutuo ismeretek I.- lépem az ablakhoz, és nyitottam ki a friss levegő gyanánt. Az előbb zártam be, de mindegy. Közben vetettem egy gyors pillantást az osztag területére, és elmosolyodtam. Minden a lehető legnagyobb rendben! Egyenlőre...
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Sakata Yaken
8. Osztag
8. Osztag
Sakata Yaken

Férfi
Capricorn Rooster
Hozzászólások száma : 77
Age : 30
Tartózkodási hely : Soul Society/Seireitei/8. osztag területe
Registration date : 2009. Dec. 27.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 8. osztag hadnagya
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Keptöni iroda Cl0te6500/15000Keptöni iroda 29y5sib  (6500/15000)

Keptöni iroda _
TémanyitásTárgy: Re: Keptöni iroda   Keptöni iroda EmptyPént. Jan. 29, 2010 1:06 am

// Találkozás a kapitánnyal //

Miközben beszéltem, Maya taichou csak mosolyogva tekintett rám, amit nem nagyon értettem.
~ Talán talált valami szokatlant abban, amit az imént mondtam, vagy csak szimpla kedvesség? Érdekes, pedig ez csupán egy sablonos bemutatkozás volt. Legalábbis az én véleményem szerint.~ gondoltam magamban, mivel nem igazán kapisgáltam a helyzetet, de bíztam benne, hamarosan megtudom mit értett ez alatt. Ezután a hölgy elkezdte sorolni, miszerint teljesen megegyezem a régi énjével. Ezekben a pillanatokban a szemeim nagyra nyíltak, s tátott szájjal hallgattam végig, amint meg is indokolta eme gondolatait. Hihetetlen volt... Sok dolog volt már amin túlmentem, és az is igaz, hogy nem tudnak könnyen meglepni, legyen szó bármiről. Viszont most sikerült.
~ A-azért sikerült ilyen hamar kiismernie... Mert tényleg hasonlítunk?!~ elmélkedtem, ám még én magam sem tudtam ez kérdés volt-e, avagy válasz. Visszatérve a jelenbe, zavarba jött arccal fordítottam gyorsan oldalra fejemet, azután a padlót bámulva, halkan így szóltam:
- Öhm... Van egy pár barátom.
Úgy tűnt a kapitány nem igen szerette volna a mai napot is munkával eltölteni. A rabszolgahajcsár kijelentésre egy vigyort ejtettem felettesem felé, azután ezt mondtam:
- Megértem az érzéseit. Elvégre ki szeretne papírok között megöregedni, amikor annyi más, izgalmasabb elfoglaltság is létezik.
Nem szerettem volna elkezdeni papolni a kötelességvégzés fontosságáról, hiszen azzal csupán magamat tettem volna nevetségessé. Elvégre nehogy már én magyarázzam meg a dolgokat a Gotei 13 egyik kapitányának. Az pedig tény, hogy egy idő múlva komolyan unalmassá válhatnak a mindennapok a rengeteg dokumentum között. Igaz, ebből még nem volt sok tapasztalatom, mivel a régebbi rangjaimban inkább az osztag területén őrködtem, vagy olykor az élők világában ellenőriztem a dolgokat. Mivel általában megtartom az ígéreteimet, magam elé helyeztem egy darab jelentést, melynek sorait követni kezdtem a szemeimmel. Informálódásom közepette Maya taichou megjegyezte, hogy sose akarjak kapitány lenni. Ez nem is volt rossz ötlet, hiszen teljesen lekötnének a dolgok.
- Értem. Nos, én amúgy is jobban szeretek a háttérből segíteni másoknak.- osztottam meg eme információt a felettesemmel. Ezek után az akadémiai éveimről érdeklődött a Shinigami hölgy, azon belül is a kedvenc tantárgyaimról.
- Hú! Már alig emlékszem. Milyen régen is volt... Furcsa belegondolni, hogy mennyire szalad az idő. Azt hiszem én minden tantárggyal boldogultam. Persze jobban szerettem az akció dúsabb órákat. Kidou-ból könnyebben tanultam meg az igéket, mert egyszerűbben megmaradtak a fejemben. A gyakorlattal néha megszenvedtem, de végül sikerült megtalálni magamban a belső egyensúlyt.- válaszoltam a kérdésre, miközben egy szelíd mosoly tűnt fel az arcomon.
- Ha szabad kérdeznem, ön szerepelt más osztagokban is, mielőtt ide került a 3. osztaghoz?- tudakolóztam egy kicsit, majd vártam a kapitány válaszát.
Vissza az elejére Go down
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Keptöni iroda Cl0te36000/45000Keptöni iroda 29y5sib  (36000/45000)

Keptöni iroda _
TémanyitásTárgy: Re: Keptöni iroda   Keptöni iroda EmptySzer. Feb. 03, 2010 6:40 am

// Találkozás a kapitánnyal //

Némán pislogtam, aztán nyújtóztam egyet. Életemre vagy halálomra mondom, nekem aztán semmi bajom nem volt Yakennel, de szörnyen untam az ilyen beszélgetéseket és le is terheltek. Nem izé, csak mindegyik annyira sablon volt! Nem lehetett csinálni semmit sem, csak ugyanazokat a kérdéseket feltenni mindenkinek, örökkön örökké! Lehetett az az újonc akárki... Ugyanazokat a kérdéseket kell neki feltennem, és ez felettébb frusztráló. Ki élvezi az ilyet? A könyvelők, legalábbis azok, akik előző életükben azok voltak.
Felcsillanó szemekkel jutott eszembe, hogy talán mégsem muszáj itt tespedni örökké. Meg ugyanarról beszélni. Jóideig nem akarok több sablonkérdésről hallani!
- Igen, én sem azt tervezem, hogy ezek közt a vackok közt halok meg... Akkor már inkább valaki belezzen ki. - motyogtam, majd felálltam. Közben pedig mosolyogva hallgattam, hogy a mi kis újoncunk már be is illeszkedett, illetve folyamatban van a dolog. Legalább bővülünk *.* Annyira jó belegondolni, hogy lassan tényleg nem az fog számítani ebben az osztagban, hogy mikor tud valaki alávágni a másiknak annak érdekében, hogy feljebb jusson a ranglétrán, hanem.... hanem hogy lassan kezd megjelenni a szeretet, és a tiszteken vékony szálon fűzi egymáshoz! És mi sem jobb nekem, egy újfent egyedülálló ex-menyasszony kapitánynak, minthogy búvom-bajom a kis drágák inzultálásán tölthetem ki?
- Mondd csak, Yaken? Mi a kedvenc kajád? Már elnézést, de nem bírom tovább a spontán copy kérdéseket >.> Mit szólnál, ha barátkozós-kérdéseket tennénk fel?- néztem rá, aztán elrágcsáltam egy kekszet.
Belegondolva nem is olyan sok tagunk van. Pici, de kemény magja vagyunk mi Soul Societnek! És ha azok a vén majmok a tanácsban azt hiszik, hogy beleszólhatnak a dolgomba, én úgy, de úgy seggbeküldöm őket Tendouval! Jó, mégse lázadhatok szembetűnően, de... mit képzelnek? Én vezetem az osztagot, én vagyok értük felelős, nekem kell őket óvnom! És ha öngyilkos küldetésbe akarják küldeni az én kis mogyoróimat, esküszöm hogy minimum mintásra vágom a harmadik lábukat4 Vén kéjenc majmok! >.> Most is rendesen felidegelem magam rajtuk ahelyett, hogy tojnám le az egészet, és élném az életem...
- Én? Nos, igen. Mielőtt kapitánnyá avanzsáltam, a 6. osztagban voltam először 4. tiszt, rögtön Akadémia elvégzése után, rá pár évre pedig hadnagy lettem. Az az időszak.. először rossz volt ott lenni, ugyanaz a befásult fapofa voltam, akit csak az erő érdekelt meg hogy megmutassa, hogy tud valamit, mint mikor éltem. Aztán szépen lassan fejlődtem szellemileg, rájöttem hogy az az osztag túl... más és rossz hely nekem, és hihetetlen szerencsémre ide kerültem. Egyesek nagy bánatára... - vigyorogtam. Aztán kérdőn pislogtam rá, hátha van még kérdése.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Sakata Yaken
8. Osztag
8. Osztag
Sakata Yaken

Férfi
Capricorn Rooster
Hozzászólások száma : 77
Age : 30
Tartózkodási hely : Soul Society/Seireitei/8. osztag területe
Registration date : 2009. Dec. 27.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 8. osztag hadnagya
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Keptöni iroda Cl0te6500/15000Keptöni iroda 29y5sib  (6500/15000)

Keptöni iroda _
TémanyitásTárgy: Re: Keptöni iroda   Keptöni iroda EmptyCsüt. Feb. 04, 2010 3:01 am

// Találkozás a kapitánnyal //

Maya taichou kibelezős megjegyzésére egy nagyot nyeltem.
~ Szerintem azt azért senki nem élvezné annyira.~ gondoltam magamban. A Shinigami hölgy megkérdezte mi a kedvenc ételem, de válaszom előtt még meghallgattam az ő beszámolóját a régi pozícióiról.
~ Rögtön 4. tiszt az Akadémia elvégzése után? Az azért már nem semmi. Hihetetlenül nagy ereje lehet a kapitánynak. Pár év múlva pedig hadnaggyá avatták. Alig jutok szóhoz.~ merengtem el, majd az utolsó kissé letört megjegyzésre úgy éreztem felelnem kell.
- Nem hittem volna, hogy egy ilyen szép és jóindulatú hölgynek, mint ön, vannak rosszakarói.- próbáltam bókolással reagálni az imént elhangzottakra, bár tény, ilyen dolgokban sosem voltam valami jó. Egy halvány mosoly húzódott meg a számon, eztán gondolkodni kezdtem, majd töprengéseimből az hozott vissza a valóságba, hogy eszembe jutott, még nem válaszoltam a taichou kérdésére.
- Hát én mindent megeszek. Jobban belegondolva régen nem is volt kedvenc kajám, nem tartottam magamat a gasztronómiai élmények emberének. Biztos vagyok benne, a menzások igazán kedveltek, mert sosem reklamáltam semmi miatt.- jelentettem ki, mialatt megkíséreltem még több emlékemet a felszínre hozni.
- A történések akkor kezdtek kissé változni, amikor egy ideig az emberi világban voltam. Azon a helyen minden sokkal olcsóbb, a pénzemből meg jóformán csak élelmiszereket vásároltam. Ott szoktam rá a változatosabb menükre. Mikor visszatértem Seireiteibe, az első hónapban alig akartam megenni azt a sok förmedvényt, amit elém tettek. Rendesen pikkeltek rám, azt hiszem. Ebből következett, miszerint a fizetésemből már semmi nem maradt a hónapok felére, mert mindet elköltöttem az éttermekben. Na ott elhatároztam, hogy ideje lesz visszavenni a finnyásságból és költekezésből. Hihetetlen milyen könnyen rá tud szokni az ember a jómódra. Visszatérni a régi kerékvágásba sokkal nehezebb, s macerásabb. Hát igen, számtalanszor kellett tanulnom a saját káromból. Emberi életem alatt nem tudtam sok tapasztalatot szerezni, mivel másoktól függtem... Egészen amíg véget nem vetettem a rabságnak, vele együtt pedig saját életemnek is.- mondtam, miközben a székem mellett ökölbe szorultak a kezeim, arcom meg elég komolyra változott. Akárhányszor eszembe jutottak eme események, rögtön düh töltötte el a szívemet. De tudtam, akkor és ott helyesen cselekedtem, legalábbis a saját eszméimnek megfelelően. Ez pedig számomra bőven elég volt arra, hogy hamar lecsillapodjanak a kedélyeim. Arra gondoltam, én is érdeklődök egy kicsit, ha már a barátságos kérdéseknél jártunk.
- Ön mit szeret csinálni a szabad idejében? Már úgy értem a melón kívül. Én például imádok úszni. Az egyetlen sport, amire szórakozásként tudok tekinteni, bár én inkább kikapcsolódás céljából űzöm. A víz olyan csodálatos. Na meg szeretek túrázni is. Nincs is jobb, mint kiszellőztetni a fejet egy gyönyörű erdőben, egy kellemes tavaszi reggelen. Tudja, amikor még nincs olyan gatyarohasztó meleg, csak éppen kellemes. Az meg egyenesesen fenomenális érzés, amikor a friss szellő megcsapja az embert.- mosolyogtam behunyt szemmel, azután rájöttem, megint be nem akart állni a szám.
- Elnézést! Túl sokat beszéltem.- hajtottam le fejem Maya taichou felé, ezt követően csöndben koncentráltam a 3. Osztag kapitányára.
Vissza az elejére Go down
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Keptöni iroda Cl0te36000/45000Keptöni iroda 29y5sib  (36000/45000)

Keptöni iroda _
TémanyitásTárgy: Re: Keptöni iroda   Keptöni iroda EmptyCsüt. Feb. 04, 2010 11:27 pm

// Találkozás a kapitánnyal //

Huhh, hogy micsoda eszemefuttatások szaladtak végig piciny koponyámban rejlő agyacskámon! Véget vetni a rabságának és ezzel együtt a saját életének? Mivvaaaaaaan? O.o Öngyilkos lett a szentem, vagy mi?! Jézuskám, te szent ég! Megint mekkora marhaságokra gondolok! Különben is, ez már ténylegesen csakis az ő dolga! Annak mondja el, akinek akarja! Az én dolgom meg az, ahogyan cselekedtem is: rezzenéstelen arccal hallgatni! Aztán meglepett arccal fordultam felé az "úszás" szót hallva. Hol úszik ő Seireteiben? Surprised
- Hol úszol te seireteiben? A fürdőkben, vagy... mi? - néztem hatalmasat, és aztán azon gondolkoztam, hogy meséljek-e neki még valamit magamról. Igazából ennyit csak az ex-vőlegényem tudott rólam. Szóval el lehet mondani, hogy Yakent is kezdem a bizalmamba fogadni. De azért mégse kellene ennyire nyíltnak lennem, mert így bárki visszaélhet a bizalmammal, és ott rúghatnak belém, ahol akarnak! Rólam meg nem nehéz kitalálni, hogy elég egy aprócska bántás, egy icipici szúrás, hogy örökre bezáruljak az egyén előtt. Nálam ugyanis nincs második esély. Nem is volt, és nem is lesz.
- Ami az én szabadidiőmet illeti, nagyon kevés van belőle. Meg is látszik rajtam, teljesen le vagyok starpálva, amortizálódva... Általában vagy olvasok, vagy a régi hobbim szedem elő, és mérget keverek. Bár nem olyan sokszor. Vagy éppenséggel főzök - sütök valamit/valamiket olyan mennyiségben, hogy ha négy napig enném egyfolytában, akkor se tudnám megenni, és így kénytelen vagyok házalni az ajándék kajámmal. - vigyorogtam. Belegondolva ott a hűtőben az a fél epres torta. Már rég túl vagyok az olyan hóbortokon, amik a dípelésből származtak, hogy nem eszek epres-tejszínes tortát, mert azt a volt vőlegényemmel ettem... Mekkora marha vagyok. Éli világát. Ahogy én is, ennyi.
estefelé majd sütök valami finom kókuszos-tejes csodát Mitsuéknak. Majd... rájuksózom *.*
- De javarészt Watanabe- taichouval, Akamoto - hadnaggyal vagy Chiyo-channal lófrálok. Biztos vagyok benne, hogy ismered őket. - mosolyogtam. Na meg az 5. számot viselő espadával. Rendszerint kilógunk Karakurába hepajkodni. Már miért ne?! >.< Senki nem mondhatja meg, hogy mit tegyek a szabadidőmben, pláne nem az a sok vén here, ott fent. Aizenék úgyis kinyírták az elődjeiket, esti ujjgyakorlatként, szóval az én szememben ők csak piti vén mókusok, akik a mogyorójukért pattogtatnak minket, dolgozó méhecskéket!
- Mi a kedvenc kajád, Yaken? Szereted az epres-tejszínes tortát?- pislogtam, mert egy sátáni terv körvonalai kezdtek el kirajzolódni bennem...
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Sakata Yaken
8. Osztag
8. Osztag
Sakata Yaken

Férfi
Capricorn Rooster
Hozzászólások száma : 77
Age : 30
Tartózkodási hely : Soul Society/Seireitei/8. osztag területe
Registration date : 2009. Dec. 27.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 8. osztag hadnagya
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Keptöni iroda Cl0te6500/15000Keptöni iroda 29y5sib  (6500/15000)

Keptöni iroda _
TémanyitásTárgy: Re: Keptöni iroda   Keptöni iroda EmptySzomb. Feb. 06, 2010 5:44 am

// Találkozás a kapitánnyal //

Miután elmondtam a gondolataimat, sikerült kicsit meglepni Maya taichout, annál a résznél, amikor kifejeztem az úszás felé irányuló szeretetemet. Erre fel is tette a kérdést, ami arra vonatkozott, hol tudok én úszni Seireiteien belül.
- Nos, azt egy szóval sem mondtam, hogy Seireiteiben szoktam.- jelentettem ki, miközben egy halk kuncogást ejtettem meg, s fülig ért a szám.
- Perszeeee, nem szoktam ellógni a feladataim elvégzése alól, vagy ilyesmi, csupán akkor mozdulok ki kissé a városból, mikor tényleg van elég szabadidőm. Ilyen nem sokszor szokott előfordulni, csupán egy-két havonta egyszeri alkalommal.- próbáltam megmagyarázni az előző kijelentésemet. Úgy hittem a kapitányom nem fogja rossz néven venni az ilyesfajta magánakcióimat, elvégre ő maga mondta, miszerint nem kívánna állandóan a papírok között sínylődni. Nem sokkal később a saját hobbijairól kezdett beszélni, amiben megemlítette, hogy nincs sok szabadideje.
- Értem.- jelentettem ki egy apró bólintás közben.
- Öhm... Amennyiben bármikor szeretne több időt tölteni a kikapcsolódással, nyugodtan szóljon nekem és segítek bármilyen munka elvégzésében.- ajánlottam fel szolgálataimat. Természetesen ezt azért tettem, mert szerettem volna igazán hasznos tagja lenni a jelenlegi osztagomnak. Utálom az olyat, mikor egy adott személy semmit nem tesz a saját bandájáért, csak ott van dísznek. Hogyha mindenki efféle felfogással élne a kapitányok soraiban, valamint a 46-ok Tanácsában, akkor ennyi erővel én lehetnék Soul Society királya, nem? Teljesen nevetséges...
- Mondjuk gyűléseken nem tudnám helyettesíteni, hiszen kicsit feltűnő lenne a dolog.- próbáltam elsütni egy gyenge poént, mialatt behunytam szemeimet és halvány mosolyra húzódott a szám.
- Hm... Talán még az evésben is segítségére tudnék lenni.- vakartam meg az államat, egy elmélkedő arckifejezéssel társítva a látványt.
- Ön tud mérgeket keverni? Az bizonyára nem lehet könnyű.- fejeztem ki a véleményemet.
~ Esetleg, azokat az alakokat, akik az ellenségei, megkínálhatnánk egy kis mérgezett teával, vagy élelmiszerrel.~ gondoltam magamban, ám ezt már nem mondtam ki, mert túl durva lett volna. Azért a viccelődésnek is vannak határai, néha pedig már komolyra fordul a dolog, utána meg jön a kínos magyarázkodások, vagy a még kellemetlenebb konfliktusok sorozata. Nem sokkal később Maya taichou felsorolt pár embert, akikkel a szabadidejét szokta tölteni.
- Igen, tudom kik ők. Watanabe Yuusuke-san, a 10.Osztag kapitánya, Hana Akamoto-san, az osztagunk hadnagya és Yasuji Chiyoko-san, a 13.Osztag 5.tisztje ugye?- érdeklődtem, s reméltem nem rontottam el egyik személy megnevezését sem.
- Igazából sorra tudom az összes rangos embert a Gotei 13-ból, egészen a saját tisztségemig. Persze vannak mások is, akik alacsonyabb címet képviselnek, de ismerem őket.- szólaltam meg. Pár perc után a taichou megkérdezte, szeretem-e az epres-tejszínes tortát.
~ Tortát? Ez igen érdekfeszítő, talán a kapitány szeretne mutatni egy cukrászdát, vagy esetleg segítséget kérne tőlem a sütkérezésben? Az érdekles lenne, mert egyáltalán nem értek hozzá. Na meg ki lenne a szerencsétlen, aki belekóstolna az én "alkotásomba"? Megnézném utána az arcát...~ merengtem el, miközben próbáltam kitalálni mire is célzott bővebben eme érdeklődéssel a hölgy.
- Igeeen...?- jelentettem ki és kérdeztem is egyszerre, bár én magam sem tudtam eldönteni a kettő közül melyiket tettem az imént.
Vissza az elejére Go down
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Keptöni iroda Cl0te36000/45000Keptöni iroda 29y5sib  (36000/45000)

Keptöni iroda _
TémanyitásTárgy: Re: Keptöni iroda   Keptöni iroda EmptyVas. Feb. 21, 2010 1:22 am

// Találkozás a kapitánnyal //

Miután végighallgattam az osztag legújabb tagjának mondanivalóját, egy gyors mosoly kíséretében felálltam, és közöltem, hogy mindjárt jövök, és várjon meg. Szépen, nyugodtan visszasétáltam a szobámba, és egy mély sóhaj kíséretében becsomagoltam a torta felét. Majd a dobozt fogva szépen visszaslattyogtam, de közben persze nyugodt beszélgetésbe elegyedtem azokkal, akik a "Várjon, taichou!" nevezetű felkiáltással megállítottak. Igazából még mindig nem tudtam eldönteni, hogy hogyan is viselkedjek velük, de arra az elhatározásra azért már eljutottam, hogy igyekszem az elviselhetőség keretein belül maradni.
- Itt is vagyok. Remélem nem várakoztattalak meg, Yaken. Mindenesetre tessék, ezt odaadom neked, és ne nézz ilyen rémülten. Nem szokásom mérgezni az embereket... - mondtam egy égnek emelt, neheztelő pillantás kíséretében. Kellett nekem megemlíteni... Egyszerűen imádom, hogy az egyének milyen gondolatokat találnak ki rólam... Pedig nem vagyok gonosz...
- Azért köszönöm a látogatásod, máskor is szívesen látlak. A méregkeverés pedig még Akadémiai újonckoromból eredő hobbi. Míg nem ismertem a shikaiom, addig az általam kevert mérgekbe mártott pengével harcoltam. Igazán hatásos volt, nem is ártana néha ezt használni a hollowok ellen... - tűnődtem el, majd gyorsan egymásra pakoltam pár aktát, amiket nyugodt szívvel az új tisztemre bízhatok. Nem voltak túl fontosak, és nem is voltak lényegtelenek: tökéletesen megfelelt arra, hogy ő nézze át őket. Ezenfelül a két sötétkék ragasztós papírral ellátott aktát összekötöttem, és szelíd mosoly kíséretében odanyújtottam neki:
- Ha megkérhetlek rá, elvinnéd ezeket a kilencedik osztag kapitányának? Mondd majd meg, hogy üdvözlöm... - mosolyogtam, és megvártam, míg Yaken kimegy az irodámból. Utána fáradtan hátradőltem, és elkezdtem rágcsálni egy szem mentholos cukrot. Igazából egy hatalmas adag, gőzölgő, sós ételre vágytam. A sok édes hatása... Elmélázva léptem az ablakhoz, és ugrottam ki rajta. Azt hiszem, ideje lesz meglátogatnom a büfét...

// köszönöm a játékot^^ //
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Sakata Yaken
8. Osztag
8. Osztag
Sakata Yaken

Férfi
Capricorn Rooster
Hozzászólások száma : 77
Age : 30
Tartózkodási hely : Soul Society/Seireitei/8. osztag területe
Registration date : 2009. Dec. 27.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 8. osztag hadnagya
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Keptöni iroda Cl0te6500/15000Keptöni iroda 29y5sib  (6500/15000)

Keptöni iroda _
TémanyitásTárgy: Re: Keptöni iroda   Keptöni iroda EmptyVas. Márc. 07, 2010 8:45 am

// Találkozás a kapitánnyal //

Beszédemet követően a taichou kiment az irodából, így egyedül maradtam. Közben forgattam a szemeimet, s ujjaimmal a combomon kopogtam. Már egy ideje ültem egy helyben, amitől újból álmosság tört rám.
- Na, már megi...- mondtam volna, ám ekkor egy hatalmasat ásítottam, de azért a kezemet még sikerült a szám elé helyeznem. Hiába, a szokás hatalmát nem könnyű legyűrni. Az volt az egyetlen szerencsém, hogy Maya kapitány nem volt itt, biztosan érdekes pillantásokat vetett volna rám, ha meglátta volna, miszerint én meg le akarom nyelni az asztalt. Amikor visszatért a hölgy egy becsomagolt tortaszeletet nyomott a kezembe.
- Öhm... Köszönöm szépen!- néztem nagyra nyílt szemekkel, hiszen nem igazán voltam hozzászokva az efféle kedvességhez. Nem kellett sok idő, majd a számon egy mosoly jelent meg. A Hollowok elleni méreg még nem is hangzott rosszul. Pár perc múlva a taichou egy feladatot bízott rám, amit örömmel fogadtam.
- Természetesen kézbesíteni fogom az iratokat, és átadom az üdvözletet.- bólintottam egyet, hiszen ezt akár a bizalom apró jelének is tekinthettem volna. Felálltam, ezt követően a dokumentumokkal, s az azok tetején lévő ajándék süteménnyel együtt az ajtó felé ballagtam. Még mielőtt becsuktam magam mögött az ajtót fejet hajtottam, mivel egész testtel elég nehézkes lett volna meghajolni.
- Köszönöm szépen, hogy fogadott! Viszont látásra!- búcsúztam el, miközben egy halvány vigyor kíséretében becsuktam a bejáratot magam előtt.
~ Úgy tűnik tényleg jó helyre kerültem.~ gondoltam magamban boldogan, mialatt felüdülten sétáltam végig a folyosón.

// Én is köszönöm szépen! Smile //
Vissza az elejére Go down
Kagami Ritsu
10. Osztag
10. Osztag
Kagami Ritsu

nő
Pisces Rat
Hozzászólások száma : 105
Age : 28
Tartózkodási hely : Kagami-birtok vagy 10. osztag
Registration date : 2010. Mar. 06.
Hírnév : 13

Karakterinformáció
Rang: 6. tiszt | A Kagami-ház feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Keptöni iroda Cl0te14000/15000Keptöni iroda 29y5sib  (14000/15000)

Keptöni iroda _
TémanyitásTárgy: Re: Keptöni iroda   Keptöni iroda EmptySzomb. Május 15, 2010 6:12 am

// Hajimemashite, taichou-chan \\


Sietősen kopogó léptek hallatszódtak a 3. osztag kapitányi irodájához vezető folyosóin. Egy feltűnően fiatal, nagyon alacsony lány szedte kicsi lábait egyenruhájában. Kezében egy gyűrött papírt szorongatott és időnként rá-rápillantott, kockáztatva hogy esetleg orrabukik, de ha eddig megúszta, akkor itt már talán nem lesz semmi baj. A cetlire egy itiner volt lediktálva, amely az épület bejáratától a már emlegetett irodáig vezető utat volt hivatott jelezni. Mikor elindult, még késésben volt, ezért most a nagy rohanás. Szokás szerint sikerült magát valami olyasmivel elfoglalnia, ami elvette az amúgy sem nagyszerű időérzékét, az egyik kedves és aranyos szolgáló figyelmeztette, hogy mintha valami találkozója lenne ma. Tágra nyílt szemekkel jutott eszébe a kapitánnyal való megismerkedés, és borzalmasan kapkodva, a yukatájába többször bele-beleakadva próbált meg átöltözni az uniformisába, majd mihelyst sikerrel járt, kis híján egyensúlyát vesztve repült ki szobája ajtaján és a birtokról kijutva shunpóját használva tette meg a kúria és az osztag épülete közti egyébként nem túl nagy távolságot. A papírkáját követve vette a fordulókat, sietősen köszöntve az útjába kerülő, illetve inkább félreugró shinigamikat és végül erősen lihegve fékezett le célpontja, a kapitányi iroda ajtaja előtt. Fogalma sem volt, hogy késett-e vagy sem, és bár Yaken korábban biztosította róla, hogy a taichou kedves és aranyos, meg minden, de azért volt benne egy kis félsz. Az elfoglalt emberek tapasztalatai szerint általában szigorúak és nem tűrik meg a fegyelmezetlenséget, ha késett... ki tudja mi lesz. Megpróbálta légzését rendbeszedni, kihúzta magát és vékony hangján tudatta az ajtó mögött tartózkodó másik személlyel, hogy megérkezett.
- Shitsurei shimasu!
Óvatosan félrehúzta az ajtót és belesett. Egy ízlésesen berendezett helyiség tárult a szeme elé. A falakon gyönyörűen megmunkált művek, a padlón gondosan ápolt szöbanövények és úgy általában véve elegáns bútorzat fogadta, a barna íróasztal mögött pedig egy mosolygó nőt pillantott meg.
- Anou... Maya-chan taichout keresem. Kagami Ritsu vagyok, az új tiszt.
Mutatkozott be illedelmesen és mélyen meghajolva, megilletődötten várva a reakciót. Mozdulni nem mert, engedélyre várt.
Vissza az elejére Go down
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Keptöni iroda Cl0te36000/45000Keptöni iroda 29y5sib  (36000/45000)

Keptöni iroda _
TémanyitásTárgy: Re: Keptöni iroda   Keptöni iroda EmptyVas. Május 16, 2010 1:42 am

~ Apró látogató ~


Nagyot nyújtózva álltam fel az asztaltól, és pillantottam a papírhalomra kissé durcásan. Most emiatt nem főzhetek valami finomat, amit mondjuk az én drága keresztfiam nyakába varrhatnék, és boldogan nézhetném, hogy megeszi. Valahogy kedvem támadt kicsit nyúzni Masa-chant, meg ha már itt tartunk, úgy az egész mindenséget. Valószínűleg teljesen tökéletesen reménytelen voltam jelen pillanatban, hiszen végülis én egy felelősségteljes kapitány vagyok, akire több száz shinigamit bíztak... meg egy halom papírmunkát, ami most mégis úgy tűnik, kifog rajtam. Ami ugye az arrancaroknak nem sikerült, sikerül egy halom papírnak, rajtuk betűkkel. Szinte idegenkedve néztem rájuk, majd mély sóhajjal megcéloztam a teáskannám, és töltöttem magamnak egy adag forró mentateát. Tettem bele pár kockacukrot, és visszaballagtam a helyemre. Feljebb toltam az orromon az olvasáshoz használatos szemüvegem, és belemélyedtem a munkába. némi büszkeséggel töltött el, hogy az osztagomban levők milyen ügyesen dolgozgatnak, és mosolyogva rakosgattam az átnézett, aláírt papírokat az asztalom másik végébe. Mégsem tudtam szabadulni attól a nyomott, kedvtelen hangulattól, ami úrrá lett rajtam. Jóformán még élni sem volt erőm, és ezt igyekeztem nem betulajdonítani legutóbbi Karakurai kiruccanásomnak. Valahogy az egész eléggé sajátos lett, és a végén már tényleg nem féltem attól, amivé Yuke vált. Nem tudott megijeszteni, pedig rendszerint bármilyen kis hülyeség a szívrohamot hozza rám. Nem így terveztem az elválásunkat, de úgy tűnik, nem vagyunk képesek békésen útnak ereszteni a másikat. Mert minden egyes mondata csak felhúzza az ember agyát, és kedve lenne tarkón vágni. Elhiszi, hogy képes lenne megölni engem... Ezt is csak azért, mert még sohasem harcoltam vele, és ha még látott is harcolni, azt sem teljes erőbedobással. De mindegy, nem akarom ezen idegesíteni magamat. Majd valamikor talán találkozunk megint, és akkor lehet vele értelmesen beszélni.
Mélázva haraptam egy falatot az egyik gyömbéres kekszemből, és néztem rá az órára. Elméletileg, ma hozzám egy Ritsu nevű egyén be fog esni. Apró sóhajjal tüntettem a kekszemet, és bújtam bele megint a papírokba, maikor a kopogás után valaki bejött hozzám. Csillogó szemekkel néztem fel, és majdnem kitörő örömmel vetődtem a nyakába. Helyette csak felálltam, és mosolyogva mutattam neki a puha széket, hogy ha szeretne, leülhet. Igazán aranyos kislány volt, kedvem lett volna megsimogatni a fejecskéjét és meleg tejjel kínálni, de ügyesen fékeztem feltörő anyáskodhatnékomat.
- Megtaláltad! Én vagyok Chizuki Maya, a kapitányod. örülök hogy megismerhetlek, Ritsu! - mosolyogtam rá, majd gyorsan meghajoltam előtte, és odatáncoltam az asztalhoz, hogy töltsek neki teát. Aztán gyorsan a kezébe nyomtam, és leültem. Mosolyogva néztem rá, és belekortyoltam a saját, gyorsan hűlő teámba.
- Most pedig mesélj! Tudod, a szokásos sablon dolgok... Miért jöttél ide, mi a célod, vannak-e már barátaid, mik a hobbijaid... - soroltam gyorsan őket, és még egyszer rámosolyogtam az apró jövevényre.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Kagami Ritsu
10. Osztag
10. Osztag
Kagami Ritsu

nő
Pisces Rat
Hozzászólások száma : 105
Age : 28
Tartózkodási hely : Kagami-birtok vagy 10. osztag
Registration date : 2010. Mar. 06.
Hírnév : 13

Karakterinformáció
Rang: 6. tiszt | A Kagami-ház feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Keptöni iroda Cl0te14000/15000Keptöni iroda 29y5sib  (14000/15000)

Keptöni iroda _
TémanyitásTárgy: Re: Keptöni iroda   Keptöni iroda EmptySzer. Május 19, 2010 8:26 am

// Hajimemashite, taichou-chan \\


Nem bírta ki hogy ne emelje fel a fejét, így szerencsére látta a kapitány gesztusát, mellyel hellyel kínálta.
- Én is örvendek, taichou!
Felelte lelkesen, csillogó szemekkel mielőtt elfogadta volna az ajánlatot és lehuppant volna a roppant kényelmes székbe. Yaken szavai ide vagy oda, az angyali aura ami Maya-chanból jött, minden elképzelését felülmúlta és a zavarát is pillanatok alatt elmulasztotta a mosolygós hölgy viselkedése. Mindennek a tetejébe még egy csésze teát is a kezébe nyomott és ez a triumvirátus - kedves fogadtatás, kényelmes szék és meleg tea - összességében földöntúli boldogsággal töltötte el, ami az arcára is kiült. Szinte el is felejtette hogy miért is van itt, sőt még azt is hogy tulajdonképpen hol van. A taichou hangja ébresztette fel kábulatából.
- Áááh.. öhm... azért vagyok itt, hogy felelősségteljesebb viselkedést tanuljak és hogy jobb vezető váljon belőlem. Szeretnék mindenkivel jól kijönni és hasznos tagja lenni az osztagnak, meg megfelelni az elvárásoknak. Még csak rövid ideje vagyok itt, de azt hiszem már sikerült néhány barátot szereznem... Yakkun még ebédelni is meghívott! Eto... anou... mi is volt még? Ja igen, hobbik!
Mutatóujját a szájához téve gondolkozott el. Igazából még sosem töprengett el azon hogy mit is szeret csinálni, csak azon hogy mit nem.
- Hát... például szeretek gyakorolni... de tulajdonképpen nincs is hobbim... - Felelte végül pironkodva, majd belekortyolt a teába. - Ugye válaszoltam mindenre, amit Maya-chan taichou kérdezett?
Tette fel hirtelen a kérdést, remélve hogy nem hagyott ki semmit.
Vissza az elejére Go down
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Keptöni iroda Cl0te36000/45000Keptöni iroda 29y5sib  (36000/45000)

Keptöni iroda _
TémanyitásTárgy: Re: Keptöni iroda   Keptöni iroda EmptyPént. Május 21, 2010 11:43 pm

~ Apró látogató ~


az előttem ücsörgő kis apróság egész lelkesnek tűn, én pedig kifejezetten büszke voltam magamra, amiért sikeresen kifejlesztettem azt a bizonyos mosolyt, amit akkor is fel lehet ölteni, ha már megszaladni volna kedve az ember lányának. Nem mintha a terhemre lett volna az apróság, mivel annyira aranyos volt. Kedvtelve nézegettem a kis fruskát, aztán elé toltam a gyömbéres-dobozt.
- Igen, mindenre feleltél. Tudod, ezek azok a kérdések, amit napjában több százszor is feltehet egy kapitány. Lehet hogy egy nap te is keptön leszel, szóval ezeket nyugodtan megjegyezheted, ha akarod. - mosolyogtam rá, és felálltam, hogy szerezzek magamnak még teát. Igazából nagyon is boldog lettem volna, ha még jó sokáig ellehetnék itt Seireteiben: ide kötött minden. Barátok, család... A kettő valahogyan egybeolvadt, hiszen a barátaim egyben a családommá is váltak. Ott van Nabe-kun: fogadott bátyám lett, bár inkább öcsémnek kellene lennie, hiszen én vagyok az idősebb kettőnk közül. Meg Chiyo-chan, én lehettem az egyik töpörtyűje keresztanyja! *.* Ennél nagyobb megtiszteltetést nem is bírnék elviselni. Annyira zabálnivalóak az ilyen kis pöttyök, hogy szinte rögtön rámjön a szülhetnék, amikor egy-egy édesebb arcocskát sodor az utamba a sors. csak hát, ott az én nagy szerencsém, hogy magányosan pusztulok majdan el, egy poros kis sarokban, a hülye fejem miatt... T-T
- Ritsu-chaaaaan! Mesélj még valamiiit! - vonyítottam fel szinte kétségbe esve, mivel nem óhajtottam csöppnyi drága agysejtecskéimet azzal fárasztani, hogy továbbra is ilyen bodorságokon törjem a buksimat. Ráadásul, ha már annyira törni akarom a törnivalót, törjem azon, hogy mégis mit főzzek vacsorára! Mert az tény, hogy shinigamikként nem érezzük az éhséget, de egy: imádjam az evést, kettő: már jó régóta nem vagyok én shinigami. Hanem sokkal inkább vaizard, akit ha tudnák róla micsoda, alaposan megkergetnék ám... Semmi jóra nem számíthatok tehát: magányosan halok meg, és megkergetnek.
Ha most Linzer itt lenne velem, bőgve borulnék a nyakába, de hát most nincs itt, és nem kezdhetek szegény tisztecském előtt a mély dípelésbe. Így hát odasétáltam az ablakhoz, és eljátszva a napi rituálémat kinyitottam, és jó mélyre kihajoltam rajta. Imádtam kifelé bámulni rajta, kedvem lett volna odavezényelni Ritsu-chant is, hogy bambuljon imádott osztagunk fölött ő is.
- Kérdezhetsz te is, nyugodtan, amit csak szeretnél! - fordultam felé mosolyogva, majd kelletlenül visszamásztam a helyemre.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Kagami Ritsu
10. Osztag
10. Osztag
Kagami Ritsu

nő
Pisces Rat
Hozzászólások száma : 105
Age : 28
Tartózkodási hely : Kagami-birtok vagy 10. osztag
Registration date : 2010. Mar. 06.
Hírnév : 13

Karakterinformáció
Rang: 6. tiszt | A Kagami-ház feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Keptöni iroda Cl0te14000/15000Keptöni iroda 29y5sib  (14000/15000)

Keptöni iroda _
TémanyitásTárgy: Re: Keptöni iroda   Keptöni iroda EmptyCsüt. Május 27, 2010 12:41 am

// Hajimemashite, taichou-chan \\


A mentatea nem fog a kedvencei közé tartozni, ebben már biztos volt. Nem volt rossz az íze, szóval nem kellett azon törnie a fejét, hogy mit tegyen vele, hogy ne sértse meg a kapitányt, de nem is ragadtatta el magát tőle.
- Több százszor? Olyan sok újonc van?
Kerekedett el a szeme. Nem emlékezett rá tisztán, de az akadémián mintha az tanulták volna, hogy nagyjából 200 shinigami alkot egy osztagot, szóval ehhez mindegyiküknek újoncnak kellett volna lennie, de ezt nem tartotta lehetségesnek. Megvakarta a fejét, de ettől sem lett okosabb, így inkább ráhagyta a témát a nála bölcsebbekre. Nem tudta magát kapitányként elképzelni, éppen elég volt neki hogy majd egyszer egy nemesi házat kell vezetnie, és már azt sem tudta azt hogyan fogja kivitelezni. Bár így jobban belegondolva nem tudta volna pontosan megmondani mit is csinál egy kapitány, azon túl hogy irányítja az osztagát és hogy van bankaia. De ha már itt tartuk, a bankai is ugyanennyire rejtélyes dolog volt számára, hiszen még nem látott egyet sem. És lehet még nem is fog egy darabig. De legalább kapitányt már látott, hiszen itt volt előtte egy, teljes életnagyságban. És ami a leginkább meglepő volt, hogy Maya-chan taichou teljesen emberinek tűnt Surprised Nem volt ijesztő, nem volt arrogáns, durva vagy ilyesmi, hanem kedves volt, meg kedves és még kedves is! Csak ki ne essen az ablakon. Ő biztos kiesne, ha ilyen mélyen kihajolna, amilyen az ő szerencséje.
- Eto... milyen kapitánynak lenni? Úgy értem, mit csinál egy kapitány amikor dolgozik, meg mit csinál a szabadidejében, meg ilyesmik...
Kapott az alkalmon, hogy engedélyt kapott a kérdezésre, már ha ezt engedélynek lehet nevezni, mert egyáltalán nem úgy hangzott. Jellemző módon a taichou előző kérését nem hallotta meg, annyira el volt foglalva azzal, hogy figyelje, mit csinál a nő. Igazából eredetileg úgy tervezte, hogy úgy fog viselkedni, ahogy egy előkelő nemes előtt kéne, de ez valahogy kiment a fejéből mihelyst belépett az irodába. Ha nem kellett volna ennyire rohannia, akkor biztosan észben tudja tartani, de végül is nem volt ez olyan nagy katasztrófa. Nem az igazi Ricchant látta volna a kapitány, ha azt a fajta viselkedést adja elő, így utólag valószínűleg szégyellte is volna magát, ha egy ilyen rokonszenves ember előtt azt a modoroskodó, hűvös magatartásformát használja.
Vissza az elejére Go down
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Keptöni iroda Cl0te36000/45000Keptöni iroda 29y5sib  (36000/45000)

Keptöni iroda _
TémanyitásTárgy: Re: Keptöni iroda   Keptöni iroda EmptyPént. Május 28, 2010 3:37 am

~ Apró látogató ~ bounce Jezz meg jazz... szívroham a körömvirágnál affraid


Olyan hihetetlenül egyszerűnek tűnt alkalmazkodni a jelenlegi helyzetemhez, hogy egyszerűen nem tűnt fel, ahogyan az óramutató eredeti feladatát tökéletesen meghazudtolva, és gálád arcátlansággal előrébb és előrébb mászott. Én meg tökéletesen belefeledkeztem a csöppségbe, hogy azt sem vettem észre, amint a kekszes doboz megadta magát az örökké megújuló rohamnak, és kiürült. Néha-néha alaposan beletúrtam amúgy eléggé megnőzz hajamba, és igen, ez is csak most tűnt fel. Legutóbbi emlékeim szerint nekem ugyanis jóval rövidebb volt a hajam, alig ért a hátam közepéig. Most meg már lassan a csípőmet verdeste... Nem mintha zavart volna, tetszett, mert hát amilyen elszántam kenek magamra balzsamot minden fürdés után, bőven jut ki belőle a hajamnak is, így hát talán nem is csoda, hogy annyira szépen csillog most is, meg olyan puha! Ha most egyedül lettem volna, mindenféle fenntartás nélkül kezdtem volna el ráfókuszálni arra, hogy csillog, és simán tekergettem volna ide-oda a tincseimet, ha már ilyen hirtelen megnőttek. Surprised De Ritsu-chan jelenleg itt toporgott velem szemben, és még kérdezett is, bár tényleg nem volt annyira meglepő, amire szegényke választ várt. Én meg szívesen magyaráztam neki, miközben a hajam helyett egy tollat vettem a kezembe.
- Nos, ami azt illeti, az előző csak egy hirtelen felhozott példa volt. Valójában nem kell naponta több százszor elmondani, megkérdezni ugyanazt. Csak tudod, ez visszavonhatatlanul déja vu-höz vezet, akárhányszor kezdek bele... - mondtam kezemre támasztott állal, és tekintetemet újra az órára függesztettem. Így utólag tökéletesen ostobaságnak tűnt, hogy Linzer el fog ide jönni. Amúgy ezzel tényleg nincsen semmi baj, mármint ugye azzal, hogy az ember meghívja magához látogatóba az egyik barátnőjét... Aki ugye egy arrancar... és ha ez még nem sokkol, akkor hajrá: espada is. Nesze neked, gyomor, eméssz! Ha az én szívem virágát itt találják nálam, úgy rám húzzák a vizes lepedőt, hogy még koldulni sem fogok tőle. Mondjuk én mindig tettem az ilyesmire, tojom én le, hogy ki milyen, ha jó fej. A politika, na az már más tészta: minden bizonnyal kinyírnánk egymást - vagy valamelyikünket, ha szükséges lenne. Okos ember ugye nem kevei a munkát a magánélettel. Bár én tényleg azzal vagyok, hogy úgysem tudnám bántani... De... egyszer úgyis kiderül, nem? Mármint, ha egyszer muszájak leszünk egymásnak rontani, akkor ott úgysem marad kő-kövön. Legutóbb is, milyen jól elszórakoztunk, pedig én tényleg nem vettem vérszemre a dolgot. Surprised
- Amikor a kapitány dolgozik? Nos, akkor rengeteg fontosnak tűnő papírt dugnak az orra alá, amit szépen át kell neki olvasnia, és utána aláírnia. Persze, vannak olyan leleményes kapitányok, akik herótot kapnak eme csodás vackoktól, és addig gyűjtögetik a jelentéseket és egyéb ínyencségeket, míg egy szép új kanapét fel nem tudnak belőle építeni. - fel sem tűnt nekem, hogy milyen szép kis csönd kialakult, míg eljutottak hozzám Ritsu kérdései. Fel is fogtam őket, nem voltam ostoba, csak hát, túl sokat izgultam. Ami egyébként magától értetődő! Istenem, éljem túl ezt a napot... ígérem, be nem engedem többet ide a detox-girlt, csak éljük túl a mai kalandot! Ha épségben eljutunk a szobámig, nem lesz probléma, ott van egy halom pia úgyis, amit már felhalmoztam Surprised Tudom, nem szép ha iszik a nő -és valóban, hadnagyi koromban még a szó enyhébb értelmében karóba húztam azt, aki szolgálatban ivott-, de hát... változunk. Máig nem vagyok alkoholista, a Hanás keptön-welcome party óta egy korty le nem csúszott a torkomon, pedig az is hónapokkal ezelőtt volt. Szóval Yuu-chan bekaphatja, mert nem is vagyok szétcsúszva! Bár, nem tudom, emlegetett-e ilyet, ugyanis a mezei, illetve...erdei átöltöztetlek-szétégetemafrissenbeszerzettpunkosruhád(-.-")-akció óta nem láttam. Kerüljön csak a kezem közé még egyszer, esküszöm kifizettetem vele a ruhám árát! Bár... előbb szülök gyereket Madam Pompadournak, minthogy tőle egy lyukas garast is lássak jótékony célra. Hülye burzsuj >.> (xD)
- A szabadidőmet én osztom be, ezzel minden kapitány így van. Ami pedig a küldetéseket illeti... Nos, ugye mi is kapunk feladatokat. Csak ezeken kicsit...jobban el van tolva a veszély-mutató, mint azokon, amiket az újoncokra osztunk ki. De hát gondolom, ez magától értetődik. - mosolyogtam Ritsura, majd kinyújtóztam ültömben, és kivissantottam egy "Szabad!"-ot, mert koppintottak párat az ajtón. Halványan derengeni kezdett a reiatsu ismerőssége, de azért annyira nem körvonalazódott bennem a dolog, hogy rájöjjek a mibenlétére. Hanem amikor megláttam az én drágaédesegyetlenespadagirlömet, akkor aztán felvisítottam...
- Jéjzusszentgatyája... - nyögtem fel, és lesüppedtem a székbe. A tökéletes trauma szállt meg, és remegett a lábam. csuklyás köpeny....alatta pedig nem más, mint LINZER! Nem ide kellett volna jönnie! Nem arról van szó, nagyon örültem ám neki, ezért a hulla fehérré halványodott arcomból kicsillant rá arany tekintetem, de azért erőteljesen masszíroztam a mellemet, hogy szívverésre ösztökéljem alig fél dekás pötyőmet.
- Szervusz! Örülök, hogy látlak... Kerülj beljebb, és mutatkozz be!- invitáltam beljebb, majd gyorsan felálltam. Reméltem, hogy előáll valami klassz kis sztorival, és akkor nem kell megrendeznem a szökésünket, vagy valamit....
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Desmond Phellera
Espada
Espada
Desmond Phellera

Férfi
Sagittarius Rat
Hozzászólások száma : 340
Age : 63
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2009. Jul. 25.
Hírnév : 56

Karakterinformáció
Rang: Segunda Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Keptöni iroda Cl0te48500/65000Keptöni iroda 29y5sib  (48500/65000)

Keptöni iroda _
TémanyitásTárgy: Re: Keptöni iroda   Keptöni iroda EmptyHétf. Jún. 14, 2010 7:54 am

Linzer színre lép – nesze neked, szívroham

*Na jól van. Seireitei sucks. Úgy, ahogy van. Nem mintha ez lenne az első alkalom, amikor sikerül bedugnom ide a pofám – egy-két küldetés alkalmával már volt alkalmam minimális terepfelismerésben részesülni - , de az, hogy egy kapitány minimális közbenjárásával sikerül még azt is elhitetnem magamról, hogy shinigami vagyok, nos, ez már enyhén szólva röhejes. Mert hát az volt, hogy Mayával megbeszéltünk egy találkozót, és eddig minden a terv szerint haladt; kaptam valami fura szert, ami ideiglenesen megváltoztatja a reiatsumat, aztán egy senkai kapu segítségével belógtam Soul Society-be, meg persze hoztam magam a csuklyás köpenyem is, amit a fejembe húztam, hogy ne lássák meg a maszkom, hiszen nem is kicsit feltűnő az a vacak a fejemen. Nem mintha egy fekete köpenyben rohangáló alak nem lenne elég feltűnő, ráadásul még csak azt sem sikerült kitalálnom, hogy mit mondjak akkor, ha valaki a köpenyről kérdez, de hát na, még én sem kívánom, hogy riasszák a fél Gotei 13-at, hiszen egyes kapitányok ereje bizonyára az enyémet is meghaladja.
Szóval, a terv eredetileg úgy szólt, hogy egyetlen nőnemű, ráadásul shinigami barátosném szobájába lógok be, állítólag az ajtót se zárta be meg minden, de a fene tud kiigazodni ebben a káoszban! Surprised Komolyan, az építésznek, aki tervezte a várost, nem csak szépérzéke nincs, de ráadásul direkt úgy talált ki mindent, hogy még véletlenül se legyél képes eltalálni oda, ahova szeretnél. >_> Nem, nem vagyok hülye, köszönöm szépen, az intelligenciahányadosom valószínűleg magasan a tiéd fölött van, szóval én kérek elnézést azért, mert bizonyos tervezők nem a praktikusságra mentek, hanem a fene tudja, miért volt jó nekik pont így építkezni. Furák ezek a japcsik, egyszerűen nem értem őket.
Sajnos nem ismerek olyan technikát, amivel láthatatlanná tudok válni, szóval néhány tiszt így is-úgyis megpillantott, de legalább arról, miszerint egy ellenségükkel vetette a sors, nem tudnak. Sajnos nem vagyok akkora rohadék, hogy éljek a helyzet adta lehetőséggel és szépen sorjában kivégezzem az összes jelentéktelen kis shinigamit, akik épp az utamat keresztezik, pedig ez tényleg egy soha vissza nem térő alkalom, de hát na, megígértem, hogy nem balhézok, különben Maya is bajba kerül, és hát na, nem vagyok olyan gyökér, mint egyes Espada társaim. Az a fene nagy becsületességem egyszer tuti, hogy a sírba fog vinni.
Végül megunván a fel-alá való, céltalan futkározást egy tisztet kérdeztem meg arról, miszerint merre találom a kapitányt. elég érdekesen néztek volna, ha az iránt érdeklődöm, miszerint merre találom a kapitány hálószobáját, úgyhogy kénytelen voltam inkább az iroda hollétét megtudakolni. Jó, mondjuk amúgy is érdekesen néztek rám. Mint akik nem láttak még csuklyás embert.
Persze, arra azért nem gondoltam, hogy ennyire fog nekem Maya örülni, hiszen kis híján kiesett az asztalból meglepetésében. Én sem a szokásos üdvözlésünkkel köszöntöttem őt, hiszen bevallom, én is igencsak megszeppentem, amikor megláttam, hogy valaki más is van az irodában. De legalább az illető nem valami magas rangú tiszt, akit a kivégzésemre küldtek, vagy csak egy remekül felállított csapda, utóbbi esetben viszont szívtam egy nagyot, és kész, ennyi volt, de legalább nincs semmi, amit megbántam volna az életemben, és halálom pillanatáig azon leszek, hogy a lehető legnagyobb kárt okozzam Soul Societynek.*
- Öhm… a nevem Itsuki… Itsuki Linzer, és az osztag új tisztje vagyok. - *állok kukán és nézek ki a fejemből, persze lehajtott fejjel, hiszen elég volt egyszer elkapnom Maya tekintetét ahhoz, hogy tudjam, hogy itt valójában mekkora gáz van. Rosszkor, rossz helyen… még szerencse, hogy nem most jöttem le a falvédőről, és okoztak már ennél nagyobb meglepetéseket is nekem. De kétség kívül ez a legkomikusabb helyzet az összes közül, hiszen kábé komolyan csak röhögni tudnék ezen a helyzeten, amibe belekeveredtünk.*
Vissza az elejére Go down
Kagami Ritsu
10. Osztag
10. Osztag
Kagami Ritsu

nő
Pisces Rat
Hozzászólások száma : 105
Age : 28
Tartózkodási hely : Kagami-birtok vagy 10. osztag
Registration date : 2010. Mar. 06.
Hírnév : 13

Karakterinformáció
Rang: 6. tiszt | A Kagami-ház feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Keptöni iroda Cl0te14000/15000Keptöni iroda 29y5sib  (14000/15000)

Keptöni iroda _
TémanyitásTárgy: Re: Keptöni iroda   Keptöni iroda EmptySzer. Jún. 30, 2010 7:50 am

// Hajimemashite, taichou-chan... soshite Rin-chan *.* \\

Újabb bizonyságot szerzett arról, hogy nem az ízléséért fogja szeretni a kapitányát. Előbb a mentatea, most meg a gyömbéres keksz számára furcsa ízvilága csalt értetlen pislogást az arcocskájára. Azonban a folyadékkal ellentétben a rágcsálnivaló egyre jobban ízlett neki, így az eleinte tétova mozdulatai, melyek a dobozka felé irányultak, egyre magabiztosabbak és sűrűbbek lettek. Igaz, amikor tudta, igyekezett őket elrejteni Maya-chan taichou elől. Nem akart falánknak tűnni, meg hát nem is azért jött ide hogy csemegézzen. Mivel a felettébb kedves hölgy is elég gyakran nyúlt a kekszhez, így hamarosan ketten együtt szépen elpusztították az egészet, csupán morzsákat hagyva a dobozban. Gyorsan rájött hogy mekkora butaságot kérdezett, így fülig pirulva hallgatta a kapitány komoly válaszát az ő hülye kérdésére. Biztos rövid úton az elmeosztályon kötött volna ki, ha ilyen sok újonc tenne fel neki az ilyen és ehhez hasonló értelmetlen kérdéseket, persze, a taichou a túlzás eszközéhez folyamodott, hogy kifejezze, mennyire unalmas minden alkalommal ugyanazokat a kérdéseket feltenni.
- Go-gomennasai...
Kért gyorsan elnézést miután ezen gondolatsora végére eljutott és igyekezett magát minél kisebbre összehúzni a székben. Csak most vette észre, hogy már egy ideje gyűrögeti a nadrágja szárát, ezek szerint hiába az érzés, hogy elszállt az idegessége, ez valójában csak illúzió volt. Félénken pillantott fel Maya-chanra, aki időnként fel-fel pillantott az órára. Lehet hogy vár valakit? Vagy esetleg azt figyeli, hogy mikor telik le végre az újoncára szánt idő? Picit megrázta a fejét, már megint olyan negatív gondolatok jutottak az eszébe. A taichou biztosan nem olyan, mint aki egy púpnak érzi a hátán az újoncokat. A kedvességet nem lehet imitálni anélkül, hogy ne lehetne észrevenni. Bár... hát izé... nem mintha ő képes lenne felfigyelni az ilyesmire. Bár talán megérezné...
- A taichou... ugye nem ezek közé a kapitányok közé tartozik?
Kérdezte, reménykedve felnézve a nőre. Egy világ omlana össze benne, ha a személy, aki példaképként kéne szolgáljon minden osztagbéli számára, és erre megvan minden tulajdonsága is, nem végezné lelkiismeretesen a munkáját. Ő is eldöntötte, hogy példaképként néz fel a kapitányára, elég volt ez a rövidke idő is ahhoz, hogy akár a második anyjának tekintse Maya-chant. Mindenesetre a taichou elbeszéléséből kiindulva a kapitányi munka nem tűnt olyan vészesen nehéznek, legalábbis nem mondta, hogy rettentő unalmas üléseket kell végigszenvednie egy helyben ülve, ami neki a halála volt. Ami a küldetések nehézségi fokát illeti, az sem hangzott ijesztőnek, hiszen nyilván azért lehet kapitány, mert elég erős ahhoz, hogy ezekkel a feladatokkal elbírjon, és elég jó vezető ahhoz, hogy a rá bízott embereket tökéletesen irányítsa. Ebben a pillanatban szívesebben lett volna kapitány, mint egy nemesi ház vezetői pozíciójának örököse, de hát neki már csak ez jutott. Az ajtón kopogás hallatszott, így kíváncsian csavarta törzsét hátra, és bár meglehetősen kényelmetlen pozícióba jutott, azért tűkön ülve várta, hogy ki fog benyitni. Az ajtó lassan kinyílt és egy fejét csuklyával elfedő hölgy került beljebb, aki mint kiderült, szintén újonc! Csillogó szemekkel pattant fel a székből és illedelmesen meghajolva bemutatkozott.
- Kagami Ritsu, 8. tiszt vagyok! Örvendek, Rin-chan!
Ha akarta volna, akkor se tudta volna leplezni az izgatottságát, már várta hogy Rin-chan is feleljen azokra a bizonyos unalomig ismételt kérdésekre. Reménykedve nézett Maya-chan taichoura, nem tudta hogy akkor most ez azt jelenti, hogy vele végeztek, vagy itt maradhat-e, mert ő bizony szeretett volna maradni, és esetleg barátságot kötni a másik újonccal. Na meg az is foglalkoztatta, hogy mi is rejtőzik a csuklya alatt, mely gonosz módon eltakarta a jövevény arcát.
Vissza az elejére Go down
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Keptöni iroda Cl0te36000/45000Keptöni iroda 29y5sib  (36000/45000)

Keptöni iroda _
TémanyitásTárgy: Re: Keptöni iroda   Keptöni iroda EmptyHétf. Júl. 05, 2010 6:01 am

~ Apró látogató ~ bounce Jezz meg jazz... szívroham a körömvirágnál affraid


Kiszédülni a székből? ebben a pillanatban ez volt a legkönnyebben teljesíthető feladat, mait csak a sors rám tudott mérni. Bár ez nem volt tanácsos, mert akkor mivel magyaráznám a dolgot Ri-channek? A végén tényleg rám sütnék, hogy egy idióta liba vagyok - és be kell valljam, hajlamos vagyok idióta cukorfan picsának álcázni magam, ha a helyzetem úgy kívánja. No de... erre mégis ki a fene ne lenne hajlandó? Mármint, ha hasznom származik belőle, gondolkodás nélkül élek a lehetőséggel! Természetesen nem vagyok az a rinyálós fajta, azt hiszem, Linzer sem ezért lett a barátnőm. Anno, az iskolában eléggé elkerültek az őfajta kúlos kisugárzású csajok, csak halálom előtt tudhattam be magamnak egy igazán jó arcot. Csak azután ugye közbeszólt az az autó, ami nagyon lelkesen elgázolt. Még csak nem is én haltam volna meg, de... eltöröm a gigám, semmint hogy hagyjam, hogy a bátyám ott haljon meg a kezeim között! Ekkora gonosz dög azért mégsem vagyok. Így visszagondolva... nem bántam meg. Valószínűleg gyávának leszek kikiáltva miatta, de shinigamiként nem várt rám annyi rettegés, mint amennyi egy átlag emberként várt volna. továbbtanulás, azután a munkakeresés, na meg a háziasszonyi szerep... Nem fájt, hogy ez kimaradt. Így is bőven kijutott nekem a jóból, és úgy gondolom, hogy ezen az úton jobb emberré, vagyis... jobb lénnyé váltam, mint amivé amúgy válhattam volna. Tisztában voltam vele, hogy mi maradt ki az életemből, de úgyis sor kerül rá. Hiszen... Vaizardként már nem maradhatok sokáig Seireteiben, nem igaz? Ráadásul... hova máshova mehetnék majd, ha nem vissza Karakurába, a többi Vaizardhoz? Kaihoz sohasem megyek vissza megint. Ő nekem akkor meghalt, amikor elváltam tőle. Nem keverhettem össze magamban mindent.
révetegen fogtam meg az írókámat, és néztem rá Ri-chanra. Azt hiszem, megint túlságosan magamba merültem... Ezáltal szép kis űrt teremtve a társalgásban. Még így is éreztem a helyzet szülte hangulatot, és alig bírtam visszafojtani egy halk nevetést meghallva Linzer bemutatkozását. Nagyon elmés espada, nem hiába barátkozom vele.
- Örülök a találkozásnak, kerülj beljebb kedves! Igazán kreatív neved van, illik hozzád. Ülj csak le, és mesélj valamit! - arcomon bűbájos, szinte már ragyogó mosoly ült, és senki sem tudta volna megmondani, hogy balommal a székem alját markolom olyan erősen, hogy az ujjperceim elfehérednek. Nem akartam, hogy Linzer lebukjon. Magamat nem féltem, nem tehetnek velem olyasmit, amire nem számítanék... De azt tényleg nem akarom, hogy egy barátomnak az én ostobaságom miatt essen baja. Ha már ez a szituáció alakul ki, hát igenis, jól játszom a rám mért szerepet!
Tekintetemet a zavarodottnak tűnő Ri-chanra emelem megint, és hirtelenjében bevillan nekem rengeteg kép, amik talán pont az én hibámból nem válhattak valóra. Könnyű lenne elképzelni ezt a kislányt a saját gyerekemnek, igen. De nem mászhatok megint mindenki agyára az idióta ötleteimmel...
- Az előbbi kérdésedre válaszolva, nem mondanám. Van, amikor megelégelek magam körül mindent, és akkor tényleg hagyom gyűlni a papírt, de amint összeszedem magam, pár pillanat alatt el is tüntetem őket. Remélem hogy ezért nem fogsz megutálni, Ri-chan. - mosolyogtam rá, és kacsintottam is egyet. Azután a sütis dobozt Linzer felé nyújtottam, arra biztatva, hogy vegyen. Legutóbbi emlékeim szerint, ő a hollowokat részesítette előnyben, bár lehet, hogy valakivel összekeverem. Az utóbbi időben nem voltam a régi, ezért is jött volna jól egy felelőtlen kikapcsolódás a legjobb barátnőmmel. Úgy tűik, erre kicsit várni kell, vagy pedig nagyon sajátos formát fog ölteni- mert Ri-chant ki nem teszem az irodából, az biztos!
- Mondjátok csak drágáim, lenne kedvetek eljönni velem enni valamit? Utána esetleg be is ugorhatunk valahová egyedi programot kreálni... - újabb angyali mosoly, és felpattantam a székemről, hogy bezárjam az ablakot. Ezután magamra csatoltam a zanpakutuomat- biztos, ami biztos alapon. Hiába az a kapszula, amit Slarinnak adtam... sosem lehet tudni, hogy mi sül ki a dologból. Hiszen a vezetőséget nem fogja az érdekelni, hogy én kasztra való tekintet nélkül barátkozom, hogy nekem a lélek az, ami számít... Az ő szemükben egy aljas áruló vagyok, semmi több.
- Akkor induljunk is, csöppjeim! Hosszú még a nap, és nekünk nagyon is sok a teendőnk! - terelgettem őket kifelé az ajtón, majd egyenesen a Büfé felé. Szinte már láttam is magam előtt azt a rengeteg ínyencséget, mai csak arra várt, hogy rátaláljak, és felfaljam mind! *.*

Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Desmond Phellera
Espada
Espada
Desmond Phellera

Férfi
Sagittarius Rat
Hozzászólások száma : 340
Age : 63
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2009. Jul. 25.
Hírnév : 56

Karakterinformáció
Rang: Segunda Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Keptöni iroda Cl0te48500/65000Keptöni iroda 29y5sib  (48500/65000)

Keptöni iroda _
TémanyitásTárgy: Re: Keptöni iroda   Keptöni iroda EmptyKedd Aug. 03, 2010 12:49 pm

Linzer színre lép – nesze neked, szívroham!

*Nem számítottam arra, hogy még egy vendégünk lesz, ráadásul egy gyerek személyében. Bár ez Soul Society, és ki tudja, itt ki mennyi idős valójában. Lehet, hogy a helyes pofijú kislánynak valójában már rég szottyant vénasszonynak kéne lennie, aki a protkóját keresi meg tejfölt zabál naphosszat. Mondjuk én is elmúltam már 60 éves, bár ezzel nem tartozok a legidősebb arrancarok közé, sőt, kifejezetten fiatalnak számítok még Espada létemre is. Nálunk az idő nem jelent semmi különöset, hiszen napunk is csak Las Nochesben van, ami jelezné egy periódus elmúlását, s az is mesterségesen lett létrehozva. Az örök sötétség egyúttal azt az állandó folyamatot is jelzi, ahogyan örökkévalóságnak tűnő ideig csak azzal vagyunk elfoglalva, hogy minél több fajtársunkat kebelezzük be. Nem éppen egy aranyélet, s még mindig emlékszem, mennyire rettegtem attól, hogy visszafejlődök azzá a gillianné, akinek annyi embersége se maradt meg, mint nekem. Személyiség nélkül nem vagy képes önmagad lenni, nem élhetsz az önkifejezés eszközeivel és tényleg csak egy vagy a sok közül. Egy senki vagy… Senkinek sem kívánom azt a létet.
Azt hiszem, hogy azok után, hogy ilyen messzire eljutottam, már nem kell attól tartanom, hogy ledegenerálódok arra a szintre. Jöttek helyette más kihívások és problémák, amiket le kell gyűrnöm, többek között az a paprikajancsi, aki azt hiszi, hogy ő itt a főnök, csak mert van egy hógolyója. Igaz, engem is ő tett arrancarrá, de ha tudom, hogy ezért naphosszat a büdös lábát kell szagolgatnom, akkor talán kétszer is meggondolom, hogy akarok-e erős lenni. Mondjuk akkor is akartam volna, mert ilyen a természetem, de attól még kurva anyját, amiért parancsolgat, pedig igazából azt se tudja, mit csinál. Már tuti szenilis az öreg, ideje lenne a nyugdíjasok otthonába zárni. Havonta egyszer személyesen hoznám neki a tejbepapit meg minden.*
- Kössz… - *feszengek még egy sort, és valahogy egyszerre dúl bennem a kétségbeesés és a röhöghetnék. Általában ezek azok a pillanatok, amikor egy ideig olyan marha komolyak próbálunk lenni Mayával, aztán egyszer csak elszakad a cérna és mindketten nevetésben törünk ki. Bár utóbbi most nem a megfelelő időpontban lenne, hiszen ha ez a kislány rájönne, hogy a kapitánya egy Espadával spanol, abból tuti balhé lenne. Mondjuk valószínűleg kénytelen lennék kinyírni szegényt, pedig tényleg nem azért jöttem ide, hogy vérfürdőt rendezzek. Azonban van, ami áldozatot kíván. Egyenlőre inkább igyekszem bízni a rafináltságomban és játszom majd az illedelmes (…a nagy frászt, leszek önmagam -.-) újoncot, vagyis elő a nagy vicsort, remek napnak nézünk elébe! *>* Remélem, holnap már tényleg csak röhögni fogunk ezen az egészen, nem pedig menekülni a Gotei 13 elől. Bár tuti megtudnám győzni valahogy Aizent, hogy Maya csatlakozhasson hozzánk, lehetne a szobatársam, meg minden. Igaz, lehet, ő nem venné jó néven, hogy a pápaszemes alatt kell szolgálnia, és talán valóban ő teszi jól.*
- Hát… Most soroztak be. - *húzom kicsit összébb magamon a csuklyát, hogy még véletlenül se adjam látható jelét a maszkomnak. Kihasználva az alkalmat, amikor Ritsu nem látja az arcom, egy szép kis grimaszt vágok még a „taichou” felé, amiért akaratlanul is, de ilyen helyzetbe kényszerített. Ráadásul kénytelen voltam az igazi keresztnevem is használni… Mindig is utáltam, olyan közönséges hangzása van. Bár a bátyám annak idején csak azért se volt képes Slarinnak szólítani. Cseszné meg… >.>*
- Öhm, persze, mehetünk, ha közel van. Lehetőleg ne legyen tele emberekkel… Kicsit feszélyez, ha túl sok az idegen. És, khmmm… Örülök, hogy megismerhetlek, Ritsu-sama. Te is új vagy? Hogy tetszik a shinigami lét? Sokat edzel? Azért fura, hogy már ilyen fiatalon kezded. - *mosolygok rá, kivételesen nem a gúnyos vagy a gonosz vigyoromat elővéve, hanem azt a kedves oldalam, amit amúgy igazából nem sokan szoktak látni. Különben is, láthatóan gyerek, azt se nézem ki belőle, hogy egyáltalán képes felemelni egy kardot. Ebben a korban még tök felesleges vérontással foglalatoskodni, inkább a hupikék törpikéket kéne bámulnia a tévében és jól éreznie magát. Igaz, Lalának és Lilynek kicsit másak az elképzeléseik a témákat illetően, de hát Lalyékról van szó, ők nem igazi gyerekek. :/ *
- Nos, akkor… Az iratokkal gondolom, ráérünk. Akkor hova is megyünk? - *állok fel a székről, hogy Maya és Ritsu között szambázzak ki az irodából reménykedve abban, hogy ennél rosszabb nem lehet. Igencsak szeretek mostanában pengeélen táncolni, úgy tűnik.*

Vissza az elejére Go down
Kagami Ritsu
10. Osztag
10. Osztag
Kagami Ritsu

nő
Pisces Rat
Hozzászólások száma : 105
Age : 28
Tartózkodási hely : Kagami-birtok vagy 10. osztag
Registration date : 2010. Mar. 06.
Hírnév : 13

Karakterinformáció
Rang: 6. tiszt | A Kagami-ház feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Keptöni iroda Cl0te14000/15000Keptöni iroda 29y5sib  (14000/15000)

Keptöni iroda _
TémanyitásTárgy: Re: Keptöni iroda   Keptöni iroda EmptyHétf. Okt. 18, 2010 5:40 pm

// Hajimemashite, taichou-chan... soshite Rin-chan *.* \\


Ahogy folytatódott körülötte a beszélgetés, és őt nem utasították arra, hogy hagyja el az irodát, tétovasága gyorsan elmúlt és boldogan hallgatta mind a taichout, mind a jövevényt. Társasági lény volt, legalábbis szeretett barátkozni, és nem kicsit volt lelkes most, hogy végre nem... hogy is kéne fogalmazni... unalmas nemeskisasszonyok, és -úrfik ismeretségét szerezhette meg. Igen, talán az unalmas rájuk a legkifejezőbb szó, nagyon kevés alkalommal tudta jól érezni magát azokon a bizonyos teadélutánokon, ahol még csak nem is lehetett önmaga, mert az illő viselkedést kellett gyakorolnia, és nem hozhatott szégyent a családjára, pláne mivel a legtöbb vendég alacsonyabb rangú arisztokrata volt, abból adódóan, hogy a Kagami-ház a legelőkelőbb nemesség köreibe tartozott, így neki példát kellett mutatnia. Azonban az Akadémián és itt az osztagban gyökeresen megváltozott a helyzet, hiszen úgy viselkedett, ahogy akart, és a shinigamik, akikkel találkozott is jóval változatosabb jellemmel rendelkeztek. Itt volt példának okáért a taichou, aki mint valami tündér, szállt le az életébe, még akkor is ha néha hagyja gyűlni azt a papírmunkát, de hát ha le is tudja hamar, akkor ugye nincs gond, mert ez nem azt jelenti, hogy lusta, hanem azt, hogy csak nincs hozzá kedve, és egy kapitány biztosan sokkal kevésbé van szabályokhoz kötve, mint mondjuk egy nemes, akinek nem csak azt szabják meg, hogy mit csináljon, hanem még azt is hogy hogyan >.>
- Tényleg? Lehetne? ***.***
Pattant fel olyan hirtelen, hogy kis híján vissza se tudta fogni a nagy lendületét, de valahogy mégiscsak sikerült megőriznie az egyensúlyát, és megakadályoznia, hogy megfejelje az íróasztalt, ami minden bizonnyal nem lett volna se kellemes látvány, se kellemes élmény, elvégre elég masszívnak tűnt a bútordarab, és biztos jó kemény is, legalábbis keményebb, mint Ritsu feje. Csillogó szemein látszott, hogy mennyire örült a felajánlásnak, szinte már-már a felhők között járt, elvégre egyenesen Maya-chan taichou hívta meg őt és Rin-chant enni és... egyedi programot kreálni, amit természetesen hatalmas megtiszteltetésnek érzett, hiszen ő csupán egy jelentéktelen kis 8. tiszt volt, aki csak most mutatkozott be a kapitányánál. Yakkun tehát nem füllentett, amikor azt mondta, hogy a kapitány úgy viselkedett vele, mint egy régi barátjával, mert ezt a bánásmódot most ő is megkapta, legnagyobb boldogságára. Öröme azonban kissé alábbhagyott, amikor meghallotta újonctársa hogyan szólította őt, fogalmazzunk úgy, hogy nem kedvelte ezt a nevet.
- Anou... - kezdte kissé bizonytalanul. - Megkérhetlek rá, hogy használj kevésbé formális megszólítást? Otthon szoktak így hívni, és nem szeretném, ha az osztagban eltöltött idő egy picit is emlékeztetne arra, hogy milyen amikor otthon vagyok. Tudod, életem eddigi legboldogabb napjait élem át shinigamiként, új arcokat ismerhetek meg, barátokat szerezhetek, és nem utolsósorban Nami-channal edzhetek, márpedig a legjobban az ő társaságában szórakozom. Gomennasai, Rin-chan ^^"
Kérte meg Itsukit mentegetőzve a váltásra, miközben elindultak kifelé az irodából. Büszkén kihúzva magát lépdelt kapitánya mögött egy lépéssel, hiszen biztos nem lesz mindennapi dolog számára, hogy együtt mutatkozhat Maya-chan taichouval, szóval meg kell adni a módját, nem viselkedhet úgy, mint aki egyáltalán nem érzi megtiszteltetésnek a dolgot.
- Miért rejted el az arcod, Rin-chan? Ne légy ennyire zárkózott, biztos boldogabb lennél ha kinyílnál mások felé, és akkor nem zavarna ha sok ember közé kéne menned. Egyébként lehet hogy évfolyamtársak voltunk az akadémián! Melyik osztályba jártál? Milyen tárgyakban voltál jó? Ki volt a kedvenc tanárod?
Halmozta el kérdéseivel a másik újoncot, bent az irodában nem mondott magáról sokat, ő viszont meg akarta ismerni Rin-chant, szóval nem is fogja hagyni, hogy kibújjon a válaszadás alól. Elvégre ő is felelt a lány kérdéseire, szóval úgy illik, hogy Rin-chan is feleljen, legalábbis ezt diktálta az illő viselkedés, amiről annyit tud, és amit annyira nem szeret. Időközben a trió megérkezett a büféhez, Ritsu pedig olyan nagy igyekezettel sietett oda a pulthoz, hogy megbotlott a saját lábában, de csodával határos módon ismét kivédte az orra esést. Lelkesen tapadt az üveghez, hogy aztán végül némi gondolkodás után rábökjön egy imagawayakira, aztán már fordult is vissza széles mosolyával Rin-chan felé, hogy meghallgassa a shinigami válaszát.
Vissza az elejére Go down
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Keptöni iroda Cl0te36000/45000Keptöni iroda 29y5sib  (36000/45000)

Keptöni iroda _
TémanyitásTárgy: Re: Keptöni iroda   Keptöni iroda EmptyKedd Nov. 02, 2010 1:35 am

~ Apró látogató ~ Jezz meg jazz... szívroham a körömvirágnál bounce


Valahogy nem így kellett volna alakulnia a dolognak, nagyon nem így... Persze örültem, hogy van egy új tagunk az osztagban, és annak is örültem, hogy végre lesz Slarin féle banzáj, de a kettő összevonva kissé ütősnek ígérkezett. Arcomon mosollyal, -mely már azért hajlott a kínvigyor felé, - néztem szembe a közelgő helyzettel, és nem nagyon akartam hagyni, hogy legyűrjön. Köszönöm szépen, én ennél valahogy erősebbnek érzem magam egyenlőre. Persze nem csak a sok pia miatt, mait magunkba fogunk dönteni Slarinnal, és amit már előre érzek magamban- talán ezért is van az ájtatos mosoly a fejemen, miközben állok az iroda közepén arra várva, hogy elinduljunk végre. Feszült voltam- mintha még soha nem akartam volna ennyire kiszabadulni a saját irodámból. Lopva Slarinra pillantottam- éreztem ám azt a csúnya, megrovó, szemrehányó pillantást, amit felém vetett... Tudom hogy vacak helyzet, de nem én rendeztem így, később majd elmagyarázom neki. Remélem addig lenyugszik, és kiszid engem magában, nem szívesen hallgatnék végig egy fejmosást tőle. Tekintetem véletlenül Ritsura téved, és akaratlanul is eszembe jut, hogy mekkora törés lenne csöppnyi, lelkes lelkéne az, ha megtudná, hogy Itsuki egy espada, a legjobb barátnőm, ráadásul én sem vagyok shinigami. Legalábbis már nem 100%-ig... Valami újfajta betegség nálam, hogy manapság egyre többe filózok azon, hogy mi lenne akkor, ha arrancarként kellett volna érvényesülnöm. Tény, hogy zabáltam volna, de... ugyanilyen lettem volna? Képes lettem volna ugyanilyen magasra eljutni? Azt az egyet tudom biztosra csak, hogy egyszerűen lehetetlen az, hogy vaizard legyek akkor is. Arrancr nem válhat vaizarddá, nekik nincs belső shinigamijuk... A gondolatra felkuncogtam, amit igyekeztem köhögésnek álcázni, több-kevesebb sikerrel. A folyosón haladva számtalan tekintet szegeződik Slarinra: nyilván a csuklyája vonja magára a figyelmüket. Kívülről higgadt vagyok, belül viszont már fuldoklottam a saját kétségbeesésemben: ha lelepleződnénk, csoda lenne, ha megmenekülnénk a Gotei 13 elől. S mi lenne akkor velem? Slarin biztos el tudná nekem intézni, hogy Pápaszem alatt szolgáljak, de... előbb rágom le a karomat tövig. -.- Nem fogok egy beképzelt, arrogáns, világot elpusztítani akaró, homokos álmacsó alatt szolgálni. egyszerűen nem venné be a gyomrom, na meg az ő rendszerük... biztos nem lennék a puszipajtása a népnek, naponta több hullát kellene elkaparnom, mint amennyit eddigi életemben öltem, pedig az sem kevés.
- Cél a büfé! Majd én vezetem a sort, ha ti még nem tudjátok, merre van. Ritsu-chan, ne kérdezgesd Linzert, eszik, a végén még félrenyel! Surprised- komoly esélyt láttam rá, hogy Slarin nyakon fogja vágni Ritsut a vegye le a csuklyát dolog miatt, és a többi kérdésre nem is tudna felelni, ugyanis nem meséltem neki se az Akadémiáról, se az osztályokról, se tanárokról... Így valami kényszermegoldáshoz nyúltam, és míg Ritsu-chan elé állva, mosolyogva magyaráztam neki valamit az osztag valamelyik új szokásáról, Slarin képébe nyomtam egy szelet csokit, amit a zsebemből húztam elő. Persze lövelltem felé egy bocsánatkérő pillantást, és reméltem, meg fogom úszni élve a dolgot.
- Tudom, hogy nem kérdeztetek, de nekem a Zanpakutuo ismeretek volt a kedvenc tárgyam. Meg persze a gyakorlati démonmágia, és a fegyveres harc...- csillant fel a tekintetem, és léptem be a büfébe, egyenesen a pulthoz, és azon imádkoztam, hogy legyen sikeres a Slarinról való figyelem elterelésem. Szerencsére alig voltak bent, csupán egy-két alak, de ők se velünk foglalkoztak. Biztos 12. osztagosok voltak, azért... náluk a kiskukac helyén nőtt szarv is tök hétköznapinak számított... Miután pedig rendeltem magamnak egy nagy adag csokis shaket és pár habos csodát, leültem az első szabad, eldugott asztalhoz, és boldogan vetettem magamat rá reggelire egy "Itadakimasu!" felszólalást követően.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Desmond Phellera
Espada
Espada
Desmond Phellera

Férfi
Sagittarius Rat
Hozzászólások száma : 340
Age : 63
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2009. Jul. 25.
Hírnév : 56

Karakterinformáció
Rang: Segunda Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Keptöni iroda Cl0te48500/65000Keptöni iroda 29y5sib  (48500/65000)

Keptöni iroda _
TémanyitásTárgy: Re: Keptöni iroda   Keptöni iroda EmptyKedd Nov. 09, 2010 11:14 pm

Linzer színre lép - nesze neked, szívroham!

Kezdem irigyelni Mayát, amiért ilyen igazán remek osztagot irányíthat, ráadásul az osztagának tagjai is felnéznek rá. Nem tudom, vajon kiérdemeltem-e fracciónjaim tiszteletét, csupán abban vagyok biztos, hogy azon beosztottjaim, akik Ritsuhoz közel állnak koruk szempontjából, nem lelkesednének ennyire, ha én hívnám őket büfébe. Jó, egyszer elvittem őket kocsmázni, de hát már több száz évesek és különben is tudnak magukra vigyázni. Inkább azért lelkendeznek, ha sikerül egy újabb arrancar életét megkeseríteni, s néha még én sem úszom meg az akcióikat, bár egyezségünk többnyire mind a két fél betartja. Nem ugráltatom őket, nem várom el, hogy a talpam nyalják és a szabadidejükben annak a fogkeféjét mártják bele a vécébe, akiét csak akarják, ha cserébe engem nem szekálnak meg küldetéseken teszik a dolgukat. Hát igen, zseniális vagyok vagy zseniális vagyok? Cool Mindegy is, nem az egóm további fényezésére jöttünk, hanem legjobb cimborám meg Ritsu boldogítására. Mondjuk azért nem kicsit tartok attól, hogy shinigamik közé kell mennem, és nem azért, mert félnék tőlük, cseppet sem. Csupán mégis csak a Gotei 13 szívében vagyok, és ha úgy egészen véletlenül lekerülne rólam a csuklya, s láthatóvá válna a maszkom, nem mindenki lenne olyan idióta, hogy elhitessem vele, hogy csak halloweenra öltöztem be arrancarnak. A maszkot és a tetoválást még meg tudnám magyarázni, de a hollow lyuk... Az már necces. :/ Meg aztán, akad néhány kapitány, akivel volt már szerencsém megismerkedni. Talán ennyi idő alatt már Mitsunak is leesett, hogy nem egy szegény, ártatlan ember vagyok valamivel magasabb lélekenergiával, és tartok tőle, hogy számára még mindig fontosabb Seireitei egy olyan remek és megbízható baráttal szemben, mint amilyen én vagyok. A fene érti a shinigamikat... Sokkal jobb vagyok a korrupt, hazugságokkal szőtt szervezetüknél, de még így is inkább maradnak a rendszer elnyomása alatt. Nem mintha én jobb lennék, hisz valószínűleg az egyetlen espada vagyok, ki tényleg szívből gyűlöli Aizent. Aki pedig mégis utálja, az csak engem utánoz, ez egyértelmű, hisz valljuk be, példaképnek tökéletes vagyok. Végül is legyenek csak gyenge másolataim, béna utánzataim, a nyomomba se érnek.
Egyik szemöldököm felvonva tekintek a kislányra, míg ő kikéri magának a megszólítást. Felőlem oké, de én aztán nem fogom magam szarul érezni azért, mert mifelénk ez egy afféle megszokott megszólítás. Tenyerem pedig lendül is Ritsu fejét megtalálva, na nem azért, hogy nyakon csapjam vagy valami, hanem hogy egy jó alapos buksisimit osszak le neki, hogy csak flegmán mosolyogjak a kislány további szócséplésén. Ha nagyon szemét lennék, még látványosan ásítoznék is, viszont most az egyszer még moderálom magam, mert hát na... Láthatóan még gyerek, talán nem kéne annyira megbántanom.
- Jól van, jól van, ne vedd már magadra... - gyömöszkélem meg alaposan, olyan barátiasan, mintha amúgy már ezer éve ismerném és régi jó cimborák lennénk, nem pedig nagyjából öt-tíz perce találkoztunk volna először. Ha elég laza a kiscsaj, akkor most nem fog egy ilyenen megsértődni, különben is, kapott egy békeölelést. Szent Isten, már lassan rosszabb leszek, mint egy hippy... Pár évvel eztelőtti énem sikítva ugrott volna bele egy szakadékba, ha megtudja, espadaként shinigamikat ölelgetek. Nem mellékesen pedig semmit sem tudok Soul Society nemeseiről, úgyhogy igazából arról sincs fogalmam, hogy Ritsu valami puccos família sarja.
- A szüleid pedig lazíthatnának... Teljesen megértelek, nekem is elegem van már belőle, hogy mindenki samázik. Csak tudod, a megszokás... - haladok szorosan Maya mellett a büfé felé abban reménykedve, hogy nem egy szép kis csapdába leszek vezetve különleges fogadóbizottsággal. Időnként ideges pillantásokat vetek Mayára, mert tényleg nem tudom, mit is mondhatnék Ritsu feltett kérdéseire. Fogalmam sincs, milyen tantárgyak vannak a shinigamik iskolájában, és a tanárokat sem ismerem, s ami a zárkózottságot illeti, csak egy bárgyú mosolyra futja meg gondolatbeli fészpalmolásra. Na igen, engem mindennek lehet nevezni, csak antiszociálisnak nem, és sosem szokott zavarni, ha emberek közé kell mennem, csupán ez most nem a megfelelő hely és idő, amikor maszkomat és hollow lyukamat mutogatva rohangálhatok azt kiáltozva, hogy én vagyok az 5. espada.
- Semmi gond... Amúgy nem vagyok zárkózott, csupán kölcsönvettek egy kísérletre, és ezért van valami a fejemen, amit nem szívesen mutatok meg. Semmi gáz, holnapra elmúlik. Aztán... igazából az összes tanárt utáltam, és... Hát a kedvencem a hollowismeret volt. Gyakorlatilag mindent tudok róluk. - válaszolom meg a kérdéseket rettegve attól, hogy valami hülyeséget is elkövetek. Remélem, tényleg van olyan tantárgyuk, ahol minket, lidérceket elemeznek, meg legalább egy olyan téma, amiben biztos nem tévedhetek, lévén én magam is hollow vgyok, ráadásul az egyik legerősebb, s szinte mindent tudok magunkról.
- A fegyveres harc sem rossz... Holnap eljössz velem edzeni, ugye, Maya? - próbálok okosnak tűnni, míg igyekszem ignorálni a köpenyes shinigamikat. És még azt hittem, hogy mi, arrancarok vagyunk furák. Rolling Eyes Mindegy is, valami salátát azért már rendelek, ha itt vagyok, jelen pillanatban amúgy sem kívánok mást. Nem vagyok vega, de néha jól esik könnyebb kajákat enni, a hummusz bárt is ezért látogatom olyan szívesen.
- Különben meg túl jó vagyok ahhoz, hogy félrenyeljek... :/ - húzom ki magam a széken, míg fél füllel a szomszéd asztalnál ülő köpenyesek bveszélgetését hallgatom. Meglepő módon egészen megértem a tudományos maszlagot, bár gyakran használnak olyan kifejezéseket is, ami már nekem is sok. Végül is, ha eddig megúsztuk, csak sikerül élve, egy darabban kijutni ebből az átkozott Soul Societyből! Surprised
- Na és Kei-kunnal mi van? Csak pletykákból hallottam, de mintha ő is ebbe az osztagba jött volna. - érdeklődök a bátyám felől, hisz Maya már említette, hogy feltűnt a semmiből. Azt persze nem kell Ritsunak sem tudnia, hogy tulajdonképpen Maya pletykált, de hát... Az ő érdekében hazudunk, még ha amúgy az elveim ellen is vall. Ez csak az ő javát szolgálja!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Keptöni iroda _
TémanyitásTárgy: Re: Keptöni iroda   Keptöni iroda Empty

Vissza az elejére Go down
 

Keptöni iroda

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Off :: Csevegő :: Archív-