-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Espadak szobái

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
SzerzőÜzenet
Saburo Kiyoshi
Arrancar
Arrancar
Saburo Kiyoshi

Hozzászólások száma : 26
Registration date : 2009. Feb. 09.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 56. Arrancar, Tadeo Dellomuertre fracciónja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Espadak szobái - Page 6 Cl0te5000/10000Espadak szobái - Page 6 29y5sib  (5000/10000)

Espadak szobái - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Espadak szobái   Espadak szobái - Page 6 EmptyVas. Május 31, 2009 7:50 am

~Látogatás Tadeonál - avagy végre be is kéne mutatkozni~

-Miből gondolod megérdemled? Jó gyerek voltál?
Ezek lettek életem legszebb és legkedvesebb kérdései. Ráadásul még mosolyt is kaptam hozzá. Úgy örültem, mint majom a farkának, ha felfedezi, hogy a segge feletti résznél lóg valami. Mivel elég gyenge pillanatom volt elképzeltem magamat majomnak, így is hülyén néztem ki mint ahogy Barbie babának is meg tehénnek is, de ha már itt vagyunk milyen állat jönne ki ezekből?! Matehba!! Remek állat lenne. A feje egy szőke cikloné lenne, az agya egy tehéné, a teste egy majomé meg lenne egy hatalmas tőgye is. Na így jobban belegondolva hányingerem lett saját magamtól így inkább arra koncentráltam, hogy válaszoljak a főnöknek. De mikor beszédre nyitottam a számat Delora megszólalt, hogy jó kisfiú voltam ma, így nekem már csak szépen kellett pislognom. Tadeo persze egyből felvonta a szemöldökét, hogy igaz-e.
-Ugyan már Mikulááás bácsiiiii, tudod, hogy kislány koromban sokszor írtam neked leveleeet.
Pislogtam rá még mindig hatalmas boci-lajhár szemekkel, közben eregettem a szempilláimat is, hogy hatásosabb legyek. A főnök bácsi elfordította a fejét, hogy Delorára nézzen nekem meg valami szembeszúrt.
-Ehhheeeee… Mikulás bácsiii!!! Így profilból úgy nézel ki mint Zorro. Szemből is olyan vajon?
Fogtam meg a fejét és fordítottam magam felé. Csináltam egy maszek maszkot a kezeimből, majd Tadeo arcára tettem.
-Ohóóó… most mondja azt, hogy: Zorro segít, ha baj van!!
Mélyítettem el egy kicsit a hangom, de nem igazán érkezett semmiféle ilyen szöveg a kedvenc főnökömtől. Bár ha jobban belegondolok, már elértem a célom, mert kikészült annyira, hogy beszálljon a hülye játékomban így egy cérnaszál már elszakadt a fejében, csak le ne essenek a fülei! Remélem nem az a madzag szakadt el ami a füleit tartja. Habár akkor már régen ordítozna velünk, mert nem hallaná azokat az értelmes és értékes beszólásaimat. Én meg bőgnék, mint egy pisis, akinek elvették a babáját, mivel még tovább nyomorítottam volna szerencsétlen főnököt.
-Vagy jobban szeretne lenniiiiiiiii….. Pókember szűk hacukában? Milyen furmányos lenne máááár… a főnök úr ott ugrálna össze vissza a falakon meg a fákon, mi meg csak néznénk, hogy mi az a sok pókfonal a környéken. Vagy lehetne Batmaaaaan. Veszünk majd egy hatalmas bőrcuccot is, csak nehogy melegfelvonulónak nézzék, és először megdobálják tojással, utána meg melegbulcsit rendezzenek magának. Vagy jobban szeretne lenni Pindúr pandúr?
Kezdtem el kislányos hangon beszélni, aztán gyorsan kihalásztam a zsebemből két hajgumit. Őrült pofát vágtam, majd hozzákezdtem a mutatványozásomnak. Úgy gondoltam egyszer élünk, vagy is én már másodszor élek, de sebaj. Elkezdtem gyorsan kettéválogatni Tadeo haját és szép copfokat csinálni neki.
-Pont jól áll! Olyan mintha Sziporka ülne előttem! Gyönyörűűűűű!
Egyből könnybe lábadt a szemem, de kezdett körvonalazódni bennem egy újabb támadás.
-Mi lenne ha miniszoknyácskát is aggatnék a főnökre?
Néztem hátra Delorára, de valahogy nem tudott szólni ő sem így inkább elvetettem az ötletet. Kezdtem úgy érezni magam, hogy ha már egyel több lenne az IQ-m már lehetnék sültkrumpli is, vagy esetleg cipőtalp. De mivel még nem értem el azt a szintet jobbnak láttam, ha nem is próbálom meg elérni, mert kevés vagyok hozzá, mint lopótökben a bűnözési hajlam, hogy okosabb legyek így maradtam a -1000000000-es IQ szintemen, különben is sokkal jobb hülyének lenni, mert azoknak nincs akadály még abban sem, hogy elmagyarázzák egy hívő embernek, hogy Marsi Anikó valójából földön kívüli.
-De elképzelhető, hogy csak egyszerűen Tadeoman-nek fogjuk ezentúl nevezni, mert hogy ez csoda, hogy nem robbant még fel a feje az is biztos.
Vigyorogtam mint a tejbe tök, de eszembe jutott valami.
-Nem ragadt vattacukor a fogaim közé?
Hajoltam közelebb a főnökömhöz, aki már megint nagyon csendben volt.
-Vigyázzon… fokhagymás vattacukrot ettem, hiszen egyszer mindent kikell próbálni… jut is eszembe, holnap szabadalmaztatni fogom a szalonnabőr bubblegumm-ot, remélem vesznek majd belőle kóstolót. Vagy esetleg lecsós jégkrémet? Esetleg bableveset palacsinta?
Jöttek elő az egyre jobb szabadalmaztatási ötleteim, de aztán ezt is abbahagytam, mert már zsibbadt a szám, meg kíváncsi voltam, hogy Tadeo életben van-e még. Miután meggyőződtem róla, hogy él, lassan átkaroltam és himbalózni kezdtem.
-Gyönyörűűűű szép szemed van!!
Pislogtam nagyokat.
Vissza az elejére Go down
Tadeo Dellomeurtre
Privaron Espada
Privaron Espada
Tadeo Dellomeurtre

Férfi
Sagittarius Snake
Hozzászólások száma : 175
Age : 34
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2008. Sep. 14.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: 106. Privaron Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Espadak szobái - Page 6 Cl0te25500/30000Espadak szobái - Page 6 29y5sib  (25500/30000)

Espadak szobái - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Espadak szobái   Espadak szobái - Page 6 EmptyHétf. Jún. 01, 2009 1:37 am

Látogatás Tadeonál
Avagy be is kéne mutatkozni


A kérdésem után két felettébb váratlan reakció is érkezett. Ezek szerint csak az én feloldódásom kellett, hogy Delora is elengedje magát. Bevallom értetlenül tekintettem rá, mit talál ennyire viccesnek, bár jobban belegondolva az egész helyzet abszurd volt. Én mint egy nem létező ajándékhordó és Kiyoshi egy ártatlan kisgyerek képében. Tényleg fájdalmas helyzet volt, ami nevetést váltott ki minden szemlélődőből. És ott volt az ölemben továbbra is kitartóan fészkelődő örök gyerek. Elég volt meghallania a válaszomat máris földöntúli örömmel meredt rám. Én pedig azt se tudtam hova kéne bújnom a tányérnyi szemei elől. Kínos és megalázó szituációba keveredtem, amiért csak magamat okolhattam. Elvégre én adtam be a derekamat Kiyoshi provokálására.
-Hmm...-hangzott a tömör véleményem a háttérben nevetgélő kifejtésére, hogy milyen is volt a kisfiú viselkedése, illetve szabjak határt a csokoládé mennyiségnek, amit kaphat. " Jó így látni Delora-t." Jegyeztem meg magamban a látottakat, hiszen egyszer sem volt még szerencsém találkozni a felszabadultan viselkedő arrancar-ral. Néha azért jó volt látni milyenek is valójában az engem körülvevők és pontosan ezért nem haragudtam Kiyoshi-ra. Végtére is az ő majomkodásának eredménye lett, hogy a szobában mindenki leküzdötte a gátlásait, még ha rövid időre is. Hálásnak kell lenni az ilyen pillanatokért és annak is, aki előidézi. Reméltem is, még sokáig fog minket boldogítani drága fraccion-om, mert a segítségével kibújhatunk a hétköznapi, megszokott világunkból és mosolyoghatunk önfeledten.
Azért a jóból már kezdett megártani, amikor mindenféle szuperhőshöz kezdett el hasonlítgatni. Ráadásul valami pindúr pandúrokat is emlegetett, amihez még a hajamat is felfogta két lányos copfba. Elképzelésem se volt ki lehet az a Sziporka, de álmomban sem reméltem egy beteges nevű nő nemű szuperhősre (vagy mi is lenne) hasonlítok. Azonnal kérdőjelek ezrei is jelentek meg a fejem felett. Kezdtem teljes mértékben fonalat veszíteni. Egyszerűen lekövethetetlenné vált Kiyoshi zavaros fecsegése. Ettől meg erőteljes hatalmába kerített a folytonos fejfájásom. Lassan a homlokomhoz is emeltem az egyik kezemet és dörzsöltem ráérősen a hasogató tagomat. Már nem is figyeltem inkább a képtelen szabadalmaztatási tippjeire. Viszont az öleléstől majd nem kiugrottak a szemeim. Kissé nagy hévvel rántott magához, amitől beszorult a levegőm. Pár perces fulladozás után, már csak a sajgó hátam emlékeztetettt az esetre, amit az ölemben trónoló ütögetett pirosra.
-Öhm, köszönöm. Bár nem tudom mit találsz szépnek a vörös szemekben.- paskoltam meg a hátát fintorogva,mintha legalább fertőző beteg lenne. Sajnos a távolságtartó viselkedésemet nem tudtam ilyen könnyedén elfeledtetni magammal.
Vissza az elejére Go down
Delora Hernandez
Arrancar
Arrancar
Delora Hernandez

nő
Hozzászólások száma : 37
Tartózkodási hely : Ereskigal/Karakura town
Registration date : 2009. Apr. 27.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Tadeo Dellomeurtre fracciónja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Espadak szobái - Page 6 Cl0te6500/15000Espadak szobái - Page 6 29y5sib  (6500/15000)

Espadak szobái - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Espadak szobái   Espadak szobái - Page 6 EmptyHétf. Jún. 01, 2009 3:10 am

[Látogatás Tadeonál - avagy végre be is kéne mutatkozni]

Tadeo elgondolkozó hümmögése után Kiyoshi megint rákezdett. Egyszerűen nem lehetett leállítani. Mikor befejezte a kívánságlistát elkezdte különféle szuperhősökhöz hasonlítani szegény Tadeot. Zorro még egész jól hangzott, de hogy hogy jutottunk el batmanen keresztül a pindúr pandúrokig...
*Honnan a fenéből szedte azokat a hajgumikat?* -néztem szájtátva mikor előhúzta a zsebéből, összekötözte Tadeo haját.
-Mi lenne ha miniszoknyácskát is aggatnék a főnökre?-fordult ide Kiyoshi. Hirtelen nem tudtam mit szeretne, de remélem nem azt hogy én adjak oda neki egy miniszoknyát, amit ráaggathat Tadeora. Szépen néztünk volna ki. Mikor elképzeltem hogy festett volna megint elvigyorodtam.
*Te jó ég, Kiyoshi még képes lenne és végigvonszolná fél Las Nochesen...na azért ebben nem szeretnék tettestárs lenni* -gondoltam végig hogy ez milyen következményekkel járna. Az viszont már kicsit nekem is sok volt mikor elkezdte ölelgetni az espadát, és a szemét dicsérgette.
*Komolyan, így még nekem sem udvarolt...na megállj Kiyoshi ezért még számolunk. Jól nézünk ki hogy Tadeo-samát ajnározod mint egy bezsongott tinilány. Jajistenem, ez már nekem is sok...Kiyoshi te sosem tudod abbahagyni? Honnan jön belőled ez a sok felhőtlenség? Remélem egyszer megosztod velem a titkodat.* -sóhajtottam- *Be kell ismerni nagyon nagy egyéniség, ha még Tadeo-samát is képes rávenni arra hogy részt vegyen a butaságaiban. Azt hiszem egyre jobban lenyűgöz* -néztem őket elgondolkodva. Majd mikor egy újabb adag fárasztás után megint csend lett úgy gondoltam azért szegény Tadeonak már épp elég volt ennyi trauma egy időre.
-Kiyoshi azt hiszem ideje lenne hagynunk dolgozni Tadeo-samát- pillantottam a közben már nagyrészt a földön heverő papírhalomra. -Ha jó kisfiú leszel legközelebb is eljöhetsz játszani. - tettem hozzá mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Saburo Kiyoshi
Arrancar
Arrancar
Saburo Kiyoshi

Hozzászólások száma : 26
Registration date : 2009. Feb. 09.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 56. Arrancar, Tadeo Dellomuertre fracciónja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Espadak szobái - Page 6 Cl0te5000/10000Espadak szobái - Page 6 29y5sib  (5000/10000)

Espadak szobái - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Espadak szobái   Espadak szobái - Page 6 EmptyHétf. Jún. 01, 2009 5:27 am

~Látogatás Tadeonál - avagy végre be is kéne mutatkozni~


Úgy éreztem Tadeot már kellően kihoztam a sodrából, így ideje lenne leállítanom magam, vagy kilógat az ablakon. De ha egyszer jól esik idegesíteni szegény szerencsétlent. Szerintem úgy elátkozta már azt a napot amikor hozzá kerültem, hogy az valami fantörpikus. A kis megjegyzésemért kaptam a főnöktől egy „barátságos” hátveregetést, de jól tudtam, hogy inkább megfolytott volna egy kanál vízben.
-Nagyon szép a vörös szeeeeeeem. Magához meg pontosan illik.
Vigyorogtam tovább, aztán elkezdtem kibogozgatni Tadeo hajából a gumikat, de valahogy mindig beleakadt az ujjam egy-egy tincsbe így a főnök feje is torzult rendesen, már rendesen féltem attól, hogy olyan pofont kapok tőle, hogy csokorba szedem a legközelebbi villanyoszlopokat és felköszöntöm vele a trafóházat. Úgy csorgott rólam az izzadtság, mint a kishableányról a víz ha kiugrik a vízből, hogy mutogassa magát aztán meg elsprintel a tenger legmélyebb részére.
-Már nemsokára kész… bár lehet, hogy nem lesz olyan szép dús haja mint eddig volt…
Kommentáltam az eseményeket, aztán csodák csodájára kioperáltam az egyik gumit, ekkor viszont nem tudtam nem ellőni egy poént.
-Ez az! Megszületett! Gratulálok főnök, kisfiú! Várjon… jön a következő!
Kezdtem bele a másik gumi kiszedésébe, természetesen ennél is megkoboztam szegényt, mint Morzsi a Cirmi cicát. Itt már kisebb nagyobb szisszenések is keletkeztek, de végül ez is megszületett.
-Gratula! Ő is kisfiú lett! Nézze… pont olyan vörös hajuk van mint önnek!
Nyújtottam oda a gumikat, amik tényleg vörösek voltak, de csak azért mert egy „pár” kósza hajszál körécsavarodott én meg egyszerűen kiszakítottam őket. Viszont mikor ránéztem Tadeora gyorsan összeszorítottam a számat, hogy ne röhögjem el magam. Bár ebből csak az lett, hogy hülye hangokat hallattam, mivel egyre jobban ki akart törni belőlem a vihogás.
-Úgy néz ki mint egy szénaboglya.
Nyögdécseltem ki nagy nehezen a fogaim között, de végül a röhögés nyert. Olyan szinten röhögni kezdtem, hogy hátrazuhantam így szépen kiestem a mézeskosárból, így már a földön fetrengtem és nyerítettem. De azért remélem nem nyúlik meg a pofám és nőnek hatvan méteres fogaim amivel ki tudom harapni a pókot a sarokból. Nagy fújtatások közepette végre sikerült leállítanom magam és felemeltem a kezem ezzel jelezve, hogy egyben vagyok, csak szúr az oldalam. Valamit beszélgettek, amire én nem sokat figyeltem, mivel próbáltam felállni, de egy pillanatra ránéztem a főnökömre. Igaz már nem állt úgy a haja, de nekem az a kép ugrott be mikor úgy nézett ki mint egy 220-al megrázott mókusfarok. A röhögés most is előtört belőlem, de inkább rátámaszkodtam Tadeo vállára és ott nyerítettem, de aztán közbejött a röfögés is. Egyszerűen nem bírtam abbahagyni a vihogást. Pár évszázad múlva végre kinevettem magam annyira, hogy már rá is mertem nézni a főnökök legnagyobbikára.
-Bocsánat.
Köszörültem meg a torkom és egy kicsit meg is törölgettem a homlokomat, hogy letöröljem róla a kicsiny izzadságcseppeket. Viszont most már tényleg magára kellene hagyni, hogy ki tudjon pihenni engem így Delora mellé álltam.
-Köszönjük a kellemes éjszakát főnök. Jövünk máskor is!!
Vonogattam a szemöldökömet, majd szépen visszaadtam Delora kezébe Fülikét, nehogy itt hagyjuk véletlenül.
Vissza az elejére Go down
Tadeo Dellomeurtre
Privaron Espada
Privaron Espada
Tadeo Dellomeurtre

Férfi
Sagittarius Snake
Hozzászólások száma : 175
Age : 34
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2008. Sep. 14.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: 106. Privaron Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Espadak szobái - Page 6 Cl0te25500/30000Espadak szobái - Page 6 29y5sib  (25500/30000)

Espadak szobái - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Espadak szobái   Espadak szobái - Page 6 EmptyHétf. Jún. 01, 2009 6:18 am

Látogatás Tadeonál
Avagy be is kéne mutatkozni


A ringatás után naiv módon azt hittem nem jöhet rosszabb, de Kiyoshi talált még módot az idegszálaim fogyasztására. Nem is ő lett volna, ha cserben hagy meglepetések terén. Kisebb fészkelődést mutatott be, ami azonnal tudatta velem újabb támadás érkezik. Viszont arra álmomban sem gondoltam volna, hogy a hajamba varázsolt hajgumikat kezdi el kiszedegetni. Hozzátenném, ehhez semmi érzéke sem volt, csak tépte kifelé a színes gumikat a hajszálaimmal egyetemben. Az állandó ráncigáláshoz rövidesen megszoktam. Ezzel ellentétben a fél hajkoronám elvesztése már kevésbé tetszett ennyire. Igazán hálás lettem volna, ha teljesen véletlenül erre téved egy gömbvillám és eltüntetni ezt a szamarat a közelemből. Ugyanis vészesen a végét járta a türelmem. Lehet lehetetlennek tűnik kihozni a sodromból, de kitartó munkával és állandó terrorral még nálam is elérhető, hogy felemeljem a hangomat. Ettől pedig határozottan nem álltam messze, sőt attól sem, hogy lelökve magamról nyissam ki az ajtót és indulatosan bökdössek a távozást követelve. Elvégre órák óta a jelentéseket javíthatnám. A fraccion-om gyermeteg csíntevéseire pedig már az elején elutasítóan kellett volna fellépnem. Határozottan ki kellett volna tennem a szűrét és akkor most nem kéne a fejfájásommal küzdenem.
Az értelmetlen vihorászásán már csak megvakartam a homlokomat, halk nem tetszésemet kifejező mordulás közepette. Ráadásul sértettnek is éreztem magam. Elvégre senki sem szereti, ha a kinézetéből csinálnak viccet. Lassan felálltam az székemről és erősen koncentráltam, hogy ne figyeljek oda a mulató személyre. Helyette a lapokat kezdtem összeszedegetni, amik szanaszét szálltak az egész szobában.
-Várjon! Segítek!- termett mellettem szélvész gyorsasággal Delora. Bevallom eszem ágában sem volt visszautasítani a kedvességét. Túlzottan elfáradtam a sok hallott ostobaságtól, hogy a jó modoromnál fogva játsszam tovább az úriembert.
-Megköszönném. Kicsit lezsibbadt az agyam.-
-Any...Annyira sajnálom!-szégyellte el magát, teljesen feleslegesen. Hiába volt köze a másik személynek cseppet sem okoltam a történtekért. Az ismertség még nem jelenti a másik feletti döntés jogát.
-Ugyan. Nem a te hibád, Delora. Ilyen a természete.- pillantottam rá a földön jóízűen vigadó férfire. -Inkább arra ügyelj, hogy maradjon mindig ilyen.-
-I...igenis!- válaszolt hosszabb szünet után. Gondolom nem várt el tőlem ehhez hasonló mondatot.
Alig tettem le az asztalra az egyik halmot, máris letámadta a dobhártyámat Kiyoshi. Közvetlen közelről gondoskodott tartós halláskárosodásról. A hajam tépése után viszont már úgy voltam vele, nekem teljesen mindegy. Miután kicsit lenyugodott még a feje tetejét is megütögettem óvatosan. Elvégre úgy viselkedett mint egy hűséges kiskutya. Akkor meg érdemelt egy "ügyes-vagy" fejütögetést. Ezek után pillanatok alatt termett az ajtónál és köszönt el szemöldök vonogatás kíséretében.
-Igazán nincs mit. Én köszönöm a szórakoztatást...-"remélem egy ideig még nem lesz ismétlés" tettem hozzá gondolatban és sóhajtottam hatalmasat az ajtó csukódása után. Immáron megkönnyebbülten sétáltam a fürdőszobámba, ahol még várt rám egy fésülködés. Csodálatos gubancok voltak szinte mindenhol, így Kiyoshi utolsó ajándékának megszüntetése még elhúzódott egy darabig.
Vissza az elejére Go down
Adán Scytacierto
Privaron Espada
Privaron Espada
Adán Scytacierto

Férfi
Capricorn Rooster
Hozzászólások száma : 231
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2008. Dec. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Espadak szobái - Page 6 Cl0te15500/30000Espadak szobái - Page 6 29y5sib  (15500/30000)

Espadak szobái - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Espadak szobái   Espadak szobái - Page 6 EmptySzer. Május 19, 2010 8:52 am

// Új Szövetség //

Egy szokásos napnak indult az akkori is. Nagyjából reggel 10 óra környékén járhatott az idő, szerény személyem pedig a nyomozós könyvem folytatásán dolgozott. Mint mindig, most sem kaptam valami sok ihletet a folytatáshoz, talán túlságosan elterelődtek a gondolataim, a nem régen bekövetkezett előléptetésem miatt. Hogy büszke voltam-e magamra? Természetesen igen. Bár kíváncsi voltam, mennyivel fogok ezek után több tiszteletet és megbecsülést kapni Las Noches többi lakójától, hiszen néhányan nem tartottak valami nagy számnak a múltban. Valószínűleg, ez egyeseknél a jövőben sem fog túlságosan változni.
~ Talán néhány embert már ideje lenne a földbe döngölni. Lehet, Slarinnak van igaza abban, miszerint a szép szó nem mindig segít. Áh... Képtelen volnék bárkit is megölni Las Nochesen belül, akármennyire is szánalmas. De meglehet, már az is elég lesz, amennyiben kicsit helyre teszek egyeseket. Persze, csak miután belém kötöttek.~ gondoltam magamban, mialatt egyik könyökömmel támasztottam a fejemet, s a félhomályban megcsillantak kék szemeim, kivillant egy kissé gonosz mosolyom.
- Ne erőltessük, ami nem megy.- hangoztattam magamnak halkan, utána becsuktam az előttem heverő könyvutánzatot. Lassan felálltam, utána az ablakhoz ballagtam. Mint általában, most is gyönyörködni kezdtem a kék égboltban, mely csupán a palota falain belül volt észlelhető. Nem túlságosan szűrődött be a rezidenciámba a fény, ám nekem tökéletesen megfelelt. A csöndben létem alatt, lépteket hallottam a folyosóról.
~ Ez biztosan a várva várt vendégem lesz.~ töprengtem el, azután kinyílt az ajtó.
Vissza az elejére Go down
El Arma Del Diablos
Arrancar
Arrancar
El Arma Del Diablos

Férfi
Taurus Monkey
Hozzászólások száma : 26
Age : 32
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Registration date : 2009. Sep. 01.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: A 72-es arrancar, a Primera Espada Fraccionja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Espadak szobái - Page 6 Cl0te5000/10000Espadak szobái - Page 6 29y5sib  (5000/10000)

Espadak szobái - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Espadak szobái   Espadak szobái - Page 6 EmptyCsüt. Május 20, 2010 5:50 am

// Új Szövetség //

Egy ideje csönd volt. Túl nagy csönd körülöttem. Las Nochesbe érkezésem óta csupán annyi érdemleges történt, hogy csatlakoztam az egyik Espada-hoz mint a fraccionja. Két hónapra rá az Espada-m eltűnt és nem láttuk többé. Azóta csak céltalanul róttam Hueco Mundo végtelen dűnéit, a végeláthatatlan éjszakában. Néha bele-bele botlottam egy-egy gyenge lidércféleségbe de csupán szánalmas férgek voltak akiket könnyedén eltapostam. Valahogy nem találom a helyemet ebben a világban. A fékezhetetlen éhség és a vágy, hogy még erősebb legyek igaz marta a lelkemet, de lassan újra felébredt bennem a honvágy. Vajon mi történt azóta az öcsémmel? Vajon mi történt azóta Vele...
Sok aggasztó gondolat keringet a fejemben, mikor épp céltalanul sétálgattam Las Noches egyik folyosóján. Észre sem vettem, majdnem felbuktam egy alacsonyabb növésű Arrancarban. Ő felmordult kicsit mogorván majd egy pillanatnyi méregetés után megszólított:
- El Arma Del Diablos?
- Az vagyok - válaszoltam kurtán
- Aizen-sama hivat téged! Haladéktalanul járulj elébe! - azzal az apróság elsietett.
Aizen. Ő Las Noches vezetője, az Arrancarok egy részének teremtője. Eddig csak egyszer találkoztam vele, elég fura alak. Kedvesnek és figyelmesnek tűnik, de csak úgy árad belőle a gonoszság. Elismerésem felé, hatalmas erővel bírhat ha itt mindenki neki engedelmeskedik, ezért én sem szegülök ellen. El is indultam Aizen-sama elé járulni. Különös kis beszélgetésünk volt. Ő kedvesen üdvözölt, majd azt mondta :
- Arma, mostanság eléggé tétlenül bolyongsz. Ezen változtatnunk kell. Tudtommal egy volt Espada Fraccionja voltál, igaz? Most egy másik személy mellé rendellek, hogy ki ő azt megtudod hamarosan.
Azzal elárulta, hol találom az illető szobáját. Meghajoltam, és azonnal indultam is. Nem vagyok válogatós, minden jobb mint a tettek nélküli vívódás. Amíg enyhíteni tudom az éhségemet, erősebb lehetek és nem kell Rájuk gondolnom, addig bármi jó. Elértem a szoba ajtaját, ami pont olyan volt mint az összes többi. Bekopogtam...
Vissza az elejére Go down
Adán Scytacierto
Privaron Espada
Privaron Espada
Adán Scytacierto

Férfi
Capricorn Rooster
Hozzászólások száma : 231
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2008. Dec. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Espadak szobái - Page 6 Cl0te15500/30000Espadak szobái - Page 6 29y5sib  (15500/30000)

Espadak szobái - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Espadak szobái   Espadak szobái - Page 6 EmptyCsüt. Május 20, 2010 7:06 am

// Új szövetség //

Mielőtt még belépett volna, bekopogott. Ez elsőre jó benyomás volt számomra, hiszen nem mindenki volt olyan illendő idáig, hogy ezzel a csekélységgel megtiszteljen. Némelyeket nem szabadott példának venni, bár ha volt is valami, amiről le lehetett volna őket koppintani, az a bunkóság volt. Úgy tűnt, az újonnan érkezett egyén nem efféle viselkedésformát tanúsított. Az ajtó nyílását bizonyára a huzat okozta, mivel az ablakon néha beáramlott a szellő. Vagy az is megtörténhetett, miszerint jó magam nem csuktam be normálisan, mikor legutóbb behatoltam rajta. Lényegtelennek számított. Határozottan fordultam meg, azután zsebre tett kezekkel baktattam a bejárathoz. Egy kis arroganciával megborsozott mozdulat volt, ahogy ráhelyeztem jobb kezemet a kilincsre, s finoman kitártam a befelé nyíló ajtót. Egy másik arrancar állt szemben velem. Egy magas, szőkés barna hajjal rendelkező illető volt.
~ Semmi kétség, ő lesz az.~ gondoltam magamban, azután egy percnyi némaság után megszólaltam:
- Üdvözletem! El Arma Del Diablos-san, ugye?- kérdeztem nyugodt hangvételemben, miközben felé nyújtottam a jobb kezemet, hogy férfias, na és persze illendő módon tisztelegjek személye előtt.
- Fáradjon beljebb!... Kérem!- intéztem az első utasítást, vagyis eleinte inkább kérést az egyén irányába.
- Nem kell levetnie a cipőjét, vagy hasonlók. Helyezze magát kényelembe nálam, ahol szeretné.- közöltem vele jóindulatúan, azután leültem az asztalomhoz az egyik székre, majd rákönyököltem arra, s kitámasztottam a fejemet.
- Óh, majdnem elfelejtettem a bemutatkozást. Milyen ostoba is vagyok. A nevem Adán Scytacierto, Primera Espada. Nagyon úgy néz ki, hogy a jövőben együtt fogunk dolgozni. Lesznek feltételeim, amiket nem sokára tisztázni is kívánnék, előtte azonban, tudna mesélni magáról egy kicsit?- érdeklődtem, még mindig magázva az alakot, s ez valószínűleg nem is fog változni, ameddig meg nem kér rá, vagy már olyan jó barátok nem leszünk, hogy magunktól elfeledjük. Nem tevékenykedtem még olyan kisugárzású illetővel, mint ő, ezért nagyon is kíváncsi voltam rá, milyen is volt a személyisége valójában. Reméltem, nem fog első benyomásra rossz következtetéseket levonni rólam, mivel azok csak nehezíteni fogják a jövőbeli történéseket.
Vissza az elejére Go down
El Arma Del Diablos
Arrancar
Arrancar
El Arma Del Diablos

Férfi
Taurus Monkey
Hozzászólások száma : 26
Age : 32
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Registration date : 2009. Sep. 01.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: A 72-es arrancar, a Primera Espada Fraccionja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Espadak szobái - Page 6 Cl0te5000/10000Espadak szobái - Page 6 29y5sib  (5000/10000)

Espadak szobái - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Espadak szobái   Espadak szobái - Page 6 EmptyCsüt. Május 20, 2010 8:25 am

// Új szövetség //
Be kell vallanom meglepetések sora várt. Az ugyan elhanyagolható tény, hogy látszólag vártak már rám, de ahogy a másik Arrancar elővette ezt az udvarias megszólítást, valamint a furcsán szívélyes fogadtatást leesett az állam. Persze csak képletesen. Amikor pedig említette, hogy ő a Primera Espada, a legerősebb a tíz penge közül, hirtelen ellepték az agyamat a gondolatok, hogy mennyire jó helyzetbe is kerülhetek. A Primera mellett olyan erős lehetek amiről álmodni sem mertem. Sőt innen akár egyenes utam is lehet, hogy akár az Espadak közé lépjek.
Elhessegettem ezeket a gondolatokat, hisz ezek még azért odébb vannak. Adán-sama hellyel kínált, de én inkább állva maradtam, kezem zsebre volt vágva, mint mindig. A szokásos nyugodt és érzéstelen stílusban válaszoltam.
- Mint tudja a nevem El Arma Del Diablos. Szólíthat csak Arma-nak. Nem igazán tudok mit mesélni magamról. Nincs senkim és semmin. Egy egyszerű Arrancar vagyok aki csak azért él, hogy erősebb legyen és ehessen. Valamint mostantól az Ön szolgálata. Hogy egy nap én is közöttük lehessek.
Vissza az elejére Go down
Adán Scytacierto
Privaron Espada
Privaron Espada
Adán Scytacierto

Férfi
Capricorn Rooster
Hozzászólások száma : 231
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2008. Dec. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Espadak szobái - Page 6 Cl0te15500/30000Espadak szobái - Page 6 29y5sib  (15500/30000)

Espadak szobái - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Espadak szobái   Espadak szobái - Page 6 EmptyCsüt. Május 20, 2010 9:20 am

// Új szövetség //

Hiába ajánlottam fel számára, nem kívánt helyet foglalni.
- Ha nem, hát nem.- mondtam megértő hangon, elvégre nem erőszak a disznótor. Egy halvány mosollyal hallgattam végig, amit Arma mondott magáról.
~ Szóval ilyen érzéketlen lenne? Vajon ténylegesen így viselkedik, vagy megjátssza? Neeem. Ez nem a felszín. Ez a férfi tényleg rideg. Nagyszerű! Nem szerettem volna, hogyha valaki olyannal kerülök össze, aki az érzelmeire hagyatkozik, mert az olyanok gyakrabban szegülnek ellen. Persze, valószínűleg meg tudnám találni a módszert, hogy lenyugtassam, de jobb ez így. Egy kicsit Kougára emlékeztet, viszont ő valahogy mégis más.~ gondoltam magamban.
- Értem. Nos, én segíthetek neked erősebbé válni. Viszont! Nem szeretném, ha csak úgy tekintenél rám, mint egy felettesre, akinek minden szavára hallgatni kell. Az evésnek és erősödésnek éléstől függetlenül, nyilván valóan neked is vannak sajátos véleményeid, amik lehet, néha ellenkezni fognak az enyéimmel. Ezeket nyugodtan közölheted majd velem, és megbeszéljük a dolgot. Minél jobban megértjük egymást, annál könnyebben dolgozunk össze, s minél jobb az összhang, annál erősebben fogunk fellépni a harcok során. Ezt már tapasztaltam a többi alárendeltemnél, és hidd el, meglett az eredménye. A sok harc így győzelmet fog jelenteni, amiből adódik az erő.- soroltam fel a meglátásaimat. Talán már Arma is rájött, igencsak szerettem beszélni, megosztani a véleményemet a többiekkel, főleg, amennyiben a társaimról volt szó. Sokan gondolták úgy, a csapatmunka teljesen fölösleges, ám én mindig is ellene voltam az afféle vélekedésnek. Felálltam, utána elballagtam egy kis mennyiségű kekszért, amiket a többiektől kértem kölcsön, valamint egy kis frissítő jellegű üdítőt is hoztam.
- Vegyél, ha kérsz! Tudom, nekünk ez nem jelent semmit, de igazán ízletesek az emberi világból származó élelmiszerek.- jelentettem ki, bár úgy éreztem, valamit kihagytam. Hát persze! Elfelejtettem elmondani azokat a dolgokat, amiket eleinte kikötésként említettem az arrancar számára.
- Jut eszembe! A feltételek. Ne aggódj, nem kell nagy dolgokra gondolni! Csak néhány apróság, mégis ezek fontosak számomra. Először, és elsősorban a kölcsönös tisztelet. Te nem bántasz meg engem, én sem teszem ugyanezt veled. Úgy hiszem, ezzel nem is lesznek gondok, ám ha valami problémád akadna, nyugodtan mondd a szemembe! Nem fogok megharagudni, csak hogyha máshonnan hallom vissza a panaszokat. Hidd el nekem, talán a látszat ellenére, de tudok dühös lenni...- közöltem Armával, mialatt mélyen a szemeibe tekintettem, a mondat végére a hangomon érződött a komolyság. Természetesen így is gondoltam az egészet, mert, bár nem szerettem segítségül hívni őrültebb kilétemet, néha sort kellett rá kerítsek. Igaz, még nem próbáltam ki milyen vagyok az új formámban, amikor teljesen felhúznak, csakhogy egyenlőre nem is akartam sort keríteni erre. Jobban szerettem a békességet. Az előttem álló fickó azt állította, egyszer majd az espada tagja szeretne lenni. Valaha én sem gondoltam volna, miszerint ezen a poszton fogom végezni, viszont a kemény munkának meglett az eredménye. Sosem adtam fel az álmomat, aminek elérése érdekében magasabbra kívántam törni. Megfontoltan nyúltam az egyik édességért, amit nyugodtan ropogtattam el.
- Ha nem veszed zokon, szeretnék egy kicsit megtudni a múltadról is.- szólaltam fel újból, ezt követően érdeklődő pillantást vetettem Armára. Természetesen nem vártam el, hogy ezek után azonnal megbízzon bennem. Nyitottságom esetleg felületesnek is tűnhetett, ám mindig is megpróbáltam a lehető legnagyobb bizalmat helyezni az ismerőseimbe, már első alkalommal. Ennek köszönhetően nem is értek akkora csalódások a múltban.
Vissza az elejére Go down
El Arma Del Diablos
Arrancar
Arrancar
El Arma Del Diablos

Férfi
Taurus Monkey
Hozzászólások száma : 26
Age : 32
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Registration date : 2009. Sep. 01.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: A 72-es arrancar, a Primera Espada Fraccionja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Espadak szobái - Page 6 Cl0te5000/10000Espadak szobái - Page 6 29y5sib  (5000/10000)

Espadak szobái - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Espadak szobái   Espadak szobái - Page 6 EmptyPént. Május 21, 2010 7:34 am

Furcsa egy alak az biztos. Látom nagyon szereti hallani a saját hangját. Legalább mindent elmond ami lényeges, még akkor is ha sok olyat is ami nem. Türelmesen végigvártam a mondandóját még a komor tekintetét is ugyanazzal a maszk szerű érzéstelen arccal álltam. Amikor előhozott egy kevés kis rágcsálnivalót nem vettem belőle. Nem is kívántam és szükségem sem volt rá. Arról nem is beszélve, hogy rengeteg rossz emléket ébresztett bennem. Minden ami a hajdani élethez és emberi léthez kötődött fájdalmas tűként hatolt a még be nem gyógyult sebeimbe.
- A feltételeivel nem hiszem, hogy gondok lennének. Tisztelem a nálam erősebbeket, ami azt jelenti, hogy megfogadom a szavukat ellenben minden esetben hangoztatom a saját véleményem ha szükség van rá. Az mellesleg nem érdekel, hogy milyenek a módszerei, vagy, hogy hogyan jár el bizonyos dolgokban. Tökéletesen alkalmazkodom bármihez. Mindent megfogok tenni, hogy ne okozzak csalódást.
És ekkor egy olyan kérdés következett ami cseppet sem tetszett és jobban örültem volna ha nem hangzik el. Egy pillanatig hallgattam majd kurtán csak annyit feleltem:
- Nekem nincs múltam...
Feleltem kurtán majd nem szóltam.
Vissza az elejére Go down
Adán Scytacierto
Privaron Espada
Privaron Espada
Adán Scytacierto

Férfi
Capricorn Rooster
Hozzászólások száma : 231
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2008. Dec. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Espadak szobái - Page 6 Cl0te15500/30000Espadak szobái - Page 6 29y5sib  (15500/30000)

Espadak szobái - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Espadak szobái   Espadak szobái - Page 6 EmptySzomb. Május 22, 2010 1:48 am

// Új szövetség //

- Pedig tényleg finom...- jelentettem ki csak úgy magamnak, látva, hogy a férfi egyáltalán nem kért semmiből, amivel megkínáltam. Végül neki is jobban megeredt a nyelve ennek nagyon örültem, főleg amikor azt hallhattam, elfogadta a követelményeket, melyeket felé irányítottam.
- Nagyszerű!- adtam hangot elégedettségemnek, csakhogy a múltjáról nem kívánt semmit mondani Arma. Ezt igen különösnek találtam, hiszen mindenki rendelkezik valamiféle történettel. A kérdés csak az, mennyire szeretne reá emlékezni? Nyilván valóan az előttem cövekként álló arrancar nem szeretett volna visszagondolni azokra az időkre, noha nekem fogalmam sem volt róla, miken mehetett keresztül. Valószínűleg nem lehetettek kellemes élmények, amik még egy ilyen rideg fickót is megbolygattak. Vagy netán épp azok miatt vállt ilyenné? Ki tudta volna megmondani.
- Értem...- feleltem neki, miközben jobb kezemmel az asztalon könyököltem, s lassan megsimítottam tenyeremmel az államat.
~ Majd elmondja, ha alkalmasnak érzi rá magát. Addig is fölösleges lenne ezzel zaklatnom. Nyilván valóan csak megutálna miatta. Zárja csak magába az érzéseit, ha szeretné. A gyűlölet erőt ad számára a túléléshez, a magasabb rangra töréshez.~ futottak végig eme gondolatok az agyamon. Mindenki másként kezelte a rossz emlékeket, volt, aki magába fojtotta, egyesek pedig minden erejükkel azon voltak, hogy tovább lépjenek rajta. Valószínűleg jó magam a második kategóriába tartoztam ifjabb éveim alatt. Egy pár pillanatig csak némán bámultam a kekszeket, nem nagyon forgott semmi a fejemben, élveztem a pillanatnyi csendet.
- Nos, lenne még valami...- hoztam fel, azután újból a férfira szökött a tekintetem, arcom komor volt.
- Szeretném látni az erődet harc közben. Lenne erre lehetőség, esetleg egy edzés formájában? Szeretek tisztában lenni az alárendeltjeim képességeivel, még mielőtt éles akcióra kerülne a sor. Így, tudod hehe! Javul a csapatmunka. Mert küzdelem során jobban ki fogjuk tudni találni a felállást.- közöltem legújabb beosztottammal, mialatt egy halvány, viszont kissé gonosz mosoly kúszott fel az arcomon. Amíg a válaszra vártam felálltam az asztaltól, majd elballagtam a Zanpakutomért. Felemeltem az ágyamról a fegyvert, utána az övemhez rögzítettem. Egyik kezem már a kék színű markolaton hevert, amikor visszaértem a szobába.
- Na, készen állsz?- érdeklődtem tőle. Amennyiben igennel válaszol, nyitni fogok egy gargantát, aminek segítségével elkerülünk Las Noches falaitól távolabbra.

// Ha a válaszod igen, akkor kérlek írj nekem egy PM-et, és létrehozok egy topicot a küzdőtereknél, ahol folytathatjuk a játékot! ^^ //
Vissza az elejére Go down
Adán Scytacierto
Privaron Espada
Privaron Espada
Adán Scytacierto

Férfi
Capricorn Rooster
Hozzászólások száma : 231
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2008. Dec. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Espadak szobái - Page 6 Cl0te15500/30000Espadak szobái - Page 6 29y5sib  (15500/30000)

Espadak szobái - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Espadak szobái   Espadak szobái - Page 6 EmptyKedd Május 25, 2010 6:46 am

// Csak egy beszélgetés - Léón bemutatkozik //

Egy reggel éppen Tiberio jött el hozzám, igen régen volt már, mikor utoljára egy jót tudtunk csevegni. Kissé csendesen ültem az asztalom mellett, mint ahogy mindig is szoktam, közben pedig az újságot bámultam.
- Örülök, hogy benéztél hozzám.- mondtam végül ki, oldalra tekintve a papíros alól, mialatt arcomon egy halvány mosoly pihent.
- Na, és mi hír feléd, kedves barátom?- érdeklődtem a legerősebb alárendeltemtől. Az újságban most sem találtam túl sok fontos információt. A múltban hallottam, Las Noches női egyedeinek külön címlapot hoztak létre. Szerintem mi, férfiak is megérdemeltünk volna valami hasonló csekélységet.
~ Hm... Valószínűleg javasolni fogom a következő gyűlésen.~ gondoltam magamban, miközben az asztalra dobtam a papírmennyiséget.
- Áh... Az emberek életében semmi érdekesség nincs. Teljesen el vannak tunyulva, és csak a saját ostoba celebjeikről, meg hasonlókról tudnak firkálgatni.- sóhajtottam fel, utána kitámasztottam a fejemet, mert a jobb karommal rákönyököltem a bútoromra.
- Ó, igen! El is felejtettem mondani, úgy tűnik gyarapodtunk két másik arrancarral.- mondtam az új híreket, Hueco Mundo népének 77. tagjának. Persze, csak amennyiben még nem hallott róla, mivel ezt én nem tudtam eldönteni. Felkeltem, majd elballagtam a konyhámba, ahonnan süteményt hoztam elő.
- Vegyél csak, ha szeretnél!- kínáltam meg a partneremet, és egyben barátomat. Személy szerint nem vettem belőle, mivel már egy csomaggal megettem, mielőtt még megérkezett volna Tiberio. A régi szép idők jutottak eszembe, amikor még alacsonyabb rangon álltam, s izgalmas küldetések sorozatát teljesítettük. Azóta sok dolog változott, megannyi eseményen keresztül mentem. Furcsa volt belemerengeni, milyen gyorsan is teltek a napok ezen az unalmas helyen. De sajnos a mi világunkban minden egyes ébredés lehetett az utolsó, ezért ki kellett használnunk a felkínálkozó lehetőségeket. Az erősebbé válás, a túlélés érdekében egyaránt.
Vissza az elejére Go down
Tiberio Grijan
Arrancar
Arrancar
Tiberio Grijan

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 50
Age : 29
Registration date : 2009. Apr. 10.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 77. Arrancar, Adán Scytacierto fracciónja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Espadak szobái - Page 6 Cl0te8000/10000Espadak szobái - Page 6 29y5sib  (8000/10000)

Espadak szobái - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Espadak szobái   Espadak szobái - Page 6 EmptyKedd Május 25, 2010 7:21 am

// Csak egy beszélgetés - Léón bemutatkozik //

Éppen a szobámban ültem miközben elgondolkoztam egy kicsit.
~ Beszélnem kéne egy kicsit Adán-nal hiszen ővele már régóta nem beszéltem. - gondoltam magamban miközben számítógépen játszottam a Resident Evil 2-vel. Gyorsan odamentem az egyik írógéphez, amivel elmentettem a játékot. Felkeltem lassan a székből a kelés nem ment könnyen mivel a hátam szörnyen fájt a sok üléstől ezért egy kicsit nyújtózkodtam. Amikor végeztem a hátam helyreállításával elindultam az 1. espada szobája felé. Miután bekopogtam az ajtaján így szóltam:
- Helló Adán! Jó látni téged. - jelentettem ki egy mosollyal az arcomon. Észrevettem, hogy valami újságot olvas a barátom, majd megkérdezte, hogy mi újság.
- Hát semmi éppen most játszottam a Resident Evil 2-vel már a nyugati irodában jártam benne. - osztottam meg Adán-nal jövetelem előzményeit. A legközelebbi szabad székre leültem és nemsokára az 1. espada mondott pár dolgot az emberek hülye viselkedéseiről.
- Hát igen egyet kel, hogy értsek veled. Én csak azt bírom az emberekben, hogy megcsinálták a Resident Evilt. - mondtam egy mosollyal az arcomon. Pár perccel később azt is elmondta az előléptetett espada, hogy 2 új társam is lesz.
- Na, az jó! Alig várom, hogy megismerjem őket. - tettem hozzá. Scytacierto megkínált a sütivel, amiből vettem 2 darabot.
- Amúgy mi az újoncok neve? - kérdeztem kíváncsiságból.
Vissza az elejére Go down
Adán Scytacierto
Privaron Espada
Privaron Espada
Adán Scytacierto

Férfi
Capricorn Rooster
Hozzászólások száma : 231
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2008. Dec. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Espadak szobái - Page 6 Cl0te15500/30000Espadak szobái - Page 6 29y5sib  (15500/30000)

Espadak szobái - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Espadak szobái   Espadak szobái - Page 6 EmptyKedd Május 25, 2010 8:09 am

// Csak egy beszélgetés - Léón bemutatkozik //

Először kicsit furcsa arccal tekintettem Tiberiora. Egyik szemöldökömet feljebb vontam a másiknál, s tátott szájjal bámultam a fracciónomra.
- Háháháhá!- nevettem el magamat végül, miközben a hasamat fogtam, de egy kis idő múlva visszafogtam a kedélyeket. Egy vigyorral kezdtem bambulni magam elé, majd halkan megszólaltam:
- Jó látni, hogy néhány dolog a régi maradt...
Bár a múltban még nem is sejtettem volna, hogy a 77. arrancar ilyen szintű fanatikusává vált annak a történet szálnak. Úgy véltem, mindannyiunknak meg voltak a maga szokásai, valószínűleg ez alól én sem voltam kivétel, elvégre állandóan könyveket írogattam, melyeknek sosem sikerült a végére jutnom.
- Igen, valószínűleg ez is nagy indok, amiért még életben hagytuk őket.- válaszoltam egy csöppet szórakozottan a barátom véleményére, az emberek előnyeinek jellemzését illetően. Végre volt valaki, aki evett a finomságból, amivel megkínáltam! Nem tudtam mit gondoltak az arrancarok, amikor egy kis édességgel borsoztam volna meg a társalgásunkat. Azért annyira nem voltam számító, hogy valamiféle mérget tegyek a sütikre, pedig egy-két illető szenvedések közepette bekövetkező halálát szívesen végig tudtam volna nézni. Ezen töprengések futottak át az agyamon, merengésemből pedig Tiberio zökkentett ki, hiszen érdeklődést tanúsított legújabb partnereink iránt.
- Nos, az egyikük El Arma Del Diablos. Titokzatos alak, de szimpatikus. Remélem azért a jövőben oldódni fog. Viszont, ama kerített hatalmába, miszerint nem lesznek gondok vele a feladataink teljesítése során.- jellemeztem az egyiküket, akivel már volt szerencsém találkozni korábban.
- A második férfi neve Léón del Barros. Róla még semmit nem tudok, elfelejtettem utána nézni az adatainak az LNIS-ben. Meg amúgy sem szeretem keverni a munkát a magánélettel, már ha nekünk van olyan egyáltalán.- közöltem cimborámmal, utána újból felkeltem az asztaltól. Zsebre vágtam a kezeimet, mialatt lassú léptekkel ismételten a konyhában kötöttem ki. Visszatértemkor egy üveg Coca Colát helyeztem az asztalra, három üvegpohárral. Ebből már sejthetett valamit Tiberio, elvégre annyira nem voltam hülye, hogy ne tudtam volna kiszámolni, ketten voltunk a helyiségben.
- Az ebédlős incidensünk óta rengetegszer ittam már Colát. Azt hiszem már teljesen rá vagyok kattanva. Olyan ez nálam, mint nálad a Resident Evil. Na jó, talán annyira még nem súlyos. Hehe!- kacagtam újra, majd öntöttem alárendeltemnek az üdítőből, valamint magamnak is. Nem kérdeztem meg kér-e, legfeljebb nem fog belőle inni.
- Mellesleg, Léón valószínűleg a mai nap alkalmából fog benézni hozzánk, ezért minden bizonnyal alkalmad lesz megismerni őt.- jelentettem ki.
Vissza az elejére Go down
Tiberio Grijan
Arrancar
Arrancar
Tiberio Grijan

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 50
Age : 29
Registration date : 2009. Apr. 10.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 77. Arrancar, Adán Scytacierto fracciónja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Espadak szobái - Page 6 Cl0te8000/10000Espadak szobái - Page 6 29y5sib  (8000/10000)

Espadak szobái - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Espadak szobái   Espadak szobái - Page 6 EmptyKedd Május 25, 2010 8:42 am

// Csak egy beszélgetés - Léón bemutatkozik //

Először Adán elmondta az új társ nevét, majd utána mondott róla pár érdekességet. A másik alaknak is megtudtam a nevét, de információt nem kaptam róla, mert a barátom elfelejtette megnézni.
- Na, nem baj majd megnézzük vagy, majd bemutatkozik és megtudunk róla pár dolgot. - tettem hozzá majd az 1. espada kiment a konyhába.
Kíváncsi vagyok az új tagra.
~ Remélem normális lesz, mert mostanában elég sok őrült alak kerül Las Noches-be. - futott végig az agyamon a gondolat. Adán kihozott egy Coca Colát amihez lerakott három poharat.
- Úgy látszik, többen leszünk. Csak nem Albert Wesker jön el ide? Hehehe! - tettem fel a költői kérdést nevetve. Ettől vágott egy érdekes fejet a barátom, amin én még egyet nevettem. Eztán Scytacierto megosztotta velem hogy a Coca Colára teljesen rákattant, amire én így szóltam:
- Hát igen még jó hogy összefutottál vele az ebédlőben. Mint ahogy én összefutottam a neten a Resident Evil-el.
Adán azt is megmondta, amire számítottam, hogy eljön az újonc ma.
- Na, akkor egy kicsit visszafogom magam, mert még elijesztem a sok Resident Evil-el. - jelentettem ki miközben hátradőltem a székben, s vártam.
Vissza az elejére Go down
Léón del Barros
Arrancar
Arrancar


Férfi
Hozzászólások száma : 22
Registration date : 2009. Nov. 06.
Hírnév : -2

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Espadak szobái - Page 6 Cl0te5000/10000Espadak szobái - Page 6 29y5sib  (5000/10000)

Espadak szobái - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Espadak szobái   Espadak szobái - Page 6 EmptySzer. Május 26, 2010 1:28 am

// Csak egy beszélgetés - Léón bemutatkozik //

- Váó, micsoda egy hely! – gondoltam magamban, ahogy Adán szobája felé indultam. Sajna még új voltam ezért útbaigazítást kellet kérnem. Az egyik arrancar monda merre is kell mennem. Mikor végre megérkeztem mielőtt kopogtam volna megéreztem egy másik személyt is a szobában. Gondolkodóba estem ki is lehet az. Biztos valameik társam. Na akkor menjünk.
~ Kop-kop ~
- Helo – köszöntem illedelmesen.
- A nevem Léón mától én és is a szolgálatodban állok Adán. - mondtam kicsit tán félelmetes hangon. Sajna nem vagyok valami jó a beszélgetésekben, de ha muszáj akkor muszáj. Láttam hellyel kínáltak ezért leültem. Elém volt helyezve egy pohár. Biztos engem vártak.
- Feltehetek egy kérdést? Mindegyik espada ilyen kedves vagy csak te? - mondtam Adánnak. Majd ránézetem a másik srácra. Hát ez nem igaz mintha kiköpött mása lenne a Blood+ egyik szereplőjének, csak a neve nem jutott eszembe. Gondolkodtam mi is a neve. Megvan emlékszem.
- Te, csak nem Haji vagy a Blood+-ból? - tettem fel hozzá egyik kérdésem.
Vissza az elejére Go down
Adán Scytacierto
Privaron Espada
Privaron Espada
Adán Scytacierto

Férfi
Capricorn Rooster
Hozzászólások száma : 231
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2008. Dec. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Espadak szobái - Page 6 Cl0te15500/30000Espadak szobái - Page 6 29y5sib  (15500/30000)

Espadak szobái - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Espadak szobái   Espadak szobái - Page 6 EmptySzer. Május 26, 2010 2:55 am

// Csak egy beszélgetés - Léón bemutatkozik //

Félig leereszkedett szemhéjaim a nyugodtságomat tükrözték, még akkor is, ha néha azt gondoltam, Tiberio már túlzásba vitte a rajongását. Egyik karomat az asztalra tettem, s egy öntelt mosollyal válaszoltam barátomnak, ki közben már kényelembe helyezte magát:
- Bölcs döntés...
Fel lehetett fedezni, valaki közeledett a folyosó felől, ezért árgus szemekkel bámultam az ajtót. Kopogás hallatszott, utána benyitott egy arrancar férfi. Az arcán egy ruhadarabot viselt, ezért szinte alig lehetett kivenni az arcából valamit. Rövid szürke hajjal, de láthatóan harcedzett testalkattal rendelkezett. Miután köszönt, az egyik üres székre mutattam.
- Üdvözöllek Léón! Fáradj beljebb, kérlek!- szólaltam meg. Úgy tűnt magától is rájött, már vártunk az érkezésére. Szemeimet oldalra fordítottam, próbáltam kifürkészni a 77. arrancar arckifejezését, hátha ki tudtam volna valamit olvasni partnerem mimikájáról. Azt állítják, az első benyomás igen sokat számít, viszont én nem ítéltem még meg egyetlen alakot sem csupán kinézetre.
- Önts egy kis üdítőt, ha kérsz! A süteményből is kiszolgálhatod magadat.- közöltem a fickóval. A kérdésére lehunytam szemeimet, majd halkan kacagtam egyet.
- Köszönöm a bókot. Megteszek minden tőlem telhetőt, hogy mások kedvében tudjak járni.- jelentettem ki.
- Nos, erről valószínűleg majd te magad fogsz tapasztalatokat szerezni.- feleltem a többi espadához kapcsolatos érdeklődésre. Természetesen nem akartam másokat lejáratni, esetleg rossz színben feltüntetni az új srác előtt. Tény, én nem tartottam mindegyiküket annak, sőt egyeseket kifejezetten unszimpatikusnak minősítettem a 10 legjobb közül. Ám a saját véleményemet ez esetben megtartottam magamnak, nem kívántam megnyilvánulni fracciónjaim előtt eme dologról. Tiberio már valószínűleg amúgy is tudta, némelyik "fivéremmel" és "nővéremmel" nem igazán találtam meg a közös hullámhosszot a múltban. A gondolkodásomból igen hamar sikerült kizökkennem, miután arra is ráébredtem, itt nem én vagyok a fő téma, sokkal inkább az újonnan befutott Léón. Ezután egy érdekes kérdést indítványozott hosszú hajú cimborám felé, mire eléggé érdekes arckifejezést tanúsítottam.
~ Hát, nem vagyok benne biztos, hogy Tiberio színészi pályára tévedt volna...~ merengtem el, csakhogy nem fűztem hozzászólást az elhangzott megjegyzéshez, ezt valószínűleg majd megteszi helyettem a 77. arrancar.
- Öhm, Léón! Tudnál nekünk mesélni egy-két dolgot magadról? Kitérhetsz bármire, amire akarsz. Múlt, jelen, jövőbeli célok, a jellemed, s a többi...- soroltam fel a kifejtendő információkat, amikre céloztam, mialatt ökölbe szorult kezemmel az államat támasztottam. Úgy éreztem, nem kellett tovább hablatyolnom, azt elég lesz azután, mikor már a legújabb alárendeltem befejezte a mondandóját.
Vissza az elejére Go down
Tiberio Grijan
Arrancar
Arrancar
Tiberio Grijan

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 50
Age : 29
Registration date : 2009. Apr. 10.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 77. Arrancar, Adán Scytacierto fracciónja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Espadak szobái - Page 6 Cl0te8000/10000Espadak szobái - Page 6 29y5sib  (8000/10000)

Espadak szobái - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Espadak szobái   Espadak szobái - Page 6 EmptySzer. Május 26, 2010 5:39 am

// Csak egy beszélgetés - Léón bemutatkozik //

Pár perc után már éreztem, hogy jön valaki. Az ajtónál kopogást lehetett hallani kíváncsian néztem a bejárat felé, mert úgy gondoltam, hogy jön az új társam és hirtelen be is nyitott az ajtón. Az arcát nem nagyon lehetett látni egy ruhadarabtól, de azt lehetett látni, hogy elég erős.
~ Úgy tűnik ez az újonc? Nos, nem tudom, hogy tényleg olyan erős amilyennek kinéz, de majd kiderül. - gondoltam magamban, s ittam egy kortyot az üdítőből, amit az 1. espada lerakott elém.
- Helló León! Én vagyok a másik fracción Tiberio Grijan. – köszöntem León-nak. A másik fracción is helyet foglalt, majd Adán kínálgatta őt pár dologgal. Az León azt hitte, hogy én vagyok a Blood + egyik szereplője.
- Nyugi nem vagyok Haji, de szerintem eléggé hasonlítok rá. – válaszoltam a 98-as arrancarnak.
~ Szerintem méltó fracciónja lesz Adán Scytacierto-nak. Lehet, hogy Adán személyesen is akarja látni az erejét ezért talán küzdeni fog vele egy barátságos harcot. - gondoltam magamban miközben vettem még egy darabot a sütikből. Hirtelen Adán megkérte a srácot, hogy meséljen valamit az előző életéről ez engem is nagyon érdekel ezért én is helyeseltem a dolgot.
- Ja, mesélj már egy kicsit magadról, ha nem gond. - kértem meg én is így biztatva León-t.
Vissza az elejére Go down
Léón del Barros
Arrancar
Arrancar


Férfi
Hozzászólások száma : 22
Registration date : 2009. Nov. 06.
Hírnév : -2

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Espadak szobái - Page 6 Cl0te5000/10000Espadak szobái - Page 6 29y5sib  (5000/10000)

Espadak szobái - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Espadak szobái   Espadak szobái - Page 6 EmptySzer. Május 26, 2010 7:14 am

// Csak egy beszélgetés - Léón bemutatkozik //

Adán kínálgatott sütivel és colaval, de nem igazán szeretem a sütit, ezért azt nem vettem. A cola jó lesz, de kérnem kellet hozzá szívószálat. Nem szerettem volna, ha látnák a maszkom.
- Kérlek Adán tudnál adni nekem hozzá szívószálat? - tettem fel hozzá a kérdést. Ezek után mind ketten arra kértek meséljek magamról, az életemről.
- Hát hol is kezdjem? Először is én szeretném megtudni mien idősek is vagytok? - kérdeztem még meg tőlük a monológom előtt.
- Tudjátok én már több mint 1000 éves vagyok. A legtöbb időmet hollow-ként éltem. Érdekes hollow voltam tudjátok meg. Én én vagyok azóta mióta emberként meghaltam. Halálom után találkoztam az igazi nővel, akibe teljesen beleszerettem. - miközben ezt mondtam, a bal szememből lecsurgott egy pár könny csepp. Tudtam, hogy egy harcos soha nem sírhat ezért is tartottam vissza.
- Az a lány volt az életem legjobb része. Csak az volt a baj, hogy ő ember volt én meg hollow. - biztos voltam benne, hogy furcsállani fogják ezért gyorsan folytattam.
- Az évek teltek én egyre erősebb lettem ő pedig egyre gyengébb és öregebb. A halálos ágyánál megígértem, egy nap olyan erőssé válok, hogy mindenki tisztelni fog engem. Ez a nap végre elérkezett! - mondtam ki valamivel vidámabb hangon, mint eddig.
- A kardomról nincs mit mondanom. Amint gyakorlatba bocsátkoztok velem megláthatjátok. - mondtam ki utolsó mondatom. Ezzel átadva nekik a szót.
Vissza az elejére Go down
Adán Scytacierto
Privaron Espada
Privaron Espada
Adán Scytacierto

Férfi
Capricorn Rooster
Hozzászólások száma : 231
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2008. Dec. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Espadak szobái - Page 6 Cl0te15500/30000Espadak szobái - Page 6 29y5sib  (15500/30000)

Espadak szobái - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Espadak szobái   Espadak szobái - Page 6 EmptySzer. Május 26, 2010 8:23 am

// Csak egy beszélgetés - Léón bemutatkozik //

Később Tiberio is alátámasztotta, nem abból a történetből származik, amire Léón gondolt.
~ Na azért! Kissé meg is lepett volna...~ gondoltam magamban, majd a 98. arrancar egy kérést intézett felém, ami egy szívószál ideszállítását foglalta magába.
- Egy pillanat, azonnal megnézem.- jelentettem ki. Nem volt kedvem megint, immáron harmadjára, a konyháig sétálni, ezért egy sonido segítségével juttattam el magamat a szekrényig, aminek kihúztam az egyik fiókját.
- Lássuk csak... Villa. Kanál. Kés. Olló? Ez meg mit keres itt? Na mindegy. Aha, meg is van!- turkáltam az eszközök között, de a végére megleltem a még felbontatlan szettet, melyben különböző színű csöveket lehetett felfedezni. A következő pillanatban már ismét a helyemen ültem, leraktam a poharak mellé a sok szívószálat.
- Tessék!- kínáltam a férfit. Régebbi alárendeltem is bátorítani kezdte Léónt, élete elregéléséről. Örömmel láttam, hogy Tiberio nem viselkedett ellenségesen legújabb társunkkal.
~ Ha barátok lesznek az sokkal könnyebbé teszi a munkánkat.~ merengtem, de Léón már el is kezdte a beszédet, amire erősen koncentráltam. Szomorúan hallottam, neki sem volt könnyű az idáig megtett út, viszont melyikünk mondhatott volna ilyet magáról? Valószínűleg senki, én legalábbis biztosan nem. Amin kissé meglepődtem, az a kora volt. Én nem tartottam még magamat túlságosan veteránnak, a saját, megközelítőleges 160 évemmel, na de 1000! Az már nem semmi lehetett. Egy ember és egy hollow szerelme... Soha nem hallottam ehhez foghatót. Tragikus, romantikus, mégis ironikus. A kardjáról nem kívánt tárgyalni, azt vallotta, majd megtudjuk, amint ütközetbe bocsátkozunk.
- Értem.- jelentettem ki egy komoly arckifejezéssel. Becsületére legyen mondva, majdnem minden dologra megadta a feleteket, amikre kíváncsi voltam, noha valódi erejét rejtélyben tartotta felénk nézve.
- Tiberio, kezdenéd a beszámolót, kérlek?! Nekem ugyanis rengeteg tisztázni valóm volna, azokat pedig szeretném a végére hagyni, nehogy addig elfelejts valami fontosat, vagy hasonló.- tekintettem rá szemeim sarkából az egyik fracciónomra, ezt követően hallgatag állapotba kerültem.
Vissza az elejére Go down
Tiberio Grijan
Arrancar
Arrancar
Tiberio Grijan

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 50
Age : 29
Registration date : 2009. Apr. 10.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 77. Arrancar, Adán Scytacierto fracciónja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Espadak szobái - Page 6 Cl0te8000/10000Espadak szobái - Page 6 29y5sib  (8000/10000)

Espadak szobái - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Espadak szobái   Espadak szobái - Page 6 EmptyCsüt. Május 27, 2010 6:06 am

// Csak egy beszélgetés - Léón bemutatkozik //

León elmondta, hogy milyen öreg és hogy szerelmes volt Hollow-ként egy nőbe. De a szerelem megint, mint sok esetben tragikus véget ért.
~ Gondolom milyen szívbemarkoló lehetett elveszíteni azt a lányt, mint ahogy a Resident Evilben Rebecca Chambersnek elveszítette Richard Aikent az is elég szomorú dolog volt szegény Rebecca és szegény León. - gondoltam magamban.
- Szomorú dolog elveszíteni egy hozzák közel álló személyt. - mondtam ki ezeket a szavakat amivel együtt érzésemet mutattam ki. Adam eztán megkért, hogy kezdjem én a dolgot.
Nos, én 164 éves vagyok a halálom az úgy történt, hogy szépen úgy mond agyonlőttek. Egy nagy cégnél dolgoztam ahol sok embert öltem, meg hogy feljebb lépjek a ranglétrán. Nos, ezek voltak a rossz cselekedeteim. Amúgy most már teljesen megjavultam. Én is elég sok hozzám közel álló személyt vesztettem el. - mondtam az utolsó mondatot kicsit halkan.
- Na, akkor most te következel Adán. - jelentettem ki majd elővettem a csodálatos Resident Evil útmutatómat és megnéztem benne pár dolgot mielőtt barátom az 1. espada elkezdi a mesélést.
Vissza az elejére Go down
Eliziana Aberquero
Espada
Espada
Eliziana Aberquero

nő
Cancer Pig
Hozzászólások száma : 167
Age : 112
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Registration date : 2010. Jun. 22.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: Quinta Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Espadak szobái - Page 6 Cl0te21950/30000Espadak szobái - Page 6 29y5sib  (21950/30000)

Espadak szobái - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Espadak szobái   Espadak szobái - Page 6 EmptySzomb. Júl. 10, 2010 8:47 am

[----Végre... végre... végre találkozom Cehalus-samával *.*----]

Végre visszaértem a emberek világából és sikeresen kipakoltam minden általam vett dolgot az ágyamra. Ezután következett a szortírozás. Plüssök szanaszét, írószerek az asztalra... ajándék... ajándék a.... Ezt el kéne vigyem most rögtön. Egy pillanatig még gondolataim üres tengerébe merülve álltam a szobám közepébe kezemben a magasra emelt ajándékkal. Mikor sikerült visszatérnem a józan ész alkotta világba, már ki is léptem az ajtón. Igaz annak köszönhetően, hogy azt sem tudtam, hogy merre kell menni sikeresen eltévedtem. Pár arra járkáló személyt megkérdeztem, míg úgy ahogy sikerült elkeverednem az óhajtott szoba ajtajáig. Perekig csak álltam és bambultam, mint borjú az új kapura. Nem tudtam, hogy mit tegyek. Bemerjek-e kopogni vagy sem? És ha nincs is itthon? Vagy ha éppen megzavarom? vagy... vagy... áhh... inkább bekopogok. Jobb kezemet lassan felemeltem és kopogtam. Ez viszont idegességemben erősebbre sikeredett, mint amilyennek szántam és a kezem az ajtón készakarva nagyokat döndült. A szívem már a torkomban dobogott. Most mi lesz? biztos megszid. Főleg ha olvasott vagy aludt. Milyen szörnyűséget tettem. Hogy lehetek ennyire idióta. Legszívesebben megint a fejbelövéssel próbálkoznék, de az nem segítene rajtam most. Ráadásul azt sem tudom, hogy Cephalus-sama hogy néz ki... és ha nem is ő lakik itt és én zaklattam valamelyik másik espadat... Biztos kinyírnak... most már biztos...
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Eliziana_Aberquero
Cephalus Ó-Madaidhín
Espada
Espada
Cephalus Ó-Madaidhín

Férfi
Hozzászólások száma : 64
Registration date : 2009. Jan. 09.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: 10. Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Espadak szobái - Page 6 Cl0te22000/30000Espadak szobái - Page 6 29y5sib  (22000/30000)

Espadak szobái - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Espadak szobái   Espadak szobái - Page 6 EmptyCsüt. Júl. 15, 2010 3:41 am

//Végre találkozom a fracciónommal *.*//

*Jólesően terül el ágyán, a plafont bámulva. Nem gondolta volna, hogy ilyen egyszerűen el sikerül intéznie azt, hogy ne kelljen más lakrészbe költöznie espadaként... Jól megvan ő a mostani kis rókaüregében. Ráadásul így megspórolja az esetleges kellemetlenségeket, melyek az átpakolással járnának együtt - például egy-egy kósza fonalgombolyag megszökését nagyközönség előtt... Vagy éppen a "segítő" kezek által (természetesen puszta véletlenül) leleplezett és fél percen belül nyilvánosságra hozott hobbiját. Bár ezt egymaga is képes lenne szerencsétlensége folytán elintézni, szóval mindenkinek jobb így. Hajh, ha kiderülne, hogy szabadidejében a 10. espadának az a legnagyobb gondja, hogy nincs megfelelő barna árnyalatú pamutfonala a Slarinnak szánt kacsás pulcsihoz! Valószínűleg mindkettejüket rögtön több nagyravágyó arrancar megtámadná azzal a felkiáltással, mekkora puhány lehet az, aki hímnemű létére szeret női munkát végezni... Slarint pedig azért, mert aki tényleg az ötödik legerősebb, nem hordhat ilyen cukiságokat, így egyértelműen tisztességtelenül jutott pozíciójához, vagyis bárki számára legyőzhető.
Ehhez hasonló gondolatok kavarognak fejében, majd eszébe jut, hogy még mindig nem fejezte be az egyik régi keresztszemesét... Neki is áll rögtön turkálni ágya alatt a munkadarab után kutatva lelkesen - alig telik pár percbe, és meg is találja a leszámolható mintába tekert vásznat, osztott szálú fonalak tömkelegét és tűket -, kis szerencsétlenkedés után pedig már folytatja is a mintát ott, ahogy hónapokkal ezelőtt abbahagyta. Hiába, azt a kacsafigurás pulóvert egyszerűen muszáj volt megkötni Slarinnak, mielőtt befejezte volna már elkezdett munkáját! Bár még mindig sajnálkozva gondol vissza arra, hogy vissza kellett bontania a norvégmintás-rénszarvasos darabot, mert kiderült közben, hogy az ajándékozott nem szereti a szóban forgó állatokat... Viszont a lényeg úgyis az, hogy legalább egy kicsit látszott espada-társán, hogy tetszik neki a pulcsi, és remélhetőleg szívesen hordja is, tehát már megérte elkészíteni az ajándékot! *.*
Aztán hirtelen kisebb szívrohamot kap a váratlan kopogás hallatán. Hiszen nem is várt vendégeket... Vagy mégis? Gondolatai végig azon járnak, ki lehet a látogató, mialatt villámgyorsan - és kisebb káoszt okozva ezzel az ágy alatt katonás sorrendben álló fonalak közt - bedobja "rejtekhelyére" hímzését. Végül aztán egy hangos "Azonnal!" kiáltást követően az ajtóhoz pattan zavartan elvörösödött arccal, az utolsó rebellis kedvű gombolyagot is visszarúgva helyére.*
- Szép napot, kisasszony!
*Üdvözli az ajtóban ácsorgó fiatal(nak tűnő - az arrancarokban ilyen téren nem lehet megbízni >.>) lányt, és gyorsan végigfut rajta tekintete, majd arcán halvány mosolyával felteszi kérdését.*
- Megtudhatnám, mi járatban van errefelé?
Vissza az elejére Go down
Eliziana Aberquero
Espada
Espada
Eliziana Aberquero

nő
Cancer Pig
Hozzászólások száma : 167
Age : 112
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Registration date : 2010. Jun. 22.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: Quinta Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Espadak szobái - Page 6 Cl0te21950/30000Espadak szobái - Page 6 29y5sib  (21950/30000)

Espadak szobái - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Espadak szobái   Espadak szobái - Page 6 EmptyCsüt. Júl. 15, 2010 6:04 am

[----Végre... végre... végre találkozom Cehalus-samával *.*----]


A meglepetésemet még csak titkolni sem tudtam volna. Elképesztett a férfi aki az orrom előtt állt miután kinyitotta az ajtót. Ráadásul még udvarias is. Egy ideig még bambultam rá és csak tátogtam. Nagyon nehéz volt rábírni a hangszálaimat arra, hogy megmozduljanak.
-A ne...nevem E...Eliziana Aberquero. 33.as szá...számú arrancar. É...Én lennék az ön fracciónja Cephalus-sama.
Mondtam idegesen és a végére sikerült teljesen belepirulnom. Szinte teljesen kiürült a fejem, semmilyen értelmes dolog nem volt arra vonatkozóan, hogy mi legyen a következő lépés.
-Má...már sokat hallottam önről, mindenfélét... és ho...hoztam egy kis a...ajándékot. Re...mélem tetszeni fog.
Nyújtottam oda remegő kézzel a csomagot a férfinak. Szerencsére, még azelőtt átveszi mielőtt az minden tartalmával a földre esne. Nem is tudom, hogy mit csinálnék, ha tönkretenném az ajándékot. Biztos, hogy az öngyilkosság valamelyik fajtáját választanám ki, ami még az arrancarokra is hatásos. Igaz erre azelőtt kellett volna gondolnom, hogy átadom az ajándékot. Vagy még azelőtt, hogy idejövök, mert így már van okom arra, hogy ne tegyem meg...
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Eliziana_Aberquero
Ajánlott tartalom




Espadak szobái - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Espadak szobái   Espadak szobái - Page 6 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Espadak szobái

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
6 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Off :: Csevegő :: Archív-