-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Edzőterem

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Sierashi Lee
Shinigami
Shinigami
Sierashi Lee

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 30
Age : 30
Tartózkodási hely : Ismeretlen | Hinan-Sho
Registration date : 2009. May. 23.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Renegát shinigami
Hovatartozás: Mazoku Szindikátus
Lélekenergia:
Edzőterem - Page 3 Cl0te12500/15000Edzőterem - Page 3 29y5sib  (12500/15000)

Edzőterem - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem - Page 3 EmptyCsüt. Jún. 07, 2012 2:31 am

[Terjengő romlás]
Az erőlködés hatására a mesterséges ízületek fájdalmasan nyüszítenek fel, az apró szervomotorok nem képesek elegendő erőt kifejteni ahhoz, hogy kardomat még mélyebbre mártsam öcsém testében. Éppen az utolsó pillanatban sikerült elkapni a csuklómat, csupán ennek köszönheti, miszerint nem veszítette el végtagját. Eltörhetetlennek látszó béklyóként fonódnak ujjai alkaromra, minden bizonnyal megkísérli majd összeroppantani csontjaimat, ám amennyiben ezt tervezi, akkor csalódni fog! Az elhangzó parancsszavak hatására ellenfelem lélekenergiája valamennyire megugrik, de ezzel együtt sem képes Felém kerekedni ilyen tekintetben, hisz’ szinte teljesen kiszipolyoztam. A homokszín kőpengék ezrei töltik be a látóterem, céljuk pedig nem mást, mint megfosztani a Fredonn-donótól kapott ajándéktól. Ruházatom ujja, s azzal együtt a bőrkesztyű nagy része is az enyészeté lesz, viszont a különleges anyagot a shikai támadása nem képes átütni. A benne folyó reiatsu zöldre festi arcomat, groteszk módon kihangsúlyozva egyes vonásaimat. Kacagnom kell próbálkozását, illetve a bizonytalanságról árulkodó mozdulatot látva, amellyel szorosabbra vonja védelmét. Mennyire sebezhetővé válik, ha nem a tervei szerint alakulnak a dolgok! Arckifejezésem megvetéssel teli, midőn nemes egyszerűséggel meglendítem lélekölőmet markoló jobbom és öklömmel a képébe súlytok, prezentálva ezzel az adomány képességeit. A tompa reccsenést hallva egyértelművé válik a találat, viszont jobbnak látom távolabb örülni sikeremnek, mivel az általa idézet homokvihar dühödt méhrajként bolydul fel, kockáztatva, hogy széttépik nem annyira strapabíró testrészeimet. A pillanat tört része alatt fordul meg az állás, ennyit jelent, amikor valaki nincs teljesen ott fejben a harcnál.
- Sajnálattal hallom vélekedésed, bár nem lepett meg, amit mondtál. - mosolyom dorgálóvá válik, akár egy rendes báttyé, azonban az idillikus képen valahogy ront a bütykeimre került, vérvörös nedű megkóstolása, amit egy köpéssel távolítok el a számból. – Ahogy gondoltam, akár a sár! Nem értheted meg milyen uralkodni, lévén szolgalélek vagy, érdemtelen második sarj. Ellenben szükség van a hozzád hasonlókra, ők fogják felépíteni a birodalmunkat, rettegésben és fájdalomban tengetve jelentéktelen mindennapjaikat! S Te… Semmit nem tehetsz ellene…
Ez mulattat a legjobban az egészben, a fajtájába tartozó önjelölt hősöket kitaszítja magából a társadalom, törekvéseivel akarjon bármennyire is jót nekik. Ellenállása csak kínt és szenvedést hozna, tehetetlenségébe beleőrülve talán végezne is önmagával, de… nincs elég időnk ennek kivárásához. Nem érdekel túlzottan az Ős szórakozása, habár nem fog megtörni lelkileg, a halál így is halál marad, a lassú kínzást inkább meghagyom azoknak, akik jobban rászolgáltak arra. Először is az az arcátlan kölyök, aki volt olyan bolond, hogy kihívja a Kidoushuu parancsnokát! Egyáltalán nem a tudása győzött le, zanpakutoujának ereje lepett meg, tudnom kellett volna, miszerint ilyesmiket rejteget a tarsolyában, hiszen évek óta szállítottam már információkat Las Noches urának. Aizen Sousuke azonban elbukott, Nekem pedig eszemben sincs követni Őt a feledésbe. Ajkaim némán formálják a „Necurecuna ori” (Lángoló ketrec) parancsot, amelynek hála eleven tűz lobban katanám hegyéről, hogy felfutva a mennyezet és a padló között égető rácsokat formáljon Yuusuke körül. Kissé fújtatva, mégis elégedetten pillantok el foglyom mellett társam felé, akit viszont már nem találok a helyén. A robbanások sűrűsége nem akart alábbhagyni, így meg sem lepődtem, amikor egyre közelebbről hallatszódott tudván a többiek pont felettünk harcolnak. Az az átkozott drow söpredék hátrahagyott, mintha valami kolonc lennék! Nem számít, nincs szükségem rá, a diadal már a kezemben van és most nem fogom engedni, hogy kicsússzon ujjaim közül. Nevetve temetem arcomat bal tenyerembe, csakhogy egy elegáns mozdulattal utána hátrasimíthassam izzadt tincseimet. Mennyi álmatlan éjszaka, mennyi eredménytelen, elrebegett átok, mennyi erőn felüli tett!
- Tobu! – a támadó technika nevét kimondva a penge ismét vörös lángokba öltözik, azután lehull, akár a főnix tollai. Pokoli forróság kezd eluralkodni a pincehelyiségben, tágassága ellenére is. – Tudod, látok némi hasonlóságot lélekölőink között… Korosija Fusicho rengeteg pihének képes parancsolni, bár bevallom feleannyinak se, mint a Te sárkányod, mégis… A tűz a legerősebb természeti elem, szikláid elolvadnak benne, mint ahogy magad is! Sayonara, testvér!
Végre vége! Intésem nyomán elkerülhetetlen fergeteg indul útjára, dolgomat még inkább megkönnyíti a tény, mely szerint nem képes sehová menekülni, csapdába esett. Gigászi ereje nélkül középszerű harcosnak kell elkönyvelnem fivéremet, egyszerűen nem tudom elképzelni milyen módon volt képes megadásra kényszeríteni az arrancarok teremtőjét. Minden bizonnyal olyanokkal vette körbe magát, akik Nála is hatalmasabbak. Most viszont teljesen magára maradt, egyetlen lélek sem fog tudni a segítségére sietni, sorsa itt megpecsételődött, mégpedig végérvényesen! Az alkimista túlságosan aggodalmas volt, ennyire csak képes lett volna Ő is, hisz’ éreztem az erejét, határtalannak tűnt. Viszont mit sem ér, ha csak egy halott palotában képes használni azt! Fajtájának utolsó képviselője, egy letűnt kor szűnni nem akaró árnya. Megértem, amiért egy új világot akar teremteni, nem véletlenül voltam az első, aki csatlakozni kívánt hozzá. Hasonló a hasonlóval mindig jól megérteti magát, ez a Hinan-Shoban se volt másképp. Célunk részben megegyezett, a jutalom pedig több, mint amennyi a feladat elvégzéséért járna. Hitetlenkedve csóválom a fejem, miközben hátat fordítva a máglyának a padhoz sétálok, amin megérkezésünkkor az ifjabbik Sierashi terpeszkedett. Valami csoda folytán a teáskanna nem sérült meg, jómagam pedig már amúgy is vágyok egy frissítőre. Ám még mielőtt számhoz emelhetném, kékesfehér villám zúzza ezernyi darabra...
Vissza az elejére Go down
Masachika Ryouji
Daitenshi
Daitenshi
Masachika Ryouji

Férfi
Pisces Tiger
Hozzászólások száma : 11
Age : 38
Tartózkodási hely : Masachika birtok... általában
Registration date : 2011. May. 23.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi tag
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Edzőterem - Page 3 Cl0te13250/15000Edzőterem - Page 3 29y5sib  (13250/15000)

Edzőterem - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem - Page 3 EmptyHétf. Szept. 03, 2012 4:23 am

~ Terjengő romlás ~


Ajkai halványan elnyíltak csodálkozását kifejezve, a férfi bőrszíne és könnyed reakciója miatt. Csöndesen szitkozódott, azonnal támadást indítva ellensége felé, nem hitte azonban, az ilyen könnyen elhárítja csapásait. Nem egy harcot megélt már élete során, főleg shinigami évei alatt és még ha sejtette is, ez nem lesz egyszerű menet, most alaposan meg is bizonyosodott róla. Pár lépéssel hátrébb táncolt, hogy felkészüljön a másik visszavágására és nem utolsó sorban távolabb kerüljön a padlón tátongó lyuktól, végülis nem lenne szerencsés, ha visszazuhanna az edzőterembe. Tekintetét a kisebb veszélyforrásról a nagyobbra emelte, nehogy váratlanul érje támadás, annál nagyobb meglepetésként érte, mikor harcterük hirtelen teljes sötétségbe borult. Megszokta már, hogy jobb szemére nem lát, a teljes vakság viszont új volt neki, túlságosan is új. Mindig is utálta az olyan gyakorlatokat, mikor látása helyett a többi érzékére kellett hagyatkoznia, pedig tudta, szükség van rájuk, ilyen helyzetben kifejezetten jó lett volna, ha több energiát fordított volna az ilyen edzésekre korábban. Tudta, határozottan szüksége van többi érzékére, szemei ugyebár nem szuperáltak épp tökéletesen.
Ideges mordulással vonta össze szemöldökeit és lendült volna előre, józan esze azonban inkább a helyén tartotta. Szilárdan vetette meg a lábát eddigi helyén, tudta, nincs is tőle olyan messze a beszakadt padlórész és azt a lehető legmesszebb el akarta kerülni. Kiengedve egy beletörődő sóhajt, lehunyta egyetlen látó szemét, egyébként sem tudta volna mire használni ilyen helyzetben. Csücsörítve próbálta elűzni zavaros gondolatait, hogy nyugodtan tudjon koncentrálni és a fejében lévő zajon kívül halljon mást is. A szavakra szinte már zavartan kapta fejét azok irányába, de mikor ellenfele újra beszélni kezdett, már egészen másfelé kellett fordulnia.
- Korcs a fene, én csak tökéletlen vagyok! …még… – mordult fel sértetten, egyetlen apró szóval földbe tiporják büszkeségét, hallatlan.
Nem vágyott ő igazából semmiféle tökéletességre, csak elégedett akart lenni magával, meg az életével, főleg hogy azt nagyjából újra kell kezdenie egy egészen más oldalról nézve a dolgokat. Képességei közel sem álltak olyan szinten még, amit elfogadhatónak tartott volna, megannyi éven át tartó kemény gyakorlás (munkakerülés…) és küldetés ellenére még mindig túl puhány volt ahhoz, hogy tartsa a lépést Hisztérikával vagy csak Öreggel.
A halk toppanások hirtelen irányváltozása megzavarta, úgy érezte, a sötétből mindenhonnan veszély közelít. Önkéntelenül lépett hátra, hogy biztosabb tartást szerezzen a védekezéshez és bár nem kellett volna, meglepte, hogy háta egy másik testnek ütközött. Érzékei előbb felfogták a helyzetet, mint ő maga átgondolhatta volna, hogy tulajdonképpen szinte kilátástalan helyzetbe került, bal karját a wakizashival védésre emelte, hogy kiüsse a másik kezéből a kardot, de tudta, túl lassú, nem lesz elég ennyi. Lábizmait megfeszítve hátralendült, teljes súlyával igyekezve kidönteni egyensúlyából a férfit, bal lábfejét a másik lábszára mögé kulcsolva előrerántotta, hogy rásegítsen. Ha az kibillent, márpedig nagyon remélte, különben neki annyi, rámarkolva a másik csuklójára, elrántotta torkától a pengét és oldalra táncolt, majd hátrébb, remélhetőleg el a másik férfitől. Végighúzta ujját a nyakán ejtett nem túl mély, de nem is túl kellemes seben, érezte a meleg nedvességet, de még szemei elé emelt ujjait sem látta, nemhogy a vért rajta.
- Miért érdekel téged a zanpakutoum? – szólalt meg rövid szünet után, hátha koncentrálás nélkül is hallható hangokat tud kicsikarni a másikból, amiből meg tudja állapítani, honnan jön a következő támadás, ha jön egyáltalán.
Újfent kihúzta katanáját a tokból, melyet hogy a védekezés miatt szabaddá váljon egyik keze, belecsúsztatott, azonban akár ellentámadásra, akár a következő csapások eltérítésére, szüksége lesz rá. Épp emelte a kardot, mikor erőteljes ütés majdnem kirepítette a kezéből, acél csattant acélhoz, a jellegzetes, csilingelő hang, amit mindig is úgy szeretett a harcban. Élvezkedve megnyalta a száját és újfent becsukta a szemét, kezdte egyre kevésbé zavarni a sötétség, kezdeti összezavarodottsága lassan teljesen elmúlt. Hátralépett, hogy kis időt nyerjen, a másik lendülete kissé megrendítette, alig hagyott neki időt a csapások közt, hogy csak gondolkodjon azon, mi mást tehetne a védekezésen kívül. Ellenfele ereje hátrébb és hátrébb kényszerítette, nem látta, nem volt egy pillanata sem hátranézni, de érezte, hogy hamarosan elérik a lyukat, melyen keresztül ide feljöttek. Talán mégsem volt jó ötlet a pózőrködés… Most már úgyis mindegy, túl sok dolog miatt kívánta azt, bárcsak visszaforgathatná az idő kerekét, de akkor sem történt semmi, hát most nem is nyúl a gondolathoz. Kilépett oldalra és elütötte az újabb csapást, kis félkörben megfordulva arrébb táncolt, hátha távolabb kerül a mélységtől, de csak reménykedni tudott. Nem értette még mindig, de már a megfejtésével sem foglalkozott, mi ez a furcsa, érthetetlen sötétség. Idegesen préselte össze ajkait, hogy időt nyerjen hátrébb ugrott pár lépést, de így is záporoztak rá a csapások. Hirtelen ötlettől vezérelve a következő támadás engedte, hogy telibe találja felemelt pengéit és ahelyett, hogy arrébb lökte volna, teljes felsőtestét beleadva taszította hátrébb a másik kardjait, hátha ezzel az „ellentámadással” egy pillanat megtorpanásra készteti a férfit. Ha sikerült és kapott csak annyit időt, hogy újult erővel (bár kicsit már fáradva, ami azt illeti), pengéit felemelve most ő lendülhessen támadásba.
- Mit csináltál? Milyen mágia ez? – Kérdése a sötétségre utalt, hátha rá tudja venni beszédre ellenfelét, hiszen valahogy meg kellett állapítania, hová célozzon, ha már látása nem segít. Akkor ötlött fejébe a gondolat, amitől egy pillanatra megingott a következő csapása – mi van, ha nem is a szoba sötét, hanem őt vakította meg valami? Hiszen a férfi mindig tökéletesen támadott... tökéletesen eltalálta őt.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Edzőterem - Page 3 Cl0te68000/100000Edzőterem - Page 3 29y5sib  (68000/100000)

Edzőterem - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem - Page 3 EmptyHétf. Szept. 03, 2012 8:30 am

[Terjengő romlás]
Alig elviselhető fájdalom nyíllal az orromba, midőn a páncélozott karral az arcomba súlyt, majdhogynem szétmorzsolva ezzel minden gyengécske porcot az említett testrészben. Habár alig vagyok képes átlátni a kín vöröslő ködén, mégis a meglepődöttség az igazán meghatározó érzés, ami kiül arcomra. Már-már csodaszámba megy a tény, mely szerint puszta kézzel képes volt sérülést okozni, méghozzá nem is akármilyet. Kevéske megmaradt lélekjelenlétemmel igyekszek irányába sújtani kőpikkelyeimmel, azonban nevetségesen könnyen táncol odébb, egy pillanat alatt sikerült elsöpörnie eddig megingathatatlannak látszó önbizalmamat. Fogaimat csikorgatva igyekszem megszabadítani légzőszervemet a belőle ömlő vértől, ám ezen próbálkozásommal csak annyit érek el, miszerint a fémes íz végigkúszik a torkomon, mintha ólommal igyekeznének feltölteni az egész testem. Minden egyes szava mérgezett tőrként fúródik tudatomba, igyekszek a lehető legjobban elbizonytalanítani, amihez lássuk be sokkalta jobban ért a harcnál. Régi sebeket tép fel, olyan emlékeket emleget, melyeket talán már évtizedekkel ezelőtt elfelejtettem, most mégis elemi erővel tör Reám az emlékezés. Az alig nyolc éves kisfiú képe, aki sötét szobájának sarkában sírdogálva első verekedését, amiből ugyan győztesen került ki, mégis büntetésben részesült, elevenen villan fel lelki szemeim előtt. Mindig is Én voltam a fekete bárány a családban, se viselkedésben, sem pedig temperamentumban nem hasonlítottam egyetlen felmenőmre sem, hát még a csodálatig imádott bátyámra! S most nem vagyok képes megvetéssel tekinteni az előttem szónokló, szadista őrültre, inkább a sajnálat tör felszínre. Sajnálom azt a férfit, aki lehetett volna belőle, akinek lennie kellett volna, amennyiben a téboly nem ragadja magával. Nincs eleve elrendeltetés, csupán döntések sorozata.
Forró, vörösen izzó pokol ölel körül, érzem, ahogy egyre-másra vállnak hamuvá karomon a szőrszálak. Elviselhetetlen forróság égeti a bőröm, legszívesebben ordítanék, miközben a ketrec rácsai egyre inkább összeszorulnak körülöttem. A valaha létezett legerősebb természeti erő tombolásának valóban nem lehet gátat szabni? Tényleg nem lennék képes felülemelkedni a fizika által megírt törvényeken, amik csak az egyszerű embereket fogják vissza? Valóban szolgának születtem, aki csupán mások érdekeit képes védelmezni, azonban Önön életét nem tudja megmenteni? Mennyire ostoba voltam! A pánik vastag fátyla elkendőzte az érzékeimet, olyan egyszerű összefüggésekre sem voltam képes rájönni hirtelen, melyek magukban hordozzák győzelmem lehetőségét. Nincs tűz oxigén nélkül, Nekem pedig olyan lélekölőm van, minek képessége tökéletesen megfelel ezen körülmények megteremtéséhez. Lee-nek fogalma sem lehet róla, mennyit segített, akaratlanul is. Acélkék íriszeim kísérteties fénnyel izzanak fel, miközben a gondolatban kiadott parancs hatására minden lángoló tollpihét két-két sziklapenge fog közre, tökéletesen elfojtva az égető energiát. Ketrecem rácsai egyszerűen porrá robbannak körülöttem, midőn a jobbomból kivágódó Byakurai végigszáguld a termen, s ripityára zúzza szerencsétlen teáskannát. Füstölgő ruhám ütlegelése közepette tör ki belőlem elégedetlen szusszanás, sikerült elhibáznom, pedig a hús-vér végtagját azért csak átvitte volna a kidou, ebben nem kételkedem. Fájó szívvel nézek körbe a kormos és megrongálódott falakon, az edzésekhez használt segédeszközök mind egy szálig elégtek, nem maradt belőlük csak por és hamu. A Sabaku no Arashi szinte bíborszín világít a benne tárolt hőtől, azonban darabkái nem repednek meg, nem törnek szét.
- A lopott erőd… megbukott… - szólalok meg alig érthető orrhangon szörcsögve, feltételezem, ugyanolyan rondán nézhet ki, mint ahogy hangzik a sérülés. – Világuralmi terveitek ugyanúgy fognak füstbe menni, mint az előbbi támadásod. Sosem lesztek képesek tökéletesen uralni a beteg fantáziátok által létrehozott utópiát, a zsarnok tetteivel mindig megteremti a saját legyőzőjét! Ne búcsúzkodj, ez nem a vég, hanem a kezdet csupán!
Ajkaimon gunyoros vigyor látszik, miközben váratlan hirtelenséggel engedem szabadjára a korábban elfogott tűzpihéket, csakhogy másodpercek alatt materializálódjon Dotonryuu kard formája a markomban. Egyetlen, tiszta suhintás. A Nadegiri névre keresztelt zanjutsu technika képzett használó kezében akár egy tízemeletes épületet is simán kettémetszene, s habár az edzőterem belmagassága meg sem közelíti ezt, mégsem vagyok képes a meggyengült védelem ellenére sem áttörni a fejünk feletti szintet, ahhoz reiatsu kell, nem is kevés. Ettől függetlenül a felszabaduló erők mély barázdát vágnak a kövezetbe, s eltalálván fivéremet kirepítik őt a teremből, egészen a folyosó faláig. Nincs időm túlzottan sokáig elmélkedni, Ryouji egyre halványodó kisugárzása semmi jóra nem enged következtetni. Még egy utolsó tétova pillantást engedélyezek magamnak, azután sietősen tűnök el a korábban tanítványom által robbantott nyílásban. Fogalmam sincs, hogy mennyire volt halálos jellegű csapásom, azonban jelenleg ez az, ami legkevésbé érdekel. Korábban sem díjaztam túlzottan Masachika önfejű megmozdulását, ám emeletről emeletre haladva egyértelműnek látszik, miszerint senkitől nem kért segítséget, egyes egyedül igyekszik pontot tenni az ügy végére. A harcok idefent egyáltalán nem akarnak elcsendesedni, talán még nagyobb intenzitással tombolnak, mint előtte bármikor. A daitenshik vélhetőleg teljesen urai a helyzetnek, legalábbis egyikük sincs annyira rossz bőrben, mint az okításomban részesülő férfi. Bőszen szedem a lépcsőfokokat a könyvtártól kezdve, ahol már nincs több mennyezet átlyuggatva, így haladásom is sokkalta körülményesebbé válik. Lélekszakadva robbanok be a tanácsterembe, azonban legnagyobb meglepetésemre vaksötét fogad, valami kiolthatta az örök fénnyel égő fáklyákat.
- Ryouji! – hangom is tompán csendül, ámbátor ez betudható valamiféle érzéki csalódásnak is. Ilyen körülmények között késlekedni nem megengedett, még számomra se. – A pokolba ezzel a sötétséggel! Hadou 54: Haien!
Parancsom nyomán vakító ibolyaszín fénykörnek kellene megjelennie balom körül, ami minimális mértékben meg is valósul, ám mintha a környezet egyszerűen kiszipolyozná belőle a világosságot. Hamar egyértelművé válik számomra, ily’ módon sem reménykedhetek a látási viszonyok javulásában, ebből kiindulva erősítem meg koncentrációmat, hogy legalább a közvetlen közelemből érkező léleklenyomatokat érzékelni tudjam. Legnagyobb megrökönyödésemre azonban majdhogynem egyedül érzem magam a helyiségben, csupán egy, az Enyémhez nagyon hasonló aura pislákol tompán valahol előttem. A legrosszabbtól tartva, zanpakutoumat továbbra is fenyegető pozícióba emelve nyomulok beljebb, mígnem lábfejem valami szilárdba ütközik. Lehajolva elhűlten kell tapasztalnom a halovány tűzlabda mekkora vértócsán tükröződik vissza, melynek közepén fekszik tenshim, kezeit feleslegesen tapasztva a halálosnak tűnő sebre.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Ueshima Kohaku
2. Osztag
2. Osztag
Ueshima Kohaku

Férfi
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 106
Age : 34
Registration date : 2010. Oct. 30.
Hírnév : 36

Karakterinformáció
Rang: Akadémiai tanár
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Edzőterem - Page 3 Cl0te6500/15000Edzőterem - Page 3 29y5sib  (6500/15000)

Edzőterem - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem - Page 3 EmptySzomb. Szept. 15, 2012 9:21 pm

[Terjengő romlás]

Sajnálatos dolog ezeket a tökéletes kardokat efféle népségnek adományozni. Nem érti, miért pont őket választották, s hogy ő maga miért nem rendelkezhet eggyel. Talán az lenne az oka, hogy nincs lelke? Vajon valóban így van? Nem, sajnálatos módon nem így van, csupán szeretné ezt hinni magáról. Hiszen számára, kinek a gyilkolás nem bűn, csupán a túlélés egy eszköze, nincs más választása, mintsem idomulni ezekhez a normákhoz, amiket megtanítottak neki. Márpedig ő itt ölni fog. Még sem érzi úgy, hogy bármiféle gonosztettet hajtana végre vele. Hiszen a shinigami halála csupán egy jelentéktelen dolog, mely elősegíti a fegyvermester túlélését. Ilyen a világ rendje; elvégzi a munkát, s túlél minden megpróbátatást. Nem is lehetne ez másként.
Kiérzi a férfi hangjából a kétségbeesést. Valószínű, hogy már rájött arra, ezúttal olyan ellenféllel találta szembe magát, aki jóval felette áll, mindössze tapasztalatai folyamán. Talán látható a kölyök számára, ahogyan tűzvörös íriszei fel-felvillannak az általa generált sötétben. Hiszen ő átlát ezen a burkon. S még ha nem is látna át, ki tudja, szüksége lenne-e látására a fegyvermesternek?
Szinte már érzi prédájának a félelmét. Ő maga azonban hiába ölti magára a vadász szerepét, nem önti el elégedettséggel annak érzete, hogy ellenfele gyakorlatilag kiszolgáltatott számára. Ő nem öl élvezetből, csakis szükségből. Szüksége van a halálra ahhoz, hogy ő maga életben maradjon. Szüksége van rá, hogy biztonságban legyen. Még akkor is, ha ő számára a biztonság legfeljebb egy illúzió, semmi több.
Talán a préda még sem olyan ostoba? Kifejezéstelen arcáról ugyan akkor sem lehetne semmiféle reakciót vagy érzelmet leolvasni, ha nem borulna köréjük a sötétség jótékony fátyla, mely óvja mélységhez szokott szemeit a fény gyilkos, csípős sugaraitól, magában azonban némiképpen elégedetté válik. Ugyan a gyilkolás számára nem élvezet, a harc viszont igenis, az. Örömet nyújt számára, ha olyan ellenfele lehet, aki valóban tud meglepetést okozni számára. Kár, hogy igen ritka, ha ilyen személlyel veti össze őt a Káosz kifürkészhetetlen akarata.
- Cöhh. – válaszol elsőként a kérdésre. Egyszer valamikor már feltették neki ugyanezt a kérdést. Akkor válaszolt is rá. Felidézi magában, az akkor elmondottakat. Talán a lényeget érdemes lenne ismertetnie vele.
- A zanpakutok a kardok közül a legtökéletesebbek. Nem illenek olyan entitások kezébe, akik távol állnak a tökéletességtől. – fellengzősnek hathat, azonban lehet, feleannyira sem az, mint amennyire gondolnák. Mindezt fegyvermesteri szempontból érti így, még ha ez nem is teljesen egyértelmű. Hisz ugyan, miért kap valaki olyan kardot, amiből nem képes a maximumot kihozni? Miért éppen őket illeti, nem pedig azt, kinek művészete felülmúlja a halandók képzeletét? Mindig is tudta, igazságtalan világban élnek. S valahol mélyen azt is tudja, talán sosem kap választ eme kérdéseire. Másrészről azonban talán nincs is szüksége efféle idealizált kardokra. Van sajátja is, elvégre, s kedvencét is elhozta, kit Vérszomjra, vagyis Vlos’gaukára keresztelt. Talán semmilyen mágikus tulajdonsága nincs, ám számára mégis tökéletes. Talán rátalált végre saját zanpakutojára.
Úgy érzi, eleget, több, mint eleget, túl sokat beszélt. Ideje végeznie a munkával, hiszen a maga részéről lassacskán semmi más vágya nincs, mint visszakapni az ártatlan lelkével feltöltött követ, s végérvényesen búcsút mondani ennek az ügynek egy forró, friss, kellemes fürdő kíséretében. Nem fogja vissza magát, ha pedig mozdulatai láthatóak lennének, éppúgy sütne róluk a pontos elegancia, mint az erő. Szinte körbetáncolja ellenfelét, mindannyiszor azon ügyködve, elvegye tőle a reményt, hogy itt még győzedelmeskedhet. S végül beviszi számára a halálosnak tűnő sebzést ahelyett, hogy válaszolna az újabb kérdésre. Egy halottnak felesleges tudnia. Arra sincs szüksége, hogy azt tudja, hogyan is halt meg valójában.
A sötétben puffanhat egyet egy néma test, a néma tettes pedig cipője orrával fordítja félre annak fejét, hogy megbizonyosodjon róla, valóban halott. Szemei üresen merednek a semmibe, holott ezt inkább csak sejti, hiszen a sötétség megakadályozza, hogy efféle részletességet is kilásson belőle. Azonban úgy érzi, élettelen. Nincs több dolga itt.
Társa utasítására nem időz tovább ott helyben. A sötétség távozása után gyorsan elfoszlik, mintha soha ott se lett volna. Lee ellenfele azonban valószínű, már hamarabb felfedezi az élettelen testet.

Vissza az elejére Go down
Sierashi Lee
Shinigami
Shinigami
Sierashi Lee

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 30
Age : 30
Tartózkodási hely : Ismeretlen | Hinan-Sho
Registration date : 2009. May. 23.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Renegát shinigami
Hovatartozás: Mazoku Szindikátus
Lélekenergia:
Edzőterem - Page 3 Cl0te12500/15000Edzőterem - Page 3 29y5sib  (12500/15000)

Edzőterem - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem - Page 3 EmptySzomb. Szept. 15, 2012 9:30 pm

[Terjengő romlás]
Ingerült mordulással kell tudomással vennem a képembe fröccsenő tea ragadós mivoltát, ráadásul az egyik porcelándarab is vékonyabb barázdát húz arcom bal oldalára. Alig érezhető, igazából teljesen elhanyagolható sérülés ez, mégis valamilyen szinten jelentőséggel bír. Sikerült ismét vért fakasztania, ezért pedig gratuláció jár Neki. Vonásaimon haragos vicsor látszik, az eddig játszott szerepet levetkőzve már egyetlen viselkedési normára sem kell ügyelnem, álarcomat összetörtem, amint felfedtem magam Yuusuke előtt. Nemtörődöm módon hajítom félre a kezemben maradt teáskanna egyik nagyobb darabkáját, lévén teljesen funkcióját veszítette immáron. A Byakurai keltette ózonszag szinte elveszni látszik a vér és füst által alkotott egyvelegben, a forróság majdhogynem tapinthatóvá válik a helyiségben, azon sem lepődnék meg, ha a falak is izzásba kezdenének. A tűznél nem létezik hatalmasabb, kérlelhetetlenebb erő, mindent és mindenkit elpusztít, ami csak az útjába kerül. A romlás gyűrűje észrevehetően pulzál, habár érzéketlen gépi végtagommal ezt nemigen tudom tökéletesen megítélni, csupán a lélekenergia kavargásából tudok erre következtetni. Ekkor ér az elképedés, minek nyomán államat kis híján a padlóról kell felkaparnom. Elfogta a főnix minden egyes tollát! Lehetetlennek tűnik a kialakult szituáció, abszurditása végett elnyújtott, vadállatias ordítás törik fel mellkasomból, nem is hallom pontosan mit szeretne összemakogni, szétzúzott orrának hála szavai eltorzulva jutnak csupán a felszínre. Fredonn-dono elszámította magát, még az általa készített segédeszközök segítségével sem voltunk képesek megölni egyiküket sem, habár főhadiszállásuk vélhetőleg összedől, miután elhagytuk az épületet. Ez viszont nem eredmény, pótolható értékek elvesztése mit se számít.
Az elkövetkező másodpercek eseményei szinte lassított felvételként játszódnak le előttem. Korosija Fusicho aranyló tollai tüzes fergetegként bukkannak ismét elő, ám még mielőtt elmém irányítása újra felülkerekedhetne rajtuk, fájdalmas, veszítő érzés terjed mellkasom egészén. A semmiből materializálódott elemi erő úgy kap fel, akár egy rongybabát és kíméletlenül repít végig a termen, hogy tompa puffanás kíséretében csapódjak az ajtókereten keresztül a folyosó márványfalának. Tüdőmből minden csepp levegő egyszerre szökik ki a csonttörő ütközés hozományaként, akár egy zsák, oly’ módon rogyok össze, látszólag élettelenül. Az egész annyira képtelennek tűnik, a realitás törvényeit betartva most nem Nekem kellene itt feküdnöm. Elvettem az erejét, összezúztam tévképzetes ideáját, mégis képes volt felülkerekedni mindezen, csak azért, mert segíteni akar annak a félnótásnak, akit a korcs drow szemelt ki magának? Érthetetlen. A bajtársiasság a gyengék szava, csupán az esendők gyűlnek csordába, kiemelve maguk közül egy különlegesnek vélt vezért, aki mindannyiunknál erősebb, ezáltal biztonságérzetet szolgáltat. Vajon a félvér, ki egykor vér volt a véremből, is ilyen lenne? Az Ős által készített ereklye képessége semmisé válik, a szinte elképzelhetetlen nagyságot öltő hatalom úgy tűnik el testemből, ahogy a záporeső mossa le az út porát. Szerencsére még időben kaptam magam elő mechanikus végtagomat, ami felfogta a vágás nagyját, azonban a kipattanó szikrák az elméletileg törhetetlen burkolat alól semmi jóra nem engednek következtetni, ujjaim sem elfogadható gyorsaságban reagálnak az idegek által közvetített parancsokra. Tompa csendülés üti meg fülem, zanpakutoum halkan csörömpölve hullik padlóra immáron katana alakjában, koromtól feketéllve.
Ennél nagyobb szégyen már aligha érhet, habár alapjaiban véve sem lehet hasonlítani ahhoz az esethez, amikor a Kidoushuu parancsnokságáért folytatott küzdelemben alul maradtam. Az az arcátlan féreg meglepett, nem harcolt a démonmágia mesteréhez illően, csupán a lélekölője bankaija használatával volt képes arra, hogy a karomat is elveszítsem miatta. Gyenge volt, akár az első hajtás a faágon, Én viszont ostoba voltam, hagytam kihasználni a meglepetésben rejlő potenciált. A harag úgy önt el, akár egy perzselő folyam, kényszerítve arra testem, miszerint ne adja fel a harcot, habár a vállamon és az ágyékom közelében keletkezett mély barázda egyáltalán nem nyújt bizalomgerjesztő látvány, akaratommal mégis képes vagyok valamilyen módon elérni a vérzés csillapodását. Az élni akarás olyasfajta adrenalin löketet biztosít, aminek hála egyre elnehezülő végtagjaimat képesnek látszom mozgásra bírni. Rekedt köhögés közepette tisztítom ki torkomat, véres váladékot köpve a padlóra bizonyosodom meg a tényről, mely szerint odabent sem jobb a helyzet. Négykézláb igyekszem összeszedni fegyverem, majd a legközelebbi falhoz kúszva feltápászkodom. Alig bírok megállni a lábaimon, ennél elesettebbnek sosem éreztem még magam, azonban nincs idő vereségem felett keseregni, a feladatot mindenképp el kell végezni, máskülönben az egész rajtaütés értelmét veszti. Szakadt ruházatom egyik zsebéből kéken fénylő kristályt veszek elő, ugyancsak a Hinan-Sho tulajdonosának ajándéka, amivel a Mazoku Szindikátus minden tagját megajándékozta. Szaporán kapkodva a levegőt igyekszem megfelelő fogást találni rajta, aztán ajkaimhoz emelve koncentrálok, igencsak meg kell gondolnom mire fecsérlem el megmaradt lélekenergiámat.
- Vic… Viclyn Do’ana! – suttogom elhaló hangon, minek eredményeképp fordul Velem egyet a világ, s teljes sötétségben találom magam. Pánikszerű kapálózásom ellenben nem marad eredménytelen, markom hamar megtalálja a fegyvert markoló kézfejet. – Nincs időnk késlekedni, féleszű! Vissza… Vissza kell térnünk a Menedékbe, a terv véghezvitele mindennél fontosabb. Fredonn elégedett lesz!
Nehezemre esik elrángatni az ismeretlen rendeltetésű teremből, ám a dimenzióváltó kristály hathatós közbenjárásának köszönhetően mégis sikerül, rövidesen a Kohrihebi no Su bejárata előtt jelenük meg ismét. Szédelegve távolodok el a sötételf közeléből, minekután térdre rogyva kapkodok az éltető oxigén után. Sietnem kell, máskülönben elveszítem a lehetőséget, s esélyem sem lesz szert tenni a beígért fejlődésre. Szemeimet lehunyva emelem az ég felé karjaimat, torkomból pedig ismeretlen dallamos hangok alkotta varázsige tör elő.
رو گران مجسّمه جای جان گرد
با پرگیان هزار رزمان شسته کرد
و آن ماسه می راند چه نسبتان
در آن وقت وریدها شود الماستان
:جیغ می زن یه نشان قدیمی
!فناپذیر، بشنی
Jobban hasonlít énekre, semmint idézésre, mégis a szavak oly’ erőt hordoznak, melyek megrengetik a Fészek falait. A csillagok által pettyezett ég elsötétedik, kavargó viharfelhők takarják el az égi világítókat. Rosszindulat, félelem, kétségbeesés tölti be a környéket, miközben az alkimista zsoldosai egymás után jelennek meg oldalamon. Szemeim hirtelen fennakadnak, csupán a szemgolyó fehérje világít kísértetiesen, miközben a mennyek birodalmából bíborszín izzó villám csap le a földalatti bunker kapujaként funkcionáló folyosóra, szétrobbantva ezáltal ezernyi darabra azt. Eldőlni látszanék, mégis erőt veszek magamon, az alsóbbrendű arrancar, illetve a boszorka előtt semmiképp sem fogok gyengeséget mutatni! Undorodva köpök ki oldalra, mialatt művemet figyelem. Semmi nincs, mi erősebb lenne a mágia eme fajtájánál, most már belátom. A többiek mintájához hasonlóan magam is elsuttogom az elveszett város nevét, aminek hála másodperceken belül kiindulási pontunkon találom magam. A maszkos alak természetesen jó szokásához híven, a lépcsősor tetején várakozik, tekintetéből egyértelműen kiolvashatóvá válik, hogy pontosan ebben a pillanatban számított megjelenésünkre, sem később, sem hamarabb. Futó pillantásra méltatja kompániánkat, egyetlen mozdulattal inti magához a bérgyilkost, akivel bensőséges beszélgetésbe mélyedve máris távozik, vélhetőleg egy olyan helyiség irányába, ahol figyelő fülek nélkül folytathatják csevejüket. Valamilyen szinten irigység fog el, lévén a kudarc ellenére megtettem mindent, amit elvárt Tőlem! Bicegve, kardomra támaszkodva indulok el magam is keresni valamilyen szobát, ahol lepihenhetek kissé, semmi kedvem visszamenni abba az undorító lyukba, amit az emberek képesek lakásnak nevezni. Másrészről a kapott automail meghibásodásának kiküszöböléséhez nem rendelkezem megfelelő tudással, így eme megtisztelő megbízatás vendéglátónkra marad.
Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Szayel Aporro Granz
Admin
Admin
Szayel Aporro Granz

Virgo Snake
Hozzászólások száma : 712
Age : 34
Registration date : 2010. Aug. 04.
Hírnév : 45

Edzőterem - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem - Page 3 EmptySzomb. Szept. 15, 2012 9:39 pm

A küldetés eme részét LEZÁROM, jutalmatok 2500 LP és 3500 ryou.
Vissza az elejére Go down
Nara Shizune
Daitenshi
Daitenshi
Nara Shizune

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 111
Age : 31
Registration date : 2011. May. 19.
Hírnév : 11

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Edzőterem - Page 3 Cl0te25700/30000Edzőterem - Page 3 29y5sib  (25700/30000)

Edzőterem - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem - Page 3 EmptyHétf. Okt. 22, 2012 12:19 pm

"Tollhullás"


*Mit is gondolhattam akkor, amikor csak úgy elengedtem? Mitől is féltem igazán? Hiszen Ő maga is megmondta. Nem egy egyszerű tenshije voltam, hanem a társa. Az egyetlen olyan személy, akivel a legőszintébb gondolatait is megoszthatta. Én pedig hagytam csak úgy elmenni, amikor átvállalt mindent magára. Lépnem kellett volna, de nem voltam elég erős hozzá. Őrlődhetek miatta, de reményeim lassan semmivé foszlanak. Úgy érzem, Yukezo nélkül a világom teljesen más. Mintha fél szárnyamból tollakat tépnének ki; még ha a fél szárny nem is elég ahhoz, hogy repüljek. S most el kell döntenem, hogy hogyan tovább. Így hát Soul Societybe mindenki előtt felkaptam a levelet, és szimplán vegyes érzelmekkel léptem át a kapun, amely legújabb főhadiszállásunkhoz vezet. S amikor megérkezek, még Hitomit is kikerülöm Asukával együtt. Talán érdekes pillantásokat tulajdoníthatok el, de a lelkemben tomboló vihart egyetlen módon csitíthatom. Vaizard vagyok, ez pedig bizonyos veszélyekkel jár. Szinte a csontomig hatolva érzem, hogy a tehetetlenség mérge fertőz. Az edzőterem ajtaját határozottan nyitom meg, - s annak ajtaját miután magamra csukom, térdre esek, összegyűrt levél borítékkal. Még szerencse, hogy a főhadiszállás ezen része védett bármiféle lélekenergiától. Az enyém ezúttal igen csak változékony. Ahogyan kicsap belőlem, mintha egy kisebb árral próbálna elsöpörni minden akadályt. Testem lassan felemelkedik, s kezemből lehull a padlóra az utolsó hátra hagyott levél. Dühösen nyitom fel szemeim, másik felem pedig megakadályozhatatlanul materializálódik arcomra. Fájdalom, keserűség, csalódottság, tehetetlenség érzet adta indulatok uralkodnak el rajtam. Pontosan tudom, - vagyis meg kellett tanulnom - hogy hogyan adhatom ki magamból. Nagy erővel indulok neki a gyakorló bábúnak. Most pedig még az sem zavar, ha nem tudok benne kárt tenni. Semmi sem zavar akkor, ha érzem, hogy egy mérhetetlen düh kezd a felszínre törni bennem.
Annyira tudtam, mégsem akartam elhinni, hogy valaha is elveszíthetem. Megmondta már a beszervezésemkor is, hogy egy nap majd lehet, hogy többé nem lesz. Bólintottam, mégsem hittem el igazán. S most, amikor távozott, akkor mégis szembesülnöm kellett szavainak igazával. Vajon hányónknak kell majd ezzel megküzdenie? Mások is ily módon fogják elveszteni társukat, vagy talán ők egészen másabbak? Valóban. Nem látható titok övezte az elejétől kezdve viszonyunkat Yukezoval. Ezt tudva sokkal szánalmasabb nap ez a mai. Csak egy órát adott az élet, ezek után pedig mit is tehetnék, mint hogy utat adok a bennem rejtőző kételyeknek? Talán nem éppen a legjobb ötlet, hogy marcangoljam magam az vaizardságot illetően, de emberi érzelmek uralnak engem is. Nem válhatok érzéketlenné, ezúttal semmiképpen sem. Szinte észre sem veszem, hogy az egyik tenshi társam is az edzőterembe jön mindez idő alatt. Nem számít az idő, vagy a külső hangok. Mintha semmit sem látnék, vagy érzékelnék; a magányos vihar pusztít. Megállok előtte, sötét szemeimmel szemeibe pillantok a férfinak.*
- Menj el! *Sosem voltam az a kedves fajta, de igazán nem akarom bántani semmiképpen sem. Talán megérti majd, hogy most jobb, ha nincs a közelemben egy tanítvány sem. Hiába vagyok én is az, fogalmam sincs, meddig tudok még különbséget tenni barát és ellenség között, amikor láthatóan mélyen megrázó dolog ért. Lehunyom szemem, s mély levegőt veszek. Balgaságot követtem el az imént. Semmi értelme nem volt az egésznek, muszáj valahogyan lenyugodnom. Éppen akkor igyekszem elhatározni magam, amikor nyílik a külön terem ajtaja. Annak keretében pedig nem is akárki áll. Egy olyan személy, aki talán a legjobban tudja majd értelmezni a maszk alatt rejtőző tekintetet. Tán nem is ismerjük egymást Yuuval, most már egy szervezet alá tartozunk. Mind a ketten vaizardok vagyunk, s idővel talán én is megjárom ugyanazokat a poklokat, amiken ő már túl lehet. Leírhatatlan a tekintetem. Elbukva érzem magam, ráadásul sokkal több köt engem Yukezohoz, mint egy egyszerű tanítványi kötelék. Egy nap majd talán mindenki helyesen fogja értékelni a helyzetet.*
- Yuu..Yukezo... *Oldalra vetem arcom, s ökleim remegve szorulnak meg torz hangom mellett. Kétségbeesés lesz rajtam úrrá, azt sem tudom, hogyan mondjam meg neki. Fogalmam sincs arról, hogy ezt hogyan lehet valakivel egyáltalán közölni. Jelenleg még én magam sem fogom fel igazán, lelkem nem hagy nyugodni. Csalódtam önmagamban, de mentorom egykori ígéretében is. Nem értem, hogy minek kellett megmentenie az életem! Felveszem a levelet a földről, majd egyszerűen kinyújtom. Nem bírok a férfi szemébe nézni, egyszerűen csak átnyújtok neki egy fehér, lepecsételt borítékot. Hátrább állok, s egyszerűen megfordulok. Tenyerembe temetem arcom, érzem, hogy maszkom a semmivé lesz. Remegő vállaim adnak jelet a szemeim alatt folyó gyöngypatakokról.* - Nem tudtam megállítani. Olyan dolgot tett, ami..ami nem az ő feladata lett volna. Én nem akartam, hogy megmentse az életem! *Remegő hangon tör ki belőlem, majd megállíthatatlan szélvészként, életuntan törnek ki belőlem a további; helyzetet tisztázó mondatok.* - Te talán még emlékszel arra, hogy amikor a vaizard raktárba érkeztem, akkor még egészen kicsi voltam. Aztán egy napon így, ebben a formában láthattatok. Nos, mint kiderült az ottani szobámba annak idején Hacchi és Tessai valamit lepecsételt. Pontosabban a plafonomon található szimbólumok egy átjárót lepecsételő kidounak a jelenléte volt. Sokáig foglalkoztatott, hogy mi az, ezért kutatni kezdtem. Nem találtam értékelhető információkra, de egy nap sikerült kimondanom rendesen azokat a szavakat, amik fel voltak oda írva. Ezzel megnyitottam egy démoni kaput, ami aztán beszippantott. Ott találkoztam Beliallal a terek- és idők nagy erejű démonával. Ő egy alku démon, aki kívánságokat teljesít lelkekért cserébe. Azt hittem ez ajándék, s nehéz időket éltem. A szüleim okozta fájdalomtól akartam megszabadulni, ő megtanított rá. Viszont az ő síkjában az idő máshogyan telik. Itt talán néhány napos lehetett az eltűnésem, míg odaát pontosan húsz évet töltöttem el. Aztán.. *Kissé elcsuklok, majd összeszedem magam.* - Belial azt mondta, ha nem mondom el ezt senkinek, akkor nem lehet baj. Naiv voltam, hittem neki; egészen addig, míg nem megcsináltam a bajt. Ahogyan Yukezo egyre közelebb férkőzött hozzám, elszóltam magam. Azt akarta, hogy övé legyen a lelkem; ilyet pedig nem ígérhettem, amikor a lelkem már egy démoné volt. Összevesztünk, majd Belial eljött. Csak éppen Yukezo is ott volt..és..megmentett. De nem úgy, ahogyan számítani lehetett volna rá. Próbáltuk a vészjelzőt, de a démon megbabrálta. Szóval Yuke a démon szolgálatába állt, és elment. Semmit nem hagyott maga után, csak azt a levelet. *Hosszas szavaim után nem is jut eszembe, hogy mit is mondhatnék. Nem tudom megtörni a bennem levő fájdalmakat. Pokolban égő halottnak érzem magam. Ezek a történtek egy az egyben megsemmisítettek. Azaz átkozott démon szinte mindent elvett tőlem! Tenyereimbe temetem arcom.*
- Hiába is üzeni, hogy megmarad Daitenshinek; de mégis mit kéne gondolnom erről? Gyűlölöm, hogy itt hagyott és azt kéri, foglalkozzak a tenshijeivel. Nélküle tudod, én magányos vagyok. Noha, igaz az egyik családom ott van Soul Societyben; de ők sosem fognak igazán megérteni. Egyáltalán nem tudok megbízni olyanokban, akik kardot emeltek egyszer rám, és árulónak tartottak. Aizen okozta háború alatt is az apámmal kellett megvívnom, de ma már nem akarok sem bizonyítani, sem elhinni, hogy megváltozott a helyzet. Én úgy érzem, hogy megtaláltam a helyem itt; de talán te megérted, hogy... hogy Yuke és én társak vagyunk. Nélküle tehetetlennek érzem magam. Fogalmam sincs, hogy ezek után majd hogyan tovább. Mármint szeretnék harcolni, csak azt nem tudom, hogy kinek az oldalán. *Eresztem le végül kezeimet. Ujjaim hegyén pedig a gyöngypatakból származó nedvesség cseppekbe gyűl össze, "bepiszkítva" az edzőterem padlózatát. Hajózom az eseményekben, a tengeráramlat pedig élénken veri lelkem tisztán látását. Hinnem kellene önmagamban, és a helyzet jobbá tételében; csak láthatóan, s talán halhatóan is számomra egy sokkal fontosabb személyről van szó annál, hogy a kétségbeesés ne legyen úr a háznál.*
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Edzőterem - Page 3 Cl0te68000/100000Edzőterem - Page 3 29y5sib  (68000/100000)

Edzőterem - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem - Page 3 EmptySzer. Okt. 24, 2012 2:42 am

[Tollhullás]
Orrom hegyét vakarva oldalazok be egy nagyobb csoportosulás mellett a Raion-S Kutatóintézet előcsarnokába, ahol igencsak nagy sürgés-forgás fogad eme órán. Be kell valljam, egészen idáig egyszer sem próbáltam megközelíteni a Fészket, általában a senkaimonon keresztül mászkálok az Emberek Világa és a Seireitei között, azonban most meglátogattam a raktárban élőket, csak úgy a nosztalgia kedvéért. Szarukeretes szemüvegemet megigazítva forgolódok körbe, csodálkozó pillantásokkal illetve a hatalmas teret, ahol leginkább a fehér szín dominál. Orvosi köpenyem mellzsebében egy tolltartó terpeszkedik, ami tökéletesen kiemeli kockás ingem mintázatát. Semmi kedvem nincs botor kérdésekre válaszolni, melyek nagy részére nem is adhatnék választ, ilyennek minősül például jövetelem célja, valamint az itt folytatott tevékenységem. Ezért hódoltam kedvenc elfoglaltságomnak és álruhát készítettem, ezzel a felszereléssel minden bizonnyal beillek az okostojások közé. Némileg feljebb húzom nadrágom derekát, ami már így is bevág, ám attrakciómnak köszönhetően néhányan Rám köszönnek, ami csak még inkább mélyíti bennem az információt, mellyel eddig is tisztában voltam: a megtévesztés mestere vagyok! Vidáman fütyörészve sétálok a hármasszámú lifthez vezető folyosón, amelynek létezéséről alig néhányan tudnak a Daitenshi tagjain kívül, ám azon kevesek előtt rendeltetését úgyszintén titok övezi. Már csak a rengeteg belefektetett munkaóra és pénz miatt is megéri vigyázni rá, elfogadhatatlan lenne ismét megélni egy, a korábbihoz hasonló rajtaütést, amikor tudásanyagunk nagy része teljesen elpusztult. Ezen megfontolásból lett minden digitalizálva, s többszörösen lementve, így az adatokat maximum ellopni lehet, hát nem csodás?
A felvonóban lefelé ereszkedve rövid úton megszabadulok póttestemtől, mióta az utóbbi időben egyre többször töltöm mindennapjaimat a Tiszta Lelkek Városában, ismételten kezdem kényelmetlennek érezni a gigait, holott majdhogynem két évig egyetlen pillanatra sem váltam meg tőle szinte. Urahara továbbfejlesztett módosulata miatt erre nem is volt szükség, hiszen ugyanúgy használhattam minden egyes képességemet, akár a lélektestben. Egy kilométerrel a felszín alá leérni nem két perc, türelmetlenségem pedig egyértelmű, erről jobb mutatóujjam ütemes dobolása bal felkaromon tájékoztat. Beszélnem kell valamikor a jövőben Hitomi-channal erről a problémáról, egy turbóliftet akarok, amivel lehet száguldozni fel-le! Élettelen alteregómat a hátamra kapva vágtatok be a tanácsterembe, a bent lévők nagy riadalmára nemes egyszerűséggel ledobom hasonmásomat. Régen egyáltalán nem pezsgett az élet ennyire a Kohrihebi no Su-ban, akkoriban kizárólag fontos dolgok megbeszélése végett gyűltünk össze, nem igazán éreztük a késztetést egy dohos barlangra emlékeztető szobában tölteni az éjszakát, ám most ez megváltozott, az összes kényelmi funkció felfedezhető a lakószinten, habár a kábeltévét egyelőre nem sikerült bekötni, de ugye ami késik, az nem múlik! Szokásos körutamra indulva felmérem a jelenlévő tagok számát, esetleg valamiféle spontán eligazítást is tarthatnék, amennyiben elegendően vannak ehhez. Sajnálatomra kizárólag tenshik tartózkodnak a főhadiszálláson, s a komolyabb dolgokat jobban szeretem először az arkangyalokkal megbeszélni. Apropó, Yukezo igencsak hosszú ideje nem jelentkezett, kénytelen voltam Miyut is egyedül megismerni, ami nem ment zökkenőmentesen, lévén megtámadott, amikor aludni mentem volna! Hová fajul ez a világ?
Az edzőteremből kisugárzó lélekenergia normál esetben bármelyik shinigami számára aggodalomra adhatna okot, hisz’ tompán egy lidérc jelenléte vehető ki a helyiségből. Személyemmel együtt összesen három vaizardot számlál a testvériség, ennek megfelelően kicsit sem lepődök meg a jelenségen, minél jobban fejlesztik képességeik ezen oldalát is, úgy csökken a veszélye a belső hollow elszabadulásának. Szerencsére jómagam már megbirkóztam ezzel a feladattal, az Aizen ellen vívott csatában javamra is fordítottam a bestia erejét, valamilyen szinten ennek is köszönhető volt győzelmünk. Balomat kardjaim tsubáján pihentetve aktiválom a zárszerkezetet, miután halk szisszenés kíséretében kitárul az ajtó, így végre szemügyre vehetem a bent tartózkodót. Némileg csalódottan kell tudomásul vennem, nem Ryouji az, mondjuk egyértelműen halva született álmokat dédelgetek. Az első pillantásból sikerül levonnom a következtetést, miszerint valami nagyon nincs rendjén, az ilyen arcot a kézbetemetős pozíciók sosem ígérnek jót.
- Mi történt? – teszem fel a kérdést elkomorodva, majd a válaszadás közben a kapott levelet is átfutom. – Ostoba lány, miért csak most szóltál erről?! Mi járt a fejedben, amikor hittél egy démon szavának? A lehető leghamarabb össze kell hívnunk az egész szervezetet, biztos van valamilyen módja annak, hogy kiszabadíthassuk Belial szolgálatából! Ne merj összetörni a felelősség súlya alatt, mit ér a kesergés tettek nélkül? Yuke sosem adná fel, Ő a végsőkig elmenne a megmentésed érdekében, s Én is megteszek mindent az övéért. Hol van a dimenzió, van más módja a bejutásnak?
Képtelen vagyok átérezni helyzetét, személyem a legapróbb reménysugárért is küzdene. A Daitenshi minden tagja tisztában van vele, miszerint a tagság alól egyedül a halál az, ami felment, ezért utolsó üzenete szerint életben van, búcsúzkodjon bármekkora hévvel is a papíros soraiban. Együtt szálltunk alá a pokolba és túléltük, elképzelhetetlennek tűnik számomra a lehetőség, mely szerint tényleg odaveszett. Indulattól villogó íriszekkel kezdek haragosan ide-oda ingázni a teremben, mialatt remegő kézzel rágyújtok egy szál cigarettára, ezzel űzve el frusztrációmat. Kétségtelenül hideg fej szükségeltetik ahhoz, hogy racionális döntéseket hozva legyek képes megtervezni a mentőakciót és ehhez elengedhetetlenek a kért információk!
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Nara Shizune
Daitenshi
Daitenshi
Nara Shizune

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 111
Age : 31
Registration date : 2011. May. 19.
Hírnév : 11

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Edzőterem - Page 3 Cl0te25700/30000Edzőterem - Page 3 29y5sib  (25700/30000)

Edzőterem - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem - Page 3 EmptyPént. Nov. 02, 2012 1:49 pm

Tollhullás


*Gondolataim szüntelenül az elmúlt órában történteken alapszik. Még mindig nem fogom fel teljesen, hogy mi az, ami történt. Feldúlt lelkem folyvást elutasítani próbálja a tiszta, és nyers tényeket, amik Yukezo elvesztését táplálják belém. Másrészről pedig hibáztatni tudom csak magam; talán nem harcoltam elég jól azért, hogy visszatartsam elképzeléseitől. Egyáltalán nem értem meg, hogy miért ment el; miért vállalt olyasmit, ami nem az Ő útja? Komoran pillantok magam elé, éppen ezért Yuusuke kirohanása talán annyira nem is ér meglepetésként. Valójában, ha szemben állnék vele, akkor nem tudnám ily' szilárdan viselni szavának igazát. De az őszinteség nagyúr, még ebben a szervezetben is. Mert, ha nem beszéljük meg egymással a dolgainkat; talán akkor annyira nem is nevezhető testvériségnek e csoportosulás. Most már muszáj vele teljes mértékben őszintének lennem. Így aztán erőt véve magamon, letörlöm arcomról könnyeim. Felnőttként kell viselkednem;hiszen annyira nem is vagyok már gyerek. A Daitenshi köteléke alatt ez még csak nem is fordulhat meg a fejemben.*
- Nem lehetett használni a nyakláncot. *Felelem kissé szürkén, míg fel nem fogom, hogy ez nem a legjobb válasz volt kérdésére.* - Igazad van, talán be kellett volna rontanom és akár rongálások árán is elmondani mindent; amikor csoda, hogy egyáltalán most is beszélni tudok. Ez nem a raktár, Yuu. *Csak páran vagyunk, akik tudják azt, hogy miről is van szó. Noha, meglehet, hogy egy kicsit gyerekes az egész, de attól még nehéz. Nehéz olyas valamiről beszélni, amit még nekem is nehéz elfogadnom. Régen könnyű volt! Hozzá vágtunk egymáshoz asztalt, berendezést; Yuuval rendszerint a ruhákat.. De ez már nem a vaizard raktár, ahol minden tettnek megvolt a maga jelentése. Egy család voltunk, és tudtuk nagyon jól, hogy milyen a másiknak. Nem hagyhattuk, hogy elgyengüljünk; de itt más a helyzet. A tenshik egyelőre csak a mentorukra támaszkodhatnak.*
- A való életben vagyunk, ahol különösen nekünk kijár a szenvedés. Itt szó sincs arról, hogy összetörnék a felelősség alatt; dolgom van, amit megígértem a démonnak, mielőtt leléphetett volna. Az csak egyértelmű, hogy ez nem marad megtorlás nélkül. *Rezzenéstelenül reflektálom talán kissé megemelkedett hangvitelű mondatát. Ha ott lett volna, tisztán értené, hogy most miről is van szó. S most tűnik fel nekem is igazából az igazság, amit mindeddig egyszerűen kerülgettem. De ennek vége, szembe kell néznem bizonyos dolgokkal.*
- Gyerek voltam, idióta! Mégis mit tennél totyogó gyerekként szülők nélkül? Azt kívántam, bárcsak ne fájna! Bár ne égetné szívemet a kínzó fájdalom, hogy a családom egy mocskos gyilkosnak tart! A saját keresztapám, Masamune kísérletezett rajtam! Tudod mennyire fájt? Tudod mennyire fájt, amikor az egyik legkedvesebb rokonom szájából azt hallottam, hogy meg kell ölniük? Ilyen érzésekkel minden egyes percet megszenvedtem a vaizarddá válásom óta. S igen, volt pillanat mikor összetörtem, de észrevettél te bármit is a raktárban?! Vagy más..nem. Egyedül voltam még így is. Valaki pedig segített rajtam; én pedig naivan hittem neki. Igen, hittem..mert szükségem volt arra, hogy valaki felkaroljon. *Ezúttal már szembe fordulok vele, mialatt kicsit kifakadok olyan vádaktól, amiket lehet, hogy annyira nem is lát át.* - Tisztában vagyok azzal, hogy nagy hibát követtem el. De a szüleim is éppen annyira hibásak azért, hogy nem voltak velem. Megtehették volna, hogy nem hagyják a gyereküket. Ők mégis inkább a Goteit választották helyettem, s árulónak könyveltek el. *A padlót kezdem el bámulni. Egyáltalán nem könnyű olyan dolgokról beszélnem, amik frissen begyógyult sebeket szaggatnak fel. Nem akarom, hogy ismét úrrá legyen rajtam a pánik.*
- Nekem Yuke egyáltalán nem csak egy mentort jelent. Így már te is tudod, hogy mennyire fáj és dühös vagyok amiatt, hogy csak így felvállalt olyasmit; amit nem kellett volna. Megpróbáltam megakadályozni ezt, ahogyan Ő is..de elbuktunk. Én itt maradtam, őt elvitték. Kétségbeestem, mert fogalmam sincs kihez fordulhattam volna hirtelen. Nem igazán ismerek itt senkit sem...még téged sem ismerlek, pedig nem most ismertük meg egymást. Alig két órája történt ez az egész... *Utóbbi mondatom szinte elhaló hangon préselem ki ajkaim közt. Nem mondhatom, hogy nincs igaza. Egyből szólnom kellett volna, de addig ne fedjen meg; míg nem tudja megérteni az érzéseim. Nem ismerem őt, viszont biztos vagyok benne, hogy neki is épp annyira fájdalmas lehet egy társ elvesztése, mint nekem.*
- Belial egy tér- és idő démon. Azaz saját síkon helyezkedik el a kastélya, ami lakhelyeként szolgál. A csalások és alkuk démona, aki élvezettel köt személyekkel nagy árú alkukat; többnyire lelkekért. Amennyire tudom egy bonyolult hálón dolgozik, s minden idők, minden időre van átjárója. Azonban évekkel ezelőtt Hacchi és Tessai-san egy pecséttel lezárta a Karakurát megcélzó átjárót, ami éppen a vaizard raktárban helyezedett el. Pontosabban a szobámban volt. De mióta fel lett oldva ez a pecsét, azóta bárhol megjelenhet szabadon...és sajnos maguk a furcsa nyelven íródott vésetek is eltűntek a plafonomról. Én nem tudom, hogy hogyan lehetne megtalálni; de talán azok, akik lezárták annak idején az átjárót, azok tudnak valamit. *Gondolkodok, de nem igazán tudom, hogy merre tovább. Majd Yuusuke megmondja, egyébként is ő a szervezet vezére. Én maximum tippeket adhatok, de mást annyira nem.* - Sajnálom, nem voltam elég erős ahhoz, hogy megállítsam a mentorom, amikor önszántából menni akart; pedig megpróbáltam. *Nincs is mit mondanom már, ami azt illeti. Nincs mibe belekapaszkodnom, amitől nem lehetne egy kicsit sem lelkiismeret furdalásom. Egyszerűen hibáztam egy hatalmasat, és ez később másnak az életébe került. De akkor miért nem én szívtam meg? Miért másnak kell jobban megszenvednie, amit én hibáztam el?*
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Edzőterem - Page 3 Cl0te68000/100000Edzőterem - Page 3 29y5sib  (68000/100000)

Edzőterem - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem - Page 3 EmptyVas. Nov. 04, 2012 6:26 am

[Tollhullás]
Ugyan nem ismerem túlzottan régóta a lányt, s kapcsolatunk körülbelül mindennek elmondható, csak éppen bensőségesnek nem, mégis nagyot kell csalódnom benne. Így is szerencsésnek mondhatja magát, hiszen kizárólag neme az, ami visszafog egy Hitomi-féle jobbegyenes kiosztásától, amilyet Én is kaptam a Senzaikyuuból való szökésemet követően. A papír haragosan serceg, miközben az aprócska zsarát egyre nagyobb részt fogyaszt el a száraz dohányból. A történet pont annyira ködösnek hangzik, amennyire füstölésemtől az edzőterem azzá válik, valójában egészen ostoba ötlet volt rágyújtanom, egy ablaktalan helyiséget elég nehéz lesz kiszellőztetni, fogalmam sincs a levegőztető-rendszer mennyire alkalmas ilyesfajta feladatok elvégzésre. Elsőre is megértettem a medál használhatatlanságának említését, valójában ezen nem lepődtem meg annyira, pontosan ilyen problémák áthidalása miatt készítették el az angyalszárny motívumot formázó kitűzőket, amelyek ugyan a lélekenergia tárolására alkalmatlanok, azonban jeladóként tökéletesen funkcionálnak. Kényszerű változtatás, de mostantól fogva minden újonnan belépett tag ilyet fog kapni. Bevallom, némileg értetlenül állok kijelentését hallgatva, láthatóan sikerült bejutnia a Fészekbe, lévén tenshiként természetesen megkapta az információt az új főhadiszállás helyéről és a bejutás módjáról, ebből adódóan semmilyen formában nem kellett volna betörnie ide, ráadásul a póttest levétele után észrevétlenül behatolni a tudatlanok között gyerekjáték, a korábban bemutatott remek színdarabot is kizárólag saját szórakozásom végett találtam ki. Kétségtelenül össze van zavarodva, most látszik igazán mennyire gyerek még kinézete ellenére, ezért is nyelem le haragom és fejemet csóválva fordítok Neki hátat, ily’ módon hallgatva monológját.
- Félre ne értsd, a raktár egyetlen lakója sem jókedvéből választotta lakhelyeként azt az épületet. – válaszolok hűvösen kirohanására, megkísérelvén tompítani valamilyen szinten kifejezéseim élét. – Arcátlanság azt feltételezned, hogy nem értenélek meg vagy a többiek nem tudnák nagyon jól, miről is beszélsz! Való igaz, Én önszántamból hagytam el a Gotei Juusantait, ám másokat becsaptak, elfelejtve érdemeiket száműzték őket a világból, aminek érdekében akár az életüket is feláldozták volna. Mindannyian megszenvedtünk a vaizardság miatt, sorstársak vagyunk!
Kemény szavak, de igazságtartalmukban egyáltalán nem kételkedem. Szomorú történetet tár elém, Masamune Raiden irányába mutatott unszimpátiám egyre jobban elmélyül ezáltal, már-már bánom, miszerint fenyegetőzésemet nem ültettem át a gyakorlatba annakidején. Mindig is ódzkodtam a Juunibantaitól, abból a sok kísérletezésből semmi jó nem sülhet ki. Mi is egy nem mindennapi elme és egy nagyravágyó lélek csatározásának köszönhetjük természetellenes erőinket. Feltételezéseim szerint senki sem akart közülünk egy lidércet a zanpakutō-szelleme mellé szobatársnak, groteszk humorra vall elválaszthatatlanul összekötni az ősi ellenségével valakit. Shizune egyetlen pillanatig sem volt tagja a Tizenhárom Őrosztagnak, fogalma sem lehet róla milyen elvakultság és fanatizmus jellemzi a shinigamikat, gondolkodás nélkül áldoznák fel magukat, amennyiben a mélységesen tisztelt rendszer úgy diktálná. Nehéz a kötelességnek ellentmondani, főleg több évtizednyi, netán évszázadnyi szolgálatot követően. Mindazonáltal Nara Shiratori nem tűnt beszélgetésünk alapján rossz embernek, ámbár a belenevelt habitus bőszen zubog benne. A Seireitei törvényei kimondják: ki hollow-erőket birtokolnak, annak pusztulnia kell. Vélhetőleg a korkülönbség miatt fogalmazódik meg bennem inkább a hála gondolata a gyűlölettel szemben, hiszen végül is ellent mondva a parancsnak megmentették gyermekük életét, s eljutatták ebbe a dimenzióba, ahol zavartalanul nevelkedhet, ez nem is tűnik annyira negatív cselekedetnek. Persze az efféle indokok semmit nem jelentenek egy lázadó tinédzsernek, elég saját fiaimat felhoznom példaként, őket sem érdekli különösebben mit miért tettem, csupán a végeredmény számít, ezért se szólok bele ebbe a családi drámába, nem tartozik Rám, úgyszintén a Yukezoval kapcsolatos érzelmei. Ez valami járvány lesz a tanítványok körében vagy micsoda? Ne, remélem Ryouji nem…!
- Mindössze két órája… - mormolom el a kapott információt ismét, nevetségesen rövid idő. – Érthetetlen az egész… Vajon milyen indítatásból pecsételte Hachigen és Tessai pont egy lakószobába a démont? Sőt még fontosabb kérdés, miszerint milyen okból nem említette ezt egyikük se, közel tucatnyian jártunk el a helyiség mellett minden nap! Értelmetlen tehetetlenséged miatt bánkódnod, amennyiben a Villámvándor nem tudta kiiktatni az ellenfelét, ezek szerint egyedül Nekem lett volna esélyem ellene… Lényegtelen, tényleg azokat kell felkeresnünk, akik több tudással rendelkeznek erről. Mi történik, ha valaki megszegi az alkut?
Minden megegyezésben van valami kiskapu, talán éppen az apró betűs részben elrejtve, amit felelőtlen módon általában átfutnak az emberek. A pokolban beleköptünk néhány nagyhatalommal bíró pokolfajzat levesébe, az ehhez hasonló kedvezőtlen szituációk lehetséges felbukkanására számítanunk kellett, habár jelenleg annyi irányból érkezik a fenyegetés, alig győzöm észben tartani! Másrészről némileg komoran veszem tudomásul a tényt, mely szerint nem jutott eszébe leghamarabb a Daitenshihez fordulni, holott a haori, amit kapott összetartozásunkat szimbolizálja nem csak egy divatos kiegészítő, olcsó dolog vagy harcban zavaró tényező! Fontos az egység, hiszen amennyiben egymást nem tudjuk megvédeni, mily’ formában tehetnénk ezt az emberiséggel?
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Nara Shizune
Daitenshi
Daitenshi
Nara Shizune

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 111
Age : 31
Registration date : 2011. May. 19.
Hírnév : 11

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Edzőterem - Page 3 Cl0te25700/30000Edzőterem - Page 3 29y5sib  (25700/30000)

Edzőterem - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem - Page 3 EmptySzer. Nov. 21, 2012 6:42 am

Tollhullás

*Ott állt előttem alig pár méterre s a feláldozás lehetőségét választotta. Valóban így volt? Belial szavaiból ítélve, mintha csak előre elrendeltetett lett volna az egész történet. Én feltöröm a kaput lezáró pecsétet, ő pedig elviszi Tamachi Yukezot, hogy szolgájává tegye. Mekkora lehet annak a lehetősége, hogy ebben nincs semmiféle átvágás? Jobbjára semmiben sem bízhatok. E bizonytalanságban pedig egyszerűen összeomlottnak érzem magam. Talán, amit most mondok, holnap meg fogom bánni; de ellene nem tehetek semmit. Senki nem képes teljes mértékben összeszedett lenni, ha egy hozzá nagyon közel levő személyt veszít el. Ez az egész ügy kis híján romba képes dönteni, azonban szerencsém van azzal, hogy erős személyek vesznek körbe. Tán nem is álltunk egymáshoz közel Yuusukevel, mégis a szikla szilárd szavai olykor meghökkentőek tudnak lenni. Nem ismerem a teljes történetét, sem az érzelmeit; de valahol mélyen az ő képéből festett ideák mégis eljutnak hozzám. Már így is rengeteget kellett komolyodnom ahhoz, hogy felérjek a feladatommal..azt hiszem ezúttal talán egy kicsit elragadott a hév. Eme borzalmasan feszült légkörből mégis veszek egy mély levegőt, letörlöm arcomat ékesítő gyöngycseppeket.*
- Arcátlanság és mások nem ismerése két külön dolog. Akit nem ismersz, nem is fogod megérteni az érzéseit. Így én nem érthetlek meg téged, de te magad sem érthetsz bizonyos dolgokban engem. *Indulok meg a nyughatatlan nyugalom irányába. Mondandómban sosem voltam ennyire biztos, mint most. Bár nem ez volna az eredeti téma, mégis úgy találtam jónak, hogy ne adjak teljesen igazat a férfinak. Lehetséges, hogy arcátlanság feltételezni; de valahogy arcátlanságnak tűnik elvetni ama gondolatot is, hogy a kölcsönös ismeretség nélkül is képes valaki megérteni mások érzelmeit. Ebbe viszont nem mennék bele teljesen, mégis csak ő az idősebb. Ennek ellenére bizonyára már benne is megfordulhatott a gondolat, hogy a fiatalok miért zárkóznak el annyira olykor- olykor az idősebbektől. Mindenesetre úgy tartom, hogy Yukezo mindig is más volt. Vagy csak azért vagyok irányába ennyire elfogult, mert úgy ismertem meg, aki foglalkozik mások érzelmeivel..lehetséges. Mondjuk, az meg egyáltalán nem biztos, hogy Yuusuke másabb lenne. Kissé zavartan törlöm meg megint szemeimet, majd közelebb lépek mégiscsak.*
- Lehetséges az, hogy valakinek a jövője előre megírt? S ha így van, szerinted mik azok, amik ezen változtatni képesek? *Tekintek ki oldalra, nagyjából éppen arra a pontra, ahol nem is olyan régen állt. Egy pillanatra a bejárat felé tekintek, de az ajtót nem hagytam nyitva. Nem mintha ez az egész ügy titokban maradna, de vannak dolgok, amit négyszemközt kell először lebeszélnünk. Ez egyáltalán nem önzőség, csak egyszerűen ha valaki fél mondatokat hall az egészek helyett, abból rengeteg félreértés keletkezhet; muszáj előzékenynek lenni. Egy kicsit talán sikerült megnyugodnom, csak hogy nekem jelenleg semmi sem elég. Yukezo elvesztése teljes mértékben felborított, bármennyire is igyekezett felkészíteni minderre. Egyáltalán honnan tudta meg Belialt? Találkozott volna vele azelőtt is, vagy ennek hátterében más lehetett? Ezt már nem biztos, hogy ma vagy holnap fogom megtudni.*
- Az átjáró már azelőtt ott volt, hogy a raktárba beköltöztek volna Shinjiék. Bizonyára pont az átjáró miatt volt annyira elhagyatott hely. Gondolom Hachiék el akarták felejteni az egészet, abban a hitben, hogy így majd senki nem csinál véletlenül sem bajt. Végül is..egy gyerek mit árthat? Hát..ennyit. *Padlóra szegeződik tekintetem, ha előre tudtam volna..akkor nem lettem volna ennyire kíváncsi ezekre a dolgokra. Csak sajnos megtörtént a baj, amit már visszafordítani nem lehet. Vagy éppen lehetséges csak nem ismerjük a módját. Bárhogy is van, igaza van Yuunak, hogy Yukezot nem adhatjuk csak így fel; addig kell mennünk, ameddig az utolsó reménysugár ki nem gyúl. Ezt felismerve arcvonásaim határozottan kisimulnak, próbának is felfoghatnám az egészet. Yuke tenshit keresett, én pedig megkereshetném az én saját Daintenshimet. Ha nem lennék ennyire zaklatott, bizonyára mosolyognék ezen az irónián. Megigazítom hátamon a köpenyt.*
- Lehet butaság az, amit mondok; mégis úgy érzem, hogyha Yukezo esélyt adott volna az együttműködésre...ketten talán lelassíthattuk volna annyira, hogy..hívhassunk titeket. Igazat kell adnom neked abban, hogy ostobán viselkedtem; de meg kell engedned, hogy továbbra is itt maradhassak. Bár nem tudom, hogy ezek után hogyan leszek a Daitenshiben, mégis úgy gondolom, hogy nekem itt a helyem; hiszen akkor az esküt sem tettem volna le. Talán sokszor még bizonytalan vagyok, de el kell fogadni a tényt, hogy túl hamar kellett felnőnöm. Időbe fog telni, míg olyan stabil leszek, mint ti. Szeretném Yukezot visszahozni, de a tanulást sem akarom abbahagyni. *Elég határozottan állok ki magamért, s azért, hogy itt maradhassak. Mondjuk az eskü ígyis- úgyis köt, de azt akarom, hogy tudja..elég határozott vagyok ebben a kérdésben. Nem akarom, hogy azt higgye rólam..egy ilyen ügyből nem vagyok képes felállni; valamint, hogy totál gyenge vagyok. Ez egyáltalán nem rám jellemző lenne; akkor is, ha még nem találtam meg egész pontosan az okaimat. Tudom, érzem, hogy nekem a Daitenshi az életem; de megfogalmazni még mindig nem tudom azt, hogy miért akarom megvédeni a világot a súlyos bajoktól. Ehhez tán még nem is tapasztaltam eleget.*
- Az alku megszegésénél amennyire én tudom többnyire a megszegő lelkével fizet a szerződés megszegéséért. Yukezo viszont személyes szolgája lett Belialnak azért, hogy engem kiváltson. Ez egy már meglevő alkunak a felülírása. Gondolom, ha Yukezo megszegné az alkut; akkor értem jönne el Belial. *E pillanatban pedig megértem végre, hogy ez esetben valójában én sem vagyok biztonságban. Mondjuk hiszek annyira Yukezoban, hogy nem tenne ilyet...de ki tudja. Ott máshogyan telik az idő; idővel talán teljesen elfelejti majd, hogy miért is lett szolga. Idővel talán meg akar szökni majd; akkor pedig Belial értem fog jönni..bizonyára.*

Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Edzőterem - Page 3 Cl0te68000/100000Edzőterem - Page 3 29y5sib  (68000/100000)

Edzőterem - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem - Page 3 EmptyVas. Dec. 02, 2012 2:42 am

[Tollhullás]
Némileg értetlenkedve hallgatom előadását, egészen idáig úgy hivatkozott a vaizardságára, mintha tisztában lenne az ezzel járó negatív következményekkel, most pedig nem ismeri a fajtánk érzéseit? Elégedetlenül csóválom meg a fejem, túlzottan össze van zavarodva ahhoz, hogy megfelelő segítséget nyújthasson a helyzet megoldásában. Az ilyen szituációkban legtöbbször Hitomi-chan éleslátására van szükség, minél hamarabb értesítenem kell a történtekről, ennek köszönhetően talán az ügy végére is rövidebb időn belül pontot tehetünk. Haragom hamarosan tovaszáll, inkább a csalódottság az, ami elönt. Yukezo teleportációs képességeinek nagyon kevés akadály képes gátat szabni, ebből adódóan nem értem, miért akarta önző módon, egyedül legyőzni az ellenséget, amire az eddig tudomásomra jutott információk alapján nem volt képes. Nem gyávaság visszavonulót fújni egy erősebb ellenféllel szemben, sokkalta inkább az fejvesztve rohanni a végzetünkbe. Amennyiben az említett Belial a világ végére is követte volna őket, minden bizonnyal a lehető legracionálisabb ötletnek a csapdaállítás jelölhető meg. Igencsak kételkedem benne, miszerint a Daitenshi magjának egyesített ereje kevésnek bizonyulna bármilyen evilági vagy túlvilági lény ellenében. Széthullunk, holott most kellene a legnagyobb hangsúlyt fektetni az összetartásra! Kedvezőtlen fordulatok követik egymást lépten-nyomon, kezdem úgy érezni, az egész világ összeesküdött ellenünk. Halk szusszanással veszem tudomásul filozófiai mélységeket firtató gondolatmorzsáit, habár nemigen tudom, mi értelme lenne jelen pillanatban egy ilyen fejtegetésnek. Egy pillanatra lehunyom szemem, háborgó elmémet lecsillapítom, értelmetlen hevességgel csak a Villámvándor életét kockáztatnám.
- Nem tudom, létezik-e előre elrendeltség, azonban Én mindig is magam alakítottam a sorsom. – vonom meg vállam nemtörődöm módon, szeretném hinni, hogy az általam hozott döntések nem egy idejekorán megírt forgatókönyv sorai. – Kezemben tartottam a Sors Dárdáját, s tényleg úgy gondoltam, bármit képes lehetnék megtenni, nincs senki és semmi, ami az utamba állhatna! Ám ez nem isteni hatalom, szemfényvesztés csupán… Meg akarod változtatni a végzeted? Teremts hát értéket, ami elmúlásod után is fennmarad!
Ez az egyedüli, valós halhatatlanság! Mindennek, minek kezdete van, annak egyszer véget is kell érnie. A porhüvely megfárad a hosszú évek során, a szellem pedig belép a körforgásba, így teremtvén új létezést. Egyszer mindannyiunkat utolér a vég és ennek nincs köze semmilyen próféciához vagy egy hatalmas könyvhöz, amiben cselekedeteink vannak kilistázva, hanem ez a természet rendje, amivel értelmetlen dacolni. Hachiék felelőtlensége túlzottan meglep, érdemien reagálni erre egyelőre képtelen vagyok, vélhetőleg midőn szemtől szemben állok velük, könnyebben jönnek majd nyelvemre a szavak. A gyermeki kíváncsiság határtalan, igazából ennek köszönhetően válunk azokká a személyekké, akik vagyunk, a tapasztalat útján. Véleményem szerint nem beszélhetünk hibás félről, lévén vélhetőleg mindenki hibázott. A kidou-mesterek, amikor elhallgatták egy egyszerű átjáró lezárásának tényét, s Shizune is, amiért felelőtlen módon kezdett magánakcióba ahelyett, hogy megkérdezett volna egy Tőle tapasztaltabb, rátermettebb raktárlakót. Ezek a hibák potenciális veszélyforrást generáltak, hihetetlen szerencsének könyvelhető el a tény, mely szerint kizárólag egyetlen áldozatot szedett az ismeretlen dimenzió és annak ura. Bosszantó egy népség a démonoké, mindig csak a baj van velük, elég visszagondolnom a Pokolban tett látogatásunkra, ahol egymás ellen akartak minket felhasználni az alvilág rivális uralkodói. Talán ez is valamiféle bosszú lenne? Az egész egy jól megtervezett komédia része, amiben kihasználták az abba tudatlanul belecsöppenő kislányt? Be kell valljam, egyáltalán nem lepődnék meg, amennyiben valami ilyesmi állna a háttérben. Lilith könyörtelen egy céda, hozzá illő cselekedet lenne ekképp megbüntetni az arkangyalokat, amiért úgymond elárultuk őt, ámbár az egész üzlet alapvetően hazugságra épült.
- Nem állt szándékomban elbocsájtani a szolgálatból… - tépem szét könnyedén a félreértés fátylát. – Erre csak egy mód van, tudod Te is nagyon jól! Képzésed továbbra is folytatódik, más formában ugyan, amíg mentorodat vissza nem hoztuk. Igencsak kételkedem a lehetőségben, hogy Yuke megszegné az alkut a károdra, valami mást kell kitalálniuk, amivel előcsalogathatjuk a pokolfajzatot… Egy újabb erős lélek felajánlkozása vajon elég csábító lenne számára?
Értelemszerűen önmagamra gondoltam, szemrebbenés nélkül kötnék meg bármilyen paktumot, ha ezért cserébe egy beosztottam, egy barátom szabaddá válhat. Ugyan a szolgasors sosem feküdt Nekem igazán, valamilyen érthetetlen ok miatt az engedelmesség mindig is a gyengéim közé tartozott, ebből kifolyólag valószínűleg néhány nap után szerencsétlen szarvas jószág könyörögne a szerződés eltörléséért! Hm, ez egészen úgy hangzott, mint egy terv! Egy ötlet, ami lehet nem aratna teljes sikert a tagok körében.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Nara Shizune
Daitenshi
Daitenshi
Nara Shizune

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 111
Age : 31
Registration date : 2011. May. 19.
Hírnév : 11

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Edzőterem - Page 3 Cl0te25700/30000Edzőterem - Page 3 29y5sib  (25700/30000)

Edzőterem - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem - Page 3 EmptyVas. Dec. 16, 2012 2:11 am

Tollhullás


*Való igaz, hogy zavartságomban sok mindent mondok Yuunak, de ettől függetlenül valahol mégis értem, vagy érzékelem szavaim értelmét, következményét. Tisztában vagyok az érzéseimmel, de nem tudok túl tenni sértettségemen. Ez is azt bizonyítja, hogy még gyenge vagyok. Ha elég erős lennék, túl tudnám tenni magam és arra koncentrálni, hogy hogyan hozzam, hozzuk vissza Yukezot. Ám mondani, és megtenni két eltérő dolog. Fogalmam sincs, hogyan tegyem magam túl ezeken a dolgokon. Némileg ironikus, hogy képes voltam legyőzni a belső lidércemet; de az érzéseimmel már nem bírok elbánni. Ez is csak azt mutatja, hogy mi ketten Yukezoval mennyiben is különböztünk. Ő mindig is erős volt, még akkor is, ha gyenge pillanatában találtam meg. Erős volt, de sosem értettem meg azt, hogy hogyan csinálja. Ami pedig kialakult kettőnk közt, talán az nem is volt annyira igaz..vagy ki tudja. Elmélyülök kicsit a férfi szavaiban, valahogy nem tudok rajtuk kiigazodni. Mióta a Daitenshiben vagyok, egyre furcsább nekem minden. Először is az, hogy egy vészterhes pillanatban ennyire összeszedettek tudnak lenni; másszor pedig maga a tudat, hogy ők mentették meg a Goteit Aizentől. Tán kicsit másfelé tátongtak most gondolataim, de akkor sem értem meg. Valahogy érzem, hogy időnek kell eltelnie, hogy hozzájuk küzdjem fel magam; de egy nap menni fog. S ha azon a napon lesz nekem is egy tenshim, valószínűleg ugyanilyen kemény leszek vele; mint jelenleg Yuusuke.*
- Miféle értékről beszélsz? *Melankolikusan pislogok rá. E pillanatban nem igazán tudom, hogy mire célozhat. Különösen talán azért sem tudhatom, mert eleve az itt létem kissé zavaros. Még mindig nem sikerült megtalálnom az indítékaimat, céljaimat. Mindössze annyit tudok, hogy itt akarok lenni, és harcolni akarok; de miért? Miért akarok én ennyire harcolni valójában? A szeretteimtől nagyon távol vagyok, még így is. Talán sosem lesz olyan a kapcsolatom velük, mint másokkal. De tudván, hogy mi lenne akkor, ha..még úgysem mondhatnám el magamról, hogy ő értük teszek mindent. Lehetséges, hogy túlságosan önző lennék? Remélhetőleg erről nem lehet beszélni. Inkább csak tudatlan vagyok, vagy nem ismerem önmagam. Azonban a férfi olyan témával állít szembe, amivel még saját mentorom sem állított szembe. Számomra ez ismeretlen terület, sosem gondolkodtam el ezen. Mindenesetre most nem az a lényeg, hogy merre fele gondolkodok én, hanem az, hogy Yukezot vissza kellene hozni. Legalább is erre kellene koncentrálnom, vagy valami ilyesmi. Felsóhajtok, majd megpróbálok egy kis erőt venni magamon.*
- Igen, tudom. *Már az elején, Yukezo első mondataiba benne volt, hogy miképpen lehet távozni a Daitenshiből. csak a halál választhat el az angyaloktól; vagy más, vagy az ő kezük által. Eléggé szigorú rendszer ez, de valahol jogosan lett felállítva. Vaskarmos összetartásra van szükség, s ha más nem is, akkor a halál legyen visszatartó ereje a távozásnak. Vajon a Goteiben is létezik ilyesfajta rendszer? Annyira nem ismerem az őrosztagokat, hogy tudjam, mik azok a szabályok, amiket feltétlen be kell tartani. Akane taichou osztagában voltam egy kevés időt, de nem eleget ahhoz, hogy rendesen beleszokjak bizonyos helyzetekbe. Sosem voltam például olyan küldetésen, mondván, hogy az ötödik osztag „x“ tisztje vagyok. Már ha elegendő erőm lett volna akkoriban arra, hogy tiszti rangot érhessek el.*
- Milyen képzési formára gondolsz? *Némi kíváncsisággal emelem el fejem, de mindez idő alatt régi mentorommal való találkozásnak gondolata áll előttem. Még ha sikerülne is.. Ugyan miképpen kellene akkor viselkednem? Legszívesebben azért jól megmondanám neki, amiért volt képe ezt az egészet átvállalni. Még akkor is, ha szeretett..akkor is ! Mindenkinek jobb lett volna, ha én megyek. A Daitenshi érdekében mindenkinek jobb lett volna, ha egy tenshi esik áldozatául a démonnak, nem pedig egy mentor. Ők a szervezet alappillérei, nélkülük szépen lassan minden felborul, ha nem lép valaki a helyükbe. Ám jelenleg egyik tenshi sem áll erre készen, még én sem. Ezzel pedig nem magamat becsülöm alá, hanem egyszerűen tudatában vagyok annak, hogy ehhez még nem nőttem fel eléggé. Néha szeretném azt hinni, hogy képes lennék megtenni azt, amire Yukezo felesketett, de nem. Még nem tudnám tovább vinni tanításait; pláne úgy, hogy eleget ebből nem kaptam. Yuusuke szavai kissé feldúlnak. Szemeim látványosan elkerekednek.*
- Hogy micsoda? Nem, ezt nem vállalom! Nem fogsz rávenni arra, hogy erre bármiféle választ adjak. Megőrültél? Elhiszem, hogy itt bárki bárkiért az életét adná, de nem leszek ludas abban, hogy pont te egy démon miatt távozz! *Csattanok ki kicsit kelletlenül. Nekem elég volt végig néznem azt, hogy Yukezo elmegy; de hogy Yuusuke is..azt már nem. Akármennyire is vagyunk semlegesek egymásnak, akkor sem akarom, hogy baja essen. Néha úgy érzem, hogy a Daitenshit magát jobban szeretem, mint azt, amiért harcolunk valójában. Ez az érzés bennem pedig most csak egyre jobban fokozódik.*
- Nézd, én is visszaakarom hozni Yukezot. Hidd el én lennék a legboldogabb, de csak akkor ha ez nem más életének a kárára menne. Vagy, ha kár..akkor nekem kell vállalni a felelősséget érte. Én okoztam itt a legnagyobb bajt, és úgy lenne a legjobb, ha én is vinném el az ezzel járó következményeket. *Egészen higgadtra vált a hangom, valamint határozottan bezsélek a férfihez.* - A Daitenshihez fel kell nőnöm, s az első lépés az lenne..ha esélyt kaphatnék arra, hogy rendbe tegyem a dolgokat. Nem tudom, hogy miképpen lehet előcsalni; de ha sikerül..had legyek én a csali. Neutral *Na jó, eszem ágában sincs Beliallal menni! Hirtelen megváltoztatva véleményemet, inkább arra gondolnék; hogy csaljuk ide, azt majd együttesen legyakjuk.* - Esetleg a könyvtárból megmaradt információk nem tartalmaznak olyasmit, amiről elindulhatnánk? *Megyek egy kört a teremben.* - Vagy netán elmehetnénk Urahara Kisukehez. Annak a férfinak biztosan van ötlete, vagy ismerőse, aki segíthet. *Igyekszek mindenfélét előkapni a fejemből, hogy legalább valamin el lehessen indulni.*

Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Edzőterem - Page 3 Cl0te68000/100000Edzőterem - Page 3 29y5sib  (68000/100000)

Edzőterem - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem - Page 3 EmptySzer. Dec. 19, 2012 1:50 am

[Tollhullás]
Valójában nem lep meg a tény, mely szerint nem érti pontosan mire is céloztam az értékteremtés címszó alatt. Shizune és Én kevés dologban hasonlítunk egymásra, hirtelen vaizardságunkon kívül egyetlen ilyet sem tudnék felhozni, mindazonáltal némileg akkori önmagamra emlékezetet, aki szinte valódi okok nélkül végezte el az akadémiai oktatást, csak mert képességei megfelelővé tették erre. Régen, s napjainkban is nagyon sok halálisten szájából hallani a kijelentést, miszerint erősebbek szeretnének lenni vagy egy napon betölteni a kapitányi tisztséget. Ám az erő önmagában semmit sem ér, ha nincs valami vagy valaki, akinek érdekében azt fel tudod használni. A Gotei Juusantai egyik osztagát vezetni a lehető legnagyobb megtiszteltetés, ami létezik a Seireiteien belül, azonban egy olyan személy számára, ki mindenáron feljebb és feljebb próbál törni, nem más, csak béklyó. Félreértés ne essék, életem egyik legszebb időszakát töltöttem el a Hachibantai élén, ellenben számomra ez csupán ugródeszkaként funkcionált a Daitenshi létrehozása előtt. Néhanapján elmélázva vagyok képes állni az újjáépült Fészek hatalmas, titánium-acél kapuja előtt és kicsit furcsának tűnik, hogy egy maréknyi, de elszánt harcos mekkora volumenű tetteket volt képes végrehajtani. Vélhetőleg, ha egy külső szemlélőnek elmesélném milyen kalandokban vettünk részt az elmúlt két év során, talán el sem hinné, hiszen van olyan pillanat, amikor jómagam sem hiszem el teljesen, pedig részese voltam! Példának okáért nem sokan mondhatják el magukról, hogy jártak a pokolban és nem képletesen értve, hanem igazából. A legerősebb démonok egyikének mutattunk fityiszt, ebből kiindulva egyetlen pillanatig sem tartok egy Belialhoz hasonló csalótól.
- Feladatunk a jelen védelme, aminek segítségével egy szebb, jobb jövőt építhetünk. – kezdek bele a magyarázatba, habár gondolataim inkább forognak a mentőakció megszervezése körül. – Nem a magunk, hanem az utódaink, leszármazottaink érdekében! Amit mondtam, nem szó szerint értendő. Érték lehet egy tárgy is, teszem azt, egy szépen megmunkált katana, azonban a tudás is ide tartozik. Tapasztalataink átadásával képzünk benneteket, így amikor átveszitek majd helyünket, sokkalta felkészültebbek és esetleg hatalmasabbak is lesztek, mint amilyenek Mi valaha is voltunk!
Hiszek ebben, nem véletlenül reformáltak meg olyan módon és formában a szervezet rendszerét, ahogy. Már dezertálásomat követően ráébredtem az igazságra, egyedül semmit sem lehet elérni, társakra, szövetségesekre van szükség. Sok minden megváltozott, ennek köszönhetően az egykori felállás idejétmúlttá vált, illetve a további titkolózás is többet ártott volna, mint használ. Közel sem osztunk meg minden információt a Tizenhárom őrosztaggal, ettől függetlenül a fontosabb információk akadálytalanul áramlanak a két társaság között. Másfelől az sem utolsó szempont, hogy szabadon járkálhatunk a dimenziókban, habár Yukezonak hála ez eddig sem jelentett problémát. Eltűnése pontosan ezért jelent fájó kiesést a testvériségben, s nem kizárólag személyes alapon. A kellemes, baráti légkör ellenére az Arkangyal továbbra is katonai szervezet marad és mint olyan, megkövetel néminemű fegyelmet vagy akár önfeláldozást. Mindannyian tisztában vagyunk küldetésünk veszélyességével, bármikor elérhet a végzet, viszont sosem hátrálunk meg! A gondolatmenet végén önkénytelenül is végigsimítok a mellkasom közepén lévő beágyazódott medál felületén, mostanában felvett, rossz szokásom ez. Kissé haragosan kapom le kezem az oldalam mellé, elég bajom van így is, nem kell minduntalan emlékeztetnem magam a fejünk fölött lebegő Damoklész kardjára. Tiltakozása nem lep meg, azonban legjobb tudomásom szerint még mindig szerénységem vezeti a testvériséget, ezért a szavam döntő jelentőséggel bír. Másrészről, amennyiben engem is képes lenne hasonló módon elrabolni, mint a Villámvándort, akkor semmilyen formában nem tudom elképzelni a legyőzését. Tompa fájdalom nyilall halántékomba, kedves ismerősként üdvözlöm az érzést, az elmúlt időszak tárgyalásaival tarkított mivoltának egyik kellemetlen színfoltja.
- Ideiglenesen az Én tenshim leszel… - válaszolok alig hallhatóan kérdésére, miután néhány másodpercig lehunyt szemekkel koncentrálok. – Sajnálom, de ezt nem fogom engedélyezni. Az ügy jelentősége messze túlmutat Rajtad, kizárólag közös erővel érhetünk el bármit is. A könyvtárban épségben maradt pergamenek nagy része legendákat, mondákat mesél el az ősök történelméről, kételkedem benne, hogy démonokra utalást találnánk, ám egy próbát azért megér. A Kouen feladata lesz ezek átnézése, a Saizensen és a Youkai maradéka pedig felkeresi Urahara Kisuket és a raktárt!
A különc boltossal értelemszerűen személyem fog beszélni, nem egyszer húzott már ki a bajból, remélem ezen jó szokásán nem akar változtatni a közeljövőben sem. Speciális átjárók nyitásában akár szaktekintélynek is kikiálthatná magát, abban se lenni fellengzősség, csak a tények megfelelő ismerete. A felelőtlenség a zöldkabátosnak is igencsak meghatározó tulajdonsága, láthatóan rossz hatást gyakorolt Tessaira is.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Nara Shizune
Daitenshi
Daitenshi
Nara Shizune

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 111
Age : 31
Registration date : 2011. May. 19.
Hírnév : 11

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Edzőterem - Page 3 Cl0te25700/30000Edzőterem - Page 3 29y5sib  (25700/30000)

Edzőterem - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem - Page 3 EmptyCsüt. Jan. 03, 2013 10:47 pm

[Tollhullás]

*E vészterhes pillanatban is elképesztő, hogy Sierashi Yuusuke szavai elérnek hozzám. Noha, nem túlzottan ismerjük egymást, mégis ahogyan beszél, olybá tűnik nekem, hogy ismerném. Ez feltétlenül a fellengzős szavak szüleménye, de nem tagadom meg mindazt, melyet hajtogat. Az érték megteremtése, ha konkrét céljaink nincsenek is. Megvédeni az egész világot balgatag célnak tűnik, de egy érték megteremtése már annál inkább tetszik nekem. Akkor is, ha ezt a Daitenshi által szeretném megteremteni. De mi is az, amire én igazán vágyok? Mi az, amit el akarok érni? ostoba kérdés ez önmagamtól, mikor pontosan tudom, hogy mit szeretnék. Ugyanazt, mint annak idején, minek szárnya alatt tettem le eskümet a testvériség felé. Tamachi Yukezo mellett akarom elérni mindazokat a dolgokat, mikre csak álmodni mertem egykoron. Mára ezek az álmok félig elérhetőek, a másik fele pedig mindaz miért küzdenem kell. Csupán a véletlen része, egy sorsfordulat, hogy Yuu az, aki felnyitja szemeimet. A bennem végbemenő változás pedig leginkább fájdalmas tekintetemen látszódik meg. Erő száll az elhaltnak hitt izmaimba, s a remény valós sugara fénylik fel előttem. A könynező patak immáron kiszárad, elűzve annak keserűségét. Az önbizalomnak kell utat engednem, hogy képes legyek mindazt véghez vinni, amire az imént felhívták a figyelmem.*
- Bocsánatot nem kérek, viszont megköszönöm azt, amit adtál most nekem. Felnyitottad a szemem egy olyan dologgal kapcsolatban, amire eddig nem bírtam figyelni. Egyszer ezt majd meghálálom, a magam módján. *Eszembe jut a kiszabadításának pillanata, amikor egy olyan ütést mért rám a Nibantai hadnagya, hogy azt talán még ma is visszaköszönném. De az ütés akkor sem számított, mert sikerült kihozni Yuut a börtönből; sosem hittem volna, hogy valamikor is ennyire fogok örülni ennek. Ha kell, talán százszor is végig érezném a pillanatot, csak azért, hogy ezekben az időkben itt legyen. Különös, éppen bimbózó kötődésnek a jelenlétét érzem meg a levegőben. De ez nem több egy bajtársiasságnál, amiért képes lennék harcolni. Meglepődve ér azonban, hogy Yuusuke ideiglenesen tenshijéül fogad; viszont bizonyos szinten el is tudom fogadni ezt az álláspontot. Persze csak addig, míg Yukezo vissza nem tér; addig tanulni akarok az új Daitenshimtől. Ugyan, tisztában vagyok azzal, hogy Yuusukenek másabbak a módszerei; mégis furcsa lehet, hogy elsőre képes meggyőzni dolgokkal kapcsolatban. Nem igazán az ereje miatt, a személyiségében van valami, amivel tudok azonosulni. Számomra ez még nem igazán nyilvánvaló, hogy mi az; de képes vagyok rá hallgatni, ez pedig jónak titulálható dolog.*
- Értem, de akkor is úgy kellene megoldani, hogy ne áldozd be magad. Ha fel akarod nevelni a tenshijeid, muszáj érezniük a jelenléted; különben munkád nem fejeződik be. Szerintem pedig nincs a Daitenshiben olyan személy, aki ugyanazokat a szavakat mondaná el, mint te. *Másképpen megközelítve a dolgot ellenzem a feláldozását. Habár csak egy tenshi vagyok, és nem nagyon van szavam; attól még magánszemélyként kiállhatok a férfi épsége mellett. Nem hiszem, hogy frusztráló lenne a számára ez a dolog; ha mégis, akkor meg kell ismerkednie a személyiségemmel. Kissé durva, önfejű, makacs tudok lenni; de ez legalább ugyanannyira előny, mint hátrány. Talán kissé elbizonytalanodtam Yukezo ügyét illetően, de visszanyertem önmagam Yuusuke által. Belegondolva a dologba, hogy mondjuk az első generációs tenshikből egyszer Daitenshi válik.. Vajon mennyit kell majd azért pofáznia Yuunak a tenshijéhez? Neutral Elindulok a kijárat felé.* - Akkor most gondolom megyünk a Tanácsterembe összehívni a gyűlést. *Amennyiben egyetért a férfi ezzel a döntéssel, úgy el is indulhatunk. Út közben azért hozzá teszem panaszom, hogy szükségem lenne egy másik vállizéra..jelenleg nem vagyok ugyanis a youkai szakasz tagja.*


Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Edzőterem - Page 3 Cl0te68000/100000Edzőterem - Page 3 29y5sib  (68000/100000)

Edzőterem - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem - Page 3 EmptyVas. Jan. 06, 2013 8:14 am

[Tollhullás]
Néma biccentéssel veszem tudomásul szavait, mindazonáltal továbbra is igencsak nagyfokú felelőtlenségnek tartom a késlekedését, ám minden hibát korrigálni lehet kellő elhatározottsággal. A szavak mindig is nagy erőt képviseltek, akár életek is múlhattak rajta, amennyiben valaki kellő hozzáértéssel forgatta magát bizonyos helyzetekben, ily’ módon elkerülve az esetleges vérontást. A jelenlegi körülmények között ez sajnos nem található meg a lehetőségek listáján, hiszen egyelőre semmilyen módon nem vagyunk képesek kapcsolatba lépni Beliallal, aki dolga végeztével nyomtalanul eltűnt erről a világról, elragadva testvériségünk egyik fontos alappillérét. Valamilyen érthetetlen okból kifolyólag, mindig csak az agresszív véleménycsere marad ama eszköz, amivel valódi sikert vagyunk képesek elérni, holott a tagok többsége mélyen pacifista, igaz-e? Valóban, nagyon mélyen! Gondolatmenetem végén normális esetben elmosolyodnék, ám most semmi okom nincs a vidámságra, elmémben a gondolatok megállíthatatlanul cikáznak a probléma megoldásával kapcsolatban. Figyelmeztetése ellenére továbbra is úgy tartom, ha Engem is képes magával ragadni a démon, akkor a Daitenshi maradékéból senkinek sincs esélye arra, miszerint diadalmaskodjon a lény felett. Valamilyen szintű önhittség is közrejátszik ezen véleményemben, ám ennyit úgy vélem megengedhet magának az ember, miután minden képességének határait feszegeti. Legszívesebben fejvesztve rohannék a Juunibantai egykori kapitányának boltjába, viszont nyugodtnak kell maradnom, semmit sem érek el a hevességgel. Elmúltak azok az idők, amikor meggondolatlanul fejjel mentem a falnak, ahogy Shizune is mondta, felelősséggel tartozom a tanítványaimnak, s a családomnak is, habár ezt csak gondolatban teszem hozzá.
- A további stratégiát a gyűlésen vitatjuk meg… - hárítom el az egyenes válaszadást csali-szerepemet érintően, mialatt hevesen csattogó köpennyel a kettőnk alkotta menet élére állok. – Lehetőségeinkhez mérten házon belül kell megoldanunk a krízist, egyelőre a Gotei Juusantai nem szerezhet erről tudomást! Vélhetőleg úgy értelmeznék a történéseket, meggyengültünk, ezt pedig semmilyen formában nem engedhetjük. Ismét az árnyak között kell mozognunk, mily’ nosztalgikus emlékeket idéz! Sukui!
A parancsszó kimondása közben futólag végigfuttatom jobbom ujjait az angyalszárnyszerű kitűzőn, ami Hitomi-channak köszönhetően sikeresen helyettesíti a testükbe olvadt medálokat. Ugyan a lélekenergia tárolására nem alkalmas, viszont legalább tartanunk sem kell efféle negatív következményektől, mint amik az elmúlt időszakban értek Minket. Türelmetlenül dobolok a lábammal, míg a lift megérkezik, vélhetőleg ezen idő alatt a Fészekben tartózkodó tagok a tanácsteremben gyűlnek össze, habár ilyesfajta vészriadóra egészen mostanáig egyszer sem volt szükség. Mivel néhányan nem mindig veszik igénybe a főhadiszállás immáron minden szempontból komfortosnak mondható szállásait, kicsit várnunk kell majd, mindazonáltal ennyi késlekedés aligha számít már a korábbiak fényében. Felérve kis híján kirobbanok a fülkéből, s nemtörődöm mozdulattal aktiválom a tanácskozások színhelyeként szolgáló helyiség ajtajának nyitószerkezetét. Belépve futó pillantással illetem az új berendezést, ami ugyan nyomokban emlékeztet még az eredeti bázisra, de szorosan körbefonja a modern technológia is. A szemben látható monitoron a glóbusz kiterített térképe látszik, melyen szakadatlanul figyelhető a világban végbemenő különleges szerzetek feltűnése, amennyiben azok valamilyen módszerrel nem rejtik el kisugárzásukat. Tisztában vagyok vele, hogy a legbiztonságosabb rendszert is ki lehet játszani, mi sem mutatja ezt jobban a nem is oly’ rég történt rajtaütés tényénél, ahol a tulajdon bátyám dörgölte orrom alá a megtörhetetlennek vélt védőmezőn tátongó kiskapu létezését. Leginkább az a bosszantó az egészben, miszerint tisztában voltam ezzel, hiszen tulajdon fiaim is képesek voltak behatolni, mégsem vettem eléggé komolyan az intő jelt. Ebből adódóan valamilyen szinten személyem az, aki leginkább hibáztatható a történtekért.
A tanácskozás rövid, lényegre törő. Nem szabad teret engedni a pániknak, abból semmi jó nem sült ki még soha. Az edzőteremben felvázoltaknak megfelelően osztom szét a csapatokat, ezt követően tenshijeimmel mindenféle késlekedést mellőzve veszem az irányt Urahara Kisuke rezidenciája felé. Nem kételkedem benne, hogyha valaki, hát Ő mindenféleképpen ki tud találni valami megoldást. Minden furcsasága ellenére a legnagyobb koponya, akivel valaha találkoztam, feltehetőleg idiotizmusával csupán tompítani próbálja zsenialitását, lévén az sokakat megrémíthet, akik nem értik olyan szinten a világban zajló változásokat, akárcsak önmaga. Karakura egén suhanva baljós érzéseim egyáltalán nem csillapodnak, valamiért nem érzem azt, hogy bármivel is közelebb kerülnénk Yukezo visszahozásához. Vajon tényleg ennyire vakok lennénk? Nem egyszer fordult már elő olyanok feltűnése a homályból, kiknek ereje rettentő volt, s terveik nem hoztak mást, kizárólag halált és szenvedést. Néhanapján úgy érzem, egyszerű szélmalom-harcot vívunk, hiszen amíg létezik rend, addig mindig lesznek olyanok, akik káoszt akarnak majd.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Edzőterem - Page 3 Cl0te68000/100000Edzőterem - Page 3 29y5sib  (68000/100000)

Edzőterem - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem - Page 3 EmptySzer. Feb. 20, 2013 11:54 pm

[Alapok - Saizensen edzés]
A szoba jótékony félhomályba burkolózik, a lámpák halovány fényköre alig szolgáltat némi tájékozódási lehetőséget. A helyiségben füstölők keserédes illata lebeg, első ránézésre valamiféle szeánsz lehet készülőben. Nos, amennyiben belépve valakinek ilyesmi jutna eszébe, nem is tévedne túlságosan. Lótuszülésben helyezkedtem el szobám padlózatán, kitudja már mikor, térdeimen keresztbe fektetve lélekölőm mezítelen pengéje fekszik. Egyik kezemet a tsukán pihentetem, míg balom tenyere a kard hegyére támaszkodik. Az elmúlt időszakban igencsak elhanyagoltam a jinzen gyakorlását, ami nagyrészt szerintem érthető is, hiszen tucatnyi tennivaló és egyéb elintézendő dolog mellett nem sok ideje marad az embernek a csendes elmélkedésre, meditációra. Lélekenergiám finoman fodrozódik alakom körül, nincsenek kicsapódó, sötét lángnyelvek, amik egykoron mindig is jellemezték kisugárzásomat. Ugyan egy pillanatra engedtem a lelkem mélyén rejtőző gonosznak feleségem megmentésének érdekében, ám szerencsére sikerült visszazárnom a dzsinnt a palackba, s mostanára teljes irányításom alá vontam erejét. Belső világom is csöndes, nem hullnak méretes szikladarabok a mennyezetről, nem remeg a föld sem. Dotonryuu is a megszokott formáját hozza, bölcs tanácsai mindig is iránymutatásként szolgáltak számomra, habár az elmúlt időszakban nem hallgattam rá minden esetben, ezért bocsánatkéréssel tartozom felé. Halántékomon vékony verejtékfolyam indul el állam vonala felé, ahol lebucskázva sötétkék kosodemre csöpög. Acélkék íriszeim pontosan egy másodperccel hamarabb tűnnek fel ismét, minthogy ajtómon felhangzana a kopogás, amire hangos „Szabad!” kiáltással válaszolok.
- Á, Szadame-kun! – üdvözlöm feltápászkodásom közepette, habár értelemszerűen nem lep meg érkezése, lévén Én hívtam ide. – Hogy tetszik a Kohrihebi no Su? Sikerült már megismerkednie a Daitenshi más tagjaival? Alszik rendesen, kicsit nyúzottnak tűnik! Természetesen nem csak azért hívtam ide, miszerint hogyléte felől érdeklődjek, szeretnék adni valamit! – monológom közepette sétálok a falra kifüggesztett másik kardhoz, majd miután zanpakutōmat visszatettem a sayába, kezembe veszem azt. – Ez itt a Hisou Karite, azaz a Zord Kaszás. Marcona neve ellenére igazán sokszor nyújtott számomra segítséget a harcban, remek fegyver, elegáns és halálos, illene magához! Különleges anyagból készítették, reagál a belé áramoltatott reiatsura, ennek köszönhetően sokkalta élesebb, mint bármilyen halandó által alkotott acél. Megtisztelne, ha elfogadná!
Apró biccentéssel emelem feljebb a harceszközt, ami felé minden körülmények között tisztelettel kell fordulnunk, máskülönben hamar elbukhatunk. Sajnálatos módon nem sok hasznát veszem már, összecsapásaim során nagyrészt el sem jutok a kétkardos technikák alkalmazásáig, általában véve a Földsárkányt forgatva is képes vagyok eldönteni egy viadal végkimenetelét. Reményeim szerint elfogadja, máskülönben továbbra is rozsdásodhat hüvelyében, már amennyiben képes ilyesmire, ebbe még sosem gondoltam bele. Nem véletlenül mostanra időzítettem ezt a kis rituálét, rövidesen világos lesz a fullbringer számára is a dolog miértje. Jobbommal intek, kövessen, ezt követően komótos sétával közelítem meg a folyosó végén található felvonót, aminek segítségével különösebb nehézségek nélkül utazhatunk az eggyel alattunk található edzőkomplexum szintjére. A liftben egyelőre nem szól semmilyen zene, így ereszkedésünk némaságban zajlik, hacsak az öregben fel nem tör valami kérdés ajándékát illetően. Halk pittyegés jelzi megérkezésünket, az ajtó pedig süvítő szisszenés közepette nyílik ketté. A helyiség, amibe érkezünk, méretei tekintve meghaladja elődjét, ellenben a valódi változás felszereltségében, valamint kialakításában keresendő. Modern eszközökkel könnyedebben lehet fejleszteni önmagunkat, mindazonáltal nem feledkezhetünk meg a régi értékekről sem. Két hangos tapsolással kérek némi figyelmet az odabent várakozó tagoktól, remélhetőleg valamilyen szinten megismerkedtek azért egymással, ámbátor akár hallhattak egymásról korábban, mindannyian tiszti rangot töltöttek be a Gotei Juusantaiban, ki magasabbat, ki alacsonyabbat. Megvárom, amíg Kurai-san is átsétál a megjelentekhez, csak azután kezdek beszédbe.
- Üdvözlök mindenkit a Saizensen első közös edzésén! – kurjantok vidáman, karomat széttárva mutatok körbe, bemutatva ezáltal a csarnokot. – Mint ahogy az gondolom már mind tudják, a Dárdahegybe tartozó személyek vállain nem kisebb felelősség nyugszik, minthogy tevékenységünkkel előkészítsük a terepet a később érkező szövetségeseink számára, úgymond az előőrs szerepét töltjük be. Ebből adódóan felkészültségünknek a lehető legjobbnak kell lennie, hiszen hibáinknak mások ihatják meg a levét! – hangom itt komoly tónust vesz fel, a kötelességben nem ismerek viccet. – Az alapoktól kezdve építjük fel a tudást, így azok sem maradnak le, akik korábban nem kaptak kiképzést kardforgatás terén. Pályafutásom során nem egyszer előfordult ama szerencsétlen pillanat, amikor figyelmetlenségem, esetleg gyengeségem okán olyasfajta sérülés ért, aminek következtében erősebb, kardforgató karom hasznavehetetlenné vált. Egy ilyen sebesülés normál esetben azonnali vereséggel párosul, fél kézzel vívni hatalmas hátrányt jelent a kétkezes ellenféllel szemben. Éppen ezért… - kulcsolom össze kezeimet hátam mögött. - …egyforma erősségűre fejlesztjük mindkét végtagot! Mostantól mindenki a gyengébbikkel végzi a mindennapi cselekvéseit is, mint amilyen az evés, fogmosás, orrpiszkálás. A dominánsabb kezet kössék fel a nyakukba, mintha eltört volna! Az apró, precíziós mozdulatok segítik az agy átállását. A mai nap egy kis gyakorlással kezdünk, az alapvető metódusok átismétlésével, mint amilyenek a különböző egyszerűbb vágások, hárítások, döfések. Raiden-san, egy szóra, kérlek!
Hosszúra nyújtott léptekkel távolodok el kissé a csapat többi tagjától, miközben magamhoz veszek egy bokent a fal mellől. A kapitányt valami sokkalta érdekesebb fogásra szeretném megtanítani, egykori rangjából adódóan képességei vélhetőleg kellően fejlettek ehhez. Egy kisebb számítógéphez hasonló konzol segítségéve hívom elő a semmiből a gyakorlóbábukat, amik lomhán lengedező karral rövidesen fel is tűnnek a színen. Megvárom, amíg a tudós kissé hátrébb húzódik, ezt követően fejem fölé emelem a fakardot, aztán nemes egyszerűséggel suhintok egyet. A hatás szinte azonnalinak mondható, mély vágásnyom szalad végig a padlón, ami célpontját elérve két teljesen szimmetrikus darabra vágja azt. Ezt követően a használt eszköz megreped kezemben és apró faszilánkokra morzsolódik. Nem ilyesfajta megerőltetésre tervezték, ezért sem bírta ki a támadás erejét.
- Nadegiri, a tiszta suhintás. – kezdek magyarázatba, mialatt nemtörődöm módon félredobom a hasznavehetetlenné vált markolatot. – Eme zanjutsu technika lényege az összesűrített erőben és a pontosságban rejlik! Nagy odafigyelést igényel, hiszen a pengébe koncentrált energiamennyiségnek azután is meg kell tartania formáját, miután elhagyta a kiindulási pontot. Egyetlen, halálos csapás, mely akár egy hegnyi magas ellenfelet is képes kétfelé szelni! Hunyd le a szemed, és képzeld el, ahogy a tested meghosszabbításaként szolgáló katana még hosszabbra nyúlik, s eléri a bábut. Egyáltalán nem olyan könnyű, mint amilyennek távolról látszik!
Figyelmeztetésem egyértelmű, slendriánsággal kizárólag annyit érhetünk el, miszerint önmagunkat is megsebezzük, bár a Juunibantai egykori vezetőjét nem ilyen személynek ismertem meg, ettől függetlenül jobb lefektetni bizonyos elvárásokat. Az elkövetkezendő pár órácskában a gyakorlók között sétálgatva töltöm időmet, igyekszem mindenkit ellátni tanácsokkal, amennyiben igénylik ezt. Mondanom se kell, az első alkalommal igencsak nagy nehézségek árán fogják tudni a legalapvetőbb mozdulatsorokat is megcsinálni, azonban gyakorlással minden elérhető, saját tapasztalatomból tudom. A tenshiknek fejlődniük kell, nem csak szellemi, hanem fizikai értelemben is véve, lehetőségeikhez mérve a lehető legnagyobb erőre szert tenniük. Mindannyiukban megvan erre a lehetőség, máskülönben egyetlen pillanatig se foglalkoznék egyikőjükkel sem. Mindig lesznek olyan ellenfelek, melyek legyőzéséhez a határokon túl kell teljesíteni, az Arkangyal feladata pedig pont ebben csúcsosodik ki, hogy képesek legyünk tűrőképességünkön túl is küzdeni, nem hátrálva meg senki elől. Az emberiség első, a remény utolsó védvonala vagyunk!
- Kis figyelmet! – hangzik baritonom ismét, miután letelt az edzésre kigondolt időmennyiség. – Először is köszönöm a részvételt, ezenkívül azt szeretném, ha a következő edzésre mindenki tökéletesítené a mai feladatát. Nem lesz egyszerű, de az edzőterem mindig nyitva áll, használják! Mára végeztünk, távozhatnak!
Egészében véve elégedett vagyok ezzel a nappal, ráadásul kissé nosztalgikus érzés tölt el a távozók után pillantva, valamikor nem is annyira régen egy egész osztagnyi halálistent képeztem hasonló módon, a reggeli közös edzéseket nem sok mindennel lehet összehasonlítani, felemelő! Persze legtöbbször a buzgómócsing hadnagyom vállalta magára a gyakorlatok bemutatásának szerepkörét, holott szerény személyem sokkalta jobban értett hozzá! Úgy vélem, ezek után megérdemlek egy teát, amit ugyancsak tökéletesen fogok elkészíteni, nem lesz semmilyen csersav a pohár oldalán.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Masamune Raiden
Daitenshi
Daitenshi
Masamune Raiden

Férfi
Gemini Dragon
Hozzászólások száma : 177
Age : 35
Tartózkodási hely : valahol a bárhol és a semmi között
Registration date : 2010. Aug. 03.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: Juunibantai ex-taichou Saizensen - Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Edzőterem - Page 3 Cl0te21500/30000Edzőterem - Page 3 29y5sib  (21500/30000)

Edzőterem - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem - Page 3 EmptyCsüt. Feb. 21, 2013 2:38 am

[Alapok - Saizensen edzés]
A tökéletes vágás

Tűnődöm, merre
hajtják téli szelek az
esőfelhőket.
//Hakuen jisei 1806//


A terem zajos, lábak, kezek, kardok suhognak. Kék akár az ég, minden mozdulat. A szem a fül élesebb, mint a kard, a szív gyorsabb, mint a gondolat. Döng vagy toppan, csusszan, zizzen, a föld. Régen minden nap így kezdődött, már kora hajnalban. A nap még álmosan kukucskált, csak fél szemmel, de addigra már karddal a kezében járt. Még érződött a reggeli tea illata, rezgett még a belső figyelem halk éneke a mellkasokban. Az kinn volt a szabadban, ez benn a föld alatt. A kabócákért kár, a kakukk is hiányzik, ahogy a fa is, amin ülni szokott. De ugyan az, csak a díszlet más. Jó is az, mikor belépsz a terembe, lefoszlik rólad minden gondod. Kinn hagyod a múltat, a félelemet, a fájdalmat, csak a küzdelem jöhet be. Nem számít a harcnak milyen a természete. Az sem, előtte hogyan viselkedett másokkal, amikor belépett, varázsütésre megváltozott. Most sem alakult ez másként. Raiden szerette a rendszert. Minden reggelt így kezdett, hacsak nem jött közbe valami fontos teendő, vagy parancs. Haját szorosan összekötötte, fém kapcsokat kellett hozzá alkalmaznia, mert ha elönti a küzdőszellem, bármi más kudarcot vallana cinóber sörényének megzabolázására. Pár pimasz piros csík így is a szemei előtt ficergett. Új társai közül a legtöbbet nem ismerte, nem is nagyon tudta miképpen fog zajlani maga az edzés. Amikor Ő tartotta: felsorakozás, meghajlás, formagyakorlatok, aztán lehet egymással tusakodni, míg mindenkinek térdig lóg a nyelve. Tökéletes eszköz arra, hogy testünket karban tartsunk, lelkünk megkönnyebbüljön, kiereszteni a gőzt, kifáradni kicsit. El lehet simítani az ellentéteket, megmutathatjuk másoknak mit tudunk és mit nem. Az elmének is jót tesz. Nyugalom és türelem követi a gyakorlatokat. Raiden önmagát azok közé sorolta, akik jobban értenek a kardhoz, de sosem telt el nagyképűséggel. A víváshoz mindig is egyfajta pátoszos alázattal fordult. Majd befutottak azok akikre még vártak. Yuusuke megnyitotta az edzést, könnyedebben mint várta. Tetszett Neki a felhajtás és a cikornya hiánya. Minek is az? Bólintott is a mondókára. Ők lesznek az él a pengén. A Saizensen az ék, ami beleveri az ellenségbe az elsőt, utána jöhet a kalapács, ami tágítja és a kar, ami megforgatja. Ezért is jól kell kifenni, nem lehet benne csorba. A hibátlanság áhítása a művészi természet alapja, ezért minden harcosnak azzá kell válni. Gondolkodni, kérdezni, akarni, tenni kell. Anélkül nem megy. Mikor meghallotta a feladatot, mit a többieknek kiosztott, egy kissé mosolygott. Makase alapvetően megkövetelte tőle a kétkezes harcmodort. A műanyag táblákra is úgy írt a feladat ismertetésekor a Juunibantaiban, hogy egyik kézzel az egyik táblára, a másikkal a másikra. Nem győztek jegyzetelni a tisztek. Ez nem fog gondot okozni, de az ismétlés sosem hiába való. Számára azonban mást tartogatott az első alkalom, hamarosan meg kellett lepődnie, mert Yuu neki külön feladatot rótt ki. Figyelmesen leste a bemutatót, minden apró mozdulatot megfigyelt. A csuklón az izmok mozdulásától a ruha ujjának libbenéséig.
- Hmm, látványos.- ismerte el, ahogy a bábú, kis késéssel két felé eldőlt. Raident már régóta foglalkoztatta a tiszta vágás, a Nadegiri. Csupán még senkit nem talált, aki egyszer is megmutatta volna neki, hogyan is kell csinálni. Magától, pedig sokkal lassabban sajátíthatja el, mert alapvetően az Ő fegyvere nem igazán a kard, shikaiban és bankaiban is teljesen más formát vett fel a lélekölője. A bot forgatása más elgondolást igényelt, mint a kard, hisz annak nincs éle. Az iker ton-kardok, meg a forgástól, fordulástól, a távolságtól válnak veszélyessé. Egy katanának megvan a zónája, és ha azon belülre kerül, ő nyert, mert az nem belharci fegyver, az ő alkar hosszú kardjai viszont igen. Arra való hogy csonkoljon, inakat, meg ereket, lágy szöveteket szakítson fel. A kard, más lapra tartozik. A pontos hárítások és támadások rendje a megfelelő időzítésről és a kard érzékeléséről szól. Nem lehet túl kemény, mert a másik elüti és nem ér vissza időben. Se túl lágy, mert akkor beszakad, és bejön a vágás. Ha kardot használ, a legjobb, ha már ahogy kirántja, elintézi az ellent, vagy egyetlen vágásból megöli. Ezért nem annyira kedvelte a hagyományos kardot, nagyon nehéz vele, nem ölni. Raiden legtöbbször az ellenfél fogjelelejtéséért, lefogásáért, semlegesítéséért harcolt, szinte sosem azért, hogy megölje. A valódi gyilkos szándék hiányzott a mozdulataiból. Ezt a technikát, tehát csak majd akkor veheti elő, ha valóban egyszer és mindenkorra, visszavonhatatlanul ki akar nyírni valakit. Ez komollyá tette. A szemeiben némi sötét árnyék bujkált, hasonló ahhoz, mint amikor nem is olyan rég Rukongai-ban találkoztak. A technikában talán nem is az lesz számára a nehéz, hogy kivitelezze, koncentráljon és pontos legyen, hanem, hogy megbarátkozzon azzal a tudattal, hogy ezt a képességet, kizárólag gyilkolásra lehet felhasználni. Makasénak persze tetszett. Még nem is ért hozzá, de már is érezte a bizsergést. A sayan belül pattogott a feszültség, mint egy rossz konnektorban. Raiden kicsit szusszant, lenyugtatta magát. Addig sosem ért a fegyveréhez, amíg nem tudott higgadtan cselekedni. Kicsit bosszantotta lélekölőjének gonosz természete és a vonzódása mindenhez, amivel lehet pusztítani és szenvedést okozni másoknak. Sokszor kérdezte magától, hogy ugyan mivel érdemelte ki, ezt a bad ass kardot? De amikor kellett, mindig ott volt és pusztító erejét, ha szabadon engedte, egyesült vele, a hatás sosem maradt el. Az irányításához meg kellett találnia azt az érzést, amiért képes ölni. Hát ez elég nehéz kérdés Raidennél. Pár pillanat múlva megtalálta, de keserű és hideg kellemetlen érzés fogta el. A gyakorláshoz felidézte Yuu sōsui mozdulatait, szinte filmként pergett le előtte, aztán koncentrált. Haragos sötétkék-fekete kisugárzása hűen kardja nevéhez, mint valami átkos viharfelhő úgy gomolygott körülötte. Figyelt a lélegzés megfelelő ritmusára, és a mozdulat tőle telhető legpontosabb kivitelezésére, aztán lesújtott az első ép bábúra. A hatás: szegény bábú meghalt ^^. De nagyon... csak épp tiszta szép, kontúros vágás helyett, egy úgy féltenyér vastag kormosan megpörkölődött szálkás hasadék díszelgett ott. Nem is vágta ketté teljesen, de pár másodperc múlva elengedtek azok a rostok, amik összetartották és döngve elterültek a földön.
- Élvezed mi?... Ne szivass...! >.<- morgott rá a kardjára. Szinte a fülébe hallotta a gonosz nevetést. Ha rombolásról van szó, azt bezzeg imádja, de kontrollálni, egyáltalán nem könnyű. A gond főleg abból adódott, hogy Makase ízzé-porrá szerette volna hamvasztani azokat a "szerencsétlen" bábukat, az ex kapitány, meg maximalistán, szép egyenes vonalban csak kettészelni. Szóval volt min javítani. Újra meg újra meghaltak a bábuk, azzal nem volt gond, csak nem úgy, ahogy a feladatban szerepelt. Mindkét karjával egyformán ügyesen végre tudta hajtani a feladatot, csak a zanpaktouja kezdte ki a türelmét, mint mindig. Jó fél óráig türelmesen viselte a rakoncátlan rosszalkodását, de aztán csak-csak felhúzta magát. Mert ez a galád belső démon mindig túllőtt a célon. Amikor pedig Raiden szeme tikkel a haragtól, körülötte lebegnek a pici fém tárgyak, meg apró villámok cikáznak körülötte, akkor lehet tudni, hogy morcos, ilyenkor nem tanácsos a közelébe menni. De tudta, a harag közelebb hozta a sötétebb énjéhez, próbálta úgy irányítani, hogy az egy vékony pengévé manifesztálódjon. Nem is penge inkább hajszál. A dolog kezdett beválni, szép lassan letisztulni. Az óra végére, már nem voltak körülötte fölösleges fenomének és a vágás egyre letisztultabb lett, ahogy a dühöt célzottan tudta irányítani. Egy igazi, de arctalan ellenfelet képzelt el, azt, aki mindent romba dönthet, ami számára fontos, és minden alkalommal bele kellett élnie magát abba, hogy véget vet az életének. Ha kizökkent, vagy hagyta, hogy a kardja önfejűen romboljon, a tisztaság elmaradt. Nem is testileg, hanem mentálisan fáradt el az edzés végére. Nem beszélt, nem morgott, nem bosszankodott, csak csendesen tette a dolgát. Jól leizzadt, de egyben le is tisztult, csendesen kidühöngtem magát. Az utolsó tíz percben pedig majd tökéletes, csodás, vonalzóegyenes suhintásokat hajtott végre. Nehezen vallotta be, de még élvezte is. Mindig is kedvelte a hatalommal párosuló mámort, de félt is tőle. Ezen félelem okozta gátakat kellett leküzdenie. Most már legalább attól nem kellett tartania, ha egyszer tényleg meg kell ölnie valakit, nem lesz képes rá. Képességeit tekintve, a tudása megvolt eddig is hozzá, csak mentálisan ódzkodott tőle. Mert visszafordítatlan, végleges, soha többet nem lehet visszacsinálni és azzal kellene majd együtt élnie, hogy gyilkos. Ez nem nagyon fért össze Raiden idealizmusával, de most már beleégett. Elfogadta, hogy ha komolyra fordul a dolog, fel kell áldoznia a tisztaságát másokért, be kell majd mocskolódnia. Lehet lesz olyan helyzet, amikor egyszerűen nincs kibúvó és neki akkor is tennie kell majd a kötelességét, és nem fogja jobban érezni magát attól, hogy tudja ezzel talán másokat ment meg. De most már, megbirkózik vele. Ha ölnie kell, ölni fog, de így... a Nadegirivel, legalább nem fog sokat szenvedni. Néha, csak ennyit tehetünk másokért.
Vissza az elejére Go down
Kurai Szadame
Daitenshi
Daitenshi
Kurai Szadame

Férfi
Hozzászólások száma : 30
Registration date : 2012. Apr. 19.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Edzőterem - Page 3 Cl0te6000/15000Edzőterem - Page 3 29y5sib  (6000/15000)

Edzőterem - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem - Page 3 EmptyCsüt. Feb. 21, 2013 8:10 am

[A – S e]

Nem sokban más ez a szervezet se, mint a sereg volt. Itt is csak annyiból áll ki, hogy ha hívatják, akkor eleget tesz ennek a kérésnek, és meg jelen a feletesse színe előtt. Habár nem mindig képes gyors reagálásra, mivel nem tölti minden idejét a támaszponton. Ha ott is van, éjszakánként hazatér a lakásába. Mivel erre az egészre csak úgy tekint, mint egy besorozás utáni állapotra, ahol elég a felületesen kialakított kapcsolat a társaival. Nem azért kell egymás oldalán harcolniuk, vált válnak vetve, mert eltéphetetlen kötelék alakult ki köztük, hanem azért, mert katonaként ez a kötelességük. Szadame részéről ennyiben kimerült a kapcsolatok ápolása. Főleg, mert eddig két taggal találkozott, és abból az egyik, aki beszervezte, a másik pedig egy shinigami volt, akitől a szükséges információkat megtudta. Habár értelmetlen volt, hogy nem mondott el mindent, mivel ha már dezertált a régi seregből, egy újba, így felesleges a régi esküjéhez ragaszkodnia. Hasztalan szokások, de ebből arra tud következtetni, hogy az a bizonyos hely, ahol a shinigamik élnek, részben a régi idők eszméit követik, ami a mai korban felesleges, és hasztalan. S még így elgondolkodott, megérkezett a felettesének a lakosztályához. Lassan, komótosan emeli a kezét, majd három rövidebbet koppant az ajtóra, majd várja, még megkapja az engedélyt a belépésre, és utána pedig benyit. S az első inger, ami éri, a szaglószervét támadja meg. Kellemetlen bűz tölti be a félhomályba rejtőző szobát, ahol a kimonóba öltözött Mr. Sierashi van, akinél egy kard is van.
- Üdvözlöm Mr. Sierashi.- nem teszi szóvá a kunozást, mivel értelmetlennek találja, és sejti, hogy ez nem nagyon hatná meg Mr. Sierashit.- A célnak megfelelő az építmény. Eddig egy taggal váltottam pár mondatot. Nos, akkor nem is válaszolnék a hogylétemre nem irányul kérdésére.- felelte érzelmeket hanyagoló hangján. Figyelmét inkább arra a tárgyra irányítja, amit Mr. Sierashi nyújt át. Ami pedig sajnos egy kard volt. Nem szerette a kardokat, a modern időben kifejezetten hasztalan fegyvereknek tartotta. Esetleg régen, a szamurájok idejében még volt értelme ennek a harcmodornak, de manapság elég könnyedén véget lehet vetni mindennek, elég egy lövés, és kész. Persze lehetséges, hogy ez a szervezet valami oknál fogva, olyan ellenséges entitásokkal kerül szembe, akik valamiért a közelharcot részesítik előnyben. Nos, az esetben talán némileg hasznos lehet egy penge.
- Rendben van, elfogadom, köszönöm.- elvette a felkínált kardot, mást pedig nem fűzött hozzá. Majd elteszi ezt a Hisou Karitet, habár ha használni fogja, nem fogja így szólítani. Csak egy tárgy, és semmi más. Értelmetlen nevet adni egy élettelen dolognak, nem fog pótolni egy elveszett társat, vagy barátot, vagy bármi élőt, amihez valaha is ragaszkodtak.
Engedelmesen, és szótlanul követi Mr. Sierashit a liftbe, ahol végre csend van, és nem kell beszélgetniük. Egyedül lehet a gondolataival is, ha csak addig is, amíg egy pityegés nem töri meg ezt a csodás állapotot. S sajnos az a hely, ahova érkeztek, nos, nem igazán nyerte el a tetszését. Ha tudja, hogy valamiféle edzésben lesz része, akkor nem így öltözik, mivel a szokásos a megjelenése, és nem lát semmi fogast, ahova lerakhatná a kabátját, és a sálját, ezért inkább úgy dönt, hogy azt magán hagyja. Nem akarja, hogy gyűrőt legyen. Odasétál a jelenleg ismeretlen személyekhez, és ha rajta múlik, akkor azok is fognak maradni, maximum úgy, ahogyan Mr. Kiraval alakított ki kapcsolatot, semmi több. Üres tekintetét Mr. Sierashira emeli, aki hosszas monológba kezdett. Arról, hogy Szadame nem más, mint egy csapásmérő egység tagja, utána pedig a hasztalan kardforgatás művészetébe kapnak betekintést, és végül, hogy azok, akik egykezesek, azoknak a kevésbé domináns végtagjukat kell használniuk.
S erről ennyit, elméletileg ideje elkezdeni az edzést a megjelent fabábukon. Kezdetnek megteszi, főleg abból az okból kifolyólag, hogy Szadame nem ért a kardforgatáshoz.
Kiveszi a tokjából a kardot, és egy rövid pillantást vet rá, számára nem több, mint egy darab fém, ami meg van munkálva, ám a célnak megfelel. Ám mielőtt nekikezdene az edzésnek, leveszi a kabátját, és a sálát, majd gondosan egy mozdulatlan bábra teszi, remélhetőleg senki nem akar majd kárt tenni bennük. Tudatlansága lévén véletlenül se vesz fel semmilyen vívásra alkalmas pozíciót, nem is látná sok hasznát. Inkább szembeáll egy bábuval, és egymás után méri rá a vágásokat, egyet balról, egyet jobbról, majd ívelten balra, és jobbra. Mást nem tud, ennyi telik tőle. Talán majd megnéz pár oktatófilmet erről, hogyan is a legcélravezetőbb tartani a pengét, és hasonlók, de nem hiszi, hogy ez lesz a fő fegyvere, maximum akkor folyamodik hozzá, ha minden kötél szakad. Ám mivel valóban elég ügyetlen, ezért sajnálatosan arra kényszerült, hogy pár tanácsot kérjen Mr. Sierashitól, legalábbis a kard megfelelő tartásáról, így feltehetőleg a legközelebbi alkalommal már lesz fogalma arról, hogyan is használja a kardot megfelelően. S az pedig úgy néz ki, hogy bal kéz a háta mögött, enyhén oldalvást áll be, és leginkább X alakú csapásokat mér, az X-ek után pedig középen "elvágja" az X-eket.
Elsalapált egy darabig, figyelve arra, hogy ne izzadjon bele a ruhájába. Talán ha legközelebb közlik Szadaméval az igazi okot, akkor úgy fog öltözni. Majd Mr. Sierashira figyel, aki volt olyan kedves, hogy megköszöni a részvételt, és Szadame úgy érzi, hogy nem lesz nehéz tökéletesre vinni a salapálását, sőt, tudja, hogy ebben még mester is lehet. S mivel már nincs itt dolga, odamegy a fogasként funkcionáló bábhoz, leemeli róla a kabátját, sálát, ismét magára veszi azokat, majd a tokjába rakja a kardot, és belekezd a távozásba.
Ha nem felejti el, akkor folytatni fogja az edzést, de elsőnek utánanéz a vívás fajtáknak, majd talán utána, komolyabban is belemerül az egészbe. Addig is az elméletet akarja megtanulni, és azt átültetni gyakorlatba.
Vissza az elejére Go down
Masachika Ryuutarou
Daitenshi
Daitenshi
Masachika Ryuutarou

Férfi
Aquarius Tiger
Hozzászólások száma : 80
Age : 37
Tartózkodási hely : Ji'pó 10km-es körzetében
Registration date : 2012. Mar. 14.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: Yuu házi bolondja (Tenshi)
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Edzőterem - Page 3 Cl0te15600/30000Edzőterem - Page 3 29y5sib  (15600/30000)

Edzőterem - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem - Page 3 EmptyCsüt. Feb. 21, 2013 10:16 am

[Alapozás - Sai...sei...szippantó...szendrei...JÚLIA?O_O....Öh! Valamilyen zen edzés!]

Nagy placc! Igazi tuttifrutti dello mányifíkó. Nem spóroltak a felvágottas űr kasznival. Difi annyi…Brutliapusan nem merek semmihez se nyúlkapiszkálni. Azt a szuttyernyák lift gombot is tele liberóval böktem meg. „Zero”. Ha-ha-ha! Nullsíkot vételeztem tőle az fix. Fószerkéből kisakkozom nemkő cukros kólát vedelt, amikor alapkőre vésette. Ezüstlányok? Ha-ha-ha! Az kéne! Bármilyen cunci pipit lezsűrizek. Az okkínyós! Színpadi díszbuzi nem leszek. Rá nem szed. Akkor se! Inkább a halál! Ja, már hulla vagyok. Pecsenyába! Ez lekváros bukta. Akkor nincs miről szövegelni. Az a franya, lefőttem a liftes horrortól. Kajak berosáltam, mingyá Marsra katapultálnak. Kösszentyű! Lajka már elkelt, majomnak meg csak az a kaktusz buzernyák Magenta rettenet hív. Ezért passzintom a kísérleti utazást. Bunkiban se találom a járást, mi lenne a zűrben?! Káosz! Jah! Lazán! Várjunk-várjunk! Bevillant valami. Ez a hangár! MÖGVAN! Gecc! Bevilágoltam! Pont, mint egy NASA MÚZEUM!O-O Ígye már vágom, mér keringek a térben jégen csusszanó frigóként. Parázok semmit se verjek le. Vagy ne ütögessem be itten az önmegsemmisítő gombot. Nagy bulesz lenne. Első alkalommal taccsra küldeném a kócerájt. Hatásos beugró. Olyat kapnék déduncsim is nyögné! Krapek nem cicózik. Sajna. Mér nem élvezi a nyugdíjas évszázadok örömeit? Nyomassa legálosan a marika hóbukfencét, lazuljon a papi fotelban, utazzon ingyé a buszokon, flangáljon köntöskében virgonc nyuszikás villában. Futrinkázik észhelyembe! Hol vannak az élőlények?! Értem én k…egyetlen nagy a bázis. Naná! Hívő vagyok! Csak. Jah. Kalusztrofóbia!O-O Betonszarkofágba ömlesztett sugár egérnek halluzom magam. Nuku élet. Nuku csoszogás. Nuku szembe forgalom. Csámcsogásomon kívül max a seggem vakarását kagylózom. Parányos!O-o Aszittem messzi vidékekre szóló csínadatra lesz. Edzésről mormogtak. Arról. MIRŐL?!O-O
-Áááá~h! Megint benéztem!-Drámai homlok csapást beérdemlek. Szabad a véleménynyilvánítás. Én mostan szenvedek. Szörnyen! Ez. Ez! EZ! Az ám! Felbőgés! Önkéntesen. Masírozok. Edzésre. Hogy az a zava zagya…megzápultam!O-O Mijaz, hogy edzésre mek?! Ne mán! Lázam van. Haldoklom. Megszállt az ördög! Hívják a papot! Utolsó kenet! Sürgősen! Azonnal! Nem lehet normális. Valamit tutira chips-embe csempésztek. Belekukkantottam. Simán. Magamtól nem vetemedek erre. Jah, de. Lökhárítós csodaformákért jöttem. Áh! Felcsavartam a szőnyeget! Azért vágtázok edzésre, mert ottan lesznek gyári extrás gyönyör faktorok. Patent! Befejtettem. Ennyike. Belibbenek kofásan. Széjjel lesek az áru között. Lesz valami. Két kezem imára. Pezsgést. Pattogjanak a pezsgős dugeszok. Más nem kell. Idáig stimm. Épp a pippentéseknek felejtettek el szólni. Két törzsfőnök szobrozik az agyon tuningolt teremben. Nyesta. Egyéb kategória kihúzva. Pöpec. Ezért idekoslathattam.
-Csocsi~h, utána csacsi~h?-Jelzem a szitut. Kart lendítve spannoltatom csáveszokat a muti beszéddel. Abból leeshet a tantusz. Néhány kör befér a közeli kocsmában. Lerázzuk a meló izzadtság cseppecskéit. Ne idegeljenek mindenki lohol tentikézni. Izgi kéne. Szodabikuszt a kinder tojásba! Legyen pukk. Punnyadék a partesz. Mindenki csüng az ajtón. Minek? Jön a pápa?O-o Tudom is én! Nem izgat. Beterpesztem az egyik szemközti sarkot. Flancoskán belátni onnan a terepet. Keleti kényelem a tök lényegtelen melyik végen. Széthajítom a csülkeimet. Fej mögé kulcsolom a karjaimat. Lazulás. Idegeli magát ronccsá a halál. Leszűröm, mikor zizzen az ajtó. Kellett falra festenem a botrányt. Belibbent fószer meg másik csóringer. Szikrázott róla mekkora parti arc. Tengett benne a buli faktor. Úgy csillogott, mint az évek óta lerobbant diszkógömb.
-Csá…szár!-Intek előre atyesznak. Teli szájjal vigyorgom pofán. Hiányzott? Lópikkolót. Előre fájok. Göndör könnycseppeket hullatok. Lélekben. Ki nem mutatom. Hééé~j! Bennem is akadozik némi tartás. Nyomokban. Gazdaságos cucc vagyok. Tesco disco-san tolongnak dió pajtások a szervezetemben. Aaa~h! Kaja! Van menza? Büfé? Bármi? Kilyukad a bendőm. Komoly dilemma. Frankón lefoglal. Felemészti az időmet, amit arra fordítanék figyuzzak a fejtágításra. Vettem a lényeget. Dárda meg előőrs. Pöpec! Feláldozhatóak! Klassz! Mindig arra vágytam rivaldafényben purcanjak ki. Le lehet még iratkozni? Kétlem. Franc! Se gáz! Illedelmes leszek. Öregebbek előre. Azt! Persze! Fel nem perzselnek. Balek kell, mászom. Tököm se fog hátul kullogni és fáklyaként égni lecsusszant a főszámról. Nagyon szívesen elveszek. Hoo~h! Nekünk vannak szabványméretre kelt ápoló nénikéink? Mevan? Fontos! Le nem sántulok, ha kétajtós szekrények vuduznak.
-Hááá~h?!-Ez van. Alap felvonyítok. Témánál vagyunk. Kardforgatás. Vinné el a bubópestis. Naná, felprüsszentek. Nem spanom. Gaz ritkításra franya, de ezen felül nem komáljuk egymást. Minek csesztessem a balom, ha jobbal se gördül a szekér? Bibis! Hu-hu~h, de még hogy! Á-ááá! Ez így nem téma. Praclit fel! Erre benyomatom a találós kérdésem. -Kingusz! Kétbalkezesekkel mi a szitu?-
Küldjed, ember! Nem vérzem el. Max a karom. Kondiban vannak. Ezzel nincs problematika. Csettintésre kitörlöm balossal a valagam. Kajak! Az tiszta sor. Napnál világosabban cseszi retinám. Bajorlevél az aprítással dübörög be. Azt se tom, hogy fogják ezt a fém rudat. Jah! De! Elvileg! Tanítottak valamit. Asszem. Jóvan, hagyjuk ezt! BALLAL! Itten vagyon elásva a bőrerszény! Hogy?O-O Nézem, nézem. LÁTOM! Szép. Télleg. Kölcsön adom. Tora lepacsizik mindenkivel. Az a szemét dög. Csurimat rá, csak engem szívat. Mocsadék! Patiszon lenne becsörgetnék virítsunk valami támadást. Gáz lenne! Nem kicsit. Mintha ez nem lenne. Állok azzal a bábuval szemben és….húzzunk enni. Flamós vagyok. Jóvan mán! Virítok valamit. Kezdetnek. Aza! Rájövök, hogy operáljam ki a tokjából. Anyás!O-o Ez nehéz! Ráncigálom, meg se moccan. Trükkös! Oda se neki. Lerángatom az obi-ról, osztán kipottyantom a tárolójából. Vagy várjá! Lámpácska! Lábfejem közé fogom és kihúzom. Klaffa! Megy ez. Még se! Persze, hogy a picsába kéne emelni. Nincs ekkora karom. Frászért vagyok alacsony. Kövi tipp? Pasziánsz. Lerázom róla. Csodásan hangzik. Tod mér? Be se ficcent. Egy ideig felesen döngettem a kapukat, aztán bumm. Elszelelt a picsába. Hát. Ez. GÁZ! Nem gyúrtam ingyé skalpolásra.
-Boccsernyák! Reflex teszt!-Kurjantok népeknek. Csak nem trafáltam senkit telibe. Csipázom a strike-ot, de nem itt! –Ö~h…tovább?-
Kukkantok oldalra. Okoskáék kenhetik. Minden tippet fogadok. Felvételezek. Utánzok. Bevetek mindent, bár ezen a féltekén mindenki máshogy csalapál. Orbitális segítség. Sokra haladok. Nem szitu. Akkor nyomom egyedi stílusban. Ebben a formában is támaszkodhatnak. Hogy?O-o Passziánsz. Tigris alapállás túl mély. Zacsi nyisszantást zsidó cimbikre hagyom. Befeszültem valami kényelmi pózba. Gondolom nem estükben szúrnak. Hé~j! NOT BAD! Taroló hadakozó formáció! Kajak lájkolom. Bedobom közösbe. Elbabrálok vele. Addig se kell azon szobroznom, mit kezdjek filéző késsel. Értem én. Döfjem, vágjam, készítsem a lecsót. Csinálnám. Ha engedne a karom. Nekifeszülök a bábunak még visszatámad fém cerka. BÁZZEG!O-o Agresszív fűnyeső! Betaníthatnák! Gazdira nem ér támadni. Szökni sem! Az se pöpec kiugrik a markomból és lábfejen vág. Szadista!O-o Dagadt az erecske rendesen. Addig csesztetett teljes erőből beledöftem bábuba.
-HUHA~HOH! NYUGHASS TE VACAK!-Idióta fémnyárs! Ficánkándozik nekem. Fene se mondta neki jojózzon az orrom előtt. Befogni se lehet. Kirángatni? Frászt. Juhé~h! Beszorult! Most feszegethettem abból a retkes fából. Beszabehu! Meg se moccant. Ottan csüngtem rajta. Teljes erőből rántottam. Semmi. Eszem meg állt. Azért nem adtam fel. Vacak kard fog ki rajtam. Szusszantam. Felszívtam magam. Rámásztam a bábura. Mindenhonnan húzgáltam. Na mi lett? Pontosan az! Cuppant egyet, kiterültem a földön és kaszáló elrepült a fenébe. Biztos, ami biztos utána néztem. Súlyosabb cucc, mint a tokja. Ezzel nem buli valakit bedarálni.
-Nem pont így terveztem! Azért látványban vezetek, ne~h?-Vakartam meg fejem. Gyorsan nyomába szegődtem. Repkedni tud, vissza is mászhatna. Persze nem fog. Lételeme a szívatásom. Be se lepődöm jó párszor elzsokéztam, mire sikerélmény szakadt rám. Radarozó fószer bevasalta mit kéne csinálni. Rögtön bedurrant a motor. Azt vágtam mit szúrok el. Épp kijavítani nem ment. BAL KÉZ! Nem ragozom tovább. Örvendtem egyetlen vágással boldogultam. Nehéz menet egyenesben tartani, miközben mozgatod. Folyton kibillent. Kicsengettem nem tartom stabilan. Rajta voltam. Idő fogyott el. Fószer elhessegetett mindenkit. Felőlem. Tele volt a hócipellőm. Agyérgörcsöt kaptam nem úgy működik, ahogy akartam. Bökdöste az érzéketlen világomat. Tutira tolni fogom. Ez nem téma bénázom. Benyalom, ha bele is döglöm…
Vissza az elejére Go down
Szayel Aporro Granz
Admin
Admin
Szayel Aporro Granz

Virgo Snake
Hozzászólások száma : 712
Age : 34
Registration date : 2010. Aug. 04.
Hírnév : 45

Edzőterem - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem - Page 3 EmptyPént. Feb. 22, 2013 1:00 am

Masamune Raiden: A technikát elsajátítottad, s ugyan LP-t az edzésre nem kaphatsz, de felvésheted az adatlapodra a Nadegiri nevű zanjutsu technikát, melyet ezáltal ingyenesen megkapsz.

Kurai Szadame: Látszik rajtad, hogy nem igazán volt kedved megírni a postot, ennél sokkal többet is ki tudnál hozni magadból, valamint az edzésből is, ha akarnál. Mivel lényegesen kevesebbet foglalkoztál az edzéssel, a te jutalmad 500 LP, azaz egy pont zanjutsura.

Masachika Ryuutarou: A siker mindig a gyakorlástól függ, amihez gyakran a kezdeti szerencsétlenkedések vezetnek el. Csak arra emlékezz, hogy nincs megállj, erre pedig 1000 LP, ebből adódóan 2 zanjutsu pontot adok emlékeztetőül.

Sierashi Yuusuke: Tetszett az edzésed koncepciója, különösen a balkezes dolog. Raidennek sikerült egy új technikát tanítanod, ebből pedig visszakapod a Nadegiri árát, 2500 ryou-t. Szadame és Ryuutarou edzetéséből most még csak egy piros pontot kapsz, legközelebb azonban te is részesülsz LP jutalomban is.
Vissza az elejére Go down
Masamune Raiden
Daitenshi
Daitenshi
Masamune Raiden

Férfi
Gemini Dragon
Hozzászólások száma : 177
Age : 35
Tartózkodási hely : valahol a bárhol és a semmi között
Registration date : 2010. Aug. 03.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: Juunibantai ex-taichou Saizensen - Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Edzőterem - Page 3 Cl0te21500/30000Edzőterem - Page 3 29y5sib  (21500/30000)

Edzőterem - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem - Page 3 EmptySzomb. Feb. 23, 2013 6:04 am

//Erőpróba//
Az edzőterem csöndes, a reggel épp csak pirkad. Itt a föld alatt, ugyan könnyen el lehet veszteni az időérzéket, de a berögződött szokások, sem tűnnek el könnyem. Raiden ilyenkor, hajnaltájt szeret gyakorolni. Kutyát sem zavarja, és egyedül, jobban tud koncentrálni. Nem piszkálja senki jelenléte. A nemrégiben tanult új technika egyébként is megkívánta, hogy tökéletesítse. De már megszokta, hogy nem Makase-val, hanem magával kezdi a gyakorlást.
Egy kis nyújtás, erősítés, lazító mozdulatok. A reggeli tea után üdítően hat rá, s majd később, mikor szinte égetően forró vízzel letusol, már teljesen fel lesz töltve. Onnantól, úgy két napig le sem lehet lőni. A költözködés egyébként is belerondított szépen kidolgozott napirendjébe. Be kell pótolnia a kimaradást. A Nadegirit pedig csiszolni kell. Közel sem volt az még olyan szép, mint ahogy azt magától elvárta volna. Bár, Ő a harcművészetek terén maximalista. Mindig magasra tette a mércét. Ha valamibe belevágott, akkor azt igazán jól akarta csinálni. Nekilátott hát a bemelegítő gyakorlatoknak, hogy lecsendesítse az elméjét, ráhangolódjon a harc szellemiségére. No meg, újra szembe kellett mennie az ölés ellen tiltakozó erkölcsi hanggal. Ezek a normák, szilárd falakként láncolták le a lelkét, tartották kordában. Ilyen értékek nélkül, biztosan nem az lenne, aki. Nem bosszankodott amiatt, hogy valakit csak megsebezni, harcképtelenné tenni, sokkal nehezebb, mint egyszerűen eltörni a nyakát, beszakítani a mellkasát, leszúrni, levágni, elintézni, mint valami káros állatot. Némileg büszkeséggel töltötte el, hogy számára az élet minden formájának, legyen az akármilyen, súlyos értéke van. Minden alkalommal gondosan mérlegelte, hogy az ellenfélnek milyen reakcióválaszt adjon. Sosem felejtkezett meg arról, hogy végérvényben Ő sem hibátlan. De még mennyire, hogy nem az és mikor másokról dönt, az ne ítélet legyen. Tartózkodott attól, hogy másokat megbecsüljön érdemeik alapján. Ez olyan bonyolult és kiterjedt feladat, amire még csak véletlenül se vállalkozna. Amikor elkezdte a harc gyakorlását, azért tette, hogy ne kelljen megölnie senkit. Még mindig hitte a lelke mélyén, hogy bárki megmenekülhet, még ha Ő maga nem is képes rá hogy megmentse.
Azt vette észre, hogy saját magától, senkit nem menthet meg, csak ha az illető is akarja. Elfogadja a segítséget, megfontolja a tanácsokat. De legelőször, mindig magában kereste a hibákat. Azt az eszmét vallotta, hogy minden belülről nő kifelé. A világ is, úgy változik, ahogy Ő megéli. Ezért kell minden reggel, a harcban tökéletesedni. Mert míg lélegzik és létezik, ez véget nem érő folyamat. A tökéletességet elérni nem lehet, csak közeledni hozzá. Minél ügyesebb valaki, annál nehezebb lefaragni a hibákról. A test ezért az első. Annak a hibái a legfeltűnőbbek. Azt azonnal észreveszi, ha gyakorlás közben, nem ott van a kéz, a láb ahol kellene lennie. El is hozta szokásos gyakorló bábúját. Különleges anyaga miatt, egyáltalán nem hatott rá az ütések ereje. Így mindig kellemesen kimelegedett mire a gyakorlatsor végére ért. Aztán jöhetett az a rakoncátlan lélekölő. Makase mindig képes volt kihívások elé állítani. Csöndes suttogásai, gúnyos megjegyzései és kegyetlen kritikái, folyton próbára tették a türelmét. Azt nehezen tudta megmondani, hogy az idő változásával Ő morzsolódik majd fel előbb és enged neki, vagy fordítva történik. Úgy sejtette, a kettő egyszerre történik. Ezen a bábún nyugodt lélekkel gyakorolhatta új tudását, kutya baja nem lett tőle. Egy fehér krétacsíkot húzott rajta végig, azon figyelte meg mennyire pontos. Egészen belefeledkezett a gyakorlatba. Teljesen átszellemült. Nem igazán érzékelte az idő folyását. Csapás csapást követett, nem számolta mennyit végzett el. Addig kell valamit javítani, míg lehet. Mindig annyit gyakorolt, amennyiről úgy érezte, hogy na most elég lesz ennyi. Ez néha órák, néha csak fél, néha az egész napot igénybe vette. Csak perifériás látásával vette észre, ahogy Yuu lépett be az ajtón. Még nem lehet késő. Az időt, nagyjából azzal tudta mérni, mennyire fáradt ki. Még nem érezte, hogy igazán dolgozott volna.
- Ohayo gozaimasu, Yuusuke!- köszönt neki.
- Nem gondoltam, hogy van bárki más rajtam kívül, aki ilyen korai pacsirta. - állt meg a mozdulatban egy pillanatra, majd kihúzta magát és kissé meghajolt a társa felé. Butaság lett volna megkérdezni, hogy vajon mi járatban. Nyilván azért jön le valaki egy edzőterembe, hogy gyakoroljon, vagy kieressze a gőzt, vagy mert épp itt reméli megtalálni a nyugalmat. De érdeklődve fordult a férfi felé, egyáltalán nem nézte ki belőle, hogy ilyen koránkelős típus. Lehet, le sem feküdt, vagy olyan régen él idelenn, hogy Ő már teljesen elvesztette az időérzékét.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Edzőterem - Page 3 Cl0te68000/100000Edzőterem - Page 3 29y5sib  (68000/100000)

Edzőterem - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem - Page 3 EmptySzomb. Feb. 23, 2013 9:52 am

[Erőpróba]
Alig hallhatóan mordulok fel, szemeimet kinyitva meredek a szoba sötét mennyezetére. Mozgolódás támad a Kohrihebi no Suban, s a hiperszenzitívre állított biztonsági rendszer természetesen működésbe lép. Hatalmas ásítás közepette takarom el látószerveimet jobbom alkarjával, miközben magam elé képzelem az erődítmény tervrajzát. Rövidesen apró, fényes pontok jelennek meg ezen a képen, amik jelzik a főhadiszálláson tartózkodók pontos helyzetét. A legtöbben hozzám hasonlóan az igazak álmát aludják, ám egyetlen, virgonc pontocska már az edzőteremben tartózkodik. Csodálkozva húzom fel szemöldökeimet, vajon ki lehet ennyire szorgalmas? Koncentrációm nem tökéletes, ezért meg kell erőltetnem magam az illető személyazonosságának kitalálásához. Raiden-san az, a testvériség legújabb szerzeménye, láthatóan nem fecsérli az időt olyan ostoba dolgokra, mint példának okáért a pihenés vagy ehhez hasonló balgaságok. Hasra fordulva térek napirendre az esemény felett, hisz’ nagyrészt nem szabhatom meg ki-mikor ébred, nem vagyunk a sorkatonaságnál ugye, ráadásul szerény személyem is szeret néha-néha délig aludni, amikor lehetősége nyílik erre. Ennek megfelelően folytatnám tehát sziesztámat, azonban néhány perc elteltével fásult sóhajtás közepette kell tudomásul vennem, egyszerűen képtelen vagyok visszazuhanni az álmok mezejére, ha egyszer már eltávoztam onnan! Némi vergődést követően kászálódom ki az ágyból, majd nemes egyszerűséggel a fürdőszoba felé veszem az irányt, ideje elkezdeni a napot! A korai órának megfelelően legalább kétszer próbálok meg fogat mosni a borotvámmal, majd miután gyakorlott mozdulattal elvágódom a nedves padlózaton, érzem, hosszú lesz ez a mai nap…
A mentatea jellegzetes illata betölti a helyiséget, egy szippantás belőle és máris érezhetően kitisztulnak légútjaim. Ez ellen bizony tenni kell, tehát az asztalon árválkodó dobozból egy szál cigarettát veszek elő, amit meggyújtva élvezem a koffein és a nikotin együttes hatását. A légcserélő rendszer monoton zúgással indul be, enélkül nem is lehetne huzamosabb ideig meglenni idelent, egy kilométerrel a járdaszint alatt. Napfény nem sok van, kizárólag a mesterséges fények manipulálásával lehetséges valamilyen szinten szimulálni a nagy világító pályáját, ámbátor ezt személy szerint feleslegesnek tartom. Ablakok sincsenek, felesleges is lenne, csupán az acél és kőzetrengeteget lehetne nézegetni, nem túlzottan izgalmas látvány. Egy kicsit a raktáribeli szobámra emlékeztet, ahol a felaggatott függöny nem egy nyílászárót hívatott eltakarni, hanem a Masakival folytatott küzdelmünk eredményét, amikor véletlenül áttörtük a falat a szomszédba. Nem is tudom pontosan mikori ez az emlék, kétségtelenül nem a közelmúltban történt, sajnálatos módon időérzékem csapnivaló, ahogyan névmemóriám is. Kizárólag azokra emlékszem, akik tettek valami nagyszabásút, a többiek könnyedén kifolynak elmémből, akár a víz egy lyukas vödörből. Hajnali rituálémat követően kezdek öltözködésbe, megkötöm obimat, s miután ezzel is készen vagyok, magamhoz veszem lélekölőmet és határozott léptekkel indulok el a legalsó szintre. Pontosabban kizárólag a liftig megyek, ott a beszállás után semmit sem kell csinálnom, kizárólag élvezni a felvonó gyorsaságát, ami szédítő sebességgel képes fuvarozni utasait egyik emeletről a másikra. Igazán remek ötletnek tartom beszerelését, ennek hála nem kell ide-oda rohangálni a csúszós, ódon lépcsőkön, mint régen, ráadásul egy esetleges rajtaütés alatt nehezebb az ellenség dolga a behatolásnál, bár ennek megtörténésére igencsak kicsi jelenleg az esély.
- Jó reggelt! – válaszolok a shinigami köszöntésére némileg késve, egy ásításkezdeménnyel küzdve belépésem pillanatában. – Fogalmazzunk úgy, érthetetlen módon kivetett magából az ágy eme hajnali időpontban, így hát fontosabb elintéznivaló híján itt vagyok! Á, látom gyakorolsz! Hogy megy?
Csevegő hangnemet megütve kezdek bele az egyszerű nyújtásokba, miután zanpakutōmat leteszem az ajtó mellett elhelyezett padok egyikére. Két guggolás a jobb lábra, két guggolás a balra, kézenállásból átfordulás, vissza talpra, karkörzések. Akrobatikus képességeim észrevehetően semmit sem romlottak, amit büszkén veszek tudomásul, nem egyszer köszönhettem már életemet valószínűtlenül fürge attrakcióimnak. Sosem soroltam erősségeim közé a hakuda tudományát, mindazonáltal nélküle valószínűsíthetőleg nem lennék képes ilyen és még cifrább mutatványok megtételére. Másrészt kétségtelenül szükségét érzem, ennek hiányában képtelenség tökélyre fejleszteni a zankensokit, azaz a négy alapvető shinigami harci tudományt. Úgy tartják, aki az összest mesteri szinten elsajátítja, az eléri létezésének határait, képtelen további fejlődésre. Pontosan ezen gát áttörésének érdekében hozták létre a Hōgyokut, lám mennyi gondot okozott! Persze be kell vallanom, hiányában talán meg sem érem ezt a napot, vaizardságom nélkül sok esetben otthagytam volna a fogam a helyszínen és most nem a fogorvosi kezelésre gondolok! A bemelegítés közepette kíváncsian várom válaszát, lévén a Saizensen közös edzése úgy vélem igen prímán sikerült, rendszeresen fogok tartani a jövőben is, ahogy említettem akkor, Nekünk nem árt az állandó felkészültség!
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Masamune Raiden
Daitenshi
Daitenshi
Masamune Raiden

Férfi
Gemini Dragon
Hozzászólások száma : 177
Age : 35
Tartózkodási hely : valahol a bárhol és a semmi között
Registration date : 2010. Aug. 03.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: Juunibantai ex-taichou Saizensen - Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Edzőterem - Page 3 Cl0te21500/30000Edzőterem - Page 3 29y5sib  (21500/30000)

Edzőterem - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem - Page 3 EmptyVas. Feb. 24, 2013 9:43 am

//Erőpróba//

Az új jövevény fáradt szemei, elárulják, hogy vagy nem aludt eleget, vagy le sem feküdt. Persze Raiden nem tette szóvá ezt neki, hiszen az felérne egy sértéssel és nemcsak, hogy kötelessége volt némi tisztelettel viseltetnie feljebbvalója iránt, hanem úgy vélte, nincs is joga ilyesmikbe beleszólni. Yuu-san nagy gyerek, tudja mikor akar aludni és mikor nem. De nemsoká ki is derül, hogy bizony a kissé táskás szemek okozója az ágy. Igen gonosz darab lehet, ha csak úgy kiveti magából a gazdáját. Persze azon se lepődne meg a tudós, ha Yuut a gondolatai nem hagyták volna aludni, vagy a vállára nehezedő felelősség, ez régebben vele is gyakran előfordult. Még mostanra se nőtte ki teljesen. Nehéz vezetőnek lenni és másokért felelni. Majd Yuusuke érdeklődni kezdett, a gyakorlat progressziójáról. Raiden kicsit ingatta a fejét, mérlegelte mit is mondjon erre. Nem szokása se nagyképű sem önkorbácsoló lenni, bár az utóbbira inkább hajlamos. Arca tűnődő kifejezést öltött, az ég felé nézett.
- Fogjuk rá. -válaszolt végül diplomatikusan.
- Még van mit javítani...- tette hozzá, csak a becsület kedvéért.
Megállt, visszacsúsztatta a fekete saya-ba a kardját. Érdeklődve figyelte társa nyújtózkodásait. Elég hajlékony. Persze, ezen nem nagyon lepődött meg. Ami azt illeti, első ránézésre, feltéve, hogy valaki nem érzi a lélek erejét, Sierashi Yuusuke törékenynek tűnhetett. A ruha, ahogy mondják ápol és eltakar, de ebben az esetben is érvényesül a más, mint aminek látszik törvénye. Az Ő életükben egyáltalán nem számított a forma. Ránézésre, mindegy mennyire tűnt erősnek valaki. A lényeg, mit hordoz a szívében. Sok mindent nem tudott Yuusukéról, de abban biztos volt, hogy bátor fickó. Harcos szíve van. Ennyit kellett róla tudnia, minden más csak álarc. A laza könnyedség, ahogy végigviszi a mozdulatot, azonnal elárulja, hogy bizony igen gyakorlott nem csak a kard, hanem egyébként a közelharci alkalmazások terén is. Ez azonnal felvillanyozta. Ezek szerint a későbbiekben, majd elleshet olyan tudást is, ami nem kifejezetten a másik eliminálására fog irányulni. Ezzel a gondolattal, mintha egy nagy kő esett volna le a szívéről.
Kíváncsi természete miatt, kissé feszengett. Elég sok kérdés bujkált benne. De már jó ideje szolgált és belé ivódott a hierarchiai rend tisztelte. Hozzá szokott, hogy csakúgy magától nem szokás megszólítani valakit, aki rangban feljebb áll. Eddig ez egyáltalán nem jelentett köztük gondot és pár pillanatnyi feleszmélés után, el is hessegette ezeket a berögözött eszméket. Ami Őt illeti, hajlékonyságba nem volt gond. Bár talán egy tudósból ezt néznék ki a legkevésbé, de kétkezes harcstílusa megkívánta tőle, hogy nagyon laza legyen. Igaz, kész kínszenvedés volt ezt az állapotot elérni. Főleg Makase oktatta rá, szüksége volt rá a ton-kardok forgatásához, hiszen annak alapja a fegyvertelen harc. Bizony azok a nyújtások olyan fájdalmakkal járnak, olyan helyen, ahová egy férfi a legkevésbé kívánná, de meglett az eredménye. Ügyességben elég jó helyet ért el Seireitei harcosai között. De egyben piszkálta a gondolatait a tanulás.
- Gondolom, a bábuk brutális meggyilkolásában már nem sok új élménnyel találkozol...- vezette be ravaszul kis gondolatát Raiden. Igaz, némileg vakmerőnek gondolja ezt a burkolt meginvitálást egy kis páros gyakorlatra, de úgy vélte, ha nem adja meg a bizalmat, hogy is nevezhetné mesterének Yuut. Márpedig akárhogy is vesszük, amikor elfogadta a csatlakozást, mint az Ő tenshije, akaratlanul is azzá vált, legyen akármilyen kicsit is az általa megkívánt előzékeny udvariasság. Bár kedvelte a közvetlenséget, őszintébb tudott lenni, nem kellett gondolkoznia a szavain.
- Szóval, ha nem törsz össze annyira, hogy hetekig fel kell függesztenem a kutatásaim, állok rendelkezésedre ^^. Very Happy - Vigyorog Raiden, miközben hátra kulcsolta a kezét, ezzel is jelezve, hogy nem fenyegető szándékkal beszél, csupán lelkesedés süt belőle. Meg aztán, két harcos mindig kapható egy kis értelmetlen harcolásra, mert miért ne alapon. Rá fért, hogy újra mérlegre tegye önmagát. Sosem másokhoz képest nézte a fejlődést, hanem magához képest. Nem irigyelte mások erejét soha. Meg egyébként is szerette volna kicsit jobban megismerni Yuusukét és erre a legjobb módszer a harc. Még ha nincs is tétje és oka.


A hozzászólást Masamune Raiden összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Feb. 28, 2013 11:20 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Edzőterem - Page 3 Cl0te68000/100000Edzőterem - Page 3 29y5sib  (68000/100000)

Edzőterem - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem - Page 3 EmptyHétf. Feb. 25, 2013 7:32 am

[Erőpróba]
Alig észrevehetően emelkedik meg jobb szemem válaszát hallva, ilyesfajta szerénykedést sosem vallottam magaménak. Gyakorlásaim során felállítottam már régóta egy követelményei szintet önmagammal szemben, melyek között nincs köztes lehetőség vagy megy valami tökéletesen, vagy egyáltalán nem. Apró biccentéssel értek egyet a vörös hajú férfivel, mindig van hova fejlődni, csiszolni egy kicsit a technikákon, hisz’ ahogy a mondás tartja, jó pap is holtig tanul. A Nadegiri ráadásul nem a könnyen elsajátítható módszer, ettől függetlenül az egykori taichō első próbálkozásai nem voltak azért rosszak, minden mozdulatán látszódott, megfelelő alapképzettséggel rendelkezik, habár egyértelműen van még mit tanulnia. Elgondolkodva pörgetem meg kardomat tokostól jobbomban, miközben igyekszem úgy tenni, mint aki nem veszi észre a tudós félszeg viselkedését. Egyértelműen szeretne valamit, gesztusaiból igencsak kirí ez, ám talán nem tudja, milyen módon fogalmazza meg gondolatait. Igazából nem értem túlzottan, hogy mitől tart, eléggé nyílt embernek tartom személyem, ámbátor hevességem néha felülkerekedik józan eszemen, ellenben Raiden-san feltehetőleg nem sértegetni akar, azt valahogy nem nézem ki belőle. Rövidesen csak kibújik a szög a zsákból, amit harsogó kacagással fogadok, ezen nem kellett volna ennyit kotlani, egyszerűen is megmondhatja, amennyiben szeretné összemérni tudását az enyémmel. Bevallom őszintén kissé felvillanyoz a lehetőség, idejét sem tudom már, mikor harcoltam kapitányi szintű ellenfél ellen. Kíváncsian várom, vajon az újabb nemzedék egyik képviselője mennyire tudja felvenni a versenyt az olyan nagy nevekkel szemben, mint amilyen példának okáért Akiyama Akane vagy Kawazo Hanae. Ők a főkapitány után a legerősebbek a Seireiteiben, ehhez nem fér kétség.
- Kétségtelen… Szerintem nem kedvelnek túlságosan. – vetek egy futó pillantást a gyakorlóbábuk felé viccelődve, azután visszafordulok újdonsült edzőpartnerem irányába. – Ugyan, mikor okoztam Én indokolatlan módon súlyos sérülést bárkinek is? Smile Attól a néhány esettől eltekintve, amikor igen, de hát ugye mindannyian hibázhatunk néhányszor, igaz-e? Nem fogom vissza magam, Te se tedd, máskülönben kénytelen leszel ülve kutatni!
Sokat sejtető, izgatott vigyor jelenik meg arcomon, mint a kisgyerekén, akinek egy héttel előrébb hozták a karácsonyt. Néhány gyors lépéssel sietek az edzőterem berendezését mozgató szerkezethez, ahol néhány billentyű lenyomását követően eltűnnek a bábuk, elegendő helyet biztosítva ezáltal számunkra a gyakorláshoz. Tökéletes lelki nyugalommal sétálok a helyiség közepére, lélekölőmmel kis nyolcasokat leírva a levegőbe. Amint megfelelőnek találom a távolságot kettőnk között, egy biccentésnek inkább, semmint meghajlásnak nevezhető valamivel jelzem, részemről felkészültem, kezdhetünk. Ha hasonlóan reagál, akkor máris támadásba lendülök, ám egyelőre katanámat nem húzom elő, csupán óvatosan tapogatózva felmérem az erőviszonyokat. Villámtánc segítségével gyorsítom fel kellően lépteimet, majd miután néhány méterrel előtte jelenek meg, ahonnan a levegőbe ugorva igyekszem egy teljes fordulatból indított, jobb lábbal kivitelezett rúgással eltalálni a fejét, amely sikeressége esetén igencsak megrázó élményben részesíti a Juunibantai egykori vezetőjét. A végkimeneteltől függetlenül alkalmazom ismét shunpomat, amivel mögötte jelenek meg és ezúttal a sayával kísérlek meg bevinni egy nem túl kellemes ütést a lábikrájára. Vannak a testen olyan gyengepontok, amiket megütve azonnali hatást érhetünk el, az előbbi is ezek köré sorolható. Egy megfelelő módon kivitelezett ütéstől vagy rúgástól rögtön megbicsaklik a támadott végtag, mely tartóoszlopi funkciójából adódóan az egész „épületet” összedőlését eredményezheti. Szervezetemben szinte megállíthatatlanul zubog az adrenalin, igencsak felemelő érzés ez, olyan akár egy drog, aminek némi idő elteltével függőjévé válhat bárki, kielégülést az újabb és újabb összecsapások jelentik. Gondolatmenetem határozottan 11. osztagosra sikeredik, valószínűleg egy tucatnyi követőre tennék szert vele ott!
- Van már valami előrelépés a lélekenergiád furcsaságával kapcsolatban? – teszem fel csak úgy mellesleg, csevegő hangnemben a kérdést, lezárva ezáltal támadássorozatomat. – Legutóbbi körutam alatt észrevettem, hogy határozottan a saját képedre formáltad a kapott szobát! Minden megvan, amire szükséged lehet a munkád során?
A lehetőségekhez mérten próbálok mindenkinek a kedvében járni ilyen tekintetben, forrásainkat tekintve semmilyen értelemben nem szenvedünk hiányt, ráadásul a pénz mindig is fogyóeszköznek számított, részemről nem is tartom fontos tényezőnek, mindazonáltal a kereskedők ezt nem így látják, szóval fizetni kell. Kérdéseimet követően hátrálok egy-két lépést, zanpakutō vízszintesen magam elé tartom, mialatt balomat a hátam mögé teszem, ily’ módon várom a remélhetőleg érkező riposztot.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Ajánlott tartalom




Edzőterem - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Edzőterem

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Karakura Town :: Kohrihebi no Su - A jégkigyó fészke-