-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Szakébár

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Aikawa Chiyo
11. Osztag
11. Osztag
Aikawa Chiyo

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 398
Age : 32
Tartózkodási hely : Jobb esetekben ruhán kívül :P
Registration date : 2012. Feb. 21.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Szakébár - Page 3 Cl0te31700/45000Szakébár - Page 3 29y5sib  (31700/45000)

Szakébár - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Szakébár   Szakébár - Page 3 EmptyVas. Ápr. 27, 2014 1:28 am

Afterparty
Válaszom elején még magabiztos volt, lelkesen kontrázott, ám a vége fele mintha megcsappant volna a hév... Nem tudom, miket képzelt el következmény gyanánt, de az biztos, hogy olyan fejet eleddig még nem láttam tőle, amilyet erre produkált. Hangosan kitört erre belőlem a nevetés.
-Akarom én tudni, hogy most mi is jutott az eszedbe? - óvatoskodtam, persze fülig érő szájjal - Vagy túl rémisztő, és tekintettel leszel az érzékeny lelkemre?
A fentebb emlegetett mimóza lelkemre tekintettel, nem fitymálta le az étkem se, mit oly lelkesedéssel kebeleztem be elsőként a szememmel a látványát, majd a tettek mezejére tévedve neki láttam, hogy a gyakorlatba is elfogyasszam őket.
Nem potyogott le a tantusz, hogy a répa mi összefüggésbe van az úszással, főleg a bébi répa, de hát én se tudhattam mindent. Azt viszont láttam rajta, hogy nem szívlelhette annyira könnyed, ám laktató lakomám ezen részét, mint amennyire mutatni óhajtotta irányomba. Értékeltem önfeláldozását, még ha csak egy néma mosollyal is.
Inkább egy falat grillezett hús pakoltam át a tányérjára, lévén húsfalóként azt hátha jobban fogja szeretni. Igaz nem erről szólt a megállapodásunk, de annyi gond legyen. Úgy voltam vele, hogy amennyibe a kezemre csap miatta, kénytelen leszek messziről ejteni az krumplija közepébe, hogy jól elvegyülve, ninja mód lopja be magát az egyik falatjába. Ő meg italt lopott a csészémbe.
- Egészség- emeltem meg én is a csészém, majd jólesőn belekortyoltam. Pár pillanatig behunytam a szemem, mint az első kortynál általában, majd vigyorogva pillantottam újra fent, és megest leragadtam. Komiszul sokat ígérő mosolygó szemei voltak! Amik ráadásul, amikor velem társalgott, mint például most is, csoki-barnán sötétlett, de láttam már szinte feketének is. Holott úgy sejtettem benne nem csörgedezett róka vér! Hogy miként is csinálta, sejtelmem sem volt.
- De hisz edzésről raboltalak el! - kaptam észhez, meg sörhöz egyaránt. Csak reménylettem, nem látta meg elfelejtődésem, de már mindegy is volt. Ha megneszelte a dolgot, az már az ő sara. Meg persze az enyém, ha megjegyzést tesz rá, netalán megpirongat. - Már előre lemozogtad az ebédet! De mit szóljak én? - vágtam teljes kétségbeesett fejet. Azt inkább nem részleteztem, lévén valamilyen szinten magam is elfelejtkeztem róla, hisz egy ültő helyembe nem kellett túlságosan mocorogni, hogy nem egy vagy két, jelentős egyelőre még csak enyhén zöldellő rész volt a testemen, rúgások, ütések nyomai. Valahogy mindaz, mi az előző nap nem hagyott aludni, kiszállt a fejemből mostanára. - Ráadásképp óvatoskodnom kell... kortyoltam bele a sörbe. - Vagyis csak módjával mozoghatok! - bólogattam lelkesen csibészes mosollyal.
Vissza az elejére Go down
Rosui Motochika
11. Osztag
11. Osztag
Rosui Motochika

Férfi
Hozzászólások száma : 94
Tartózkodási hely : 11. osztag területe, vagy Baa~channál.
Registration date : 2011. Apr. 14.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Szakébár - Page 3 Cl0te5000/15000Szakébár - Page 3 29y5sib  (5000/15000)

Szakébár - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Szakébár   Szakébár - Page 3 EmptyHétf. Ápr. 28, 2014 6:46 am

Afterparty

- Hát, szerintem nem nagyon akarod megtudni. De majd szerintem elmondom egyszer, ám lehet magadtól is ki fogod találni.- mondta sokat sejtető vigyorral, és ráadásba még rá is kacsintott Vörikére.- Áh, azért nem annyira érzékeny a lelked… na jó, van amiben az.- ismét csak vigyorogva mondta. De majd edzeni fogja Vörike lelkét, hogy ilyen téren is erősebb legyen. Természetesen csak is saját maga számára. Más csak ne éljen vissza ilyen dolgokkal. Mert hát csak úgy van az, hogy ha az ember valamiért megdolgozik, szereti ki is élvezni azt. Legyen az valami étel, vagy ital, ez esetben pedig egy hölgy megszerzése kapcsolat céljából. Szép is lenne, ha valaki más is akarná. Igen csak verekedések lennének akkor. Ez van, féltékeny alkat Motochika.
Nah, de ha már itt van az étel, akkor bizony hozzá is lát. A mozgás után jól esik a bőséges kaja. A krumpli és a hús meg is teszi. Nem zöldséget akar enni, abban nincs elég tápanyag a férfi test számára, és hát Motochika talpától a feje búbjáig férfi volt. De még mennyire, az az alkat, akit az anyja simán meg tud nevelni, de ez így van a legtöbb férfival.
Nézi, hogy Vörike mit is csinál. Valahogy nem így beszélték meg, de hát ahogy mondani szokás; Ha adnak fogad el, ha ütnek, szaladj el, vagy fordulj meg, és vágd istenesen pofán. Motochika pedig tartja is magát ehhez. Elfogadja a felkínált húst, és ha majd odakeveredik valahogyan, akkor el is fogja fogyasztani. De most elsőnek iszik.
- Arra bizony.- nem kapkodja el, lassan issza, ízlelgeti, csettint a nyelvével párat. Jelezve, hogy kifejezetten finom az ital, jó a hús mellé. De majd ha befejezték az evést, akkor lesz az igazi. Egy jó kis sör, mellé egy cigi, egy remek zaba tökéletes megkoronázása lesz.
- Nem-nem. Az a saját edzésem volt, és hát kaja előtt csináltam. Tehát amit most betolok az arcba, az bizony megmarad, azt még le kell dolgozni. Na jó, azért nem esek túlzásba. Csak egy kicsit mozgok majd utána, megszokás is, meg hát ez az osztagunk. Nem gond, ha mindig harcra készek vagyunk.
~ Na ja, jó az, ha mindig áll, Cabron. Vagy nem arról van szó?- kérdezte értetlenkedve Bagabondo. A jelek szerint kicsit sikerült félreértenie az egészet, de ez most el van nézve. Tényleg félreérthetően mondta Motochika.
- Oh, te neked nem kell. Tökéletes az alakod, így is meg úgyis. Meg azért az a saláta… hát nem hiszem, hogy hizlalna. De ha így is lenne, úgy is igazán dísz vagy.- nem mondja meg, hogy milyen is, de leginkább… karácsonyfa a legjobb hasonlat.- Óvatoskodni? Azt meg már miért? O.o Meghúztad valamidet, vagy mi? Áh, akkor majd csak fekszel…- ahogy kimondta, a nevetés is kiszakadt belőle. Fejrázás közben nyúlt a saját söréért, ezt le kell öblíteni, na meg a kaja mellé is fasza.
Vissza az elejére Go down
Aikawa Chiyo
11. Osztag
11. Osztag
Aikawa Chiyo

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 398
Age : 32
Tartózkodási hely : Jobb esetekben ruhán kívül :P
Registration date : 2012. Feb. 21.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Szakébár - Page 3 Cl0te31700/45000Szakébár - Page 3 29y5sib  (31700/45000)

Szakébár - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Szakébár   Szakébár - Page 3 EmptyHétf. Ápr. 28, 2014 8:14 am

Afterparty
- Nem én húztam meg magam, bár úgy lett volna, nekem húzott be pár mandró, midőn nem akartam nyugodtan fekve maradni, lévén nem összeegyeztethető az ilyesmi a természetemmel. És hát az orvosom, kit te általában csak egy aranyos lángocskaként látsz viszont, a lelkemre kötötte, a maga kissé füstösen karcosan bájos modorában, hogy ha nem szeretném, hogy az egyelőre csak zöldellő foltjaimon kívül más sérüléseim is legyenek, nyugton maradok. Holott már ennyi idő után igazán ismerhetne...  - tettem hozzá, a szemeit figyelve. Eszményi szépnek láttam őket, főleg mikor ilyenténképp csillogtak - Úgy sejtettem, eleddigre ezt már, ha nem is biztosan tudod, de legalábbis sejted! Nem szeretek passzív lenni, főleg ha nem látom muszájnak! És ritkán látom annak. - kortyoltam bele én is az italomba.
Véletlen, légiesen hozzáverődött a térdem az övéhez, minek következtében villámütés indul ki arról a helyről, ahol hozzám ért, és meg se állt a tarkómig.
- Ilyenért bocsánatért kell esedeznem, vagy elég ha töltök egy csésze szakét szó nélkül? - kérdeztem mosolyogva, miközben immár akarattal, ugyanolyan lehelet finoman újfent hozzá simítottam a térdem az övéhez. Bemutatót tartva, mit is értettem az "ilyen" alatt. -Úgy tudom van még pár eshetőségem, lévén jól bírod az alkoholt, főleg ezen formáját... - kicsit talán próbálgattam a határaim, ám mindez felettébb jól esett. Nem bújtam ki a papucsomból, semmi etikettbe randító én nékem az eszembe se jutott, vagy ha mégis, mélyen ott is tartottam. Inkább ártatlan arccal a tányéromon lévők elfogyasztásának szenteltem a figyelmem. Persze lopva rá-rá lestem a velem szembe ülőre. Végül, hogy eltereljem a figyelmet arról, szemeimmel miként ittam be a látványát, egy kiszemelt hús falatot zsebtolvaji ügyességgel csentem el a tányérjáról, gondolván, hogy ha a krumplihoz ment, akkor talán az én zöldségeim valamelyikéhez is menni fog. Nem csalódtam. A gombákat mintha csak a pasas sültjéhez találták volna ki. Nem mertem megkínálni vele, hisz nem kínozni akartam szegényt.
- Mellesleg témára visszatérve - társalogtam - Ha edzőterembe képzelted a lemozgást, bokennel, vagy ilyesmivel, szívesen társulok...Másminémű elképzelésekre még ötletbörzét tartok előtte, lévén igen csak pirulós alkat vagyok, bár hála neked egyre ritkábban kap el a rózsás arc. Tényleg, ha már a díszeknél járunk... - vigyorodtam el - láttál már vérvörös orcával, ritka kócosan, víztől csepegősen, igen csak furmányos ruhákba, és még sorolhatnám. Őszintén, saját meglátásom szerint, a legdísztelenebb formáim jónéhányával volt már szerencséd találkozni. Hogy tudsz ezek után is ilyen természetességgel ilyen bókokkal kényeztetni-kápráztatni? - érdeklődtem le a szemeiben immáron legálisan gyönyörködve. Arról nem is beszélve, hogy előre élveztem, hogy újfent szóra bírhattam. Kissé érdes tengermély hangjával csodákat tudott produkálni. Velem legalábbis megannyiszor csodát művelt. Hideg borzogatta a hátam tőle, és bokáimból mindannyiszor elszállt az erő...
Vissza az elejére Go down
Rosui Motochika
11. Osztag
11. Osztag
Rosui Motochika

Férfi
Hozzászólások száma : 94
Tartózkodási hely : 11. osztag területe, vagy Baa~channál.
Registration date : 2011. Apr. 14.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Szakébár - Page 3 Cl0te5000/15000Szakébár - Page 3 29y5sib  (5000/15000)

Szakébár - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Szakébár   Szakébár - Page 3 EmptyKedd Ápr. 29, 2014 3:06 am

Afterparty

- Ahaaa. Akkor munka volt, vagy csak egy kis összeszólalkozás pár ismeretlennel? De elég kemények lehettek, ha le tudtak csapni. Áh, hát miért nem mész el a 4. osztaghoz ilyenkor? Úgyis ismered az egyiküket, rendbe rakott volna hamar, és gond egy szál se utána. Ám ha a kis lángod azt mondta, hogy ne hajszold túl magad, akkor hallgass rá, sőt, én is azt mondom, hogy akkor nyugi legyen.- mondta vigyorogva. Úgy szeretné majd látni elsőnek Vörikét ruha nélkül, hogy az összhatást nem rontják el a kék-zöld foltok. Persze úgy is megnézné, de hát na, ha lehet kicsit önző, akkor most az lesz.- Pedig néha jobb az, ha nem csinálsz semmit, hanem csak hagyod magad sodródni az árral. Most nézd csak meg, hagytad magadat, hogy elhívjalak ide és oda, meg miegymás, és tessék, egész fasza dolog lett belőle. Nem?- kérdezte vidáman mosolyogva. Szerinte egész jól alakultak a dolgok, simán ki meri mondani, hogy Vörike a csaja, még ha amaz ezt még nem tette meg. De majd megfogja idővel. Azon pedig elmosolyodik, amikor összeér a lábuk, pontosabban Vöriek reakcióján.
- Ilyenkor nem kell semmit se tenned, de egy kis szakét elfogadok.- jó is az a pia, úgyse nagyon szokták így kiszolgálni. Persze, hogy kap az alkalmon, ahogy azon is, hogy a térdes manővernél használja a sajátját, és kicsit erősebben simította a sajátját Vörikéjéhez.- Bizony, hogy jól tudod, bírom én a piát, az első olyan hat liter után már kicsit lassabb vagyok, de még magamnál.- és ha már erről beszélt, lehúzza a szakét, majd utána a söréből is iszik, majd eszik tovább. Jó kis bőséges ebéd, egy jó kis edzés után, ezután csak egy jó menet kéne, és tökéletes lenne a napja. De így is jó még, több, mint fél siker.
- Nem feltétlen olyan edzésre gondoltam, de majd egyszer azt is összehozzuk majd valahogy. De kaja után az nem jó, egy erősebb gyomros, és kihányod amit beküldtél. Az meg nem szép látvány.- elfintorodik egy pillanatra, és a kapott kérdésen pedig elgondolkodik.
-Oh, ez nem annyira nehéz. Én azt mondom, ha valaki szép, akkor mindegy mi van rajta, milyen a haja, mennyire vörös az arca, vagy éppen milyen ruha van rajta. Na meg már mondtam Vörike, tetszel nekem, és akarlak. Mindegy milyen is vagy, ezen már változtatni nem nagyon tudsz. Ami pedig még azt illeti, gondolom ilyennek neveltek, vagy ilyen a személyiségem, passz. Nem is kell ezzel annyit foglalkozni, a lényeg, hogy már a csajom vagy, és én a pasid. Vagy tévednék?- kérdezte sokat mondóan mosolyogva, és közben Vörike szemeit fürkészte érdeklődően.
Vissza az elejére Go down
Aikawa Chiyo
11. Osztag
11. Osztag
Aikawa Chiyo

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 398
Age : 32
Tartózkodási hely : Jobb esetekben ruhán kívül :P
Registration date : 2012. Feb. 21.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Szakébár - Page 3 Cl0te31700/45000Szakébár - Page 3 29y5sib  (31700/45000)

Szakébár - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Szakébár   Szakébár - Page 3 EmptySzer. Ápr. 30, 2014 2:40 am

Afterparty

- Munka volt, ámbár az is igaz, hogy a több ismeretlenes fajtából.- magyaráztam lelkesen - De ha az öcsihez ellátogatok, még a végén ott fog, mert ő már csak ilyen. Viszont én valahogy nem szeretek kórházba lenni. Főleg nem olyan kis semmiségekért, amik miatt Risu~chan lelkesen aggályoskodni szokott! Úgyhogy házi gyógyítót tartok. Egyszer "füvesasszonyom"-ként szólítottam egyetlen lángocskám, mire kegyetlenül besértődött rám. Midőn kiengesztelésképp "egyetlen kuruzslócskámnak" hívtam, még jobban fenn akadt rajta. Komoly negyed órás mosolyszünetet rendelt el, amihez becsülettel tartotta is magát, majd a kiszabott büntiidő lejárta után, könnyező szemekkel csapódott a fejemhez. Így hát egy dudorral kiegészített megbocsátás után azóta szigorúan csak Lángocska, vagy házi orvos a becses megnevezése Smile - meséltem különféle csacskaságokat, csak hogy az egyre zűrzavarosabb gondolataim elől meneküljek. Persze Motochika~san nem hagyta ilyes próbálkozásaim annyiba.
Gondolataim a mondandója köré bújtak, körbe ölelve azt. Tudatosult bennem, hogy egy kifejezetten makacs alakkal hozott annak idején össze a sors különös szeszélye, vagy talán a teliholdé, hisz köztudott, hogy a Holdnak van ilyen furcsa humorérzéke. És én még azt gondoltam, hogy én vagyok makacs-konok vagy ilyesmi. Erre találkozok egy, még nálam is jóval makacsabb alakkal! Ki látott már ilyet! Ráadásképp ez az alak képes volt arra is rávenni, hogy ne csak barátként, de férfiként pislogjam meg, mind sűrűbben, ami főleg nem kis teljesítmény volt!
Ilyes gondolataimra úgy hiszem nem csoda, ha újabb kérdésére heveny szívproblémáim léptek fel. Uralkodtam ugyan arcvonásaimon, bőrszínemen, ám a tekintetemért már nem vállalnék felelősséget... Pár másodpercnyi idő alatt igyekeztem újfent normalizálni kedély és úgy alapból mindenminémű helyzetem. Mert már alapból se akármilyen a kérdés, de az ő hangján!!! Az már felért egy nem is tudom... kettős bűnelkövetéssel. És még csak beszélt vélem, semmi egyébre nem vetemedett, persze a térdemet leszámítva, de ott én voltam a tettes. Az elsődleges...
- Lelked rajta, ám legyen - szusszantottam egy sóhajt, majd egy galád szemvillanás és egy gonoszkás mosollyal folytattam - Én a tied, te az enyém, de ha lehet az ásót, kapát, meg a nagyharagot hagyjuk el útközben, lévén nem vagyok haragvó alkat, a harangok pedig túl hangosak az ízlésemnek! - reméltem, hogy a zakatoló szívem nem hallatszik ki, de nem tudtam ketyegőm lenyugtatni - és most semmi galád félét ne mert mondani, mert ha nem is látszik, rettentően, mondhatni kislányos zavarban vagyok, és nem sok választ el attól, hogy rózsa vörös orcával bújjak fedezék mögé, csak hogy ne lásd zavarom! - tettem hozzá megfenyegetve, lévén már volt róla tapasztalatom, míly élvezetet lelt, pirításomba...
Vissza az elejére Go down
Rosui Motochika
11. Osztag
11. Osztag
Rosui Motochika

Férfi
Hozzászólások száma : 94
Tartózkodási hely : 11. osztag területe, vagy Baa~channál.
Registration date : 2011. Apr. 14.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Szakébár - Page 3 Cl0te5000/15000Szakébár - Page 3 29y5sib  (5000/15000)

Szakébár - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Szakébár   Szakébár - Page 3 EmptyVas. Május 04, 2014 12:05 am

Afterparty

- Ahaa, értem. Több ismeretlent kellett leverni a talajszintbe. A szokásos 11-es munka… imádom. Nincs agyalás, csak gyepálás.- közölte vidáman, majd hallgatta tovább Vörike történetét a gyengélkedő elleni ellenszenvéről. Meg is tudja érteni azt, unalmas tud lenni. Csak feküdni egész nap, nem csinálni semmit, csak várni, hogy végre engedjék már kifelé.
- Mondjuk úgy, kicsit érzékeny a lángocskád, kicsit nagyon. Elég gyámoltalan tud lenni nélküled, az már tuti. De legalább van egy házi dokid, én általában csak akkor megyek el, ha már muszáj. Egyébként meg hagyom, majd csak meggyógyul egyszer, a vállamat már simán vissza tudom rakni. Bár varrásra még nem vállalkozom, legalábbis nem szépségdíjasra, valahogy összetoldom és kész.- ámbár nem is hord magánál cérnát, és egyéb, ehhez szükséges dolgokat, éppen ezért kell meg tanulni jól harcolnia, és akkor nem is nagyon sérül meg. Bár akkor mi értelme a harcnak? Ha túl erős valaki, akkor már csak merő unalom az egész, mindenkit lecsap, és annyi, oda az élvezet, amit annak az esélye ad, hogy meg is halhatnak egy küzdelemben. Attól pezseg igazán a vére.
Szélesen elmosolyodik, végre Vörike is kimondta, hogy biza a csaja, és Motochika a pasija.
~ Azt hiszem, hogy megnyertem a fogadást.
~ Kapd be, te teliszart tornazsák. Dupla, vagy semmi, Cabron.
~ Majd még eldöntöm.
- Jaja, szerintem is hagyjuk, ásóval, meg kapával még lehet is verekedni, de egy haranggal? Meg nem lesz itt gond a veszekedésekkel, elvégre az osztagunk is olyan, hogy lerendezzük a vitás ügyeket egy kis verekedéssel, aki nyer, annak lesz igaza. Okés?- habár a hírek szerint, Vörike bele tudná döngölni a földbe, de akkor is ezt tartsa a legigazságosabb megoldásnak, na meg majd bevet pár trükköt, és akkor meg van oldva.- Na jó, nem mondok semmit, a lényeg már megvan. Na meg most se lettél annyira vöröske. De akkor vágod, hogy most már nem kell meglepődnöd, ha megcsókollak, meg ilyenek, egy pár vagyunk, köztük ez a bevett szokás, meg pár egyéb más dolog is… de arra majd máskor rátérünk.- mondta boldog mosoly társaságában. Naná, hogy most boldog, Vörike lett a barátnője, aki bírja is a strapát, Baa~chan se motyoghat, és Vörike még Hime barátja is, ez is meg van oldva, a húgi se fog motyogni, két legyet, vagy inkább hármat egy csapásra.
Vissza az elejére Go down
Aikawa Chiyo
11. Osztag
11. Osztag
Aikawa Chiyo

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 398
Age : 32
Tartózkodási hely : Jobb esetekben ruhán kívül :P
Registration date : 2012. Feb. 21.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Szakébár - Page 3 Cl0te31700/45000Szakébár - Page 3 29y5sib  (31700/45000)

Szakébár - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Szakébár   Szakébár - Page 3 EmptyPént. Május 09, 2014 5:21 am

Afterparty

Kivirult az orcája mondandómra, és még a zavar legkisebb jelét se produkálta! És hát ez naná, hogy csak mélyítette amúgy se elhanyagolható kesze-kuszaságot bennem. Nem ér, hogy mindig én kapok el ilyesmiket! Akkor sem, nem és nem! És akkor még a tekintetéről nem is ejtettem szót! Úgy tudott nézni, hogy attól kiolvadtak a biztosítékok, meglankadtak a vázavirágok, és lehullottak a legyek a légtérből. A rám gyakorolt hatása se marat el. Leginkább heveny szívdobogás... rendben, úgy a három-négyszeres az átlagosnak, idült boka-gyengeség, néha légzési nehézségek miegymás jellemzett. És ő erről egyre-másra mit sem vett észre, holott állandósult előidézővé lépett elő! Muszáj volt valamit tennem, hogy ne csak én legyek ilyes állapotban, bár sokszor sült már el visszafelé az ilyes próbálkozásaim, és még nagyobb pácba kavartam magam. :)De sebaj. Az ilyes izgalmas játékokat nem lehet egykönnyen megunni, és úgy sejtettem vele nagyon megunni se lehet.
Óvatos félmozdulatot kellett csak tennem. Így már el is értem a kezét. Elsőnek könnyeden csak hozzá érintettem az ujjam hegyét az ő kezéhez. Talán a kíváncsiság vezérelt, kitudja. A hatás persze nem maradt el, azonnal jelentkezett. Visszarántottam a kezem, rávigyorogtam a férfira, majd újfent kissé talán incselkedőn végig simítottam a kezét, készen rá, hogy bármely pillanatban, mint egy könnyed lepke, elkaphassam, ha megmozdulna. Majd kissé belezavarodva a dologba, az eleddig elhanyagolt szakém kiengeszteléséhez kezdtem.
- Ennyit a dolgokról... - sóhajtottam - Általában nem szeretem, ha mindenki látja mit gondolok. A pirulásom meg különösképp nem szoktam nagy dobra verni... eleddig legalábbis nem volt szokásom. És hogy most nem pirulok, az színtiszta önuralom, semmi több! - közöltem, majd elmosolyodva kissé talán mégis elpirultam. Szóval azt hiszem nem az igazi az önuralmam Motochika~san mellett. Kellett nekem pont egy ilyen veszélyes varázslóval összeakadnom. De a nagy helyzet az volt, hogy akármennyiszer is tettem fel magamnak ezt a kérdést, a válasz mindig az volt, hogy kellett hát! És ha én nem is akartam volna beismerni, voltak, akik beismerték helyettem a fejembe. Éljen a shinigami-lét előnyei. Nem engedik az önámítás legcsekélyebb formáját se... - Mellesleg mondtam már, hogy kissé bosszantó, hogy amíg én itt komoly zavarokat, meg pirulásokat, meg inkább nem részletezem miket élek meg miattad, te olyan természetesen tudsz viselkedni mellettem, hogy csak na! - ha már az őszinteségnél tartottunk, megjátszott sértettséggel dörgöltem az orra alá, hogy miért mindig csak engem fognak el az ilyes tünetek, őt viszont miért hagyják teljesen békén? Naná, hogy ezt újfent nem gondoltam át, csak nagy bölcsen utólag, és itt már nem tudtam megakadályozni, hogy bíbor színt öltsön az orcám. Zavartan pislogtam pár pillanatra a tányérom, majd elnevetve magam néztem újfent a szemeibe.
- Tudod mit? Lépjünk le innen, mert nem szeretem, ha túl sokan látnak ilyennek, viszont úgy tűnik, mostanában ilyesmikre kell számolnom a közeledbe...
Vissza az elejére Go down
Rosui Motochika
11. Osztag
11. Osztag
Rosui Motochika

Férfi
Hozzászólások száma : 94
Tartózkodási hely : 11. osztag területe, vagy Baa~channál.
Registration date : 2011. Apr. 14.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Szakébár - Page 3 Cl0te5000/15000Szakébár - Page 3 29y5sib  (5000/15000)

Szakébár - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Szakébár   Szakébár - Page 3 EmptyPént. Május 09, 2014 10:05 pm

Afterparty

Elsőnek csak egy félmosoly játszott az ajkán, amikor lopva érintette meg Vörike a kezét, másodjára pedig már enyhe kis remegés is végigszaladt rajta. Ennek köszönhetően megremegett a keze is, amire Vörike lecsapott, mint éhes tyúk a takonyra. Ketten is játszhatnák ezt a játékot, de Motochika most nem megy bele. A végén tényleg szívrohamot kapna Vörike, aztán meg kapná a lecseszést mindenhonnan. Kell ez neki? Még szép, hogy nem. Inkább játssza, hogy kicsit zavarban van. Legyen Vörinek is egy jó napja, vagy pillanata. Jó napja már van, hiszen összejöttek. Sőt, mindkettőjüknek jó napja van már.
- Nem kell azt nagydobra verni, látják azt rajtad. Legalábbis ha velem vagy, és nyílt helyen, akkor biza látják. De csak nekem szól, szóval nem kell zavartatni magadat. Nem kell ide az önuralom se nagyon.- legyen csak zavarban, nyugodtan. Nem kell azzal foglalkozni, hogy mások mit gondolnak. Ha nem tetszik nekik valami, akkor keressenek egy falat, és addig verjék bele a fejüket, még máshogy nem látják a dolgokat, vagy el nem ájulnak. Ennyi az egész. Húzhatnak utána egy szép, véres csíkot, ha kicsit még mozgatják is a fejüket, akkor rajzolhatnak is.
- Eddig még nem mondtad, de majd csak megszokod. Én már csak ilyen vagyok, nehéz zavarba hozni. De legalább nem mondhatod, hogy unatkozol. Na meg a hajad is vörös, az is jól áll, az arcodnak is jót tehet, bár barna bőrrel is megnéznélek. Egyszer majd kimegyünk a tengerpartra napozni egyet.
~ Akkor nekem szerez naptejet, Cabron. Nem akarok leégni, de az is tökös lesz, ha egy vödör, hideg sörben áztatsz.~ kommentálta Bagabondo, hogy mire is lenne igazán szüksége, bár Motochika nem emlékszik arra, hogy egy szóval is mondta volna, hogy majd magával viszi, de annyi baj legyen.
Vörike nevetésére néz fel, mert éppen folytatta a falatozást, meg az ivást. S’ mivel már olyan sok kaja nem maradt, meg pia se, részéről is rendben van a lelépés.
- Hajaj, de még milyenekre. De akkor rendes leszek, és csak ha kettesben vagyunk, plusz-mínusz kardok, meg láthatatlan kislány, akkor piritalak. Okés?- kérdezte vigyorogva, majd felállt, lerakta a pénzt az asztalra, és felkínálta a karját Vörikének.
- Na, mehetünk, hölgyem?- kérdezte vigyorogva, és ha megvolt a karonragadás, akkor nyomás innen. Jó kis edzés után jó kis kajálás, most egy kis séta, és még ki tudja, hogy mi.

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Szakébár - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Szakébár   Szakébár - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Szakébár

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Soul Society :: Seireitei és környéke :: Város-