HomePortálGy.I.K.KeresésTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés

Share | 

Error irremeabilis

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Neliel Tu Oderschvank
Mesélő
Mesélő

Female
Aquarius Monkey
Hozzászólások száma : 46
Registration date : 2012. Nov. 17.
Hírnév : 4

TémanyitásTárgy: Re: Error irremeabilis   Vas. Ápr. 06, 2014 8:20 am

Felétek veszi hát az irányt az eddig „hercegnőnek” vélt lány, aki megmentőire képes lenne akár halálos csapást is mérni, látszik rajta, hogy valóban nem viccel. Azonban, mintha csak a sors lenne kegyes hozzátok, arra lesztek figyelmesek, hogy egészen egyszerűen megbotlik saját lábában, a hosszú bot ismét rövidre vált, ő maga pedig elterül az út porában. Ez meglephet titeket, de ennél is furcsább dologra lesztek figyelmesek, ugyanis a gyermekekre jellemző lendülettel kezd fekve toporzékolni, és artikulálatlan hangon nyögdécselni.
- Tegyünk úgy, mintha ez nem történt volna meg! - Mondja, miközben lassan feltápászkodik a földről, miután kidühöngte magát. - Most pedig következzék a tánc! - Azzal ismét előre lendül, hogy támadást mérjen rátok.
A chigiri technika kissé lelassítja, azonban mit sem törődve a porral folytatja útját. Ekkor mintha sokkal hangosabban szólna a rovarok zenéje, akárha aláfestené az éppen készülődő harcot. A megidézett bakudo pedig képes megfékezni az újonnan megindult támadást, az agancsos lány egyszerűen térdre esik, ahogy kezeit derekára rögzíti a hat fényrúd.
- Átkozott, ne hidd, hogy ezzel vége! Sokáig fogsz még hallani rólam! - Kiabálta, arcán viccesnek is hatható kifejezéssel, hasonlatosan egyes rajzfilmek gonoszaihoz. - Vadász!
Ahogy kiejtette a szót a száján, felrepültek az addig békésnek tetsző bogarak, és egy hatalmas folyamként keringtek a levegőben, nem engedve átlátni sötétségüket. Mintha egy alakot is kivennétek belőlük, de nem lehet tudni, az vajon a korábban csapdába esett arrancar, akinek végül sikerült kiszabadulni, vagy egy teljesen új ellenfél.

Új poszt?

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Wang Shui Long
3. Osztag
3. Osztag

Male
Libra Cat
Hozzászólások száma : 28
Registration date : 2012. Nov. 11.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
8500/15000  (8500/15000)

TémanyitásTárgy: Re: Error irremeabilis   Hétf. Ápr. 21, 2014 4:18 am

Arcomon meglepettség bontakozik ki, ahogy a kisasszony saját lábában megbotolva esik hanyatt. Már-már megszánva engedném le védelmemet, ha a kötelesség nem lenne hangosabb tudatomban és ismételné egyre inkább azt, mi is a megfelelő cselekedet, amihez tartanom kell magamat. Hiszen emlékszem jómagam is ama bölcs szavaira, ki azt mondotta egykoron „Ne légy elfogult és ne feltételezz. Kételkedj mindenben.^_^
Türelmesen megvártam, míg a kisasszony összeszedi magát. Túlontúl faragatlan viselkedés lett volna tőlem, hogyha kihasználtam volna ezt az átmeneti tehetetlenségét, mely önön-hibáján kívül jött létre.
- Ahogy kívánja ^_^ – bólintok, ezzel jelét adva, hogy tudomásul vettem a kérését. Mindazonáltal megkönnyebbülés volt számomra, hogy a kardtechnikával és a bakudouval sikerült megállítanom a hölgyet, elejét vetve a fölösleges vérontásnak.
- Kisasszony, ha nem haragszik, szeretném megjegyezni, hogy lépései pontatlanok voltak, feszült vállaival ront a tánckompozíció egészén, erre legközelebb igyekezzen odafigyelni Smile – hívom fel eme aprócska hibájára, miközben lassan megközelítem, hogy a diplomácia hatalmával éljek. Igen, ez tűnt a megfelelő lépésnek, én személy szerint nem hajlottam se most, sem ezelőtt a gyöngébbik nem bántalmazására. S ez nem most szerettem volna elkezdeni, így megkíséreltem szép szavakkal elsimítani a feltűnt ellentéteket. Mindenesetre nem szerettem volna kiabálni, az olyan faragatlanság. Különben is, békés körülmények között, normál hangnemben bölcsebb megbeszélni a félreértéseket, szerintem. Smile
- Kisasszony, kérem, semmi szükség erőszakra, biztos vagyok benne, hogy képesek vagyunk emberi lények módjára, felnőtt fejjel megbeszélni a dolgokat – igazán reménykedtem abban, hogy talán szót tudok érteni a hölggyel, és kissé rosszul esett, hogy mondanivalóim egésze, mintha csak elpattogtak volna mellette úgy tett meggondolatlan lépéseket. Mélyről jövő sóhajjal emeltem Zhōut magam elé.
- Nem hagy más választást, Kisasszony – jegyzem meg szomorú hanghordozással, kardomat mindeközben visszahelyezve tokjába. Bár tudom, ezzel olyan hatást keltek, mintha feladnám a harcot, azonban erről szó sincs, mindez csupán szükséges a következő lépésem megtételéhez.
- Eien ni yumekara samero wo, Zhōu! – ejtem ki Lélekölőkardom parancsát számon, mely során zanpakutom, magába szívva a sayát ölt új alakot. Mintha csak az univerzum egy kicsiny szegletét látnánk kardpengém felszínén, úgy fénylenek rajta a csillagok, körülötte pedig a vízből álló sárkány alakja tekergőzik, akár egy kígyó. Tenyerem körül, mellyel a markolatot tartom stabilan, pillangókra hasonlító szárnyas, kicsiny lények repkednek, aranyszínnel ékesített szárnyaikkal körülötte.
- Tenten no hikari – a sárkány apró pikkelyekké bomol a parancsom elhangzására, miközben az alakot öltő bogarak irányába mutatok Zhōu pengéjével. Az aranyozott cseppek ekkor sebesen indulnak meg a megadott cél felé, remélve, hogy a Vadásznak nevezett dolgot elhárítva sikerül a kisasszonnyal szót értenünk és megbeszélhetjük ezt az apró félreértést. Én igazán szomorú vagyok, hogy ehhez erőszak útján kell eljutnunk.

Spoiler:

„A tapasztalat nehéz tanár,
mivel először jön a lecke és csak utána a teszt.”

Ootoribashi Roujuurou
Admin
Admin

Male
Hozzászólások száma : 277
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 20

TémanyitásTárgy: Re: Error irremeabilis   Csüt. Jan. 01, 2015 10:24 pm

Ezennel LEZÁROM a küldetést.

Wang Shui Long: 1500 LP és 2000 ryou,
Wakahisa Shunsui: 500 LP és 1000 ryou,
a többiek inaktívvá válás, illetve a kevés körben való részvételük miatt nem kapnak jutalmat.
Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Error irremeabilis   

Error irremeabilis

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2