-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 1. kategória

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Lucifer Curiel
Hollow
Hollow
Lucifer Curiel

Férfi
Hozzászólások száma : 36
Tartózkodási hely : Eras nyomában *.*
Registration date : 2011. Jul. 06.
Hírnév : 13

Karakterinformáció
Rang: Eras gazdi legtökéletesebb nyálzó utánfutója *q*
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
1. kategória - Page 2 Cl0te8000/150001. kategória - Page 2 29y5sib  (8000/15000)

1. kategória - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: 1. kategória   1. kategória - Page 2 EmptyHétf. Aug. 29, 2011 3:18 am

Úgy agyaltam, Lulu beáldozhatóbb, mint Michi, ha véletlen megkövezésre kerülne sor a választásom miatt. >.< *jelen pillanatban a haját tépi, mert mooooh T.T, mindenkié annyira jó lett Very Happy*

1. Noname egyetemista kislány (Hanabi Shiori): Mert ezek a képek nagyon ott vannak a szeren, főleg Momo úr zanpujának közreműködésével. Egyszerűen nem jut róluk eszembe más, mint hogy a táborba szegény Shio volt a holló-növényzet kedvenc prédája, és ahová csak letelepedett, ott mindig belepte valamilyen veszedelmes inda. >.<

2. Nyuci-chan (Shiroichi Anao): Még szép, hogy az a spiné is előkerült, aki nem tudott leakadni rólam, és aki miatt majd egy tömegkarambol alakult ki kicsi a rakással a végén. Minden összevetve, vicces volt a fotózás, és az még jobban tetszett, hogy nem csupán doboz, de még egy Hibibi-izééé is kerül a lencse elé, ami eltakarta partnerem, így engedve teret hatalmas arcomnak, hogy villoghassak a képen.
Na, igen, és akkor most befejezem Lulu fényezését, elvégre így is elég egó, nehogy nekem elszálljon. xD Tetszik, hogy rajzolva van, és az is, hogy mellékelve lett hozzá egy történet. Olyan kis cukii. *.*

3. Rózsás fiú-chan (Miyanaga Kyousuke): Csak annyit, ha ezt most Michivel kellene véleményezne, halál biztos, akármennyire szereti is Rózsás-chant, vinné a rendőrségre, amiért kocsmába hurcolta Rei-chant. T.T Még jó, hogy Luluval írok, így csak annyit üzenek: szép munka volt haver, itasd is le a Törpillát! *kari közben elhúz levadászni Rävcsit, és megpróbálja bepiáltatni, hátha ressuzna >.<*

A Jézuska látja lelkem, alig tudtam választani, és igen sokan lettek volna mások, így Szalagos kiscsaj (Shizuka-chan), meg izonChepi-legnagyszerűbbnulladikszolgámMichi-pinchiben (Cephalus kötött pulcsis mackó^^) is, meg Dögös hadnagy a tuják közt-san (Namie Fujishima) is, meg-meg-meg.... legszívesebben az összes munkát, és alkotót ide sorolnám akiket mind szívesen kiemeltem volna, és nagyooon nehéz volt választani, csak végül voksolnom kellett, és ha sokat rizsázok, meggondolom magam, szóval befejezem. ^^"

Kiválasztottak: Shio, Anao és Kyousuke.

Vissza az elejére Go down
Hanabi Shiori
Vaizard
Vaizard
Hanabi Shiori

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 361
Age : 35
Tartózkodási hely : barkóba alól felmentve, lakótársnak fogadva
Registration date : 2008. Dec. 29.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
1. kategória - Page 2 Cl0te32500/450001. kategória - Page 2 29y5sib  (32500/45000)

1. kategória - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: 1. kategória   1. kategória - Page 2 EmptyHétf. Aug. 29, 2011 7:59 am

Nem szeretem, hogy így kell dönteni, mert nem akarok válogatni, de a parancs az parancs Surprised

Ayumu Michiyo: simple reason - táboros emlékek, minden szép és csupajó dolog ♥
Cephalus Ó-Madaidhín: mert ilyen hollót én is szeretnék T^T remélem ellátogat majd a koliba ha már a tenyeredből eszik *>*
Shiroichi Anao: igaz, hogy tényleg nem fotó, de nekem nagyon tetszik a koncepció >.<""

Összegezve: Michi, Cephi és Anao
Vissza az elejére Go down
Vayuolos
Módosított lélek
Módosított lélek
Vayuolos

Férfi
Hozzászólások száma : 26
Tartózkodási hely : Hitomi lakásán
Registration date : 2011. Jul. 29.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
1. kategória - Page 2 Cl0te7000/120001. kategória - Page 2 29y5sib  (7000/12000)

1. kategória - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: 1. kategória   1. kategória - Page 2 EmptyHétf. Aug. 29, 2011 11:42 am

No, akkor jöjjenek az én szavazataim is:

Ayumu Hirateuchi: Az alapötlet tetszett meg főleg, ahogy rájátszottál vele Hitchcock filmjeire. *előtört a mozifilm-mániás énje tőle xD*
Shiroichi Anao: Mindig is szerettem az ilyen stílusú képeket, és látszik is, hogy sokat foglalkoztál vele ><
Hanabi Shiori: Kreatív ötlet és ehhez méltó megvalósítás, szinte meg nem mondaná az ember, hogy nincs ott RL is az ellenfél Very Happy (remélem, lesz folytatása a minimangádnak előbb-utóbb, kíváncsi vagyok, mire jutsz a menosszal :< )
Vissza az elejére Go down
Namie Fujishima
13. Osztag
13. Osztag
Namie Fujishima

nő
Hozzászólások száma : 131
Tartózkodási hely : 13. osztag
Registration date : 2008. Oct. 28.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag hadnagya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
1. kategória - Page 2 Cl0te12000/150001. kategória - Page 2 29y5sib  (12000/15000)

1. kategória - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: 1. kategória   1. kategória - Page 2 EmptyKedd Aug. 30, 2011 12:07 am

Shio: ez a Menos Grande-s téma nagyon tetszett, jót nevettem rajta!

Michi: összemontázsolás ÖTÖS!

Cephi: a kötött állatkáidat egyébként is szeretem, de ez a madárka abszolút aranyos!
Vissza az elejére Go down
Soifon
Admin
Admin
Soifon

nő
Aquarius Goat
Hozzászólások száma : 488
Age : 44
Tartózkodási hely : Yoruichi-sama karjaiban *.*
Registration date : 2010. Dec. 23.
Hírnév : 24

1. kategória - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: 1. kategória   1. kategória - Page 2 EmptyKedd Aug. 30, 2011 5:02 am

Nem stílusom a kertelés, szóval a lényegre térek Neutral

Hishikawa Keiko - Megérdemelnéd, hogy kivégezzenek, amiért egy lidérccel pózolsz, shinigami. De kapsz tőlem egy voksot, mert értékelem a beállítást.

Shiroichi Anao - Kapitányok szégyene, nem vagy képes a szabályoknak megfelelő pályaművet kreálni? Tch... de túl sok munkád volt vele ahhoz, hogy ne kapd meg a szavazatom.

Ayumu Michiyo - No comment, elmebetegek vagytok Neutral

Különdíj:
Hanabi Shiori - Engem is meggyőzött a munkád és az elhivatottságod, bátor vagy, hogy közönséges emberként hajlandó vagy szembeszállni egy Menos Grandéval. Csakhogy már annyi szavazatod van, hogy 99% a győzelmed, így inkább másnak adtam a voksomat Neutral

Összesítve:
Hishikawa Keiko
Shiroichi Anao
Ayumu Michiyo
Vissza az elejére Go down
Hayakawa Tasumi
8. Osztag
8. Osztag
Hayakawa Tasumi

nő
Leo Tiger
Hozzászólások száma : 143
Age : 25
Tartózkodási hely : Shiratorival, küldetésen, 8. osztag területén
Registration date : 2010. Aug. 17.
Hírnév : 8

Karakterinformáció
Rang: Masaki tetkó-pádávánja *w*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
1. kategória - Page 2 Cl0te16300/300001. kategória - Page 2 29y5sib  (16300/30000)

1. kategória - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: 1. kategória   1. kategória - Page 2 EmptyKedd Aug. 30, 2011 6:04 am

Eljutottam én is idáig, pedig aztán az kalandos volt, mert bekrepált a netem, át kellett jönnöm szüleim laptopjára, ráadásul először azt se tudtam, melyik karival lépjek be, mikor meg kilyukadtam Tasunál rájöttem, hogy fogalmam sincs, mi a jelszava... Fészpalm Naszóval, hosszas tépelődés után rájuk esett a választás:
Ayumu Michiyo: Michi és Nikka... felfaltátok a fotóst?! Ti nem vagytok épek o.O (és még meg sem főztétek meg semmi, hogy kimenjenek belőle a bacik -.-) Komolyabban szólva, mikor megláttam besírtam rajta, visszahozta a szép táboros emlékeket, mint füves tea és egyebek Surprised
Yamasaki Shizuka: Shinigami vagy az Istenért és te megijedsz egy hollowtól? Látom, hogy a 2. osztag elpuhult, mióta utoljára meglátogattam Verát Neutral Amúgy én se szeretnék összefutni egy "yo"-t köszöngető hollow-al, mert az már eleve rosszat sejtet. Azért kapsz egy szavazatot és ha megnyered, gyakorlok veled hakudát, hogy következő jól le tudd csapni *>*
Cephalus Ó-Madaidhín (közölnöm kell, nem fejből írtam le Neutral) : Én is-én is-én is akarok egy ilyen hollow-madarat, olyan kawaii *.* Azt hiszem, most abbahagyom a csöpögést, mielőtt oldalakon keresztül csak erről az egy dologról írogatnék, aztán megőrjíteném vele a népet, azt meg nem akarom ^^"

Szóval nálam a mesterhármas: Michi, Shizuk-chan, Cephi
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Hayakawa_Tasumi
Hiraikotsu Omote
6. Osztag
6. Osztag
Hiraikotsu Omote

Férfi
Sagittarius Snake
Hozzászólások száma : 108
Age : 34
Tartózkodási hely : Seireitei
Registration date : 2009. Jan. 22.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 5. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
1. kategória - Page 2 Cl0te7600/150001. kategória - Page 2 29y5sib  (7600/15000)

1. kategória - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: 1. kategória   1. kategória - Page 2 EmptyKedd Aug. 30, 2011 8:28 am

Fúha, leteszem én is a voksaimat, bár nem lesz könnyű.

1. Namie Fujishima
Ezt a képet láttam meg először, itt esett le az állam először. Szerintem nagyon jól el lett találva a kép, nagyon ügyes volt Namie Wink

2. Hanaba Shiori
Kicsit nehéz volt eldönteni a második helyezettet nálam. Vajon szegény lány túl élte a harcot?

3. Miyanaga Kyousuke
Minden elismerésem az övé. Hagyta hogy egy Hollow megölelje Razz (remélem nem gond ha kicsit vicces kedvemben vagyok)
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
1. kategória - Page 2 Cl0te53000/650001. kategória - Page 2 29y5sib  (53000/65000)

1. kategória - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: 1. kategória   1. kategória - Page 2 EmptyKedd Aug. 30, 2011 9:41 pm

Na, basszátok meg a rézfaszú baglyot...visszacsattogtam és lökök egy trófea hajigálást, nehogy retinára vételezzem idomvillantó cirmos lédi hajszálgörbítő morgását!

1. Mikrosztikus tejútfacsaró Nasa szökevény! Takaroggyá, nem rinyálok indokokat! Vegyed befelé, oszt tente papi, bébipapi!

2. Cukorfüggő diabéteszben százra elpatkoló szöszi picsa! Geci poén, csuhás létra! *térdét csapkodva röhög*

3. Szétkokszolt szteroidbrummogó! Csipázom a kötögető szakköröd, öcsisajt!

Dikk, asszony...te se leszel fogyi répább! *homlokon csapja magát* Tőlem viszont nem kapsz pálcikát, mert a kisnyúl alatt beszakadt a Golden Gate anyacsavaros rozsdabikája és fénytempóval repeszt Szibériába cukorrépát gyomlálni! Sóherben tolom, mert így is élen szelelsz! Osztán hozzad a fődíjat, hogy téphessünk Honolulu-ba koktélt vedelni!

In magyarszki:

Gondolatban mindenkinek adok szavazatot!>o<" Mindegyik ötletes és hű meg há, de a magam nevében -illetve TOus törzsfőnök parancsára- kénytelen vagyok a saját világom szerint választani. Ebben valszeg szerepet játszik PS & gép vs Nikka harcom, hogy jobban értékelem a kétkezibb dolgokat. Bocsánat érte!T-T Persze, ez nem jelenti azt lenézném a többiekét! Szó sincs róla! Csak muszáj választani és nem értem minek magyarázkodom ennyit...x"D

1. Shiroichi Anao: Nahagyon tetszett az a kép, meg leírás, meg az a zacskó! Imádtam az egész képet és hihetetlen bejön, hogy kiskaput használva rajzoltál.

2. Yamasaki Shizuka: BÖSZT! Az a Menos és reakció...egyszerűen imádom!

3. Cephalus Ó-Madaidhín: Annyira édes az a picike holló! Ha találsz még egyet, szívesen örökbe fogadom!*o*
Vissza az elejére Go down
Ootoribashi Roujuurou
Admin
Admin
Ootoribashi Roujuurou

Férfi
Hozzászólások száma : 277
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 20

1. kategória - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: 1. kategória   1. kategória - Page 2 EmptySzer. Aug. 31, 2011 10:45 pm

Üdv!

Mivel tegnap, augusztus 31-én telt le a határidő, így a szavazást LEZÁROM. Egyik pályázó sem lett inaktivitás miatt a kizárva a versenyből. Az eredményhirdetésre valószínűleg hétvégén fog sort keríteni Yoruichi, addig is türelmet kérünk Wink


Gratulálok mindenkinek az ötletes képekhez

Rose
Vissza az elejére Go down
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

1. kategória - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: 1. kategória   1. kategória - Page 2 EmptySzomb. Szept. 10, 2011 7:08 am

Uff! Anyahajó

Kicsit megkésve bár, de szeretném kihirdetni a nyerteseket. Íme az első három helyezett:

1. helyezett - Hanabi Shiori
Jutalma: 3500 lp és 3000 ryou + engedély (Bankai, Bankai II, Kapitányi poszt... stb. amelyiket választja a júzer, és amelyikkel még nem rendelkezik!)

2. helyezett - Shiroichi Anao
Jutalma: 2500 lp és 2000 ryou

3. helyezett - Ayumu Michiyo és Hana Akamoto (Csapatmunka)
Jutalmuk: 1500 lp és 1000 ryou

A nyertesek az általuk megválasztott karakternek utalhatják nyereményüket!
Ezen kívül minden résztvevő kap 1 db ingyen technikát a részvétel miatt.

Gratulálok minden nyertesnek!
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom




1. kategória - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: 1. kategória   1. kategória - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

1. kategória

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Off :: Csevegő :: Bleach Nyereményjáték :: 2011 - Születésnapi nyereményjáték-