-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Tavaszi friss

Go down 
SzerzőÜzenet
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi


nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

Tavaszi friss Empty
2011Mar14
TémanyitásTavaszi friss

Sziasztok!

Mint azt már néhányan tudjátok, a tegnapi nap egy újabb Staff gyűlés folyt le, melynek több pontja is volt. Ezek közül néhányat meg is említenék, melyeket fontosnak tartok (ha még van valami, úgyis szólnak Very Happy):

    [~] Mivel vannak néhányan, akik rengeteg avaalanyt lefoglaltak egyetlen egy karakternek, ezért kénytelenek voltunk ezt is bekorlátozni. Hiszen ha egyvalaki lefoglal egy csomót, a többi játékosnak nem marad szinte semmi. Persze van rengeteg anime és manga, melyek közül válogatni lehet, de nem mindenki ismerhet olyan sokat. Mindenki maximum 3 darab avataralanyt választhat magának, indokolt esetben 5 darab avataralany is megengedett. Tehát kérnék mindenkit, hogy válogassa ki azt a három darab avataralanyt, aki valóban hasonlít karakterére, és tényleg használja is.

    [~] A post "versenyes" játékunkban is történt egy kis változás. Eddig még ugyan kérdéses volt, de most már biztos, hogy a pályázatok is beleszámítanak a postba. (Igazából csak én nem számoltam bele, de... mindegy. xD) Gondoltam ezt is beírom, hogy mindenki számára nyilvánvaló legyen.

    [~]Következő dolog a tábor lenne. Igen, szervezünk egy táborszerű talit, mely köbö 3-4 napig tartana. Természetesen addig nem kezdek el szállást keresni, és foglalni, meg tervezgetni, amíg nem biztos, hogy jön néhány ember. Bárki jöhet, aki az oldal tagja, nincs megkötve, hogy most XY nem jöhet, mert nem kedveljük. Időközben, ha valami kiderül, feltétlenül értesítek mindenkit.

    Jelentkezni lehet: nálam ebben a topikban, chaten, vagy a köv. e-mail címen: bleachszerepjatek@mailbox.hu


Ööö... azt hiszem, hogy ennyi egyelőre, ha valamit kifelejtettem, úgyis szólnak. ^^

További kellemes játékot mindannyiótoknak,
Shihouin Yoruichi
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Share this post on: reddit

Tavaszi friss :: Megjegyzések

Tamachi Rei
Re: Tavaszi friss
Témanyitás Kedd Márc. 22, 2011 2:55 am by Tamachi Rei
Nos, mivel még senki sem tette meg (nagy hiba :/ xD), és chaten visszaolvasva úgy látom, szükséges valami feedback, ezért megragadom az alkalmat, hogy spammeljek jelezhessek ebbe a topicba, hogy a fórumtalin tuti ott leszek (melyiken nem :/ xD), ki nem hagynám, estébé. Surprised Bár azt hiszem, ez egyértelmű. :/ xD Remélem, nem ijesztettem el senkit. Embarassed
 

Tavaszi friss

Vissza az elejére 

1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Friss

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Szabályzat és egyéb dolgok ::   :: Fórum élet :: Hírek-
Ugrás: