-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Eve háza

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Roku Tatsuki
12. Osztag
12. Osztag
Roku Tatsuki

Férfi
Aries Horse
Hozzászólások száma : 93
Age : 34
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 12. osztag kapitánya
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Eve háza - Page 2 Cl0te20500/25000Eve háza - Page 2 29y5sib  (20500/25000)

Eve háza - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Eve háza   Eve háza - Page 2 EmptySzomb. Jan. 31, 2009 9:20 am

Roku útközben elég sok csomagot cipelt, már-már úgy érezte magát mint egy jól megrakodott szamár, csak a fülek és a farok hiányzott hátulról. A kis út után vita következett ugyan is Amaya minden cuccot kidobált Hana táskájából. Roku akárhogy próbálta lenyugtatni Hanát nem nagyon sikeredett, sőt mi több Amaya még rá is tett egy két lapáttal, de nem volt szándékos ez a cselekedet.
-Elég lesz, hölgyeim. Először jussunk be a házba, oké? Aztán majd ráértek problémázni.
Szólalt meg végre Roku, majd beterelte a házba a két nőszemélyt. A ház igen kicsi volt, viszont elég sok volt a lakó. Roku tarkóvakarászás közben nézett körbe, aztán visszanézett a hadnagyára.
-Hát... ez így elsőre úgy fest mint egy nyúlketrec...
-Nyusziiii...
-Öhm... igen. De én nem szeretnék ketrecben éjszakázni...
-Jajj már... most meg te problémázol?
-Öhm...
Pár perces csend.
-Inkább keressünk valakit aki megmutatja a szobákat, mert nem hinném, hogy az ajtó mellett alszunk... ha még is... az szép lesz.
Egy kis séta után Amaya nem bírta tovább a csendet ezért felmászott Roku hátára és torka szakadtából ordítozni kezdett.
-Tatsu-chaaaan! Most vegyünk egy nagy kanyart és menjünk be abba a szobába!
-Amaya... megtennéd, hogy nem ordítasz?
-Én csak hangosan beszélek!
Vágta be az ártatlan kislány arcot. Roku részéről fáradt sóhajtás, aztán kézifék és hirtelen megállás.
Vissza az elejére Go down
Daisetsu Hattori
Vaizard
Vaizard
Daisetsu Hattori

Férfi
Hozzászólások száma : 135
Tartózkodási hely : Debrecen
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Eve háza - Page 2 Cl0te41000/55000Eve háza - Page 2 29y5sib  (41000/55000)

Eve háza - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Eve háza   Eve háza - Page 2 EmptySzer. Feb. 11, 2009 8:32 am

//Látogatás//

- Remek! Akkor gyorsan felveszek valami kicsit melegebb ruhát, mert az előbb is összefáztam odakint. És ki tudja meddig kell az ajtó előtt ácsorognunk mire a nagy hangzavar közepette meghallják hogy dörömbölünk az ajtón.- sietett fel az emeletre. Amíg ő felöltözött én a szükséges kellékeket pakoltam a zsebembe.
~ Lássuk csak: Füldugó Masaki és a többiek ellen, cukorka Amaya ellen, stb. stb.- tettem el a holmikat.
> Hé! Engem itt hagysz?- jelent meg mellettem a zanpakutom örzője.
~ Jó, hogy szóltál! Itt hagytalak volna ha nem mondod.- siettem vissza a falnak támasztott kardért. Pár perc múlva Zekka is megjelent a konyhában.
- Akkor indulhatunk is ^^- toporgott izgatottan.
- Menjünk ^^.- mosolyogtam majd elindultunk Eve-hez. Szerencsére Eve a szomszédom, vagy mostmár szomszédunk volt, így nem kellett sokat sétálnunk.
~ Lehet kéne vágnom magunknak ajtót.- gondolkoztam el, de utána a kopogásnál maradtam. Szerencsére a kopogásunkat viszonylag hamar meghallották, egy negyed óra alatt.
- Helló!- köszöntem az ajtót nyitó Evenek. – Hű, mi van itt? Hajléktalan szálló?- vigyorogtam, látva a sok táskát. – De jó, hogy mi csak ketten vagyunk.- súgtam oda Zekkának.
Vissza az elejére Go down
Saitou Michiyo
Shinigami
Shinigami
Saitou Michiyo

nő
Leo Monkey
Hozzászólások száma : 20
Age : 31
Tartózkodási hely : Vésztő
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Eve háza - Page 2 Cl0te12000/25000Eve háza - Page 2 29y5sib  (12000/25000)

Eve háza - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Eve háza   Eve háza - Page 2 EmptySzomb. Feb. 14, 2009 9:14 am

A bolt előtt egyre csak gyűlt a tömeg, de Eve-nek még nyoma sem volt. Az unalmam elűzése céljából felmértem a velem együtt várakozó tömeget. Látszólag mindenkinek megvolt az ügyes-bajos dolga, és erős késztetést éreztek az itt egybegyűlt összes személy tudomására hozni. Sajnos elég hamar felbosszantott az a tény, hogy egy egyszerű kapucni nem jelent elegendő védettséget a zaj ellen, de még mielőtt magamból kikelve leugattam volna a társaságot, előkaptam egy rágót, és a hátralévő időben azon nyammogtam.
A hosszú várakozás után végre megérkezett „őfelsége” is, aki köszönés nélkül azonnal diktátori szerepbe bújt

- Látom mindenkinek sikerült magát összekapni. Akkor mehetünk.- indult el azonnal.
- Nagyszerű… Már csak a tapsvihar hiányzik… -.- - motyogtam halkan, majd a cuccom a földön húzva követtem az újságírónőt.
Vissza az elejére Go down
Ninomiya Mitsuko
8. Osztag
8. Osztag
Ninomiya Mitsuko

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 284
Age : 33
Tartózkodási hely : Kobaa-channál || 8. osztag keptöni irodája >< || Osztag kertje~ *.*
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Eve háza - Page 2 Cl0te25000/30000Eve háza - Page 2 29y5sib  (25000/30000)

Eve háza - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Eve háza   Eve háza - Page 2 EmptyVas. Feb. 15, 2009 9:30 am

- Őszintén? Nem… Egyáltalán nem nézem ki belőle a pontosságot. Szerintem azt hiszi, hogy bármikor megérkezhet, mi ugrunk, és máris körberajongjuk.
*Válaszolt kapitánya kérdésére, és lehuppant a földre. Esze ágában se volt, hogy végig álljon, miközben várakozik, a drága hölgyeményre. Mielőtt még megjött volna Eve, érkezett pár fura fazon, köztük a Kidoushuu kapitánya is. Mitsuko egy kicsit meg is lepődik rajta, mivel még nem igazán látta kimozdulni Seireiteiből. Alig pár pillanattal befutott a hercegnő is, hogy magával rángathasson mindenkit csillogó villogó palotájába.*
- Már kezdek előre örülni… Muszáj lesz folyton a csaj seggében lennünk?
*Morogta, miközben feltápászkodott, majd elindult mindenki kedvenc hercegnője felé. Égett a vágytól, hogy ezzel a rabszolga hajcsárral éljen együtt néhány napig.*
- Kapitány… nincs véletlenül olyan érzése, hogy Miss Írónőcskét bele fojtsa egy kanál vízbe?
Vissza az elejére Go down
Kawaguchi Yasu
Vaizard
Vaizard
Kawaguchi Yasu

Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 112
Age : 30
Registration date : 2008. Oct. 23.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Eve háza - Page 2 Cl0te13000/15000Eve háza - Page 2 29y5sib  (13000/15000)

Eve háza - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Eve háza   Eve háza - Page 2 EmptySzer. Feb. 25, 2009 7:23 am

Sokáig kellett várni Masakiékra, de végül megjöttek. Már kezdett olyan érzésem lenni, hogy az az írónőcske elcsavarta Masaki fejét, és elrángatta valamilyen helyre, ahonnan sohasem tér vissza. Nem tudtam volna elviselni, ha az én drága Masakim többé nem lenne a közelemben. Halkan puffogtam, hogy mégis mit képzel magáról ez a nő, hogy csak így rángat minket, mint valami rongybabákat, és ráadásul Masaki egész nap vele lesz, és mindenhova követnie kell.
- Nem akarom, hogy ezzel a nővel legyen. A szeme se áll jól…
Hisztizek folyamatosan. Valószínűleg a többieknek is feltűnik, hogy nincs épp rózsás hangulatom emiatt a nő miatt. Hiszen folyton Masaki közelében lehet…
- Ha egy ujjal is hozzáér Masakihoz, esküszöm, hogy úgy összeverem, hogy még lábtörlőnek se lesz jó.
Morgolódtam, miközben elindultam Masakiék felé, hogy csatlakozhassak a többiekhez.
Vissza az elejére Go down
Nagano Nobu
1. Osztag
1. Osztag
Nagano Nobu

Férfi
Taurus Horse
Hozzászólások száma : 220
Age : 34
Tartózkodási hely : 1. osztag, ágy, próbaterem, Micchan*.*
Registration date : 2008. Oct. 29.
Hírnév : 26

Karakterinformáció
Rang: 1. osztag, ex- kapitány, gitáros
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Eve háza - Page 2 Cl0te19000/30000Eve háza - Page 2 29y5sib  (19000/30000)

Eve háza - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Eve háza   Eve háza - Page 2 EmptyHétf. Márc. 09, 2009 11:27 pm

Nem ért el nagy népszerűséget Eve az indító beszédével. A legtöbben úgy morogtak, hogy pillanatok alatt megfojtották volna. Nobu próbálkozott pártatlan maradni és kimaradni az esetleges gyilkossági elméletekből, úgyhogy maradt a sor végén.
Előtte nem sokkal a folyamatosan hangosan mérgelődő Yasu menetelt. Jobbnak látta, ha hozzá se szól. Még a végén megsínylené az összecsapást féltve őrzött kincse. Így maradt a láthatatlanul vegyél levegőt is taktika, bár kissé fura fejet vágott, amikor hallgatta a Masaki és Eve kapcsolatára irányuló megjegyzéseket. Ilyen szenvedélyes féltékenységi jelenetnek nem lehet minden nap fültanúja, úgyhogy igyekezett mégiscsak figyelni a vörös hajúra. "Hátha kapok egy kis ihletet! Ilyen érzelmek hálózatában csak megcsap engem is a múzsa szele. Vagy ha nem ez mégse következik be, akkor irtó nagy bajban leszek, mint mindig..."
A gondolkozása annyira elvonta a figyelmét, hogy a felé vészesen közelítő oszlopot se vette észre. A kellemetlen találkozás után szorgosan jelezgette minden felé figyelőnek, hogy még él. "Szerencsére nem estem ki a póttestemből...már csak az hiányzott volna!"
Az út további részében már inkább maga elé fókuszált nehogy újfent előadjon egy figyelemfelkeltő mutatványt. Eve háza kintről nagyon barátságosnak tűnt és kifinomult ízlésről árulkodott. Nobu-nak volt bőven ideje elnézegetni, hiszen mire bejutott a lakásba legalább két órát szobrozott odakint. A feltűnően nagy fejetlenség és tömegnyomor már nem tudta zavarni. Urahara-nál se volt sokkal jobb a helyzet, bár ott a folyosók legalább tágasabbak voltak.
A sor végéről óvatosan araszolt egyre beljebb. Közben gondosan ügyelt arra, hogy senki és semmi ne ütődjön neki szeretett gitárjának.
-Öhm, Lachance kisasszony!...hol is lesz a szoba, ahol mi leszünk?-tette fel ártatlanul kérdését.
Vissza az elejére Go down
Abarai Renji
Globális moderátor
Globális moderátor
Abarai Renji

Férfi
Virgo Pig
Hozzászólások száma : 394
Age : 40
Tartózkodási hely : Pont ott!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 40

Eve háza - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Eve háza   Eve háza - Page 2 EmptyPént. Márc. 13, 2009 11:42 pm

A remélhetőleg csak néhány napig élvezendő házigazdánk 'kedvesen' megindította a csürhét. Olyan szép jelenet volt, hogy sírhatnékom támadt a gyönyörtől. Természetesen Fehérke nem hagyta kommentár nélkül, barátságosan kinevette a reakciómat és még oldalba is csípett.
-Én aztán nem fogok nyomorogni...-dörmögtem az orrom alatt.-Héj, főnökasszony!-intettem neki, hogy méltóztasson megfordulni és rám skubizni.-Mi maradunk hátra....majd innen pásztázzuk a terepet! Ha rossz fiú jönne leütjük!-
-Szerintem minden szó nélkül is maradhattunk volna hátra...-
-Mutatni kell, mennyire túlbuzog bennünk a munkavágy!-meglátom a műsort, amit Amaya produkál Hana vezényletével.-Azt a rohadt, hosszú lesz ez a nap is...-vágtam magam fejbe.
-Csak ki ne hívják a sárgaházat.-
-Mit gondolsz miért maradtunk hátra?-vigyorodtam el-Ez egy ingen komoly menekülési lehetőség,ha megesne a rémeset...-fogtam meg Kuro kezét és indultam el tartva a szigorú két méteres távolságot a csordához képest.
-Oh, értem már!-
Az út további részében leginkább a mellettem haladó hölggyel voltam elfoglalva. Még a végén megütött volna a guta,ha előre koncentrálok. Laza félóra múlva el is értük Eve házát. Mit ne mondjak nem éppen két embernél többre tervezték. Komoly melót jelentett már a bejutásunk is.
-Nem megyünk el kajálni? Éhen halok...-
-Most? Mindjárt bemegyünk.-
-Édesem, kétszer megeszek egy menüt mire bekeveredünk a küszöbön...-
-Ne morogj! Tessék kivárni! Nem henyélhetsz egy küldetésen!-
-Oh, dehogynem!-pusziltam meg a homlokát és vágtam be unott fejet, hogy mikorra tudjuk bepasszírozni magunkat. Az is elgondolkodtatott, egyáltalán milyen módunk tudunk majd a lakásban közlekedni. "Sorszámos megoldással? Tizenöt óra tizenhat perctől húszig Borkáé a kecó a konyhától egészen a nappaliig?! Vagy mégis hogyan lesz ez kivitelezve? Netán napszakonként lehet majd a szobában tartózkodni a többiben meg odamész, ahova akarsz? Tanulj meg lebegni? Áh, akkor már biztos, hogy hívnák az elmegyógyintézetet."
Vissza az elejére Go down
Eve Lachance
Ember
Ember
Eve Lachance

nő
Cancer Dragon
Hozzászólások száma : 41
Age : 35
Registration date : 2008. Oct. 04.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Eve háza - Page 2 Cl0te3500/12000Eve háza - Page 2 29y5sib  (3500/12000)

Eve háza - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Eve háza   Eve háza - Page 2 EmptySzomb. Jún. 06, 2009 2:56 am

*Eve, egyenesen előre indult, hogy végre letehesse popsiját kedvenc, masszírozós karosszékébe, bár ennek nem sok esélyét látta a rengeteg látogatója miatt. Valószínűleg az elkövetkezendő napokban olyan lesz a háza, mint egy óvoda.
Mikor megérkeztek, kinyitotta a kaput, majd az ajtónál megvárt mindenkit, majd elmondta nekik a ház szabályait.*
- Tehát, a szabályok: Bárhova bemehettek, kivéve a szobámat. Ha kell valami, és én épp bent tartózkodok, megvárjátok, amíg ki megyek. Kaja a hűtőben, de lehetőleg ne próbáljatok kienni a vagyonomból, mert különben el lehet tűnni. Nem ajánlom, hogy naphosszat üvöltsetek. Ha nem tudok aludni, morcos leszek, de még morcosabb, ha nem tudok dolgozni. És még valami… Ha valamit összetörtök, ti fizetitek ki. Értve vagyok?
*Nézett a jelenlévőkre, majd kinyitotta a bejárati ajtót, és beengedte a sáskarajt. Miután ő is bement, elmagyarázta, hogy mi hol van, nehogy véletlenül őt zaklassák ilyen apróságok miatt.*
- A kanapé háromszemélyes, ággyá alakítható, max. négyen férnek el rajta. Aztán ott a fotel, aminek lehajtható a háttámlája, és van egy vendégszoba is. A konyha itt van, a mellékhelység pedig ott.
*Amint befejezte, elindult az emeletre, hogy végre elkezdhesse a munkát, amiből számára sose volt kevés. Minderről természetesen értesítette hű házőrzőit, nehogy azt higgyék, hogy valaki máris elrabolta, vagy hasonlók.*
Vissza az elejére Go down
Wakahisa Shun
Vaizard
Vaizard
Wakahisa Shun

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 264
Age : 36
Registration date : 2008. Oct. 01.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Eve háza - Page 2 Cl0te21000/30000Eve háza - Page 2 29y5sib  (21000/30000)

Eve háza - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Eve háza   Eve háza - Page 2 EmptySzomb. Jún. 06, 2009 3:56 am

*Továbbra is magában morogva halad Eve közelében, időnként visszaszólogatva Masakinak vagy a magát túl sokra tartó újságírónőcskének. A ház felé vezető úton a szokott mennyiségnél jóval több cigit elszív, hogy legalább egy kicsit sikerüljön megnyugtatnia magát... Bár ez nem jön össze sehogy sem.
Az ajtóhoz érve aztán hirtelen megtorpan - remélhetőleg nem ütközik a hátába a nyomában haladó Masaki, mert akkor csúnyán beesnének az előszobába, "védencüket" is magukkal rántva...*
- Ja, persze... Egyéb óhaja nincs a nagyságos asszonynak?! Figyelj, ide minket nem nyaralni küldtek, hanem azért, hogy téged őrizzünk... Szóval hármunknak...
*Itt gyorsan rámutat magára, Hanaéra és Masakira, miközben még fejével is biccent nyomatékosításként.*
- ...ne szabj semmiféle feltételt... Részemről elég büntetés az is, hogy folyton a nyomodban kell lennem...
*Hadarja el dühösen egy levegővétellel, majd kissé lehiggadva, gúnyos mosollyal hozzáteszi:*
- Amúgy meg értve vagy.
*Fúj egyenesen Eve felé egy újabb adag füstöt. Miután belépnek az épületbe, egy másodpercre sem marad másfél-két méternél nagyobb távolságban a nőtől, és természetesen az emeletre is követi.*
- Nehogy azt hidd, hogy a szobádba bemehetsz egyedül... Kisuke mondta, hogy mindenhová követnünk kell...
*Támaszkodik az ominózus helyiség ajtófélfájának, várva a kitörő vulkánt.*
Vissza az elejére Go down
Kawazoe Hanae
13. Osztag
13. Osztag
Kawazoe Hanae

nő
Leo Horse
Hozzászólások száma : 349
Age : 33
Tartózkodási hely : 13. osztag
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Eve háza - Page 2 Cl0te40500/45000Eve háza - Page 2 29y5sib  (40500/45000)

Eve háza - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Eve háza   Eve háza - Page 2 EmptySzomb. Jún. 06, 2009 5:04 am

A landolásommal sikerült közelebbi ismeretségbe kerülnöm Masaki homlokával, és az ebből adódóan használt szókincsével.
-Jaj ne haragudj. -dörzsöltem a saját sajgó fejemet.
*Remek, most még morcosabb mint volt...de milyen kemény feje van...azt hittem az ilyet csak képletesen értik, de nála ez a szó szoros értelmében igaz* -kullogtam szorosan mellettük, ugyanis Shunnal és Masakival együtt én is Eve személyes testőrségébe voltam beosztva. A többiek helyett is kezdtem kicsit kényelmetlenül érezni magam mikor megérkeztük és a banda berontott a házba. Persze előtte még Eve egy kiselőadásnak beillő felszólalásban összefoglalta a házszabályokat. én igyekeztem mindent megjegyezni, hogy legalább velem ne legyen gondja ha már úgyis ennyi emberre kell figyelnie.
A helységek felsorolásánál is szorgosan jegyeztem a dolgokat, nehogy éjszaka eltévedjek, és valakit fellármázzak, mert annak tuti belháború lenne a vége. Nem is szerettem volna semmiképp megkockáztatni. Közben azon gondolkodtam hogy én hol szeretnék aludni. Bár nem mintha akkora érdekérvényesítő képességgel bírtam volna, hogy nekiálljak válogatni és stipi-stopit játszani...Csendes szemlélődőként figyeltem ahogy máris marakodni kezdtek a legjobb helyekért. Tisztára mint valami túlélőtáborban. Nem tehettem róla, de én valahogy sosem tudtam így belevetni magam valamibe. Főleg mióta kapitánykét ügyelnem is kell a tartásomra...*hajh jó lenne néha kicsit gyerekesen viselkedni* -sóhajottam egyet, aztán hirtelen felkaptam a fejem Shun Evehez intézett mondataira.
-Ami azt illeti... -kezdtem volna bele, hogy elmondjam, ez csak arra vonatkozik amikor elhagyja a házat, de aztán inkább gyorsan letettem a kötözködő szándékomról, mert nem akartam ujjat húzni Shunnal. Inkább elharaptam a mondat végét, bár nem hiszem hogy nagyon odafigyeltek volna rám.
*Na vajon én hol fogok aludni...* -nézelődtem körbe a lakásban, ahogy ballagtam fel Shun után a lépcsőn. Ahogy megálltam a hálószoba ajtaja előtt és bekukucskáltam megláttam egy hatalmas erkélyt, ami úgy emlékszem nem csak a hálószoba, hanem a mellette lévő dolgozószoba előtt is fellelhető volt.
*Azt hiszem megvan* -kaptam fel az időközben a földre rakott hálózsákom és a szomszédos szobából megközelítve birtokba vettem a másik erkélyt, mivel Eve biztos nem engedné, hogy az ő hálója előtt aludjak. A cuccaimat lepakoltam az egyik székre és a korlátra támaszkodva néztem ki a kertbe.
-Milyen szép kert...talán tényleg jobb is ha itt alszom, mert innen veszem észre a legkönnyebben ha valaki meg akarja támadni Evet. -könyveltem el magamban, hogy jó helyet találtam magamnak. Ahogy hallottam odalent még korántsem dőlt el mindenki helye. Legalábbis a szokottnál is zajosabbak voltak.
Vissza az elejére Go down
Kuro Umes
3. Osztag
3. Osztag
Kuro Umes

nő
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 183
Age : 34
Tartózkodási hely : 3. osztag/ 9. osztag
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Eve háza - Page 2 Cl0te11800/15000Eve háza - Page 2 29y5sib  (11800/15000)

Eve háza - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Eve háza   Eve háza - Page 2 EmptyVas. Jún. 07, 2009 3:45 am

Valószínűleg az emberek, akik láttak minket az utcán egy népvándorlásra emlékeztető jelenetet láttak. Út közben mindenki beszélgetett mellette vagy éppen mögötte lévő társával, így a hangzavar is elég nagy volt. Renji épp arra próbált rávenni, hogy menjünk el enni, mikor majdnem megbotlottam valamiben, de Renji utánam kapott.
-Nézd, ez nem olyan, mint Hana cipője? Ott meg a hálóinge?
-De, ez bizony az övé. Vajon mit keresnek itt?
-Biztosan szárítja őket. Vagy nehéz a sok limlomtól a táskája és a hasznos dolgokat hajigálja ki.
-Nézd csak! -mutogattam a lila hajú társunk felé.
Amaya Hana cuccait elég tisztességesen kirámolta, aki ebből semmit sem vett észre, hiszen az még mi is hallottuk volna a csapat végén. Megpróbáltuk a nagyját összeszedni, vagy legalábbis a fontosabb darabokat megmenteni. Igaz, így egy kicsit lemaradtunk, de szemmel tartottuk őket.
-Mennyi cuccot hozott ez magával?
-Amint látod, nem sokat. -nevettem fel.
-Még szerencse, hogy csak 5-6 ház van hátra.
-Igen, már nekem is kezd fájni a karom.
Nem sok időbe telt, mire a csoport eleje megérkezett, majd a fülünkig hasított Hana felismerése.
-Úgy hallom elég ideges...
-Majd lenyugszik, ha meglátja ezeket. Remélem lesz elég hely.. Bár ha egy embernyi jutna kettőnknek, az sem probléma.
-Gondoltam, hogy neked ez sem okozna gondot. -csókoltam meg, majd beálltunk a többiek mögé.
Szerencsére a fontos dolgokat hallottam abból, amit Eve mondott, így tisztában voltam a szabályokkal. Végre bementünk, mármint az ajtóig eljutottunk Renjivel, és ott is megfelelő instrukciók után körútra indultunk a házban.
Már szinte mindenki elfoglalt egy számára megfelelő zugot, így nem sok választási lehetőségünk maradt: az ajtónál hagytak helyet, vagy még a kertben kereshetünk valami zugot.

-Remek. Jobban járnánk a káddal.
-Én benne vagyok.
-Nem gondoltam komolyan. -tettem le a táskámat, majd rá Hana ruháit és egyéb dolgait, hiszen még nem volt rá alkalmam, hogy odaadjam neki.
-Kár. -kacsintott rám, és ő is lepakolt.
-Nézzünk szét! -ragadtam karon, és a kert felderítésére indultunk.
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Eve háza - Page 2 Cl0te53000/65000Eve háza - Page 2 29y5sib  (53000/65000)

Eve háza - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Eve háza   Eve háza - Page 2 EmptyVas. Jún. 07, 2009 7:13 am

A vesém is le akart ereszkedni pár métert, annyira ku*va erősen koncentráltam az agyvizem forrás hőfokon tartására. Ha már azt pofázgattam kussolok, betartom! Maximum a szemem is elfolyik a hősugárzástól. A végén még azt is megélem, hogy engem tesznek az elkúrt globális felsülésért felelőssé. Aztán szíjazva fetrengek majd egy kínpadon körülöttem meg félmillió kancsal fehér köpenyes agyhalott fog rohangászni láncfűrésszel a kezében, hogy a boncolásommal mentsék meg a poshadt földgömböt. Ráadásul tetves műsor nélkül se úsznám meg a halálomat, mert mindenfelé koros szakállas anyókák ráznák a pompomokat üdvözölve a földi megváltást és a keresztre feszített nagyarc igazságosságát. Még a nyálam is kiszáradna egy ilyen látkép összehallucinálásától!
Persze az embert próbáló fogadalmamat is meg kellett néha szakítanom, másképp ki se tudtam volna detektorral colozni beszélem e még a cseszett földi nyelvet vagy eladhatnak fogyatékosnak. Az hiányozna még! Rajtam gazdagodna meg az összes haszonleső seggfej! Elszednék a segélyeimet, engem meg bebasznának a pincébe dohosodni! Ezért szuperman lézerszemét is helyből leelőző szoknyaszakító gyorsasággal csaptam le az első témára. Há' naná, hogy a fulladásos halállal fenyegető kátránytárolót szúrtam ki. Ott ette a franc mellettem. Könyörgött, hogy ugassak be neki!
-Baszod, úgy ködösítesz, hogy Anglia tőled kérne receptet a hajnali tömegkarambolokhoz!- propellerkedtem a mancsaimmal a bűzfelhő elkergetésével.
Kisebb bájcsevejt követően be is értünk a luxus villácskába, ami valszeg csak melóhelynek fenntartott ócska lyuk lehetett a rongyrázós aranyra nyalt kastélyka mellett. A jégkockaadagló még azt se engedte a lábtörlőt elérjük máris ledarálta a házirendet, amire szerintem ő is rájöhetett volna a gógyijával, hogy magasról fogunk tojni. Benyomulva a fityfenés ajtón eget rengető értelemmel a pofámon húztam be a kéziféket és vágtam le a büdös vasmacskát, hogy ne masírozzak az előttem dekkoló vaskiállításba.
-Kivételen jól tolja a bigéje! Szóval kapcsozd össze az északi pofádat és akadj le rólunk meg az ósdi házinénis szabályok sorolgatásáról és húzz melózni, de arról ne is álmodozz Jégkirálylány, hogy hagyunk egyedül dögleni! Nem azért rohangászik itt ennyi atomlúzer, mert kilakoltatás volt a sárgaházból...- piszkálgattam unottan a fülemet, várva a pattogó reagálását, majd a három luvnya után lódultam az emeletre. Annyi kedvem volt erre a hisztis picsára figyelni mint madárnak visszatartani a szarát. Szóval a felvágós irodácskája előtt bestoppolva kussoltam a háttérben. Inkább kivártam mit fog hozzávágni a füstölgő puskacsőhöz. Közben meg megvilágosodtam arról is, hol fogok éjszakázni! A franc fog maradni a sok gyogyós között és nyomorogni a rohadt kicsi helységekben. Ráadásul kongott a zsebpénzem, szal nem lenne tanácsos valamelyik keménykedő fején kettétörnöm a bútorokat. Hatalmas sütnivalóval kilogikáztam az erkély tökéletes dekkolóhely lesz. Sehol se lesznek körülöttem nyomoroncok és még a házisárkányt is kukkolhatom, ha letörne a lábujjkörme és sikítozni támadna kedve.
Vissza az elejére Go down
Ken Aruya
Shinigami
Shinigami
Ken Aruya

Férfi
Virgo Rat
Hozzászólások száma : 183
Age : 27
Tartózkodási hely : Szabolcsveresmart
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Ex-shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Eve háza - Page 2 Cl0te13300/15000Eve háza - Page 2 29y5sib  (13300/15000)

Eve háza - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Eve háza   Eve háza - Page 2 EmptyCsüt. Júl. 09, 2009 9:24 pm

Mikor végre odaértünk az épülethez, a házigazda elmondott mindent:
-Tehát, a szabályok: Bárhova bemehettek, kivéve a szobámat. Ha kell valami, és én épp bent tartózkodok, megvárjátok, amíg ki megyek. Kaja a hűtőben, de lehetőleg ne próbáljatok kienni a vagyonomból, mert különben el lehet tűnni. Nem ajánlom, hogy naphosszat üvöltsetek. Ha nem tudok aludni, morcos leszek, de még morcosabb, ha nem tudok dolgozni. És még valami… Ha valamit összetörtök, ti fizetitek ki. Értve vagyok?-Beengedett mindenkit, utánunk ő is bejött, és még tovább magyarázott.
- A kanapé háromszemélyes, ággyá alakítható, max. négyen férnek el rajta. Aztán ott a fotel, aminek lehajtható a háttámlája, és van egy vendégszoba is. A konyha itt van, a mellékhelység pedig ott.-Kanapé, fotel, vendégszoba. Nem tudtam, hogy hová menjek, ezért zavarodottan pillantgattam ide-oda, aztán valami eszembe jutott. Miért kellene nekem választani elsőnek. Megvárom míg a többiek elhelyezik magukat, aztán én is letelepszek valahova. Ebben a hitben állapodtam meg, majd tettem pár lépést, hogy jobban szemügyre vegyem a házat.
Vissza az elejére Go down
http://www.dragonballfree.mlap.hu
Ajánlott tartalom




Eve háza - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Eve háza   Eve háza - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Eve háza

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Off :: Csevegő :: Archív-