-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Könyvtár

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Könyvtár Cl0te68000/100000Könyvtár 29y5sib  (68000/100000)

Könyvtár _
TémanyitásTárgy: Könyvtár   Könyvtár EmptyHétf. Május 03, 2010 9:50 pm

Ezerévnyi tudás között oly’ butának érzi magát az ember, még akkor is, ha mások géniusznak titulálnák. Jómagamra is igaz az előző mondat, hiszen már órák óta görcsölök a Sukéék által hozott tekercsek megfejtésén. Rég elfeledett nyelven alapszik, ráadásul még a könyvtárban is csak egy hiányos szótárszerűségre bukkantam. A Hitoshival megszerzett iránytű nem túl messze pihen Tőlem az asztal közepén, tökéletes felületén vörösen csillog a fáklyafény. Nem gondoltam volna, hogy ekkora fejtörést fog okozni a dolog, azonban jól láthatóan tévedtem. A tárgyat nem lehet erővel működésre bírni, érdekes módon minden energiaalapú támadást magába szippant. Annyit már sikerült kiderítenem, hogy a Mennyei Menedékben megszerzett tekercsek egyfajta használati utasításként működhetnek. Jelenleg még nem több egy egyszerű iránymutató eszköznél, de hamarosan már teljesen más dologra is lehet majd használni, csupán idő és még egy kis kutatás szükségeltetik hozzá. Körülöttem egyre csak gyűlnek a használhatatlanná vált papírgalacsinok, melyek rossz ötleteim bizonyítékait hordozzák. Ingerülten csapom le tollam az asztalra, azután fáradtan dörzsölöm meg szemeimet, amik alatt vastag, fekete karikák terpeszkednek a kialvatlanság miatt. Rövid keresgélés után egy doboz cigarettát húzok elő köpenyem egyik rejtett zsebéből, ezt követően máris kacskaringózik a plafon felé a szürke füst. Pihenésként épp az öngyújtómmal szórakozok, amikor belépést érzékelek a Fészket körülölelő mágikus mezőn. Legnagyobb szerencsétlenségemre olyan váratlanul ér ez az érzés, hogy a gyújtó kiesik a kezemből, egyenesen a nehezen megszerzett tekercsekre. Egy pillanatra a szívem is megáll, s már kezdeném lélekszakadva oltani a felcsapó lángokat, ám nem történik semmi.
- Mi a fene? – teszem fel a kérdést magamnak, miközben az iratokat szemlélem. Az ősrégi papiruszok nemhogy égni kezdenének, hanem ehelyett aranyszín felizzanak és újabb sorok jelennek meg rajtuk. – Szóval ebben rejlett a titok nyitja… Bolondság volt azt gondolnom, miszerint nem védték meg ezeket az efféle dolgok ellen. Pedig annyira kézenfekvő volt! Suke elmondása szerint már alapból tűzzel védték őket, s csak nem voltak olyan felelőtlenek, hogy a csapdával veszélybe sodorják az útmutatók épségét. Ez szinte hihetetlen!
Jelenleg az őrült tudós benyomását keltem, aki magában beszélve osztja meg felfedezését az üres szobával. Ilyenkor gondolkodóba esem, mely szerint ez a játszótéri hallucinációs eset még lappangó mellékhatása vagy csupán elmém kezd már észrevehető mértékben megbomlani. Nos, most ez számít legkevésbé, viszont az említett egyénnek hamarosan köszönetet kell mondjak közbenjárásáért, hiszen jól érzékelhetően a 10. osztag kapitánya tart lefelé a bázisban. Valószínűleg először a Tanácstermet fogja felkeresni és csak utána kezd bele a többi „emelet” átkutatásához. Remek, ezt az időt el tudom tölteni sokkal hasznosabb módon is, így nem pocsékolom az időmet előkerítésére. Gyorsan összeszedem a tüzem, mielőtt még meggyulladnának a kevésbé ellenálló papírok, s az egész helyiség lángokba borulna. A szokásos hidegvíz-teafű-Haien kombinációnak köszönhetően máris az asztalon gőzölög a legfinomabb teáim egyike. Kitöltök két pohárnyit az aranyló nedűből, ezt követően visszatelepszem székembe és nyugodtan várom a belépő shinigamit. Talán egy kicsit morcosnak tűnik, amiért nem mentem fel érte, de hát nagy kutatómunkában vagyok, ezért igazán megértheti lustaságom okát.
- Köszöntelek „itthon”, Suke! – csendül hangom harsányan, míg egy laza mozdulattal hellyel kínálom a belépő férfit. – Megdöbbentő felfedezésre jutottam, most már csak órák kérdése és megfejtem a tekercseket. Még nem tudom mi fog történni az iránytűvel, hogyha rendeltetés szerint használjuk, szóval ezért is kérettelek ide. Ha valami rosszul sülne el, akkor a Te felada…
Muszáj vagyok félbeszakítani a mondatot, mert újabb belépőt érzékelek. Rövid töprengés után Hitomi energia-lenyomatát vélem felfedezni, ami igencsak kedvezőtlen a jelenlegi helyzetben. Hiába a közös edzések, még mindig nem tudtam elfeledtetni Vele a kicsinyes bosszúját, amelyet a halálistenek irányába táplál. Nem barátomat féltem, hisz’ testvériségünk harmadik legerősebb tagja, hanem inkább a lányt, mivel ilyen helyzetben képes meggondolatlanul is cselekedni. Bosszúsan felsóhajtok, ezt követően elhadarom az utasítást végét, ami az esetleges komplikációk kezeléséről szól. Ez két lehetőséget von maga után: elpusztítani vagy lepecsételni a virgonckodó tárgyat. Megpróbálok úgy tenni, mintha semmi sem történt volna, igazából kíváncsi vagyok, hogy milyen reakciókat fog kiváltani a megismerkedés a két félből. Mindenesetre résen leszek, hátha közbe kell majd lépnem.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Watanabe Yuusuke
10. Osztag
10. Osztag
Watanabe Yuusuke

Férfi
Hozzászólások száma : 404
Tartózkodási hely : Otthon a családommal
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 23

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag kapitánya | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Könyvtár Cl0te34000/45000Könyvtár 29y5sib  (34000/45000)

Könyvtár _
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár EmptyKedd Május 04, 2010 12:26 am

Tarkómat vakargatva haladok a csöndes erdőben a Fészek felé, és egy elnyújtott ásítással jelzem, hogy nem sokat aludtam előző éjjel. Pedig volt rá alkalmam, meg aludni is akartam, még sem ment olyan egyszerűen. Bár kifáradtam kissé a küldetéstől, jobban foglalkoztatott az, hogy Yuu-chan mire jut a tekercsekkel ,elvégre azon állt vagy bukott a dárda darabjainak megtalálása, hogy meg tudja e fejteni a Daitenshi feje a tekercsekben leírtakat. Miután leadtuk a tekercseket Daial, már mehettem is vissza Seireiteibe, méghozzá úgy, hogy ne vegyenek észre, illetve meglegyen minden, ami az alibimet alátámasztja. Mostanában elég zsúfolt a menetrendem, nem elég az osztagot kézben tartani, de még a Szervezetnél és tevékenykedni, aktívkodni kell, így jobb ötletem nem lévén, bedobtam magam Karakurába "járőrözni". Így senki sem fogja megtudni, hogy mit csinálok, mivel mostanában egyre kevesebb shinigami van Karakurában, másrészt meg egy eléggé a város szélén lévő, amolyan gettó szerű területre írtam be magam, ahol amúgy sem járnak shinigamik, hollowok meg még úgy sem. Így miután reggel korán felkeltem, egyből elindultam tenni a kötelességem, vagyis járőrözni. Kérdezni senki sem mer, hogy miért pont oda, és miért pont ilyenkor, szóval teljes biztonságban tudhatom magam. Hamarosan megérkezem a komplesszumot védő mágikus falhoz, majd át is lépek rajta. Valószínűleg Yuu-chan már tudja, hogy jövök, ezért nem okozok meglepetést neki, már csak meg kell találnom. Utam először a tanácsterembe vezet, hisz általában ott szoktunk összegyűlni, és megvitatni a dolgokat. Egy ízben majdnem magam alá csinálok, mikor a legnagyobb nyugalommal haladok a terem felé egy sötétebb folyosón, és elhalad előttem az egyik vízköpő, aminek elviekben mozdulatlanul kéne gubbasztania valahol, nem pedig mászkálni. Rosszallóan ciccentek egyet, majd indulok tovább, és néhány lépés után belépek a hatalmas terembe, ám a ott található asztal, és az ahhoz tartozó székek üresen állnak. Gőzöm sincs, hol lehet Yuu-chan, mert annyira nem ismerem még ezt a helyet, szóval némi álldogálás után úgy döntök, hogy magam keresem meg, mivel arra aligha várhatok, hogy szívélyes mosollyal elém fog jönni. Jobb ötletem nem lévén, erősen elkezdek koncentrálni, hátha megérzem a vaizard lélekenergiáját, bár valószínűleg eléggé visszafogja magát, mégis sikerül nagy nehezen bemérnem a tartózkodási helyét, és kissé bosszús arccal elindulok arrafelé, amerről a férfit sejtem. Ha tippelnem kéne hogy hol van, a könyvtárat mondanám, hisz ezekhez a tekercsekhez nem mindenhol adnak használati útmutatót, talán még ott sem. Emlékezetem szerint az a második emeleten van, így ráérősen elindulok egy lépcsősoron, ami talán oda vezet. Mivel egyre erőteljesebben érzem Yuu-chan lélekenergiáját, merem feltételezni, hogy mindjárt ott vagyok a könyvtárban, és néhány perc múlva át is lépem a könyvtár bejáratát, ahol már ott szorgoskodik a Daitenshi vezére.
- Reggelt'!...Igazán megnevelhetnéd a vízköpőidet. A frászt hozta rám az egyik... - köszöntök kissé morcosan, majd leülök a székre, amire a srác mutatott, és érdeklődve figyelem, hogy mit csinál, miután egy jóízűt kortyolok a már előre kikészített teáscsészében gőzölgő teából. Már épp kérdezném, hogy halad a munkával, mikor kérdés nélkül is belefog a magyarázatba. Homlok ráncolva hallgatom végig, amit mondd, és azon gondolkozom, hogy mivel állíthatnám meg, ha történik valami, és mi fog történni, ha egyeltalán történni fog valami...
- Mi az? Jött valaki? - kérdezek vissza, mikor Yuu-chan egy megkezdett mondata hirtelen félbeszakad. Mivel nem én vagyok ezen hely feje, így nem is igazán tudom, hogy mikor ki lépi át az épületet védő mágikus védőfalat, és mivel eléggé le van "szigetelve" ez az egész hely, csak úgy veszem észre, ha valaki közeledik, ha koncentráltan kezdek kutatni a lélekenergiája után. Meg is kezdem a feltérképezést, és kis idő múlva egy gyengébb fajta lélekenergiát vélek felfedezni. Hirtelen nem ugrik be, kié lehet, hisz Dainak és Hitosinak is más, és nem utolsó sorban erősebb a lélekenerigiája, így nem tudok másra következtetni, minthogy egy esetleges új tag tart felénk épp.
- Új tagot vettél fel a Szervezetbe? - kérdem érdeklődve Yuutól, majd kényelmesen hátradőlök a székben, és előkotrok nadrágom zsebéből egy doboz jobb fajta cigit. Megkínálom a vaizardot, majd magam is előhalászok egy szál nikotin rudacskát a dobozból, és rágyújtok. Merengve figyelem, ahogy a dohány szürke füstje kavarogva száll fel a plafon felé, és azon gondolkodom, hogy vajon ki lehet az új tag, már ha új tag egyeltalán ,és nem egy betolakodó, bár azt hiszem, akkor nem jutott volna sokáig, ha nem békés szándékkal lépte volna át a mágikus védelmet.
Vissza az elejére Go down
Sakai Hitomi
Daitenshi
Daitenshi
Sakai Hitomi

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 242
Age : 34
Tartózkodási hely : Karakura, Tokió, vagy ahová Yuu-chan rángat
Registration date : 2010. Mar. 02.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: A Daitenshi és a Raion tagja
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Könyvtár Cl0te33500/40000Könyvtár 29y5sib  (33500/40000)

Könyvtár _
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár EmptyKedd Május 04, 2010 7:00 am

Mióta először jártam a Fészekben, azóta foglalkoztatott az ott található könyvtár léte. Nevezhetjük ezt egy tudós kíváncsiságának is, hiszen én alapvetően az voltam, abból éltem. No nem mintha bármiféle hasznom is származott volna az említett könyvtár meglátogatásától, hiszen jó eséllyel okozna komoly gondot akár csak a tekercsek elolvasása is. Mégis, látni akartam a helységet a saját szememmel. Ezen indíttatásból kerekedtem fel ezen a napon a Daitenshi bázisául szolgáló földalatti épület meglátogatására. És ha már itt tartottam, összekötöttem a kellemest a hasznossal is, azaz egy kényelmes futóedzéssel. Igaz nem ez volt az első számú oka annak, hogy most a kék melegítőmet öltöttem fel, hanem az a tény, hogy közel egy hét kellett ahhoz, hogy a ruhámból eltűnjön az az átható szag, amit a Fészekben beleragadt… a ruhatáram pedig elég szűkösnek mondható, nem engedhetem meg magamnak hogy egy teljes hétig nélkülöznöm kelljen valamit. Ennek a cuccnak viszont úgyis mindegy, milyen frenetikus illatokat szív fel. Meg egyébként is, tréninghez sokkal kényelmesebb ez az öltözet, mint bármi más, szóval ebből a szempontból is praktikusabb volt. Kíváncsi voltam hogy ebből az elég hosszú útból mennyit tudok megtenni kocogva. Yuu-val elsősorban az erőnlétemen dolgoztunk, mivel úgy találta hogy… finoman fogalmazva is hagy némi kívánnivalót maga után. Amiben teljes mértékben igaza is volt. Nagyrészt a képességeimre támaszkodtam harc közben, de emiatt igazából az abban rejlő lehetőségeket sem tudtam teljes mértékben kihasználni, mert kénytelen voltam tartalékolni, ha nem akartam öt perc után lebénult lábakkal végezni. Ha pedig egy-egy küzdelem elnyúlna, akkor ez komoly problémákat okozhatna, főleg mivel az előttünk álló csaták alighanem jóval magasabb szintűek lesznek, mint amelyhez nekem valaha is szerencsém volt, és félgőzzel küzdve haszontalan lennék, még akkor is, ha a legfurfangosabb trükköket eszelem ki.
Lassan elhagytam az utolsó tisztán kivehető ösvényt is az erdőben, innentől kezdve az emlékeimre voltam bízva. Körülbelül ekkor fogytam ki a szuflából is, így egy rövid időre megálltam pihenni az egyik fához támaszkodva. Lihegve néztem vissza az irányba, ahonnan jöttem. Ennyit talán még sose futottam egy huzamban, talán még softball-edzéseken sem. Legalábbis ilyen tempóval. Fújtattam néhányat, és elégedettséget érezve indultam el ismét. Jó formában voltam, és ezt Yuu-nak köszönhettem. Bár ténylegesen megköszönni nem fogom, így is épp elég nagy az egója, nem kell még táplálni is. Mire odaértem az épületet védő pajzshoz, már elmúlt a fáradtságom is, szóval a nagy levegő, amit akkor vettem amikor áthatoltam az erőtéren, csak és kizárólag az izgalom miatt volt. Nem volt okom izgulni, de most mégis úgy jöttem ide, hogy nem beszéltem meg a vaizarddal, így kicsit olyan érzésem volt, mintha betörnék. Lelkem mélyén reméltem, hogy Yuu nincs is itt, de ahogy lassan megközelítettem a könyvtár ajtaját, eltűnt a reménysugár az alagút végén. Ráadásul pont a könyvtárban kellett tartózkodnia. De ha már itt vagyok, nem fogok visszafordulni.
- Ohayossu, Sierashi-san~
Köszöntem vidáman, miután résnyire nyitottam az ajtót és belestem, de az elém táruló látkép kissé váratlanul ért. Yuu-t nem láttam, csak éreztem a lélekenergiáját, viszont helyette ott volt egy kócos, fehér hajú férfi. És tiszta, háborítatlan shinigami-reiatsu sugárzott belőle. A következő pillanatban kisebb-nagyobb szikrák jelentek meg körülöttem, és egy másodperc múlva máris közvetlenül a halálisten mögött jelentem meg, a levegőben úszva. Kitágult pupilláim és gyűlölettel teli arckifejezésem tisztán jelezték, hogy tudatom más állapotban van, mint máskor. Olyanban, amely nélkülöz minden logikát és racionalitást. Olyanban, amelyben számomra más gondolat nem létezik, csak az, hogy az előttem álló alakot élettelenül lássam minél hamarabb. A körülöttem összegyűlt elektromosság pedig egyetlen pont, a shinigami szíve felé áramlott egy villám sebességével.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Könyvtár Cl0te68000/100000Könyvtár 29y5sib  (68000/100000)

Könyvtár _
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár EmptyKedd Május 04, 2010 10:49 pm

Nem értem mi baja van Sukénak a vízköpőkkel, szerintem igazán vicces lények. Jó, néha ráhozzák a cifrafosást az emberre, ha váratlanul elmozdulnak a helyükről, de legalább nem reklamálnak az alacsony fizetésért és a rossz munkakörülményekért. Felvillantok egy bocsánatkérő vigyort, azután tovább kortyolom teámat. Következő kérdéseire nincs időm válaszolni, hiszen Hitomi feltűnik az ajtóban. Vidáman köszön, de a hangulat rohamosan kezd más irányba elfordulni. A lány teleportálását nem vagyok képes szemmel érzékelni, csupán az elmozdulással járó lélekenergiát látom. Pont Suke mögött jelenik meg, s úgy tűnik, hogy valami gyilkos technikával próbálkozik. Tökéletes reflexeimnek köszönhetően hamarabb villan fel mutatóujjam hegyén az aranysárga fény, semmint gondolataimban megfogalmazódik a „Bakudou 61: Rukujyoukourou!” parancs. Egyre magasabb szintre jutok a Kidouhasználat terén, szinte már olyan természetességgel tudom őket lövöldözni, mintha csak levegőt vennék. Cselekedetemnek köszönhetően hat fénypallos jelenik meg a semmiből, s fogja közre a gyilkos indulattól remegő lányt. A 10. osztag kapitányának megvédésével nemigen foglalkozom, ha a villám el is éri, akkor sem tudna benne nagy kárt tenni. Talán kicsit túllőttem a célon, mivel egy Esper ellen nem kellett volna ilyen magas rendű bénító mágiát alkalmaznom, ám ugye jobb félni, mint megijedni. Poharamat lassan visszahelyezem az impozáns faasztalra, azután a lány mögé sétálok. Kezeimmel finoman megszorítom a vállait, miközben lehull a Bakudou.
- Nyugalom, nincs közöttünk ellenség. – szólalok meg határozottan, de még nem engedem el a nőt, hátha újra támadni akarna. – Úgy van, Suke. Bemutatom testvériségünk legújabb tagját, Sakai Hitomit. Ő fog összeköttetőként működni a szervezet és az Esperek között. Hitomi-chan, Ő itt Watanabe Yuusuke kapitány, a 10. osztag vezetője.
A bemutatást követően még mindig elég fagyos a hangulat, ami egy részről érthető is. Egy shinigamivadász és prédájának találkozása. Habár kétségtelenül a halálisten az erősebb jelenleg, akkor sem lenne jó, ha pont itt kezdenének el harcolni. Nem a testi épségüket féltem, hanem a rengeteg értékes pergament, amit itt van! Eközben barátom is előrántja lélekölőjét, s ezzel sikerül egy gondterhelt sóhajt kiváltania belőlem. Mindig csak az erőszak! Jobbnak látom közéjük állni, mielőtt még tényleg megölik egymást. Pusztakézzel tolom el a Zanpakutuot, ám az mégsem képes megvágni a tenyerem. Egyetlen megrovó pillantással jelzem, miszerint legalább Taichouként visszafoghatná magát egy kicsit, majd ismét megszólalok.
- Ahogy már mindkettőtöknek mondtam, a Daitenshiben nincs faji megkülönböztetés. Aki nem ért Velem egyet, annak harcban kell bizonyítania igazát… - jelentem ki hidegen, s egyértelmű lesz a válasz. Nem csak azért lettem a testvériség vezetője, mert jómagam találtam ki, hanem azért is, mert megvan a parancsoláshoz kellő erőm. – Ideje lenne végre egy kis önuralmat gyakorolnotok és arra összpontosítani, ami igazán fontos jelenleg! A további nézeteltéréseiteket pedig legyetek szívesek az edzőtéren tisztázni, de ne merészeljétek végezni egymással… Értve vagyok?
Remélem kellő hatást gyakorol rögtönzött monológom, de a biztonság kedvéért inkább az asztal átellenes végébe ültetem le Hitomit, magam mellé. Valószínűleg ezt követően rengeteg kérdéssel fognak bombázni vagy ócsárolni kezdik a másikat. Nevetséges, hogy milyen fárasztó lehet a csapaton belüli sárdobálás. Miután mindenki lenyugodott egy kicsit, visszatérek a pergamenek tanulmányozásához. Öngyújtómmal csalom elő az új sorokat, amikből már egész sok mindent megértek. Kapkodva veszek elő egy üres papírt, valamint egy tollat és sebes jegyzetelésbe kezdek. Néhány szimbólumot az iránytűn is fel vélek fedezni, így már tényleg csak idő kérdése a titok megfejtése. Elképzelhetetlenül ősi dialektust használtak, leginkább a latinra hasonlít, már amennyire szegényes nyelvtudásommal tudok tippelni. Igazából most kezd csak szórakoztatóvá válni a dolog, azonban a síri hangulat kezdi megölni a partit. Gondoltam, hogy nem fog olyan könnyen menni a találkozás, de azért ennél kicsit jobb reakciókra számítottam. Hálát adok az égnek, amiért Hitoshi nincs itt, hiszen az kétszeresére növelné az eddigi problémákat is. Percekig csak a tollhegy sercegése hallatszik a papíron, ami kezd egyre idegesítőbbé válni. A legjobb az lenne, ha egymás között intéznék el a dolgot, s nekem nem kellene játszanom a közvetítő szerepét. Ráadásul már csak egy karnyújtásnyira vagyok a talány nyitjától, melynek köszönhetően talán ráakadhatunk a Sors Dárdájának első darabjára. Eme nagy erővel bíró tárgyat elképzelhetetlenül nehéz lesz megszerezni, szóval nem jönne jól a széthúzás.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Watanabe Yuusuke
10. Osztag
10. Osztag
Watanabe Yuusuke

Férfi
Hozzászólások száma : 404
Tartózkodási hely : Otthon a családommal
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 23

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag kapitánya | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Könyvtár Cl0te34000/45000Könyvtár 29y5sib  (34000/45000)

Könyvtár _
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár EmptySzer. Május 05, 2010 12:11 am

Épp rakom le a félig telt teáscsészémet az asztalra, mikor lépteket hallok közeledni a folyosóról. Nyilván az új tag lehet, vagy valaki más, ki tudja, de az biztos, hogy ide tart. Mikor résnyire tárul az ajtó, és meglátom, hogy egy nő lép be vidám köszöntéssel a szobába, kellemesen csalódom, hisz inkább számított volna az ember egy izomkolosszusra, vagy egy mogorva valakire, akit csak a küldetés érdekel. Hamarosan azonban a kellemes csalódás átmegy kellemetlenbe, amint felállnék, hogy köszöntsem az út tagot, meglátom az eltorzul grimaszt a lány arcán, aki igazából már nem is ott van, ahol az előbb állt, hanem mögöttem, és kezét a szívemnek szegezi. Ez aztán a szívélyes fogadtatás mondhatom. Nem erényem a gyengébb nem bántalmazása, sem megölése, azonban amikor a saját életemről van szó, ezek a szabályok nem érvényesülnek. Már nyúlnék lélekölőm után, hogy kivédjem a támadást és utána tettleg toroljam meg az engem ért sérelmeket, de Yuu megelőz, és egy ártalmatlanító kidouval megbénítja a lányt. Gyorsan felállok a székről és néhány lépést teszek hátra, mert ki tudja, mire készül a nő, Aokit pedig magam előtt tartom védekezés gyanánt, hogy bármikor lépes legyek kivédeni egy esetleges támadást. Valószínűleg nem tudja, kivel áll szemben, különben nem rontott volna neki egy kapitány szintű shinigaminak. legyen akármilyen erős ember, valljuk be, egy kapitánnyal szemben semmi esélye sem lenne. Jól gondoltam, hogy Ő lenne az új tag. Kissé kiábrándító azonban, ahogy bekezdtük a dolgot. Lassan leeresztem zanpakutom és visszasüllyesztem sayájába, de még kicsit gyanakodva nézek a nő fele, ki tudja, mikor akar megint megtámadni, majd ezek után visszaülök a székemre.
- Ne nekem mondd..nem én támadtam rá. Nem is ismerem, mi okom lenne rá..? Legközelebb eszközölhetnél egy elmevizsgálatot is, mielőtt valakit beveszel a Szervezetbe... - kérdem kicsit bosszúsan Yuu-chantól. Nem nekem kéne magyaráznia, kivételesen nem én vagyok itt a hibás, hanem más. Mindegy, nem a legjobb alkalom ez most a hadakozásra, így egy bólintással a vaizard tudtára adom, hogy megértettem és Én nyugton maradok, persze csak addig, amíg Hitomi nem támad rám újra. Tekintetemmel végig kísérem a lányt, míg leül az asztal másik oldalára és inkább megiszom maradék teámat is, hogy a beálló kínos csöndben valamit csináljak, és ne őket kelljen néznem. Nem tudom, mi lehet a csaj baja, de az biztos, hogy én nem csináltam semmit, szóval nem rajtam kéne megtorolnia a sérelmeit, mert az nem biztos, hogy jó hatással lenne az egészségére. Egy utolsó nyeléssel eltüntetem a pohárból a kihűlt frissítőt, majd rászánom magam arra, hogy béküljek. Nem kéne széthúzni a Szervezetet főleg most, mikor a dárda darabjainak megszerzésére készülünk. Majd végül felállok, és odalépek a lány elé és jobbomat nyújtom neki.
- Üdv az Szervezetben. Mint azt Yuu is mondta, én vagyok a 10. osztag kapitánya. Nem tudom, mi bajod a shinigamikkal, de én nem tettem neked semmi rosszat, ezért úgy gondolom, hogy nem is kéne így viszonyulnod hozzám. Mivel mindannyian egy célért küzdünk, társak vagyunk, szóval úgy is kéne viselkednünk. Igaz is, mivel ember vagy, gondolom foglalkozol is valamivel. Mi a szakmád, ha szabad tudnom? - mondom a lánynak nyugodt hangnemben, és várom, hogy elfogadja a kéznyújtásomat. Jó ideje nem tudom már, hogy mi folyik az emberekkel ebben a világban a mindennapok forgatagában, de az biztos, hogy valamiből élniük kell, szóval kézenfekvőnek érzem kérdésem. Miután ezen túl vagyok, rákönyöklök az asztalra a vaizard mellé, és figyelem, ahogy dolgozik. Meg sem próbálom elolvasni a tekercseket, mert úgy sem tudnám, ehelyett teszem, amiben jó vagyok, vagyis kempelek.
- Jut eszembe. Jó lesz figyelni a Kígyókirálynő volt Tanácsadójára. Még okozhat kellemetlenségeket az a tetű. - jegyzem meg enyhe dühvel a hangomban. Még mindig nehezemre esik elfogadni a tényt, hogy gyakorlatilag hülyét csinált mindenkiből csak azért ,hogy átvehesse a hatalmat, és még a Királynőt is megölte. A legrosszabb az egészben az, hogy mindezt úgy csinálta, hogy úgy tűnjön mi tettük, így most Aizené mellett még egy "csendes" kis hegyi falucska is vadászik ránk.
Vissza az elejére Go down
Sakai Hitomi
Daitenshi
Daitenshi
Sakai Hitomi

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 242
Age : 34
Tartózkodási hely : Karakura, Tokió, vagy ahová Yuu-chan rángat
Registration date : 2010. Mar. 02.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: A Daitenshi és a Raion tagja
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Könyvtár Cl0te33500/40000Könyvtár 29y5sib  (33500/40000)

Könyvtár _
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár EmptySzer. Május 05, 2010 8:20 am

Mielőtt támadásom találhatott volna, testem váratlanul teljesen mozgásképtelenné vált és a térdeimre estem. Minden erőmet megfeszítve próbáltam szabadulni a béklyóból, miközben alighanem eszemet vesztve kiabálhattam valami olyasmit, hogy Engedj el!, de törekvéseim hiábavalóak voltak. A vörös köd csak azután kezdett felszállni a tudatomról, mikor vállaimat erősen megmarkolták. Bár ezzel egy időben visszanyertem a képességemet mozgásra, de Yuu fogása továbbra is a padlóhoz szögezve tartott. Ettől persze még a gyűlöletem nem szállt el, zihálva vetettem gyilkos pillantásokat az előttem álló, kivont kardú shinigamira, miközben átkoztam magamban a saját gyengeségemet, amiért ez a vaizard ennyivel erősebb nálam. Végül Yuu határozott és ellentmondást nem tűrő hangja hozott vissza a valóságba. Kiköptem a számba került hajamat és felálltam, bár tekintetem nem vettem le Sukéről egy pillanatra sem.
- Világos...
Adtam a szervezet vezetőjének tudtára, hogy megpróbálom magam türtőztetni, de ez elég nehéz feladatnak bizonyult úgy, hogy továbbra is akörül a téma körül forogtak a gondolataim, hogy hogyan is kéne végezni ezzel a fehér hajú alakkal. Ha Yuu nem tartott volna maga mellett, valószínűleg megint megpróbálkozom valamivel. Igazából ebben a helyzetben jöttem rá, hogy miért is alkalmas igazán a vaizard a Daitenshi élére, hiszen jelenléte képes volt még ebben az állapotban is visszafogni engem.
- Hány van még?
Vetettem oda a kérdést csendesen Sierashinak, miközben leültem mellé. Azt hiszem itt volt az ideje megtudnom, hogy a maradék két számomra ismeretlen tag közül hányan válthatnak még ki hasonló reakciót belőlem. Sokat foglalkoztatott már eddig is a gondolat, hogy mi lesz, ha bekövetkezik az elkerülhetetlen találkozás a szervezet shinigami tagjaival, de nem számítottam arra, hogy ennyire rossz lesz. Igaz ebben talán az is szerepet játszik, hogy az elmúlt két hétben nem volt kin csillapítanom a bosszúszomjamat, mivel a shinigami-aktivitás a városban szinte nullára csökkent. Vagy csak én voltam peches. Egy rossz drogosnak éreztem magam, aki nem jut anyaghoz és elvonási tünetei vannak. Az elmúlt pár napban már nyűgös voltam és türelmetlen, borzalmas mennyiségű édességet tömtem magamba és keveset dolgoztam. És most itt van előttem ez a lény, szinte karnyújtásnyira, és nem csinálhatok vele semmit. Dörzsölni kezdtem a homlokomat és a beállt csöndben kétségbeesve próbáltam valami olyasmi után kutatni, ami leköt. Néztem a tekercseket, de azon túl, hogy latin betűs szöveg, semmi mást nem tudtam kibogarászni. Szemben Yuu-val, aki viszont bőszen írt, azt viszont nem láttam hogy mit. Próbáltam a könyvtárat magát tanulmányozni, elvégre azért jöttem eredetileg, de tekintetem minduntalan magára vonzotta Suke nyugodtan teázgató figurája. Végül nyöszörögve borultam az asztalra tehetetlenségemben és inkább úgy maradtam. Ez a póz volt annyira kényelmes, hogy ne legyen kedvem megmoccanni. Lépteket hallottam, meg éreztem is hogy közelebb jön a shinigami. Enyhén oldalra fordítottam a fejemet, hogy lássam mit csinál. A kezét nyújtotta. Legalább nem akart megölni, bár fene tudja mi lenne, ha Yuu nem lenne itt. Talán már nem is élnék, hiszen ez egy kapitány, azaz a legerősebb halálistenek közé tartozik. Lustán visszafordítottam a fejem, és úgy válaszoltam.
- Jobb lesz, ha nem fogok veled kezet, megrázó élmény lenne számodra. - nyújtottam ki a mutatóujjam és küldtem egy gyenge szikrát Watanabe kb fél méterre lévő kezébe. - A Daitenshi céljainak érdekében hajlandó vagyok veled együtt dolgozni, de azt ne várd, hogy barátkozni fogok. Ti, shinigamik öltétek meg a családomat, és ezért nem fogok megbocsájtani nektek. Soha… - közöltem Sukével az álláspontom fáradt hangon, továbbra is az asztalra borulva. - Mellesleg genetikus vagyok, a hozzám hasonló, különleges képességű embereket kutatom…
Tettem hozzá hasonló hangnemben, hogy legalább a kérdésére válaszoljak, ha már ilyen ellenséges vagyok vele szemben. Tisztában voltam vele, hogy nem éppen a legszimpatikusabb oldalamat nyújtom, de egy shinigami rólam alkotott véleménye érdekelt a legkevésbé ezen a világon. Épp elég hogy a vaizardot meg tudtam szokni, őt legalább már csak a hollow-ereje miatt is el tudtam könyvelni árulóként. De Suke jelenleg is az általam olyannyira gyűlölt faj egyik vezetője volt, szóval ebben a pillanatban esélytelennek láttam a róla alkotott képem javulását.
- Kígyókirálynő?
Emeltem fel a fejem végre az új név hallatán. Jól jött volna valami olyasmiről hallani, ami segít elterelni a gondolataimat, bár persze az igazán hatásos az lett volna, ha a shinigami láthatatlanná teszi magát valahogy.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Könyvtár Cl0te68000/100000Könyvtár 29y5sib  (68000/100000)

Könyvtár _
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár EmptyCsüt. Május 06, 2010 4:33 am

Szerencsére mindenki lenyugodni látszik és ez igencsak kedvező fordulat. A hangulatot ugyan még nem nevezném barátinak, de legalább egyelőre még nem fognak egymásnak esni. Fel se pillantva munkámból emelem fel két ujjamat a lány felé, ezzel válaszolva feltett kérdésére. A lehető legerősebb társakat kerestem, s ezekre természetesen Seireiteiben lehet csak igazán ráakadni, ott is a kapitányi tanácsban. Hitoshit még tisztkorában vettem magam mellé, s lám mára a Taichuok sorait erősíti. Némán jegyzetelek tovább, miközben a csend egyre kínosabbá válik. Nem zavartatom magam, hiszen jelenlegi munkám koncentrációt igényel, ezért megfelelőbb számomra a hangtalanság. Futó vigyor villan át ajkaimon, amint felpillantva Hitomi elterülését vélem felfedezni az asztalon. Nos, igen. Ez nem épp a legizgalmasabb megbeszélésünk, de ilyenekre is szükség van. Ráadásul most nincs is itt az egész Daitenshi, pedig a fontosabb dolgokat az egész testvériség előtt akarom megvitatni. Míg gondolataim el-elkalandoznak, addig Suke közelebb jön, s megpróbál békejobbot nyújtani a Shinigamivadásznak. Alig bírom visszafojtani a nevetésem, amikor Sakai egyszerűen elutasítja a gesztust, azután még egy kisebb villámot is belelő a kinyújtott jobba. Végülis válaszol a feltett kérdésre, de álláspontja változatlan marad. Velem se lenne olyan a kapcsolata, amilyen, hogyha nem lennék valamelyest hollow. Ámbátor a halálistenség nem csak egy faji besorolás, hanem hivatás is, így mivel Én áruló vagyok, egyáltalán nem nevezhetem magam annak. Watanabe utolsó kijelentésére felkapom a fejem munkámból, míg homlokomat az összpontosítás ráncai hálózzák.
- Rendben van. – szólalok meg egyszerűen, ezt követően visszatérek a pergamenek fölé görnyedéshez. – Gondolom, Ő tehet Renai haláláról is… - fűzöm tovább gondolataimat, azután megpillantva Suke arcát szomorkásan elmosolyodok – Ne kérdezd, de megvannak a módszereim, amikkel tájékozódhatok a nagyvilágban… A Kígyókirálynő egy közeli rejtett falu vezetőjeként funkcionált, aki mellesleg hajdanán egy régi barátom ismerőse is volt. Az Ő közbenjárásának hála sikerült megszereznünk ezeket az iratokat.
Utolsó mondataimat egyértelműen Hitomi-channak szánom, hisz’ a 10. osztag vezetője már tisztában van a dolgokkal, sőt személyesen is volt lehetősége találkozni az említett hölggyel. Az egyik mozgó vízköpő kihallgatta néhány falubeli beszélgetését, akik szerint két vándor ölte meg a szeretett Úrnőjüket. Ezt természetesen nem voltam hajlandó elhinni, mivel parancsot adtam Daijéknak, hogy lehetőleg kerüljék az erőszakot. Yuusuke figyelmeztetését hallva tökéletesen összeállt bennem a kép az odaát történtekről. Sajnálatos veszteség, annyi szent. Viszont legalább most már együtt lehetnek Kenshinnel valahol, ami már túl van eme világ határain. Valamiért boldogság tölt el, ha erre gondolok, ezért sokkal nagyobb lendülettel fordítom le az utolsó sorokat is. Ez egy használati utasítás, most már biztos vagyok benne. Bizonyos szavak kimondásával lehet aktiválni az iránytűt, mely valószínűleg majd a dárdához vezet minket. Óvatosan kezembe veszem a szerkezetet, azután egy laza mozdulattal felpattintom a tetejét. Teljesen hétköznapi eszköznek tűnik, attól eltekintve, hogy színaranyból van. Az utasítást követve addig forgolódok ültő helyemben, amíg a tű hegye egyenesen előre nem mutat. Azonban csak ezt követően jön a varázslat igazi része, amit természetesen jómagam fogok elvégezni.
- Végre megvan! – jelentem ki emeltebb hangon, ha eddig nem lett volna egyértelmű. – Most már ketten vagytok, így sokkal jobban tudtok vigyázni Rám. Ha ez a cucc megpróbálna beszippantani vagy elzárni az erőmet, akkor gondolkodás nélkül távolítsátok el a kezemből. Valószínűsíthetőleg magamtól nem leszek rá képes, ezért kérlek Titeket. Mindegy milyen módszert használtok, a lényeg az eredményesség! Bízok bennetek…
Nem lenne szerencsés, hogyha le kellene csapni a kézfejem, ezért remélem minden jól fog elsülni. Miután mindenki felkészült lelkiekben és félretették a közöttük feszülő ellentéteket, ismeretlen nyelven skandálni kezdek. A kiejtésem nem épp a legjobb, de legalább próbálkozok. Jól láthatón sikerrel járok, mivel az iránytűn sorra villannak fel a különböző szimbólumok. Most még semmit sem érzek, szóval nincs okom az aggodalomra. Ám amint e gondolat végigfut az elmémen, elképzelhetetlen kín hasít a testembe. A meglepetés és a fájdalom kettősétől felordítok, miközben az egész tárgy fényesen ragyog. Fogaimat összeszorítva próbálom meg kizárni a felesleges érzéseket a fejemből, eközben egy intéssel jelzem társaimnak, hogy még ne csináljanak semmit. Egyre inkább kezd olyan érzésem lenni, miszerint valamit nagyon elcsesztem, mivel a szilárd arany hirtelen megolvad, majd beeszi magát a bőrömbe. Hitetlenkedve meredek jobb alkaromra, ahol lassan egy tetoválásra emlékeztető valami jelenik meg. Kimerülten rogyok le székembe, ám még mindig remegek egy kicsit a történtek miatt. Szóval így volt értelmezhető az a sor, amely a következőket mondta: „Kínodért cserébe mutatom az utat, ami után sóvárgó szemed oly’ régóta kutat.” Igaz, számíthattam volna ilyesmire, azonban ez a dózis még Engem is padlóra küldött.
- Vizet… - nyögöm elhalló hangon, ezen idő alatt kiseprem szemeimből a hideg verejtéktől nedves hajtincseimet. Acélkék íriszeimet egyszerűen képtelen vagyok levenni az ábráról, ami még most is mozog, annak ellenére, hogy már a testembe került. A tű most céltalanul forog körbe-körbe, viszont hamarosan be fogom tudni hangolni, viszont előbb egy kis pihenésre van szükségem. Meg legalább egy szál jó cigire.

Könyvtár 33f9cfn
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Watanabe Yuusuke
10. Osztag
10. Osztag
Watanabe Yuusuke

Férfi
Hozzászólások száma : 404
Tartózkodási hely : Otthon a családommal
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 23

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag kapitánya | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Könyvtár Cl0te34000/45000Könyvtár 29y5sib  (34000/45000)

Könyvtár _
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár EmptyCsüt. Május 06, 2010 7:43 am

Ujjam enyhe rándulással jelzi, hogy találkozott Hitomi apró villámaival, ám más nem történik. Felvont szemöldökkel nézek a lányra, kicsit meglep, hogy ilyen unszimpatikus vagyok neki, de ez van. Ettől függetlenül NEM én öltem meg a családját, hanem egy másik shinigami, és ezért nem kéne az egész fajtánkat utálnia, de mindazonáltal joga van hozzá. Nem nagyon szeretem, ha flegmáznak velem, meg semmibe vesznek, szóval talán annak is köszönheti még azt, hogy életben van, hogy Yuu-chan is a közelben tartózkodik. Nem szoktam nőket bántani, távol áll tőlem (Verát meg Erast nem számoljuk bele, az más volt Razz xD), de nem szeretem ha kis taknyosok szórakozni próbálnak velem. Mindenesetre úgy döntök, hogy nem pocsékolom erre a drága időmet, majd ha akar valami a lány, szól, de nem fogom keresni a barátságát, sem a közelségét. Talán egy nap megmentem az életét és akkor belátja, hogy nem minden shinigamit kell gyűlölni.
A beszélgetés témája aztán egy kellemetlenebb témára terelődik, amit én hoztam fel. Élénken él bennem még azóta is a Királynő holtteste, és a Tanácsadó önelégült képe, miután hívatta az őröket. Egy nap még csúnyán meg fog fizetni e tettéért méghozzá kamatostul. De ami volt, elmúlt, előre kell nézni, nem visszafelé. Megeresztek egy mély sóhajt, majd visszasétálok az asztal másik oldalán elhelyezkedő székemhez, és helyet foglalok. Mivel a teám már elfogyott, így kezembe veszem a csészét, és szórakozottan lökdösni kezdem az asztal sima felületén, hogy valamivel elfoglaljam addig is magam. Gondolataim minduntalan el-elkalandoznak a Seireitei felé, azon belül is a 10. osztagban található szobám irányába, ahol minden bizonnyal Kedvesem fürdik épp, vagy fetreng az ágyon. Nem tagadom, szívesebben csatlakoznék hozzá, de sajnos most más dolgunk van, épp a világot készülünk megmenteni. Néha ezt is kell.
A révedezésből Yuu-chan hangja ránt vissza a valóságba, aki végre megtalálta a tekercset titkát, és használni tudja majd az iránytűt. A csésze csesztetését abbahagyom, és felegyenesedem a székben, mert eddig félig fekvő félig ülő testhelyzetben kempeltem, azonban most, hogy valószínűleg történni fog valami, oda akarok figyelni. Homlokráncolva hallgatom végig a vaizard utasításait, majd jól láthatóan bólintok, hogy megértettem a dolgomat. Mivel Hitomi "csak" egy ember, rendelkezzen bármilyen képességgel is, én erősebb vagyok nála. Bármennyire is gyűlöl, nem akarom, hogy baja essen, vagy valami. Inkább én, mint egy nő, ez elvi kérdés. Így odalépek Yuu-chan mellé, hogy közbe tudjak lépni, ha történik valami. A férfi számomra érthetetlen, minden bizonnyal ősrégi, rég elfeledett nyelven szólal meg, bár hallani lehetett, hogy kissé bizonytalan a dologban, de senki sem hibáztatja azért, mert egy több ezer éves nyelven nem tud normálisan beszélni. Tekintetem az iránytűre téved, ami most fényesen világít, és jól láthatóan aktivizálódott. Hogy ez nekünk jót vagy rosszat jelent, azt senki sem tudja, bár következtetni már tudnék, mivel Yuu hirtelen felüvölt a fájdalomtól. Nem tudom, mit tegyek, ezért nem is lépek egyelőre semmit, ebben meg is erősít a srác, mikor felemeli kezét, hogy még várjunk. Kínosan lassan telnek a másodpercek. Türelmetlenül várom a jelzést, hogy közbelépjek, de szerencsére erre nem kerül sor, hisz a jelenség olyan gyorsan fejeződött be, amilyen gyorsan elkezdődött. Az egyedüli nyom, amit hagyott maga után, az egy tetoválás Yuu-chan kezén, ami egy iránytűt ábrázol. A Daitenshi vezérét láthatóan megviselték a történtek, de legalább nem esett komolyabb baja. Nem kér mást, csak vizet, és kérésének eleget téve intek fejemmel Hitominak, hogy hozzon egy pohár frissítőt gyorsan, míg én a srácon tartom szemem. Hülyeség lenne feltenni a szokásos "Jól vagy?" kérdést, mivel ránézésre sem érzi magát jól, szóval ezt mellőzöm. Amúgy sem az a fajta, aki miatt aggódni kéne, szóval elkönyvelem magamban, hogy semmi baja, szívott már nagyobbat is az életben. Érdekes, és elképesztő látvány azonban, hogy a férfi karján lévő iránytű szüntelenül mozog, még így is, hogy a bőrébe van égetve tetoválás gyanánt. Azthiszem, ez az attrakció megér egy szál cigarettát, méghozzá nem is akármilyet, így egyik mély zsebemből előhalászok egy doboz Djarumot és megkínálom vele a vaizardot. Nem hinném, hogy Hitomi dohányozna, de azért megkínálom Őt is, mivel nem akarok bunkó lenni. Maximum kapok még egy strigulát az utálatmérőmhöz, ami így is elég magasan volt már.
- Remek, ezen túl vagyunk...és most? - kérdem Yuutól, miután meggyújtom az energiarudacskát és egy jóízűt szívok belőle, mintha csak én csináltam volna végig az egészet az előbb.
Vissza az elejére Go down
Sakai Hitomi
Daitenshi
Daitenshi
Sakai Hitomi

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 242
Age : 34
Tartózkodási hely : Karakura, Tokió, vagy ahová Yuu-chan rángat
Registration date : 2010. Mar. 02.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: A Daitenshi és a Raion tagja
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Könyvtár Cl0te33500/40000Könyvtár 29y5sib  (33500/40000)

Könyvtár _
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár EmptyPént. Május 07, 2010 3:58 am

Miközben Yuu tájékoztatott, visszasüllyedtem letargikus pózomba, igaz a tekintetemet immár rajta tartottam a tekerccsel dolgozó fiún. Az, ahogy a Kígyókirálynőről beszélt, egyértelművé tette, hogy az illető már nincs közöttünk, talán pont a “közbenjárás” okozta a halálát. Megerősödött bennem az érzés, hogy az életmóddal, amit folytatok, nem fogom megérni a nagymama-kort. Nem elég az alkalmanként idegbajos esperekkel való találkozás, a rendszeres harc a shinigamik ellen, de most már itt van a Testvériség is. Pedig most… mit is csinálnék most, ha nincs az a buszbaleset? Egyetemre meg bulikra járnék? A hegyekben kirándulnék a családommal? Én lennék a softball-liga egyik legjobb dobója? Normális életet élnék boldog tudatlanságban, túlvilági lények és emberfeletti képességek nélkül valahol Tokió egyik gazdagnegyedében? Mély és szomorú sóhaj szakadt ki belőlem, miközben fejemet elfordítottam és a nagy semmibe folytattam a bámulást. Yuu hangja ráz fel síri hangulatomból. Szavai sokkal komolyabban hangzottak, mint eddig bármikor, így elhessegetek minden zavaró gondolatot a fejemből és felkészülök arra, hogy közbeléphessek. Zsebembe nyúltam és a benne lévő kicsiny táska száját felpattintva előhúztam belőle egy dobókést. Tökéletes eszköz arra, hogy kiverjem a kezéből az iránytűt, ha kedvezőtlenre fordulnának az események. A vaizard valami varázsigére emlékeztető szöveget kezdett el felmondani, amire a tájoló jól láthatóan reagált annak ellenére hogy itt-ott nyilvánvalóan akadozott a kántálás. Sorra gyulladtak fel rajta a különböző jelek, majd rövidesen már az egész tárgy fényesen ragyogott, és… elkezdte magát beleinni Yuu bőrébe?! Ő erre egy igen keserves üvöltéssel válaszolt, de mivel jelezte hogy ne csináljunk semmit, így én is tétlen maradtam, noha nem esett jól őt szenvedni látni. Jobban tetszene ha a shinigami kezében lett volna az iránytű ebben a pillanatban. A tájoló egy tetoválás képében jelent meg a vaizard csuklója felett a rituálé végén: Az össze-vissza pörgő-forgó tű elég bizarr összképet adott a dolognak, de legalább nem történt semmi Yuu-val, leszámítva azt hogy nyilvánvalóan nagyon megterhelte a szervezetét az összeolvadás. Suke intésére, bármennyire is nem tetszett a hanyag mozdulat, villámgyorsan felkaptam a szervezet vezetőjének poharát és a csaphoz siettem, hogy teletöltsem vízzel.
- Tessék… csak lassan…
Illesztettem bele a fiú még kissé remegő kezeibe a poharat miután visszatértem mellé, de a biztonság kedvéért otthagytam a kezem és segítettem neki inni. Tekintve a dohányfüggőségét, nem lep meg hogy ezt követően Watanabe cigivel kínálta, ő biztos jobban is ismeri mint én, bár ebben a helyzetben roppant furának hatott a jelenet.
- Kekkou desu!
Utasítottam vissza határozottan a felém nyújtott dobozt. Egyrészt nem dohányzom, mert nem vagyok olyan bolond, hogy tüdőrákra pályázzak, másrészt az utolsó személy akitől elfogadnék bármit is, az egy shinigami. Ismét kedvem támadt ropogósra sütni a fehér hajú alakot, de… nem, nem tudtam magam tovább türtőztetni.
- Chotto shitsurei!
Hadartam, majd kirohantam a könyvtárból. Néhány méter után megálltam, és tiszta erőből, elektromosságom az öklömbe gyűjtve behúztam a gránitfalnak a félhomályos folyosón, miközben Suke fejét arra a pontra képzeltem, amit eltaláltam. Ütésem nyomán egy diszkrét mélyedés maradt a falban, jómagam pedig dühösen lihegve zuhantam térdre és fejemet a falnak döntöttem.
- Én erre képtelen vagyok…
Motyogtam magam elé halkan, miközben előtörtek a könnyeim. Elviselhetetlennek éreztem egy shinigami jelenlétét a közelemben, rá még akkor se tudtam volna másképp gondolni, ha történetesen olyan múltja lett volna, mint Yuu-nak, hiszen ott a kisugárzása. És nem Suke az egyedüli, van még egy a szervezetben. Mit fogok én csinálni ha nem csak egyet kell megtűrnöm, hanem kettőt? Vagy többet?
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Könyvtár Cl0te68000/100000Könyvtár 29y5sib  (68000/100000)

Könyvtár _
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár EmptyPént. Május 07, 2010 11:43 pm

Nos, nem épp ilyen reakcióra számítottam, de legalább nem szívta el az erőmet és még a karom is a helyén maradt. A fájdalom csak nem akar szűnni, holott semmi külső sérülés nem látszik. Mégis olyan érzés tölti el végtagomat, mintha izzó lávába nyomtam volna. Mindenesetre megpróbálom túltenni magam a megpróbáltatáson, s egy hálás pillantás kíséretében veszem át a pohár vizet. Hitomi nagyon segítőkész, azonban kicsit érzékenyen érint, miszerint nagy harcos létemre nem tudok egyedül inni. Suke kérdését egy apró fejrázással hárítom, még nem szedtem elégé össze magam a beszédhez. Természetesen a cigarettát készségesen elfogadom, nehogy kárba menjen itt még a végén! Pár másodperc múlva már száll is fölfelé az édes illatú füst, ami sokkal kellemesebb, mint az egyszerű égett dohány szaga. A szegfűszeg semmivel össze nem téveszthető aromája átjárja a számat, ezzel sikerül egy fintort kiváltania belőlem. Nem szeretem az ízét, ennyi erővel ehetnék gyümölcslevest is, kb. ugyanazt érném el vele csak nikotin nélkül. Végre tompulni kezd a sajgás a csuklóm környékén, s már-már teljes lelki nyugalomba süllyednék, amikor az Espernél hirtelen elszakad a cérna. A nagy hangzavar sérti a fülem, amit csak tetéz a kintről beszűrődő pusztítás zaja. Gondterhelten felsóhajtok két slukk között, azután nehezékesen megpróbálok kibotorkálni a folyosóra. Volt kapitánytársamnak egy intéssel jelzem, hogy jobb lenne, ha Ő inkább bent maradna. Kilépve a könyvtárból nem kell messzire lennem, ami egy jó pont a jelenlegi helyzetemet nézve. Eme kis sétának köszönhetően kezd visszatérni az erő a lábaimba, ám mégis megkönnyebbüléssel rogyok le a fal tövébe, a lány mellé. Sosem voltam valami nagy vigasztaló májszter, így előbb erőt kell merítenem a bagómból és csak utána szólalok meg.
- Tudom, ez nem könnyű Neked… - kezdem el a szokásos dumát, de ha más nemigen jut az eszembe, akkor nincs mit csinálni. – Azonban meg kell értened, hogy Watanabe nem olyan, mint a többi shinigami. Még véletlenül se ártana az embereknek, ahhoz túlságosan is kötelességtudó. Ráadásul Ő volt az első tanítványom, ugyanazt az utat járta be, amit jómagam is. A Daitenshiben minden tag a végletekig hűséges hozzám és egymáshoz is. Kérlek, tedd félre egy kicsit a személyes érzéseidet a nagyobb jó érdekében! Nem lesz egyszerű beilleszkedned, ez tény. Megnyugtatásképp közlöm, hogy csak megbeszélések és bevetések alkalmával fogtok találkozni, Velem meg ugye nincs gond, hiszen csak kedvelni lehet, nemde?
Utolsó kérdésemet egy önelégült vigyorral nyugtázom, amivel jobban létemet is sikerül bizonyítanom. Nadrágom zsebéből egy tiszta anyagzsebkendőt villantok elő, majd Hitomi felé nyújtom. Eközben a Djarum is elfüstölög, s már csak a múló illat és a csikk emlékeztet a cigaretták császárára. Megvárom, míg a nő összeszedi magát, azután magam előtt kormányozva visszavezetem a terembe. Kint létünk alatt Suke már biztosan falra mászott az unalomtól, de ez legyen a legkisebb problémája az életben. Másrészről nagy tapasztalata lehet ilyen téren, mivel kapitányként rengeteg papírmunkával kell megküzdenie. Szerencsére minden hős Taichounak van egy önjelölt aktakukaca, aki készségesen elvégzi az adminisztratív munkákat. Áldom az eget, amiért a titkos testvériségekben nem kell ilyen dolgokkal vesződni. Lassacskán mindenki ismét helyet foglal, ezért elérkezettnek látom az időt a válaszadásra.
- Egyelőre még nem tudtam felülkerekedni az iránytűn, de már folyamatban van a dolog. – szólalok meg, miközben az egyre lassuló mutatóra bökök. – Ha helyesen fordítottam le a papírokat, akkor ez a kis szerkezet képes a használója által keresett tárgy vagy személy pontos helyét meghatározni. Remélem, nem kell ecsetelnem, hogy ez milyen előnyökkel járna számunkra…
Igencsak makacs egy cuccal van dolgom, mert hiába próbálom akaratomat rá erőltetni, egyre csak kicsúszik elmém béklyójából. Minimális energiavesztést érzékelek, ebből arra tudok következtetni, hogy az útmutató reiatsuval táplálkozik. Alig észrevehető mennyiséget vesz el, kb. annyit, mint amennyit egy erőteljesebb ütés emészt fel. Elhanyagolható. Rövid töprengés után másik irányból közelítem meg a problémát. Lélekenergiát koncentrálok a kézfejembe, miközben a Dárda egyik darabjára gondolok. Nem sok reményt fűzök ehhez az akcióhoz, ám egy próbát azért megér. Legnagyobb meglepetésemre a mutató nyugati irányba fordul, ezt követően egy kissé homályos képet vetít a szemben lévő sötét könyvespolcra, mintha valami projektor lenne vagy ilyesmi. Piramisszerű építmények, gigászi szobrok és rengeteg homok. Nincs időm memorizálni a képet, mivel az oly’ gyorsan tűnik el, mint amilyen gyorsan megjelent.
- Öhm… Azt hiszem, Egyiptomba kell mennünk. – jelentem be drámai hangon, még mindig küzdve a jelenség okozta sokk-kal. Az odajutás lesz a küldetés egyszerűbb része, viszont a hely pontos megtalálása igencsak nehéz lesz.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Watanabe Yuusuke
10. Osztag
10. Osztag
Watanabe Yuusuke

Férfi
Hozzászólások száma : 404
Tartózkodási hely : Otthon a családommal
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 23

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag kapitánya | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Könyvtár Cl0te34000/45000Könyvtár 29y5sib  (34000/45000)

Könyvtár _
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár EmptyVas. Május 09, 2010 1:45 am

Kissé gondterhelt arccal fürkészem a vaizardot, mintha bármelyik pillanatban összeeshetne, de túl jól ismerem már Yuut ahhoz, hogy ez megtörténjen. Ettől függetlenül úgy tűnt, hogy borzalmas kínokkal járt ez az "egyesülés" az iránytűvel. Azért az egyből látszik, hogy nincs olyan rosszul, ha már a márkás cigimet elfogadja és el is kezdi szívni, akkor semmi gond sincs már, mégis látni azért az arcán hogy még így az egyesülés után sem kellemes dolog az a tetoválás. Nem lepődök meg, mikor Hitomi nem fogadja el a cigarettát, hisz amúgy sem tűnt egy gyárkéménynek, de nem akartam bunkó lenni. Ettől függetlenül az itt eltelt néhány perc alatt látszólag semmit sem változott a hozzámállása, mivel elég barátságtalanul utasította vissza a dohányt. Egy felőle megértem, hisz, mint élő hús-vér ember, neki árthat a cigaretta, velem ellentétben. Íme a shinigami lét egyik előnye a sok közül. Bevallom, Én sem dohányoztam, míg ember voltam, azonban azóta nagyon sok dolog megváltozott. Jobban belegondolva, nem ártana valamikor kiruccanni egyet a hegyekbe sátorozni Mitsuval, mert még úgy sem voltam vele, és gyakorlatilag az osztag kertjén és a zanpakutom lelkén kívül nem igen járok mostanában a természet lágy ölében. Majd ha ennek az egésznek vége lesz, talán időt szakíthatok efféle kikapcsolódásra is. Úgy tűnik, eddig bírta a lány idegekkel. Pedig igazából nem csinálok semmit, csak állok...nem értem miért utál ennyire. Megértem, ha shinigamik ölték meg a családját, de nem én voltam az. Yuu-chan lassan felkászálódik, és elindul a lány után, miután kintről egy kisebbfajta robbanás hallatszik be a szobába. Tanácstalanul nézek rá, legszívesebben én is kimennék és beszélnék a lánnyal, de a jelek szerint nem lenne a legjobb ötlet. Nem magam féltem, hanem Őt.
Sajnos ez van, ember voltam, shinigami lettem, ezzel nem tudok mit csinálni. Nem tudom már meg nem történtté tenni ezt a dolgot, és ha hatalmamban állna, akkor sem tenném meg. Gyakorlatilag itt fogott partot az életem, itt kezdett ívelni felfelé, mert eddig elég lapos volt. Nem mondom, hogy nem volt jó a hétvéngenkénti túrázások, de ez más. Vállat vonok Yuu-channak, majd odalépek az egyik székhez, és a támlájára támaszkodva kezdek kutatni valamelyik zsebemben a sok közül egy kevésbé minőségibb dohány doboza után. A Djarum csak akkor fogy, ha kivételes alkalom van, mint például az előbbi eset, amúgy meg nem pazarom, mivel minden szála aranyat ér. Hamarosan elő is kerül a szóbanforgó doboz, majd számban füstölög már a meggyújtott szál cigaretta. Nem gondoltam volna, hogy ilyen "problémás" lesz ez a dolog, pedig amúgy tök helyesnek meg jófejnek tűnik Hitomi, és szerintem az is, csak nem velem. Kicsit bánt, hogy olyasmiért gyűlöl, amit nem én csináltam, hanem valamelyik agyhalott fajtársam, de ez van, utál. Vagy megenyhül, vagy nem. Épp befejezem a cigit és a földön eltiprom, hogy ne füstölögjön, mikor visszatérnek az érintettek. Nem nézek rá a lányra, így is elég neki elviselni engem, nem akarom még nehezebbé tenni a helyzetét. Sajnos azonban nem tudok úgy tenni, mintha nem léteznék, szóval ha nem változik a hozzáállása irányomban, nehézkes küldetéseknek nézünk elébe. Mindenki helyet foglal, vagyis pontosabban ők, én maradok úgy, ahogy eddig, vagyis háttal nekik, és töprengve bámulom a földet. Remélem a lány is látja, hogy mi mindent megteszek csak azért, hogy neki könnyebb legyen, pedig abszolút nem kéne megtennem.
- Oks, keressük meg a legközelebbi Mcdonaldsot, éhes vagyok. - mormogom viccesen a vaizardnak, majd inkább csöndben maradok. Kis ideig semmi sem történik, mindenki csöndben van, koncentrál és várja az eredményeket, aztán megtörténik a csoda, és erre már én is odafordítom a fejem a közeli könyvespolcra, ahol egy halványan derengő kép materializálódik, majd amilyen hirtelen megjelent, úgy szerte is foszlik. Nem kell atomfizikusnak lenni ahhoz, hogy leolvassa az ember, mit látott a képen. Elég volt megpillantani a piramisokat, és egyből világossá válik, hogy Egyiptomba kell mennünk.
- Napszemüveget pakolj... -jegyzem meg viccesen. Úgy tűnik ma vicces kedvemben vagyok, pedig az eddig történtekben nem volt semmi szórakoztató, de néha ez is kell.
- Szóval? Egyből indulunk, vagy mi? - teszem fel a kérdést, mert nem ártana tudni, hogy mikor megyünk oda, ugyanis meg kell tennem majd a szükséges előkészületeket a Seireiteiben, hogy zökkenőmentesen lehessek távol addig, ameddig szükséges.
Vissza az elejére Go down
Sakai Hitomi
Daitenshi
Daitenshi
Sakai Hitomi

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 242
Age : 34
Tartózkodási hely : Karakura, Tokió, vagy ahová Yuu-chan rángat
Registration date : 2010. Mar. 02.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: A Daitenshi és a Raion tagja
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Könyvtár Cl0te33500/40000Könyvtár 29y5sib  (33500/40000)

Könyvtár _
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár EmptyVas. Május 09, 2010 6:06 am

Így, hogy kitomboltam magam, valamelyest megnyugodtam, de ahhoz már nem találtam erőt, hogy vissza is menjek, ezért a hátamat a falnak támasztva gubbasztottam, arcomat a térdeim közé fúrva. A legegyszerűbb az lett volna, ha szimplán hazamegyek, de valahogy arra sem vitt rá a lélek, tudván hogy bent mi történt az előbb. Szóval lényegében a tétlenség tűnt a legegyszerűbb megoldásnak a jelen helyzetben. Néhány csendben eltöltött perc után ajtónyílás és kissé bizonytalan léptek ütötték meg a fülemet. Nem kellett hozzá felnéznem, hogy tudjam, ki az. Számítottam is Yuu megjelenésére, meg nem is, hiszen biztos voltam benne hogy meg fogja próbálni feloldani a köztem és Suke között húzódó feszültséget, másrészről viszont elég ramaty állapotban lehetett még mindig, ha akkora hatással volt rá az iránytű befogadása. Egy kis víz meg egy cigi nem adja vissza az erejét, még Yuu-nak sem, legfeljebb jobban fogja magát tőle érezni. Amilyen állapotban lehetett, most talán még esélyem is lehetne ellene, bár a dühkitöréseim az én erőm egy jókora hányadát is elemésztették és ez abban a formában mutatkozott meg, hogy kezdtem éhes lenni.
- Mondani egyszerűbb… hetek óta szoktatom magam a gondolathoz, mégis láttad milyen reakciót csalt ki belőlem, amikor megláttam. Pusztán az, hogy érzem a jelenlétét, olyan emlékeket és érzéseket juttat eszembe, amiket legszívesebben elfelejtenék, amiket nem tudok elviselni józan ésszel. Ennek semmi köze nincs ahhoz, hogy Watanabe milyen ember… vagyis shinigami. Egyébként nézd, nem is gondoltam volna, hogy meg tudom erősíteni az ütésemet az elektromossággal…
Mutattam a falban lévő mélyedésre picit derültebb hangon. Ahhoz képest, hogy mennyi energiát fektettem bele, elég szánalmas lyuk volt, de ez nyilván azért van, mert rosszul koncentráltam az erőmet mérgemben. Most, ha akarnám se tudnám megpróbálni mire lennék képes higgadtan, mert nem maradt annyi erőm, hogy még egy ilyen balegyenest bevigyek.
- Nem ígérek semmit, de biztos lehetsz benne, hogy nem adom fel egykönnyen. Én úgy gondolom, hogy a kutyaharapást szőrivel módszer lenne a legcélravezetőbb. Biztos ez lesz a legnehezebb is számomra, de talán, ha megismerem akkor nem állandóan az fog eszembe jutni, ha ránézek, hogy de szívesen a nyaka köré fonnám a kezeimet.
Hogy saját szavaimat idézzem, mondani egyszerűbb, de ha akció közben száll el az agyam, az nagyon súlyos következményekkel járna. Nyitnom pedig nekem kell, ez nyilvánvaló. Egy jó, mély sóhajt követően tápászkodtam fel a hideg kőről és hagytam hogy Yuu visszavezessen a könyvtárba. Megvolt bennem az indíttatás, hogy Suke elé állok és elnézést kérek tőle, de ahogy újra megláttam a kócos fehér fejét, elszállt minden erre irányuló elhatározásom. Csendben ültem vissza a helyemre, de a kapitány megjegyzésére nem tudtam nem kuncogással válaszolni, bármennyire is nem akartam viccesnek találni a Mekis beszólást ezután a komoly Yuu-féle tájékoztató után. Megrázom a fejemet és krákogással űzöm el az ingert, noha ezzel nyilván csak jobban felhívtam magamra és erre a “szégyenteljes” tettemre a figyelmet. Szerencsére a vaizard bűvészkedése a tájolóval váratlanul eredményt hoz és az egyik szekrényen egy nyilvánvalóan egyiptomi látkép jelenik meg. Mindenképp szükségét érzem, hogy közöljem Yuu-val az ismereteimet, így ezt gyorsan meg is teszem.
- Ugyan nem ismertem fel ezeket a piramisokat, de… a lehetséges helyszínek számát meg tudom számolni akár egy kezemen is. Összesen 118 piramist tártak fel eddig, ebből kizárhatjuk azokat, amelyek magukban állnak vagy nem fejeztek be. Lássuk csak… Gíza… Szakkara… Abu-szír… és Dahsúr. A legvalószínűbb, hogy ezek közül láttuk valamelyiket. A többi szóba jövő piramismezőben csak lépcsős- vagy téglapiramisokat építettek, ezek viszont valódi piramisok voltak. Ha meg tudnám szerezni ezeknek a mezőknek a piramistérképét, akkor lehetséges hogy tovább tudnám szűkíteni a listát.
A kép megmaradt a fejemben annak ellenére, hogy csak egy-két pillanatra villant fel, így a piramisok és a szobrok elhelyezkedése, illetve a magasság-távolság arány ismeretében a térképekről már csak le kéne olvasni a helyszínt. Feltéve ha a kép nem volt torz.
- Én most inkább mennék egy gyorsétterembe, mint Egyiptomba…
Jegyeztem meg gyorsan Suke kérdésére reagálva elhaló hangon. Kicsit zavarba jöttem attól, hogy egyet kellett értenem egy shinigami ötletével. Mindenesetre az azonnali indulás ötlete teljességgel lehetetlen volt, legalábbis számomra, hiszen el kell intéznem a távollétemet, nem egy napos túráról van szó.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Könyvtár Cl0te68000/100000Könyvtár 29y5sib  (68000/100000)

Könyvtár _
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár EmptyVas. Május 09, 2010 7:30 am

Sukenak úgy tűnik kajakra megártott az egyedüllét, mert hülyébbnél hülyébb poénokat kezd mondani. Hitomi kuncogását meghallva menthetetlenül felveszem a facepalm-testhelyzetet, mivel erre már nem tudok érdemien reagálni. Szerencsére sikerül túllendülnünk a holtponton, hiszen a lány néhány érdekes információval tud szolgálni a piramisokról, valamint következő úti célunkról. Mindazonáltal van egy olyan érzésem, hogy nem a már feltárt építményekben találjuk majd meg azt, amit keresünk. Túl pesszimistán nézek a dolgok elébe, lehet, tévedek. Hirtelen mindenki olyan éhes lett, pedig egy igen fontos megbeszélés közepén tartunk! Alig hallhatóan morgok valamit az orrom alatt, ami leginkább az „Éretlen kölykök…”-re hasonlít. Legszívesebben tovább tanulmányoznám a bőrömbe égett szerkezetet, de mint jó vezetőnek muszáj meghajolnom bizonyos esetekben a többség akarata előtt. Megadóan feltartom a kezem, majd ezt követően gyorsan elrakom a tekercseket a közeli polcra. Most elindulni teljességgel felelőtlen dolog lenne, ráadásul az odajutás is időt venne igénybe. Ezenkívül egy dárdadarab lehetséges lelőhelyéről van szó, így nem mehetünk csak hárman, akármilyen erőt is képviseljünk. Gyorsan végigpillantok magamon, s miután kellően utcainak könyveltem el viseletem, megszólalok.
- Botor döntés lenne ilyen meggondolatlanul nekivágnunk az útnak. – adok végre hangot gondolataimnak, miközben lazán a mögöttem lévő bútordarabnak dőlök. - Hitomi-chan, örülnék, hogyha megpróbálnád az említett szűkítést, mert az nagyban megkönnyítené a dolgunkat. Nos, úgy látom már mindenki menetelre kész, szóval nem is húzom tovább az időt. Induljunk!
Kicsit még botorkálva ugyan, de megindulok kifelé a könyvtárból. A fájdalom már csak tompa sajgássá gyengült a karomban, szinte teljesen meg tudok feledkezni róla. A felfelé vezető út eseménytelenül telik, csupán néhány lézengő vízköpőt kell megreguláznom, akik ismét csak az épületben csavarognak az őrködés helyett. Igazán értelmes lények, nem is értem miért hozták a frászt Sukera. Zsebemből egy az előbb kapott cigarettára hasonlító dohányszálat húzok elő, ám ez nem kretek, hanem egyszerű ízesített bagó. Ráérős mozdulattal rágyújtok és az édeskés vanília íz máris megtölti a számat. Van pár ötletem, hogy hova menjünk, ezért gyors mérlegelés után a Flamoland nevű ételbárt említem meg a többieknek. Kicsit tovább tart ugyan odajutni, mintha villámtánccal mennénk, de jelenleg nem érzek magamban erőt a reiatsu ezirányú felhasználására. Így hát kezeimet összekulcsolom a hátam mögött, s gyalogszerrel vágok neki az útnak.
Ugyan egy félórás menetelés kellett hozzá, ám sikeresen bejutottunk a belvárosba. Legjobb emlékeim szerint valahol a sétáló utca közelében kell keresnünk a helyet, de nem vagyok biztos benne. Rövid ideig dolgoztam is a gyorsétteremben, még Seireitei szökésem után nem sokkal. Viszont hamar ráébredtem, miszerint a munka nem az én sportom. Ráadásul valahogy az emberekkel sem sikerült valami jó kapcsolatot kiépítenem, mert elégé antiszociális voltam az árulást követően. Mindenesetre remélem kiszolgálnak minket, és nem kell tovább járkálnunk. A séta meghozta az étvágyamat, ezért kicsit türelmetlenül pillantgatok hátra a vállam fölött, hogy a csapatom többi tagja is beérjen. A hangulat úgy-ahogy rendeződni látszik, s kijelentésével ellentétben még a Shinigamivadász-hölgy sem fojtotta meg a fehérhajú kapitányt.
- Öröm látni ezt a békességet! – kiáltok fel csillogó szemekkel, majd elmorzsolok egy képzeletbeli könnycseppet a szemem sarkából. – No, gyertek már gyertek, mindjárt éhen halok. Ha még tovább kell itt kint ácsorogni, akkor megfogom és bekajálom azt a hamburgerjelmezes fickót ott!
Mondjuk még nem olyan súlyos a helyzet, ami megkívánná a kannibálságot, de kitudja. Türelmetlenül toporgok az ajtó előtt, miközben már gondolatban be is burkoltam vagy kettő-három-négy-öt-hat sajtburgert. Valahogy megfeledkeztem azon aggályaimról, amelyek még a Fészekben kínoztak. Egy kilencéves kisgyerek szintjére degradáltam le magam, ami igencsak nagy visszaesés a megfontolt vezetőhöz képest. Fásultan felsóhajtok, amint realizálódik menthetetlenségem és a kilincs lenyomását követően belépek az étterembe.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Könyvtár Cl0te52100/65000Könyvtár 29y5sib  (52100/65000)

Könyvtár _
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár EmptySzer. Aug. 18, 2010 5:17 am

//Azt hiszem beFészkelem magam, avagy Yuu, most jön a hidegzuhi!//

Ideje teljesen elhelyezni magam a Daitenshibe. A főhadiszállásunk majdnem olyan biztonságos, mint a Sors dárdáját őrző épületek. Ugye? Néhány tekercs van nálam, amit biztos helyen akarok tudni, meg a tanulmányaimhoz szükséges felszerelések. Ezeket mind egy hátitáskába gyömöszöltem. Oldalamon Paragon, nyakamban a tagságomat jelző amulett lóg, és az övemen egy jó öklömnyi golyóbis nyugszik. Emberi szem most nem láthat, így nem az Emberek Világába való öltözék van rajtam. Most nem bűnözőként sétálok, mint amikor kieresztem a reiatsum, had érezzék a jelenlétemet, hanem, mint Tamachi Yukezo, a Villámvándor, és felesküdött tagja a Testvériségnek. Nemesi haorim a shunpok közben hosszasat libben, majd mikor megállok, finoman testemhez simul. Páncélom sajnos most nem lehet velem, mert fájdalmas búcsút kellett tőle vennem. Sajnos megesik az ilyesmi. Nem a maximális tempómat mutatom a világnak, de a felügyelő Shinigamik tekintete még így sem tud megakadni rajtam. Ügyelek rá, nehogy magasabb lélekenergiával rendelkezők felé haladjak. Egy nagyobb távolságú shunpot meg kellett szakítanom, mert egy Hollowra lettem figyelmes. Egy kisfiú lelke sírva futott előle. Vajon hogy halhatott meg? Mindenesetre kötelességemnek éreztem, hogy segítsek rajta. Mikor a kisfiú felbukott, fejemben a négyes számú támadási technika neve villant fel. Nem is kell kimondanom, hiszen éreztem a lidérc gyengeségét. A fehér fénysugár kitört a kezemből, és egy lukat égettem a csontfejűbe. Ezzel igazából nem a lelkét tisztítottam meg, hiszen ahhoz zanpakuto is kéne. Sajnos az most nem volt benne az eljárásomba. Odasiettem a kissráchoz, akinek a szeméből lerótt, hogy fél tőlem. Ki ne félne egy olyan alaktól, aki egyetlen rámutatással elpusztítja azt a szörnyet, amit képtelen volt elpusztítani.
- Tőlem nem kell félni, a barátod vagyok. Tamachi Yukezo a nevem, egy halálisten. Most egy olyan helyre szeretnélek juttatni, ahol sokkal jobb lesz neked. Benne vagy?- mondtam neki, a már begyakorolt szöveget. Sokkal jobb lenne odaát? Ezek a mondatok hasonlítanak a rendőrség letartóztató szövegéhez. A kisfiú még mindig meg volt szeppenve, és mikor előrántottam a kardomat, még futni is szándékozott. Gyorsan elkaptam a lábát, és visszahúztam. Kiabált egy hangosat, végül befogta a száját. A markolat végét a homlokához érintettem, és ekkor azt a tipikus melegséget érezte, amit oly sokan mesélnek odaát. Persze ebből a jóból is kimaradtam. Cöhh.
- Hé, Te! Tudom jól, hogy ki vagy! Villámvándor, ne is ellenkezzen!- egy magabiztos női hang zúdult rám. Hála istennek Paragon nem aktív, így nem kell megölnöm. Felegyenesedek, és a szemébe nézek. Aranyos lány volt, csak az volt vele a gond, hogy nem tudja mire vállalkozott. Visszatettem a fegyverem a helyére, és elindultam felé. Egy ideig még látszott a szemében a vágy okozta izzás, de amikor egyre közelebb értem, lassan eltűnt benne, és lépésről lépésre a félelem lopódzott a lelkébe. Mikor kinyújtottam a kezem, hogy a vállán pihentessem meg egy időre, a hideg rázta ki. A rólam hallott hírek alapján nem tudta mit is tegyen.
- Nem foglak bántani. Nem is volt a célom. Igazából nincs időm ilyen olcsó játékokra, mint letartóztatni magamat. Kedvem sincs hozzá. Azért köszi a meghívást- miután befejeztem, megforgattam a szemeim, és megvontam a vállam. Elsétáltam mellette, és vártam mi lesz a reakciója. Csapni készült, de rájött miért hívnak Villámvándornak. Hirtelen shunpoval eltűntem előle. Lassan az erdőbe jutok, ahol már vár rám a rejtekhely. A bejárót könnyű volt megtalálni, hiszen valahol éreztem merre is kell jönni. Najó azért volt egy eltévedésem, de erre most nem térek ki, mert az nem lenne olyan cool. Szépen belépek a sötétségbe, aminek következtében megbotlottam valamin, és szépen lebucskáztam a lépcső aljára, ahol már volt némi világítás. Feltápászkodtam, és megéreztem egy ismerős reiatsut. Vezetőnk itt van valahol. Lesöpörtem magamról a port, megráztam a fejem. Úgyis beszélni akartam már Yuu-sannal, csak sosem találom meg. Olyan pontosan elrejti magát, mintha tudná, hogy keresem. A helyet még nem ismerem, hiszen csak a trónteremben voltam eddig. Találtam egy lejárót, amit gyorsan igénybe vettem, hiszen érzékem Yuu-sant még nálam is lejjebb is mutatják. Hehe, ironikus, na mindegy. Szépen lebaktatok, és egy egyszerű könyvtárszerűséget találok, a nagyban kutató vezérrel. Van türelme az ilyenekhez? Megvonom vállam, majd barátságosan közelítek felé.
- Üdvözletem!- köszöntöm, majd a kezemet nyújtom felé. Előveszem a cigis dobozt, és kérdőn tekintek rá, hogy szabad-e. Válaszának megfelelően cselekszem, és leveszem a hátitáskámat.
- Mi újság veled? Nem hallok felőled semmit. Soul Society egyre kevesebbet tud rólad, így én is. Az utolsó dolog amit tudok az az, hogy apa lettél, így gratulálok gyorsan ehhez- kérdeztem gyorsan bár baráti szokásos dologra. Végighallgatom mit mond, és levonok pár következtetést, például azt, hogy a kék az kék, és nem piros. Ugye milyen fontos? Ha viszont kérdezi, akkor nem tudok sokat válaszolni.
- Életem továbbra is a leszállóágon van. Abban bízok, hogy meggyőzi a nagyokosokat a jóságomról, hogy ha veled együtt próbálok visszatérni. Persze, ha úgy látszik, hogy lehetetlen a dolog, nem foglak akadályozni benne. Te döntésed. Mayát ismét olyan helyzetbe hoztam, hogy nem tudom hogyan is látna, ha legközelebb látna. Azt hiszem ezzel most nem foglalkozhatok. Hajh... sokkal tartozom Neked, hogy esélyt adtál a világ megmentésére egy nagy káosztól. Vagy nem is tudom mitől. Jó lenne beszélgetni arról, hogy mi is a mi fő céljaink, és ez a Sors dárdája sem teljesen világos előttem. Egy kis felhomályosítás jól esne. És nekem is van még mit mondanom, csak hogy beszámolhasd, mekkora erőt is birtoklok, és mik is az én céljaim- szövegelésem végén megpörgettem a zöldes drótokkal átszőtt finom szerkezetet, amit csak Ő alkothat meg, és én csak egyet birtoklok vész esetére. Esetleg meg is mutathatom neki, bár nem hiszem, hogy a Daitenshiről jó lenne szólni Kezomarunak. Keresek valami ülőalkalmatosságot, és onnan folytatnám a most következő beszélgetést.

Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Könyvtár Cl0te68000/100000Könyvtár 29y5sib  (68000/100000)

Könyvtár _
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár EmptyPént. Aug. 20, 2010 8:04 am

[Yuke beFészkeli magát, avagy hadd lássuk azt a zuhanyt!]


Mozgó árnyak, lomha léptek súrlódó zaja a kopott grániton, halk vijjogás. Lehet kellemesebb egy reggel annál, ha ilyen hangok köszöntenek? Költői kérdés csupán, a válasz egyértelmű. A napi rutin most se változik meg, első utam természetesen a Fészekbe vezet, ott is a tanácsterembe, mivel a vízköpőkkel foglalkozni kell, különben elkanászosodnak. Sötét kabátomat laza mozdulattal dobom a márványasztalra, miközben ében tincseimből kirázom a vízcseppeket. Kint zuhog a változatosság kedvéért, napsütéses időben már el sem indulok! Tenyereimet néhányszor összecsapom, ezzel keltve zajt, melyre gyors reakciót várok. Nos, ha fejvesztett rohanásra számítottam, akkor csúfos csalódás ér. Semmi sem mozdul a helyiségben, mintha minden kővé dermedt volna. Halk köhintéssel kísérlem meg újra felhívni a lakók figyelmét, ám ezúttal sem járok sikerrel. Homlokomon kidagad egy ér, ezzel jelezve bosszankodásom tényét. Valamiért azt képzelik a kedves védelmi rendszert szolgáló lények, hogy nem tartoznak tisztelettel uruknak. Yare-yare, szóval így állunk. Elégedetlen morgolódás közepette lövök el egy idézés nélküli Shakkahout az egyik távolabbi sarokba, ami nagyobb csattanás kíséretében célt is ér. Tompa vonyítást követően egyszerre három jómadár szakad a padlóra, szitáló kőporral borítva be mindent. Szemmel szinte követhetetlen mozdulattal lendülök előre, s máris a trió előtt termek. Nemtetszésemet kinyilvánító fejrázás közepette pöckölöm homlokon mindet, holott legalább ötször akkorák, mint amekkora Én vagyok. Ám a méret nem sokat számít, ha nincs meg hozzá a kellő erő. Fabian, Vladimir és Grigory bután pislogva merednek Rám kőpofájukból, mintha most látnának először, s nem itt parádéztam volna már tíz perce. Egy újonnan jött elborult pillanatomnak hála az összes védelmezőt elneveztem orosz nevekkel, mert az olyan maffiás hangulatot kelt, ráadásképp még hallgatnak is megnevezésükre!
- Ejnye, Fiúk… - rovom meg ismét a díszes kompániát, miközben a hátamon lévő sayából előhúzom lélekölőmet. – Nem hagytok más választást, mint a megfékezhetetlen erőszakkal való nevelést. Egyszer már lejátszottuk ugyanezt, nem? Ehh, minek is beszélek, úgyse tudtok válaszolni.
Ettől függetlenül minden szavamat értik, így nem tartom meglepőnek, amikor sivító vihogás közepette mindannyian Felém ugranak. Vonásaim vadállatias vigyorba torzulnak, amint egy könnyed villámtánccal ellépek a veszélyessé vált körzetből. A három jómadár így egymásnak csapódva kerül ismét a földre, grandiózus jajveszékelés közepette. Nagyon értenek a színészkedéshez, kétségtelenül még rá is játszanak – nem is kicsit -, hisz’ teremtésük pillanatától fogva szinte elpusztíthatatlanok. Kenshin valószínűleg nem foglalkozott Velük ilyen sokat, mint jómagam, az egész bagázs teljesen antiszociális lett. Gyerekkoruk sem lehetett egy sétagalopp szerencsétleneknek rengeteg lelki problémája van. Sajnálatos módon nem vagyok pszichológus, így csak egy jó kis összecsapással tudom őket visszazökkenteni a mindennapok forgatagába, már amennyire ez egy poros, s dohos bunkerban lehetséges. Talán be kellene őket tanítani takarításra vagy valamiféle szellőzőrendszer kiépítésére. Eme új projekten elmélkedve hárítom a lassú csapásokat fél kézzel, miközben másik kézfejem a zsebemben pihen. Lusta, tohonya, semmirekellő banda! Gyorsaságomat kihasználva egyetlen villanásnyi idő elég ahhoz, hogy a lények mellkasán lévő rovátkák eggyel bővüljenek. Kacagva fordulok a meglepett csapat felé, akik hirtelen azt sem tudják mi történt. Katanám hegyével a karcolások felé bökök, Ők pedig egymást átkarolva, vert seregként kullognak vissza szolgálati helyükre. Fejemet ingatva csúsztatom vissza fegyverem tartójában, eközben a mosoly levakarhatatlan képemtől. Bemelegítésnek is kevés volt ez a kis csetepaté, de a mai nap nem is a küzdelem jegyében fog telni, sajnos.
A könyvtár. Hihetetlen mennyiségű felhalmozott tudás otthona. A szokásos alázattal lépek be az ódon tekercsek szentélyébe, egyetlen elkapkodott mozdulat akár ezerévnyi bölcsességet tüntethet el nyomtalanul a Föld színéről. Az első dárdadarab megszerzésének hála úgymond kiegyenlítetté vált a versengés Aizennel szemben, most legfontosabb feladatom kideríteni azt a helyet, ahol Hueco Mundon belül el lehetett rejteni az ereklyét. Elég frusztráló módon ismét a találgatások és a mítoszok szövevényes ingoványában kell járnom, egyetlen tiszta utalás sincs az Ősök történeteiben. Minden mondat rébuszokban írva, ráadásul ősnyelven, az egész egy nagy összevisszaság! Ingerülten csapok az asztalra, ennek hála a bútordarabon lévő hamuzó majdnem letáncol róla. Még idejében kapom el, semmi kedvem nem lett volna még sepregetni itt. Ekkor érzékelem elmém egyik hátsó zugában az enyhe érintést, amelyet csak egy tag közeledte válthat ki. Tamachi jelenléte fényes pontként izzik az erőtérben, s pontosan irányomba tart. Ő eddig még egyetlen alkalommal járt a főhadiszálláson ezen kívül, ezért nem meglepő jövetele. Köszöntését követően egy intéssel engedélyezem a rágyújtást, jómagam is sokszor pöfékelek itt hajnalok hajnalán, amikor már a hócipőm is tele van a térképekkel és leírásokkal. Gratulációját egy biccentéssel fogadom, azután válaszolni kezdek feltett kérdésére.
- A Seireiteinek csak akkor lesz fogalma tetteimről, ha Én is úgy akarom. – jelentem ki hidegen, ám azután barátságosabb hangnemre váltok, vonásaim ellazulnak. – Élem a nyárspolgári életet, Yukezo, nem történik Velem semmi említésre méltó. Időm nagy részében kutatok tovább, hogy egyszer sikerrel járjunk.
Igazából nem értem miért konfrontálódik egyfolytában Mayával, amikor egyszer már otthagyta, a további közeledéssel csak még több fájdalmat okoz. Nincs jogom beleszólni a magánéletébe, azt csinál, amit akar. A 3. osztag kapitánya jó lány, attól függetlenül, hogy kissé szertelen és a szemérmesség szót maximum a szótárból ismeri. Nosztalgikus mosoly tűnik fel az arcomon az utolsó találkozásunk emlékének hatására, majd ez rögtön átcsap bosszúvágyba, amiért olyannyira megszégyenített. No, sebaj, egyszer fent, másszor lent. Következő alkalommal nem Én leszek az, aki a felkelő nap aranysárga sugaraiban fürödve, pucéran néz szembe a felé közelítő munkáshadsereggel! Gondolataim túlságosan elkalandoztak a beszélgetés témájától, komoly dolgokról fog most szó esni, így nincs helye a botorságnak. Gyászos búcsút veszek a komikus helyzettől, s acélkék íriszeimet lehunyva néhány másodpercig masszírozom zárt látószerveimet.
- A Daitenshi fő feladata jelenleg a Sors Dárdájának felkutatása, ezenkívül a Lelkek Világának, valamint az Emberek Világának védelme. – sóhajtok fel kényszeredetten, egy szusszal elmondva az egészet. – Az ereklye, amit keresünk, rossz kezekbe kerülve pusztulást hozhat mindannyiunkra. A nevéből adódóan valószínűleg az összes létező élőlény életének menetét képes irányítani, azaz egyetlen gondolattal véget vethetnek a Gotei 13 vezetőségének. A kitörő káosszal természetesen felvennénk a harcot, azonban rövid úton Mi is hasonló véget érnénk. Ezért kell minél hamarabb megszereznünk és elpusztítanunk.
Monológom végén helyet foglalok székemben, hiszen eddig az asztal fölé görnyedve ácsorogtam, a régi pergameneket bújva. Kijelentésére szemöldököm feljebb emelkedik, reiatsujában nem vettem észre változást, ezért kétségtelenül valami másról fog beszélni. Egy intéssel átengedem a szót, s nadrágom zsebéből magam is előhalászom a cigarettásdobozomat. A vaníliás dohány kellemes illata rögtön megtölti a levegőt, ezután egy szálat ajkaim közé illesztek és mutatóujjam végén egy parányi lila lángot gyújtva beizzítom azt. Fáradtan dőlök hátra, az első slukkot követően pedig várakozóan tekintek a férfira, ezzel adva engedélyt történetének elmesélésére.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Könyvtár Cl0te52100/65000Könyvtár 29y5sib  (52100/65000)

Könyvtár _
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár EmptyCsüt. Aug. 26, 2010 1:31 am

//Azt hiszem beFészkelem magam, avagy Yuu, most jön a hidegzuhi!//

Látom ő se tud túl sokat ezekről a dárda darabokról. Fejemben megfogalmazódik egy kérdés, tapasztalván már az ősök erejét. Mi a fenétől leszünk mi olyan hatalmasak, hogy megsemmisítjük, ha csak darabokra tudták szaggatni azok, akik valószínűleg az elementáris erőt birtokolják. Lesznek még itt izgalmak látom. Célunkat most tisztán érthetően hallhattam, szerintem én is elmondom az igazat.
- Figyelj. Amit most hallasz, az Soul Society megvédésének egyik akadálya is lehet, de csak hogy tudd ura vagyok ennek az erőnek- mondtam halk hangon, majd elnyomtam a cigit, felálltam, és elővettem a Sereget megidéző gömböt. Látszatra egy egyszerű fém gömb volt. Lecsatoltam magamról, és átadtam neki.
- Ez a gömb egy hatalmas sereget idéz meg, mint ex-kapitány, ismerned kell Seireitei történetét, de ezt eltitkolták a Shinigamik elől. A Tamachi ház nem először árulja el a Gotei 13-at. Az egyik ősöm is megtette, amikor fejet hajtott Utara Kezomaru előtt. Én ezt a hibát nem követtem el. Én vagyok az ura ennek az erőnek. Nyugodtan átvizsgálhatod, nem ad át információt senkinek ez a gömb. Ha lenyomom, azonnal szét árasztja Kezomaru reiatsuját, és egy különleges energiát táplál a világba, amelyen belől a sereg szabadon mozoghat. Fémből készült gyilkoló gépek hordája. Mint vezérem, a sereg a Tied. A Daitenshi céljai az én célom is, ezzel Kezomarué is. Szólj, és én azonnal kedved szerint teszek, de tudnod kell még egy dolgot is- fejtettem ki magam, és visszavettem tőle a fém gömböt. Gondosan visszacsatoltam magamra, majd a gomb biztosító szegét fixáltam, hogy még véletlenül se aktiválódjon. Elővettem pár rajzot, amit jómagam készítettem a haderő minden fajta egységéről. A különböző lebegő alakulatoktól a legkisebb bogáron át, az alap gyalogosig.
- Nekem is vannak saját céljaim, ami nem más, mint a béke. Ezzel a hadtesttel megalkothatom ezt, akár háború nélkül is. Szabadon mozgok a dimenziókban, és ők az energiájukban. El akarom zárni az átjárókat a különböző világok között, hogy senki ne tudjon átlépni. Az Emberek Világában megjelenő hollowokat azonnal Hueco Mundoba tessékelhetem, és aki átlépi a világok határát, azt levadászom. Ezzel a terrorral meg lehet akadályozni a gyilkolászásokat. Ennek a világnak nincs szüksége áldozatokra. Nem kellenek hősök, akik nagy tetteikkel megnyomorítják mások életét. Én ezért is fogok küzdeni, de csak azután, miután a Daitenshiben megtettem mindent, ami elvársz tőlem. Örökre ide kötöttem az életemet, így nyugodtan kiadhatod a parancsaidat, és én teljesítem. Nekem ez a vágyam remélem, megértesz, mint tapasztalt harcosa ennek a romlott univerzumnak. Tapasztalataim szerint már az Emberek Világában is erős harcosok vannak, és ha még én is vigyázok rájuk, nincs szükség felesleges öldöklésre. Nem hiszem, hogy valóban történne bármi is, ha ezt nem tenném meg. Na mindegy... csak ennyit tudtam hozzá fűzni. Ennyi volt az idioté része a dolognak. Most pedig hadd nézzek körül ebben a tudástárban- a reakcióját még megvárom, ha van, utána már belevetem magam a tekercsek és írások fergetegébe. Óvatosan leszedek egyet, majd még óvatosabban kinyitom, majd tágra nyílt szemmel meglátom, hogy semmit nem értek belőle. Annyira semmit, hogy ténylegesen értelmetlenül néztem rá. Na mire megtanulom ezt a nyelvet Razz . Levonva a következtetést, nem én fogom megfejteni a dárda helyeinek a titkát. Ismét Yuu-sanhoz fordulok, és fejemben átgondolok pár kérdést, és a legopcionálisabbat tettem fel.
- Mond csak, a gyermekeid hogyan informálódtak rólad. És te Chiyot? Egyáltalán láttad már őket?- leültem az asztalhoz, és hallgattam a magyarázatát. Valamit kéne inni. Hoztam szeszt, de azt seb tisztításához használnak, szóval ihatatlan. Ki kéne menni valamerre szórakozni egyet.
- Mióta vagy már itt lenn? Kimehetnénk inni egy teát, vagy akármit. Ha van jobb ötleted, akkor jó, de enélkül most felesleges, hogy itt egyen meg a fene Very Happy

Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Könyvtár Cl0te68000/100000Könyvtár 29y5sib  (68000/100000)

Könyvtár _
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár EmptyCsüt. Aug. 26, 2010 2:41 am

[Yuke beFészkeli magát, avagy hadd lássuk azt a zuhanyt!]


Némán hallgatom végig mondandóját családja áruló mivoltáról, valamint a gömbről, melyet hamarosan már a kezemben is tarthatok. Némi koncentrálást követően már érzem is a benne rejtőző lélekenergiát, valószínűleg egyazon elven működhet a nyakékekkel, csak teljesen más rendeltetéssel. Egy magánhadsereg megléte igen csábító ajánlatnak tűnik, nem kellene élő embereket feláldozni, hiszen a gépek nem éreznek, azt tehetünk velük, amit akarunk. Már-már elgondolkodom a lehetőségen, amikor figyelmeztetésével felhívja magára a figyelmemet. Visszaadom a szerkezetet, ezt követően meg hallgatom igencsak impozáns beszédét a szent céljairól, valamint az általa elképzelt utópisztikus rendszerről. Akármekkora sereg irányítója is lehet, egyedül képtelenség megoldani egy ilyen feladatot. Ráadásul nem is támogatom ezt a rendszert, mert az így teremtett állapot minden lenne, csak béke nem. Egyetértésemmel egy újabb zsarnok születését segíteném, erre pedig semmi szüksége nincs az amúgy is megtépázott univerzumunknak. A természetes körforgást nem szabad megtörni, mert az mindenképp pusztuláshoz vezet. Ahogy egy növényt megfosztunk a napfénytől, az tovább nem lesz képes fotoszintetizálni, majd ezt követően megáll a növekedésben, s egyszerűen semmivé válik. Terve több sebből is vérzik, ezt pedig tudtára is fogom adni, mielőtt még valami meggondolatlan őrültségbe kezdene. Az igazat megvallva, nem értem miért pont ilyen módon akarja elérni az áhított állapotot, azonban a felvázolt lehetőséggel nem fogja siker koronázni próbálkozásait. Cigarettámból elgondolkodva szívok még egy slukkot, majd miután a parázs hőjét érzem ujjaim külső felén, jobbnak látom elnyomni azt. Néhány pillanatig csak a hamuzó aljához dörzsölődő csikk sziszegése szolgál zajforrásként.
- Sajnálom, de ha valóban ezek a terveid, akkor nem tudhatod magadénak a Daitenshi támogatását. – szólalok meg halkan, tárgyilagos hangnemben, míg ujjaimat sátor módjára összeillesztem mellkasom előtt. – Amiről Te beszélsz, az nem más, mint egyszerű diktatúra. Az átjárók elzárásával megakadályoznád a shinigamik utazását ebbe a világba, ami pedig csak káoszhoz vezethet. Lehetsz akármilyen gyors, teleportálhatsz bárhova, ha nem vagy képes az összes lelket átküldeni a Tiszta Lelkek Városába, akkor máris elbuktál. Plusok nélkül a Seireitei nem kapna utánpótlást, ezen kívül a kallódó szellemekből egy idő után hollow válna, ezzel pedig pont az az oldal erősödne, melytől meg akarjuk védeni a számunkra kedves helyeket és személyeket. A dimenziók egymásra épülnek, a halál pedig az élet velejárója. Felsőbbrendűségünk tudatától vezérelve nem lennénk képesek sokáig fenntartani a békét, a halandók is ugyanúgy háborúznak, habár elenyésző jelentőségű dolgok miatt.
A dzsungel törvénye még a fejlett korban is megfigyelhető, ám sokkal korlátoltabb, s aljasabb formában. Az árulás mindennapos a Földön, csupán kevés olyan férfi és nő létezik, aki egy kedvezőbb állásajánlat vagy nagyobb fizetés reményében nem tenne keresztbe a versenytársainak. A témáról az Adán-sannal való beszélgetésem emléke úszik be, így csak fél füllel koncentrálok Yukera. Hasonló álmokat dédelget Ő is, mint Tamachi, azonban a megvalósításáról nincs ilyen kiforrott képe. Elgondolkodva vizsgálgatom az egyik ábrát, melyről egy csontvázszerű gépszörny köszön vissza. Valóban helyes lenne ilyenfajta gyilkoló eszközökkel a csatába vonulni? Semmi biztosíték nincs arra, hogy az irányítás nem csúszik ki a bukott nemes kezei közül, s az eddig szövetségesnek hitt ócskavasak nem támadnak Ránk. Jobbnak látom egy kis pihenőt tartani, mivel nem válaszolok rögtön az ősz hajú kérdésére, csak egy vállrándítással adom tudtára, miszerint az órák már rég összefolynak a vaizard előtt, ha egy ilyen elásott bunkerben tengeti az idejét. Kimenni felesleges lenne, a védőmező finom pulzálásból arra tudok következtetni, hogy fent zuhog az eső. Az ilyen helyzetekre felkészülve a közeli szekrényhez lépek, azután egy kannát, valamint további eszközöket varázsolok elő belőle. Legjobb lenne friss vízből főzni az italt, viszont érthető okokból csapán palackossal tudok szolgálni, mivel nincs bevezetve a vízvezeték, legalábbis egyelőre. Halk dúdolászás közben készítem el a nedűt, Kidou segítségével forrósítom fel a folyadékot, majd laza mozdulattal beleszórom a teafüvet. Egyszerű mentaízesítésű, az értékesebb teáimat otthon tartom, egy biztonságos helyen. Felidézem az elhangzott talányokat, ezt követően nekikezdek a válaszadásnak, ám előbb a fiú elé is leteszem csészéjét.
- Fiaim megfoganásáról akkor értesültem, amikor árulásomat követően első alkalommal lopóztam vissza a Seireitebe. – kezdek bele a mesébe, miközben kezemet a kerámia oldalán melengetem. – Chiyoko valószínűleg már lelépésemkor is állapotos volt, ám erről egyikünk sem tudott. Azóta hetente vagy havonta találkozgatunk leginkább Nálam, mivel Neki sokkal egyszerűbb átlógni ide, mint Nekem Soul Societybe. Nem is olyan régen Watanabe áthozta a srácokat a Fészekbe, de természetesen maguktól sose találnák meg a helyet. Fogalmam sincs hogyan történhetett, talán a reiatsunk nagysága miatt, de két egyéves csecsemő helyett, egy párnyi tinédzserkorú suhanccal találtam szembe magam. Először meg akartak ölni, ám persze kudarcot vallottak. Mostanra sikerült elsimítanunk a félreértést, viszont ettől függetlenül eléggé meglepődtem. Sérült is voltam akkor, szóval csak a szerencsének és a tapasztalatnak köszönhettem, hogy nem esett bajom. Látszik Rajtuk, hogy az Én véreim, ugyanolyan jó harcos válik belőlük egy napon, mint az apjuk.
Szavaimból nem kis büszkeség érezhető ki, valamint szerénykednem is felesleges, mindketten tisztában vagyunk vele, milyen erőt is képviselek. Monológom befejezését követően kényelmesen hátradőlök, majd miután megfújtam az ital felszínét, óvatosan kortyolok belőle egyet. Érdekes módon most nem égettem meg a nyelvem, pedig rossz szokásom ilyen procedúra közben kárt tenni magamban. Érdemes lenne egy kicsivel több türelmet elsajátítanom, mert leginkább ez okozza bajaimat.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Könyvtár Cl0te52100/65000Könyvtár 29y5sib  (52100/65000)

Könyvtár _
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár EmptyKedd Aug. 31, 2010 9:55 am

//Azt hiszem beFészkelem magam, avagy Yuu, most jön a hidegzuhi!//

Elképedéssel hallgattam szavait a fiairól. Mi a franc? Ez nem köthető a Vaizard létéhez, bár nem is tudom. Reiatsuja ennyiben más lenne? Mindenesetre érdekes, hogy Soul Society csak így fenntartja őket. Titokban tartották esetleg?
- Röhögnöm kell Gotei 13-an! Ez most komoly? Gondolj bele. A régi rendszer működik, nincs benne könyörület. Eközben minden megváltozott. A működtetője kicserélődött Aizennek hála, mikor végzett a 46-ok tanácsával. Gotei 13 kezében van a változás lehetősége. A kapitányok is máshogy fognak fel már mindent. Mindenki tudja, hogy a te gyermekeid ők, és azt is tudják, hogy te mi is vagy. A második osztag kapitányát is letartóztatták volna, pedig mindannyian tudják, hogy nem az ő hibája, és hogy még vannak sokan akik hozzájuk tartoznak. Maya is az, és tudja a kapitányok java része, hogy ki is valójában. A tisztjei mindent megtennének érte. Most komolyan! Ott őrlődik a régi rendszer miatt. Senkinek se felel meg, de tartják, mint valami dogmát? Erre kellek én. Ha felnyithatnám a szemüket arra, hogy a régi világ elpusztult, és létezhet egy új. Most mond! Hogyan tehetném ez meg, hogy egy majdhogynem 1000 éves rendszert ledöntsek, mert már réges-régen tönkre ment. Szerintem megérti egy olyan ember, aki elhagyta Soul Societyt... az otthonát, csak azért, hogy majd visszatérve megmutassa, mi az igazság- szónoklatomat csupán a teával tudtam hatásosan lezárni. Kezembe vettem, lefújtam róla a gőzt, és belekortyoltam. Egészen ízletes. Kezemmel végig simítottam a gömböt. Micsoda hatalom van itt a kezembe. Elfér az öklömbe egy világ pusztulása. Megvan hozzá az erőm és eszem, hogy egy taktikus támadással elpusztítsam Gotei 13-at. Szememben megjelentek a kis piros körök, és a reiatsum is megváltozott.
- Minek ide béke, ha nem bírják felfogni a fontosságát. Pusztuljanak csak harcban. Tisztességgel meghalni, becsületben? Az lehetetlen. Tisztességesen csak élni lehet. Miért én vagyok a gonosz, ha azt akarom, hogy jó legyen. Megérdemelnék. Megköveztek, mert nem látták azt, amit én. Köveikben benne volt a régi rendszer építő elemei. Mégis mit képzelnek ezek magukról, hogy csak így becsmérlik az olyanokat, akik értük dolgoznak. A Tamachi ház mindig ennek volt kitéve. Mit gondoltak, amikor egy nemesre emelték a kezüket. Milyen joguk volt rá, hogy bele szóljanak az ördögi körforgásba. Mindenki azt hiszi, hogy nekünk boldog életünk van, pedig mi vívjuk az igazi háborút, és ők mind csak szolgák. Egy hatalmas sakktáblán figurák. A figurákat le kell dönteni, hogy végül a királyt elérjük. Veszniük kell!- tekintetem a semmibe révedt, és ujjaim már már a gombot nyomnák le. Végül egy hatalmas fájdalom térített észhez, ami a karomból célzódott felém. Az Atyai gondviselés ismét megmutatta magát. Megszédültem, majdhogynem az asztalra borultam. Kellemetlenül éreztem magam, most így Yuu-san előtt. Talán most ezen monológ után megértette kettősségemet. Ez a hangomból is mutatkozhatott, ami számára ismerős lehet. Paragon hangja az enyémmel keveredett. A szememből is eltűntek a jelek. Csak a meglepődött elkerekedett szemek maradtak.
~ Ennyire hirtelen haragú lennék? Mi van velem? Ennek semmi értelme~ gondoltam magamban kissé dühösen. Kisebb kifakadásomat már hónapok óta vártam, és most jött ki. Legalább a Daitenshi vezetője hallotta, és tudja mi a helyzet. Lihegtem is egy kicsit, valószínűleg a pulzusom brutális méreteket öltött. Talán a Sötét Dühnek van összefüggése a pulzusommal? Könnyen lehet. Olyan szinten meglepődtem, hogy még a teámba is alig tudtam szürcsölni. Egy cigiért nyúltam, hátha azzal lejjebb tudom küldeni a pulzusomat. Be kéne szerezni egy mérő órát. Yuu-ra néztem, majd verejték gyöngyözte homlokomat ráncolva jelképeztem, hogy fogalmam sincs mi volt ez az előbb.
- Figyelj, Yuu-san. Ez a sereg megbízható. Ha ezt a gömböt kikapcsolom, akkor a sereg is elpusztul, és nem lesz belőle más, csak puszta fémek. Amint lenyomom ezt a gombot, megjelenik Utara Kezomaru energiája a térségemben, és rámöltik páncéljukat, majd a sereg is előhozakodik, és folyton özönlenek a helyszínre, majd eltűnnek, ha jól végezték a dolgukat. Én vagy a sereg Ura, és az én kezemben van Kezomaru céljainak megvalósítása is. Kezomarut csúnyán elárulta Gotei 13 és bosszút esküdött. Az évek során ez a bosszú megfogant benne. Ez pedig nem más, mint a megbocsájtás. Mondhatni a Daitenshi céljaival egyezik meg, tehát számíthatunk rá. Másrészről, én nem kérem a Testvériség segítségét. Én esküdtem fel rá, nem fordítva. Én hordom a nyakéket, és nem ti a Tamachi ház szimbólumait. Tisztellek téged, hogy egy ilyen önzetlen dolgot cselekedtél azokért, akik elárultak. Gotei 13-ban mindkettőnket bitóra vinnének, de történetünket már mindenki ismeri. Sírnának értünk, legalábbis érted biztos. Ha kiderülne a Tamachi ház múltja, akkor az lényegesen megváltoztatna mindent- és tovább kotortam a táskámban, majd egy papír tömböt vettem elő. Ezek apám naplóinak töredékei. Benne olvashat a múltunkról, amiket összegyűjtött, és a terveit. Mikor megtaláltam érezhettem azt a fájdalmat, ami most átöröklődött bennem. Talán majd az én utódom is megöl engem, mert ugyanígy viselkedek majd vele. Sorsunk megíródott, amikor Rokungai jólétére tettünk fel mindent. Apám dacolt a Nemesek Szövetségével, és titkon támogatásokat adott a Szövetség kasszájából. Benne van a testvére megölésének pontos adatai. Tamachi Nazo azért nem lehetett tulajdonosa a háznak, mert apja irányította volna őt, és én már halott lennék. Saját testvérét megölette, hogy én éljek. Paragon ellen megvédett számtalanszor, mikor megtiltotta, hogy használjam, és a fejemből is kiverte a hangját. Mióta gyakrabban használom, az őrület szélén állok. Olyan Ő, mint egy drog. A harcokhoz mára már elengedhetetlen, de régen nem volt az. A Bankai egy átok. Raiden Fuyuu Paragon ott van valahol bennem, de nem használhatom, mert az alku nem úgy szól. Ezt még meg kell oldanom. A Dühömet le kell győznöm, és el kell viselnem, hogy apám meghalt.
- Képes voltam megölni apámat. Akadályozott abban, amiben akadályozni akart, és én azt hittem, hogy téved. Igaza volt. Már Mayát is ellenezte, és azt, hogy társasági életet éljek. Gyereknek látott még, és igaza volt. A saját kis apró tekintélyem és életemet követeltem, ezzel szemben az apám már kitalálta a békéjét. Le van írva abba a naplóba. Ő Rokungaiban látta a békét. A lelkek jólétét tartotta legelőre, de ezt a Nemesek nem engedték neki. Megvontak mindent a körzetektől, és nyomor negyedek lettek. A legrosszabb negyedeket mi tettük azzá. Mi Nemesek! Nekünk kellene vigyáznunk rájuk, de mi csak pusztulást hoztunk. Apám elakarta töröltetni az előjogokat, és a királyi rangra bízni magát. - letöröltem az izzadság cseppeket az arcom felső részeiről, majd ittam egy kortyot, és szívtam a cigarettába- Teljesen meg volt győződve, hogy egy 100%-os védelmet tud alkotni az osztagok egyesült segítségével. A Kidoushou képes lenne rá. Aizennek állna max a lehetőség, hogy betörjön, bár Las Noches ismeretlensége ezt nem biztosítja. Sőt! Jó esély van rá, hogy az erejük már jóval meghaladja azt, amit apám elképzelt. A Shinigamik feladata a lelkek áthozatala, és a Hollowok Hueco Mundoba taszítása lett volna. Szükségtelen lenne a gyilkolás. Egy 100%-os védelem, és egyenlített pénzeléssel jó életet biztosítana minden léleknek. Ez a béke nekem azért nem tetszik, mert csak Soul Societynak szólna. Ő nem érezte azt, amit én érzek a Hollowok legyőzésénél. Mintha látnám a szenvedést bennük. Az Espada és fracciónjai megtehetné, hogy fixálja őket, és segíthetnének a Shinigamiknak abban, hogy minden Hollow az erdőbe menjen. Én még csak kétszer voltam ott, így nem tudom, hogy arrafelé hogyan is működnek a dolgok. Arrancarokkal ritkán harcolok. Hollowok vadásznak rám leginkább, de őket is csak harcképtelenné teszem, de sosem ölöm meg. Apám mindenre gondolt, csak rájuk nem. Terveiben benne volt a teljes kapitány cserélés. A régi rendszert leomlani látta csupán. Az elemeiből lehetett volna az újat megépíteni, ahol nincsen 13 osztag, csupán egy. Elosztotta ugyan körzetekre, de mindenkinek volt egy feladata. Munkát kellene vállalniuk, és nem a Főkapitányt tartaná meg, hanem a Királyt nevezné ki vezetőnek. Alkotmányos monarchiát alkotott volna a 46-ok tanácsával. Voltak dolgok, amiket nem értettem a rendszeréből, ezért hoztam el neked, hátha látsz benne valamit, amit én eddig nem láttam.- nem tagadom, most ilyen dolgokról kell vele beszélnem. Tisztáznunk kell pár dolgot, és mint egy tapasztalt ember, ő érti. Apám utópiájában a pénznek nincs értéke. Mindenki csak a hasznosat végezte, és egy általános túl termelés jellemzi ezt a világot. Ha annyit vesznek el, amennyi jól esik, akkor is marad egy minimum. Nem tud elfogyni, ha megteremtik azt a helyzetet, hogy a shinigamik és a sima egyszerű lelkek közötti határ csupán a zanpakutot jelenti. Vállalkozhatnak munkára, így tesznek is vesznek is. Tiszta sor. De a világ ettől még romlásban van. Ez nem menti meg őket.

Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Könyvtár Cl0te68000/100000Könyvtár 29y5sib  (68000/100000)

Könyvtár _
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár EmptySzer. Szept. 01, 2010 8:46 am

[Yuke beFészkeli magát, avagy hadd lássuk azt a zuhanyt!]


Fogalmam sincs, miképp képes egy egykor lojális ember ilyen durván elfordulni attól, amiben egész életében hit, s évszázadokig szolgált. Jómagam ugyanúgy elhagytam a Gotei 13 köteléket, ám mégsem ócsárolom ilyen szinten, mint a balomon ülő férfi. A felépített rendszerrel nincs gondom, csak azokkal, akik irányítják azt. A korrupció mélyen beette már magát a Seireitei társadalmába és valóban, a legegyszerűbb megoldás lenne kivágni az úgymond férges részeket. Ettől függetlenül nincs jogunk ehhez, nem is lesz soha! Népirtással nem lehet megoldani egy problémát, már többször is bebizonyosodott, miszerint ez egy rossz út. Arra viszont nem számítottam, hogy a vaizardságomat is belekeveri az egészbe. Fenyegetően dőlök előre székemben, nem vagyok süket egyelőre, ekképp bizonyosságot is nyerek felőle. A fajtámra mindig is megvetéssel néztek az elvakult halálistenek, mert szerintük olyan erőket is birtoklunk, melyek nem természetesek. Nem Mi választottuk ezt az életet, egy kísérlet áldozatai lettünk, ami mindent megváltoztatott egy pillanat alatt. Nem értek egyet Yukezo álláspontjával. A mostani kapitányok sokkal elfogadóbbak, mint elődeik voltak, nem egy tud például Maya „másságáról” mégsem köpte eddig még be senki sem. Hallottam híreket Narakut illetően, szerencsére Suke mindig tud fontos információkkal szolgálni Soul Society életéről. Balszerencsés helyzet, pont akkor történik Vele is ilyen, amikor már nem vagyok Taichuo. Könnyedén hatástalaníthattam volna, s talán még most is igazgatná a 2. osztagot, ám a Sors nem ezt az utat jelölte ki számára. A jövő útjai kifürkészhetetlenek, tartja a mondás. Az eltorzult kifejezés az arcán további aggodalmakra ad okot, ilyen hozzáállással nem fog sikerrel járni, mert egyszerűen nem fogom engedni, hogy megtegye.
- Felfogtad Te egyáltalán, hogy miről is beszélsz? – mordulok fel végül megelégelve a hallgatást, miközben a leégett cigarettavéget elnyomom a hamusban, s kortyolok egyet a teámból. –Egykori barátnődet megkérdezted, Ő is úgy érez-e, mint ahogy elmondtad? A változás mindenki számára rémítő, ezen nincs mit csodálkozni, ilyen a természetünk. Valóban, az igazságot képviselem, ám mégsem akarok romba dönteni egy olyan rendszert, ami a hitet és a biztonságérzetet adja egy egész nép számára. Régen egyetértettem volna Veled, egy teljesen új rendszer felépítéséről álmodoztam. Viszont az Emberek Világában töltött hónapok alatt ráeszméltem, miszerint ez nem lehetséges. Más szemlélettel álltam immár elő, nem eltörölni, hanem megváltoztatni akarom a dolgokat. Kétségtelenül sokáig fog tartani, évtizedekig vagy akár évszázadokig is, azonban Én hiszek a célomban, s bízok benne, hogy meg tudom valósítani. Az értelmetlen öldökléssel semmivel sem vagyunk jobbak, mint a hollowok.
Átérzem helyzetét, biztos fájó lehet az a bánásmód, amit el kellett szenvednie családjával együtt, holott a hallottakból minden tettükkel a lelkek javát szolgálták. Sötét titkok vannak itt a háttérben, hiszen legutóbbi beszélgetésünk alkalmával még megbánás nélkül beszélt apja haláláról, valamint egy olyan ember képét festette le előttem, kinek vége a köz javát is szolgálta. Sajnálatos módon, akkor döbbenünk rá többnyire a fontos tényekre, amikor már késő. Acélkék íriszeim most fakón maradnak a helyiség mennyezetére, nem látható bennük a tenni akarás jól ismert csillogása. Kenshint se kellett volna elpusztítanom, sokat jelentene most a segítsége Testvériségünk számára. Ám az Őt már megfertőzte a hatalom sötétsége, képtelen volt úgy gondolkodni, mint ahogy Én teszem. Éles emlékképként lebeg előttem arca, amint fröcsögve vágja a képembe, hogy a szeretet érzése csak gyengévé tesz, sosem fogom elérni azt, amit akarok. Nem volt igaza, erre a Daitenshi létezése az egyik legjobb példa. Sokkal tartozom régi barátomnak, a Kohrihebi no Su is az Ő nevéhez fűződik, hisz’ régen mindenki csak Jégkígyónak szólította, leginkább lélekölőjének képessége miatt. Az akkori rendszer rontotta el, most már teljesen más vezetőség áll a 13 Őrosztag élén, s habár a kapitányok többsége fiatal, mégis nagyobb bölcsességet képviselnek, mint némelyik elődjük. Bevallom, szerettem kapitány lenni, azonban árulásom miatt valószínűleg nem kapnék vezető pozíciót soha többé, még akkor sem, ha elmondanám indítékaimat. Az sem biztos, hogy egyáltalán visszafogadnak majd a Seireiteibe, mert ugye megöltem néhány ártatlan tisztet, bár elég jó esélyekkel indulok, mivel több vezető támogatását is a magaménak tudhatom. Elmélkedésemből a papír ismerős zörgése ránt vissza, valamint a férfi újabb monológja. Nem hallottam még ilyen nevű shinigamiról, biztosan évekkel azelőtt szolgálhatott, mielőtt Én még egyáltalán megfogantam.
- Utara Kezomaru… Nem mond semmit a neve számomra. - vallom be végül kellemetlenül, jobban el kellett volna merülnöm az archívumok tanulmányozásában annakidején. – Nem most történt meg először a Tiszta Lelkek Városában az ilyesmi, szóval nem lep meg túlságosan a története. Ettől függetlenül mégsem bízom benne, hiszen mégis csak kellett valaminek lennie, amiért a Gotei 13 cserbenhagyta. Ne érts félre, a Te hűségeddel tisztában vagyok, máskülönben itt sem lehetnél. Azonban mi a garancia arra, hogy ez a fémfejű nem fog gondolni egyet, s magára hagy minket mondjuk egy csata közepén? Lehet Te irányítod az erejét, ám az belőle táplálkozik, ezért biztos van valami köze hozzá. Meg tudnád magyarázni, miként is működik a gömb?
Szeretnék tisztában lenni a szerkezet felépítésével, mert vészhelyzet esetén, ha netán mégis kicsúszna Tamachi kezéből az irányítás, valakinek mindenképp meg kell állítani, s mivel igencsak mártíralkat vagyok, így úgyis Reám hárul eme feladat elvégzése. Érdeklődve veszem, kezembe az egyik papírost, miközben szinte már kiürült csészémet arrébb tolom. Pár sor elolvasását követően már tudom mit tartok magam előtt, ám valamiért egyáltalán nem érzem zavarónak, hogy más titkos naplójában turkálok. Yukezo apja egy menthetetlenül idealista ember volt, ilyen utópiát lehetetlen létrehozni, az Adán-sannal való beszélgetés közben jutottunk erre a következtetésre. Csupán fél füllel hallgatom beszédét, azonban egy részlet felhívja magára a figyelmet, ami mellett nem tudok csendben maradni. Ennek ellenére hagyom, hadd mondja végig egy szusszal az egészet, addig is tudok elmélkedni saját fejtegetésemen. A Király említésére félreérthetetlen grimaszt vágok, megvan a véleményem az uralkodóról, habár még sosem találkoztam Vele személyesen.
- Itt van egy félreértés, amit jó lenne tisztáznunk, ha eddig még nem történt meg. – vágok bele halkan, míg egy újabb bagót izzítok be. – A shinigamik feladata nem visszaküldeni a lidérceket Hueco Mundoba, hanem a lelkük megtisztítását követően Rukongaiba irányítani Őket. Ezért is robbant ki több, mint száz éve a quincyk elleni felkelés, aminek következményeként egy egész faj tűnt el a Föld színéről, szinte maradéktalanul. Íjaikkal teljesen elpusztították a hollowokat, ezzel borítva fel az egyensúlyt. A Lelkek Királya pedig semmi esetben sem fog belefolyni a Mi ügyeinkbe, ebben biztos vagyok. Régen, amikor Aizen kivégezte a 46-ok Tanácsát és ellopta a Hōgyokut, akkor sem tett semmit. Még a 0. osztag sem lépett közbe, ezért egyértelműen arra tudok következtetni, hogy magára hagyta a birodalmát. Ez a probléma a Miénk, Nekünk is kell megoldani.
Néhány perc szusszanásnyi szünetet engedélyezek magamnak, a rengeteg új információ feldolgozása nem épp egyszerű, főleg ha az ember napok óta alig alszik. Fáradtan dörzsölöm meg ismét látószerveimet, majd egy újabb csésze italt löttyintek magamnak. Nem szeretem a kávét, ezért a tea az egyetlen olyan növény, amiből kellő koffeinmennyiséget tudok meríteni. Beszélgetésünk közben a kannában lévő nedű is kellően lehűlt, ennek köszönhetően már rögtön fogyaszthatom is azt. Régen hódoltam már két nagy szenvedélyemnek, szóval a tekercsek fölött görnyedezés helyett kiélvezem ezt a különleges alkalmat.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Könyvtár Cl0te52100/65000Könyvtár 29y5sib  (52100/65000)

Könyvtár _
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár EmptyPént. Szept. 17, 2010 11:59 pm

//Azt hiszem beFészkelem magam, avagy Yuu, most jön a hidegzuhi!//

Véleménye teljesen jogos volt. Már képes alkotni egy ilyen képet a világról. Ez már haladás. Majdnem 100 évvel később döbbentem rá jómagam. Egy sóhajt eleresztettem, és végig hallgattam mondanivalóját. Lehunytam a szeme, és egy cigire gyújtottam rá. Csönd ült ránk. A teámat békésen fogyasztottam, az előbbi pulzusomtól függetlenül. Le kell nyugodnom, mert most olyan dolgokról beszélnünk, amihez tisztának kell lennem. //XD//. Várok addig amíg elszívom a dohány rudacskát, és megfogalmazom azt, ami a közelmúltban nagyon meghatározó volt.
- Mikor felemlegettem Mayának, hogy milyen szenvedés az élete. Felismerte benne magát. Majdnem az életemet veszítettem abban a véleménycserében. Megemlítettem neki a jövőjét a rendszer mellett. Most komolyan. Eddig miért nem változott a rendszer? Meg kell történnie a tragédiának, hogy rájöjjenek? Hát ha ez az útja, én lehetek a tragédia okozója. Engem gyűlölni fognak, esetleg meg is halok, de rájönnek, hogy mit is kéne csinálni. Az igazság ott van. Már szinte az igazság van, de régi rendszer mocskát nem tudták lemosni. Most komolyan. Ha egyszer tájékoztatnák a shinigamikat arról, hogy mi is történik, akkor már minden jó lenne. Miért van az, hogy ha megmutatná Maya valódi alakját... így nyilvánosan. Akkor mindenki úgy nézi végig a kiűzetését, hogy vazze én simán megállíthattam volna az eseményeket. Sorolhatnám a hasonló dolgokat. Ezt a világot akarod megmenteni?- kérdésem valós volt. Megéri-e ezt a körforgást megmenteni. Családját ha elveszíti, szerintem azonnal rájönne mi is van ebben a világban. Saját kezűleg végeztem az apámmal, és ezzel én adtam azt a bizonyos kést anyám kezébe, ami árvává tett. Eszembe jutott a mondandója vége. Hehh. Azonnal átfutott az agyamon egy eszmefuttatás.
- Miért most jobbak vagyunk mint a hollowok? Azt hiszed megtisztítod a lelkét? Szerintem vadállatnak jobb lenni, puszta ösztönlényként ahelyett, hogy a korrupció és baromkodás áldozatává váljak. Elregélnéd hányszor jutottál arra a következtetésre, hogy azért gyilkolj, hogy megmentsd őket? Ha egy hollowod lekaszabolsz az jut eszedbe, hogy jujj de boldog élete lesz? Bekerülhetsz Rokungai nyomornegyedeibe, mert már egyre kevesebb hely van a jobb helyekhez. Én biztos azt választanám. Az állandó semmit. Rosszabb, mintha tudatlanul járod a Menosok Erdejét. A Quincyk legalább megölték őket. Kész mehettek a valóságos túlvilágra. Végre megpusztulnak csá. Ezen nincs mit továbbragozni. Nem fognak évszázadokon át kiszolgáltatottan élni. Ösztöneikkel nem gondolkodnak. Szerintem ez bőven elfogadható. A természet alkotta őket, mi miért teszünk ennek ellent. A természet nem alkotott shinigamikat, csak nagy erejű lelkeket. A természetellenes erő az nem a vaizardság, hanem a shinigamiság. De ebbe ne menjünk bele, mert a végén még fajgyűlölőnek is látszok. Mindenesetre szerintem egy embernek kell összekovácsolnia a fajokat. Mégpedig egy tragédia okozásával. Mondjuk azonnal meglátszana, ez az egész. Aizen az egyetlen aki ennek az útjába áll. Szerintem az Espada fogja a vesztét okozni. Most komolyan egy a shinigamik ellen egy shinigami vezetésével? Szerinted mit tartogat a jövő nagy háborúja. Megállítható vajon?- tettem fel a költői kérdést. Lassan be kell látnom, hogy lehetetlenek az álmaim. Össze kell gyűjteni a Sors Dárdáját, és talán ez egy megfelelő fegyver lesz Aizen hatalma ellen. Okos, és egy ilyen magabiztosság mögött biztos van valamije. Hallottam a Hougyukuról, de teljesen ismeretlen előttem a hatalma. Ha képes volt Hueco Mundo élére állni, akkor csak tud valamit. Ez a rendszer létezik, és lám felnevelt egy ekkora embert mindeközben észre se vette. Na ez a hibája. Annyira nagyon számít minden, annyira odafigyelnek mindenre, hogy sehogy. A legszebb, hogy mindezek után én vagyok a rosszarc. Nade pont leszarom most.
- Mit gondolsz továbbá arról, hogy ha visszamegyünk, a kapitányok téged vagy engem, nem igazán ölnének meg kapásból. Csak azok akik nem ismernek minket. Maya sem ölt meg, pedig megtehette volna. Ennek egy teljesen értelmes rendszernek kéne lennie. De pont nem az. Sokaknak reményt ad? Például? Ez egy kicsit pesszimistán fog hangzani, de hidd el. Ez a közelgő háború nagy változásokat fog hozni. Nem tudom miként, nem tudom hogy, de ez az instabil felfogás nem fogja kibírni. Attól tartok, hogy Aizen pont ezt fogja kihasználni. A Gotei 13-nak esélye sem lesz. Rég elveszett a becsület. Mára már csak nyomokban találni meg. Ne vedd sértésnek, de már a te kapitányi mivoltod sem volt az az igazán helyes sorozat. A régi világban sem. Teljesen kicserélődtek a kapitányok és a tisztek. Szórakozás mára már a kapitányság. Nem érzem, hogy felelősséget éreznének. A hetedik osztagban való szolgálatom semmibe ment. Egyszer ha találkoztam a kapitányommal. Már csak papíron magasabb rangú a felsőbb tisztek. Ennek semmi értelme, ezt még neked is be kell látnod- érdekes a gondolkodásmódom manapság. Rájöttem, hogy békés úton már nem létezhet az amit akarok. És ez az egész béke látásom mára már csak a mostaniak hibáztatásán alapul. Jogosan hagytam őt őket, de sürgősen változtatnom kell magamon. Kezdi elvenni a józanságom ez az egész. Talán félek, talán megőrültem. Kellemetlen érzés.
~ Hát kurvára nem hagyhatjuk abba azt amit elkezdtünk. Lezárjuk a dimenziók közötti átjárót és kész. Addigra rá kell jönnöd, hogy hogyan használd az erőmet hosszú távra. Leszarlak addig magasról, amíg nem tehetsz semmit ez ügyben. Remélem tudod, hogy a Bankai szinted kell hozzá~ vezette le magát Paragon a fejemben. Én csak bólintottam egyet. Továbbra is tartom a véleményem, miszerint el tudnám zárni a világokat egymástól. Semmi nem függene egymástól. Bár nem vágom. Annyira érdekes lenne megzavarni egy örök körforgást. Nem tehetem. Vettem egy mély levegőt, és vártam. A teámat újratöltöttem, kicsit megfújkáltam, kortyoltam belőle. Felnéztem a plafonra, majd elkezdtem a Sereg képeit nézegetni. Valóban megbízhatóak? Kellemetlen érzés ez. Mármint arra kértem őt, hogy segítsen nekem bármi is legyen az. Azt nem mondtam, hogy Soul Society védelme lesz az. Talán még a dárda keresésében is nagy szerepet fognak játszani.
- Szerinted van esélyünk Aizen ellen? Túl sok magabiztosságot érzek felőle. Valami olyasmire készül, ami jó eséllyel felülmúl minket a Dárda nélkül. Egyáltalán ér valami egy darab, vagy csak egészben jó?

//Bocsi a késlekedést, csak egyszerűen nem tudtam ráérni teljesen T_T//

Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Könyvtár Cl0te68000/100000Könyvtár 29y5sib  (68000/100000)

Könyvtár _
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár EmptyVas. Szept. 26, 2010 5:03 am

[Yuke beFészkeli magát, avagy hadd lássuk azt a zuhanyt!]


Kezdem úgy érezni, hogy ez beszélgetés kezd egyre inkább eltérni az eredeti témától és már csak egymástól eltérő tézisek felvetéséről van szó. Fejemben egyre inkább erősödik egyfajta monoton zúgás, ami miatt nem tudok tökéletesen koncentrálni a Velem szemben helyett foglaló férfira. Nem szeretném hangosan kimondani, de valószínűleg nem épp a nagy megvilágosodás vezette Mayát akkor, amikor megpróbálta kioltani Yukezo életét. Olyan stílusban beszél a vaizardságról, mintha valami fertő vagy kórokozó lenne, s fajtánk csak azért van kiközösítve, mert egy meg nem értett betegségben szenvedünk. A halálistenek tájékoztatásával egy teljesen más reakciót érnénk el, kétségtelenül megrémülnének, és így is-úgyis a botfán végeznénk. Viszont van egy másik lehetőség, ami még ennél is borúsabb jövőre enged következtetni. A lidérc erők birtoklása valóban nem természetes, azonban olyan hatalom birtokába juttatja tulajdonosát, ami túlszárnyal minden képzeletet. A tökéletes hibrid megteremtésével eltörlődik a határvonal a shinigami és a hollow között, egyetlen létformaként egyesül ez a két gyökeresen eltérő faj. Rengeteg nagyravágyó tiszt él a Seireiteiben, akik fél karjukat is odaadnák egy ilyen lehetőségért. Valóban azt gondolnák, hogy megállíthatnának egy maszkost, de csupán azért, hogy utána egy boncasztalra vághassák és különböző kísérletek egész sorozatát hajthassák végre Rajta. Azt kell mondjam, inkább élek életem végéig bujdokolva, semmint hogy egy ilyen procedúrának tegyem ki magam. Ráadásul Én még a kevésbé radikálisok közé tartozom, a többieknek azért több elszámolnivalója van a Gotei 13-mal, mint Nekem. Ők tényleg elveszítették a rangjukat és életcéljukat, nem önként mondtak le róla. Aizen fondorlatos cselekedetei miatt az egykori hősöknek rejtőzködniük kell.
- Igen, ezt a világot akarom megmenteni, s meg is fogom. – szólalok meg halkan, azonban hangom mégis metszően csattan a beállt csendben. – A rendszer valóban romlott, olyanok irányítanak, akiknek semmi joguk nincs hozzá. Ám a szeretteim is ott élnek, dolgoznak nap-nap után; arra nem gondolsz, hogy Velük például mi lesz? Az őrosztagok szervezete egy katonai csoportosulás, a politika csak megpróbálja manipulálni azt. Elpusztították a 46-ok Tanácsát, de az újra felállt, a kapzsi nemesek kitöltötték a megüresedett helyeket. Ezek a gyarló emberek igazgatják Soul Society-t. Nem a rendfenntartó hatalomban, hanem a vezetőségben kell a hibát keresni. Egy erős vezéregyéniségnek kell kiemelkednie a mocsokból, kinek irányítása alatt megszűnik majd a korrupció. Nehéz átmenet lesz, talán nem is kivitelezhető, azonban Én szeretnék hinni a jobb jövőben. Tenni fogok az érdekében!
Kezdek úgy beszélni, mint a XIX. század szabadságharcosai, lehet, az is vagyok. Balomat csészém oldalán melengetem, habár a hőfok csökkenni érződik, ebből tudok az italt fogyaszthatóságára következtetni. Két nagy korttyal eltüntetem a maradékot, azután beleszívok egyet nem olyan rég meggyújtott cigarettámba. A helyiség mennyezeténél egy orbitális felhőbe tömörül a füst, földalatti építmény lévén a szellőzés nem épp a legtökéletesebb. Két láncdohányos alak viszont nem foglalkozik ilyen csekélységekkel, Nekünk már úgyis mindegy. Elgondolkozva hallgatom Tamachi szavait, életszemlélete rengeteget változott legutóbbi találkozásunk óta. Néhány dologban talán igaza lehet, ám olyan örökérvényű igazságokat cáfol meg, amihez semmi köze nincs. Részemről inkább szenvednék Rukongai valamelyik mocskos sikátorában, minthogy agy nélkül randalírozzak az Emberek Világában és ártatlan lelkekből zabáljak. Habár elárultam hivatásomat, régen a gyengék védelmére esküdtem fel, ebből adódóan mind a mai napig megvédem és átküldöm az utamba kerülő szerencsétleneket, ha úgy hozza a Sors.
- Hazudnék, ha azt mondanám, hogy egy-egy lidérc lecsapása közben az elkövetkezendő jólétük képe lebeg a szemem előtt. – jegyzem meg unott képpel, azután játszani kezdek az üres kerámiával. – Akkor nem mások, mint kiiktatandó ellenfelek, azonban valahol legbelül érzem, miszerint ezzel Nekik is jót teszek. Úgy tűnik, nem értetted meg a fámát, amit a körfogás fontosságáról ecseteltem. Az egész univerzum az egyensúlyra épül, anélkül felborulna minden. Hadd mondjak egy egyszerű példát, amiből talán megérted a helyzetet… Vegyük például az oroszlánt és a gazellát. Abban az esetben, ha kiirtod a gazellákat, elveszed egy másik faj potenciális prédáját, ezzel végzel azzal is. Nem teljesen passzol a mostani helyzethez, de ebből levonható egy következtetés. A lidércek megeszik a lelkeket, a shinigamik pedig megtisztítják őket. A Seireiteibe átkerülő plusokból potenciális halálistenek lehetnek, akik elhalálozásukkor visszatérnek a halandók közé. Ilyen egyszerű, körforgás.
Kezd megfájdulni a fejem ettől a sok tudományos maszlagtól, harcos vagyok, nem poéta az istenért! Ráadásul a faromat is elültem már, szóval könnyed mozdulattal pattanok fel ülőhelyemről és ide-oda kezdek sétálgatni két hatalmas könyvespolc között, ilyen módon mozgatva meg elgémberedett tagjaimat. Következő felvetésével már a háború felé tereli a szót, amely jól érezhetően elkerülhetetlen lesz. Azt mondják, akkor születtek nagy változások, ha harci helyzet állt fent. A béke csupán egy átmeneti állapot, nincs fejlődés, nincs semmi. A régi korok nagy találmányai is először harcászati céllal készültek, csak ezt követően gondoltak a további felhasználhatósági területekre. A jövő jelenleg elég ködös, képtelenség megjósolni mit hozz a holnap. Egy olyan ellenféllel állunk szemben, kinél eszesebbet keveset hordott a hátán a Föld és még a teljes hipnózis képességét is birtokolja. Nehéz csata lesz, az biztos, de nem megnyerhetetlen!
- A végzet elkerülhetetlen, egy mindent megváltoztató viszály többek között a Mi javunkat is szolgálná. – fejtem ki álláspontomat az üggyel kapcsolatban, míg hátamat az egyik közeli polcnak támasztom. – Persze rengeteg áldozat lenne, de melyik fejlődés nem követelt meg ilyesmit? Gondolatod helyes, ismerek néhány Espadát és Ők sem szívlelik túlságosan Aizent. Ettől függetlenül nem hiszem, hogy hajlanának összefogásra, még meglátjuk, mit hoz számunkra az idő múlása. Másrészről nem értek Veled egyet… Kapitánynak lenni még mindig a legnagyobb megtiszteltetés, ezzel ismerik el erődet és képességeidet. Előbbi megjegyzésedet akár sértésnek is vehetném. Ám az végtelenül gyerekes lenne, igaz-e?
Hűvös mosolyom egyértelművé teszi, miszerint nem díjazom az Engem ért rágalmakat. Talán nem ilyen céllal mondta őket, azonban ha sértegetni próbál, nagyon megütheti a bokáját. Fogalma sem lehet róla, hogy milyen érzés Taichounak lenni, az nem csak egy cím. Vezetővé válni hatalmas felelősséggel jár, több ember élete fölött dönteni nem egy leányálom. Néha valóban elbizonytalanodom rátermettségemet illetően, viszont ilyenkor mindig eszembe jut Hanae, aki elég jónak tartott a posztra. Sajnálom, hogy nem tudtam beteljesíteni hozzám fűzött reményeit…
- Mindenképp sok reményt táplálok esélyeinkbe… - térek ki a válaszadás elől semlegesen, magam se tudom még igazán. – A Dárda darabjai csak együtt fejtik ki hatásukat, máskülönben csak széttörhetetlen ereklyék. Erejével kétségtelenül lezárhatnánk ezt az egész felhajtást, ám nem fogjuk megtenni. A hatalom megfertőzi az emberi szívet, sikerünk esetén isteneknek képzelnénk magunkat, s akkor nem lennénk jobbak, mint az, aki ellen most harcolunk. Saját erőnkkel kell diadalmaskodnunk, különben semmit nem ér a győzelem.
Véleményem kifejtése után ismét visszaülök kiindulási helyemre és a beszéd közben leégett cigarettavéget ismét elnyomom. Még lötyög némi tea a kanna alján, szóval azt kitöltöm magamnak, hisz’ a nagy ecsetelésben eléggé kiszáradt a szám. A gőzölgő ital felett hunyorogva emelem acélkék tekintetem az egykori nemesre, várva, hátha van még valami hozzáfűznivalója a beszélgetéshez.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Könyvtár Cl0te52100/65000Könyvtár 29y5sib  (52100/65000)

Könyvtár _
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár EmptyHétf. Okt. 25, 2010 5:45 am

//Azt hiszem beFészkelem magam, avagy Yuu, most jön a hidegzuhi!//

Elmondásaira már én is gondoltam. Így azért elszakítanám a lelkeket, és eltűntetném szépen lassan a két fajt. Hogyan is kéne megoldani ezeket jájj istenem. Le kéne mondanom erről az egészről. Fejemet fogva néztem magam elé. Mi is legyen most? Megcsóváltam a fejem, majd egy cigit vettem elő. Talán ez most majd segíteni fog hmm. Bevettem a számba, majd meggyújtottam a jó végét. Felizzott a kis cső vége, és máris nikotint szolgáltattam a szervezetemnek. Kifújtam a szürkés nehéz füstöt egy karika formájában, majd figyeltem, ahogy eloszlik a semmibe. Mint az álmaim.
- Akkor mit tegyek. Mi a helyes megfejtés a kérdéseimre? Nem akarom, hogy öldököljük egymást. Nem kell. Ha most megölnék egy arrancart, akkor az Soul Societyben ébredne? Nem igazán értem ezt az egészet. Ezek szerint... szinte semmilyen lehetőség nincs a békére, így az életem is felesleges. Hiszen, én ennek élek. Megtalálom a módját, de semmiképpen nem tehetem erőszakkal akkor. A Sors Dárdáját lehetne erre is használni, de nem használhatjuk fel semmire, hiszen nagy a csábítás. El kell pusztítani és kész. Hougyouku? Még ha Aizentől elveszem, mi a bizonyíték rá, hogy nem válok én is Aizenné. Ehhez többen kellünk. Esetleg egy a Daitenshihez hasonló szervezet. Demokráciával is meg lehet egyezni ilyenekben? Amíg egymás ellenségei vagyunk, addig semmiképpen. Szövetségben nehéz lenne élni, mert ez csak akkor jöhet szóba, ha valami ellen kell küzdeni. De mi ellen. Mi olyan hatalmas erő, ami még ezt a két csoportot is megrémiszti. Istenek? Azok ellen nem lehet harcolni. Ötletem sincs ki lenne a közös ellenség, hiszen, csak mi vagyunk. Emberek? Annak nincs értelme. Quincyk? Kihaltak. Esélytelen- vezettem le tanácstalanságomat. Szívtam még párat a cigarettámba, és egy kicsit csöndben maradtam. Leraktam a dohány rudacskát, és felálltam. Ismét a tekercsek felé mentem. Levettem egyet, ami úgy szimpatikusnak tűnt.
- Jutottál, már ezekkel valamire?- kérdésem egyértelmű volt, hiszen, semmit nem értettem belőle jó pár átolvasás után se. A képeket néztem igazából, aztán a tekercset távol tartva magamtól szívtam a cigimbe. Nehogy már kigyulladjon ez a laza papír. Egy jó adag tudás tűnne el pillanatok alatt, és ennek kimagyarázása semmiképpen nem lett volna most jóleső számomra. Egy öt perc után feladtam a dolgot, majd visszaraktam oda, ahonnan elvettem a tekercset. Lenne még azért pár témám.
- Te hogyan tanultad meg használni a Bankaiod? Én évtizedekig tanultam, és most is úgy érzem azután, hogy aktívan használom, hogy még nem használom. Különben is a kardod mindig is érdekelt. Egy hatalmas kőkard, aminek szerintem szinte semmi súlya nincsen, hisz olyan könnyedén forgatod. Paragon elve kicsit érdekesebb, de már arra is rengeteg időt fordítottam, hogy megértsem. A Zanpakutom állandóan ellenkezik velem, és ha valami felidegel könnyen megszakad a közöttünk lévő határ, és pár pillanatra mintha irányítaná az érzéseimet. Düh, és harag lép előtérbe. A reiatsum keveredik, és narancs színű... én ezt nevezem Sötét Dühnek. Csupán megváltozik az érzelmi rendszerem, és agresszívvá válok. Még ha lenne belőle bármilyen hasznom. Csak azért tűnök erősebbnek akkor, mert pazarlom az erőmet, és semmi megfontoltság sem marad. Ezt szerinted hogyan tűntethetem el? Hiszen a Bankai eléréséhez már legyőztem őt, vagyis kifejtettem feljebb valóságomat. Akkor ez most miért van?- bombáztam meg megint a hülyeségeimmel. Tény, hogy ha elborul az agyam, akkor nagyon elborul. És emlékszem minden tettemre. Azon az estén, mikor elhagytam Seireiteit, Paragon belevágta a szemembe a jelét, így kimutatva milyen is, amikor ő irányít. Ez teljesen abnormális! Én vagyok a Shinigami, ő pedig a zanpakutom. Ez mindenki másnál így működik, mégis hogy a francba van ekkora hatással rám Paragon. Erőszakos kurva!
~ Hallom ám!~ szólt közbe a megszólított xD
~ Leszarom!~ szúrtam hozzá lezárva a dolgot. A bankaiom jár a fejem mindig, amióta találkoztam Raiden Fuyuu Paragonnal. Annyira más, és azt mondta, hogy ő kéne, hogy legyen a bankaiom. De hogyan érhetem el. Talán ha megkérném Yuut, hogy tartsa kordában Paragont, míg én beszélgetek Raiden Fuyuu Paragonnal. Mindenesetre meghallgatom kérdésemre a hozzáfűzni valóját, majd én is mondok valamit.
- Segítenél? Annyi lenne a dolgod, hogy te harcolsz a Bankaiommal, míg én kommunikálok a belsőmmel. Már volt rá példa, csak nagy hirtelen nem tudom hogy kéne megfogni a kardom, és mivel te sokkal erősebb vagy nálam, így könnyűszerrel megállíthatsz... nem? Megmutatod merre van az edzőtér?- vázoltam fel a következendőkre a tervem.

Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Könyvtár Cl0te68000/100000Könyvtár 29y5sib  (68000/100000)

Könyvtár _
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár EmptyKedd Okt. 26, 2010 2:39 am

[Yuke beFészkeli magát, avagy hadd lássuk azt a zuhanyt!]


A lélekbontó megszerzésére magam is gondoltam, azonban még Én sem állok olyan szinten, amivel felvehetném a versenyt Aizen erejével. Talán néhány év múlva elérem azt a szintet, ám addig is csak egy nagyobb csoporttal lennénk képesek térdre kényszeríteni Las Noches új diktátorát. Fogalmunk sincs, milyen képessége van igazából annak a tárgynak, aminek vaizardságom köszönhetem, viszont ha képes eltörölni a határokat két faj között, akkor biztos nem lehet piskóta. Annyi éven keresztül rejtőzött, lappangott az Emberek világában és csak egyetlen balszerencsés döntés kellett ahhoz, hogy minden a feje tetejére álljon. A régi kapitányok is túl gyengék voltak, legalábbis ezt a következtetést tudom levonni, hiszen egy sem volt képes megállítani az áruló triumvirátust. Az igazat megvallva ezen már meg se kéne lepődnöm, mert szerény személyem dezertálását se tudták megakadályozni, pedig egyedül voltam és Urahara senkaián kívül semmilyen segítséget nem kaptam. Remélem, egyszer majd megértik mit miért tettem és nem fognak Rám neheztelni az Elmúlás hegyén történt… khm… félreértés miatt. Yukezo dilemmája elgondolkodtat, egyelőre nem tudok elképzelni egyetlen olyan fenyegető fajt sem, ami miatt az arrancarok és a shinigamik összefognának. Részemről semmi problémám nincs a lyukas hasú népséggel, kivéve az agyatlan zabagépeiket, amelyeknek annyi eszük sincs, mint egy marék lepkének. Amint legalább egy kis intelligenciát fel tudnak mutatni, már rögtön lehet tárgyalni Velük, ámbátor legtöbbször az agresszív véleménycsere a meghatározó. Ezen nincs mit csodálni, hisz’ ősellenségek vagyunk vagy mifene. Túlságosan elmérgesedett a helyzet az évek során, talán csak egy hatalmas csapás változtathatná meg ezt az egészet, ami mindenkire nagy kihatással lenne.
- Felesleges most azon agyalnunk, hogy kik lesznek a következő ellenfeleink, ha ennek az egésznek vége lesz. – fejtem ki véleményem ez ügyben, mialatt egy újabb cigarettát tolok a számba. – Nem hiszek az istenekben, legalábbis a normális értelemben biztosan nem. Te is, Én is természetfeletti lényekként lehetnénk definiálva, holott semmivel sem vagyunk feljebbvalók az egyszerű halandóknál. Ahogy már említettem korábban, néhány évet emberként is eltöltöttem a Földön, most mégis az egyik leghatalmasabb harcosként tartanak számon. Nem tudok biztosat mondani, azonban az egyszerűbb lidércek lélekölővel történő elpusztítása után bizonyosan lélekként ébrednek, de nem ástam túlságosan mélyre ebben a témában, így nem tudok nyilatkozni a Hōgyoku-val kezeltekről. Ellenben az alapelvnek elvileg ugyanannak kell lennie.
Monológom közepette társam feláll, azután a tekercsek irányába sétál és nézegetni kezdi egyiket-másikat. Rosszalló pillantással veszem tudomásul, miszerint a bagóját nem oltotta meg, esküszöm levágom valamijét, ha felgyújtja itt Nekem a könyvtárat. Kérdésére egy magabiztos bólintással válaszolok, azonban nem kívánom bővebben kifejteni a dolgot, egyelőre csak a hely történetét, valamint a főhadiszállást védelmező energiamező mibenlétét derítettem fel, az utóbbit pedig szerencsésebbnek érzem megtartani magamnak, habár bármilyen módosítást csak a tulajdonos tud elvégezni, ahhoz pedig először meg kell ölni az előző gazdát, hogy átadható legyen eme cím. A beszélgetés fonala ezt követően a Bankai felé terelődik, ami régi emlékeket idéz fel bennem. Mióta csak megismertem Zanpakutoum Shikai alakját, minden erőmmel a fejlődésen voltam. Máig pozitív emlékként gondolok vissza Dotonryuu legyőzéséhre, annál könnyebb összecsapásra nemigen emlékszek az utóbbi időkben. Kétségtelenül nagy szerepet játszott benne az a hirtelen erőnövekedés, ami a lidércerők megkaparintásával járt, de alaptalanul nem lettem volna képes elérni azt a szintet. Lélekölőm szelleme igazából nem is küzdött teljes erőbedobással, úgy gondolta, már így is eleget csatáztam ahhoz, hogy kiérdemeljem. Ettől függetlenül egyáltalán nem kímélt, ha jól emlékszem még most is megvan az a heg, amit tüskés farkával való találkozás alkalmával szereztem. A kölcsönös tisztelet nagyon fontos, kettőnk között pediglen tökéletes az összhang. Töprengő arckifejezést vágva hallgatom a Villámvándor fejtegetését, s csak sajnálni tudom, amiért ilyen engedetlen fegyverrel áldotta meg a Sors. Szerény személyem is találkozott már Paragonnal, azonban akkor könnyedén felülkerekedtem mindkettőjükön.
- Megszámlálhatatlan órányi edzéssel, valamint némi külső segítséggel. – kezdek bele a mesélésbe, amint ismét helyet foglalt. – Kisuke-san technikáját használtam, amivel három nap leforgása alatt el lehet sajátítani a Bankait. Természetesen, ha nincs meg hozzá a kellő erőd, képtelen leszel legyőzni lelked másik részét, s elbuksz. Részemről ez elég könnyen ment, azért százhúsz évig gyakoroltam szinte megszállottan, aminek jól látható eredménye lett. Néhány hónappal kapitányi kinevezésem előtt jártam sikerrel, már csak ez hiányzott előrelépésemhez a ranglétrán. Véleményem szerint túlságosan labilis vagy, az együttműködésre kellene törekedned, nem pedig arra, hogy Zanpakutoud behódoljon Neked. Biztosan ez frusztrálja, s ezért nem tudod minden alkalommal kellően kihasználni a benned rejlő lehetőségeket.
Kérése megfontolandó, amúgy is régen volt már részem egy jó kis csetepatéban, lassan belefulladok a sok tekercsbe és papiruszba. Keresve se találhatott volna jobb edzőpartnert, szóval némi gondolkodást követően egy bólintással beleegyezem a dologba. Gyorsan kihörpintem az utolsó korty teát a poharamból, majd miután elnyomta az időközben leégett csikkem és minden elpakoltam, nincs más hátra, minthogy mutassam az utat az edzőtér felé. A legalsó szinten kapott helyet, ami szerintem elég kedvezőtlen terület, mivel egy normál épület esetében a talapzat megsérülésével az egész építmény összeomolhat. Szerencsére ennél azért erősebb a Fészek, így nincs miért aggódnom. Könnyed mozdulattal lépek be a dojoba, azután máris bemelegítésbe kezdek, mivel a sok ülésben nagyon elgémberedtek a tagjaim. Miután ezzel is megvagyok, katanámat lassú mozdulattal húzom elő, ezt követően pedig egy szempillantás alatt a terem közepén termek, hála villámtáncomnak. Laza kezdőállást veszek fel, kardomat féloldalasan magam előtt tartva, ezután várom, miképp is kezdjük el Yuke rögtönzött traccspartiját lelkének egy darabjával.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Könyvtár Cl0te68000/100000Könyvtár 29y5sib  (68000/100000)

Könyvtár _
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár EmptySzer. Nov. 09, 2011 5:39 am

<< Előzmények
[Ködös jövendő]

Egy pislogásnyi idő alatt materializálódunk ismét, feltehetőleg zárt területen, mivel immáron nem érzem az esőcseppek hideg érintését a testemen. Acélkék íriszeimet felvillantva megbizonyosodom róla, hogy a Fészek tanácstermébe érkeztünk, mint ahogy az előzőleg meg lett beszélve. Szótlanul Hitominak és Yukezonak, miszerint foglaljanak helyet, amíg jómagam Shizunet támogatva kioldalozok a helyiségből. Vaizardságából kiindulva túlzottan nem aggódom a testi épsége miatt, különleges regenerációja miatt rövid időn belül képes lesz majd felépülni. Természetesen visszatérve a raktárba meg fogom kérni Hacchit egy kis elsősegélynyújtásra, viszont egyelőre meg kell elégednie egy kissé kényelmetlen ággyal a lakószobák egyikében. A visszafelé úton halántékomat dörzsölgetve próbálom felfrissíteni elnehezült szellemem, úgy érzem, mintha már napok óta egy pillanatra sem hunytam volna le a szemem. Egyáltalán nem a legjobb módon alakultak a dolgok, tökéletes kudarcként könyvelhetem el a visszatérésről szőtt terveket. Ennyi évnyi harc és rengeteg szörnyűség láttán még mindig valószínűtlenül naiv módon alapoztam már nem is az emberi jóindulatra, hanem a hála érzésére. Hányszor feltételezzük a legjobbakat és bukunk el csúfosan, amíg végre megtanuljuk a leckét? Részemről a mai napon telt be a pohár, innentől nincs lejjebb. Csalódottságom persze csak másodlagos egy másik érzés mellett, amit szerelmem és fiaim hiánya kelt bennem. Soul Societyben nem féltem Őket, Chiyo-chan a 4. osztag kapitányaként a város hősének nevezhető, hisz’ ugyanolyan bátran küzdött, mint bármelyik kizárólagosan erre kiképzett taichou. S lényegében a sebesültek gyógyításánál nincs is fontosabb feladat, nélküle minden kétséget kizáróan hatványozottan többen estek volna el.
Halk sóhaj kíséretében érintem meg ujjaim hegyével menet közben a sötét márványfalat oldalamon, muszáj vagyok valamilyen szinten elfoglalni magam, mielőtt még beleörülnék a történtekbe. Vágyakozóan keresek valamiféle kiállót vagy repedést a kőzeten, hiába tudom pontosan, hogy egyetlen ilyen sem található a főhadiszállás területén. Tökéletes, nem olyan, mint az életem mostanában. Már csak pár lépés választ el a terem bejáratától, amikor eddig ismeretlen előérzet csap meg. Szinte lehetetlennek tűnik, ám mégis támadás ért Minket! Megtorpanva kezdek összpontosításba, elmém egyik hátsó zugában felsejlik előttem az épület tervrajza, amin fényes pontok jelzik az ittlévő tagokat. Értetlenül kell konstatálnom, hogy senki sincs itt Rajtunk kívül. Ettől függetlenül az árny jelenléte bizonyos, de számomra ismeretlen módon ki tudta játszani az érzékelőket, valamint az éberségünket is. Minél hamarabb ki kell ürítenem a bunkert és egyedül utánajárni az ártó szándék mibenlétének. Elhatározásomat sietve szeretném átvinni a gyakorlatba, viszont mielőtt akár egy lépést is tehetnék, valószínűtlenül nagy erő vág mellkason, amitől hátratántorodom. Meglepetten terjesztem ki ismét érzékeimet, ám semmi különös nem vonja magára a figyelmem. A helyzet majdhogynem több, mint nevetséges, emlékeim szerint semmilyen elmezavaró technikát nem kaptam el, ámbátor az ételbe ettől függetlenül belekeverhettek valamit. El tudom tüntetni a szervezetemből, de ehhez egy nagyobb adag lélekenergiát kell felszabadítani, ami közömbösíti a méreg esetleges hatásait. Mivel a napokig tartó raboskodás a Senzakyuuban teljesen lemerített, ezért a medálból szeretnék némi reiatsut szerezni, lévén a tárolót nem tudhatta senki megbuherálni az Engem fogságba ejtő tisztek közül.
- Mi a…?! – teszem fel a kérdést motyogva, miután a megszokotthoz híven elkezdem a rituálét. Egyelőre semmi nem történik, ami némileg zavarba ejtően hat, hiszen alig tíz perccel ezelőtt még használtam. Váratlanul elképzelhetetlen mennyiségű energia szabadul fel, aminek nagysága szerénységemet is térdre kényszeríti. Kevés alkalommal kerültem olyan szituációba, ahol vissza kellett töltenem tartalékaimat, ennek megfelelően igencsak nagy mennyiség maradt benne. Fogalmam sincs mi lett az ékszerrel, azonban minden kétséget kizáróan csak rosszat jelenthet. Ingerülten próbálom meg letépni a nyakamból, de érthetetlen módon nem járok sikerrel. Hirtelen mindent elsöprő robbanás középpontjában találom magam, amibe beleremeg a Fészek alapzata is, s a falak is meggörbülnek belé. Artikulálatlan ordítás szakad fel mellkasomból, mialatt szememből, valamint a mellkasomon függő opálból aranyszínű fény csap ki. Amilyen gyorsan elkezdődik a jelenség, olyan gyorsan véget is ér. Vér fémes ízét érzem a számban, miközben négykézláb támaszkodva kísérlem meg összeszedni meggyötört valómat. Remegő kézzel nyúlok látószerveim irányába és megilletődve kell tapasztalnom, hogy arcomat is a fentebb említett nedv mocskolja be, véres könnyek ezek. Kezdeti rémületem sebesen száll tova, ennyitől azért nem fogok a gatyámba piszkítani. Beletelik némi időbe, ám végül sikeresen feltápászkodom és a tanácsterem ajtajához botorkálok.
- Baj van… - szólalok meg elhaló hangon, miután beléptem a terembe. Fehér, vörös cseppektől elcsúfított ruházatom felsőrészét széthúzva mutatom meg, mire is gondolok pontosan. A drágakő, amely korábban a láncon függött most a szegycsontomba ágyazódva izzik földöntúli fénnyel. Hm, szerintem ez nem természetes…


A hozzászólást Sierashi Yuusuke összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Nov. 13, 2011 7:20 am-kor.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Könyvtár Cl0te52100/65000Könyvtár 29y5sib  (52100/65000)

Könyvtár _
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár EmptySzer. Nov. 09, 2011 9:26 am

//Ködös jövendő//


Amint hazateleportáltunk a Fészekbe hullafáradtan Yuu megkért minket, hogy a tanácsteremben várjuk vissza őt. Leültem Yuu székének bal oldalára, ahol a megszokott helyem volt. A „második jobb kéz” helye, nem éppen megtisztelő ugyan, de eljutottam eddig is. Meg hát Hitominak hagytam a jobb oldalt. Vezérünk a tenshimet kísérgette a szobájába, ami az én régi szobám volt ugyan, de kényelmes. Ujjammal a márványasztalt simogattam. Kitettem a kardomat az asztalra, és várakoztam. Hitomihoz egy szót sem szóltam, pedig már jól esett volna vele is beszélni egy jót. Sokkal inkább az elmúlt események kavargatták gondolataimat. Ahogy ismertem Hitomit, szerintem ő is inkább feldolgozó folyamatban volt. Mindkét karommal az asztalon könyökölve a fejemet fogtam a hajamat felgyűrve. Másra sem voltam kíváncsi, mint hogy Yuu mit tervez velünk. A Gotei 13 az ellenségünk? Nem erre esküdtem fel. Azzal léptem be a Daitenshibe, hogy a világot és Soul Societyt akarjuk megmenteni. Soul Society kiesett ezáltal. Csak azért, mert Yuunak ezek az önös érdekei. Aizen legyőzésére hajtottunk, megtörtént. A Sors Dárdáját akartuk megsemmisíteni, megtörtént. És most? Nem fogunk feloszlani, hiszen Yuu megkért, hogy keressek egy új tagot. A világ mindig is veszélyben lesz úgy hírlik, de most kitől? Aizen... elbuktál. Lehunytam a szemem, utána egy furcsa érzés környékezett meg. Baj. Valamiért mindig éreztem a baljóslatú szeleket, és most pont egy ilyen kapott el. Nem olyan soká, az életem ismét veszélyben lesz. Abbahagytam a fejem fogását és Paragon tsukáját simogattam ujjaimmal. Egy mély sóhajt engedtem meg magamnak. Aztán rosszalló kuvik lelkemnek egy hatalmas robaj adott igazat. Olyan hangja volt, mintha ránk akarna dőlni a Fészek. Már nyúltam is reflexből Paragonhoz, ami átváltozott Shikai formába. Teleportálni akartam Hitomival együtt, de mielőtt még a lányhoz nyúltam volna, lenyugodtak a dolgok. Yuu reiatsujának szele eljutott hozzám is. Zanpakutoum visszaváltozott, amint veszélyérzetem is alább hagyott. Viszont sokkal jobban érdekelt, hogy mi is következik most. Yuu épségéért aggódtam. Hitomira néztem, majd elindultam a tanácsterem ajtaja felé, mikor is megjelent vezérünk az ajtóban, eléggé viharcsapzottan. Elkerekedett szemekkel néztem hogy is nézett ki. Kimonoja széttépve, a textil vörös vértől volt ázva. Aztán széthúzva felsőjét megmutatta mi is történt. Az opál, amit a nyakékünk tartalmaz, most bele volt olvadva a testébe. Lefagyva álltam ott egy darabig, majd saját nyakékemhez nyúltam. Nem mozdult. Mintha rám ragasztották volna. Hitomira pillantottam, aki szerintem a hasonlót fogja tartalmazni, amint megpróbálja elmozdítani az ékkövet.
- Mi a franc történt?!- szólaltam meg végül, majd erősebben álltam neki a nyakéknek, majd egy reiatsu löketet készítettem elő, mikor valami felötlött bennem. Egy mondat villant be a gondolataimba, megállítva cselekedetemet. „ A helyedben én nem tenném”. A józan ész azt diktálta, hogy nem kéne piszkálni a tárgyat. Yuusukére néztem, majd felkaptam a kardomat, és intettem, hogy kövessenek. Egyenest egy új emeletet vettem célba. A könyvtárat. Rengeteget vagyok amúgy a könyvtárban, így már úgy lépek be a papírok által illatosított helyiségbe, mintha egy teázóba ülnék be. A tekercseket villámgyorsan kutattam át. Általában rengeteg érdekes dolgot tudtam meg a Sors Dárdájáról, és azokról, akik azt készítették. Az Ősökről. Nem mondta még Yuu sosem, hogy honnan vannak ezek az ékkövek. A mindenható Ősök mindig is beleavatkoztak az ókori emberek világába. Utána a modernizáció folyamatát kihagyták valamiért. Már azt is megtudtam, hogy a Végzet Völgye hogyan és miképpen eredeztethető. Még azt a nyelvet is sikerült megtanulnom, amin a tekercsek legjava van, így azokat is olvasni tudtam. De ez a medál sehol sem volt, csak mintha lett volna valami olyan, hogy az Ősök az erejük egy részét a testükön kívül tárolták. És végülis... mi is ezt tesszük ezzel a medállal. De olyanra még csak egy betűt sem használtak fel, hogy ez tároló ellenük fordult volna. Nem tudtam, hogy ez most baj, vagy előny. Hogy annyit használtuk, hogy belénk olvad a kő... bár Yuu nem használja annyit. És rám miért csak tapadt? Hiszen én sokkal többet használom a követ. Rengeteg történet. Mesék, legendák, eposzok. Nem tudni, hogy melyik igaz, és melyik kitaláció, de általában ha három helyen is utalva van egy eseményre, és időben is kábé helyt áll a dolog, akkor lehet sejteni, hogy valós háttérrel rendelkezik a történet. Kutatásaim nem hiába valóak, találtam egy viszonylag egyértelmű utalást a medálra.
- Figyeljetek csak! Itt írnak egy háborúról, amit egy ember vívott meg egy hadsereg ellen. Azt írja szó szerint „Ereje sosem fogyott meg, mindig új erővel támadott”. Ez még magában kevés, de néhány sorral lejjebb azt írja „Újra és újra erőt merített pontpontpont-jából” Itt maszatos, nem tudom kiolvasni. Ez lehet egy olyan tárgy, ami számára eszmei értékű, mondjuk az urának a jelképe, de lehet egy fizikai tárgy is, lásd a medálunk. Szerintetek?- mutattam meg nekik halvány fényben az írást, közben ujjammal követve a felolvasást. Azért hallhatták, hogy a nyelv még nem az erősségem.

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Könyvtár _
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár Empty

Vissza az elejére Go down
 

Könyvtár

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Karakura Town :: Kohrihebi no Su - A jégkigyó fészke-