-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Csendes hó

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Rosui Kagehime
10. Osztag
10. Osztag
Rosui Kagehime

nő
Aquarius Monkey
Hozzászólások száma : 164
Age : 32
Registration date : 2012. Feb. 16.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag 3. tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Csendes hó - Page 3 Cl0te24700/30000Csendes hó - Page 3 29y5sib  (24700/30000)

Csendes hó - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Csendes hó   Csendes hó - Page 3 EmptyKedd Jan. 14, 2014 12:54 pm

Csak figyeltem az őrület teljes elhatalmasodását a férfin, s bár én sem örültem, ha megzavartak játék, vagy valami élvezetes dolog közben, ezt azért kicsit túlzásnak éreztem. Félrebillentett fejjel vettem azt is tudomásul, hogy bizony nem túl stabil lábunk alatt a talaj, ahogy ez a nem egészen arrancarszerzet, de bizonyosan valamiféle mumushozzátartozó példáján is látszott. Semmi kedvem nem volt még hidegebbet érezni, mert így is kellemetlenül cudar volt a helyzet, hát, még ha elhavazódnék, így reishit gyűjtve lábam alá kicsit meg is emelkedtem, de ez alig volt észrevehető, csupán arra szolgált, hogy nehogy alattam is beomoljon a hótömeg. Az azonban, hogy a férfi teljesen elmerült alatta, arra engedett következtetni, hogy mély a hóréteg, két méter bizonyosan megvan, ami azt jelenti, hogy ezt a magam javára is fordíthatnám.
Végig nézve ellenfelemen jól tudtam, hogy tiszta lapokkal, tisztességesen játszani egyenlő a halálos ítélettel, hiszen teljesen kiszámíthatatlan volt, mit is tesz a következő pillanatban. De talán pont ez volt az, ami a gyengeségét is adja, mivel nem éppen tűnt összeszedettnek, így könnyű kizökkenteni amúgyis katatonikus állapotából. Mély levegőt vettem, ha játszani akar, hát majd olyat mutatok neki, ami bizonyosan tetszeni fog, egészen addig, amíg meg nem érzi a végét.
Felkészülve a felém érkező támadásra, először arra gondoltam, hogy az alacsonyan tartott pengéire ugorva rugaszkodom el, azonban eszembe ötlött képessége, és hogy azt minden valószínűség szerint érintéssel aktiválja, így letettem ebbéli szándékaimról, mivel nem úgy tűnt, hogy a súlytalanság szórakoztató lenne ebben a helyzetben. Ehelyett oldalra shunpoztam, majd tettem egy kört körülötte villámtánccal, tudván, hogy ebben jó vagyok, remélhetőleg sokkal jobb, mint ellenfelem. Arra gondoltam, hogy egy kicsit elvonom ezzel a figyelmét, miközben mozdulataimat időről időre három pontra koncentrálom, ahol pengém érintésével megolvasztottam a rétegződő havat. Persze figyeltem, hogy a sebességem ne csökkenjen eközben, és így ne vehesse észre a mélyülő lyukakat, vagy ha észre is veszi őket, inkább gondolja csapdának, amit hóbortból készítettem. Amikor úgy éreztem, hogy a meleg lé lecsorogva elegendő mélységűre vájta a lyukat, már kész volt a terv a fejemben, és közben egy pillanatra sem felejtettem el, hogy a mélyedések közötti távolságot átszámoljam.
Megálltam egy pillanatra, majd lendítve zanpakutomat, egy tűzgömböt lőttem felé, ezúttal teljesen némán, útját úgy igazítva, hogyha jobbra lépne, pontosan az egyik mélyedésbe érkezzen. Abban reménykedtem, hogy pontosan látja a mellette mélyedő lyukat, így eszébe se legyen támadásomnak engedelmeskedve jobbra mozdulni, hanem egészen máshogy tesz majd. Tudtam, hogy bár nem tűnik logikusan gondolkodónak, bizonyosan megvan a magához való esze, ha eddig életben maradt, és ráadásul a mumusok csalafinták is, amihez szükséges némi sütnivaló. Amint láttam, hogy a megfelelő irányba mozdult, kicsit el is mosolyodtam, nem csoda, hogy Koooooody és Keisuke~sama is felfigyelt zsenialitásomra, egészen pompás dolgokat tudok összehozni, ha bízom magamban… Shunpoval előre mozdultam, őt magát kikerülve közelítettem meg az egyik vájatot, lehetőleg a tőle legtávolabb esőt, kihasználva, hogy közben a másik shinigami is érkezett. Sajnos azonban a tervembe nem tudtam már beavatni, mert semmi értelme nem lett volna, ha hangosan elmesélem, miközben az ellenfelemet igyekeztem meglepni.
- Igen, játszunk! Mit szólnál egy kis fogócskához? Ha engem elkapsz egy percen belül, akkor teljesítem egy kívánságodat… Rolling Eyes - Persze eszemben sem volt ezt ténylegesen megtenni, épp ezért alkalmaztam a Keisuke~samatól tanult felülíró varázsigét, és keresztbe tettem ujjaimat, ezzel feloldva magamat az ígéret teljesítésének terhe alól. Közben pedig némi lélekenergiát is gyűjtöttem azokba az ujjaimba, hogy megadjam a kezdő ösztönzést a fogócskára, majd felé tartva ellőttem a kidout. - Juugeki Byakurai!
Nem a sebzés volt a cél, csupán a tovább bosszantás, amivel olyan dühöt váltok ki belőle, hogy kénytelen legyen elfogadni kihívásomat. Ezután egyszerűen oldalra lépve a lyukba ugrottam, olyan irányba állva, hogy pont szemben legyen velem egy másik vájat, és magam előtt tartva zanpakutomat, körkörözve haladtam előre, akár egy izzó fúró, miközben a havat olvasztottam, és shunpoval igyekeztem minél gyorsabban elérni a pontosan tizennyolc lépésre lévő lyukat. Amint elértem, egy ugrással kint is voltam, hogy megnézzem, a férfi valóban elfogadta-e a kihívást, és követett-e. Nagyon reméltem, hogy így tett, mert így következhetett a következő, és egyben végső fázis is. Abból indultam ki, hogy a fehér hó fényes, így aki nem tudja, hogy milyen hosszú is a járat, vagy merre is halad pontosan, az viszonylag lassan, és félig vakon megy végig rajta, így nálam az előny. A levegőben megállva pontosan a lyuk felett maradtam, eleresztve ezúttal minden lélekenergiám, készültem remélhetőleg a legutolsó támadásra, ezzel a kisugárzással is éreztetni próbáltam, hogy közel van már, jöjjön csak. Aztán abban a pillanatban, hogy felsejlett alakja a járat szájában, még az előtt, hogy ideje lett volna felfogni, hogy a járat végére ért, meglendítettem zanpakutom, és az eddigieknél is nagyobb tűzlabdát lőttem a pontosan alattam tartózkodóra, majd arrébb is shunpoztam, hogy legyen időm kissé kifújni magam.
Úgy gondoltam meg is érdemlem, ezután a futam után, hogy egy kicsit levegőhöz jussak. Nem engedhettem meg magamnak a hibát, vagy azt, hogy csökkenjen a figyelmem, így ezek után is feszülten figyeltem, hogy előmászik-e még a férfi, és szeretné-e folytatni a harcot, bár reméltem, hogy nem. Bíztam a saját képességeimben, ilyen közelségből bizonyosan nem tévesztettem célt.

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
http://dragonmaster.hungarianforum.com/
Hitsugaya Toushiro
Mesélő
Mesélő
Hitsugaya Toushiro

Hozzászólások száma : 51
Registration date : 2012. Nov. 17.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: Ex-kapitány, gyereksztár
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Csendes hó - Page 3 Cl0te0/0Csendes hó - Page 3 29y5sib  (0/0)

Csendes hó - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Csendes hó   Csendes hó - Page 3 EmptySzomb. Jan. 18, 2014 9:40 am

Shinigamik:
 
Az arrancar megcsóválja a fejét, miközben könnyedén elkapja Mina lábát az egyik kezével, azután pedig egy könnyed mozdulattal megfordítja a tengelye körül, Mina pedig a súlytalansága miatt még jó néhány másodpercig pörög a levegőben. Viszont, valamiért mégsem szédül meg, probléma nélkül áll meg a körben.
 - Gondolom, szűz vagy még. Anyukád megtaníthatta volna neked, hogy nem bánunk így a lányokkal.- az arrancar tökéletes közönnyel figyeli a galambok elleni, teljesen eredménytelen támadást: a pengének semmilyen irányból nincs látható hatása, csak repülnek körbe-körbe, és ha valami az útjukba áll, eltolják maguk elől.
 A hatodik osztagos terve a terület aláásásáról sikeresen indul: a hó gyorsan elolvad a hőhatásnak köszönhetően, ami meglepi az eddig egykedvűen álldogáló arrancart is, aki sikeresen hanyatt esik, bele egy pocsolyába, és magas hangon felsikolt, ahogy a jéghideg vízhez ér a viszonylag fedetlen teste, ráadásul, nem is tud azonnal kimászni belőle, jó pár másodpercre bent ragad. A szőke shinigami viszont szintén jelentős mennyiséget kap a vízből, már csak azért is, mert közvetlenül a megolvasztandó hó alatt áll, és nem tud elég gyorsan kiugrani ahhoz, hogy száraz maradjon, legalább egy liter víz folyik a nyakába. Akirának sikeresen sikerül hátra ugrania, csak akkor kerül rá egy kis mennyiség, amikor Mina megragadja.
 A hatodik osztagos tiszt támadása eltalálja a pocsolyát, de a vizes, didergő arrancar lányt nem úgy tűnik, hogy különösebben zavarná az elektromosság, még az izmai sem rándulnak össze, ahogy feláll. A gúnyos, magabiztos mosoly helyett viszont most már egyértelműen a harag a domináló érzelem.
 - Megtudod, mi a képességem, abban a pillanatban, amikor meghalsz.
 A maszkos shinigami próbálja eredménytelenül próbálja utolérni a körülötte shunpozo Himét, úgyhogy jobb elfoglaltság híján, a még mindig sokkos állapotban lévő Ryuhoz shunpozik, és mielőtt bárki bármit tehetne, mindkét kardját a mellkasába szúrja, azután egy hangos rikkantással szétrántja a kardokat, a tízedik osztagos fiú pedig nagy fájdalmak közepette esik több darabra, vörösre festve a maga körül a havat. Miközben visszafordul Hime felé, megsuhintja a kardjait felé, kisebb véresőt permetezve rá.
 - Tudom is, mit kívánnék. clown - a férfi egy könnyed mozdulattal hajol el a felé lőtt villám elől, és bár Akira kidouja pont eltalálja a hátát, nem érdekli, csak annyi időre áll meg, amíg visszaküld egy sokkal gyengébb kidout, rendkívül furcsa kiejtéssel, és ez is csak annyit csinál, hogy ellöki a fekete hajú lányt, aki fenékre ül a hóban.
 Himének pont elég ideje van rá, hogy átvágja magát a havon, igaz, a végére már ő is didereg: a hó alatt sokkal hidegebb van, mint a felszínen, és a ruhája is átázik a maga előtt megolvasztott víztől. Az utolsó métereken már hallja maga mögött az üldözője lépteit, de sikerül időben kiérnie, és ahogy a vaizard megérkezik a járat végéhez, rálőnie egy tűzgolyót. Az eredmény nem egyértelmű, a férfi felvillan egy pillanatra, és a kardjaival próbálja magát védeni, miközben a tűzgolyó visszalöki az alagútba, és rászakad több mázsa hó.
 Nishi továbbra is láthatlan.
 
Ryu:
 Izzadtan kelsz fel az ágyadban, és bár úgy hiszed, csak egy rémálmod volt, a testeden több piros folt, csík is látható, pont azokon a helyeken, ahol a pengék megérintettek, és még mindig fáj mindened. A következő hetet lázasan töltöd, eltart egy darabig, mire felépülsz. Azt, hogy mi történt veled, nem tudod meg.
 
Minashaku:
 Egyik pillanatról a másikra, egyetlen villanás után egy aranytrónon ülve találod magad, egy jégből épített palota tróntermében. Ennek ellenére, kellemesen meleg van, és fényes is a terem, köszönhetően annak, hogy a falakon világító, zöld kristályok vannak elhelyezve, amiknek a fénye visszaverődik a falakról. Ami téged illet, teljesen fittnek érzed magad, sértetlen vagy, és ugyanúgy nálad van a kardod is, Hatare azonban eltűnt.
 A trónhoz vezető, hosszú lépcsősor alján két fiatal lány harcol. Nagyon hasonlóan néznek ki, mindketten japánnak tűnnek, elsősorban a ruházatuk és a hajuk különbözik. Az egyikük a shinigamik hagyományos egyenruháját viseli, a haja pedig kontyba van kötve. A másik egy pulóverre és miniszoknyára emlékeztető, fehér ruhát visel, a haja pedig szabadon van hagyva, nagyjából a válláig ér, az állkapcsa bal oldalán pedig egy maszkdarab van. Viszonylag gyorsan megállapíthatod, akár reiatsuból is, hogy egyikük shinigami, a másik arrancar.
 Mindketten egy katanával harcolnak, és már mindkettőjükön van jó néhány kisebb vágás, de még mindig szédületes sebességgel csattognak a kardjaik, ahogy egymás körül forognak. Úgy tűnik, egyáltalán nem foglalkoznak veled, látszik rajtuk, hogy mindenáron egymást akarják megölni.
 
Nishigami:
 Egy villanás után egy ágyon fekve találod magad, egy szobában, ami mintha jégből épült volna. A falakon zöld kristályok adnak fényt, és ha ellenőrzöd, hőt is, úgyhogy nem fázol, és nem érzed, hogy bármid fájna. Az egyenruhád van nálad, illetve a kardod az oldaladon.
 Ahogy felülsz, egy asztalt pillantasz meg, rajta egy korsó sörrel, és több söröshordóval, amiknek tetején egy aprónak tűnő öregember ül, arcán rövid, ősz kínai bajuszt és szakállt visel, a kezében pedig egy különösen nagy korsó sört tart, amiből néha-néha iszik egy kortyot. Az orra feltűnően vörös, és úgy tűnik, mintha be lenne már rúgva.
 - Kellemes reggelt, Nishigami úrfi! Szomjas vagy, ugye?- a férfi lehúzza  a sörét, azután felsóhajt, és közben tölt magának annak a hordónak a sörcsapjából, amin üldögél. Széles vigyorral folytatja, miközben feléd emeli a korsót, jelezve, az egészségedre iszik. - Ahhoz, hogy kapj a sörömből, válaszolnod kell néhány kérdésre. Először is: miért iszol?
 
Akira:
 Egy villanás után, egy jégpalota smaragdtrónján térsz magadhoz. Ennek ellenére, kellemes meleg van, már csak azért is, mert egy furcsa, zöld palástba burkolózva ülsz a kipárnázott széken. Ahogy körbepillantasz, a terem falain elhelyezett számtalan tükörben megcsodálhatod magad: a fejeden egy smaragdból készült korona ül méltóságteljesen, a szemed smaragdszínű festékkel, a szád zölden csillogó rúzzsal van kiemelve. Az egyenruhád viseled a palást alatt, a zanpakutod pedig az oldaladon van.
 Számtalan ember van körülötted: legalább harminc zöldbe öltözött testőr, akik lándzsákkal állnak a terem minden sarkában, szolgák, akik egy távolabbi asztalnál éppen valamilyen ebédet készítenek, zenészek, akik várják, mikor kell dolgozniuk. A legfeltűnőbbek mindenesetre, a trónszékedhez vezető lépcsősor alatt térdelő, megláncolt, őrök által közrefogott öregedő férfi, és a melletted álló, magas, abnormálisan vékony, húszas éveiben járó, bajuszos férfi, egy rendkívül furcsa, hosszúkás fejdíszben.
 - Felség, kérem, vonja vissza a csapatokat! A rubin márki hajlandó kifizetni a hadisarcot…- a megláncolt férfi abba hagyta a beszédet, ahogy a melletted álló férfi egy intésére egy őr belerúgott az oldalába.
- Hogy mered megszólítani a királynőt, kutya? Rögtön ki kéne vágatnom a nyelved, te áruló!
- Elismerem, hogy hibáztam, amikor hittem a márkinak, kancellár úr, de csak a népért cselekedtem. Az emberek éheznek, a márki a hadisarcot adónövelésből fizetteti ki, a megnövekedett árak miatt a mi parasztjaink éppen úgy elszegényednek.
- Hah, ez nevetséges! Ha igazat mondanál, támogatnád a hadjáratot. Ha elfoglaljuk Rubinvárat, olyan árakat szabunk, ami nekünk tetszik.
- Felség… tízezrek fognak meghalni…- az egyik katona újra megütötte az idős férfit, aki a padlóra esett, és csendben maradt, miközben újra térdre állították. A melletted álló férfi a füledhez hajolt.
- Fáradtnak tűnik, felség. A legjobb lesz, ha rögtön elrendeli a gróf kivégzését, és aláírja a hadüzenetet, és mára már nincs több dolgunk.
 
Kagehime:
 Egy villanás után egy jégszobában ébredsz, egy egyszerű fa székben. Kellemes meleg van, a falakon zöld kristályok világítanak, és adnak fényt, ami visszatükröződik a falakról. Nincs rajtad sérülés, nálad vannak a zanpakutod, és az egyenruhád van nálad.
 A terem egy sarkában a kristály csak pislákol, mintha megsérült volna, de így is látod: két alak harcol a sarokban. Az egyikük, egy két méter magasságú férfi, kapitányi haoriban, a kezében egy hatalmas pöröllyel, amivel szétzúzza maga körül a földet, a másik pedig egy száznegyven-százötven centi magas alak, valószínű egy gyerek lehet, aki egy katanával próbál védekezni, miközben hátrálva kúszik, és ér el lassan a falhoz. Egyértelműen látszik, hogy a nagyobb alak meg fogja ölni a következő támadásával, már nincs hová kúsznia.
 
Izanagi és Katsuo:
 Ezúttal több hangos robbanás, villanás is érkezik a tábor felől, azután pedig eltűnik egymás után az összes shinigami lélekenergiája, kizárólag az arrancar, és a furcsa, hollow-szerű shinigami (akinek ismerős már: vaizard) lélekenergiája marad meg. Ha kicsit koncentráltok, érezhetitek, hogy a shinigamik nagy része- egy kivétellel- él, de már alig-alig.
 
Arrancarok:
 
 Sikerül elhagynotok a csatateret, amin még mindig nagyjából két-háromtucat hollow támadott egyszerre az ismeretlenre, aki, mivel már kerülték a szemkontaktust, egyenként kényszerültem megölni őket. Úgy tűnik, hogy ti, és az a néhány magányos hollow, aki elmenekült- köztük Bagoly, aki a levegőbe emelkedett-, nem érdekli.
 A korábbi iránymutatással, könnyedén megtalálhatjátok az Espada táborát, már csak a lélekenergia alapján is, legalább ezer hollow, két tucat arrancar gyűlt össze ott, és bár elég sokat, két kilométert kell hozzá haladni, végül megérkeztek. Akik nem védekeznek valamilyen módon a hideg ellen, például nem hoztak magukkal kabátot a kocsiba, viszont kezdik érezni, hogy fáznak, annak ellenére, hogy az Emberek világának időjárása nem igazán kéne, hogy komolyan befolyásolja őket.
 A tábor tíz-tizenöt sátorból áll, a hollowok körülöttük mászkálnak, nagyjából harminc gillian is van közöttük, és az alapján, ahogy a hollowok egymást méregetik, elképzelhető, hogy nemsokára még több lesz. Az arrancarok a tábor belsejében sürögnek-forognak, nem egy közülük már sérült, van közöttük, aki vörös keresztes egyenruhát visel, és éppen a sérülteket látja el egy vöröskeresztes sátorban. Az arrancarok többségének nincs kiemelkedő lélekenergiája, kettő vagy három van csak közöttük, aki nagyjából hadnagyi szinten lehet, úgyhogy tisztán érezhető az Espada kisugárzása a központi sátorból.
 Az ajtónál álló arrancar gond nélkül tovább enged benneteket a sátorba. A bent ülő arrancar éppen egy terepasztalon tologatja ide-oda a bábokat, nem ismerős egyikőtök számára sem. Férfi, elég fiatalos, körülbelül tizennyolc éves lehet külsőre, a haja rövid, egyik fele kék, a másik vörös színű, a maszkmaradványai pedig a homlokán vannak, hasonlóan egy szemüveghez. Az egyenruhája leginkább egy viktoriánus kori angol előkelő ruhájára hasonlít, még egy cilinder is lóg az ajtó mellett, a fogason- mindez fehér. Az arcán néhány ragtapasz van, és elég kimerültnek tűnik, az egyik kezében éppen egy ürülő kávéscsészét tart.
 - Jelentést akartok tenni? Merről érkeztetek?- a férfi elszakítja a tekintetét a terepasztalról, és felétek néz.
 
Diákok és Dai:
 
  A semmiből egy sátor jelenik meg, aminek a széle egyenesen Leonardon landol. Ránézésre a sátor elég nagy lehet, elég valószínű, hogy nem sátorozásra használják, és fogalmatok sincsen, hogy került ide, mert ahhoz nehéznek tűnik, hogy a szél csak úgy felkaphassa. Sok időtök azonban nincs gondolkozni.
 Alig ötven méterre húsz shinigami tűnik fel, közülük nyolcan egy gyaloghintó tartórúdjait fogják, miközben futnak a hóban, a többi pedig kíséri a hintót, mellette futva. A nemesi címer a hintón és az őrök haoriján nagyon szokatlan, vörös alapon egy arany kérdőjel. Egyenesen felétek tartanak, mielőtt a díszes hintóból egy hang állj-t kíván, úgyhogy a nyolc shinigami leteszi a földre, az őrségből pedig kiválik egy majdnem kopaszra borotvált fejű nő, aki lassan odalépdel hozzátok.
 - Az urunk beszélni kíván veletek. Tegyétek le a fegyvereiteket!

 

Határidő: február 1.

Aki nem írt, tényleg írjon. Ryu, IC semmi bajod, de ki vagy mesélve.
Vissza az elejére Go down
Takagi Akira
9. Osztag
9. Osztag
Takagi Akira

nő
Leo Hozzászólások száma : 121
Age : 235
Registration date : 2013. Jul. 19.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Csendes hó - Page 3 Cl0te13900/15000Csendes hó - Page 3 29y5sib  (13900/15000)

Csendes hó - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Csendes hó   Csendes hó - Page 3 EmptySzer. Jan. 22, 2014 12:43 am

Későn érkezik, s talán ha időben tette volna, se tudná megakadályozni a férfit abban, hogy rátámadjon a tizedik osztagos fiúra. Hogy így végződik, pedig kétségtelenül az ő hibája, nem lett volna szabad, hogy magára hagyja, tévesen bízva abban, ha úgy adódik, tud magára vigyázni. A látottaktól lefagyva a sajátjára válaszként érkező kidoura meg sem próbál reagálni, az gond nélkül ér célba, kárt ugyan nem okoz benne, mégis elég ahhoz, hogy hanyatt lökje. Mire magához térne a másik lány és a maszkos is eltűnnek a szeme elől, egy pillanat múlva, egy villanással később pedig minden más is.  
Mintha csak egy rossz álomból ébredne, a dermesztő hideget kellemes meleg váltja fel, a nyomasztóan sok lélekenergiának, mi eddig körülvette már nyoma sincs, elhalt a csatazaj is. Ha a korábban történteket furcsának vélte, úgy a mostani elé táruló képre nehéz szavakat találni. Körülötte mintha csak egy mese elevenedne meg, és annak szereplőjeként ő maga is tökéletesen illik a díszletbe. Tőle nagyon is idegen az egész, magától semmiképp nem öltözne így, túlzó arcfestése pedig olyan, mintha csak egy bohóctól kért volna sminkelési tanácsot. Semmiképp sem önmaga, mégis, a maszk alatt csakugyan ő, egyenruhában, zanpakutojával az oldalán, ezek mégiscsak sajátjai. De ismeretlen a hely, ahogy azok is, kik körülveszik. Látva mindezt azzal vigasztalja magát, hogy talán ez az egész korábbi meg sem történt, s valóban csak egy rossz álom volt csupán, mégsem megy ki a fejéből, mennyire valódinak tetszett. Akár csak ez a helyzet.
Dermedten hallgatja végig a párbeszédet, nem is értve mi folyik körülötte, mibe csöppent bele. Ismeretlen szavakkal dobálóznak előtte, csupán a nagy egészet tudja kivenni, miszerint, talán ha másféle is, mint az előbbi, itt is háború folyik. Hogy ki, és miért kezdeményezte, ki kivel harcol, még nem teljesen fogja fel. Valamiért a láncra vert őt szólítja, valamiféle felséghez, s egyben ő hozzá könyörög. És hogy szólni merészelt, nem marad büntetlen, de még mielőtt végiggondolhatná, joga van-e beleszólni, az árulónak nevezetthez sietve próbálja megakadályozni a további fenyítést áll közé és a katona közé, nem látva másnak az öreget, mint ami – védtelennek. A mellette álló férfira sem különös viselkedése, sem értetlen, zavart arckifejezése nincs különösebb hatással, továbbra is felségnek szólítja, bizalmaskodva igen vérfagyasztó dolgokat közöl vele.
- Nem, nem, itt valami hatalmas félreértés lesz. Nem vagyok én semmiféle királynő, ez… – végignéz magán, nem is találva a jó szót abszurd helyzetére.  - Ez nevetséges – levéve fejéről a koronát a fura sapkás fickó kezébe nyomja a fejdíszt, hátat fordítva neki idegesen kezd fel-alá járkálásba, próbálva feldolgozni a hallottakat.
És talán nem itt és nem így kellene lennie, talán nem is önmaga, ezek az emberek mégis úgy hiszik, s ha így van, kezdeni kell vele valamit. Még mielőtt eluralkodna rajta a teljes kétségbeesés nagy levegőt vesz, s kis ideig csak áll szótlan, tétlenül. Elfuthatna és bár ez, mit most legszívesebben tenne, mégsem teheti. Akár valódi ez, mi körülveszi, akár sem, nem tudhatja, milyen következménye lenne, ha csak úgy annyiban hagyná és félrelökve mindenkit odébb állna. Bárki is volt őelőtte, kinek a szerepében neki kell most játszania, lehetősége van rá, hogy annak kétségtelenül rossz döntéseit, ha akár csak részben is, de helyre hozza. Itt bizony nem fog több ember meghalni, az ő szavától, kezétől semmiképp, s ha lehet, úgy alakítja, hogy másétól sem. Remegő kézzel ugyan, mégis próbálva határozottságot színlelni fordul újra a kancellárhoz és veszi vissza tőle a koronát.
- Ahogy mondja, kissé fáradt vagyok – próbálja ezzel menteni a helyzetet és magyarázattal szolgálni előbbi viselkedésére. Ha valóban valamiféle háborúba csöppent, úgy talán még nem késő fordítani rajta, vagy akár véget is vetni neki. Bár egyáltalán nincs tisztában a helyzettel, a háború természetével, hiszen közelről még sosem élt át hasonlót, egyet mégis, mindenféle mélyebb ismeret nélkül is ki mer jelenteni.
- Nem lesz itt semmiféle kivégzés – ugyan nem tudja miféle bűnt követhetett el az öreg, nagyon sok kellene legyen a rovásán, hogy ilyesmi ellen ne szólaljon fel. De ameddig úgy gondolják az ő szava bármit is számít, nem engedi, hogy további bántódása essen.
- És egyelőre nem is írok alá semmit – kissé veszítve határozottságából jelenti ki, jobban belegondolva azt sem tudja, miként kéne aláírnia, kinek ismerik és kit látnak benne a jelenlévők.
- Először is szeretném, ha tömören összefoglalná nekem a jelenlegi helyzetet. Kezdje az elejéről, ha lehet – inti magához a kancellárt, bizalmaskodva, ahogy az imént ő is tette suttogóra fogva hangját, magyarázatot egyelőre nem kívánva adni, miért is olyan zavarodott. Ha pedig királynő, nyilván joga van akár ilyen ostoba kérdést is feltenni. Bármit fog lépni, előbb tudnia kell, ki és miért kezdte, hogyan is áll az előttük – vagy már mögöttük?- álló háború és neki ebben mi szerepe kéne, hogy legyen, vagy van egyáltalán.
Vissza az elejére Go down
Hayashi Aoi
Ember
Ember
Hayashi Aoi

nő
Aries Tiger
Hozzászólások száma : 77
Age : 26
Tartózkodási hely : Karakura Raizer Team főhadiszállásán, Midori~onee-channél, Karakura Highschool ESUO-ESU clubjában, betámadva Souru Society valamely pontját, helpelni Holmes-mesuta~nak the detectiv feladatokban *3*
Registration date : 2011. May. 15.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: Karakura Highschool harmadik évfolyamos diákja, Seitokai - Junior alelnöke, Karakura Raizer Team al'vezetője, Raion tag, Michiwonka szerelmgyár alkalmazottja
Hovatartozás: Raion
Lélekenergia:
Csendes hó - Page 3 Cl0te15000/26000Csendes hó - Page 3 29y5sib  (15000/26000)

Csendes hó - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Csendes hó   Csendes hó - Page 3 EmptySzomb. Jan. 25, 2014 10:50 am

The kabát takarásából pislogtam kifelé the poriipunoporiipuvagyténylegporiipura. Ueitoltam, hogy bizonyítsa, hogy no poriipu, mert ha yes, akkor Karakuraizer haragommal sújtok le rá. És szerencse, hogy számon kértem! Mert mint kiderült the arrancar-poriipuk sátrakkal ártanak másoknak, now például Raion-kunnak.
- O_o – döbbenten nézek the semmiből megjelent sátorra. - Baddo poriipu! Ez no volt byuuteifuru dolog! No tanította neked soha the mazaad, hogy no illik másokra sátrakat dobálni?! Azonnal szedd le Raion-kunról! >.> – parancsolok rá, igyekezve eléggé határozottan the Tsukatani vérmérsékletet bevetni, amit mazaa alkalmazott, mikor mérges volt the nagyapira. Még öklömet is rázom felé, no érdekelt, hogy nincs rajta újságpapír and, hogy fázik. Mivel így is the sunooban térdeltem, amiért wan kabátban voltunk and sajnos elestünk, ahogy Raion-kun megpróbálta elkerülni the veszélyforrást.
- Guddol vagy Raion-kun? – kérdezem aggódva. - I knowolok stabil oldalfekvést! Voltam tavaly szakkörön! – bíztattam, hogy ha valami nagyobb baja esett, akkor el knowolom látni. Mezei elsők lettünk the kurabuval, szóval nagyon ment nekem is Cool But ha Raion-kun no bír válaszolni, and the baddo poriipu bácsi sem tett semmit >.>, akkor igyekszem the Tama technikámmal odébb lökni the sátrat and the szavaim szerint cselekszem is! Stabil oldalfekvésbe rakom Raion-kunt and ha kell, újraélesztem!
Úgy gondoltam, hogy utána is ráérek foglalkozni the poriipuval, but végszükség esetén megvédem magunkat. Eddig no egyszer Raion-kun mentett meg engem and the Raizer kötelességtudatom miatt úgy érzem muszáj törlesztenem! Surprised
Mikor megjelentek the desugoddok and felénk jöttek még the esetleges újraélesztés alatt is éltem the lehetőséggel.
- The baddo poriipu bácsi megtámadta Raion-kunt and más desugoddokat, olyanokat, mint titeket, just no titeket, hanem másik desugoddokat! – mutatok the poriipu bácsira, mert biztos ők is the poriipu arracart keresik, akit mi megtaláltunk and sátrakkal dobálózik. And engem no ver át azzal, hogy elrejtette the csápjait, I knowolom, hogy ő az! >.>
- The roodotok no the poriipu miatt küldött titeket?
– ráncoltam homlokomat. - Nekünk nincsenek ueponjaink, but Raion-kun megütötte magát, and fázunk and ez the bácsi bántotta Raion-kunt – néztem csúnya pillantással the poriipu bácsira, mert vallhatja bármennyire is ártatlannak magát, I knowolom, hogy ő tette, and egyáltalán no volt byuuteifuru tőle. The desugoddok meg no tennének ilyesmit and biztos vagyok benne, hogy the úr, aki küldte őket, herupuzni akar nekünk. Lehet, hogy Silence-chan the roodo is ismeri and akkor fogunk knowolni sayelni Silence-channal.

Aoi által végszükség esetén használt technika leírása:
Vissza az elejére Go down
Hamada Izanagi
3. Osztag
3. Osztag
Hamada Izanagi

Férfi
Leo Monkey
Hozzászólások száma : 34
Age : 31
Tartózkodási hely : 16. századi japán
Registration date : 2012. Aug. 15.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Csendes hó - Page 3 Cl0te7000/15000Csendes hó - Page 3 29y5sib  (7000/15000)

Csendes hó - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Csendes hó   Csendes hó - Page 3 EmptyHétf. Jan. 27, 2014 9:54 pm

A választás megtörtént, nem lehet visszafordítani, vagyis de, meg lehetne tenni, ugyanis csak annyi a dolgom, hogy fogom magam és megfordulok, de a havazás miatt nem látok, így fölösleges másfelé mennem és ha a megérzésem azt mondta, hogy erre menjek, akkor erre megyek, mert a sors úgyis elintézi, hogy ott legyek, ahol kell. Mert lehet próbálkozni az élet ellen kapálózni, de akkor jönnek a betegségek és a problémák, ugyanis minden embernek meg van a maga helye, senki nem jobb vagy rosszabb a másiknál még akkor sem, ha a földi vagy égi hierarchiában magasabb vagy alacsonyabb helyen van is. Ez a szamuráj útja is, ugyanis egy senki fiából is lehet nagy mester, ha keményen edz, de egy jó család fia is lehet rossz szamuráj, ha elveszíti a szamuráj útját. Mert a szamuráj útja pont olyan, mint az átlagember útja, ugyanis mind a két csoport az életéért küzd csak más módszerekkel, a szamurájnak ott van a kardja, amivel levághatja ellenfelét, míg az átlagembernek a szakmabeli tudása van, amivel előnyhöz jut  a versenytársakkal szemben, így akár a tudás is lehet kard, ha jól használja, hiszen képletesen szólva ő is levághatja a konkurenciáját. Haladva a távolban látott óriás elhaló látványának irányában egy újabb fura dolgot veszek észre, rengeteg és sokszínű technikák repkednek az éppen csak láthatótól egészen a szinte az egész eget bevilágító technikákig, valószínű, hogy nem csak egyedül vagyok shinigami, sőt biztos, hogy nem csak shinigamit találnék azon a helyen, ahol a technikák repkednek, hiszen nekünk sem véges a reiatsunk, hogy csak úgy szórakozásból lövöldözzük őket. A fény játék egy újabb ismeretlen körvonalat világít meg, amit így távolról nem igen tudok meghatározni, de ahogy közelebb érek egy továbbra is kivehetetlen figura sötét körvonalai látszódnak, tehát továbbra sem lettem okosabb, bár jobban megnézve akár egy shinigami is lehet és még ránézésre is, de valamennyit érezve is belőle, nagyon erősnek tűnik, jobb, ha egyenlőre őt nem zargatom még felszeletel, ha rosszul mértem fel és nem halálisten, hanem akár egy más, shinigamihoz hasonló lény, most nem jut eszembe a nevük, de tudom, hogy az akadémián tanítottak arról, hogy van valami lény, ami hollowszerű, de inkább hasonlít egy shinigamira, de először jó lenne kideríteni, hogy valóban shinigami vagy a rossz oldalon álló számomra jelenleg ismeretlen lény. A háború tovább zajlott a háttérben és hirtelen több és hangos robbanás érkezik valamerről és egyik pillanatról a másikra szinte az összes shinigami lélekenergiája eltűnik a semmibe, mintha meghaltak volna, talán így is van, egyetlen furcsaság, hogy mégis van egy, ami nem tűnt el, hanem teljesen élőnek tűnik, így a forrás irányába kezdek el szaldni hátha a túlélő tud valami magyarázatot adni a dolgokra, persze ha nincs a közvetlen közelében egy ellenséges forrás, bár az sem érdekel, hiszen akkor meg segítenem kéne neki, ha már ő iis túlélő, mint én, ketten többre vihetjük, mint egyedül.

//Bocsi az előző kimaradásért, de ooc problémák merültek fel (összesűrűsödött vizsgák és egyéb teendők)//
Vissza az elejére Go down
Sierashi Katsuo
7. Osztag
7. Osztag
Sierashi Katsuo

Férfi
Leo Buffalo
Hozzászólások száma : 94
Age : 14
Tartózkodási hely : Menj a füst után
Registration date : 2009. Nov. 22.
Hírnév : 15

Karakterinformáció
Rang: 7. osztag, kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Csendes hó - Page 3 Cl0te25000/30000Csendes hó - Page 3 29y5sib  (25000/30000)

Csendes hó - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Csendes hó   Csendes hó - Page 3 EmptySzer. Jan. 29, 2014 12:20 am

Sikerült elmérlegelnem – elmérnem – a haladási sebességet, mert az érvelt – érintett – lélekenrgia tutajosa – tulajdonosa – nem sétált, hanem maratont futott. Nem terveztem kaparnom – kapkodnom – kéne, ezért ráérősen álltam fel és ráztam le az éjfekete tincseimre ragadt hóréteget. A ladikban szerzett bunda továbbra is jó szolgálatott tett, bár kéretlen – kénytelen – voltam, annyi időre levenni, megszabadítsam a bucka lenyomatától. Azzal számlázva – számolva – bőven ráérek, nyugadalmazott – nyugdíjas – tempóval igazítottam helyre külsőmet. Abban a hitelben – hitben – ácsorogtam, bőven megereszthetem – megengedhetem – magamnak összeszedetten lépjek a reiatsu forrása elé. Elvégre azt hiszik meghaltam, legalább a feltámadásom, vagy kísértésem is ilyen sakkozó – sokkoló – legyen számukra. Unalmas lenne, ha véresen, tátongó sebeggel, nyakig földesen, átalg zombiként porszívóznék – poszorkálnék – a csatamezőkön. Végén ténylegesen nekem esne bolond – boldog – boldogtalan, hogy visszaűzzenek a sírgörcsömbe – sírgödrömbe -. Ebben a forrásban – formában – nagyobb döbbenetet kelt a megjelenítésem – megjelenésem -. Ha már forgalmam – fogalmam – sincs, mi zajlik körülöttem, legalább keltsek feltűnést és talán elérem, valaki magyarázatot adjon.
Ebben a békés hírben – hitben – ácsorogtam, ám mire feleszeltem – feleszméltem – nem ártana szólnom az előttem elrobogó reiatsu tutajosnak – tulajdonosnak -, már messzi pontként sejlett fel a horizonton. Csalódottan horgoltam – horkantam fel – a kellemetlen eseten. Üldözéses versenyt rendszerezni – rendezni – nem sok kedvem akadt. Teljesen áratlan – ártatlan – módszerhez nyúltam, amivel felkelthetem figyelmét. Fellapátoltam némi havat aztán gömböt formatáltam - formáltam – belőle. Fél szemem behúnyásával célba vettem a távolodó alakot, végül útjára eresztettem a kicsike gombócot. Az ügyes bomba gyorsan keresztül szelte az egyre növekvő távlatot – távolságot – és tompa koppanással puffant az érintett fején. Biztos, ami biztos alapon készleteztem – készítettem – egy újabb gránátot, ha valamilyen okmánynál – oknál – fogva nem venné a lapátot – lapátot -, de úgy feslett – festett – elértem a kívánt határt – hatást -, mert előbb lelassított, majd hátra fordult. Ekkor jutalmazott – jutott – csak erszényembe – eszembe – remélhetőleg nem vétkes – vérmes – tizenegyedikes, aki választék - válasz – gyanánt kitép egy komplett fát és azt hajítja nekem. Próbáztam – próbáltam – elkertelni – elkerülni – a kínzó – kínos – végkifejtést – végkifejlettet -, úgyhogy legkedvesebb mosolyommal ingáztam – integettem – felé, hátha megenyhül, vagy rájön, nem akar megölni, megint.
-Tüzesebb napokat!- Merészkedtem közelebb a férfihez félhanyag – félhangos – üdvözlettel – üdvözlésse -, bár útközben sikerült elmétereznem – elméláznom -. Hatalmas lélekenergia váltás közvetkezett be. A szarkátlan – szokatlan – erőt, ami a semmiből bukkant fel nem tudtam beharangozni – behatárolni -, de tudtam kinél tapasztottam – tapasztaltam – hasonlót. Rögvest a fürdőköpenyes vénember ugrott be, ami úgy elvonta koncertemet – koncentrációmat – ledermedt action babaként kenődtem fel egy szembe jövő fa törzsére. Lendülettől hátsó felemre ejtve – esve – ráztam helyre korsós – kótyagos – fejemet, hátha az összeakadt szemeim is helyükre ugranak.
-Ennyit a fa általi ütközetről…-Vakartam meg sérült homlokzatomat – homlokomat – felkészülve a kellemetlen púpra, ami rövidesen ott fog virágozni – virítani -. Remek bakkecském – baklövésem – ellenére, azért dicsőséges – dícséretes – képben voltam, mit szerelnék – szeretnék -. Felkanalaztam magam a földről, megint. Kezdek túl sok időt törni – tölteni – a földön ücsörögve, de a lényeg, hogy sikerült felmázolnom – felvázolnom – a közelről határoltan – határozottan – halálosistennek, mihez kezdenék. Az más tészta, neki mi a veteménye – véleménye -.
-Sierashi Katsuo vagyok és nem, nem halltam – haltam – meg. Igából – igazából – azt sem tudom, mi van itt. Az előbbi létenergiát – lélekenergiát -! Ismered? Tudod, kihez tatarozhat – tartozhat -? Én megnézem közelebbről. Velem tarolsz – tartasz -?-
Ha már sikeresen beleütlegeltem – beleütköztem –, csak nem passzírozom – passzolom – le. Valamit talán tudhat, amit én nem, ha meg szintén magnéziumos – amnéziás -, akkor ugyanaz a célunk, kiderülni – kideríteni -, mi zajlik ezen a havas vidrán – vidéken -.

Hamada-nak:
Vissza az elejére Go down
Leonardo Ludenberg
Bounto
Bounto
Leonardo Ludenberg

Férfi
Hozzászólások száma : 23
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2013. Oct. 01.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Csendes hó - Page 3 Cl0te8200/12000Csendes hó - Page 3 29y5sib  (8200/12000)

Csendes hó - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Csendes hó   Csendes hó - Page 3 EmptySzer. Jan. 29, 2014 10:36 am

Miután elestünk és a hóban kötöttünk ki, nem az volt a legnagyobb gondom, hogy havas lettem, hanem hogy Aoi-chan meg is rugdosott. Ahogy láttam, nem tudta hirtelen, hogy mi történt vele és így mutatta ki biztos meglepődöttségét, ezért persze megbocsátottam cselekedetét. Elvégre az én hibámból kerültünk ebbe a helyzetbe, ezért inkább azzal foglalkoztam, hogy ő jól van-e. Végül sikerült kettőnk közös erejéből felállnunk és lesöpörnünk magunkról a havat.
Ezután következett a poliptámadás, amiből választás híján megpróbáltam elfutni Aoi-chant is magammal rángatva, mert ő éppen lesokkolódott a látványtól. Sok futás után próbáltam megkérdezni Aoi-chantól, hogy jobban van-e, de válasz helyett inkább kiöntötte nekem a lelkét, amire hirtelen azt se tudtam, hogy mit kéne mondanom. Gyorsan össze kellett szednem magamat és valami olyat mondanom, amivel talán megnyugtatom Aoi-chant.
- Nem tudtunk volna a polip ellen semmit sem tenni, hiszen a shinigamik kardja sem tudta megvágni a csápját, nekünk meg fegyverünk sincs. Lehet, hogy azóta már valaki meg is mentette őket, a shinigamik szívósak, nem lesz bajuk, biztos jól vannak. - próbáltam logikusan elmondani, hogy ez volt a legjobb döntés, hogy elfutottunk és bár nem nagyon hiszek benne, hogy a shinigamik túlélték, attól még ezt kellett mondanom, hogy Aoi-chan megnyugodjon. - És nyugodtan rángathatsz magaddal, én is rángattalak most. - mondtam kicsit halkabban és fülig vörösen, amit próbáltam takargatni a sálammal, amit az orromig felhúztam. Amikor viszont elvesztettem a színemet, feltűnt, hogy nem tudom, miről beszélt az előbb Aoi-chan, ezért megkérdeztem, hátha ez is segít abban, hogy könnyebben megnyugodhasson.
- Mi az a Karakuraizer, amiről az előbb beszéltél, ha nem titok? - tettem fel kérdésemet és mintha a shinigamikkal való beszélgetés közben is erre akart volna hivatkozni Aoi-c.han, de akkor félbeharapta a mondatát és mégsem tette. Lehet, hogy valami nagy titokról lehet szó? De akkor nekem miért mondta el?
- Menjünk ahhoz a hajóhoz, ott majd megállunk pihenni és felmelegedni. - válaszoltam Aoi-chan kérdésére, mit is kellene most csinálnunk, hiszen nem láttam a közelben semmilyen helyet, ahol megállhatnánk, és nem lennénk kitéve a nagy hidegnek. Azt viszont nem vettem figyelembe, hogy más is így gondolkozik, ezért a hajó felé közelítve megjelent előttünk egy bácsi a semmiből. Bár nem bíztam benne, hiszen éreztem, hogy többen is vannak a hajón és ő is biztos közéjük tartozik, de ennek ellenére szóba álltam vele.
- Nem tudom, de állj készen a futásra, vagy a harcra. - súgtam oda Aoi-channak miután megszorongatta a kezemet, amelyikkel egész futás alatt az ő kezét fogtam és megosztotta velem, hogy ő sem bízok a férfiben. Válaszadáskor megint egy kicsit elpirultam, hiszen Aoi-chan nagy szemekkel nézett rám és eddig nem is gondoltam bele, de egy lánnyal futott kézen fogva. Mondjuk, megvan ennek az oka, hiszen ha nem fognánk egymás kezét, akkor szétszakadnánk és nem csak mi, hanem a kabát is, ami rajtunk van.
Ahogy vártam, hogy a bácsi elmondja, mit is akar pontosan és ki is ő, egy sátrat vélek felfedezni égen, ezért egy pillanatra meglepődök, hiszen nem minden nap lehet ilyet látni. Amikor viszont jobban megnézem, észreveszem, hogy pont felém közelít, ezért próbálok is arrébb menni, hiszen nem lenne jó, ha összenyomna egy sátor, ha már egy arrancar támadást túléltem. Első lépésem viszont az utolsó is volt, mert megakadtam a másik lábamban és a hóban kötöttem ki, de szerencsére ezúttal Aoi-chant csak félig rántottam magammal, ő csak térdre ereszkedett a kabát búzásától.
Amikor már megnyugodtam, hogy nem lett megint tiszta hó miattam, valami nehezebb landolt a vállamon. Már szinte el is felejtettem a sátrat, pedig az elől akartam elmenni. Viszonylag könnyedén megúsztam ezt a kis kalandot, hiszen csak egy kis nyomást éreztem a vállamnál. Egyedül viszont nem sikerült volna kijönnöm alóla, de szerencsére kaptam egy kis segítséget, így ki tudtam mászni és felállni.
- Jól vagyok, köszi. - mondtam Aoi-channak, aki miattam aggódott, de én inkább azzal akartam foglalkozni, hogyan is került ide egy repülő sátor. Ahogy Aoi-chan megvádolta az öreget, hogy ő tehet róla, valahogy összeállt a kép a fejemben, hogy túl nagy véletlen, hogy nem sokkal azután pillantottuk meg a sátrat, hogy a férfi is megjelent előttünk. Kiakarna iktatni minket, mert nem tudtunk neki segíteni?
Még mielőtt bármit tehettünk volna shinigamik lélekenergiájára figyelek fel, akik éppen felénk közelednek. Valamit hintót cipelnek magukkal és nem messze tőlünk állnak meg, majd egy kopasz oda jön hozzánk. Megparancsolta nekünk, hogy rakjuk le a fegyverünket, ami a mi részünkről könnyű, hiszen nekünk nincsenek fegyvereink, senki sem gondolná, hogy a sálamat fel tudom ilyenre használni, így ha baj van, azt még mindig fogom tudni használni, az öregnek viszont van egy kardja és neki meg kell szabadulnia tőle, így legalább nem tud minket bántani.
Nem szólaltam meg a shinigami szólítására, inkább csak követtem Aoi-chant és hagytam, hagy beszéljen ő. Amúgy sincs sok kedvem a shinigamikkal lenni, de remélhetőleg gyorsan túl leszünk rajta, ha ellenálltam volna, akkor biztos erővel vittek volna magukkal, ez pedig rosszabb lett volna. Mondjuk, ha segítenek nekünk, akkor nincs rájuk egy rossz szavam se.
Vissza az elejére Go down
Hidetada Nishigami
11. Osztag
11. Osztag
Hidetada Nishigami

Férfi
Capricorn Pig
Hozzászólások száma : 147
Age : 52
Tartózkodási hely : Valamelyik kocsma, esetleg otthon iszom
Registration date : 2013. Jan. 09.
Hírnév : 10

Karakterinformáció
Rang: Alkoholista tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Csendes hó - Page 3 Cl0te13400/15000Csendes hó - Page 3 29y5sib  (13400/15000)

Csendes hó - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Csendes hó   Csendes hó - Page 3 EmptyPént. Jan. 31, 2014 6:22 am

Vártam a megfelelő pillanatot, hogy hőssé válhassak, azonban az nem jött. Sem a gyereknél, amelyik az arrancarlányt rúgta arcba, sem pedig a hölgyeknél, amelyek az őrült kérdésekkel bombázó egyértelműen hasonló elmeállapotban szenvedő shinigamival birkóztak. Semmiféle megingást nem éreztem az ellenek védelmében, így továbbra is vártam a meglepetés erejének kihasználásával, amivel, minden reményem szerint majd, irányunkba dönthetem a harc kimenetelének alakulását. Ehhez viszont rettentő türelem kell, hisz, ha az időzítést elrontom, nem lesz rá, több alkalom. Ez a technika, ugyanis, csakis egyetlen, vissza nem váltható lehetőséget nyújt az erőteljes támadásra.
Elvégre, ha egyszer már észrevettek, akkor már teljesen felesleges ismét elrejtőznöm, ha tudják, hogy eggyel több ellenfelük van, mint amennyit látnak egész más stílusban fognak harcolni, amivel akár háríthatják a semmiből érkező csapásokat is.
Alkalmasnak tűnt a pillanat, amikor az arrancarlány és a szőke srác egy pocsolyában szenvedett, ugyanakkor túl messzinek éreztem őket, ahhoz hogy beleavatkozzak, így inkább nem is mozdultam a lehetőségre, helyette inkább a másik küzdelmet figyeltem.
Ahogy viszont a maszkos egy számomra ismeretlen, isten tudja hányadik, shinigaminak beledöfte a testébe a kardját kicsit meglepődtem. Minden bizonnyal még ébredésem előtt küzdhetett az ellenekkel, s láthatóan alul maradhatott velük szemben, ezért végezhette, most ilyen csúnyán. Minden esetre nem lennék a helyébe. De hát, az egészet magának köszönheti, minek megy bele egy olyan harcba, ahol így végzi!
Lehetőségem lett volna kihasználni, az alkalmat, amíg dicsőségében leengedte a védelmét, ám nem tartottam elérkezettnek az időt. Nálam jóval erősebbnek éreztem az ellent, s biztos voltam benne, hogy a küzdelem eme pillanatában nem tudnék neki olyan sérülést okozni, amellyel végezhetnék vele, rövid időn belül. A következtetés után pedig még egy kicsit hátrébb álltam a küzdő felektől, hideg fejjel várva a legmegfelelőbb lehetőséget.
 
Mielőtt azonban az eljöhetett volna, váratlan dolog történt, egyetlen pillanat alatt.  Nem éreztem mást, csak egyetlen villanást, ugyanakkor, ez sokkal több volt annál. Ez a pillanat törtrésze alatt történő valami, ami nyilvánvalóan, sokkal felsőbbrendű, mint, ahogy azt gondoltam, s éreztem, hisz, ez alatt a kevesebb, mint egy másodpercnyi zavar alatt, egy kényelmes ágyban teremtem.
Nem tudtam másnak titulálni a hirtelen környezetváltozást, mint valamiféle technikának. Talán valaki mégis átlátott az álcámon. Ugyanakkor biztos vagyok benne, hogy nem a küzdő felek közül volt valaki, hisz, harcuk alatt végig figyeltem, hátha valamelyikük észrevesz, de egyetlen alkalommal sem láttam rajtuk erre utaló jelet. Így pedig az egyetlen lehetséges magyarázat, hogy ha valaki végig, hozzám hasonlóan, rejtőzött, s most ezzel a furcsa technikával zárt be ide. Egy másik lehetőség, hogy egy újabb harcos érkezett, s ő tette ezt! Egyik lehetőség sem zárta ki a másikat, ugyanakkor nekem most nem ez volt a fontos, hanem hogy miképpen is juthatok ki erről a helyről.
Első ránézésre semmi különöset nem tapasztaltam, egy ágyban voltam, az egyenruhámban, oldalamon pedig a kardommal. Nem zárhattam ki annak sem a lehetőségét, hogy már véget is ért a küzdelem, s az a furcsaság valamiképpen hatástalanított. Ugyanakkor nem éreztem semmiféle fájdalmat, tehát, hogyha támadó jellegű volt a jelenség, akkor, nem a likvidálásra építhetett, hanem egyszerű kábításra, amit azonban nem tartottam ésszerűnek, így kihúztam a lehetőségek listájáról.
Miután a fontosabb dolgokról megbizonyosodtam, körbetekintettem. Az első, ami feltűnt, a már túlzottan is hamar, hogy a hely jégből épült, mégis hőt adott. Rettentő furcsának találtam a jelenséget, hisz ezelőtt nem hallottam hasonlóról. A jég ugyanis számomra, mint hideg, szilárd víz van definiálva, amelynek hőmérséklete általában nem sokkal tér el az őt körülvevő levegőétől. Ugyanakkor, mivel én nem fázom, két dologra gondoltam. Az egyik, hogy valamiféle mesterséges világban vagyok, a másik, hogy különleges jégről van szó. A falra felfüggesztett zöld kristályok, amelyek bevilágítják a helységet, már nem is érdekeltek annyira.
Ahogy felültem, az első, amit észrevettem egy asztal volt, vagyis helyesebben mondva, a rajta található sör. Ahogy viszont tovább hordozom tekintetemet még több sört pillantok meg. Így egyértelművé válik számomra, hogy egy tökéletes világba kerültem! Így már nem is érdekel, hogy esetleg, vesztettem, vagy akár meghaltam-e abban az ütközetben! A temérdek ital, amely itt van tőlem csekély távolságra, mindenért kárpótol!
Ahogy viszont továbbhordtam a szemeimet, feltűnt az első zavaró tényező, ebben az utópikus környezetben. Egy apró, ám legalább annyira öreg, fura bajszos, s szakállas úriember. Egyébként sem szerettem az öregeket, hisz olyan nehéz velük szót érteni, a legtöbb ugyanis, földhöz ragadott, csökönyös alkat, aki a múltban ragadva regél az „ő koráról”! Ráadásul, még a sört is nagy mennyiségben itta! Legalábbis a kezében lévő méretes korsó, s vörös orra erről árulkodott nekem.
Bár tudtam, hogy nem leszünk jóba az idegennel, mégis, egy halk hang azt súgta, hogy próbáljak vele, minél jobb kapcsolatot kiépíteni, hisz az sosem árthat. Tekintve, hogy milyen főlényesen üldögél felettem, valószínűnek tartom, hogy elég erős a tag. Azzal pedig, hogy valahogy ide tudott varázsolni, már egyértelművé teszi a számomra, hogy erősebb, mint amit ki lehet nézni belőle. Ugyanakkor persze, az is lehet, hogy nem is ő hozott ide. Ám, amíg nem találok másvalakit, aki ezt megtehette volna, ennél a feltételezésnél maradok.
Először meglepődtem, miután kimondta a nevem, hisz ezzel megerősített abban a tudatban, hogy jobb, mint gondoltam. Némi tiszteletet vívott ki belőlem, amikor pedig elárulta, hogy övé a pia, még többet húzott ki belőlem. Felmerült bennem a hazugság lehetősége, de nem akartam megerőltetni magamat azzal, hogy kételkedni kezdek az egyetlen emberi társaságom szavahihetőségében.
Kérdése hihetetlenül egyszerű volt, így hamar tudtam válaszolni neki.


 - Azért mert ahogy a sör íze végigcsúszok a torkomon, nem csak az ízlelőbimbóim, de még a gyomrom is olyan táncot lejt, ami jobban kielégít, mint bármi más!
Vissza az elejére Go down
Sayuki Daisuke
Shinigami
Shinigami
Sayuki Daisuke

Férfi
Scorpio Hozzászólások száma : 102
Age : 277
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2013. Mar. 31.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Kensai
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Csendes hó - Page 3 Cl0te11400/15000Csendes hó - Page 3 29y5sib  (11400/15000)

Csendes hó - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Csendes hó   Csendes hó - Page 3 EmptySzomb. Feb. 01, 2014 12:27 am

- Üdv – köszön vissza a páros férfitagja megilletődötten. - Mi sem tudjuk, hol vagyunk, épp egy arrancar elől menekültünk meg.
A lány mindeközben valamit sutyorog a srác fülébe, morc pillantásokkal bombázva. Végül kidugja a fejét a kabátból, és felém kiabál:
- Bizonyítsa, hogy no poriipu, furcsa bácsi!
Szapora pislogással és értetlen pillantással reagálok a felszólításra. Sokáig azonban nem tehetek így, mert ekkor egy hatalmas sátor jelenik meg a semmiből, és maga alá temeti a lélekvámpír kölyköt. Társa döbbent tekintettel fogadja az események ezen fordulatát, majd minden érzékelhető logikai kapcsolat nélkül nekem esik.
- Baddo poriipu! Ez no volt byuuteifuru dolog! No tanította neked soha the mazaad, hogy no illik másokra sátrakat dobálni?! Azonnal szedd le Raion-kunról! - utasít. Még mindig nem teljesen értem ezt a pidzsin-japán keveréknyelvet, amin beszél (azt meg pláne nem, miért teszi), de legalább már sikerült beazonosítanom, hogy angolul próbálkozik.
- Ümm… vatevör… - motyogom lemondóan az irányába. Miért van az, hogy a reiatsuszint emelkedése olyan gyakran párosul a mentális retardáció szomorú folyamatával?
Gondolatmenetemet ekkor egy nagyobb csoport shinigami felbukkanása szakítja félbe. A címerüket még sose láttam, de a heraldika sose tartozott oktatásom kiemelkedő fontossággal bíró pontjai közé, szóval ez nem jelent semmit. Alighogy felbukkannak, a lány hevesen felém mutogatva magyarázni kezd.
- The baddo poriipu bácsi megtámadta Raion-kunt and más desugoddokat, olyanokat, mint titeket, just no titeket, hanem másik desugoddokat! – árulkodik. Vagy mi.
- Ne törődjenek a lánnyal, abszurd kényszerképzetei vannak – tanácsolom a shinigamiknak hűvös nyugalommal. – A jelek szerint meg van róla győződve, hogy polip vagyok – bármit is jelentsen ez -, aki képes… öhm… sátrakat hajigálni az elméje erejével. Javaslom, ne próbáljanak értelmet keresni emögött, ha meg kívánják őrizni a racionális gondolkodás képességét.
A csapatból egy borotvált fejű nő lép ki, és hozzánk sétál.
- Az urunk beszélni kíván veletek. Tegyétek le a fegyvereiteket! – emeli háromra az elmúlt öt percben  felém intézett értelmetlen utasítások számát.
- Nem kétlem, hogy az uratoknak igen sok félnivalója van egy félkarú nyomorék rendkívüli kardforgató képességétől – jegyzem meg csípősen, miközben leoldom övemről lélekölőmet, és odadobom a nőnek. Sok hasznát eddig se láttam: ha előhívom, csak én szívom meg; ha előhívás nélkül forgatom, a megmaradó kezemmel se tudok kidout használni. – Kísérj az urad színe elé!
Vissza az elejére Go down
Raimaru Minashaku
6. Osztag
6. Osztag
Raimaru Minashaku

Férfi
Virgo Cat
Hozzászólások száma : 201
Age : 24
Tartózkodási hely : Pont itt
Registration date : 2012. May. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: 6. tiszt (érdemen alul)
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Csendes hó - Page 3 Cl0te18700/30000Csendes hó - Page 3 29y5sib  (18700/30000)

Csendes hó - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Csendes hó   Csendes hó - Page 3 EmptySzomb. Feb. 01, 2014 3:49 am

- Szééédülööök Csendes hó - Page 3 4079864673
Mondtam, amikor az arcon rúgási kísérletemet elhárította az a némber, én pedig jó ideig pörögtem, mire megálltam végre, és végre tudtam hajtani másik tervezett lépésemet, aminek az első része sikerült is, viszont a második nemigen, az áramütés nem mondhatni, hogy túlságosan meghatotta. A sértésére nem is akartam reagálni, elvégre igazat is mondott, de az anyám említése mégis kihozott belőlem valamit, bár nem is szidta, és én is csak azt akartam elérni, hogy kicsit elszégyellje megát talán:
- Ha lenne anyám, ribanc!
Jó, lehet, hogy az utolsó szó durva volt, de talán így még jobban átüt, és csak megmozgatja azt a jeges szívet. Második mondatára gúnyos vigyor ült ki az arcomra:
- Ó, ez esetben félek, képességed örökre rejtély marad!
Az se igazán érdekelt már, hogy vizes vagyok, különösen, miután teleportáltam egyet, legalább is csak erre tudtam gondolni. Hiszen az egyik pillanatban még készültem a következő lépésemre, a másikban pedig itt ültem egy trónon, egy jégből készült építményben. Azért érdekelt, hogy az a nő mit reagálhatott. Gyorsan végigtapogattam magam: A kardom megvan, se kabát, se sérülések, se Hatare. Nincs meg Hatare? Hol van? Kapkodtam a fejem mindenfelé, de nem láttam sehol. A falakon zöld színű, meleg fényt árasztó kristályok voltak, épp ezért nem fáztam, és nem hiányoltam az egyenruhámról a kabátot, azonban nem nagyon értettem, hogy miért nem olvad el ez a terem. Hatalmas volt, az tény, de annyira nem, hogy sértetlenül kibírjon ilyen meleget. Hirtelen kardok csilingelése ütötte meg fülemet, ami az addig érzékelt csöndbe szinte mennydörgésként hatolt. Persze rögtön odanéztem, és két lányt láttam, akik szinte testvérek is lehettek volna, úgy hasonlítottak, azonban egyikük shinigami, a másikjuk arrancar volt, már csak lélekenergiából tudtam, azonban rásegített az is, hogy az egyiken hozzám hasonló egyenruha volt, a másik pedig Las nochesi ruházatra hasonló felszerelést viselt. Gyors mérlegelés után úgy döntöttem, hogy beszállok a harcba, annak ellenére, hogy korántsem veszélytelen vállalkozás, kiindulva a pengék szédületes mozgásából. Viszont úgy döntöttem, hogy a meglepetés előnye talán nálam van, hiszen látszólag minden erejükkel egymásra koncentrálnak, így pedig hatásos belépőt csinálhatok, anélkül, hogy elveszteném a fejem… mindkét értelmében.
Elkezdtem magamban kicsit tervezgetni, hogy mit csinálhatnék. Ha még a régi önmagam lennék, akkor valószínűleg elrugaszkodnék, és ugrás közben azt ordítanám, hogy „Mögötted, némber!” Mondjuk valami hasonló már megtörtént ezen a küldetésen, de akkor nem fontoltam meg eléggé, most pedig van időm rá, és változni szeretnék. Végül is úgy döntöttem, hogy shunpoval az arrancar mögé megyek, és megpróbálok egy elég erős csapást mérni a tarkójára, hogy kicsit összerogyjon, ekkor pedig egy erőteljes húzással hátra akartam rántani, de úgy, hogy mindig legyen alkalmam védekezni az esetlen túlbuzgó shinigami lány ellen. Sajnos kötöző anyagot nem találtam, ezért egy újabb koponyára mért ütéssel próbálkoztam, és reméltem, hogy ez elég lesz arra, hogy nyugton maradjon az érintett. Majd a shinigami felé fordulva bemutatkoztam:
- Üdvözlet, Raimaru Minashaku vagyok. Kegyedet hogy hívják?
Osztagot, rangot jobbnak láttam nem említeni, elvégre itt lehet, hogy mások az értékrendek. Amíg pedig volt időm, próbáltam érzékelni Hatare lélekenergiáját, hátha megtalálom.

Vissza az elejére Go down
Tadeo Dellomeurtre
Privaron Espada
Privaron Espada
Tadeo Dellomeurtre

Férfi
Sagittarius Snake
Hozzászólások száma : 175
Age : 34
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2008. Sep. 14.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: 106. Privaron Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Csendes hó - Page 3 Cl0te25500/30000Csendes hó - Page 3 29y5sib  (25500/30000)

Csendes hó - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Csendes hó   Csendes hó - Page 3 EmptySzomb. Feb. 01, 2014 1:02 pm

Nem ütköztem ellenállásba, így zavartalanul folytattam utam. Meglehetősen hosszan voltam kénytelen sétálni. A fagypont alatti hőmérséklet, valamint a lépteim lassító hóréteg több erőbefektetést igényelt részemről. Némi idő elteltével fáradtság jeleit érzékeltem elgémberedő végtagjaimon, ahogy egyre gyakrabban járt végig kellemetlen borzongás. Az évszak jellegzetességei rám is ugyanolyan mértékben hatottak, mint bármely élőlényre. Ezen tapasztalatommal, újabb összeférhetetlen példát nyertem. Megállapíthattam bár ellentét húzódik a természet és nehezen meghatározható fajtánk között, hisz nem tartozunk élő organizmusok közé, mégis ugyanúgy rendelkezünk vérkeringéssel, tüdővel, érzékszervekkel és több millió impulzus cikázik az agyunk valamint különböző testrészeink között, mint egy átlagos emberszabásúnál. Lényegében minden adottságunk kezünkben van, hogy élőnek nevezhessünk magunkat, azonban a többi élőlény nem észlel. Láthatatlanok vagyunk számukra, ahogy eltérő világban létezünk. Valamilyen megfoghatatlan, pontosabban ezidáig megfogalmazásra nem került tény miatt, idegenek vagyunk. Genetikánkban, életterünkben hordozunk egy ismeretlen kódot, mely apróságtól teljesen ismeretlenek vagyunk, mondhatni nem létezünk. Akár egy félbe hagyott projekt, ahol egyetlen betű, vagy szám hiányzik a képletből, így a porosodó anyagot előbb fiókba, majd a feledés homályába dobják. Érdekelne mi ez az elenyésző különbség és vajon milyen úton szüntethető meg. Úgy vélem, oly vulgáris, hétköznapi semmiség, észre sem vesszük, pedig végig ott van szemünk előtt és csak arra vár nevén nevezzék…
Fentebbi gondolatokkal kényszerültem lekötni figyelmem. Akármilyen szegényes érzékeim tárháza, nem voltam képes teljes mértékben kizárni a fizika törvényeit. Attól nem ugráltam, futkorásztam és vetettem be mindenféle nevetséges praktikát, hogy elkerülhessem a hipotermia tüneteit, még tudatában voltam a folyamat menetének. Pontosan elraktároztam fejemben minden felbukkanó jelzést, melyet testem küldött. Ehhez mérten kiszámoltam lehetőségeim, bár addig nem véltem szükségesnek aggódjam, míg állandó mozgásban tartottam végtagjaim. A kihűlés ennél sokkalta látványosabb mértékben következik be egy helyben tartózkodó testen. Tehát, nem torpantam meg, nem estem kétségbe és félre tettem azon zavaró érzetet, miért tarthatott, olyan sokáig elérnem a tábor területét. Figyelmen kívül hagytam a kétkedést, valamint felmerülő kérdéseket, valóban jó irányba haladok, vagy a kihűléstől elhomályosuló elmém űzött velem kegyetlen játékot. Mentem a kitűzött cél felé, míg végre szemeim elé tárult a népes lidérc gyűjtöde. Az ott tartózkodó, sürgő-forgó lényekkel nem különösebben foglalkoztam. Röpke pillantást vetettem a környezetemben található tárgyakra, hollow-kra, sérültekre, felszerelésre és az ispotályra. Továbbra is mély undort váltott ki látványuk. Nem a kezdeményezés vívta ki ellenszenvem, inkább a vezetőség mögöttes szándéka és a lidércek természetének ellent mondó magatartás. Ösztönösen pusztításra vannak kódolva. Nem kímélik fajtársaik. Hordozzák az elvet, aki gyenge elveszik, aki útban van, meghal, aki megsérül, sorsára marad. Nem ápolják társaik, hátra hagyják. Így ez az egymás felé tanúsított jótékony szamaritánus viselkedés, még inkább nevetséges képmutatásnak látszik.
Természetesen ezzel a megállapításommal is bőven lehetne vitatkozni, ha számításba veszem a fejlődés és egyén lehetőségeit. Azonban az ősök közösek, ahogy a lidérceket működtető ösztönök is. Jobbnak véltem nem elidőzni és követni a kimagasodó lélekenergiát. Nem vártam ellenállást, ám kissé meglepett szavak nélkül bebocsátást nyertem az energiához tartozó sátorba. Követtem az illendő köröket, beléptem a helységbe és tiszteletem jeleként hajlással üdvözöltem a táblánál tevékenykedő arrancar-t. Láthatóan elfoglalt volt, így nem vethettem szemére udvariaskodást mellőzte, tért érkezésünk lényegi pontjára.
-Megközelítőleg négy kilométerre, nyugatra az elhullott gilian ügyében nyomozó, Bagolyt tartó csapat teljesen megsemmisült. Három-négy órája egyetlen esper végzett velük.-
Mást nem közölhettem, ahogy bővebb kifejtést sem lett volna bölcs döntés megkísérelnem. Könnyű szerrel észlelhette volna nincsenek pontos adataim az ellenségről, ha részletesen elemzek egy számára ismert ellenséget, vagy érzékelhetően nem vagyok alkalmas megnevezni a csapat vezetőjét, netán rangjelzését.
-Kérhetném segítségét? Többedmagammal hó alá szorultunk egy ütközet során, ezáltal elszakadtunk társainktól. Elmondaná, mi változott távozásunk óta és hogyan alakultak a frontvonalak?-
Vissza az elejére Go down
Rosui Kagehime
10. Osztag
10. Osztag
Rosui Kagehime

nő
Aquarius Monkey
Hozzászólások száma : 164
Age : 32
Registration date : 2012. Feb. 16.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag 3. tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Csendes hó - Page 3 Cl0te24700/30000Csendes hó - Page 3 29y5sib  (24700/30000)

Csendes hó - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Csendes hó   Csendes hó - Page 3 EmptyVas. Feb. 02, 2014 2:31 am

Egy pillanatig sem mertem leereszteni zanpakutomat, minden izmom kész volt arra, hogyha kell, ismételten lecsapjon, ezúttal véglegesen. Nem tudtam visszaemlékezni olyan pillanatra, mint amilyen ez volt, amikor olyan mélyen belülről vágytam volna valaki halálára saját két kezem által, és ez kicsit meg is ijesztett. Számomra természetes volt, hogy a hollowokat el kell pusztítanom, de az, hogy egy shinigamira emlékeztető valakit legyen feladatom megölni, teljesen új volt. Azonban Ryu~kun halála egyértelművé tette, hogy nem maradhat életben, hiszen hogy tudnék ezek után Shiroichi~taichou, vagy Keisuke~sama szemébe nézni? Éreztem, ahogy az átnedvesedett ruha a bőrömre tapadva kezd egyre hűlni, és mintha egyre keményedve fagyott volna a bőrömhöz, de ez sem akadályozott meg abban, hogy a lyuk felé tartsam fegyverem, ami didergésem miatt enyhén csörögve remegett a kezeim között.
A következő percek bizonyosan kiestek, és talán el is ájulhattam a hidegtől, mert csak egy villanást láttam, aztán felébredtem. Ilyen rövidet sem aludtam még! Surprised Körbe néztem a teremben, de sehol sem láttam a többieket, pedig kétségtelen, hogy valahogy idehoztak, magamtól nem tudtam jönni! Vagy alvajáró lennék? O_O Mondjuk az is megmagyarázná a süti eltűnéseket a házban… én meg megszidtam érte a gyerekeket! T.T Tovább folytattam a nézelődést, közben pedig éreztem, hogy már nem is fázom, ami furcsa volt, mert mintha jég vett volna körül. Megtapogattam a ruházatomat, de eltűnt a kabát, viszont az egyenruhám legalább száraz volt, már ha a sajátom volt még mindig, és nem valaki másét kaptam meg, amíg az enyém száradozik. Surprised Bár ez meg azt jelentené, hogy levetkőztettek, ami nagyon nem lenne illendő egyikőjüktől sem! >///> De bizonyosan ez a sajátom volt, mert mintha éreztem volna a kamilla illatú öblítő szagát, ráadásul olyan kellemesen meleg volt, hogy biztosan pillanatok alatt megszáradtam a ruháimmal együtt.
Felálltam a székről, és előrébb lépdeltem, hogy jobban szemügyre vegyem a helyet, el sem tudtam képzelni, hogy mi lehet ez, és miért pont itt vertünk tábort, bár legalább száraz volt, és meleg. Surprised A világítás furcsának hatott, nem is tudtam, hogy láttam-e már ilyet korábban, így megnéztem közelebbről, de szigorúan nem nyúltam hozzá, mert ami fényes legtöbbször meleg is volt, és nem szerettem megégetni magam! >w> Ekkor fedeztem fel, mintha az egyik nem működött volna, biztosan égőt kell benne cserélni. Surprised Arra fordultam, hogy láthassam, mi is a probléma, bár bizonyosan feleslegesen, mert semmi értelme nem lett volna karbantartót játszanom, főként, hogy nem is értettem ám hozzá. :/ És Keisuke~sama megmondta, hogy egy okos valakitől hallotta: Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld! Valami Yoga volt, mint a torna, amit a nőegyletből szoktak néhányan végezni, nagyon hajlékonyak! Surprised
Gondolataimba merülésből az rázott fel, hogy hatalmasat dörrent a föld, és szinte biztos voltam benne, hogy nem az én lábam alatt, ennyit nem hízhattam néhány sütitől. T~T Fel is kaptam a fejem, és felfedeztem a pislákoló fény mellett is eltéveszthetetlen körvonalat, a haori fodrozódását, bár ilyen messzeségből nem tudtam kiszúrni a rajta lévő számot. Mondjuk nem is emlékeztem, hogy ilyen nagy kapitány is lenne a Gotei Juusantaiban! Surprised Ahogy tovább hordoztam a tekintetem, a kezdeti nyugalmam el is illant, mert tőle alig egy méterre, mintha egy gyerek alakja rajzolódott volna ki. Biztos voltam benne, hogy az képtelen lenne ellenállni a csapásnak, az is csoda, hogy eddig bírta egy kapitány ellen. Nem tudtam mi történhetett, hiszen nem tartózkodtam ott elég ideig, és sosem láttam még őket előtte, de a lelkiismeretem nem hagyhatta annyiban, azonnal kilőttem. Sosem mondtam volna ellent feljebbvalómnak, nem erre képeztek ki, mégis tudnom kellett legalább egy okot, mielőtt a szemem láttára végeznek egy gyermekkel.
Shunpoval érkeztem melléjük, és a lábánál fogva kirántottam a sarokból a szenvedőt, eszemben sem volt megpróbálni egy kapitány támadását visszaverni, hiszen biztos erősebb lett volna nálam. Viszont azt sem hagyhattam, hogy agyon csapja a másikat, de ő mellette sem álltam meg, kicsit messzebb elengedtem, majd a kapitányra emeltem a tekintetem, a gyerektől eltávolodva.
- Elnézést kérek a közbelépésért Taichou! Rosui Kagehime, Jusantai Sanseki. – Hajoltam meg tiszteletteljesen felé, elvégre így kívánja meg az etikett. – Bocsánat, hogy megkérdőjelezem döntését, de miért próbálja megölni ezt a gyereket?
El sem tudtam képzelni, hogy mi vihette rá, de biztosan nyomós oka volt, nem úgy ismertem a kapitányokat, mint akik minden ok nélkül támadnának neki valakinek. Azonban szükségem volt nekem is a tudásra, hogy magam is megbizonyosodjak annak helyén valóságáról. Ráadásul nem is ismertem a kapitányt, kapitány volt egyáltalán, vagy csak ismét egy másoló, mint a korábbi harcnál? De ez esetben a gyerek sem feltétlen gyerek. Kezemet zanpakutomon tartva méregettem minkettőjüket, válaszra várva, mert kezdett olyan érzésem lenni, mintha valaki nagyon gonosz játékot űzne velem, ami nagyon nem tetszett. >w>
Vissza az elejére Go down
http://dragonmaster.hungarianforum.com/
Leon Escorpion
Hollow
Hollow
Leon Escorpion

Férfi
Leo Goat
Hozzászólások száma : 38
Age : 32
Registration date : 2013. Apr. 25.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Csendes hó - Page 3 Cl0te7300/15000Csendes hó - Page 3 29y5sib  (7300/15000)

Csendes hó - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Csendes hó   Csendes hó - Page 3 EmptyHétf. Feb. 03, 2014 9:55 am

Szinte végtelennek tűnik az út a mindent ellepő fehérségben. Az egyetlen, ami erőt ad, árnyékról árnyékra ugrani a fölém magasodó fagyos dűnék között, az a torkomat kaparászó félelem. Százak talán ezrek félelme fojtogat, s mar éhesen a mellkasomba, de ugyan ez a már legyőzött lidérccsürhe, az ami előre hajt. A vesztemet érzik ugyan, de ez most az ő vesztük is lenne. Így potyautasommal a hátamon is meglepően gyorsan távolodom a rémisztő ellenféltől. Fél szemmel se kell hátrasandítsak, hogy érezzem, milyen mészárlás megy a háttérben. Az artikulálatlan üvöltések, s a kihunyó léleklámpások egyértelmű jelzésnek minősülnek. A lassuló ütem talán annyi reményt enged, hogy szemkontaktus híján legalább közelharcra, vagy ahhoz hasonlóra kényszerülhetett. Vagy csak nem pazarolja a tömegpusztító képességeit a maradék csürhére. Sajnos ez a verzió tűnt reálisabbnak, még ha csak egy egyszerű halandóról beszélünk is.
Sosem voltam megáldva jó időérzékkel, de nem kevés baktatás után éreztem csak, hogy enyhül a szorítás a torkomon. Talán csak a hidegnek köszönhetem, hogy lehűtötte a száguldó véremet, de minden esetre sokat segített a tény, hogy a démoni halandó nem eredt a nyomunkba. Persze ez nem jelenti, hogy innentől könnyű dolgunk lenne. Különös dolog a fagy ebben a világban. Lélek létemre lassan minden szűrszálam az égnek áll, és a leheletem is pofás kis jégcsapokká fagy a bajusszálaim végein. Most kezdem csak igazán hasznát látni a potyautasomnak, és rá terített takarónak. Mintha csak egy külön bejáratú fűtőtestet hurcolnék a hátamon. Az út persze így is viszontagságos. A tény, hogy még számomra is tisztán kivehető uticélunk, még nem rövidíti le az addig vezető kilómétereket. Az út háromnegyedénél, már érezhetően szaporábban szedem a levegőt, hála a plusz súlynak. A lépést azonban mindenképp tartom Tadeoval. Még mindig ő a legjobb esélyem, hogy túl jussak ezen a kaotikus helyzeten, már ha túl juthatok rajta valaha.
A táborba érve, egy pillanatra kifújom magam és rendezem légzésem, és mozgásom. Még ha valami őrült hadseregbe is rendezte a fajtámat, a vér még nem válik vízzé, ha gyengének látszom, megtámadnak, és ennyien biztosan széttépnek. Így peckesen vonulok végig a sátrak közt Tadeo nyomában. Mozgásom nem kihívó, sokkal inkább magabiztos. Olyan nagymacskáé, aki tudja, nincs nála erősebb a dzsungelben. Kár, hogy ez nem a dzsungel…
A fősátorhoz érve legnagyobb meglepetésemre, minden hezitálás nélkül beengednek minket. Megfordul a fejemben, hogy talán vezetőm még se velem érkezett ebbe a világba, s talán köze van a minket iderángató erőkhöz is, de inkább nem szólalok meg. Hallgatni arany, tartja a mondás. S ki tudja mennyire veszik sértésnek az itteniek, ha kérdés nélkül belenyávog, vagy ugat egy egyszerű lidérc a mondandójukba, így inkább csak óvatosan a földre helyezem utasomat, és Tadeo mellet ülök a földre, és onnan szemlélem egyenlőre az eseményeket. Ilyesfajta tanácskozáson úgysem voltam még sohasem.
Vissza az elejére Go down
Hitsugaya Toushiro
Mesélő
Mesélő
Hitsugaya Toushiro

Hozzászólások száma : 51
Registration date : 2012. Nov. 17.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: Ex-kapitány, gyereksztár
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Csendes hó - Page 3 Cl0te0/0Csendes hó - Page 3 29y5sib  (0/0)

Csendes hó - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Csendes hó   Csendes hó - Page 3 EmptySzomb. Márc. 15, 2014 10:38 am


Hime
Ahogy a gyerek lábát megfogod, és magad felé rántod, az feléd vág a kardjával- nem túl ügyesen, de egy vágást ejt az alkarodon, ami rávesz, hogy elengedd. Miközben a pöröly darabokra zúzza a helyet, ahol korábban volt, hirtelen eltűnik, mint a kámfor. A haoris férfi már nem tud újra támadni, a mögötte feltűnő alacsony alak katanája átszalad a hátán, és a mellkasából tör elő a hegye. A tíz év körüli fiú arcán egy kegyetlen, hideg mosoly tűnik fel, ahogy előbb megforgatja, majd kihúzza a fegyvert az összeeső kapitányból. Barna haja, vastag keretes szemüvege van, a vonásai is emlékeztetnek arra az áruló kapitányra, akivel másfél évvel korábban megütközött egész Seireitei. Egyszerűen rád pillant, és mielőtt bármit tehetnél, eltűnik a szemed elől, te pedig már csak azt érzed, ahogy valami hideg a hátadhoz ér. Minden elhomályosul, eltűnik az egész szoba.

Akira
Ahogy odaadod a férfinek a koronát, mindenki ledermed, senki nem szól egy szót sem, mindenki azt lesi, mit csinálsz, mit mondasz, egészen addig nem reagálnak semmit, amíg vissza nem veszed a koronát, és meg nem tagadod a kivégzést és az aláírást, ami a kancellár kevéssé titkolt bosszúságát okozza, éppen csak annyira uralja magát, hogy ne ugorjon neked, és ne mondjon semmit.
- A rubinmárki nem fizeti ki nekünk a hadisarcot, felség, ez az áruló pedig hagyta, hogy halogassa. Abból a pénzből biztosan új hadsereget fog építeni, és kitör a háború. Meg kell mutatnunk nekik, hogy ki az úr ezen a földön, mégpedig minél előbb. Kérem, írja alá a hadparancsot!- a kancellár intésére két szolga felhoz egy kis asztalt, rajta egy pergament, egy zöld lúdtollal és fekete tintával, a kancellár pedig a kezedbe adja a tollat, éppen csak nem fogja meg a csuklód, és íratja oda a neved.

Mina
Sikeresen szétvered az arrancar lány fejét, bár nem biztos, hogy belehalt, teljesen mozdulatlanul esik össze a tarkójára zúduló ütések után, csak a végtagjai rángnak még egyet-kettőt. A shinigami lány kifejezéstelen arccal nézte végig, ahogy elintézted az arrancart.
Nem tudod végigmondani a bemutatkozást, és nem árulja el a nevét sem, helyette suhint egyet a kardjával, és mielőtt reagálni tudnál, a kardot tartó karod lehullik a földre. Nem igazán fogod fel, mi történt, és miért történt, de a lány szemében gyűlölet lángol, miközben egy könnyed mozdulattal átvág néhány izmot a combodban, és ahogy összeesel, a nyakad felé suhint a pengével. Néhány pillanatig még látod a szobát, azután minden elsötétül, homályos lesz.

Nishi

Az öreg egy mosollyal az arcán bólint, azután egy tiszta korsót varázsol elő a semmiből, és abból merít nagyjából 4 deciliter sört, amit átnyújt neked.
- Jó válasz, de ezért a válaszért csak ennyi jár. A többi válaszodért kapsz még többet is.- az öreg is lehúzza a sörét, azután ő is megmeríti a korsót a nagy hordóban. - Tudod-e, mi történik azzal, aki túl sokat iszik, mérték nélkül? És mi történik azzal, aki túlzottan keveset, teljesen elkerüli az alkoholt?- a férfi újra rád mosolyog, és várja a válaszod, ami után egy újabb kérdést tesz fel.
- Aztán meg tudod-e mondani, hogy mi kell ahhoz, hogy a legfinomabb legyen a sör?

Hime és Mina:

Egy hatalmas, még az előzőeknél is sokkal nagyobb jégcsarnokban tértek magatokhoz, ahol zöld fény világít, hasonló kristályok adnak fényt és meleget, mint az előző helyszínen. Teljesen sértetlenek vagytok, az egyenruhátokon kívül egy kabát is van rajtatok, Minájéban csendesen szundikál a pocka.
A terem szélein hatalmas jegesmedvék alszanak, némelyik ébren van, és félig érdeklődve, félig álmosan figyel titeket, úgy látszik, látnak is. Egyáltalán nem tűnnek agresszívnak, éppen olyan békések, mint egy hatalmas kutya. Túlzottan sokat nem tudtok velük törődni, a csarnokban egy mély hang visszhangzik, amire az összes medve felkel, és érdeklődve figyelni kezd.
- Mondjátok el nekünk, hogy mit rontottatok el!

Aoi, Leonardo, Daisuke:

A nő szemmel láthatóan érdektelenül hallgatja, ki mit mond, csak az érdekli, hogy megkapja az egyetlen látható fegyvert, Dai zanpakutoját, aminek a markolatát fogja, és a vállára támasztja, nyilvánvalóan azért, hogy véletlenül se lehessen kirántani a kardot a hüvelyéből.
Ahogy odaértek a hintóhoz, félrekúszik a függöny, és három rendkívül fiatal shinigamit pillantotok meg benne, úgy tűnik, rendkívül mosolygós kedvükben vannak, és egyáltalán nem zavarja őket, hogy egy háború közepén vannak. Nagyjából 12-13 évesek lehetnek, két fiú és egy lány, normális shinigami egyenruhában, felette egy kabátban, eléggé hasonlítanak egymásra, valószínű rokonok. Az egyik fiúnak sötétkék haja van, feltüskézve, a másiknak lila, félig-meddig az arcába lógó, a lányé pedig rózsaszín, és kontyba van kötve.
- Sziasztok, nem tartunk fel sokáig titeket, csak pár kérdést szeretnénk feltenni.- a kopaszra nyírt testőr jól hallhatóan sóhajt egyet, ahogy a háromból a legidősebbnek tűnő elkezd beszélni. - Van pár kérdésünk, és érdekel, hányan tudnak rájuk válaszolni, szeretnénk, ha felelnétek rájuk. Cserébe kaptok valamit, ha ügyesek vagytok. Na, akkor én kérdezek öntől, kisasszony. Mi az: felrohan és leszalad szüntelenül, mióta világ a világ, de nem használ lépcsőt, sem liftet?
- No, akkor enyém a srác, fiúk. Mi az: kívül barna, belül arany, kívül érdes, belül édes?
- Na, akkor nekem maradt a vén fószer. Mi az: neked is van, nekem is van, de te az enyém, én a tied használom?

Arrancarok:
- Értem. Tovább bírták, mint vártam.- az Espadát, úgy tűnik, különösebben nem érdekli a csapat pusztulása, csak leemel egy figurát a terepasztaláról, és részéről ennyivel ez el is van intézve.
- A Gotei 13 és a Daitenshi a régi Manhattan nyugati részén próbálja újrarendezni az erőit a tegnapi vereség után, legalább három kapitányt elvesztettek, és ha sikerrel járnak a megbízottjaim, lefejezzük a negyedik osztagot is, bár sajnos nem a legalkalmasabbakat kaptam meg a feladathoz. Ha akarjátok, segíthettek kidolgozni a támadási stratégiát, én irányítom a jobb szárnyat, és a fracciónom eltűnt néhány nappal ezelőtt, úgyhogy nincs segítőm. Van valami ötletetek, hogyan karolhatnánk át őket?- az Espada egy intéssel jelzi, hogy gyertek közelebb, és nézzétek meg a terepasztalát.


Katsuo és Izanagi:
Néhány másodperccel azután, hogy találkoztok, hirtelen teljesen máshol találjátok magatokat.

Egy fémből készült teremben vagytok, ahol már nincs hideg, sőt, olyan meleg van, hogy szinte rosszul lesztek tőle. Egy tíz méter hosszú mérleg két serpenyőjében álltok, Izanagi valamivel alacsonyabban van, a mérleg nyelve helyén pedig egy ajtót láthattok. Alattatok valamiféle forró, olvadt fém borítja a padlót, és egyre magasabbra emelkedik, ahogy a falakon lévő lyukakból újabb adag kerül be.
Nem tudjátok, hogy kerültetek ide, de nagyjából egy percetek lehet kijutni a szobából, mielőtt a fém eléri a lábatokat.



Határidő: április 7.

/Egyelőre nem meséltem ki senkit, de lassan jön a küldizárás (legfeljebb két kör van vissza), úgyhogy mindenki próbáljon meg írni! Elnézést kérek a késésért, részben a saját hibám, részben közbejöttek dolgok./
Vissza az elejére Go down
Sierashi Katsuo
7. Osztag
7. Osztag
Sierashi Katsuo

Férfi
Leo Buffalo
Hozzászólások száma : 94
Age : 14
Tartózkodási hely : Menj a füst után
Registration date : 2009. Nov. 22.
Hírnév : 15

Karakterinformáció
Rang: 7. osztag, kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Csendes hó - Page 3 Cl0te25000/30000Csendes hó - Page 3 29y5sib  (25000/30000)

Csendes hó - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Csendes hó   Csendes hó - Page 3 EmptyHétf. Márc. 24, 2014 6:50 am

Újon – ujjam – felmutatásával kezeltem – jeleztem – merre szánkózom – szándékozom – tovább halazni – haladni -. Egyenesen a szoknyátlan – szokatlan -, de felettébb ismételt – ismerős – energia volt célba vágva – véve -. Ahogy kell levendulást – lendületet – vettem a villámos tárcához - tánchoz. Hátamra – hátra – helyeztem az egyenletem – egyensúlyom -, majd dőltem előre, minél nagyobb kezdő lövedéket – löketet – gyűrűzhessek – gyűjthessek – be. A mozdonnyal – mozdulattal – viszont kompótos – komoly – zivatart – zavart – válthattam ki, mert nem előrébb jutottam, hanem meggyesen – egyenesen - más helyen köveztem - kötöttem – ki. Kevés héján – híján – legyalogoltam fény – fém – bigyuláról, ami ide-oda billentyűzött – billegett -. Emlékeztetett a játszótéri libikókára, ahol mindig fejbe vágtam vele valakit, mert épp rossz pillangóban – pillanatban – szállt le róla és felugratott – felugrott – a vége. Arról nem terheltem – tehettem – pórázon – pórul – jártak, mert rossz helyen voltak, rossz időben. Vigyázhattak volna jóban – jobban -, mikor kell megmozdulniuk. Azért a bizonyítvány – biztonság – kedvéért, csak, hogy véletlen se járuljak – járjak – úgy, mint ők, átkiáltottam a szemetesben – szemben – lévő féltekének – félnek -, erszényébe – eszébe – se jusson hasonlót tenni.
-Meg ne mozizz – mozdulj -!- Ahogy kihajlítottam – kihajoltam – forróság vágódott – vágott - az arcomba. A hajamra ragtapaszolt – ragadt – jégcsapok azonnal patákban – patakokban – olvadtak le. Mindenem úszott a vízben és úgy érveltem – éreztem – felgyurmázok – felgyulladok – a melegedéstől – melegtől -. Óvodásan – óvatosan – ki is bújkáltam – bújtam – szőrös kabalámból – kabátomból -. Tanácsosan – tanácstalanul – tartottam karmomban – karomban – mit kezdhetnék vele. Nem dobolhattam – dobhattam – a merőkanál alakú talajra, mert akkor lefelé fogok liftezni. Tarolni – tartani – se volt kedvem, úgyhogy könnyed mozzanattal – mozdulattal – ledobtam a fortyogó üstökösbe – üstbe -. Nem volt róla tudálékom – tudomásom – kannibálok fogtak el, hogy megfőzzenek vacsorára. Arról se, előre fizettem – előfizettem – egy Obi van konyak – kontra – Anakin harcra, vagy PanaLó így állványozna – állna – bosszút, hiszen nem termeltem – tettem – semmit az elmúlt egy, talán két napban. Nem szorítottam – szolgáltam – rá a leckeírásra – megleckéztetésre -. Most tényleg ártalmatlan – ártatlan – voltam!
Szétneveztem – szétnéztem -, merre tarhálható – található – valamilyen menekülési járda – járat -. Oldalt nem láttam semmit, de odafent a libikóka tetejénél valamilyen kijárulás – kijárat – feleség – féleség – látszódott. Egyeletlen – egyetlen – választható lehetőségnek találkoztam – találtam -. A propeller – probléma – annyiból állt, túl – magosan - magasan volt. Addig nem érceltem - értem – fel és akkora levendulát – lendületet – sem szerelhettem – szerezhettem – kalapácslövéssel – lökéssel – keresztül dobjak rajta kötelet.
-Maradj nyugalomban – nyugton -, mindjárt kitárgyalom – kitalálom –, hogy jutunk fel az ablakhoz – ajtóhoz -!-
Valakinek el kellett billentyűznie – billentenie – a merőkanalakat és nem akartam bántalmazni – bántani – a másik féltekét – felet -, de ő gömböcebb volt, mint én. Ha ő mászkál, bizonyítványosan – bizonyosan – beleesek az üstökösbe – üstbe -. Rám hámozott – hárult – a feladat, kitaláljam, mivel oldatozzuk – oldjuk – meg a gondolát – gondot -. Távolabb araszoltam a merőkanál prémétől – peremétől – véletlen se zuhanyozhassak – zuhanhassak – bele a forró anyagba, illetékesen – illetve – egyikőnk alatt se indítványozzon – induljon – meg a pad – padló -. A kanál körétől – közepétől – kellett úgy is – indáznom - indulnom, minél kisebb plusz kicsengést – kilengést – adjak a libikókának.
-Megvan, de gyorsnak kell lennünk! Mondókázhatom– mondhatom – a részvényeket – részleteket -?- Csapoltam – csaptam – össze tenyerem a nagy mutatásra – mutatványra – felkészülten. -Villámos ránccal – tánccal – felugrok a merőkanál nyergére – nyelére -, addig igézz – idézz – meg egy sakálhódot – shakkahou –t – és mire felkerítek – felkerülök -küld oda ahol álltám. Én is ugyanezt teniszezem – teszem -. A híres – hirtelen – rombolásnak – robbanásnak – annyira ki kell bilincselje – billencse – az oldalad, fel tudj szökni – szökkenni – az ajtóhoz. Engem meg a visszahalmozó – visszaható – erő szintesen – szintén – feldob.- Asszem…-
Vakartam meg takarómat – tarkómat – kínosan, mert ilyet csak az akció babákkal hajoltam – hajtottam – végre, de ott átlagban – általában – nagyon messzire repestek – repültek -. Az is igazolás – igaz -, gyors halálos isten se voltam, de ha jól időzünk – időzítünk – és kellő robbanást csiszolunk – csinálunk -, meg a libikóka se szalad – szakad – le, akkor pofon egyszerűen kijutunk.
Vissza az elejére Go down
Sayuki Daisuke
Shinigami
Shinigami
Sayuki Daisuke

Férfi
Scorpio Hozzászólások száma : 102
Age : 277
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2013. Mar. 31.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Kensai
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Csendes hó - Page 3 Cl0te11400/15000Csendes hó - Page 3 29y5sib  (11400/15000)

Csendes hó - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Csendes hó   Csendes hó - Page 3 EmptyHétf. Márc. 31, 2014 11:32 pm

Némi megkönnyebbüléssel veszem tudomásul, hogy a kopasz nőt nem különösebben izgatja az emberlány vádaskodása. Ha az egész kompánia nekem esett volna, abból nem valószínű, hogy egy darabban tudnék kikerülni. Esetleg ha a lélekölőmet hagynám veszni, és láthatatlanul menekülnék, de akármennyire kevés hasznát látom mostanában zanpakutoumnak, végleg lemondani róla roppantul szerencsétlen döntés lenne, elvégre ki tudja, néhány száz év múlva hányadán fogunk állni.
Nem sokáig rágódhatok ezen, mert ekkor félrelibben a gyaloghintó függönye, és elénk tárulnak annak titokzatos utasai. Mit ne mondjak, három kölyöknél valamivel impresszívebbre számítottam. Semmi ősz hajú bölcs mester, titokzatos végzet asszonya, vagy komor nagyúr? Manapság már a nemesség sem a régi.
- Van pár kérdésünk, és érdekel, hányan tudnak rájuk válaszolni, szeretnénk, ha felelnétek rájuk. Cserébe kaptok valamit, ha ügyesek vagytok – ígéri a kékhajú kölyök, ezzel nyilvánvalóvá téve, hogy fiatal kora ellenére a bölcs öreg mester szerepét kívánja magára ölteni. Gondolom az eredeti bölcs öreg mesterek már mind halálra fagytak. Törékeny testük, meggyengült immunrendszerük nem bírt megbirkózni a tartós hideggel, így a világ lakói kénytelenek voltak koravén kisgyerekekkel pótolni őket, miután elhasználódtak. Végül is nem rossz választás, a titokzatos orákulumok munkaköri leírásában sehol sem szerepel, hogy a pozíciót csak vak aggastyánok tölthetik be.
Amint az gyorsan kiderül, a kérdések nem olyan csacskaságokra vonatkoznak, mint pl. kik vagyunk és hogyan kerültünk ide, hanem egyszerű fejtörők. Így visszatekintve, ezt a címerük alapján is sejthettem volna, de persze utólag mindig könnyű okosnak lenni. Az első kérdésre akár kapásból is rá tudnám vágni a választ, de sajnos nem nekem tették fel, így csendben maradok. A második már valamivel trükkösebb, de végső soron van rá tippem. A harmadik… várjunk csak, mi az, hogy vén fószer? Először lepolipoznak, most meg ez; errefelé mindenki vak, vagy csak hülyék? Esetleg tényleg kihalt minden öregember, és a magamfajta jó karban lévő kétszázasok már roskatag vénségnek számítanak? Ez a rejtély komolyabban megdolgoztat, mint az eredeti kérdés. Tegyük is félre, mert kétlem, hogy végtelen gondolkodási idő állna rendelkezésemre.
…Ez a talány nem is annyira egyszerű, mint amilyennek látszik. Persze, ha meleg szeretők lennénk, akkor egyértelmű lenne a válasz, de így? Hmmm… talán idő? Egymás idejét raboljuk, ez tény, de az szigorúan véve nem tartozik egyikünkhöz sem, és amit „elhasználunk”, az is inkább közös, mint kifejezetten a másiké. Akkor mi? Nem kézzelfogható, az biztos. Jóindulat? A vénemberezés után már nem igazán van bennem irántuk. Testhőmérséklet? Mindketten sugárzunk ki hőt, ez tény, és ez valamivel megemeli a környezeti hőmérsékletet, amit a másik valahol hasznosít, de kétlem, hogy erre gondolt volna… Név? …Végül is, talán. Attól függ, mi számít használatnak. Ha bemutatkozok vagy aláírok valamit, akkor használom, vagy akkor, amikor valakit a nevén szólítok? Igaz, nem ismerem a nevét, így nehezemre esik használni. Ettől függetlenül most jobb ötletem nincs.
- Név? – kockáztatom meg végül.
Vissza az elejére Go down
Leonardo Ludenberg
Bounto
Bounto
Leonardo Ludenberg

Férfi
Hozzászólások száma : 23
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2013. Oct. 01.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Csendes hó - Page 3 Cl0te8200/12000Csendes hó - Page 3 29y5sib  (8200/12000)

Csendes hó - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Csendes hó   Csendes hó - Page 3 EmptySzomb. Ápr. 05, 2014 1:16 am

Úgy tűnt, hogy a szakállas férfi nem nagyon foglalkozik azzal, hogy Aoi-chan mit is mondd neki. Ez lehetett azért, mert nem vette komolyan vagy nem akarja nyíltan tagadni, mert akkor rájönnék, hogy valójában tényleg ő volt az a polip arrancar. Ha nagyon tagadta volna, akkor túl feltűnő is lett volna és nagy az esély rá, hogy a polip is ezt csinálta volna, hogy ne lepleződjön le, amikor titokban akar ránk támadni. Ezek után már én is kezdem elhinni, hogy ő a polip, hiszen a jelek is arra mutatnak. Most pedig minket nézett ki áldozatul, mert láttuk, ahogy rátámadott arra a csapat shinigamira. Nem sietett a segítségemre, amikor a semmiből előkerülő sátor rám esett, az is biztos az ő támadása volt, hiszen más biztos segített volna az ő helyében, ha képességei megengedik. Ő viszont csak nézte, ahogy egy lány szedi le rólam azt a sátrat, ahogy azt a sátor tulajdonosa is tette volna, mert neki nem lenne érdeke, hogy segítsen nekem, ha már egyszer rám dobta. Bár nem tudom, hogy volt képes shinigaminak álcázni magát, de valahogy biztos megoldotta. Vagy minden arrancar képes lehet erre?
Az ideérkező shinigamiknak is próbálta bemesélni, hogy Aoi-chan szavait ne vegyék figyelembe, ami egy természetes lépés volt a polip számára, hiszen lelepleződött volna az álcája. Ezzel viszont csak még gyanúsabbá vált számomra, ha eddig nem lett volna az. A leggyanúsabb viszont az volt, hogy nem tudta mi az a polip, pedig az állatokat mindenki ismeri valamennyire, mert most nem valami nagyon ritka állatfajról beszélünk. Ezzel már szinte biztos voltam benne, hogy hazudik, mert túljátszotta a tudatlanságot, még a shinigamik is biztos tudják mi az a polip. Az arrancarokat nem ismerem annyira, de lehet, hogy ők nem ismerik, ezért volt neki természetes, hogy nem tudja mi is a polip.
Amikor az érkező hintó felé mentünk próbáltam tartani a távolságot a szakállas polip férfitől, mert ki tudja mit fog csinálni, lehet, hogy pont a hintóban lévők a célpontjai, ezért próbálja minél jobban elaltatni a shinigamik gyanúját, hogy váratlanul tudjon támadni. Bár az tény, hogy furcsa volt, hogy átadta nekik a kardját, de lehet, hogy nincs is rá szüksége a polippá változáshoz. Most, hogy már tudom, hogy résen kell lennem, bármi gyanúsat tapasztalok tőle, jelzem egyből a shinigamiknak, hogy veszélyben vannak. Mivel én nem sokat tudok ellene tenni, de talán ezek a halálistenek erősebbek, mint a korábbiak és ők le tudják győzni a polip alakjában.
Miután elhúzták előttünk a hintó függönyét, megláttam, hogy három gyerek volt ott, amit nem kicsit furcsálltam. Minek vannak itt gyerekek egy háború közepén, mert nem úgy tűnik, hogy harcolni jöttek volna ide. Ha pedig valami vezéralakok, akkor nem tudom, hogy mit keresnek itt nálunk és minek foglalkoznak velünk és egyáltalán honnan tudták, hogy itt vagyunk? Azoktól a shinigamiktól, akikkel korábban találkoztunk, nem valószínű, hogy hallhattak rólunk, mert a polip biztos megölte őket, hiszen itt van most velünk, ha minden igaz. Egy kicsit kíváncsi voltam, hogy mit is fognak kérdezni tőlünk ezek a shinigami gyerekek, mert nem valószínű, hogy hasznos információkkal tudnánk szolgálni számukra, hiszen azt se tudjuk, hogy kerültünk ide, vagy egyáltalán hol vagyunk.
Amikor elkezdtek találós kérdéseket feltenni, csak pislogtam, hogy ennek, mi köze van bármihez is, ami körülöttünk történik. Nem tudom, melyik épeszűnek jutna eszébe találós kérdésezni egy háború közepén? És milyen jutalmat akar egyáltalán nekünk adni, valami fegyvert, amivel részt vehetünk a harcban? Nem tudok másra gondolni, bár én alapból találós kérdést sem tettem volna fel, így hogy én mire gondolok, az nem mérvadó. Egyébként is a fegyvert biztos ők is tudnák használni, így lehet nem is erről van szó, vagy csak ránk akarják sózni.
- Nem tudom. - adtam meg válaszomat, mert nem láttam értelmet elgondolkodni ezen a felesleges kérdésen ebben a szituációban, én inkább haza szeretnék menni, ebben pedig nem valószínű, hogy három shinigami gyerek fog segíteni, akik csak szórakozni akarnak.
Vissza az elejére Go down
Hayashi Aoi
Ember
Ember
Hayashi Aoi

nő
Aries Tiger
Hozzászólások száma : 77
Age : 26
Tartózkodási hely : Karakura Raizer Team főhadiszállásán, Midori~onee-channél, Karakura Highschool ESUO-ESU clubjában, betámadva Souru Society valamely pontját, helpelni Holmes-mesuta~nak the detectiv feladatokban *3*
Registration date : 2011. May. 15.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: Karakura Highschool harmadik évfolyamos diákja, Seitokai - Junior alelnöke, Karakura Raizer Team al'vezetője, Raion tag, Michiwonka szerelmgyár alkalmazottja
Hovatartozás: Raion
Lélekenergia:
Csendes hó - Page 3 Cl0te15000/26000Csendes hó - Page 3 29y5sib  (15000/26000)

Csendes hó - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Csendes hó   Csendes hó - Page 3 EmptyVas. Ápr. 06, 2014 11:48 am

Raion-kuntól nagyon kedves, hogy próbál vigasztalni, és ha a Poriipu-bácsi nem lesz már itt, akkor talán még a Karakuraizerről is mesélek neki. Úgy érzem, hogy Raion-kun tudhat az übertitkos csapatunkról. Sőt, szívesen mutatnám be őt otthon a többieknek! Purinsesu-sama biztos imádná, mert Raion-kun tud nagyon szép sellőcskét varázsolni, Purinsesu-sama pedig szereti a tengert, a kagylókat, a delfineket, szóval gondolom a sellőcskéket is.
Én viszont most nem igazán szerettem se a tengert, sem pedig a tengeri lényeket, főleg nem a polipokat, még inkább nem a Poriipu-bácsikat! És nagyon, nagyon nem a gonosz Poriipu-bácsikat, akik bántják a barátaimat! >.>
Arcomat felfújom, és úgy toporgok, amikor hallom a Poriipu-bácsi szavait. Hazudik! Hazudik, hazudik és hazudik! Ezt én, mint Tuxedo-cat a Karakuraizer tagja nem tűrhetem. Haragosan dobbantottam bal lábammal.
- The poriipu hazudik! – kértem ki magamnak, de a Desugoddo-néni nem hallgatott rám. Viszont legalább az uruk elé vezetnek minket, ami igazi előrelépés, hiszen a polip most fegyvertelen, és ha a desugoddok főnökével beszélünk, közvetlenül. Akkor talán rá tudjuk venni őket Raion-kunnal, hogy a Poriipu-bácsi veszélyességét figyelembe véve cselekedjenek.
- Raion-kun, no engedjük the poriiput magunk mögé… – mondom a fiúnak. Mindeközben meghúzogatva ruhája ujját, hogy rám figyeljen és közel hajoljon, mert a lehető leghalkabban szerettem volna az ötletemet megosztani vele, hogy a polip ne hallja az óvintézkedésünket.
- Azok jakettok? – didergem, ahogy belépünk a hintóba és megpillantom az első dolgot, ami elém tárul. Csak ezt követően fogadom óriási meglepettséggel, hogy a meleg öltözék viselői három, szinte velünk egyidős gyerek. Mindennek tetejében a helyzet ellenére nagyon boldogak. Pedig a társaik odakint bajban vannak! Megütközve fújom fel ismét az arcomat erre a felháborító tényre, majd illan el komor gondolatom.
- I rabu the találós kuesuchomket! Surprised – osztom meg velük. Óriási lelkesedéssel várva a talányt, amit meg kell fejtenem. Eleinte elpirulok a zavarba ejtő bókon, kevesen szólítanak kisasszonynak, leginkább Nyuu-chan munkatársai hívnak így külföldön. De hamar elfeledkezek a fiú kedvességéről, és komoly arccal hümmögök a nekem szánt találóson. Sok minden felötlik bennem, hiszen nem volt túl konkrét a kérdés. Mert a Nap, a Hold és a csillagok is ilyenek! Az óra mutatója is ilyen, felrohan és leszalad… nem az mégsem jó.
- Ááá! The égitestek, the Sam Cool – húzom ki magamat nagy okosan, ha apa itt lenne, biztos büszke lenne rám, mint Aoitsonjára. De amint válaszoltam a talányra, már pedig én megválaszoltnak véltem, rögvest észbe kaptam. Eszembe jutott Poriipu-bácsi, hogy ő is itt van, mert hallottam a hangját, ahogy megfelelte a saját kitalálósát, amit kapott a másik fiútól.
- Hogy geemulhettek ilyen shicueeshonban, jut eszembe? Desugoddok vagytok no? The társaitok odakint toraburuban vannak, ő, the poriipu atakkulta meg őket! – mutatok rá a bácsira, még ha ezt nem is illik. A gonosz polipokra talán nem érvényes a mutogatós szabály. Hátrább lépve, Raion-kun mellé, szemem sarkából az iskolatársamra pillantva, remélem, ő is ráhelyesel, hogy a gyerekek higgyenek nekünk.
- Hallgassatok ránk, puriizu, ismerem Silence-chant!

Vissza az elejére Go down
Takagi Akira
9. Osztag
9. Osztag
Takagi Akira

nő
Leo Hozzászólások száma : 121
Age : 235
Registration date : 2013. Jul. 19.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Csendes hó - Page 3 Cl0te13900/15000Csendes hó - Page 3 29y5sib  (13900/15000)

Csendes hó - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Csendes hó   Csendes hó - Page 3 EmptyHétf. Ápr. 07, 2014 9:24 pm

Láthatóan egyik megmozdulása sem volt kedvére a fura sapkás figurának, ha nem itt és nem ebben a helyzetben volnának, talán még élvezné is, hogy bosszanthatja a férfit. De hogy most nem az az elsődleges, hogy borsot törjön a kancellár orra alá, próbál az előtte álló nem is olyan egyszerű problémára koncentrálni. Míg a kancellár azzal van elfoglalva, hogy ne robbanjon fel mérgében, van néhány másodperce átgondolni, amit eddig tud, ha már eddig nem tette. Vannak tehát ők, az egyszerűség kedvéért a zöldek, velük szemben pedig, a végletekig lebutítva pedig, a pirosak. Utóbbinak valamiféle hadisarc nevű dolgot kellene adniuk, amiről bár fogalma sincs micsoda, ha minden igaz pénzről lehet szó, mindent hozzávéve, amit eddig hallott, nem is kevésről. Egy egész hadseregre valóról. És nem mellesleg ezt a pénzt olyanoknak kell megfizetni, akiknek nem hogy nincs, de teljesen ártatlanok és közük sincs az egészhez, csupán ők szenvedik el az egésznek a következményeit.
- Biztosan megvolt rá az oka, hogy így tett – úgy fest, elereszti a füle mellett a kancellár forrongását, igyekszik higgadtan, mintha nem is volna olyan nagy dolog, válaszolni. Próbálja összerakni a részleteket, és bár nehezére esik, megérteni ilyen kevéske információból is, mi a helyzet. Hiszen az árulónak nevezett, ha igazat mond - már pedig mi oka lenne rá, hogy ilyesmiről hazudjon-, csak az emberek érdekeit tartotta szem előtt, őket próbálta védeni, ezért pedig igazán nem hibáztathatja.
- Mindenki magából indul ki? – mellékesen szúrja oda a kancellárnak, bár sem háborúban, sem taktikai kérdésekben nem jártas, sem pedig a márkinak nevezettről – legyen az bármi – nem tud semmit, mégsem tetszik neki a férfi gondolkodása, hogy amint lehetősége volna rá, egyből háborút indítana. Akár igaza van, akár sem.
- Ha jól sejtem, egyelőre mi… – egy pillanatig elgondolkozik, majd kihúzva magát egy kicsit határozottabban folytatja.
- Vagyis én lennék. Biztos van annak más módja is, hogy ezt értésére adjuk – mégis csak valamiféle királynő lenne, legalább tegyen úgy, mintha elhinné, ő felel ennek a helynek a vezetéséért. Vagy valami ilyesmi. Az újra felkérésre, hovatovább, parancsra, hogy írjon alá, már kevesebb türelemmel reagál. Mintha az iménti tiltakozása mit sem ért volna, mégis elé kerülnek az ehhez szükséges kellékek. Már a legkisebb gondja az, még mindig nem tudja, milyen név is kellene szerepeljen a lap alján.
- Süket talán? Mondtam már, nem írok alá semmit – a kancellár erősködésére, hogy még a tollat is a kezébe nyomja, holott nem kérte, erős kényszert érez, hogy orrba vágja a férfit. Csupán az tartja vissza, hogy királynők feltehetőleg nem csinálnak ilyesmit, s ha jót akar, ehhez kell tartsa magát. Verekedés helyett jobb híján megfogja a pergament és összetekeri, a tollat a tekercsbe ejti, a kis csomagot pedig a kancellár kezébe nyomja, hogy kezdjen vele, amit akar, majd szó nélkül faképnél hagyja. Nem sokat törődik vele, vajon ez mit vált ki belőle, vagy akár az őket körülvevő emberekből.
- Eresszék el – adja ki a parancsot a fogoly mellett álló őröknek, ő maga pedig elé sétál és leül a lépcsősor alsó fokára a férfival szemközt. Amint lekerültek róla a láncok, int neki, hogy foglaljon helyet mellette, és jelez az asztalok körül ténykedő szolgák egyikének, hogy hozzon neki valami innivalót. Türelmesen megvárja, míg az öreg egy kicsit összeszedi magát, csak ezután szegezi neki a kérdését.
- Maga szerint mit kéne tenni? – igyekszik óvatosan fogalmazni, hogy ne tűnjön teljesen úgy, mint akinek fogalma sincs semmiről, vagy mintha ő maga teljesen tanácstalan lenne és próbálja úgy előadni, mint aki egyszerűen csak a véleményére kíváncsi. Igaz, nem pusztán a kancellár bosszantása ezzel a célja, az sem különösebben zavarná, ha az illető már felrobbant volna mögöttük a méregtől.
- Nem hiszem, hogy csupán egy módja van, hogy rendezzük ezt a helyzetet. Nem volna rá lehetőség, hogy esetleg tárgyaljunk a márkival? Közösen biztosan találunk olyan megoldást erre, ami minden fél számára elfogadható és legfőképp olyat, amivel elkerülhetőek a további harcok. Mit gondol? – kíváncsian várja a választ, abban bízva, hogy vele többre fog menni, mint a kancellárral és együtt kitalálhatnak valamit, ami nem fenyeget háborúval, és amivel mindenki nyer egy kicsit. Bár már volnának ötletei, ami talán javíthatna a helyzeten, ha akár mindkét fél engedne egy keveset, már talán elegendő lenne, előbb mégis inkább hagyja a férfit beszélni, jártasabb lévén az ügyben.

Vissza az elejére Go down
Hamada Izanagi
3. Osztag
3. Osztag
Hamada Izanagi

Férfi
Leo Monkey
Hozzászólások száma : 34
Age : 31
Tartózkodási hely : 16. századi japán
Registration date : 2012. Aug. 15.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Csendes hó - Page 3 Cl0te7000/15000Csendes hó - Page 3 29y5sib  (7000/15000)

Csendes hó - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Csendes hó   Csendes hó - Page 3 EmptyKedd Ápr. 08, 2014 7:26 pm

Örömömben, hogy akad még túlélő, nem igazán azonosítottam a lélekenergia forrást, pedig ha egy kicsit figyelek, akkor rájöhettem volna, hogy ismerem az illetőt. Amikor eltűnt az örömtől létrejött lilaköd feleszállt, elindultam a túlélő felé, persze egy kicsit megfigyeltem a forrást. Nem tudtam, hogy honnan ismerős, de tudtam, hogy az. Nem tudom mennyit futottam, de aztán összetalálkoztunk és rá kellett jönnöm, hogy a fiú, aki velem együtt élte túl a mészárlást, vele voltam a ttemplomba, ahol valami gonosz szellem és néhány hollow legyilkolta a szerzeteseket és mi is majdnem otthagytuk a fogunkat, de aztán hirtelen egy hóviharban találtuk magunkat. A srác felismert és most legalább nem akartuk megölni egymást.
- Neked is és bocsánat, hogy megakartalak ölni korábban, az arany sárkány megszállt.
Nem tudtam jobbat és nem is nagyon aértettem, hogy pontosan hogyan tudott átverni a szemem és az a valami, amiről szintén fogalmam sincs, hogy mi is volt. Alig volt időnk beszélni aztán minden eltűnt és új helyre kerültünk. Nem volt elég a meleg még a hülye kabát is rajtam volt. Le akartam venni, de társam rám parancsolt, hogy ne mozduljak. ~Király.~ Jelenleg kieshettem a szamuráj szerepemből, de szerintem nem lenne olyan ember, aki ne esne ki, ha -20 fokból + 120-ba kerül egy fortyogó láva fölött, egy mérleg egyik nyelvén találja magát. Nekem semmi nem jutott eszembe talán egyetlen dolog, de a társam gyorsabb volt nálam. ~Vajon elég hosszú lenne a kardom shikai formája, hogy elérjem a mérleg szárát?~ Közben a társam is kitalált valamit és leordított, hogy elmondaná.
- Mondjad, csak gyorsan!
Nem akartam túlzásba esni a válasszal, így a leggyorsabb megoldást választottam. Aztán társam olyat mondot, hogy majdnem hanyat estem, ami persze nem lenne szerencsés figyelembe véve a tényt, hogy a láva alattam folyton jön felfelé és én vagyok közelebb hozzá.
- Nem ismerek olyan technikát. Nekem más ötletem van, de mutatom.
Nem várok a társam visszajelzére, hanem a kardomat előveszem és kiadom neki a Tsunero// Csípj! parancsot, majd újra és a kardomat a felső szárra irányítom, hogyy elkapjam azt, amivel felhúzom magam. Amíg még a száron van a súlyom, hogy ne kelljen mozgásban rájönnie a dologra, mielőtt késő lesz hozzászólok.
 - Ha ismered az általad említett technikát, akkor használd, amint én biztonságba kerültem.
Mind a ketten önzők vagyunk, de ha a másik biztonságát nézzük, akkor sehogy nem kerülünk ki innen, mert valakinek akkor is engednie kell és valakinek elsőnek kell lennie.
Vissza az elejére Go down
Tadeo Dellomeurtre
Privaron Espada
Privaron Espada
Tadeo Dellomeurtre

Férfi
Sagittarius Snake
Hozzászólások száma : 175
Age : 34
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2008. Sep. 14.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: 106. Privaron Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Csendes hó - Page 3 Cl0te25500/30000Csendes hó - Page 3 29y5sib  (25500/30000)

Csendes hó - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Csendes hó   Csendes hó - Page 3 EmptySzer. Ápr. 09, 2014 8:20 am

Közönye elfogadható reakció, hiszen a vezető nem mutathat gyengeséget. Nem eshet kétségbe és bizonytalanodhat el, miközben néhány bábu ledől az asztalról. A vezér mindig körültekintő, minden helyzetre felkészült személy, aki könnyedén talál megoldást a veszteségek pótlására. Számító viselkedése is nyilvánvalóan ennek hozománya. Ennél fogva engem sem rendítenek meg szavai. Láthatóan az elvesztett csapat, pusztán feláldozható porszem volt a játszmában. Magam amúgy sem ismerem a kidolgozott terv részleteit. Arról sincsenek fogalmaim, pontosan hogyan áll a háború menete. Könnyen hozhatnék elhamarkodott és helytelen döntést, ha elítélném tanúsított viselkedéséért. A szóban forgó csapat vélhetően szándékosan kapta a rájuk kiosztott szerepet, ahogy haláluk sem volt a szerencse forgandóságának műve. Nincs több teendőm, mint túllépni a történteken, melyekhez amúgy sem fűződött érdekem. Elkönyveltem magamban a mozdulatot, majd teljesítettem kérését.
Közelebb léptem az asztalon heverő figurákhoz. Mielőtt bármilyen elkapkodott és ostoba javaslattal álltam volna elő, türelmesen végighallgattam helyzetjelentését. Több adatot kívántam megszerezni, semmi esetre se keltsem a teljes tudatlanság állapotát, mely továbbra is tökéletesen jellemezte helyzetemet. Az ellenséges erők gyülekezési pontjának meghatározása, meglehetősen pontos információval szolgált. Kiderült a legfontosabb részlet, pontosan hol tartózkodunk. Az említett város értelmében az Emberek világában zajlottak az események, méghozzá a kontinens Japántól igen csak távol eső felén. A Daitenshi működése és szövetsége a shinigami-kkal nem okozott meglepetést. Saját lét és idősíkunkban is egyre szorosabb kötelék alakult ki a két szervezet között, természetesen hadi területen. Legjobb tudomásom szerint sem az egyik, sem a másik nem kívánt beépülni, így az együttműködés is épp, olyan laza, mint a vezető hakama-janak öve. Megtűrés állapota jellemezte, ami kapóra jött a Gotei-nek, ha háborúban plusz emberekre van szüksége, melyet a Daitenshi egyértelműen nem tagad meg, hiszen a harcokban kénytelenek az elveikhez jobban passzoló oldalt választani. Már pedig Las Noches sosem a humánus és emberközpontú politikájáról volt elhíresülve.
-Kifejtené bővebben? Valóban bölcs lépés silányabb katonákkal kísérletet tenni a negyedik osztag megsemmisítésére? Nem tartaná kifizetődőbb lépésnek, ha az akcióhoz vezényelt katonákat visszarendelné a szárny előre nyomulásához? -
Tekintetem fel sem emelem a tábláról. Minden figura helyét pontosan kívánom megjegyezni. Hasznos lépés az ellátásért s így az esetleges utánpótlásért közvetetten felelős osztagot szétzilálni. Megfelelő, gyors, valamint szakértő kezelés hiányában, a démonmágiában jártasabb tisztek sem láthatják el feladatuk kellő hatékonysággal. Háború tartamának megrövidítéséhez könnyedén hozzájárulhat. Hatékony támadás nélkül, azonban ha kudarcba fullad a támadás, egyszerűen megbosszulhatja magát. Személy szerint nagyobb figyelmet összpontosítanék a jobb szárny védelmére és a negyedik osztagot meghagynám kegyelemdöfésnek. Arról sem árt elfelejtkezni a szóban forgó shinigami-k nem pusztán a gyógyításban, hanem a démonmágiában, továbbá harcban is képzett katonák. Hiba lenne lebecsülni képességeik és újabb arrancar-okat elpocsékolni. Bármilyen visszataszító lények, számuk szükséges a győzelemhez. Könnyelműen halálba küldeni őket felelőtlen döntésnek minősülne. A szárny területfoglalása jelenleg privilégiumot élvezett. Azonban a kettős támadásról sem feltétlen szükséges lemondani. Némi időzítéssel mindkét feladat könnyedén kivitelezhető.
-Úgy vélem akkor lenne érdemes a negyedik osztagot támadni, ha már a kapitány és hadnagy egyaránt harcmezőre kényszerül. A szárnyat lehetne akár szándékosan a negyedik osztag felé tolni. Kicsalogatni az ellenséget, míg a feladattal eredetileg megbízott csapat hátulról lerohanja a tábort.-
Vissza az elejére Go down
Hidetada Nishigami
11. Osztag
11. Osztag
Hidetada Nishigami

Férfi
Capricorn Pig
Hozzászólások száma : 147
Age : 52
Tartózkodási hely : Valamelyik kocsma, esetleg otthon iszom
Registration date : 2013. Jan. 09.
Hírnév : 10

Karakterinformáció
Rang: Alkoholista tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Csendes hó - Page 3 Cl0te13400/15000Csendes hó - Page 3 29y5sib  (13400/15000)

Csendes hó - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Csendes hó   Csendes hó - Page 3 EmptySzomb. Ápr. 12, 2014 9:10 am

A sört, melyet adott, természetesen gyorsan lehúztam, s már áhítoztam is a következő adagra. Az elenyésző űrtartalmú mennyiség, ha lehet olyat mondani, még inkább szomjasabbá tett, ahelyett, hogy enyhítette volna vágyaimat. Megfordult a fejemben, hogy esetleg rárontok a törpére, hogy elszedjem tőle tartalékait, ugyanakkor ezt az érzést, hamar sikerült enyhítenem, hisz nem szerettem volna, egyetlen társágommal konfliktusba keveredni. Jobb nekem a békesség, még ha kevesebb sörrel is jár.
Újabb kérdésekkel bombázott a férfi, én pedig agyalni kezdtem a válaszokon. Rengeteg lehetséges válasz fogalmazódott meg bennem, melyek közül, mindet szerettem volna a tudtára adni. Ugyanakkor az előbb is kifogásolta rövid válaszomat, s ezért, csak csekély mennyiségű itallal szolgált, így most, egy hosszas és kielégítő válasszal készültem, hogy ő is többet adhasson nekem.
- A sör sokak számára csak egy ital, amivel felszabadulttá válhatnak, és elfeledhetik mindennapi problémáikat, akárcsak sok hasonló itallal. Akadnak, akik különösképpen kedvelik eme nemes nedűt, s egy aprócska, vékony réteg pedig, akiknek életérzéssel társul, eme lé iránti imádatuk.
Miközben ezt mondtam, a kiürült poharat vizsgáltam, s közben körbeforgattam azt, s a végén, a férfi felé mutattam vele.

Véleményem szerint az említett életérzés, nyugodt hangvételt, és sokkal hosszabb életet biztosít. A hozzám hasonló alkoholisták képesek félretenni sértődöttségüket, bánatukat, annak érdekében, hogy elkerüljék a felmerülő konfliktusokat. Az ilyen emberek pedig bár szemet szúrnak az embernek, ám lehetőségünk van, elköltözni az adott helyről, hiszen minket nem köt semmi, csakis a sör és a nyugodalom.
Miközben ezt meséltem az úrnak, folyamatosan figyeltem a reakcióit. Fontosnak találtam ugyanis figyelni a jelzéseit, hátha sikerült rálelnem egy hasonszőrű alakra.
Sokan úgy nevezik, a hozzám hasonlókat, hogy gyávák, ugyanakkor úgy vélem, sokkal több bátorságra vall, ha valaki képes félretenni önmagát, s csak egy célért küzdeni, ráadásul így, könnyen elkerülhetjük a felesleges harcokat.

Mindeközben megnyújtóztattam a tagjaimat, hogy kikelhessek ágyamból.
- A sör továbbá rengeteg lehetőséget nyújt a barátkozásra, vagy akár egy párkapcsolat kialakítására. Az ital a nőt, s a férfit is beszédesebbé teszi, így elindítja az egész társalgást, valamint akármikor véget is vethet a kellemetlen kezdeményezésnek. Továbbá a sörben lévő szénsav és elenyésző alkohol lehetőséget nyújt komikus helyzetek kialakítására.
Ugyanakkor a legfőbb érv, a sör mellett, mégis csak az, hogy finom! Egyedi, s harmonikus íze lehetővé tette számára, hogy már hosszú ideje többszázmilliók kedvence! Eszmém szerint a sör egy különleges ajándék egy ismeretlen erőtől, amely szeret bennünket, akárcsak a tűz volt annak idején. Szerény véleményem szerint, csak idő kérdése, hogy a sör olyan szerepet töltsön be, amelyet megérdemel!


Eszmefuttatásom után felkeltem fekhelyemből, hogy szemügyre vehessem a környezetemet. A kardom nálam volt, így már korábban kizártam az elrablás lehetőségét. Ugyanakkor, mégis, olyan nyomottnak érzem ezt az egész hangulatot. Bár az öreg úr, kedvesen szól hozzám, s itallal is kínál, valamilyen különös oknál fogva bizalmatlan vagyok irányába.
- Hogy kérdéseire is feleljek, - Kezdek bele a másik monológomba – első két kérdése, bár közhely, mégis azt mondom, ugyanazon érme két oldala. A túlzásba vitt, illetve elhagyott sörfogyasztás ellentétes eredményekkel jár, ugyanakkor lényükben nem különböznek. Mindkét helyzet szűkíti, a baráti kört, hiszen a piautáló, nem fog olyanokkal találkozgatni, akik isznak, kivéve természetesen, ha megjátssza magát, ugyanez természetesen fordítva is igaz.

A túlzott alkohol fogyasztás egészségkárosodással jár, hiszen kikezdi a szervezet immunrendszerét, ugyanakkor a teljes hiánya sokkal több stresszt szül, ami ugyancsak káros a testünkre, egyes vélemények szerint még károsabb is, mint a másik alternatíva. A megélés lehetősége is korlátozottá válik. Az alkoholista természetesen minden pénzét az italba öli, ezzel elvágva annak lehetőségét, hogy mindennapi életet élhessen. Az anti pedig más, akár felesleges dolgokra költi el pénzét boldogságáért, ugyanakkor azt sosem fogja elérni, a benne bujdosó hiányérzete okán.
A végkifejlett is hasonló eredményeket szül, akik a kettő közül valamelyik elv szerint élnek, végül egyedül halnak meg, az utcán, a korházban, vagy épp odahaza. De semmiképp sem társaságban, hiszen, mire az út végére érnek, már nem lesz igazi barátjuk. Valamint amit a legfontosabbnak tartok megjegyezni, mind a kettő szegényebb lesz egy remek élménnyel. Hiszen, az, aki mértéktelenül iszik, elsuhan az italok íze, s a remek társaság mellett, amíg az ellenzőnek lehetősége sincs ezeknek megtapasztalására.


Közelebb lépdeltem az öreghez, ám gondosan ügyeltem arra, hogy a köztünk lévő enyhe távolságot, amelyet friss ismeretünk számlájára írok, jól érzékeltethessem vele.
- Hogy mitől lesz jó egy sör? Jó kérdés. Amennyiben kritikus szemmel nézzük, mindenképpen az alapanyagok minőségétől, valamint a gyártási módszertől. Viszont úgy vélem, Ön nem erre a sablonos dologra keresi a választ. Az egyszeri ember esetén több lehetőség áll fenn, ahhoz, hogy megízlelhesse a lehető legfinomabb sört, ám ennek semmi köze magának a sör minőségének. Amennyiben egy hosszú munka után fogyasztaná az úr, illetve hölgy, úgy lehet a legízletesebb, ha szűk körben, akár otthon lábunkat lógatva, testünket, lelkünket egyaránt elengedve érhetjük el a tökéletes kombinációt. Ha egy ünneplésre méltó esemény vitt rá minket az ivásra, akkor minél nagyobb társasággal, amelynek minden tagját ismerjük, s együtt hangoztatják dicsőségünket, tapasztalhatjuk meg a feledhetetlent. Illetve egyéniségtől függően változó, hogy ki mikor érzi a legjobbnak a sört. Én például e-tekintetben egyéniségnek számítok, hiszen minden söröm különleges!

Egy lépéssel közelebb merészkedtem hozzá, s ismét megszólaltam.
- Csupán kíváncsiságból nekem is lenne néhány kérdésem. – Kezdek bele, elhatározottan. – Először is, ha nem haragszik meg, szeretném megtudni becses nevét. Másodszor, örülnék, ha elárulná, hogy hol vagyunk, hogy kerültem ide, valamint, azt is elárulhatja, mi történt ott, ahonnét elhozott. Fejezem be egyre kevesebb bátorsággal.
Vissza az elejére Go down
Rosui Kagehime
10. Osztag
10. Osztag
Rosui Kagehime

nő
Aquarius Monkey
Hozzászólások száma : 164
Age : 32
Registration date : 2012. Feb. 16.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag 3. tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Csendes hó - Page 3 Cl0te24700/30000Csendes hó - Page 3 29y5sib  (24700/30000)

Csendes hó - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Csendes hó   Csendes hó - Page 3 EmptyPént. Május 09, 2014 9:46 am

Nem kellett tévednem, valóban úgy nézett ki, hogy ma már egyáltalán nem hihetek a szememnek, pedig az igazán éles volt, sosem hunyorogtam! Surprised Mondjuk esetleg mehettem volna csukott szemmel is, ám amikor nyitva tartottam, akkor is minden harmadik mozdulatomnak borulás volt a vége, így nem lett volna szerencsés még azt a kevéske esélyt elvenni magamtól, amit a látás jelentett megbotlás ellen! >_< Bár nem ez volt a legfontosabb gondom abban a pillanatban, mert a gyerek, aki bizonyosan nem lehet kedves gyerek, mint az én tündéri csemetéim! *.* Mert az én kedveskéim sosem tenne olyasmit, hogy valaki megmenti, és ők még megvágnák! T_T Hátrébb is ugrottam, bár addigra már késő volt, egyenruhám ujja leszakadtan fityegett, s mintha néhány csepp vér is a földre hullott volna.
Az futott át a fejemen, hogy ez volt az egyik legkényelmesebb egyenruhám, és lám, már megint öltögethetem meg! T.T És most még csak nem is a saját hibámból, mert én aztán nem akadtam be sehova, ez egy külön merénylet volt a ruhadarab ellen… bár ahogy a gyerek arcát elnéztem, inkább minden és mindenki ellen. Lehetőségem sem volt, hogy megakadályozzam, hogy a kapitánynak látszó személyen keresztül szúrja kardját, bár ha őszinte akartam lenni magamhoz, meg sem próbálkoztam volna vele. Eddigre már csupán saját magamban voltam bizonyos, hogy én vagyok, mert korábban is én voltam, és alvás alatt is én maradtam, de minden más megkérdőjelezhető volt, főként mert furábbnál furább dolgok történtek. :/
A kezem nem fájt, szóval valószínűleg nem volt túl mély a sérülésem, de azért szemügyre vettem, és arra jutottam, hogy talán néhány sebtapasszal összefoltozhatnám magam, mielőtt találkozom a többiekkel, nehogy megijedjenek, hogy pár percre magamra hagytak, és én máris megsérülök. >_< Erre azonban szemernyi időm sem maradt, mert kirázott a hideg attól, ahogy valami a hátamhoz ért, bár bizonyosan nem kard volt, mert az fájt is volna, de ez csak kicsit hidegnek tetszett, aztán a szoba is eltűnt. Lehet belázasodtam volna a nagy hidegtől, és most a magas láz miatt hallucinálok? o_O Persze a dolgokat most sem követte magyarázat, sőt még csak arra sem tudtam egyszerűen rájönni, hogy mi is folyhat itt. Csupán ácsorogtam némán, és kicsit megdörgöltem szemeimet, hogy hátha ez segít valamelyest a helyzeten, de persze ettől nem változott semmi. .__.
Az ismételt ébredést kezdtem már kicsit unni, mert akárhányszor egy új helyre kerültem, az mindig azt jelentette, hogy valami történni fog, ami egyáltalán nem kellemes. T^T Mondjuk most legalább nem volt annyira idegen a helyszín, mert kicsit emlékeztetett is az előző helyre, bár ez nem jelentette azt, hogy sokkal szívesebben ébredtem itt fel, mint a többi helyen, mert csak otthon keltem volna fel, ha megtehettem volna! T_T Leellenőriztem a ruházatomat, ami a sajátom volt, ami még csak ki sem volt ott szakadva, ahol az előbb megvágtak, sőt seb se volt ott! *>* A kabát is olyannak tűnt, mint amit korábban a sátornál vettem magamra, így most azon kellett eltöprengenem, hogy ha a korábbi álom volt, akkor ez vajon valódi-e? Vagy a sátoros valóság volt, vagy csak az valamiféle hallucináció lett volna? Surprised
Ahogy saját magam vizsgálatával végeztem, tovább hordoztam tekintetem, és felfedeztem a hatalmas jegesmedvéket! Félrebillentettem a fejemet, mert én egészen eddig úgy tudtam, hogy a jegesmedvék nem falkában élnek, és nem szeretik az embereket, sőt annyira megijednek tőlük, hogy önvédelemből rájuk is támadhatnak! Surprised Ezek pedig olyan békésen álldogáltak, hogy már-már azt hittem, hogy inkább plüssállatok, ahogy Suzucchan Yuzu báránya. Közelebb is mentem az egyikhez, hogy leellenőrizzem ezt, mert ha plüss, akkor haza is vihetnék akár egyet! *o* Persze nem nyúltam egyből hozzá, csak akkor, ha úgy találtam, hogy nem tépi le a karomat egyből, mert biztosan nem fogom a mégsem elszakadt egyenruhámat elszakítani! ˘o˘
Természetesen ezt a pillanatot választotta valaki, hogy a frászt hozza ránk, bár a hangos beszéd annyira nem volt meglepő, csak az, hogy közben nem is beszélt senki! Surprised Nehéz volt eldönteni, hogy most láthatatlan, vagy a jegesmacik egyike tud has beszélni! *w* Ez mondjuk sokkal murisabb lett volna, mint az, hogy valaki rejtőzködve próbál okosságokra tanítani, holott nem is mondott még semmi okosat, és még csak nem is SimánCsakKeisuke~sama. :/
- Nekem a ruhám szakadt el, de azt nem én rontottam el, és már meg is javult! ˘_˘ - Feleltem a hangnak, kicsit félre billentett fejjel, bár sejtettem, hogy nem éppen erre a válaszra számított. Rolling Eyes - Egyébként pedig illik bemutatkozni, és megmutatkozni, mielőtt az ember kérdéseket tesz fel idegeneknek!
Én magam megvártam, és csak azután viszonoztam a gesztust, ha végre rájöttem, ki is lehet a hang mögött, csak úgy nem fogok a semmibe kiabálni. Egy pillanatig sem engedhettem le a védelmemet, hiszen bármikor ismét találhattam volna magam olyan helyzetben, mint a korábbiak voltak, bár már kezdett elegem lenni ebből a tudatlanságból. Otthon szeretnék lenni a melegben, most! T.T
Vissza az elejére Go down
http://dragonmaster.hungarianforum.com/
Ayasegawa Yumichika
Globális moderátor
Globális moderátor
Ayasegawa Yumichika

Férfi
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 122
Age : 31
Registration date : 2012. Jan. 06.
Hírnév : 6

Csendes hó - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Csendes hó   Csendes hó - Page 3 EmptyKedd Jún. 03, 2014 11:03 pm

Üdv! Anyahajó

Mivel a mesélő megunta a küldetést, de nem akarom, hogy függőben legyen a küldetés kimenetele, ezért aki szeretne írhat egy zárópostot. Ez persze nem kötelező, csak aki szeretne. A következőknek viszont ajánlott, hogy írjanak: Rosui Kagehime, Tadeo Dellomeurtre, Takagi Akira, Leonardo Ludenberg.

Hogy mi történik veletek, az rátok van bízva, legyetek kreatívak, de próbáljatok meg reálisak maradni. A küldetés vége viszont adott, hogy találtok egy fényes átjárószerüséget, amihez ha közel mentek hazajuttok és otthon ébredtek fel.
Határidő: Június 11. utána lezárom a küldetést.
Vissza az elejére Go down
Leonardo Ludenberg
Bounto
Bounto
Leonardo Ludenberg

Férfi
Hozzászólások száma : 23
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2013. Oct. 01.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Csendes hó - Page 3 Cl0te8200/12000Csendes hó - Page 3 29y5sib  (8200/12000)

Csendes hó - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Csendes hó   Csendes hó - Page 3 EmptySzer. Jún. 04, 2014 9:36 pm

A találós kérdések után Aoi-chan egyből elkezdi hevesen megosztani a shinigamikkal, hogy a polipvénember a társaikra támadt. Még válaszolni sem hagyta őket, hogy jó választ adtunk-e meg a találós kérdésekre, bár én nem is adtam rendes választ, de két útitársam biztos jókat mondott. Aoi-chan tudtára próbáltam adni, hogy nem kéne ennyire rámenősnek lennie, még ha nekünk is van igazunk és minden jel arra mutat, hogy a vénember a polip. A shinigamiknak így úgy tűnhet, hogy mi hazudunk, hiszen a polipemberről tisztára nyugodtan pattannak le a vádak. Hagynunk kellene először, hogy a shinigamik is szóhoz jussanak, majd ők irányítják a dolgokat, bár csak gyerekekről van szó.
Már éppen köszörülte az egyik shinigami a torkát, hogy felszólaljon, de ekkor valamitől megremegett a hintó. Egy nagyon is ismerős csáp tört be az egyik falon, amire egyből a vénember felé néztem, de látszólag ő nem csinált semmi. Mégsem ő lett volna a polip arrankar? Nem volt sok időm ezen gondolkozni, tennem kellett valamit, mielőtt tényleg végez velünk a polip.
- Zeige dich, Sonia! - idéztem meg bábomat, aki vízpajzsának köszönhetően hárította a polip csáptámadását. Úgy tűnt nem csak én voltam készen a harcra, egyik shinigami is ott termett Sonia mellett, biztos valami főtestőr szerűség lehet a gyerek shinigaminak, ha ilyen gyorsan lépett a támadásra. Nem is telt sok időbe, hogy aktiválja a zanpakutouját, ami szerencsémre villám típusú volt, így könnyen tudok neki segíteni Sonia vizével.
A csata monotonra sikeredett, Sonia hullámaival eláztatta a polipot, míg a shinigami zanpakutouja különleges képességét használta, ami a víznek köszönhetően nagyon hatásosra sikeredett. Látszott ezen a férfin, hogy sokkal magasabb szinten van, mint a korábban megtámadott shinigamik, nagyon jól harcolt. Bár most sem csináltam valami sokat, de a polippal való előző találkozásunkhoz képest, ahol nem tudtam semmit tenni, most legalább tudtam segíteni.
- Bocsánat... - mentem oda a polip legyőzése után a vénemberhez, miközben Soniát visszazártam a sálamba, mert hát megérdemli a bocsánatkérésünket, ha már megvádoltuk, és még ha minden jel is arra mutatott, hogy nekünk van igazunk, még sem így volt. - ...hogy polipnak hittük. - biztos Aoi-chan is megbánta, hogy olyat mondott, ami nem is volt igaz. Most már biztos meggondolom kétszer is, ha valami nem teljesen biztos, akkor nem fogom hangoztatni.
Ezután visszaálltunk a három shinigami gyerek elé, hogy végre szóhoz tudjanak jutni és remélhetőleg ezúttal nem szakítja őket félbe semmi. Először a találós kérdésekre tértek vissza, hogy a kapott válaszok jók voltak, persze az enyém nem, mert én nem tudtam, de megköszönték a segítségemet a polippal folytatott harcban és ezzel sikeresen átmentünk a próbájukon. Ajándéknak egy nagyobb tenyérnyi méretű aranykulcsot kaptunk és egy kis útbaigazítást merrefelé kell mennünk. Bár nem nagyon értettem, hogy hova küldenek minket, lehet hogy tudnak valamit, amit mi nem. Az Aoi-chan által korábban kért kabátot is odahozta nekünk az egyik shinigami, vagyis már nem kellett ketten viselnünk ugyanazt a ruhaneműt, pedig már egészen megszoktam.
Mivel amúgy se nagyon tudjuk, hogy hol vagyunk és mit kéne csinálnunk, ezért nem nagyon volt más választásunk, mint követni a kapott instrukciókat, majd csak nem küldenek a vesztünkbe. A shinigami gyerekek szerint a korábban látott hajóroncs másik végébe kellene mennünk, de ennél többet nem mondtak. Ugyan nincs olyan messze a hajó és viszonylag gyorsan oda tudunk érni, azért nem ártana egy kicsit sietnünk, nehogy valamibe még belekeveredjünk.
Amikor már közeledtünk a kiszemelt helyre, bár még mindig nem tudtam, miért is kell nekünk idejönnünk, váratlanul felfénylett a zsebemben tartott aranykulcs és elkezdett kilebegni onnan, egyenesen a hajó felé, ahova készültünk. A kis fénycsomóból a hajóhoz érkezés után sokkal nagyobb és vakított fény lett. Szinte hívogató volt ez a fényjelenség, és még ha nem is akartam közelebb menni a lábam, akkor is elindult magától. Társaimra néztem, akik hasonló szituációba kerültek, őket is vonzotta a fény.
Nem tudtam, hogy hova fogunk jutni, ha belépünk a fénybe, de reméltem, hogy haza, nem akartam még jobban eltévedni. Mivel nem tudtam semmit tenni, amivel megállíthattam volna magamat, beletörődtem, hogy úgyis belemegyünk abba a fénybe és nincs választásunk. Amikor már nem voltunk olyan messze a fényességtől, éreztem, hogy egy nagy rántással magába szív és körülöttem mindenhol fény van.
A következő pillanatban, amikor kinyitottam a szemem, már otthon voltam a saját ágyamban. Jobban körül is néztem, hogy tényleg hazaértem, vagy csak egy utánzatba kerültem. Minden stimmelt semmi sem hiányzott, az ablakon kinézve is ugyanazt láttam, mint mindig. Csak egy álom lehetett? Olyan valóságosnak tűnt ez az egész, mégis hihetetlennek. Eszembe jutott Aoi-chan, akivel elméletileg egy iskolába járok, talán megkérdezhetném tőle, hogy emlékszik-e rá, ami velünk történt.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Csendes hó - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Csendes hó   Csendes hó - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Csendes hó

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Küldetések az Emberek Világában :: Lezárt küldetések-