-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Keo vs. Räv

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Shiranui Kikyo
4. Osztag
4. Osztag
Shiranui Kikyo

nő
Capricorn Dragon
Hozzászólások száma : 93
Age : 95
Tartózkodási hely : Seretei, Shiranui-ház birtoka
Registration date : 2011. Apr. 09.
Hírnév : 10

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Keo vs. Räv Cl0te5000/15000Keo vs. Räv 29y5sib  (5000/15000)

Keo vs. Räv _
TémanyitásTárgy: Keo vs. Räv   Keo vs. Räv EmptySzer. Feb. 22, 2012 7:03 am

Nem hiszem el! Ez a kis tejbe tök vigyorú kis ficsúr, hát nem eltűnt ismételten a szemem elől? Állítom, ez már a pofátlanság csúcsa! >o> Mégis, hogy vehetném fel a harcot egy olyan ellenféllel, akit nem is látok? Mad Hiába nézem innen, onnan, amonnan; jobbról, balról, keresztül, kasul, egyszerűen nem találom! N e m l á t o m! >.> Na jó… nekem ehhez nincs türelmem! >o> Elmegyek! >_> Szórakozzon más vele, hogyha zavar bárkinek is a létezése, de nekem van jobb dolgom is, mint vele játszadozni. Különben is, biztosan találok más finom húsit, akit komolyabban megízlelhetek helyette, ki nem lesz ilyen alamuszi, hogy efféle aljas trükkökre vetemedjen. Feltéve, ha lesz olyan mihaszna feketeruhás, aki képes megállni a talpán Luciferrel szemben! ˇoˇ Persze, ezt egytől – egyig lehetetlennek tartom. Arrogáns
Újabb mészárlásba kezdve indultam ki a zsákutcából, melybe nem is oly’ rég rohantam be, ahol pechemre egy átkozottul zavaró tényezővel hozott össze a sors keze. Legközelebb igyekszem kerülni az ilyen ösvényeket, nehogy ismét kellemetlenségekbe ütközzek.
Sebtében kiérve az elágazáshoz egy random irányba indultam tovább sonidommal, miközben Lucifernek mutattam be minden egyes szembejövő, engem botor módon feltartoztató, sötét göncös őrülteket. A vér látványa lassacskán ismét mámorba ejt, nem bírom kihagyni, hogy rajongástól fűtött tekintettel, fülig érő mosollyal élvezzem, ahogy Lucifer pengéje egyre inkább vörös árnyalatot vesz fel a folyékony, életben tartó anyag hatására. S milyen jól is áll neki eme csodálatos szín! Igazán észveszejtő gyönyörűség a szépsége!
Olyan remekül elszórakoztam a mihaszna halálistenek elsöprésével, hogy többet akartam, még több esélyt adni a mulatásnak, melyre nem mindig van lehetősége az arrancarnak. Ennek beteljesítéséhez pedig pont alkalmasnak tűnt az éppen soron következő haszontalan shinigami, ki örülhet, hogy vele többet foglalkozok, mint többi elhullajtott társával. Olyan kiszolgáltatottan henyél ott, az épület tetején, hogy szinte könyörög valója azért, hogy játékosan vegyem el életét. Emellett teljesen leírt róla, hogyha nesztelenül megközelítem, akkor még meg is lephetem felbukkanásommal és nem lesz ideje ellenkezni a röpke kínzásszórakozás – ellen. Twisted Evil
Tartva magamat ötletemhez közelítettem meg csendben az épületet, s minél kevesebb zajt hallatva ugrottam fel annak tetejére. Óvatos léptekkel megközelítve, már tartottam is Lucifert fejem fölé, hogy egy mélyebb szúrással a vállába hívjam fel magamra a figyelmét, hogyha már ilyen jó ízűen lopja a napot. Állítom, remek kis ébresztő lesz ez számára.
Gúnyos vigyor hozakodik elő arcomon, s máris indítottam felé Lucifert, de mintha valamiféle rejtélyes módon tudta volna, hogy mire készülök, úgy fordult félre előle. Értetlenül pislogtam párat, s ösztönösen hátrább tántorodtam. Nem ér… ennyit a meglepetésemről! >.>
- Nem tudtál volna még fél percig nyugton maradni, te… lusta semmirekellő! MadLucifert fenyegetően lengetem meg orra előtt, miközben dühödten hangoztatom elégedetlenségemet azzal kapcsolatban, hogy volt képe meghiúsítani remek tervemet! Már sikerült teljesen beleélnem magamat! >.> - Ezért meglakolsz, védd magad, ha tudod! >_> – praktikus megoldáshoz szerettem volna nyúlni, de úgy döntöttem Luciferrel páholom el, amiért csak úgy merészelte keresztülhúzni szórakozásomat. Szúrásra alkalmas pozícióba fogtam meg Lucifert kezeimben, s gyors csapásokkal kezdtem el sorozni, különböző fontosabb pontokat támadva így. Legyen az valamely lényegesebb belső szerv, avagy végtagjai üzemen kívül helyezése. A végkifejlett nem izgatott túlontúl, a bosszú édes és most csak ez számított! Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
Kagami Eisuke
13. Osztag
13. Osztag
Kagami Eisuke

Férfi
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 120
Age : 31
Registration date : 2011. Apr. 22.
Hírnév : 42

Karakterinformáció
Rang: Kagami-ház tagja
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Keo vs. Räv Cl0te9000/15000Keo vs. Räv 29y5sib  (9000/15000)

Keo vs. Räv _
TémanyitásTárgy: Re: Keo vs. Räv   Keo vs. Räv EmptyHétf. Márc. 26, 2012 6:08 am

*Határtalan diplomáciámnak köszönhetően meggyőztem ellenfelemet arról, hogy neki baromina nem faszántos, ha rám támad. Hát nem jobb volt, egy kis püttypottypetty lövöldözés az egyik barakk tetejéről? Bosszút állhatott hátba baszarintós társain, én pedig kihívhattam lövöldözős versenyre. Legjobb, komolyan! Cool Így tehát adva az élvezeteknek folytattuk harcunkat, egészen addig a pillanatig, míg a mentol zápor túlhevült volna. Ki a franc okádott ennyi lirkóst az utcákra? O.o Löktem le a sodrásba kedvenc tirpák barátomat, hogy végül nyugton heverésszek addig, míg ennek az egésznek vége lesz. Na ne hogy már elrontsák én beszívott éjszakám kedvenc pillanatait. Élő adásból nézhetem Seireitei agymosását! *.* Hú baszki, a birtok >.> Ülök fel egy pillanatra, de úgy sem látok semmit, hiszen voltaképpen innen baromi meszse van az én kicsi édenkertem. Szépen visszaereszkedek, mint egy kifújt kenbaba, majd számpa kapok egy jó ízűt, és lecsukom a szememet. Robbanások, dörömdölések, üvöltések zaja fut át folyvást elmém legmélyebb zugain keresztül is. Seireiteiben egy határtalan nagy anarchia van jelen pillanatban, amit ha megszakadnék se tudnék megállítani. Mi a franc értelme lenne a kisujjamat is mozdítani ezért? Hah, inkább henyélve nézem végig, és a végén majd egy kúlos momentummal aratom le a babérokat. Cool Okos enged, szamár szenved. Ennek élve sokkal jobb egy ilyen idegrángató harci hörcsögállást túlélni. Én fekszek, a hülyék fussanak, én okos vagyok és nyerek. Sima ügy az egész. Legalább is ezt gondolnám még akkor is, amikor valami természetellenes objektumot érzek meg a fejem fölé emelkedni. Penetra reatsu, érzem a cincért, aki hentesárúnak néz jelen pillanatban. Kifordulok, mint a lefejezett csirke, aki még fej nélkül is képes sétálni. Talpra kecmeredek, hogy fülemet megvakargatva unottan pillantsak le a csöpire, aki eladó nőcit volna képes játszani.*
- Haoh..pedig már a repülő fejeket kezdtem volna számolni. Mi dörmögés hozott erre hentes asszony? *Bírom szóra az arrancar bigét, akinek a feje akkora lesz, mint egy túlméretezett főző paprika. Hú, muter még kedvelné is. zért most elképzeltem, hogy egy ekkora zöldség mennyi vizet fogyasztana el a birtokon. Lehet nem is jutna már a termésre, mert felélnénk a Seireitei-i vízháztartást? Nagyot sóhajtok, de mire újra szólalnék a szeletelő turmix gép végül bekapcsol. Hát ez szopola mandula helyzet, ami azt illeti. Vigyorogva ugrok el a támadásai elől.* - Én vagyok a rák, aki lóg a szakács elől. Neutral *Azért valljuk már be, unalmas még egyszer ugyanazt eljátszani. Most már kicsit had provokáljam a velem szembe kerülő ellenfélt, aki csak úgy megzavarta az én szent sziesztámat. Kac-kac, nem vicces egyáltalán. Neutral Bizonyos pontban már annyira kezdem megunni, hogy beszaltózok a háztetőről egyenesen a hollow áradat maradékába. Nos, vegyük a jó oldalát. Köztük elshunpozba a saját fajtáját darálja be.* - Fincsi hollow turmix! *_* *Nevetek fel látva a végeredményét a dolgoknak. Na ki a király, ha nem én? Cool Én arrancarral öletem meg a lidércet. Fogadjunk, hogy más ilyet nem tesz! S míg magamat fényezem ebben a pillanatban, addig a csaj következő támadása lenyisszant egy tincset a hajamból. Nagyjából ez az, ami elveszi tőlem a pillanatnak azt a hatását, hogy kedvem legyen viccelődni. Tekintetem komoly lesz, és hozzá vágom a nálam maradt kenő késem.*
- Bazdmeg! A fodrász csak két hét múlva jön hozzám..nem kérek előnyírást! >.> *Cseszem le hirtelen az arrancart, s hogy megtoroljam eme tettet, kihúzom csak az egyik wakizashimat, hogy ellentámadásba lendüljek. Franc is tudja már, hogy mikor volt azaz utolsó helyzet, amikor bárki is harcra bírt volna rá. Most egyszerűen a hajam sértése okán jól bepöccenek a túl méretezett piros paprikára. -.-" Balról indulok meg felé, de éppen a legjobb pillanatban dobom át másik kezembe a kard markolatát, hogy egy jobbos fordulattal nyisszatsam le a haját. Függetlenül a végeredménytől shunpozok hátrább, hogy onnét toporzékoljak a dolgok felett.* - A hajam a kegytárgyam. Ha besérted..kibelezlek. *Tök komolyan, meg korrekten előre leszögezem neki. Én egy fer ellenfél vagyok, vagy nem?*
Vissza az elejére Go down
Shiranui Kikyo
4. Osztag
4. Osztag
Shiranui Kikyo

nő
Capricorn Dragon
Hozzászólások száma : 93
Age : 95
Tartózkodási hely : Seretei, Shiranui-ház birtoka
Registration date : 2011. Apr. 09.
Hírnév : 10

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Keo vs. Räv Cl0te5000/15000Keo vs. Räv 29y5sib  (5000/15000)

Keo vs. Räv _
TémanyitásTárgy: Re: Keo vs. Räv   Keo vs. Räv EmptySzer. Márc. 28, 2012 9:00 pm

Dörmögés? Azt mondta, hogy dörmögés? Akkor ez nem látott még arrancart őrjöngeni! Mad Milyen alulminősített hasonlat ez?! >.> Kehh… hogy képzeli?! >_> E fölött nem fogok csak úgy szemet hunyni! Ne járjon a szája, amiért először megúszta… van még trükk a tarsolyomban! Amúgy sem az én stílusom az aljas, lesből támadás. ˇ.ˇ
- Kit neveztél asszonynak, te átkozott Jancsi bohóc?! Mad – arcmimikám egytől – egyig eltorzul az idegességtől a megszólítást hallva. Az előbbi ellenfelem óvódásokra utaló megjegyzése is sértő volt, hát még ez… öregít?! >.> Meg akar halni? >o> Persze, ez egyértelmű volt mikor keresztbehúzott nekem, meg amúgy is rá volt írva, hogy „kérlek, nyírj ki”, de azért nem kellene siettetnie. Szórakozni akarok, hogyha már így elrontotta a mókámat! >_>
Mérgemben még a kezem is gyorsabban kezd járni, ezzel növelve csapásaim sebességét, hogy minél követhetetlenebb legyen számára Lucifer, ezzel együtt természetesen hatékonyabb is. S nem habozom követni a gyávát, amikor menekülőre fogja abba a mihaszna csőcselékbe. Legyen az miénk vagy ellenség, Räv la Luz jön és küzd! Engem pedig csak ne tartsanak fel a játékos pofozkodásukkal, kik még az „anyai, apait is, egyszerűen mindent beleadok” fogalomról sem hallottak még soha. >.>”
- Kotrassatok! El az utamból! Félre! >_> – határtalan dühömmel távolítom el a nyavalyás útonállókat, kik feltartoztattak a prédám elkapásában. Amint mind egy szálig eltávolítottam őket, vörös szőnyeggel kirakott utat biztosítva magamnak csörtettem utána, hogy tovább folytassam Luciferrel leírt – igaz monoton, de nekem hasznos – támadás sorozatot. S büszkén rekesztem be, amikor első sikeremet elérem vele. Látni felháborodását igazán nagy öröm számomra… milyen édes is a bosszú! Twisted Evil
- Hehehe, ne pampogj már, lustaságok fő bálványszobra! De most komolyan, néztél már tükörbe? Csak gondoltam, hogy rendre pofozom a hajadat, ha már a fodrászod amúgy sem végez jó munkát! :/ – húzom tovább agyát, ha már amúgy is kész élvezet nézni a már egyszerűen színészi előadásként megmutatkozó haja megspékelése miatti hisztizését. Eddig úgy tudtam, hogy csak a nők ennyire kényesek a hajukra, hiszen tudok róluk, ha még én eme nagyobbik réteget egyáltalán nem is képviselem… Neutral Mondjuk, nem tehetek róla, egyszerűen őrült az, ki fésűt fog a kezébe! >.>” Én is csak időnként teszem meg… pfúj, még azt is hű de utálom! >o>” Kínzó eszközök legrosszabbika a fésű, semmi haszna sincsen! >_>” Jómagam pedig még nem vagyok mazochista. ˇoˇ
Megrázva fejemet próbálom meg visszatéríteni magamat a valós történések mezejére, ahol továbbra is pattog előttem kinyírni kívánt prédám, mint valami nikkel bolha. Szánalmas, tisztára olyan, akárcsak valami kényes, hajas baba! -_-’’
Szem forgatva vártam mikor fejezi végre be, hogy fer módon elintézhessem. S míg ezen voltam leakadva, egyáltalán nem számítottam csapására, mely rendkívül megdöbbentett. Olyannyira, hogy még védekezésre sem futotta tőlem, így a hajam húzta a rövidebbet… vagyis, ha csak a hajam bánta volna az egészet… arcomon egy hajszálvékony seb bukkan fel, amint kiserken belőle a vér. Némi idegesség lesz rajtam úrrá emiatt, tekintetem elsötétül, s Lucifer hosszan nyúló markolatára erősebben rászorítok, ahogy mérhetetlen haragom fellángol az immáron ellenségként megnevezett prédám irányába.
- Kehh… nem hittem volna, hogy valaha találkozok olyan semmirekellő halálistennel, kinek fontosabb a frizurája mások életénél. >.> Neutral – aljas vigyor húzódik arcomra, amint sikerül visszafognom felháborodottságomat, majd alkalmazom a Gonzui technikát az előbb láb alól eltett hasznavehetetlen söpredéken, hogy jóllakva folytathassam tovább a küzdelmet. A táplálkozást követen, szám szélét megnyalva, arcomon felbukkan egy szélesebb vigyor, amiért úgy érzem, teljesen megújultam ennek köszönhetően. Az előbb prédám üldözésére elhasznált energiámat, mintha csak egy szempillantás alatt visszanyertem volna, teljesen felfrissülve érzem magamat!
Vidáman kezdem el ennek köszönhetően pörgetni jobb kezemben Lucifert, amit egy kis idő után átveszek a balba. Majd amint ismét a jobb kezemben pihen meg, egy tigris bukfenccel előre ugrok, hogy elég közel legyek a szánalomra méltó halálistenhez. Eme mozzanatomnak köszönhetően fél térden érkezek, így csípőmagasságba intézek felé gyors szúrásokat Lucifer pengéjével. Egyszer egyik, aztán gyors kézváltással másik irányból, hogy eme félrevezetések követően egy alulról való, felfelé szúrás kövesse a kombinációt. A támadássorozatom követően, egy szabad kezemből indított barával igyekszem hátrább tántorítani magamtól. Afféle végszóként az előbbi adok – kapókra, hogy felállva ismét szemben lehessek vele.
- Véged lesz, mint a botnak, Csipkejózsika! MadLucifer végét agresszíven ütöm le a talajba, miközben kihúzom magamat, s próbálom felpaprikázni. Nehogy ismét egy ilyen puhány visszaütéssel álljon elő, mint az imént. Bár az arcomon tett csúfításért meglakol! :<
Vissza az elejére Go down
Kagami Eisuke
13. Osztag
13. Osztag
Kagami Eisuke

Férfi
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 120
Age : 31
Registration date : 2011. Apr. 22.
Hírnév : 42

Karakterinformáció
Rang: Kagami-ház tagja
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Keo vs. Räv Cl0te9000/15000Keo vs. Räv 29y5sib  (9000/15000)

Keo vs. Räv _
TémanyitásTárgy: Re: Keo vs. Räv   Keo vs. Räv EmptyCsüt. Aug. 30, 2012 6:08 am

*Ahogy a mondásban hangozni szokott, hogy kölcsön kinyír visszajár; ez most itt is érvényes. Még, hogy köcsög Jancsi; inkább felfújt aranyhal. Haját bevégezve torpanok meg a hentes asszony előtt, hogy remek fényviszonyokban láthassam az asszonyt. Fényviszonyok, miről is beszélünk? Köcsög rengeteg hollow turmix által megtépázott környezetben egy "nyee, mindjárt kinyírlak" környezetben érezhetem magam. Tökéletesen érvényes az extázis, hogy kinyír a kanyar, köcsögök! Bassza meg, hát mi ez a hollow-erdő? Senki nem rendelt itt piros szemekkel sáskázó vitamin tablettákat? Köcsög oszlopok, takarodjon az összes! Rohadt rondán sandítok az összesre, amit ez a fruska alig pár pillanattal később bezabál. Megjelenik fejem mellett az esőcsepp, ahogyan facepalmolok a jelenlegi eseményeken.*
- Te retardált szellemírtó! Ez a piros pettyes turbódízel nem fog neked semmit sem jelenteni, ha megismered A királyt! *Na most már akkor csapjuk a hollow maradványok közé. Jöhet a csiribícsiribá! Rögvest előkapom az uniformison alatt megbúvó shinigami férfiegylet által utángyártott "cool vagyok" szemüveget. Felcsapom isteni arcom Adoniszára, majd megvillantom előtte, had lásson jó faszikat is. Kicsit kiropogtatom a hátamat, mi alatt arra gondolok, hogy fodrászat terén még van mit tanulnom. Elsősorban azt, hogy hajmosás előtt sosem vágunk hajat. Ideje volna becsalni valami kibaszott idegtépő helyre. Ehhez pedig nagyon is jó szolgálatot tenne egy olyan háznak a birtoka, akikkel valahol nem egészen értek egyet. Már elő is venném a buldózer irányíttatta japán chef böködését, amikor a hentes piroska egyenes szurkálásokat intéz egy rendkívülien fontos szervem irányába.*
- Cicin bökkintelek, ha bántod a torpedómat! >.> *Vissza is szúrkázok, mialatt egyre csak hátrálnom kell. Hátrálok is, csak nem ez a szipirtyó szépen lekaszálja a kötőmet. Annyi lesz a Csipkejózsika gatyamadzagának, szépen alsó nadrágomban állhatok. Höh, pofájába rúgom a nadrágom, míg vállamba csapódik egy bara. Bebaszódok az egyik falba, de nem is ez a pláne. Anyja picsáját most már, egy köcsög facsiga átt bele az egyik hátsófelembe, amitől vérszomjas harci ninja tekintetemmel illetem a nőcikét.*
- Ezt regeneráld be, te szirénikus harci mókus! *Suhintva kardomat szelem át a levegőt, ruhájának megsemmisítése céljából. Szép alakzatokat kívánok belevésni azért, hogy cérna szaggatással ruhátlanítsam meg. Minek is az igazából? Sokkal menőbb, ha a pirosba bőrében is az. Már érezve előre a csatatűz hangját, gatyát oldok. Ideje végre megfürödni, így hát egy random házba kandikálva kívánok ennek eleget tenni. Ideje bepocsolni magunkat az ebihalak közé. Időközben az egyik őrnek oda lóbálom a fekete haorimat, hogy azt azért ne tegyük már tönkre. Idióta képeket vágva cukkolom a kisasszonyt, míg az vélhetően felkapja a bepöccent stílusát. S mikor megállok a tó előtt, akkor keresztbe fonom karjaimat. Szemöldökeimet emelgetve kaján vigyorra futja.*
- Itt a vége, arrancar! Neutral *Ha csak így lenne. Kezemet bötykölöm neki, s ha felém jön, tapasztalhatja az ágyúgolyók elcélzását. Kis vízzel megáldott tavacskába zuhanhat, bár az is megeshet, hogy én magam is követem ebben. Abban az esetben végre lehetőségem nyílik a nyílt füdetésre.* - Egy jó fodrász a hajmosést is vállalja. De neked azt hiszem a fogmosás is kijár. Olyan a szájszagod, mint egy romlott hollownak! *Létezik egyáltalán romlott hollow? scratch Valamihez hasonlítani kellett mindenesetre. Célom lesz a víz alá húzni és jól meg agyabugyálni. Hátha lehűtöm a sárga lángokkal felspékelt piros-pettyes piroskát. Muszáj, mert én eddig tök klafán éreztem magam, vissza kellene térni a remek kilátóhoz. Tiszta kvázi káosz ez a halál város, még a cinga képű hollow erdők is hamar bevégeznek. ._. *

Vissza az elejére Go down
Shiranui Kikyo
4. Osztag
4. Osztag
Shiranui Kikyo

nő
Capricorn Dragon
Hozzászólások száma : 93
Age : 95
Tartózkodási hely : Seretei, Shiranui-ház birtoka
Registration date : 2011. Apr. 09.
Hírnév : 10

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Keo vs. Räv Cl0te5000/15000Keo vs. Räv 29y5sib  (5000/15000)

Keo vs. Räv _
TémanyitásTárgy: Re: Keo vs. Räv   Keo vs. Räv EmptySzomb. Szept. 01, 2012 4:59 am

Szívem szerint fejemet fognám a hajas baba, következő szánalomra méltó húzásán. Beszólogatni és pózolni van ideje, de igazi harcos módjára kiállni ellenem már nincs? >.> Mi a csuda… Mad Különben is, mi ez a szemtakaró kacat?Espada-samahoz és Pappihoz képest még így is eltörpül szépség terén, sőt jobban, mint az előbb. |-( Persze én nem pocsékolom a drága időmet kitérő mozzanatokra, ha minél előbb túl vagyok ezen a fajankón, annál hamarabb térhetek át talán egy értelmileg ép ellenfélre, vagy sem... végül is halálistenekről beszélünk. ._. Annyi eszük van, mint egy pipogya hollownak. -_-’’
- Hát akkor jobb lesz, ha csipkeded magad és védekezel, mert lehet, féltet részed nem ússza meg az akciót. >o> – kontrázok rá előbbi mondókájára, miközben Luciferrel tartom sarkon és igen nagy meglepetésként ért, amikor végre visszacsapott. Kezdtem azt hinni, hogy nem vesz komolyan ez a fráter, ez miatt meg is fordult pár nem éppen szép dolog a fejemben, amit persze hangoztattam is volna, ha úgy hozza a helyzet, de ezek szerint erre nem is lesz szükség. :<
De egyik legfényesebb fénnyel, Luciferrel mért támadásomat kissé elszámítottam, legalábbis nem így akartam kijönni a szituból… lehet, hogy már épp lőttem a barát felé, de ruhájának alsóját még így is lepasszolta nekem a mihaszna semmirekellő! >.> Így amint megpróbáltam hátrább menni abba a vacak gatyába belecsavarodva, egyensúlyomat elvesztve csak egy esetlen arrébb gurulást tudtam megejteni, de ez még semmi sem volt ahhoz, ami utána rám várt… mire sikerült kiszabadulnom... gráh! >_>;; Ha Espada-sama látta volna, biztos nem lett volna rám büszke, annyi szent! Talán még a Pappi~ is kitagadott volna… T_T De még nincs minden veszve! Arrogáns
Vicsorítva téptem szét az anyagot, hogy aztán a maradványait a tulajdonosának dobhassam, még ha el sem ért odáig. A lényeg amúgy is a fogsoromat megmutató, őrült vigyoron volt, amivel tudatni akartam ezzel a pondróval, hogy most aztán nagyon kihúzta nálam a gyufát! Rám zúdított csapása emiatt is ért felkészületlenül, későn sikerült Lucifert védekezően magam elé rántanom, így leglaább megúszhattam a komolyabb szervi sérüléseket és csak a jobb vállamat sikerült jócskán csak felszaggatnia, felsőmmel karöltve, melynek pántja és az alatt is szép ívesen elszakadt. Ugyanis, ahogy Lucifer markolatával hárítottam a kard pengéjét és végigcsúszott rajta új mintát vágott közben öltözékemen. Bár inkább ez, mint a komolyabb sebek, a vállamtól eltekintek… lehet, hogy ő villant, de az nem jelenti azt, hogy nekem is utánoznom kellene… kehh! Mad
- Te nyavalyás kis patkány, attól még, hogy te a kútba ugrasz, nem jelenti azt, hogy utánad is megyek! >.> Fogtad, féreg? >_>;; Ezért bűnhődni fogsz! – rivallok rá, miközben jobb kezemből a balba dobom Lucifert, mert részemről oly’ mindegy, melyikben is tartom őt jelenleg… ha azt hitte, hogy a ruhámra mért aprítás után nem tudok cselekedni, nagyon tévedett. ._. Fenyegetőzve kezdek hadonászni Luciferrel irányába, logikátlan lépéseket téve, a lényeg azon volt, hogy megsérüljön ez után az alantas húzása után. Mert most olyat, de olyat fog kapni, hogy a mókus hozzám képest szelíd teremtés még akkor is, ha a makkot akarja! Mad
- Vége? Vége?! >.> Csak most kezdődik a harc! Készülj, naplopó! >_> – rajt kész állást veszek fel, hasonlít kicsit a középkori lovasok dárdával való nekifutásának, csak nekem nem kell ehhez négylábú öszvér, hogy végrehajtsam. Magamban háromig számoltam és megindultam felé, nem gondolkodtam, nem szemléltem körbe a terepet és ez majdnem az életembe is került. A teringettét, hát nem átvert ez a fajankó?! >.>
Későn veszem észre a számomra életveszélyesnek számító vízfelszínt és már nincs időm lefékezni, mert a mihaszna egy fajtájához mérve „ügyes” húzással betessékel a kerti tóba. Kapálózva, dühödten próbálok menekülni a helyzetből, úszni nem tudok, azt, amit el tudok követni ez alatt a címszó alatt, perpillanat lehetetlen, hogy végrehajtsam a jobb vállamon tátongó véres vágás miatt, mely olyannyira elkezdett csípni, ahogy bent landoltam ebbe a hideg vacakban, hogy ehhez képest jelenleg még a kínzás is kedves simogatásnak számítana nekem.
- GRÁÁÁH!Luciferrel próbálom lecsapkodni magamról, miután rám akaszkodva nem hagy kitódulni erről a gyilkos helyről. Tehetetlenül, ököllel kezdem csapkodni fejét, vállát és rugdosni is ott, ahol érem, persze mindezt úgy, hogy fél kézzel belé kapaszkodom, le ne süllyedjek. De vívódásom addig tart, míg meg nem fordul szemeim előtt a világ és el nem kezd valami sötét réteg kúszni szemeim elé. Lassan elnehezülnek izmaim és a gyomrom is kavarogni kezd. Gyűlölöm a vizet…
Vissza az elejére Go down
Kagami Eisuke
13. Osztag
13. Osztag
Kagami Eisuke

Férfi
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 120
Age : 31
Registration date : 2011. Apr. 22.
Hírnév : 42

Karakterinformáció
Rang: Kagami-ház tagja
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Keo vs. Räv Cl0te9000/15000Keo vs. Räv 29y5sib  (9000/15000)

Keo vs. Räv _
TémanyitásTárgy: Re: Keo vs. Räv   Keo vs. Räv EmptySzomb. Okt. 06, 2012 12:23 am

*Még egy ilyen cukin őrült csajjal tutira nem találkoztam egész életemben. Ez tutira egy tsundere arrancar, aki szereti mások idegeit a pengető temetőbe sodorni. Talán egy kis remekül kitrutyizott vízzel megjön végre az esze. Bár nem én voltam, aki rá támadott, ő volt az, aki úgy döntött fejetlenül néz szembe a vizes támadásommal. S még csak zanpakutot sem alkalmaztam; minő felfedezés. @.@ De, hogy mérsékeljem a kettőnk közti hatalmas sakktábla észak és dél felületét, azért nem fogom hagyni megfulladni. Még akkor sem, ha olyan, mint egy szerencsétlen ebihal. A kifejletlen úszóival úgy csépeli azt a vizet, mint egy vízdaráló erőmű. Sosem értettem, hogy az ilyenek miért nem hasznosítják újra; remek energitermelő válhatna belőle. Már csupán a rikácsolása okoz annyi ingert az emberben, hogy kedve legyen megmozdulni. >.> Mivel nincs olyan messze a parttól, így bátorkodom lazán, meg faszán megragadni a ruháját; de a gonosz perszóna behúz a vízbe. O.o A Kuro Montsukim olyan megcsépázott fekete leves lesz, hogy bosszúm jeléül nem hagyom, hogy engem használjon félszigetnek. Visszarántom magamhoz, de meghalni sem hagyom szerencsétlent. Odáig rendben, hogy nem kedvelem az arrancar fajt, de attól még nem akarok feltétlen arrancart ölni most. Bárt jó erőseket tud rúgni, meg a köcsög szépen megcsócsálja a karimat, attól még wakizashi tokkal jól kupán ütöm.*
- Te szipirtyó, jobb lesz ha kusshadsz, vagy mész a mély vízbe haltápláléknak! *Fenyegetem meg kicsit erőszakosabban, majd kisétálok vele a vízből, még kicsit kába. A földre fektetve emelem kardom a feje fölé. Közben rágyújtok egyet adrenalin oldásképpen. Cigi nélkül amúgy is szar harcolni, ez a nő meg kihozott a béketűrésemből. Meg aztán azt sem tudom ezek után mihez kezdjek a drága párával. Egyértelműen valami felgőzölésre van szüksége. Talán jobb lenne mégis megkeresni azt a pékséget, amit Anao említett? Betesszük ezt a nőt a sütőbe és kész a totális tisztítás!
Máris felnyalábolom, s mint egy zászlót úgy lengetem magam mögött, míg futóléptekkel a barakkok melletti utcákon megindulok a pékség felfedezésére. A legnagyobb gondom rövidesen az lesz, hogy egy rahedli hollowwal nézhetek farkas szemet, mialatt keresni fogom a pékséget. Na de mi van akkor, ha éppen sikerül elhitetnem velük a világ legjobb hamiját? Muhahaha, máris intézkedem. Meglibbentem előttük a kéba Rävot, akire kapni fognak, mint a sült pecsenyére. Felugrok vele az egyik barakkra, majd megindulok egy irányba. Egy tehetős hollow csapattal a nyomomban. Aztán mire a csaj éppen éledezhet, már láthatja is, hogy az utcán rohanva elég sokan néznek rá éhes szemekkel. Mint akire rá van írva, hogy "kaja" lenne. Félre dobom a cigicsikket.*
- Ha most hátba mersz vágni, vagy valami..oda doblak az éhes kutyáknak, vili? Meg kell keresni a pékéget. Francba, hogy nem jó a tájékozódási készségeim! *Káromkodok, s rövidesen feltűnhet Rävnak, hogy körbe- körbe futkározunk. Meg is unom hamar, és jobbnak látom betörni az egyik falat, hogy kikászálódjak ebből az ördögi körből. Mondjuk franc tudja, hogy kibírja-e egyáltalán a hátamon ezt a procedúrát. Az biztos, hogy én nem akarok itt maradni csak úgy. Főleg nem éhes hollowokkal a nyomomban. De valakivel menekülni nem lehet úgy, hogy megállok és lenyisszantom az összest. Inkább vegyenek célba, csak akad olyan shinigami, aki le akarja vadászni őket. Végezzék ők a takarító munkát, én addig csinálom az arrancar sütit! *.* *
Vissza az elejére Go down
Shiranui Kikyo
4. Osztag
4. Osztag
Shiranui Kikyo

nő
Capricorn Dragon
Hozzászólások száma : 93
Age : 95
Tartózkodási hely : Seretei, Shiranui-ház birtoka
Registration date : 2011. Apr. 09.
Hírnév : 10

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Keo vs. Räv Cl0te5000/15000Keo vs. Räv 29y5sib  (5000/15000)

Keo vs. Räv _
TémanyitásTárgy: Re: Keo vs. Räv   Keo vs. Räv EmptyHétf. Okt. 08, 2012 11:20 pm

A sötétségben némi fényt pillantok meg, oda kell mennem, ezt tudom, érzem. De nem tudok mozogni. Pedig most nem adhatom fel! Espada-sama csalódna bennem, hogyha nem tudnák elintézni egy nyavalyás halálhuszárt! >.> Lehet, hogy megtalálta a gyengepontomat, de nem hagyom, hogy az előnyére fordítsa, észhez kell térnem. Teljesen jó, hogy az eltökéltségem megvan hozzá, de nem kapok levegőt… forog körülöttem a világ, a fény, amit láttam a sötétségben megvillan. Fel kell kelnem, nem adhatom most fel! Kehh… bár könnyebb lenne megtenni, mint mondani! >o>”
Az eddigi sötétséget felváltja a víz, melybe elsüllyedtem az imént, lentről nézek fel a felszínére, ahol hullámain megpillantom a fényfoszlányt, amit a feketeségben véltem látni. Ki kell jutnom innen, mielőtt túl késő lesz! Megpróbálok felfelé úszni, de szembesülnöm kell azzal, hogy nem tudok mozogni. Szóval Lucifert kell használnom… vörös szememet a kezemre szegezem és csalódottan állok szembe azzal, hogy erőmet megtestesítő fegyver nincs nálam. Ez nem lehetséges, emlékszem, hogy nálam volt, nem engedtem el! >_>
Idegesen vicsorogok és villan meg dühtől szikrázva a szemem, ahogy az egészet az a pipogya alakra hárítom a fejemben. Igen, ő az oka mindennek, ha nem lökött volna be ide, nem lennék ilyen helyzetben. Már bánom, hogy nem sikerült kiféléznem Luciferrel akkor, amikor volt rá lehetőségem. A csudába! Mad
Némi szelet érzek, melyre értetlenül eszmélek fel, hogy érezhetek a vízben légmozgást? Nem az nem lehet, biztos csak egy áramlat… azonban ahogy felnézek, valóban a szelet érzem, homályosan látom az elém táruló képet, de a mihaszna csőcseléket, akik eddig mindvégig útban voltak, bármikor felismerem, még foltokból is. Mit jelentsen ez az egész?! >_>
Már kezdenék is bele osztásukba, hogy mit akarnak tőlem ezek a nyavalyások, miért néznek rám úgy, mint egy darab húsra, de mielőtt bármit is mondhatnék, előtte kisebb adag vizet köhögök fel. Szóval a vizes eset nem álom volt, valóban megtörtént, de akkor hogyan sikerült kijönnöm onnét?
- Kehh… mit jelentsen ez az egész ti nyavalyás békepofájú ebihalak?! Elment a maradék józan eszetek, ami még volt? Mad – öklömet lengetem feléjük, miközben az alábbiakat vágom a fejükhöz dühös ábrázattal. Ingerülten vettek szemem sarkából egy pillantást fogva tartómra, aki nem más, mint az előbbi mitugrász hajas baba, akinek volt képe belelökni a vízbe. Kezemet rászorítom Luciferre, ilyen lehetőségem nem éppen lesz több az életben, simán hátba szúrhatnám és vége lenne az egésznek, ráadásul megleckéztetném is ezzel. Legközelebb nem fog másokat vízbe hajigálni! Twisted Evil
- Kehh! Mad Mintha éppen olyan helyzetben lennél, hogy parancsolgass te tökkelütött halálfajzat! – köpöm neki a szavakat, amint túltettem magamat azon, hogy szinte a gondolataimban olvasva próbált lebeszélni arról, hogy hátba támadjam. Nem igazán érdekel, hogy milyen nyomott saját világának kiismerésében és, hogy hova is akar menni, most csupán egy dolgot akarok… belemártani Lucifer fogait a húsába. - Légy férfi az istenit! Tegyél le és küzdj meg velem, szemtől – szembe! Még egyszer nem lesz akkora szerencséd, azt megígérem! >o>;;Luciferrel hadonászok mögötte, ha minden igaz a csőcselék nagyobbik részét már sikerült elrettentenem, de a maradékból még kitűnő desszert lehet, hogy visszanyerjem az erőmet ahhoz, hogy lesújthassak a naplopó pokolfajzatra.
Igazán betelt nálam a pohár azzal, amikor áttörte az egyik falat fejjel, atyavilág kivel hozott össze a garganta. |-( Ez után esküszöm, hogy megkeresem Espada-samat és hazamegyek. Érzem, ahogy itt csökken az IQ-m. A nyomorék feketeruhások még örülni is fognak, hogy megszabadítottam őket ettől a semmirekellőtől.
- ELÉG VOLT! MadLuciferrel suhintok felé hátulról, alulról szúrva felfelé azon alkarjára, amellyel tart engem. Ha minden igaz elenged… Feltéve, ha további életét nem fél kézzel akaródzik leélni. Nem mintha bármit is számítana az elkövetkező pár percben, míg elvéreztetem!
Vissza az elejére Go down
Kagami Eisuke
13. Osztag
13. Osztag
Kagami Eisuke

Férfi
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 120
Age : 31
Registration date : 2011. Apr. 22.
Hírnév : 42

Karakterinformáció
Rang: Kagami-ház tagja
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Keo vs. Räv Cl0te9000/15000Keo vs. Räv 29y5sib  (9000/15000)

Keo vs. Räv _
TémanyitásTárgy: Re: Keo vs. Räv   Keo vs. Räv EmptyCsüt. Nov. 08, 2012 8:32 pm

*Néha azért mégis elgondolkodtató a számomra egy-két dolog, amit mindenképpen megfogok tőle kérdezni. Sok olyasmi tényező hat most, amiatt tényleg nem akarok vele komolyan harcolni, inkább csak poénra veszem az egészet. De a vizes jelenetre kicsit meginog bennem a dolgok poén oldala. Valami sötétségszerű, komolyan elmélyítő gondolatok veszik át a hatalmat; vannak kérdések, amelyekre válaszokat akarok. S míg támad, ugyan kapok sebeket, de az utolsó csapását pusztakézzel állítom meg. Ezúttal már tekintetemet komolyra fogom. Mélyen szemébe, a lelkébe nézek leginkább.*
- Valóban, elég. Ideje, hogy válaszolj nekem pár kérdésre. Ha megteszed, akkor megígérem neked, hogy komolyan veszlek. Akár megmutatom neked a zanpakutom erejét is. *Teszek neki egy ajánlatot. Biztosan ezt szeretné, hogy nem csak szórakozok vele, hanem tényleg megküzdök vele. Viszont nem látom egészen értelmét még. Nem értem a kettőnk közt kialakult helyzetet, így pedig nem küzdhetek csak úgy fejetlenül. Ha nem tudom, hogy mi a pontos okom arra, hogy legyőzzek egy arrancart; akkor egész egyszerűen nem fogok vele megküzdeni. Ahhoz pedig, hogy tudjam a miérteket, beszélnem kell vele. Ilyen feltételek mellett pedig csak nem fogja elutasítani ezt az alternatívát. Ő felel pár kérdésre, cserébe pedig megküzdök vele, amiért már egy ideje hadonászik itt nekem. Mind a ketten jól fogunk járni, én pedig megkapom a válaszaimat. Elég ideje kíváncsi vagyok már erre; nagyjából, mióta ide jöttek mind.*
- Az érthető számomra, hogy a két faj miért gyűlöli a másikat. Viszont olyannyira elvetemült lett ez az egész gyűlölet, hogy konkrét ok nélkül képesek vagyunk egymásra támadni; nekem ez nem elég rá. Úgy értem konkrétan neked ártottam valamivel, amiért bosszút kéne állnod? Vagy ártottál nekem, hogy fegyvert szegezz rám? Most mindenféle forró fejűségtől léccives tekints el, mert szerintem mélyen te is tudod. Aizen vezetett rá titeket minderre. Minket elárult, titeket meg talpnyalónak tart. *Kicsit odébb shunpozva figyelem arcáról a reakcióit, mert nem mindegy. Szerintem ezt az értelmetlenséget ő is meg fogja érteni.*
- Sokszor szembesültem már azzal, hogyha erősebb az ellenfél..az egyén megfutamodik. Hallottam már arrancartól kegyelemért ordítást..éppen e tüzek között. Mi nem törtünk be hozzátok, megőriztük méltóságunk..s veletek mi a helyzet? Nem ismerem az arrancar hagyományokat, de kíváncsi vagyok, hogy mégis miért követtek egy shinigamit? Nem veszitek észre tán, hogy nem a ti győzelmetek a lényeg..hanem a bukásotok által elnyert győzelem? Ti csak katonák, eldobható bábúk vagytok; ezért hozott létre titeket. Megéri ezért pusztítanod? Az, aki miatt most itt vagy egy hamis ideát követ. Te pedig felelős vagy ezért..nincs lelkiismereted emiatt? *Teszem fel a nagy kérdést. Elmondták nekünk, hogy espadaknak vannak fraccionjai, akik kb. olyanok, mint egy-egy olyan kapitány alatti tisztei. Így igenis felelős azért, ha a felettese jól láthatóan hamis képzeteket követ. Két lépést teszek közelebb.*
- Ha bármi okom is lenne arra, hogy veled harcoljak; akkor az a te fejetlenséged eltörléséért lenne. Azért, hogy megtanítsalak gondolkodni, hogy nem gyávaság megtagadni egy értelmetlennek látszó harcot. Inkább felülkerekedés, hogy ok nélkül ne ránts kardot; főleg azért ne, mert más is az teszi. Talán naiv vagyok, de hiszek abban, hogy te nem azért támadtál rám, mert valóban azt szeretted volna. Szeretném, ha tudnád..mindig van lehetőséged dönteni. Minden, amit cselekszel a te irányításod. Mi értelme megölni azokat a shinigamikat? Mi értelme, ha úgyis tudod, hogy ezek után megtizedelünk majd titeket? Nem kell harcolnod csak azért mert az espadád is azt teszi. Te nem vagy az espadád, te egy különálló arrancar vagy. Lehet más véleményed is, jobb, ha tisztában vagy ezzel! *Rántom ki végre rendesen az iker lélekölőmet, ahogyan megígértem neki. Végül konkrétan sokat nem is kellett kérdeznem ahhoz, hogy átlássam a lényeget. Én nem az arrancarságok utálom, hanem azt, hogy a rájuk nyomott dolgokat fejetlenül követik. Attól, hogy barbár népnek tartják őket, akiket el kell pusztítani; még nemm kell elhinniük, hogy tényleg azok volnának. Lehetnének ennél büszkébbek is, akkor talán a shinigamik egy része tudná tisztelni egy- egy harcban őket;mert annyira nem is rémesek, mint tartják magukat. Jobbról indítok, ballal fejezem be a becsapási koreográfiát. Aztán shunpozok ki oldalra, hogy keresztező mozdulatommal állítsam meg támadását.*
Vissza az elejére Go down
Shiranui Kikyo
4. Osztag
4. Osztag
Shiranui Kikyo

nő
Capricorn Dragon
Hozzászólások száma : 93
Age : 95
Tartózkodási hely : Seretei, Shiranui-ház birtoka
Registration date : 2011. Apr. 09.
Hírnév : 10

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Keo vs. Räv Cl0te5000/15000Keo vs. Räv 29y5sib  (5000/15000)

Keo vs. Räv _
TémanyitásTárgy: Re: Keo vs. Räv   Keo vs. Räv EmptyVas. Nov. 18, 2012 4:42 am

Mérhetetlen a dühöm, ami még talpon tart a lubickolás után, melyben akaratom ellenére részesítettek. Gyűlölöm a víz minden formáját, egyszerűen ki nem állhatom! S bár sokkalta gyöngébb vagyok most, mint jó pár perccel ezelőtt, emiatt nem fogom feladni egy ilyen pipogya alakkal szemben a küzdelmet, főleg, hogy azoknak a koszos halálfajzatoknak a tagja! Mad
Meghökkenve tapasztalom, hogy csapásomat fél kézzel könnyedén megállította, mogorván vicsorogva nézek rá, miután sikerült feleszmélnem a meglepődésből. Haragomnak morgásommal adva hangot, hogy tudtára adhassam mennyire nem tetszett ez a lépése, csak egy szúrás lett volna és kész, ennyi! >.>;;
- Kehh… csupa fül vagyok, nem mutattam meg még mindent magamból ficsúr! >.> – felháborodva hallgatom szavait… még, hogy nem adott bele mindent! Zanpakutoja ereje, kehh! Naná, csak arra várok, így sem tudom annyira mozgósítani az erőmet, hogy Lucifer minden hatalmát bevethessem. Ezek után természetesen életem vágya, hogy villogjon nekem a fogpiszkálójával! >.>”
Kelletlenül vicsorítva hallgatom végig a fellengzős dumáját, hogy egyesek miket nem képesek össze – visszapapolni egy harc kellős közepén! Háború van jó reggelt! – áh, biztos csak most kezd még magához térni… a legelején nem kellett volna szórakoznom, ha gyors és kíméletlen csapást sikerült volna rámérnem, akkor most nem is lennénk itt! Mad Nekem sem kellene akkor most magyarázkodnom, azonban szövegében valami igencsak felvitte bennem a pumpát…
Nem tudván türtőztetni magamat rántottam ki kezéből Lucifert, hogy ezt a lendületet kihasználva – miután visszahúztam magamhoz – oldalasan indítsam el felé egy sikeres csapás reményében, azonban gyorsabb volt és csak a levegőt szeltem ketté vele. Lucifer pengéjének suhogása beleivódott elmémbe, földre szegezett tekintettel, mérgesen gondoltam bele mindenbe, amiért jöttünk, amit elkövettünk, egyszerűen mindenen végigszaladt az elmém pár apró pillanat leforgása alatt. De egyszerűen nem akartam belegondolni abba, hogy netalántán ennek a mocskos kis halálfajzatnak igaza van!
Idegesen szorítottam rá Lucifer markolatára, éreztem, ahogy haragom hatására fellángol kezem körül a fegyver, hogy kölcsönözze nekem az erejét és segíthessen eltörölni ezt a kétlábú, szónokló halálfajzatot, ki messiásnak képzeli most magát! >.> És ez a csupa, csupa miért… egyszerűen az idegeimre megy vele! Mad
- Kehh… mi értelme, mi értelme, mi értelme… bábu, lelkiismeret, nyereség… kit érdekel a lenyalt hajú győzelme?! Tőlem aztán elviheti bármilyen nyavalya, nem érdekel! Amíg bizonyíthatok Espada-samanak… nem, magamnak, addig bármire hajlandó vagyok! Ha bemutathatom, hogy mi, egy halálfajzat eszköze által magasabb szintre léptetett faj, nagyobb erővel és gondolkodással megáldva képesek vagyunk talpon maradni ellenetek, ti ellenetek, kik eltörlitek testvéreinket! Két lábon járó gyilkoló gépezet vagytok! És még, hogy mi vagyunk a rosszak! Kehh… ez is bemutatja, mennyire el vagytok szállva magatoktól! Fekete ruhátok van és hatalmatok arra, hogy ítélkezetek fölöttünk és rögtön azt hiszitek, ti irányíthatok mindent, hát nem! – egyszerűen jönnek és jönnek belőlem a szavak, végre valakinek kiönthetem lelkem legmélyére zárt haragot, amiből eddig mindig erőt merítettem, elég hatalmat ahhoz, hogy talpon maradhassak egy küzdelemben. Meginogva tapasztom szabad kezemet fejemre, ahogy már bele-belesajdul halántékom ettől az egésztől. Magyarázatot kell mondanom egy nyavalyás senkiházinak, kehh… nem hiszem el! - Valóban szánalmas tőlünk, hogy hagytunk magunkat orrunknál fogva vezetni, de ami történt, megtörtént! Amúgy is, mindenkinek van valami célja, ha nincs, akkor az a saját kicsiny bajuk, de én tudom, miért vagyok itt! Hallani akartad a saját döntésemet? Hát tessék, itt van: bebizonyítom, hogy mi is ugyanúgy érdemesek vagyunk a létezésre, még ha ezzel el kell törölnöm minden egyes semmirekellő halálfutárt ezen a helyen! Ha meg is tizedeltek minket – erőt gyűjtünk, és újra lecsapunk, mert addig nem nyugszunk, míg ti is éltek! – lángoló szemekkel nézek szemeibe, ahogy először ő pillantott belém, most én adom tudtára e módon elhatározásomat. Nem fog lebeszélni erről, nem fogok megfutamodni! Mit tud ő? Semmit! Ugyanolyan, mint a többi! Egy beképzelt tuskó! Még, hogy nem gyávaság megtagadni a harcot, kehh…! >.> Milyen ostoba felfogás! Mad
Felkészülök, s mikor előveszi, a kardjait magam elé tartom Lucifert, hogy azzal foghassam fel az egyik pengét, majd lökhessem odébb. De a másik fegyverre azonban nem fordítottam akkora figyelmet, látótávolságomon kívülről érkezett, s reflexszerűen feltartott bal karomból vágott ki egy nagyon darabot vele.
- Gráhh…! – fájdalmamra nem adtam nagyobb hangot, kizártam magamból és nem foglalkoztam azzal sem, hogy több izmom ég a megerőltetéstől s, hogy egyes sebeimből minden egyes mozdulatra több vért vesztek, nem… Túl korán van még ahhoz, hogy kimerülten földre rogyjak, ez csak egy, abból a rengeteg halálfajzat közül, amit ma el kívánok távolítani az élők sorából! Rögtön szúró mozdulatot végzek felé, amint szabad teret hagyott a cselekvésre, hárítását azonban dühödten fogadtam; Lucifer nem egy olyan fegyver, hogy csak így, nemes egyszerűséggel ki lehessen védeni!
Sonidoval térek ki oldalra, majd kaszálok onnét is felé, hogy aztán összezavarhassam. Sebességem segítségével hol itt – hol ott ütöttem fel a fejemet, egészen addig – addig táncolva körülötte, mígnem mögé nem kerültem, s onnét mérhettem rá egy újabb csapást. Lentről – felfelé indított szúró mozdulattal céloztam meg hátát, hatalmas célkereszt, s bárhol sikerül eltalálnom az csak számomra lesz egy kis lépés a győzelemhez, de egy nagy a népünknek!
Vissza az elejére Go down
Kagami Eisuke
13. Osztag
13. Osztag
Kagami Eisuke

Férfi
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 120
Age : 31
Registration date : 2011. Apr. 22.
Hírnév : 42

Karakterinformáció
Rang: Kagami-ház tagja
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Keo vs. Räv Cl0te9000/15000Keo vs. Räv 29y5sib  (9000/15000)

Keo vs. Räv _
TémanyitásTárgy: Re: Keo vs. Räv   Keo vs. Räv EmptyVas. Nov. 25, 2012 11:02 pm

*Kicsit fásultan emelem tekintetem egy pillanatra a vörösen ékeskedő képzett felhőzetre. Láthatóan városunk egésze lesz romba téve, amennyiben a shinigamik nem fölényeskednek az arrancarok és társaik felett. Furcsa kicsit belegondolni abba, hogy teljes értelmetlenség az egész. Amennyire csak mi tudhatjuk, az egésznek a felbujtója egy shinigami. Az irónia néha egész furcsán csap vissza, jót tudnék nevetni ezen. De most nem is ez a lényeg, hanem a döntés. Dönteni kell arról, hogy ebbe a fejetlen küzdelembe mégis mennyire folyunk bele. Nem mondanám azt sem hülyének, aki nem kíván harcolni; de azt sem, aki harcol. Ki kardját emeli ellenségre, az sorstársát védi egy esetleges haláltól. De, aki meg nem emeli kardját, azt a béke érdekli; a békében pedig nem létezik sem háború, sem pedig barátság. A békében csak a béke van, és az egymást békén hagyás lehetősége. Ám ellenfelemet méregetve azt vehetem észre, hogy neki eleve a természete nem hagyja ezt, vagy nem tudom. Túlontúl összeszedetlennek tűnik a féktelen, felesleges haragja miatt. Fogalmam sincs, hogy mi okozhatja ezt, de nyilvánvaló tényező, hogy pontosan emiatt lesz a mi küzdelmünk olyan érdekes. Felszámítom annak lehetőségét, hogy földre kényszerít majd, de megölni nem fog. Pontosan azért, mert azt mégsem hagyhatom. vannak még elintézetlen dolgaim ebben a világban, mielőtt bármi nemű arrancar keze által nyerném el a végső felszabadulást. Csak csóválni tudom fejemet reakcióin, hát ez van. Úgy látszik, hogy most sem fogja fel.*
- Baka! *Hunyom le szemem, majd mikor ismét felnyitom, akkor már sokkal súlyosabban pillantok rá, mint eddig.* - Úgy gondolod, hogy mi titeket írtunk? Akkor felteszem a kérdést..mi is egy halálisten feladata..miss okoska? Az emberek világát védjük, így tehát ne higgyétek már magatokat olyan nagy falatnak. Nem ti vagytok az egyetlenek, akiket megölünk, ha ártanak az embereknek. Viszont azokat mi sem öljük meg, akik nem ártanak..többnyire. S ti, ti mid védtek meg? vagy csak féktelen szomjúságotok az ártatlanokon csattannak? Úgy gondolod a shinigami nemzet nem veszített már rengeteg katonát a ti kis igényeitek végett? Gyilkosok vagyunk valóban..gyilkosok gyilkosa. Nem gondolom, hogy bárki is különb volna, csakhogy mi nem ártunk egy embernek sem azért, mert éppen éhesek vagyunk. *Teszek pontot a tények végére. Fogalmam sincs arról miféle bizonyításról beszél, de teljes mértékben elutasítom a puszta vádakat is, hogy egyöntetűleg mi lennék a hibásak azért, mert ők odavesznek. Maguknak csinálják a bajt, s ezt neki is be kell látnia. Egyszerűen sokkal jobban korlátozottabbak, mint mi. Nem csupán a feletteseik kívánságaikra hajaznak, hanem az ösztönük is béklyóba taszítva tartja őket. Hiába is próbálkoznék, talán lehetetlen felnyitnom egyetlen egy arrancar szemét is; hogy a küzdelme mind hasztalan. A dühe alaptalan és egyben fejetlenség is, majd ha egyszer belátja, akkor jön rá arra; hogy csak annak ártson, aki hasonlóan is árt másnak. Bár ez kissé morbidnak hangzik, de nem értelmesebb azoknak a reiatsuval rendelkező egyéneknek elvenni az életét, akik az emberek világát hálózzák be ártó szándékukkal? Ebből sincs készlethiány..jutna mindenkinek, bizonyára. Kissé elnevetem magam szavára; tekintetemben pedig különös játék bontakozik ki. Pontosan olyan, aki jót nevet ilyen célokat hallván.*
- Legyen úgy...legyen úgy. Viszont akkor nem fogsz megsértődni, ha letöröm szarvad, mielőtt beváltanád ígéretedet? Úgy gondolom lesznek fontosabb teendőid is ezek után. *Villantom fel mindkét kezemben kardjaimat. Nincs mese innentől kezdve, úgy látszik felesleges szócséplés az egész. Pedig a józan ész erejével akartam rá hatni, de úgy néz ki, hogy mindez lehetetlen. Túlságosan köti a saját faja gondolkodásmódja, ahogyan minket shinigamikat is fogságban tart. Igazából lehetséges, hogy ettől állunk folyamatosan háborúban évszázadok óta. A tradíciók elhagyásával, szerződésekkel még a lehetetlen is megoldhatóvá válhat, amennyiben a felek hajlandóságot mutatnak fel. Azonban egy érdektelen féllel nem igazán lehet valós tárgyalást lefolytatni, mindez pedig az ostoba ösztönöknek köszönhető. Ideje kicsit komolyabban venni ezt az egészet. Előrántva kardom támadásával a karját elég szépen felsebzem, de nyilván nem ez lenne a konkrét célom. Így mozdulatomat más stratégiára vetném, amennyiben nem előzne meg. Körbe-körbe való támadásával annyit ér el, hogy mozdulatait rendszerezzem, s kitaláljam az utolsó felszántási lehetőségeit. Ám egyetlen szempilla rebegésemmel elérem, hogy fegyverét hátamba márthassa. Ettől ugyan boldog nem leszek, de nem tesz tehetetlenné.*
- Utsuse! *Ennyi elég is volt, feloldom a shikai szintet, ami röpke lélekenergia áramlást idéz elő. Nem túlságosan lényeges momentuma az egésznek, de a penge egészen rideggé változik. Felületén ugyan egy bénító méreg keletkezik lassacskán, de az innen-onnan jövő támadásaim, melyek a láthatatlanságon és érzékelésen túl akarnak esni, csupán később fogják elérni céljukat. A nő oldalát igyekszem támadni, ahol úgy tartom, hogy hasonlóan vékonyabb lehet a hierro, mint az ember bőre. Bár ez a feltételezés egyáltalán nem lehet száz százalékos, így egy rögtönzött kísérlet után, ideje kicsit felturbózni a helyzetet. Elindítva felé a támadást, az egyiknél a kard markolatát vágom a hasába, hogy azzal a falnak repülhessen, amilyen lendületet kap hirtelenjébe. De mire elérne a falhoz, addig a következő kardcsapásommal fogom illetni, amennyiben el is hiszi. Hiszen a következő shunpo mozdulattal már a levegőben fentről célzom meg; egyszerű kezdetleges játékra vett támadások az egészek. Nyilvánvaló, hogy feldühítem egyre jobban.*
Vissza az elejére Go down
Shiranui Kikyo
4. Osztag
4. Osztag
Shiranui Kikyo

nő
Capricorn Dragon
Hozzászólások száma : 93
Age : 95
Tartózkodási hely : Seretei, Shiranui-ház birtoka
Registration date : 2011. Apr. 09.
Hírnév : 10

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Keo vs. Räv Cl0te5000/15000Keo vs. Räv 29y5sib  (5000/15000)

Keo vs. Räv _
TémanyitásTárgy: Re: Keo vs. Räv   Keo vs. Räv EmptyPént. Jan. 18, 2013 1:18 am

Utálom, gyűlölöm a fajtájukat… még, hogy gyilkosok gyilkosa, kehh… Mit tudnak rólunk? Semmit! Igen, embereket támadunk meg ártatlanokat, hogy tovább éljünk, ez ösztönből jön. Egy ilyen beképzelt, semmirekellő halálfajzat ezt soha, de soha nem fogja megérteni! Nem is várom el. Nem is értem, hogy miért vesztegetem az időmet ostoba szócsépléssel! >_>;;
- Grrr! Mad – idegesen felmordulva adok hangot nemtetszésemnek, ahogy nagyot mondva azt hiszi, olyan könnyű lesz engem elintézni. Lehet, hogy megúsztatott és több sérülésemből árad a vár, mely már – már lassacskán alvadtan tapad hierrormra. Kehh, minket arrancarokat a fájdalom nem állít meg, az éltet bennünket, csak erősebbek leszünk tőle!
- TheheheTwisted Evil – jókedvem Lucifer sikeres csapását látva rögtön megjött. Örömteli vicsorítás bontakozik ki arcomon, miközben hangot is adok az élvezetnek, mely a vér látványa kelt bennem. Bár örömittasságom nem tart soká, mikor látom, Luciferrel mért csapásom nem érte el a kellő hatást. Nem károsítottam létfontosságú szervét, illetve mozdulatlanná sem tudtam tenni ezt a nyavalyás mihasznát. Pedig mennyivel könnyebb dolgom lenne, ha nem úszna el minden csapásomtól ez az ebihalfej! >.>;;
A rajtam ismételten eluralkodó haraggal a lelkemben rázom meg magamat dühödten, miközben egy könnyed mozdulattal rántom ki a semmirekellő hátcéltáblájából Lucifer pengéjét, majd egy pörgetéssel vízszintes helyzetbe állítottam, jobb lábammal előre kilépve. Jobbommal a szúró rész alatt fogva a nyelet, míg a bal kezemmel kicsit lejjebb. Gyakori alapállás azoknál, kik ilyen hosszúszárú fegyverrel küzdenek.
Fintorogva igyekszem hárítani hol Lucifer pengéjével a felém szúró fegyvereit a mihasznának, hol pedig a markolatrésszel tartom fel, s lököm vissza irányába, hogy ne engem sebezzen meg velük. Nem vonta el a figyelmemet shikaira váltása, sőt ez késztet nagyobb óvatosságra. Bár egy zanpakutot feloldott egyszerű halálfutár semmit sem ér egy fracciónnal szemben, ki egy nagyhatalmú espada szolgálatában áll, mint Espada-sama!
Azonban míg törekvései okán hátramaradásomat próbálom egyenlíteni és az ellenkezőjére fordítani a menetet, egy kósza gondolat folytán egy elrontott hárítást tettem, így fegyverének markolata erőteljes lendülettel csapódik hasamba, melynek lendületétől métereket lökődöm hátra. Szemem sarkából megpillantom a vészesen közeledő kemény falat, melyhez előbb – utóbb csapódnék és eszem ágában sem volt az abból származódó fájdalmat átélni, így lábaimmal próbáltam kitámasztani magamat, hogy veszítsek a lendületből minél előbb. Por szállt föl a lábamnál, ahogy erőlködve késztettem megállásra hátrafelé száguldó valómat. S míg hátra – hátratekintettem, hogy lássam hány méter van még vissza a becsapódásomig, sikeresen észrevehettem a halálfajzat tervezett, következő sunyi húzását.
- Ebből nem eszel, pondró! Mad – összeszűkült szemekkel, ideges vicsorítással a képemen pörgettem meg kezemben Lucifert, hogy a hátam felöl ért csapást tudjam vele hárítani, de mikor ismét a mögöttem történő eseményekre koncentráltam a védekezés koreográfiáját befejezvén nagy meglepetésemre a semmirekellő halálfutár már sehol sem volt.
Értetlenségem okán Lucifert végül a lendület megszakítására használtam fel, pengéjét a földbe szúrva, alig fél méter után sikerült is megálljt parancsolnom. Homlokráncolva nézek körül, s szimatolok a levegőbe, hátha megérzem annak a pojácának a jelenlétét. De végül hallásomra kellett támaszkodnom, a környéken érezhető rengeteg vér és füstszag csak rontotta a szaglásomat így arra nem támaszkodhattam. S fejem fölül meg is hallottam a kimono suhogását a szélben, a penge hasítását a levegőben.
Felkaptam a fejemet, s elkerekedett szemekkel tapasztaltam, hogy fikarcnyi esélyem sincs hárítani odafentről érkező nyavalyás halálfutár csapását. És ennek tudatában, mégis megkíséreltem magam fölé kapni Lucifert, hátha sikerül elkerülnöm a vágást, de jobb vállamon húzódó sérülés a hirtelen mozdulatomat nem preferálta, éles nyilallását éreztem sebemben, melytől megrökönyödve már elrugaszkodni sem tudtam a halálfajzat támadása elől, nemhogy védekezni.
Hátamat szántotta fel pengéje, alsó ajkamba harapva igyekeztem elfojtani az ebből származódó fájdalommal teli kiáltásomat. A rajtam eluralkodó haragot szinte kézzel lehetett fogni a levegőben. Lángszerű vörös lélekenergiám fellobbant először talpam alatt, majd lassan befedte az egész testemet. Nagyon, de nagyon feldühített most ezzel a mihaszna pojáca. Elegem van az ostoba játékaiból! >.>;;
- Inotte, Lucifer! - a földbe szúrom Lucifert fejjel – lefelé a pengéjénél, majd a nyelét megfogom mindkét kezemmel ott, amely pontban előttem van. A parancsszó kimondására a reiatsum nagyobb lángként csapódott ki körülöttem, éreztem, ahogy testemen a súlyosabb sérülések összeforrnak, hajam meghosszabbodik, a maszkom kiteljesedik, s szarvaim nőnek, majd a denevérszerű szárny is lassacskán megmutatkozik hátamon. A lándzsa lassanként cseppfolyóssá válva a kezemre húzódik átváltozott állaga és karmokként materializálódik két kezemen.
- Kukuku… vétek volt feldühítened Räv la Luzt, Tui Giobbe Zuolgo fraccónját, pondró! – vállam fölött a naplopó halálistenre pillantok vörösen izzó szemekkel, most kihasználhatom a meglepetés apró erejét. A földet karmolászva bal kezemmel, a hosszú karmokkal megállapítom, hogy nem fog nagy fájdalommal járni technikám igénybevétele. - Hojas de Fuego. – döföm a bal kezem karmait a talajba, melynek hatására a lélekenergiám odakoncentrálódik és lángot formálnak a tenyerem körül. Lassacskán pedig a talajból tűzpengék történek elő, közvetlen a mihaszna alatt, megállapíthatatlanul, hogy hol tör elő a következő. Reményeim szerint meglepve fogja érni ez a húzásom és némi sikert tudhatok magaménak, s nyerek ezáltal egy kis időt is.
Fél térdre ereszkedve maradok továbbra is, majd csak pár másodperc múltán emelkedem fel és egyenesedek ki. Ujjaimat ropogtatva, ördögi vigyorral az arcomon nézem a fejleményeket, s már – már kezdenék löketet venni az elrugaszkodáshoz, hogy míg a talajból feltörő lándzsa alakú lángoló pengékkel foglalkozik, addig is meglepjem egy támadással. Azonban hátamban éles szúrást érzek, ahogy megkísérlek megmozdulni. A fájdalomtól eltorzult arccal pillantok hátrafelé, érzem, ahogy vér csordogál hátamon, s részben megpillantom, hogy öltözékem is fel van hasítva ott.
- Mi a fene…? >.> – morgom idegesen, hogyhogy nem gyógyult be minden sérülésem?
Vissza az elejére Go down
Soifon
Admin
Admin
Soifon

nő
Aquarius Goat
Hozzászólások száma : 488
Age : 44
Tartózkodási hely : Yoruichi-sama karjaiban *.*
Registration date : 2010. Dec. 23.
Hírnév : 24

Keo vs. Räv _
TémanyitásTárgy: Re: Keo vs. Räv   Keo vs. Räv EmptyVas. Szept. 22, 2013 4:06 am

Az utolsó mohikán a WW-s küzdőterek közül \o/ A két félbemaradt párbajotokat együtt értékelve 2000 LP-t kaptok, pénzzel nem fáradok, mivel mindkét kari leadásra került. LEZÁROM a küzdőteret.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Keo vs. Räv _
TémanyitásTárgy: Re: Keo vs. Räv   Keo vs. Räv Empty

Vissza az elejére Go down
 

Keo vs. Räv

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Egyéb helyszínek :: Alternatív idősíkok ::   :: Seireitei-