-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Ünnepi parti

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Ünnepi parti - Page 2 Cl0te53000/65000Ünnepi parti - Page 2 29y5sib  (53000/65000)

Ünnepi parti - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Ünnepi parti   Ünnepi parti - Page 2 EmptyPént. Okt. 17, 2008 8:33 am

A szerény vaizard csoport kicsinosította magát és Urahara vezényletével indultunk útnak, hogy részt vegyünk az ünnepi cécón. A megszokott utolsó soros helyemen követtem a diliházból kitagadott őrülteket.
-Normális fejet vágj már!-kapok egy Hiyori szeretet csomagot a képembe, csak azért, mert unott fejet vágtam.
-Jobb,ha szót fogadsz...Tudod milyen Hiyori!-
-Beszóltál, te kis geci?-
-Mi okom lenne rá... KIS GECI? Most miért?-
-Ne bőgj, te síró-pityogó csecsemő! Elég koros vagy már ehhez!-vágja őt is orrba a változatosság kedvéért.
-Hoztunk elég sebtapaszt, Urahara?-
-Remélem, Masaki...de ha nincs más út, megoldjuk a problémát egy kerülő úttal.-
-Magyarul van B terved! Ezt vártam tőled vénember!-
-Azért ennyire nem vagyok koros!-fújtatott nagyot sértődötten.
-Mashiro!-lök arrébb a tornádóként érkező Kenshin.-Mi a picsáért vágtad le a zakóm ujját?!-
-Mert trendivé akartalak varázsolni, butuska!-
-Ne ütögesd a fejem, mert legközelebb nem lesz mivel!-
-Fenyegetőzni nagyon tudsz, szájhős!-nyújtotta ki a nyelvét és szaladgált minél távolabb, akár barbie baba a legújabb szuper movie-ban.
-A CIGIM!-kiáltott, persze feleslegesen Shun, mert kiverték a kezéből kincstári értékű rövid távú használati és élményfelelős ékszerét.
-Szedj elő egy másik, a hasztalan szájtépés helyett!-
-Neked kuss, Masaki!-
-Bocsi, de ha egy néma kell, vegyél a boltból magadnak!-lépek rá a leesett cigicsikkre.
-Ez még használható lett volna!-
-Örülj, hogy eltapostam. Megmentettelek egy szőrös bacitól, te idióta!-
-Ki bírja ezt a hangzavart hosszú távon elviselni?!-
-Ezt most költői kérdésnek szántad?-
-Mi másnak ebben a szellemileg visszamaradott társaságban...-

-Hojoj! Senorita Lisa dühbe gurult!-
-Ne várd meg, amíg ez valóban bekövetkezik!-mutogat előre, hogy menjek el a fenébe, mielőtt tényleg mérges lesz.
-Megyek már! Ezek a nők...-
-Hallottam!-vágja hozzám a Hiyori-ról leoperált papucsot.
-Te csurkás halott! Hozd vissza azonnal a papucsom, amíg még jó kedvemben vagyok!-
-Majd, Masaki...és még fel is fogja rád adni!-
-MI? Álmodik a nyomor...-
-GYERE IDE, TE FÉLKEGYELMŰ!-
-A kurva életbe...Kössssssz Lisa!-
-Szívesen!-távozott a helyszínről elégedetten. Mire elbántam a megszokott hangulatához híven Bruce Lee-t megszégyenítő módon verekedő Hiyori-val a többiek már odaértek a partira. Magam előtt bedobva produkálunk hatásos belépőt. A fenevad persze rögtön nekem támadt és Shinji önfeláldozó elterelő hadművelete kellett, hogy megszabaduljak a "sátántól."
-Hello mindenki!-igazgatom meg a ruhámat magamon.
Vissza az elejére Go down
Wakahisa Shun
Vaizard
Vaizard
Wakahisa Shun

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 264
Age : 36
Registration date : 2008. Oct. 01.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Ünnepi parti - Page 2 Cl0te21000/30000Ünnepi parti - Page 2 29y5sib  (21000/30000)

Ünnepi parti - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Ünnepi parti   Ünnepi parti - Page 2 EmptyPént. Okt. 17, 2008 11:32 pm

*Csak azt tudná, hogy mi a fenéért kell minden ilyen shinigamis marhaságra kollektíven kivonulniuk... Választ természetesen nem kapott erre a kérdésére - mikor ugyanis előhozakodott vele, Urahara nemes egyszerűséggel fejbe vágta a legyezőjével... Méghozzá jó erősen.
Inkább rágyújt egy újabb szál cigire, és úgy indul el a csapattal, közvetlenül volt kapitánya mögött - alig néhány centivel alacsonyabb nála -, így legalább nagyjából védve van a Hiyori-féle veszélytől. Azonban Mashiro-ra és Kensei-re nem számít...*
- Bárcsak megérném azt, amikor tényleg beváltod a fenyegetőzésedet, Kensei...
*Jegyzi meg unottan. Mashiro rohangászása közben azonban meglöki Shunt, így a nő kiejti kezéből a szál cigit...*
- A CIGIM!
*Kiált - egyenesen Rose fülébe, aki egyelőre még szótlanul tűri ezt -, mint valami megsebzett vadállat. A szitkozódást folytatná egy "Megöllek, Mashiro!" felkiáltással is, ekkor azonban Masaki is megszólal:*
- Szedj elő egy másikat a hasztalan szájtépés helyett!
- Neked kuss, Masaki!
*Fordul hátra, majd nyomatékosításként rúg is egyet felé. A másik vaizard válaszként csak rálép a leesett csikkre.*
- Ez még használható lett volna!
*Szólal meg dühösen, mikor válaszol Masaki.*
- Örülj, hogy eltapostam. Megmentettelek egy szőrös bacitól, te idióta!
- Tudok vigyázni magamra!
*Éppen nekiugrana a másik vaizardnak, amikor Rose hátrafordul, és ő is beszáll a vitába:*
- Ha nem Masaki tapossa el azt vackot, akkor én tettem volna meg...
- MICSODA?!
- Ideje lenne leszoknod.
- Na, ezt pont tőled nem vártam...
*Jegyzi meg bosszúsan, majd hozzáfűzi elgondolkodva:*
- Ha tudtam volna, mi lesz abból a parancsszegésből, nem mentem volna utánatok...
- És akkor nem lennél nikotinfüggő és fémmel teleaggatott sem... Milyen jó is lenne...
*Erre Shun már végképp nem akar válaszolni, inkább piercingjeinek igazgatásába kezd. Közben mélyen kivágott pólóját is úgy igazítja meg, hogy a sárkánytetoválás minél észrevehetőbb legyen, ezzel is bosszantsa a másikat.*
- Tényleg, pont a héten jelentettem be ismét magam a szalonba egy újabb piercingért...
*Jegyzi meg vigyorogva. Ekkor már Lisa is csatlakozik az össznépi veszekedéshez - ő azonban szerencsére Masakira száll rá, és Hiyorit is ráuszítja. Kárörvendően figyeli a jelenetet, végül inkább megfordul, és folytatja az utat a partira.*
Vissza az elejére Go down
Tadeo Dellomeurtre
Privaron Espada
Privaron Espada
Tadeo Dellomeurtre

Férfi
Sagittarius Snake
Hozzászólások száma : 175
Age : 34
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2008. Sep. 14.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: 106. Privaron Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Ünnepi parti - Page 2 Cl0te25500/30000Ünnepi parti - Page 2 29y5sib  (25500/30000)

Ünnepi parti - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Ünnepi parti   Ünnepi parti - Page 2 EmptySzer. Okt. 22, 2008 9:33 am

-Sierra édes...-jegyezte meg egy fának támaszkodva Alegra.-Ideérsz még ma?!-
-Talán nő létedre egy kicsit megérthetnéd.-tette hozzá szokásos fagyos hangjában Retsu.
~Mégis kinek gondolja magát, hogy így beszél?~
~Ezt még kérdezed?~ feszült a két fraccion feje egymásnak, ami azt jelezte, hogy már megint ellentmondásba keveredtek.
-Yare...yare...-fújtatok nagyot az út felé pillantva, hogy mikor érkezik már meg a maradék három tagja a kíséretünknek.
-Mi a hézag nyomorékok?-üt majdnem le Grimmjow a hatásos belépője után, amit természetesen az égből mutatott be.-Legalább nem lettél tetűlassú!-
-Köszönöm a bókot!-hajolok meg előtte tisztelettudóan.
-Miért állunk még mindig itt?-tűnik fel Ulquiorra is a színen.
-Felőlem már mehetnénk.-vakarászta unottan a maszkját.
-Karót nyelt egy társaság vagytok mit ne mondjak...De majd mi viszünk egy kis színt bele nem igaz, Tadeo?-kapta elő zanpakutoját azonnal.
-Nem harcolni megyünk, Grimmjow.-
-Cöh...még mindig egy szaros kis ünneprontó vagy.-Ulquiorra nem szándékozott láthatóan válaszolni erre, csak arcát az út felé fordította, ahol hamar fel is tűnt Sierra integetve.
-Megjött az első számú rajongód, Grimmjow.-
-Heeeh?-fordul a tornádóként közeledő lány felé.
-Megjö...-észreveszi a volt espadat.-Cicafiúú!-veti magát rá az érintett alakra.
-Eressz!-hámozza lefelé a láthatóan ragaszkodó Sierra-t magáról.-Azt mondtam takarodj, te pióca!- Közben Ulquiorra stílusosan megnyit egy átjárót, ezzel is tolva egy kicsit az őt érő támadást.
-Ez a kibaszott kurva!-megy az átjáró felé Grimmjow kicsit szaggatottan, hiszen lábát pincsiként fogja Sierra.
-Ezt egy fanatikus sem csinálta volna szebben...-várom ki a sor végét.
Odaát sem volt jobb a helyzet. Sierra gyorsan elpártolt a "cicától" és elkezdte becserkészni Ulquiorra-t, aki hősiesen tűrte a dolgokat. A két fraccion tovább veszekedett és szórt egymás felé villámokat. Néha rájuk szólt Alegra rendre utasítóan, de nem sokat ért el vele. Retsu megfagyasztotta maga körül a levegőt. Csak némán sétált a díszes társaság után, közvetlenül előttem. Ami engem illet, semmi mást sem tettem, csak szívem szerint zsákot húztam volna a fejemre, vagy eltűntem volna egy sonido-val.
-Tadaaaaaaaaaaam!-rúgja be Grimmjow az ajtót széles vigyor kíséretében.
-Megjöttünk...-suttogom magam elé a fejemet fogva.
Vissza az elejére Go down
Mina Tanako
2. Osztag
2. Osztag
Mina Tanako

Férfi
Hozzászólások száma : 29
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 2. osztag hadnagya
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Ünnepi parti - Page 2 Cl0te8000/10000Ünnepi parti - Page 2 29y5sib  (8000/10000)

Ünnepi parti - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Ünnepi parti   Ünnepi parti - Page 2 EmptySzomb. Okt. 25, 2008 10:10 am

Mina hosszas öltözködés után magára kapta a legegyszerűbb ruhát.
~A fenének van ennyi ruhám ha az összeset útálom...
Tíz perces kalimpálás után ki is ment az ajtón és végre valahára elindult a buli felé. Út közben elég sok kavicsot elrúgott az útjából, ami kissé hasztalan volt, de legalább nem unatkozott.
-Á nem is megyek... inkább visszafordulok és alszok egy jót amíg mindenki bulizik... legalább csend lesz.
Fordult vissza és indult el a szobája felé, de két lépést sem tett az egyik osztagbeli tiszt karonragadta.
-Na-na hadnagy... magának egy kis társaságra van szüksége ezért most szépen eljön velem a buliba.
-Dehát... én társaságba megyek.
-A párna és a takaró nem számít társaságnak!
-És miért nem? Nagyon jót szoktam velük beszélgetni... legalább ők nem ellenkeznek, meg szólnak vissza.
-Uram atyám... komolyan mondom maga nem normális.
-Hallgasson!! Inkább engedjen el.
-Nem.
A tiszt és Mina között hatalmas hárorú keletkezett, elég hosszú ideig tartott amíg elráncigálta őt a buliba. A bejárati ajtónál voltak némi nehézségek, ugyan is Mina belekapaszkodott a kilincsbe és esze ágában sem volt elengedni.
-Hadnagy!! Eressze el de nagyon gyorsan... ha kiszakítja a helyéről maga fizeti ki!!
-Ha elenged én is elengedem!
-Na még mit nem... ha elengedem önt akkor hazarohan.
-Csak nem gondolatolvasó vagy?
-Ehhez nem kell gondolatolvasói tudomány... egyszerűen már nagyon jól ismerem magát, na eressze el.
Csapott rá a tiszt Mina kezére aki elég gyorsan el is kapta onnan a kezét. A tiszt meg sem állt a party ajtajáig ott egy hatalmas lökéssel belökte Minát a terembe.
-Jó szórakozást!!
Integetett az ajtóból, Mina kapkodott a levegőbe, hogy ne essen el, de nagy szerencsétlenségére semmi nem akadt a keze útjába így sikeresen ráesett velekire.
-A picsába... nézz szét máskor.
-Mi van? Nem láttad hogy belöktek?
Tápászkodott fel Mina, mikor hátrafordult Masaki ücsörgött a földön.
-Most meg mit lesel?
-Szamarat... mit lesnék.
-Ja pe... szamarat?? Na ezt nem kellett volna... rám nem mondhatsz ilyeneket büntetlenül.
-Jajj ugyan már... mit teszel ha ilyeneket mondok rád?
-Úgy látom te még nem ismersz. Talán jobb is.
-Hát nem rémlik a szamár képed, szóval tuti, hogy nem találkoztunk még...
-Szamár kép? Te hogy nézel ki? Néztél ma már tükörbe? Ja várj... ne válaszolj, te nem is nézhetsz tükörbe mert rögtön megpattanna és picike darabokra hullana szét.
-Na még te beszélsz? Fogadjunk neked sincs otthon tükröd... inkább kimész az utcára keresel egy pocsoját és ott nézed meg magad... szamárképű.
-Mi a szar... kinek képzeled te magad hülyegyerek?
-Hülyegyerek? Hehh... és te kinek képzeled magad szamárképű?? Fogadjunk te vagy a szamarak királya...
Masaki időközben felállt a földről, már éppen beszélt volna mikor Hisagi jelent meg a színen.
-Öhm... nem azért mondom, de mióta ti találkoztatok azóta csak veszekedtek... minden rendben van köztetek?
-Te meg mi a fasznak szólsz bele?
-Már megbocsáss... de te mindenkivel így beszélsz szamárképű?
-Nem hozzádszóltam bányarém... majd ha hozzád ugatok akkor rád nézek... tudtommal nem vagyok olyan kancsal, hogy Hisagihoz beszélek és rád nézzek.... szóval kuss!
-Kuss?? Na majd lesz neked kuss... azt hiszed te vagy a főnök? Hát nagyon rosszul hiszed... nekem pedig ne parancsolgass, mert még a nevemet sem tudod, majd ha legalább már azt tudod akkor ugathatsz...
-Nekem csobogsz kispatak?
-Héé... srácok hagyjátok már abba...
-Neked is kuss!
-Hát ez... kit érdekeltek.
Legyintett egyet Hisagi és már el is tűnt a helyszínről Mina csípőre tette a kezét a lábával pedig dobogni kezdett.
-Na mi van bányarém? Nem tudsz mit mondani?
-Te nem tudod befogni egy kicsit? Szamárképű, idióta, retardált, fogyatékos, mocskosszájú hülyegyerek...
Mina még maga sem hitte el, hogy ilyeneket mondott Masakinak, de most valahogy jól esett neki ez a kis vitatkozás, legalább ki tudja adni magából azt a sok stresszt ami felgyülemlett benne.
Vissza az elejére Go down
Minamoto Muramasa
9. Osztag
9. Osztag
Minamoto Muramasa

Férfi
Hozzászólások száma : 41
Tartózkodási hely : Keress meg! ;)
Registration date : 2008. Oct. 23.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Rang nélküli tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Ünnepi parti - Page 2 Cl0te5000/15000Ünnepi parti - Page 2 29y5sib  (5000/15000)

Ünnepi parti - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Ünnepi parti   Ünnepi parti - Page 2 EmptySzomb. Okt. 25, 2008 8:09 pm

Miután megtudtam, hogy azok az idióta espadák már elmentek megnyitottam az átjárót és elindult a party helyszínére. Egy idejig nyugodtan, lassan mentem, de miután megláttam a helyszínt megszaporáztam lépteimet. Hallottam Grimmjow és Tedeo hangját.

~Ezek az idióták megint elég szar helyzetbe fognak hozni, érzem.

Gondoltam majd beléptem az ajtón ahol egy fekvő rendőrbe felbotlottam.

Szónélkül bentebb mentem, mert nem akartam máris veszekedést. Mikor körbe néztem már gondolkoztam, hogy jó ötlet-e volt ide jönni. Minden kibírhatatlan "fajból" volt legalább egy példány. Shinigami, vaizard és még quincyt is láttam. Leültem az egyik asztalhoz egy csésze teával amit elkezdtem inni. Közben a többi résztvevőt néztem, hogy mit csinálnak és, hogy égetik egymást...

-Öhm... nem azért mondom, de mióta ti találkoztatok azóta csak veszekedtek... minden rendben van köztetek?- csitította őket az egyik shinigami
-Te meg mi a fasznak szólsz bele?- mondta a leghangosabb, de ő nem shinigami volt, hanem vaizard.
-Már megbocsáss... de te mindenkivel így beszélsz szamárképű?- kérdezte egy vámpír feelingű csaj
-Nem hozzádszóltam bányarém... majd ha hozzád ugatok akkor rád nézek... tudtommal nem vagyok olyan kancsal, hogy Hisagihoz beszélek és rád nézzek.... szóval kuss!
-Kuss?? Na majd lesz neked kuss... azt hiszed te vagy a főnök? Hát nagyon rosszul hiszed... nekem pedig ne parancsolgass, mert még a nevemet sem tudod, majd ha legalább már azt tudod akkor ugathatsz...
-Nekem csobogsz kispatak?
-Héé... srácok hagyjátok már abba...- ismét a nyugodt shinigami próbálkozott
-Neked is kuss!
-Hát ez... kit érdekeltek.- adta fel a próbálkozást

-Mostmár tudom, hogy pozitív dolog volt a Seireitei elhagyása ha ilyen idióta barmok vannak ott.- jegyeztem meg kicsit hangosan ami felkeltette mindkét fél érdeklődését.


A hozzászólást Hyousuke Itachi összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Okt. 26, 2008 10:06 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Ünnepi parti - Page 2 Cl0te53000/65000Ünnepi parti - Page 2 29y5sib  (53000/65000)

Ünnepi parti - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Ünnepi parti   Ünnepi parti - Page 2 EmptyVas. Okt. 26, 2008 5:30 am

-Az nem rád tartozik, hogy mikor fogom be a számat szöszi! Retardált a jó kurva anyád! Mi a francért tapadnak rám a balhés szukák szerte SS-ben?! Ennyire csini a pofim? A faszom kivan veletek!-
-Velünk? Szöszi? A te fejed agyonverve ellenállhatatlan szamárképű!-
-A tiéd meg ha kicserélnék!-
-Az enyémtől legalább nem kapnak hányingert...Nem gondolod, hogy ezért hord mindenki papírzacskót a körzetedben?-
-Te sem raktad ki a taccsot Plázacica! Ezek szerint ugyanolyan ocsmány vagy mint én!-
-Ocsmány te vagy...mérföldköves vadbarom!-
-Engem legalább jeleznek a térképen!-
-Örülj neki szamárka!-
-Nem fogok bányarém!-szórtunk villámokat egymás felé.
-Most már tudom, hogy pozitív dolog volt a Seireitei elhagyása ha ilyen idióta barmok vannak ott.-
-Nekem csicseregsz kismadár?-
-Nekünk,te süket barom!-
-Ki faszt érdekelsz,TE?!-folytattuk tovább a veszekedést, mintha meg se hallottuk volna Itachi kommentárját.
-Mintha utánad olyan sokan kutyagolnának...Hol a háremed?-
-A fajtádtól kiütést kapok!-
-Buzi vagy?-
-A picsába, hogy mindenki ezzel jön...Tudni akarod? NEM, bazd ki! Csak akkora kurvák rohangálnak az egész világon, hogy kibaszottul nincs kedvem hozzájuk szólni!-
-Most is beszélsz egyel...-
-Kurva vagy? Jó tudni...-
-Nő, te balfasz!-
-Szépen beszélsz bányarém! Azt hittem csak egy M-betűs nő képes ilyen rohadt csúnyán szövegelni.-
-Meglepetééés!-
-Elég rémes meglepi...mit ne mondjak...-
Vissza az elejére Go down
Kawaguchi Yasu
Vaizard
Vaizard
Kawaguchi Yasu

Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 112
Age : 30
Registration date : 2008. Oct. 23.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Ünnepi parti - Page 2 Cl0te13000/15000Ünnepi parti - Page 2 29y5sib  (13000/15000)

Ünnepi parti - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Ünnepi parti   Ünnepi parti - Page 2 EmptyPént. Okt. 31, 2008 4:58 am

*A városban sétál nyugodtan, oldalán a zanpakutojával. Néhányan valószínűleg megbámulják ezért, de nem túlságosan érdekli. Az ég kezd egyre sötétebb, és sötétebb lenni, már a csillagok is feltűntek az égen. Ekkor Yasunak eszébe jut, hogy már rég haza kellett volna érnie. Bele se mert gondolni, hogy mit fog attól a kapafogú bányarémtől kapni, ha belép az ajtón. Mielőtt be ment volna az épületbe, vett egy mély levegőt.*
~ Na, akkor itt az ideje, hogy bemenjek. Remélem a szeplő királynő most nincs itt…
*Pechére viszont pont akkor jött ki Hiyori a WC-ből, mikor ő átlépte a küszöböt.*
~ Hurrá… Nagyon nem volt kedvem összetalálkozni a szöszivel. Most aztán megkapom.
*Megpróbál minél hangtalanabbul eljutni a szobájához, de véletlenül felbukik az egyik székben, és a hangzavarra a „jó tündér” is felfigyel.*
- Ki vagy! Mutasd magad, különben megdöglesz!
*Kezd el Hiyori üvölteni szokásához híven.*
- Én vagyok, te szerencsétlen. Mégis mit gondoltál? Hogy megjött az őszi Mikulás, szerencsétlen?!
- Te meg mi a francért nem vagy még a bulin, törpe?! Masaki már rég ott van!
*Világosítja fel Yasut a történtekről. Végül kapcsol, hogy milyen buliról is van szó, majd kövér könnycseppek jelennek meg a szemében.*
- Ho-hogy mi van? Itt hagyott Masaki?!
*Kezd el bőgni, amit Hiyori egy jól irányzott rúgással díjaz.*
- Ne bőgj már, te idióta! Inkább húzz el arra a szaros bulira!
*Yasu gyorsan összeszedte a dolgait, és átsétált Seireiteibe. Már messziről hallotta, hogy elkezdődött a buli. Belépett az ajtón, és máris meghallotta ex-kapitánya hangját. Mint egy síró bébi kezdett el üvölteni, és rohant egyenest Masakihoz.*
- MASAKIIIIIIIII!!! Miért hagytál otthon egyedül?!
*Öleli át Masakit, aki undorodva néz le rá.*
- Te meg mi a faszt keresel itt, bőgőmasina? Húzzál haza, oszt ölelgesd a plüssmacid!
*Taszította el magától. Yasu nehezen, de abba hagyta a sírást, és elindult az ajtó felé.*
- Rendben Masaki… Akkor megyek haza… Most megbántottál.
- Eh… Vadbarom! Ha haza mennél, Hiyori engem is, meg téged is kinyírna! Nem szeretnék egy szőke, kapafogú, szeplős ribancot látni életem utolsó perceiben.
*Rángatta vissza a fiút, aki ismét elkezdett bőgni, bár ezúttal inkább örömében, mint bánatában.*
Vissza az elejére Go down
Namie Fujishima
13. Osztag
13. Osztag
Namie Fujishima

nő
Hozzászólások száma : 131
Tartózkodási hely : 13. osztag
Registration date : 2008. Oct. 28.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag hadnagya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Ünnepi parti - Page 2 Cl0te12000/15000Ünnepi parti - Page 2 29y5sib  (12000/15000)

Ünnepi parti - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Ünnepi parti   Ünnepi parti - Page 2 EmptyPént. Okt. 31, 2008 6:17 am

Namie:
Az irodában ügyködtem, mikor úgy döntöttem, hogy egy kicsit elszabaduljak a munkától, lesétálok és összegyűjtöm a postát. Hatalmas papírtömeg, beletömve a kis ládába. ~Hogy erről bezzeg mindenki elfelejtkezik...-fogtam kezembe a kupacot. ~Számla, számla... számla...... szám- hogy mivan?!-estem el a saját lábamba, mikor megláttam azt a sok számlát. ~Huh, azt hittem nekem jött... majdnem agybajt kaptam! Nos, akkor ezt a köteget lepasszolom Hanae-nek, ezt pedig a többieknek... és ez a kupac- sóhaj- jön nekem -.-”-benyitottam az irodámban, s odadobtam az asztalomra a köteg levelet. Majd a könyvespolcomhoz mentem, és előszedtem a munkámhoz szükséges iratokat és könyveket. Lassacskán elindultam az asztalom felé. Ekkor a hátam mögött nagy robaj közepette, szinte betörik az ajtót.
-ÜDVÖZLET NAMIEEEE!!!!!!!!!!!!!!! –ordít az ajtóból az ismerős férfihang. A reakcióm persze abból állt, hogy a könyveket eldobtam, s szétterültek a földön.
-Mizujs, Namie? Hogy haladsz a munkáddal? Mert ha ráérsz akkor elmehet-- repült a férfi felé az egyik méretes könyv. -Áú! Jujj...és... jajj... ezt miért kaptam? T_T
-Kaien!!!Te nagy marha! Tisztában vagy vele, hogy a szívbajt hoztat rám?! Hogy lehet így berontani valahová??
-Ömm, mondjuk így?
-Szemléltetted, mi? Nos én is tudtodra adtam, milyen nehéz dolog a hollowokat „tanulmányozni”
-Elég vaskos könyvet hajítottál a fejemhez...-kezdte el lapozgatni a hollowokról szóló cikket. -Azta...! Ez de rasnya!-mutogatta felém az egyik lidérc képét. Mint egy mesekönyvet lapozgató kis óvodás...
-Nagyon király...-kaptam ki a kezéből mérgesen.
-Most miééért vagy ilyen? T_T
-Kaien, ne nyafogj már ennyit. Hagyj dolgozni! Épp elég bajom van! Gondolom neked is van pár elintézetlen ügyed, nemde? -fordítottam el a tekintetemet, s az asztalon heverő kupacra nézve csak sóhajtottam.
-Igenis, asszonyom... megyek... szép napot, ha lehet ilyet mondani...-csapta maga mögött be az ajtót a férfi.
~Hülye...-csaptam az asztalra azt a nyamvadt könyvet. A földről is szedegetni kezdtem az iratokat. ~Mint a csatatéren... ezt a kupit...-morgolódtam magamban, s most hangos kopogás ütötte meg a csendet, amitől kicsit megijedtem ~Mivan velem?...-Igen, tessék!
’-Kisasszony! Meghoztam a kutatás eredményeit.
-Hál’ a jó égnek! Hogy találta ki azt, hogy én erre vágytam a legeslegjobban? -.-”
’-Valami baj van?
-Semmi, csak dolgozom...-dobtam az asztalra egy halom papírt, aminek a fele szerencsésen a földön landolt... megint...
’-Talán lazítania kéne, kisasszony! ^^”-nyomta a kezembe a tiszt az újabb átrágnivalót.
-Mikor? Kivel? Hogyan? Tud követni?? -.-
’-Ma. A barátaival. És úgy, hogy jól érezze magát, és igen, tudom követni! Itt van a party helyszíne időpontja és stb stb.- dugott az orrom alá egy kis cetlit, majd kuncogva kisétált a tiszt az irodámból. ~Najam, könnyen mondja... ezeknek semmi dolguk sincs... Mégis hova menjek?-kezdtem el olvasni a kis fecnin lévő szöveget.~Jééé! Ez nem is olyan rossz... Lehet tényleg kéne egy kis pihenés? Biztos Kaien is örülne, ha kiszabadulhatna egy kicsit. -fogtam magam, gyorsan összepakoltam, gondolván, még ráérek. Aztán nagy sebesen átvágtattam Kaienhez.
-KAIEN!!!!!!!-vékony hangon ordibáltam az ajtót berúgva (szó szerint berúgtam xD) majd olyan látvány fogadott, ami eléggé lesokkolt. -Áááá! Jesszusom!
-Úristen Namie!!!-kiáltott fel ijedten a kissé alulöltözött, ex-hadnagy.
-TE MEG MI A VÉRHABOS FRÁSZT CSINÁLSZ???!-ordítom le a fejét-Hm, viszont az az alsónaci nagyon cuki...-nevettem el magam.
-Inkább meg te mit csinálsz itt? Egyátalán kopogás vagy valami? Az már luxusnak számít???-hebegte mérgesen, majd a széken heverő törülköző után nyúlt. Szerencsésen dőlt minden, a szék még az asztal is megmozdult.
-Na jólvan, bújj el Kaien!-pukkadoztam a szerencsétlenkedőn.Végül csak sikerült maga köré csavarni azt a törülközőt.
-Bebugyoláltad magad végre?
-Mondd, mit szeretnél?
-Nos, nos... arra gondoltam-vigyorogtam és a székre lehuppantam-ma lesz egy party, gyere te is!
-Nem azt mondtad, hogy sok a munkád?
-Jó ha nincs kedved, hát nincs kedved...-álltam fel a megsértődöttet játszva az ajtó felé megindulva.
-Én ezt egy szóval sem mondtam!-pattant az ajtó elé, majd vigyorogni kezdett ő is.
-Na, akkor kapj fel valami ruhát, oksa? Úgy látom elég gyorsan elszaladt az idő. Én is megyek... Ácsíííí! Te nem jössz velem, hékás! -állítottam meg az ajtóban az utánnam jövö Kaient.
-Megpróbáltam...-vigyorgott tovább
-Na siess!-majd beszaladtam a szobámba. ~Mit vegyek fel? Mi illik oda? MIT-VE-GYEK-FEEEEL??? Ááá T_T-húzkodtam elő a szekrényből a rengeteg ruhát, de egyik sem nyerte el a tetszésemet. Aztán végre megtaláltam a tökéleteset. -Kaien készen vagy?-kopogtam be az ajtaján...




Kaien:
-Kaien készen vagy?-hangzott az ajtóban kopogó Namie hangja.
-Tádám! Na, hogy nézek ki? Nem is kell válaszolnod! Tudom hogy jól nézek ki!-fényezte magát
-Na az egod látom helyén van
-Mint mindig! Vagyis, micsoda?! Hékás!
-Nah siessünk-ragadta karon, és rohantak a party helyszíne felé.
-Te észrevetted, hogy mi mindig késésbe vagyunk?
-Nem tudom kinek köszönhető...-öltötte rá a nyelvét a lány.
-Perszeee, fogd csak rám... könnyű úgy...
-Na csak viccelek...-kis csönd- Egyébként... te is csinos vagy!-nyögte ki végre
-??? Nos... köszike! ^^ Na végre itt vagyunk!-Beléptek a nagy terembe. Rögtön ismerős arcokat látott.
-Figyelj csak, Kaien!
-Hm?
-Most elmegyek köszönök a kapitányomnak, meg a többieknek, addig te is menj csak nyugodtan!
-Elhagysz? T_T
-Mi bajod?^^”-nevette el magát.
-Á semmi semmi... na akkor majd még letámadlak! És sikíts, ha kellenék!-vigyorodott el, majd egy kacsintás kíséretében otthagyta.
-Ááá hello! Üdv! Sziaaa! Nem ismerlek, de neked is jó estét!-köszöngetett mindenkinek, aki vele szembe jött. ~Tök jó a hangulat, már csak pár régi haver kéne... Na megyek megkeresem Namiet!
-Namie! Merre vagy?-kiáltott a lány felé, aki iszogatott a barátjaival.
-Nahát, Kaien! Ezt gyorsan megjártad!
-Hát... aki tud az tud... De egyébként csak köszönni mentem... Ma nem kíméllek! Muhahaha!!!
-Óóóó ezt remélem nem úgy gondoltad...-kuncogott a lány...
-A-aaa... ezen a bulin sok meglepetés vár rád!-vigyorgott kajánul.
-Előre félek! T_T Lehet hogy ez nem is pihenés lesz, hanem egy újabb lelki terror??? T_T
-Nyugi Namie! Én jól fogok szórakozni!-bökte oldalba, majd nevetni kezdett.


A hozzászólást Namie Fujishima összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Nov. 08, 2008 10:10 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Wakahisa Shun
Vaizard
Vaizard
Wakahisa Shun

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 264
Age : 36
Registration date : 2008. Oct. 01.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Ünnepi parti - Page 2 Cl0te21000/30000Ünnepi parti - Page 2 29y5sib  (21000/30000)

Ünnepi parti - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Ünnepi parti   Ünnepi parti - Page 2 EmptyPént. Okt. 31, 2008 10:37 am

*Amikor megérkeznek az espadák is Tadeo-val az élen, azonnal ugrana a másik torkának - hogy ez ne történhessen meg, egyszerre kell lefognia Shinjinek, Kensei-nek és Rose-nak, mialatt Hiyori alaposan gyomron rúgja... Ettől a lendülettől aztán úgy hanyatt vágódik, hogy egyenesen a veszekedő Mina és Masaki mellett ér földet.*
- Mi a fenét képzeltek magatokról? Hadd öljem meg, amiért a nyakamba varrta azt az embert!
*Kiált vissza a többieknek, miközben hevesen mutat Tadeo-ra. Memóriája ezzel kapcsolatban is igen szelektív: azzal nem törődik, hogy ő ajánlotta fel a segítséget Eve-nek... A többi vaizard is inkább egyöntetűen hátat fordít Shunnak, aki hamarosan egy újabb szál cigire gyújt rá sóhajtva.
Rövid idő után figyel fel a közelében lévő vitapartnerekre. Érdeklődve fordul feléjük, majd megszólal röhögve:*
- Látom, jól kijöttök egymással...
*Karját védekezőn arca elé teszi, ugyanis előző kijelentése miatt néhány kisebb-nagyobb doboz meg egyéb tárgy repül felé... Miután abbamaradt a "támadás", feltápászkodik a földről és leporolja magát.*
- Nem értem, miért kellett ennyire felkapnotok a vizet...
*Jegyzi meg füstölve, majd Yasu megjelenésekor hozzáfűzi:*
- Na, már csak te hiányoztál... Embereld már meg magad!
*Emeli fel hangját, amikor meghallja a másik bőgését. Ezt leszámítva viszonylag higgadtan szemléli Yasu és Masaki nagy egymásra találását.*
- Azért ennyire ne örüljetek egymásnak...
*Vakarja meg fejét szórakozottan.*
- Hogy bírtad ki eddig, Masaki?
*Kérdezi meg sajnálkozva.*
- Őt legalább nem vonzza a mágnes...
*Jegyzi meg Rose a háta mögül, Shun pedig nemes egyszerűséggel rálép a másik lábára a gúnyolódást hallván...*
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Ünnepi parti - Page 2 Cl0te33500/45000Ünnepi parti - Page 2 29y5sib  (33500/45000)

Ünnepi parti - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Ünnepi parti   Ünnepi parti - Page 2 EmptySzomb. Nov. 01, 2008 2:15 am

- Aha... Persze... De aztán nekem nehogy elhízz, mert a végén még otthagy a drága férjecskéd.-
-Majd kiderül...-vonok vállat,de ettől a csokis szőlőszem a ruhámon köt ki.-Azt hiszem sötét ruhában kellett volna jönnöm...-
-Még lehet sötét. Segítsek?-vonogatta szemöldökét Mitsuko.
-Eeeeh...-^^"-Inkább ne...-legyintek felé a foltot takarítva.
-Szia Hana! Látom te már megtaláltad, hol töltöd az este nagy részét. Szia Mitsuko!-
-Alap...De ha szeretnéd hagyok neked is!-nyújtom a nyelvem Kuro-ra, miközben Mitsuko is viszonozza a köszönést.
-Na majd meglátjuk, ki tud többet enni!-termett mellettem és kezdte el falni az édességet.
-Héééé!-csapok a kezére.-Ez az enyém!-
-Mi? Te kiszedted az összes szép gyümölcsöt!-akadt ki azonnal.
-Még jó hogy!-húzom arrébb a tálat jelezve, hogy az az enyém.
-Adj már!-nyúl a tálamhoz.
-Nem!-tartom el magamtól.
-Ne legyél már ilyen szőrös szívű!-rám néz könyörögve.
-De,de!-vonulok arrébb a tálammal.
A megérkező Masaki rögtön szoros barátságot kötött Mina-val. Nagyokat kuncogva figyeltem, hogy mit szenvednek össze. Szegény férjecském feleslegesen próbálta csitítani őket és engem is felhúztak, amikor Shun esés közben becolozta a tálamat és kiverte a kezemből.
-Nyeeee!-T.T. Néztem szomorúan a földön heverő gyümiket.-Most muszáj volt?-
-Van még baszott gyümölcs! Vegyél új adagot...ahelyett, hogy bömbölsz mint egy pisis!-
-Jaj, ne haragudj! Mostanában sűrűn ingadozik a hangulatom!-rúgtam bokán, csak úgy, véletlenül. Egy elégedett mosollyal az arcomon távoztam Shun körzetéből, mielőtt utánam jött volna.
-Megvagy!-ijesztek rá hátulról.-Mond, hogy ááá!-
-Köszönöm szívecském, most majd nem máson kötött ki a poharam tartalma...-pillantott rám szemrehányóan.
-Mit iszol?-szagolok bele a pohárba.-Te kis alkesz!-szuszakolom bele a szájába a csokimázban tocsogó mandarin szeletet, mielőtt válaszolhatna.-Hihi...visszaszólás hatástalanítva!-kacsintok rá kárörvendően.-Ne nézz már ilyen morcosan...-semmi válasz.-Most miért nem válaszolsz?-egy szemforgatás után lenyelte a falatot és ingerülten válaszolta.
-Mert tele volt!-
-Hihi...-kuncogtam magamnak.-Na, nem húzom tovább az agyad. Fini volt?-
-Elment...-szedem le a szája szélén maradt csokidarabkát.
-Titta csoki vagy!-
-Akkor segíts rajtam!-húz közel magához, amire egy fejbe kólintással válaszolok.
-Tömegben vagyunk nem otthon!-nyújtom rá a nyelvem.
Vissza az elejére Go down
Hisagi Shuuhei
Globális moderátor
Globális moderátor
Hisagi Shuuhei

Férfi
Hozzászólások száma : 121
Tartózkodási hely : Híd alatt, híd alatt a Margit híd alatt... XD
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : -1

Ünnepi parti - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Ünnepi parti   Ünnepi parti - Page 2 EmptyVas. Nov. 02, 2008 6:56 am

-Köszönöm szívecském, most majd nem máson kötött ki a poharam tartalma...-pillantott rá Hanára szemrehányóan.
-Mit iszol? -szagol bele a pohárba.-Te kis alkesz! -szuszakolja bele Hisagi szájába a csokimázban tocsogó mandarin szeletet, mielőtt válaszolhatna.-Hihi...visszaszólás hatástalanítva! Ne nézz már ilyen morcosan...-semmi válasz.-Most miért nem válaszolsz?-egy szemforgatás után lenyelte a falatot és ingerülten válaszolta.
-Mert tele volt!
-Hihi... Na, nem húzom tovább az agyad. Fini volt?
-Elment...-szedi le Hana Hisagi szája szélén maradt csokidarabkát.
-Titta csoki vagy!
-Akkor segíts rajtam!
-Tömegben vagyunk nem otthon!
-Az engem nem érdekel... házasok vagyunk azt csinálunk amit akarunk... na jó nem mindent, mert tömegben...
Folytatta volna tovább Hisagi, de Hana ismét egy édességet nyomott a szájába.
-Ne adj ki senkinek ilyen kulisszatitkokat!
-Dehát én nem is...
Kezd el teliszájjal beszélni.
-Ejnye szívecském... teli szájjal nem beszélünk...
Hisagi részéről ismét egy szemforgatás, majd lenyeli a falatot.
-Na szóval... nem akartam semmilyen kulisszatitkot kiadni... deeeee, itt fogunk társalogni ketten vagy megyünk beszélgetni a tömegbe?
-Nem szeretnél velem beszélgetni kettesben?
-Jaj dehogynem. De azt otthon is lehet.
Csókolja meg Hisagi Hanát, aztán elindulnak, hogy valami társaság után nézzenek. Minát és Masakit nagyívben elkerülik mivel még mindig "tépik" egymást.
-Mi lenne, ha odamennénk mondjuk... Kuro és Renji.
-Istenem csak Renjit ne...
-Ejnye.
Csapja válba Hana egy rosszalló pillantás kíséretében.
-Jól van na, csak vicceltem...
Miután odaérnek hozzájuk Kuro még most is az édességeket válogatja.
-Hehe... láttam kilökték a kezedből a gyümölcsöket.
-Na és akkor mi van? Majd keresek másikat.
-Szívecském... teli akarod falni magad édességgel?
-Ejnye Hisagi, hagyjad már hagy egyen...
-Te minek szólsz bele... a feleségemmel kommunikálok.
-Ugyan már, ennyire nem lehettek szerelmesek.
Kuro meglendíti a karját, így gyomron könyököli Renjit.
-Hogy mondhatsz ilyet?
-Jól van már édesem csak vicceltem.
-Ejnye Renji nem lehetsz ennyire szerelmes...
Kezd el nevetni Hisagi, de ekkor Hana oldalba böki.
-Ne haragudj szívem, de ezt nem hagyhattam ki...
Vissza az elejére Go down
Kawazoe Hanae
13. Osztag
13. Osztag
Kawazoe Hanae

nő
Leo Horse
Hozzászólások száma : 349
Age : 33
Tartózkodási hely : 13. osztag
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Ünnepi parti - Page 2 Cl0te40500/45000Ünnepi parti - Page 2 29y5sib  (40500/45000)

Ünnepi parti - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Ünnepi parti   Ünnepi parti - Page 2 EmptyVas. Nov. 02, 2008 8:00 am

Épp szorgosan díszítgettem mikor elkezdtek szállingózni a vendégek. Jöttek shinigamik, quincyk, sőt még vaizardok is. Egyenlőre nem foglalkozva a vendégekkel igyekeztem minél hamarabb befejezni mindent hogy aztán én is szórakozhassak végre. Miután végeztem, odamentem Mitsukohoz.
-Na azt hiszem mindennel megvagyok, most viszont gyorsan hazasietek átöltözni.
-Rendben Hanae -mondta
Nem is telt sok időbe a készülődés, a legtöbb időt csak a ruha kiválasztása vette el, de szerencsére azt is sikeresen véghez vittem. Miután összekészülődtem, indultam is vissza, és meglepődésemre közben megint egy halom ember érkezett. Legtöbbeket üdvözöltem, majd megrohamoztam a büféasztalt mert igencsak megéheztem a nagy díszítésben. Elvonultam az egyik asztalhoz, és ott ettem, amikor megérkezett Namie és Kaien. Namie integetett majd oda is jött hozzám.
-Jó estét kapitány ^^ -köszönt vidáman.
-Szia Namie ^^ -üdvözöltem én is, miután letettem a kaját a kezemből -Ne haragudj, csak egész délután itt díszítettem. -szabadkoztam
-Semmi gond, kapitány, jó étvágyat. -mondta mosolyogva
-Látom alakulnak a dolgok Kaiennel -nézegettem Kaien felé, aki épp a teremben lévőket üdvözölte, láttam hogy Namie is elég sűrűn arrafelé pillantgat.
-Hát öhm. -pirult el a hadnagyom
-Menj csak oda nyugodtan ^^
-Akkor majd még beszélünk kapitány ^^- viharzott el a hadnagy.
Épp elrévedeztek a gondolataim, mikor azt hittem szívrohamot kapok. Ugyanis Grimmjow repült be az ajtón. Ám amikor megláttam ki van mögötte, majdnem belefulladtam a teába, amit az előbbi izgalomra akartam inni. Ulquiorra nézett velem farkasszemet az ajtóban. Én olyan mélyre csúsztam az asztal alá amilyen mélyre csak tudtam, nehogy észrevegyen valaki. Jól be is vágtam a fejemet. T_T
-Ajaj, most örüljek vagy bőgjek? -dörzsölgettem a fejemet- Mindenesetre Bakudou 70: Meimei Kamen- másztam ki az asztal alól, és viharzottam az ajtó felé. Lendületből magammal rántottam az ajtóban álló Ulquiorrát.
-Mit keresel itt? -súgtam a fülébe- Gyere -húztam magammal, majd mikor már hallótávolságon kívül értünk feloldottam a kidout. Ő értetlenül és bűnbánón nézett felém. Ekkor hirtelen elmosolyodtam és megcsókoltam.- Amúgy örülök hogy látlak.
-Csak miattad jöttem el, de erre gondolnom kellett volna.-mondta
-Semmi gond, most szépen visszamegyünk és nem viselkedünk gyanúsan jó ^^ -mosolyogtam
-Csak eljátsszuk a diplomáciai békekapcsolatot Seireitei és Hueco Mundo között. -mosolyodott el ő is
Majd visszaindultunk a partira.
-Remélem Hana sem árul el minket, bár rá mindig lehet számítani ilyen dolgokban
-Remélem is, meg azt is, hogy a parti után végre rendesen együtt tölthetünk egy kis időt -csókolta meg a nyakamat.
-Hé figyelj már, itt már ne, mert valaki meglát ^^"
A terembe belépve, távolabb léptem tőle és megpróbáltunk elvegyülni.
Vissza az elejére Go down
Nagano Nobu
1. Osztag
1. Osztag
Nagano Nobu

Férfi
Taurus Horse
Hozzászólások száma : 220
Age : 34
Tartózkodási hely : 1. osztag, ágy, próbaterem, Micchan*.*
Registration date : 2008. Oct. 29.
Hírnév : 26

Karakterinformáció
Rang: 1. osztag, ex- kapitány, gitáros
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Ünnepi parti - Page 2 Cl0te19000/30000Ünnepi parti - Page 2 29y5sib  (19000/30000)

Ünnepi parti - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Ünnepi parti   Ünnepi parti - Page 2 EmptyHétf. Nov. 03, 2008 5:38 am

-Őszintén szólva nem értem ezt a buli dolgot...-mászkál fel-alá a szobámban valami tiszta ruha után kutatva. Az különösebben nem zavarta, hogy félmeztelenül mászkál a női tisztje előtt.
-Öhm...Nagano-kun!-szólítja meg zavarodottan.
-Tessék?-turkál mindent széthajigálva a kanapén szétterülő felfordulásban.
-Nem akarnál végre felöltözni?-
-Azon vagyok! Fogd!-nyomja a döbbent lány kezébe a gitárját, pár alsógatyát és három pólót.
-Nem ártana néha rendet raknod...és minden héten minimum kétszer elvinni a szennyesed.-küzd a ráhalmozott ruhakupaccal, hogy ne temesse be teljesen.
-Mondasz valamit...-hátrafordul boldogan.-Megtennéd?-
-Öhm...- -"...nem éppen így gondoltam!-dobja le a kezében gyűlő szennyest.
-HÉKÁS!-ugrik elé rémülten.-Óvatosabban! Ez a gitár szörnyen értékes!-kapja fel a földről.-Ne félj szívecském! Nem engedem, hogy még egyszer rossz kezekbe kerülj!-simogatja átszellemülten féltet kincsét Nobu.
-Eh...- -"...Akkor elmész?-
-Várj már! Most a drágaságommal beszélek!-
-Nagano-kun...-kezdett el mérgesen rángatózni a szemöldöke.-Ha most azonnal nem kapod össze magad én kihajítalak az ablakon!-emelte fel látványosan hangját.
-Izé...-kukucskál ki félszegen az ajtó mögül-Egy pillanat és megleszek! Bejössz nézni vagy kint is megteszi?-egy alsógatya repült Nobu perverzen vigyorgó képébe.
-Ezt nemnek veszem!-hámozza le magáról a fehérneműt.
Pár perces hatásszünet után előkeveredett teljes pompába vágva magát, ami egy tornacipőt, sötét kellően szakadt farmert, egy egyszerű pólót és zakót foglalt magába. A látványt borzos haja és "kutyaláncai" csak tovább rombolták. A tiszt fintorogva mérte végig Nobu-t.
-Nem tetszik? Nekem igen!-vigyorodott el. A tükörbe pillantva rémülten hátrált két lépést,de erőt véve magán megküzdött a fésűvel. Tetemes mennyiségű siránkozás és hajszáltól szabadultan intett búcsút a képmásának.
-Mehetünk is!-karolja át némi nehézségek árán a nála jóval alacsonyabb nőt.
-Csak te mész...-
-Ne máááár!-TT.TT
-De,de...-ütögeti meg lelkierőt adva Nobu-nak.
-Eeeh...akkor megyek! Majd iszok helyetted is!-csapja be maga mögött az ajtót,de rádöbben,hogy ez a saját háza volt és pont most zárta be a tisztet.-A fene!-nyit be a lakásba.-Le ne harapd a fejem...eskü véletlen volt!-engedi maga mellett a bosszús nőt.
Az osztagot elhagyva nyugodtan baktat a buli helyszínére. A kilométerekről hallatszódó ricsaj gyorsan meggyőzi, hogy jó felé tart. Belökve a hatalmas ajtót néz körbe a teremben. Veszekedő párosok, csokival szenvedő egyedek, békésen társalgó shnigamik, egy balhézó vaizard...és egy rohangászó Kaien.
-Csak ne vegyen észre...-oson a lehető leghalkabban elfelé a vésztől.-KAJA! Majd kilyukad a gyomrom!-simogatja meg hasát türelmetlenül.-Ez itt a paradicsom!-kezd el válogatni a felhozatalban.


A hozzászólást Nagano Nobu összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Nov. 20, 2008 10:59 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Masaru
10. Osztag
10. Osztag
Sierashi Masaru

Férfi
Leo Dog
Hozzászólások száma : 66
Age : 29
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: 0. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Ünnepi parti - Page 2 Cl0te7000/15000Ünnepi parti - Page 2 29y5sib  (7000/15000)

Ünnepi parti - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Ünnepi parti   Ünnepi parti - Page 2 EmptySzomb. Nov. 08, 2008 12:06 pm

-Sierra édes... Ideérsz még ma?!
*Kérdezi egy fának támaszkodva unottan, majd az érintett fél helyett válaszoló Retsu felé fordul.*
- Elnézést, amiért nem vagyok képes azt megérteni, hogy miért kell órák hosszat bezárkózni a tükör elé "csinosítgatnia" magát... Úgyse látszik rajta semmi változás, csak még idétlenebb lesz...
*Kezdi el a kiselőadást, az ikrek újbóli összeütközése - ami ezúttal szerencsére nem hangos szavakkal történt meg - azonban kizökkenti monológjából. Magában kimondottan hálás azért, amiért nem érti fracciónjai gondolatait...*
- Azért egy jó dolog van abban, amíg veszekednek: legalább nincs idejük különböző trükköket kitalálni ellenünk...
*Súgja Tadeo fújtatására válaszként, hogy az ikrek ne hallják. Ekkor érkezik Grimmjow és Ulquiorra.*
- Felőlem már rég mehetnénk.
*Jegyzi meg Ulquiorra kérdésére válaszként.*
- Karót nyelt egy társaság vagytok mit ne mondjak...De majd mi viszünk egy kis színt bele nem igaz, Tadeo?
- Tedd el azt a bökőt most azonnal!
*Szól Grimmjownak, amikor a volt espada előrántja zanpakuto-ját, majd a végre felbukkanó Sierra felé fordul.*
- Épp ideje volt elkészülnöd... Mióta is várunk rád? Öt órája?
*Tenyerével homlokára csap, amikor a másik espada Grimmjow nyakába ugrik. Hogy lehet ennyire gyerekes valaki? Az átjáró megnyitása után ráérősen battyog a csapat végén, az ikrek közelében. Időnként rájuk is szól, de természetesen mintha a falnak beszélne...*
- Nos, üdv.
*Köszönti a jelenlévőket halkan. Grimmjow belépője láttán sóhajt egyet, és inkább egy sarokból veszi szemügyre a többieket. Tekintete elég hamar megakad Masakin...*
~ Ez remek, már csak ő hiányzott... Remélhetőleg ismeri a "békés" szó jelentését... ~
Vissza az elejére Go down
Ken Aruya
Shinigami
Shinigami
Ken Aruya

Férfi
Virgo Rat
Hozzászólások száma : 183
Age : 27
Tartózkodási hely : Szabolcsveresmart
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Ex-shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Ünnepi parti - Page 2 Cl0te13300/15000Ünnepi parti - Page 2 29y5sib  (13300/15000)

Ünnepi parti - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Ünnepi parti   Ünnepi parti - Page 2 EmptySzomb. Nov. 08, 2008 8:55 pm

Genni már egy kicsit éhes volt, ezért elengedtem őt a szendvickhez, bár féltem. Még a végénfelrobbant valamit, ahogyan ismerem, de nem lehetek mindig mellette. Közben azonban Namie és Kaien is megérkezett, én meg egy hatalmas mosoly kíséretében integettem. Genni mikor jóllakott, visszajött hozzám.
-Kapitány, maga hogyan lett kapitány?
-Megmentettem a régi kapitányom életét, közben majdnem meghaltam...-^^''
-Én is ugyan azt csináltam, de én csak hadnagy lettemT_T
-Neked még nincs Bankai-od. Így felelőtlenség lenne kapitányi címet a kezedbe adni. Rádaásul...nincs akkora felelősség érzeted, hogy el tudj vezetni egy egész osztagot.-
-Értem! Szomjas vagyok!-^^
-Ott vannak a pezsgők, ha inni akarsz, menny nyugodtan.-miután a hadnagyom elindult inni, én Kamitorát kerestem.~Hol lehet már megint??~
Vissza az elejére Go down
http://www.dragonballfree.mlap.hu
Namie Fujishima
13. Osztag
13. Osztag
Namie Fujishima

nő
Hozzászólások száma : 131
Tartózkodási hely : 13. osztag
Registration date : 2008. Oct. 28.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag hadnagya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Ünnepi parti - Page 2 Cl0te12000/15000Ünnepi parti - Page 2 29y5sib  (12000/15000)

Ünnepi parti - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Ünnepi parti   Ünnepi parti - Page 2 EmptySzomb. Nov. 08, 2008 11:50 pm

Namie:
Kaien elidult a tömeghez, míg én a kapitányom felé vettem az irányt.
-Jó estét kapitány ^^- üdvözöltem mosolyogva Hanaet.
-Szia Namie ^^ ! Ne haragudj, csak egész délután itt díszítettem.-tette le az ennivalót a kezéből.
-Semmi gond, kapitány, jó étvágyat!-mondtam mosolyogva kapitányomnak, majd néha-néha rápillantottam a távolabban lévő Kaienre.
-Látom, alakulnak a dolgok Kaiennel-nézett rám Hanae, majd Kaien felé.
-Hát öhm...-elszégyeltem magam, rendesen el is pirultam. ^^"
-Menj csak oda nyugodtan ^^
-Akkor majd még beszélünk kapitány ^^ - majd intettem Hanaenek és elviharzottam. ~Na, nem sokat beszéltem vele... De mi volt ez?... Hmmm... Alakulnak a dolgok? Hogy értette ezt vajon...?-gondolkodtam el, majd megláttam az értem kiáltó Kaient.
-Namie! Merre vagy?
-Nahát, Kaien! Ezt gyorsan megjártad!-léptem oda hozzá meglepetten
-Hát... aki tud, az tud... De egyébként csak köszönni mentem... Ma nem kíméllek! Muhahaha!!!
-Óóóó ezt remélem nem úgy gondoltad...-vettem elő a piszkos fantáziámat, majd kuncogni kezdtem.
-A-aaa... ezen a bulin sok meglepetés vár rád!-vigyorgott kajánul, majd válba veregetett.
-Előre félek! T_T Lehet, hogy ez nem is pihenés lesz, hanem egy újabb lelki terror??? T_T-nyafogtam, majd sóhajtottam egyet.
-Nyugi Namie! Én jól fogok szórakozni!-bökött oldalba, majd ismét kajánul vigyorgott.
-Asszem menekülök!!! Segyítsééég!!! TT_TT-próbáltam meglépni, de Kaien elkapott a kezemnél fogva.
-Hé! Hé, hova szöksz? Még nem is tettem semmit sem ^^”- nevette el magát, majd az egyik pulthoz ráncigált. -Inkább gyere! Együnk valamit! ^^
-Nem vagyok éhes...-dünnyögtem az orrom alatt
-Akkor igyunk! Egy jó saket? Hmm?
-Nem akarok berúgni!-utasítottam vissza.
-Naaa mi ez a durci arc?-padlót fogtam
-Durci??? Ááá ez a szó, pont a te szádból!! Kaieeeen!!! Meg akarsz ölni???-röhögtem a földön fetrengve.
-Mi jót mondtam ezzel? ^^””-nevetett kínosan.
-Várj, várj! Mikor is hallottam legutoljára ezt a szót...? Talán még Hisagi mondta...
-Jól van már, na...
-Hehe! Nyugi, Kaien legalább nevettem egy jót ^^-tápászkodtam fel, majd a pultra néztem. -Hmmm, nekem nagyon gyanús aza csokis gyümölcs...-kacsingattam felé.
-Jaaa, hogy az!-nevetett
-Azt hitted, mi hogy feléd kacsingatok? Höhö
-Reménykedtem benne-vigyorgott.
-Najóó, mégis eszek!-vettem el egy szelet gyümölcsöt az asztalról, majd egy pohár saket.
-Azt mondtad, csak eszel...-vette ki a kezemből a poharat.
-Nyááá! Kérem visszaaaa T_T Gonosz bácsííííí TT_TT -nyújtottam ki a nyelvem rá.



Kaien:
-Mi az, hogy BÁCSI????-nézett meghökkenve Namiera.
-Nem tetszik? Akkor vén trotty-pukkadozott a lány a röhögéstől.
-Na most ezért kapsz!-pattant a lányhoz, majd csikizni kezdte.
-Áááá hagyj békéén! Hülyeee hülyeee!!!-fuldoklott a nevetéstől, majd próbált kiszabadulni Namie Kaien kezei közül. Aztán a lány megcsípte Kaien lábát, így egérutat nyert, s futásnak is eredt.
-Ne szaladj már olyan gyorsan! Én már nem bírom az iramot!-lihegett.
-Ennyi vagy, Kaien-fordult hátra Namie, aminek következtében egy nagyot zakózott. Kaiennek nem is kellett több, hatalmas nevetésben tört ki. Odalépett a lányhoz, majd próbálta visszafolytani a nevetést, és felsegítette.
-Kaien... meg ne szólalj!-szólalt meg végre Namie, miközben leporolta magát.
-Kész, Namie! Nem bírom ki!-fordult el, majd újabb nevetésben tört ki. Namie morcosan a fejére vágott egyet. -Aucs! Oké oké, befejeztem... asszem
-Szerencséd!-mosolygott kínjában a lány is. -Jéééé!
-Mivan?-remegett meg Kaien, a lány sivító hangja hallatán.
-Az ott Hana? És Hisagi?
-Mi? Hö, tényleg! Eddig észre sem vettem őket...
-Na szép, még hogy mindenkinek köszönt...
-Na csitt már!-rakta a kezért Namie fejére.-Odamenjünk köszönni, kisasszony?-mosolygott a lány felé. Namie csak bólintott, majd elindultak feléjük.
-Sziasztok! ^^-mosolygott Namie Hana és Hisagi felé.
-Sziaaaa Hanaaaaaaa!!!!!!-Ugrott Kaien Hana felé, majd fékezett, és csak megölelte.-Csááá Hisagiiiii!!!-támadta le régi cimboráját.-Mizu veletek? Évtizedek óta nem láttalak benneteket! T_T Jó, hogy itt vagytok!-pattogott örömében az ex-hadnagy.
Vissza az elejére Go down
Hitomi Aruya
1. Osztag
1. Osztag
Hitomi Aruya

Virgo Rat
Hozzászólások száma : 77
Age : 27
Tartózkodási hely : itthon
Registration date : 2008. Oct. 30.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Ünnepi parti - Page 2 Cl0te6000/15000Ünnepi parti - Page 2 29y5sib  (6000/15000)

Ünnepi parti - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Ünnepi parti   Ünnepi parti - Page 2 EmptyHétf. Nov. 10, 2008 4:38 am

-Kapitány, szomjas vagyok!
-Ott vannak a pezsgők, ha szomjas vagy, menny inni!-küldött, persze kedvesenpróbálta meg előadni. Mindegy. Odapattogtam, majd elvettem egy poharat, és ittam, de közben pattogtam. Nem fulladtam meg valami csodával határos módon, de mivel kezdtem kicsit unatkozni, rávetettem magam a kapitányomra. Természetesen meg tudott állni, bár nem sok hiányzott, hogy elessen.
-Majdnem sikerült-^^
-Ezt most miért kaptam??-TT_TT
-Unatkozom...^^'''''
-És akkor engem kell felborítani? Szép......- - -''''
-Csak szórakoztam...Jól vanna...Bocsánat kapitány!!- :$
-El van nézve.
-Tényleg?-O.o-KÖSZÖNÖM KAPITÁÁÁNY-^^
-Semmiség, de léccike, ne hangoskodj ennyire....
-Értettem!-kis határszünet után a kapitány kezdeményezett beszélgetést.
-Legutóbb...miét védtél meg?-teljesen elpirultam, bár ő egész nyugodtan kérdezte.
-Hááát....csak nem hagyhatom, hogy meghalljon az osztag kapitánya...-
-Ez igaz...de biztos, hogy csak ennyi volt a dologban?
-Hát persze!-azt hiszem, tudtam, miről beszél, de nem voltam benne biztos. Bármit elnézek neki, ha valami rosszat tesz, és ha azt csinálta, amire gondolok, akkor sem fogok rá haragudni...
Vissza az elejére Go down
Nagano Nobu
1. Osztag
1. Osztag
Nagano Nobu

Férfi
Taurus Horse
Hozzászólások száma : 220
Age : 34
Tartózkodási hely : 1. osztag, ágy, próbaterem, Micchan*.*
Registration date : 2008. Oct. 29.
Hírnév : 26

Karakterinformáció
Rang: 1. osztag, ex- kapitány, gitáros
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Ünnepi parti - Page 2 Cl0te19000/30000Ünnepi parti - Page 2 29y5sib  (19000/30000)

Ünnepi parti - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Ünnepi parti   Ünnepi parti - Page 2 EmptyCsüt. Nov. 20, 2008 10:50 pm

Nobu két tányért pakolt meg púposra mindenféle étellel. Nem figyelt arra, hogy mi mihez kerül, mert egyenlőre csak az összeválogatásnál tartott. A szájában egy sós rudat tartva nézett még egyszer körbe hátha valamit nem vett észre. Kimaradt kaját nem látott,de tátott szájjal őt bámuló embereket annál inkább. Igyekezett nem venni róluk tudomást, ezt viszont nehezítette, hogy egyre többen voltak. Zavarában megfogta a beszerzett munícióját és elbattyogott a legtávolabb eső csendes sarok felé. Útközben a veszekedő páros majdnem kilökte a tányérokat kezéből és Kaien is nekirohant. Láthatóan nem figyelt fel Nobu kilétére, ami vegyes érzelmeket váltott ki belőle. Egyrészt örült, mert így megúszta, hogy megint elkezdje ordibálni az ex-shinigami élete kínos történetét, másrészt csalódott volt, hogy nem ismerte fel, annyi álmatlan éjszakát okozó sztorizás után. Egy vállvonás után folytatta útját és éhesen huppant le a félre eső asztalkához.
A két tányér között vacillálva dörzsölgette össze tenyereit. Végül egy kiszámoló után eldöntötte, melyikkel kezdje a falatozást.
-Hellloooooo!- ugrott fel egy apró lányka az asztalra.- Téged még nem ismerlek!- hintázott fülig érő mosollyal az arcán.
-Neked is szia! Én se téged. Én Nobu vagyok. -semmi válasz- Megtudhatnám ennek a bájos kislánynak a nevét?-
-Amayaaaaa!-
-Örülök, hogy megismerhettelek Amaya.-
-Te aztán mézesen-mázosan beszédű bácsi vagy!- kuncogott az asztal másik felén. Az igen érdekesen megfogalmazott mondaton csak pislogott a felnőtt férfi, de aztán erőt vett magán, hogy javítgatás nélkül válaszoljon
-Néha megesik...-
-De vicces, ahogy beszélsz!- ugrott fel a hátamra egy könnyed mozdulattal.-Nem akarsz velem játszani?-
-Ööööhm...-nézte nagy szemekkel a rá váró ételt.
-Ugyan már!- rúgott egyet a kislány, lesodorva a komoly munkával összeválogatott tányérokat. Nobu lelkiekben összetörve nézte a földön heverő két halmot.
-Én még enni akartam...-fejelte le az asztalt elkeseredetten.
-Te tényleg vicces vagy!- ugrott egyet Nobu hátán.
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Ünnepi parti - Page 2 Cl0te33500/45000Ünnepi parti - Page 2 29y5sib  (33500/45000)

Ünnepi parti - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Ünnepi parti   Ünnepi parti - Page 2 EmptyPént. Nov. 21, 2008 9:05 am

-Acca!- nyújtózkodtam, hogy el tudjak szedni egy linzert Hisagi-tól. Persze nem erőltetem túl magam, csak szúrós szemekkel meredtem rá, miközben feltartottam a kezemet.
-Vigyázz! Még a végén a szemeivel ver agyon.-
-Neked csend, Renji!-
-Jól beszél! Ne szólj bele a családi idillbe.-
-Mindenki ellenem van?-
-IGEN!- hangzott el az egyöntetű válasz. Renji meglepődött arcát látva kuncogni kezdtem és a sütiről is elfelejtkeztem egy kicsit. A távolban csatazajt lehetett hallani, ami rögtön felkeltette az érdeklődésemet. Hisagi hónalja alatt kikukucskáltam, hogy mi lehet.
-Mit csinálsz már?-
-Áááh, semmi! Csak megnéztem Kaien és Namie magánshow-ját. Lassan lepipálnak a kínos helyzetekben.-
-Olyan nincs...-
-Főleg, ha te a közelben vagy.- lopott el egy kókuszgolyót Kuro, amire Renji morogva válaszolt és kicsit oldalra fordult, hogy ki tudja védeni a következő lopási kísérletet.
-Valaki, de félti a sütijét!- a mondat befejezte után még egy kísérletet tettem, hogy elkapjam a linzert. Azt nem, de a férjem kezét sikerült megfognom. -Ide vele!- feszegettem az ujjait, hátha sikerül.-Nyeeeh!-
-Marad a gyerek,ha játszik.-
-Te se vagy jobb.-
-Akkor te pedofil vagy?-vágott vissza vigyorogva Renji.
-Hát hogyne!- nyomott puszit a még mindig fülig érő szájú vörikének.
-Sziasztok! ^^- köszönt egy hang felénk. Felpillantva megláttam Namie-t.
-Szia!- akartam integetni, de akkor elszökött volna a rabul ejtett kezem, úgyhogy csak mosolyogtam mint a hülye gyerek.
-Sziaaaa Hanaaaaaaa!!!!!!- ugrott elő a semmiből Kain torpedóként.
-Mamám!- kaptam sokkot azonnal, de sikerült befékeznie. Jó alaposan meglapogatott, én pedig viszonoztam, ami miatt a sütimet elfelejthettem.
-Hát hell...ooo Kaien!-
-Felszedtél pár kilót!- akart volna a hasamba csípni, de rávágtam a kezére.
-Ácsika! Nincs csipkedés!-
-Most miért nem?-vágott szomorú képet.
-Meeeeert....-
-Mert itt a férje! Szia nektek is!- több se kellet Kaien-nek máris letámadta Hisagi-t is. Rögtön letámadta kérdésekkel, úgyhogy hagytam is, hogy egymással beszélgessenek.
-Egymásra találtak...de szépek.-vigyorogtam Namie felé.-Nyáááh! Hogy vagy már? Évtizedek óta nem beszéltünk.-
-Hello szép hölgy!- ütögette meg Namie fejét kajánul vigyorogva Renji.-Engem észre se veszel?-
Vissza az elejére Go down
Tadeo Dellomeurtre
Privaron Espada
Privaron Espada
Tadeo Dellomeurtre

Férfi
Sagittarius Snake
Hozzászólások száma : 175
Age : 34
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2008. Sep. 14.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: 106. Privaron Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Ünnepi parti - Page 2 Cl0te25500/30000Ünnepi parti - Page 2 29y5sib  (25500/30000)

Ünnepi parti - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Ünnepi parti   Ünnepi parti - Page 2 EmptySzomb. Nov. 22, 2008 12:41 am

-Aztaaaa....ez aztán a szánalmasan unalmas parti.-
-Csak ne csinálj balhét.-
-Én? Cöh...Azt teszek, amihez csak a kibaszott kedvem van! Nyomás, pincsi!- lendít egyet a lábán, amitől Sierra előre repül. Természetesen úgy célzott, hogy a veszekedő párost megzavarja. -Hoppá!-vigyorodik el balhé szagát érezve.
-Megvesztél?! Majdnem eltalált a labdád!-
-Nem labda vagyok, édesem!- áll fel és porolja le magát.-Ezt miért kaptam cicuka?- váltott át sírós hangra.
-Cöh...mert zavartál nyomorék!- lép oda Masaki és Mina párosához. Végigméri a két alakot és még jobban kivillantja a fogait. Több se kellett Masaki-nak máris rázendített egy káromkodással megtűzdelt számonkérésbe. Grimmjow a fülét vakarászva hallgatta végig unottan, amíg az ő sértegetésébe nem kezdett. Az álom négyes szépen elvolt magának. Sierra ki is élvezte a helyzetet. Feláldozva magát fogta le Grimmjow-t, hogy ne essen Masaki-nak, szépen végigtapizva a kedvenc ex-espadaját.
-Szépen kezdődik az este...-jegyzem meg arrébb lépegetve.
-Amíg engem békén hagy az is marad.-löki nekem Alegra unott képpel szokásához híven a maszkját vakarászva. A mellette álló fraccion-ok még mindig egymásnak feszülve szórnak villámokat, tudomást se véve senkiről és semmiről.
-Jelenleg miden figyelmét leköti Grimmjow. Még a végén hálás lehetsz neki.-
-Még mit nem!-csattant fel azonnal.
-Remélem ti nem akartok veszekedni...-
-Nem áll szándékomban...-
-Vele? Nem pazarolom rá a drága időmet.-
-Ulquiorra?-
-Már régen elment valamerre.-
-Értem.- síri csend. Unatkozó fejek. Erősen gondolkodtam, hogy mit találjak ki, mert ez a kínos ácsorgás kezdett irritálni. -Egy italt?-
Vissza az elejére Go down
Kuro Umes
3. Osztag
3. Osztag
Kuro Umes

nő
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 183
Age : 34
Tartózkodási hely : 3. osztag/ 9. osztag
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Ünnepi parti - Page 2 Cl0te11800/15000Ünnepi parti - Page 2 29y5sib  (11800/15000)

Ünnepi parti - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Ünnepi parti   Ünnepi parti - Page 2 EmptySzomb. Nov. 22, 2008 4:36 am

Egyre többen voltunk a parti helyszínén. Megérkezett többek közt Namie és Kaien is, akik odajöttek hozzánk, és köszöntötték a régi ismerősöket.
-Hello szép hölgy!- ütögette meg Namie fejét kajánul vigyorogva Renji. -Engem észre se veszel?
-Biztosan észrevett téged is. -feleltem kicsit morcosan. Az igazat megvallva egy picit féltékeny lettem. -Még nekem se tudott köszönni, mert amint látod, Hanaval van megbeszélnivalójuk.
-Sziasztok! Bocsi, csak annyi mesélni valónk van^^- köszönt oda nekünk Namie.
-Szia! Semmi baj, rég láttátok egymást. Kicsit magatokra hagylak titeket, szétnézek az újonnan érkezettek közt. -indultam el a többiek felé.
-Várj már meg! -fogta meg a kezem Renji. -Most mi a bajod?
-Semmi. Csak nem akarok zavarni.
-Látom, hogy valami más a baj, de ha nem akarod, nem kell elmondanod.
-Csak.. nem akarlak elveszíteni. -fordítottam hátat neki, és az ajtó irányába néztem, majd elindultam.
Valahogy nem volt kedvem tovább maradni, és arra gondoltam, hazamegyek. Azonban Renji utánam jött, megragadta a derekam, szembe forgatott magával, majd megcsókolt.
-Kis butus. Te vagy számomra az EGYETLEN! Nem foglak elhagyni se most, se 50 év múlva. Szeretlek!- súgta a fülembe, és egy hatalmas kő esett le a szívemről. -Gyere vissza, adok neked a kókuszgolyóból.
-Ok, de nem a golyók miatt megyek, hanem miattad. -szorítottam meg a kezét, mire ő rám mosolygott. Úgy döntöttem, nem engedem el egész este.
-Merre induljunk?
-Süti? Már egy ideje szemezek azzal a színes, emeletes szelettel.
-Jól néz ki. Akkor irány a kaja, de előbb ha nem bánod, visszamegyünk szólni Hananak, hogy ha kellünk, ott leszünk.
-Rendben.
-Ti merre jártatok? -vette észre Hana, hogy eltűntünk egy időre.
-Csak akadt egy kis megbeszélnivalónk, de nem maradunk sokáig, meglessük a sütiket. Ott megtaláltok minket.
-Mi is megyünk, igaz His?
-Nem volt még elég a csoki?
-Na, menjünk! Namie, Kaien! Ti is velünk tartotok?


A hozzászólást Kuro Umes összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Feb. 01, 2009 1:02 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Kazuo Sachiaru
Shinigami
Shinigami
Kazuo Sachiaru

nő
Gemini Pig
Hozzászólások száma : 80
Age : 40
Tartózkodási hely : Las Noches ~ Szobám ~ Játszóházam // Karakura town
Registration date : 2008. Sep. 09.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Ünnepi parti - Page 2 Cl0te5000/15000Ünnepi parti - Page 2 29y5sib  (5000/15000)

Ünnepi parti - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Ünnepi parti   Ünnepi parti - Page 2 EmptyPént. Nov. 28, 2008 8:24 am

*Boldogan, dudorászva csinosítgatta magát a tükör előtt. Fogalma sem volt, hogy hogy kéne a haját megcsinálni. Felkötve, vagy leeresztve, esetleg kontyot csináljon? Sokáig szórakozott vele, de végül a hagyományos, leeresztett haj mellett voksolt, így már csak a sminkjét, és a többi hasonló dolgot kellett befejeznie. Már mindenki készen várt rá egy ideje, de nem zavartatta magát különösebben.*
- Jajj, Alegrácska, ne sürgess. Időnk, mint a tenger…
*Mondta vidáman, miközben száját rúzsozta. Épp az ajtót nyitotta ki, mikor meghallotta Alegra megjegyzését.*
- Szívecském, én ennél gyönyörűbb már tényleg nem lehetek, hiszen én vagyok a megtestesült gyönyörűség.
- Épp ideje volt elkészülnöd... Mióta is várunk rád? Öt órája?
*Sierrát rosszul érintette ez a kérdés, ezért duzzogásba kezdett.*
- Milyen öt órája? Csak négy volt.
*Válaszolt úgy, akár egy durcás kisgyerek. Végig nézett a társaságon, majd amikor észre vette Grimmjowt azonnal rá vetette magát.*
- Cica~! Jajj, cicuka, már annyira hiányoztál!
*Még mindig a férfi nyakában van, mikor áthaladnak az átjárón. Boldogan sétálgat Grimmjow mellett, aki szemlátomást nem örül a nő társaságának. Amint belépnek a terembe, a férfi máris lerúgja magáról Sierrát, aki berepül a Masaki-Mina páros közé.*
- Megvesztél?! Majdnem eltalált a labdád!
*Üvölt fel Masaki, aki felüvölt, amint a nő földet ér.*
- Nem labda vagyok, édesem!
*Porolja le magát, majd csalódottan néz a kis cicukája felé, aki még mindig dühös képet vág.*
- Ezt miért kaptam cicuka? Talán nem szeretsz?
- Cöh...mert zavartál nyomorék!
*Váltott át a hangja sírósra, és megpróbál Grimmjow közelébe jutni. Úgy néz ki, hogy a férfit Masaki inkább leköti, mint Sierra.*
- Jajj, drágaságom, nem kéne ennyit ráncolni a szemöldököd… még a végén ráncos leszel…
- Kuss legyen! Szarok a ráncokra!

*Üvölt Sierrára, aki nem bírja tovább és egyedül hagyja egyetlen kiscicáját.*
Vissza az elejére Go down
Amaya Ureshii
13. Osztag
13. Osztag
Amaya Ureshii

nő
Gemini Rooster
Hozzászólások száma : 129
Age : 30
Tartózkodási hely : Taichou vagy hadnagy környékén
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag, 3. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Ünnepi parti - Page 2 Cl0te18300/30000Ünnepi parti - Page 2 29y5sib  (18300/30000)

Ünnepi parti - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Ünnepi parti   Ünnepi parti - Page 2 EmptyPént. Nov. 28, 2008 8:45 am

Viszonylag korán megérkeztem a murira, de nem akartam még felfedni magam. Lassan lopakodtam a vendégek és asztalok között szélvész gyorsan. A jelenlétem felfedése előtt még dugig akartam enni magam süteményekkel és azt se szerettem volna, hogy az újabb meglepetésem után Tatsu-chan is felbukkanjon mérgesen. A sok fekete csuhást ismerve azonnal kiszolgáltatnának a kapitányomnak és a büntihez semmi kedvem sem volt.

A legtávolabbi ponton foglaltam helyet és gyűjtöttem három tálcányi púpos édességet. Elégedetten szemléltem a végeredményt percekig, aztán mohón vetettem magam közéjük. Néha felnéztem és vigyorogtam a sok jelenlévő rossz lépéseitől. Már szinte minden négyzetcentiméterem úszott a menüben, amikor rádöbbentem, hogy mennyire szomjas lettem. Dünnyögve vettem tudomásul a tényt, nem hoztam semmi itókát magamnak. Nem volt más választásom, oda kellett jutnom az innivalókkal megpakolt asztalhoz.

Szép óvatosan osontam a kiszemelt cél felé. Útközben pedig szorgosan figyeltem a körülöttem lévőket, hogy ki mikor néz felém. Ahogy haladtam egy asztal közelébe értem. Azonnal befékeztem a fura hajú csuhás bácsit látva. A felismerés rögtön jött, hogy őt még nem ismerem. Az elővigyázatosságot a kukába dobva ugrottam fel az asztalára.

Nagyon megtetszett a furán beszélő bácsi, ezért a lesátorozás mellett döntöttem. Elviharzottam a maradék édességemért és visszaültem az asztalra. Boldogan vigyorogva nyújtottam felé a tálcát.
-Kérsz?-
-Most inkább kihagynám.-
-Te tudod!- hintáztam tovább falva a felhozatalt.- Nem lenne kedved inni hozni nekem?-
-De, természetesen. Mit szeretnél inni?-
-Lássuk csak...-kezdtem el töprengeni mit is szeretnék, de csak az lett az egészből, hogy mindent mondtam, ami csak az eszembe jutott. Az érdekes bácsi száját tátva ácsorgott és láthatóan nem értette most melyikre is gondoltam.-Hozz mindent!- mosolyodtam el ártatlanul.
-Hát jóó...-vakarta meg a fejét, mintha még mindig nem értené a dolgokat.
-Te, egy buta bácsi vagy!- jelentettem ki diadalittasan felpattanva az asztalra.
-Köszönöm a bókot!-fordult sarkon és indult el az italokhoz. Elégedetten huppantam le, hogy a célomat elértem.
Vissza az elejére Go down
Kawazoe Hanae
13. Osztag
13. Osztag
Kawazoe Hanae

nő
Leo Horse
Hozzászólások száma : 349
Age : 33
Tartózkodási hely : 13. osztag
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Ünnepi parti - Page 2 Cl0te40500/45000Ünnepi parti - Page 2 29y5sib  (40500/45000)

Ünnepi parti - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Ünnepi parti   Ünnepi parti - Page 2 EmptySzomb. Nov. 29, 2008 10:24 am

Ahogy odaértünk az ajtóhoz, gyorsan távolabb léptem tőle, nem akartam már ezzel is gyanússá tenni magunkat.
-Remélem hamar vége lesz ennek-jegyezte meg Ulquiorra kissé lelombozódva a hirtelen köztünk keletkezett távolságot szemlélve.
-Azért ne légy ilyen lelkes. -próbáltam lelket öntően mosolyogni -Nahát mennyien vannak! -néztem körbe mikor beértünk.
-Kérsz inni valamit?-nézett a büféasztal felé
-Hát a változatosság kedvéért most innék egy kis gyümölcslevet.
-Rendben- ment oda és vett el két poharat.
-Keressünk valami a körülményekhez képest nyugodt helyet ^^" -néztem körbe majd elindultam az egyik sarokasztal felé- És mondd csak a többiek tudnak a mi kis titkunkról? -néztem aggódva az espadák felé
-Ismerheted már annyira a Hueco mundoi viszonyokat hogy tudd nem igazán arról vagyunk híresek hogy annyire megbíznánk egymásban, hogy kiadjuk a legféltettebb titkainkat. Ki tudja melyik pillanatban fordítaná ellenünk az akiben eddig megbíztunk. -nézett rám komolyan, amitől kicsit elszégyenltem magam.
-Ne haragudj, csak aggódtam kicsit, de ha így áll a helyzet akkor azt hiszem megnyugodhatok. -húzódtam kicsit távolabb tőle, hogy megőrizzem a látszatot, bár kicsit rosszul éreztem magam emiatt. Néhány percig csak iszogattunk és a néhány vitázó párocskát figyeltük.
-Elegem van ebből -állt fel csendesen Ulquiorra Nem bírom tovább hogy itt vagy mellettem és még csak hozzád sem érhetek -suttogta a fülembe- Gyere -fogta meg a karom, és elindult a kijárat felé.
-De figyelj, a többiek. -nézegettem körbe elvörösödve hátha figyel valaki. Pechemre az espadák csoportja épp farkasszemet nézett velem, amit Ulquiorrával együtt eltűntem az ajtóban. *Na remek, ha ezek most nekiállnak kombinálni, jaj nekem ^^""*
Ahogy kiléptünk az ajtón, már szinte vaksötét volt, ő fogta magát átkarolt és felvitt a tetőre. Ott finoman letett és a szemembe nézett majd átölelt és megcsókolt.
-Végre -mosolyodott el kicsit miután befejezte
-Azt hiszem van egy rossz hírem. Az egész espada társaságod végignézte ahogy kihurcolsz a teremből. A shinigamik szerencsére mind el voltak foglalva valamivel, de a te "barátaid" farkasszemet néztek velem. Most vajon mit fogank tenni? -néztem rá agggódva
-Te azzal ne törődj, ők az én gondom -ölelt megint magához. Néhány percig csak így álltunk, mikor egyszer csak megkordult a gyomrom. Én hirtelen elpirultam és szabadkozni kezdtem.
-Hát, öö egész délután díszítettem és nem volt időm enni, mikor meg elkezdtem akkor meg ugye betoppantál te....
-Ne szabadkozz. Várj egy percet. -mondta majd eltűnt. Pár pillanat múlva egy tányér étellel tért vissza.
-Köszönöm ^^ -adtam egy köszönöm-puszit majd elvettem a tányért és enni kezdtem- Remélem nem volt gond odabent ugye?
Vissza az elejére Go down
Namie Fujishima
13. Osztag
13. Osztag
Namie Fujishima

nő
Hozzászólások száma : 131
Tartózkodási hely : 13. osztag
Registration date : 2008. Oct. 28.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag hadnagya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Ünnepi parti - Page 2 Cl0te12000/15000Ünnepi parti - Page 2 29y5sib  (12000/15000)

Ünnepi parti - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Ünnepi parti   Ünnepi parti - Page 2 EmptyVas. Nov. 30, 2008 2:52 am

Namie:

-Fú, elég rég beszéltünk! Azért gondoltam, hogy idejövök hozzátok ^^ Meg aztán...-néztem a Hisagit letámadó Kaien felé-Ő is örül, hogy láthat titeket.-mondtam, majd ebben a pillanatban egy ismerős mély hang szólalt meg a hátam mögött.-Áááá, Renji!!-ugrottam a nyakába.-Bocsi, annyi mesélni valóm van ^^
-És te, Hana? Hallottam ám a nagy hírt, gratulálok!
-Köszönöm szépen! ^^
-Na és lehet már tudni, hogy a pici fiú lesz e vagy lány?-kérdeztem széles vigyorral.
-Kislány lesz!
-Hurrááá! Az nagyon jó!-pattogtam örömömben.-Ha bármiben tudok segíteni, akkor csak szólj! Állok rendelkezésedre! Úgyis nagyon szeretem a kicsiket!-öleltem meg nagy boldogan Hanat.-Nade, ne siessünk annyira...-vakarásztam meg a fejem kínosan.-Hihi, és egyébként Hisagi hogy viseli, hogy hamarosan apuka lesz? És hogy reagált mikor megtudta? Vagy ne kérdezzek ilyeneket?-húzogattam a szemöldököm, kajánul vigyorogva, mikozben Hana válaszolt.
-Tényleg, Namie! Ha már benne vagy ebben a baba témában... Akkor... Csak nem?-nézett nagyot Hana-Csak nem Kaiennel is tervezitek???-a kérdés hallatán majdnem megfulladtam az üdítőmön, s nagyrésze a földön placcsant.-Visszatérve a kérdésedre, Hana...[/color]-fújtam ki magam, majd vakarászni kezdtem a meglepettségtől a fejem.-Mégis, honnan jött ez neked? ^^"""
-Ááá, semmi, csak azt hittem...-ivott bele innivalójába, sunyin rámpillantva.
-Aha, értem én...^^"-törölgettem a homlokomról a verejtéket.



Kaien:


-Nahát, Hisagi! Mizus felétek? Kjááá! Nem is tudom mióta nem beszéltünk!-pattogtam örömömben, gondolom, Hisagit imerve hülyének nézett. Igaz válaszolt, de elég egyhangúan.
-Most mivan? Nem is örülsz, hogy itt vagyok? T_T Látod, még a halálból is feltámadtam, hogy lássam a régi arcokat... najó ennek a fele sem igaz, de.... naaa értsd úgy ahogy én! Oké ez most értelmes volt... Inkább iszom valamit!-vettem kezembe egy pohár sakét-Egészségünkre, Hisagi!-kocintottunk, majd nekitámaszkodtam a pultnak.-Hana hogy van? Minden okés velük?-kérdeztem barátomat.-Mikorra is várható a kicsi?-gondolkodtam el, mert tudtam, hogy már volt róla szó.-Ja és egyébként, Namieval gondoltunk azon, hogy Hanat meglepjük egy üdvözlő partival, de kéne a te segítséged is! Ha nem veszed tolakodásnak!-kortolytam bele az italomba, majd folytattam.-Szóval, ha benne vagy akkor szólj és maaajd szervezzük!-kacsintottam, s megveregettem a vállát Hisaginak.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Ünnepi parti - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Ünnepi parti   Ünnepi parti - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Ünnepi parti

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Off :: Csevegő :: Archív-