-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Espadak szobái

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Tadeo Dellomeurtre
Privaron Espada
Privaron Espada
Tadeo Dellomeurtre

Férfi
Sagittarius Snake
Hozzászólások száma : 175
Age : 34
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2008. Sep. 14.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: 106. Privaron Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Espadak szobái Cl0te25500/30000Espadak szobái 29y5sib  (25500/30000)

Espadak szobái _
TémanyitásTárgy: Espadak szobái   Espadak szobái EmptyVas. Szept. 28, 2008 5:21 am

Mindenkinek van egy külön hálóterme, amiben azt csinál amihez csak kedve van...
Lehet falat bontani, szobát átrendezni vagy kipuculni...csak az épület egészségére kéne vigyázni! Na, meg senki se szeretné, ha Aizen sama teája kilöttyenne és kapnánk egy békepárti Tousen-t vagy sunyi Gin-t a képünkbe bosszúállás céljából!

Jó pihenést minden espadanak!^^
Vissza az elejére Go down
Tadeo Dellomeurtre
Privaron Espada
Privaron Espada
Tadeo Dellomeurtre

Férfi
Sagittarius Snake
Hozzászólások száma : 175
Age : 34
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2008. Sep. 14.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: 106. Privaron Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Espadak szobái Cl0te25500/30000Espadak szobái 29y5sib  (25500/30000)

Espadak szobái _
TémanyitásTárgy: Re: Espadak szobái   Espadak szobái EmptyVas. Szept. 28, 2008 5:42 am

Békésen ücsörögtem a szobámban és épp azon gondolkodtam hogyan kéne átforgatni a szobát, mert már nagyon untam a jelenlegi kinézetét...
Megunva az agyalást felvettem egy újságot, amit Tousen pakolt le már két napja az asztalra. Érdekfeszítő hírek voltak benne az emberek világából. Kicsit fintorogva,de elkezdtem olvasgatni, hátha lesz találok valami érdekeset is a cikkek között. Épp egy halálos baleset hírét olvastam, amikor ordibálást hallottam a folyosóról. Már megszoktam, hogy Seshou állandóan ezt csinálja még közlekedés közben is, úgyhogy továbbra is nyugodtan lapoztam az újságot. Azonban az említett espada nem elhaladt a szobám előtt, hanem ajtóstul berontott. Nem nagyon tudott izgatni a heves természete, úgyhogy csak fél szemmel pillantottam fel és könyveltem el, hogy új ajtóra lesz szükségem.
-Megint minek köszönhetem a látogatásod?-kérdeztem rezzenéstelen arccal még mindig az újságot olvasva.
Vissza az elejére Go down
Ikoda Seshou
Espada
Espada
Ikoda Seshou

Férfi
Virgo Dog
Hozzászólások száma : 11
Age : 29
Registration date : 2008. Sep. 24.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 110. Privaron espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Espadak szobái Cl0te7500/15000Espadak szobái 29y5sib  (7500/15000)

Espadak szobái _
TémanyitásTárgy: Re: Espadak szobái   Espadak szobái EmptyVas. Szept. 28, 2008 6:03 am

Ahogy a folyosókat járta egy furcsa kiírást pillantott meg, miszerint segíteni kellene valakinek a szobarendezésben. Már ment is, mivel szeretett volna egy jó kis bulit. Szokásához híven nagy hanggal ment a folyosón, és mikor megérkezett ajtóstól rontott a szobába.
-Üdv, á semmi, csak segítenék a rendezkedésben.-mondta furcsa iróniával a hangjában, majd hozzátett még valamit.-hiszen tudod, én csupa szívjóság vagyok.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Masaru
10. Osztag
10. Osztag
Sierashi Masaru

Férfi
Leo Dog
Hozzászólások száma : 66
Age : 29
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: 0. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Espadak szobái Cl0te7000/15000Espadak szobái 29y5sib  (7000/15000)

Espadak szobái _
TémanyitásTárgy: Re: Espadak szobái   Espadak szobái EmptyVas. Szept. 28, 2008 6:27 am

- Akkor én egy másik Seshou-t ismerek.
*Szólal meg az espada háta mögött vigyorogva Alegra. Szokásához híven a bal szemét eltakaró maszkját vakargatja, miközben a falnak támaszkodik. A Seshou által keltett zajt kihasználva követte viszonylag észrevétlenül.*
- Ekkora hangzavarban azt se vennéd észre, ha elvágná valaki a torkodat hátulról.
*Jegyzi meg komoly hangra váltva, mialatt bemutató gyanánt letépi a medált nyakláncáról, hirtelen megjelenő zanpakuto-ját pedig egyenesen Seshou nyakának szegezi. Miután ezzel végzett, leereszti a kardot, és markolatát hozzáérinti a lánchoz, így visszaváltoztatva azt. Arckifejezése ezalatt semmit sem változik - ugyanolyan unott képet vág, mint általában.*
- Te meg mit olvasol?
*Pillant végül a Tadeonál lévő újságra.*
Vissza az elejére Go down
Tadeo Dellomeurtre
Privaron Espada
Privaron Espada
Tadeo Dellomeurtre

Férfi
Sagittarius Snake
Hozzászólások száma : 175
Age : 34
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2008. Sep. 14.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: 106. Privaron Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Espadak szobái Cl0te25500/30000Espadak szobái 29y5sib  (25500/30000)

Espadak szobái _
TémanyitásTárgy: Re: Espadak szobái   Espadak szobái EmptyVas. Szept. 28, 2008 7:00 am

Seshou utolsó mondata után, majdnem hátraestem a döbbenettől,de látszólag nyugodt maradtam. Nem foglalkozva a hirtelen feltűnő Alegra-val és erődemonstrációjával továbbra is olvasgatom az újságot.
-Te meg mit olvasol?-vágta hozzám a kérdést.
-Valami Tousen által itthagyott szennylapot.-nézek fel egy pillanatra a lapról. Némi csend következett hiszen nem láttam értelmét tovább beszélni. Seshou agya egyre jobban kezdett eldurranni,de a dührohamai sosem tudtak meghatni.
-Én nem hagytam kint semmilyen feliratot, hogy segítséget kérnék...nem tudom ki volt ilyen humoros,de nyugodtan elmehettek. Nem szorulok szánalomra.-lapoztam egyet a monoton hangvételű szövegem befejeztével. Seshou mérgesen kapta ki az újságot és pedig kifejezés nélküli arccal vártam, hogy mit fog megint kiabálni a fülembe...
Vissza az elejére Go down
Ikoda Seshou
Espada
Espada
Ikoda Seshou

Férfi
Virgo Dog
Hozzászólások száma : 11
Age : 29
Registration date : 2008. Sep. 24.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 110. Privaron espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Espadak szobái Cl0te7500/15000Espadak szobái 29y5sib  (7500/15000)

Espadak szobái _
TémanyitásTárgy: Re: Espadak szobái   Espadak szobái EmptyVas. Szept. 28, 2008 7:13 am

Ahogy Alegra az erejét fitogtatta, és Seshou védekezésének hatékonyságában kételkedett, ő Tadeo kezéből kapta ki az újságot, amiben egy Seshou számára mesés halálesetről írtak.
-Egyébként Alegra, mielőtt elvágnák a torkomat, már halott lenne, ne felejtsd el ki vagyok.
Mondta ezzel kissé nagyképűen az erejére célozva, majd Tadeora nézett, és arrébrúgta az asztalt, ami mögött ült.
-Kezdhetünk pakolni?-kérdezte tőlük ismét irónikusan.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Masaru
10. Osztag
10. Osztag
Sierashi Masaru

Férfi
Leo Dog
Hozzászólások száma : 66
Age : 29
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: 0. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Espadak szobái Cl0te7000/15000Espadak szobái 29y5sib  (7000/15000)

Espadak szobái _
TémanyitásTárgy: Re: Espadak szobái   Espadak szobái EmptyVas. Szept. 28, 2008 7:41 am

- Az emberekről szól? Fujj.
*Grimaszol alig láthatóan. Az espada tagjai közül talán Alegra utálja az emberi világ minden egyes kis darabkáját... Mindenesetre a haláleset hírének örült. Az meg sem fordul fejében, hogy valamikor ő is ember volt...
Nem törődik Seshou dühöngésével - egyrészt túl régóta ismeri már ahhoz, hogy meghassa az ordítozás. Másrészt pedig két fracciónján, Lalán és Lilyn edződött türelme, így az ingerküszöb folyamatosan felfelé tolódik nála... Bár elég bosszantó, hogy nincs egy nyugodt perc sem a környéken...*
- Pakolni? Mi lesz itt?
*Kérdez ismét, Seshou öntelt megjegyzését füle mellett elengedve. A társalgás elejéről ugyanis lemaradt, így nem hallott Tadeo szobájának átrendezéséről...*
Vissza az elejére Go down
Tadeo Dellomeurtre
Privaron Espada
Privaron Espada
Tadeo Dellomeurtre

Férfi
Sagittarius Snake
Hozzászólások száma : 175
Age : 34
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2008. Sep. 14.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: 106. Privaron Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Espadak szobái Cl0te25500/30000Espadak szobái 29y5sib  (25500/30000)

Espadak szobái _
TémanyitásTárgy: Re: Espadak szobái   Espadak szobái EmptyVas. Szept. 28, 2008 7:56 am

-Még nem fejeztem be...-tűröm türelmesen, hogy kitépi a kezemből Seshou az újságot.-Ha zavart csak szólnod kellett volna!-állok fel nagyot nyújtózva az ágyamról.
-Kezdhetünk pakolni?-rúgott bele az asztalba.
-Felőlem...de azt kézzel szokás és nem lábakkal!-
-Az emberekről szól? Fujj.-hallatszott halkan Alegra reakciója az újságcikkre.-Pakolni? Mi lesz itt?-
-Unalmasnak találtam a mostani helyzetet...gondoltam átrendezem.-békésen odasétálok az ablakhoz és kinézek rajta.
-Mit hova? Nem érek rá egész nap...-morgott Seshou
-Én viszont sehová se sietek. Mint már említettem nincs szükségem segítségre, így nem szükséges, hogy önszántad ellenére itt robotolj.-bámulom tovább a sötét égboltot teljes nyugalomban.
Vissza az elejére Go down
Ikoda Seshou
Espada
Espada
Ikoda Seshou

Férfi
Virgo Dog
Hozzászólások száma : 11
Age : 29
Registration date : 2008. Sep. 24.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 110. Privaron espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Espadak szobái Cl0te7500/15000Espadak szobái 29y5sib  (7500/15000)

Espadak szobái _
TémanyitásTárgy: Re: Espadak szobái   Espadak szobái EmptyVas. Szept. 28, 2008 8:04 am

Seshou felmordult, amiért Tadeo nem mondta el hogy minek hova kellene kerülnie, és csak felfogta az asztalt és az ablak alá tette. felvett egy a földön heverő koponyát és rátette.
-Ez olyan "emberséges" nem?-kérdezte Alegratól, mivel szemmel láthatóan emberi csolt volt, amit az előbb a kezében tartott. Az asztal biztosan jó helyen lessz ott, ezárt a két fotelt vette célba. Az asztal mellé helyezte őket majd kérdően Tadeora nézett.
-Már lakberendezésben is tehetséges vagyok.
Vissza az elejére Go down
Kame Roshy
Bannolt/Halott
Bannolt/Halott
Kame Roshy

Férfi
Cancer Horse
Hozzászólások száma : 6
Age : 33
Registration date : 2008. Sep. 11.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Espadak szobái Cl0te10000/20000Espadak szobái 29y5sib  (10000/20000)

Espadak szobái _
TémanyitásTárgy: Re: Espadak szobái   Espadak szobái EmptyVas. Szept. 28, 2008 8:12 am

Roshy a szóbáját rendezgette mikor észre vette hogy a falon nincs semmi.
-Na akkor ez jó lesz.
Roshy befestete a falakat feketére. Majd a berendezést arrébb pakolgatta. Majd kiment egy kicsit a szóbából. ~de jó még senkit nem ismerek itt de majd megismerek egy két emberkét. Majd kiült a szóbája elé és énekelgetet és egy kavicssal szórakozot.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Masaru
10. Osztag
10. Osztag
Sierashi Masaru

Férfi
Leo Dog
Hozzászólások száma : 66
Age : 29
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: 0. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Espadak szobái Cl0te7000/15000Espadak szobái 29y5sib  (7000/15000)

Espadak szobái _
TémanyitásTárgy: Re: Espadak szobái   Espadak szobái EmptyVas. Szept. 28, 2008 8:20 am

- Értem.
*Bólint a választ hallva, majd hozzáfűzi:*
- A változatosság gyönyörködtet, mi?
*Még mindig ugyanúgy a falnak támaszkodik, mint feltűnésekor. Ő aztán nem fog segédkezni - legfeljebb abban, hogy néhány, Seshou által elrugdosott bútort elkapjon, mielőtt összetörnének...*
- Ilyen formában még jól is néznek ki az emberek...
*Vigyorodik el, amikor meglátja a koponyát.*
- Csak az én szobámat ne rendezd át...
*Jegyzi meg Seshou újabb nagyképű kijelentése után.*
- Az kell még neked?
*Fordul Tadeo felé, az előbbi koponyára mutatva.*
Vissza az elejére Go down
Tadeo Dellomeurtre
Privaron Espada
Privaron Espada
Tadeo Dellomeurtre

Férfi
Sagittarius Snake
Hozzászólások száma : 175
Age : 34
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2008. Sep. 14.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: 106. Privaron Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Espadak szobái Cl0te25500/30000Espadak szobái 29y5sib  (25500/30000)

Espadak szobái _
TémanyitásTárgy: Re: Espadak szobái   Espadak szobái EmptyVas. Szept. 28, 2008 8:32 am

-Már lakberendezésben is tehetséges vagyok.-
-Saját bevallásod szerint miben nem?-nézem még mindig a tájat nem foglalkozva a szobát rendezgető Seshou-val.
-A változatosság gyönyörködtet, mi?-
-Inkább az unalom késztet rá mint a gyönyör...felőlem meg is poshadhatna a szoba,de ha egész nap ezt kell néznem már kezd túlzottan untató lenni.-céloztam burkoltan arra, hogy semmi dolgom sincs mostanában, még egy kisebb küldetés sem.
-Az kell még neked?-fordult felém Alegra a koponyára pillantva megrázom a fejem.
-Nem. Van még bőven...abban a szekrényben!-mutatok jobb oldalamra egy nagyobb szekrény felé.-Régebben kiástunk pár sírt. Még maradt bőven csontváz.-
-Cöh!-horkant fel ezen kicsit Seshou, akit láthatóan hidegen hagyott, hogy élő vagy halott emberről fecsegnek.
-Semmi sem történik odaát?-kérdezem háttal a falat támasztó Alegra-t.
Vissza az elejére Go down
Kame Roshy
Bannolt/Halott
Bannolt/Halott
Kame Roshy

Férfi
Cancer Horse
Hozzászólások száma : 6
Age : 33
Registration date : 2008. Sep. 11.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Espadak szobái Cl0te10000/20000Espadak szobái 29y5sib  (10000/20000)

Espadak szobái _
TémanyitásTárgy: Re: Espadak szobái   Espadak szobái EmptySzomb. Okt. 04, 2008 12:00 am

Roshy fogta magát és vissza ment a szóbájába. Meglátta régi gitárját amit belevágot a falba.
-Na ez így lesz, amoda mit tegyek?
Majd Roshy elővett egy képet amin ő volt és a Slipknot tagjai.
-De régi kép ez de mi van velük mostanában hova kerültek? Mindegy nem érdekel.
Roshy folytata a dekorációt tovább. Mikor befejezte akkor ment egy kicsit szórakozni.
Vissza az elejére Go down
Retsu Aigoro
Privaron Espada
Privaron Espada
Retsu Aigoro

Hozzászólások száma : 84
Tartózkodási hely : A kényelmes ágyikó XD
Registration date : 2008. Sep. 14.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 2. Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Espadak szobái Cl0te15000/30000Espadak szobái 29y5sib  (15000/30000)

Espadak szobái _
TémanyitásTárgy: Re: Espadak szobái   Espadak szobái EmptySzomb. Okt. 04, 2008 10:05 am

*Éppen a szobámban pihentem mikor a többi espada megtörte a csendet. A hangokból kivettem, hogy Alegra, Sesshou és Tedeo csapja a zajt. Nyugodtan sétáltam ki.
-Halljátok? Nem lehetne halkabban?- kérdeztem higgadtan. Nem sokszor voltam dühös, de akkor nagyon.
-Alegra! Az hittem legalább te nem vagy ilyen idióta.- jegyeztem meg csalódottan majd nagyot nyújtóztam.
~Istenem, még egy ilyen idióta bandát... Kikkel vagyok összezárva...- gondoltam majd beletörődve sóhajtottam egy nagyot..
-Három espada kell egy szoba berendezésére? Hát ez elég gáz...
Vissza az elejére Go down
Kazuo Sachiaru
Shinigami
Shinigami
Kazuo Sachiaru

nő
Gemini Pig
Hozzászólások száma : 80
Age : 40
Tartózkodási hely : Las Noches ~ Szobám ~ Játszóházam // Karakura town
Registration date : 2008. Sep. 09.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Espadak szobái Cl0te5000/15000Espadak szobái 29y5sib  (5000/15000)

Espadak szobái _
TémanyitásTárgy: Re: Espadak szobái   Espadak szobái EmptyVas. Okt. 05, 2008 1:38 am

*Sierra épp a szobályából lépett ki, mikor meghallotta az ordibálást a folyosó másik végéből. Gondolta utána jár, hogy mi folyik arra, ezért elindult. Nem sietett, szép lassan haladt. Mikor odaért, látta, hogy nem ő az első.*
- Sziasztok. Hát itt meg mi a fene folyik már megint?
*Kezte faggatni a többieket. Miután megtudta, hogy eredetileg szobát rendeznének, csak sóhajtott egyet.*
- Jajj, szivecskéim. Hogy lehettek ennyire balfékek? Még jó hogy nem hívtok belső építészt, meg egy csapat építőmunkást.
*Mondta nyugodtan. Nem értette, hogy hogy lehetnek ennyire szerencsétlenek, hogy egy szobát nem tudnak berendezni. Ráadásul a szoba még csak nem is olyan nagy. Legalábbis Sierra szobájához képest kisebb.*


A hozzászólást Sierra Montero összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Okt. 05, 2008 1:46 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Tadeo Dellomeurtre
Privaron Espada
Privaron Espada
Tadeo Dellomeurtre

Férfi
Sagittarius Snake
Hozzászólások száma : 175
Age : 34
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2008. Sep. 14.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: 106. Privaron Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Espadak szobái Cl0te25500/30000Espadak szobái 29y5sib  (25500/30000)

Espadak szobái _
TémanyitásTárgy: Re: Espadak szobái   Espadak szobái EmptyVas. Okt. 05, 2008 1:42 am

-Halljátok? Nem lehetne halkabban?-jön be Retsu is a szobámba.
-Neked is szép napot Aigoro!-dobom hátra fagyos válaszom a vállaim felett.
-Alegra! Az hittem legalább te nem vagy ilyen idióta.-
-Ha már nyújtózkodni van kedved...nem vinnéd ki innen Seshou-t?-húztam fel az egyik szemöldököm a nemleges választ várva.
-Te engem csak ne küldözgess sehová se!-lök meg hátulról Seshou. A kezeit lehámozva magamról, teljes nyugalom megfordulok az espada-k felé.
-Nem küldtelek el, Seshou. Csak gondoltam ráférne Aigoro-ra egy kis reggeli torna!-igazítom meg a ruhámat, továbbra se mutatva semmilyen érzelmet az arcomon.-Ami a hangerőt illeti...-ásítok egyet.-Elnézést!-kérek bocsánatot a többiektől, akik láthatóan majd elaludnak az unalomtól.-A hangerőt jelenleg csak egy espada alakította ki. Alegra csak megfigyelő...de nem hinném, hogy rászorulna a segítségemre.-legyintek egyet.
-Sziasztok! Hát itt meg mi a fene folyik már megint?-Sierra felbukkanására egy sóhajjal válaszoltam.
- Jajj, szivecskéim. Hogy lehettek ennyire balfékek? Még jó hogy nem hívtok belső építészt, meg egy csapat építőmunkást.-
-Felesleges pénzkidobás lenne!-veszem fel az újságot az asztalról és indulok el az ajtó felé.
-Te meg hova a picsába mész?-kapott megint agybajt Seshou.
-Ilyen körülmények között nem lehet olvasni!-
-Mekkora egy tapló vagy...-engedi el ezt a mondatot Alegra a maszkját vakarászva.
-Meglehet...-vonok vállat és lépek el Aigoro mellett.
-DE AKKOR MINEK RENDEZZEM ÁT A SZOBÁDAT,HA ITT SE VAGY? GYERE VISSZA, TADEO!-őrjöngött jó pár bútort eldobva Seshou.
-Kell majd jó pár új bútor...-jegyeztem meg a lépcsőn lefelé haladva.
Vissza az elejére Go down
Retsu Aigoro
Privaron Espada
Privaron Espada
Retsu Aigoro

Hozzászólások száma : 84
Tartózkodási hely : A kényelmes ágyikó XD
Registration date : 2008. Sep. 14.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 2. Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Espadak szobái Cl0te15000/30000Espadak szobái 29y5sib  (15000/30000)

Espadak szobái _
TémanyitásTárgy: Re: Espadak szobái   Espadak szobái EmptyVas. Okt. 05, 2008 1:55 am

-Ha már nyújtózkodni van kedved...nem vinnéd ki innen Seshou-t?-húzta fel az egyik szemöldökét a nemleges választ várva.
-Te engem csak ne küldözgess sehová se!-lök meg hátulról Seshou. A kezeit lehámozva magáról.
-Nem küldtelek el, Seshou. Csak gondoltam ráférne Aigoro-ra egy kis reggeli torna!-igazította meg a ruháját.
-Ohh ennyire látszik, hogy most ébredtem?- kérdeztem kicsit sértőn.
-Sziasztok! Hát itt meg mi a fene folyik már megint?-Sierra felbukkanására egy sóhajjal válaszoltam.
- Jajj, szivecskéim. Hogy lehettek ennyire balfékek? Még jó hogy nem hívtok belső építészt, meg egy csapat építőmunkást. *Mikor megláttam Sierrát sóhajtottam egy nagyot.
-Na mégegy tökfej érkezett. Szia SZÍVECSKÉM.- mondtam a szívecskémet kiemelve.
Vissza az elejére Go down
Kazuo Sachiaru
Shinigami
Shinigami
Kazuo Sachiaru

nő
Gemini Pig
Hozzászólások száma : 80
Age : 40
Tartózkodási hely : Las Noches ~ Szobám ~ Játszóházam // Karakura town
Registration date : 2008. Sep. 09.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Espadak szobái Cl0te5000/15000Espadak szobái 29y5sib  (5000/15000)

Espadak szobái _
TémanyitásTárgy: Re: Espadak szobái   Espadak szobái EmptyVas. Okt. 05, 2008 7:28 am

*Tadeo stílusán kicsit meglepődött, hogy ott hagyja a vendégeit a szobájában. Hirtelen elkezd mosolyogni, mert eszébe jutott egy nagyon jó ötlet. Retsu köszönését figyelembe se vette.*
- Aki szeretne a következő akcióban részt venni, az jelentkezzen.
*Nem várta meg, amíg valaki jelentkezik, így folytatta tovább.*
- A terv az lenne, hogy a szobában mindent cseréljünk le rózsaszínre. Olyan komor ez a szoba... Legalább viszünk bele egy kis életet. Van is nálam néhány dolog, ami ehhez kell.
*Húzott ki a zsebéből néhány ecsetet, és ollót, valamint egy kevés anyagot.*
- Hm... Ez valószínűleg nem lesz elég, de megoldjuk. Valaki elszaladhatna egy kis festékért.
*Merült bele monológjába, aztán mosolyogva Retsura nézett.*
- Retsu drágám, ez a feladat pont neked lett kitalálva. Na, siess, és hozd azt a rózsaszín festéket.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Masaru
10. Osztag
10. Osztag
Sierashi Masaru

Férfi
Leo Dog
Hozzászólások száma : 66
Age : 29
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: 0. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Espadak szobái Cl0te7000/15000Espadak szobái 29y5sib  (7000/15000)

Espadak szobái _
TémanyitásTárgy: Re: Espadak szobái   Espadak szobái EmptyVas. Okt. 05, 2008 8:49 am

*Seshou ordítozása, úgy tűnik, nem csak őt zavarta fel - hamarosan ugyanis feltűnik Retsu is...*
- Én is örülök a viszontlátásnak.
*Válaszol a csalódott szavakra. Már nem tudja felbosszantani magát olyan apróságokon, hogy idiótának titulálják, néhány évvel ezelőtti önmagához képest...*
- Tévedsz. Én csak itt állok, és magamban röhögök a szerencsétlenkedéseiken.
*Fűzi hozzá, mialatt fejével a Tadeo-Seshou páros felé int. Nem foglalkozik azzal, hogy mit fog tenni a másik kettő Alegra megjegyzését hallva. Egyelőre abban reménykedik, hogy megfelelően lefoglalják egymást. Ha meg nem, hát majd csak lefogja őket valaki...*
- Nem szorulok egy alacsonyabb rangú védelmére.
*Villan tekintete ezúttal csak Tadeo felé, ekkor azonban feltűnik a színen Sierra is...*
~ Már csak ő hiányzott a díszes társaságból... ~
*Sóhajt fel magában, Retsuhoz és Tadeóhoz hasonlóan.*
- Mintha nem látnád, szívecském, hogy itt legfeljebb azok ketten dolgoznak... Bár Seshou inkább leépíti a szobát...
*Szól bele a társalgásba, gúnyosan kiemelve néhány szót.*
-Mekkora egy tapló vagy...
*Teszi végül hozzá, amikor észreveszi, hogy Tadeo távozni készül. Seshou reakcióján azonban jót röhög.*
- Képzeld, akkor is megértjük, mit akarsz mondani, ha halkabban beszélsz.
*Jegyzi meg, továbbra is a falnak támaszkodva.*
- Te meg mindig azokkal a vackokkal sétafikálsz?
*Kérdezi meg Sierrától, amikor az előáll "nagyszerű" tervével, majd valamivel halkabban folytatja:*
- Esküszöm, te még Wonderwice-nál is gyerekesebb vagy...
Vissza az elejére Go down
Tadeo Dellomeurtre
Privaron Espada
Privaron Espada
Tadeo Dellomeurtre

Férfi
Sagittarius Snake
Hozzászólások száma : 175
Age : 34
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2008. Sep. 14.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: 106. Privaron Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Espadak szobái Cl0te25500/30000Espadak szobái 29y5sib  (25500/30000)

Espadak szobái _
TémanyitásTárgy: Re: Espadak szobái   Espadak szobái EmptyVas. Okt. 05, 2008 9:10 am

-Ohh ennyire látszik, hogy most ébredtem?-
-Árulkodik róla pár dolog...-húzom el egy kicsit a számat.
-Tévedsz. Én csak itt állok, és magamban röhögök a szerencsétlenkedéseiken.-fűzi hozzá Alegra az újabb espada megjelenése után. A nőre pillantok lekezelően. "Tényleg úgy fest mintha veszekednék ezzel a majommal?"
Miután ketten is elég látványosan kiemelték a szívecském szavakat, egy fejrázással könyveltem el, hogy belementek Sierra gyerekes játékába.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
A folyosókon békésen sétálgatva a terasz felé vettem az irányt. "Remélem ott végre lesz egy kis nyugalom..."léptem ki a szabad levegőre.
-Megszokhatatlan ez a sok fény...-tettem a kezem szemeim elé.
-Áááh, Tadeo!-hallottam egy nyájas hangott magam mellől. "Ennyit a nyugalomról.."
-Jó napot Gin!-sétáltam tovább és ültem le a párkány szélére.
-Látom valaki végre el is olvassa ezeket a lapokat.-
-Ha nem olvasom, nem tudok róla és ha nem tudok róla felkészületlen lehetek egy küldetésen. Szabad akaratomból biztos nem olvasnám ezt a szennylapot!-fordítok egy lapot elég nagy erővel, hogy elszakadjon egy kicsit az újság.
-Értem.-ácsorog mellettem némán.
-Talán van valami gond...Gin?-nézek fel a nevét kimondva.
-Semmi! Kéne ahhoz indok, hogy az egyik espada-val beszélgessek?-
-Természetesen nem!-
-Mint tudod elég eseménytelen ezek a napok...-kezdett bele egy szövegbe, amiből már rögtön tudtam, hogy valamilyen feladatot fogok kapni.
-Kérlek a lényeget mond!-jelenik meg egy halvány mosoly az arcomon.
-Aizen sama talált egy módot, hogy erősebbé tudjunk válni...-felnézek rá, hogy mit tervez a róka vigyora mögött.
-Remekül hangzik,de az én szerepem közöld, Gin!-hajtom össze az újságot unottan
-A Hougyoukou...sokat mond neked nem igaz?-bólintok és várom türelmesen, hogy helyettem válaszoljon.-Találtunk egy tárgyat...-némi kíváncsisággal fordulok végre felé.
-Egy tárgyat...gondolom ezzel tennétek erősebbé.-unom meg, hogy játszadozik velem.
-Pontosan!-tetteti,hogy megleptem az észrevételemmel.
-Mit kéne tennem?-
-Találd meg ezt a tárgyat!-
-Értem!-fogadom közönnyel, hogy végre küldetést kaptam.
-Valahol Karaku városában kell lennie...-
-Mikor indulhatok?-kérdem magam mögé vetve a kérdést, hiszen visszaindultam az ajtó felé.
-Ma kora délután...-köszönés nélkül hagyom el a teraszt és indulok vissza a szobámhoz.
Vissza az elejére Go down
Lucho
Privaron Espada
Privaron Espada
Lucho

Férfi
Hozzászólások száma : 82
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2008. Oct. 09.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Primera Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Espadak szobái Cl0te11000/30000Espadak szobái 29y5sib  (11000/30000)

Espadak szobái _
TémanyitásTárgy: Re: Espadak szobái   Espadak szobái EmptyPént. Okt. 10, 2008 6:04 am

Lucho úgy érezte repül. Integetett a pandamaciknak, a vérfarkasoknak, a shinigamiknak, miközben szökdécselve haladt előre. Persze nem volt ott semmi sem, de a liter saké amit a Primera Espada ledöntött elhitette vele hogy mind ezek a dolgok ott vannak. Kicsit irónikusnak is tűnhetett hogy az ital úgy hatott rá ahogy ő szokott másokra a képességével. Egy pillanatra megállt, beleszagolt a levegőbe, majd futva indult meg Tadeo szobája felé.

- Sierrrrra drágááááám!

Rontott be a szobába majd nagy nehezen megtámaszkodott az egykori ajtó helyén és nagy mosollyal nézett a többi Espadara.

- Muri van itt? Hoztam Sakét!

Felemelte a kezében lévő üveget, a szájához emelte, majd megfordította azonban egy csepp itóka sem jött ki belőle.

- MIIII?????

Sirásra görbülő szájjal kezdett el egy helyben szapora lábakkal mászkálni.

- Tragééééédia! Tragééééééédia!

Óbégatta, majd hirtelen megállt, csipőre vágta a kezeit és komoly fejjel nézett Sierrára.

- Na na na kislány?! Mit csináltok itt???
Vissza az elejére Go down
Kame Roshy
Bannolt/Halott
Bannolt/Halott
Kame Roshy

Férfi
Cancer Horse
Hozzászólások száma : 6
Age : 33
Registration date : 2008. Sep. 11.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Espadak szobái Cl0te10000/20000Espadak szobái 29y5sib  (10000/20000)

Espadak szobái _
TémanyitásTárgy: Re: Espadak szobái   Espadak szobái EmptyPént. Okt. 10, 2008 7:06 am

Mikor Roshy kijött a szóbájából az egyik ajtot nyitva látta így elment arra. Bemnt sokan voltak de ő nem ismerte őket így jobbnak látta ha bemutatkozik.
-Üdv én Kame Roshy vagyok a 8. Espada.
Roshya kezét a Zanpakutojára tette. Majd figyelte e többieket hogy reagálnak hozzá. Maj roshy kinyújtota a kezét hogy kezet fogjon velük.
Vissza az elejére Go down
Retsu Aigoro
Privaron Espada
Privaron Espada
Retsu Aigoro

Hozzászólások száma : 84
Tartózkodási hely : A kényelmes ágyikó XD
Registration date : 2008. Sep. 14.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 2. Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Espadak szobái Cl0te15000/30000Espadak szobái 29y5sib  (15000/30000)

Espadak szobái _
TémanyitásTárgy: Re: Espadak szobái   Espadak szobái EmptyPént. Okt. 10, 2008 7:22 am

Ezere a megszólalásokra én csak egy mosollyal reagáltam majd elindultam az ajtó felé és az ott álló espadát kicsit alrébb löktem, aki a "stabill" állása miatt elesett.

-Hupsz... Bocsi.

Mondtam majd kisétáltam és átmentem az én szobámba ahol pár üveg sakevel felszerelkezve tértem vissza. Mindenkinek dobtam egyet kivéve Luchonak. Az ő üvege a kezemben volt. Én a sajátombat elkezdtem inni, de még alig ittam már elvettem a számtól az üveget.

-Szeretnéd az üveget? Ha igen akkor pitiz!

Emeltem fel az üvegét Luchonak. Érdekelt meddig hajlandó elmenni a sakeért. Furcsa módon az enyhén részeg espada megtette.

-Oh Sierre édesem? Talán dúl a szerelem?

Kacsintottam Sierra felé, hisz érdekelt mit reagál. Ekkor egy fagyos személy lépett be, legalább is nekem annak tűnt.

-Milyen rózsi?

Kérdeztem megdöbbenve, közben elgondolkozva, hogy milyen gyakori név ez...

-Ez női név nem? Hát, hogy is fogalmazzak... Jó sok sérülés kellett összeszedned, hogy ne nőnek nézz ki.

Röhögtem, bár ekkor már kiürítettem az üveget és a fejembe szállt a sake.

-Ugyi nem láccik, hogy nem bííírom a saket? Rittkáán iszokk ííílyesmit e
Vissza az elejére Go down
Taehwa
Arrancar
Arrancar
Taehwa

Férfi
Libra Snake
Hozzászólások száma : 18
Age : 34
Registration date : 2008. Oct. 01.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Espadak szobái Cl0te5500/10000Espadak szobái 29y5sib  (5500/10000)

Espadak szobái _
TémanyitásTárgy: Re: Espadak szobái   Espadak szobái EmptyPént. Okt. 10, 2008 7:37 am

//Ez az első postom, így ne keresetek előzött//

A folyósorol halk lépések zaját lehet hallani, ahogy visszhangzott vernek, vagyis inkább vernének, ha az espadak kiáltozása nem visszhangozna a sivár terepen. Főleg Lucho-sama hangját halotta leginkább, ahogy a saké-ját keresi vagy várja valaki mástól.

~Hogy mért kell mindig holt részegre innia magát?~ kérdezi magától, ahogy odaér a nyitott ajtó elé, ahova az előbb két Espada is belépett.

Halkan belép az ajtón, miközben nem szól egy hangot sem az előtte álló két espadanak, hanem nyílt egyenes odasétál Lucho-hoz, majd megpróbál neki segíteni felállni.

- Lucho-sama már megint sokat ivott, jó lenne visszatérnie a szobájába. –mondja, ahogy körbenéz a teremben és megakad a szeme Retsu Aigoro-n akinek a kezében egy Sake-s üveg van és láthatólag üres.
Csak egy pillanatig tartja az Espadan a szemét, majd várja Lucho-sama reagálást az ajánlásra.


A hozzászólást Taehwa összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Okt. 12, 2008 6:55 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Kazuo Sachiaru
Shinigami
Shinigami
Kazuo Sachiaru

nő
Gemini Pig
Hozzászólások száma : 80
Age : 40
Tartózkodási hely : Las Noches ~ Szobám ~ Játszóházam // Karakura town
Registration date : 2008. Sep. 09.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Espadak szobái Cl0te5000/15000Espadak szobái 29y5sib  (5000/15000)

Espadak szobái _
TémanyitásTárgy: Re: Espadak szobái   Espadak szobái EmptyPént. Okt. 10, 2008 9:26 am

*Épp a dolgait pakolászta ki, mikor felfigyelt Alegra kérdésére.*
- Te meg mindig azokkal a vackokkal sétafikálsz?
- Igen, szívem, én mindig ezekkel sétafikálok. Ki tudja, mikor van rájuk szükség?
*Mondta nyugodtan, közben befejezte a pakolászást.*
- Esküszöm, te még Wonderwice-nál is gyerekesebb vagy...
- Na-na... Azért ne sértegess, drágám. Nem vagyok olyan fogyatékos, mint szegény gyerek.
*Mondta sajnálkozva. Eközben Lucho is megérkezett, akin látszott, hogy eléggé berúgott. Elég viccesnek tűnt, hiszen alig ált a lábán szerencsétlen, annyira részeg volt. Sajnálta is miatta Sierra.*
- Sierrrrra drágááááám!
- Szia drágám. Látom megint túl sokat ittál. Csak aztán vigyázz, hogy hova lépsz.
*Köszöntötte mosolyogva a férfit, aki fájdalmas kiáltás közepette vette tudomásul, hogy a kedvenc inni valója kifogyott. Toporzékolt egy sort, majd Sierra felé fordult.*
- Na na na kislány?! Mit csináltok itt???
- Semmi különöset, csak épp Tadeo szobáját szeretnénk átalakítani a kérésére.
*Csicseregte boldogan, bár a kislány jelző nem igazán tetszett neki, de ezúttal szemet hunyt felette, hiszen Lucho eléggé be volt rúgva, és valószínűleg nem tudta, hogy miről beszél. Nem sokkal később megérkezett Kame is, aki be mutatkozott a jelenlévő espadáknak.*
- Üdv én Kame Roshy vagyok a 8. Espada.
- Azt hiszem, mi már találkoztunk, Kame.
*Hadarta unottan, közben az ajtót figyelte, hogy mikor ér vissza Retsu a festékkel. Nem kellett sokat várnia, a fiú már meg is érkezett, néhány adag sakéval. Szemmel láthatólag a festéket elfelejtette, mivel egy deci sem volt nála. Ez Sierrát bántotta. Hangot is adott sértődöttségének.*
- Retsu drágám... Lenne egy kérdésem. Mégis hol hagytad a festéket, amit kértem? Azt hittem azért mész.
*Lucho szeme felcsillant, mikor meglátta Retsu kezében a sakés üvegeket. A fiúnak egy kis csellel sikerült rávennie, hogy pitizzen azért a kevés sakéért, ami az üvegben van.*
- Oh! Sierra édesem? Talán dúl a szerelem?
*Kacsintott Retsu Sierrára.*
- Talán igen, talán nem. Ha igen, akkor sincs hozzá semmi köd, szívem.
*Mondta még mindig morcos hangon, hiszen Retsu tényleg nem hozta azt, amiért eredetileg elküldte. Retsu jól elszórakozott Kaméval, ami Sierrának tetszett, így a haragja gyorsan elillant. Sokat nevetett azon, ahogy Retsu nevezte az újdonsült espadát.*
- Rózsi! Ez nagyon jó! Neked aztán van fantáziád, édesem.
*Kacagott nagyokat. Eközben, egy arrancar lépett be a szobába. Luchot kereste, és meg is találta. Bár valószínűleg nem úgy, ahogy szerette volna. A férfi már nagyon részegnek tűnt.*
- Taehwa, jól teszed, ha most elviszed Luchot a szobájába, mert nem maradhat itt ilyen állapotban. Holnap valószínűleg nagyon fájni fog a feje.
*Mondta Taehwának, aki arra kérte Luchot, hogy menjenek végre vissza a szobába. Sokan megkérték, hogy igyon már végre egy kis sakét, de Sierra nem akart. Ellenállt a kísértésnek.*
- Jajj, gyerekek! A hölgyek nem részegedhetnek le, hiszen ez rossz fényt vetne a jó hírükre.
*Mondta mosolyogva.*
- Azonban egy csésze tea nagyon jól esne.
*Pislogott a többi espada felé, majd eszébe jutott, hogy mivel Retsu is becsípett egy kicsit, valószínűleg hajlandó lesz elmenni a festékért.*
- Retsu drágám... Elmennél azért a festékért, ha nagyon szépen megkérnélek?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Espadak szobái _
TémanyitásTárgy: Re: Espadak szobái   Espadak szobái Empty

Vissza az elejére Go down
 

Espadak szobái

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Off :: Csevegő :: Archív-