-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Trinity Nightclub

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Asahi Shinjirou
Xcution
Xcution
Asahi Shinjirou

Férfi
Capricorn Monkey
Hozzászólások száma : 67
Age : 31
Tartózkodási hely : Titkosított adat
Registration date : 2012. Sep. 04.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: ember, yakuza, bártulaj
Hovatartozás: Xcution
Lélekenergia:
Trinity Nightclub - Page 2 Cl0te16000/30000Trinity Nightclub - Page 2 29y5sib  (16000/30000)

Trinity Nightclub - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Trinity Nightclub   Trinity Nightclub - Page 2 EmptySzomb. Dec. 01, 2012 8:11 am

Üzleti érdekek találkozása

Csírájában elfojtották halvány lelkesedésem. Semmi extra. Közhelyes szar. Előre tálaltam mit fog mondani. Kiábrándító. Pocsék hatalmi csikicsuki. Alvilág nélküli alvilág? Röhejes! Élhető, szebb jövő? Nem fizettem elő undorító társadalmi célú hirdetésre. Politikai propaganda szemétre még úgy se. Ember eleve bűnös trágyadomb. Hiába löksz rá légfrissítőt, tovább bűzlik. Destruktív hajlam van belekódolva. Ösztönösen gallyra vág mindent. Undorító parazita. Letelepszik, kiszipolyozza a környezetét, továbbáll. Addig megy, míg talál pusztítható forrást. Nincs barát, vagy ellenség. Magasztos szentduma. Kizárólag ő, csak is ő létezik. Öntelt pöcs. Felelősségvállalás? Közösség érdeke? Család szentsége? Kukázva. Új duma: hárítás. Mocsokból felhúzott társadalmi gennygombócban lapítani. Belülről rohasztani a rendszert. Hierarchiát kiépítve nyomorba taszítani másokat. Hájas disznókat vásári majomként állítani az uralkodói székbe. Erkölcsi morálra, törvényekre hivatkozva lopni, csalni, spicliskedni. Nincs jó és rossz. Szánalmas valóság van. Minden szar és szar is marad. Az ember állandóan belesüllyed saját piszkába. Tisztogatni? Hülye ábránd. Adj nekik egy évszázadot. Ugyanott fognak tartani…
Tanult, képzett, okos nép csak ámítás. Vezethető marhák. Szörnyeket teremtenek. Találomra kiemelnek egy prófétát. Kinevezik pápának. Szerencsés balek szent igeként hirdeti akaratuk. Rajta keresztül áldozhatnak új vallási fosoknak. Bálványként hunyászkodhatnak meg a pénz előtt. Bömbölnek. Jajveszékelnek. Áldozatként szenvednek neki. Vigasz. Nagy kalap szart. Álszent képmutatás. Hívő baromként ácsingóznak bűnbocsánatért a saját hülyeségeikre, miközben tejelnek annak a szaros felekezetnek. Kurvára megváltják a lelküket egy szakadt cédulával. Szükségtelen intézmény. Pénznyelő baromság. Emberek saját hülyeségüktől döglenek meg. Megérdemlik. Egytől egyik fulladjanak bele a civilizált szennybe, amit erre a rohadt bolygóra uszítottak.
-Csalódás. Naiv kölyök vagy. Értelmetlen illúziót kergetsz. -Dőltem hátra székemben. Számat elhúzva dörzsöltem meg homlokomat. Nem volt ínyemre a monológ. Bebizonyította tapasztalatlan zöldfülű. Fellegekben jár. Köze sincs a realitás talajához. Semmi használható adatot nem tett közzé.-Ki teremti őket? Társadalom! Ki él benne? Ember. Eleve bűnözőnek születnek? Lószart. Az élet nem szivárványos rét éneklő madarakkal. Lecsúszott bankárok, szajhák, drogosok, tolvajok, alkoholisták. Ez a jövőd! Becsületesebb senkiházik, mint az odafent robotoló középréteg.-
Értelmetlen zagyvának tartom a konferenciát. Ez a gyerek esztelen barom, vagy bátor idióta. Yakuza vezetője elé állni ekkora sületlenséggel. Kezemben az egész alvilág. Nem fűződik érdekem a leépítéséhez. Amit ajánl, már birtokomban van. Pénz, hatalom, csatlósok. Mindegyikből dögivel akad. Lebecsülhet. Leszarom. Mögöttem komplett szervezet ácsorog. Neki mi van? Isteni képesség? Szánalmas. Halandó porszem a sivatagban. Mosom kezeim, ha vérbe fagyva találják az utcán. Remek tulajdonsággal rendelkezik. Gratulálok az egészségtelen önbizalmához. Fontoskodó pöcsöktől hideg ráz. Nem tárgyalok hatalmi mániában szenvedő kölykökkel.
-Nem kell nagy iq, mit akarsz. Ezzel a töltelék szarral akarsz megetetni? Satnya próbálkozás. Hülye menne bele ilyen baromságba. Székemre pályázol? Ezt mond! Állok elébe!-
Jelenik meg halvány mosoly szám szegletében. Kedveltem a kihívásokat. Ez a kölyök veszélytelen. Egyelőre. Kellemetlenkedő görcs. Látszik fingja sincs az alvilágról. Okoskodó kívülálló. Én itt nőttem fel. Emberi piszokban születtem. Csatornában nevelkedtem. Szennyben gázolva gyűjtögettem patkányokat. Pólyás korom óta ebben a fertőben lézengek. Nekem ne pattogjon egy elkényeztetett fattyú, akinek fényesre törölték a seggét. Rá kell nézni. Összefosná magát a gettóban.
-Menj vissza anyucihoz! Tapasztalatlan úri ficsúrokkal nem tárgyalok.-
Undortól vezérelten csapok térdemre. Többet vártam. Kreatívabb tervvázlatra számítottam. Kifejezetten gyatra ajánlatra vesztegettem időmet. Szánalmas bla-bla. Unalmas forgatókönyv. Részemről végeztem. Nincs mondandóm.
-Cola a ház ajándéka volt.-Hajolok előre az asztalra helyezett napszemüvegemért. Maradt egy tisztázásra váró pont. Félreértések végett, leszarom a fejét, de azt nem, ritkítja a bandák tagjait. Üvegre támaszkodva pillantok rá. Nem stílusom a fenyegetés. Jobban kedvelek tényeket közölni. Ezért se emelem fel hangom. Monoton, határozott, fagyos hangnemben zárom le csevegésünk.
-Ne szarozz az embereimmel, vagy kicsinállak!-
Vissza az elejére Go down
 

Trinity Nightclub

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Karakura Town ::   :: Belváros-