-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Könyvtár

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Sakai Hitomi
Daitenshi
Daitenshi
Sakai Hitomi

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 242
Age : 34
Tartózkodási hely : Karakura, Tokió, vagy ahová Yuu-chan rángat
Registration date : 2010. Mar. 02.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: A Daitenshi és a Raion tagja
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Könyvtár - Page 2 Cl0te33500/40000Könyvtár - Page 2 29y5sib  (33500/40000)

Könyvtár - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 2 EmptyHétf. Nov. 14, 2011 10:00 am

~ Ködös jövendő ~


Bár visszatértünk a Fészekbe, megmaradtam szótlanul. Komor arccal ültem le a tanácsteremben és lábamat keresztbe téve habozás nélkül hozzáfogtam epres édességrúdjaim módszeres elpusztításának. Ideges voltam, vagyis talán inkább feszült. Tudtam, hogy számomra kockázatos lesz ez a kis kaland, de bíztam benne, hogy elég gyorsak leszünk ahhoz, hogy ne találkozzak a nővéremmel. Hát nem jött össze... Így, hogy szemtől-szemben találkoztunk, sokkal nehezebb volt feldolgozni az egészet, mintha csupán abban a tudatban éltem volna, hogy majd megtudja valamikor, hogy én is ott voltam. Haragudtam Yuu-chanra, ez az egész az ő felelőtlenségéből fakad. Ha csak egy kicsit is körültekintőbb lett volna, és nem bízik meg vakon abban, hogy az áruló shinigamik elleni segítsége elegendő lesz ahhoz, hogy majd megbocsássák a bűneit, akkor mindezt elkerülhettük volna. A Soul Society-béli törvényekről szinte semmit sem tudok, de az emberi bíróságok sem felejtik el a bűnözőnek a tettét csak azért, mert megbánást mutat, vagy jót cselekszik. Csupán enyhítik a büntetést. Ennyi esze kellett volna hogy legyen ennek a fafejűnek, mielőtt visszamegy Fészpalm Reménykedtem benne, hogy Kotomit nem rázta meg nagyon, amit tettem, tudom hogy az ő szemében én még az a kislány vagyok, aki a légynek sem tudna ártani. Ó, ha tudná... Talán ideje lenne neki elmondanom a titkomat, még ha ezzel örökre meg is utáltatom magam vele. Jobb lenne tiszta vizet önteni a pohárba, hogy megérthesse, miért is segítek egy Yuu-chan kaliberű embernek vaizardnak. Más kérdés, hogy most egy darabig egészen biztosan nem fogunk tudni találkozni, hiszen minden bizonnyal most engem is bűnösként kezelnek odaát, amiért egy árulónak segédkeztem, ő pedig a Gotei 13 tagjaként köteles lenne ellenlépéseket foganatosítani ellenem. Nem tudná megtenni nyilvánvalóan, ahogy én sem tudnék ártani neki. De nem fogja kockáztatni a találkozást, azzal a nyomomra vezetheti a shinigami társait. Márpedig tudom jól, hogy mennyire semmibe veszik egyes halálistenek azokat, akiket meg kellene védeniük, túl arrogánsak. Azonban azzal így sem értettem egyet, hogy ellenségünkként kezeljük a Gotei 13-at, ennek semmi értelme nem lenne. Remélem ezt az ostoba kijelentését utólag vissza fogja vonni.
Gyakorlatilag néhány perc múlva már dobhattam is el a dobozt, amiben a pocky volt. Nagyot sóhajtottam, még magam sem voltam biztos benne, hogy mennyivel kellene óvatosabbnak lennem most. Yuke-chan szótlansága kicsit meglepett, de talán csak látja, hogy nem ildomos most hozzám szólni... vagy esetleg szimplán aggódik Shizune-chanért. Szinte biztos vagyok benne, hogy egy teljes erejű rúgást kapott e Kotomitól, elismerésre méltó a lány keménysége. Ha engem találna el ilyesmi, talán túl sem élném, ahhoz túl törékeny a testem. A váratlanul felszabaduló lélekenergia és a Fészekbe beleremegő robbanás hatására azonban már felpattantam, kezemben pedig szikrák kezdtek játszani. Rátaláltak volna a megtalálhatatlannak hitt búvóhelyünkre? Értetlenül néztem össze Yuke-channal, és pattanásig feszülő idegekkel próbáltam valami nyomot találni érzékeim kiterjesztésével. De csak Yuu-chan lélekenergiáját érzékeltem, ahogy közeledik felénk.
Nem tudtam mire vélni a látványt, ahogy belépett. Nem volt semmi jele annak, hogy támadás érte volna a helyet, a vaizard mégis sérültnek és megviseltnek tűnt. Gondoltam, ennyire csak nem vesztette el az eszét, hogy saját magában tegyen kárt, és néhány pillanaton belül fény is derült arra, hogy minek köszönheti a vért a ruháján. Reflexszerűen nyúltam a saját medálomhoz, de az nem épült be a mellkasomba szerencsére, ellenben képtelen voltam megmozdítani. Jobbnak láttam nem erőlködni, hátha az indítja be a folyamatot, ha megpróbálják levenni.
- Mattaku -.-" Részletesen meséld el, hogy mit csináltál, ne csak nagy vonalakban, ha lehet >.>\"
Egészítettem ki a shinigami kérdését. Valami nem stimmelt, és ha lehet, szerettem volna elkerülni azt a sorsot, ami a mesteremet sújtotta. Sőt, ha lehetséges, ettől a bigyótól is szerettem volna mihamarabb megszabadulni, veszélyesnek tűnt. Annyira nem fontos számomra a létezése, elvétve fordultam csak segítségért a benne tárolt energiához.
- Itt az ideje hogy elmeséld, hol tettél szert ezekre a medálokra. Már korábban is meg kellett volna kérdeznem...
Utóbbi mondatot már inkább csak magamnak jegyeztem meg, de most már késő, bele kell törődnöm, hogy olyan ajándékot kaptam a férfitól, ami lehet, hogy fog még nekem problémát okozni. Yuke-chan ötletére a könyvtárba vonultunk, hátha találunk valami feljegyzést a medálról. A tekercsek nyelvét megtanultam, néhányat át is tanulmányoztam, de erre utaló papiruszra nem akadtam még rá, igaz az ott lévő írásoknak csupán a töredékét láttam csupán. Amíg a férfi keresgélt, én jobbára a beágyazódott, izzó követ vizsgáltam: megérintettem, gyenge reiatsut próbáltam belé vezetni, a körülötte lévő bőrt néztem meg alaposan, ilyesmik. Azonban a mozdulataimból talán Yuu-chan számára is érezhető volt, hogy kissé távolságtartóan viselkedtem vele szemben, egyfajta feszültség pattogott köztem és közte. És itt most nem az ujjamból kiáramló apró szikrákra gondoltam.
- "A bosszú nem old meg semmit. Elindulsz egy úton, ami csak a sötétségbe vezet. Azt hiszed, elérted a célod, pedig a kis hadjáratodnak köszönhetően pont olyanná válsz, mint akik ellen annyira küzdesz." Emlékszel? Szó szerint ezt mondtad nekem, amikor először találkoztunk. Ha a Gotei 13 ellen fordulsz most, akkor ugyanabba a hibába fogsz beleesni, amibe annak idején én is. Ne hagyd, hogy elvakítsanak az érzelmeid. Én nem tanultam a szavaidból, a következménye pedig ez lett.
Mutattam rá a még mindig jól látható forradásra, ami a jobb alkarom belső felén húzódott végig. Örökké ott fog maradni emlékeztetőnek arra, hogy mit is tettem rosszul, és hogy miért is kell vezekelnem majd egész életem folyamán. Őszintén reméltem, hogy a férfi van annyira okos, hogy tanuljon a példámból, és ne úgy ébredjen rá a hibájára, mint én.
- Nehogy azzal gyere, hogy a te okod más, mert nem igaz. De annyit előrebocsátok, hogy ha Soul Society ellen fogsz vonulni, abban ne számíts az én segítségemre. Ahogy most azt is kijelentem, hogy nem fogok több szívességet megtenni neked, most jött el az a pont, amikor úgy érzem kvittek vagyunk.
Jelentettem ki halk, nyugodt hangon. Az események fényében itt volt az ideje, hogy függetlenítsem magam Yuu-chantól, mielőtt még nagyobb bajba kever engem. Azt hiszem eleget tettem neki azért cserébe, hogy kirántott a gödörből. Persze ha a világ megmentéséről van szó, abban továbbra is a rendelkezésére fogok állni, mint a Daitenshi erre felesküdött tagja. De a Gotei 13-tól nem kell megmenteni a világot.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Könyvtár - Page 2 Cl0te68000/100000Könyvtár - Page 2 29y5sib  (68000/100000)

Könyvtár - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 2 EmptyCsüt. Nov. 17, 2011 2:18 am

[Ködös jövendő]

Kábán, szinte az eszméletvesztés szélén botladozva húzódok beljebb a terembe, erőtlen lökéssel kísérelve meg bezárni a mögöttem lévő hatalmas ajtót. Természetesen ez nem sikerül, ennek megfelelően a helyiség falain, szédítő magasságban pihenő vízköpők egyikét utasítom a feladatra. Különös módon rövidesen mégsem érzem már a korábbi fájdalmat, csupán a zavaró gyengeség az, amit negatív tényezőként meg tudnék említeni. Lehunyt szemmel próbálom a megszokott ritmusra visszaállítani kalapáló szívem, miközben balom ujjainak végére kevés lélekenergiát összpontosítok, majd a gyomrom felett egy csavaró mozdulatot teszek. Mivel a Seireiteibe való visszatérés kudarcba fulladt, így már semmi értelme nincs lepecsételve tartani lelkem hollow-részét, mely egyébként legnagyobb problémáim egyik forrása. Feltehetőleg ezen mozdulatsor némileg elhamarkodottnak tűnhet, ám mivel semmi nem történik, ezért pillanatnyi aggodalmam is tovaszáll. Homlokomat ráncolva kell konstatálnom, miszerint bár fizikai teljesítőképességem jelenleg a minimális felé tendál, reiatsum ugyanolyan hatalmas maradt, mint amilyen volt. Gondolataim közepette futó pillantást vetek társaimra, aminek következményeként bennragad a szó, amivel a kialakult szituációt magyarázni akartam volna. Eddig sosem tapasztalt kétséget látok íriszeikben, feltehetőleg nem hisznek döntéseim helyességében. A megvilágosodás érzése bármilyen sérülésnél fájdalmasabban markol bensőmbe, de leküzdve keserűségemet mégis megpróbálom összeszedni emlékképeimet az elmúlt néhány perc eseményeiről. Jól mondta a Zöldfülű, egyikük sem érti meg, hogy mi is történt valójában. Nem fogok mentegetőzni és egyetlen kimondott szót sem fogok visszavonni. Döntésem megmásíthatatlan, végleges.
- Olyat biztos nem tettem, ami eltért volna a megszokottól… - szólalok meg rekedten, megpróbálva figyelmen kívül hagyni a nő megrovó stílusát. – Napokig erőmtől megfosztva tartottak, kezdtem elfonnyadni, mint egy sötét szobában tartott növény. Fel akartam kissé frissíteni magam, amikor a medál hirtelen felizzott és visszanyomta a testembe az összes eltárolt energiát. Lévén már nem voltam lekorlátozva, ennélfogva a szervezetem kilökte a felesleget, valószínűleg ezért történt az előbbi robbanás is. Mire ismét feleszméltem, az opál már beékelődött a mellkasomba. Valaki, valamikor módosított a nyakékeken!
Elsötétülő tekintettel juttok az előbbi következtetésre, majd ezt követően össznépi átvonulás kezdődik a könyvtár irányába, ahol Yukezo szeretne mutatni valamit kettőnknek. Sebesen forgó agytekervényekkel próbálok megoldást találni a láncok eltűntetésére, ám semmilyen használható kidou nem jut az eszembe. Bár némileg értek az Ősök mágiájához, hiszen a Fészek irányításához erre van szükség, viszont ez ösztönszerű, nem pedig tanult képesség. Kétlem, hogy a régi tekercsek között megtalálnánk a gyógyírt, ettől függetlenül mégis engedelmesen sorjázom be utolsóként az ősi papírosok tárolójába. Valóban, egészen idáig egyszer sem került szóba a Daitenshi-ékszerek származása, személyem pedig nem tartotta olyan fontos közleménynek ezt, amit mindenképp meg kell osztani mindenkivel. Alaposan megvizsgáltam, s egyetlen olyan utalást sem találtam rajta, amiből ártó szándék sugárzott volna. Annyira azért nem vagyok bolond, miszerint egy teljesen kipróbálatlan valamit sózzak a társaim nyakába, míg jómagam le nem teszteltem. Egyáltalán nem tűnt veszélyesnek és az elmúlt másfél év alatt tökéletesen működött, a megrendelés szerint képes volt eltárolni és vissza is adni az energiát. A kovácsmester állítása alapján ezeknek az idők végezetéig kellett volna szolgálniuk Minket, azonban az enyém jól láthatóan ellenem fordult. Még mindig némaságba burkolózva hallgatom meg Yuke fordítását egy régi hősről, ki látszólag végtelen hatalomnak parancsolt. Igazából sosem volt kétséges, hogy a tárolók olyan tudással készültek, amiről Nekünk fogalmunk se lehet. Elpusztíthatatlanság, csodás képességek, nem volt túlzottan nehéz párhuzamot vonni a Sors Dárdájával. Feltehetőleg a vének igencsak vonzódtak a különleges relikviákhoz, ezért csináltak ilyesmiket.
- Shala’zhar Kenshin hagyatéka nem csak a célból és a Kohrihebi no Su tulajdonjogából állt. – kezdek bele egy sóhajtással, miközben háttal az ajtófélfának dőlök. – A szívében rejtőző sötétség megőrjítette, így végeznem kellett Vele… Habár a Király szeme visszatért jogos tulajdonosához, lelkiismeretem nem engedett nyugodni. Visszatértem Soul Society azon részére, ahol egykor a próféták palotája magasodott.

~
Magas, szikár férfi lépdel könnyedén a harmatos fűvel borított tisztáson. Léptei nyugodtak, ám mozgása tétovának tűnik, mintha nem tudná, jó helyen jár-e. Hófehér haorijának hátán a Hachibantai jelképe díszeleg, tudatva mindenkivel, hogy eme ruhadarab viselője a Gotei Juusantai kötelékének kiemelt tiszteletnek örvendő tagja. Egy kapitány, a legjobbak egyike. Nos, igen… Egy külső szemlélő bizonyosan ezt a leírást adná Rólam, ha látna. Elégedettséget kellene éreznem, hisz’ elvégeztem a kiszabott feladatot és megtettem, amit a feljebbvalóim elvártak Tőlem. Kiiktattam a fenyegetőnek nyilvánított entitásokat, önös érzéseim ellenére is. A legjobb barátom letért az ösvényről, amit már réges régen kitűztünk magunk elé, szerelmem és az Én életemre tört, s ezért legyen bármennyire erős is a régi kapocs, választásom egyértelmű volt. Sebesen pörögnek lélektükreim előtt azon nap eseményei, fájón, mélyen beleégve elmémbe, ekképp téve árulásomat még kínzóbbá. Klasszisokkal képzettebb volt Nálam, ám a végén mégis csak Dotonryuu vitte be a halálos találatot. Fortuna kegyességének köszönhetem az életem, illetve a szemnek, ami visszaadta azt. Fürgén kalapáló szívvel haladok tovább előre, mintha ismét csak kisgyermek lennék, aki tilosban jár. Természetesen senkinek nem tartozok elszámolással útjaimat illetően, ámbátor hadnagyom bizonyára örömmel szimatolna utánam, hátha Rám tudja húzni a vizes lepedőt. Arcomon gunyoros mosoly fut át a gondolatra, szegény önérzetét nem múló sértettség piszkálja, amiért inkább Engem választottak taichounak, semmint Őt. Lássuk be, ennyi idő távlatából egyértelműen ez jobb döntés volt. Ugyanúgy megcsinálhatja a papírmunkát és végezheti az osztag ügyes-bajos ügyeit, mint eddig, csupán azzal a különbséggel, hogy a végső aláírásokkal szerénységem rendelkezik. Fárasztó is a munka, nemhiába pihenek napi tizennyolc órát.
Töprengésem közepette érkezem tehát meg egy romos épülethez, melynek oldalfalainak egyikén jól látható lyuk tátong, a hely, ahol kiutat vágtunk magunknak. Hm, a megállapítás nem teljesen helyes, mivel akkoriban éppen ájultan lógtam valamelyik bajtársam hátán. Az elmúlás semmivel össze nem keverhető bűze lengi körbe a területet, baljós gondolatokkal töltve meg bárki fejét, aki véletlenül erre keveredne. Fokozottan veszélyesnek bélyegezték ezt a körzetet, ettől eltekintve viszont nincs már itt semmi, ami ártalmas lenne. Hosszúra nyújtott villámtánc segítségével szökkenek az egyik stabilabbnak tűnő kőhalom tetejére, ahonnan jobban szemügyre vehetem a pusztítás mértékét. Kenshin halálával az építmény is megadta magát, eltemetve ezzel az ocsmány szörnyek hadát, amiket az őrült vaizard prófétaként aposztrofált. A gondolatmenet alapján persze egykori bajtársam lett az Isten, kinek akaratát ezek hirdették. Az eltulajdonított ereklyével nem tudom milyen céljai lettek volna, azonban a szerkezet működését ismerve biztosan vissza akart menni a múltba, s ott megtorolni az Őt ért sérelmeket. Csalódott hümmögések közepette rejtem kezeimet hakamám zsebeibe, majd egy újabb ugrással folytatom megkezdet sétámat. A megérkezéskor azonban valami reccsen a talpam alatt, az éles szilánkok pedig majdhogynem összekaszabolják a lábamat. Érdeklődve mozdulok arrébb, így jobban szemügyre vehetem az egyszerű maszkot, amikkel a gyilkos lények kíséreltek meg emberi kinézetet kölcsönözni maguknak. Elfeledett árnyak rohamoznak meg, de nem veszek róluk tudomást, elég volt azt a harcot egyszer megvívni. Lövésem sincs, miért jöttem ide valójában, ideje lesz visszaindulni, mielőtt még valakinek feltűnik az eltűnésem az osztagból. Már-már éppen elindulnék, amikor fémes csillanás vonja magára a figyelmem. Szinte rohanvást indulok meg abba az irányba, azonban a törmelék félredobálása után egy teljesen használhatatlan kardmarkolat kerül a szemem elé.
Nem tudom mire számítottam, talán egy utolsó üzenetre a síron túlról, ami leveszi a vállaimra rótt terheket? Gyermeki naivságom szinte gyomorszájon rúg, még a reiatsumra reagáló penge látványa sem tud már izgalommal eltölteni. Jó fegyver ez, ám lélekölőmmel nem versenyezhet. Lomha suhintással próbálom kitapasztalni a kard súlyozását, amikor váratlanul meghasad előttem a tér a vágás nyomvonalán. A Tiszta Lelkek Városán kívüli területeket már nem védi pajzs, ebből kifolyólag jelenhetnek meg efféle átjárók itt, mint ahogy a lidércek is átjutnak néha. Némi tétovázással fordulok körbe, de megerősítést hiába várok a halott környezettől. Talán veszélyes lehet a portál… Megacélozva eltökéltségemet mégis belépek, kapitány vagyok, nem félek semmitől!
- Áhh, Sierashi-sama! – köszönt egy halovány hang, miután ismét materializálódom egy műhelynek tűnő helyiségben. – A testvére már korábban ideszólt az érkezésével kapcsolatban, hogy van a jó öreg Kenshin-san? Ó, de mit is fecsegek, kérem bocsássa meg egy szenilis vénember zagyvaságait, gondolom siet… Mivel szolgálhatok?


~
- Az öreg készítette azokat a pallosokat, ahogy sok más remek ereklyét is. – teszem hozzá mintegy magyarázatként, visszaterelve a beszélgetés fonalát a jelenbe. – Minden előre meg volt tervezve. A Jégkígyó halála, a kiválasztottság továbbadása, minden-minden. Már akkor tudtam, miszerint egyedül nem megyek semmire. Az az összecsapás megmutatta a korlátaimat. Akartam egy szimbólumot, ami kellőképpen kifejezi eltökéltségemet, valamint azokét, akik talán csatlakoznak majd hozzám. Ekkor született meg a Daitenshi ötlete. Amik ezután történtek, azokkal tisztában vagytok…
Hosszúra nyúlt monológomat követően ismét csend telepszik a könyvtárra, hagyok időt mindenkinek megemészteni magában a hallottakat. Hamarosan Hitomi-chan sétál közelebb, ám egy újabb jobbegyenes helyett inkább a beágyazódott ékkövet kezdi el vizsgálgatni. Nem érzem úgy, mintha egy természetellenes anyag kapcsolódott volna hozzá a testemhez, holott kétségtelenül ez történt. A függőnek amúgy is volt egy megfoghatatlan tulajdonsága, mintha érzett volna. Talán legjobban a tumor kifejezés illene rá, lévén a szervezetemhez csatlakozó organikus valami. Ettől függetlenül túlzottan nem foglalkoztat már a jelenség, sokkalta inkább vonja magára figyelmem a mozdulatok kimértsége. Érdektelen maszkká keményedett vonásaimon semmi nem tükröződik vissza, nincs kedvem egyetlen rezdüléssel is elárulni, miszerint észrevettem a változást. Nem vagyok hajlandó tudomást venni erről, kapcsolatunkat azért ennél valamivel mélyebbnek érzem, feltehetőleg Chiyo-chan után az esper az, aki a legtöbbet tud Rólam. Ezért is esik olyan rosszul kioktatása, ami miatt a mellkasomban nyugvó harag ismét fellángol. Miért nem látja át a helyzetet?! Többet veszítettem, mint bármelyikük, miért Nekem kéne meghunyászkodnom?! Egyre növekvő indulattal seprem le magamról kezeit, azután megkerülöm az asztalt, ily’ módon alakítva ki a lehető legnagyobb távolságot kettőnk között.
- Ne adj olyan tanácsot, amit Te sem fogadtál meg! – szúrok oda fagyosan, midőn teljes magasságomban kihúzom magam. – Mind körözöttekké váltunk, Én pedig nem fogom hagyni, hogy levadásszanak Minket, mint valami vadállatokat! Az életünket kockáztattuk értük és ez a hála. Az ostoba feltételezéseket kérlek máskor hagyd el, természetesen eszemben sincs egy hadsereg ellen vonulni egyedül, sem Veletek karöltve. Ettől függetlenül tartom magam ahhoz, miszerint ellenségként kezelek minden olyan shinigamit, aki akár csak egy kicsit is fenyegetné a szövetség tagjait.
Nem vagyok már az a rémült ficsúr, aki alig két éve megrögzötten keresett társakat maga mellé a nagyobb jó védelmének érdekében. Felnőttem és a körülmények felnyitották a szemem. Egy olyan eszme után futottam, aminek létezésében szinte már senki nem hisz. Az Emberek Világa persze még mindig feltétlen védelmemet élvezi, az itt élő emberek nem tehetnek semmiről. Lövésem sincs milyen módon fajultak eddig a dolgok, viszont most ez van, Nekünk pedig alkalmazkodnunk kell, hacsak nem akarunk eltűnni a süllyesztőben. Aizen nem egy harmadrendű bugris volt, ahogy legyőzését követően a Negyvenhatok Tanácsa beállította, hanem az egyik legnagyobb csapás a dimenziók történelmében. Az igazat megvallva sokkalta nagyobb horderejűnek éreztem részvételünket a hamis Karakura feletti csatában, azonban feltehetőleg túlbecsültem mind a saját, mind az 5. osztag egykori vezetőjének szerepét. Most, hogy valaki már eltakarította a mocskot, a vezetőség learatja magának a babérokat egyedül is, s köszönik szépen! Lehet választani az ezerévnyi börtön vagy a halál közül!
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Könyvtár - Page 2 Cl0te52100/65000Könyvtár - Page 2 29y5sib  (52100/65000)

Könyvtár - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 2 EmptyPént. Nov. 18, 2011 10:56 am

//Ködös jövendő//

Hallgatva Hitomi, és Yuu-san vitáját, én csak csóválom a fejemet. Szegény ember. Most járt először Soul Societyben, nem csoda, hogy nem érti a helyzetet. A Gotei 13 egy igen érdekes képződmény. Egy ezer éves kommunizmus. Érdekes felállás amúgy nagyon. Mindenesetre többet nem találtam a tekercsekben, és mivel a hangulat, pattanásig feszült, így nem tudtam mit kezdeni magammal. Visszatettem a helyükre a levett iratokat, majd odasétáltam Hitomihoz.
- A bosszú nem old meg semmit Yuu, ebben igaza van Hitominak. Meg kell értened. De ez már nagyon nem bosszú kérdése. A Gotei 13 egy újításra váró rendszer, és míg nem újul, addig én nem hagyom, hogy ítélkezzenek bűneim felett. Az új rendszer majd látni fogja tetteink okát. Hitomi neked ezt kell belátnod. Hiába az intelligenciád olyan csúcs, én majdnem tízszer olyan idős vagyok, mint te. És én ezt mind Seireiteiben éltem le. Csak sajnálni tudom, a te, Yuu és az én helyzetemet, de nem kell ellene tenni semmit. Utána már tudunk mit tenni, és szerintem gondoljuk át mégegyszer az egészet, és döntsük el, hogy mit tegyünk. Én amellett adom le a voksom, hogy gondolkodás nélkül lemészároljam azt a Shinigamit, aki a testvériség tagjainak az épségét veszélyezteti. És nem csak a tenshimre gondolok, hanem rátok is. Akár képes vagyok akár nem, de megpróbálom megölni. Nem is beszélve arról, hogy nem kérdőjelezem meg Yuu döntéseit. Bár daitenshi rangú vagyok, én mégsem politizálok annyit, csupán elfogadom a küldetésünk következő feladatát. Legyen az bármi. Aizen is csupán egy bökkenő volt küldetésünkben. Egy elég nagy bökkenő... Najó. Én megyek megnézem a Fészket, nem sérült-e meg valami.- mondtam, és kiléptem a könyvtárból. Persze ez csak egy ürügy volt, hogy leléphessek onnan. Shizune miatt aggódtam nagyon. A második osztag hadnagya volt az, aki telibe kapta az oldalát. Régi szobámat kapta meg, én mégis az új szobám felé megyek. Nem csupán reflexből. Az új szobámból kipakoltam minden luxus cuccot, és átcipeltem Shizunéhoz. Mikor beléptem az ismerős helyiségbe, az asztalra ledobtam mindent. Párnát hoztam, takarót, lepedőt, meg ilyeneket, amik csak komfortosabbá tehetik Shizunénak az alvást, és a felépülést. Óvatosan emeltem meg a testét itt-ott, mikor alá tettem valamit. Odahúztam egy széket, és jobb kezemmel míg simogattam Shizune fejét, aggódó tekintet sugárzott az arcomról. Ha ébren lenne, ezt biztos nem engedné meg, de most nem volt, így nem törődtem ezzel. Biztos jól esik neki valahol. Eközben balom folyamatosan a mellkasomra ragadt medált simogatta. Nem mozdult. Még fájt is valahol, hogy rajtam volt. Abbahagytam tenshim pátyolgatását, majd jobb kezemmel immáron a szememet dörzsölgettem.
- És most mi lesz?- tettem fel halkan a kérdést, mintha a választ tanítványomtól várnám, bár tudtam, hogy tőle nem fogom megkapni. Hadd pihenjen. Már jó tizenöt perce leléptem a könyvtárból, így úgy láttam jónak, hogy jobb ha visszamegyek. Bár a többieknek biztos leesett, hogy Shizunál voltam. Mikor újra beléptem a tekercsekkel ellátott terembe, Yuura néztem.
- Minden rendben. Másrészről. Az a szenilis vénember... meg tudnánk látogatni? Ő biztos tudna valamit erről az egészről. Amúgy arra jutottam, hogy az a történet az eposzi csatáról, egy igaz történeten alapul, de mindegyik másra vezette hatalmának okát. Éppen mit akart a történet kiemelni. Valami azonos volt bennük. Kapta az eszközeit. Más hősök elkészítik a kardot, a páncélt, a morált adó kegytárgyukat, de ez az ember semmit sem csinált. Megkapta az eszközt a bosszúhoz, és bosszút állt. Nem is nevezhetjük igazán hősnek, mégis sok történet zengi dicshimnuszát. Az Ősökkel gyűlik meg mindig a legtöbb problémánk. Jó lenne, ha legalább találkoznánk már eggyel. Mondjuk lehet inkább ellenünk lennének, mint velünk. Az eposzok alapján megtudhatjuk, hogy az istenek nem mások, mint maguk az Ősök. Többjére. Akkor mégis mit akarnak tőlünk? Nincs céljuk, mégis lépten nyomon befolyásolják az emberiség történetét. Ki tudja? Talán a következő ellenségünk is egy ilyen kegyelt lesz, vagy egy csatlósa az Ősöknek, mint mondjuk Vendel, ki seggedbe menetet belever, nemes, de heves, cseppet merev szervvel. Razz Biztos emlékszünk még rá. - mondtam monoton hangon, ezzel is kiemelve komikusságát a dolgoknak. Jó lett volna, ha most nem egymást marnánk, hanem józanul gondolkodnánk. Ezért is hagytam őket magukra. Nem akartam a vitájukat végig várni, így tettem egy kört. Most meg már legyenek komolyak!

Vissza az elejére Go down
Sakai Hitomi
Daitenshi
Daitenshi
Sakai Hitomi

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 242
Age : 34
Tartózkodási hely : Karakura, Tokió, vagy ahová Yuu-chan rángat
Registration date : 2010. Mar. 02.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: A Daitenshi és a Raion tagja
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Könyvtár - Page 2 Cl0te33500/40000Könyvtár - Page 2 29y5sib  (33500/40000)

Könyvtár - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 2 EmptyHétf. Nov. 28, 2011 5:39 am

~ Ködös jövendő ~


Bár elég kacifántos választ kaptam a kérdésemre, azért a lényeget sikerült leszűrnöm. Szerettem volna azt hinni, hogy csak Yuu-chan nyakéke bolondult meg, de tekintve, hogy Yuke-chan és én sem tudtuk levenni azokat, így nyugodtan feltételezhettem az ellenkezőjét. Ha valami alantas, lappangó funkciója lépett működésbe, akkor kerülnünk kell a nagymértékű reiatsu-használatot. Ki tudja, talán nem csak beágyazódik, hanem további használat esetén más károkat is okozhat a szervezetünkben. Szinte reflexszerűen vettem le a legalacsonyabb fokozatra az erőszabályozó karkötőmet, hogy még csak véletlenül se szökhessen ki az életemhez szükségesnél több lélekenergia a szervezetemből. Már csak az a kérdés, hogy miért éppen most történt mindez, hogy mi válthatta ki. Yuu-channak le volt pecsételve a lélekenergiája napokig, ez lehetne magyarázat, de nekünk kettőnknek nem. Valami más áll a háttérben, valami olyasmi, amire információk hiányában nem tudtam rájönni. Időzítve volt talán, vagy a Sors Dárdájának energiája okozhatott a láncban valami mutációt?
- De mikor? Mióta nálam van a nyakék, senki sem férhetett hozzá. Szinte állandóan rajtam van, és amikor nincs, akkor is olyan helyen van, ahol szemmel tudom tartani.
Hitetlenkedtem egy sort a feltételezésre. Benne volt a pakliban ez is, de nem tudtam elképzelni, hogy mégis hogyan férhettek volna hozzá. Biztos vagyok benne, hogy nem csak én vigyázok úgy erre az ékszerre, mintha az életem függne tőle, az, hogy mindhármunkén módosítsanak anélkül, hogy észrevennénk... impossibru Neutral Ráadásul ki? Ha minden igaz, a technológia az Ősöké, rajtuk kívül nem hiszem, hogy értene hozzá bárki is, hogyan lehet megreparálni egy ilyen eszközt. Márpedig Ősökbe nem lehet belebotlani minden sarkon, a dárda keresése közben eggyel sem találkoztunk, pedig elég rendesen érintve voltak a témában.
Bár az eszközeim limitáltak voltak, úgy tűnt, hogy a medál mélyen beágyazódott Yuu-chan mellkasába, így anélkül nem lehetett erőszakkal kiszedni, hogy ne okozzunk neki súlyos sérülést. Talán nem is hagyná magát az ékkő, így nagyon magas kockázatot rejtett az eltávolítása. Más módszernek is kellett lennie, de anélkül, hogy ismerném a pontos folyamatot, esélyem sem volt arra, hogy kulcsot keressek a megfordításához. Már ha meg lehet fordítani. Magamat viszont eszem ágában sem volt feláldozni, Yuke-chanról nem is beszélve. Remélhetőleg a vaizard állapota nem fog súlyosbodni és a nyakék békén marad, de ha nem, és nem találunk addig más megoldást, akkor kénytelen leszek átélni azt, amit a férfi is átélt. Más kérdés, hogy akartam-e én még ilyen áldozatot hozni Yuu-chanért, amikor a felelőtlensége már nem egyszer sodort minket bajba szükségtelenül. Segítő kezet nyújtottam neki van amikor még kérés nélkül is, és már legalább féltucat alkalommal mentettem meg az életét. Bár ő is megtette ezt, most már úgy éreztem, hogy kvittek vagyunk.
- Talán ha gondolkodás nélkül megöljük az ellenünk forduló shinigamikat, az majd elősegíti ennek a bizonyos új rendszernek a létrejöttét? - lövelltem szúrós tekintetem Yukezo felé. - Éppen ellenkezőleg, ha így viselkedünk, csak bebizonyítjuk a Gotei 13-nak, hogy veszélyesek vagyunk rájuk. Ti szeretnétek, hogy egész életetekben bűnözőként kezeljenek titeket odaát? Még az esélyét is elveszítitek annak, hogy egyszer majd máshogy fognak nézni ránk, ha megöltök több tucat csupán a parancsát követő halálistent, csak mert megtehetitek, nincs az a rendszer, ami valaha megbocsátana! Mattaku -.-" Amúgy sem szabadna harcba bocsátkoznunk, amíg a nyakékeink rendellenesen viselkednek.
Próbáltam győzködni a két izomagyút arról, hogy ezúttal nem az erőszak a helyes megoldás, de volt egy olyan érzésem, hogy csupán falra hányt borsó lesz ez egész. Épp elég nagy slamasztikában voltunk, erre még súlyosbítani akarják a helyzetüket. Ennyire nem lehetnek ostobák, a francba is :/ A feszültség tapintható volt, Yuke távozásának pedig egyértelműen az volt az oka, hogy megengedje, bokszoljuk le egymás között ezt a nézeteltérést. Ő szó nélkül követi Yuu-chant, így ha a vaizard azt fogja mondani, hogy kerüljük a harcot, vagy hogy ugorjon ki az ablakon, meg fogja tenni. Én viszont szerettem volna beleverni egy kis észt a férfi fejébe :/
- Nézd, Yuu-chan, pontosan tudom, hogy mit érzel. Én már keresztül mentem azon az ösvényen, amire most ráléptél, és tapasztalatból mondom, hogy hiába tűnik könnyűnek, nem fogsz elégedettséget érezni, ha átsétálsz rajta. Arról nem is beszélve, ami a végén vár >.> Ha azért nem akarod megfogadni a tanácsomat, mert én sem fogadtam meg a tiédet annak idején, az... no comment. De legyen, mondok jobbat. Képzeld magad el úgy, hogy még mindig a Gotei 13 kapitánya vagy. Mit tennél, ha egy olyan szökött shinigami, mint amilyen te vagy, megölné a feleséged, a gyerekeidet? Mit éreznél? Érdekelne, hogy valójában nemes célokat követett az a halálisten, úgy gondolnál rá, mint valakire, aki megbocsátást érdemel? Ugye hogy nem? Én nem azt mondom, hogy ne védd meg magad vagy a testvériséget a halálistenektől, hanem azt, hogy erre van más módszer is azon kívül, hogy végzel azokkal, akik ellened fordultak.
Mondtam immár ismét nyugodt hangon az asztal túloldalára menekülő egykori kapitánynak. Ha mindennek ellenére is kitart emellett az idióta döntése mellett, akkor én már nem tudok mit tenni. Az én számból különösen hülyén hangzik ez, de ha egyszer odajutunk, akkor... akkor én könnyen lehet, hogy meg fogom védeni azt a shinigamit, akinek Yuu-chanék az életét fenyegetik. Ha ezt ő árulásként kezeli, hát tegye, nekem a lelkiismeretem többet ér. Yuke-chan visszaérkezéséig leültem az asztalhoz, és a szék háttámlájára támaszkodva kémleltem a plafont. Majd a vaizard megmondja, hogy mi a következő lépés a Daitenshi életében, ebben nekem nem volt beleszólásom.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Könyvtár - Page 2 Cl0te68000/100000Könyvtár - Page 2 29y5sib  (68000/100000)

Könyvtár - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 2 EmptySzer. Nov. 30, 2011 2:32 am

[Ködös jövendő]

Akaratlanul is megrökönyödött, száraz kacagás tör fel torkomból, azonban tekintetem elárulja, miszerint az öröm szikrája sincs most jelen bennem. Hitomi-channak tényleg lövése sincs a Seireiteiben folyó dolgokról, ezért gondolkodhat olyan abszurd ideán, mely szerint egyszer csak megbocsájtanak majd kettőnknek, mert az milyen jó! Nem túl nehéz levonni a következtetést a most történtekből, hiszen ha a segítségnyújtás ellenére is pár napon belül halálos ítéletet hoztak felettem, akkor ez egyértelműen elutasító válaszként értelmezhető. Yukezo durva kirohanásával ugyan nem értek teljesen egyet, lévén nem akarok fejvesztve öldöklésbe kezdeni, ám annyiban helyes a fejtegetése, hogy a mostani rendszer mellett Minket sosem fognak visszafogadni. Az emberekkel ellentétben a lelkek ideje szinte végtelen, nem egy rukongaii lélek is már évszázadok óta tengeti életét a Tiszta Lelkek Városán kívül. Amennyiben egyszer mégiscsak enyhülne a bírák szíve, amit amúgy igencsak kétlek, akkor is több száz, ha nem ezer esztendőnek kéne eltelnie. Ennyire előre viszont senki sem képes tekinteni, ebből adódóan Én sem fogok lehetséges végkimenetelekkel számolni. A jelenlegi helyzet megkívánja a durva döntéseket, s amidőn ténylegesen hajtóvadászat indul ellenünk, akkor Nekem eszemben sincs csendben megvárni, míg egymás után elkapnak és kivégeznek mindannyiunkat. Tamachi szavai elégedettséggel töltenek el, amennyire kételkedtem egykoron szavahihetőségében, annyira vált hűséges szövetségessé. Most egyértelműen a lány a feketebárány a csapatban, pedig igazán átláthatná végre a helyzet igazságtalanságát, valamint döntésem mozgatórúgóját. A bosszú a gyengék eszköze, jómagam csak egyszerűen meg akarom védeni azt, ami fontos és ha ehhez végeznem kell támadóinkkal, hát legyen!
- Túlzottan szűklátókörűen vizsgálod a szituációt. – szólalok meg érzelemmentes hangon, mialatt Yuke elhagyja a helyiséget. – Itt már régen nem arról van szó, hogy mit akarok vagy milyen ellenérzéseim vannak a Gotei Juusantaijal szemben. Ezentúl - ugyan megnevezésünk még mindig szökött bűnöző lesz – nem akarnak majd elfogni Minket, rögtön megölnek, amint módjukban áll. Felőlem vallhatod a pacifista nézeteidet, ahogy eddig, úgy ezután sem foglak olyasmire kötelezni, amivel nem értesz egyet. Kissé abszurdnak tartom a nők és a gyerekek gyilkolását egy lapon említeni a nemes szándékkal, szerintem egyáltalán nem ismerjük egymást, ha feltételezésed szerint ártatlanokat mészárolnék. Az általad felvázolt helyzetre természetesen egyértelmű nem a válasz, viszont a példa, amit felhoztál még csak köszönőviszonyban sincs a Mi problémánkkal, mivel nem tartok igényt senki megbocsátására. Másrészt örülnék, amennyiben többet nem emlegetnéd a családomat az ilyesfajta vitákban, köszönöm.
Miután a shinigami visszatér Fészeknéző körútjáról, egyelőre lezártnak tekintem ezt a témát, sokkal fontosabb esemény miatt kell aggódnunk, semmint hogy talán be sem következő eshetőségekre adandó válaszreakciók mibenléte miatt marjuk egymást. Tanítványommal szemben érzett keserű csalódottságomat is sikerül lenyelnem, figyelmemet pedig ismét a mellkasom közepén lévő ékkőre szegezem. Az opál jól érezhetően pulzál, valamint a testhőmérsékletemmel megegyező hőt sugároz magából, tökéletesen úgy viselkedik, mint egy külső szerv. Ebből a tényből adódóan az eltávolítása valószínűleg súlyos károkat okozna a szervezetemben, már ha egyáltalán lehetséges kivenni a hordozó elhalálozása nélkül. Értelemszerűen további információk nélkül magam is elvetem a piszkálását, így is egy teljesen hétköznapi cselekedett hatására gárgyult meg, bele se merek gondolni, miszerint mit csinálna erőszakos feszegetésre válaszul. A másik férfihez hasonlóan első lépésben az öreg kovácsot kellene felkeresnünk, hisz’ ha valaki, akkor Ő bizonyosan tisztában van a nyakék különleges képességeinek kóros elváltozásaival. Homlokomat ráncolva próbálok meg visszaemlékezni, majd elégedetlen mordulással kell rájönnöm a tényre, mely szerint botor módon megszabadultam a kardmarkolattól, amelynek hála megnyílt az átjáró. Pánikra persze semmi ok, nem hiszem, hogy bárki is megközelítette a próféták erődjének romjait az elmúlt pár évben, szóval csak egyszerűen be kell teleportálnunk abba a felbőszült viperafészekbe, amit Soul Societynek hívnak, mi sem egyszerűbb ennél! Sajnos szerény személyem sem tud túl sokat az ürgéről, mindössze kétszer találkoztam Vele, egyszer a rendelés leadásakor, másodszor pedig a függők átvételének napján. Remélem nem szenderült azóta jólétre, elég zavaró lenne számunkra.
- Nem tudom, Yuke, de tényleg… Biztos valami perverz élvezetet okoz számukra a halandók kínzása. – sóhajtok fel reflektálva társam korábbi főkérdésére. – Eddigi tudásom alapján az Ősök által készített tárgynak csak a hozzá hasonló ereklyék árthatnak, így a mostani állapot valószínűleg a Sors Dárdájához köthető. Nem egyszer forgattuk mind kezünkben a darabjait, talán akkor szivárgott át valami a fegyverből. Lehetséges, hogy pusztulása miatt a medáljaink is megzavarodtak és azért viselkednek ennyire furcsán. Nem meglepő, miszerint az Enyém reagált a leghevesebben, hisz’ a Pokolban használtam az összeillesztett változatát is… Legjobb lesz, ha magának a készítőnek tesszük fel majd a kérdéseinket!
Íriszeim sajnálkozva villannak a Villámvándor felé, lévén gondolatmenetem alapján annak van a legnagyobb esélye, hogy a következő alkalommal Ő lesz a helyemben. Nem tudhatjuk pontosan milyen tevékenységek indítják be a mechanizmust, ezért némileg egyetértek az esperrel, miszerint rövid időre hanyagolnunk kell a csatározást, mielőtt még valami súlyosabb sérülést nem okoz testvériségünk szimbóluma.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Könyvtár - Page 2 Cl0te52100/65000Könyvtár - Page 2 29y5sib  (52100/65000)

Könyvtár - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 2 EmptySzer. Nov. 30, 2011 11:16 pm

//Ködös jövendő//

Visszatérésem után szerencsére lecsillapodtak a dolgok, meg bennem is az aggodalom Shizune felé. Érdekes. Sokkal inkább aggódtam miatta, mint saját testi épségem miatt. Ezért is mondtam ilyen radikális dolgokat, hiszen nekem ők sokkal fontosabbá váltak, mint bármi más ebben az életben. Kezemet ökölbe szorítottam a gondolatra, hogy veszélyeztetheti bárki az épségüket. Felnéztem Hitomira, aki láthatólag még mindig nem nyelte le azt, ami Yuu mondhatott neki távollétemben. Nem akarom tovább folytatni az előbbi vitát, hiszen már lezártuk, de tudnám.
~ Jajj Hitomi... Nem ártatlan egyik shinigami sem, amíg követik a parancsot. Miért követik, miért nem lázadnak? Akik kicsit is felvilágosultak egy reformra, azok átláthatnák ezt. Félnek, de nincs mitől, hogy ha a végrehajtó hatalom is reformot követel. Egyként kéne felszólaniuk. Mindegy is~ gondolkodtam inkább magamban a továbbiakra. Legalább így enyém az utolsó szó. Nincs mit kertelni mellé. Yuu beszéde viszont, jelentősen hatott rám. Köze lenne a dárdához? De hiszen én raktam össze! Én használtam sok évezred után először. Nyilván nincs az Ősök ínyére, hogy összeraktam. Viszont az érdekelne, hogy ha ők készítették, akkor miért is nem jöttek rá a mechanikájára? Az elpusztíthatóságára. Talán nem volt bennük annyi erő, hogy megtegyék. Csábító hatása engem is elért. Egy pillanatig én akartam kiteleportálni a pokolból, a többieket ott hagyva. Seireiteit is elpusztíthattam volna. Ez az érzés majdnem elragadott. Ellenkezni próbáltam, de a dárda átvette felettem az irányítást. Az Ősöknek lehet ezért nem sikerült. Akkor mégsem olyan puritánok, mint gondoltam. Nincsenek letisztulva. Arra gondoltak, majd valakinek sikerülni fog elpusztítani ebből a világból, és tényleg. Aki a poklokat járja meg érte, annak csak sikerülhet. Aggaszt viszont a párhuzamos dimenzióból érkezettek. Nem tudom miért, de aggaszt. Ahogy sok minden mostanában. Jövőnk kirajzolódni látszik, de még nem látni pár toll vonásnál többet, ezen a tiszta papíron. Ebből még annyi mindent lehetne rajzolni. Egy idő után biztos megtudjuk, hogy mi készül ebből a képből. Leülök egy bársonyos székre, és hátrahajtom a fejem. Szóval el kéne teleportálni valahogy a papeszhoz, de még én sem tudom, hogy pontosan hova. Soul Societyba kell mennünk úgy, hogy nem harcolhatunk. Csak Shizunéra nem támaszkodhatunk, és jól tudjuk, én vagyok az egyetlen, aki eddig megtalálta a Tenshijét. Gyávaság volna úgy csatába vonulni, hogy a tanítványokat küldjük csupán harcolni.
- Menjünk hát oda. De bölcsebb lenne várni pár napot. Még csak most jöttünk el onnan, és máris visszamennénk? Alig telt el pár óra. Szerintem minden monitoron az én jelenlétemet figyelik, hogy hol bukkanok fel. Ahol én felbukkanok, ott valószínűleg ti is. Azért nekik is van józan ítélőképességük, nem hiszem, hogy számítanának ránk, ezt csak úgy álcázott igyekezetként tehetik, hogy bevágódjanak a főnöknél. Ettől még veszélyes lehet a számunkra. Meg a Fészket sem kéne elhagyni. Az Emberek Világát is szerintem figyelik teljes összpontosítással. A második osztagnak van annyi esze, hogy most üssön rajtunk, míg gyengék vagyunk. Legalább is Suwun-taichounak van. Az tuti. Fel fognak bukkanni, csak várnak ránk. Amíg nem tudjuk pontosan mi is történt a medállal... addig nem maradt más lehetőségünk, mint bujdosni, és okosan suhanni. Tehát legyetek ti is Villámvándorok Very Happy- mondandóm után egy tekercset kezdtem el nézegetni, csupán unaloműzésnek. Aztán hirtelen kipattant belőlem a szikra. Tágra nyílt szemekkel csapok a fejemhez.
- Valami nem stimmel ebben az egész a helyzetben. Azt mondtuk, hogy maguktól ezek ebben a formában nem történhettek. A Dárdát már régen elpusztítottuk, tehát az kiváltó oknak nem történhetett meg. Te Yuu... Mindent elmondtál most? Próbálj meg visszaemlékezni pontosan mi történt előtte. Milyen szándékaid voltak, mit miért csináltál. Engem pontosan az érdekel, hogy mi történt. Csak simán és egyszerűen lökni akartál egyet a lélekenergiádon, és ezért beléd ivódott? Én nem akartam mégis rám tapadt. Itt egészen más dolog van a háttérben. Ha valaki meg is buherálta ezeket, akkor azt úgy tette, hogy nem ért hozzá. És ami a legfontosabb. Most tette. De ki tehetne ilyet? Aki készítette, vagyis az a kovács. Vagy időzítő volt benne, amit kétlek, vagy valami egészen mást akar. Nekem nagyon gyanús az a kovács. Én semmit sem éreztem addig, amíg meg nem tapasztaltam, hogy hozzám tapadt. Hitomi se szerintem. Yuu te neked miért volt szükséged reiatsura? Nem szoktál villogni pusztán jószántadból- az az érzésem volt, hogy mivel Yuu a Fészek gazdája, így ő többet tudhat erről, mint én. Ha valaki belenyúlt a medalionba a Fészek erőterén keresztül, akkor azt ő megérezheti. Már csak attól felsikolt a Fészek védelmi rendszere, ha nem a bejáraton jövök, hanem beteleportálok. Yuu mindig érezte, hogy mikor érkezem, tehát most is tudnia kellene még valamit, csak a sokk hatásától nem biztos, hogy azonnal vissza tudott emlékezni. Valami még van, ami nagyon piszkálja a csőrömet, és ezt neki is át kéne éreznie. Logikusan ez az egész nem történhetett volna meg magától. Valaki, vagy valami tette, és ez nem hagy nyugodni. Támadás ért minket, tehát ellenségeket szereztünk. Én például igazán kíváncsi vagyok, hogy ki az ellenség, és miért akar elintézni minket. Talán az anti-Daitenshi a párhuzamos dimenzióból? Ők használni akarták a Sors Dárdáját. Én használtam, és el tudtam őket küldeni egy másik dimenzióba. És ők? Tuti emlékeztek ránk. Valószínűleg visszafele is tudtak jönni. Nekik is van medáljuk, és Yuu jól mondta. Ennek az ékkőnek köze van az Ősökhöz, és a Dárdához is. Lehet hogy a kovács csinálta a Dárdát is, és ő maga egy Ős, bár ezt nem tudhatom, mert nem találkoztam vele személyesen. Ugyan ezt kétlem, ahogy azt is, hogy én valaha is találkozni fogok effajta mitikus istenféleségekkel. Odaléptem Yuu elé, és karba font kézzel vártam a válaszokat. Volt rá racionális esély, hogy Yuu még tud valamit, csak nem ugrott be neki, hiszen már eléggé ismertem Yuut, hogy ezt tudjam.

Vissza az elejére Go down
Sakai Hitomi
Daitenshi
Daitenshi
Sakai Hitomi

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 242
Age : 34
Tartózkodási hely : Karakura, Tokió, vagy ahová Yuu-chan rángat
Registration date : 2010. Mar. 02.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: A Daitenshi és a Raion tagja
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Könyvtár - Page 2 Cl0te33500/40000Könyvtár - Page 2 29y5sib  (33500/40000)

Könyvtár - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 08, 2011 7:49 am

~ Ködös jövendő ~


Ez volt az a pont, amikor úgy éreztem, hogy ott vagyunk, ahol a part szakad. A gúnyos kacaj és a sértődött, ellentmondásoktól hemzsegő válasz egyértelművé tette, hogy a vaizard nem fog és nem is akar hallgatni az érveimre. Számára a vitánk már akkor lezárult, amikor még el sem kezdtük. Bár igazából nem is tudom mire számítok, amikor én sem láttam tovább az orromnál hasonló helyzetben. Ő legalább tanulhatna az én példámból, hiszen az orra előtt zajlott le az egész, de lehet, túl sokat várok el egy olyan személytől, akire a mentoromként nézek fel. Mi több, az is lehet, hogy túl sokat képzelek a kettőnk kapcsolatába, ha még csak annyira sem veszi figyelembe a véleményem, hogy elgondolkodjon rajta. Inkább kinevet és lesöpri magáról az érveimet, a tanácsaimat. És még én vagyok a szűklátókörű? Már annak sem láttam értelmét, hogy erre a monológra válaszoljak, hiszen mintha a falnak beszélnék. Újra és újra elismételgetni ugyanazokat a dolgokat, no ehhez nem volt se kedvem, se energiám egy olyan csatában, amit nem nyerhetek meg. Pedig nem vagyok az a típus, aki könnyen feladja, de értelmetlen küzdelmet nem fogok erőltetni. És az egészben az a legrosszabb, hogy Yukezo még bólogatott is ehhez, megerősítette Yuu-chant ebben az ostobaságban. Inkább csak dermedten álltam az asztal túlsó felén, és eltöprengtem rajta, hogy vajon mi is vagyok én a vaizard számára... Egy eszköz? Egy báb? Egy feláldozható játékkatona? Vajon mindazok után, amin együtt keresztül mentünk, ha most kijelenteném, hogy nem kívánok tovább asszisztálni a céljaihoz, akkor egyszerűen megsemmisítene, ahogy azt anno "ígérte"? Ez valóban az a Yuu-chan, akire felnéztem, aki támogatott és csitított, amikor mondjuk pánikrohamot kaptam? Vajon most is megtenné, vagy szimplán megvonná a vállát, mondván majd elmúlik? Lehet elvette az erő és a hatalom az eszét, és csak az eltorzult elméjének eredményét látom most magam előtt? Úgy érzem valami megváltozott benne, méghozzá rossz irányba. Régen is voltak ostobaságai, különösen az ajtókkal akadtak nézeteltérései, de most már életekről van szó, megkímélhető életekről és szükségtelen vérontásról. Na meg olyan felelőtlen tettekről, mint a visszatérése Soul Societybe. Mintha elragadta volna egy örvény, és azzal, hogy kapálózik, nem segít magán, hanem csak egyre mélyebbre süllyed.
Jól láthatóan sértődötten, szó nélkül vonultam félre, és támaszkodtam a falnak karba tett kézzel. Talán nincs rá igazán okom, hogy így viselkedjek, de nem is a férfi szavai, inkább a viselkedése váltotta ki belőlem ezt a reakciót. Tüntetőleges reakcióm viszont mindkettőnek szólt. Legalább nem erőltette rám az akaratát, és megtarthattam a hozzáállásom. Remélem nem fog kérdőre vonni, ha olyan helyzetbe kerül, amikor ellentétesen fogok cselekedni az akaratával. Merthogy úgy éreztem, hamarosan el fog jönni ez a pillanat, sőt, már túl is lennénk rajta, ha tudom, hogy mi vár rám Soul Societyben, hiszen akkor garantáltan nem vállaltam volna részt ebben az akcióban. Valahogy engem most nem különösebben izgatott a medáljaink ügye, hiszen fennállt az esélye, hogy elveszítem a kapcsolatot az egyetlen családtagommal, akiről még tudok. Ráadásul 2. osztagos... Kotomit könnyen lehet, hogy ez a Suwun taichou majd fel akarja használni arra, hogy a nyomunkra bukkanjon. Bár Onee-chantól már sok pozitív dolgot hallottam róla, mégis óvatosságra intett az a kevés, amit az Onmitsukidouról tudok. Ám Yuke-chan szavait hallva az is biztossá vált bennem, hogy én nem fogok úgy bujdokolni, mint ő(k). Semmi rosszat nem tettem, nem érezném helyesnek, ha bűntudatom lenne amiatt, ami történt. Csupán a nővérem felé éreztem ilyesmit. Ha pedig felfedeznek és megtalálnak, nekem számos opcióm van arra, hogy kihúzzam magam a bajból, és ezek közül csak a legeslegeslegutolsó mentsvár a harc. Előbb futok el, mint hogy újra ártsak egy ártatlan shinigaminak, aki arra esküdött fel, hogy megvéd minket, embereket és Soul Societyt, ami most Kotomi otthona.
Második némasági fogalmamat nem törte meg a két férfi diskurzusa a kovácsról és a medálról, ezeket a lehetőségeket már átvettem magamban és arra jutottam, hogy ilyen kevés információból nem nagyon fogjuk tudni kitalálni, hogy mi történt. Yuu-chan elmondásából legalábbis nem lehetett következtetéseket levonni. Lehetett a dárda is, de ezt a menedéket is az Ősök építették, akár az is kiválthatta az ékkövek rendellenes viselkedését. Ki tudja, talán ha elhagyjuk a Fészket, a hatás is elmúlik. De mindezt felesleges lett volna elmondanom, hiszen egyrészt többnyire csak papagáj lennék, meg hát a vaizardot nem is érdekli a véleményem... ugyebár. Talán jobb is lenne, ha inkább hazamennék, nem láttam sok értelmét az ittlétemnek.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Könyvtár - Page 2 Cl0te68000/100000Könyvtár - Page 2 29y5sib  (68000/100000)

Könyvtár - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 2 EmptyVas. Dec. 11, 2011 6:18 am

[Ködös jövendő]

Érzelemmentes, fagyos tekintetem lesiklik tanítványomról, midőn sértődötten úgy dönt, immáron nem hajlandó tovább vitázni. Miután íriszeim már Yukezora összpontosítanak, mélységes szomorúság költözik beléjük. Azt hittem ennél azért bensőségesebb kapcsolatot ápolunk Hitomival, de mint annyiszor mostanában, ismét csalódnom kellett. Tudhatná, miszerint önszántamból sosem vezetném Őket veszélybe, ráadásul nem egyszer mentettük meg egymás életét kölcsönösen, egyszóval szerintem nem érdemlem meg ezt a hozzáállást. Számíthatott volna Rá, hogy a Senzakyuu a Seireiteiben van, s ebből kiindulva egy csomó shinigami fogja védeni. Az igazat megvallva nővérének feltűnése nem várt meglepetés volt, majdhogynem az első és eddig egyetlen tenshink életébe került a nem várt megjelenése. Normál körülmények között ilyesfajta támadás nem juthatott volna el a Zöldfülűig, ám mivel alig láttam tovább kettőnél, így lehetőségem se volt bármilyen védekező technika alkalmazására. A beállt kínos csöndet Yuke fejtegetése töri meg, aki feltehetőleg hasonlóképpen vélekedik, mint jómagam, bár visszagondolva egy régebbi beszélgetésünkre itt a könyvtárban, ezt nem is tartom annyira meglepőnek. Hűsége már akkor is töretlen volt, ám a pusztításban látta az egyetlen kiutat a Soul Society romlottságából. Akkor lehurrogtam emiatt, úgy gondoltam tisztességes eszközökkel is lehet eredményeket elérni, de sajnos tévedtem. Mindegy is, egyelőre lezártnak tekintem ezt a témát, ám kétségtelenül nem egyszer fel fog még bukkanni a közeljövőben, erre akár a nyakamat is rátenném. Hitomi tüntető jellegű duzzogásán nem vagyok hajlandó felhúzni magam, egyszer majdcsak képes lesz megérteni a jelenlegi helyzetünket, valamint hogy mit miért mondtam. Viszont addig is fontosabb dolgaink vannak jelenleg.
- Egyetértek, a Tiszta Lelkek Városában most teljes a zűrzavar, még folynak az újjáépítések és mindenhol halálistenek nyüzsögnek. - adok igazat az ősz hajú férfinek egy bólintás kíséretében. – Hamarabb bemérnék a helyzetünket, minthogy akár körülnézhetnénk. Itt biztonságban vagyunk, ez a hely tökéletesen el van rejtve, eddigi tapasztalataim alapján lehetetlenség megtalálni. Viszont nem bujkálhatunk örökké, - mutatok rá a tényre, ami kényszerű helyzetünkből adódik – s legyen akármilyen jó a reiatsu-kezelő képességünk, teljesen egyikünk sem tudja elrejteni a kisugárzását. Az Omnitsukidou a nyomunkban lesz, ehhez tényleg nem fér kétség, ezúttal nem fogjuk olyan simán megúszni a dolgot, mint korábban. Segítséget kell kérnünk és Én tudom is kitől… Ideje lesz ismét felkeresni Urahara Kisuket.
A különc boltos nem egyszer jó szolgálatot tett már az évek során és mindig segítő jobbot nyújtott azoknak, akiknek szüksége volt arra. Kezdetben, mikor még a Sors Dárdája után való kutatás még igencsak gyerekcipőben járt, szerény személyem pedig a Gotei 13 kapitánya voltam, kölcsönadott egy remek köpenyt, aminek köszönhetően egyetlen kidou nélkül védelmet kaptam az árgus szemmel figyelő 12. osztag ellenében. Valamilyen megfoghatatlan indok által vezérelve visszaadtam, holott most igazán jó szolgálatot tehetne. Fáradt sóhajtással kell belátnom, miszerint ezúttal nem fogja olyan egyszerűen örökre odaadni azokat, mint egykoron. Ismerve a kalapos üzleti érzékét, feltehetőleg még száz év múlva is eme alku törlesztését fogom nyögni. Ezzel valamilyen szinten megoldódott az egyik problémánk, azonban a Villámvándor újra visszaterelte a beszélgetés fonalát a legzavaróbb problémához. A kovácsot minden kétséget kizáróan meg kell keresni, ha rájövünk a történtek miértjére, ha nem. Homlokomat ráncolva próbálok eleget tenni a kérésének, de véleményem szerint minden információt megosztottam Velük. A felvetést, mely szerint a Fészket körülvevő védőfalon keresztül történt a dolog, kategorikusan elutasítom. Ez a bunker egyszerűem sebezhetetlen, védekező mechanizmusa miatt pedig csak azok képesek megtalálni, akinek előtte a tulajdonos szóban engedélyt adott rá. Amennyiben következtetésem alapján tényleg módosított valaki a medálon, azt még Soul Societyben tette, amikor minden egyéb ingóságommal együtt azt is elkobozták. A felismeréstől kicserepesedő szájjal rogyok le az egyik puha karosszékbe, majd könyökeimet térdeimre támasztva tenyerembe temetem az arcom.
- A kapcsolat… - szólalok meg végül, ekképp adva a többiek tudtára is felfedezésemet. – Minden függő összeköttetésben van a másikkal, ezért tudjuk a sugallat alapján megtalálni egymást, bárhol is legyünk éppen. Elegendő volt az Enyémet módosítani, abban a pillanatban, amint újra aktiváltam átformálta a Tiéteket is. Valaki az életünkre tör, mégpedig elég ügyesen teszi, amennyiben sikerült feltűnés nélkül bejutnia egy fokozottan őrzött helyiségbe és elvégezni a varázslatot, ami ezzel járt. Raboskodásom alatt számtalanszor lehetett erre lehetősége az illetőnek, ha tézisem helyes. Most már csak az a kérdés, hogy Nálatok mi fogja beindítani ezt a reakciót, valamint milyen módon fogunk megszabadulni ezektől? Túlzottan is békésnek tűnik, ami aggodalomra ad okot.
Monológom végén jobbom mutatóujjával megkopogtatom az opál felszínét, melynek belsejében ugyanolyan nyugodtan kering a lélekenergia, mint eddig. Eszemben sincs az ördögöt a falra festeni, ám az be kell vallanunk eddigi tapasztalataink alapján, hogy az ilyen veszélyes robbanások sosem jelentenek túl jót. Az ilyen szituációkban kellene a leginkább összetartanunk, azonban a széthúzás máris megvetette lábát közöttünk. Bevallom őszintén, minden bizonnyal kinevetem azt az illetőt, aki másfél évvel ezelőtt azt mondta volna, hogy a falnál ácsorgó esper fog a shinigamik védelmére kélni Velem szemben. Ironikus…
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Könyvtár - Page 2 Cl0te52100/65000Könyvtár - Page 2 29y5sib  (52100/65000)

Könyvtár - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 2 EmptyVas. Dec. 18, 2011 3:52 am

//Ködös jövendő//

Hitomi szótlansága egy picit nyugtalanított csupán. Pontosan tudtam, hogy most mire gondolhatott, és éppen ezért aggódtam is. A Daitenshi tagjai mindent megtesznek egymásért, mint jó testvérek. Egyáltalán nem voltam benne biztos, hogy ha Yuu és én harcba keveredünk a második osztag vadászaival, akkor Hitomi a segítségünkre sietne. Még akkor sem, ha azon alkalommal valóban legyőznek minket. A szervezet szét fog esni? Amint nem a világ megmentése a cél, szétszéledünk? Én személy szerint egyet értek Yuu-val, de valahol Hitomival is. Bár nem kéne a sértődöttet játszani, és hisztizni a sarokban. Mindenesetre abban sem vagyok biztos, hogy a medallionunk nem ezért támadt ellenünk, és nem valami külső tag az, aki megtámadt minket, hanem mi magunk. A Daitenshi céljai szentek, és talán a medál egyesült ezzel a tudattal, és most, hogy egészen mások a terveink, elpusztítani vágyna inkább az ékkő. Yuu kijelentette, hogy ha kell, nagyon szívesen harcolna seireitei ellen. Bár erre azért elég kevés esélyt látok. Sok hülye ötlet támad, hogy ha az életünk forog kockán. Mindenesetre Yuunak támadt egy elfogadhatóbb ötlete. Kapcsolat. Mi a kapcsolat által lettünk megtámadva, míg Yuu aktiválta a csapdát. Akkor ránk ez hogyan érvényesül? Jól mondta... bejutni abba a raktárba észrevétlenül, majdhogynem lehetetlen. Még nekem sem sikerült. 20 perc. Ez az az idő, miután megtudják hogy hol vagy, ki vagy, mit szeretnél, és ki küldött. Ők ott a vesédbe látnak, ha nem vagy óvatos. Ezen idő alatt megtalálni Yuu cuccait, és az őröket kijátszani? Ejj... nehéz elképzelni, hogy valóságos volna. Hacsak... azok az őrök, akiket én ott találtam, eleve nem árulók voltak. Hmm. Ez sokkal inkább elfogadhatóbb magyarázat. Aztán az őrségváltás után leléceltek. Meg kéne nézni a második osztag biztonsági felvételeit. Már ha vannak ilyenek. Kamerák? A 12. osztag használ olyat, majdhogynem egész Seireitei területén, de a 2. is? Néha fura a törés az Emberek és a Lelkek Világának fejlettségében. Megdörzsöltem a szemem, és felálltam a helyemről ismét, majd Hitomihoz sétáltam.
- Mi lenne, ha félre tennéd magadban most a negatív érzéseket irányunkban, és sokkal inkább segítenél magunkon. A Daitenshit megtámadták, mint ahogy azt Yuu is mondta. Nekem sokat jelent a jelenléted, nagyon is. Ne távolodj el tőlünk kérlek- mondtam neki, még a vállát is megfogtam. Hitomi... Most igazán csak hátráltat minket azzal, hogy passzívan morog magának. Az ő élete is függ most ezen. Lehet, hogy nem harcolhatunk többet anélkül, hogy ne kerüljünk veszélybe az ékkövek miatt. Egyelőre csak ránk van tapadva, de lehet, hogy később szintúgy belénk olvad. De mitől?
- Azt mondod, hogy a kapcsolat az, ami velünk ezt okozta. De akkor miért nem éreztük, mikor megbütykölték. Közületek én használom a stratégiámban a legtöbbször az ékkő tároló tulajdonságát. Én vagyok a legjobban összekötve a medállal, így lehet, hogy én leszek a következő, de én így én érzem a legjobban azt, hogy ha bajban vagytok. A másik, hogy most egyáltalán nem érzek semmit Yuu felől. Vagy nem veszélyes a dolog, vagy simán és egyszerűen többet nem tudjuk használni a medált. A kapcsolat él akkor közöttünk. Miért nem érzek semmit?- magyaráztam immáron Yuunak is. Félek, soha nem szabadulunk meg ezektől a függőktől. Óvatosan simogattam meg ujjaimmal az ingem alatt rejtőző opál követ. Nem mozdult csupán bőrömmel együtt. Kicsit elszomorított a dolog. Odasétáltam a Könyvtár bejárata mellé, és nekidőltem a falnak.
- Most már csak az a kérdés, hogy elhagyhatjuk-e a Fészket. Közlekedjünk inkább teleporttal. Majd én elröpítek bárkit bárhová. Hitomit kéne Uraharához küldeni, hiszen őt a legnehezebb bemérni, mert képes a reiatsuját lecsökkenteni valóban minimálisra. Yuu téged a raktárba kell, hogy teleportáljalak, hiszen társaid mellett te is láthatatlanná válsz. Én majd Shizunéval felváltva ingázunk majd a Fészek és az Andok között. Nagyon vigyáznunk kell mostantól magunkra. Ha hollowot látunk, meneküljünk el előlük, ha Shinigamit, akkor próbáljunk meg feltűnés nélkül eltűnni. Nem harcolhatunk, míg árgus szemekkel figyelik a lélekenergiánkat. Én két hetet javaslok arra, hogy megtartásokban éljünk. Shizunénak van egy láthatatlanná tévő köpenye (Razz), így ha kell szerintem kölcsön adja nekem. Aztán majd ha beszerezted a köpenyeket, Hitomi, akkor majd én eljövök érted, és elviszem Yuu köpenyét. Ezután várhatunk, majd találkozzunk egy hét múlva ugyanitt, és kezdjünk el ötletelni merre is menjünk tovább. Szerintem ha most meghúzzuk magunkat még a medálok sem fognak cselekedni fölöslegesen. Szerintetek ez így jó lesz?- fejtettem ki a leginkább megfelelőbb logisztikai tervet. Főként Hitomira pislogtam, hogy elvállalja-e a javaslatomat, és elmegy Uraharához a köpenyekért. Yuu is fel fogja fogni, hogy miért a raktárban kell most elbújnia. Csak most nagyon nem kell egy rebellus jellem a testvériségbe. Most nem. Eddig kiszóródtak az emberek, meg csak csak darabolódtak, de mi már összenőttünk. Nekem speciel számított Hitomi véleménye is, de a sajátom az fontosabb. Tárgytalan a vita... már azelőtt eldőlt, mielőtt elkezdődött volna.
Vissza az elejére Go down
Sakai Hitomi
Daitenshi
Daitenshi
Sakai Hitomi

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 242
Age : 34
Tartózkodási hely : Karakura, Tokió, vagy ahová Yuu-chan rángat
Registration date : 2010. Mar. 02.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: A Daitenshi és a Raion tagja
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Könyvtár - Page 2 Cl0te33500/40000Könyvtár - Page 2 29y5sib  (33500/40000)

Könyvtár - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 2 EmptyKedd Jan. 03, 2012 10:17 am

~ Ködös jövendő ~


Továbbra is a falnak támaszkodva ácsorogtam. Időnként egy-egy pockyt tömtem a számba, de ezen túl csak karba tett kézzel figyeltem a két férfi beszélgetését, mást nem tettem. Sokféle gondolat kavargott a fejemben, és csak annyiban voltam biztos, hogy jelen pillanatban itt szeretnék a legkevésbé lenni. Egyszerűen nem érdekelt ez az egész a medálokkal kapcsolatban, ők már az ördögöt festették a falra, holott még gyakorlatilag semmit sem tudtunk arról, hogy mi is történt, történik az ékkövekkel. Én messze nem tartottam annyira aggasztónak a helyzetet, majd ráérek aggódni ha bebizonyosodik, hogy valami nagyobb baj támadt annál, hogy éppen széthullani készült az atommagnál is kisebb méretű családom. Nagyon kevés embert engedek igazán közel magamhoz, ebből a legfontosabbal éppen pengeélen táncolt a kapcsolatom, annyira bizonytalan volt a jövőm, egy másikkal meg pont most vesztem össze, miután kiderült, hogy semmit sem jelentek a számára mindannak ellenére, amin együtt keresztülmentünk. És... hát nagyjából ennyi volt a létszám, a nyúlfarknyi lista így lesz semmivé. Mínusz egy nővér és mínusz egy barát, helyette kiderült, hogy nem lehetek több egy eszköznél. Sebaj, lehet egyedül maradtam, de azért én dolgozni fogok azon, hogy minél több jót tegyek a világgal, a Daitenshivel és attól függetlenül is. Nekem ez a küldetésem, jóvá tenni a hibáimat. Ettől nem tántoríthat el senki és semmi.
A reakcióim kimerültek gesztusokban, szóval ha kevéssel is, de azért jelzéseimmel hozzájárultam a beszélgetéshez, ha mással nem, hát bólogatással. Így tettem Yuu-chan felvetésére is, a medálok közti kapcsolat valóban magyarázatot adhatott a mi nyakékeink viselkedésére, és az is elképzelhető volt, hogy a raboskodása alatt buherálták meg az övét. Ez azt jelenti, hogy még azok a medálok is meghibásodtak, amelyek most nincsenek rajtunk, szóval a jövőbeli tagok semmiképp sem kaphatnak ezekből az eszközökből. Agytekervényeim máris működésbe léptek, hogy a felmerülő problémákat hogyan lehetne megoldani, és míg Yuke-chan kifejezte irányomban az aggodalmát, addig össze is irkáltam az ötleteimet a nálam lévő jegyzetfüzetbe. Nem azért, mert elfelejteném, hanem mert nem voltam hajlandó megszólalni. Papíron viszont szívesen kommunikálok velük, nem fogom cserben hagyni a szervezetet. Arra nem volt semmi okom.
- "Elmegyek Uraharához. Teleportra nem lesz szükség." - dugtam a fehér hajú férfi orra alá egy papírost, bár az írás rajta nem valami szép, de azért remélhetőleg olvasható. Nem elég finom a kezem ahhoz, hogy gyöngybetűkkel írjak. Ellenben pár perc alatt el tudok jutni a város egyik feléből a másikba, minimálisra tudom csökkenteni a reiatsum kisugárzását és láthatatlanná is tudok válni a fény manipulálásával, szóval az esélye annak, hogy elkapnak útközben, kevesebb, mint 0,68% A shinigami mellett ellépve kissé borús arccal sétáltam oda az asztalhoz Yuu-chan mellé, és letettem mellé is egy lapot.
- "Hazamegyek és megvizsgálom a medálomat. Kellene egy másik is, ha van. És összeállítok egy eszközt két héten belül, ami kiváltja a nyaklánc funkcióit." - állt a cetlin, majd egy kevés mutogatással kifejezésre juttattam, hogy ha kapok egy ép medált, és nincs rám már szükség, akkor én hozzálátnék a feladatomhoz, szóval távoznék. Volt egy olyan érzésem, hogy a kutatásaim eredményétől függetlenül egy párszor be fogok térni ebbe a könyvtárba a következő napokban, hogy az Ősök mágiájáról szerezzek információkat.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Könyvtár - Page 2 Cl0te68000/100000Könyvtár - Page 2 29y5sib  (68000/100000)

Könyvtár - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 2 EmptySzomb. Jan. 07, 2012 4:57 am

[Ködös jövendő]

Homlokomat összeráncolva hallgatom Yukezo fejtegetését és az igazat megvallva nem nagyon értem azt, amit mond. A medálok közötti összeköttetés ugyan mindig létezik, azonban egymás érzékelése csak akkor lép működésbe, ha valamelyikünk aktiválja a függő ezen képességét. Ebből kifolyólag esély sem volt rá, miszerint érzékeljük a változást, lévén fogalmam sem volt semmi ilyesmiről. Miután ezen kiigazítást megosztottam a férfival, figyelmemet ismételten a rejtőzködés témájára összpontosítom. Nos, valóban, a legnagyobb biztonságot a raktárban élvezhetem, mivel Hachinak köszönhetően olyan erős akadály veszi körbe, ami tökéletesen lefedi a bent lévők kisugárzását. Sajnálatos módon addig mindenképpen mozdulatlanságra vagyunk ítélve, mígnem megszerezzük azokat a flancos köpenyeket, melyek segítségével már feltűnés nélkül járkálhatunk a nagyvilágban. Arcomról az alvadt vért kapargatva bólogatok a felvetésre, mialatt gondolataim már teljesen más irányba kalandoznak. Amennyiben feltevéseim helyesek, ismeretlen ellenséggel állunk szemben, aki feltehetőleg sokkal jártasabb az Ősök mágiájában, mint amennyire Én valaha is lehetek. Elméletileg ezeknek az ékköveknek sérthetetlennek kellene lenniük, ebből kiindulva talán még elpusztítani sem lehetne őket olyan könnyedén, ily' módon szabadulva meg a további kellemetlenségektől. A lépések zajára kedvtelen érdeklődéssel emelem fel pillantásom a közelítő nőre, majd miután orrom előtt van a kis cetli, ismételten elfog a harag. Ez a gyermeteg viselkedés már kezd minden határon túlmenni, ennél azért több komolyságot várnék el. Rendben, volt egy vitánk, de vannak fontosabb problémáink is jelenleg. Indulatomat legyőzve tápászkodom fel a székből, azután az egyik közeli polchoz lépek.
- Ismerve mennyire veszélyes egy titkot több emberre is rábízni, ezért csupán féltucat medaliont készítettem, így maximalizálva a testvériség létszámát. – kezdek a magyarázatba halkan, mialatt egy dísztelen ládikát helyezek az asztalra. – Suke nyaklánca sajnos eltűnt Vele együtt, ebből kifolyólag csak két használt ékszerrel tudok szolgálni. A kapcsolat ugyan már megszakadt, ám ettől függetlenül még lehet bennük egy kevés lélekenergia, amit hátrahagyott az egykori viselőjük. Bánj óvatosan ezekkel, veszélyesek lehetnek…
A figyelmeztetés önkéntelenül is kicsúszik a számon, pedig jelenleg elég mérges vagyok Rá ahhoz, hogy ilyesmiket ne mondogassak. Kifejezéstelen arccal helyezem az asztalra a két angyalszárnyas medált, nem akarván tudomást venni az egyik véres láncáról. Voltak veszteségeink, azonban áldozatok minden háborúban vannak, ezért nem érdemes sírni az elvesztésük miatt, inkább remélni kell, miszerint majd egy jobb korban éledhetnek újjá. Az igazat megvallva egyáltalán nem kedvemre való a bujdosás, sosem kedveltem túlzottan a kiszolgáltatottság érzését. Elfordítani a fejem egy esetleges hollow-támadásról sem lesz egy egyszerű menet, a régi eskü még mindig köt, habár nem a Soul Societyhez, hanem inkább az ártatlan lelkekhez és emberekhez, kik nem érdemelnek ilyesfajta szörnyű véget. Értelemszerűen jobban teszem, hogyha bezárkózom a szobámba, s elpusztítom a kulcsot, amíg nincsenek meg az álcázók, máskülönben hamarabb találom magam ismét a Senzakyuuban, mint ahogy azt akarnám. A megbeszélés irányítása egyértelműen kicsúszik a kezeim közül, Nekem meg nincs se erőm, sem pedig ingerenciám ahhoz a hálátlan kötelességhez, mely szerint emlékeztessem is a népeket, hogy ki is a Daitenshi vezetője. Vészhelyzetben mutatkozik meg igazán egy szervezet valós ereje, így jómagam kíváncsian várom széthullunk-e vagy sikeresen vészeljük át ezt a krízist. Vidámabb gondolatok előhívásával kísérlem meg elhajtani a pesszimizmus sötét fellegeit, ám csalódottan kell tapasztalnom azok hiányát. Ugyanott vagyok, mint másfél évvel ezelőtt, viszont most hiányzik a nagyobb cél, amiért érdemes vállalni a szenvedést. Önmagunk védelmében szinte sosem harcoltunk még, a nemes eszme pátyolgatása sokkalta fennköltebb az elmúlástól való gyáva reszketésnél. Íriszeim lassan vándorolnak jobbom kézfejére, amely nem remeg, mozdulatlan, akár a szikla. Elfelejtettem volna milyen is rettegni?
- Akkor cselekedjünk így. – adom beleegyezésem Tamachi javaslatára. – Rejtőzködve élünk, amíg kellően el nem csendesednek az események. Shizunet egyelőre szintén a vaizardok búvóhelyére kell vinnünk, egyikőnk sem rendelkezik olyan tudással, aminek hála szakszerűen el tudnánk látni. Ha felgyógyult, bújjatok el jól az Andokban. Ugyan Karakura a legerőteljesebben veszélyeztetett körzet, de halálistenek bárhol feltűnhetnek. Hitomi, járj nyitott szemmel az esperek között, szövetségesekre van szükségünk! Kényszerű pihenőmet a Rukongaiba való behatolás megtervezésével töltöm, valahogy fel kell térképeznem, hogy valóban ott vannak-e még a romok.
Suta biccentéssel köszönök el tanítványomtól, ezt követően választ sem várva kiviharzok a teremből és a lakószint felé kormányzom lépteimet. Viseletem csapzottságával mit sem törődve szedem össze fegyvereimet, nem tervezek a szükségesnél több időt a Fészekben tölteni. A Zöldfülű állapota stabilnak látszik, habár ujjaim tűzforrónak érzik a lány homlokát. Láz gyötri, de hamarosan már kutyabaja sem lesz. Egy csonttörés semmi, ha van a háznál egy képzett gyógyító. Mellkasom előtt összefont karral ingázok a helyiségben, mígnem a Villámvándor fel nem tűnik, onnantól kezdve Ő vezeti az utazás további részét.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Könyvtár - Page 2 Cl0te52100/65000Könyvtár - Page 2 29y5sib  (52100/65000)

Könyvtár - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 2 EmptyVas. Jan. 08, 2012 6:15 am

//Ködös Jövendő//

Úgy néz ki hiába hordom a medált, még én is tévesen feltételezek róla dolgokat. Na mindegy, annyira nem érintett meg. Sosem kérdeztem pontosan hogyan is működik, bár az biztos, hogy ha nem lennének sokkal nehezebben találnánk meg egymást a bajban. Tartalmazza reiatsujainkat, majdnem a részünk... mondjuk most egyre inkább úgy néz ki, hogy a részünk. Mindegy. A lényeg az az, hogy most elvesztette a Daitenshi a valóját. Létünk egyre inkább értelmetlenné vált. Bár úgy néz ki ezt nem csak én látom így. Valóban Soul Society ellen törünk majd? Megráztam a fejem. Erre még Yuusuke sem lenne képes. Hitomi elémtolt cetlijére nézve elfog egy sötét gondolat. Hitomi... mi történt velünk? Talán mégis csak hallgatni kellett volna rá valamilyen szinten. Viszont annak határozottan örültem, hogy hallgatott rám. Sokkal inkább azért is, mert mégis csak éreztem, hogy összetartunk még. Yuu-sannak is írt egy hasonló cetlit, aminek hatására Yuu eléggé bepöccent, de visszatartotta magát. Szóval magától is eltalál Uraharához. Remek. Végignéztem ahogy megkap két medált is. Egyiket Tanaka Hitoshi vére borítja. Jól emlékszem arra a medálra. Én téptem le a nyakáról, mikor haldokolva megtépve visszavittem hazájába. Jobbnak láttam, hogy míg ápolják ne nagyon legyen rajta ez a darab, ezért levettem róla. Hajh. Később kiderült Hitoshit leváltották... ez majdnem egyenlő azzal, hogy meghalt. Nem tudom pontosan, hogy az életét vesztette-e, de valószínűleg igen. A múlt is megtépte a Daitenshit, a jelen is tépi, és valószínűleg a jövő is fogja. Ez a sorsa a hősöknek. Saját életüket kell félredobni a szebb jövendő érdekében. Mikor Yuusuke is bólintott tervemre, én csupán elmosolyodtam. Nyilván bántja a Hitomi és közte történt dolgok az önérzetét. Megcsóváltam a fejemet, mikor Yuu kiviharzott a teremből. Hitomira néztem még egy utolsót.
- Mindenesetre én nagyon szépen köszönöm, amit értünk teszel. Ne neheztelj Yuura. Lehet, hogy csak bepánikolt, miszerint kicsúsznak a keze közül a dolgok, és a legbiztosabb épületben érte a támadás hatása. De nyilván te ezeket jobban tudod. Kérlek vigyázz magadra- búcsúztam el tőle, és jómagam is elindultam. Egyenesen Shizuhoz vitt az út. Hál' istennek enyhült a láza, de még mindig veszélyes volt a dolog. Igaza volt Yuunak. Hachira kell hogy bízzam őt. Yuu látszólag összepakolt, mégis kevés holmit vett magához. Szerencsére átjött Shizuhoz, így nem kell cipelnem őt. Még mindig láttam az arcán, hogy durcizott. Elhúztam a számat, majd előhúztam Paragont. Hívószavamra felvette a másfélkezes pallos formáját. Yuu felé nyújtottam, hogy érjen hozzá. Mikor ezt megtette a következő pillanatban már a raktárban voltunk Yuusuke szobájában. Én átteleportáltam Shizune szobájába. Próbáltam elkerülni a Vaizardokat, hiszen én nem idevaló voltam. Nyilván nem fognak szeretni. Az erőtér durva figyelmen kívül hagyása lehet itt is zavarokat okoz ugyan, de nekem nem sok erőtér áll ellent. Shizunét befektettem az ágyba. Reire néztem, aki az igazak álmát aludta. Elmosolyodtam, majd odaguggoltam mellé. Megsimogattam a haját, egy puszit is adtam neki, hisz a lányom vagy mi a szösz. De én ezt nem kötelező jelleggel tettem. Mindig ha ránézek öröm szökik a szívembe. A következő pillanatban az Andokba teleportáltam. Holnap elnézek Hitomi felé a köpenyekért, hogy aztán Yuuhoz is elvigyem a sajátját, meg én is megkapjam a sajátom. Egyelőre a Seregnél szállásolom el magam, ahol szintén hasonlóan láthatatlan vagyok, mint a Fészekben. Ha nem konkrétan idenéznek, akkor nem is látnak meg. Az elkövetkezendő órákat edzéssel töltöm, és figyelem az ékkövet reagál -e valamit. Közben gondolataim az Arkangyalok jövőjén járt.
Vissza az elejére Go down
Rinaaya
Insignis Reliquia
Insignis Reliquia
Rinaaya

nő
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 58
Age : 114
Tartózkodási hely : Sehol és mindenhol
Registration date : 2010. Aug. 19.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Gonosz boszorka
Hovatartozás: Insignis Reliquia
Lélekenergia:
Könyvtár - Page 2 Cl0te15000/30000Könyvtár - Page 2 29y5sib  (15000/30000)

Könyvtár - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 2 EmptySzer. Feb. 08, 2012 8:03 am

Terjengő romlás


Azt hiszem máris minden okom megvan arra, hogy ingerült legyek. Bár sejtettem, hogy a Mazoku Szindikátus még az Insignis Reliquiánál is sokkal alantasabb csürhe, arra mégsem számítottam, hogy ennyire elégedetlen leszek, ráadásul ilyen rövid időn belül. Egyetlen apróság sincs, amely legalább halvány pozitív érzelmet keltene bennem ezzel a fertővel kapcsolatban. Hmpf... Nem azért mentem bele az együttműködésbe, hogy Nocturn máris a hátam mögött ügyködjön és belekeverje az egészbe azt a mocskos drowt a tudtom nélkül. És ez még csak a jéghegy csúcsa, hiszen megannyi bosszúság csatlakozik ehhez az irritáló rajtaütéshez, kezdve azzal, hogy gyűlölök tétlenül várni egészen addig, hogy csak az egyik célpontomról van tudásom. Róla legalább viszont szinte mindent tudok, köszönhetően annak, hogy a Fake Karakurában Karasu Vexszel harcolt Twisted Evil Arany színben pompázó szemeim jelzik, hogy bizonyos óvintézkedéseket már megtettem a küzdelem előtt, Atlantiszban szerzett ereklyém most jó szolgálatot fog tenni... Van valami, ami viszont mindennél jobban zavar, mégpedig az, hogy Fredonn arra a patkány Sierashira bízta az erőtér feltörését. Majdnem bizonyos vagyok benne, hogy az akadályt meg lehetne szüntetni egy Ős-igével is, ám a maszkos alak mégsem engem választott, az egyetlen olyan személyt, aki képes valódi mágiát használni >.> Lee kontár munkája még akkor sem garantálta a sikert, ha a rokoni kapcsolat miatt érzékeny rá az a pajzs. Nevetséges döntés...
Mindezek miatt igencsak sötét tekintettel vártam a shinigami jelét a nyirkos erdőben megbújva. Rossz hangulatom egészen biztosan az ellenfeleimen fog lecsapódni, nem kifejezetten éreztem úgy, hogy sokat akarnék játszani velük. Remélem fognak annyi kihívást nyújtani, hogy legalább feldobjanak és érdekeltté tegyenek a megkínzásukban :/ Már csak az hiányzik, hogy unalomba fulladjon ez az idegölő nap :/ Az égbe szökő fénycsík alapján annak a féregnek mégis sikerült valahogy betolakodnia az erőtéren belülre, így jómagam is mozgásba lendültem és csatlakoztam a shinigami és a drow párosához kagummal együtt. Mihelyst a pajzson belül voltunk, úgy döntöttem hogy elveszítem fizikai formámat, amíg rá nem találok célpontjaimra, így temérdek pillangóvá bomlott a testem. Nem sokkal később a könyvtárnak látszó helyiség ajtajának résein keresztül szivárogtak be a lepkék. Remek helyszín, nem csak tágas, de az ősrégi tekercsek még a hasznomra is lehetnek.
- Ara-ara, remélem nem zavartam meg semmit~ - szólaltam meg gúnyosan visszhangos hangomon, a fehér hajú hím és nősténye párosa körül keringve pillangóim képében. Lassan harcképessé materializálódtam előttük, elegáns fekete ruhám és aranyló, szőke hajam bizonyára elkápráztatja majd őket. Végül pálcám is megjelent a kezemben, melyet ferdén tartottam ki oldalra, míg az alját a lábamnak támasztottam. Aljas vigyorral az arcomon pillantottam végig a két szánalmas patkányon, akiknek fájdalomtól szenvedő arca már meg is jelent lelki szemeim előtt. Remélem nem csalódom bennük~
- Lássuk csak, mi is lenne a harci etikett következő lépése? Azt hiszem be kéne mutatkoznom, ugye? De minek, még csak azt sem sejthetitek, hogy mi is vagyok valójában, nemde? - megvető pillantásom mellett egy kényes legyezgetést is kaptak, mintha pusztán az undorítana, hogy egy légtérben vagyok velük. Persze az időhúzásnak megvan a célja, hiszen amíg beszélek, az ajtó mögé folyosó helyett végtelen üresség kerül, immár nem vezet sehova. Ha menekülni akarnának, nem sikerülne nekik, még a shinigami teleportáló képessége sem működik. Ennek a teremnek innentől kezdve én vagyok az úrnője~ Twisted Evil Ujjaimra végül három gyűrű kerül váratlanul, ebből az egyik az az ereklye, amit Fredonn adott. Ha működik, márpedig a felizzásából ítélve működik, akkor Tamachi Yukezo nyakékén keresztül elszívom a lélekenergiája egy részét.
- Nahát, én majd kicsattanok az erőtől! Ti hogy vagytok ezzel? - szólalok meg végül, miután megéreztem az elcsalt reiatsut a zsigereimben. Kár, hogy sok mindent nem jelent mindez számomra, de a halálisten gyengítése a fontos. Noha ilyen olcsó trükkök nélkül is képes lennék őt legyőzni, de mégis csak kettő az egy ellen harcolok, és az egyik tényező ismeretlen számomra. Inkább kihasználom, amit tudok, mielőtt kellemetlen meglepetés érne Neutral
- Hm... azt hiszem a gyengébbikkel kéne kezdenem... - morfondíroztam félhangosan, majd jobb kezemet hanyag eleganciával kinyújtottam a fruska felé, és három könnyed tűzlabdát lőttem ki feléje, kihasználva az elemi gyűrűm által biztosított kicsiny előnyt.


Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Könyvtár - Page 2 Cl0te52100/65000Könyvtár - Page 2 29y5sib  (52100/65000)

Könyvtár - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 2 EmptyHétf. Feb. 13, 2012 10:13 am

Terjengő romlás


A nappalt éjszakává téve kutakodtunk Shizunével. Az egyhetes andoki kaland után... hát igen. Nos az ott történtek mély nyomot hagytak bennem, és míg viselkedésem látszólagos vele szemben, továbbra sem értem, hogy mi ez a kötelék az irányába azon kívül, hogy a tenshim. Talán ez lenne a normál mester-diák viszony? Képtelenség. Viszont összehangoltuk stratégiánkat, ami nagyon hasznos a későbbi küldetések során. A tekercsekben most ősi fegyverek után kutatunk, ami hasznos lehet a Daitenshi számára, de legalábbis veszélyes az emberiség számára. Mikor már ujjaimat elérte a szárazság, amit a sok papír tapintása okozott, egy kicsit megpihentem. Shizunének is ezt tanácsoltam. Túl sok az infó, és a legtöbbje sajnos az Ősök nyelvén íródott, így Shizune annyira nem tudott érvényesülni. Igaz én már ismerem a nyelvet, és lassan már gond nélkül olvasok rajta, de ezt tanítványomról nem tudtam elmondani. Igaz mutatgatok neki egy-egy dolgot, szót, betűket, hogy tanulja, de én már régebb óta foglalkozok ezzel. Hitomi és Yuu-san is már hasonlóan ismeri a nyelvet. Hitomin mondjuk nem is lepődtem meg. Ő hozzá nehéz bármilyen másik embert hasonlítani. Tehetsége és intelligenciája is kimagaslik fajának bármelyik példányától. Megdörzsöltem a szememet, és az asztal melletti polchoz döntöttem a fejem. Talán egy pillanatra el is bóbiskoltam. Paragon ott függött oldalamon. Shizune lépéseinek neszelésére tértem ismét magamhoz. Beletúrtam fehér hajamba, majd felálltam. Már végeztünk. Nekikezdtem a tekercsek, könyvek és egyéb iratok visszapakolásához. Be is raktam az utolsót, mikor egy hideg érzés futott végig rajtam. Ez nem lehet igaz! Pont ugyanolyan volt, mikor testvériségünk szimbólumai ránk olvadtak. Már sok időt töltöttem a Fészekben ahhoz, hogy az abszolút biztonság érzése belém ivódjon, mint otthonunk illata, mikor belépünk az ajtón. Ki nem érezne borzongást, hogy ha odahaza nem azt a megnyugtató ismerős illatot érezné. A biztonságérzetem seperc alatt foszlott el, és fordult veszélyérzetbe. Mint egy kutya úgy figyeltem az ajtót, mintha a következő percre várnám a betörőt. Shizunéhoz siettem, majd kirántottam a kardomat. Az érés eluralkodott rajtam, így tudtam, hogy nincs menekvés. Valami készülőben van. Ismeretlen lélekenergiák tűntek fel, köztük egy ismerősebb is. Karasu Vexé. Mi történik itt? Megtámadnak minket? Az otthonunkba? Ahol biztonságban vagyunk? Reflexszerűen medallionomhoz kaptam. Ismét támadás ér minket? Ki és hogyan? Elengedtem a szimbólumot, majd bal kezemmel Shizune jobb kezét fogtam meg. Baj van, és nem tudom, hogy micsoda. Az ajtón végül állatok szivárogtak be, mint valami fertő. Nem a békességet jöttek hirdetni. Egy gúnyos hang ötlött fel az irányukból, majd a lepkék egy helyre csoportosulva egy szőke lányt materializáltak. Összehúztam a szemeimet, és rászegeztem Paragont. Megvártam míg beszél. Szóval nem valami tisztességes harcos, egyértelműen a halálunkat akarja. Akkor itt az idő elővenni a jól elhíresült stílusomat.
- Dehogynem! Én pontosan tudom, hogy te mi vagy... Pillangókisasszony? Ajánlom Puccini operáját. Tetszene neked. De ha ez nem tetszik hívhatlak simán ribancnak is- mondtam laza hangon. Velem aztán nem tud elbánni, pláne ha még Shizu is itt van. A következő pillanatban viszont megbántam szavaimat. A mellkasomra tapadt függő elkezdett izzani. Amint a ribire pillantottam azonnal láttam, hogy a gyűrűjén felvillant az ő ékköve is. Először furcsán néztem rá, aztán gyengülést éreztem. De mire fel? Valami nem stimmel itt. Mintha az a fény félelmet keltene bennem. Miért? Ezután Paragon figyelmeztetése törte meg gondolataimat.
~ Ez a kis kurva elferdítette a teret! Nem tudunk ki menekülni innen~ hallatszott a hangjából az aggodalom. Engem is meghökkentett a dolog. Elferdítette a teret? Akkor csak idebent tudok teleportálni? Az még teljesen jó. Ha belé a csapdámba, akkor gigászi harc bontakozhat ki közöttünk. A nyitást ő tette meg. Shizu felé küldött áldást, mire én lepattintottam lábaimról a blokkolókat szabaddá engedve sebességemet. Még Shizu számára is láthatatlan sebességgel indultam meg. Nem aggódtam érte, hiszen kiképeztem az ilyen esetekre. Egy robi gyorsabban lő, mint ez, szóval ki fogja tudni kerülni. Én viszont egy utsusemit hajtok végre, miközben a "klón" lelassul, és kitér jobbra, úgy én nem láthatóan is egy seikyomainak kezdek neki. Pillanatok leforgása az egész, míg ő reflexből a klónomat figyeli, és reagál rá, úgy én támadok továbbra is. Nincs az reakció idő, ami ezt lereagálná, bár az előbb már okozott meglepetést. Nyilván tud még, viszont ez indításnak nem olyan gyenge. Akárhogy is sikerült a támadásom, én 180°-os fordulatot vettem, és rácéloztam a szőke luvnyára.
- Bakudou 64: Maindokonroru Sakkaku- nem apróztam el a dolgot. Rögtön olyan technikákat használok, amiket csak nehéz ellenfeleknél használok. Bár lehet, hogy rá nem hatnak az effajta illúzió kidouk. A rémálom kidou messze az egyik legkedvesebb technikám. Ameddig tudok rá koncentrálni, addig azt látja, amitől a legjobban fél... ha fél egyáltalán bármitől is. Nyilván van valami, amitől tart. Csak az istenek nem félnek, esetleg már már az Ősökről is azt hiszem, hogy istenek lennének. Ki tudja? Tökéletes kombinációm kadenciáját már csak Shizune tökéletesíthette. A dolog befejezése már csak rá várt... már ha eljött a befejezés. A lényeg, hogy Shizunével most közre fogtuk. Két irányba csak nem tud tökéletesen figyelni.
Vissza az elejére Go down
Nara Shizune
Daitenshi
Daitenshi
Nara Shizune

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 111
Age : 31
Registration date : 2011. May. 19.
Hírnév : 11

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Könyvtár - Page 2 Cl0te25700/30000Könyvtár - Page 2 29y5sib  (25700/30000)

Könyvtár - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 2 EmptySzomb. Feb. 25, 2012 4:44 am

Könyvtár - Page 2 120ttkx
*A könyvtár egyik asztalát választom ezúton egyik kedvenc elfoglaltságomnak. Rajzolok, még pedig ruhagalacsin cosplayeket, ahogyan gyűlésen magyaráz. Lassacskán egy egész füzetnyi Yuu-chan koppintásom lesz; de hogy mit kezdek vele, az kétséges. Mindenesetre jól esik egy kis feszkót ebbe vezetni le, mert még csak ezt követően jön a délután. Reiért kell majd menni, meg egyebek. Fáradt vagyok kissé, de hiába nézek Yukera nem hajlandó ő se megmoccanni. >.> Egy idő után viszont feltűnik nekem valami, valami egészen különös. Sosem voltam jó a lélekenergiák érzékelésében, de azért kérem-kérem..egy fülsüketítő vinnyogásra még én is felfigyelek. Unottan emelem fel tekintetem a rajzomról, s lábaimat továbbra sem vagyok hajlandó levenni az asztalról. Már éppen szembesíteni akarom legújabb erre tévedőnkkel, hogy mi a pálya, amikor Yuke a szokottnál agresszívebben osztja le. Morranok erre egyet.*
- Héé..ez az én szerepem. Te maradj meg a villám embernek, oké?! >.> *Hah, mi az, hogy ellopja a szerepemet? Én akartam visszaszólni ennek a..kislánynak? O.o Végig nézek a lányon, de én kajak egy kis libát látok magam előtt. Kárörvendőn nevetem el magamat, mert ez a hét vicce. Na jó nem, de azért ez komikus. Neutral *Így hát végül a rajzaimat biztos helyre téve emelkedek fel lassacskán székemből, s várok egy kicsit. Kiroppantom néhány ujjamat, de csak most veszem észre, hogy a hátam mennyire el van zsibbadva. Yuke edzései lassan kezdenek tényleg kikészíteni, kellene már egy kis pihenő. Így hát sóhajtok egyet, s azon kezdek el gondolkodni, hogy mit keres ez itt egyáltalán? A fészekbe tudtommal csak azok jutnak be, akik tudják hol keressék. S még ha tudják is, hogy hol van..akkor sem lehet csak úgy bejutni. Így aztán elgondolkodtató tényező mégis csak, hogy ki ez a lolinak öltözött picsa? Villanó szemeimet rávezetem ugyan, de megzavar egy aprócska momentum ebben a történetben. Mikor meglátom Yuke mellkasán az izzást elhűlten kezdem el bámulni a shinigamit. Pillanatokig fel sem fogom mi történik valójában, s a végére már azon kapom el magam, hogy három tűzgolyó halad felém. Nem lenne semmi bajom, ha csak úgy ki kerülhetném; ám ezzel van egy kis probléma...Basszus könyvtárban vagyunk! S mi történik akkor, ha tűz éri a könyvtárat? >.>*
- Szakadj meg! >.> *Nyögöm fel végül, majd támad egy ötletem hogyan vágjak vissza ennek a nyomoréknak. Fájni fog, de azt hiszem, a fájdalomhoz kezdek már hozzászokni. Hagyom, hogy a ruhám ujját eltalálja mind a három golyó, amitől az lángra kap. Fájdalmasan szisszenek fel többször is, s idegesen keresni kezdem azt a nyavalyás üveget, amit ott hagytam az asztalnál. Mire sikerül lelocsolnom magam, addigra richtig a karom égési sérülést kap, nem beszélve arról, hogy a felsőm már megint KO-t kapott. Teli erőből felkapom az egyik széket és a nő felé vágom, nem törődve azzal, hogy akár Yukezot is eltalálhatom. Nem hiszem el..már megint a felsőm! T_T*
- Te degenerált nyomorék! Szakadj le a tűz technikákról.. >.> *Egyik kezem sikeresen fél használatúvá vált. Élénken érzem a forró hasogatást a jobb karom egészén. Ezzel azonban aligha volna időm törődni. Így hát lesz, ami lesz..de ezért péppé verem ezt a szemetet. Elindulok felé - oldalamon a zanpakutommal - s egyelőre ahol érem, ott próbálok lekeverni neki egy akkorát, hogy a falig repüljön ezért. Támadna egy olyan ötletem is, hogy rá boríthatnék egy egész szekrénysort, csak sajnos itt nem értékelik a raktár eventet. T_T Így hát inkább kigáncsolom ezt a szerencsétlent.*
- Menjél vissza az óvodába és edd meg a főzeléked. Vagy esetleg segítsek befonni a hajad? *Szívesen megtenném neki, komolyan. Mi az, hogy ide jön azt pattog, mintha övé lenne ez a kéró? Chh kikérem magamnak, itt csak mi pattoghatunk! Arrogáns *
Vissza az elejére Go down
Rinaaya
Insignis Reliquia
Insignis Reliquia
Rinaaya

nő
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 58
Age : 114
Tartózkodási hely : Sehol és mindenhol
Registration date : 2010. Aug. 19.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Gonosz boszorka
Hovatartozás: Insignis Reliquia
Lélekenergia:
Könyvtár - Page 2 Cl0te15000/30000Könyvtár - Page 2 29y5sib  (15000/30000)

Könyvtár - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 2 EmptyCsüt. Márc. 01, 2012 10:46 pm

Terjengő romlás


Ara-ara, nem számítottam ilyen kedves fogadtatásra. Értetlenkedés és magyarázatok kérése helyett inkább a nemlétező intelligenciájukat csillogtatták meg ellenfeleim... azaz inkább áldozataim, vagy ha úgy tetszik, játékszereim. Szemernyi kétség sincs afelől, hogy egyikük sem rendelkezik azzal a tudással, amellyel nekem árthatnának. Erővel lehet, de az ellenem önmagában mit sem ér, ha nem társul mellé ész is, amivel használni tudják a rendelkezésükre álló hatalmat. De persze ketten együtt sem érik el az én intelligenciaszintemet, ez teljesen nyilvánvalóvá vált a reakciójukból, és ennek az a kellemetlen következménye van rájuk nézve, hogy azt tehetek velük, amit akarok.
- Nocsak-nocsak, egy magadfajta szánalmas létforma tudja, mi az az opera? Minő meglepetés... mindenesetre köszönöm a bókokat~ - szólaltam meg ismét gúnyosan, tettetett meglepetéssel a hangomban. Megvető pillantásomat rájuk emelve konstatáltam ismételten, hogy ennek ellenére is hiányzik tekintetükből az értelem szikrája. Különösen a lány tűnt ostobának amellett, hogy gyengébb is. Ahelyett, hogy elkerülte volna a kóstolgatásnak is gyenge tűzgolyóimat, egyenesen beléjük állt és karjával fogta fel őket. Megemeltem szemöldökömet az égő kéz látványára.
- Nem tartóztatom fel a kisasszonyt, ha élve akar elégni, de ennél sokkal hatékonyabb és gyorsabb megoldást is ismerek, ha érdekel... - kommentáltam az eszement liba tettét, ám ekkor a másik szó szerint kámforrá vált. Tisztában voltam vele, hogy Tamachi Yukezo gyorsasága páratlan, de szemtől-szembe tapasztalva még engem is meglepett a sebessége. Csupán egy széllökést éreztem, azonban a testemen megnyíló sebek nyilvánvalóvá tették, hogy mivel is próbálkozott. Megtántorodtam, és egyensúlyom elbizonytalanodása okán egyet hátraléptem, hogy kitámasszam magamat, de a megrázkódtatás néhány pillanata elmúlt, arcomra pedig eszelős vigyor ült ki. Fájdalom, mennyei fájdalom járta át a zsigereimet! A shinigami megtámadott és megsebzett, csorba kardjával a létfontosságú szerveimet célozta. Ám én mégis állva maradtam a sérüléseimből szivárgó vér ellenére és kiszakadt belőlem az éktelen nevetés. A felém hajított székkel mit sem törődtem, a csitri vak dühében még célozni is elfelejtett és pontosan bajtársát találta tarkón*, aki talán most értetlenül állt az események előtt. Hadd uralkodjon el rajtuk a káosz! Csupán az zavart, hogy vért köhögtem fel, fémes íze pedig gyomorforgató volt confused
- Három létfontosságú szervemet szúrtad keresztül, vajon miért is vagyok még életben? Ugye ez jár a fejedben, Tamachi Yukezo? - találgattam, miközben a szám szélén kicsorgó vért egy kendővel itattam fel, hogy ne csúfítsa szépségemet. - Ezt az ostoba kérdést a tudatlanságod szülte. A rejtély kulcsa abban rejlik, hogy mi vagyok, de mivel nem mutattál érdeklődést eziránt, így csak a nevemet árulom el. Rinaaya vagyok, a számodra talán ismerős Karasu Vex életének birtokosa.
Gyújtottam legalább egy kevés világosságot a férfi fejébe, majd inkább a másik felé fordultam és végigmértem a benne okozott kárt. Minél gyorsabban ki kívántam iktatni a gyengébbik Daitenshist, ha még segít is nekem ebben, egész könnyű dolgom lesz. Csakhogy a halálisten úgy tűnik nem tudott ellenállni a varázsomnak és alkalmazta azt a kidounak csúfolt műmágiát, amit már kagum ellen is bevetett. Mennyire kiszámítható, hmpf... Lenéző pillantást vetettem a kezével hadonászó alak felé, akinek a varázslata ugyanolyan hatástalan volt, mint az előbbi támadása, csakhogy ezzel még sérüléseket sem okozott nekem. Aranyszínű kontaktlencséim megakadályozták a mágia hatását.
- Ne zavarj, Tamachi, játszani akarok az ágyasoddal. A silány trükkjeid semmit sem érnek ellenem - közöltem ridegen, de ha ennyire pattogni akar, majd teszek róla, hogy ne legyen annyira virgonc. A Fredonn által megtanított igét elmormolva aktiváltam a gyűrűm teljes hatását, a medálja pedig vakító fénysugár képében megszabadította az ereje nagyjából felétől. A belém áramló lélekenergia mennyiségéről kicsit megszédültem, talán ennek is volt köszönhető, hogy a liba akadály nélkül képes volt a mögöttem álló polcnak repíteni egy rúgással, míg én el voltam foglalva a shinigamival. Hmpf... gyűlölök két ellenfél ellen harcolni.
- Most nézz oda, poros lett a ruhám >.> - méltatlankodtam, miközben megpróbáltam a törmelék alól kikászálódni. Türelmetlen ribanc, megmondtam, hogy vele óhajtok először harcolni, igazán nem kellett volna ennyire sietnie. Kicsit kótyagosan, szédelegve álltam talpra, majd leporoltam magamat, mintha mi sem történt volna. A fájdalom, amit éreztem igazán jókedvűvé tett, úgy éreztem kárpótolva leszek a sok engem ért, mai bosszúságért. Szemmel tartva a két ellenfelemet kezdtem a pocok mentén sétálni, egy intésemre pedig néhány tucat pillangót engedtem szabadjára. Azt a parancsot kaptam, hogy fel kell gyújtsam a könyvtárat, ám nekem ehhez nem volt sok kedvem... egyáltalán kinek képzeli magát az az Ős, hogy nekem parancsolgat? Ó nem, először megszerzem a számomra értékes tekercseket, lepkéim pedig megmutatják, hol vannak ezek.
- Ha tüzet nem használhatok, mit szólnál egy kis jéghez? - kérdeztem ártatlanul a felém tartó csitritől, gáncsolási kísérlete pedig ennek megfelelően egy jégpajzsba ütközött, hogy aztán módszeresen átterjedjen a jég a lábára és megfagyassza. Nem kételkedtem benne, hogy szét fogja tudni törni a fagyott vizet, de addig is odébb sétáltam, és egy intéssel tucatnyi muskétát teremtettem magam köré. Meglátjuk Tamachi így mennyire gyors, egy elegáns mozdulattal ugyanis elsütöttem a puskákat, melyekből számos jégrepesz csapódott ki nagy sebességgel, többször is egymás után. Amíg pedig a férfi azzal volt elfoglalva, hogy a folyamatosan tüzelő mágikus fegyvereket valahogy elpusztítsa, a lány számára is tartogattam valamit. A két mögöttem megjelenő fabábu a kedvenc fegyvereim közé tartozott, hiszen rengeteg piszkos trükkel szereltem fel őket. Rejtett, izombénító méreggel átitatott pengéik tökéletes eszközök voltak arra, hogy a számomra nem túl kedvező harcmodorát semlegesítem, köszönésképpen máris félrecsúszott a bábuk szeme, hogy négy dobótőr repüljön ki a réseken Tachibana felé. Parancsomra pedig végül mozgásba is lendültek, hogy ha a kések nem találnak, akkor más úton-módon sebezzék meg az ellenfelüket, a vaizardot.


*A szék a Kegyeltek nevű technika miatt találta el Yukét.

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Könyvtár - Page 2 Cl0te52100/65000Könyvtár - Page 2 29y5sib  (52100/65000)

Könyvtár - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 2 EmptyHétf. Márc. 05, 2012 8:31 am

Terjengő romlás


Támadásom sorozata sikeres volt. Már csak egyetlen bökkenő akadt. Kinyíltak sebei, ömlött a vére. Tuti, hogy ott találtam el, ahol kell. Még a hátán is ott a luk, ahonnan kispriccelt a vér. Várjunk egy percet? Sajnos vártam egy percet, és fejbe talált egy szék. Megtántorodtam, és csillagokat láttam, szinte teljesen képtelen voltam az önkontrollra. Beszélt is hozzám, amiből egy ismerős nevet tudtam csak leszűrni. Karasu Vex. Mikor egy kicsit jobban magamhoz tértem, a Rinaayát is megértettem belőle. Rinaaya... Kidoum elsütése után ismét meghökkentem. Ez nem lehet. Mintha a levegőbe tüzelnék. Leálltam egy pillanatra, és erősen sasoltam. Felém mutatott ismét a gyűrűjével. Basszus! A rám nőtt medalionomhoz kaptam, de már késő volt. Felizzott és jócskán kiáramlott belőlem az erőm nagyjából fele. Éreztem, hogy alig állok a lábamon. Leszédültem a földre, és hihetetlen gyengének éreztem magam. Mintha semmim sem maradt volna. Mindeközben azt tehette Shizunével amit csak akart. Ez a ribanc. Gondolkodnom kell! Ha nincsen erőm, akkor van eszem. Most úgysem velem van elfoglalva, azt csinál, amit akar. Mondjuk a bankaiomról lemondhatok, és a sebességem majdnem feléről... mondjuk még az is bőven az átlagos felett van. Kardom képességeit még mondjuk így is tudom használni, és tudom, hogy ott a kulcs. Csak rá kell jönnöm az ereje nyitjára. Mindenkinek van gyenge pontja, bár az én erőmet használva, még az is lehet, hogy kiküszöböli. Mibe csöppentünk. Én vagyok a Daitenshi egyik alappillére, és Shizune a testvériség jövője. Egyikünk sem veszhet el. Ráadásképpen még az érzéseimet sem tudom eltitkolni magamtól. Valami több fűz a lányhoz, mint a puszta tenshiség. Talán Rei miatt, talán nem. Az andokban kigyakorolt csapatstratégiák, most alighanem használhatatlanok. Tudom, hogy van valami ebben az egészben, ami nem emberi. Külön kitért rá, hogy nem mondd semmit afelől, hogy ki ő. Eltaláltam a testét, látszik a szemében a fájdalom, de mintha meg se kottyanna neki. Mintha nem támaszkodna a fizikai mivoltjára. Az előbb pillangókként jött be az ajtón. Szabad metamorfózis... vagy inkább ő egy asztrállény lenne? Amit most látok az csak egy kép, és igazából az asztrálon létezik? Érdemes ezen az úton elindulni. Az elmetrükkök akkor használhatóak lennének. Elvágta a könyvtára a való térből, tehát... tehát most egy külön térben vagyunk. Szabadon formálja a világot maga körül. Talán megfigyelhetném tetteit, és akkor tudnám elemezni. Tuti, hogy a szavaiban arrogáns túlzások vannak. Nem tud minket megölni, éppen ezért gyengített eddig csak el, de ha nem segítek a tenshimen, akkor valóban meghal. Ezt nem engedhetem. Viszont tehetek valamit ami még Rinaayát is meglepheti. Feltápászkodtam a földről, és Paragont szólítottam. Amint felvette shikai formáját, türelmesen vártam. Shizune rúgásától elröppent, és a polcoknál kötött ki. Szóval létezik a teste, és bele van zárva. Miért jött ide? Ki az ellenségünk. Az a kovács lehet az. Mióta tönkrementek a függőink, azóta egyre több baj történik velünk. Most ezek is megjöttek ide. Megtámadtak minket, az otthonunkban. Ez vért kíván. Elsötétül a tekintenem, és bosszúszomjas gondolatok támadtak bennem. Nem érdekelt, ha komolyabban megsérülök. Mindent el fogok követni, hogy megbánja, hogy idejött. Nem mi vagyunk a jó fiúk, speciel én nagyon nem. Nincs fényes reiatsum, az régen volt, nincsenek fényes tetteim, azok is régen voltak csak. Meg fogom kínozni a kis ribancot, ki fogom forgatni a beleit, ha a kezem közé kaparintom, és nem érdekel, hogy ha újraregenerálja, a fél karomért cserébe annyi fájdalmat okozok neki, amennyit csak tudok. És ebben Paragon fog segíteni. Itt az idő! Vérszomjas tekintettel pillantottam felé, és Paragont felé szegeztem. Látszott a szememben, hogy lassan kezdem megérteni a lényét, csak még kísérleteznem kell. Asztrálteste van. Akkor tegyünk abban is kárt. Puskák jelentek meg, amik rám céloztak. Én vagyok a világ leggyorsabb shinigamija. Engem semmivel sem lehet eltalálni. Shizunénak megmutattam a kardom összes támadását, így tudja, hogy ha lát valamit, akkor mire készülök, és neki hogyan kell reagálnia. Viszont Rinaaya annál kevésbé fogja tudni. Sőt! Amikor a puskák eldurrantak, én már nem voltam ott. Rinaaya mögé kerültem. Összes varázslatát egy mozdulattal, vagy pillantással csinálja. Átkaroltam, ezzel lefogva a karjait. Bal karommal a fejét szorítottam hátulról, a jobb kezemmel pedig beleszúrtam Paragont a szívébe, amit már egyszer átdöftem. Teleportáltam, így ezt aligha fogja lereagálni. Tudtam, hogy a testében okozott kár annyira nem befolyásolja, viszont örültem neki, hogy fáj. Ha volt rá lehetőség, megvártam Shizut is, hogy okozzon némi kínt ő is. Ezután egy teleporttal a bábok felé kerültem, egyet ketté is próbáltam vágni, ha sikerült akkor ezt egy másiknál is bejátszom szint úgy teleporttal, ha nem, akkor Shizura hagyom őket. Shizu már sokkal gyorsabb. Rina felé fordultam inkább. Ha ismét rám próbál lőni azokkal a puskákkal, akkor én egy kounkantennyel ráborítom az egyik polcot, de a felém röppenő lövedékek elől akár egy teleporttal eltűnök. Nincs elkapkodva a küzdelem, így mindig van idő egy kicsit rászusszanni, vagy beszólni a másiknak. Én is most éppen ezt fogom tenni.
- Lassan kezdelek kiismerni. Valóban csodálatra méltó egy teremtés vagy. Talán valaki tudott olyat ígérni neked, amiért még ide is eljöttél? Nem láttuk sosem egymást, talán nem is láttuk volna, ha ez a valaki nem mondja, hogy idegyere. Ígért neked fűt-fát. Viszont! Ha olyan hatalmas, hogy még te is teljesítetted kérését, pedig látszik rajtad, hogy nem engedi, hogy bárki is parancsoljon neked, akkor miért nem ő maga jött el. Egy olyas valaki, aki le akar számolni a Daitenshivel, az tudja, hogy minket nem lehet legyőzni csak úgy. Ő hatalmassága, viszont szerintem nem is olyan hatalmas. Neked nincs okod elpusztítani a Daitenshit, ezért valakinek a kérését teljesíted. Vagy talán ti is egy olyan szervezet vagytok, mint mi? Testvérek? Nem hiszem. A jellemed ellenkezik... a Daitenshiben én vagyok a személy analitikus és gyorsaság. Nem a harcra specializálódtam, de tudhatod, hogy képes vagyok ölni. Rinaaya... csupán két kérdésem immáron te feléd. Ki az, aki ideküldött, és mi a neve a szövetségeteknek. Szeretném tudni ki az ellenség- beszédemet végül egy támadó állással fejeztem be. Kardomra koncentráltam, és egy új támadásom nevét kántáltam el, majd pár kidout soroltam fel utána. Elméletileg elég lenne rá az erőm fele is.
- Mindent vágó penge! Hadou 50: Rei no kuron, Hadou 45: Kohaku Koutetsu- a legújabb támadásom, jó sokba kerül nekem, de létrehozása a zanpakutoumtól függ, nem az erőmtől. 11 egységem van még, amit felhasználhatok, és utána töltenem kell a kardot. 11 teleportálás, térszakítás vagy lövés. A kardom két villája közé egy mély lila sáv húzódott fel. Ha csapok, akkor szívó ereje miatt a vágás sokkal nagyobb kárt okoz. Egy klón termett mellém, és égett bal kezembe egy fénygömb kezdett el termelődni. Klónom bal kezében is szintúgy egy fénygömb jelent meg. Megcsóváltam a fejem. Had merítse a varázserejét. Egyszer mindenkinek elfogy az ereje, hát ezen támadásom kivédése kellően sok energiát emészt el. Legalábbis remélem. Nagyon is. Egyszerre nyújtottuk ki klónommal a kezünket, és fénytűk századát eresztettük a nőre. Biztos vagyok két dologban. Tudja változtatni az alakját, tudja azt, amit Paragon tud, csak még valóságosabban. Ferdíti a teret, és így varázsol. Belefűzi az akaratát a valóság térhálójába. Azt helyezi el a létezésben, amit csak akar, de hatalma tuti, hogy véges. Elvégre akárki akármit ígért is neki, megéri Rinának. Mondjuk azt gondolom, hogy a kovács fazon volt az, aki utasítást adott ennek a boszorkány fajzatnak. Ki kell meríteni ezt az erejét, amivel képes a valóságot átszőni. Ha így működik az ereje, akkor a tőlem elcsapolt energiákkal nem tud igazán mit kezdeni... bár ha mégis, akkor mi már rég halottak leszünk, mire ő kifogy az energiáiból. A klónommal ketten együtt estünk neki a csajnak, és bármilyen akadályt állít elénk, az vagy shunpoval, vagy teleporttal kikerüljük. A testében akarok kárt tenni első sorban. Csak hogy érezze a törődést.
Vissza az elejére Go down
Nara Shizune
Daitenshi
Daitenshi
Nara Shizune

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 111
Age : 31
Registration date : 2011. May. 19.
Hírnév : 11

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Könyvtár - Page 2 Cl0te25700/30000Könyvtár - Page 2 29y5sib  (25700/30000)

Könyvtár - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 2 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 10:33 pm

Terjengő romlás

*Nincs más lehetőség, mint támadni. Támadni, még mielőtt ez a szemét tényleg elintézi ezt a helyet. Nem gondoltam volna, hogy a daitenshinek ilyen ellenségeik is vannak, akik így képesek betörni az épületbe. Nem igazán értem, hogy ez hogyan lehetséges, de jelenleg ezzel nincs is idő törődni. Legyen bárki is ez a nő, kezd komolyan felhúzni azzal, amiket csinál. Kezdjük azzal, hogy nagyon nincs itt helye. Aztán tegyük hozzá azt is, hogy kiengedte meg neki, hogy megpróbálja felgyújtani a könyvtárat? Te fogsz takarítani, ha felég! >.> Dühömben jól megindulnék felé, de csak annyit veszek észre, hogy jól összevérez mindent. Tény, ami tény..Yuke nem kegyelmez neki. Rolling Eyes Emiatt eszem ágában sincs megakadályozni, egészen addig, míg hagy nekem is feltörölni valót. Kicsit elvigyorodom azért, amikor Yuke fejének ér a repülő székem is. Nahát, úgy néz ki ennek a nőnek humora is van! Legyen akkor ez egy figyelmeztetés a shinigaminak, hogy hagyjon nekem ellenfelet, vagy morcos leszek. Komolyan elgondolkodhatnék, hogy én mire is kellek ide, mindenesetre a csajnak, azaz Rinaayanak egy mondata jó hamar ki is akaszt.*
- Baka...nem vagyok az ágyasa! >.> *Rúgok belé, majd kis híján megvakít a fény, ami egyenesen szembe talál. Le van ejtve, de legalább neki esik annak az átkozott szekrénynek és kész. Ez kell ahhoz, hogy jobban érezhessem magamat. Még akkor is, ha idő közben rá kell jönnöm arra, hogy ezek a dolgok mit sem érnek ellene. Egész egyszerűen mintha a használt technikáink átmennének rajta, kiszabadítom magamat a jégből egy láb feszegetéssel. Ettől csak még jobban ideges kezdek lenni, de mire kapcsolhatnék, addigra valami kis izék kezdenek felém repülni. Hogy ezek nem képesek lassabban harcolni, komolyan már! >.> El fogok veszti az események sűrűjében. Ha nem tudnék egy remek technikát, amit még Shiori senpaitól tanultam, akkor most bizony bajban lennék. Utsusemit alkalmazva kerülök egy másik pontba, ami leginkább messze van Yukezo és Rinaayatól. Csak ekkor eszmélek fel arra, hogy valami faroncsok kerülnek a földre. Nem hiszem el, így nem lehet harcolni. Yuke átment valami terminátorba, nem tudom követni. De Rinaaya se követheti annyira. Ettől elvörösödik a fejem.*
- Idióta, nem tudlak követni! >.> *Orrolom le Yuket, amiért hiperaktív mókussá avanzsálta magát. Így értelme nem volna támadnom, inkább kitalálok valami mást, amivel hasznosíthatnám magam. Megyek megszerzem az Uraharától szerzett köpenyem, s míg ezek egymással vannak elfoglalva, berohanok a sorok közé. Összehúzom magamon a ruhadarabot. Tudom, hogy ezzel egyáltalán nem fog majd érzékelni. Lehet, hogy most sikerült átmennem gondolkodó félbe? Muszáj, ha már Yuke lett valami terminátor. Tehát behunyom a szemeimet és gondolkodni kezdek a jelenlegi eseteken. Talán, ha shikait használnék? Feltehetőleg ez ellen még az sem hat, értelme lenne így próbálkozni? Feltehetőleg semmi. Azonban valamit még így is megtudnék tenni, végül is rossza vagyok kidou használatban, vagy nem? szemöldökrángatás Cinkos mosoly kerül erre arcomra, s felállok, hogy meginduljak. Azonban ekkor egy éles pulzálást kezdek el érezni a bal vállamban.* ~ Francba! ~ *Meglepődve pillantok le oda, s csak akkor veszem észre, hogy az utsusemim nem volt a legtökéletesebb. A bal felem, mintha zsibbadni, sőt bénulni kezdene. Kicsit megmozgatom az ujjaimat, de azok alig akarnak nekem engedelmeskedni. Lehunyom szememet.* ~ Nincs idő ezzel törődni, nem hagyhatom magára. ~ *Jobb kezemet ökölbe szorítom, majd villám tánccal ugrok ki a sorok közül, hogy meglepetés szerűen támadjam be a nőt. Ami viszont eltérő jellegű, hogy felugrok az egyik szekrényre, amitől eltolom magam. A nyomás hatására úgymond zuhanni kezdek felé, majd jobb kezemmel materializálom arcomra a maszkom. Nem érdekel, tudom, hogy számomra még mindig veszélyes használni a maszkot, most muszáj lesz. Meg van a rizikója, hogy ismét elnyom majd, de ha ezt nem teszem, akkor kevesebb az esélye annak, hogy sikerrel végzem be a csonttörő mutatványom.*
- Ikkotsu! *Jobbomat használva a gerince felé célzok. S ha azt hinném, hogy sikerrel járok, akkor bizony tévednem kell. Bár nem érzi meg azt, hogy érkezek, viszont mivel az egyik felem (feltehetőleg az egyik penge karcolására) lebénult, így nem mennek úgy a dolgok, ahogy akarom. Repülhetek vagy két métert, mire nagy nehezen kigurulok a földön kisebb csörömpölés kíséretében. Letörlöm az ajkaimon lecsúszó vért.* - Ebből elég. Mi a franc vagy te? Hagyd ezeket a felsőbb rendű dumákat. Ha nem ember vagy, akkor mi? *Egyértelműen kérdezek, mert már nagyon unom ezt a nőt. Egyáltalán most meddig leszek ilyen állapotban? Bassza meg, hogy nem tudok normálisan harcolni, de még Yuke sem az igazi! >.> Kicsit erőtlenül ugyan, de végül csak sikerül fel állnom, hogy a sok felé tört bábúból néhány darabot a nő felé rúghassak. Úgy csinál, mintha csak valami varázsló lenne, amiket a tvben szoktak leadni. Azért jó lenne. ha ilyen dolgok megmaradnának a meséknek. Ha ne tán léteznének, akkor továbbra is hazudni kellene Rei-channak és a többi gyereknek ezekről? Hah, ebbe még belegondolni is ostobaság. Ki ez a nő? A zanpakutomra pillantok. Nem, még mindig úgy érzem, hogy ez nem azaz az időpont, amikor szükségessé válik annak megidézése.*

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Rinaaya
Insignis Reliquia
Insignis Reliquia
Rinaaya

nő
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 58
Age : 114
Tartózkodási hely : Sehol és mindenhol
Registration date : 2010. Aug. 19.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Gonosz boszorka
Hovatartozás: Insignis Reliquia
Lélekenergia:
Könyvtár - Page 2 Cl0te15000/30000Könyvtár - Page 2 29y5sib  (15000/30000)

Könyvtár - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 2 EmptySzomb. Márc. 31, 2012 5:50 am

Terjengő romlás

Nem különösebben izgatott sem a hím gyűlölettel teli tekintete, sem a csitrije paprikás hangulata. Arcomra aljas vigyor húzódott, mihelyst a fegyverek elsültek, valamint a bábuk is mozgásba lendültek. Bizonyára furcsának találják, hogy olyan, mintha meg se kottyannának a támadásaik, hiába ömlött több sebemből is a vér, hiába szenvedett el törékeny testem zúzódásokat a vaizard rúgásától. Ám ez csak a látszat, valójában szenvedek a fájdalomtól, minden mozdulat elviselhetetlen kínt jelent. Egyáltalán nem kedvező számomra a két lény harcstílusa, csakis ennek köszönhető, hogy máris súlyos sérülések éktelenkednek rajtam, még ha nem is életveszélyesek, de igen... kellemetlenek. Legalábbis azok lennének, ha nem élvezném minden pillanatát a tagjaimba hasító fájdalom érzésének. Igen, ez a csodálatos érzés adott erőt ahhoz, hogy úgy tudjak viselkedni, mintha semmi hatással nem lettek volna rám az ellenfeleim, és ezt csak tovább erősíti a tudat, hogy összezavarom őket mindezzel Twisted Evil
Váratlanul lefogtak, testembe pedig újra egy kard hatolt, hátulról, ismét a szívem táját célozva. Nem kellett hátrapillantanom ahhoz, hogy tudjam, Tamachi támadott meg újra, de az eredmény ugyanaz volt, mint legutóbb. Azon túl, hogy némi vért köhögtem fel, nem tudott bennem komoly kárt okozni. Ha akartam volna, se reagálok rá, hadd lássa, hogy nem számít hányszor szúr keresztül a fegyverével, engem nem zavar. Bizonyára azt hitte, hogy talált ellenem valami ellenszert, ezért fogott le, és akadályozta meg, hogy rápillantsak, de sajnos téved~
- Azt hittem még egy magadfajta ostoba létforma számára is nyilvánvaló, hogy ezzel a hasztalan vagdalkozással nem mész semmire, de úgy tűnik túlbecsültem az intelligenciádat, shinigami - jegyeztem meg megvető hangszínnel, miközben próbáltam követni a mozgását, ahogy a lövedékeket kerülgette. Némi meglepetésemre a bábukra is rátámadt, és persze amikor azok széttörtek, számos rejtett penge tört elő belőlük teljesen valószínűtlen helyekről és véletlenszerű irányokból támadva. A kis ribi hangját meghallva azonban elvigyorodtam. Úgy tűnik a társulásuk nem kifejezetten olajozott Twisted Evil A látványt gyorsan meguntam, így inkább szerteszét szóródott pillangóim után indultam, hátha találtak valami érdekeset. Érdekes módon pont akkor dőlt el egy szekrény, miután éppen elhaladtam mellette. Ara-ara, szerencsés voltam, nemde~? Sajnos a járásomon látszott, hogy nem vagyok teljesen sértetlen állapotban, de annyi baj legyen, amíg a halálisten és a vaizard hadakoztak az általam teremtett eszközökkel, addig én lassacskán nekiálltam begyűjteni a lepkék által kiválasztott tekercseket, és sorjában rejtettem őket köpenyem mélyére. Nem különösebben törődtem azzal, hogy mi is történik, a Tamachinak szóló válaszomat is csak úgy félvállról ejtettem meg. Csak akkor néztem körbe, mikor minden puskaropogás elhallgatott. Lehetséges volna, hogy tönkretették minden fegyverem? És hová tűnt a Shizune nevezetű? Hmpf... úgyis a teremben van még, nem kellett izgatnom magam miatta, bárhogy is rejtette el a jelenlétét.
- Ara-ara, micsoda mélyreható analízis, micsoda kiváló logika tulajdonosa vagy! Milyen kár, hogy tévedsz~ Abban igazad van, hogy vajmi kevéssé érdekel a sorsotok, hiszen hozzám képest jelentéktelen csúszómászók vagytok, de pontosan ezért lelem szórakozásomat abban, hogy eltörölhetlek titeket a föld színéről. Az, hogy itt vagyok, a saját döntésem következménye, nem pedig egy szánalomra sem méltó lény... kérése - feleltem, végül a férfi felé fordulva némi szöszmötölés után. Az ötlettől is undorodtam, hogy Fredonn rendelkezhet az akaratom felett, ha nem lennének itt ezek a tekercsek és nem fulladna unalomba éppen az életem, akkor eszembe sem jutott volna, hogy férgeket irtsak. Ha már viszont itt vannak, akkor miért is ne pusztíthatnám el őket merő szórakozásból? Főleg, ha már ilyen kedvesen még az erejük egy részét is áttestálják rám. Kérdéseit azonban nem méltattam válaszra, semmi kedvem nem volt a hangszálaimat két halott kedvéért koptatni. És ha itt végeztem, azt hiszem meglátogatom azt a kripli Aizen-talpnyalót és segítek a testvérének megölni őt... persze úgy, hogy fel se tűnjön nekik Twisted Evil
Készülődését az újabb támadásra unottan néztem végig, azzal csak megkönnyíti a dolgomat, ha nem használja a gyorsaságát. Végre volt alkalmam alaposabban is megfigyelni a kardját, leginkább az volt szembeötlő, hogy mennyire bizonytalan rajta a fogása. Hmpf... még akár én is könnyedén ki tudnám csavarni a kezéből ezzel a tartással, minden bizonnyal a közelharc az egyik gyengéje. Mattaku, kénytelen leszek olyan harcstílust alkalmazni, amiért nem rajongok, de ha megakadályozom a teleportálásában, akkor Tamachit ki is pipálhatom. Offenzívája lassú és kiszámítható volt, bár az úgynevezett démonmágiája meglehetősen impozánsan festett, ahogy aktiválódott a saját és a klónja kezében is. A megannyi penge azonban csak a mögöttem lévő polcokat tette tönkre, jómagam pillangókká bomolva elkerültem a támadást. Egy ilyen nagy volumenű sérülést nem engedhettem meg magamnak a jelenlegi állapotomban. A shinigami számára jól látható helyen materializálódtam újra, sebeimen immár kötések ékeskedtek, tönkrement fekete ruhámat pedig egy új, rózsaszín váltotta fel.
- Legközelebb próbáld meg közelebbről~ - gúnyolódtam a kezemet a derekamra téve, és nyelvet nyújtva, mint egy kisgyerek, azonban támadni nem támadtam egyelőre. Előbb ki akartam találni, hogy melyik a klón és melyik az igazi, ám ahogy mozgásba lendültek, nem sokkal később ez nyilvánvalóvá is vált számomra. Támadásaik elől csupán kitértem, egészen addig a pillanatig, amíg a kis csitri, aki rejtőzködött, váratlanul elrepült mellettem és egy széket összetörve padlót fogott. Arcán maszk volt, valamint egy köpenyt viselt, de nyilvánvalóan csak ő lehetett az, aki megtámadott... és elhibázta Twisted Evil Milyen szánalmas kis pondró, no lám, a mozgása alapján eltalálhatta egy-két mérgezett penge is.
- Yare-yare, miért érdekel ennyire, hogy mi vagyok valójában, korcs? Attól tartok, ha el is mondanám, képtelenek lennétek felfogni, hogy személyemben milyen lényt is tisztelhettek - pillantottam rá az eltorzult hangú lányra, fejemet oldalra döntve. Még ha el is árulnám a titkomat, az információ számukra semmitmondó, sosem hallhattak a fajomról. Azonban ideje volt taktikát váltani, így kezembe a szokásos aranyszínű rovarokból összeállva egy kard materializálódott, melynek pengéjét néhány pillanaton belül vöröslő lángok borították el. Megsuhintva Dyrnwynt, kivédtem a felém rúgott fadarabokat, a felperzselődő bábu szilánkjai által pedig a mögöttem álló polc végül tűzbe borult, rajta a Daitenshi számára nyilvánvalóan felbecsülhetetlen értékű tekercsekkel. A hátamat melengető érzés mellett hamarosan megjelent az égett szag is, ahogy a fekete füst terjedni kezdett a teremben.
- Ha túl sokat pattogsz, kicsi bolha, terjedni fog a bénító méreg a szervezetedben Neutral - jegyeztem meg a kis fruskának, majd a két Tamachi felé fordítottam a tekintetemet. Itt volt az ideje, hogy én is offenzívába lendüljek s megmutassam, mit tudok valójában. Épen maradt puskáimat a klón felé fordítva elsütöttem őket, miközben a bábu darabjaiban megmaradt apró tűk és pengék is kilökődtek, egy részük Shizunét célozta, a többivel pedig a klón menekülési útvonalát korlátoltam le, kiszámíthatóvá tettem, hogy hová fog menekülni shunpójával. Ott pedig én vártam rá, és mielőtt reagálhatott volna egy elegáns keresztvágással véget is vetettem az életének. Még eljutott az égett hús orrfacsaró bűze az orromba, mielőtt lepkékké bomoltam volna, hogy elkerüljem a felém érkező támadást-támadásokat az igazi Tamachitól és ágyasától. A halálisten közelében jelent meg újra a testem, minél távolabb a másiktól, ezúttal azonban hagytam, hogy pengéjét belé mártsa.
- Olyan meggondolatlan vagy, patkány... taikutsu da... - ásítottam el magam unalmamban, megérintve a vállát hátulról, majd végig is simítottam az arcán mutatóujjammal, miközben fölé lebegtem. Minden bizonnyal meglepte, hogy belőlem is kettő lett váratlanul, de ha visszanézett arra az alakra, ami kardját fogságba ejtette, már csak egy engem mímelő bábot láthatott.
- Nem fogod tudni kihúzni a zanpakutodat, sem elteleportálni vele. Vagy elengeded és nélküle menekülsz, vagy egy csinos robbanás martalékává válsz. Választhatsz - suttogtam a fülébe kedvesen, majd detonáltam a kis játékszeremet, nem hagyva neki időt arra, hogy megidézzen egy kidou-pajzsot, ha van is neki. Ha elengedte a kardját és villámtáncával elkerülte a robbanást, akkor a füstfelhőből a lélekölőjével a kezemben emelkedek ki, amit aztán a köpenyem zsebdimenziójába rejtek, ha viszont nem menekült, akkor nem úszhatta meg könnyű sérülésekkel. Talán nem halna bele, de ha igen, tulajdonképpen az sem baj. Legfeljebb feltámasztom... vagy nem Twisted Evil Mindenesetre felemelkedve a levegőbe, lenéző és felsőbbrendű pillantással illettem a csitrit, mielőtt őt is megtámadtam volna, kardomat felülről lendítve egy a mellkasát átlósan átszelő perzselő vágásra. Nevetséges, még csak fegyvert sem tartott a kezében talán? Hogy akar így védekezni? Nem szeretem pedig a gyors győzelmeket :/


Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Könyvtár - Page 2 Cl0te52100/65000Könyvtár - Page 2 29y5sib  (52100/65000)

Könyvtár - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 2 EmptyPént. Május 11, 2012 12:06 am

Terjengő romlás


Volt egy olyan érzésem, hogy ez a kis ribanc lassan készül kinyírni minket. De amíg magamra terelem a figyelmét, addig nem igazán tehet Shizune ellen semmit. Márpedig a bénító mérge eléggé ki fogja vonni a forgalomból. Ki kell találnom valamit. A személyét kéne valahogy megsértenem, és hülyeséget kell hogy csináljon, ezáltal bármit is elővetítenie gyengepontjából. Ha ő lenne a legerősebb, akkor Yuu-hoz küldték volna. A hely sem alkalmas annyira, hogy előidézzem a szükséges erőt elpusztítására. Valószínűleg ez nem is fog érvényesülni. Viszont a tekercsek, amiket ellopott számunkra igen értékesek, ezért is kéne valahogy mégis csak megölni őt. Talán kezdhetek vele valamit, talán nem. Nem tudok elteleportálni a teremből, pedig az lenne a legjobb. Ismételt pillangókká oszlását is csak egy bosszantó menekülésnek tudtam le. Menekül. Akkor viszont meg tud sérülni. Meg tud halni, és én képes vagyok megölni, mert az én támadásom elől menekül. Tehát hat rá a kidoum, és hazudott az előbb, hogy semmi hatással nincs rá. Hogy ha a gyűrűje nem lenne, akkor tényleg megölhettem volna már rég. Rózsaszín tündöklése kicsit mókássá festette a hangulatot. Egyre jobban a procelán baba jutott eszembe róla. Mosoly tükröződött rajtam. Kezdtem élvezni a harcot. Végre egy ellenfél, aki ellen gondolkodni kell, és nem lehet csak úgy kardforgatással megölni. Hitomi ellen is rossz esélyekkel indult volna, Yuu ellen meg végképp. Nem tud annyit elszívni azzal a gyűrűvel. Akkor viszont meghalni jött ide! Felnevettem, majd úgy csaptam bele a mindent vágó pengét. Beleszaladt a penge, majd meg is ragadt. Fülembe pedig hangja zúgolódott be. Azt suttogta esélyem sincs. Én csak felnevettem. Valamit akkor mégsem tud Paragonról. Amihez hozzá ér, azt bárhol elhelyezheti a térben. Szomorú de mégsem annyira mesteri a ribanc. A robbanó báb egyszerűen csak eltűnt... A robbanás a könyvtár legtávolabbi sarkában volt hallható. Közben én villámgyors shunpoval eszközölt fordulatot vittem véghez, átvágva a felturbózott Paragonnal Rinaaya testét. Ez nem egy sima vágás volt. Negyven centiméter vastag vágásnak kell, hogy keletkezzen a testén, ugyanis nem csak simán átvág a penge, még szívóereje is van. Második lépésem a feje felé irányult. A végső csapást akartam elvégezni a szép szőke arc irányába. Akárhogy is sikerül, Shizunéhez sietek, megfogom, és egy integetéssel a boszi felé megidéztem a dimenzió nyílást. Ha még éltem, vagy nem akadályozott meg valahogy, ami nagyon nehéz lett volna, mert a másodperc töred része volt ez az egész, akkor Paragonban csücsülhettünk most Shizunével.
- Hol van a mérge? Gyorsan! Itt én irányítom a teret, talán van rá esélyem, hogy kiszedjem belőled. Csak azt nem tudom irányítani, amiből te vagy. A méreg nem a részed. Csupán csak kis részét szedhetem ki valószínűleg, de kiszedhetem- hadartam kétségbeesetten, mert semmi jót nem sejtettem . Egyre nehézkesebbé vált a mozgása, ezt még én is láttam, de még Rinaaya is mondta, hogy bénító méreg jutott a szervezetében. Ha bármi nagyobb baja esik Shizunének, akkor megtudja, hogy mégis honnan terem a villámok haragja. Bármelyik pillanatban beléphet a gömbön, és valószínűleg összezúzza a dimenziót. De akár fel is vehetném a küzdelmet vele. Lehet, hogy nem lesz annyival erősebb, mint én.
- Paragon, segíts kérlek!- kiáltottam, és megjelent a kardom szelleme- Ha idejön, ketten kellünk ellene. Shizune nem sokáig tud harcolni. Fegyverkezzünk fel!- mondtam Paragonnak, és ő fényből kovácsolt nekem páncélt és két katanát fegyvernek, ami szinte hozzá volt nőve a karomhoz. Ő ennek a párját, az ezüst páncélt szőtte magára. Ha ide jön, legalább akkora hatalma lesz, mint nekünk. Életünk legnagyobb csatája bontakozhat ki. Ámbátor lehet, hogy rájön hogy kell kiszabadulni innen... bár lehet, hogy nem akar majd. A kavargó zöldes felhők hirtelen felgyorsultak, hatalmas köd lepett el mindent. Mikor a köd eloszlott, egy réten álltunk, a Hold sápadt fényében.
- Gyere Cho-cho-san. Suzuki ma este nem vigyáz rád- suttogtam a Pillangókisasszonyból vett szereplőket idézvén.
Vissza az elejére Go down
Nara Shizune
Daitenshi
Daitenshi
Nara Shizune

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 111
Age : 31
Registration date : 2011. May. 19.
Hírnév : 11

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Könyvtár - Page 2 Cl0te25700/30000Könyvtár - Page 2 29y5sib  (25700/30000)

Könyvtár - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 2 EmptySzomb. Júl. 14, 2012 11:13 pm

Terjengő romlás


*Az elmúlt percekben érzékelhettem leginkább a jelenséget, hogy a hármunk közül még mindig magamat érezhetem a leggyengébbnek. Noha nem minden szempontból kifolyólag, de egyet jelenleg nagyon tudok átkozni. Tudatosan kell felfigyelnem arra, hogy a harci tapasztalataim még igencsak megszámolható jellegűek. Nem vettem részt annyi bajban, hogy tudjam mire számítsak, és hogy azt hogyan kontrázzam vissza. Nagyjából ennek a cseszett levét szívhatom meg most. Hiába történt az a kis síkokkal teli balesetem, vannak dolgok, amelyek lényegesen kimaradtak az életemből az elmúlt tizenkilenc és fél évben. Ennek hiányát pedig jelenleg érzem leginkább. Mindenesetre nem adhatom fel akkor sem, ha éppen most kell megéreznem ez mennyire nem az én harcom. Felfoghatom egy remek bulinak is, hogy szét lehet verni valakit, ám mégsem játék ez az egész. Yuket még nekem is nehezemre esik követni, de szerencsére a kis fruska is ugyanebben az álláspontban van. Addig örülök, míg ez így van, utána majd ráérek problémázni túlzottan. Először is a méregtől kéne megszabadulnom, viszont ez nem fog menni Hacchi nélkül. Tehát ugyanúgy, mint Yuke valamiféle támadásba kezdek a sikert várva. Ez a siker megint csak sikertelenségbe csap át, amitől támad egy érzésem. Egy ismerős érzés kezd el kerülgetni, míg a szervezetemben levő bénító méreg lassan halad a szívem felé. Nem vagyok ember, de az ilyesfajta dolgok engem is megölhetnek; ennyi ész azért szorult már belém. Neutral
Maga az érzés némileg belém vágódik, míg a maszkom darabokra törve hullik le a padlóra. Seireitei élet képei jutnak eszmbe, amikor Akanenak akartam visszavágni és lazán kikerült. Utáltam, fújtam miatta, hogy nekem semmi nem sikerül. Nagyjából most is ugyanez a helyzet, hogy az eddigi támadásaimat mind elvétettem. Szar helyzet sokadjára alulmaradni, de azt hiszem, én pont ettől pöccenek be igazán. Nem vagyok baromi zseniális ahhoz, hogy nekem minden elsőre sikerüljön, azonban nagyobb a kitartásom. Hosszasan őrlődöm saját magamban, még eloldalazok a törmelékek elől, amit ketten csinálnak. Aztán elérkezik egy pont, amikor egy olyasmit kell tapasztalnom, ami igazán feldühít. A nő lenéző tekintete. Pontosan úgy néz rám, mint azok akik majdhogynem elkergetett otthonról. Lenéztek, mint egy korcsot, aki nem ide való. Talán lehet benne igazság, hogy nem vagyok természetes eredetű, de ez a tekintet meglehetősen mélyen érint. Haragosan pillantok rá, amikor felém suhintja meg kardját. Elkerülve pedig oldalról akkorát vágok a kardjára, hogy vagy kirepüljön a kezéből, vagy darabokra törjön.*
- Nem mi vagyunk, akiknek pusztítani kell ahhoz, hogy feljebb kerüljenek. Nem mi vagyunk azok, akik a pusztítástól nyerik el kevélységüket! *Esek ismételten féltérdre a méreg hatására. Úgy utálom ezt a helyzetet, hogy nem vagyok képes értelmes küzdelmet folytatni. Beteges próbálkozásokat intézek mikor ennél többre is képes lennék, ha nem lenne ez a nyomorult méreg. Akkor most hogyan is tovább? Több fájdalmas megoldást lehetne kitalálni, amiket ellestem innen-onnan de minderre most nincs idő. Tenni kell valamit, amit ezúttal nem én teszek meg. Yuke egyszerűen berángat a saját dimenziójába, azaz Paragonba. Némileg felsóhajtok.*
- Tök felesleges acsarkodnod Yuke. Nem látod, hogy ezen nem tudsz segíteni? Már kiszedtem a hegyeket a méreg pedig terjed magától. Ha nem lennél ennyire legyengülve, akkor elláthatnád a baját. A helyzet pedig az, hogy felfogja mérni, hogy közelharcban vajmi kevés vagy. Szarul állunk. Neutral *Megmondom neki őszintén. Valójában most mit hazudoznék? Tényleg szarul áll a szénánk, amiről javarészt én tehetek. Kellett nekem azokat a nyamvadt tekercseket védenem. Semmi értelme nem volt az egésznek, arról nem is beszélve, hogy már rég shikaira kellett volna váltanom.*
- Egyébként most hol is vagyunk? *Míg meg nem érkezik addig érdeklődöm az új területről. Nem igazán tiszta nekem, hogy ez most Yuke világa, avagy természetes közeg. A helyzet az, hogy kezd a felfogó képességem is tompulni. Szépen benyeltem ezt a mérget annyira, hogy lassan tényleg elvesztem az eszméletemet. Látszik a pillantásomon, erőlködésemen, hogy küzdök az ébren maradással. Zsibbadnak az izmaim, az egyik kezemet gyakorlatilag már mozgatni sem bírom és beszélnem is nehezemre esik. Kevés dolgot tehetnék a ribanc ellen, mert az én zanpakutom nem ehhez a küzdelemhez illő. Túlságosan bizakodó voltam, hogy azt hittem nem kell feloldanom. Ez a baj kettőnkkel; Yuke mellett túlságosan biztonságban érzem magam, ami örök hiba. Örök hiba, ugyanis legalább olyan ostobán fut neki a falnak, mint én tudok.*
Vissza az elejére Go down
Rinaaya
Insignis Reliquia
Insignis Reliquia
Rinaaya

nő
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 58
Age : 114
Tartózkodási hely : Sehol és mindenhol
Registration date : 2010. Aug. 19.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Gonosz boszorka
Hovatartozás: Insignis Reliquia
Lélekenergia:
Könyvtár - Page 2 Cl0te15000/30000Könyvtár - Page 2 29y5sib  (15000/30000)

Könyvtár - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 2 EmptyVas. Szept. 16, 2012 3:06 am

Terjengő romlás


Közönyösen vettem tudomásul, hogy nem alakultak az események az elképzeléseimnek megfelelően. Kardom méterekre szállt tőlem a korcs egyszeri fellángolása után, és az egyik égő polcnak ütközve állt meg, miután végigcsúszott a földön, fémes súrlódással kiegészítve a ropogó tűz hangját. A robbanás szele sem hátulról ért, hanem a könyvtár egy távoli sarkát döntötte romokba, így segítve az elharapódzó lángokat, hogy mindent felemészthessenek. Hmpf... szánalmas kis patkányok, kétségbeesetten kapaszkodnak a semmit sem érő életükbe. Kapálóznak, mint a fulladozó ember a viharos tenger habjai között, nem tudják mikor kell meghajolni mindent elsöprő hatalmam előtt. Nem lelem szórakozásomat egy tapasztalt harcos vergődésében emiatt a tulajdonságuk miatt, nincsenek hozzászokva a vereséghez és képtelenek azt elfogadni. Márpedig egy megtört játékszer sokkal mulattatóbb, mint egy folyton talpra álló ostoba tökfilkó.
Nem törődtem azzal sem, hogy mi lesz ezzel a testtel. A shinigami gyorsasága elismerésre méltó volt, a törzsemen keletkező széles és mély seb okozta fájdalom hatására pedig felüvöltöttem. Ha nem lett volna ennyire tudatlan kardforgató, talán ketté is vághatott volna, ahogy a nyakamba mártott fegyver is hatolhatott volna sokkal mélyebbre, ha tanult vívó lenne. Összegörnyedtem, térdre estem és hörögve vért köhögtem fel, azonban ez semmit sem jelentett. Életem nem forgott veszélyben a testem súlyos sérülései ellenére sem. Míg felkaparta a korcsot és menekülőre fogták, én halkan kuncogni kezdtem. Nyomorult, féleszű gyáva férgek! Köszönöm a fájdalmat, amit okoztatok nekem Twisted Evil Lassan ismét felegyenesedtem, magamhoz vettem a kardom és nyugodt léptekkel indultam el a térszakadás felé, melyet Tamachi Yukezo zanpakutouja okozott. Súlyos vágott, és immár égési sebek, illetve véráztatta foltok tarkították külsőmet majdhogynem tetőtől-talpig. Hatottak rám a szánalomra méltó porhüvely korlátai, ámde elmém ugyanolyan szabad és tiszta volt, mintha teljesen ép lettem volna. Csupán egyetlen dolog zavart, a lassacskán elapadó varázserőm.
- Ara-ara, ostobább vagy mint hittem, shinigami - bár hangom halvány volt, arcomon pedig kimerültség tükröződött, ez csupán a fizikai lét határainak volt köszönhető. Mint mondani szokták, a szem a lélek tükre, és magabiztos, megvető tekintetem elárulta nekik minden bizonnyal, hogy korántsem érdemes elhinni, amit látnak. Érdeklődve néztem körül a világban, melyet a halálisten irányított, és most szemeim láttára alakult át a táj. Újfent felköhögtem némi vért, melyet bosszúsan töröltem le a szám széléről, majd felpillantottam az előttem lévő társaságra. Egy ájulás határán lévő korcs, egy aranypáncélos halálisten és egy ezüstpáncélos ismeretlen entitás... feltételezem a világ lakója.
- Súlyos hibát követtél el azzal, hogy idecsaltál. Elfelejtetted tán, hogy a gyűrűmnek köszönhetően amúgy is jelentéktelen hatalmad még hitványabb lett? - torkom mélyéről aljas kuncogás tört fel, az ég pedig váratlanul vörös árnyalatba öltözött. Ugyan hogy hihette azt, hogy nem leszek képes manipulálni a teret ebben a dimenzióban? Még könnyebb is volt megtennem, hiszen az egész világ lélekenergiából épült fel! Dyrnwynt a talajhoz érintve pedig meggyújtottam a füvet és egy vékony lángcsíkot küldtem a Tamachi ágyasa felé, mely az utolsó métereken szélesedett ki és lobbant fel csak hevesen. S míg a leány a tűzcsapdámmal foglalkozott, addig a hím és társa is megkapták a maguk kis ajándékát a lábuk alól feltörő közönséges pengék képében. Ez azonban csak elterelés volt, a köztünk lévő távolságot eltüntetve egyenesen a halálisten szíve felé szúrtam lángoló kardommal.
Mielőtt azonban belemelegedhettem volna a Daitenshi végérvényes eltörlésébe, olyan fojtogató aurát éreztem meg a levegőben, mely csak egy dolgot jelenthetett. Végre készen állunk, megtörténhet az, amiért megtámadtuk a nyomorult csótányok főhadiszállását. Megtorpantam mozdulatomban és felpillantottam, majd leengedtem és eltüntettem a kardomat.
- Milyen kár, úgy tűnik a játszadozásunk most véget ér. Kétlem, hogy újra keresztezni fogja útjainkat a sors, nem érdemes bármiféle bosszút forralnotok abban az üres kobakotokban Rolling Eyes Sayonara - hajoltam meg színpadiasan előttük, majd intésemmel darabokra zúztam a dimenziót, melynek "fogságában" voltunk. A könyvtárban már igencsak elharapódzott a tűz, ha a shinigami nem lenne képes teleportálni, még a kijutásuk is kétséges lenne, hiszen a kijárat felé vezető utat rég elzárták a magasra csapó lángok. Mire felocsúdtak, addigra én ismét aranypilléim formájában repdestem körülöttük és egy utolsó búcsúajándék kedvéért a pillangóraj zápora okozhatott nekik elviselhetetlenül erős fájdalmat, ha hozzá-hozzáértek a teremtményekhez. Azonban pillanatokon belül magukra maradtak a tűz martalékává esett helyen.

Imbolygó lépteim már egy emelettel lejjebb taposták a törmeléket, tekintetem komorsága elégedetlenségemet jelezte. Még a végén a bokám kis kificamodik, ha rosszul lépek Rolling Eyes Kezemben már ott volt a kristály, mellyel kijuthattunk az épületből egy szempillantás alatt, mikor megböktem lábammal Karasu Vex testét. Szánalmas, két emberfattyú képes volt ilyen kárt okozni benne... Egyikük ájultan feküdt a padlón a törmelékek alatt, a másik nőstény azonban magánál volt és erősen lihegve bámult engem. Homlokából vérpatakok folytak arcára, tekintetén látszott, hogy ha kicsit összeszedi magát, képes lenne öngyilkos módon rám támadni. Igaz varázserőm szinte teljesen kiapadt, ám annyira elegendő, hogy egy legyengült patkánnyal elbánjak. Nem volt azonban érdekem megölni őt, így miután felrántottam kagumat, aktiváltam a kristályt. Közönyös pillantással illettem a halálistent, kire egyfajta társként kellett tekintenem addig a napig, míg el nem játszadozhattam a semmirekellő életével. Hmpf... kész csoda, hogy a rábízott mágia ereje nem tépte szét az ilyesmi kezeléséhez nem szokott testét. Nem különösebben izgatott a hitvány férgek sorsa, sem pedig Fredonn immár a földalatti város katedrálisának lépcsője előtt állva. Remegő kezemre pillantottam, fizikai valóm igencsak elgyötörtnek tűnhetett, de nem én voltam az egyetlen ilyen. Úgy tűnt szükségem lesz néhány napra, míg sebeim begyógyulnak és úgy bomlottam ezúttal lepkékre, hogy addig nem is leszek képes újra testet ölteni, míg teljesen ép nem leszek újra Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Könyvtár - Page 2 Cl0te52100/65000Könyvtár - Page 2 29y5sib  (52100/65000)

Könyvtár - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 2 EmptyKedd Szept. 18, 2012 5:52 am

Terjengő romlás


Háborúba csöppentünk, amit csak pár ember végez el. Bemutatkoztak nekünk, hát rendben van. Most először félek csak igazán. Sarokbaszorított, méghozzá azért, mert balga voltam. Vegyük sorrendbe a következményeket. Ha megjelenik, akkor nagy valószínűséggel meg fog támadni minket valami távolságival. Az nem lesz gond. Megformázom úgy a teret, hogy ha az érkezési pontjából néz ide, akkor egyenesen lát minket, távolság érzete kilőve. Ezáltal a célzása egy teljesen másik ponton fog kilyukadni. Ha közelharccal próbálkozik, az még jobb, akkor egyszerűen Paragonnal megöljük. A biztonság kedvéért azért teleformázom robbanó aknákkal a környékünket, hogy ha idejön, akkor berobbanjon Rinaaya. Persze, amint nekünk kell elmozdulnunk, mindezek megszűnnek létezni. Furcsa egy harcos ez a Rinaaya, talán a gőgjét kéne kihasználnom, nem pedig az erőmet, hiszen azt bármikor eltörölheti. Még van egy pillanatom lenyugodni, talán kettő is. Ritka pillanatok a harcban, hogy van időd pihenni. Én igyekszek mindig lehetőséget hagyni rá. Ekkor megjelent, és nem látszott rajta, hogy ismét tudna regenerálódni. Széles mosolyommal fogadtam. Ezt a teret én forgatom, nem te Rina, hiába meséled ezt be nekem. Paragon az én erőm szülötte, teleportálni sem tudsz még attól, hogy megfogod a kardomat. Tévesen gondolkodsz. Najó, hagyjunk neki egy kis játszóteret. Igaza van abban, hogy a tér manipulálása itt is ugyanúgy hatásos, hiszen a térből van kitépve, és felfújva az, ahol most vagyunk. Az eget vörössé változtatja, amin én ismét csak önelégült mosolyt mutattam. Elmúlt a félelmem, most elkaptam. Még el is hiszi, hogy mennyire erős itt. Vesztettél ribanc! Fennhangon kezdek el nevetni, amikor valóban távolsági harccal kezdett. Kigyullad a rét egy teljesen másik pontja, de számára ez úgy fest, mintha mi gyulladtunk volna ki. Ez a tér görbítés legszebb formája. Számára ez egyenesnek tűnik, de ha ő alkotta volna ezt, akkor tudná, hogy egy igen komoly védelmi rendszer dolgozik most itt. Még láttam is, mikor elkanyarodott a támadás, pedig egyenes nyílnak volt tervezve. Ha görbén támadott volna, akkor eltalált volna. Nem számíthatott erre a kis cselre. A következő mozgolódást éreztem a lábam alatti térben, de még Paragon alatt is. Látom mi történik ebben a dimenzióban. Én csak megcsóváltam a fejemet, és azt mondtam nem. Itt most nem fognak nyársak kijönni a földből, ugyanis közvetlen alattunk hasonló fém lett, mint amiket a legerősebb harckocsikhoz gyártanak Amerikában. Hallottam egy koppanó hangot, és ennyi.
- Csak ennyire vagy képes nagy boszorka? Nevetnem kell!- mondtam, és így is tettem. Ekkor felém huppant és egyenesen a szívemet vette célba lángoló kardjával. Helyet cseréltünk Paragonnal, egy egyszerű teleport segítségével, és hopp! Máris ott volt Paragon előtt, aki páncélos öklét máris ütésre lendítette, hogy jól bevágja az arcát a nőszemélynek. Miután majdnem végbement az egész, leállt a támadással, és azt odébb vonult. Azt mondta, hogy fölösleges bosszút forralnunk. Egyet is értettem volna.
- Minek kell bosszút forralni. Ha legközelebb megtámadsz, megöllek. Nem foglak keresni. Épp az imént bizonyítottad, hogy mégsem vagy mindenhatalmú. Lassan már megöltelek volna ^.^- mondtam teljes magabiztossággal. Egy pillanatra elhittem, hogy valóban igazam van. Legközelebb, már tényleg megölöm. Nem lesz esélye sem, hiába a nagy gyűrűs lopása. Meg van mire kell odafigyelni, ki van elemezve, Shizunével ketten legközelebb már megölhetjük Rinaayát. A terv már itt van a fejemben, csak hirtelen jött dolog volt ez az egész. Vajon miért nem érez fájdalmat? Én ezt a kérdést úgy válaszolnám meg, azért, mert nincs is valóságos teste. Olyan, mintha egy gigait tudna magának alkotni, vagy mi… Egyszerűen megoldható, nincs rá nagy hibaszázalék. A mágiája az, amire ki kell még találnom valamit. Be kell csapnom, hogy a saját varázslata legyen az ellensége. Talán még meg is tudom csinálni, de arra nagyon rá kell készülnöm, és akkor már nem lehet vele a meglepetés ereje. Csettintésével darabokra zúzta a kis dimenziómat, és hát igen, ez az, amitől aggódok. Ha netántán vesztésre állna, és felismerné, hogy odabent nincs esélye, akkor összetörheti az egészet. Viszont ha legközelebb harcolnunk kell, akkor megvan mi lesz az, amit még mondhatok is hozzá. Kész van a terv.

Képtelenség elfogadnom viszont azt a tényt, hogy betörtek hozzánk, és megtámadtak, ráadásul ekkora kárt tettek bennünk. A Fészek nem csupán az otthonunk, Testvériségünk egyik szimbóluma is. Lazán kifejezve, a küszöbünkre szartak. Hogyan is tudnám a tüzet visszafogni, mikor nincs is semmiféle vizünk. Összehúzom a szememet, mikor látom a károkat. Az ajtó szerencsére nem fából van. A tűz nem tud tovább terjedni, de jó sokáig fog ez itt égni, meg a füst az, ami még nehezen fog kiszellőzni innen. A probléma megoldása nem fog egyik pillanatról a másikra történni. Fáj ez az egész, de meg kell tudnom mi történt a többiekkel. Yuu az edzőteremben volt, mikor megtámadtak, Hitomiék, meg azt hiszem a lakókörlethez mentek. Nem igazán találtam meg őket ott, de kiéreztem a két lányt a bejáratnál. Hová sietnek ennyire? Odateleportálok, majd megtudom, hogy mi lenne nekik most a legjobb. Hitomi által megadott helyre viszem őket. Shizunével pedig Yuuékhoz megyünk. Együtt legyen a csapat maradéka. Ha még tartana harc, akkor be tudtam volna segíteni, de Rinaaya mindenkit elvitt innen, vagy nem is tudom. A harcok véget értek. Rajtam alig vannak sebek, próbáltam elkerülni mindenféle komolyabb sérülést. Még így is kaptam nagyokat, de nem olyan sokat, mint ahogyan a vesztesek szoktak kinézni. Gondterhelten álltam Yuu mellé, és a vállára tettem a kezem.
- Hitomiékat elvittem valami kórházba. Nem mellesleg, szénné égett a könyvtár a csata alatt, sajnálom, nem tudtam mit tenni. Haladéktalanul lássuk el a sérüléseinket, és vitassuk meg a történteket. Lenne mit mondanom. - mondtam, majd vártam a parancsokat. Láttam az arcokat, mindenkin ott volt a tipikus nézés.
Vissza az elejére Go down
Nara Shizune
Daitenshi
Daitenshi
Nara Shizune

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 111
Age : 31
Registration date : 2011. May. 19.
Hírnév : 11

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Könyvtár - Page 2 Cl0te25700/30000Könyvtár - Page 2 29y5sib  (25700/30000)

Könyvtár - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 2 EmptyCsüt. Szept. 20, 2012 12:04 am

Terjengő romlás


*Mi ez a világ? Miért nem válaszol senki? Egyedül vagyok, tudom. Nem, én sosem vagyok egyedül. Ha lelekem árnyékosabb dombjaira pillantok, megláthatom a kínok közt vergődő menekülési pontomat. Ez a harc nem az én harcom. Bár a Daitenshi kötelékébe tartozom, mégis a mentorom (vagyis Yuke) nem hagy kibontakozni; de miért? Honnan tudhatnám, hogy mi a szándéka ezzel? Védeni akar, vagy csupán lenézi a harcedzettségemet? Mindent ő maga akar megoldani, ebben talán kicsit hasonlíthatunk is. De válaszra sem méltatja, csak vívja a maga harcát. Így nem leszünk sosem egy csapat. Így sosem fogunk tudni együttműködni, ha mindent ő maga akar csinálni, vagy irányítani. Vajon Hitomi és Yuu is ebből a fajtából való lenne? Ők hogyan kezelik a tanítványaikat?
Nem szabadna elégedetlenkednem amiatt, hogy Yuke ennyire akaratos; azonban ezzel érzem magam leginkább kivetettnek. Nem csak Soul Societyból, de a Daitenshiből is kivetettnek fogom magam érezni, ha olyanokat tapasztalhatok. Tán én foghatom fel ostobán a dolgokat, de úgy érezhetem, hogy Yuke még mindig nem bízik bennem. Nem tudom, hogy mennyire kellene küzdenem azért, hogy egy nap ez ne így legyen. Önmagamért akarok erős maradni. Fogalmam sincs arról, hogy miért lettem egyébként a Daitenshi tagja. Számomra a világ megmentése nem egyéb, mint egy megoldandó, de nem feltétlen fontos feladat. Nem vagyok önző, csak éppen nem hitegetem magam már régóta olymi dolgokkal, amikre úgysem lennék képes. Mindig történni fog valami, ezért vagyok ama státuszban, hogy vagyok, mert csak. Lehetséges, hogy pontosan emiatt a hozzá állásom miatt nem dolgozhatok teljes csapatban Yukevel. Pillanatról pillanatra ábrándulok ki ebből a küzdelemből. Nem tetszik, hogy Yuketől szívják el a lélekenergiát; ugyanakkor az sem tetszik, amit ezek ketten művelnek. Miféle küzdelem ez? Mind a kettő ugyanazt csinálja, hiába ugatnak kutyát, békát a másikra. Saját elhatározásaik mellett a harmadik félről nem nagyon akarnak tudomást venni, ez pedig nem tetszik. Csendben állok sérült, de már gyógyulásnak induló testemmel.
Nehezen, de megtartom magam, hogy végig nézhessem ezen kettőnek viadalát. Csináljanak, amit akarnak, innentől kezdve én ebben nem veszek részt. Az én jelenlétem olyan felesleges itt, akárcsak a szavaké, amellyel semmit sem lehet elérni. Azt hiszem, át kell értékelnem ezt az egész dolgot. Tudom, hogy nem minden tiszta még, de mindig is gyűlöltem, ha semmibe vesznek. Akkor miért tűrném ezt el egy olyan személytől is, aki pedig fontos a számomra, nagyon is. Miért nézném el, hogy Yuke még csak szóra sem méltat? Némiképp lehajtom fejem, és csak a dimenzió talajt kezdem el bámulni. Valami vigasztalást próbálok keresni ebben a szintetikus környezetben, de ez nem sokáig kereshetem; mindennek vége lesz. Pillantásommal sem méltatom kettejüket, csak hagyom, hogy a forró környezetből elvigyen engem.
De, amikor látom, hogy Yuuhoz siet, hogy tanácskozzon, abban a pillanatban úgy érzem, van valami, ami megtört bennem. Ők háttal állnak nekem, így nem láthatják azt a pillantást, amivel a mentoromat illetem. Ridegen pillantok rá, egy merő közönnyel arcomon. Amit az imént művelt, azzal sikeresen csökkent a szememben. Nem gondoltam volna, hogy ő pontosan az a fajta lenne, akinek azok a szavak csak üresek voltak. Pedig, amiket a beszervezésemkor, valamint az Andokban mondott..azok olyannyira komolynak tűntek. Most mégis aszottak, és hamuszerűnek hatottak. Azt hiszem, nem tudok most itt lenni. Nem bírok meglenni egy olyan személy környezetében, akiről kezdem azt érezni, hogy őszinte hitegetésbe ringatott. Pedig ő tudja a legjobban, hogy nekem nem volt családom. Nekem egy ilyesfajta kötelék, - mint a Daitenshi - olyan, mintha vakvilágban világot kapnék. Családot az intézményben, vagy virágot a pusztaságban. Természetesen az is lehet, hogy túlzok és csupán figyelmetlen volt, de nem zárhatom ki azt sem, hogy nem így van. Túl sokszor vertek már át, túl sokszor lettek már a hozzám intézett szavak hamis gyémánttá.
Én pedig elég felnőtt vagyok már ahhoz, hogy ne hagyjam ezt. Lassan távolodva tőlük, nesztelenül igyekszem távozni a főhadiszállásról. Ha pedig észrevennének, - aminek fele arányos esélye van - egyszerűen csak annyit mondok, hogy előkerítem Hachit. A cél amúgy is a vaizard raktár lett volna, hiszen most nem is vágyhatok semmi másra, mint hogy Reit lássam. Látni akarom a legújabb rajzait, mellette pedig okulni az egészből. Igazából lehet, hogy csak most jövök rá, mit is jelent Daitenshisnek lenni. Jól döntöttem, vagy rosszul; oly' mindegy. Az életemnek most már ez az új célja.. angyal lenni a halandó emberek közt.*
Vissza az elejére Go down
Szayel Aporro Granz
Admin
Admin
Szayel Aporro Granz

Virgo Snake
Hozzászólások száma : 712
Age : 34
Registration date : 2010. Aug. 04.
Hírnév : 45

Könyvtár - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 2 EmptyCsüt. Szept. 20, 2012 1:58 am

A küldetés ezen részét LEZÁROM, jutalmatok 2500 LP és 3500 ryou.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Könyvtár - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Könyvtár

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Karakura Town :: Kohrihebi no Su - A jégkigyó fészke-