-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 A bosszú árnyékában

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A bosszú árnyékában - Page 2 Cl0te33500/45000A bosszú árnyékában - Page 2 29y5sib  (33500/45000)

A bosszú árnyékában - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A bosszú árnyékában   A bosszú árnyékában - Page 2 EmptySzer. Okt. 03, 2012 8:26 am

Mérgesen mordulok fel az egyértelműen nekem, mert hát mögöttem más nőszemély nincs, szegény Vöri boszit, pedig minden jelzővel lehet illetni, csak nem épp a tyúkmamival. Fincsi sake mellett egész viccesnek találnám ezt a beszólást és tutkóra vállon veregetéssel jutalmaznám tökfej Azashiro-t szemtelenkedően hízelgő szövegeléséért, de ebben a szentül elrontott pillanatban igenis a bő lére eresztett mellméretemre szívtam! Homlokomon ezerrel dagadt a visszavágás erőszakos mesterkedésének erecskéje, ne hagyjam már mindenféle jött-ment pszichopata beugasson, amikor azaz én reszortom és mi az már, ennyi kapitánnyal körbe zárva nem visz rá a lelki terrorizmus hablatyolásba fogjak?! El se hiszem, képes vagyok síri csendbe burkolózva buggyantott tojásként gőzölögni a rezsócska felett, miközben ez az eszelősen zakkant állativadék csak mondja és mondja, meg jön a bolha cirkusz hasonlatokkal. Na, de kérem szépen ez azért már sok lesz! Elfelejtkezik arról az icike picike bökkenőről a bolhák nagyon fürgék, többnyire utólag jön rá, ha megcsípik és cseppecskét kellemetlenek. Nagyon ajánlom mi is hasonlóan menő eszközökkel tanítsuk móresre ezt az zöldellő szociopata mókusoktól lepattant őrültet.
Azok után Miyo taichan-t mekkora érzékletes lepottyantással küldte el zabhegyező tanfolyamra kifestő üvegkupola zsírkréta negyedén túlra, kérdésem se lehetett, mennyire komolyan vesz minket. Ezzel a résszel, mondjuk egyet kellett értenem, mert az a sanda gyanúm, én se vennék komolyan egy kislányt, még, ha ekkora Aza-val összhangban csengő beszámíthatatlansággal is küzd. Nem azért, hogy azért, de ezt a gyereket látta már pszichológus? Érteni nem az én dolgom meg minden, csak kissé paráztatóan ijesztően viselkedik, mint, akinél elszaladtak otthonról a sarki közértbe zacskós zöldbabot venni. Igaz, édes egy némabob apukája után, meg se kéne rajta lepődnöm, plusz időm se sok maradt. Flúgos Marci ráunva a trécselésre szabadjára eresztette a lóerőket. Előbbi előadásától kiroppant derekam, szóval vártam a nagy csontkovács akció további jótékony hatásait, amik sajnálatos módon elmaradtak. Bitang erős és szándékos földelési indíttatással megfűszerezett lélekenergiája, olyan szépen arcon vágott, néhány pillanatra belém szorult a szuflás. Gondolatban eljátszadoztam vele, mindez váltotta ki koponyákat halluzok, mialatt Guren markolatára csúsztatva mancsomat készítettem be Yuuyake technikámat. Randa lila takonyszörnyek elég valóságosak tűntek, ne kezdjek tömeges elmeháborodottságtól is tartani. Helyette tarthattam a felém induló betonszaggató újrahasznosító környezet kókler katana-val megtámogatott becsapódásától.
Nem ettem meszet egyenruciba csurrantsak egy durcásan eltorzult arcú gyilkostól, vagy földbe gyökerezett szandikkal malmozzak, mikor szeletel fel lecsó vacsinak. Rémálmaimban fogok sikító frászt bezsebelni, addig maradt a csinos lábaimra támaszkodás. Előbb kell felkászálódnia ennyivel sushi-t generálhasson a szépségesen tökéletlen habtestemből! Gyorsított felvételes kotrása alatt Byakuren markolatára tekertem vörös szalagocskámat, ha már beköszön, gratulálok neki az érettségihez. Ahogy fejem fölé lendítette a kosaras pasimmal vetekedő és ezért igazán nagyra becsült karját, rögvest talajtól elrugaszkodva kapcsoltam be a nitró diszkó fokozatot. Könnyed villámtánccal balosára indexeltem, hogy az eddig békés egyetértésben maga mellett lóbált, fegyvertől mentesített zónaként viruló csuklójára tekerhessem a vörös anyagot. További cséplőgépes mészárszéki vagdalkozásait, egészségügyi okokra hivatkozva nem vártam be. Kieresztve a szalag hosszát ugrottam távolabbi épület tetejére, ami bölcselkedő mamut döntésnek bizonyult. Fél pislantással később akkora krátert repesztett maga köré, még a háztetőn szobrozva is sikerendült beinognom. Nem különösebben vettem zokon, csak az égszakadás-földindulás nem szerepelt a napi teendő listámon, de ha már így alakult, próbáltam kihasználni, míg újult erővel térítő előadást tartott a negyvenhatosok kifilézéséről. Ennél a pontnál legurult göndör kínos cseppecske homlokomon és bősz fütyörészésbe kezdve tettem ott se vagyok. Nekem aztán semmi közöm nem volt Eddie lehurrogásához, amibe kivételesen csúnyán belesültem pattogatott kukoricának. Jobbnak láttam arra fókuszálni csudiszépséges lélekenergiámat belevezethessem kattant hóhér karjára tekeredett szalagba. Szépséges tini ábrándjaimban bizakodtam, hátha nem tűnik fel neki az új és klassz kiegészítője, aztán remekül lebéníthatom, míg a többiek bedobnak valami haddelhaddos rohamosztagos üdvözlőkártyát. Felém billenne a mázli pont osztogató őszapó bajsza, akkor kurjantanék némi infót, csak úgy biztos, ami biztos, mert sosenem lehet tudni.
-Hohajohooo~h! Feltüzelt bikák ellen nem hinném sokáig kitart ez a bénítás, úgyhogy legyetek drágaságos cukorfalatka taichou-k és essetek neki! Köszi-möszi!-
Küldtem bőszen béke jeleket, miközben erősen fókuszáltam az orrom elé, nehogy kacér ficánkának szökni támadjon kedve, aztán úgy levegőbe lódítson, gyorstalpalón sajátítom el a rodeózás rejtelmeit.
Vissza az elejére Go down
Akiyama Akane
5. Osztag
5. Osztag
Akiyama Akane

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 153
Age : 33
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 5. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A bosszú árnyékában - Page 2 Cl0te45500/65000A bosszú árnyékában - Page 2 29y5sib  (45500/65000)

A bosszú árnyékában - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A bosszú árnyékában   A bosszú árnyékában - Page 2 EmptySzomb. Okt. 13, 2012 2:33 am

*Rezzenéstelen arccal figyelem ellenfelünket, tekintetemmel igyekszem a legapróbb mozdulatát sem elkerülni. Nem lepődök meg azon, hogy a kölyök ugrik először, mint valami elkényeztetett öleb. Általában úgyis az ilyenek szoktak a legagresszívabbak lenni a kutyák között, míg a hatalmas méretű bernáthegyik a leghiggadtabbak - hiába, míg előbbinek apró méretéből adódóan az a vesszőparipája, hogy mindenkinek bebizonyítsa, ő milyen erős és félelmetes, addig utóbbi tudatában van saját erejének, ebből adódóan pedig nem érzi szükségét annak, hogy mindenkinek nekiugorjon habzó szájjal...*
- Ostoba, átlátszó hazugságnak inkább az tűnik, hogy egy ilyen kislány a tizenegyedik osztag vezetője, de sajnos igaz...
*Jegyzem meg jól hallhatóan Miyoko önfényezésén, miközben Azashiróra pillantok, hogy reakcióját megfigyeljem - hihetetlen, hogy képes elhinni magáról, hogy egymaga képes akárcsak megsebezni is a szökött exkapitányt! Az előző lélekenergiából elég evidens pedig, hogy ha ellenfelünk akarná, már pusztán egy csúnyanézéssel elintézhetné a mitugrászt... Mindenesetre végül számára "elegánsabb" módot választ a kislány leállítására: egy egyszerű rúgással felé löki a holttestet, ami tulajdonképpen a kölyökhöz is jobban illik, hiszen nem túl régen még elég nagy örömét lelke a hullák rugdalásában és képességeik ócsárolásában. Önkéntelenül is vigyor telepszik ki arcomra, ahogy végignézem, milyen lealacsonyítóan kezeli "utódját", ahogy nemes egyszerűséggel elshunpózik előle és hagyja, hadd hadakozzon a semmivel. Mondjuk nem hiszem, hogy ebből meg fogja érteni, hogy még Azashiro sem kezeli egyenrangú (ellen)félként...
A volt kapitány kisebb monológjára nem reagálok semmit; egyértelműen nem tartom magam a bohóc, félnótás, dajka, kölyök kategória egyik képviselőjének sem. Sőt, még azt is megkockáztatom, hogy talán az egyetlen vagyok csapatunkból, akit "megdícsért", persze a saját elborult fogalmai szerint.
Nem sokáig elmélkedhetek azonban, ugyanis váratlanul valami megragadja egyenruhámat és lábamat... Lepillantva, majd körbenézve pedig undorodva állapítom meg, hogy összeaszott testek ráncigálnak nem csak engem, hanem mindenki mást is, ezzel egy időben pedig a félelem kezd el szinte fojtogatni és szétterjedni csontjaimban, olyannyira, hogy levegőt venni is nehéz lesz hirtelen... Szerencsére hamarosan bebizonyosodik, hogy mindez csak optikai csalódás és illúzió, mihelyst pedig ez eltűnik, rögtön megragadom az alkalmat arra, hogy egy közeli épület tetejére shunpózzak. Hiába, a kidou inkább távolsági fegyver, így hát jobb megtartani a megfelelő méretű privát szférát ellenfelem és köztem...*
- Abarekure, Kigahen Seijo!
*Oldom fel szinte abban a pillanatban zanpakutóm shikai alakját, így teljessé válik látásom is. Nem teszek azonban semmi mást, túl nagy odalent a mozgás, hogy egy nagyobb kidou-t biztonságosan elsüthessek, anélkül, hogy fennállna a veszélye, valaki mást is eltalálok ellenfelünkön kívül.*
- Mit tettek veled?
*Harsan hangom rövidesen, miután végighallgatva Azashiro mondókáját, újabb ötlet körvonalazódik bennem. Szavaim az övéhez hasonlóan engedékenyen hangzanak, ugyanakkor jól érződik mozdulataimból a tanácstalanság és bizonytalanság (ugyanis idő közben leengedem karomat és zanpakutómat is, szóval látszólag védtelen vagyok) - ha akar, könnyedén meggyőzhet arról, hogy valójában ő az áldozat és a saját oldalára állíthat...*
Vissza az elejére Go down
Nara Shiratori
9. Osztag
9. Osztag
Nara Shiratori

Férfi
Gemini Hozzászólások száma : 361
Age : 153
Tartózkodási hely : 9. osztag területe / Kapitányi iroda
Registration date : 2010. Jun. 21.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A bosszú árnyékában - Page 2 Cl0te40600/45000A bosszú árnyékában - Page 2 29y5sib  (40600/45000)

A bosszú árnyékában - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A bosszú árnyékában   A bosszú árnyékában - Page 2 EmptyHétf. Okt. 15, 2012 9:04 am

Nem esett jól, hogy csak én szereztem be komolyabbnak mondható sérülést, mert ebből talán úgy tűnhet, hogy nem vagyok olyan jó, mint a csapat többi tagja. Pedig csak egyszerűen balszerencsés voltam, mert rosszkor voltam rossz helyen. Viszont ez a komoly sérülés sem lesz sokáig komoly, mivel tapasztalt vagyok a gyógyító kidou használatában. A balszerencsémet ellensúlyozva szerencsére még nem használtam el sokat lélekenergiámból, amivel megkönnyítem regenerációmat. A 4. osztagosok tudják a legjobban, hogy a gyógyító kidou alkalmazásakor először a sérült lélekenergiáját szokták visszahozni, ami így elősegíti a gyógyulást. Én pedig most könnyedén kihagyom a lélekenergiám pótlását és egyből a gyógyításba kezdek bele.
- Megvagyok. - válaszolok Hana-sannak az egyetlen egy léleknek, aki aggódott miattam, nem mintha elvártam volna mindenkitől, hogy idetóduljanak és ápolgatni kezdjenek vagy valami. Az bőven elég volt és jól is esett, hogy valakit érdekelt, egyben vagyok-e. Vagy az is előfordulhat, hogy a többiek bíznak bennem, hogy egy ilyen támadástól nem hagyott itt a fogamat.
Ahogy Azashiro megjelent előttünk, Miyoko egyből rávetette magát és közölte vendégünkkel, hogy ő a 11. osztag kapitánya. Ezt nagy butaságnak tartottam a részéről, hiszen ha eddig lenézte a Gotei 13-mat, akkor a szemében még mélyebbre kerülünk, amikor tudomást szerzett, hogy a 11. osztag kapitánya egy kislány. Tudom, hogy a 11. osztag forrófejű és előbb cselekszenek, mielőtt gondolkodnának, de hogy már Miyoko sem tudja fölmérni a kettejük közötti erőkülönbséget. Én okosabbnak hittem őt, elvégre Vera lányáról van szó, bár az apja meg a 11. osztag egykori kapitánya, de akkor is.
- Ebben téved. A félelemben nincs semmi rossz. A félelem azt mutatja meg, hogy az egyénnek van még hova fejlődnie. - próbáltam valami okosat mondani, hogy ne csak a sarokban üldögéljek. És ezt nem csak úgy mondtam, valójában így gondolom. Ha félek valakitől, akkor nem gyenge vagyok, hanem vannak nálam sokkal erősebb ellenfelek, ezért többet kell edzenem, hogy felérjek hozzájuk.
Nem nagyon érdekelt, hogy mit gondol rólunk és minek nevez, egyik fülemen bement a hangja a másikon meg ki. Ezután Azashiro előhúzta zanpakutouját, majd hatalmas mennyiségű reiatsu került a levegőbe, aminek méreténél csak a vérszomja és a gyűlölete volt nagyobb. Látszott is, hogy nem egyszerű reiatsuról van szó, fojtogató érzés fogott szó szerint és rémképeket is láttam. Lehet, hogy normál esetben féltem volna, de most nem vagyok egyedül, így nem engedhetem meg magamnak, hogy félelmet érezzek. Lehet, hogy egyedül nem lennék számára ellenfél, de most többen vagyok, így pedig biztos, hogy van esélyünk.
Végre neki is kezdett a támadásnak, ezért jónak láttam, hogy egy kicsit arrébb shunpozok, hogy előkészüljek egy bakudou alkalmazásához. Egy kicsit zajos volt ugyan a környezet és még kőzet darabkák is repültek össze-vissza, de én bőszen koncentráltam a halk idézésre. Jelen esetben extra figyelmet fordítottam minden apró részletre, mivel egy ilyen magas szintű kidounál a legapróbb hiba is elronthatja az egész mágiát.
Amíg a kidou előkészítésével foglalkoztam nem nagyon tudtam figyelemmel követni a körülöttem zajló eseményeket, így fogalmam nincs, mi történt eddig. Amint végre ismét figyeltem láthattam a felállást és hallottam Hana-sant, hogy megbénította Azashirot, ami nekem pont kapóra jött.
- Nekem bőven elég időt nyert Hana-san. Bakudou 99, Kin! - felvettem a kidouhoz szükséges kézjelet, majd megidéztem a két vastag szalagot, amire még jöttek a vaslapok is, hogy megkötözzék Azashirot. Nem tudom, hogy Hana-san milyen bénítást alkalmazott, de jól tette, hogy használta, mert így kevesebb az esélye, hogy kitérjen az egyik legerősebb bakudou elől.
A kidou alkalmazása után végre előhúztam a zanpakutoumat, mert hát nem voltam benne biztos, hogy ennyi elég lesz Azashiro megbénításához. Talán egy kis időt nyerünk vele, ami alatt egyesíthetjük erőinket és egy csoportos támadással harcképtelenné tehetjük.
Vissza az elejére Go down
http://myanimelist.net/profile/LeoWyatt
Matetsaku Kai
Shinigami
Shinigami
Matetsaku Kai

Férfi
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 101
Age : 31
Tartózkodási hely : Edzőtér | Vera vagy Miyoko mellett
Registration date : 2009. Oct. 10.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A bosszú árnyékában - Page 2 Cl0te15500/30000A bosszú árnyékában - Page 2 29y5sib  (15500/30000)

A bosszú árnyékában - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A bosszú árnyékában   A bosszú árnyékában - Page 2 EmptySzer. Okt. 24, 2012 9:12 am

Egyre érdektelenebb számomra ez az egész. Lassan sikerül felmérnem az erőkülönbségeket, és azt kell mondjam, Azashironak rosszul áll a szénája. Megcsóválom a fejem, majd átváltom nodachiba a kardomat, és támadni készülök. Előbb a többiek, aztán csak én. Meg kell tudnom, hogy hol van testének gyengepontja, vagy csinálni egyet-kettőt. Lenne is rá pár ötletem, hogy hogyan kéne. Komorra húzom a tekintetemet, egy pontot keresek rajta, amit meggyengíthetnék. Becsukom a szemem, az elinduló forgatag előtt, és várom a pillanatot. A kislányom képes volt elhamarkodottan cselekedni, én nem fogom elkövetni ezt a hibát. Kipillantok magam elé, és kiszúrom a lábait. Azt kell megtámadnom. Az őrület heve kapta el szerencsétlen ex-kenpachit, majd védtelenné tette magát előttünk. Nem is biztos, hogy annyira védtelen, csak egy színjáték, viszont a kidouk akkor is hatásosak ellene, az ellen semmit sem cselekedhet. Mikor a Kin szót hallom, futásnak eredek, és megforgatom a fegyveremet. Két kapcsolásra egy yarévé növi ki ismét magát, egész karomat hosszabbításnak használom, kábé a végén fogom a fegyvert. Testemmel is úgy fordulok, hogy minél gyorsabban, és mélyebbre érjen oda a kardom. A fegyverforgató kezével ellentétes combjára támadok, hogy ha hárítani szeretne a későbbiekben, akkor nehezebb tudja megállni a kapitányok rohamcsapásait. Ha úgy látom, hogy van még időm rá, a másik lábába is belevágom a fegyvert. Azért nem a fejére csapok, mert nem szeretném, hogy meghaljon. Nem akarom megölni, és ezt láthatják a többiek is. Lehet érte hibáztatni, de engem nem harcolni küldtek ide, legalábbis nem Azashiro ellen. Sokkal inkább a csapatot kellett volna összetartanom, de nem igazán sikerült. Nara-taichou és Kuchiki-fukutaichou képesek arra az együttműködésre, amire most szükség van. A többiek valahogy csak rombolják ezt az egészet, illetve jómagam szerepe is eltűnt általuk. Tanácsomért jöttek, de mégsem kíváncsiak rá. Miért is lennének. Csak szótlanul megfordulok, és elindulok, a hátamról ledobom a kapitányi haorit. A kardomat is elteszem, egy cigarettára gyújtok rá. Semmi sem érdekelt, ami mögöttem történt, akár sikerült a kis akcióm, akár nem, de valljuk be, egy 99. szintű bakudou alól nem lehet csak úgy kitörni, pláne ha az a 9. osztag kapitánya idézte meg, aki szintúgy eléggé jól ismeri a varázslatok működését. Ha ebből gond nélkül szabadul ki, akkor nagyon sok horzsolás lesz este a kislányomon, és kenegethetjük Verával egész este. Megrántottam a vállamat, ez még vállalható. Meghalni nem igazán fog, ezt már felmértem. Már méterekkel elsétáltam tőlük, ha ez bárkit zavar, csak annyit válaszolok.
- Otthon sok a teendőm, tudod valakinek ebédet is kell csinálnia- vágom a kérdezőhöz közömbösen, majd valóban elhagyom a csata teret. Nincs itt már semmi szükség rám. Négyen meg tudják csinálni. Ha sikerült tervem, és megsebeztem, akkor szerintem nem kell szavakba öntenem a tanácsomat, hol is van a gyengepontja. Ha meg nem sikerült megsebeznem, mert valamilyen módon sikerült megszűntetnie az egészet, ami valljuk be szép dolog lenne, akkor nem tudtam megsebezni, szóval rám ismét nincs szükség. Otthon viszont már otthon van Macska, aki vakarja a falat, hogy etesse meg valaki. A családomat etetnem kell. Talán még be is vásárolok előtte. Mi nincsen otthon? Azt hiszem szereznem kéne egy kis tojást még, elkészítek valami finomat. Egy mélabús nótát kezdtem el dúdolni, bár rossz kedvem nem volt… egész pontosan semmilyen kedvem nem volt. Talán ezért is hagytam itt ezt a kis küldetést. Nem tudok értékeket párosítani a dolgokhoz, nem fűzök hozzájuk érzelmi dolgokat. Miyoko, gyere haza hamar, nélküled üres a ház, és az életem. Üres lennék már magam is? Nem több egy hollownál? Talán ezért is lehet, hogy annyira megfigyelnek engem, félnek, hogy hollow leszek? Én egy családos apa vagyok, aki nyugalomra vágyik, és megbecsülésre. Tanítok, hátha a jövő generációja meghallgatja mondandómat. Egy-két harcos ki fog kerülni a kezem alól, akik nagy dolgot tesznek, és életük utolsó pillanatában fel fogok én is bukkanni, hogy én megtanítottam hogyan kell meghalni. Hogy hogyan? Boldogan.

Vissza az elejére Go down
Atarashi Miyoko
11. Osztag
11. Osztag
Atarashi Miyoko

nő
Virgo Tiger
Hozzászólások száma : 93
Age : 25
Registration date : 2010. Aug. 09.
Hírnév : 35

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A bosszú árnyékában - Page 2 Cl0te51900/65000A bosszú árnyékában - Page 2 29y5sib  (51900/65000)

A bosszú árnyékában - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A bosszú árnyékában   A bosszú árnyékában - Page 2 EmptySzer. Okt. 24, 2012 12:47 pm

Az adrenalintól örömittas arcomról hamar lehervadt a vigyor. Komor, feszülten összpontosító vonásaim azt jelezték, hogy nem veszem félvállról az egykori Kenpachit. Ha mosolyogsz harc közben, akkor nem figyelsz eléggé, egy hiba pedig könnyen súlyos sérüléshez vezethetett. Többen talán azt gondolták, hogy elkomolyodásom Azashiro nii-chan megalázónak tűnő gesztusának szólhatott, hiszen erőtlen támadásomat egy elhervadt virággal oltotta ki, aztán faképnél hagyott egy jelentőségteljes pillantást követően. Kuku... miért is hinné, hogy egy magamfajta lánygyermek méltó ellenfél volna, mikor sohasem látott még harcolni? Bolond lenne... Számomra sokkal többet jelentett lenézése, mint gondolná, a malmomra hajtotta a vizet. Még Kalóz nee-chan szavai is megerősítették, hogy tőlem nem kell tartania. Csak így okozhattam neki meglepetést, idővel rájöhet, hogy apró és törékenynek tűnő testemben olyan potenciál lappang, mely túl fogja szárnyalni a legnemesebb halálisten tudását is. Most azonban még gyengébb voltam nála, ám ez nem akadályozott meg abban, hogy harcolni akarjak vele és le akarjam győzni. Nem vagyok gyáva, ki megfutamodik a nála hatalmasabb erőt érezve.
- Ha olyannyira nevetségesnek tartod Miyokót, miért tértél hát ki gyenge támadása elől egy lélektelen porhüvely mögé bújva? - szólt kérdésem fennhangon, mellyel puszta célom csak a bosszantása volt. Egy apró tüske, mely forralhatja az agyvizét, hogy mikor a gyümölcs megérik és elveszti önkontrollját, könnyebb legyen vele végezni. Merthogy meg fog halni... ugye? Twisted Evil
Meglepődve vetettem lila íriszeim fényét lábaim irányába, ahogy jeges markok fonódását éreztem meg bokáim körül azt követően, hogy ellenfelünk kivonta kardját. Libabőrös lettem az érintéstől, miközben a hideg felkúszott csontjaimon, gerincemen keresztül és behatolt elmém legmélyére a halál hírnöke. Elakadt a lélegzetem, szemeim pedig tágra nyíltak, és ahogy a jelenség végül elmúlt, csak a rémült lihegés maradt meg. És a fejfájás. Késként hatolt kobakomba a kín néhány pillanat erejéig, én pedig a halántékomhoz kaptam és a fájdalomtól eltorzult arcom. Ám mindez gyorsan elmúlt, és mikor összeszorított szememet kinyitottam, eszelős vigyor került vékony ajkaimra. Kuncogni kezdtem. Ismerős volt ez az érzés, nagyon is. Ahogy a félelem a szívembe markolt... Majokko jóvoltából elégszer tapasztaltam. Örömöm túlcsordult, hogy olyasvalakivel harcolhattam, aki képes volt kiváltani belőlem ezt az érzést. Vigyorogva figyeltem, ahogy kibontakozik előttem a küzdelem. Velem azonban úgy látszott, nem törődik senki. Sem a "társaim", sem Azashiro.
~ Nincs szükségük rád... ahogy neked sincs őrájuk.
Felemeltem lándzsámat a levegőbe és lassan megpörgettem a fejem fölött, mielőtt visszaengedtem volna. Elindultam a társaság felé, előbbi forrófejűnek tetsző támadásommal ellentétben most higgadt, kimért léptekkel. Akkor torpantam meg csak, mikor a papa elhaladt mellettem. Hideg, megvető pillantást vetettem rá. Olyat, amilyet még sohasem láthatott. Többé már nem 11. osztagos... A régi papa nem fordított volna ostoba módon hátat az ellenségnek, de legfőképpen nem hagyott volna ott egy ilyen félelmetes és nagy hatalommal bíró küzdőfelet. Mikor elveszítette a haoriját, meghalt. A harcos halt meg benne, akire felnéztem, aki a példaképem volt. A papa most már nem volt más, mint egy üres báb, kit a szél rángat ide-oda. Szülőm volt, de nem mentorom immár. Lehajtottam a fejem, szemeimet árny rejtette el. A levetett haorihoz sétáltam és csikorgó fogakkal rátapostam az értéktelenné vált ruhadarabra. A szimbólum, mely a legerősebb harcosok mentalitását jelképezte, egy arra méltatlan hátra került, majd úgy vetették le, mint egy közönséges, eldobható ruhadarabot. Ez a fehér lepel immár nem az enyém volt, szégyenteljes lett volna újra magamra ölteni egy megtört, bukott Kenpachi szennyétől bemocskolódott haorit.
Felpillantottam Kalóz nee-chanra. Ostoba... Kiengedett shikaijal próbálja elhitetni Azashiro nii-channal, hogy érdekli a mondanivalója, miután a fél osztagát lemészárolta? Valóban elhiszi, hogy egy ilyen átlátszó trükkel képes lesz becsapni egy olyan halálistent, akinek intelligenciája messze túlszárnyalja az övét? Ennél hiteltelenebb előadást el sem tudtam volna képzelni, messziről szaglanak mézesmázos szavai a hátba szúrás, az árulás bűzétől! Úgy hittem, az egyik legerősebb kapitány a Gotei 13-ban, de most már tudom, hogy csupán egy ripacs az 5. osztag vezetője is, aki önnön hatalmától megrészegedve hiszi magát többnek, jobbnak, okosabbnak.
- Elég ebből a bohóckodásból... - csendült fel sötét, vészjósló hangszínem sűrű, vastag felhőkbe burkolózva - Ez a Gotei 13 pusztulásra hivatott - tettem hozzá, yarim körül pedig az előbbi mozdulatom hatására lilásfekete légörvény képződött, mely egyre sűrűbb lett, egyre erősebben kavargott a fegyverem körül. Lefelé irányuló suhintásommal engedtem útjára a forgószelet, mely ugyan nem volt túl gyors, de ahhoz elég erős volt, hogy az épületet, melyen Akiyama nee-san állt, letarolja. A tornádót villámtáncommal követtem, és a kapitány reakciójától függően shikai technikám rejtekéből támadtam rá előbb egy döféssel a törzse felé, majd megfordítva a fegyvert, a másik végével igyekeztem ütést mérni a fejére. Támadásom mögött minden kétséget kizáróan valódi gyilkos szándék volt, nem pedig hamis szavak és csalóka tettek. Nem volt rá szükség, hogy közöljem Azashiro nii-channal: én az ő oldalára álltam.
Vissza az elejére Go down
Hirako Shinji
Admin
Admin
Hirako Shinji

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 380
Age : 30
Registration date : 2008. Sep. 30.
Hírnév : 35

A bosszú árnyékában - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A bosszú árnyékában   A bosszú árnyékában - Page 2 EmptyCsüt. Nov. 01, 2012 10:30 pm

Akane színjátéka talán még sikeresnek is lett volna mondható, amennyiben nem aktiválja lélekölőjének shikaiját, ami szimbolikusan körülbelül egy kibiztosított gránát mosollyal való átadásával ért fel, ennek megfelelően Azashiro az egyre erőteljesebbé váló fejgörcsök között csupán megvető horkantással illette a gyenge próbálkozást. Legnagyobb megrökönyödésére támadása senkit nem sebezett meg, sőt, inkább ellenkezőleg, Ő került szorult helyzetbe. Halántékán jól láthatóan kidagadtak az erek, bőre pedig egészségtelen, szürkés árnyalatot öltött magára. Hana bénítása láthatóan eredményesnek mondható, azonban a teljes sikerben vélhetőleg a Kuchiki-ház vezetője sem reménykedett, ennek megfelelően habár nehézkesen is, de képes felemelni megszalagozott kezét, ám még mielőtt bármiféle hadout alkalmazhatott volna, a Kyuubantai kidoukban igencsak járatos kapitánya a megfelelő előkészületeket követően aktiválta a majdhogynem legerősebb bakudout. A spirituális anyag a pillanat tört része alatt kötötte hátra karjait, a nehéz fémlapok által kifejtett erőhatás pedig a földhöz szegezte, látható erőlködése ellenére sem akart engedni. Kai fegyverével végrehajtott kegyelemdöfései csak habként szolgáltak a tortán, bíbor vércseppek kezdték öntözni a krátert, ahol utolérte a sors. A kapitányok között kialakult összetűzés vélhetőleg néhány másodpercre elvonta a csapat többi tagjának figyelmét Kenpachiról, megbéklyózva és legyőzötten már feleannyira sem tűnt veszélyesnek, talán meggondolatlanul még hátat is fordíthattak Neki. Ezzel egyidejűleg a távolból robbanás morajlása hallatszott ismét, az irányból egyértelműen kitűnt, miszerint a Negyvenhatok Tanácsának épülete felől jött, ezt a felszálló füstoszlop be is bizonyította, azonban a vadászok pillantása önkénytelenül is a fülsiketítően ordító férfire siklott.

Tömény, ibolyaszín lélekenergia-oszlop emelkedett fel testéből oly’ intenzitással, talán még a legerősebb taichōk térde is megbicsaklott egy másodpercre nyomása alatt. Az elképesztő mennyiségű reiatsu közepette a Kin szíjai egyszerűen szétfoszlottak, amire rátett egy lapáttal a megnövekedett fizikai erő is. Zanpakutōja szellemének pusztulását követően a szökött fegyenc lelke egyszerűen megtört, szíve elveszett, ezzel egyidejűleg szájából sűrű, fehér anyag tört elő, ami lassacskán egész testét beborította. Az átváltozás gyorsasága képtelenségnek tűnt, mint ahogy a támadás is, amit az idősebb Matetsaku védtelenül maradt háta felé intézett. Aranyló fénygömb robbant ki előre nyújtott baljából egy villám erejével, tökéletes precizitással találva el hátán egykori utódját, aki ennek következtében rongybabaként emelkedett a levegőbe, hosszú röppályát leírva csapódott be végül méterekkel arrébb, felszántva az utcakövet, a találat helyén égett, megfeketedett bőrrel. Természetfeletti rikoltással csapta ki újdonsült szárnyait, az ezáltal bekövetkező légroham szinte teljesen letarolta az épületeket a környéken. Óvatosan emelkedett a levegőbe, egyelőre csupán próbálgatta mire is képes új fizikuma. Keselyűként körözött az alant egymással hadakozók felett, kísértetiesen világító íriszei hátborzongatóvá tették eldeformálódott, hollow-szerű alakját. Az ég ezen idő alatt beborulni látszott, haragosan kéket öltő felhők kúsztak egymáshoz, kis híján esti sötétségbe burkolva Soul Societyt. Vakítóan fehérlő energiapászmák cikáztak ide-oda, egy jobb megfigyelő talán észrevehette, hogy a lény szorongat valamit a markában. Az egykori lélekölő – Zakuro – porhüvelye volt az, melyből először kisebb, majd egyre nagyobb darabokat tört le az orkánná erősödő szél.
A bosszú árnyékában - Page 2 Anima__Hecatondies_Sigma_by_Wen_M
S amikor a katana véglegesen semmissé lett, a régen büszke harcos elvesztette mindazt, ami emberré tette. Személyiségének utolsó morzsái görcsösen igyekeztek kapaszkodni az elkorcsosodott testhez, viszont fájdalomtól átitatott vonyítása elsöpörte ezeket. Legalább tucatnyi, a korábban látotthoz hasonló gömb materializálódott körülötte, egyre gyorsuló pörgésbe kezdve alakítottak ki egyfajta fénygyűrűt, ami hirtelen szélesedett ki, legalább egy félmérföldes körben lefedve a területet. Záporesőként hullottak alá a gömbvillámhoz hasonlatos lövedékek, tökéletes pusztítást végezve ezáltal a Seireitei látképén, nem kímélve sem az építményeket, sem pedig shinigamikat. Egy villanás következtében tűnt el az égboltról, csakhogy ismét megjelenve hosszú farkát az aléltnak látszó tanácsadó nyaka köré tekerje. Az érzelemmentes csontálarcon semmi sem tükröződött, a következő lépése kikövetkeztethetetlennek érződött.
Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Akiyama Akane
5. Osztag
5. Osztag
Akiyama Akane

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 153
Age : 33
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 5. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A bosszú árnyékában - Page 2 Cl0te45500/65000A bosszú árnyékában - Page 2 29y5sib  (45500/65000)

A bosszú árnyékában - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A bosszú árnyékában   A bosszú árnyékában - Page 2 EmptySzomb. Nov. 03, 2012 6:34 am

*Szánalmas, hova fajult a Gotei 13 vezetősége... - fordul meg fejemben, ahogy végignézek a csatatéren. Azashirót ugyan sikerül megbéklyóznia Hanának és Narának, ám a kölyök és az apja messze lebecsülik az egész küldetést, különösen az idősebb Matetsaku. Hogy van pofája ahhoz, hogy hátat fordítson egy ilyen erős ellenfélnek, még akkor is, ha az a legerősebb kidou-val van lebénítva?! Hogy viselkedhet így egy volt kapitány?! Lesülne a képemről a bőr, ha akár csak megfordulna a fejemben, hogy hagyom a fenébe a feladatot, amit kiróttak rám, különösen, ha a felénél sem járok a teljesítésnek... Ez meg elsétafikál, majd bejelenti, hogy még főznie kell - röhejes. Ráadásul előtte is csak hátráltatta és szabotálta dolgunkat, hiszen tanácsadóként egy szót nem nyögött ki, amikor meg igen, akkor meg bár meg se szólalt volna! Mi tagadás, a 11. osztag jelenlegi kapitányának volt kitől tanulnia a hülyeséget... Mártírkodni bezzeg van esze - összes mozdulatából süt a nemtörődömség és hogy szerencsétlen áldozatnak hiszi magát. Csak tudnám, hogy ha ennyire szájhúzva jött el, akkor miért vállalta el egyáltalán a küldetésben való részvételt, hiszen annyi döntési joga azért még van akadémiai tanárként (pláne, hogy már nem is tartozik a tizenhárom őrosztag kötelékéhez olyan szorosan), hogy visszautasítson ilyesmit, és akkor talán egy kompetens tanácsadót kaptunk volna, aki ért is a dolgához.
Ennél már csak annak "örülök" jobban, amikor még "tanácsadónk" egy szem gyermeke is nekiáll legénykedni - mégpedig ezúttal nem Azashiróval, hanem velünk. Rosszindulatú tekintettel szembefordul a csapattal és habár igyekszik nagyon erősnek és legyőzhetetlennek tűnni azzal a lándzsapörgetéssel, valamiért nem hiszem, hogy célt fog vele érni...*
- Inkább az áruló hivatott pusztulásra!
*Kiáltok felé válaszként, mikor a kölyök használni kezdi zanpakuto-ját. A forgószél indulása után nem sokkal már jól látszik, hogy az őrhelyemül szolgáló épület lesz valószínűleg a célpontja... Rezzenéstelen arccal shunpózok egy másik, távolabbi épület tetejére (tisztes távolságot tartva a széltől), mielőtt még betalálna a légörvény, élénken figyelve, hogy az idő közben shikai-ában eltűnt Miyoko hol fog felbukkanni, hogy nekem támadjon. Merthogy ez a szándéka, nem is kétséges, ezt az összeomló épület is ékesen bizonyítja... Csak azt ne higgye, hogy meg fogja úszni ezt az egész gyilkossági kísérletet sértetlenül és büntetlenül! Mondjuk az egész próbálkozás nevetséges, hiszen minden önteltség nélkül állíthatom, hogy van köztünk némi erő- és tapasztalatbeli különbség a javamra.*
- Bakudou 79: Kuyou Shibari! Bakudou 30: Shitotsu Sansen!
*Nevezem meg a két kidou-t, amikor végre megjelenik a kislány - a köztünk lévő távolságot ennyi idő alatt nem hiszem, hogy megtenné, elvégre én sem vagyok hülye, hogy kidou-sként hagyjam magamat felkoncolni egy közelharcossal... A két bénítással párhuzamosan lélekenergiámat is kiengedem, ami remélhetőleg szintén visszatartó erő lesz majd az áruló számára, majd sikeres akció esetén Nara felé fordulok.*
- Egy ezeknél erősebb kötést is rászórhatnál még, nehogy kitörjön és tovább akadályozzon minket! És most szóljon, aki még át akar pártolni az ellenfélhez...
*Kiáltok felé, a második mondatot már Hanának is címezve, amikor Azashiro lélekenergiája ismét felszabadul, ennek hatására pedig pár másodpercig alig kapok levegőt. Nem túlságosan meglepő ekkora reiatsu mellett, hogy viszonylag könnyedén kitört a pecsétből... Hirtelen az égbolt is elsötétül - csoda, hogy nem kezd el mindezek mellé még az eső is zuhogni. Mondjuk nem mintha a gömbvillámszerű valamik nem lennének éppen elegek... Egy Enkosent megidézve igyekszem védeni magamat tőlük, miközben azért megpróbálok kitérni némelyik energiagömb elől, ezúttal már a lidérccé változott szökevényre koncentrálva, aki egy pillanatra újra eltűnik, hogy később a már megtámadott Kai-jal végezzen. Apropó, remélem, valaki előbb-utóbb őt is összekaparja majd...*
- Hadou 63: Raikouhou!
*Nevezem meg rövid töprengés után az újabb kidou-t, amit ezúttal már az eredeti megbízásban is szereplő ellenfelünkre zúdítok, bár igyekszem úgy betájolni a támadást, hogy az ájult shinigamit lehetőség szerint kihagyjam belőle.*
Vissza az elejére Go down
Atarashi Miyoko
11. Osztag
11. Osztag
Atarashi Miyoko

nő
Virgo Tiger
Hozzászólások száma : 93
Age : 25
Registration date : 2010. Aug. 09.
Hírnév : 35

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A bosszú árnyékában - Page 2 Cl0te51900/65000A bosszú árnyékában - Page 2 29y5sib  (51900/65000)

A bosszú árnyékában - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A bosszú árnyékában   A bosszú árnyékában - Page 2 EmptyVas. Nov. 04, 2012 8:48 am

Figyelembe vettem a körülményeket és a tényezőket, majd választottam az előttem körvonalazódó lehetőséget tárházából. Elnyesni ellenségünk élete fonalát. Ez volt a kívánságom, mely döntésemet befolyásolta. A köztünk lévő erőkülönbség miatt csapdára volt szükségem ahhoz, hogy véghezvigyem nemes küldetésemet, és hiába nem vonzott az effajta aljas játék, a cél szentesíti az eszközt. Elvetettem a lehetőségét annak, hogy felhasználjam társaim segítségét, ha tartom magam a csapatmunkához, melyet egyébként sem szerettem, akkor a végső döfés nem nekem jutott volna. Kenpachi vagyok, feltétlenül a sajátomnak éreztem ennek a harcnak a megvívását. Az én kezem által kellett elesnie a múlt üszkös hagyatékának.
Nem ért meglepetésként, mikor Akiyama nee-chan árulóként bélyegzett meg, sőt, még örültem is neki, hogy a buta felnőttek képtelenek voltak átlátni gondolkodásmódomat. Így komolyabbnak fog tűnni a színjáték is, mely voltaképpen csak félig volt az. Kristálytiszta volt előttem, hogy nem kell visszafognom magamat, teljesen komolyan megtámadhatom a kapitányt, hiszen ereje felülmúlta az enyémet. Egy olyan szintű támadást, melyet a shikaiom enged számomra, félre kellett tudjon söpörni. Arra számítottam, hogy Kalóz nee-chan nem fog ártani nekem még így se, csak egyszerűen kitér, én pedig elfoglalhatom a helyem Azashiro nii-san mellett további agresszió nélkül, és kellő ügyességgel manőverezve végül szívébe döfhetem lándzsámat, mikor nem számít rá. Nem volt kockázat, csak nyereség, ám mindez attól függött, a megtámadott kapitány hogyan reagál. Megbíztam az értékítéletében, hogy hallgat a józan eszére és nem fogja a Gotei 13 másik kapitányát félreállítani az útból, hogy nem enged a belső viszály illúziójának egy csata kellős közepén, mikor minden tettnek jelentősége, célja van, és nem léteznek kőbe vésett szabályok és szövetségek. Most már tudom, hogy hiba volt egy ostoba felnőttől elvárni mindezt, aki nem is sejtheti hűségem fokát a Gotei 13-hoz.
Felnyögtem, ahogy a sárga béklyó hozzávágott és odaszögezett az egyik épület oldalához, majd körbevett a sötétség is, melyet a másik kidou okozott. Szikrázó szemekkel pillantottam a féleszű kapitányra, hiába feszegettem a végtagjaimat, képtelen voltam megmoccanni. Lélekenergiámat használva sem tudtam ilyen erős lekötéseket összeroppantani, teljesen tehetetlenné és kiszolgáltatottá váltam. Puszta nézővé egy olyan csatában, melyet én akartam megnyerni. Tch...
A távoli robbanás hangjára ezernyi vészharang kezdett zúgni, kongani a fejemben. A baljós érzés azonban túl későn jutott el a tudatomig, már nem volt időm megszólalni, mielőtt felcsapott volna a tömény lélekenergia oszlop. Súlyába béklyóim is beleremegtek és foszladozni kezdtek, a gyengébbik végül darabjaira is tört, míg én fulladoztam a teher alatt. Megszűntét köhögésem és heves lihegésem jelezte, de amint lehetett, felkaptam a fejemet, hogy lássam, mi történt ellenségünkkel. Az elém táruló látvány egyszerre volt csodálatos és rémisztő, ám az én szívembe csak akkor költözött félelem, mikor a papát eltalálta, ő pedig aléltan terült el a földön.
- E-eressz! - kiáltottam még kissé erőtlen hangon, és kétségbeesetten próbáltam lerázni magamról meggyengült bilincsemet, mely még így is elég stabil volt ahhoz, hogy ne tudjam elpusztítani. Hitetlenkedve bámultam az átalakuló Kenpachit, ki egyre kevésbé emlékeztetett arra a dicső harcosra, aki egykoron volt. Lidérccé változna talán? Elveszett volna a szíve? Még számomra is megmagyarázhatatlan volt, ami előttem lezajlott.
- Széthullik a zanpakutouja... - jegyeztem meg magamnak, keresve az okokat. Szóval meghalt volna? Elveszítette emberségét és dühöngő vadállattá vált lelke pusztulásával? De miért, vajon? Lehajtottam a fejemet, hogy a szélvihar által sodort törmelékek ne az arcomat érjék, és összeszorított fogakkal viseltem a fájdalmat, amit az oldalamba és a lábamba becsapódó kődarabkák okoztak. Ám végül mikor az egyik villámló gömb csapódott belém, nem bírtam tovább, könnyes szemekkel jajdultam fel, ahogy átjárta minden porcikámat az égető érzés. Újabb erőfeszítéseket tettem azért, hogy kiszabaduljak, de csak hasztalan vergődés vált ki láncaim lerázásának kísérletéből. Dühödten pillantottam fel, de mihelyst Azashiro nii-sanra vetettem a tekintetem, megbénultam a látványtól...

Tömény, lilásfekete reiatsu robbant ki Miyoko testéből. Bár Azashiro lélekenergiájának súlyához nem volt fogható, az érzés, amit okozott hasonló volt ahhoz, amikor a csapat tagjai csontvázak érintését érezhették lábukon. A veszélyérzet, ami a kislányban keletkezett, váratlan heves reakciót váltott ki. Érzelmei eluralkodtak rajta, hiszen bármekkorát csalódott a papájában harcosként, ettől függetlenül az apja volt, akit szeretett. Tudat alatt átengedte a gyeplőt zanpakutouja lelkének kétségbeesésében, mely szívébe költözött, Majokko pedig örömmel segített, hiszen ezen formájával sanyargathatja gazdáját is. A reiatsu egyfajta burkot képzett Miyoko körül, majd megrepedt és szétrobbant. Átalakulása nem volt olyan drasztikus, de öltözete megváltozása, felemás színű, piros és sárga szemei, tépett bőrszárnyai, valamint opresszív, enyhe félelmet keltő aurája kellően bizarr külsőt kölcsönöztek neki. A bakudou, mely eddig fogva tartotta, az erőfeloldástól szertefoszlott, hideg és kegyetlenséget sugárzó tekintetét pedig a harctérre vetette. Arca azonban kifejezéstelen maradt, hiába az apja iránt érzett féltés, mint egy rideg maszk, úgy kövültek meg az érzelmektől mentes vonások. Mióta a 11. osztag kapitányi címéért folytatott küzdelemben átalakult, azóta zanpakutoujának ezen formája volt Miyoko bankaiaként ismeretes. Harmadszor került ebbe az önpusztító állapotba, most is félelmet nem ismerve rugaszkodott el a talajtól, és szárnyait magabiztosan használva szerzett sebességet ahhoz, hogy az Azashiro Kenpachiként ismert szörnyeteget ledöntse a lábáról, vagy legalábbis ellökje a Raikouhou útjából akár saját magát feláldozva. A fájdalmat úgyis csak tompán érezte, a testét uraló zanpakutou léleknek meg nem számított a testi épsége. Azt viszont, hogy Kait pajzsként használhassa a lidércszerű lény, nem kockáztatta meg. Végül fekete füst által beborított lándzsáját megragadva megkísérelte elválasztani a kreatúra farkát a testétől, hogy kiszabadíthassa papáját a karmai közül. A yari egyik oldalsó pengéjét kívánta belevájni Azashiro farkába, fegyverét szinte hajította ezen cél érdekében, arra apellálva, hogy a végén lévő láncnál fogva rántja majd vissza magához.
Vissza az elejére Go down
Nara Shiratori
9. Osztag
9. Osztag
Nara Shiratori

Férfi
Gemini Hozzászólások száma : 361
Age : 153
Tartózkodási hely : 9. osztag területe / Kapitányi iroda
Registration date : 2010. Jun. 21.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A bosszú árnyékában - Page 2 Cl0te40600/45000A bosszú árnyékában - Page 2 29y5sib  (40600/45000)

A bosszú árnyékában - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A bosszú árnyékában   A bosszú árnyékában - Page 2 EmptyCsüt. Nov. 08, 2012 9:32 am

Egy kisebb mosollyal fejeztem ki elégedettségem kidoum miatt, ami sikeresen foglyul ejtette Azashirot. Kifejezetten örültem neki, hogy nem csúszott semmi galiba a kidoumba, hiszen egy 90-es szintűről van szó, amiket már nehezebb irányításunk alá vonni. Ezért is volt szükséges idézéssel használnom ezt a kidout, mert még én sem tudom megidézni elfogadható szinten idézés nélkül. Egy kicsit ki is merültem a használatában, de egy pár nagyobb levegő vétel után, már jobban is voltam.
Közben csak figyeltem, mi folyik körülöttem, mert hát bőszen zajlottak az események. Először Matetsaku-san sebezte meg a lekötözött ex-kapitányt, majd hazaindult főzni. Majdnem leesett az állam ettől a kijelentéstől, és ezt pont a 11. osztag volt kapitányától hallom. Nagyon megváltozhatott, mióta leváltották, ha még a 11. osztag mentalitása sem maradt meg benne. Ezt még én is tudom, hogy a 11. osztagosok nem menekülnek el egy harc elől sem, hiszen valamikor én is közéjük tartoztam. Szégyen, hogy egy volt kapitányról van szó, aki nem akarja befejezni a rá kiszabott feladatot. Még ha el is vesztette a lélekenergiáját, akkor is elláthatná a feladatát, ami a tanácsadás lett volna. Elmentünk érte az Akadémiára, ahol kaptunk volna valami ismertetőt a célpontunkról, ami szintén elmaradt. Nem sok feladata volt, de azt sem tudta teljesíteni.
A másik meg Miyoko volt, aki szintén nem azt tette, amit kellett volna, hiszen rá akart támadni Akiyama taichoura. Pont most kell folytatniuk a korábbi vitájukat, amikor éppen akcióban vagyunk? Meg különben is az elejétől fogva semmi esélye nem volt Miyokonak Akiyama taichou ellen, hiszen ő az egyike a legrégebbi és legerősebb kapitányoknak. Még ha én is segítenék, akkor sem biztos, hogy lenne esélyünk ellene. Nem tudom, mi történhetett ezzel a családdal remélem, Verával minden rendben van.
- Szerintem nem szükséges tovább bénítani Miyokot. - válaszoltam Akiyama taichounak, bár egy kicsit halkan meg talán egy kis félelem is kihallatszott a hangomból. Reménykedtem benne, hogy nem zúdítja rám a haragját, hogy ellent mertem neki mondani. Második kérdésére pedig határozottan nem reagáltam, hiszen nem vagyok gerinctelen, hogy kapitány létemre csak úgy oldalt váltsak.
Ezután azonban váratlan dolog történt, Azashiro testéből tömény lélekenergia csapódott ki, ami mint valami erősebb széllöket, el akart taszítani magától. Alig tudtam egy helyben megállni a nagy nyomástól és a kezemet automatikusan az arcom elé raktam, hogy felfogjak valamennyit belőle. Ekkor már egyáltalán nem reménykedtem benne, hogy a Kin kitartana ekkor nyomás alatt.
Amikor végre abbamaradt a lélekenergia hullám és láthattam, hogy mi is történt. Azashiro felvett valamilyen lídércszerű alakot és az újdonsült szárnyait próbálgatja. Nem tűnt valami fényesnek a helyzet és nem csak ezért, mert beborult az ég. Matetsaku-san a földön hever, ami nem csoda, hisz hátat fordított az ellenségnek, ami felelőtlenség volt, még ha Azashiro meg is volt kötözve. Azonban nem sokáig maradt egy helyben, Azashiro megfogta és felemelte Matetsaku-sant. Miyoko sem maradt sokáig veszteg, valahogy kiszabadult a bénításból és valamilyen új alakot vett fel, amivel harcba indult.
Én sem csak álldogáltam, harcra kész voltam és különben is közeledett felém egy villám gömb, amit ki kellett kerülnöm. Elshunpozva egy épület tetejére kerültem, ahol gyorsan fel akartam készülni a harcra. Nem hagyhattam, hogy egy kislány egyedül szálljon szembe egy szörnyeteggel.
- Chiniku no kamen, banshou, habataki, hito no na o kansu mono yo! Souka no kabe ni souren o kizamu, taika no fuchi o enten ni te matsu! - mondtam el az idézést, majd elshunpoztam, hogy jobban célba tudjam venni Azashiro szárnyait és megfosszam őt a repüléstől. - Hadou 73, Souren Soukatsui! - miután elsütöttem a nagy kék ikerlángokat ismét helyet változtattam, hogy ezúttal a kardommal próbáljam megsebesíteni a nagyra nőtt szörnyeteget.
Vissza az elejére Go down
http://myanimelist.net/profile/LeoWyatt
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A bosszú árnyékában - Page 2 Cl0te33500/45000A bosszú árnyékában - Page 2 29y5sib  (33500/45000)

A bosszú árnyékában - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A bosszú árnyékában   A bosszú árnyékában - Page 2 EmptyCsüt. Nov. 08, 2012 11:06 pm

Azt hiszem elérkezett az a megszentségteleníthetetlenségeskedéseitekért pillanat, amikor már az alkohol tompítóan bosszúságot elnyomó és beazonosíthatatlan jókedvet fakasztó erejével is fizikai képtelenség átvészelnem ezt a Gotei vezetői komédiát! Én elhiszem, úgy szeretjük a másikat, majd szétszedjük, mert, hát miért kéne minden kapitánynak öribarinak lennie, na, de kérem szépem a sake-m előmelegítve, azért nem egy küldetés kellős közepén kéne gyerekes - attól függetlenül, hogy az egyikük tényleg az – hajhúzgálást, kígyó-békadobálást rendezni! Mi lesz a következő mozzanat, versenyt futnak, ki árulja be hamarabb Yoshi chi-nek a másikat?! Ez picikét sántikáló kóbor kutya lenne, mert Vörös boszi nem süllyed ennyire mélységesen retardált szintekre, ettől függetlenül még az egyik legősibb kövülettől elvártam volna gyorsan intézze el a cuccot meneten kívül, vagy Aza után, vagy dugja kényszer zubbonyba Miyo taichan-t, vagy tudom is én, legyen kreatív! az lett volna a legeslegjobb, ha ez az egész utálkozó kavar nem üti fel fejét! Mennyivel egyszerűbb dolga lenne a hadnagyi szinteken agyvérzést kapó lélek gyermekének, ha nem tetéznék a gondjait még ezzel is! Komolyan, de komolyan azt várnák, én oldjam meg a veszett, öngyilkos terrorista kérdéskört, amikor körbe vagyok zárva a feletteseimmel?!
Az a nagy bűzölgő pelenka kupac, ezzel aztán nem segítenek ki minket. Elsősorban tanácsadók gyöngyszeme, aki nem tudom milyen tudatmódosító szert vett be, de már nevetségesen szánalmas, amit meg merészel magának engedni. Részemről nyugodtan lehet főállású házvezető nő, családszerető anyuka, meg Seireitei nagymamája, de ne most engedje meg magának azt a luxust bekrepál! Semmi tartás, becsület, bajtársi kötelességérzet nincs benne?! Nem úgy fest, de akkor legalább a lánya egészsége érdekelné, kérem szépen bocskor szíját, mert most nagyon felpaprikázták a szalonnát! Papol itt a feleség teendőiről, erre hátra hagyja a gyerekét és még az ellenséget is semmibe veszi! Könyi, fogyi, mogyi! Muszáj mások agyonsértésén túl Aza-t sem méltatni tisztelettel?! Rendben kissé kattant és kissé mindenkit le akar mészárolni, viszont ez kőbe vésett harcos magatartási előírás! Nem szeretek szemétkedő gonci rémség lenni, de megérdemelte, amit kapott.
Ez az egész cirkusz egyre durvásabban kiborítja a bilimet és már érzem, érzem közeledik a front! Eljövetelét látom egy dühös hadnagy kifakadásának, ki nem lesz rest jól pofán vágni mindegyik idétlenkedő rang huszárt, kik pont ezzel a parádéval járatják le magukat. Egyetlen vigaszom, minden reményem és boldogságom forrása Nara taichou. Többiek ingyen kabaré szolgáltatása közben, pedig nem emlékeztem előfizettünk volna az SS1-ra, nagy erőkkel próbálkozott kisegíteni, méghozzá nem gyengén lenyűgözött metál rajongót megszégyenítő bólogatást előcsalogatva belőlem. Ezerrel kanalaztam mancsomba szalagomat és iszkoltam arrébb, ne legyenek túlságosan útban, vagyis pont arrafelé masíroztam. Felszívva tüdőmet az elszántság halált megvető bátorságával pattantam le a tetőről, egyenest Vörike tartózkodási helye felé. Nem sok jóval kecsegetett épp dupla kidou-t szórt beszámíthatatlankára, de már csak nem véshettem éles jobb kanyart a talajba, pont az orra előtt. Űberkomolyságosan gyilkos tekintettel fékeztem be előtte, aztán nagyot nyeltem, mert azért, ne legyenek hiú ábrándjaim kedvesen rám mosolyog…
-UFF!-Rántottam meg Vörike szemkötőjét halálosan komoly ábrázattal, had csattanjon a képén.-Ne csináld a feszkót, boszi, mert lehet szétrúgod a seggem és lehet tele a liberóm kivéreztetsz, de nem kívánom nézőközönségként szemmel követni, egyik legrégebbi és legnagyobb tiszteletnek örvendő kapitányunk lealacsonyodjon a tini hormontúltengéssel vetélkedő szappanopera címszereplőjéhez! Viselkedj a rangodhoz méltón, Akiyama taichou és ne engedd egy gyerek kihozzon a sodrodból!-
Csaptam csípőre mancsomat erősen regélve az imákat, ne most következzen be halálom, vagy ha igen legalább gyors és viszonylag fájdalommentes legyen. A kontrába szerencsémre, inkább átmenetileg szerencsémre belepiszkított Aza bácsi. Eszméletlen fontos átalakulhatnékja támadt, melynek eredményeként, majd belefulladtam saját nyálamba lélekenergiájától. Sajna a cucc izomfájdalom mulasztására hatékony ereje megint elvesződött az éteri paradicsomban, csupán néhány kósza izzadtság cseppet varázsolt homlokomra, menőn hozhassam a bajba keveredett shounen formáció tagját, hiszen tényleg állt a bál. Átalakult fehér göncös őrültté, Miyo tai chan bezagyvult a gúzsba kötéstől és megveszett rinocéroszként rohamozta meg Aza-t. Ez a pontocska volt már az, ahol csodálatosan szép fekete hajszálaimat tépve habzott szám és ragadott magával a rángásos idegbetegség. Értelmet vesztett buksimat előbb jobbra, végül balra kapkodva sóhajtottam fel a bolondok házát lepipáló kavaron, ami errefelé zajlott. Szépségesen tüneményes araként sorszámot húztam, malmoztam, látványosan untam életem, mielőtt begyújtottam volna a rakétákat. Záporozó gömbvillámok elől kecsesen tört nyakú balerina shunpo szökkenésekkel tértem ki, ahogy a pump up my Aza első szériás modelljét érő támadásokat is csak szemmel vertem, látszólag. Ujjaimat megropogtatva kattintottam fel a nitro palack száját ráadhassam tempómra a végső kraftot. Démonmágia zivatar végszójával előre lendülve repesztettem Aza-hoz. Orrom előtt kellemetlenkedő Miyo taichan-t oni dekopin-nal arrébb pakolva üdvözöltem drága barátunk állkapcsát pörgő rúgással és ha nem sikeredett volna tekergőző farkincáját lenyisszantani, nagyon bájosan próbálok segíteni a problémán.
-Higgadj le, vagy a következő megmozdulásom nem lesz ennyire finom és nőies…-Bököm hátra a vállam mögött Miyo taichan-nak, hátha eljut hozzá az értelem szikrája, némi komolyságot kéne magára erőltetni, ha már akkora kapitánynak tartja magát. Bár a komolyság az egész díszes társulatra vonatkozhatott volna, élen velem, de ebbe a részbe ne menjünk bele, mert most én osztom a lapokat és nem kéne beégetnem saját fejem.
-Remélem mindenki kellően kiszórakozta magát és végre megfeszített csomóként cocentrálhatunk erre itten, ni!-
Vissza az elejére Go down
Hirako Shinji
Admin
Admin
Hirako Shinji

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 380
Age : 30
Registration date : 2008. Sep. 30.
Hírnév : 35

A bosszú árnyékában - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A bosszú árnyékában   A bosszú árnyékában - Page 2 EmptyHétf. Nov. 12, 2012 6:23 am

A démoni alakot öltött egykori kapitány metsző pillantásával, nélkülözve mindenféle érzelmet figyelte a csatateret, azonban egyetlen rezdülése sem árulkodott róla, miszerint különösebb módon érdekelné az elfogására küldött személyek között kitört közjáték. Egykori önmaga, a számító, minden hájjal megkent shinigami vélhetőleg ujjongott volna magában sikerét látva, hiszen éppen valami ilyesmit szándékozott elérni, habár meg sem fordult a fejében, miszerint ilyesfajta ellenséges érzelmek lapulhatnak meg a Gotei Juusantai vezetőségében. Ám most mozdulatlanul várakozott, farkát egyre szorosabb hurokba fonva a még mindig lélegző áldozata nyaka körül. Értelemszerűen ez a férfi tűnt a leggyengébb prédának a falkából, ámbár tápértéke igencsak alacsonynak számított, lévén a lélekenergia legkisebb morzsája is hiányzott belőle. Nem tartotta igazi zsákmánynak, kizárólag csaliként funkcionált, aminek segítségével nagyobb vadat is elejthetett, például a vörös asszonyt, aki megpróbálta megvezetni vagy a szőke kislányt, aki Azashiro Kenpachi utódjának vallja magát. Szerencsére ellenfelei valamilyen számára érthetetlen okból kifolyólag inkább egymás legyőzősével vannak elfoglalva, s mindenki egyedül igyekszik rátámadni, ahelyett, hogy összefognának. A felé száguldó villámcsapást játszi könnyedséggel blokkolta egyik fél szárnyával, jól észrevehetően oszlott el az energia a fehéres bőrlebenyen. Figyelme ezután a különös átváltozást elszenvedő gyermekre koncentrálódott, ám még mielőtt az veszélyes közelségbe ért volna, önön szövetségese taszítja félre az útból, csakhogy irgalmatlan erejű rúgást kivitelezzen a lény fejét célba véve. A találat tiszta, ellenben váratlan következményekkel jár. Az ingatag talaj megroppant talpai alatt, ennek köszönhetően tántorodott hátra.

Kai tompa puffanás következtében csapódott az újonnan kialakult kráter aljának, azonban egyetlen hang sem hagyta el a száját, vélhetőleg elvesztette az eszméletét vagy talán meg is halt! A feldühödött entitás farka füstölgő csonkban végződött, zuhanása közben érte az idézéssel megerősített hadou, aminek hierroja már képtelen volt ellenállni, ráadásul a beleadott energiamennyiség okán csupán minimális mennyiséget tudott elszívni belőle. Ettől függetlenül mégsem könyvelhető el nyereségnek a találat, hiszen a megégett csonk középen kettéválik, ily’ módon kétszer akkora veszélyforrást eredményezve. Szájtalan arcát az ég felé fordította, torkából elkínzott süvítés tört elő, mintha hívna valakit vagy valamit. Az égen kövér fénypászma cikázott át, oly’ hangos dörrenéssel, akár egy ágyú, ám ehhez jól ismert, ellenben túl jót sosem jelentő hang is párosult. Az eleredő eső halk zenéje mellett szinte fülsüketítőnek hatott a tér szétszakadásának zaja, melynek folyamán sötéten ásító szakadék nyílott az egykori shinigami mögött. Legalább tucatnyi hosszúorrú, fekete köpenyszerűséget viselő gillian bámult ki bambán a résen, s mintegy parancsszóra nyitották ki hatalmas szájukat, amikben vörösen izzó gömbök formálódtak egymás után. A halál zúgása természetellenes módon bezengte a környéket, ahogy a cerok végigvágtak a csatatéren, menekülésre vagy védekezésre késztetve az elfogásra kijelölt csoportosulás tagjait, kiknek fejében egyre inkább megfogalmazódott a feltételezés, miszerint a likvidálás sokkalta csalogatóbb megoldásnak tűnik. Természetesen ezt elképzelni egyelőre könnyebbnek tűnt, mint megvalósítani, hisz’ az összhang legapróbb jele sem volt fellelhető, holott a főkapitány egymás segítésére, nem pedig akadályozására küldött.

A garganta rövidesen bezárult, azonban a kialakult fejetlenségben sajnálatos módon szem elől tévesztitek a hollowvá változott halálistent, aki korábbi elképzeléseinek megfelelően a Negyvenhatok Tanácsának épülete felé veszi szélsebesen az irányt, kihasználva a szárnyai által nyújtott sebességet. Amennyiben siettek, talán képesek lesztek utolérni, ámbátor a további marakodással egyértelműen csak elpocsékoljátok a drága időt, amit a pusztítás megállítására is szánhattatok volna. A korábban is látott fényzuhatagot alkalmazva tarolta le az útjába eső épületeket és tiszteket, tomboló lángokat és fájdalmas kiáltásokat hagyva csupán maga mögött. Komolytalan próbálkozásaitokkal egyedül annyit értetek el, hogy a kelleténél jobban is felbőszült, tudatos énjének utolsó mozzanata egybevág az ösztönlény legnagyobb kívánságával, mégpedig a gyilkolással. A bírák vérére szomjazik, ahogy azt korábban is tette!

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Atarashi Miyoko
11. Osztag
11. Osztag
Atarashi Miyoko

nő
Virgo Tiger
Hozzászólások száma : 93
Age : 25
Registration date : 2010. Aug. 09.
Hírnév : 35

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A bosszú árnyékában - Page 2 Cl0te51900/65000A bosszú árnyékában - Page 2 29y5sib  (51900/65000)

A bosszú árnyékában - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A bosszú árnyékában   A bosszú árnyékában - Page 2 EmptySzer. Nov. 14, 2012 11:22 am

Hideg van, fázom. Mintha egy sötét lepel borított volna be, borzongok jeges érintése alatt. Karjaimat keresztbe fonom mellkasom előtt és összehúzom magam, de nem segít. Mintha egy üres térben lebegnék, a semmi közepén. Távol tőlem, mint halvány képernyő tűnik fel homályos képével a környezet. Pusztítást látok, halált. Társaim káoszba fulladnak, midőn felemelkedik előttük egy szörnyeteg. A lény, mely romba döntheti Seireiteit a puszta létezésével. S lám, munkáját már megkezdte. Romlást és félelmet hozott a szívekbe. Az enyémbe is. Lelkem egy sötét zugában kuporgok, tudatom nincs a felszínen. Ismerem ezt az érzést, kétszer már tapasztaltam. Bármi is történjék kint, arra nem fogok emlékezni. Azonban érzem, hogy a testemet táplálja érzelmeim ereje, bár izmaimat, végtagjaimat nem én mozgatom. Akaratommal csupán sugallok. Megmentem a papát. Ez jár a fejemben, ahogy lélektükreimen kipillantva látom őt, a lény farkának fojtásában. Kinyújtom a kezemet feléje, ám ekkor egy pöccintést érzek homlokomon, mielőtt megragadhatnám a képet, visszavet. A hadnagy-chan képe kúszik be, szigorú tekintete azt érezteti velem, hogy rossz fát tettem a tűzre. Pedig én csak meg akarom óvni Seireiteit, és meg akarom menteni a papámat. Ez rossz dolog volna? Nem, nem az. Ezt biztosan tudom. Ők a rosszak. Ahogy harag gyúl a szívemben, egy pillanatra mintha felfrissülne a tudatom és kiélesednének érzékeim. Csakhogy ahogy ez az érzés jön, úgy el is múlik, és visszazuhanok a sötétségbe. A sötétségbe, mely mintha még zsibbasztóbb lenne, mint eddig volt. Tompul a látásom, egyre jobban kell erőltetnem szemeimet, hogy az egyre homályosabb képet lássam. Távolodik, én pedig zuhanok. És egy ponton a fény kihuny.

Hana pöckölése visszavetette Miyokót, de a technika hatását egy szárnycsapással semlegesítette, így megállt, mielőtt belecsapódhatott volna egy épületbe. Lebegve pillantott rá üres, halottnak tetsző tekintetével a hadnagyra, aki félrelökte őt, csak hogy rúgásával megkínálja Azashirót. Egy pillanatra azonban furcsa jelenség tűnhetett fel a rá figyelőknek, hiszem megrázkódott, szemei ismét visszakapták lila színüket, és arcára is kiült egy érzelem. A harag. Indulatosan mozdult a Kuchiki felé, ám mielőtt lendületbe jöhetett volna, hirtelen megtorpant, és minden visszarendeződött az eredeti állapotába. Felemás, élettelen szemek, kifejezéstelen vonások. Eltűnt, de nem a hadnagy mellett jelent meg újra, hanem Kait nyalábolta fel, és shunpózott vele biztonságos távolságba a csatatértől. Az égbolton megnyíló hasadékból ugyan rövidesen egy gillian cerója száguldott feléje, ám miután letette a papát, kiegyenesedett, és puszta kézzel lökte félre a vörös energiasugarat, mely egy épületbe csapódva okozott komolyabb károkat. Midőn a körülötte támadt szél elcsendesedett, ránézett megégett bal kezére. Nem úgy tűnt, hogy zavarná a sérülése, vagy hogy egyáltalán érezné. Villámtánca visszavitte a csoporthoz, majd újfent ránézett Hanára. Olyan volt a tekintete, mintha a semmibe révedne, valami nagyon távoli pontra. Semmi életteli csillogás nem volt bennük. Azonban a hallgatás, melybe eddig burkolózott, megtört.
- Sajnálom, de ő most nem hallhatja, mit mondasz, shinigami - hangja halk, de mégis jól érthető volt, és visszhangos, mintha ketten beszélnének egy szájon keresztül. Egykedvűen beszélt, akárcsak arcán, hangján sem hallatszott érzelem. - Ám biztosíthatlak, talán Miyoko mindőtök közül a leghiggadtabb. Számos dolgot láttam, tapasztaltam már, de olyan ostobaságot, mint amit most te tettél, még nem. Olajat öntesz a tűzre, és azt várod, hogy kialudjon? Megakadályozod, hogy az ellenségre támadjon? Erőnket most érzelmei táplálják, tetteinket az ösztönei irányítják. Ez nyitja meg a hatalmunkhoz vezető kaput. Tudatommal nem sokáig tudom elfojtani az övét, így csak ennyit mondok: ha ellenségként mutatkoztok előttünk, ne várjatok békességet, azonban ha nem álltok az utunkba, a segítségünk sem marad majd el - a lány oldalra nézett, Azashiro után pillantva, ki ekkor már a 46-ok Tanácsának épülete felé repült. Mondandója és hangja alighanem egyértelművé tette, hogy aki hallatta hangját, az nem Miyoko volt, hiába utalt többesben többnyire magára. Majokko segítő kezet nyújtott a shinigamik felé, hiába voltak végső céljai ellentétesek azzal, amit most tett. Korai lett volna még bajt kavarnia, ahogy még tanítványa sem volt kész arra, hogy apját elveszítse. Nem törődvén azzal, hogy a halálistenek mit gondolnak, újra elnémult, miközben merev tekintetét a távolira szegezte. Ismét levegőbe emelkedett szárnyai segítségével, és két újabb csapással elindult, majd felgyorsult, hogy utánarepüljön az elszabadult vadállatnak, kit Azashiro Kenpachinak hívtak. Tudatuk pedig immár újra együttesen volt jelen a törékeny testben.
Vissza az elejére Go down
Akiyama Akane
5. Osztag
5. Osztag
Akiyama Akane

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 153
Age : 33
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 5. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A bosszú árnyékában - Page 2 Cl0te45500/65000A bosszú árnyékában - Page 2 29y5sib  (45500/65000)

A bosszú árnyékában - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A bosszú árnyékában   A bosszú árnyékában - Page 2 EmptyPént. Nov. 23, 2012 11:19 pm

- Talán jobb lenne, ha legközelebb méltóztatna hallgatni a tapasztaltabb kapitányokra...
*Vetem Nara felé a szavakat gúnyosan, tekintetemmel szinte lángokat szórva - ráadásul nem is tegezem ezúttal, ami már önmagában szokatlan tőlem. Hogy képzeli, hogy ezek után még a vakarcsot akarja óvni?! Egyértelmű, hogy nem beszámítható, elég csak ránézni (rá vagy az apjára, teljesen mindegy, ugyanolyan mindkettő) és meghallgatni akár egyetlen mondatát is... Persze ezzel a húzásával most Nara is beállt a hasznavehetetlen shinigamik sajnálatos módon egyre növekvő sorába. Hogyan is választhatott ki a főkapitány egy ilyen súlyos küldetésre ennyire inkompetens embereket, mint amilyen a csapat többsége? Gyakorlatilag Hana maradt az utolsó olyan alak, akire lehet még számítani - de ki tudja, hogy meddig... Ez a probléma a vezetőséggel: mindenki a saját feje után megy és rohadtul nem érdekli a másik, aztán utána meg sírnak, hogy akár a legegyszerűbb ellenfél is egy kis trükközéssel felülkerekedik rajtuk. Persze derogál megfogadni a másik tanácsát, mert az árt a pici lelkivilágunknak és önelégültségünk csorbul... Mit gondol, vajon jókedvemből mondtam neki, hogy dobjon rá még egy kötést a kölyökre? Amekkora az ellenfél reiatsuja, bármikor szétfoszlathatja még az én kidou-mat is, ahogy a következő percek mellékelt ábrája mutatja, amiről persze Nara tehet. Ha ő is megsózza egy erős bakudou-val, egy hátráltató tényezőt rögtön kiiktattunk volna már és most elég lenne csak Azashiróra koncentrálnia mindannyiunknak, nem pedig azt figyelni, hogy mikor akar hátbaszúrni minket egy taknyos kölyök, aki kapitányosdit játszik. Ekkor pedig a csapat utolsó, még épeszűnek vélt tagja is nekiáll velem veszekedni. Zseniális...*
- Akkor talán vond ki te a forgalomból, hogy végre figyelhessünk Azashiróra is!
*Válaszolom faarccal, miután visszapattan helyére a szemem helyét takaró kötés. Így belegondolva Hanának van igaza, de ezt nem fogom most bevallani neki, esetleg azután, hogy végeztünk az idiótával és a lidérccel. Bár, így utólag elnézve, jelen pillanatban a kis csitri is olyan, mint valami hollow vagy ilyesmi, legalábbis az idétlen denevérszárnyakat és egyebeket elnézve. Gratulálok, Nara, hogy a döntő pillanatban kellett játszanod az eszedet és ellenkezned...*
- Bankai! Intokusha Kigahen Seijo!
*Szólítom zanpakutóm következő szintjét, aminek nyomán azonban nem történik semmi látványos változás - határozott előny szokott ez lenni, hiszen az ellenfél így általában nem képes következtetni a képességeire és nem tudja, mire számítson... Nem sokáig van alkalmam azonban újra Azashiróval foglalkozni, mivel a taknyos kölyök már megint bealakít valamit - most mintha látványosan meghasadna a személyisége is. Remek... Az igazat megvallva, egyre rezignáltabban, indulatok nélkül veszem tudomásul az újabb és újabb "fordulatokat", melyek egyre jobban meggyőznek arról, hogy ennek a kislánynak semmi helye nincs nemhogy a kapitányok között, de még a Gotei Juusantai-ban sem.*
- Szállj végre magadba, te idióta!
*Lépek közelebb a gyerekhez, hogy aztán nem túl udvarias módon (de hát mikor is érdekelt egyáltalán az illem betartása?) félbeszakítsam nagymonológját egy irdatlan méretű pofonnal. Ha már az anyja-apja képtelen volt megnevelni, hát valakinek fel kell vállalnia ezt a hálátlan feladatot... Egy ilyen elkényeztetett kölyök, akinek még ott van a tojáshéj a fenekén, komolyan azt hiszi, hogy félelmet tud kelteni másokban vagy hogy egyáltalán esélye van egy olyan hatalmas mértékű lélekenergia ellen, amely még engem is megbénít pár pillanatra?
Nem filozofálok azonban többet ilyesmiken, még megjegyzem, hogy valaki állítsa le ismét Miyokót, majd kövessenek (azt viszont külön kiemelem, hogy ezúttal végre hallgassanak is rám mindketten), végül pedig elshunpózok a csoporttól - az esetlegesen utamba kerülő gillianokat néhány Soukatsui-val kiiktatva - hogy felvegyem az iramot a lidérccé vált Azashiróval. Amennyiben sikerül úgy-ahogy utolérnem őt, távolról megidézek rá egy Souren Soukatsuit, hogy megállásra késztetve ellenfelünket, magunkra vonjam figyelmét.*
Vissza az elejére Go down
Nara Shiratori
9. Osztag
9. Osztag
Nara Shiratori

Férfi
Gemini Hozzászólások száma : 361
Age : 153
Tartózkodási hely : 9. osztag területe / Kapitányi iroda
Registration date : 2010. Jun. 21.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A bosszú árnyékában - Page 2 Cl0te40600/45000A bosszú árnyékában - Page 2 29y5sib  (40600/45000)

A bosszú árnyékában - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A bosszú árnyékában   A bosszú árnyékában - Page 2 EmptySzomb. Nov. 24, 2012 7:01 am

Egy kicsit rossz volt nézni, hogy miket művelünk itt a csatatéren, ahhoz képest, hogy mi volnánk a Gotei 13 vezető tisztjei. Cselekedeteinkkel szégyent hozzunk az egész Gotei 13-ra és legfőképpen a saját osztagainkra. Ha a soutaichou ezt látná, valószínű fejbe kólintana mindünket, pedig én nem is csináltam semmi rosszat, csak talán azt, hogy nem állítottam meg a többiek marakodását.
Akiyama taichou leszidása nem nagyon tetszett, de nem érzem úgy, hogy rosszul cselekedtem volna. Bár a rémisztő nézése és a magázás erre akart utalni, ennek ellenére én nem vonom vissza a szavamat. Ha még nem is néz ki úgy, Miyoko is egy kapitány és van annyi esze, hogy nem segít egy szörnyeteget, ami valaha még Azashiro volt. Lehet, hogy korábban még felnézett rá és segíteni akart neki, de ez mostanra már biztos semmivé foszlott. A további bénítása is felesleges lenni, ha ki akar szabadulni, akkor is megteszi, ha még egy extra bakudout rárakok, csak talán egy-két perccel később. Én pedig ezért a két percért nem pocsékolom el a lélekenergiámat.
Támadásaink nem érték el azt a hatást, amit szerettünk volna, talán Hana-sané mondható a legeredményesebbnek, mivel neki sikerült megrepesztenie a szörny alatt a földet és így kiszabadult fogságából Matetsaku-san, akit Miyoko akart megmenteni. Ezután a szörnyeteg elkezd süvítő hangot kiadni az ég felé nézni, amikor is elkezd esni az eső, majd az ég ketté válni.
- Menos Grande? figyelek fel a gargantából kinéző gillian csordára és egyből tudtam, hogy mi fog történni. Egyből a tehetetlen Matetsaku-sanra figyeltem, mivel ha egy cero eltalálja, biztosan belehal. Miyoko már megelőzött és gondolom éppen biztonságos helyre szállította az apját. Én sem voltam tétlen, azonnal egy Lélekklónt küldtem utána, aki egy Nankant állít Matetsaku-san köré és ellátja a sebeit.
- Bakudou 81, Dankuu! - az időközben felém közelítő ceroról egy kicsit megfeledkeztem, de az utolsó pillanatban még fel tudtam állítani a védelmemet, amivel kivédtem az energia nyalábot. Ezalatt az idő alatt célpontunkat is szem elől vesztettük és elindult a 46-ok Tanácsának épülete felé.
Akiyama taichou megint kifejezi nemtetszését Miyoko iránt, majd elindult Azashiro után. Én is hasonlóan teszek, ha nem is mondták volna, akkor is így tettem volna. Út közben viszont volt időm gondolkozni, hogy ha így folytatjuk tovább, akkor biztosan vereséget fogunk szenvedni.
- Nem kellett volna egyedül megtámadnia Akiyama taichou, megvárhatott volna minket is, legalábbis szerintem. - miután utolértem az elől haladó Akiyama taichout, nem tudtam megállni, hogy ne mondjam el a véleményemet, bár a mondandóm végére már kicsit elbátortalanodtam, hogy jó ötlet volt-e megszólalni. Ha bevárt volna minket és közös erővel támadjuk meg a szörnyeteget, akkor akár komolyabb sérülést is okozhattunk volna neki és meglepetésként is érte volna, nem lett volna ideje védekezni.
- Együtt kell működnünk, ha le akarjuk győzni. A korábbi harcból egyértelműen látszott, hogy egyenként nem érünk ellene semmit. Gondolom, ti sem akartok több csapattagot elveszteni. - reménykedek benne, hogy többieknek is már feltűnt, amit mondtam és együtt fognak működni, mert különben akár fel is adhatjuk. Ezután Miyoko felé fordultam, mert emlékeztem a szeles támadására, amit Akiyama taichou ellen használt és támadt egy ötletem.
- Chikara o kashite. Tudnád használni megint azt a szeles technikádat. - kértem segítséget Miyokotól, bár nem voltam benne biztos, hogy ki irányítja Miyoko testét, de tudtam, hogy a mi oldalunkon áll. Ha megteszi azt, amit kértem, akkor elkezdem magam előtt pörgetni a kardomat, ami átváltozik shikai formájába és készen állok a támadásra. Nekem is vannak szeles technikáim és talán Miyokoéval együtt erősebbé teszik egymást.
- Tsumetai Gufuu! Hadou 58, Tenran! - indítom jég darabos forgószelemet útjára Miyoko technikája után egy kidouval megerősítve azt. Ha a többiek is megfogadták a tanácsomat, akkor talán ők is becsatlakoznak és akkor egy még erősebb támadás keletkezhet.
Vissza az elejére Go down
http://myanimelist.net/profile/LeoWyatt
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A bosszú árnyékában - Page 2 Cl0te33500/45000A bosszú árnyékában - Page 2 29y5sib  (33500/45000)

A bosszú árnyékában - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A bosszú árnyékában   A bosszú árnyékában - Page 2 EmptySzomb. Nov. 24, 2012 11:23 am

Azt a leborult tejes bödön alvadási rátájára, megint mi lépfene görgedezik a falu határában! Sötétségből feltámadott denevér leány karistolt a horizonton és hessegette arrébb pokoli szeretetem összes létező kedvességét levegőbe csomagolt pöccintését, valószínűleg acélhálókkal megerősített szárnyaival, amik kovácsának elérhetőségét megadhatná, hátha legombolhatok magamnak is tuti hakuda lepattintó szerkókat. Én lehetnék a vaslédi, ki nem épp szigorú elvei és uralkodói hajlamai miatt híresült el, de azért a könnyű fém hulladékok királynői beosztása sem cseng rosszul hallójárataim mezején. Egye meg a fene az előírásokat, tiszta játszmát, becsületet, nekem ledekkel kivilágított toronyóra kell láncostól és most nagyon kezdek eltérni a tárgytól, ami lényegében kifejezetten nem hozott lázba. Fülemből kipiszkálva a személyiséget váltott denevér tündérien lebilincselő és teljes mértékig semmit mondó szövegelését kutattam ki kimono felsőm azt gondolhattam előttem is rejtett zsebeiből dugi kekszemet. Békés egyetértésben bólogatva csörgettem a zacskót, hozzá juthassak nyáltermelésemet fokozottan beindító édességhez, hátha segít lenyugtatni háborgó lelkemet, melyet Miyo tai-chan zavaros elméjének színdarabja kavart fel olyan mértékben, felháborodott „oh!” kiáltással tömtem dugig képemet. Igazán nem akartam szemtelen nézőközönség lenni, de a túlzott cukor fogyasztás rossz hatással van együtt érző, na meg helyzet súlyosságát átlátó képességeimre. Vesztemre előbújik belőlem a komolytalan bestia, ki eddig mélyen meglapult elmém számkombinációs zárral, lézeres érzékelővel, idegméreggel őrzött kalitkájából.
-Lekötelez önzetlen segítő készséged, oh hatalmas és sötét becci!-Hajolok meg parádésan, csak úgy, mert mondtam a cukor meg keksz kombinációja előhozza lelkem rettegett oldalát, amin nem tudok uralkodni.- Leborulunk akaratod előtt! Vezess minket a fény felé, de várj, oh várj! Ne lépj be rajta!-
Kicsike drámai hatás belefért, mielőtt komolytalanul felröhögve köszörültem meg torkomat, ugyan már, ne legyek ennyire látványosan ünneprontó, vagyis játszótéri csurkás leányzó. Körülöttem igen magas faktorszámon izzott a felhajtás és hát, nem mondhatnám elszégyelltem magam, kis időre elfelejtkeztem a nap igazi sztárjáról, Aza-ról, de azért katana-imat előszedve kötöttem fel a harci bugyogót, milyen arab átokkal űzzem vissza a homályba. Az ugyanis nem volt túl szépséges megmozdulás kész poszt apokaliptikus tájképet rittyentett WW óta csudisan rendbe szedett utcáinkból. Lett volna nála szomszéd világos kattanós kütyü ezerszázalékos fotós kihívás körbe fényképezem a teret, így viszont be kellett érnem a szomorú látképpel, illetve Vöri boszi beszólásával. Még, hogy az a hékás, miket magyaráz már nekem, de nagyon nem hagyom annyiban.
-Meg a lópikulát viszem el a balhét, Akiyama taichou!- Dobtam csípőre a karjaimat sértődötten rányújtva nyelvemet. Nincs az a sake mennyiség rávegyenek nyilvánosan kivégezzek egy kapitányt. Az más kérdés véletlen rossz helyre tévedek, véletlen rossz időben és teljes mértékig akaratomon kívül rásegítek mélybe zuhanására. Igazi rossz arcos megmozdulás lenne, amiért nem mószerolhatnának be, csak, hogy most nem ezen volt a hangsúly, hanem Aza begyűjtésén. A ketté hasadt denevér totem állat, így is becserkészte neki járó maflását, aminek hangja nekem fájt. Mondtam, én, hogy megmondtam, nem jó ujjat húzni boszival! Veszedelmesen utánozhatatlan egy nőstény ördög és az ilyen megmozdulásai után komolyan mondom fanatikus pincsiként csúsznék lábai után. Neonfényként csillogó szemekkel könyörögnék tanítson, képezzen ki, legyen mesterem! Esküszöm, hogy esküszöm beszerzek egy életnagyságú poszter, kibiggyesztem az irodámba és kibebaszott nagy betűkkel rávésetem: példaképem.
Na, akkor mostan gördüljünk tovább az események szekerében, mert sürgősségi szirénázással tartottunk ott, Aza nyomába eredhessünk. Földhöz kocogtatva lábfejemet intettem Vöri boszinak, bizza ide a tempózást, majd hopplá, lendültet vettem a por szó szerinti felveréséhez. Teljes fordulatszámra bőgetve a motort rongyoltam villámtánccal átváltozások napjához hűen bepöccintve fegyvereimet első szintes legyező formáikba. Kecses balerina oldalamat is előcsalogatva barlangjából löktem gillian tömegre pillangót hajkurászó macska lépéseimet, ezzel fejükre uszítva chirirenge tizenkét merevítő lécből leváló fénysugarát. Ha meg tovább kellemetlenkedtek a zöld hullámban kettőhússzal beléjük rongyoltam egy igen kellemetlen pörgő rúgással, legyenek szívesek arrébb kotorászni a sávomból. Fontos teendőim akadtak a kapitányoktól hemzsegő gyülekezési ponton, ahová formámat dívaként megvillantva tetőről leszaltózva estem be.
-Fő kolompost sem ér kihagyni a mókázásból, Nara taichou!- Radarozó üzemmódban ragadva biggyesztettem szemem elé karjaimat, távcsőként kémlelve a horizontot. Furfangos elmémben már ravasz terv látszódott körvonalazódni, melyen szám szélére biggyesztett kisujjal nevettem fel. -Aszondom, hogy mondom, pörköljünk oda!-
Kanyarítottam mellkasom elé csini legyezőimet drágaságos pillérként megtámogassam a duót Yaezaki kaben fény és hatékonysági faktorban igazán remekelő erejével. Arra adtam szőke nőket megszégyenítő reményeimet, ezzel lefoglalja magát annyira Aza, marad időm előbbi kémlelésemmel kifüggesztett állvány felé szaggatni a betont. Megkapaszkodva a nem valami stabil, csak éppen finoman extra löketet adó fémben. Lebilincselő talajtornászként elrugaszkodva róla reppentem szárnyas orangutánunk után kőkemény jobb horoggal döngöljem bele a földbe. Ha más nem, befuccsolok, de csak megáll annyira, míg lepattint és a többiek fellőhetnek valamilyen bűzbombát.
Vissza az elejére Go down
Hirako Shinji
Admin
Admin
Hirako Shinji

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 380
Age : 30
Registration date : 2008. Sep. 30.
Hírnév : 35

A bosszú árnyékában - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A bosszú árnyékában   A bosszú árnyékában - Page 2 EmptyPént. Dec. 21, 2012 1:13 am

A haragos vihar tombolása tetőfokára hágott, szinte másodpercenként szelte át egy-egy fényesen izzó fénypászma az ég sötét vásznát. A mennydörgésekbe majdhogynem a talaj is beleremegett, s lassacskán zuhogni kezdett az égi áldás, kisebb-nagyobb pocsolyákat eredményezve ezzel a Seireitei kráterektől tarkított látképén. Nagyon úgy tűnt, hogy a szökevény elfogására összeállított csapat képtelen felülemelkedni sérelmeiken, s kellő komolysággal viszonyulni a városukban randalírozó rettenethez. Az újabb tettlegességig fajuló közjáték közepette Azashiro akadálytalanul menetelt célja felé, már-már látni vélte az épületből felszálló füstoszlopot. Állatias dühe elcsendesedni látszott, hamarosan kizárólag a jeges eltökéltség maradt, a tökéletes vadász azon tulajdonsága, amiben nem gátolja semmilyen felesleges érzelem, szánalom vagy megvetés. Tudta mit kell tennie, meg kellett tisztítania a Tiszta Lelkek Városát az önkényesen basáskodó, egyébként tökéletesen érdemtelen bagázstól. Ködös elméjében felvisszhangzott a kislány kijelentése, mely szerint a Gotei Juusantai pusztulásra ítéltetett. Teljes mértékben egyet tudott érteni ezzel a felvetéssel, hiszen három úgynevezett kapitány sem volt képes érdemien összefogni ellene, igazából egyenként levághatta volna mindannyiukat, amennyiben nem szomjazta volna annyira a bírák vérét. Szélsebesen repült, szárnyainak csapásával szétzilálta az egyenletesen felépülő esőfüggönyt, nedvesen csillogó, groteszkmód fehér bőre visszataszítóan fénylett, ahogy megvilágították a villámok. A levegő telítve volt ellenfelei lélekenergiájával, magába szívta az érzést, s érezte, midőn sejtjei ismét megtelnek energiával. Réges régen nem érezte magát ennyire elevennek, shinigamiként sem.

Melankólikus elmélkedése közepette majdhogynem kapkodva tért ki a hátulról érkező ikerlótusz-támadás elől, megpördülve tengelye körül fékezte le magát és ismét farkasszemet nézhetett üldözőivel. Amennyiben lettek volna még ajkai, minden bizonnyal gúnyos mosolyra görbültek volna a megtépázott kompániát látva. A legnevetségesebb részként az egészben talán az volt megjelölhető, miszerint zilált kinézetüket valójában egymásnak köszönhették, s csupán minimális mennyiségben neki. A szemből érkező jégdarabokkal felturbózott Tenran ellen a védekezés egy igencsak különös módját választotta, összegömbölyödött, mint egy sündisznó, ezt követően váratlan hirtelenséggel egyenesedett ki ismét, akkora széllökést előidézve ezáltal, ami könnyedén megfordította a jeges lövedékek irányít, úgy is mondhatnánk, visszaküldte őket a feladóhoz. Ám ameddig ezzel foglalatoskodott, figyelmét képtelen lévén megosztani, pontosan belekerült a Kuchiki-ház feje által alkalmazott shikai-technika célkeresztjébe. Az energiasugár pontosan az arcába csapódott, sűrű füstfelhőt kialakítva ezáltal körülötte, ami akadályozta látását. Reflexszerűen fonta maga köré szárnyait, az ütés ereje ettől függetlenül letaszította, fülsüketítő robajlás közepette csapódott a földbe. Néhány percig lomha mozdulatlanság uralkodott a területen, majd hirtelen ibolyakék reiatsu-oszlop emelkedett a magasba ismét, amitől minden jelenlévő lélegzete elállhatott. Az arcán lévő maszk eltörött, alatta láthatóvá vált az egykori Kenpachi elszürkült bőre és vérben forgó, eszelősen ide-oda mozgó szemgolyója. Félő volt, ha így folytatja, az egész dimenziót romba dönti! Ekkor azonban váratlanul tompulni látszott a nyomán, néhány méterrel a csoport előtt robosztus alak jelent meg a semmiből, hátán az Ichibantai jelképe díszelgett.

- Szégyellhetnétek magatokat, amiért a főkapitánynak is harcba kell szállnia! – förmedt rá a feltételezhetően megdöbbent bagázsra, mialatt körülötte egyre másra jelentek meg a Kidoushuu tisztjei, tartva a tisztes távolságot a célponttól. – A küldetéseteket lezártnak nyilvánítom, távozzatok innen! Miután véget ért ez az egész fejetlenség, nagyon jó magyarázatot követelek! Yabure, Hagane no Oni!

Mintegy mellékesen aktiválta lélekölőjének shikai-formáját, aztán választ sem várva lendült támadásba. Hatalmas buzogányának egyetlen csapásával teljesen a talajba gyalulta ellenfelét, látni lehetett, ahogy a hierro darabkái a levegőbe emelkednek. Akinek eddig egy cseppnyi kétsége is lett volna afelől, miszerint Fujimoto Masayoshi nem megérdemelten tölti be a pozícióját, az elég erőteljes meggyőzésben részesülhetett. A kidou osztag specialistái eközben egyforma hosszúságú karószerű szerkezeteket állítottak fel, melyek felülről nézve egy nyolcágú csillag képét rajzolták ki. Egy utolsó, erőteljes csapás, több torokból felhangzó parancsszó következtében vakító fényjelenség közepette aktiválódott a pecsét. A Kenpachik 8. generációjának képviselője, kit eddig sosem győztek még le csatában, elbukott…
Vissza az elejére Go down
Atarashi Miyoko
11. Osztag
11. Osztag
Atarashi Miyoko

nő
Virgo Tiger
Hozzászólások száma : 93
Age : 25
Registration date : 2010. Aug. 09.
Hírnév : 35

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A bosszú árnyékában - Page 2 Cl0te51900/65000A bosszú árnyékában - Page 2 29y5sib  (51900/65000)

A bosszú árnyékában - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A bosszú árnyékában   A bosszú árnyékában - Page 2 EmptySzomb. Dec. 22, 2012 4:42 am

Teljes közönnyel vette tudomásul a veterán páros ténykedését, csupán egy semmitmondó pillantással méltatta mind Akane pofonját, mind Hana epés megjegyzéseit. Majokko számára az effajta céltalan agresszió és a gyerekes gúnyolódás sem jelentett indokot a haragra, hagyta hadd éljék ki magukat rajta, mielőtt visszaadta volna a gyeplőt Miyoko kezébe. A shinigamik tökéletesen bizonyították viselkedésükkel, mennyire alávalóak hozzá képest, a káosz és az irányítás hiánya okozta kétségbeesésük vak dühöt szült a leggyengébbnek ítélt láncszem irányába. Jobb volt így, hogy elrejtette Miyoko elől mindezt, tisztában volt vele, hogy abban az ösztönös állapotban, amit ez a technika okoz, szó nélkül ellenségként kezelné mindkét halálistent, az pedig nem lett volna kedvező Majokko számára sem. Nem csak azért, mert ebben a testben töredéke volt az egyébként is eltorzult ereje a valósnak, de egyben veszélyeztette volna terveit is a kislánnyal.
Nem kívánta felesleges szavakkal terhelni kényszerű szövetségeseit, netán megismételni azt, amit egyszer már elmondott, így újra hallgatásba merülve emelkedett a levegőbe, és indult el Azashiro után. Újra felszínre engedte Miyoko elméjét is, melyet egyébként egyre inkább nehezére esett elfojtani. Sokat erősödött, mióta legutoljára ebben az állapotban voltak, és lassan kihívássá vált a sajátja alá kényszeríteni partnere tudatát drasztikus lépések nélkül. Most azonban legalább erre már nem kellett energiát fordítania, a fiatal kapitány eltökéltsége pedig csak növelte repülésük sebességét. Ennek köszönhetően tudta tartani a lépést a mellette-alatta shunpozó társaival, és hiába csapódtak be időnként testébe villámok, a sérülések vagy a fájdalom ebben az állapotban nem vetették vissza túlságosan. Mihelyst a szökevény közelébe értek, támadást indítottak az egykori Kenpachi ellen társai, ő viszont csak mereven bámult előre. Nem reagált Nara szavaira sem, egyébként sem tudott volna segíteni rajta. Várta a megfelelő pillanatot a saját elsöprő támadására, mely esetleg lehetőséget adhat a többi shinigaminak néhány gyenge kidounál erősebb dolog összehangolására is.
Ahogy Azashiro megtorpant és szembefordult velük, úgy ő is megálljt parancsolt törékeny testének és kicsit lehajtotta a fejét, miközben üres tekintetével bámulta az ellidércesedett férfit. Nem lepte meg, hogy ezeket a gyenge támadásokat könnyedén elkerülte vagy hatástalanította, viszont látva, hogy Nara, akiből a legtöbb szimpátiát érezte irányába, bajba kerülhet, azonnal cselekedett és a kapitány elé reppent. Megfeszítette szárnyait, és ahogy az imént az áruló, úgy ő is elemi erejű széllökést keltett, csak ő szárnyai csapásával. A feléjük süvítő jégszilánkokat felkapta és szétszórta a technikája, melyek ártalmatlanul hullhattak le a talajra és törhettek szét. Némán pillantott hátra félig-hátrafordulva, de az időközben feltámadó újabb reiatsulökés még az ő arcára is fintort varázsolt és visszafordulása kényszerítette. Nehezen tudta magát a levegőben tartani, tépett szárnyai vége mintha foszlásnak indultak volna a lélekenergia tömény erejétől. Felkészült rá, hogy újra használja az előbbi technikát, csak ezúttal offenzív szerepben, ám erre már nem volt igény. A széles vállú, haoris alak megjelenése szükségtelenné tette mindezt, és mielőtt Miyoko valami őrültséget csinálhatott volna, Majokko megfosztotta őt az erejétől. A szárnyak és a ruha a semmibe veszett átadva helyét az uniformisnak, íriszei ismét lilás árnyalatot vettek fel, s visszaköltözött beléjük az élet fénye.


Tompán csípő arc, kezem enyhe forrósága és halvány szúró érzet a hátamon. Ezek jutottam csak el tudatomig azon túl, hogy tekintetem eltökélten fókuszálódott Azashiro nii-san homályos alakjára. Az események nem voltak előttem tiszták, csupán sugallatok követték egymást. Sugallat, hogy el kell pusztítanom a távolban repülő alakot, vagy hogy meg kell védenem valaki mást is a papán kívül. Azonban észleltem, ahogy feltűnik előttem valaki, ködös látásom ellenére is azonosítani tudtam legnagyobb riválisomat. Beférkőzött a gondolat az elmémbe, hogy el akarja lopni a dicsőségemet, ám az érlelődés folyamata közben váratlanul teljesen kitisztult az elmém. A valóság zsibbasztóan hatott rám, mintha a sötét alagútból léptem volna ki a vakító napfényre hirtelen. Éreztem, ahogy testem a földhöz csapódik, és tudatomig lassan eljutott mindaz a fájdalom, ami keresztüljárt. A kín bénítólag hatott rám, de csak nyöszörgésre futotta, ahogy könnyeim megindultak arcom vonalán. Csakhogy még ebben az állapotban is akartam valamit. Látni, hogy Masayoshi jii-chan mit mond vagy tesz. Fogaimat összeszorítva, könnyektől homályos tekintetemmel pillantottam fel széles hátára, majd cselekvő sziluettjére, ahogy egyetlen csapással hatástalanítja azt a személyt, akit én nem tudtam volna legyőzni. Szavai ugyan nem jutottak el hozzám, de éreztem jelentőségüket. Kudarcot vallottunk, de úgy éreztem, én minden tőlem telhetőt megtettem, csupán... még mindig gyenge vagyok. Felküzdöttem magam a földről, hogy vethessek egy pillantást rá, de a kín újfent belé mart minden porcikámba, és tehetetlenül rogytam vissza, szenvedve és vergődve sérüléseimtől. Izmaim égtek a kimerültségtől, a tehertől, melyet Majokko rótt a szervezetemre ismét. Legyőzött voltam, de egy nap azonban felül fogom múlni a főkapitányt és átalakítom a Gotei 13-at egy olyan szervezetté, amelynek nincsenek olyan buta kapitányai, mint Akiyama nee-san. Erre akár meg is esküszöm.
Vissza az elejére Go down
Nara Shiratori
9. Osztag
9. Osztag
Nara Shiratori

Férfi
Gemini Hozzászólások száma : 361
Age : 153
Tartózkodási hely : 9. osztag területe / Kapitányi iroda
Registration date : 2010. Jun. 21.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A bosszú árnyékában - Page 2 Cl0te40600/45000A bosszú árnyékában - Page 2 29y5sib  (40600/45000)

A bosszú árnyékában - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A bosszú árnyékában   A bosszú árnyékában - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 27, 2012 2:18 am

Egy kicsit rosszul esett, hogy Miyoko segítségkérésemet egy szóra sem találta érdemesnek, pedig én nem is kértem olyan nagydolgot. Ez egy kicsit elszomorított, bár még egy ideig reménykedtem, hogy reagál nekem valamit, de ez nem történt meg. Miután néhány pillanat múlva sem szólalt meg, vagy legalább szó nélkül indította volna el a támadását, így egyedül indítottam el a támadásomat. Később Hana-san reklamálására leszek figyelmes, aki szerint kihagytam a csapatmunkából, pedig ez nem is igaz. A korábbi bátorító beszédem az összefogásra neki is szólt, annak ellenére, hogy külön vele nem váltottam néhány szót. Miyokotól is csak azért akartam külön segítséget kérni, mert kompatibilisek a képességeink és felerősíthették volna egymást. Ezért is nem esett jól az elutasítás, pedig olyan jól kitaláltam mindent.
- Nani? - adok hangot meglepődöttségemnek, amikor is Azashiro összegömbölyödik, majd visszafordítja a támadásomat. Az az egyetlen jó volt ebben, hogy amíg erre figyelt Hana-san technikája telibe találta őt. Ennek ellenére viszont nem tetszett, hogy ilyen könnyedén lepergett róla a támadásom.
Már készültem volna használni a shikaiom védekező technikáját, hiszen ha már az én technikámról van szó, én védekezzek ellene. És nem csak magamat szerettem volna megvédeni, hanem a csapat többi tagját is, még ha ezzel jó nagyra is kellett volna nagyítanom a körpengémet, hogy mindenkit takarjon. Pedig minél nagyobb a körpengém, annál nehezebb a levegőben tartása és annál több lélekenergiámba kerül. Ezek viszont nem érdekeltek, már tartottam magam elé a kardomat, de ekkor Miyoko jelent meg előttem és szárnyainak csapásával eltérítette a visszaküldött támadásomat.
Hálás voltam neki, de akkor is nekem kellett volna megvédenem mindenkit, nem neki. És jobban örültem volna, hogy ha velem együtt támadásként használja ezt a technikáját és akkor talán nem lett volna olyan erős, hogy a kettőnk támadását visszaküldje ilyen könnyen. De mindezek ellenére már nyitottam volna ki a számat, hogy megköszönjem neki, de Azashiro felől érkező lélekenergia hullám félbeszakított.
Ismételten lila fényjátékot tartott nekünk a földön feküdve, mint korábban, amikor lekötöztem. Tudtam, hogy ebből nem sülhet ki semmi jó, ezért készen voltam használni a bankaiomat. Ha eddigi ereje talán még jobban növekszik, akkor shikai szinten képtelen leszek megállítani, már pedig valamit tennem kell, nem ülhetek itt tétlenül.
- Ban... - készültem kimondani a kardom második szintjét aktiváló parancsszót, amikor is megjelent előttünk egy ismerős fehér köpeny az 1. osztag jelképével a hátán. Nem vártam, hogy személyesen a Főkapitány jön utánunk, bár a Seireteiben ejtett károkat elnézve nem csoda.
- Moushiwakearimasen Soutaichou-dono. - kérek elnézést a Főkapitánytól, amiért ilyen használhatatlanok voltunk és bűnbánóan meg is hajoltam előtte, hogy lássa, komolyan gondolom. A magyarázatomon még dolgoznom kell, mert ha másokra ujjal mutogatok, azzal nem kerülünk előrébb és egyáltalán nem méltó egy kapitányhoz.
A műsort viszont nem szívesen hagytam volni ki, mivel első kézből bizonyosodhattam meg róla, miért is ő a Főkapitány. Elég volt neki zanpakutoujának egy suhintása ahhoz, hogy földbe tiporja ellenfelét, aki ellen mi kevesek voltunk. Vagyis talán ha összefogunk és nem élesednek ki az ellentétek a csapatban, akkor talán lett volna esélyünk. Bár én megtettem a tőlem telhetőt, hogy megpróbáljam összefogni a csapatot, de hiábavaló volt. Talán ha lett volna még egy kis időnk, akkor valami kialakul, de feltételezésekkel nem nyerhetünk csatákat.
Ezután az időközben szem elől vesztett Miyokot megtaláltam a földön, majd karjaimba vettem, hogy elvigyem a 4. osztaghoz. Mivel nem csak Miyoko volt az egyetlen sebesült, ezért Matetsaku-san felé is veszem az irányt, hogy őt is megnézzem, hogy van, és ha még nem történt meg, akkor őt is átszállítom a 4. osztaghoz, ahol elláthatják a sérüléseiket. Nekem kisebb égési sérülést leszámítva nincs nagyobb bajom, és ha nem tartanak ott erőszakkal, akkor a sérültek szállítása után el is jövök onnan.
Út közben volt időm gondolkozni a történteken és levonhattam magamnak a következtetéseket. Elsősorban megváltozott a véleményem Akiyama taichouról és nem jó irányba. Lehet, hogy hosszabb ideje kapitány, mint én, és lehet, hogy erősebb is, de ő sem tudott mit kezdeni Azashiroval, így nem sokkal különb, mint mi. Legfőképpen viszont a személyiségével van baj. Ahhoz képest, hogy egy tapasztalt kapitányról van szó, ő állt le gyerekesen veszekedni a csapat legfiatalabb tagjával. Így még nekem is van bőven esélyem, hogy erősebb legyek. Ez a küldetés is sok tapasztalatot adott és biztos, hogy nem szeretnék még egyszer hasonló szituációba kerülni.
Vissza az elejére Go down
http://myanimelist.net/profile/LeoWyatt
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A bosszú árnyékában - Page 2 Cl0te33500/45000A bosszú árnyékában - Page 2 29y5sib  (33500/45000)

A bosszú árnyékában - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A bosszú árnyékában   A bosszú árnyékában - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 27, 2012 11:05 am

Lelkem látja a túros batyuban csibész módjára kuksoló mazsola, nem hittem ekkora kosárral vágják kupán szerencsétlen, szegény, szebb jövőért és összefogásért kampányoló Nara taichou-t. Padlót verdeste államilag államosított állam állványa, ekkora eget rengető közönnyel fogadták munkálkodását, amikor totálisan korrekt volt és akadt építkezési tervezetében értelmi szikra. Nem az a fűt fát ígérgető pasasnak látszódott, aki bonbon helyett három órás késéssel jutalmaz meg második randidon. Megbízható ipsének tűnt, meg azért kérem szépen a toronyórát láncostól, csak kapitány! Már a rangjából következik tízszeres szorzóval kötelező adni minden szavára, szóval úgy cseppecskét, kicsit, na jó nagyon nem vágtam, milyen finnyás lépfene kapta el denevér leányt. Utána meg rájöttem, hogy lényegében nem az én dolgom, mi a frászt keres haori-ban, milyen képlékeny bizalom fűzi többi vele egyenrangú személyhez és egyáltalán mi a frászt keresnek ezek az emberek megkülönböztető jelzésben?! Ennyi erővel mindenkire lehetne kukás mellényt húzni senki se különbözzön a másiktól, hátha az egyforma szín megzavarja őket annyira, hajlandóak legyenek mást is észre venni egyes szám első személyben rekedt életfelfogásukon kívül. Igen, ezer meg százalék indítványozni fogom, mert baromira tele lett az egész bandával a bütykös hóbelebanc lerakatom. Ezen a szentségesen elfajzott pogány szertartási helyszínen, senki, na meg mindenki hibás. Sántíthat az egész népség, velem az élen, mert én se vagyok glóriás kisangyal, hagytam szélrózsa minden irányába széthúzni a társaságot. Mellkasomba építette tenyérrel, esküszöm föld alá süllyednék micsoda cirkuszi bohóc bemutató keveredett ebből a küldetésből, miközben, hékás már emberek! Egy lidércesen átvedlett őrült tart grill partit az elvileg szeretett otthonunkban!
Nem kérek bocsánatot felkaptam a hét tonnás locsoló kannát, ezen az egész kurta farkú kismalac történeten, ahogy orrát túrja Bóvlivúd feliratának gigantikus maradványain. Igenis berágtam az összes jelenlévőre és hát, ha nem ígérkeztem volna el Nara taichou-nak támadást kisegítő szolgálatos önkéntesnek, biztos fityiszt mutatva öntöm le bevadult ellenfelünket flaskám mézédes nedűjével és akkora szikrát adok neki fáklya lesz a műholdas felvételek csodálatos világában. Így maradt az a bevált amazon módszer minden mérgemet belesűrítettem támadásomba, ami legnagyobb meglepetésemre célba ért, hiszen az csak elterelésre szolgált, levegőt szelő sellőként jártam góltáncot. Az a véreresen komoly szituáció nem gondoltam beválik Rocky akcióm, mivel Nara taichou támadása se járt túl nagy lánglohasztó eredménnyel. Ettől még az átmeneti siker, ami mellékesen elköhintve félkarú rablóvá tett, mivel azt hiszem csontos pajtásom védelmi rendszerébe belerepedt öklöm, de az a lényeg, holdjárással fel-alá kóriszálva formáltam tölcsért tenyeremből, minél élsebben csivitelő madárként uszítsam Aza-ra az odalent tolongó kapitány csoportosulást.
-Jöhet a nehéztüzérség! Mindenki egyre és attól most tekintsünk el nem vagyunk négyen, bár ebbe bele lehetne kötni, de ez most nem az a perc, ahogy az sem azon filózzunk mióta lettünk muskétások!-
Vigyorogtam tejbetök fokozattal biztatva népséget, csak hát semmi sem lehet örök életű, ahogy tündöklésem sem, mivel törékeny rivaldafényem aljas módon lopta el Yoshi-chi. Pont a lehető legrosszabb pillanatot választotta derékba törje felfelé ívelő művész karrierem. Már nagyban orrom előtt lóbáltam legyezőimet bankai-omat bepöccintve nyűgözhessem le képzeletbeli közönségem, erre berobbant a bődületes izomkötegeivel jó alaposan sárba döngölhesse lelkesedésem. Nem mellékesen izzadtság cseppem menekültek síkvidékre, ahogy felhőből lecsapó isteni büntetésként ránk morrant. Valahogy sose szerettem, amikor előbújt belőle Zeus és seggem rezgett bele, mekkora erővel mutogatta be bongyor fürtjei alatt lapító brutálisan gyilkos betondöngölő képességeit.
-Téged látni mindig öröm, Yoshi chi.-Mosolyogtam bájosan hajlongva egyre hátrébb, hátrébb, majd fénysebességgel elcurikkolva imádni valóan érzékeny lelkületű főkapitányunk legalább száz méteres körzetéből. Mélységes sajnálatomra ma tartott azoknál a nehéz napoknál, amikor szentimentális bosszúálló vadállat oldala eluralkodott rajta, ezáltal sűrű sötétségbe taszítva bennünket. Nem kellett kristálygömböt ragadnom, vagy kávézaccból jövőt turcsiznom, mekkora slamasztikába kavarodtunk a jelentés leadásánál. Már csak abban reménykedem, legalább cukker adoniszunk toronyból pásztázó retinája előtt száll társulásunkba annyi méltóság nem kezdenek bőrüket mentegetve egymást vádolni. Gyermekeim! Ezt együtt csesztük el és az cseppet sem érdekel ki hány éves, hány éve kapitány, mennyi tapasztalattal rendelkezik, vagy milyen a természete…
Vissza az elejére Go down
Akiyama Akane
5. Osztag
5. Osztag
Akiyama Akane

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 153
Age : 33
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 5. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A bosszú árnyékában - Page 2 Cl0te45500/65000A bosszú árnyékában - Page 2 29y5sib  (45500/65000)

A bosszú árnyékában - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A bosszú árnyékában   A bosszú árnyékában - Page 2 EmptySzomb. Jan. 12, 2013 9:06 am

*Komolyan, mintha valami középkategória legalján egyensúlyozó akciófilm végső jelenetébe csöppentünk volna bele ezzel a viharral... Már csak ez hiányzott! Mi lesz a következő elcsépelt lépés vajon, körmöst kapunk a főkapitánytól? Azonban inkább nem töprengek a küldetés lehetséges következményein - bár valószínűsítem, hogy nem fogják díjazni a krátereket és a szenzációhajhász vihart -, hanem minden erőmet összeszedve igyekszem beérni shunpómmal ellenfelünket, továbbra is ráeresztve kidou-imat.
Ez utóbbi hamarosan meg is teszi hatását, az Azashiróból lett lidérc ugyanis nemsokára megfordul, és látszik rajta az elhatározás, hogy most pedig eltesz minket láb alól... Höh, nem ismeri még a Gotei 13 jelenlegi vezetőségét! Most, hogy felsorakoztunk egymással szemben, ideális a helyzet feladatunk befejezéséhez, aminak Hana és Nara azon nyomban neki is látnak a jégdarabokkal felerősített Tenran segítségével. Egészen addig pedig még elég biztatónak is tűnik a dolog, amíg Azashiro felé röpülnek a "lövedékek", azonban a következő pillanatban a szörnyféle lény összegömbölyödik és - legjobb védekezés a támadás alapon, gondolom - visszaküldi a csapást egyenesen ránk... Elsősorban ugyan Nara felé száguldanak a jégdarabok, azonban néhány felénk is szóródik, így hirtelen nem tudok mást tenni, minthogy - jobb ötletem nem lévén az adott pillanatban - megidézzek gyorsan magam elé egy Enkosent pajzsként (sűrű szitkozódással kísérve mindezt), hogy legalább a fejem védve legyen; gyors döntésem átka azonban, hogy egy-két kósza jég eltalálja lábamat és karomat. Ez azonban nem jelent akkora problémát, hogy visszavonulásra késztessen, elvégre voltam már rosszabb helyzetben is, például amikor az az espada sarokba szorított és megszabadított az egyik szememtől... A váratlan választámadás következtében pedig már annak is örülök, ha saját magamat megvédem, a csapat többi tagjával csak ez után tudok foglalkozni, ki mit csinált "védekezés" címszó alatt - no nem mintha a kölyök túlzottan érdekelne, Nara és Hana pedig meg tudják védeni magukat, biztos vagyok benne, szóval olyan nagy veszteség valószínűleg nem éri őket azzal, hogy adott időre kiestünk egymás látóköréből.
Épphogy egy pillantással fel tudom mérni azonban a terepet az újabb robbanás bekövetkeztéig, ami ezúttal Hana jóvoltából történik meg... A felszálló porfelhőben mindössze ellenfelünk lezuhanó testét fedezem fel egyelőre, az erőteljes robaj pedig ideiglenesen szinte meg is süketít - hiába, megvan az a hátránya a shikai-ban kiélezett érzékszerveknek, hogy az erős hangok még erősebbekké válnak, nemcsak az alig hallhatóak erősödnek fel... Szóval kis idő azzal telik el nálam, miután minden elcsendesül, hogy próbálom visszaszerezni félig-meddig elvesztett hallásomat, amikor is Hana újabb felkiáltással próbálja ösztönözni a bandát együttműködésre.*
- Ezer kéz határa, sötétséget megérinteni képtelen tiszteletteljes kezek. A kék eget tükrözni képtelen száguldó kezek. Út, mely fényben sütkérezik, szél, mely feléleszti a parazsat, idő, mely a kettőt együtt megerősíti...
*Hadarom az általam ismert egyik legerősebb kidou-nak az idézését, minden reiatsumat bevetve, hogy ezzel is javítsak hatásfokán, amikor...
Valóra válik a néhány perccel korábban emlegetett Soutaichou-belépő. És nem éppen a kedves, megértő felettes arcát mutatja, bár az is igaz, abszolút megértem, amiért ilyen dühösnek néz ki. Bár azt azért nem bírom felfogni, ha ő ilyen könnyedén elintézi az ügyet egy egyszerű shikai-jal, akkor miért kellett ötfős kompániát útnak indítania, simán kijöhetett volna, hogy titokban elintézze Azashirót... De nem is ez a fő problém: abban a kölyökben tényleg van valami taszító és gyanús, amiről az egész Seireitei-nek tudnia kellene, mert - közveszélyes.*
- Gyerünk, Hana...
*Szólalok meg végül nem sokkal azután, hogy Nara elvitte a negyedik osztaghoz Miyokót és a főkapitány is befejezte helyettünk a küldetést, majd befejezem az előbb elkezdett mondatot és elindulok az első osztag barakkjai felé. Hangom ezúttal tényleg ellentmondást nem tűrően cseng, ha kell, hát a fülénél fogva rángatom el magammal felelősséget vállalni.*
- Jelentést teszünk még most, mielőtt jobban elszabadulna ez az egész...
Vissza az elejére Go down
Hirako Shinji
Admin
Admin
Hirako Shinji

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 380
Age : 30
Registration date : 2008. Sep. 30.
Hírnév : 35

A bosszú árnyékában - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A bosszú árnyékában   A bosszú árnyékában - Page 2 EmptySzomb. Jan. 12, 2013 9:33 am

Üdvözlet!

A küldetés véget ért, így LEZÁROM azt! Sajnálatos módon teljesítményetek nem könyvelhető el teljes sikerként, sokkalta inkább törődtetek egymás szekálásával, mintsem a feladat megoldásával, ettől függetlenül fáradozásaitok nem voltak értelmetlenek. Lássuk a pontokat!

Jutalom
3000 LP
3000 ryou
Ez alól sajnos kivételt képez Matetsaku Kai, aki a rábízott feladat elmulasztása mellett az utolsó két körben részt sem vett. Az ő jutalma ezért csak 1500 LP és 2000 ryou.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




A bosszú árnyékában - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A bosszú árnyékában   A bosszú árnyékában - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

A bosszú árnyékában

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Soul Society :: Küldetések Soul Societyben :: Lezárt küldetések-