-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 1. kategória

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

1. kategória _
TémanyitásTárgy: 1. kategória   1. kategória EmptyHétf. Aug. 08, 2011 11:36 pm

Uff!

Kicsit megkésve bár, de itt a szülinapi játék első kategóriája a Pózolj hollóval.
Feladat: A lényege, hogy fényképezkedj le egy hollóval. Bármilyen módon megoldhatod, csak az legyen a lényeg, hogy te (azaz a user) szerepeljen a képen. Minél kreatívabb a kép, annál jobb, hiszen annyival több esély lesz a nyerésre. Smile

A legkreatívabb képekkel a következőket lehet nyerni:

1. helyezett - 3500 lp és 3000 ryou + engedély (Bankai, Bankai II, Kapitányi poszt... stb. amelyiket választja a júzer, és amelyikkel még nem rendelkezik!)
2. helyezett - 2500 lp és 2000 ryou
3. helyezett - 1500 lp és 1000 ryou
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Namie Fujishima
13. Osztag
13. Osztag
Namie Fujishima

nő
Hozzászólások száma : 131
Tartózkodási hely : 13. osztag
Registration date : 2008. Oct. 28.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag hadnagya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
1. kategória Cl0te12000/150001. kategória 29y5sib  (12000/15000)

1. kategória _
TémanyitásTárgy: Re: 1. kategória   1. kategória EmptySzer. Aug. 10, 2011 1:42 am

Szeretnék nevezni ebben a játékban, ha lehetséges! *.*

szerk.: Félreértettem a játék lényegét, szóval utólag is korrigálnék, és ez lenne a fő kép, amivel neveznék... ^^"
1. kategória Bleach_hollow


Igen, még szerkesztettem a kezembe egy fapados hollót is... x"D

Spoiler:


A hozzászólást Namie Fujishima összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Aug. 11, 2011 11:53 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Ayumu Hirateuchi
10. Osztag
10. Osztag
Ayumu Hirateuchi

Férfi
Aquarius Rat
Hozzászólások száma : 70
Age : 39
Tartózkodási hely : Seiretei
Registration date : 2009. Dec. 31.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag 4. tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
1. kategória Cl0te7500/150001. kategória 29y5sib  (7500/15000)

1. kategória _
TémanyitásTárgy: Re: 1. kategória   1. kategória EmptySzer. Aug. 10, 2011 6:57 am

Szeretnék jelentkezni a játékra! Smile
Annyira nem látszódom rajta, de remélem megteszi Smile


A "mű"
Vissza az elejére Go down
Hanabi Shiori
Vaizard
Vaizard
Hanabi Shiori

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 361
Age : 35
Tartózkodási hely : barkóba alól felmentve, lakótársnak fogadva
Registration date : 2008. Dec. 29.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
1. kategória Cl0te32500/450001. kategória 29y5sib  (32500/45000)

1. kategória _
TémanyitásTárgy: Re: 1. kategória   1. kategória EmptySzer. Aug. 10, 2011 11:24 pm

Kyaaah a kedvenc kategóriám *>* Végre lehetőségem nyílt egy vásznon mutatkozni egy igazi, hamisítatlan Menos Grande-val Surprised Nézzétek el a marhulást, de olyan jól esett ezekkel szöszölni... XD
Nem tudtam végül választani szóval remélem nem baj ha kettővel sokkolom a népet >.<"""
1. kategória Jkvacy
1. kategória 2urscr4
Vissza az elejére Go down
Karasu Vex
Espada
Espada
Karasu Vex

Férfi
Sagittarius Cat
Hozzászólások száma : 479
Age : 36
Tartózkodási hely : Itt is, meg amott is.
Registration date : 2010. Aug. 11.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: 4. Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
1. kategória Cl0te43000/450001. kategória 29y5sib  (43000/45000)

1. kategória _
TémanyitásTárgy: Re: 1. kategória   1. kategória EmptyCsüt. Aug. 11, 2011 12:14 am

Szayel bácsi úgy gondolta, hogy pár képel otthonosabbá teszi a kis szobáját. Bár nincs valami jó ízlése ami a képeket illeti O.O

http://kepkezelo.com/images/yrmaxsg3ts1q2dj2haj.jpg
Vissza az elejére Go down
Miyanaga Kyousuke
Vaizard
Vaizard
Miyanaga Kyousuke

Férfi
Scorpio Rooster
Hozzászólások száma : 48
Age : 114
Registration date : 2009. Oct. 23.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
1. kategória Cl0te11200/150001. kategória 29y5sib  (11200/15000)

1. kategória _
TémanyitásTárgy: Re: 1. kategória   1. kategória EmptyCsüt. Aug. 11, 2011 3:49 am

Vaizard bulit csaptunk egy kocsmában valamelyik nap, és Shiori-chan volt olyan kedves, hogy lefényképezzen engem hollow Rei-channal. És ha most megengeditek, megyek és levágom ezt a zöldfülű Seirashit amiért befestette a hajam, amíg aludtam Mad


1. kategória 243549_225063384171932_100000048163671_968489_asd7971969_o
Vissza az elejére Go down
Hishikawa Keiko
6. Osztag
6. Osztag
Hishikawa Keiko

nő
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 86
Age : 31
Registration date : 2011. Mar. 22.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 3. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
1. kategória Cl0te7300/150001. kategória 29y5sib  (7300/15000)

1. kategória _
TémanyitásTárgy: Re: 1. kategória   1. kategória EmptyCsüt. Aug. 11, 2011 5:45 am

Én is neveznék a játékra. Very Happy ^^ "Egyik nap véletlenül összefutottam Grimmjow-val az utcán, beinvitáltam hozzám, amit persze elfogadott és csináltam vele egy közös képet. Remélem jól sikerült" >.< Very Happy

1. kategória Scaled.php?server=837&filename=nyeremnyjtkra
Vissza az elejére Go down
Shiroichi Anao
10. Osztag
10. Osztag
Shiroichi Anao

nő
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 368
Age : 43
Tartózkodási hely : Valahol Seretei újdonsült romjai között
Registration date : 2010. Dec. 03.
Hírnév : 77

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag Kavicskapitánya *3*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
1. kategória Cl0te40700/450001. kategória 29y5sib  (40700/45000)

1. kategória _
TémanyitásTárgy: Re: 1. kategória   1. kategória EmptyPént. Aug. 12, 2011 2:29 am

Egész áldott nap horkruksszal szétszakított multiplex személyiségeimmel a Nyereményjátékra való nevezési munkán agyaltunk. Valójában Rävot akartuk rávenni egy kis csoportos fotózásra, de az utcán elszáguldó fagylaltos autó zenéje annyira felzaklatta, hogy nem tudtuk megállítani és utánairamodott, hát... az óta sem jött haza – ezúton kérjük az olvasókat, hogyha látnak egy vörös hajú, alacsony arrancart, ne ölje meg! Szelíd, egy kis hús kérdése, mindenesetre keressük! Surprised -. Eme esett miatt más lehetőségen törtük a fejünket, melynek az eredménye végül a holló vadászat lett! Szerencsére hamar megtaláltuk a megfelelő hollót Teruval, akinél a fényképezőgép volt mobiljának a képében. Melynek, mint később kiderült valami gány van az aksijával, de szerencsére egy kép erejéig szuperált rendesen. Na de eltértem a tárgytól! Surprised Nos, csak kopognunk kellett, s Lucó holló már nyitotta is az ajtót, anyahajózás rejtelmeit röpke pillanat alatt eltanulta, így már szobrozhattunk is. Persze túl könnyű lett volna minden, ha sikerült volna azt az egy szem fotót elkészíteni. De mint mindig, ilyenkor ütött be a legnagyobb baj… nálunk Hibiki képében, aki letarolva a fényképezéssel szenvedő Terut lelkesen közölte, hogy kapott Toumától holló jelmezt, így most Ő a holló. -.-’’ De mint a képen is látszik nem Teru fotója van megörökítve, hanem Yukoé aki sunyiban fényképezett a háttérben, míg Anao ki nem ütötte egy általa nevezett "krumpli bombával" – melynek doboza végül a fejemen landolt Mad -. De szerencsére Yuko képe ezután is menthető volt, amiért Toto is befutott és hát… reméljük, előbb - utóbb visszaadja a telefont Terunak. Surprised

KÉP

|| Kicsit kiforgattam a versenyszabályokat és aljas mód rajzoltam ahelyett, hogy valós fotót küldtem volna be. Ennek oka egyrészt az, hogy a házőrzőink automatice kivégeznek minden élőt, amint a ház zónájába lépnek, másrészt... Nyu-chan utálja a muskátlit, ennek fényében egy HollóMuskátli sem akad a ház, avagy annak környékén. Az pedig mellékes, hogy fényképezőgép sincsen a háznál. :/ Ezért végül egy retinaégető képnél maradtam. Twisted Evil Oh, és ezúton is köszönöm Micchan lányomnak, hogy kölcsönadta ajtósHollót egy kép erejéig! Surprised ||
Vissza az elejére Go down
Kagami Ai
3. Osztag
3. Osztag
Kagami Ai

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 302
Age : 31
Registration date : 2011. Apr. 04.
Hírnév : 95

Karakterinformáció
Rang: Kapitány, Kagami főnemesi ház XVIII. feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
1. kategória Cl0te51050/650001. kategória 29y5sib  (51050/65000)

1. kategória _
TémanyitásTárgy: Re: 1. kategória   1. kategória EmptyKedd Aug. 16, 2011 12:30 pm

Heyho^^

Minő szenvedéseim eredményeképpen sikerült elkapnom régi nagy kedvencemet egy au-ra *_* :


1. kategória 2rzxgcx

Vissza az elejére Go down
Yamasaki Shizuka
3. Osztag
3. Osztag
Yamasaki Shizuka

nő
Aquarius Pig
Hozzászólások száma : 187
Age : 29
Tartózkodási hely : Általában Anaot üldözve / a Raizer főhadiszálláson / a 3. osztag területén
Registration date : 2011. Feb. 06.
Hírnév : 36

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
1. kategória Cl0te30900/450001. kategória 29y5sib  (30900/45000)

1. kategória _
TémanyitásTárgy: Re: 1. kategória   1. kategória EmptyCsüt. Aug. 18, 2011 10:09 pm

Sziasztok!

Kicsit megkerülve a szabályokat rajzot fogok beküldeni. Ám mentségemre szóljon, több indok is áll ez mellett a döntésem mellett.
1. Nem szeretek fényképezgetni
2. Szeretek rajzolni
3. Háromszor próbálkoztam meg a fényképezéssel, ám a fényképező mind a három alkalommal csütörtököt mondott, így ezt isteni jelnek véve felhagytam ezzel a tervemmel.
4. A telefonnal való fényképezés azért nem ment, mert nem hoztam hozzá eszközt hogy feltehessem.

Így lerajzoltam ugyanazt a mozdulatot és helyzetet amit élőszereplősen terveztem.

katt
Vissza az elejére Go down
Eliana del Barros
Arrancar
Arrancar
Eliana del Barros

nő
Hozzászólások száma : 304
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2010. May. 21.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: 24. Arrancar, Desmond fracciónja
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
1. kategória Cl0te25900/300001. kategória 29y5sib  (25900/30000)

1. kategória _
TémanyitásTárgy: Re: 1. kategória   1. kategória EmptySzomb. Aug. 20, 2011 4:30 am

Sziasztok!
Nem tudom mennyire illik a kategóriába, de készítettem egy jó képet. Ugyanis bajban voltam, hogy hogyan is mutassam meg ezt átlag embernek is, hogy én mit is látok. De csak sikerült megoldani Very Happy Remélem másoknak is tetszeni fog. ("Ő...Az a lány...Őt is játszva legyőzte... Akkor nekem tőle is sokkal erősebbé kell válnom")


1. kategória 312938-20110820-kaeZim
Vissza az elejére Go down
Yamakida Tsuki Reiko
12. Osztag
12. Osztag
Yamakida Tsuki Reiko

nő
Hozzászólások száma : 72
Registration date : 2010. Aug. 13.
Hírnév : 34

Karakterinformáció
Rang: 6. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
1. kategória Cl0te6000/150001. kategória 29y5sib  (6000/15000)

1. kategória _
TémanyitásTárgy: Re: 1. kategória   1. kategória EmptyKedd Aug. 23, 2011 6:57 am

Nem tetsett a holló muskátlis Umi-hegyes, Rozmáros, anyahajós, Májas kép, így sináltam ilyet. Még hollow Rei-shan is seret rajzolni! *-*

1. kategória Dchq2qe

1. kategória Dkv72je

Valamint bónusként elhoztam nektek holló Kyoushuke bássit, mert holló Rei-shan nem sipázza a nem hollókat.

1. kategória 0r85d49

Vissza az elejére Go down
Ayumu Michiyo
7. Osztag
7. Osztag
Ayumu Michiyo

nő
Taurus Rooster
Hozzászólások száma : 144
Age : 30
Tartózkodási hely : itt is, ott is :D 7. osztag, 10. osztag és még Karakurát is megszálltam... muhahaaa >.<
Registration date : 2011. Apr. 24.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
1. kategória Cl0te21100/300001. kategória 29y5sib  (21100/30000)

1. kategória _
TémanyitásTárgy: Re: 1. kategória   1. kategória EmptyKedd Aug. 23, 2011 9:50 pm

Ideeee is beestem!^^ És nem is akármilyen produkcióval, legalábbis nagyon remélem, hogy nem akármilyen.



Szóval, hogy egy kis magyarázat is legyen hozzá. Ez egy közös munka Nikkával, de semmi értelme, hogy kétszer is beposztoljuk ugyanazt, így mivel Nikka most nincs gépközelben, én küldöm be a kettőnk nevében.^^
Nem is szeretném túlmagyarázni a dolgokat, aki érti, az érti, aki nem... :/ hm... Az meg olvasson tábori beszámolókat.^^
A két helyettes-holló, ha jól láttam, megvan a képen, van holló-korongunk is, meg menőőő maffia-szemcsink, és persze az álcaként szolgáló kicsi lélek-kártyánk is. Szerencsésnek vallhatta magát az a fotós, aki megörökíthetett bennünket, egészen addig, míg a nagyszerű kép elkészülte után be nem lakomáztunk belőle, de ez nem a mi problémánk. :/ xD
Tovább ne is firtassuk, az már nem lényeg, hogy én úgy nézek ki, mint egy ufó, Nikka meg óvakodik a baciktól, amit biztos a kedves fotósunk hordozott - a fene, és mi megettük?! o.O -, ezek mind csak ráadások, az összkép a lényeg. Very Happy
Remélem, azért nem lett nagyon szörnyű, és nagy köszönet Nikkának a közös munkáért!^^
Vissza az elejére Go down
Cephalus Ó-Madaidhín
Espada
Espada
Cephalus Ó-Madaidhín

Férfi
Hozzászólások száma : 64
Registration date : 2009. Jan. 09.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: 10. Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
1. kategória Cl0te22000/300001. kategória 29y5sib  (22000/30000)

1. kategória _
TémanyitásTárgy: Re: 1. kategória   1. kategória EmptySzer. Aug. 24, 2011 2:23 am

Nos, a minap találtam egy holló hollowt (a csőre a maszk, mivel fehér), és mivel ilyen kicsi volt, nem bírtam ki, hogy ne fogadjam be! Surprised Mint a képen is látható, nagyon szelíd jószág, máris a tenyeremből eszik... Surprised

1. kategória Dsc01548er
Vissza az elejére Go down
Yurenai Mistique
6. Osztag
6. Osztag
Yurenai Mistique

nő
Sagittarius Monkey
Hozzászólások száma : 373
Age : 31
Tartózkodási hely : szlovákia
Registration date : 2009. Apr. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 6. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
1. kategória Cl0te19800/300001. kategória 29y5sib  (19800/30000)

1. kategória _
TémanyitásTárgy: Re: 1. kategória   1. kategória EmptyCsüt. Aug. 25, 2011 10:12 pm

Hello emberek!
Nos, én is úgy gondoltam, hogy keresek valami szép képet, ahol hollowval pózolok, de utána eszembe jutott, hogy van nekem ennél jobb is a tarsolyomban. Kezdetnek is megjegyezném, hogy a kép készülésekor, a Sakuraconon elméletileg sok mindent szabad, főleg akkor, ha az ember leitatja és elkábítja a másik szereplőjét a paparazzi képeknek. Nem mondom, hogy ki van ütve, mert a lábán azért csak megállt, de biztos vagyok benne, hogy amikor ezt meglátja, kapásból elő fog jönni a photoshop szépségei indokkal, csakhogy leplezze kicsapongását. De mindenki tudja, hogy nem őszinte, így biztosan tudni fogjuk, márpedig eredeti a picture xD Nos, akkor nagy mosolyt kérek, mert ez itt szépen nem más, mint egy egyhén kapa Aizen-sama, akit csak a fa tart meg és egy kis láncos játékra is hajlandó volt. Csízzzzzzzz!
Vissza az elejére Go down
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

1. kategória _
TémanyitásTárgy: Re: 1. kategória   1. kategória EmptyCsüt. Aug. 25, 2011 11:05 pm

Halihó!

Elnézést, hogy most zárom le, de tegnap teljesen kiment a fejemből, ráadásul elég durva nap zavarban vagyok... xD Szóval, a játékot ezennel lezárom, indulhat a szavazás.

Misti, mivel te már a játék vége után küldted be a képet, így sajnos nem tudom elfogadni. A board leírásában benne van, hogy 25-ig lehet pályázni a játékban, ma már azonban 26 van.

Hamarosan kiírom a szavazati lehetőségeket, addig is további kellemes játékot mindenkinek!
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

1. kategória _
TémanyitásTárgy: Re: 1. kategória   1. kategória EmptyCsüt. Aug. 25, 2011 11:17 pm

Dupla post <3

Tehát, mivel túl sok pályázónk van, azért nem lehetséges szavazás kiírása, mivel maximum 10-et enged meg. Így arra jutottam, hogy kérek ide minden szavazótól egy postot, hogy kire teszi le a voksát, valamint hogy miért. Igen, tessék megindokolni, legalább pár szóval. Ezen kívül kérnék mindenkit, hogy a munkák ötletessége alapján szavazzanak, és ne az alapján, hogy a usert/karaktert mennyire szereti, vagy utálja.

Ezen kívül, megadom mindenkinek a lehetőséget, hogy több pályázóra is szavazzon. (Max 3!!!)

31-én zárul a szavazás, akkor összeszámolom, hogy ki, mennyi voksot kapott, és azok, akik a legtöbbet kapják, jutalmat kapnak.
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Ichimaru Gin
Globális moderátor
Globális moderátor
Ichimaru Gin

Férfi
Libra Dog
Hozzászólások száma : 156
Age : 29
Tartózkodási hely : .^v^.=.~
Registration date : 2011. Jul. 11.
Hírnév : 13

1. kategória _
TémanyitásTárgy: Re: 1. kategória   1. kategória EmptySzomb. Aug. 27, 2011 5:12 am

Kaviiics~

Ha már az előző kategóriába is letettem a voksomat, akkor ide is leadom a szavazataimat. Igaz, úgy vagyok vele, mint az imént, hogy szívem szerint szavaznék minden egyes résztvevőre, mert fantasztikus mindenki munkája, de ha egyszer nem szabad, hát nem szabad. T-T


Hanabi Shiori: Nagyon viccesek lettek. xD Főleg, hogy a második képen még Momoru fukutájcsóakimárnemfukutájcsódenekemfukutájcsó~ zanapkutoja is ott van x”D

Yamasaki Shizuka: Kár, hogy nem tudtad élőképesben megkreálni, érdekes lett volna, ennek ellenére nagyon bejött így rajzolva is. >< Reménykedjünk, hogy reálban nem bukkan fel előttünk egy Holló sem „Yo!”-t köszönve. Surprised

Ayumu Michiyo: A helyi Men in Black x”D… nagyon vagány, már amikor először láttam akkor is jól megnevetett, eszembe juttatta a táboros pillanatokat. És áldom a szerencsém, hogy a táborban nem voltam jelen a tömeges pusztításotoknál. Oo

Noo~ az itteni szerencsés trió, akiknek munkáját kiemeltem – itt is nehéz volt a választás! T_T” -
Hanabi Shiori, Yamasaki Shizuka, Ayumu Michiyo.
Vissza az elejére Go down
Urahara Kisuke
Globális moderátor
Globális moderátor
Urahara Kisuke

Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 210
Age : 31
Registration date : 2011. Aug. 03.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: Kalapos tudós
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
1. kategória Cl0te0/01. kategória 29y5sib  (0/0)

1. kategória _
TémanyitásTárgy: Re: 1. kategória   1. kategória EmptySzomb. Aug. 27, 2011 5:49 am

Sexy Boltos akcióban! afro

Chizuki Rei: OMG röviden tömören. Dőltem a röhögéstől, amikor megláttam azt a kép manipulálást...xD Mellesleg Rei-san, nem mondták még neked, hogy nem szabad a kézre rajzolni? Az egészséged védelmében legközelebb veszek neked lapot és zsírkrétát jó? *>* Meg kapsz cicamint is! *_* No tehát egy szavazat őt illeti a kreatív, szemtelen, egészségtelen tevékenységért! =)

Hanabi Shiori: Ide nem tudok túlságosan mit írni. Egyszerűen úgy jó, ahogy van. >.< Azért parás volna, ha egy akkora nagy cingár dög bújna ki az épület mögül nem? O.O Elmélyültem a gondolatban. Surprised Tetszik, nyuff egy szavi <3

Cephalus Ó-Madaidhín: Shunciiiiiiii hogyan tudsz így kötni vagy mit csinálni??? T_T Én is akarok ilyet csinálni, moooh T_T Nekem nagyon tetszik, és nem tudnék ilyet csinálni. *_* T_T Úgy, hogy egy szavazat oda és stuff. Surprised

Rei, Shio, Chepi-bácsi *>*
Vissza az elejére Go down
Yamasaki Shizuka
3. Osztag
3. Osztag
Yamasaki Shizuka

nő
Aquarius Pig
Hozzászólások száma : 187
Age : 29
Tartózkodási hely : Általában Anaot üldözve / a Raizer főhadiszálláson / a 3. osztag területén
Registration date : 2011. Feb. 06.
Hírnév : 36

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
1. kategória Cl0te30900/450001. kategória 29y5sib  (30900/45000)

1. kategória _
TémanyitásTárgy: Re: 1. kategória   1. kategória EmptyVas. Aug. 28, 2011 12:11 pm

Szevasztok ti sütizabáló bolhafészkek! (Nem tudom mért csinálom ezt isten bizony T_T)

Itt is bejelentem a három dobogóst (nem vagyok nagyképű csak álmos)

1. Namie Fujishima: Nagyon tetszett az első és a második kép is. Olyan kicsit goth, kicsit fellegekben járós. Olyan, mintha az alice gothiclandben forgatása közben készültek volna a fotók. Imádom~ (különben te vagy a képeken? Mert ha igen akkor nagyon szép vagy én meg irigy :p)
2. Miyanaga Kyousuke: Rózsácskaaa~ A te képed is nagyon viccesre sikerül. Megláttam Vera maszkját és leestem a székről. (ez még Máltán történt a hotel folyosóján... ciki volt... -.- kössz szépen =_="")
3. Shiroichi Anao: Istennő vagy... Mármint félisten, Kami-sama az istennő. A lényeg az, hogy ez a rajz nagyon jól sikerült, ötletes és kézzel van rajzolva és annyira aranyos kis Hibiki van rajta, hogy azonnal a szívembe lopta magát *-*

Összeszedve a gondolataim: Namie-san, Rózsácska~ (ismered a rózsák háborúja című könyvet?), végül és legutolsó sorban pedig életem legnagyobb riválisa, akit már akkor legyőztem mikor megismertem, a hihetetlenül felejthető, elviselhetetlen... 10. osztag kapitánya -.- (egyszer még megöllek.... egyerszer.. majd)

// valójában nem utálom ennyire Anaot.... épp annyira, hogy megfojtsam a párnájával éjjel //
Vissza az elejére Go down
Ueshima Kohaku
2. Osztag
2. Osztag
Ueshima Kohaku

Férfi
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 106
Age : 34
Registration date : 2010. Oct. 30.
Hírnév : 36

Karakterinformáció
Rang: Akadémiai tanár
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
1. kategória Cl0te6500/150001. kategória 29y5sib  (6500/15000)

1. kategória _
TémanyitásTárgy: Re: 1. kategória   1. kategória EmptyVas. Aug. 28, 2011 10:21 pm

Nah, elég sok olyan kép volt, amire szívesen szavaztam volna, de a szabály az szabály, úgyhogy kiemelem azt a hármat, ami nekem a legjobban tetszett, és amiket a legeredetibbnek tartok. Nem fogok sok rizsát írni, mert nem és kész. Neutral Kyousuke, te pedig beteg vagy. Neutral xD

Shio: Olyan tipikusan te. xD Ööö, nem tudok erre mást mondani azon kívül, hogy nagyon jó lett. xD

Eliana: Szerintem eredeti, ötletes megoldás, jót mosolyogtam rajta.

Michi: Epic és kész. xD Egyből az eszembe jutott a sok táboros zagyvaság. Nagyon egymásra találtatok Nikkával. Neutral xD
Vissza az elejére Go down
Sakamoto Fucking Naraku
Quincy
Quincy
Sakamoto Fucking Naraku

Férfi
Scorpio Monkey
Hozzászólások száma : 100
Age : 31
Tartózkodási hely : Kocsmákban megtalálsz
Registration date : 2011. Aug. 22.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Badass
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
1. kategória Cl0te13500/260001. kategória 29y5sib  (13500/26000)

1. kategória _
TémanyitásTárgy: Re: 1. kategória   1. kategória EmptyHétf. Aug. 29, 2011 1:54 am

Namie: Mert tetszik a kép, van benne munka.
Miyanaga: Tetszik a megoldás ahogy hollowot csinált.
Eliana: Szintén tetszik a kép, ennyi Very Happy.

1. Namie 2. Miyanaga 3. Eliana
Vissza az elejére Go down
Eliana del Barros
Arrancar
Arrancar
Eliana del Barros

nő
Hozzászólások száma : 304
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2010. May. 21.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: 24. Arrancar, Desmond fracciónja
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
1. kategória Cl0te25900/300001. kategória 29y5sib  (25900/30000)

1. kategória _
TémanyitásTárgy: Re: 1. kategória   1. kategória EmptyHétf. Aug. 29, 2011 2:22 am

Akkor itt is szaladjunk végig, hogy melyek voltak a legjobb Hollow fotózások Very Happy

1. Hanabi Shiori - Az első kép vitt mindent. Az nekem nagyon tetszett Very Happy Ötletes, és jól kivitelezett Very Happy Nála abszolúte vitte a prímet.
2. Shiroichi Anao - Máshonnan közelítetted meg a témát, de valami remek munkát hoztál össze Very Happy Kis ötletes Very Happy Very Happy
3. Ayumi Hirateuchi - maga a kép nekem tetszik, csak a "Hollow"-t nem igazán látom benne. (jó hát nézőpont kérdése, de akkor is)
Vissza az elejére Go down
Nara Shiratori
9. Osztag
9. Osztag
Nara Shiratori

Férfi
Gemini Hozzászólások száma : 361
Age : 153
Tartózkodási hely : 9. osztag területe / Kapitányi iroda
Registration date : 2010. Jun. 21.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
1. kategória Cl0te40600/450001. kategória 29y5sib  (40600/45000)

1. kategória _
TémanyitásTárgy: Re: 1. kategória   1. kategória EmptyHétf. Aug. 29, 2011 2:35 am

A három nekem legjobban tetsző:

Hanabi Shiori: Nagyon tetszett a második képen a manga jelleg megjelenítése.

Eliana del Barros: Tetszett az ötlet és szépen meg lett csinálva.

Yamasaki Shizuka: Tetszett a Menos és a reakciód rá.
Vissza az elejére Go down
http://myanimelist.net/profile/LeoWyatt
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

1. kategória _
TémanyitásTárgy: Re: 1. kategória   1. kategória EmptyHétf. Aug. 29, 2011 2:56 am

Ide is lökök már egy szavazatot, ha már elkezdtem szavazgatni Surprised

Hanabi Shiori: Nagyon bejön... xD A második kép meg már csak azért is tetszik, mert olyan tökszuperül mangás xD

Yamasaki Shizuka: Nagyon cukiiii *.* Én is akarok találkozni egy Hittatruttyal, aki úgy köszön rám, hogy "Yo!" *.* Eddig viszont csak "Moaaaah!"-zós van, az is pólón, amit még Shunctól kaptam. *.* De nagyon jó lett! >.<

Eliana del Barros: Szerintem ötletes lett, nekem tetszik >.<

Amúgy figyelitek, hogy fokozatosan kevesebbet írok...? Neutral Nem tudom miért, am... xD
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom




1. kategória _
TémanyitásTárgy: Re: 1. kategória   1. kategória Empty

Vissza az elejére Go down
 

1. kategória

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Off :: Csevegő :: Bleach Nyereményjáték :: 2011 - Születésnapi nyereményjáték-