-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Szakébár

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Szakébár - Page 2 Cl0te36000/45000Szakébár - Page 2 29y5sib  (36000/45000)

Szakébár - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Szakébár   Szakébár - Page 2 EmptyPént. Júl. 24, 2009 5:00 am

Hamarosan ki is szolgáltak minket, és nagy megkönnyebbüléssel nyugtáztam, hogy egyelőre megúsztam az alkoholt. Miközben a számhoz emeltem a csészét, Yukezot hallgattam.
- Hmm.... finom illata van. szóval csak azok kapnak ilyen teát, akik számítanak a Tamachi háznak? Mivel érdemeltem ki ezt a megtiszteltetést? - pillantottam rá, majd belekortyoltam az italba. Bár nayon forró volt, és sikerült végigforráznom vele a torkom, meg se nyikkantam. Inkább letettem a csészét kicsit, és összekulcsoltam a kezem. - Igazán finom ez a tea. A Parkban én is sokszor jártam már, de a tengerpartra még nem sikerült eljutnom. Akárhányszor betervezem, valami mindig közbejön... - azt jobbnak gondoltam elhallgatni, hogy ez a valami általában egy világmegváltó tervem, vagy egy főzés. - Nagyjából a szabadidőm jelentős részét edzéssel töltöm, de egyszer jó volna már eljutni a tengerparta is... - mondtam kissé lelkesen. Amint tudok, elmegyek oda is.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Szakébár - Page 2 Cl0te52100/65000Szakébár - Page 2 29y5sib  (52100/65000)

Szakébár - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Szakébár   Szakébár - Page 2 EmptyVas. Júl. 26, 2009 5:31 am

~Hmm jól bírja a forrót~ gondolom, miközben azt nézem, ahogy fapofával kortyolja a teámat. Én most a forróságot leküzdve egy hajtásra letoltam. Ilyenkor az elmém egy olyan állapotba kerül, ami a teleporthoz hasonlít a legjobban. Az idő lelassul, és egy pillanatig a mennyben érzem magam. Utána megint a székemre kerülök vissza.
- Ha van kedved lemehetünk a partra. Csak azt mond hogy szeretnéd. Sétálva, vagy mutassam meg azt a gyorsaságot, amit még senki nem ért el. A teleportot- mondom neki. Azt nem tettem hozzá még hogy- Ez Paragon képessége. A kedvedért most olyan 70 év után újra használom. Bár ez most hazugság, mert egy harcban használtam, de tényleg előtte 70 évig nem kapcsoltam be. Na érdekel?- kérdem, miközben töltök neki még egy kis teát, majd a magamét is megtöltöm a folyadékkal. Közben előveszem a kardom.
- És amíg még eldöntöd, addig mesélhetnél magadról egy kicsit .
Vissza az elejére Go down
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Szakébár - Page 2 Cl0te36000/45000Szakébár - Page 2 29y5sib  (36000/45000)

Szakébár - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Szakébár   Szakébár - Page 2 EmptyVas. Júl. 26, 2009 5:48 am

Mivel egyik kérdésemre nem kaptam választ, kissé morcosan ittam meg az utolsó korty teát, majd szélesen mosolyogva válaszoltam:
- Felőlem mehetünk, de inkább sétálva, ha nem baj. Kissé hosszúra nyúlt a napom. - mosolyogtam egy nagyot rá.
Miután megittuk a teát, felálltunk, és én közben elkezdtem magamról mesélni.
- Én az Emberek Világában születtem, pár évvel ezelőtt... egy balesetben meghaltam, és ide kerültem. Az Akadémián sok barátot szereztem, és az elvégzése után egyből 4. tiszt lettem. Szeretem a zöldsz színt és a könyveket, a mentateát és mentafagyit pedig egyenesen imádom. - néztem rá, majd miközben kifelé igyekeztünk, felfedeztem egy tisztem, aki még részegen isfelismert.
- Jó éjjelt, Maya hadnagy! Maga itt? Hukk-hukk!
- Áhh, Kemicharu... jó szórakozást. - szóltam pár pillanat döbbent csend után, majd miután kiértünk, megálltam, és Yukezora néztem.
- Azt hisszem rosszul mutatkoztam be. Az a helyzet, hogy én az osztag hadnagya vagyok. Sajnos még nem szoktam meg, és állandóan elfelejtem... - fent állt az esélye, hogy Yuke elhúz és itthagy, amit nem is csodáltam volna. De azért reméltem, hogy nem így lesz....
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Szakébár - Page 2 Cl0te52100/65000Szakébár - Page 2 29y5sib  (52100/65000)

Szakébár - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Szakébár   Szakébár - Page 2 EmptyVas. Júl. 26, 2009 6:21 am

Mikor az egyik tisztje ráköszönt, hirtelen eszébe jutott a rangja.
~ Szóval hadnagy hehh?~ kérdtem magamban. Nem akármi hogy egy hadnaggyal iszogatok itt egy teát.
- Üdv néked Kemicharu. Látom tudod mit kell itt inni- mondom neki, majd kinyitom az ajtót, és kiengedem a hadnagyot

// Írok az utcákra, ott beszélgetünk egy kört, majd írjunk a partra jó?˛//
Vissza az elejére Go down
Yurenai Mistique
6. Osztag
6. Osztag
Yurenai Mistique

nő
Sagittarius Monkey
Hozzászólások száma : 373
Age : 31
Tartózkodási hely : szlovákia
Registration date : 2009. Apr. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 6. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Szakébár - Page 2 Cl0te19800/30000Szakébár - Page 2 29y5sib  (19800/30000)

Szakébár - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Szakébár   Szakébár - Page 2 EmptyHétf. Ápr. 18, 2011 3:50 am

Misty és Keiko - a hölgyek is tudnak bulizni


Az órák csak nem akartak rendesen elfogyni, a legtöbb egyszerűen csak csiga sebességgel vánszorgott már dél óta, amikor is sikerült kifognom ismét a hónap ezúttal nem tudom hányadik unalmas papírmunka kupacát. Nem volt sok hátra már belőle, ami azt illeti, a nagy részével jó ideje készen voltam, de csak nem bírtam elérni, hogy a maradék pár tonnányi is eltűnjön az asztalomról, és végre szabadulhassak a feladatok alól. Azt tudtam, hogy mára már mindennel készen vagyok ezen kívül, így végül nagy nehezen feladtam a próbálgatásokat, és egyszerűen csak megpróbáltam a lehető leggyorsabban beírni a szükséges adatokat. Nem hiszem el, hogy az ilyen ősz hajszálakat idéző adminisztratív feladatokat mindig nekem kell végezni, ezt egy laza titkárnő végzettséggel rendelkező ember is meg tudta volna csinálni, én meg sokkal szívesebben foglalkoznék az osztag ügyeivel, mint ezekkel az irathalmokkal. De persze ilyen szerencsém nincs, a nők, akiknek elég olvasható ahhoz az írásuk, hogy be tudjam őket fogni ilyen feladatokra nem okoznak gondot, így büntetésként nem kaphatják, ráadásul ha meg merném őket sérteni azzal, hogy a küldetések helyett ilyenek elvégzésére kérem, akkor egy hétig néznének rám eléggé vérmes szemekkel. Nem kell félre érteni, máskor is meg tudnak sértődni, főleg olyankor, amikor a tíz főből álló női vécében lévő tömörülések megszüntetését kértem tőlük, de ez túltesz az ehhez hasonló kis problémákon. Ráadásul pedig jelenleg éppen elég volt, hogy kértem, lehetőleg végre szíveskedjenek olyat az osztagba küldeni, aki a "gyengébb nem" képviselője, mivel erősen hanyatlik errefelé a számuk, nem kell még kiszúrni senki szemét az irodai munkával, aki azért jön ide, hogy tanuljon. Vagyis megint kiesik mindenki majdnem, az egyetlen, akire még ezt rá tudnám sózni, az a hadnagy, de vele most nem akarom szemét lenni, az én extra papírmunkám nélkül is van elég feladata és rendesen el van havazva a munkán kívül is, hála a barátnőjének. Oké, akkor fogat összeszorítjuk és megírjuk a maradék két lapot, ami után mára hivatalosan is vége a munkaidőmnek. Nem mondom kicsit túlhúztam, de előfordul az ilyen, így legalább nem fogok túl hamar megérkezni az esti bulira. Igen, mindenki jól látja a 6. osztag amúgy cseppet sem konzervatív kapitányának programja van, és nem fogja csak úgy lemondani senki kedvéért. Meg egyébként sem tenném, elvégre nem Kempachihoz megyek, csak még a múlt héten akadt a kezembe egy szórólap a Sayan-jin bárról, ami valami karaoke estről szólt mára. Nem mintha túl jól ismerném a jelenleg divatos zenét, de ami azt illeti, már kezdek visszarázódni a jelenlegi századba, ráadásul még hadnagyként kedveltem meg a műfajt, amennyiben nekem nem kellett a színpadra lépnem közben. Most pedig szerintem senki nem fog oda felrángatni, annál azért jobban tudok kiállni a saját véleményem mellett. De azért érdekel a dolog, néha találni pár ügyesebb embert, ezért nem hagyom ki az alkalmat. Persze előbb muszáj átöltöznöm, eszem ágában sincs a kapitányi haoriban oda tolni a képemet, nem kell ingyen műsor senkitől érte.
Oké, lebuktam, tipikus nő vagyok, ami annyit jelent, hogy jó ideig eltartott, mire sikerült elindulnom a szobámból a bárba. Tuti, hogy lekésem a kezdést, bár nem is olyan nagy probléma, ha megint a duma bajnok konferálta fel a dolgot, mivel akkor az első fél órában úgyis mindig alszik. Tessék, helyette én inkább kerestem magamnak egy könnyebb fekete, kék rózsákkal díszített kimonót, amit nyugodtan felvehettem, mert nem különösebben ütött el a tömegtől, ráadásul pedig nem volt olyan hivalkodó. Persze kardot mellőle nem felejtettem el, de van olyan, hogy egyszerűen semmi kedvem az egyenruhához még este is, ráadásul most pont ez jött ki. A bár mindenesetre nem volt különösebben messze, ráadásul pedig még nem is volt tele, ahogy láttam, amikor beléptem. És úgy tűnik minden rendben is volt, hiszen a színpadról a megnyitó ember éppen lelépett. Ez vidám nap lesz akkor, főleg ha sikerül majd helyet is találnom...

//bocsi, de jobb nem jutott eszembe//
Vissza az elejére Go down
Hishikawa Keiko
6. Osztag
6. Osztag
Hishikawa Keiko

nő
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 86
Age : 31
Registration date : 2011. Mar. 22.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 3. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Szakébár - Page 2 Cl0te7300/15000Szakébár - Page 2 29y5sib  (7300/15000)

Szakébár - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Szakébár   Szakébár - Page 2 EmptyKedd Ápr. 19, 2011 9:21 am

Misty és Keiko - a hölgyek is tudnak bulizni

Vidám napra virradt a reggelem. Az a kár, hogy csak virradt, a többi dolog már nem volt olyan rózsás. Amint beértem az osztaghoz, hadnagyom rögtön egy fejmosással kezdte, hogy mért nem írtam meg jelentésemet a legutóbbi lidérckinyírós, lélekmegmentős-átküldős feladatomról. Hát nem nagyon volt mit beszámolni, mert eléggé buta és gyenge lidércet sikerült kifognom. De ez nem enyhített a helyzeten, hiába próbáltam kimagyarázni magamat. Meg őszintén szólva el is felejtettem...Tényleg, bevallom, hibáztam. Ki gondolta volna, hogy hibám beismerése enyhít a helyzeten. Szerencsére büntetésem kicsi volt. Csak annyi, hogy kétszer annyit kellett írnom, mint átlagos esetben és a megadott határidőn belül el kellett juttatnom hozzá. Nem mondom elég kevés időt hagyott rá. Pláne, hogy a memóriám nem valami jó és a fogalmazás sem épp a legjobb készségem. Nagy nehezen hazavánszorogtam és beültem íróasztalom elé. Semmi kedvem nem volt írni. Piszkálgattam az otthagyott radírmorzsákat és kiraktam belőlük egy szívet. Tök aranyosra sikeredett. Na, de most már aztán lássunk neki...szóval...azt mondja, hogy...ááá ez így nem megy! Ki kell mennem levegőzni egyet. Ahogy sétálgattam az utcákon, figyelmes lettem egy szórólapra: "Ma este Karaoke est a Sayan-jin bárban! Aki szereti a jó zenét és szórakozni akar, annak itt a helye! Törj ki a mindennapos papírmunkák tömkelegéből és bulizz egy jót a haverokkal! Ma este; Sayan-jin bár!" Karakoe est?? Óóó, nekem ott a helyem! Kár, hogy egyik haverom sem ér rá ma...mindegyik a barátjával vagy barátnőjével van... Akkor ez egy ismerkedős este is lesz. Végre egy új társaság, új emberek, JÓ ZENE! Muszáj elmennem! Úristen mennyi az idő? Már fél órája sétálok? És még sehol nem tartok a jelentéssel! Ki fogok futni az időből és akkor nekem aztán annyi, meg egy adag bambi! Gyorsan hazarohantam, és nekiláttam a fogalmazásnak...szóval volt a lidérc...és a földhöz ragadt lélek...na, de a lényeg, hogy épp időben még átküldtem. Háhá, már kész is vagyok. Hát, remélem ez elég lesz...úristen, már ennyi az idő? 2 perc múlva letelik a határideje a jelentésem leadásának! Na, ilyenkor segítenek a shunpo-k. Pontosan akkor nyomtam hadnagyom kezébe a jelentést, mikor a határidő volt. Csak mosolygott egyet és ment elolvasni. Hatalmas kő esett le a szívemről.
Innentől már megint vidám lett a napom. Boldogan és szökdécselve pattogtam el hazáig. Juj, mindjárt kezdődik a Karaoke est! És nekem még le kell fürödnöm meg rendbe hozni magam, meg a ruhámat kiválasztani! Húha mennyi dolgom van még! Gyorsan berobbantam a fürdőszobába, villámgyorsan letusoltam, aztán kiszáguldottam a gardróbomba keresni valami bulizós göncöt. Végül a kedvencem mellett döntöttem: egy világoskék alapon sötétkék virággal díszített kimonót. Egy elegáns 10 perces késéssel, de odaértem végül. Találtam is egy üres asztalt. Rendeltem magamnak egy sakét, és vártam, hogy elkezdődjön a műsor. Felment a színpadra a felkonferáló emberke, hogy untassa a közönséget egy kicsit és teljen az idő. Na meg, hogy kedvet csináljon az embereknek az énekelgetéshez. Épp hajtogattam szalvétából origamit, amikor megpillantottam egy ismerős arcot a bejáratnál! Yurenai Mistique kapitány! Misty! Nagyba integetek, hogy észre vegyen. Feltehetőleg éppen keresett egy üres helyet, amikor megpillantott és egy mosollyal az arcán közeledett felém, majd leült a velem szemben lévő székre.
- Szia! De jó, hogy itt látlak! Azt hittem már unatkozni fogok ma este. Hogy hogy eljöttél ide? - mosolyogtam rá barátságosan. - Eléggé nyomott itt a hangulat. Fel kéne valahogy dobni, nem gondolod? Vagy előbb iszogassunk egy picit? Hogy szeretnéd? Smile
Titkon azt reméltem, a második megoldást választja... Very Happy
Vissza az elejére Go down
Yurenai Mistique
6. Osztag
6. Osztag
Yurenai Mistique

nő
Sagittarius Monkey
Hozzászólások száma : 373
Age : 31
Tartózkodási hely : szlovákia
Registration date : 2009. Apr. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 6. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Szakébár - Page 2 Cl0te19800/30000Szakébár - Page 2 29y5sib  (19800/30000)

Szakébár - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Szakébár   Szakébár - Page 2 EmptyPént. Ápr. 29, 2011 6:48 am

Misty és Keiko - a hölgyek is tudnak bulizni

Nos, úgy tűnik ma fortuna néni eléggé érdekesen mérte rám a kedvességét. Az igaz, hogy szemmel láthatóan lemaradtam a laza húsz perces üdvözlő beszédről, amelynek hallatán minden ép eszű shinigami igyekezne távozni a helyről, de ez nem jelenti azt, hogy meg is tették. Mert bizony a hely eléggé tele volt, első ránézésre üres asztalt nem találtam, és ami azt illeti, még úgy másodikra sem sikerült semmi olyanra ráakadnom, ami kicsit is elhagyatottnak tűnt volna, hogy én onnan tudjam végig nézni ezt a kis estét. Mert abban biztos vagyok, hogy itt nagyon tehetséges énekes nem fog felbukkanni, azok már régen nem járnak ehhez hasonló helyekre, de még nyugodtan elő kerülhet pár lány és fiú, akiről elmondható, hogy ők a hazai karaoke estek nyertesei és itt sem szerepelnének olyan rosszul. Talán csak miattuk jövök, meg egy kicsit kikapcsolódni, hiszen soha nem tudhatom, hogy az ismerőseim közül ki bukkan fel ilyen helyeken. Bár eddig csak kétszer voltam hajlandó eljönni ilyen rendezvényre, és az egyiken sem vettek rá, hogy én most tényleg álljak neki énekelni is, már automatikusan kapom az értesítéseket, és az igazat megvallva a miért ne elvet vallom. Lehet, hogy találkozok itt pár emberrel még, aki szeret énekelni, csak éppen nem mondta, nem is egyszer fordult már elő velem ilyesmi. Különben is, nekem nincs abszolút hallásom, szóval ha valaki fogja magát és véletlenül elvéti kicsit az ütemet, vagy produkál pár hamis hangot, attól még nem fogok rá furcsán nézni. Mondjuk olyannal szemben, akinek az éneke még nekem is fáj, más a helyzet, azt biztos, hogy senki nem fogja soha visszatapsolni. Mindegy, abba kéne hagynom végre a fejtörést, és még egyszer körülnézni, hátha találok valami helyet, ahol mégis csak nagyjából üresek az asztalok, vagy éppen csak valaki olyan foglal helyet, akit ismerek is. De eddig nem tűnt ismerősnek senki, talán jobb lenne, ha előtt oda mennék a pulthoz és kérnék valami alkoholt is tartalmazó italt, hiszen már az utolsó fél órában is, amikor még dolgoztam, egy ilyenről álmodoztam. Igaz, hogy kapitány vagyok, meg minden, de attól még munkaidőben nem szeretek inni, a fene sem tudja, hogy mikor akarnak engem elrángatni küldetésre, és akkor nem tudom megúszni, ha csak annyit mondok, hogy mára már ittam, mert kapnék érte egy jó kis letolást meg egy papírt arról, hogy mi mindent kell csinálnom. Most legalább van védelmem, éppen szórakozok, és már végeztem pár órája. Elvben nem is rossz, és kb. 99%-ig biztos vagyok benne, Yure meg egészen az, hogy ma engem sehova a jó égbe nem fognak elrángatni. Oké, akkor jöhet valami töményebb is. Már ha sikerül átverekednem magamat a tömegen...
- Bocsi, egy vodka-narancs lesz! - néztem rá a pultnál álló fiúra, aki kicsit mintha ismerős is lett volna. Biztos a múltkor is ő szolgált ki, és ezért emlékszem az arcára. Hm, nem is rossz, tuti, hogy felismert, én a vigyorából ítélve nem bánja, hogy kivételesen nem egyenruhában, hanem egy mélyebben dekoltált kimonóban jöttem. Tőlem mosolyogjon csak, az egomnak igazán nem árt meg, egyébként pedig jó tudni, hogy ennyi idősen is még megvan a tartásom. Különben pedig fogadjunk nem vigyorogna ennyire, ha tudná, hogy kapitány vagyok, csak az a fránya haori mindig képes az irodámban maradni. Nekem persze ehhez semmi közöm, és még véletlenül sem szoktam minden délután leteríteni a székemre. Jól van, ironizáljunk még egy keveset, és ránk szakad az ég, szóval ideje leállni. Helyette inkább neki álltam a tömeget fürkészni, és ezúttal feltűnt egy bőszen integető alak is, aki nyilván valóan az én osztagomhoz tartozik. Keiko ezerrel mosolyogva jelezte, hogy menjek oda hozzá, így mire megkaptam az italomat, már elő is állt a fejemben egy újabb ötlet. Oké, hogy oda hív, de jobb, ha felkészül rá, hogy itt ivás lesz akkor, méghozzá nem kis mennyiségben. - Ha szépen megkérlek kihoznál egy üveg szakét, oda, jobbról a negyedik asztalhoz? - néztem rá kedvesen a fiúra, majd az italomat egyensúlyozva megpróbáltam átjutni a tömegen. Nem volt könnyű, és ami azt illeti, többször is megfordult a fejemben, hogy csak karddal lehet rajta átjutni, de szerencsére végül semmi nem fajult tettlegességig. Igaz, kicsit közel volt a határ, de csak eljutottam az asztalhoz, és mosolyogva pakoltam le az italt.
- Szia Keiko! Igazság szerint az ilyen estekre eljövök néha, de a fene sem gondolta volna, hogy ma ennyien lesznek... - jegyeztem meg egy apró grimasz kíséretében, majd becsúsztam vele szemben a padba. Gondolom nem bánja, hogy ide ülök, hiszen az előbb vallotta be, hogy azt hitte egyedül lesz, ráadásul ő intett nekem, hogy jöjjek ide. Meg amúgy is, sajnos éppen a kapitánya vagyok. Persze ilyenkor szigorúan csak papíron, munkaidőn kívül nincs bennem semmi olyan jellemvonás, ami lehetne egy kapitányé. Sőt, még munkaidő alatt se nagyon, csak akkor, amikor éppen megyek egy gyűlésre, már ha elmegyek, vagy éppen újoncot/rendbontót kell eligazítani. De még ilyenkor sem tudok annyira szigorú lenni, hiszen én is voltam kezdő, nem is a közelmúltban, de egyszer igen, és ezt még nem felejtettem el. Legalábbis nagyrészt. - Hogy én énekeljek? Na, nem, ahhoz még messze nem ittam eleget! - jegyeztem meg, mikor szinte varázsütésre megjelent a pincérfiú egy vaskos tálcával a kezében. Remek, akkor talán még tudunk is végre kezdeni egy jó kis bulit. De előtte biztos, hogy töltök neki is egy emberes adag szakét, ne csak én iszogassak. Megjegyzem ez vodka-naranccsal érdekes párosítás, de mivel már máskor is ittam, nem hiszem, hogy baj lenne belőle. Jól bírom az alkoholt egyébként is. És azért ne keserítsük el szegény kislányt sem. - Tudod mit? Szerintem mire ez eltűnik azért be tudsz dumálni... - jegyeztem meg, miközben mosolyogva felemeltem a saját poharamat. Remélem bírja az italt, mert én egyhamar nem fogom engedni.
Vissza az elejére Go down
Hishikawa Keiko
6. Osztag
6. Osztag
Hishikawa Keiko

nő
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 86
Age : 31
Registration date : 2011. Mar. 22.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 3. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Szakébár - Page 2 Cl0te7300/15000Szakébár - Page 2 29y5sib  (7300/15000)

Szakébár - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Szakébár   Szakébár - Page 2 EmptyKedd Május 10, 2011 10:04 am

Misty és Keiko - a hölgyek is tudnak bulizni

- Szia Keiko! Igazság szerint az ilyen estekre eljövök néha, de a fene sem gondolta volna, hogy ma ennyien lesznek... - mondja, közben egy grimasszal az arcán egy körbenézéssel érzékelteti mondanivalójának jelentőségét. A színpad felől nagy hangorkán érkezett felénk, aztán egy párocska tántorgott fel a színpadra. Végül bekapcsoltak nekik valami ócska tingli-tangli romantikus számot. A csajszi hangja egész jó volt, de - a feltehetőleg - barátjának valami borzasztó hangja volt. És ezt kellett hallgatnunk vagy 5 percen keresztül. Majdnem az őrületbe kergettek már. Végre vége a számnak, a lány még felsikított egyet a végén és letették a mikrofont.
- Hála a jó égnek... - engedem el véleményemet halkan.
- Mit mondtál Keiko?
- Jaj semmi, csak már nagyon elegem volt ebből az "előadásból"...
Majd fogtam szívószálam és elkezdtem kavargatni sakémat. Behörpintettem vagy felét és egy kis pírral az arcomon körbenéztem. Az egyik asztalnál pár srác kártyázott, másiknál szintén egy párocska üldögélt, a harmadiknál két barátnő csacsogott mindenféléről, de olyan hangosan, hogy én értettem mit mondtak, pedig vagy 10 méterre voltunk tőlük. És ahogy vihorásztak...úristen. Kibírhatatlanabb volt, mint az előbbi dobhártyarepesztő produkció. Apropó produkció, ki van most a színpadon? Egy pasas? Én azt hittem egy nő. Áriázik. Te jó ég. Ezt is túl kell élni?
- Ez most komoly? Nekem nincs ilyen magas hangom! Ez nem ember....
Misty is odanézett, de egy grimasznál többet nem fordított erre a "csodás" számra. Valaki normális nem akarna fellépni? Hmm, mi lenne ha... végül is, nem veszíthetek vele semmit, ha megkérdezem.
- Hey, Misty, nincs kedved énekelni egyet? Mutassuk meg, hogy legalább mi tudunk jó bulit csinálni! Na, mit szólsz?
- Hogy én énekeljek? Na, nem, ahhoz még messze nem ittam eleget! - mosolyog rám.
Hát jó Misty, te akartad. Intek is a pincérfiúnak, hogy hozza azt a 2 üveg sakét, amit még dugiba rendeltem. Kicsit meg is lepődött, de hamar jó kedve lett amint a nekem töltött emberes adag sakém és az övé is elfogyott. Aztán megint tölt ugyanennyit. Nézzenek oda, a kapitányok nem is olyan konzervatívak.... de én ennek csak örülök! Very Happy Épp elbambultam a színpad felé - mellesleg egy kis óvodás hangú tizenéves énekelt valami gyerekdalt, nagyon érdekes volt - amikor jött egy kijelentés tőle, ami meglepett, de nagyon örültem neki:
- Tudod mit? Szerintem mire ez eltűnik azért be tudsz dumálni... - kacsint rám, majd emeli poharát koccintani.
Hát nem arról vagyok híres, hogy nem bírom az alkoholt, de nem is bírom a végsőkig. Ledöntöm a pohár sakémat, mikor Misty még csak a felénél tart. Bevárom, addig hallgatom egy a gagyi dünnyögő hangot amit az a gyerek ad ki a színpadon. Nem is tudom megállapítani, hogy fiú-e vagy lány. Különösebben nem is érdekelt. Végre megitta. Körbenéz, vár egy picit. Na, ha már így állunk... most én ragadom meg a kancsót és töltök egy istenes adagot neki meg magamnak is. Derűvel az arcán fogadja, majd kicsit leiszik a tetejéből, azzal indokolva, hogy nehogy kiboruljon... Persze, persze, én is ezt mondanám. Very Happy Még így elszórakoztunk vagy fél óráig, amikor végre megint megkérdeztem:
- Na, most már van kedved énekelni?

/bocsi az előző nagy bakimért és a nagyon késői postért T-T/
Vissza az elejére Go down
Yurenai Mistique
6. Osztag
6. Osztag
Yurenai Mistique

nő
Sagittarius Monkey
Hozzászólások száma : 373
Age : 31
Tartózkodási hely : szlovákia
Registration date : 2009. Apr. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 6. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Szakébár - Page 2 Cl0te19800/30000Szakébár - Page 2 29y5sib  (19800/30000)

Szakébár - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Szakébár   Szakébár - Page 2 EmptyPént. Május 13, 2011 2:51 am

Misty és Keiko - a hölgyek is tudnak bulizni


A grimasz az arcomról az eredeti tervek szerint le kellett volna, hogy kerüljön, de nem volt olyan szerencsém, hogy ezt ki is tudjam vitelezni. Oké, mikor eljöttem ide, már előre sejtettem, hogy lesz pár ember, akinek a hangja olyan dobhártya repesztő, hogy legszívesebben azt hallgatva az ember ugrana ki az ablakon, de szerintem a legújabb duett vitte a pálmát. Oké, a nőt még ki is bírtam volna, nem volt vele baj, de a férfi. Igaz, hogy a számot nem ismertem, de így is érzékeltem, hogy a ritmust nagyon is elrontotta, ráadásul pedig a hangja nagyon emlékeztetett arra, amikor a macskám a vasfazékon próbálta meg a körmeit kiélesíteni. Azonban ez nem éppen az a hely volt, ahol szólni lehetne miatta, de legszívesebben komolyan megtettem volna. Nem is értem kik voltak azok, akik mindezek ellenére megtapsolták őket, de ha azt vesszük, komolyan kezdek hinni benne, hogy itt az elvárás a botfül, még akkor is nekem ez sok. Szerencsére "csak" három perces számot választottak, ráadásul pedig mindenki úgy tapsolt, hogy éppen hallatsszon. Szerintem ez tipikusan az a banda volt, ahol inkább tapsol mindenki, csak ne kelljen még egyszer hallaniuk őket. Komolyan, ha ezek visszamennek én elhúzok és kérek a pultostól pár füldugót. Tuti van neki, a múltkor is láttam, hogy használta őket, biztos, hogy tudna nekem is kölcsönözni párat. Elég meggyőző tudok lenni ahhoz, hogy igenlő választ adjon, legalábbis remélem, hogy ennyi elég lesz. Tekintve, hogy milyen szemeket szokott rám mereszteni, már biztosan ki tudok tőle ennyit könyörögni, bár egyenlőre nem úgy néz ki, mintha nagy szükségem lenne rá. A legszívesebben pedig inkább itt ülök, végre a szaké megérkezett, és jobban szeretem csak úgy eliszogatni. Az biztos, hogy amíg ez nem tűnik el, sokkal nyugodtabb leszek, ráadásul pedig van kivel beszélnem, szóval nem is kell annyira arra a francos mikrofonra összpontosítani. Igazság szerint így jobb is.
- Hát előadás megvolt, de szerintem senki nem élvezte... - jegyeztem meg egykedvűen, miközben megnéztem közelebbről a következő jelentkezőt. Elsőre azt hittem valami szerencsétlen, madárcsontú lány az illető, ugyanis oldalról láttam a fekete, hosszú haját és a kimonóját, meg az arca kis körvonalait, de végül mikor méltóztatott felmenni, rájöttem, hogy mégsem lehet nő. Nem azért, tényleg nőies volt, de egészen biztos, hogy egyiknek sincs egész Soul Society-ben ilyen határozott áll vonala, ráadásul az ádámcsutkáját még innen is láttam. Jézus, nem akarom tudni, hogy ez honnan került ide, de remélem hangja van.
Tessék, csak kívánni kellett. Oké, hangja van, de ezt én utoljára valami templomban hallottam énekelve, máshol nem. Olyan, mintha megpróbálna női hangon énekelni, és nagyon magasan, de közben meg sikerült neki elköhögni is az egészet. Nem tudom mi ez a dal, nem túl sok újat ismerek, de ha tényleg divatosnak számít én megyek és keresek egy olyan embert, aki elmagyarázza nekem, ez mégis mire jó. Mert altatónak elmegy, de azon kívül? - Nekem magas a hangom, de ez komolyan nem néz ki férfinak sehonnan... - jegyeztem meg, miközben reméltem, hogy van erre valami ésszerű magyarázat is. Oké, ma már elfogadott, ha egy férfi nőnek érzi magát, különösebben engem sem szokott a dolog zavarni, de nem biztos, hogy pont Soul Society-ben kellene ezt felvállalnia, tekintve, hogy majdnem mindenki elég öreg hozzá, hogy elvből utálja ezeket a dolgokat. Phuuu, szerencsétlen gyerek...
Közben megjelent a kedves pultos és ezúttal Keiko rendelését hozta meg. Két üveg szaké? Izé, eddig azt hittem én vagyok nagy ivó, amikor eggyel kezdek egy partyn, de úgy tűnik az osztagban van más is, akinek ennyire megy ez a fajta ivási forma. Hát, nem mondom, hogy inkább igyon vizet, mert nem az a kedvencem, de minden elismerésem. Ha nem tudnám magamról, hogy nagyon jól bírom az alkoholt, akkor most komolyan kezdenék elgondolkodni rajta, hogy ennyi szaké és egy nagy pohár vodka-narancs után hogy fogok haza jutni. Egyenlőre remélem, hogy a saját lábamon és nem éppen kapatosan, ellenkező esetben ugyanis furcsa kis helyzet alakulhat ki, mikor megpróbálok eligazodni a folyosókon. Rendben, azt hiszem azért valaki lesz kedves engem útba igazítani, de akkor is, inkább lassabban fogok inni. Keiko beelőz, de ezt ráírhatjuk nyugodtan a fiatalság számlájára, nem szeretek öreg lenni, de ebből a szempontból már régen megtanultam, hogy a türelem eléggé hatásos segítség tud lenni bárki és bármi ellen. Hurrá. Különben is, ő már végzett, de én még rendesen a felénél tartok a poharamnak, de hát ez van. Nem részegséget akarok, csak jól érezni magamat, akkor meg igazán mindegy mennyit iszok, hiszen ugyanakkor kezd az alkohol majd hatni. Persze nyilván Keikonál nem így van, mert amint sikerül kiürültnek nevezni ezt a poharat, ő máris újra töltötte. Remek. Oké, de akkor sem iszom én még ezt nagyon gyorsan. Ráér, és magamra sem nagyon akarom önteni, tekintve, hogy jókora adagot nyeltem már le eddig, ennek van egy kis esélye. Márpedig ezt a ruhát szeretem, nem fogom tönkre tenni. Különben is, amint végzek, mehetek énekelni, amihez nem akarok közel kerülni, el jön az idő, addig marad a kedélyes csevegés.
Nagy sajnálatomra erre volt kereken fél órám, utána pedig elfogyott a szaké és nem volt semmilyen kibúvóm rá, hogy megússzam a dolgot. Legszívesebben azonnal elmentem volna a fenébe, de ha már eddig kibírtam, talán egy kis éneklést is túl fogok élni. Legalábbis nagyon remélem, hogy sikerül, különben nagyon morcos leszek én is, meg Yure is. De persze először magamhoz kéne térnem, ellenkező esetben érdekes lesz a produkció. Ki kell találnom valamit, hogy egészen biztosan minden rendben legyen. Mondjuk, hogy ne leplezzenek le.
- Legyen, de két feltételem van: duett ne legyen, mert beégek, és ha lehet, csak a Mistyt használd. Nem kell tudni, hogy kapitányod vagyok... - néztem rá Keikora, majd egy grimasz és egy sóhajtás kíséretében felálltam, hogy megnézzem a számlistát a pultnál, ahol állítják be a számokat. Legyen olyan, amit szeretek is lécci, utálom a pörgös rockot, nem tudom követni. Elég terebélyes a lista, csak lesz itt valami... - Ugye kezdesz te? - néztem rá a lányra, hiszen nekem semmi kedvem nem volt elsőre ide felmenni...

//bocsi, nem túl jó, de nincs ihletem///
Vissza az elejére Go down
Hishikawa Keiko
6. Osztag
6. Osztag
Hishikawa Keiko

nő
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 86
Age : 31
Registration date : 2011. Mar. 22.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 3. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Szakébár - Page 2 Cl0te7300/15000Szakébár - Page 2 29y5sib  (7300/15000)

Szakébár - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Szakébár   Szakébár - Page 2 EmptyKedd Május 17, 2011 9:08 am

Misty és Keiko - a hölgyek is tudnak bulizni

Kérdésem nem lepte meg, gondolom számított rá, hogy én ilyen sajtkukac vagyok és minél hamarabb bulizni akarok. Látszott kis kényelmetlenség az arcán meg egy kis lemondás, de mosolygott is belőle a pia, meg a pír is az arcán. Nem az a célom, hogy leigyam magam, az meg végképp nem, hogy a kapitányomat leitassam. Még meg sem fordult a fejemben. Csak hiperszupernagyonjól akarom magam érezni és jól összebarátkozni Mistyvel. Közben a bizarr dünnyögő hangú, gyerekdalt éneklő "énekes" letántorgott a színpadról és két haverjának a nyakában landolt akik paskolták a hátát és aszaltak rajta, mint állat. Biztos ők sem vizet ittak ma este, de minden esetre aranyosak voltak. Misty még mindig hezitál, majd feláll az asztaltól és azt mondja:
- Legyen, de két feltételem van: duett ne legyen, mert beégek, és ha lehet, csak a Mistyt használd. Nem kell tudni, hogy kapitányod vagyok...
- Persze, persze oké. Na, mi is legyen az...
Elvesztem a számok rengetegében. ~ Annyi sok jó szám van itt! Three Days Grace - I hate everything about you....meg a Break...csak nem szeretne pörgős rock-ot. A fenébe. System of a Down - Question...ahhw mennyi jó szám te jó ég, csak kár, hogy az ilyet nem szereti Misty. Óóó, hogy az a...rapp-et szeretheti? Például LMFAO? Chiddy Bang? Vagy latinos zene? Wisin y Yandel? Vagy Lucia Perez? És ha a pop-ot szereti? Mondjuk...áááh...Eric Saade? Vagy...Lady GaGa? Vagy valami lassabb számot? Például...Elliott Yamin - Wait for You? És csak kutakodok, kutakodok, nagy mohón... ~ Jéé, nézzenek oda! Milyen rég számok is vannak itt! ABBA! Boney M! Take That! Aztakutya...tradicionális zene bejöhet neki? Mondjuk keverve a mai modern zenével... azokat de imádom. Vagy valami tucat zene? Neeem, ide valami bulizós szám kell! Felsorolom neki, hogy melyik zenekarokra meg stílusokra gondoltam. Enyhén megdöbbent, hogy ennyire jártas vagyok a zene világában. Kezd oldódni a hangulata. Na, hat már picit a saké... Hoppáré, azt hiszem nálam is! Az előbb kicsit megszédültem, na, de oda se neki!
- Akkor, melyik legyen? Régi pop vagy új fajta pop? A régi fajtánál a Destiny's Child-ot nagyon szeretem. Na, de döntsd el te, rád bízom, nekem oly mindegy, csak énekeljünk már! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Yurenai Mistique
6. Osztag
6. Osztag
Yurenai Mistique

nő
Sagittarius Monkey
Hozzászólások száma : 373
Age : 31
Tartózkodási hely : szlovákia
Registration date : 2009. Apr. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 6. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Szakébár - Page 2 Cl0te19800/30000Szakébár - Page 2 29y5sib  (19800/30000)

Szakébár - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Szakébár   Szakébár - Page 2 EmptySzer. Május 18, 2011 6:00 am

Misty és Keiko - a hölgyek is tudnak bulizni



Keiko kicsit hiperaktív volt, de nagyon nem tudtam rajta csodálkozni, hiszen nem minden az, aminek látszik. Márpedig a konzervatív hatodik osztag kapitánya például cseppet sem szolgált rá a hírére, hiszen a munkán kívül senki nincs, aki nála lazábban venni a dolgokat. Legalábbis én ezt gondolom, hiszen valamennyire ismerem a többi kapitányt, és még eddig mindig én vittem a pálmát zűrök terén, mert abból volt pár a nem túl rövid pályafutásom során is. De legalább azt el tudtam érni, hogy a bajt hagyják rám, mert osztagon belül a gondokat meg tudom oldani, együttes működés még nem volt. Remélem nem is nagyon lesz, itt belevertem az emberekbe, hogy a csapatmunka fontos, de nem biztos, hogy ezt a többiek is tudják, márpedig nekem senki nem fogja megmondani, hogy hova engedjem a tisztjeimet, ha éppen nem bízom meg bennük. Mert szerintem a válasz a sehova lesz, és aki élni akar, ezt el is fogadja. Nem vagyok vérmes természet, de az osztagommal kapcsolatban mereven tartom magamat bizonyos feltételekhez. Talán ennek is köszönhető, hogy nem engem idegelnek minden hónapban a költségcsökkentés és a megszorítások miatt. Azokat a megszorításokat a képükbe is tolnám azzal a lendülettel, köszönöm, a szokásos dolgokat néha így is csak bűvölni tudom a fenntartási költségből. Hm, lehet, hogy példát kéne vennem a nőegyletről, ők tudtommal elég jól boldogulnak, pedig nem éppen a költségtakarékosabb megoldásokat szokták pártolni. Sőt, ha jól tudom, nekik sikerül mindig feljebb vinni a havi kiadások felső limitjét, de konkrétan nem is tudom, mennyivel. Ki kéne találni ki is tag, hátha valaki olyan is van köztük, aki erről felvilágosítást tud adni. Hm, azt hiszem Tasumi ott van a tagok között, meg Maya és a fél kapitányi meg hadnagyi részleg, szóval azt hiszem, hogy lesz kit megkérdeznem, ha egyszer végre akkor jut eszembe, mikor összefutok velük. Egyébként viszont nagyon nem értem, hogy én ezen a hihetetlen problémám miért éppen egy karaoke est kellős közepén kezdek el gondolkodni, mikor inkább a számlistát kéne néznem, hátha van rajta pár szám, amit még én is ismerek. Nagyon szétszórt vagyok, azt hiszem ezennel akkor ki lehet jelenteni, hogy a tetemes mennyiségű szaké, amit eddig elfogyasztottam Keikoval, működésbe lépett. Nos, nem mondhatnám, hogy megártott, ennyi azért nem tud, de kimutatta az erejét, hiszen megint kezdek olyanokon agyalni, amin nagyon nem kellene. Szép volt Misty, csak így tovább, kicsit nagyobb alkohol és az isten se fogja tudni megmondani, hogyan is jutottál valamilyen következtetésre, nem még más valaki, aki a társaságodban tartózkodik. Főleg ha nála sincs minden rendben fejileg, ami ilyen adag szaké után nagyon is valószínűnek tűnik számomra. Rendben, akkor ideje lenne a való világba is visszatérni, mivel azt hiszem, pont hozzám beszélnek.
Nos, nem is tévedtem nagyot, annyi leesett, hogy Keiko valamilyen általam kevésbé ismert együtteseket sorol fel meg a számaikat, hátha ezek közül tudok választani. De jó, nos ezzel egyetlen probléma volt, mégpedig, hogy az én angol tudásom nagyon is temethető fajta volt. Addig oké, hogy megtanultam a szavakat, de a nagyon értelmetlen nyelvtanukkal soha nem tudtam mit kezdeni, ezért nem is nagyon ismerem a nyelvet. Remek, a kiejtésem alapból nagyon japános, alig várom, hogy felküldjenek a színpadra kornyikálni. Fogadni mernék, hogy abban a pillanatban minden üveg itt sorban kezdene elrepedezni, én pedig észre sem venném, ahogy azt sem, ha hülyeséget éneklek. Jaj de jó, nagyobb hülyét már magamból nem akarok csinálni, szóval erről szó sem lehet.
- Először menj te valamivel, amit szeretnél, utána megyek én egy japán számmal, mivel sajnos a kiejtésem angolból nagyon tragikus. Rendben? - néztem rá nagyon kedvesen, hátha nem fog kiakadni, amiért én kihagyom az első kört, amikor például Lady Gagát vagy Abbát énekel. Nem hiszem, hogy ezt fog, de a fejem ezt a két nevet jegyezte meg azok közül, amit úgy hirtelenjében rám zúdított, mint bandák. Köszönöm, nekem teljesen megfelel pár nem túl régi japán szám, szerintem azok is tökéletesek lesznek, tekintve, hogy a közönség nagy részének az eddigiek alapján jó kis botfüle van. - Na, sok sikert! - jegyeztem meg mosolyogva, miközben egy apró lökéssel elértem, hogy ha nem akar orra esni kitáncoljon a színpadra. Énekelni akart, csak tessék, majd utána felmegyek én is, csak előtt látni akarom, hogy mire képes. Egyébként is, le már nem fog jutni, indul a zene, a bár józanabb része pedig őt nézi éppen, most ciki lenne lesétálnia...
Vissza az elejére Go down
Hishikawa Keiko
6. Osztag
6. Osztag
Hishikawa Keiko

nő
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 86
Age : 31
Registration date : 2011. Mar. 22.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 3. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Szakébár - Page 2 Cl0te7300/15000Szakébár - Page 2 29y5sib  (7300/15000)

Szakébár - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Szakébár   Szakébár - Page 2 EmptyHétf. Május 23, 2011 8:18 am

Misty és Keiko - a hölgyek is tudnak bulizni


Amikor rázúdítottam ezt a rengeteg amerikai és általa ismeretlennek tűnő együttest, kissé elbambult. Gondolom próbálta megjegyezni vagy épp felidézni, mit is mondtam. Hát az arckifejezéséből ítélve, nem sok sikerült. Na, de mindegy is, úgyis ki akar maradni az első körből, mert hogy rossz az angol tudása. Szerencse, hogy nekem van nyelvérzékem és szeretem is az angol nyelvet. Akkor magamnak választok egyet...valami ütőset, vagy light-osat? Pörgőset! Az kell ide! Rock vagy pop...modern vagy régi...? Rock! Az jó lesz! Three Days Grace! Break! Tökéletes! Nem volt valami sok időm feldolgozni, hogy én most énekelni fogok, mert már mutogattak rám; "nézz már oda...de kis törpicúr...kis ovodás...gyerekdalt fog énekelni vagy mi...de szép haja van, én is ilyet akarok...de szépek a szemei...odanézz de pici..." és még sorolhatnám a hangfoszlányokat, amiket rólam mondtak és meghallottam. Nem érdekeltek, gondoljanak amit akarnak. Na jó, a bókok azért tetszettek. Höhh, még, hogy gyerekdalt? Majd meglátják...
Fellép a színpadra a bemondó csávó és bejelenti, hogy: "A következő bátor jelentkezőnk Hishikawa Keiko, a 6. osztag 6. tisztje aki egy amerikai rock slágert fog előadni nekünk! Érdekes előadás lesz, hiszen a kislány nincs 150 cm, de bevallása szerint 18 éves. Kíváncsi leszek, mit fog művelni. Na, de nem is húzom tovább az időt, Keiko, tiéd a terep, robbantsd fel a színpadot!
- Na, sok sikert! - súgja még oda Misty, majd fellök a színpadra.
- Jó estét kívánok mindenkinek, aki ma részt vesz ezen az eseményen. Én Hishikawa Keiko vagyok, ahogy az elébb hallhatták, és annak az asztalnak üzenem, hogy nem vagyok óvodás. De nem is terelek tovább. Let's ROCK!
Igaz, sokak szerint nagyon jó hangom van és már léptem fel ilyeneken, azért elönt a lámpaláz. Nyugi Keiko, mély levegő... Huhh, hát akkor kezdjünk neki. Mindenki engem figyel. Kezd erősödni a zene...

Tonight my head is spinning,
I need something to pick me up.
I've tried but nothing is working,
I won't stop, I won't say I've had enough.

Tonight I start the fire,
Tonight I break away.

Break, away from everybody
Break, away from everything
If you can't stand the way this place is,
Take yourself to higher places.

At night I feel like a vampire
It's not right, I just can't give it up.
I'll try to get myself higher
Let's go, We're gonna light it out.

Tonight we start the fire,
Tonight we break away.

Break, away from everybody
Break, away from everything
If you can't stand the way this place is,
Take yourself to higher places.


If you can't stand the way this place is,
Take yourself to higher places.

Break, away from everybody
Break, away from everything
If you can't stand the way this place is,
Take yourself to higher places.

Higher places
To higher places
Higher Places
Take yourself to higher places.


*Miközben énekelek tökre beleélem magam és szinte, mint egy profi énekes, úgy mozgok a színpadon*

A zene megint elhalkul, ami a szám végét jelzi. Meghajlok, úgymond "megköszönöm", hogy meghallgattak. Lássuk a reakciókat...
Vissza az elejére Go down
Yurenai Mistique
6. Osztag
6. Osztag
Yurenai Mistique

nő
Sagittarius Monkey
Hozzászólások száma : 373
Age : 31
Tartózkodási hely : szlovákia
Registration date : 2009. Apr. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 6. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Szakébár - Page 2 Cl0te19800/30000Szakébár - Page 2 29y5sib  (19800/30000)

Szakébár - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Szakébár   Szakébár - Page 2 EmptySzer. Május 25, 2011 7:31 am

Misty és Keiko - a hölgyek is tudnak bulizni



Furcsa érzésem volt, miközben nem túl szabályos módon, de jószerével fellöktem a színpadra Keikot. Nem tehetek róla, ha beszélnek kell nincs lámpalázam, de most senki és semmi kedvéért nem lettem volna képes arra vetemedni, hogy csak úgy a semmi közepébe felmenjek énekelni. Egyszerűen úgy éreztem, hogy az messze nem az én világom, és bár nagyon szívesen hallgatok el magamban mindenféle számokat, arra rá nem tudtak volna teljesen józanon venni, hogy ennek a pultnak akár a közelébe is menjek. Nem tehetek róla, egyszerűen irtózom az énekléstől részben, hiszen nekem már régen is megmondták, hogy nem túl különleges a hangom, maximum a mélysége, de azzal meg sokat nem tudok kezdeni. Egyszerűen fel nem bírtam még most menni, ezért küldtem szerencsétlen tisztemet, aki utána joggal lehet rám dühös, de sajnos idő kell ide. Meg egy újabb szaké sem ártana, de azt inkább már nem vállalom be, az eddigiektől így is sikerült rendesen már berekednem kicsit, ami pár japán dalhoz tökéletes lesz, de nem akarok valami szar hangú fiúnak tűnni a színpadon, ha végre a közelébe kell mennem. Nem mintha bárki is úgy nagy átlagban annak nézne, hiszen egyértelműen nő vagyok, de velem is történt már meg, hogy nem figyeltem, és amikor a szám végén akartam valamelyik lánynak gratulálni a hangjához, feltűnt, hogy az nem is éppen nő volt. Köszönöm szépen, a fordítottját semmi kedvem eljátszani még akkor sem, ha tudom, hogy ennek az esélye úgy nagyjából egy erős 0 körül van. Rendben, legyen lámpaláz ez az érzés, vagy bármi más, de az biztos, hogy ideje lenne leküldeni, tekintve, hogy már nem sokáig húzhatom. Keiko már a saját számába bele is kezdett, és ez tuti nem a nagyon hosszú nyolc perces torok repesztő dalok egyike, szóval lassan a végére is fog érni. Remek, kapitány vagyok, lazán szembe szállok akárhány tiszttel meg persze a többi kapitánnyal is, ha az igazamról van szó, de egy színpadtól félek. Szedd össze magad Misty!
Egy erős elhatározással végül sikerült a légzésemet rendeznem és helyre tennem a saját pánikomat, így tudtam figyelni a tisztemre is. A szám, amit énekelt ismerős volt, és el lehetett mondani, hogy nincs is rossz hangja meg kiejtése hozzá. Nos, itt a tökéletes példa rá, hogyan nem fogok én tudni soha az életben énekelni, és miért kell nekem japán szám. Angolt el lehet felejteni, ahhoz nagyjából annyira megy nekem az alkalmazkodás mint egy fűrészhez. A-a, nézzük gyorsan akkor a számlista japán részét. Keiko lazán fel tudta kelteni a közönség érdeklődését, és miközben én sugárzó mosollyal figyeltem még egyeztettem is a szakival, aki az egészen rendezte, hogy a biztonság kedvéért a másik oldalon jelenjen meg a szöveg a kivetítőn, hátha elfelejteném. Remélem nem fogom, az egyik kedvenc számomat választottam ki, és nem akarok bele bakizni. Legalábbis ez stimmeljen, ha már tudom, hogy a hang nem lesz az igazi. Bár az énekesnőnek is kellemes mély a hangja, így talán tudni fogom tartani azt a hangszínt legalább a dal alatt. Négy percet kibírok a színpadon, utána meg mehetek is le. Amennyi szaké most munkálkodik bennem, biztos, hogy végig fogom tudni csinálni. Legalábbis biztos vagyok benne, hogy ez lesz a vége. Közben pedig sikerült annyira el is merülnöm a szövegben, hogy észre sem vettem, a kis tisztem már az utolsó sorokat mondja. A felhangzó taps viszont magához térített. Gyorsan csatlakoztam a tapsolókhoz, majd megvártam, hogy lejöjjön. Egy apró mosollyal a számon mentem mellé és súgtam a fülébe:
- Gratulálok, nagyon jó voltál! - remélem meg is hallotta, hiszen a közönség közben még egyértelműen jelezte, hogy nekik sincs ellenükre ez az egész próbálkozás. Rendben, akkor én jövök. Egy határozott mozdulattal kivettem a kezéből a mikrofont és felsétáltam a színpadra. Igaz, hogy az egyik lámpa majdnem elvakított, de szerencsére voltak kedvesek el is fordítani, majd megjelent a terem végében a súgógép és beindult a zene is. Lassan kezdtem bele a dalba, miközben lehunytam a szememet. Nem akartam látni ki nézi az előadást, így könnyebb volt csak a szövegre figyelni. Így ni, szépen sorban egymás után a sorokat, nem kiesni a zene ritmusából, és nem törődni vele, hogy kicsit halkan kezdtem. Valójában az első pár másodperc után bele is jöttem a dologba és a kezdeti nagyon csenden ének visszakapta a rendes hangerejét. Oké, bátortalan vagyok még mindig, ez van >.< Remélem azért senki nem néz rám furán. Bár, jelenleg nem látom, utána meg már nem fog zavarni, mert túléltem...
Vissza az elejére Go down
Hishikawa Keiko
6. Osztag
6. Osztag
Hishikawa Keiko

nő
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 86
Age : 31
Registration date : 2011. Mar. 22.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 3. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Szakébár - Page 2 Cl0te7300/15000Szakébár - Page 2 29y5sib  (7300/15000)

Szakébár - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Szakébár   Szakébár - Page 2 EmptySzer. Május 25, 2011 9:34 am

Misty és Keiko - a hölgyek is tudnak bulizni


Egy tökre felélénkült tapsvihar fogad a szám befejezésekor, ami arra enged következtetni, hogy tényleg felrobbantottam a színpadot és ez tetszett a közönségnek. Még meghajlok párszor, majd bele mondom a mikrofonba:
- Még mindig óvodás vagyok? - kérdésemet annak a bizonyos asztalnak intézem.
- Nem is volt olyan rossz... - és hangos tapsot kapok tőlük is.
Füttyök és kurjongatások hada áraszt el. Csodálatos érzés. Még a pincérfiú is megtapsol, sőt ha jól látom, szinte mindenki és az a társaság, akik még nemrég egy borzasztó produkciónak őrjöngtek, most nekem ott hátul állva tapsoltak és kiabálták a nagyon jól eső bókokat. El sem tudom hinni. Ennek a sok embernek tetszett a produkcióm, tetszett nekik ahogy énekeltem. Olyan jó érzés! Egy virág érkezik a színpadra. Bazsarózsa. A kedvencem. Ki dobhatta? Hát szerintem ezt már sosem fogom megtudni. Utoljára még megköszöntem, a virágot a hajamba tettem és lesétáltam a színpadról. Út közben Misty elkapott és félre hívott gyorsan.
- Gratulálok, nagyon jó voltál! - súgja fülembe lopva, majd elránt magával a tömeg. Rengeteg dicséretet és bókot mondanak és ez annyira jól esik. Élvezem a rivaldafényt, ha mondható ennek. Szeretek a középpontba lenni, ha jó dolog miatt vagyok ott, ahol. És még autogrammot is kell osztogatnom! Ez már túlzás! Ennyire jó biztos nem voltam! Vagy mégis? Sőt közös képet is kért egy kislány... komolyan mintha sztár lennék! Eszméletlen érzés! Meg tudnám szokni. Very Happy Na, de valaki van a színpadon... Misty! Na erre nagyon kell figyelni. Mindenkit elcsitítok és kérem, hogy figyeljenek. El is kezdi. Tényleg valami japán dalt énekel. Nem ismerem és nem is csodálkozom rajta, hiszen nem épp az én stílusom. Ez a kezdés nem volt épp a legerőteljesebb...naa...naa...kezd belejönni. Egyáltalán nincs rossz hangja. Kellemes kissé mély hangja van. Becsukom szemem és élvezem a számot, habár a dal nem lesz a kedvencem. Majd azon kapom magam, hogy már vége is. Túlságosan tetszett ezért túl hamar vége lett. Pedig még elhallgattam volna még egy darabig. Kicsit a lámpaláztól rózsaszín arccal jön le a színpadról. Rögtön elé rohanok és átölelem.
- Csodás voltál! Egyáltalán nincs rossz hangod! Hallod, hogy tapsol neked a közönség? Igen igen, ez neked szól! Kaphatnék egy közös képet eme nagyszerű sztárral? - rohamozom meg szegény Mistyt, aki szerintem még fel sem fogta, szinte, hogy túl van rajta. Pedig nagyon jó volt.
Vissza az elejére Go down
Yurenai Mistique
6. Osztag
6. Osztag
Yurenai Mistique

nő
Sagittarius Monkey
Hozzászólások száma : 373
Age : 31
Tartózkodási hely : szlovákia
Registration date : 2009. Apr. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 6. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Szakébár - Page 2 Cl0te19800/30000Szakébár - Page 2 29y5sib  (19800/30000)

Szakébár - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Szakébár   Szakébár - Page 2 EmptySzomb. Május 28, 2011 12:13 am

Misty és Keiko - a hölgyek is tudnak bulizni



Nem tudom mit vártam, amikor felmentem a színpadra, de határozottan nem azt, amit kaptam. Szerencsére Keiko elég nagyon alakított, a legtöbben vele voltak elfoglalva, és kevésbé lett szembetűnő, hogy én éppen próbálok magamnak elég lelki erőt gyűjteni ahhoz, hogy egyáltalán meg merjek szólalni. Oké, végül csak összejött a kívánt adat, ami azt illeti még egy kicsit több is, hiszen ha komolyabban megnézzük a dolgok állását, akkor nem csak megszólaltam, hanem minden jobbik meggyőződésem ellenére elkezdtem énekelni is. Persze ebben hihetetlenül sokat segített, hogy valakik voltak olyan kedvesek és nem néztek rám furcsán, utána pedig szépen lehunytam a szememet. Nem éppen a legnyugisabb számot választottam, amit találtam azon a listán, de attól még nem nézett ki furán, hogy közben csak néha pillantottam a közönségre és az idő nagy részében inkább csak a saját szemhéjamat láttam, esetenként a tető burkolatát. Hm, nem mondom, hogy rossz volt, egész érdekes a fa szerkezete, de talán ezen majd azután kell elgondolkodnom, hogy végre lejöttem erről a halálos csapdáról, mert ha előtte teszem meg, akkor még az alap hülyeségeken túl is nagyon béna tudok lenni. Nem mintha ebben lenne valami újdonság, már most hallottam, hogy egyszer-kétszer picikét elvétettem a hangot, de nem túl sok ilyen volt a közelben, ráadásul pedig szerintem a legtöbben nem ismerik túl jól a számot, és amennyiben nincs abszolút hallásuk, amit nagyon kétlek, hiszen akkor már régen elmenekültek volna innen, egészen biztos vagyok benne, hogy csak nekem tűnt fel. Azért mindennek van előnye, annak is, hogy nem erősségem a mostanában olyan népszerű angol számok imádata, inkább a szokásos cédéimet hallgatom, hiszen kisebb az esélye, hogy lebukok, ha bakizok. Meg amúgy is, nekem ez az egyik kedvenc bandám, és hidegen hagy, hogy kinek mi a véleménye a mély hangú hölgyekről. Az enyém éppenséggel csak énekléskor az, egyébként egész normális a hangszínem, ennyit meg igazán kibír bárki. Ha nem, balra van az ajtó...
Nagyjából két perc után merészeltem úgy először tisztességesen kinyitni a szememet és körbe nézni, miközben reméltem, hogy a lámpa nem megint arra van beüzemelve, hogy kiégesse a retinámat. Köszönöm, elvagyok nélküle, hiszen el is kéne tudnom olvasni a papírmunkát, ráadásul pedig nem akarok mindenki halálra rémíteni azzal, hogy fény hatására vörösnek tűnik a szemem, akár valami furcsa vámpírnak. Szerencsére valaki volt olyan kedves, és csak a felső világítást kapcsolta be, mintha egy burában álltam volna, így nyugodtan kicsit körbe nézhettem. Nem mondom, hogy nem lepődtem meg, amikor egy csomóan figyeltek, és nem éppen olyan arccal, mint akinek komoly fülgyulladása és fogfájása van. Remek, ezek szerint tetszett nekik az előadásom, ami azért sikeresen feltöltött annyi magabiztossággal, hogy a szám maradék két percét már rendesen a közönséget figyelve, és hang megingás nélkül tudhattam le. Bár nem szeretek így szerepelni, és szerintem nincs is különösebben jó hangom, attól még elmondható rólam, hogy élveztem. De ezt csak magamnak ismerem majd be, Keikonak az istenért sem, hiszen a végén még felrángat még egy körre, amihez semmi kedvem. Meg úgy az igazság szerint ahhoz újabb adag szaké is kéne, amit meg véletlenül sem fogok tudni már biztosan józanul végiginni. Szóval erről ennyit, terv letudva, mára én szépen itt és most, hogy elértem az utolsó sorhoz, be is fejezem a szereplést. Köszönöm, szép volt, jó volt, sok is volt, engem ide a jövő hétig még egyszer maga a főkapitány sem tudna felvontatni daruval.
Vagy egy örökkévalóság után a szám csak a végére ért, és immáron a zene is leállt. Nem látszott az arcomon még semmi, szabályosan lefagyva vártam, hogy mit fog a közönség rá szólni. Szinte mindenre felkészültem a kifújólástól kezdve egészen a síri csendig, és így persze rendesen meg is lepett, mikor egyik sem történt meg. Nem sokat láttam, de azt igen, hogy hátul valakik elkezdenek az egyik asztalnál tapsolni, a többiek pedig követik őket. Szuper, ezek szerint nem lett olyan rossz, azok ott általában csak akkor tapsoltak, ha valami tényleg tetszett nekik. Ez valamennyire meg is nyugtatott, végül egy apró meghajlás után gyorsan eltűntem a színről és átadtam a mikrofont a következő jelentkezőnek, aki izgalmában majdnem el is sodort a színpadról. Nem bántam már, vége, lent vagyok, és meg is nyugodtan. Oké, a levegőt még kicsit nehézkesen vettem, hiszen nem vagyok hozzászokva a gyors énekléshez, de ez nem jelenti azt, hogy nem tudtam megcsinálni, mert sikerült. A válaszok alapján elég jól is. Mielőtt azonban felemelhettem volna a fejemet, hogy megkeressem Keikot, az illető volt olyan kedves a nyakamban landolni egy gratuláció kíséretében. Egy pillanatig lefagytam, majd végül visszaöleltem, és apró mosollyal hallgattam a szóáradatát. Hiába, neki már volt ideje magát kilihegni, az én tüdőm azonban futáshoz készült és nem éneklésre. Szóval először a hangomat kéne megtalálni, véglegesen.
- Köszi szépen. - mondtam pár pillanat múlva, miközben szépen kibontakoztam az ölelésből. De utána megláttam, hogy még mi minden vár rám, és legszívesebben mentem is volna vissza azonnal. Ajjaj, ezért nem akartam én bevállalni, akárhogy éneklek, azzal csak szívni tudnék, méghozzá nagyon nagyot. Szuper. De azért rendben, most már vágunk egy ártatlan fejet és megpróbálunk nem furcsán viselkedni. - Ehhez a dalhoz éppen nincs rossz hangom, mert mély, de egyébként érdekes lenne. Különben pedig nagyon remélem, hogy csak viccelsz a képpel... - mert nekem egy fogam se fűlik hozzá, hogy most neki álljak pózolni. A-a, az nem az én világom, inkább csak egyszerűen eltűnnék vissza az előző asztalunkhoz, hogy a nap további részében inkább néző lehessek. Lécci, lécci legyen így...
Vissza az elejére Go down
Hishikawa Keiko
6. Osztag
6. Osztag
Hishikawa Keiko

nő
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 86
Age : 31
Registration date : 2011. Mar. 22.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 3. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Szakébár - Page 2 Cl0te7300/15000Szakébár - Page 2 29y5sib  (7300/15000)

Szakébár - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Szakébár   Szakébár - Page 2 EmptySzomb. Május 28, 2011 9:45 am

Misty és Keiko - a hölgyek is tudnak bulizni


Iszonyatos erővel, gyorsasággal és meglepetéssel ugrok Misty nyakába és úgy landolok, mint aki lovacskázni akarna a hátán, de nem akartam, mert elég hülyén nézett volna ki, hogy két enyhén ittas ÉRETT NŐ elkezd körbe-körbe lovacskázni és ahogy ismerem magam, biztos, hogy adtam volna ki hozzá hangot és nem is valami halkat, egyenest sikongattam volna és indián hangon kezdtem volna el kurjongatni. Elég ciki lenne, úgyhogy inkább felhagytam ezen tervemmel és ehelyett inkább elkezdtem kérdésekkel bombázni, ami szerintem elsőre elég hirtelen érte őt, mivel még extázisban volt a fellépése után. Nem tagadom, eléggé nagyon jól áll neki ez a stílus és ami a legfontosabb: nagyon is jó hangja van, még ha nem is hiszi el. Ilyen hangot, mint az övé, még soha életemben nem hallottam, pedig már voltam zsűri amatőr ének vagy dal versenyeken. Hallottam már borzasztó operaénekest, akinek szó szerint üvegrepesztő hangja volt, vagy még van is, nem tudom és nem is nagyon érdekel. Hol is tartottam... viszont hallottam már kiváló rappert és született énekeseket, akiket tényleg színpadra teremtettek és lehet, még jobbak is voltak, mint én, bár én nem tudom megítélni soha magamat. Elég önbizalom hiányos vagyok, amikor megismertem Ninsei-t, akkor értettem meg, hogy lehet, hogy van valami abban, hogy hasonlítok a széphez vagy van még egy pár hasonló eset, ami nem a szépségemmel kapcsolatos, hanem a tehetségemről vagy miről, ha van az nekem egyáltalán, de azt inkább hagyom, mert nem idevaló téma. Na, szóval kanyarodjunk vissza a Sayan-jin bárba, azon belül a karaoke esthez és még azon belül Mistyhez, aki mellesleg most jött le a színpadról és én megrohamoztam egyből és most a hátán csücsülök. Nem hinném, hogy nagyon örülne neki, így gyorsan lepattantam róla és az öleléses megoldást választottam és elkezdtem ezerrel dicsérni meg felhívni a figyelmét, hogy a tapsvihar neki szól és raktam egy kis bónuszt is, megkérdeztem heccből, hogy kérhetek és kaphatok-e vele egy közös képet, hiszen amúgy sincs még. Nem sietett a válasszal, szépen még átgondolta, hogy mit is mondtam és kilihegte magát. Hát nem éneklésre lett kiképezve, hanem futásra meg harcra, szóval meg tudom érteni, én is így kezdtem. Emlékszem az első éneklésemre...tiszta gáz volt. Kapkodtam a dal közbe levegő után, kis híján megfulladtam, túl szépen akartam énekelni és azt hittem, hogy kibírja a tüdőm és fér bele ennyi levegő, de csalódnom kellett, nem egy elefánt tüdeje van bennem, hanem egy normális gyereké. Aztán eljárogattam énektanárokhoz és ott első dolog volt, hogy eltanultam, hogyan kell ének közbe levegőt venni, hogy minél magasabb a hang, annál nagyobb levegő kell hozzá, hogy tisztán kiénekeld és ugyan ez vonatkozik a mély hangokra is. Oké, ének megvolt, na, de azon a színpadon nem csak állni kell, mint a cövek, hanem azért meg is kéne valamilyen formában mozdulni is. Akkor aztán nagyon kell a megfelelő légzéstechnika és tüdőméret, mert egy kicsi edzetlen tüdővel nem maradsz meg a színpadon. Mistynek is, meg mindenki másnak itt Soul Society-ben aki jött erre az estre és énekelnek is az a szerencséje, hogy a tüdőjük edzett, csak szinte teljesen más formában. Az mindegy, de legalább nem fognak megfulladni a színpadon. Misty is még kicsit kapkod a levegő után, de inkább lihegjen, minthogy ne vegyen levegőt! Egyre nyugodtabb a légzése, türelmesen várom a válaszát.
- Köszi szépen. - adja tartalmas válaszát, majd kezd kicsit mozgolódni, úgyhogy kiengedem szorító ölelésemből, Tényleg, ezen gondolatmenetek közepette én közbe őt öleltem. Meg van mért lihegett annyira! Very Happy
- Ehhez a dalhoz éppen nincs rossz hangom, mert mély, de egyébként érdekes lenne. Különben pedig nagyon remélem, hogy csak viccelsz a képpel...
- Jól van na, azt majd akkor későbbre időzítjük. Képzeld, megismerkedtem egy társasággal, totál jó arc mindegyik és azt mondták tartsunk velük. Ugye elfogadjuk és velük tartunk? Nagyon nagy buli lenne! - javaslom Mistynek.
Közbe a többiek odaértek hozzánk és elkezdtek sikítozni meg kurjongatni és hozták az újabb nagy adag szakét, amihez nem is kértek poharat, öntögették egymás szájába. Én is átvettem a hangulatot, mivel engem is megkínáltak. Közbe közülük három tag felment a színpadra és nyomatták a kedvenc LMFAO számomat. Tökéletesen illett ide, csak mi nem shot-ot ittunk, hanem szakét. Tényleg, van itt shot? Muszáj megkérdeznem! Odamegyek a pincérfiúhoz aki szerencsére azt mondja, hogy van! Na, ez kell ide, SHOT! Rendelek is két üveggel, egy átlagosat és egy zöldet. Ehhez sem kérek poharat, megyek be a tömegbe az üvegekkel és egy nagy sikítás kíséretében ki is veszik a kezemből a két üveget, majd az egyik csaj már dönt is a számba egy kis zöldet. Enyhén megszédültem, de jó érzés volt. Kitámolyogtam a tömegből, majd újból megkérdeztem Mitsyt:
- Na velük tartunk? Bazi nagy party, most kezdődik az éjszaka! Mi a válaszod? Nem sokszor adódik ilyen az életben...
Vissza az elejére Go down
Yurenai Mistique
6. Osztag
6. Osztag
Yurenai Mistique

nő
Sagittarius Monkey
Hozzászólások száma : 373
Age : 31
Tartózkodási hely : szlovákia
Registration date : 2009. Apr. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 6. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Szakébár - Page 2 Cl0te19800/30000Szakébár - Page 2 29y5sib  (19800/30000)

Szakébár - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Szakébár   Szakébár - Page 2 EmptySzomb. Jún. 18, 2011 2:36 am

Még mindig nem sikerült magamhoz térnem, egyenlőre annak is örültem, hogy sikerült magam körül érzékelnem a helyzetet rendesen. Oké, hogy jó kis adrenalin löket tud lenni egy ilyen szereplés, de szerintem nekem pont az ellenkező hatást váltotta ki, mert egy kellemes zsibbadás következtében még a szokásosnál is lassabban kezdtem el reagálni a kérdésekre, meg minden egyébre is. De jó, nem tudom éppen ki mit csinált körülöttem, miközben erősen gondolkodtam rajta, hogyan is kéne elkezdenem visszarázódni a helyzetbe. Lássuk, kezdetnek ideje lenne tudni, hogy velem minden rendben-e van. Igaz, hogy egy nagy csomó ember vett körül, de legalább Keiko leugrott végül a hátamról, ami azt eredményezte, hogy biztosan nem fogok vele együtt orra bukni. Meg remélhetőleg nélküle sem, hiszen más sem hiányzik ide, minthogy az egyensúlyom és a többi egyenlőre még biztosan működő képességem kivegye a szabadságot. Éppen elég, hogy a reflektornak köszönhetően a szemem megtette, hogy nem mutat mást, csak mindenféle foltokat, ráadásul a zenének még messze nincs vége, és tekintve, hogy megint érdekes emberek mentek fel utánam a színpadra a fülem is sikeresen felmondta a szolgálatot. Oké, most már vissza kéne térnem a való világba, mivel még a végén sikerül valahogyan nagyon messze kerülnöm innen. Keiko kérdéseit ugyan meghallottam, és persze volt is bennem annyi reakciókészség, hogy azonnal reagáljak a nekem nem tetszőekre, de ezzel még messze nem volt minden elrendezve, ami azt illeti, ráadásul pedig nekem kicsit nehéz lett volna most azonnal lelépni, mivel egész kis tömeg volt kedves összeverődni a színpad alatt. Igazság szerint nem tudom, hogy a mi mutatványunk, vagy éppen a lehetőség, hogy megmutassák, mire képesek, vonzotta őket ide, de annyira a dolog nem is tud érdekelni. A lényeg, hogy szép kis burát alkottak, ahonnan egyhamar bárhogyan is nézem, nem láttam esélyt rá, hogy meg tudjak lépni. De legalább nem azok a nagyon nyomulósak voltak, amiért a jelenlegi állapotomban hálás is voltam.
Nem tudom, lehet, hogy a szereplésnek egyáltalán nem is volt köze ahhoz, hogy kicsit lassan reagáltam, csak egyszerűen a szervezetem jelzett, hogy sok szakét ittam. Igaz, azt általában nem így, hanem hiperaktivitás formájában teszi meg, de mivel nem nagyon szokásom nekem sokáig utána énekelni, egyszerűen biztos csak lelassultam. Ha eléggé normális leszek, és nem fogom még egyszer visszamenni erre a halálcsapdára, akkor biztosan rendbe jövök, elvégre nálam az alkohol által kiváltott legerősebb reakció is csupán annyi szokott lenni, hogy a szokásosnál kicsit aktívabb vagyok, és még kevesebbet alszom, a macskajajosok nagy bánatára. Hiába, másnaposság nem hiányzik, utána meg olyan vidám végig nézni, hogy akik velem ittak komolyan kezdik utálni a reggeleket, ellenben rólam meg se tudnák mondani, hogy nem töltöttem az egész éjjelt azt ágyamban egy kiadós alvással. Nem rossz tulajdonság, a tisztek pedig utálják, többször próbáltak már nekem egy kis extra piát adni, hogy ne merjem őket kora reggel ellenőrizni, de eddig egyszer sem jött be a számításuk, ami azt illeti. Viszont nekem nagyon is megérte, hogy az első sorból nézhettem végig az arcukat, miközben próbáltak nem komolyan rosszul lenni, és egyenesen állni. Hm, a szabályok egyszerűen, munkaidőn kívül inni lehet, amennyit csak akar az ember, de én nem kérek másnap félrészeget. Nos, szerintem valamennyire már kezdik is megérteni, elvégre újabban komolyan kitotóznom kell a takarító segédeket, korábban még néha komoly túljelentkezés is volt köztük a büntetésben lévő osztagosok személyében. Most mondja valaki, hogy nem vagyok elég ügyes...
- Rendben, kikről van szó? - tettem fel a kérdést apró gyanúval a hangomban, hiszen Keiko nem tűnt éppenséggel teljesen józannak, és kitelik tőle, hogy érdekes arcokat választ ki. Nos, mikor sikerült felhívnia rá a figyelmemet, hogy páran közülük már éppen a színpadon parádéznak, rájöttem, hogy igazam volt, tényleg egyedi ízlésű a kislány. Na, nem baj, nekem aztán vannak érdekesebbnél érdekesebb ismerőseim, igazán túlélek egy estét a bulizós bandával is. Maximum csak figyelek rá, hogy miből és mennyit iszom, hiszen valakinek holnap reggel még munkája is van, amit szeretne rendesen végezni, ráadásul sokkal jobban fogok annak örülni, ha a saját ágyamba magamtól jutok vissza. Különben viszont a banda nem is nézett ki olyan rosszul, és bár szemmel láthatóan jóval előttünk jártak már alkohol eltüntetésben, azt azért sikeresen meg is emésztették, hogy nekem most nem kell vaku, és a fényképező gépeket elfordították. Közben persze Keiko szépen eltűnt, láttam, hogy a pult felé igyekszik, miközben nekem sikerült kifognom pár érdekes lányt, akik azonnal kérdésekkel kezdtek bombázni engem. Persze igyekeztem úgy válaszolni, hogy azzal senkit ne hozzak furcsa helyzetbe, és ez nagy átlagban sikerült is, aminek hála egész jó kis szórakozásom volt, miközben Keiko visszatért valami gyanúsan zöld folyadékkal. Ajjaj, na én ezt azt hiszem ki fogom hagyni.
- Mehetünk velük... - válaszoltam, miközben láttam, hogy a banda nagyon is mozgolódik már és valami felkiáltással elindulnak az egyik sarok felé, így követni kezdtem őket. Oké, kicsit nagy volt a tömeg, de viszonylag hamar át tudtam jutni rajta, ráadásul pedig senki nem gondolta volna szerintem, hogy komolyan fennakadás lenne, hiszen komolyabban csak a színpad előtt tömörültek az emberek, de ott aztán tényleg erősen. Mindegy, a lényeg, hogy épp előttünk nem, aminek hála az előbbi lányok is simán csak mellénk kerültek, hogy újabb kérdésözönnel boldogítsanak minket. Ez komolyabban nem zavart, nevetve válaszolgattam egészen addig a pontig, amíg az egyiknek eszébe nem jutott, hogy nem tudja, pontosan hol és milyen beosztásban szolgálunk is mi. Gyorsan ránéztem Keikora, hogy még véletlenül se szólaljon meg, majd mosolyogva fordultam feléjük és kezdtem egy picit torzított válasznak neki. - Valójában 6. osztagos tisztek vagyunk, és ti? - kérdeztem vissza, hiszen nem akartam nagyon hazudni, az meg nem lesz akkora baj, ha nem kérdeznek rá a terelés miatt, hogy hányadik is, mert itt minimum pár áll verné a földet, ha kimondanám, hogy első vagyok. Kapitányi lét hátránya, nem tudsz legtöbbször csak úgy bulizni...

//bocsi a késésért, sulis elhavazás -.-" //
Vissza az elejére Go down
Kagami Ai
3. Osztag
3. Osztag
Kagami Ai

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 302
Age : 31
Registration date : 2011. Apr. 04.
Hírnév : 95

Karakterinformáció
Rang: Kapitány, Kagami főnemesi ház XVIII. feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Szakébár - Page 2 Cl0te51050/65000Szakébár - Page 2 29y5sib  (51050/65000)

Szakébár - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Szakébár   Szakébár - Page 2 EmptyHétf. Szept. 05, 2011 3:15 am

~ Hadnagyrablás alias Keisuke Születésnapi Party ~

*Meglehetősen régóta készült egy ilyen eseményre önmagához képest. Nem igazán tudta első pillanatban, hogy még is mi volna szerelme számára a legmegfelelőbb ajándék. Azonban nem olyan rég beugrott neki valami, valami olyasmi, ami egyáltalán nem hétköznapi egy csecsebecse mellé. Mindenesetre ő nem hamarkodta el az ajándékozást és hagyta magát bemutattatni másoknak. Ez a rész inkább a 7. osztag köreiben volt kicsit feszültebb hangvételű kezdve azzal a momentummal, hogy nem igazán tudták hogyan viszonyuljanak a hadnagyukhoz. Elvégre ő sosem hagyta másoknak csak úgy a közvetlenséget, bár volt egy pillantása, amely miatt oldottabb lett a hangulat. Ez által még ő magának is sikerült megkedvelnie részben Isami barátait. Mindenesetre a búcsúzáskor, amikor kilépnek a kocsmából, a kis dobozzal a kezében odabújik Hozzá.* - Nos, mit szólsz? *Hiába hűvös az éj Isami közelsége miatt még egy ilyen öltözetben sem tud fázni, azonban az alkohol szagát szépen meg tudja érezni. Illetve ez szerelme egy jellegzetesen bódító illatával keveredik, amire nehéz rosszul vagy jól reagálni.* - Ahhoz, hogy "elraboltak"? Neutral *Valójában erre az egész meglepetésre kíváncsi...ám amikor rá kezdenek támaszkodni...nos, nem túl jó fizikumú mivel elég törékenyke, így nagyjából az a történet, hogy amikor egy füves területre érnek egészen véletlenül ő már nem bírja el Isamit, és sikeresen elborulnak. Ijedten néz a férfira.* - Jól vagy? Nem ütötted meg magad? *Annak ellenére, hogy legalább neki nem esett baja még van benne egy kis lelkiismeret furdalás, hogy Őt óvták meg a sérülésektől, és nem ő óvta meg Keisuket. Hiába is, imponál neki nagyon is ez a fajta odafigyelő viselkedés, még is úgy érzi, mintha ő eddig alig tett volna valamit is szerelméért. S ez leginkább csak a napokban összpontosult benne, így szívét, lelkét beleadta a szervezésbe, hogy meglephesse őt. Igyekezett félre tenni előítéleteit, és még Kotomit is beavatta ebbe a dologba, amikor nagyon jól tudja, hogy az a nő gyakran túllépi a határt. Ám a sebet meglátva azonnal, nem törődve az értékes ruhadarabbal leszakít egy darabot a yukatája szegletéből, hogy ezzel kötözze be Keisuke sebét.* - Azért jobb vigyázni! Neutral *Majd csak a szemeit kémlelve hallgatja a szavakat, amelyek végére önkénytelenül elkuncogja magát.* - Annyira rád jellemző.. de talán pontosan ez az, amit szeretek benned.. *Nyugodt arckifejezésével nyugtázza ezt a pillanatot a simogatásra meg elkapja a kezét, hogy kivegye a dobozból az ajándékát. Egy ezüstláncon függő ezüst kulcs csillan meg az éjszakában, amit Keisuke nyakára illeszt némán, végül végig simít rajta.* - Bár most még nem értheted az ajándékom lényegét, de azt hiszem, eljön majd az a pillanat, óra vagy nap, amikor képes leszel tisztán meglátni a jelentését. Addig is remélem, jól érezted magad és voltaképpen boldog születésnapot! *Suttogom, mi közben egy elég jellegzetes pillantást engedek meg a magam részéről, feléje irányulóan.*
Vissza az elejére Go down
Keisuke Isami
10. Osztag
10. Osztag
Keisuke Isami

Férfi
Virgo Dog
Hozzászólások száma : 143
Age : 77
Tartózkodási hely : A füstforrásnál keress
Registration date : 2010. Jul. 17.
Hírnév : 57

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Szakébár - Page 2 Cl0te23400/30000Szakébár - Page 2 29y5sib  (23400/30000)

Szakébár - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Szakébár   Szakébár - Page 2 EmptyHétf. Szept. 05, 2011 3:23 am

»előzmények«

{ Hadnagyrablás – szülinapi utóparty }

Látszik azért rajta, hogy egy kicsit, éppen csak kicsit megkezdte már hatását az alkohol, azonban éppen csak arca pirosodik ki, valamint talán többet beszél és poénkodik, mint általában. Hiába, egy ilyen napot ilyen társasággal kötelező megünnepelni. Szíve mélyén azért remélte, hogy sikerül kicsit szorosabbra fűzni a kapcsolatot Ai-chan és az osztagának tagjai között. Ő amúgy tényleg szeretett ott lenni, szerencsére pedig a jelenlegi osztagával is kiváló a viszonya. Mert igenis, számít, hogy mennyire tudsz közvetlen lenni a társaiddal.
- Mihez mit szólok? - támaszkodik enyhén szerelmére, emiatt azért kicsit kétséges, hogy akkor most ki cipel haza kit. A friss levegő legalább kicsit észhez térítheti a benti füstszag után.
Bénaságának következtében csúsznak meg a füvön, bár minden bizonnyal az alkohol is hozzáadott a témához. Minden esetre annyi még van benne, hogy sikerüljön úgymond "jól esnie", vagyis szándékosan úgy fordul, hogy Ai-chan inkább rá essen, kezével pedig kitámasztja törzsét, hogy feje ne ütközzön a földnek. Nem akarja, hogy a lány egy esetleges eszméletvesztés miatt essen pánikba.
- Minden rendben, csak felhorzsoltam a könyököm. Látod? Semmiség. - emeli meg egyik karját s mutatja meg a koszos, nagy sebet a felszakadt szövetdarab mentén. A sérülés ellenére mosolya nem tűnik el arcáról. Ebben a pillanatban teljességgel immunis az efféle apróságokra, mint egy apró esés. Hiszen most a valódi boldogságot, az igazi teljességet tapasztalhatja meg.
- Hát... Először pánikba estem. És másodjára is. Ki akartalak szabadítani és játékpénzzel akartam átverni az elrablót. Neutral - válik halál komolyra képe, majd neveti el ismét magát. Olyan távoli az emlék, olyan messzi a múlt... Mintha teljesen más síkon lenne most.
- Én úúúúúgy szeretlek. - simogatja meg a hamvas, ártatlan arcot. Imádja, amikor a kemény vonások meglágyulnak s előbújik az óvó, törődő, érzékeny nő. Imádja, hogy talán az egyedüli, aki őt igazán ismeri.
Hogy nem akarja felfogni, hogy Ai a ruhájából tépett le egy darabot jelentéktelen sebe bekötözésére, s szándékosan tesz úgy, mintha nem látna ebben semmi meglepőt, vagy tényleg nem jut el tudatáig a lány áldozata, nem derül ki; jó gyerek módjára, némán viseli a kötözéssel járó megpróbáltatásokat, bár jelen pillanatban figyelmét egyáltalán nem kötik le olyan földi, halandó apróságok, mint egy aprócska seb. Inkább csak élvezte a lány érintését egyáltalán nem foglalkozva azzal, hogy tulajdonképpen már egy teljes perce a hideg, nedves füvön fetrengenek.
- Tudhatnád, hogy a férfiegylet bevétele nem valami nagy... Azt a kicsit hadd tartsuk már meg magunknak. Cool - viccelődik a váltságdíjjal. Hangsúlyából érződik, hogy egyáltalán nem veszi komolyan, amit mondott. Most csak egyetlen dolog van, amire komolyan tud gondolni. Épp elég, hogy minden koncentrációját imádottjára kell összpontosítania.
Kezét finoman félretolják, bár nem szívesen mond le arról, hogy azt a gyönyörű arcot simogathassa. Hallja saját szívének dobogását, s kicsit izgatottá válik, amikor Ai-chan elővesz valamit. Nem várt el semmit Aitól, tényleg nem, s tulajdonképpen nem is nagyon szokott ékszereket hordani, hiszen gyakran csak zavarják, na meg nincs neki annyi pénze, hogy ilyen luxuscikkekre pazarolja azt a keveset is, azonban még a nyakába sem teszik a kulcsot, de már tudja, hogy viselni fogja. Végtére is, senkinek semmi köze hozzá. Nem kell senkinek sem tudnia arról, hogy szíve felett hordja a kulcsot... a valamihez, amiről még nem tudja, mi, de egyszer biztosan megtudja majd. Igaz, valami egészen más oka is vannak, amiért szíve még hevesebb ütemre kezd, amikor Ai-chan végigsimítja kecses kezeit a már rajta függő nyakláncon. Talán még arca is belevörösödik egy röpke pillanatra, ám az éjjeli sötétnek hála ebből Ai-chan valószínűleg semmit sem vesz észre.
- Talán ideje felkelnünk, mielőtt idejönne valaki és meglátna minket... Bár igazából az sem érdekelne. - fonja össze ujjait Ai ujjaival, s ad egy csókot a puha, lágy kezekre, majd végül megunván a földön való hempergést tápászkodik fel, s porolja le magát cseppet sem alaposan.
- Öhm... öhmm... És most menjünk. Surprised Jól esne egy fürdő. Surprised - nyújtja szíve hölgyének karját várván, hogy belekaroljon, s valami régi rockszámot dudorászva (igaz, énekhangja legnagyobb jóindulattal is legfeljebb átlagosnak nevezhető), melyet a bulin hallott újra, kíséri Ait a 10. osztagos otthona felé. Hisz nincs is jobb egy ilyen nap után, mint a saját, kényelmes ágyadban ébredni a szeretett nő mellett. Cool

Vissza az elejére Go down
Aikawa Chiyo
11. Osztag
11. Osztag
Aikawa Chiyo

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 398
Age : 32
Tartózkodási hely : Jobb esetekben ruhán kívül :P
Registration date : 2012. Feb. 21.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Szakébár - Page 2 Cl0te31700/45000Szakébár - Page 2 29y5sib  (31700/45000)

Szakébár - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Szakébár   Szakébár - Page 2 EmptyPént. Ápr. 25, 2014 5:10 am

Afterparty
- Rossz szokás, leszokóba vagyok. - tettem azért hozzá, arra a megjegyzésére, hogy ne kérjek ilyesmikért bocsánatot. És ha már nem engedett, nem berzenkedtem a dolog ellen, újfent hozzá símultam. Magára vessen, az ő hibája volt! Arrogáns De hagytam lábbeli után nézni, elvégre, már rég rádöbbentem, hogy fagyosabb, mint én. Igaz, ez nem volt nehéz, lévén már az nagy teljesítmény tőlem, ha mínusz sok fokban egy kiskabátot magamra erőltetnek Hikaru~chanék. De ez most nem is volt lényeges.
- A Szakébár... valahol a városba, de hogy hol, fogalmam sincs. Pedig már voltam, jó hely! Csak akkor Suza~chan volt a navigátor. Igaz is, szegénykém a tegnapi nap hatására szabadnapot vett ki, otthon lábadozik, Kasai~chan próbálja rendbe hozni a fizimiskáját, Hikaru~chan meg lelkesen nővéresdit játszik. Csak azért említem, nehogy elhagyj félúton, mert egyedül egy hét is lehet, míg haza találok! - nyújtottam a kezem a biztonság kedvéért - Amúgy ablak, vagy inkább ajtó? - érdeklődtem le vigyorogva a távozásunk helyét. Persze az ajtót választotta. Ritka gyors kört kértem még a saját otthonom felé, majd az ügyeletes dolgaim táskába pakolva, mert egy nő, főleg ha harcos, el se induljon táska nélkül, és már mehettünk is. Lehet ez kicsit csorbított az álcámon, miszerint csak azért mentem el Motochika~sanhoz, hogy inni hívjam, elvégre akkor már nálam lett volna minden, de annyi baj legyen.
Természetesen fogalmam sem volt merre kanyarogtunk, de egyszer csak megálltunk egy épület előtt, és pár hunyorgó pillantás után fel is ismertem, hogy az általam emlegetett bár előtt szobroztunk már pár másodperce. Mentségemre legyen mondva, nappali fénybe burkolva eleddig még nem láttam. Vagy ha láttam is, elmentem mellette. Cool
Szóval ha már ott voltunk, be is mentünk. Pár pillantással felidéztem a bentieket, ahogy az emlékeimbe élt, majd magabiztosnak szánt léptekkel egy külön asztalhoz indultam. Reméltem, hogy nem a pulthoz akar menni Embarassed
- Ehetnénk is...- jegyeztem meg, eszembe jutván, hogy étket még aznap elfeledtem magamhoz venni. - Ha benne vagy, két félét rendelhetnénk, és mindketten megkóstolhatjuk! - hiába, takarékosnak nevelt Atyám Smile
Vissza az elejére Go down
Rosui Motochika
11. Osztag
11. Osztag
Rosui Motochika

Férfi
Hozzászólások száma : 94
Tartózkodási hely : 11. osztag területe, vagy Baa~channál.
Registration date : 2011. Apr. 14.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Szakébár - Page 2 Cl0te5000/15000Szakébár - Page 2 29y5sib  (5000/15000)

Szakébár - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Szakébár   Szakébár - Page 2 EmptyPént. Ápr. 25, 2014 5:28 am

Afterparty

- Látom.- mondta ironikusan.- De majd csak kinősz belőle egyszer, akkor meg csak azért kell bocsánatot kérned, amiért illik is. Mondjuk ha véletlen levágod valamimet, vagy forró levest öntesz az ölembe. De egy ölelésért nem kell.- forró leves az ölbe, az lenne ám a fájdalmas. Lenne kapásból sült kolbász is, meg két főt tojás, reggelinek még el is menne, de hogy ezt át is élje, na azt azért nem. Annyit nem ér meg az egész.
- Szakébár…- töprengve dörzsölgette az állát.
~ Cabron, tudod, az a hely, ahol egyszer sikerült összeszedni azokat a csajokat, vágod, az a jó kis hármas.- na így már hamar beugrott Motochikának, hogy hova is kell menni. Ha így jellemeznének minden helyet, ahol már járt, akkor sose lenne gondja a megtalálásával.- Tudom merre kell menni, hipp-hopp odaérünk majd. Hát, aki nem bírja, az minek iszik, nem? Nyugi, nem tervezem, hogy elhagylak, meg szerintem hamar megtalálnálak. Vörös üstököt keresni, ennyi az egész.- ha már nyújtanak egy kezet, el is fogadja, vagy inkább adja, ha már navigátor lesz egy darabig.- Az ajtót ilyenkor jobban támogatom.- mutat az említett tárgyra. Jó lesz ott is, meg hát ha meglátná valaki, hogy az ablakon közlekedik, még rablónak gondolnák, vagy valami más hülyeségnek. Nincs kedve magyarázkodni. Inkább megy is Vörikével a lakására, hogy összekapja magát, vagy a cuccait.
~ Nők, Cabron, nők. Fene tudja mit rejtegetnek a táskában. Lehet belenyúlnál, és elvesznél a végtelen sötétségben, vagy valami elemes cuccot találnál, esetleg pár fél téglát, bár ennél a csajnál szerintem inkább jó néhány kést.- egyet kell értenie Bagabondoval, már ami a női táskák rejtélyét illeti. Szerencsére nem is tervezi, hogy belepiszkál majd Vörike táskájába, még csak az kéne, lehet tényleg olyat találna, amit nem akar látni.
Mennek, és mendegélnek, és épségben oda is érnek. Legalábbis Motochikának ez a hely rémlett, lehet Vörikének egy másik, de max ráfogja arra, hogy átalakították, vagy ilyesmi, és gond egy szál se. Nah, és mehetnek is be, és odabent már Vörike vette át a vezető szerepét. Így nem nehéz, ha már bent van, akkor nagyon nem tud eltévedni, de akkor már követi is Motochika, és letelepszik a kiválasztott asztalhoz.
- Nem mondom, rám férne egy kis kaja, azelőtt hagytam abba az edzést, hogy jöttél. És oké, két félét, max majd összekeverjük őket, és úgy még jobb is, bár inkább előtte külön-külön kóstolás, és utána egybe, vagy ahogy majd lesz.- mondta barátságosan mosolyogva. Bár tuti, hogy Motochika húst fog rendelni, húst hússal.
Vissza az elejére Go down
Aikawa Chiyo
11. Osztag
11. Osztag
Aikawa Chiyo

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 398
Age : 32
Tartózkodási hely : Jobb esetekben ruhán kívül :P
Registration date : 2012. Feb. 21.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Szakébár - Page 2 Cl0te31700/45000Szakébár - Page 2 29y5sib  (31700/45000)

Szakébár - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Szakébár   Szakébár - Page 2 EmptyPént. Ápr. 25, 2014 8:07 am

Afterparty
- Nem keverjük! - berzenkedtem a gondolatra - Úgy sejtem, elvenné a zamatát a dolgoknak! - Férfiak! Semmi érzékük nincs a kulináris élvezetek iránt... - Inkább egyezünk meg abba, hogy te se csapsz a kezemre, ha netalán elcsenek valamit a tányérodról, és én se csapok a tiedre! - hajlottam a kompromisszumokra. - Így hogy hangzik?
Teljesen lelkes voltam, hogy ilyen fájdalom és kavarásmentesen kifundáltam a megoldást. Közbe persze járt az agyam ezerrel.
- Edzés volt, és nekem senki nem szólt? - adtam végül kissé elanyátlanodott fejjel hangot balsejtelmemnek. Mert hát az edzés az edzés, illik ott lennem, főleg ha olyan egész osztagos a dolog! Persze ha nem osztagedzés volt, amiről csak nekem felejtettek el szólni, az egyből vissza vidította a képem. És ha már edzés, érdekelt a milyensége is, hát arra is rákérdeztem.
Közben egy felettébb megilletődött egyénnek, ki a rendelésünk után érdeklődött, egy apró mosollyal kezdtem el mondani óhajom.
- Csirkesalátát kérnék, de ha lehet ne sajnálják a tahini öntetet rá, se a csilit... Te Motochika~san? - dobtam át a lasztit a férfinak, hogy rémítgesse csak ő tovább a szegény alkalmazottat. Ráadásképp az italrendelést teljesen ráhagytam, bíztam az ízlésébe.
Közben persze titkoltan többször is elfelejtkeztem magamról, figyeltem az arcjátékát, főleg míg nem hozzám beszélt, hanem a pincérrel csevegett. Apró rezdüléseket kutattam, piciny fintorokat, miket talán ő maga se vett észre. Kíváncsi voltam valamennyire, és mindig lelkesen fogadtam, ha el-el csíphettem egy ilyet. Ahogy apró barázdák gyűltek a szemöldökei közé, ha figyelt valamire, vagy ahogy kifigyeltem, hogy amikor nem mosolygott, a szája széle enyhén lefittyedt, már-már szigorú kifejezést kölcsönözve az arcának ezzel. Ámbár ezt komoly munka volt kifigyelnem, lévén szerencsémre szeretett nevetni, vagy legalábbis mosolyogni.
~ Csak nem szereted? ~ rántott ki egy pillanat alatt Keiko~chan hangja a saját kis világomból. Meglepődtem az ilyentén kimondott gondolatra. Hogy nevet adott az eleddig kesze-kusza érzésféleségeknek. Pár pillanatra elgondolkodtam, megpróbáltam rendezni a dolgaim a fejembe, ám azok nem hagyták olyan könnyen magukat. Végül megadtam magam, elvégre már jó ideje motoszkált benne, és nem szerettem becsapni magam, még ha félelmetes is volt ismeretlen vizekre hajózni.
~ Még eleddig nem voltam így, de úgy hiszem... igen... ~ adtam meg magam Kei~channak.
~Helyes, elvégre miért ne lehetne villámcsapásszerűen beleszeretni valakibe? Sokkal időigényesebb, hogy kiábránduljunk belőle. ~ talán magához is ölelt volna, de így is hittem neki, elvégre ő volt a tapasztaltabb.
Közbe, míg én magamban Kei~channal gyors eszmecserét folytattunk, a férfi is kész lett a rendelésével. Innen már csak arra kellett várnunk, hogy kihozzák. Persze az újonnan jött felvilágosodás nem maradt hatástalan. Eddig sem voltam közömbös a mellettem ülő közelségétől, de a gondolattól az áramütés állandósul szervezetemben, nem futkározott már a talpamtól ölemig és onnan a fejembe, eláradt bennem, feszültséget keltett. Kei~chan meg csak büszkén mosolygott magába... meg bennem.
- Végig kóstolhatod a zöldségeim, sőt a húsomból is adok ha kérsz! - ígértem immár fennhangon, leányos zavaromba, lévén nem tudtam mennyit látott bambulásomból, pillantásaimból, meg a gondolataimból, és mivel eleddig sűrűn átlátott rajtam a pasas, úgy sejtettem, hogy elég sokat sejtegethetett a dologból.
Vissza az elejére Go down
Rosui Motochika
11. Osztag
11. Osztag
Rosui Motochika

Férfi
Hozzászólások száma : 94
Tartózkodási hely : 11. osztag területe, vagy Baa~channál.
Registration date : 2011. Apr. 14.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Szakébár - Page 2 Cl0te5000/15000Szakébár - Page 2 29y5sib  (5000/15000)

Szakébár - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Szakébár   Szakébár - Page 2 EmptyPént. Ápr. 25, 2014 8:32 am

Afterparty

- Lehet igazad van. Pedig szoktam olyat csinálni, hogy két szelet kenyér közzé rakok egy kis hagymás sült krumplit, és azt tolom be az arcba. Egész jó az íze, már ha vevő vagy az ilyenekre.- bár a kedvence a vajas kenyér, rajta némi gyros hússal, egész jó volt, csak az adagolást kellett volna eltalálnia, a túl sok öntet elrontotta a gyomrát.- Rendicsek, úgy legyen. Nincs kézre verés, ha valamit olyat látsz, amitől összefut a nyál.- most már csak azt reméli, hogy valami olyat rendel Vörike, amit még Motochikának is ízleni fog, és kívánatos lesz. Mert ha nem, hát akkor itt Vörike lesz az, aki kétszer fog enni, és nagyon jól fog lakni.
~ Ne is reménykedj Cabron. Csajból van, mindegy milyen, a szokásos marhaságok megvannak. Saláta, meg minden más hülyeség. Te meg tudtommal nem vagy kecske, hogy ilyeneket zabálj. De oké, tudom, a répádat odaadnád neki.- vihogott Bagabondo, Motochika pedig egy aprót ráharap a szája belsejére, nem akar röhögni. Mert szerinte egész jó kis beszólása volt ez Bagabondonak.
- Mi? Hogy mi? Ja igen, nem olyan edzés volt. Magamnak otthon gyúrtam. Csak a szokásosat, fekvőtámaszok, kétkezes, egykezes, meg kézenállás és úgy is fekvőzés, tudod, a talpam a falnak, és leengedem magamat, majd vissza, és le, és vissza. Meg némi felülés és guggolás, hogy egyformán legyek mindenfelé edzve.- tudta volna mesélni még jó sokáig, de nem akarta, hogy ebből álljon ki ez a találka, na meg akkor a végén olyannak látszana, akinek mindene a teste, és egy egoista fasz. S’ persze a pincér is megérkezett.
~ Látod Cabron, mondtam, saláta, nem nagyon akarsz majd onnan semmit, max a csilit, csípjen csak kétszer.- ebben is egyet kell értenie Bagabondoval, az ilyen saláták nem voltak a kedvencei, csak a vitamin saláta, amit Baa~chan szokott csinálni. Tényleg, majd megkéri Himét is hogy csináljon, hátha ragadt rá is valami az öreglány tudományából.
- Nekem pedig… olyan három, szép darab sült hús, mellé meg sok sült krumpli, ostyára vágva, jól megsütve, szeretem ha ropogós, ja, és lehet nyugodtan csípős a hús. Jó az, ha sokat kell rá inni. Jut is eszembe, szerintem kezdetnek jöhet két üveg szaké, az erősebből, meg négy üveg sör, és egy kancsó víz, meg a poharak, ennyi lesz kezdetnek. A desszertre meg majd rátérünk.- befejezte a rendelését, és most már vissza is térhet az ebéd, vagy már uzsonna partneréhez.
~ Figyeled az arcát, szerintem most beszélhetett a saját lelkével, azzal a Ginnel, vagy kivel. De komoly lehetett, jól bebambult, meg megint zavarban van, vagy inkább zavart. Rákérdezel, Cabron?
~ Nem, most nem, most együnk nyugiban elsőnek. Meg rájöttem, jobb nem sietetni, majd mondja, ha olyanja van.
- Hátööö, okés, majd csípek belőle egy keveset. Ahogy én is adok a sajátoméból. Hm, de a húsodból… hehehe.- ezt nem tudta, jó, nem is akarta kihagyni. Hogy a helyhez is jól jöjjön ki, tálcán kínálta magát ez a mondat.
Vissza az elejére Go down
Aikawa Chiyo
11. Osztag
11. Osztag
Aikawa Chiyo

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 398
Age : 32
Tartózkodási hely : Jobb esetekben ruhán kívül :P
Registration date : 2012. Feb. 21.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Szakébár - Page 2 Cl0te31700/45000Szakébár - Page 2 29y5sib  (31700/45000)

Szakébár - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Szakébár   Szakébár - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 26, 2014 1:51 am


Afterparty
Nem ér a nevem! Pont ilyenkor kell neki ilyesmiket mondogatni, mikor ilyen felfedezésekre jutunk Kei~channal? Így még csak félre se tudom érteni! Elképesztő időzítésének hála azonban válaszom is volt rá.
-Szóval a húsomra fáj a fogad... - szaladt fel az egyik szemöldököm a homlokomra. Zavarba voltam én, nem is kicsit, de miután egyezségre jutottam önmagammal, már nem volt visszaút. Ha nagy kések meg kis balták potyogtak az égből, akkor sem! Legfeljebb kirakok pár elegánsan nagy tálat, hogy ne vesszenek kárba. Mindenesetre nem volt megállás. - A bökkenő pusztán csak az, hogy sosem tudhatod milyenre számolj! Túl csípős lesz, túl rágós, túl édes... - végig pillantottam magamon - ...netalán függőséget okoz! Valamennyi lehetőség meggondolandó! - tettem hozzá sóhajtva - Ha nem vigyázol, az beláthatatlan következményeket vonhat maga után! - úgy döntöttem, hogy a következményeket inkább nem részletezem, lévén akkor valószínűleg életem vagy inkább halálom leglátványosabb pirulását produkáltam volna. Így is komoly teljesítmény volt, hogy uralkodtam arcszínemen, lévén nem szerettem se megfutamodni, de alul maradni. Persze nem könnyítette meg a dolgom az se, hogy a férfi szemeit lestem, míg félmosoly játszott a szám szélénél, de annyi baj legyen. A veszett szívkalapálásom, nem hallatszott ki, legalábbis őszintén reméltem, a zavarom  többi részét pedig már el tudtam tüntetni. Arról nem is beszélve, hogy enémű érzetem kellemes, bizsergető izgalommal is társult. Fogalmam sem volt, miként tovább, hogyan is folytatódik ezután, de nem számított.
A csendes, zavaros varázst a pincér érkezte törte meg. Letette elénk a tányérjainkat. Még mindig megilletődött volt szegénynek a képe, minek okát nem tudtam kapásból megfejteni, de annyi gond legyen, nem okozott álmatlan éjszakát, lévén rögvest el is feledtem.
A szakács kifejezetten kitett magáért. Az illata és a kinézete a salátámnak igencsak étvágygerjesztő volt. A nyers zöldségek színkavalkádja művészien elrendezve. Zöld és lila salátákkal kezdődött, majd negyedelt gombákkal, egész szőlőszemekkel, félbe vágott koktélparadicsomokkal, felkockázott uborkákkal, vékony csíkokra szelt sárgarépákkal folytatódott, és a koronát minderre a ínycsiklandóan meggrillezett csirkemell adta. A mártást egy külön tálba kaptam, és csilit is adtak mellé, hogy én adagolhassam a tetejére. Elégedetten bólintottam a remekmű láttán, majd a férfi tányérjára is átkukkantottam, lévén legálisan lopkodhattam onnan is, ha épp kedvet kaptam rá. Természetesen, meg se lepődtem, hogy sült húst kapott sült krumplival. Végül is a férfiak általában képesek lennének a húst magába is lenyomni, és még élveznék is az olyas ebédet... De nem mosolyogtam ki, lévén ő meg ugyanezt elmondhatta az én nyersen evős szokásaimról, hogy szerettem a zöldségeket-gyümölcsöket nyersen. Ezen nem volt mit szépíteni, inkább megkínáltam egy babarépával.
- Megkóstolod?
Vissza az elejére Go down
Rosui Motochika
11. Osztag
11. Osztag
Rosui Motochika

Férfi
Hozzászólások száma : 94
Tartózkodási hely : 11. osztag területe, vagy Baa~channál.
Registration date : 2011. Apr. 14.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Szakébár - Page 2 Cl0te5000/15000Szakébár - Page 2 29y5sib  (5000/15000)

Szakébár - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Szakébár   Szakébár - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 26, 2014 3:35 am

Afterparty

- Szerintem ízlene nekem, elég kívánatosan néz ki. A csípőst szeretem, az édest megeszem, a fogaim jók, rágni tudok. Rád meg rád függnék rendesen, gond így egy szál se.- mondta büszkén, kitolt mellkassal. Bár amikor a következményeket említi, na akkor még a szar is vigyázba állt meg, nem csak a vér hűlt meg Motochika ereiben. Ha nem figyel, akkor a végén 9 hónap elteltével valami vinnyogó, szaró, húgyozó, hányó eredménye lesz a figyelmetlenségnek. Azt meg nagyon el akarja kerülni. Elég az, ha nagybácsi, pont elég. Annyi idő egy gyerekkel kielégítő, amennyit Motochika tölt Hime srácaival. Aranyosak, meg minden, de hogy nevelje is őket, még csak az kéne, borzongás lenne belőle.
~ Ja, Cabron. A végén még megpiszkálnának engem is, vagy hajat vágnának, sőt, az is lehet, hogy körmöt. Az kéne még csak, elég az, ha néha neked kell lecsapni a karmaidat, de hogy még egy gyerek kezébe is legyek. Kész rémálom lenne.- berzenkedett Bagabondo, Motochika pedig egyet is ért vele. Nem apaalkat, nagybácsi és kész.,
Megérkezett a pincér is, Motochika pedig nem tudja a nézését hova tenni. Citromba harapott talán, vagy becsinált, azért ilyen az arca? Szégyell elkérezkedni gatyát cserélni? Érthetetlen, inkább nem is foglalkozik vele tovább. Inkább nézi, hogy Vörike mit is rendelt… tényleg elég nyúlkajának látszik, bár a szőlő az egész jól mutat. Abból lehet eszik pár szemet, meg a chili az, ami kifejezetten szimpatikus, de a többi… lehet finom, de nem egy húsevőnek. Ha azt akarták volna, hogy vegetáriánusok legyenek, akkor nem kapnak ilyen jó fogsort, és ráadásban még mekegnének is mellé. De mindegy, ha ezt akarja enni Vörike, hát ezt akarja.
~ Ajaj Cabron. Már kapsz is egy kis valamit. Te, mi az? Kölyökrépa? Babafasz? Nem tudom eldönteni, olyan kis valami.
~ Nekem sincs több ötletem öreg, nekem sincs. De nem sértem meg, max ha nem lesz jó, és még adna, azt mondom, hogy elteltem vele.
- Meg.- elvette a felkínált valamit, és hamar elrágta, majd lenyelte.- Finom, Na de most aztán nem megyek úszni, egy darabig.- elsütött egy nagyon szar poént, inkább hozzáfogott a sajátjához, amit kicsit közelebb tolt Vörikéhez. Az alku szerint szemezgethetnek a másikéból. Motochika így is tesz, a chili szimpatikus a krumplira. Persze észbe is kap, és tölt ki szakét, meg felbontja a söröket.
- Egészségünkre Vörike. Majd utána lemozogjuk valahogy.- mondta sunyi vigyorral az ajkán.
~ Baang, Cabron, jó a szó.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Szakébár - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Szakébár   Szakébár - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Szakébár

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Soul Society :: Seireitei és környéke :: Város-