-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Eve háza

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Eve Lachance
Ember
Ember
Eve Lachance

nő
Cancer Dragon
Hozzászólások száma : 41
Age : 35
Registration date : 2008. Oct. 04.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Eve háza Cl0te3500/12000Eve háza 29y5sib  (3500/12000)

Eve háza _
TémanyitásTárgy: Eve háza   Eve háza EmptyPént. Okt. 24, 2008 8:17 am

Egy tágas, két szintes családi ház, kerttel, és verandával.
A kertben egy kis ház patak van, a parton nagyobbacska kövekkel, és növényekkel. Az emeletről kellemes látványt nyújt.
A földszinten helyezkedik el a konyha, a nappali és egy fürdőszoba.
A nappali közepesen nagy méretű. A falnál egy sötét kék sarok kanapé áll, vele szemben egy üveg dohányzó asztal, körülötte fotelek. A nappaliban még található néhány könyvespolc, és kép a falon.
A második emeleten található a hálószoba és Eve dolgozószobája, ahol naphosszat körmöli a jobbnál-jobb újságcikkeit.
A dolgozószobában is található néhány könyvespolc, ami roskadásig tele van könyvekkel. Valamint van egy íróasztal, ami tele van különböző papírokkal, tollakkal, ceruzákkal. Az íróasztalon van Eve számítógépe, ami előtt általában görnyed, mikor dolgozik.
A hálószoba tágas, de nem sok minden van benne az ágyon, a szekrényen és néhány képen kívül.
Vissza az elejére Go down
Kawazoe Hanae
13. Osztag
13. Osztag
Kawazoe Hanae

nő
Leo Horse
Hozzászólások száma : 349
Age : 33
Tartózkodási hely : 13. osztag
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Eve háza Cl0te40500/45000Eve háza 29y5sib  (40500/45000)

Eve háza _
TémanyitásTárgy: Re: Eve háza   Eve háza EmptyKedd Nov. 04, 2008 9:55 am

-Szóval akkor én távoli megfigyelő leszek -konstatáltam az ábrát amit Urahara készíttetett. Csendben és nyugalomba ücsörögtem a sarokban, és figyeltem a többieket. Különösen szórakoztató volt Masaki szanadulóakciója, bár igyekeztem nem feltűnően derülni rajta, nehogy a végén még nekem essen ha kiszabadul. Miután Urahara kiadta az utasításokat, Eve ragadta magához a szót.
- Na szóval… Aki nálam fog lakni, vagy a közelemben, az szedje össze a cókmókját, és jöjjön ki az üzlet elé. Ott fogok mindenkit várni. Kaptok 1 órát, ha addig nem lesz kint valaki, itt hagyom. Értve vagyok? -mondta majd elindult elintézni pár dolgot.
-Várj egy kicsit Eve! -szóltam utána- mivel én távoli megfigyelőnek lettem beosztva, ezért mindig a közelben leszek. Igyekezni fogok nem zavarni téged, de ha szükséged van rám, csak kiálts és megyek ^^
Eve bólintott, bár láttam hogy azért nincs ínyére hogy valaki figyeli minden lépését. Elindult, majd miután már távolabb ért én is utána indultam, és egy bizonyos távolságból követtem. Néha néha ha épp bement valahova kiültem egy háztetőre és kémleltem a várost. Majd visszaindultunk Uraharához, hogy megvárjuk a többieket.
Vissza az elejére Go down
Kuro Umes
3. Osztag
3. Osztag
Kuro Umes

nő
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 183
Age : 34
Tartózkodási hely : 3. osztag/ 9. osztag
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Eve háza Cl0te11800/15000Eve háza 29y5sib  (11800/15000)

Eve háza _
TémanyitásTárgy: Re: Eve háza   Eve háza EmptyCsüt. Nov. 13, 2008 4:02 am

Miután megkaptuk újdonsült küldetésünket, és a feladatbeosztást, az első parancs: költözés. Jobbnak láttam, ha inkább csendben maradok, és nem vétózom meg az okosabbak döntését, bár nekem nem tetszett az ötlet.
Miután Eve bekeményített, és elviharzott Hanae kíséretében, hozzáláttam a pakoláshoz. Szerencsére nem sok cuccomat hoztam magammal, így 20 perc alatt kész voltam. Renji még épp a hajtogatással szenvedett, mikor mögé lopództam, és megijesztettem.

-Jesszusom, te meg mi a fenét csinálsz??- morgolódott, miközben lehajolt az elejtett ruhadarabért.
-Gondoltam segítek, de elmehetek.
-Ha már itt vagy..- rántott maga mellé- megmutathatnád, hogy kell szépen hajtogatni, mert sose tudtam megtanulni.
-Na add ide!- kaptam ki a kezéből, majd lassan elmagyaráztam.
Mire a végére értünk, 2 perc volt Evék visszaérkezéséig. Gyorsan kivittük a táskákat a bolt elé, majd mikor megérkeztek, Eve vezetésével elindultunk.
Az utat már tudtuk, de hagytuk, hogy ő vezessen minket.
Kinyitotta a ház ajtaját, és beléptünk. Elég kicsinek tűnt ennyi személy elszállásolására, de sok jó lélek kis helyen is elfér.


A hozzászólást Kuro Umes összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Feb. 01, 2009 12:38 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Eve háza Cl0te53000/65000Eve háza 29y5sib  (53000/65000)

Eve háza _
TémanyitásTárgy: Re: Eve háza   Eve háza EmptyCsüt. Nov. 13, 2008 6:22 am

-Indulnod kéne,Masaki.-ütögette legyezőjével fejemet Urahara.
-Megy a halál...-feküdtem kiterülve a földön, meg se hallva a vén önműködő légkondist.
-Pedig most te vagy Lachance kisasszony közvetlen kísérője.-Tessai a semmiből jelent meg mögöttem. Egy könnyed mozdulattal felemelt és a vállára pakolt.
-Hééééj! Ez már zaklatás!-csapok párszor az óriás hátára,amitől inkább az én tenyerem fájt.-Tegyél le, te túlméretezett hippi! Van saját lábam is...-szakítom félbe a mondatot,mert összébb kellett húznom magam, hogy az ajtófélfával nem kerüljek közelebbi kapcsolatba.-Hogy a faszomba lehetsz ilyen kibaszott magas...Tuti NASA növendék volt a nyomoronc apád vagy esetleg menő kosaras?-dünnyögtem egy kicsit eltérve a szabaduló művészi beszédemtől.
-Te sem vagy alacsony, Sachi úrfi.-
-Úrfi? Hol az istenben vagyunk?! Nem látom magamon a buggyos undormány gatyát, meg az aranykörömcipőt, amit még Urahara füves képén se tudnék elképzelni. Bár a vén szivar folyton túl van lőve...-az erősebb szorítás gyorsan visszatérített a panaszáradatomhoz.- A baszott fehér loknis parókámat is otthon hagytam. A trónomhoz vigyen! Van pár fontos elintézni valóm! Szét kell rúgnom pár segget.-a további elmés beszólásaimat Tessai belém folytotta azzal,hogy lekapott a hátáról és egy laza mozdulattal kihajított az ajtón. Arccal a földre érkeztem,ha valaki hátulról nézett, csak egy segget látott.
-Azt a rohadt...-kászálódom fel mérgesen.-Kuss legyen!-porolom le magam.-Indulás fogpaszta reklám!-bökök fejjel Eve felé, akinek széles vigyor ült az arcán. Még morogtam egy ideig félhangosan és sétáltam a benyugtatózott luvnya mellett.
-A kéródba megyünk vagy még elmész shoppingolni is? Ha igen, előre közlöm,hogy nem fogom cipelni a retkes szatyraidat és ha egy fél napig egy üzletben fogsz válogatni én otthagylak a picsába! Rohadtul nem tud lekötni a plázaélet...-
Vissza az elejére Go down
Ken Aruya
Shinigami
Shinigami
Ken Aruya

Férfi
Virgo Rat
Hozzászólások száma : 183
Age : 27
Tartózkodási hely : Szabolcsveresmart
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Ex-shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Eve háza Cl0te13300/15000Eve háza 29y5sib  (13300/15000)

Eve háza _
TémanyitásTárgy: Re: Eve háza   Eve háza EmptySzer. Nov. 19, 2008 5:04 am

Szóval...kaptunk egy órát arra, hogy összecsomagoljunk, és mennyünk ki Eve-hez az üzlet elé. Úúúúgy kb. 5 perc alatt kész voltam, de a hadnagyom nélkül nem indulhattam.
-Mondtam, hogy csak a legfontosabbakat.
-Dehát minden fontooooos!-T_T-közben megpillantottam az igen nagy táskát a hátán, amit nem bírt vonszolni maga után.
-Inkább segitek!-mondtam majd tényleg csak a legfontosabbakat hagytam a táskájában. Végre sikerült kijutnunk az üzletből, de a hadnagyom nem fogta be a száját.
-Sállá-lá-lállláááá!-^^
-Eh...- -'...Muszály égetned?
-Kit?
-ENGEM IS? ÉS MAGADAT IS???
-Ne...nem...-Embarassed
-Mindegy, semmi baj! De nem szeretném, ha így viselkednél mindig.-csak bólintott kicsit vörös fejjel, ugyanis valószínüleg nem örült neki, hogy leordítottam. Engem igazából semmi sem zavart, csak a meleg. Már nem tudtm eldönteni, hogy Genni azért vörös-e, mert még mindig szégyelli magát, vagy mert felfőtt a feje.
Vissza az elejére Go down
http://www.dragonballfree.mlap.hu
Akiyama Akane
5. Osztag
5. Osztag
Akiyama Akane

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 153
Age : 33
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 5. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Eve háza Cl0te45500/65000Eve háza 29y5sib  (45500/65000)

Eve háza _
TémanyitásTárgy: Re: Eve háza   Eve háza EmptyCsüt. Nov. 27, 2008 12:21 am

*Szúrós pillantást vet Jintára, mikor a fiú már megint szidni kezdi őket, azonban hamarosan inkább a Urahara által készített ábrát kezdi tanulmányozni. Szóval Eve házában lesz.*
~ Remek... ~
- Na szóval… Aki nálam fog lakni, vagy a közelemben, az szedje össze a cókmókját, és jöjjön ki az üzlet elé. Ott fogok mindenkit várni. Kaptok egy órát, ha addig nem lesz kint valaki, itt hagyom. Értve vagyok?
*Adja ki máris Eve az ukázt.*
~ Micsoda hajcsár... ~
*Szedelőzködik fel Akane unottan, majd szó nélkül elvonul a másik szobába. Néhány perc alatt összepakol előbbi iskolatáskájába és átöltözik. Sötét farmer, krémszínű póló és egy vöröses színű blúz alkotja ruháját. Mikor elkészült ezzel, kisétál a bolt elé és leül az ajtó közelében. Az egy óra leteltét ott várja meg, az utcát figyelve.*
~ Ezek az egész üzletet bepakolják? ~
*Néz a közeli órára. Már mindjárt letelik a megszabott határidő, de még alig vannak készen a többiek... És már az ember is visszaérkezett. No, mindegy... Amikor már mindenki befutott, feltápászkodik a lépcsőről, és ő is elindul Eve nyomában, szokás szerint a csapat közepe tájékán.*
Vissza az elejére Go down
Amaya Ureshii
13. Osztag
13. Osztag
Amaya Ureshii

nő
Gemini Rooster
Hozzászólások száma : 129
Age : 30
Tartózkodási hely : Taichou vagy hadnagy környékén
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag, 3. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Eve háza Cl0te18300/30000Eve háza 29y5sib  (18300/30000)

Eve háza _
TémanyitásTárgy: Re: Eve háza   Eve háza EmptyHétf. Dec. 01, 2008 6:06 am

Az ábrákat teljes átszellemültséggel csodáltam. Számomra azok a kivehetetlen valamik igazi műalkotásnak számítottak. A feladat kiadása után nem is fecséreltem el az időmet, rögtön a magas szemüveges-bajszos bácsi mellé ugrottam.
-Annyira szépek ezek a rajzok!- hintáztam egy helyben álldogálva.
-Valóban úgy gondolja?-kezdtek el ragyogni a szemei és hajolt közel az arcomhoz.
-Aham!-vágtam rá mosolyogva.-Megtaníthatnál engem is rajzolni!-
-Megtisztelne ezzel a lehetőséggel kisasszony!-ragadta meg a kezeimet és sziporkázott a boldogságtól.
-Akkor egyeztetünk egy időpontot, Tesszalonna!-ugráltam el boldogan.
-Tessai...-esett össze mögöttem könnyes szemekkel.
A hír után nem volt más teendőm csak összecsomagolni és átköltözni a néni házába. A bepakolás annyiból állt, hogy elmentem a legközelebbi boltba és felvásároltam annyi édességet, amennyi csak kifért a kapott pénzemből. Egy szívószálas innivalót szürcsöltem, amikor eszembe jutott, hogy nem vettem semmilyen ajándékot Tatsu-chan-nak. Tovább sétálgattam és megakadt a szemem egy bolton, ahol kutyamancs volt az ajtó feletti feliraton. Azonnal megtetszett a dolog, úgyhogy bementem szétnézni.
Sok érdekes szőrös plüssállat volt bent, akik viszont mozogtak és hangokat is adtak ki. Nagyon megtetszettek, de nem már nem maradt annyi pénzem, hogy vegyek egyet. Helyette megtaláltam a tökéletes ajándékot a kapitányomnak.
-Vhoaaaa!-ugrottam az egyik hosszú valamihez, ahonnan lefelé ilyen fekete, fényes szalagok lógtak. Az ott lévő néni, azt mondta, hogy a rövidebbeket a nyakba kell tenni. Azok eleve jobban tetszettek, mert aranyos díszek voltak rajta. Végül egy olyat választottam, amin ilyen kifelé álló hegyes valamik vannak. Hozzá csatolható szalagot inkább nem vettem.
Boldogan szökdécseltem visszafelé a boltba és fogtam meg a degeszre tömött táskámat. Nem nagyon bírtam felemelni, ezért csak a földön húztam magam után. Szerencsémre elém jött a kapitányom, aki kisegített a bajomból.
-Mivel tömted meg ennyire?-
-A holmimmal...-fogtam meg a kezét.-Hoztam neked ajándékot!-
-Igen?-
-Igeeeen!- odanyújtom a kicsi zacskót.
-Köszönöm.-vette el és pillantott rám és a szatyorra felváltva, mintha valami turpisságot keresne.- Lássuk csak...-meresztettem rá a szemeimet, hogy első kézből tudjam a reakcióját.
-Öhm...Amaya....-
-Igen?-
-Ez egy nyakörv?-^^"
-Neeeeem....nyaklánc!-
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Eve háza Cl0te33500/45000Eve háza 29y5sib  (33500/45000)

Eve háza _
TémanyitásTárgy: Re: Eve háza   Eve háza EmptyPént. Dec. 12, 2008 6:48 am

Eve laza mondókája után rohamléptekkel törtem magamnak utat a közös hálóhoz. Jól ismertem magam és minél hamarabb kezdek pakolni annál gyorsabban megleszek. Ha egy percet is elvesztegetek biztos, hogy késni fogok. Ahogy hangosan dübögve közeledtem az tolóajtóhoz egy láb jelent meg előttem a semmiből. Nem volt már időm kikerülni, ezért egy hatalmasat zakóztam és csúsztam végig arccal a földön egészen addig, amíg nekiütődött a fejem az ajtónak.
-Ezt még egyszer! Mekkora szerencsétlen vagy!-röhögött Jinta hasát fogva. Nekem se kellett több, annyira mérges lettem, hogy felugrottam és egy kidou-val megpörköltem a vörös démon seggét.
-Most járjon a szád kisokos!-
-Szabálytalan húzás volt, bánya növendék!-fogta füstölő hátsóját és gesztikulált ingerülten.
-Mégis mit fogsz csinálni? Megátkozol?-
-Inkább agyonverlek!-kapta elő a méretes baseball ütőjét.
-Ajaj!-kapkodtam a fejemet, hogy merre meneküljek el a gyilkos aurával megáldott fiú elől.
-Ejnye-ejnye!-csapja fejbe Urahara a vörös pokolfajzatot.-A kisasszonynak jelenleg nincs ideje veled játszadozni.-
-De ő kezdte!-újabb ütés.
-Majd ha visszatért erről a küldetésről törleszthetsz!-eltolja a konyha felé és egy mosoly kíséretében hátrapillant.-Remélem nem tartottuk fel túlságosan és sajnálom a történteket!-
-Ugyan!-legyintgetek.-Semmiség!-várom meg, amíg eltűnnek és rontok be pánikolva a szobába.
Összedobáltam minden holmit, amit csak úgy gondoltam az enyém és gyűrtem bele az utazómba. A végén már rá is ültem, hogy össze tudjam csukni a sok lomot. Egy sóhaj után diadalittasan húztam ki magam, hogy mindent bepakoltam,de ekkor megláttam a telefont és a töltőt. Mérgesen kikaptam a konnektorból és belevágtam a pulcsim zsebébe, úgy ahogy volt az egész. Valahogy nem tudott zavarni, hogy egy zsinór kilóg belőle. Megfogtam a bőröndöt és kihúztam magam után. Szerencsémre még nem késtem el. Jócskán voltak hiányzók a bolt előtt.
-Meg is jöttem!-parkoltam le a többiek mellett az udvaron.
Vissza az elejére Go down
Roku Tatsuki
12. Osztag
12. Osztag
Roku Tatsuki

Férfi
Aries Horse
Hozzászólások száma : 93
Age : 34
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 12. osztag kapitánya
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Eve háza Cl0te20500/25000Eve háza 29y5sib  (20500/25000)

Eve háza _
TémanyitásTárgy: Re: Eve háza   Eve háza EmptyKedd Dec. 16, 2008 7:40 am

Roku egy jó darabig a papírt nézegette amin az eligazítás volt, de aztán eljutott az agyáig, hogy be is kell pakolnia. Mint egy ráérős kismama csoszogott be a szobába és pakolta össze a cuccait, de egy valamit nagyon furcsállott.
-Hol van Amaya?
Nézett szét a szobában.
-Fogadni mernék, hogy semmi ruhát nem pakolt be magának...
Sóhajtott nagyot, majd felkapta a táskáját és megkereste a hadnagya szobáját. Pontosan úgy volt ahogy gondolta, minden cucca itt volt. Szolidan válogatni kezdett a cuccok között, de nem igazán nézte mit tesz be a táskába. Egy-két plüssmaci egy plüss nyuszi, ruha meg amire szüksége lehet Amayának. Ezután kisétált a szobából, mikor kiment a bolt elé, Amaya boldogan húzott maga után egy hatalmas táskát. Lassan odasétált hozzá és felkapta a táskát, ezután a hadnagy megfogta Roku kezét. Így mentek vissza a bolthoz.
Mivel tömted meg ennyire?
-A holmimmal...Hoztam neked ajándékot!
-Igen?
-Igeeeen!
-Köszönöm. Lássuk csak!
-Igen?
-Ez egy nyakörv?-^^"
-Neeeeem....nyaklánc!
-Ja... igaz persze... nyaklánc... a kutyusok részére Nyuszika!
-Nyuszika?
-Nem... kutya!
-De akkor miért mondtad, hogy a nyuszikának kell a nyaklánc?
-Nem a nyuszikának kell a nyaklánc hanem a kutyusnak.
-De akkor, hogy kerül oda a nyuszi? Nyuszik vannak a nyakláncán?? Áááááhhh... Tatsu-chaaaaaaaaaaaan...
-Ajjajj... tessék?!
-Veszel nekem nyuszikás nyakláncot?
- ^^" ... persze!
-Köszi-köszi-köszi-köszi!
Roku elmosolyodott Amayán, aztán visszaérkeztek a bolt elé. Masaki éppen akkor nyalta föl a földet, Roku természetesen nem bírta ki, hogy ne tegyen megjegyzést.
-Nocsak... felcsapott takarítónőnek... és milyen jól csinálja...
-Woooooooooooooohhhhooooooohhhhooooooowww!!!! Rokuuuu.... az ott mi az a kezedben???
Vízhangzott Hana hangjától az egész utca, vagy talán még a város is.
-Öhm... egy nyaklánc... Amayától kaptam!
-Hagy tegyem föl neked... légyszi-légyszi!!
-De előbb el kell jutni Eve-hez... majd utánna...
Vissza az elejére Go down
Saitou Michiyo
Shinigami
Shinigami
Saitou Michiyo

nő
Leo Monkey
Hozzászólások száma : 20
Age : 31
Tartózkodási hely : Vésztő
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Eve háza Cl0te12000/25000Eve háza 29y5sib  (12000/25000)

Eve háza _
TémanyitásTárgy: Re: Eve háza   Eve háza EmptySzomb. Dec. 20, 2008 8:30 am

A gyűlés után szép lassan felcsoszogtam a cuccaimért, ahogy azt Lachance kisasszony „bájosan” megparancsolta, az ajtóban azonban valaki megfogta a hajam.
- Azt hittem leszakad a fejem!- fordultam hátra.
- De hülye vagy…-.-”- felelte Jinta, Ururu-val a háta mögött
- Mit akartok -.-?
- Csak szeretnénk elmondani valamit- maga elé tolta Ururu-t- Mondd!
- Örülünk, hogy végre elmentek és…- abbahagyta, mire a vöröske megszorította a vállát-… és reméljük soha többé nem jöttök vissza…
- Kösz szépen… Nem találtál mást, akit idegesíthetsz?
- Ne érezd magad ennyire kiváltságosnak!- indul el az ellenkező irányba másokat zaklatni.
- Okkkkéééé… -.-”
Végre beértem a szobába és elkezdtem pakolni a cuccaimat, amivel körülbelül tíz perc alatt sikerült végeznem. Unalmamban beálltam a tükör elé „tetvészkedni”. Hirtelen egy fehér pontot vettem észre a hajamban. Egy rágó volt az. Kétségbeesve kezdtem kikaparni belőle, aminek az lett az eredménye, hogy még jobban szétkentem, így a helyzet menthetetlen lett.
- Mit tegyek??? –fakadtam ki. Az egyetlen dolog, amit tehettem vele, hogy levágom. Az összes fiókot feltúrtam, de sehol sem találtam ollót. Jobb ötlet híján az Asseisha-val nyestem le.
Az összhatás nagyszerű lett. Mintha a fűnyíró kapta volna el. A tükörbe nézve majd’ kiugrott a szemem. ~ Mivel takarjam el?~ estem még nagyobb kétségbe. Ekkor eszembe jutott az egyik kapucnis pulóverem. Ha még az se volna elég, még egy sapkát is húzok. Nekiláttam kipakolni a táskát, de nem volt a ruhák között. Szélsebesen visszadobáltam a cuccaimat, majd keresni kezdtem a szoba többi részén. Egy gyors terepszemle után végre megtaláltam a szekrény tetején.~ Melyik idióta rakta fel oda?~ sopánkodtam miközben elindultam leszedni onnan. Sajnos minél közelebb értem hozzá, annál jobban tudatosult bennem, hogy fel kell másznom érte. Elsőre nem is tűnt nehéznek a feladat, de végül mégis túl rövidnek bizonyult a karom, pedig segítségképp fél lábra állva nyújtóztam érte.
- Ön mit csinál kisasszony?- hallottam váratlanul a hátam mögül. Ijedtemben elengedtem a szekrényt, és kezdtem hátrafelé zuhanni. Szerencsémre az a valaki még idejében elkapott és letett a földre. Mint kiderült, Tessai volt az.
- Köszönöm… Csak azt a pulóvert akartam levenni…- mutattam még mindig ijedten a szekrény tetejére.
- Segíthetek?- még mielőtt válaszolhattam volna kérdésre, már a kezemben volt
- Még egyszer köszönöm! Így már nem is tűnik olyan magasnak a szekrény… ^^”
- Nincs mit! ^^ Szabadna megkérdeznem, mi történt a hajá…- folytatni akarta, de az Jinta az ajtóba csúszott és újra hergelni kezdett:
- Pont olyan vagy, mintha most szabadultál volna a diliházból!
- TE VISZONT VALÓBAN ONNAN JÖTTÉL GYUFA!- ordítottam vissza észvesztve, miközben Tessai próbált lenyugtatni. A vállam veregette, de ezzel ellenkező hatást ért el.
- Várjunk csak… TE RAGASZTOTTAD A RÁGÓT A HAJAMBA!
- Csak most esett le, Einstein?
- Ne aggódjon kisasszony, árulunk parókát is- jelent meg Urahara.
- Mondtál valamit?- kérdeztem vissza a „Michiyo-féle” gyilkos tekintettel.
- Én? Semmit…- vonultak inkább vissza mindhárman
Ezután felvettem a pulóvert, szemembe hajtottam a kapucnit és a sapkám, majd levonultam a bolt elé, ahonnan a többiek érkezése után elindultunk...


A hozzászólást Saitou Michiyo összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jan. 10, 2009 6:03 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Ninomiya Mitsuko
8. Osztag
8. Osztag
Ninomiya Mitsuko

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 284
Age : 33
Tartózkodási hely : Kobaa-channál || 8. osztag keptöni irodája >< || Osztag kertje~ *.*
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Eve háza Cl0te25000/30000Eve háza 29y5sib  (25000/30000)

Eve háza _
TémanyitásTárgy: Re: Eve háza   Eve háza EmptyVas. Dec. 21, 2008 5:14 am

*Mitsuko morogva vánszorgott át szobájába összeszedni a cók-mókját.*
- Hogy hordhatja fenn valaki ennyire az orrát…
*Azt se veszi észre, hogy az ajtó kinyílik, és két gyerek lép be a szobába. A lány félszegen lépked a kicsit mérges Mitsuko felé, aki csak úgy dobálja táskájába a dolgait, közben pedig cifrán káromkodik.*
- Öhm… Mitsuko… Ezt Urahara bácsi küldi.
*Szólalt meg végül a kislány, halk, néha megcsukló hangon, és átad egy kis dobozt. Mitsuko morcos kifejezéssel fordul meg, amitől a lány csak még jobban megilletődik.*
- Mégis minek küldött nekem Urahara nyugtatót?! Én elég nyugodt vagyok, nem Ururu?
*Kérdezi szemöldökét rángatva. Ururu ijedten kezd el kihátrálni a szobából.*
- Te idióta, mégis mit gondolsz, minek küldte Urahara a nyugtatót?! A dühkitöréseidre, te szerencsétlen vörösnek álcázott szőkeség!
*Ugrik a fekete hajú kislány elé Jinta, és rögtön elkezd Mitsukoval üvölteni. Lábát hirtelen a Mitsuko felé lendíti, de a lány kitér a rúgás elől, így Jinta a földön köt ki.*
- Minek áltál félre, bányarém?!
- Korábban kell felkelned ahhoz, hogy akár egy újjal is hozzám érj, vakarcs! Egyébként, meg nem vagyok bányarém!
*Üvölt a fiúval, de Urahara kiáltása miatt rögtön abbahagyta, hiszen nem szeretett volna a fejére kapni a legyezővel. Miután elvégezte a pakolást, kivitte a dolgait az udvarra, és várta, hogy visszajöjjön Eve.*
- Remélem hamar visszaér ez a fontoskodó némber…
Vissza az elejére Go down
Kawaguchi Yasu
Vaizard
Vaizard
Kawaguchi Yasu

Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 112
Age : 30
Registration date : 2008. Oct. 23.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Eve háza Cl0te13000/15000Eve háza 29y5sib  (13000/15000)

Eve háza _
TémanyitásTárgy: Re: Eve háza   Eve háza EmptyVas. Dec. 21, 2008 5:55 am

*Mikor megtudta a beosztásokat, kicsit letört, hiszen szeretett volna folyton Masaki közelében lenni. Elindult ő is összepakolni a holmiját, ami nem tartott olyan sokáig, és elindult ki a ház elé. Elsőként sikerült kiérnie, így volt ideje egy kicsit szunyókálnia.*
~ Nem értem, hogy miért kell mindenkinek ilyen sok cuccot magával hoznia… Elég lenne mindenkinek egy-egy nadrág, meg felső és kész… Csoda, hogy nem az egész házat pakolják be.
*Odakint kezdett egyre nagyobb nyüzsgés lenni, így nem tudott elaludni. Felpattant a földről, és várta, hogy visszaérkezzen Eve és a többiek. Kicsit rosszul esett neki, hogy szó nélkül egyedül hagyta, pedig annyira szeretett volna velük tartani, és szemmel tartani Eve-t. Az egyik oszlophoz dőlve gondolkozott, hogy mit csinálhatnak négyesben.*
- Hol maradnak már ennyi ideig?
Vissza az elejére Go down
Nagano Nobu
1. Osztag
1. Osztag
Nagano Nobu

Férfi
Taurus Horse
Hozzászólások száma : 220
Age : 34
Tartózkodási hely : 1. osztag, ágy, próbaterem, Micchan*.*
Registration date : 2008. Oct. 29.
Hírnév : 26

Karakterinformáció
Rang: 1. osztag, ex- kapitány, gitáros
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Eve háza Cl0te19000/30000Eve háza 29y5sib  (19000/30000)

Eve háza _
TémanyitásTárgy: Re: Eve háza   Eve háza EmptyKedd Dec. 23, 2008 2:12 am

Az utasítás kiadása után a tömeg végén próbálkozott bejutni a hálóba, hogy összepakolhasson, de esélytelen volt. Túl sokan akartak kis helyre bemenni, aminek csak veszekedés és ordibálás lett a vége. A földön ücsörögve várta ki, hogy elüljön a vihar és bejuthasson a helységbe. "Yare, yare....ha ilyen egy elmegyógyintézet, akkor nem akarok oda kerülni." vakarászta a fejét lemondóan és feltápászkodott a földről. Miután az utolsó ember is kiráncigálta a holmiját elindult a szoba felé.
Alig volt tíz perce, hogy összerámoljon minden fontos dolgot, de csak egy vállvonással vette tudomásul az időkorlátot. Végül is nem kellett annyira aggódnia, hiszen a holmija nem volt valami nagy. Nyugodtan húzta még egy kicsit arrébb a paravánt.
-Hűűűűh!-nézett körbe a tai-fun járta szobában. Ahogy folytatta a terepk körbepásztázását, a szemei megakadtak féltve őrzött kincsén-Ááááááááh!-ordított akkorát, hogy beleremegett az egész ház.- ÉDESEM! Mond,hogy még élsz! Mond, hogy nem esett komoly bajod!-
-Ez a szefós, a gitárjának udvarol?-túrta az orrát igen ráérősen Jinta, az ajtóban kifeküdve.
-Ne beszélj róla így! Ő az életem értelme!!!! Ne merészeld bántani!-
-Ennek tuttira elmentek otthonról!-
-Vagy van valami a gitárban!-
-Tényleg! Megnézhettük volna!-vágja kupán a félszeg lányt.-Ez a te hibád! Miért nem szóltál hamarabb!-
-Bocsánat!-
-Azt hiszem indulnia kéne Nagano úr!-
-Még nem lehet! Nem tudom egyben van e szépségem!-
-Garantáltan nem lesz,ha nem indulsz el nyomoronc!-szórtak szikrákat a vörös fiú szemei.
Egy hatalmas nyelés után, Nobu jobbnak látta ha felveszi a nyúlcipőt. Gyorsan felkapta a táskáját és amit csak látott belegórt, aztán kifutott az ajtón.
-Itt hagyta álmai nőjét!-
-Jaj, nekem! Hol az eszem ma???-rohant vissza a szobába és szorította magához a gitárját.-Hol...-
-Ön mögött!-vágta kupán Urahara talán azon célból, hogy egy kicsit észhez térítse a transzba esett shinigamit.
-Kössz...önöm!-állt fel egy méretes púppal gazdagodva és hagyta el a boltot.
Már mindenki kint várt rá, úgyhogy elszégyellte kicsit magát. Mitsuko mellett leparkolva kért elnézést és várta, hogy mit mond erre a vezetőjük.
Vissza az elejére Go down
Abarai Renji
Globális moderátor
Globális moderátor
Abarai Renji

Férfi
Virgo Pig
Hozzászólások száma : 394
Age : 40
Tartózkodási hely : Pont ott!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 40

Eve háza _
TémanyitásTárgy: Re: Eve háza   Eve háza EmptyKedd Dec. 23, 2008 3:02 am

A csomagolást legszívesebben kihagytam volna. Sosem szerettem cipelni ezt a sok gúnyát. Saját bevallásom szerint az emberek nevetségesen sok és feleslegesen túldíszített csicsát hordanak magukon. Morogva a táskám előtt megálltam és szemezni kezdtem a ruhahalommal.
-Egyszer csomagolnátok be magatokat!-dünnyögtem tovább.
-Héj!-szólalt meg valaki váratlanul.-Össze ne szard már magad, vendégmunkás!-
-Áh, a vörös ördögfajzat...-
-Meg se kérdezed mit akarok?-
-Remélem nem ételt vagy ajándékot adni...Bökd már ki! Nem érek rá egész nap!-
-Ne szájalj, vagy nem fogsz kaját kapni legközelebb!-
-Eddig se adtatok valami sokat...-
-Ne kötözködj!-
-Elég lesz!-vágja úgy oldalba a kis srácot, hogy kirepül a falon. Egy "tyűha" elejtése után elégedett vigyor kúszott az arcomra.-Csak jó utat jöttem kívánni!-
-Ne rizsálj! Ha idejössz mindig akarsz valamit!-
-Valóban, szerettem volna valamit kérni.-
-Mi lenne az?-
-Tájékoztasson a történésekről...ha megkérhetem.-
-Úgy vettem észre nem szorulsz a segítségünkre.-
-Most mégis megkérném erre!-
-Rendben! Úgyis jövök neked!-szenvedtem tovább a ruhákkal azt se észre véve, hogy távozott a kalapos férfi. Egy kis idő múlva túl nagy volt a csend, amiből arra következtettem, hogy késésben lehetek. Épp egy pólóval vívtam ádáz harcot, amikor valaki átölelt hátulról. A kelleténél mérgesebben kérdeztem rá, hogy ezzel meg mit akart,de szerencsémre tudtam javítani. A segítsége után, pedig hamar kiértünk a bolt elé.
Vissza az elejére Go down
Sawamura Seiji
Vaizard
Vaizard
Sawamura Seiji

Férfi
Hozzászólások száma : 40
Registration date : 2008. Dec. 17.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Eve háza Cl0te11000/15000Eve háza 29y5sib  (11000/15000)

Eve háza _
TémanyitásTárgy: Re: Eve háza   Eve háza EmptyKedd Dec. 23, 2008 5:24 am

Seiji csatlakozott a küldetéshez, nézte, ahogy jó páran állnak az Urahara shopnál.
~Nah akkor vágjunk bele... Nem tudom, hogy használni kell-e majd az erőd Okami, maradj készenlétben.
-Rendben, készen állok, ha harcra kerül a sor.
Ezután Seiji csatlakozott a többiekhez és próbálta felvenni a beszélgetés ritmusát.
Vissza az elejére Go down
Sishi Miroku
Kidoushuu
Kidoushuu
Sishi Miroku

Férfi
Hozzászólások száma : 28
Registration date : 2008. Dec. 19.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Kidoushuu kapitánya
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Eve háza Cl0te11000/20000Eve háza 29y5sib  (11000/20000)

Eve háza _
TémanyitásTárgy: Re: Eve háza   Eve háza EmptyKedd Dec. 23, 2008 5:41 am

Éppen az irodámban a papírmunkát végeztem mikor egy pokol lepke tűnt fel azzal az üzenettel, hogy Aizen egy nyakláncra vadászik és megkell védeni a hordozóját. Azonnal megnyitottam az átjárót egy nekem tetsző helyen majd mikor átléptem elindultam a shinigamik lélek energiája felé. Szerencsére egész közel nyitottam meg azt így kb. 10 perc múlva már ott voltam. Tudtam, hogy hosszabb ideig kell maradnom, ezért magammal hoztam egy táskát amibe a holmimat pakoltam. Mikor megérkeztem a nagy hangzavar megszünt.
-Helló mindenkinek! Sishi Miroku vagyok.- mutatkoztam be majd azt az embert kezdtem el keresni, hogy a beszállásolásomról beszéljek vele.
~Úristen! Ennyi shinigami és vaizard közé miért kellettem?- mérgelődtem pár perc keresés után felvilágosítottak, hogy még nincs itt.
-Fantasztikus! Pont a házigazda nincs még jelen.- mérgelődtem tovább majd megláttam Mitsukot.
-Szia Mitsuko! Kicsit felvilágosítanál, mert a lepke csak valami nyakláncról dumált.- kérdeztem tőle miközben elővettem a cigimet.
-Ugye nem zavar?- jutott eszembe, hogy más is van itt... Miután megkaptam az "engedélyt" rágyújtottam.
Vissza az elejére Go down
Eve Lachance
Ember
Ember
Eve Lachance

nő
Cancer Dragon
Hozzászólások száma : 41
Age : 35
Registration date : 2008. Oct. 04.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Eve háza Cl0te3500/12000Eve háza 29y5sib  (3500/12000)

Eve háza _
TémanyitásTárgy: Re: Eve háza   Eve háza EmptyHétf. Jan. 05, 2009 3:21 am

*Morcosan sétált a bank felé, három kísérőjével, akik közül egyet a többi ember nem képes látni. Nem örült túlságosan a három koloncnak, de nem tehetett ellene semmit.*
- Nem szeretek shoppingolni.
*Mondta sötéten az enyhén hisztiző Masakinak. Már most feltűnt neki, hogy nem lesznek éppenséggel puszipajtások. Nem mintha nagyon sajnálná…*
- Csak a bankba megyünk, hogy felvegyek egy kis pénzt. Nincs nálam annyi, hogy határozatlan ideig fenntartsak egy focicsapat nagyágú balféket.
*Vigyorodott el, majd mikor megérkeztek, belépett az épület ajtaján, majd néhány perccel később már lépett is ki a kapun, és elindult vissza Uraharáék felé. Szó nélkül ment az úton, próbált nem törődni az őt követőkkel. Sietve lépett be az üzlet területére, ahol már mindenki kint várta.*
- Látom mindenkinek sikerült magát összekapni. Akkor mehetünk.
*Mondta, és már fordult is ki az utcára, meg se várva a többieket. Úgy gondolta, hogy lesz annyi eszük, hogy utána mennek…*
Vissza az elejére Go down
Wakahisa Shun
Vaizard
Vaizard
Wakahisa Shun

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 264
Age : 36
Registration date : 2008. Oct. 01.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Eve háza Cl0te21000/30000Eve háza 29y5sib  (21000/30000)

Eve háza _
TémanyitásTárgy: Re: Eve háza   Eve háza EmptyHétf. Jan. 05, 2009 5:55 am

~ Remek. Beosztottak 24 órás ügyeletre egy szerencsétlen ember mellé, így minden lépését követnem kell... Ráadásul Masakival és egy shinigamival! ~
*Összegzi a történteket, majd továbbfűzi gondolatait. Mégpedig azzal, hogy mi a fenéért kellett pont neki találkoznia Eve-vel, és miért pont akkor kellett felbukkannia annak a nyavalyás espadának.*
~ Mindig én szívom meg. ~
*Gyújt rá egy újabb szál cigire bosszankodva. Az utóbbi percekben nikotinfogyasztása még a szokottnál is jobban megnőtt, már alig maradt a dobozban...*
- Ha ennyire "shoppingolni" akarsz, vehetnél nekem egy doboz cigit... Ez a legkevesebb kártérítés azért, amiért követnem kell téged egész nap...
*Szólal meg, amikor Masaki befejezi vásárlásról szóló monológját. Bár még mindig jobb ezt az újságírónőcskét követni, minthogy a raktárban hallgassa Hiyorit és a többieket...*
- Lehet, hogy azok a shinigamik balfékek, de mi Masakival nem vagyunk azok. Vagy legalábbis én nem...
*Háborodik fel Eve szavain, majd zsebre dugott kézzel követi társait, miközben egy ötletet vet fel:*
- Miért nem szerzel Uraharától? Ő az okozója ennek az egésznek végül is...
*Amíg a nő belép a bankba, az ablakon keresztül követi szemeivel mozdulatait és szemrevételezi a terepet. Elképzeli, mennyire érdekes látvány lehet négyesük. Pontosabban szólva hármasuk - a shinigamit ugyanis nem látják az átlagemberek... Három megállás nélkül veszekedő alak, akik közül kettőnél még katana is van...*
Vissza az elejére Go down
Kawazoe Hanae
13. Osztag
13. Osztag
Kawazoe Hanae

nő
Leo Horse
Hozzászólások száma : 349
Age : 33
Tartózkodási hely : 13. osztag
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Eve háza Cl0te40500/45000Eve háza 29y5sib  (40500/45000)

Eve háza _
TémanyitásTárgy: Re: Eve háza   Eve háza EmptyHétf. Jan. 05, 2009 6:43 am

Egész úton csendben követtem őket, úgy jó 100 méter távolságból. Kedvenc vaizardjaink, tekintve hogy eleve a legjobb párost rakták egymás mellé.... hozta a szokásos formáját. Egy-egy jelenetüket figyelve volt hogy majdnem lebucskáztam a tetőről. Majd visszaértünk Uraharához, ahol a többiek gyülekeztek. Eve és kísérői újból elindultak, mostmár Eve háza felé véve az irányt. Mivel már kicsit unatkoztam úgy döntöttem csatlakozom hozzájuk, hátha le kell nyugtatni Masakit, bár mondjuk nem tudom hogy erre akár egyesített erővel is képesek lehetnénk-e ^^"""
Mindenesetre villámlépésre vettem a tempót és megjelentem mellettük.
-Ha jól láttam nemsokára megérkezünk igaz? -fordultam mosolyogva Evehez- Elnézést szeretnék kérni hogy kellemetlenséget okozunk, de mint már ön is tudja itt sokkal komolyabb dolgok vannak a háttérben mint amilyennek tűnnek. De remélem semmi komoly összeütközésre nem kerül sor.... -tűnődtem el kicsit, bár igazából tudtam hogy szinte semmi esély arra hogy ne rendezzünk le egy kisebb vagy ne adj isten nagyobb csatát Hueco Mundoval.
-Segítsek valami csomagot vinni? -fordultam hátra a többiekhez
Vissza az elejére Go down
Kuro Umes
3. Osztag
3. Osztag
Kuro Umes

nő
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 183
Age : 34
Tartózkodási hely : 3. osztag/ 9. osztag
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Eve háza Cl0te11800/15000Eve háza 29y5sib  (11800/15000)

Eve háza _
TémanyitásTárgy: Re: Eve háza   Eve háza EmptyHétf. Jan. 05, 2009 8:07 am

Már a várakozás alatt úgy éreztem, hogy elegem van ebből a zsivajból, hiszen rengetegen gyűltünk össze Eve védelmére. Vaizardok, shinigamik... Már a csapat kint volt, mikor egy új shinigami érkezett, Sishi Miroku személyében.
~Te jó ég.. Hogy fogunk mi ott elférni??
-Min gondolkozol Kurocica? -csikizte meg a nyakam a hajával Renji.
-Csak azon, hogy kicsit sokan leszünk.. És azt hiszem, kezd kialakulni a tömegiszonyom.
-A fele úgyse lesz otthon, majd váltogatjuk egymást. Hidd el, családias lesz az egész!
-Biztosan, ha te mondod! Na, megérkezett a házigazda! -vettem észre a közeledő csapatot.
-Látom mindenkinek sikerült magát összekapni. Akkor mehetünk. -vetette oda, majd sarkon fordult, és elindult.
-Ez aztán a kedvesség..
-Azt hiszem, tényleg hasonlít egy családra. -kuncogtam, miközben felvettem a táskámat, és a többiekkel Eve után eredtünk.
Egészen hátulra maradtunk, mert aránylag kevés cuccunk volt, és meggyőztük a többieket, hogy majd mi ügyelünk a csapat mögött.
-Szerinted meddig kell majd vigyáznunk rá?
-Remélem, hamar kiderül, miféle nyaklánca van, és minél hamarabb elmehetünk.
-Én is, bár ki tudja... Lehet jó buli lesz! -csíptem oldalba, amitől egy hatalmasat szökkent.


A hozzászólást Kuro Umes összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Feb. 01, 2009 12:30 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Eve háza Cl0te53000/65000Eve háza 29y5sib  (53000/65000)

Eve háza _
TémanyitásTárgy: Re: Eve háza   Eve háza EmptyPént. Jan. 09, 2009 8:21 am

A trampli úgy dübögött végig az egész kibaszott városon mint egy mérges mamut. Szó szerint rengett alatta a talaj. Azt hittem még a hugyomat is kirázza belőlem. A szívmelengetően fagyos kontra azonnal érkezett is a shoppingolós témára. Egy eszkimó tutira követelte volna tőlem ezt a bányarémet, hogy egy mondatától iglut tudjanak építeni az óceánból.
-Legalább van valami jó tulajdonságod te őskori, kihalt szőrme piac...-dörmögtem a válaszomat az orrom alatt, miközben a karjaimat nyújtóztatva vettem észre, hogy a füstfelhő a szokottnál is nagyobb szmogot teremt a tetovált ezüst gomb gyűjtemény körül. Lassan elég nagy volt a homály, hogy a vasorráig se tudjon ellátni. A fagyok úrnője nem hagyta, hogy beszóljak a gyorsan közlekedő köd képződménynek, de talán nem is baj. Még a végén előadta volna a főattrakcióját, amikor egyszerre három bűzbombára gyújt rá.
-Csak a bankba megyünk, hogy felvegyek egy kis pénzt. Nincs nálam annyi, hogy határozatlan ideig fenntartsak egy focicsapat nagyságú balféket.-
-Kergesd ki a sok marhát a rétre legelni...amúgy meg anyád a balfék! A láncodat meg dugd fel magadnak, te kis karót nyelt mű muff! Ja, és védjen meg a táskatolvaj két utcával, mert én kurvára nem fogom hallgatni a jégkockagyáros beszólásaidat!-fordultam sarkon, de a légtornász épp akkor ugrott le a háztetőről telibe kapva a céltáblával felszerelt fejemet.
-Bazd meg! Nem nyitnád ki néha a szemnek nevezett szervedet?! A faszom is ki van ezzel a szaros "védjük-meg-a-szegény-ártatlan-teremtést". Ennek a kurvának csak egy hósugárzó kéne a seggébe semmi más!-
-Most nézett konkrétan mindenki agyalágyult idiótának, hogy magadban "lököd a rizsát"...-bökte fel a bagóját görcsösen szorongató pszichopata.
-Szerintem is jobb lenne, ha mostantól egy kicsit csendesebb lennél.-
-Kurvára nem izgat a véleményetek vérszívó piócák!-még pár kedves mondatom után egy aszalt szilvára emlékeztető nyanya kezdett el károgni, hogy viselkedjek az utcán, de szart se ért el, úgyhogy nekem esett a táskájával. A biztonsági őröknek kellett leszedniük rólam. Primadonna meg gyakorolta a szemmel verést, hogy ne szóljak be a vén trottynak.
Kisvártatva az emberek sztárja is előkerült. Már csak vissza kellett érnem az Urahara boltba, keresnem egy párnát és akkorát üvölteni bele, amekkorát csak tudok. Nem volt kedvem újra üvöltözni és a csicskák pattogását hallgatni, ezért teaforraló üzemmódra kapcsoltam.
Vissza az elejére Go down
Ken Aruya
Shinigami
Shinigami
Ken Aruya

Férfi
Virgo Rat
Hozzászólások száma : 183
Age : 27
Tartózkodási hely : Szabolcsveresmart
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Ex-shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Eve háza Cl0te13300/15000Eve háza 29y5sib  (13300/15000)

Eve háza _
TémanyitásTárgy: Re: Eve háza   Eve háza EmptyPént. Jan. 09, 2009 9:05 am

Nem akartam nagy felfordulást, magyarul Genni-t visszaküldtem. Legalább így az osztagnál is van valaki. Pár perc múlva Eve is visszajött.
- Látom mindenkinek sikerült magát összekapni. Akkor mehetünk.-majd megfordult, és meg sem várva minket, elindult.
~Eh...Genni viselkedése elviselhetőbb.~Egy savanyú kép kíséretében jegyeztem meg ezt is magamban, és sóhajtottam egyet, ami azt jelentette:beletörődtem! Felkaptam a cuccomat a vállamra, és a csoport vége felé mentem. Voltak páran mögöttem, de lusta voltam hátranézni, meg nem is érdekelt igazán.
Vissza az elejére Go down
http://www.dragonballfree.mlap.hu
Akiyama Akane
5. Osztag
5. Osztag
Akiyama Akane

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 153
Age : 33
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 5. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Eve háza Cl0te45500/65000Eve háza 29y5sib  (45500/65000)

Eve háza _
TémanyitásTárgy: Re: Eve háza   Eve háza EmptyVas. Jan. 11, 2009 2:41 am

*Lassacskán mindenki megérkezik a bolt elé.*
- Te kinézed belőle a pontosságot?
*Fordul az épp érkező Mitsuko felé, még mindig a lépcsőn ülve. Ezalatt egy újabb férfi jelenik meg - minden bizonnyal vaizard ő is, Masakihoz meg a gyárkéményhez hasonlóan.*
- Nofene... Még maga a Kidoushuu is tiszteletét teszi? Tényleg különleges lehet az a nyaklánc...
*Jegyzi meg gúnyosan, amikor Miroku is befut. Nem sokkal utána nagytiszteletű vendéglátójuk is visszajön, és természetesen rögtön parancsolgatással kezd.*
~ Csak tudnám, mit képzel magáról... ~
*Gondolkodik magában, majd csomagját felkapva gyors léptekkel elindul az újságírónő nyomában, szokás szerint a "középmezőnyben" sétálva.*
Vissza az elejére Go down
Amaya Ureshii
13. Osztag
13. Osztag
Amaya Ureshii

nő
Gemini Rooster
Hozzászólások száma : 129
Age : 30
Tartózkodási hely : Taichou vagy hadnagy környékén
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag, 3. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Eve háza Cl0te18300/30000Eve háza 29y5sib  (18300/30000)

Eve háza _
TémanyitásTárgy: Re: Eve háza   Eve háza EmptySzomb. Jan. 17, 2009 7:01 am

Nekem se kellett több, amikor előkerült Flúgos néni, hogy feltehesse a Tatsu-channak vett nyakláncomat. Durcás képpel rúgtam bokán az ajándékomat vizsgálgató nénit. Rögtön jött is a kérdés, hogy miért kapta, amire csak egy morcos nyelvnyújtás volt a válaszom.
-Úgy fest nem tetszik neki az ötlet, hogy te teszed fel nekem a...nyakláncomat!-
-Veszem észre. Ettől még nem kellett volna megrúgni Amaya-chan. Ha mondod hozzá se nyúlok az ajándékodhoz, ami mellékesen tökkéletesen passzol Rokucihoz!-
-Most én rúghattalak volna bokán!-indult el a sértett fél.
-Úgy se mernéd!-nyújtotta ki a nyelvét Tatsu-chan-ra.
-Ti olyan viccesek vagytok!-fordítottam oldalra a fejemet elégedetten bazsalyogva. -Köszi a dicséretet, Flúgos néni! Jéééééh, de sok csomagod van!-ugrottam fel villámgyorsan a bőröndre.
-Csak óvatosan!-
-Ülhetek rajtaaaaa?-könyörgő szemek újfent történő bevetése.
-Rendben, de ne ugrálj rajta!-
-Igenis!-telepedett széles mosoly a képemre. Útközben gyakran noszogattam a húzóerőmet, hogy siessen, mert lemaradunk a kapitányról. Félúton ki is dőlt Flúgos néni, úgyhogy átvette a terepet Tatsu-chan. Sajnos az út során nem hallottam sokat a két vicces csuhás beszélgetéséből, de elfoglaltam magam, úgyhogy nem is zavart. Amíg ők egymással voltak elfoglalva elhúztam a cipzárt és belemásztam a bőröndbe. Jó néhány holmit ki is góráltam ezzel, de nem fordítottam túl nagy jelentőséget a dolognak. Sok érdekes dolgot találtam és magamra aggattam két tetszetős felsőt is. Mire megérkeztünk a mogorva néni házához gyakorlatilag már nem volt semmi a bőröndben,csak én.
-AMAYAAAAAAAAAAAAAAAA!-ordított őrültként Flúgos néni, amint meglátta mit műveltem.
-Nyugalom, Hana!-
-Ne nyugtatgass! Ebben igen is sok fontos holmi volt! Istenem...minek kellett megengednem, hogy ráüljön! Gááááh, megölöm!-próbált elkapni a mérges néni,de gyorsabb voltam és elugrottam.-ÉS MÉG A FELSŐIMET IS MAGÁRA AGGATTA!-
-Annak nem örülne Seiretei, ha megölnéd.-kapta el Tatsu-chan, mielőtt tovább futott volna utána.
-Gondolod???-
-Öhm....-
-Na ugye!-
-Majd megvesszük, amiket elhagytál! Igaz, Amaya?-
-Igen, igen!-bólogattam hevesen.-És felteheted te a nyakláncot, Tatsu-channak!-
-Hümm...-csillapodott le egy kicsit Flúgos néni.
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Eve háza Cl0te33500/45000Eve háza 29y5sib  (33500/45000)

Eve háza _
TémanyitásTárgy: Re: Eve háza   Eve háza EmptyCsüt. Jan. 22, 2009 9:58 am

Nem éppen úgy alakult a kis kiruccanás, ahogy elterveztem. Direkt szenvedtem az összepakolással, amit Amaya gyönyörűen taccsra vágott. Ha nem nézne ki úgy mint egy kislány az hétszentség, hogy megnyuvasztottam volna. Szerencséjére Roku a közelben volt, így képtelenség lett volna egy hirtelen mozdulattal megragadni a nyakát és..és jól megszorítani, aztán kitekerni. Kicsit se vagyok ideges, ugye?
A kettős ajánlat után jobbnak láttam, ha visszafojtom a Masaki-t megszégyenítő mennyiségű trágár szóáradatot, ami alig fél perc alatt fogalmazódott bennem és csak csendesen hümmögtem. Roku homlokát ráncolva figyelt, hogy kitörik e a vulkán vagy sem, egyáltalán azt nézte, hogy mikor fog megmozdulni a szám.
-Oké, csak ne bámulj már!-pöcköltem meg az előre görnyedő kapitány homlokát.- Ide azzal a nyaklánccal. Had tegyem fel neked!-
-Nem lehetne, hogy előtte lepakoljunk?-
-Hehe...csak nem húzod az időt? Nekem amúgy sincs mit lepakolnom.-néztem le szúrós tekintettel a Roku háta mögül kikandikáló Amaya-ra. -Egyáltalán miben fogok aludni? És mit fogok holnap felvenni? Még deom vagy tusfürdőm sincs!-
-Én szívesen adok kölcsön, mindent!-
-Ez igazán...öhm...kedves...de nem hinném, hogy beleférnék bármelyik ruhádba.-
-Legalább lenne okod, hogy mutogasd magad!-
-Eeeeeh....-kezdett újra rángatózni a szemöldököm.
-Elég lesz, hölgyeim. Először jussunk be a házba, oké? Aztán majd ráértek problémázni.-
-Én nem problémázok!-kaptam ki Roku kezéből a nyakörvet és léptem be az ajtón. Úgy festett itt is Urahara helyzet fog fent állni. Kevés hely, sok ember.-Remélem most nem az ajtó mellett fogok aludni. Kicsit rosszul érintett, hogy minden második ember rám lépett...-
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Eve háza _
TémanyitásTárgy: Re: Eve háza   Eve háza Empty

Vissza az elejére Go down
 

Eve háza

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Off :: Csevegő :: Archív-