-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Edzőterem

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Sakai Hitomi
Daitenshi
Daitenshi
Sakai Hitomi

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 242
Age : 34
Tartózkodási hely : Karakura, Tokió, vagy ahová Yuu-chan rángat
Registration date : 2010. Mar. 02.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: A Daitenshi és a Raion tagja
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Edzőterem Cl0te33500/40000Edzőterem 29y5sib  (33500/40000)

Edzőterem _
TémanyitásTárgy: Edzőterem   Edzőterem EmptyKedd Márc. 23, 2010 8:28 am

<< Előzmény

Kissé kábán követte Yuut az erdő mélyére. Mióta a vaizard kivette a kezéből a medált, gyengének érezte magát. Az első pillanatokban a lábán is alig bírt megállni, olyan érzése volt mintha hirtelen leesett volna a vérnyomása. Azóta már egy kicsit jobb lett, most már például a saját lábán is tudott volna menni, de jobbnak látta, ha hagyja, hogy a fiú vezesse. Jó, hogy nem akart esetleg shunpót használni, nem hitte hogy képes lett volna követni őt teleportálással ebben az állapotban. De nem csak azért volt gyenge, mert az ékszer által adott erő hirtelen megszűnt. A lövés szinte teljesen felemésztette a saját erejét. Rengeteg elektromosságot koncentrált a kezébe, amihez a szervezete nem volt hozzászokva. Kézfeje még mindig remegett, pedig már vagy 10 perccel ezelőtt történt. Mégis, belül büszke volt magára. Ahhoz képest hogy életében először használta a gyakorlatban is a technikát, kifejezetten jól sikerült a kivitelezése. Ugyan egy jó 20 centivel melléhordott és hosszabban is gyorsíthatta volna a kunait, de az eredmény még így is bámulatos volt. A dobókés alighanem elolvadt miután átjutott a fán, meg sem fogja próbálni megkeresni, miután itt végeztek.
Fejük felett időnként fény villant, amelyet halkabb vagy hangosabb dörrenés követett, függően attól hogy milyen típusú és milyen erősségű villám keletkezett a magasban. Az esőnek köszönhetően már mindketten csuromvizesek voltak. A szeszélyes tavaszi időjárás mindkettejükkel kiszúrt, hisz' egyiküknél sem volt semmi, amivel védhették volna magukat az égi áldás ellen. Alig várta, hogy végre a rejtekhelyre érjenek, ott majd pillanatok alatt megszáríthatja magát.
A hosszú séta lassan a végéhez ért. Yuu egy tisztáshoz érve megállította, majd előrelépett és kezével csinált valamit. Az eddig üres terület közepén egy épület körvonalai kezdtek körvonalazódni. Sötét, félelmet keltő bejáratához egy rövid, de meredek lépcsősor vezetett. Torz fintor ült ki a lány arcára, az esővel együtt olyan érzést keltett a hely, mint egy rossz horrorfilm díszlete. Kivéve, hogy ez valóságos volt. Megborzongott, de nem tudta volna megmondani hogy azért, mert rossz érzést keltett benne az épület, vagy azért mert ruhája átázott.

- Ez lenne az?
Kérdezte szinte kiabálva a vaizardot, hiszen a sűrűn potyogó esőcseppek és a széltől suhogó lombok elég nagy zajt keltettek. Mivel egy titkos szervezet még titkosabb rejtekhelyéről volt szó, nem lepődött volna meg, ha az épület csak valami átjáró lenne.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Edzőterem Cl0te68000/100000Edzőterem 29y5sib  (68000/100000)

Edzőterem _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem EmptySzer. Ápr. 07, 2010 5:20 am

A lány kérdésre egy biccentéssel válaszolok, nincs kedvem kiabálni. Újult erővel indulok meg, miközben a helyet védelmező akadályok leomlanak körülöttem. Laza intéssel jelzem, hogy kövessem, míg én már az első lépcsőfokra lépek rá. Türelmesen bevárom, ezen idő alatt az automatikus védelmi rendszer valószínűleg visszaáll normál állapotába, így a rejtekhely ismét láthatatlanná válik a hívatlan tekintetek számára. Hitomi mostantól már képes lesz érzékelni a bejárat körvonalait, ám még a tagok előtt is kissé homályosan látszik. Számomra ismeretlen, s kétségtelenül megismételhetetlen varázslat őrzi a helyet és ez így van jól. Belépve az épületbe egy tágas folyosón találjuk magunkat, melynek falait valamilyen okból kifolyólag ujjnyi vastag koromréteg borítja. Az általam megidézet pusztító erő égette szét az itt található csapdák tömkelegét, a kosz pedig tettem bizonyítéka. Beljebb már sokkal nagyobb tisztaság uralkodik, de jól érezhető az idő szaga. Egy kicsit dohos a kégli, ami meg is érthető, hiszen évek óta nem járt itt senki, ráadásul még a föld alatt is van, ebből kifolyólag mindenféle szellőztetés ugye megoldhatatlan. Vizes csukám cuppogó hangjával kísérve haladok egyre lejjebb és lejjebb, több masszív kőajtó mellett elhaladva. Jelenleg még egyikbe sem lépünk be, mivel a lakókörletet keressem. Hamarosan meg is találjuk azt az építmény harmadik emeletén, amely jóval a földfelszín alatt helyezkedik el. Érdekesen lett megcsinálva a Fészek, azonban eléggé biztonságos, szóval nincs okom panaszra. Néhány forduló után máris megérkezünk a kijelölt szintre, ezt követően egy jobbra nyíló ajtón lépek be.
- Nos, megjöttünk. – jelentem ki végül, miután betessékeltem magam előtt a csajt. – Ezen az emeleten találhatóak a kijelölt hálókörletek, amelyeket az itt tartózkodó és megfáradt tagok vehetnek birtokukba. Húsz ehhez hasonló szoba található még itt, ám e helyiséget én már lestoppoltam magamnak.
Rögtönzött bemutatószövegem után a szobában található nagy ruhásszekrényhez lépek, majd szélesre tárom annak szárnyait. Elkeserítő ízléshiányról árulkodik a rengeteg fekete ruhadarab, melyek közt elvétve egy díszes uniformist is fel lehet vélni. Találomra kiválasztok egy felsőt és egy nadrágot, azután az egészet egy ninja tabival koronázom meg. Gyorsan ledobálom magamról a vizes rongyokat, s mivel szemérmességemet már rég eladtam egy csészényi szakéért, ezért nem jelent gondot nekem a nő jelenlétében átöltözni. Az akció után kérdő tekintettel nézek Hitomira, hátha szüksége van neki is valamire a szekrényből. Válogathat a színek között, megengedem neki. Bárhogy is dönt, egyelőre gyorsan elhagyom a szobát, ezzel kihasználhatja az időt az esetleges átöltözésre vagy arra, amire akarja. A könyvtárba sietek, ahol néhány órája Zanpakutuomat hagytam. Dotonryuu ugyanazon az asztalon pihen, amin hagytam. Mellette aranyból készült, díszes iránytű hever, körülötte rengeteg pergamen különböző rúnákkal televésve. Jelenleg még nem jöttem rá a működési elvére, ám ami késik, az nem múlik! Katanámat a hátamra csatolva cammogok vissza a szobámba, ráérősen dúdolgatva egy kedvelt nótámat. Ennyi idő valószínűsíthetőleg bőven elég volt bármire, szóval rövid kopogás után lépek be ismét a helyiségbe. Lágyan becsukom magam után az ajtót, majd karjaimat összefonom mellkasom előtt, s így pillantok le a lányra.
- Nem valami lakályos, ugye? – teszem fel a kérdést, szám sarkában cinkos mosollyal. – Mindenesetre ez a lehető legbiztonságosabb hely, amit csak találni tudtam. Egy kedves barátom hagyta rám, pont jókor. A Jégkígyó fészkének nevezik, de magunk között csak Fészekként szoktuk emlegetni. Ha neked is megfelel, akkor talán át is fáradhatnánk az edzőterembe.
Még kicsit kába lehet a parkos bemutató után, de a minket körülvevő ősi energia kellően jó hatással lehet reá. Már megfigyeltem, hogy az itt munkálkodó reiatsu mezőnek köszönhetően a sérülések sokkal hamarabb gyógyulnak be, mint akárhol. Nem tudnám megmondani, miért is van így, ám egyfajta szimbiózisra gyanakszom. A Fészek alig észrevehetően von ki elhanyagolható mennyiségű lélekenergiát minden belépő testéből, s azután ezt hasznosítja fel. A vízköpőket is ez bírja mozgásra és ez táplálja a védőpajzsokat is. Az Ősök remek munkát végeztek ezzel a mágiával, se a hatalmam, se a tudásom nem lenne elegendő ezen akció megismétléséhez. Ezért nyugodt szívvel simítok végig a vén gránitfalon, amely oly sok nemzedéket védelmezett már. Pár pernyi kellemes séta után máris az edzőteremben találhatjuk magunkat, ami különböző fegyverekkel van tele. Itt mindenki megtalálhatja a hozzá leginkább illő elfoglaltságot. Könnyű shunpoval lépek a terem közepére, azután ismét Hitomi felé fordulok. Laza alapállást veszek fel, ezt követően jobbomat felemelem, s támadásra ösztönzöm hívó mozdulatommal. Sajátos kiképző módszeremet fogom alkalmazni, melyet az élni akarásra építettem. Más szóval vagy képes lesz túlélni az első közös edzésünket, vagy be fog szerezni néhány kellemetlen sérülést. Természetesen visszafogom magam, hiszen nem akarom megölni. Légzésem nyugodt, tekintetemben eltökéltség tükröződik. Ez is olyan, mint bármelyik másik harc, ebből adódóan mindent bele fogok adni.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

Edzőterem _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem EmptySzer. Ápr. 07, 2010 5:27 am

Kohrihebi no Su, Edzőtér

Sakai Hitomi (2010. Márc. 26)
Yuu intésére engedelmesen utánaindult, fel a lépcsőn majd be a bejáraton. Végre nem koppantak hideg esőcseppek a bőrén. Ahogy egyre beljebb haladtak az épület mélyébe, úgy halkult el fokozatosan a kinti zivatar zaja. A félhomályos folyosó feketére kormosodott fala csak tovább sötétítette a helyet, és hozzáadott ahhoz a megmagyarázhatatlan, rejtélyes érzéshez, amit azóta tapasztalt, hogy beléptek. Mutatóujját egy pillanatra meghúzta az egyenetlen falon. Jó vastag volt rajta a szenes réteg, gondolni se mert rá milyen tűzvész tombolhatott itt, amitől még most is ilyen állapotban van ez a járat. Az út lefelé vezetett, az épület tehát a föld alá épülhetett nagy részben. Ennek megfelelően dohos, áporodott volt a levegő is. Megpróbált venni egy mély levegőt, de csak köhögés lett a vége, így meg kellett elégednie a felszínes légzéssel. Miközben számos súlyosnak tűnő kőajtó mellett mentek el, Hitomi lassan nekiállt megszárítkozni. Apró szikrák jelezték, hogy valamiféle tevékenységet végez az erejével. Felmelegedő bőréről pillanatok alatt elpárologtak a vízcseppek és ruhája is pár perc alatt megszáradt. Valószínűleg a vaizard is érezte a meleget amit a teste kibocsátott. Végül megérkeztek egy szegényes berendezésű szobába, amit Yuu a sajátjának vallott. Halkan megköszönte a fiú udvariasságát, majd lassan körbevezette a tekintetét a bútorzaton. Ágy, asztal, szék, szekrény, semmi különös. Otthonosnak semmiképp sem volt nevezhető. Minden előjel nélkül a Daitenshi vezére kikapott a szekrényből egy pár ruhát és nekilátott lecserélni a vizes gönceit. Hitomi kipirosodott arccal, reflexszerűen fordult el.
- Baka, mit csinálsz? Hát ilyet...
A vaizard dolga végeztével távozott a szobából. A szekrényt nyitva hagyta, bizonyára fel akarta ajánlani a lehetőséget arra, hogy a lány átöltözzön. Hitomi ennek nem érezte szükségét, elvégre ruhái csupán picit gyűröttek voltak, de sötétkék kardigánján ez egyáltalán nem is látszott, a szürke szoknya meg egyébként is fodros volt. Amivel viszont kezdenie kellett valamit, az a haja volt. Előkapart egy fésűt, és kezét egyfajta rögtönzött hajvasként használva rendbe tette frizuráját.
- Így ni...
Miután végzett, táskáját az íróasztalra tette és elővette belőle "harci felszerelését": azaz egy szíjat, melybe nyolc darab dobókés volt tűzve, és hozzá volt erősítve egy kis csomag, melyben körülbelül annyi vasport tartott, ami elég egy katana-méretű kard megkreáláshoz. Ha az épület összes fala gránitból készült, akkor csinálhat bármit, akkor sem fog tudni belőlük vasport előcsalni, márpedig az neki kellett, ha fel akarják mérni, hogy mit tud. A szíjat részben a szoknyája alá, a combjához rögzítette. Nagyot sóhajtva zárta be táskáját, miközben maga elé meredt. Bizonytalan volt, nem tudta hogy mibe is vágta a fejszéjét azzal, hogy csatlakozott a Daitenshihez. Csak remélni tudta, hogy jó döntést hozott. Halk kopogást hallott, majd Yuu lépett be az ajtón és becsukta maga mögött azt. Hátáról egy míves tsubájú és markolatú kard lógott.
- Elég sanyarú élete lehet annak, aki arra vetemedik hogy itt lakjon.
Jegyezte meg szúrósan. Hosszabb időt biztosan nem tudna itt eltölteni, noha dolgozott már ablaktalan, levegőtlen szobákban, ahol csak az égett por szagát érezte, és ahol az egyetlen fényforrást a számítógépek képernyője jelentette.
- Mehetünk.
Bólintott beleegyezően. Újabb séta jött, még mélyebbre merészkedtek a Fészek földalatti folyosóin. Ha jól számolta, ez volt a mínusz negyedik szint. Bizonyára igaza volt Yuunak amikor azt állította, hogy biztonságos a hely, elvégre megtalálni sem könnyű, nem hogy bejutni. Az edzőterem kellően tágas volt, és talán egy kicsivel világosabb is volt, mint a folyosókon. Az egyik sarokban különböző méretű bokkeneket illetve shinaiokat vélt felfedezni. Utóbbiakat meglátva jó szívvel gondolt vissza a kendóedzésekre, ahol megszerezte a szükséges képzettséget ahhoz, hogy most viszonylag ügyesen forgathasson kardot. Kényelmesen besétált középre, szembehelyezkedve a vaizarddal.
- Közben esetleg elmondhatnád azt a néhány dolgot, amit említettél, Sierashi-san.
Javasolta. Nem érzett túl nagy motivációt a küzdelemhez, kicsit nyomott volt a hangulata a környezet miatt és már nem tekintette ellenségének a vele szemben álló alakot. Egy hanyag mozdulattal a kezébe húzott egy kunait és felhasította vele a vasreszeléket tartalmazó csomag száját. Kezén elektromosság futott végig, ahogy a por lassan egy szimpla fekete karddá állt össze a tenyerében. Pár másodperc alatt kész is volt a rögtönzött fegyver, amelyet a lány egy oldalirányú suhintással jelzett. A kard furcsa, búgó hangot adott ki.
- Ez itt olyan, mint egy láncfűrész. A részecskék nagy sebességgel keringenek a kard felszíne körül. Elég kellemetlen sérüléseket tud okozni.
Vigyorodott el gonoszul, majd megrohanta ellenfelét szemből támadva. Mivel Yuu a hátán hordta a zanpakutóját, így nem tartotta jó ötletnek mögé kerülni, úgy könnyebben védhette volna az első csapást. Legjobb tudása szerint küldte a vaizard felé a szúrásokat és vágásokat, elsősorban a fiú felsőteste és válla felé, olykor-olykor a másik kezében lévő dobókést is használva.

Sierashi Yuusuke (2010. ápr. 02.)

Kérésére egy bólintás a válasz, ám előbb figyelmesen vizslatom mit is csinál éppen. Újabb kunait húz elő, majd ezt követően egy zacskó száját vágje ki, amiből feketés por emelkedik ki. A parkos eset után már nincs kétségem, miszerint vaspor volt a tasakban. Érdeklődve konstatálom a kard materializálódását, s a lány magyarázatán kissé elmosolyodom. B-kategóriás horrorfilmek jutnak hirtelen eszembe, ahol a maszkos-láncfűrészes gyilkos szedte áldozatait. Hitomi alakja kétségtelenül kevésbé rémisztő, mint az efféle alkotások negatív főhősei, de mégsem érzem szükségét a fegyverrel való találkozásnak. A gyakorlott csapások és szúrások kombinációjából arra tudok következtetni, hogy rendelkezik egyfajta alapképzettséggel vívás terén. Ez nem annyira meglepő, Japánban igen kedvelt sport a kendó, olyan, mint az Államokban az amerikai foci. Csupán jobbra-balra dőlve térek ki a támadások elől, néha pedig lehajolva kerülöm el a vibráló pengét. Elég vicces a helyzet, mivel leginkább egy aerobikozó háziasszony látszatát kelthetem azzal a különbséggel, hogy egy ninja-ruhába öltözött férfi vagyok. Gyors szaltót követően a lány háta mögött termek, Zanpakutuomat szemmel követhetetlen gyorsasággal rántva elő. Újabb fordulást követően a két pallos szikraeső kíséretében találkozik. Fizikai erőm kétségtelenül nagyobb, mint az övé, ebből kifolyólag nem esik nehezemre feltartóztatnom csapását. Dotonryuuban nem tehet kárt, ám ha mégis sikerülne neki, akkor a kard valószínűleg pillanatok alatt regenerálná magát. Tekintetemet a lány íriszeibe fúrom, majd jobba lábfejemet a sarka mögé teszem, ezt követően taszítok rajta egyet. El fogja veszíteni az egyensúlyát és a földön fog landolni, ám én megragadom a csuklóját és játszi könnyedséggel eresztem le a padlóra.
- Hm, hol is kezdjem… - szólalok meg halkan, eközben megpróbálom rendszerezni gondolataimat. – Mint már korábban is említettem, egy különleges erővel rendelkező tárgyat akarunk felkutatni és megsemmisíteni, amellyel akár pusztulásba is taszíthatnák szeretett világunkat. Ezt az eszközt a Sors Dárdájának nevezik, s évszázadokig békében pihent, azonban egy áruló shinigami most meg akarja kaparintani, hogy saját kicsinyes céljaira használja fel. Ereje valószínűleg nagyobb, mint bármely harcosé, akit ismerek. Ezzel a szerkezettel pedig minden eddiginél hatalmasabb hatalom birtokába juthatna.
Monológom közben tekintetem elhomályosul, régi emlékek futnak át az elmémen. Aizen szökése Seireiteiből, Kenshin halála, az árulásom. Minden kapcsolatban áll egymással, mintha az egész élet egy dominójáték lenne. Egyetlen apró dominó ledöntése egy megállíthatatlan láncreakciót indít be, melynek a végén minden ledől. Jelenleg még a sor elején járok, fogalmam sincs mi fog várni, hogyha vége lesz az egésznek. Jó volna visszatérni Soul Societybe és mindent visszaállítani a régi kerékvágásba. Arcomon ironikus félmosoly tűnik fel, mivel ez biztos nem fog megtörténni. Suke és Hitoshi mellém állnának, de ezzel legfeljebb önmaguknak ártanának. Szó se róla, szeretek a Vaizardoknál lakni, ám ez mégsem ugyanaz. A lelkek világában töltött százegynehány év nem tűnik el csak úgy, túlságosan friss még a seb, amit saját magamnak okoztam. Shinjiék mások voltak, őket üldözték, ebből adódóan érthető a viszolygásuk a shinigamiktól. Azonban én simán meghúzhattam volna magam, hogyha nincs ez az őrült megmentési kényszerem. Keserű szájízzel köszörülöm meg a torkom, hiszen Hitomi biztosan további magyarázatot is vár. Katanámat lejjebb engedem, majd nadrágom zsebéből egy Daitenshis nyakéket húzok elő. Teljesen olyan, mint az enyém, csak ez még nincs aktiválva. A fekete obszidián is vakon csillog, nincs meg benne az energia fénye.
- Ez a Tiéd. – zendül ismét baritonom, ami kicsit rekedtes még. Könnyedén a háta mögé sétálok, azután a nyakába akasztom a láncot. – Koncentrálj rá erősen, mint ez enyémre a parkban. Létre fog jönni köztetek egy sajátos kapocs és ezután már csak a Te erődet fogja befogadni. Természetesen másnak adhatsz belőle, azonban legjobb lenne, ha senki nem tudna a medál ezen képességéről. Higgyék csak, hogy egy egyszerű családi ékszer vagy ilyesmi. Ha kimondod a Sukui (Segítség) szót, máris jeladóként fog működni, s a testvériség tagjai rövid időn belül a segítségedre sietnek majd.
A rövid ismertető befejezte után kicsit hátrébb állok, hagyom, hogy gond nélkül kialakuljon a kapcsolat. Lélekenergiámat a minimumra csökkentem le, mert lehetséges lenne megzavarnom a rituálét, ha túlságosan is szabadon engedem magam. Csendesen várakozom kardomra támaszkodva, miközben a fal egy pontját fixírozom erőteljesen. Ez nem fog több időt igénybe venni kb. fél percnél, szóval hamarosan folytathatjuk a felmérést. A lány rengeteg módon tudja felhasználni a képességét, lehetőség egész garmadája állhat előtte, s még alig fedezte fel ennek egy kicsinyke szeletét. Igazi izgatottság lesz úrrá rajtam, amint a kihasználhatóságára gondolok. Sokkal egyszerűbb lesz bejutnunk erősen őrzött helyekre is, ráadásul észrevétlenül. Mondjuk erre Yukezo is képes lenne, de ha két különböző helyszínen vagyunk, akkor ez sokkal inkább megkönnyíti a dolgunkat. Rövid elmélkedésem alatt végbemegy a kötés, így újra harci állást veszek fel. Ezúttal enyém a kezdeményezés joga, ebből adódóan gyors shunpoval lendülök támadásba, s megpróbálom egy gyenge keresztirányú vágással átalakítani a lány ruháját.

Sakai Hitomi (2010. ápr. 03.)

Hitomi tisztában volt vele, hogy nem tartozik a kifejezetten jó vívók közé, de a könnyed mozdulatok, amelyekkel Yuu elkerülte a suhogó fegyver csapásait, már-már szinte megalázóak voltak a számára. Számított ilyesmire, hiszen volt némi fogalma arról, hogy mennyivel erősebb nála a vaizard, de átélni azért mégis csak más volt. Ez volt az első alkalom, hogy így leiskolázták, noha anno a kendó klubban is kapott ki simán, nem is egyszer. Mégis, azok között a körülmények között nem számított a gyengébbek közé. Azért még lappangott két trükk a tarsolyában, csak a megfelelő pillanatot kellett kivárnia... meg azt, hogy végre elővegye a fiú a saját kardját. Yuu váratlanul átugrott a lány feje felett.
~Most megvagy!
Gondolta a kínálkozó alkalom láttán. Egy ilyen ugrást követően óhatatlanul is védtelen marad az ember egy pillanatra. Villámgyorsan megpördült és már lendült is a keze, de a vízszintes vágás nem várt módon az ellenfele kardjába vágódott. Tágra nyílt a szeme a fiú gyorsaságát felfogva, de még mielőtt bármit is tehetett volna, érezte hogy meglökik és hogy a sarka beleütközik valamibe.
~Yabai!
Szemét lehunyva várta, hogy hanyatt vágódjon, de egy kéz fonta körbe a csuklóját és nem hagyta, hogy elessen.
- Tch...
Vette tudomásul a vereségét méltatlankodva. 1-0 oda, ráadásul simán. Ha pusztakezes harcról volt szó, egyébként sem volt esélye. Az erőnléte jó, de fizikailag gyenge volt, és ilyen irányú képzést sosem kapott. Ha volt jelentős gyenge pontja, az mindenképpen ez. Féloldalasan felült, és megigazította a szoknyáját, miközben csendben végighallgatta a Sors Dárdájáról szóló ismeretterjesztő kiselőadást. A vaizard arcán látszott, hogy valahova messzire kalandozott gondolatban, talán az emlékei között kutatott. Bizonyára meg sem hallotta volna, ha most kérdezett volna valamit. A "transzból" kijőve a zsebébe nyúlt, és egy ismerős tárgyat vett elő, egy ugyanolyan nyakéket mint amilyet saját maga viselt.
- Arigatou...
Köszönte meg halkan az ajándékot illetve a fiú figyelmességét, hogy ő tette fel a nyakába a medált. Alapvetően egy teljes normális, kedves srácnak tűnt, már ha az arroganciáját nem számolta fel. Nehezen tudta elképzelni, hogy ez az ember valaha shinigami volt. Csendben bólintott, jelezve hogy tudomásul vette a nyakék használatára vonatkozó feltételeket. Kezébe vette a medaliont, becsukta a szemét és koncentrálni kezdett. Kicsit persze máshogyan mint a parkban, hiszen akkor csak egyirányú kapcsolatra törekedett, most meg kétirányúra van szükség. Pár másodperc múlva megérezte azt, amit Yuu kapocsként aposztrofálhatott, bár ha szavakkal kellett volna megfogalmaznia, nem sikerült volna elmondania hogy mit érzett. Kinyitotta a szemét és feltápászkodott a földről.
- Mégis, mit tud ez a dárda, ami ilyen veszélyessé teheti? Tudjuk már, hogy hol kell keresni?
Kérdezte érdeklődve, miközben ő is felvette a megfelelő defenzív pózt. A vaizard shunpója roppant kevés időt hagyott neki a reagálásra, de ha nehezen is, de sikerült kivédenie a vágást. Ám ezzel ellenfele egyértelműen lépéselőnybe került, amit igyekezett ki is használni, csapásaival folyamatosan szorította hátra a lányt, aki összeszorított fogakkal, kétségbeesetten védekezett. Még szerencse, hogy ezt a mesterséges kardot nem lehetett úgy kiverni a kezéből, mint egy rendes fegyvert, hiszen az gyakorlatilag a kezeihez tapadt. Máskülönben már minden bizonnyal fegyvertelen lenne. Ki kellett szabadulnia ebből a szorult helyzetből, de egy pillanatig se kellett a hogyan kérdésén gondolkodnia. Bízott benne, hogy még Yuu számára is meglepetést tud okozni azzal, amit tenni fog. Megvárt egy nagyobb lendületű csapást, azonban a kardját most nem mozdította védésre, sőt szinte belelépett a támadásba. Azonban egy tizedmásodperccel azelőtt, hogy a zanpakuto egy csinos kis vágást ejthetett volna a mellkasán, váratlanul eltűnt a fiú elől, aki így a padlóba csapta katanáját. Hitomi egy pillanattal később úgy egy méterrel a vaizard felett tűnt fel, és feje fölé emelve a kardját egy nagy kiáltást hallatva csapott le.

Sierashi Yuusuke (2010. ápr. 03.)

Látszik a lány mozdulatain, hogy edzésben van, mégsem tűnik a legképzettebb pusztakezes harcosnak. Csapásaimat kapkodva védi, ám kardja mindvégig a kezében marad. Ez igen különös, hisz’ néhány vágásomat direkt megcsavartam, hogy ekképp üssem ki a fegyvert Hitomi markából. Játszi könnyedséggel vagdalkozok, amikor egy váratlan dolog történik. Sakai a további hátrálás helyett előre lép, látszólag önként szalad bele a hideg acélba. Arcomon egy pillanatra az értetlenkedés fut keresztül, s pengémet már épp megállítanám, ám ekkor ellenfelem semmivé válik. Látásom immáron szinte felesleges, sokkal kifinomultabb érzékre van most szükségem. A reiatsu áramlásából ki tudom következtetni, hogy hol is lehet a lány. Dolgomat megkönnyíti a harci üvöltés, így gond nélkül kapom fel a fejem támadóm irányába. Ajkaimon kaján vigyor villan, majd gyors mozdulattal vízszintesen felemelem Zanpakutuomat, ennek köszönhetően sikerül elkerülnöm az igencsak zavaró sérülést. Akcióm befejeztével ismét villámtáncot használok, s legalább három méterrel arrébb jelenek meg újra. Lazán katanámra támaszkodok, miközben balomat csípőre teszem. Igazából Hitomi támadása jó volt, az időzítés is tökéletes, ámbátor elkövetett egy hibát, amit nem lett volna szabad ebben az esetben.
- A kiabálás elárult… - szólalok meg halkan. – Ilyen helyzetben én a helyedben kihagytam volna az üvöltözéssel járó energiavesztegetést és csak simán lecsaptam volna, akár egy sas az áldozatára. Viszont a figyelemelterelésed határozottan jó volt… Szép alsónemű.
Utolsó kijelentésemet megtoldom még egy kacsintással is, csak a hecc kedvéért. Nem tudom hol nevelkedett, de mifelénk nem szoktak a lányok szoknyában ilyen magasra ugrani, habár megtehetnék, nem lenne ellenemre. Beszólásom célt is szolgál, nem csupán igen szellemes valóm materializálódása. Megpróbálom megtörni a koncentrációját, ezzel késztetve hibára. Bevált módszer, amelyet szinte minden harcom során használok. Különleges érzékkel tudok bárki lelki világába tiporni, ami néha jól jön. Chiyo-chancsi szokta mondogatni, miszerint érzelmi analfabéta vagyok, bár szerintem ez ebben a formában nem igaz. Nem tehetek róla, hogy képtelen vagyok kifejezni olyan érzéseket, mint a köszönet vagy a hála. Gondolataim megint elkalandoztak, ezért kissé megrázom a fejem és egy torokköszörülést követően rátérek a lényegre. Sajnálatos módon még mindig nem sok konkrétumot tudok felmutatni, de azért néhány dologra már sikerült rájönnöm.
- Csak találgatni tudunk. – jegyzem meg végül kelletlenül és halk sóhaj kíséretében. – A nevéből adódóan valószínűleg a sorsok befolyásolásáról lehet szó, hogyha az erejéről beszélünk. Ha úgy tetszik korlátlan hatalom, mellyel lehet dönteni élet és halál között. Egy ilyen eszközzel könnyedén végezhetne a Shinigamik vezetőségével vagy akár Velünk is. S ha ez megtörténik, akkor már senki nem fogja tudni megállítani rosszakaróinkat.
Második kérdése már kicsivel összetettebb és sokkal több ténnyel is tudok szolgálni. A könyvtárban pihenő iránytű lehet a kulcs a dolgokhoz, csak még nem jöttem rá használatának titkára. Van egy olyan érzésem, hogy a megoldásra csak Daijék visszaérkezése után fogok rájönni. Hirtelen mozdulattal emelem fel kardomat, azután a vállamnak támasztom azt. Hosszúra nyújtott léptekkel kezdek el körözni az újonc körül, kéken izzó íriszeimmel reakcióit fürkészve.
- A Dárdát biztonsági okokból három darabra törték az Ősök, s csak egyesítve lehet elpusztítani. – kezdek bele az újabb kiselőadásba, miközben elmerengek a tényen, miszerint ma többet pofáztam már, mint egész héten. – A többiekkel sikerült arra a következtetésre jutnunk, hogy három különböző dimenzióban rejtették el őket. Egyet a hollowok világában, Hueco Mundoban. Egyet itt, az emberek világában, valamint végül, de nem utolsó sorban az utolsó darabot a Pokolban kell keresnünk. Vidám kis túra lesz, nem gondolod?
Kérdésemből csak úgy csöpög az irónia, nem is gondoltam komolyan. Még az is lehet, hogy a felsorolt helyek körül nem is ismeri mindet. Igazából magam se tudom miért akartam a lány csatlakozását. Végső soron csak egy ember, még ha rendelkezik is csodálatra méltó képességekkel. Talán túlságosan is elhamarkodottan döntöttem, azonban valami azt súgta belül, ennek így kell történnie. Az évek során megtanultam hallgatni a megérzéseimre, ebből adódóan most sem tettem másképp. Egy intéssel jelzem a harc folytatását, ám ezúttal a távolsági harcra összpontosítom a figyelmet. Bal mutatóujjam hegye fehéren felizzik, majd egymás után két sebesen szálló Byakurayt ereszt ki magából. Minimális energiát fektettem a villámok létrehozása, így legfeljebb egy kis szenes foltot fognak okozni, ha netalán tán sikerülne eltalálnom Hitomit. Azonban erre nem sok esélyt látok a lány képességének természetét ismerve.

Sakai Hitomi (2010. ápr. 04.)

A csapást Yuu természetesen kivédi, de miért is ne tette volna? A két penge közti ütközési energia végül felfelé szabadul fel, hiszen a vaizard stabilan tartja a karját a feje felett. Hitomi így szó szerint lepattant és úgy másfél méterrel odébb, térdeit behajlítva, kis terpeszben ért földet, majd felegyenesedett. A fiú megjegyzését hallva kicsit elpirult. Sejtette, sőt tudta, hogy ellenfele zavarba akarja hozni, bizonyára abból indult ki ami akkor történt, amikor átöltözött előtte. De az az ostoba, szemérmes reflexeken alapuló reakció más volt, a lány pedig annál sokkal okosabb volt hogy ilyen olcsó trükköknek bedőljön.
- Ha éles harc lenne, nem kiáltoznék. De feltételezem nem szeretnél kettévágott fejjel járkálni a jövőben, Sierashi-san...
Szúrt oda egy csípős megjegyzést, a vaizard mondanivalójának második felét viszont egyelőre ignorálta. Majd később felhasználja, már azt is tudta, hogyan. A fejrázás és a torokköszörülés arra engedett következtetni, hogy terve akár még hatékony is lehet, hisz' egy ilyen megjegyzés után vajon hová is kalandozhattak el Yuu gondolatai? Most viszont minden idegszálát arra használta, hogy a korábbi kérdéseire kapott válaszokat feldolgozza. A dárda erejének feltételezéséről szóló rész még tetszett is neki, a shinigamik vezetőségének kiirtása kifejezetten jól hangzott. Ugyanakkor ha egy ilyen hatalommal bíró tárgy rossz kezekbe kerül, legyen szó akár valamelyik ország kormányáról, vagy valami felsőbb hatalomról, akkor valóban igen kellemetlen jövőnek nézne elébe az emberiség, így a dárda elpusztítására vonatkozó törekvés racionális célnak hangzott. A vezér ezután kitért az eszköz hollétét firtató kérdésre is, amire Hitomi reakciója egy erősen felvont szemöldök volt. Azt tudta, hogy a shinigamik nem az ő világukban élnek, így az sem volt egy elvetemült feltételezés, hogy a hollowok is egy másik dimenziót uralnak. De... pokol?
- A többi dimenzióba hogy jutunk el? Erre van már valami elképzelésetek? Illetve ha már itt tartunk, hány tagja van a testvériségnek?
Tette fel az újabb triviális kérdéseket. Azt már felesleges volt megkérdeznie, hogy kik a tagok, bizonyára nem olyanok akiket ő ismerne. Kettőjük küzdelme azonban folytatódni látszott, így a további eszmefuttatásokat későbbre halasztotta. Maga elé emelte a kardot, de Yuu most nem a zanpakutójával támadott, hanem ujjába energiát koncentrált és villámokat lőtt feléje. Kedve támadt körberöhögni a vaizardot, ezt nem gondolhatta komolyan a képessége ismeretében. Ráadásul ezt a technikát ismerte is, volt már olyan balga ellenfele aki ezzel próbálta meg őt ártalmatlanítani. Meg sem kellett moccannia, a két kisülés által szállított elektromosság úgy oszlott el a testén, mintha valami pajzsnak ütközött volna.
- Hadou no yon, Byakurai. Ugye?
Kuncogott fel csilingelő hangon. Leengedte a kezét és a kardját alkotó részecskék között megszüntette a mágneses mezőt, így az széthullott, a port pedig többé-kevésbé visszavezette a zacskóba. Szemét lesütötte, csak ímmel-ámmal nézett a fiúra, jobb kezével pedig az állát kezdte piszkálni, mint aki zavarban van.
- Szóval... azt mondod tetszett az alsóneműm, Yuu-chan? Akarod... látni megint?
Kérdezte bizonytalanul, miközben bal kezével egy kicsit megemelte az egyébként cseppet sem hosszú szoknyáját, igaz az említett ruhadarab még ennek ellenére sem látszott. Nagyon kíváncsi volt, hogy erre, illetve ártatlan pillantására hogy reagál Yuu, hogy vajon beleesik-e a saját maga által ásott verembe. Ugyanis a vaizard mögött pár méterrel a padlón hevert egy dobókés, amit még akkor ejtett ki a lány a kezéből, amikor ellenfele elgáncsolta. Hitomi lassan közelebb lépett a fiúhoz, miközben a kunai életre kelt, és mintha zsinóron húzták volna, úgy repült a Daitenshi vezérének háta felé. Ha igazi, meglepetésszerű támadást akart látni, most megkapja.

Sierashi Yuusuke (2010. ápr. 04.)

A reakciót hallva megadóan felemelem a kezem, holott mindketten nagyon jól tudjuk, hogy nem tudott volna kárt tenni bennem a penge. Ám sajnálatos módon beszólásommal nem érem el a kívánt hatást, s a pillanatnyi pír is hamar eltűnik a lány orcájáról. Csalódott sóhajt színlelve eresztem le karjaimat, majd ajkaimat gúnyos mosolyra húzom. Látom rajta, miszerint nem nagyon hatotta meg a Gotei 13 vezetőségének esetleges halála, ami talán meg is érthető, ismerve életútjának egy részét. Vicces figyelni a lány hitetlenkedő reakcióját, amelyet a dimenziók említése csal elő belőle. Valóban, ha egy röpke évszázaddal ezelőtt valaki ilyesmiket mondott volna nekem, valószínű, hogy rövid úton a zárt osztályra utaltam volna szerencsétlen flúgost. Viszont a dolgok változnak, s most én vagyok a flúgos, aki hihetetlen dolgokat állít. Ezt követően kérdések egész kis csokrát zúdítja Rám, melyekre könnyű választ adnom. Ám mielőtt ezt megtenném, jó lenne megtudni támadásommal sikerül-e elérnem bármilyen látható sérülést. Ugyan nem fűztem hozzá sok reményt, de így is meglep, ahogy a Byakuray egyszerűen eloszlik a lány testén. Ebből adódóan arra tudok következtetni, hogy egy harc közben mindig aktív energiamező védi a testét az esetleges gyengébb csapásoktól. Nem lep meg visszakérdezése, hisz’ rengeteg shinigami használja ezt a Hadout, mivel az egyik legkönnyebben elsajátítható technika és létrehozásához sincs szükség hatalmas szellemi energiára. Kuncogását figyelmen kívül hagyom, be kell ismernem előbbi tettem még viccnek is rossz volt. Így hát nincs más választásom, mint ismét szólásra nyitni a számat.
- Nos, az odajutás a dolog egyszerűbb oldala. – kezdek bele a magyarázatba, ami már az első Daitenshis gyűlésen is elhangozott. – Vannak kapcsolataink, amelyeknek köszönhetően nem lesz nehéz az utazás. Visszajutni már nehezebb lesz, főleg az alvilágból, mivel ott még egyszer sem jártam, ráadásul biztos tele van rengeteg vérszomjas szörnnyel, amelyek majd nehezíteni fogják a dolgunkat. A másik kérdésedre válaszolva… Jelenleg öt tagot számlálunk, ha beleveszünk Téged is, meg Engem is. Egyelőre még nem foglak bemutatni Nekik, de annak is eljön valamikor az ideje.
Következő lépésével sikerül a torkomra forrasztania a szót. Ilyen helyzetben mit lehet válaszolni? Látszólag komolyan is gondolja, mivel szoknyáját elkezdi felfelé húzni. Ám valamiért rossz érzés fog el… Az energiaáramlás változatlanul fenn áll, a teljesen eltérő téma ellenére is. Nem tudom mire készül, ám jobbnak látom játszani a szerepet. Megpróbálom a saját fegyverét ellene fordítani, kíváncsi leszek miképp fog reagálni. Apró bólintással jelzem, hogy csinálja csak nyugodtan, azután én is közelebb lépek. Tekintetemet végigfuttatom az egyre csak közelítő nőn, majd íriszeimet mélyen a lány szemeibe fúrom. Jobbom tétován emelkedik fel, ezt követően végigsimítok vele Hitomi állának vonalán, aztán közelebb vonom magamhoz. Ajkainkat már csak alig néhány centiméter választja el, amikor hirtelen megszólalok.
- Nem vagyok kiskamasz, Hitomi-chan. – jegyzem meg bujkáló nevetéssel a hangomban. – Me ga sameru, Dotonryuu! Suna no Fusegu tate…
Zanpakutuom Shikaija pillanatok alatt megjelenik a kezemben, viszont rögtön porrá is robban. A kőpengék hihetetlen sebességgel állnak össze egy nagy homokgömbé, amely akár még egy Cerót is képes lenne feltartóztatni. Hallom a kintről beszűrődő fémes csattanást, így következtetésképp a veszélyt sikerült elhárítanom. Nem voltam elég figyelmes, az első kunai elvesztése nem lehetett véletlen, hiszen a kardot se tudtam kiütni a kezéből, akkor ezt se lett volna szabad. Könnyed intésemre a pajzs ismét porrá válik, s csendesen lebegve öleli körül alakom. Vidáman lépek hátrébb, mivel az előbbi közjáték szerintem igencsak szórakoztató volt. Legalább hétszer olyan idős vagyok, mint Ő, ráadásul nekem van is valakim. Plusz a munkahelyi kapcsolatok sosem kifizetődőek, szóval az előbbi próbálkozása a figyelmem elterelésére botor ötlet volt. Kettőnk közül kétségtelenül Sakai a szemérmesebb, de ez így is van jól. Sosem voltam olyan típus, akit könnyen zavarba lehet hozni, s az évek múlásával ez csak hatványozódott. Igazából már egy perverz vénembernek kellene lennem, ámbátor szerencsétlen balesetemnek hála még egy jó ideig nem fogok rendesen öregedni. Nesze neked plasztikai sebészet! Meg kell halni, utána halálistenné válni, s nem lesz több gond a ráncokkal!
- Hm, szép próbálkozás volt, kár érte… Az a dobókés biztos nagyon szúrhatott volna, hogyha célba ér. – szólalok meg, majd zengő hangon elnevetem magam. – Gratulálok, átmentél! A további harcnak részemről nincs értelme, s amit akartam, azt már megosztottam Veled. Javaslom, fogyasszunk még el egy teát a szobámban, utána pedig végre elhagyhatjuk ezt a földalatti betonbunkert. No, benne vagy?
Nem kerülte el a figyelmem, miszerint a lány már megérkezésünk óta kissé nyomot hangulattal rendelkezik. Hát igen, nem mindenki kedvelheti a dohos, régi épületeket. Pedig annyira otthonos lenne, csak néhány függönyt kellene felrakni, meg ilyesmit! Mondjuk ablak hiányában ez annyit érne, mint halottnak a csók, de azért megérne egy próbát. Efféle okosságokon elmélkedve indulok meg előre, miközben lelki szemeim előtt máris ott gőzölög fenséges teáim egyike.

Sakai Hitomi (2010. ápr. 06.)

Yuu válasza többé-kevésbé kielégítő volt, és mostanra már az is nyilvánvalóvá vált hogy ez az egész titkos szervezet még relatíve fiatal lehet. Céljuk már volt, de a kivitelezés részletei elvesztek a sűrű köd homályában. A vaizard rengeteg talánnal és esetleggel dobálózott, mondanivalóját szinte csak és kizárólag feltételezésekre alapozta. Egészen biztos, hogy rengeteg munka áll még előttük, ha valóban meg akarják szerezni a Sors Dárdáját. Az öt tag sem tűnt túl bő létszámnak, bár ha a többiek is rendelkeznek annyi intelligenciával, mint a vele szemben álló alak, akkor azért nem állnak ilyen tekintetben olyan rosszul. Bizonyára megvolt az ok arra, amiért nem tudta vagy nem akarta neki még bemutatni a többieket, nem is fogja firtatni a kérdést, de a kíváncsiságát mindenképp felkeltette ezzel.
Terve az első pillanatokban úgy tűnt, hogy sikerülni fog, hiszen a célja a fiú figyelmének teljes elvonása volt. Újsághirdetésekben lehet olvasni azt az álszerénység által diktált szófordulatot, hogy "csinosnak mondott". Ez rá is igaz volt, sokszor kapott bókokat ilyen-olyan férfiaktól, főleg a szeme miatt. Szülei nem véletlenül adták neki a Hitomi keresztnevet, és alighanem Yuunak sem okozott fizikai fájdalmat egyenesen a szemeibe nézni, mert nem most tett így először. Igyekezett nyugodt maradni, bár szíve így is a torkában dobogott ahogy a vaizard végigsimított az állán. Kissé messze volt a dobókés, és igen nehéz volt úgy megmozdítani, hogy egyből a levegőbe emelkedjen, és ne csússzon végig a földön az első fél méteren, elárulva a lány szándékát. Már-már attól tartott, hogy nem sikerül időben elérnie a fiú hátát, és kénytelen lesz megcsókolni őt, amikor kijelentése összetörte minden reményét arra, hogy meg tudja lepni. A zanpakuto aktiválása pillanatában reflexszerűen hátrébb teleportált, nehogy valami meglepetéstámadás érje. Csalódott arckifejezéssel konstatálta a támadása végkimenetelét, de gyorsan túltette magát rajta, hallva a dicséretet.
- Igazán köszönöm. Bármennyire is meglepő, tízből hét férfi esetében hatásos lett volna.
Jelentette ki hűvösen, miközben meghajolt. Na nem mintha alá tudta volna támasztani statisztikákkal, még összesen tíz ellenfele sem volt, és különben sem próbálkozna ilyesmivel túl gyakran. Viszont legalább jól hangzott, a hasraütés-szerű jellege ellenére is. Mikor újra felnézett, sokkal felszabadultabbnak tűnt. Ugyan képességei kevesebb mint felét tudta csak bemutatni, de ez is elegendő volt Yuunak. Az ismét a padlón heverő kunait a kezébe vonzotta és visszatűzte a helyére.
- Rendben van, részemről nincs akadálya. Ami azt illeti, nekem még volna néhány kérdésem, de azt akkor már csak a tea mellett.
Mosolygott a vaizardra. Igazából már minden vágya az volt, hogy végre hazamenjen, bedőljön az ágyába, bekapcsolja a tévét, és megnézzen valami népbutító marhaságot, ami segít kikapcsolni az agyát. Mióta eleredt az eső, azóta csak sötétet látott, magas páratartalmat érzett és dohos levegőt szívott be. Már biztosan jócskán benne járnak a délutánban. Ma már munkával sem akart foglalkozni, szimplán normálisnak tűnő életet akart élni. Efféle gondolatok közepette lódult meg a fiú után.
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Edzőterem Cl0te68000/100000Edzőterem 29y5sib  (68000/100000)

Edzőterem _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem EmptySzomb. Júl. 31, 2010 2:20 am

[Mester a Tanítvány ellen - avagy az ostábla átka]


Ismételten remek napra ébredtünk, habár már ideje volna elgondolkodni valami kevésbé klisés kezdésen, de mivel erre most nincs ihletem, így ez marad. Szóval, a madarak már javában csicseregnek kint a szabadban, amikor Én még mindig nagyban húzom a lóbőrt szobám mélyén. Az ágyon lévő hatalmas takarókupac jelzi tartózkodási helyem, ami egyenletesen emelkedik fel-alá, ezáltal követve légzésem ritmusát. A helyiségben eddig sosem látott rendetlenség uralkodik, pedig sok mindent megélt már ez a hely, annyi szent! Az álmok mezején járok, s épp most élem át az egyik legnagyobb csodát, ami valaha is létezett. Chiyo-chan és klónja (vagy húga, egyre megy) a legérzékibb masszázsban részesítenek, melyet élő ember el tud képzelni. Az ezt követő dolgokra nem derül fény, mivel monoton zúgás és hangos pityegés térít magamhoz. Szitkozódva nyomom fejemre a párnát, de a zavaró zaj ennek ellenére sem szűnik meg. Ingerült szuszogás közepette fogalmazok meg egy igen cifra káromkodást, amivel köszönhetem nem kívánt zaklatómat. Telefonon előkerültét követően futó pillantást vetek a kijelzőre, amin Hitomi-chan neve díszeleg. Megpróbálok lenyugodni, hisz’ tanítványomat csak nem küldhetem el a búsba, bármennyire is megérdemelné a hajnali zaklatásért. Alig érthetően belemormolok a készülékbe, s már abba belefáradok, hogy hallgatnom kell a lány energikus beszédét, biztos már órák óta ébren van. Nagy ásítozások közben bólintok rá a délutáni edzés ötletére, úgysem terveztem semmi mást a mai napra. Még néhány percnyi pihenőt engedélyezek magamnak, azután a fürdőszoba felé veszem az irányt. Útközben sikerül valami ragadós cuccba is belelépnem, amiről némi töprengés után megállapítom, miszerint egy pizzával van dolgom. Ennek megörülve harapok bele a kissé szikkadt ételbe, valószínűleg a tegnapi meccsnézésről maradt meg.
A gyors zuhany és az előétel után öltözni kezdek, valami kényelmesebb göncöt felvéve, mivel farmerben nem nagyon lehet elugrálni az elektromos gyilokgolyók elől. Végül szokásos tornacsukám, valamint egy szabadidőnadrág és fehér póló kombó mellett döntök. Még az élőhalottak is megirigyelnék azt a mozgási sebességet, amellyel elvánszorgok a konyháig. Helyzetfelismerő képességeim még mindig a toppon vannak, így juthatok arra a következtetésre, hogy megint nincs itthon semmi a gabonapelyhen kívül. Változatos étkezési szokásaimon gondolkodva öntök össze némi cuccost tejjel, aztán egy kanál előkerítése válik a következő elvégzendő misszióvá. Senki sem gondolná olyan nehéznek e tevékenységet addig, amíg nem ismeri a Vaizard-lakban uralkodó háborús helyzetet. Mert bizony csatát vívunk a mosatlannal, s elnézve a mosogatóban álló gigászi tányérhalmot, már veszítettünk is. Miután találtam egy olyan evőeszközt, ami nem volt hozzákövesedve semmi máshoz, nekilátok elpusztítani igen tápláló reggelimet. A sok mesterséges színezék és alkotórész feltölt annyi energiával, amennyivel már nagyobb nehézség nélkül vagyok képes elkúszni a Fészekig. Az utolsó falatoknál már inkább belefejelek a tálba és úgy szürcsölöm ki az ott lévő kaját, mivel karjaim teljesen elfáradtak a nehéz fizikai munkavégzésben. Heveny fulladozás mellett fejezem be az étkezést, majd a tálat egyszerűen a többire lököm. Bátor férfinak tartom magam, viszont ezzel a halommal még Én se mernék ujjat húzni! Ráadásul nem érzem feladatomnak a mosogatást, az mindig is a nők feladata volt. Már az őskorban is a családfő ment levadászni a mamutot, miközben a felesége otthon mosta serényen a kőtáblákat. Ilyen tekintetben nem merek szembeszállni a szokásokkal, még a végén felborítanám az univerzum egyensúlyát és akkor jaj lenne mindannyiunknak. Erre pedig semmi szükség nincs, szerintem.
Egy szál cigaretta természetesen már a számban virít, ahogy kilépek a raktár épületéből, s a világosszürke füst száll is az ég felé. Határtalan lelkesedéssel indulok el a szokásos úton, csúnyán nézve mindenkire, aki egy kicsit is felemeli a hangját. Az erdő szélénél találkozom Hitomi-channal, aki természetesen ész, erő és akarat. Egy morgós köszönés után immáron ketten folytatjuk túránkat a főhadiszállás felé, ami érthetetlen okokból kifolyólag, valahogy messzebbre mászott, mint emlékeztem rá. A Karma megint ki akar cseszni Velem, bárcsak tudnám miért pikkel Rám. Biztos vagyok benne, miszerint nő és a tápanyagbevitel utáni gondolataim miatt büntet. Igazán bekaphatná, szórakozzon mással! Úgy látszik, sikerült megfélemlítenem, mivel hamarosan feltűnik a jól ismert bejárat. Gúnyos vigyorral az arcomon biccentek egyet a fent úszkáló bárányfelhők felé, ezzel tökéletesen jellemezve elmeállapotom kaotikusságát. Szinte már reflexszerűen indulok el az edzőterem felé, ahol mindig is szoktunk gyakorolni. Az elmúlt időkben rohamos fejlődést véltem felfedezni a nőnél, lassan már egy kapitányi szintű shingamival is képes lesz felvenni a versenyt, habár ahhoz még gyúrnia kell egy kicsit. A saját képességeit ugyan maga fejleszti, azonban a Hakudára még mindig jómagam okítom. Ettől függetlenül most mégis úgy tűnik, mintha felcserélődtek volna a szerepek, s amint már harmadszorra koppan a fejem a parkettán, jobbnak látom, ha pihenőt iktatok be, mielőtt még eltöri valamimet.
- Javaslom, hagyjuk egy kicsit abba, mert még a végén megsérül valaki… - szólalok meg halkan, egyértelműen saját magamra utalva. Valahogy nincs most Velem az Erő, biztosan a korai kelés lehet ennek az oka. Nem tudom milyen beteg emberek kelnek fel délután két óra előtt, de az Övék minden tiszteletem. Talán, ha egy félnapig is jártam volna dolgozni, akkor átérezném ama fennkölt érzést, amelyet a délelőtt ad, azonban sosem voltam a hajnali menetelés híve, s nem véletlenül vállaltam el a 8. osztag vezetését annak idején.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Sakai Hitomi
Daitenshi
Daitenshi
Sakai Hitomi

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 242
Age : 34
Tartózkodási hely : Karakura, Tokió, vagy ahová Yuu-chan rángat
Registration date : 2010. Mar. 02.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: A Daitenshi és a Raion tagja
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Edzőterem Cl0te33500/40000Edzőterem 29y5sib  (33500/40000)

Edzőterem _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem EmptySzomb. Júl. 31, 2010 7:50 am

~ Mester a tanítvány ellen, avagy az ostábla átka ~


Rég nem látott kedvvel kezdtem hozzá a mai naphoz, egyszerűen úgy éreztem, hogy ma akár öt ember egésznapos munkáját is el tudnám végezni egy fél délelőtt alatt. Már reggel hatkor kiugrottam az ágyból és ha nem is öt emberét, de a saját munkámat sikerült befejeznem még azelőtt, hogy delet ütött volna az óra, minden meglepően gördülékenyen ment és még a kétbalkezességem sem tudott megakadályozni abban, hogy minden elsőre sikerüljön. Minden, beleértve a rántottakészítést is, amit úgy félévente egyszer ejtek meg, és emiatt nem is szokott rögtön összejönni. De most rántottát volt kedvem reggelizni, és engedtem a csábításnak. Nem bántam meg *.* Hatalmas életkedvemnek a tegnapi nap volt az oka, ugyanis életemben harmadszor sikerült létrehoznom azt az elektromágneses teret, amely a railgun elsütéséhez kell. Azonban míg az első két alkalommal Yuu-chan nyaklánca illetve annak az árnyékszerű lénynek az ereje kellett, ezúttal magamtól, a saját erőmből táplálkozva idéztem meg. Énénénénénén! Teljesen egyedül, mindenféle segítség nélkül **.** Igaz, hogy nagyon sokat kivett belőlem, de ez a technika sokkal pusztítóbb hatású mint bármelyik másik, amellyel eddig rendelkeztem. Hónapok munkája érett és teljesedett be ezzel, nagyon-nagyon büszke voltam magamra és hihetetlenül feldobott a dolog. És hogyan másképpen is lehetne megünnepelni ezt a diadalt, mint egy közös edzéssel a kedvenc mesteremmel! Illetve... második kedvenc mesteremmel, hisz' a legeslegkedvencebb az most már Onee-chan volt *.* De nem merem megmondani Yuu-channak, hogy azért fejlődök ilyen ütemben a pusztakezes harcban, mert privát leckéket veszek a nővéremtől, aki az egész Seireitei egyik legügyesebben verekedő halálistene és nem azért, mert ő olyan jó tanár. Hadd higgye azt, hogy az ő műve a kezdeti ügyetlenkedéseim eltünedezése. No nem arról van szó, hogy a vaizard pocsék mester lenne, csak Kotomival jobban megértjük egymást, így tőle többet tanulok.
Na szóval ott tartottam, hogy edzeni szeretnék Yuu-val, így délben, egy finom ebéd elfogyasztása után meg is ragadtam a telefonomat, hogy felvegyem a kapcsolatot a Daitenshi vezérével. Valami hülye dalt hümmögve pötyögtem be a telefonszámot, majd a mobilt a fülemhez emelve vártam, hogy a másik oldalon felvegyék. Ez rövidesen meg is történt, én pedig szépen elcsacsogtam hogy mit is szeretnék, és a legnagyobb örömömre Yuu-chan bele is egyezett a dologba. Kegyesen "elmulasztottam" bocsánatot kérni azért, amiért felébresztettem, elvégre mi az hogy valaki ilyenkor még alszik? Surprised A telefont letéve egy rövidke ebéd utáni sziesztára vonultam, majd magamra öltöttem azt a ruhát, amelyet a legkevésbé sajnáltam, de azért alkalmas volt utcai viseletnek is - ez egy régi világoskék póló és egy rövid, szürke szoknya volt - és a szokásos felszerelésemet magamhoz véve, tartalmát pedig duplán lecsekkolva távoztam a lakásomból, természetesen egyenesen az utcára teleportálva. Minek fáradjak ajtóval meg lépcsőzéssel, ugyan már kérem szépen! Kint kellemes, meleg idő volt, talán legközelebb fel is vetem az ötletet hogy edzhetnénk az erdőben, valamelyik eldugott tisztáson a dohos, földalatti bunker helyett. Biztos mindketten jobban éreznénk magunkat a természet lágy ölén a sötét, nyirkos terem helyett >< A találkozási ponthoz én értem oda hamarabb, de nem kellett sokat várni Yuu-chanra sem, aki jól láthatóan még mindig kétségbeesett harcot vívott a bealvás ellen. Vidám köszönésem sem hatotta meg, pedig állítólag a jókedv ragályos és most volt elég ahhoz, hogy átsugározzak belőle a vaizardnak is. Na sebaj, majd csak felébred tréning közben. Az út már-már annyira megszokottá vált számomra, hogy csupán egy pillanatnak tűnt, mire a bejárathoz értünk. Megállás nélkül caplattunk le a legalsó szintre, azaz az edzőteremhez, és mivel a férfi továbbra is bekómált arccal szédelgett körülöttem, jobbnak láttam nem most traktálni a képességem fejlődésében történt újabb mérföldkővel, talán fel se fogná mekkora jelentősége van a dolognak. Bár igaz ami igaz, lehet egyébként is csak hümmögne és vállon veregetne -.- Nos, Yuu-chan nem csak kómásan nézett ki hanem úgy is mozgott, és miután már harmadszor billentettem ki az egyensúlyából gyakorlás közben, elege lett a megaláztatásból és szünetet kért.
- Talán tényleg jobb lenne, ha előbb életet vernél magadba. Hm... mit szólnál ha megpróbálnánk kicsit felserkenteni az agyműködésed? A minap találtam valamit a könyvtárban, ami segíthet. Egy pillanat és itt vagyok.
Kacsintottam rá a férfira és sietős léptekkel távoztam a jelzett helyiség felé. A létező legporosabb sarokban felfedeztem ugyanis egy nem teljesen odaillő tárgyat az ősi tekercsek között. Egy dobozt, melyben egy általam nem túl jól ismert játék táblája, a hozzá való bábuk és kettő darab dobókocka, meg valami számomra olvashatatlan szövegű írás volt. Feltételeztem a megsárgult papíron a szabályokat ismertették, ám arra nem volt szükségem. Noha csupán egyszer játszottam vele, a backgammon szabályai így is megragadtak a fejemben. A játéknak megvolt az az előnye is, hogy nem pusztán a logikára, hanem a szerencsére is támaszkodott, így legalább Yuu-channak is megvolt az esélye a győzelemre. Azt viszont nem tudhattam hogy az a papír nem szabályokat, hanem figyelmeztetést tartalmazott. Aki kezébe veszi a dobókockákat, arra szörnyű átok vár: minden egyes vesztett parti után meg kell szabadulnia egy ruhadarabjától, és a játék addig tart, amíg legalább az egyik játékosról le nem kerül az összes. Mit sem sejtve galoppoltam vissza a terembe és tettem le a táblát a vaizard elé.
- Ez lenne az. Ismered a szabályokat?
Kérdeztem, és reméltem hogy nem kell elmagyaráznom neki hogy kell az ostáblával játszani, de ha nemmel válaszol, akkor kénytelen leszek venni a fáradságot és ismertetni vele a tudnivalókat. Nem tudom miért, de valahogy úgy éreztem, hogy minél hamarabb próbára akarom tenni a szerencsémet Yuu-chan ellen és a magyarázással csak az idő menne.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Edzőterem Cl0te68000/100000Edzőterem 29y5sib  (68000/100000)

Edzőterem _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem EmptySzomb. Júl. 31, 2010 9:25 am

[Mester a Tanítvány ellen - avagy az ostábla átka]


Szerencsére javaslatom megértő fülekre talál, így nem kell testi épségemet további veszélyeknek kitenni. Valóban sokat fejlődött az elmúlt hónapok során, régebben még ilyen állapotomban sem lett volna képes kibillenteni egyensúlyomból, most meg egymás után fogtam padlót, mint egy taknyos akadémiai tanuló, aki most ismerkedik a pusztakezes harc rejtelmeivel. Bevallottan gyengém a Hakuda, de nem is ezt a képességemet fejlesztettem tökélyre, hanem a Kidou és katanahasználatot. Sokkal messzebbre elérhetek az előbb említett módszerekkel, ráadásul sokkal eredményesebb is vagyok így. Kezdek teljes letargiába zuhanni, amikor a lánynak támad valami ötlete és kiviharzik a szobából. Fogalmam sincs, mit találhatott a könyvtárban, viszont nem sok kedvem lenne tekercseket böngészni, szóval ha valami ilyesmire készül, akkor sajnos vissza kell utasítanom az efféle időtöltést. Néhány perc elteltével egy igen piszkosnak tűnő dobozzal tér vissza, amiről rövid időn belül kiderül, hogy egy társasjáték. Érdeklődve dőlök előre ülő helyzetemben, ekképp véve jobban szemügyre a cuccost. Ködös emlékeim között kutatva juttok arra a következtetésre, miszerint már játszottam ilyet, ámbátor a szabályokra már csak nagyjából emlékszem. A dobókockákkal dobott számtól függ, mennyit lehet lépni, s a végén minden korongot ki kell pakolni, akkor nyertél. Töprengve érintem meg a tárgyat, amiből alig érzékelhető reiatsu árad. Biztosan valami önmozgatós verziója lehet az ostáblának, nincs itt semmi, amitől tartanom kéne. Íriszeimben a versenyszellem kiolthatatlanul lobogó tüze tükröződik, nem vagyok hajlandó veszíteni Okostojás kisasszony ellen, már így is túl sok sikerélmény jutott Neki mára, míg Én leginkább nyeltem az edzőterem padlójának porát. Itt a lehetőség a visszavágásra, előre!
- Persze, játszottam már egyszer-kétszer ilyet. – adom meg a választ a feltett kérdésre, eközben rögtön magamhoz ragadom a kockákat. – Ez is egyfajta szerencsejáték, azokban pedig különösen jó vagyok, ebből kiindulva ezzel sem lehetnek gondjaim, igaz-e? Amúgy elég különös, hogy pont egy ilyen ősrégi helyen bukkantál rá…
Jegyzem meg félvállról a dolgot, ami leginkább piszkálta a csőröm, de egy vállrándítás után túlteszem magam a problémán. Gyermeki lelkesedéssel vetem bele magam az új kihívásba, bizonyítanom kell, ez nem vitás. Viszont a dolgok kezdenek igen rossz irányba elmozdulni, amikor egyfolytában kicsit dobok, ráadásul már helyre igazított bábuimat is galád módon kilöki oldalra. Vékony izzadtságpatak kezd elindulni arcom jobb oldalán, ezt sikerült nagyon megszívnom. Tíz perc leforgása alatt teljesen elver, pedig ennek nem így kellett volna történnie! Csalódottan dőlnék hátra, azonban testem nem reagál az utasításra. Ehelyett kezeim pólóm alja felé indulnak, majd némi szerencsétlenkedést követően egyszerűen megszabadítanak a ruhadarabtól. Értetlenkedve figyelem az elhajított textildarab útját, ami a terem ellenkező végéig tart. Jó-jó, elég meleg van a szobában, viszont eszembe se jutott megszabadulni a gönceimtől. Tágra nyílt szemekkel ugrok talpra és már éppen indulnék a felsőmért, amikor áthatolhatatlan energiafalnak ütközök, amibe ráadásul keményen bele is verem az orromat. Szitkozódva huppanok vissza hátsómra, fájó szaglószervemet markolászva, miközben válogatott szidalmak áradatát zúdítom a semmiből jött akadályra. Túl kicsi a hely ahhoz, hogy valami elsöprővel megszüntessem a hatását, valószínűleg egy erősebb démonmágia használatát Mi is megsínylenénk. Pillantásom ekkor a smaragdszínben izzó backgammonra esik, azután némi gondolkodási szünet jön. Hamar rájövök az összefüggésre, így ingerülten próbálom széttörni a gyenge faanyagot, ám ezúttal is kudarc a jutalmam. Miután öklöm is csatlakozott fájós testrészeim táborába, morcos ábrázattal foglalok ismét helyet, hisz’ akció közben megint felálltam. Véletlenül pont a használati utasításra tenyerelek, s nem lévén jobb dolgom, gyorsan átfutom azt. Vonásaimon rögtön a kétkedés kifejezése suhan át, azonban belegondolva az előbb történtekbe, van értelme, még ha minimális is.
- Ez a játék el van átkozva. – szólalok meg monoton hangon, némi bujkáló nevetéssel a hangomban. – Egy nagyon beteg személy készíthette, vagy legalábbis remek humorérzékkel volt megáldva. A lapocska szerint minden elvesztett kör után meg kell válnunk egy ruhadarabunktól, addig pedig nem tudjuk elhagyni a játékteret, ameddig valamelyikünk teljesen meztelen nem lesz. Csodálatra méltó technikával oldotta meg, még Én sem tudok ellenkezni a paranccsal, akármennyire is erőlködnék. Nos, akkor nincs más dolgunk, mint folytatni, ugye?
Egy megrökönyödött sóhajjal jelzem csupán, hogy megint egy igen félreérthető helyzetbe keveredtem, csak abban reménykedek, miszerint egyetlen tagnap sincs eszében pont most idejönni, mert akkor magyarázkodhatnánk napestig, kétségtelenül eredmény nélkül. Ugyan lovagias lenne, ha direkt veszítenék ellen, viszont a szerencsére egyelőre még nem vagyok hatással, így minden azon múlik, milyen számok kerülnek elő. Elég jó esélyekkel indulok, hiszen az első körben egy dupla hatost adományoz Nekem a Karma. Úgy tűnik, nem akarja kihúzni a gyufát, s nagyon is jól teszi, mert ha felidegesít, akkor nem állok jót magamért. Elég egyetlen egyszer Hitomi-chanra néznem, és máris látom, hogy Ő nem siklott el olyan könnyedén a vetkőzés ténye felett, mint Én. Együttérző gondolatfoszlányokat lövellek felé, mondjuk, igazából ez még nem megy túl a mester-tanítvány munkakapcsolaton. Sajnos szégyenlősségemet már Kenpachi ivójának tulajdonosa birtokolja, mivel egy üvegnyi szakéért eladtam Neki még régebben. Nem sok hasznát vettem amúgy sem, de közbenjárásának hála nyugodtan fogyaszthattam tovább, még pénz nélkül is.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Sakai Hitomi
Daitenshi
Daitenshi
Sakai Hitomi

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 242
Age : 34
Tartózkodási hely : Karakura, Tokió, vagy ahová Yuu-chan rángat
Registration date : 2010. Mar. 02.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: A Daitenshi és a Raion tagja
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Edzőterem Cl0te33500/40000Edzőterem 29y5sib  (33500/40000)

Edzőterem _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem EmptyPént. Aug. 06, 2010 1:05 am

~ Mester a tanítvány ellen, avagy az ostábla átka ~


Yuu-chan válasza zene füleimnek, megszabadultam attól a tehertől hogy meg kéne tanítanom a játékot, szerintem már a vaizard is tudja hogy mindig érthetetlenül fogalmazom meg mások számára a magyarázataimat, még akkor is ha egyszerűen próbálok valamit elmondani. Nem tehetek róla, hogy én másképpen gondolkodom mint egy átlagos intelligenciájú ember, és bizonyos összefüggések vagy fogalmak felett egyszerűen átsiklok, úgy veszem hogy azok magától értetődőek, mikor számukra nem is. És ettől rendszerint követhetetlenné válnak a gondolatmeneteim. Ezért nem lennék, nem vagyok jó tanár, és ezért kell általában segítséget kérnem, ha felkérnek egy előadásra, amit nem szakértő közönség előtt kell tartanom. Bár egyszer megpróbáltam saját magam is összedobni egy pofonegyszerű anyagot, és az végül is nem is sikerült rosszul, csak szimplán rosszul esett annyira egyszerűen fogalmazni, meg egy csomó időmet el is vette amíg leegyszerűsítettem. A kiemelkedően magas IQ-nak is megvannak a maga hátrányai :/
- Szerintem annyira nem furcsa, hogy egy ilyen helyen vannak logikai-szerencsejátékok is. Valamivel csak szórakoztak a korábbi lakók is. Ha átkutatnánk a Fészek minden négyzetcentiméterét, biztos találnánk sakk, shogi vagy go-készletet is. De azokban nem lenne ellenem semmi esélyed.
Vigyorogtam gonoszan a férfire, gesztusaimmal alaposan kihangsúlyozva, hogy ki az okosabb kettőnk közül. Szemétség a részemről, de anno ő is számtalanszor felhívta rá a figyelmem, hogy az ő erejéhez képest én olyan vagyok, akár egy porszem. Most csak visszaadom a kölcsönt Surprised A kezdődobást megnyertem, ráadásul egy meglehetősen jó, mondhatni tökéletes kezdőlépéssel rögtön blokkot tudtam állítani Yuu-chan otthonába. Ez el is döntötte a stratégiám, és ráadásul úgy tűnt hogy legyen bármennyire is jó a vaizard a szerencsejátékokban, most még Fortuna is mellettem volt. Hibás lépéseit megtorolva bábui sorra kerültek a sorompóra, és a blokkoló-játékomnak kedvező dobásoknak köszönhetően még egy rövid időre teljesen kizártam annak a lehetőségét is, hogy a férfi vissza tudjon lépni a játékmezőre kövével. Csak annak köszönhette, hogy nem gammonnal vagy backgamonnal nyertem, hogy a végjátékban hibáztam egy lépést és emiatt ki tudott szabadulni a fogságából. Ettől függetlenül így is megsemmisítő vereséget mértem mentoromra, és büszkén kihúzva magam néztem fel, miután az utolsó bábumat is kimenekítettem a tábláról. Fennhéjázó tekintetemből azonban pillanatok alatt értetlen pislogás vált, amikor Yuu-chan nemes egyszerűséggel megszabadult a felsőjétől, ráadásul olyan arckifejezéssel, mint aki nagyon nem akarja azt levenni.
- Eto... mit csinálsz?
Adtam hangot meglepettségemnek, de a furcsa események sorozata még nem ért véget. A vaizard felállt, de mikor a pólója után indult volna, olyan mozdulatot tett, mint aki bevágja az orrát egy üvegajtóba és a szájából érkező káromkodások is alátámasztották, hogy nem hülyéskedik, valamibe tényleg beleütközött. Szemem sarkában ekkor észrevettem, hogy a tábla zölden izzik és Yuu-chan haragja is hamar a játékszer felé irányult, ám hiába, az nem adta meg magát az erélyes ütésnek. Kérdőn néztem rá a férfire, hogy legyen már olyan kedves és mukkanjon már meg, hogy mi az isten folyik itt, de erre egészen addig kellett várnom, amíg a kezébe nem vette a megsárgult papirost, ami a szabályokat tartalmazta. Arcomra kiült a totális döbbenet, ahogy az acélkék íriszű sónenhős ismerteti velem a lap tartalmát, amelyet én nem tudtam elolvasni nyelvtudás hiányában, ő azonban gond nélkül megbirkózott vele. Sürgősen meg kell tanulnom az Ősök nyelvét azt hiszem, nem akarok még egyszer belefutni valami átkos eszközbe. Lassan azonban az is eljut végül a tudatomig, hogy ha fordul a kocka, én itt bizony rövid időn belül... me-me-meztelen leszek o.O
- Eeeeeeeeeeeeh?
Ugrottam talpra rémülten pánikolva, és veszettül hátrálni kezdtem, ám ekkor én is beleütköztem a Yuu-chan által már megtapasztalt erőtér láthatatlan falába. Tágra nyílt szemekkel fordultam sarkon és bámultam kifelé börtönünkből. Nem, erről szó sem lehet! Nem fogok vetkőzős backgammont játszani senkivel sem, legfeljebb Zeddel lennék hajlandó leülni... talán... de Yuu-channal semmiképp! Most legszívesebben élve megsütném azt a perverz disznót, aki ezt a játékot kitalálta Mad De az én eszemen még egy ilyen romlott elméjű alak sem fog túljárni, ott van nekem a képességem. Kicseszek veled, igen Twisted Evil Meg is kíséreltem kiteleportálni a pajzs túloldalára, ám legnagyobb döbbenetemre a képességem nem működött o.O Oda se figyeltem arra, hogy amikor elkezdtünk játszani, az erőszintem minimálisra esett vissza, még csak annyi elektromosságot sem tudtam kelteni, amennyivel működtetni lehetne egy háztartási gépet. Az elektromágneses természetű képességeim mind elvesztek ebben a környezetben. Sokkot kapva zuhantam össze, remegő kezemet bámulva. Az sem érdekelt, hogy olyan pózban üldögélek, aminél esetleg kilátszhat a bugyim. Sorsomba beletörődve másztam vissza a tábla elé, és rezignáltan kezdtem el dobálni a kockákat, amelyek ezúttal nem voltak olyan kedvesek hozzám, mint az előző játszmában, de Yuu-chan jó kezdése ellenére úgy tűnt, hogy sikerül megfordítanom az állást.
- Duplázok.
Jeleztem durcásan, miután a vaizard célmezőjéből a sorompóra ütöttem egy bábuját, és ezzel olyan fölényre tettem szert, amelyet biztonságosnak éreztem. Különben is, vessünk minél hamarabb ennek az őrültségnek, a férfit különben sem érdekelte ha pucéran kellett mutatkoznia, előttem is minden gond nélkül képes volt átöltözni, amikor először jártam itt >.> Yuu-chan még láthatóan nem adta fel a játszmát, mivel elfogadta a kétszeres tétet és ezzel a duplázó kocka is a helyére került a táblán rajta a kettes számmal. De Fortuna váratlanul úgy döntött, hogy nem az agresszívabb játékos mellé áll, és és megajándékozta ellenfelemet egymás után egy dupla hatossal, egy dupla ötössel majd még egy dupla hatossal, én pedig elkerekedő szemekkel figyeltem, ahogy előnyöm a semmivé foszlik, mi több, jelentős hátránnyá válik. Mire felocsúdtam, Yuu-chan már az utolsó két bábuját vette le a tábláról, míg nekem még mindig fent volt öt. Vesztettem. Újabb kétségbeesési hullám öntött el, de gyorsan kapcsoltam, hogy nincs értelme ellenkezni, így inkább megpróbáltam azokra a ruhadarabokra koncentrálni, amelyek a legkevesebb "kárt" okozzák önbecsülésemnek. Így esett meg, hogy először a lábbelim került le, a duplatét miatt viszont a pólóm is az erőtéren kívülre repült. Fel kellett volna vennem a zoknim is, de ahhoz túl meleg volt T_T
- Fordulj el!
Mordultam fel, mikor napvilágra került a melltartóm, kezemmel pedig igyekeztem még azt is takarni, holott igazából semmi értelme nem volt a fehérneműmet rejtegetni előle. Játék közben úgy sem ülhet nekem háttal :/
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Edzőterem Cl0te68000/100000Edzőterem 29y5sib  (68000/100000)

Edzőterem _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem EmptyPént. Aug. 06, 2010 2:20 am

[Mester a Tanítvány ellen - avagy az ostábla átka]


Csupán némi morgással kommentálom az észbeli képességeink közötti különbség emlegetését, jobbnak látom a játékra koncentrálni, mielőtt még vert helyzetbe kerülnék. A szabályok ismertetését követően először a hitetlenkedés, azután a rémület kifejezése ül ki Hitomi-chan arcára. Próbálkozásai eleve kudarcra vannak ítélve, hisz’ ha Én nem volta képes kitörni börtönünkből, akkor Neki esélye sincs. A teleportálás sem jár sikerrel, amire igazából számítani lehetett, egy normál ketrecből még csak-csak ki lehetne jutni ilyen módon, viszont egy mágikusan lezárt területről már annál nehezebb. Gyerekes lelkesedésem mit sem csökken, sőt lassan az egekben szárnyal, amit a zavarodottságát leküzdő lánytól elpártol a szerencse. A duplatét említésére futó pillantást vetek magamra, majd miután megbizonyosodtam róla, miszerint még elég feláldozható ruhám van, egy bólintással veszem tudomásul a kijelentést. Kivételes módon Fortuna az oldalamon marad, így nincs mitől tartanom. Miután az utolsó dobás is megtörténik, bocsánatkérő kifejezésbe rendezem vonásaim, holott belül örömtáncot járok, amiért a nagy esze ellenére sikerült felé kerekednem. Az átok hamar működésbe lép, ennek köszönhetően kerülnek a nő lábbelii, valamint felsője a játéktéren kívülre. Különösebb reakció nélkül szemlélem takargatási szándékát, amikor jön az elfordulásra való felszólítás. Nem igazán értem miért van erre szükség, semmi zavarba ejtőt nem látok. Mondjuk, már a kezdetektől fogva egy szűkszavú, kissé visszahúzódó bosszúmániás csajnak ismertem meg, biztosan nem táncolt félmeztelenül az egyetem főterén, részegen. Félreértés ne essék, Én se csináltam ilyesmit annak idején, Nekem nem volt annyi szerencsém, hogy a gatyám megmaradjon. Miután már percekig bámulom az üres falrészt, óvatosan a hátam mögé lesek.
- Folytathatjuk a játékot? – teszem fel a kérdést érdeklődő hangnemben, nem félek igazán a megszégyenülés lehetőségétől. Amúgy sincs semmi olyan a testemen, amiért szégyenkeznem kellene. – Valakinek mindenképp veszítenie kell, különben a tábla örök időkre fogva fog tartani, az pedig nem lenne szerencsés. Amíg mindkettőnk figyelme a bábukra összpontosul, addig nem lesz semmi probléma, gyorsan lejátsszuk és már mehetünk is!
Muszáj magamhoz ragadnom az irányítást, különben ücsöröghetünk itt, amíg gyökeret nem ereszt a hátsónk. Igazság szerint akár több ezer évig is képes lehetek elélni, azonban az Esperről valószínűleg ez nem jelenthető ki teljes bizonyossággal. Egy futó pillantást azért vetek a melltartójára, tisztában kell lennem van-e ízlése a Daitenshi női tagjának, mert ugye az nagyon fontos a világ megmentésében. Mit sem törődve esetleges ellenkezésével fordulok vissza a backgammon felé, aztán hatalmas harci kiáltást hallatva magamhoz ragadom a dobókockákat. Némi rázást követően eldobom őket, s a mosoly rögtön leolvad az arcomról, amint meglátom próbálkozásom eredményét. A lehető leggyengébb kombinációt tudhatom magaménak, ami heveny fészpalmra kényszerít. Most nem fogom engedni a blokkolós-taktika alkalmazását, az előbb is e miatt szenvedtem igen megalázó vereséget. Elhatározásomtól függetlenül egyre csak kerülne ki oldalra a bábuim, ráadásul elég szépen sikerült beköltöznie az otthonomba is. Fogaimat csikorgatva gondolkodom valami kiúton, viszont kétségtelenül vert helyzetben vagyok. Legjobb megoldás bemondani a duplázást, talán még azzal van némi esélyem. Gondolataimat cselekvésbe át is ültetem, majd miután így sem érem el a kívánt hatást, lehunyt szemekkel kezdek imádkozni a Karmához. Természetesen az a köcsög nem hallgatja meg szavaimat, inkább aktiválja a játékot. Egyszerre mindkét csukám lerepül a lábamról zoknistól-mindenestől és röppályájuknak köszönhetően szépen állcsúcson is találnak. Tarkóm immáron sokadjára koppan a padlón a mai napon, már nem is foglalkozom vele különösebben. Valamilyen érthetetlen okból mégis megkímélte az ifjú hölgyet valami teljesen más jellegű testrész megismerésétől, így ennek köszönhetően csak mezítelen talpaimat szemrevételezheti, már ha Ő is olyan lábfetisiszta, mint akit a múltkor egy éjszakai műsorban láttam.
- Hm, a szerencse forgandó, igaz-e? – próbálok némi viccelődéssel egy esetleges párbeszédet beindítani. – Nem zsibbadt még el a kezed? Elég megerőltető lehet egyszerre játszani, gondolkodni és még a takargatással is foglalkozni!
Sosem voltam jó a koncentrációm megosztásában normál helyzetben, a harc persze ez alól is kivételt képez. Küzdelemben akkora zseninek mondhatom magam, mint amekkora játszópajtásom a mindennapokban. Ettől függetlenül most ég bennem a bizonyítási vágy, talán még sakkban is le tudnám győzni, ha nagyon akarnám. Az igazat megvallva csak azt tudom melyik figura hogy léphet, azonban a megfelelő taktikáról lövésem sincs. Ám kinek kellenek ilyesmik, ha vele van az Erő? Nekem biztos nem, szóval magabiztos vigyorral a képemen adom át a kezdeményezés jogát, mivel a partinak folytatódnia kell. A játékszer egy pillanatra vörösen felizzik, azután ismét normálisan fekszik a felpolírozott parkettán. Ilyesmiről nem volt említés a leírásban, kétségtelenül egy újabb akadályozó tényező beiktatását jelezte a fényjelenség. Pár percen belül egy vékony izzadtságcsík indul el a hátamon lefelé, mintha valaki felcsavarta volna a hőmérsékletet pár fokkal.
- Húha, kezd forróvá válni a helyzet… - szólalok meg ismét homlokomat törölgetve, hiszen a belefolyó sós vízcseppek zavarnak a kilátásban. Megjegyzésem kétértelmű, mert nem csak a klímaváltozásra értem. Egy sikeres lépéskombinációt követően majd az összes ellenséges bábut sikerült kiütnöm, ebből adódóan szinte már szabad az út ellenfelem kecója felé. Itt már csak a csoda segíthet Hitomi-chanon, aki nem épp célravezetően van öltözve ehhez a mókához. Igaz, kint tombol a nyár, senkinek sem jutott volna eszébe nagykabátban, meg kesztyűben-sálban kimozdulni otthonról. Mindenesetre a szoknya viselése már az edzés szempontjából sem volt megfelelő, egy-egy földre kerülésemnél akár még olyan dolgokat is láthattam, amit biztos nem akart megmutatni. Habár első találkozásunkkor is egy piszkos kis trükkel próbálkozott, ami még be is jöhetett volna, ha nem épp egy tapasztalt, öreg rókával hozta volna össze a balsors. Túl sok női alsóneműt láttam már ahhoz, hogy ilyesmivel ki lehessen billenteni a ritmusomból!
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Sakai Hitomi
Daitenshi
Daitenshi
Sakai Hitomi

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 242
Age : 34
Tartózkodási hely : Karakura, Tokió, vagy ahová Yuu-chan rángat
Registration date : 2010. Mar. 02.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: A Daitenshi és a Raion tagja
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Edzőterem Cl0te33500/40000Edzőterem 29y5sib  (33500/40000)

Edzőterem _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem EmptyPént. Aug. 13, 2010 4:41 am

~ Mester a tanítvány ellen, avagy az ostábla átka ~

Yuu-chan készségesen megfordult ugyan, de ahogy múlt az idő, úgy éreztem magam egyre hülyébben ebben a helyzetben. Azt viszont mégsem mondhattam, hogy "jól van sensei, fordulj vissza, elismerem rossz ötlet volt ez kérni." Így hát nekem maradt az, hogy a vaizard hátát bámuljam, amíg nem vette a bátorságot a hátrakukucskáláshoz.
- Jól van na, folytassuk...
Morogtam durcásan, miközben Yuu-chan visszafordult és eldobta a kockákat, jelezve az újabb kör kezdetét. Játék közben nem tudtam megállni, hogy ne folyamatosan azt lessem, mikor és meddig bámulja melltartómat a nyilvánvalóan perverz férfi, hiszen minden férfi perverz, de ennek ellenére elég könnyen fölénybe kerültem a partiban, még úgy is hogy mindent fél kézzel kellett csinálnom, hiszen eszem ágában sem volt a kezemet elvenni magam elől. Ellenfelem nagyjából minden kidolgozott stratégia nélkül lépkedett össze-vissza, így csupán a leglogikusabb alapszabályokat alkalmazva összeszedhettem egy olyan előnyt, amivel aztán már kényelmesen besétálhattam... pontosabban kisétálhattam a bábuimmal a tábláról. Máskor talán még ki is röhögöm Yuu-chant a kifejezetten rosszul időzített duplázásért - nem is tudom mire gondolhatott - ám éppen elég rossz hangulatban voltam ahhoz, hogy ne legyen kedvem vidámkodni. Ha belegondolok, fél órával ezelőtt még teljesen fel voltam dobva... most meg... :/ Mindenesetre kettő ruhadarabbal közelebb kerültem ahhoz, hogy a mesteremről eltüntessem az összes ruhát, és véget vessünk ennek az ostoba játéknak, amit csakis én nyerhetek! Nem, már nem a versenyszellem, hanem a túlélési ösztön motivált. Sose gondoltam volna, hogy egyszer még azért fogok drukkolni, hogy meztelenül lássak egy férfit.
- Nő vagyok, én tudok több helyre is koncentrálni.
Jegyeztem meg csípősen. Nem különösebben találtam viccesnek, hogy fejbe kólintotta magát a cipőjével, jobban szórakoztatott volna, ha ezt az átkozott táblát most azonnal a tűzbe dobhatom. De játszani kell tovább, mert addig erre még csak kísérletet sem tehetek, amíg ez a hülye erőtér nem szűnik meg körülöttünk Rolling Eyes Legnagyobb rémületemre a játékszer egy pillanatra vörösen felvillan, ám megnyugodva konstatáltam, hogy csak a hőmérséklet emelkedett meg, izzadtságcseppeket varázsolva a homlokomra. Valószínűleg afféle védelmi mechanizmus, hogy a játékosoknak ne jusson eszébe minél több ruhát felaggatni magukra, ha netán egy gardrób közepén találkoznának a backgammon átkával. Jobb így, mintha mondjuk lehűlt volna az idő, a hideg ellen most védekezni se tudnék, amíg ennyire le van korlátozva az erőm.
- Ha meleged van, nem tartalak vissza attól, hogy megszabadulj a ruháidtól.
Élcelődtem a kétértelmű beszóláson, de ahogy haladt előre a parti, annál jobban ment el a maradék életkedvem is. Úgy tűnt Yuu-chan kiváló szórakozásra lelt a bábuim leütögetésében, és a kocka még segítette is ezt a tevékenységet, miközben engem folyamatosan arra kárhoztatott, hogy amint visszahoztam a köveket a játékba, csak olyan kombinációt tudjak dobni, amivel ismét szabadon kell hagynom egy-két bábut. Hamarosan azon kaptam magam, hogy három kövem a sorompón kempelt, és az összes belépőmezőmet blokkolta a vaizard, így ő céltalanul menetelhetett előre, míg nekem tétlenül kellett szemlélnem az érkező nagyon csúnya vereséget. Magamban rimánkodtam, hogy Yuu-chan mondja be a duplázást, és akkor rögtön feladhatom a játékot, mindössze a szoknyámat feláldozva, de alighanem az előző rossz tapasztalat miatt ez eszébe sem jutott. Egyre többször néztem magamon végig, szuggerálva a Jézuskát, a Mikulást, a Nyuszikát és a Fogtündért egyszerre, hogy varázsoljanak rám több ruhát, de mindannyiszor csak ugyanazt a három szövetdarabot találtam, ami eddig is rajtam volt. Márpedig ha nem tudok kijönni az összes kövemmel a sorompóról időben, azzal három pontot bukok... azaz az összes ruhámat o.O Remegő kézzel nyúltam a kockákhoz, mikor végre lehetőségem kínálkozott rá, hogy megpróbáljam menteni a helyzetet, de nem volt szerencsém. A háromból csak két bábut sikerült kihoznom, pedig a reménysugár megvolt az utolsó dobás előtt is. Azonban Yuu-chan dupla hatosa azt jelentette, hogy egyetlen gurítással a katasztrofális vereség elkerülése előtt ki tudott lépni a maradék három bábujával is.
- NEEEEEEEEEEEEE! NEM AKAROOOOOOOOOOOM!!!
Sikítottam fel pánikszerűen és fordítottam azonnal hátat legyőzőmnek a írógörccsel küszködve, mielőtt a vaizard hozzáért volna a kövekhez. Felkészültem a halálra, ennél rosszabb már nem történhet. Meztelenül fog látni egy férfi TTT_TTT A tábla ekkor azonban fényes rózsaszínben izzott fel, én pedig hirtelen úgy éreztem, hogy... végső soron nem is fog velem olyan vészes dolog történni. Yuu-chan... Yuu-chan egy olyan férfi, akinek bármikor odaadnám a szüzességemet, hiszen hihetetlenül erős, nincs nála bátrabb a földkerekségen, nemes céljai vannak, jó a humora és emellett még rohadt jól is néz ki Surprised Ő a tökéletes példánya nemének, és én azon megtisztelő pozícióban vagyok, hogy a tanítványa lehetek *.* De én több akarok lenni a számára egy egyszerű tanítványnál! >< Észre se vettem eddig mennyire belezúgtam ebbe a pasiba, de most minden megvilágosodott elmémben! Ösztöneim vezérelte erotikus mozdulatokkal hámoztam le magamról a teljesen szükségtelenné vált ruhadarabokat, szerelmem elé tárva a mezítelen igazságot. Nincs mit szégyellnem, büszke voltam az idomaimra.
- Yuu-chaaaa~n! *.* Mint férfi, milyennek találsz engeeee~m? ♥ Ugye tetszem neked?
Ereszkedtem négykézlábra és kezdtem el mászni a vaizard felé, megkerülve a ragyogó színekben pompázó játékszert. Nekem most más játékszer kellett, olyan amivel csak a férfi tudott nekem szolgálni perpillanat *.* Azt hiszem személyesen fogom kideríteni, hogy a kérdésemre mi is a válasz, a test sosem hazudik >< Eltüntetve a köztünk lévő távolságot megragadtam a kezét, és hozzányomtam a melleimet a felkarjához, miközben mutatóujjammal végigsimítottam a férfi mellkasát, de terveim szerint nem fogom megállítani az ujjam, amíg lejjebb nem érek. Yuu-chan közelsége megrészegített, többet akartam belőle érezni, így hát ajkaimat lassan közelíteni kezdtem az övéhez, hogy szerelmünket egy csókban pecsételjem meg *.*
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Edzőterem Cl0te68000/100000Edzőterem 29y5sib  (68000/100000)

Edzőterem _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem EmptySzomb. Aug. 14, 2010 10:34 pm

[Mester a Tanítvány ellen - avagy az ostábla átka]


Látom a félelmet a szemében, amitől nem tud rendesen koncentrálni, ennek köszönhetően a szerencse is elpártol Tőle. Vigyorogva figyelem görcsös próbálkozásait, miközben nemtörődöm mozdulatokkal hajigálom a kockákat. Még így is sikerül felül kerekednem valahogy, ezt pedig a lány is tudja. Elkínzott arccal veszi át a dobás jogát, azonban sorsa már megpecsételődött. Elkínzott kiáltása is erre enged következtetni, magabiztosságom immáron az egekben szárnyal. Igen, győzelem! S ekképp diadalmaskodott az erő, az ész felett. Nem fogok magamról ódákat zengeni, pedig megérdemelném, hanem inkább barátian meg szeretném veregetni Hitomi-chan vállát, amiért ilyen hősiesen küzdött az egyértelmű bukás ellen. Ekkor az ostábla rózsaszínen felizzik, valószínűleg ez jelzi a játék végét. Már állnék fel, hogy kinyújtóztassam elgémberedett végtagjaimat, amikor egy érdekes jelenség szemtanúja lehetek. Az eddig visszafogottságáról ismeretes lány egy teljesen más oldalát mutatja meg Nekem, úgy igazából mindent megmutat, ez a helyes kifejezés. Egy sztriptíztáncosnőt megszégyenítő mozdulatsort követően összekaparom leesett államat a padlóról, miközben egy nagyon-nagyon rossz érzés kerít hatalmába. Halálsikoly, ostorpattogás, vér, fájdalom! Életem valahogy ilyen módon fog véget érni, a gondolatnak köszönhetően egy gombóc jelenik meg a torkomban, amit csak erőlködés árán tudok eltüntetni onnan. Ezen idő alatt játszópajtásom aktivizálja magát, valamiért feltett szándéka lett Rám mászni. Gigászi kérdőjelekkel a fejem fölött kísérlem megfejteni a talányt, miközben megragadja a karom és hozzányomja melleit. Keményen behatol az intim szférámba, ráadásul nem elégszik meg ennyivel. Ujjai elég félreérthetetlen irányba indulnak el, szóval jobbnak látom megragadni azokat, mielőtt még olyat tenne, amit igazából nem is akar. Kérdésére arcom vörössége tovább mélyül, nem szeretném megsérteni, azonban azt sem akarom, hogy szavaimat valamiféle felhívásnak vegye. Némi hebegést-habogást követően kitérek a csók elől, mozdulatomnak köszönhetően feje nagyot koppan a mögöttem lévő láthatatlan erőfalon. Fogalmam sincs miért nem semmisült még meg, ám ez is valamiféle szívatás lehet.
- Öhm… - kezdek bele intellektuális tudásom legjavát megvillantva. – Természetesen nagyon csinos vagy, de Nekem már van barátnőm, ráadásul két fiam is, így még ha tetszenél is, akkor se tehetnék semmit, sajnálom.
Talán le kellene locsolnom szentelt vízzel vagy ilyesmi, hátha kiviszi belőle a megszállottságot. Láthatóan mondandóm nemigen jutott el hozzá, vagy ha mégis, akkor sem zavartatja magát különösebben miatta. Néha elgondolkodom rajta, hogy miért nem agglegénységem idején támadott meg a sok pucér csaj, akkor sokkal jobban meg tudtam volna oldani az olyan helyzeteket, mint ez a mostani. Amúgy nem csodálkozom reakcióján, erős vagyok, jóképű, remek a humorom, ráadásul a világ megmentése is a feladataim közé tartozik. Kétségtelenül egy főnyeremény vagyok, de csakis Chiyo-chan számára. Az a különös villanás biztos jelentett valamit, ennek az egésznek az elátkozott játékhoz van köze. Lefejtem magamról a tapogatózó kezeket, s kikerülök a mellbimbók nyomása alól is, így teljes odaadással tudok koncentrálni a megoldandó feladatra. Ahogy az előbb is, támadó mozdulatom hatására a védelem rögtön aktiválódik, azonban most nem elégszem meg ennyivel. Elemi erővel és természetfeletti hévvel kezdem csapkodni a burkot, mivel egyszer csak úgyis megtörik majd, remélem. Próbálkozásaimért cserébe csúfos, valamint fájdalmas ajándékot kapok. Vékony tűzoszlop tör ki a szerkezetből, ami a közeli falhoz szorít, csupán különlegesen magas lélekenergiámnak köszönhettem, hogy nem ért különösebb sérülés. Ugyanez nem mondható el nadrágomról, ami sajnálatos módon hősi halált halt. Még itt-ott lángol egy kicsit, szóval rémülten csapkodom meg az anyagot, ámbátor ezzel már semmin sem változtatok. Igencsak komikus a kialakult jelenet, itt ülök egy begerjedt genetikussal, egy szál gatyában, miközben a tanítványomnak tartott nő leginkább a királyi jogaromat tenné a magáévá, nem a tudást, melyet átadni szerettem volna Neki. Elég egyértelműen méreget, viszont ennek Én nem örülök! Nem szabad összekeverni a magánéletet a munkával, mert abból csak galiba adódna. Ideje megint elővenni az észérveket, bár nem sok hasznuk volt eddig sem.
- Figyelj, Hitomi-chan! Ezt az egészet a tábla csinálja Veled, próbálj ellenállni a késztetésnek, bármi legyen is az. Az istenért, legalább néhány pillanatra a szemembe nézhetnél! – csattanok fel végül, mivel beszélgetőpartnerem valami teljesen más testrészemmel szeretne kommunikálni, elég arcpirongató módon. A Gondviseléshez rimánkodok egy kis kitartásért, a Karma elég rútul elbánt Velem mostanában. Szemét módon löki elém a különböző mentalitással rendelkező csajokat, hátha egyszer elvesztem az önkontrollom és olyat teszek, amit utána biztosan megbánok. Pedig erre semmi szükségem nem lenne, életem értelme nagyon odaadó tud lenni, ha akar, feleslegesen szítanám a feszültséget. Fáradt sóhaj kíséretében ülök le az átellenes sarokba, de tudom, ennyivel még nem értek véget megpróbáltatásaim. A plafonon található egyik hajszálrepedésre koncentrálok, azonban eme jelenség elég unalmas, nem foglalja el túlságosan a figyelmem. Acélkék íriszeim csak egy pillanatra lendülnek a testvériség legifjabb tagja felé, ám rögtön megbánom e cselekedetemet. Némi köhécseléssel felhívom magamra a figyelmet, holott eddig is elég zavarba ejtően voltam tanulmányozva.
- Khm… Megkérhetnélek rá, hogy zárd össze a lábaidat? – némi remegés kiérezhető a hangomból, nem mindennap kell szembenéznem olyan dolgokkal, amik nem tartoznak a menyasszonyomhoz. Ráadásul a szemben ülő lány alig húsz éves, lazán hét és félszer idősebb vagyok nála. Úgy gondolom, bármit is tennék, az kimerítené a pedofília fogalmát egy pillanat alatt!
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Sakai Hitomi
Daitenshi
Daitenshi
Sakai Hitomi

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 242
Age : 34
Tartózkodási hely : Karakura, Tokió, vagy ahová Yuu-chan rángat
Registration date : 2010. Mar. 02.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: A Daitenshi és a Raion tagja
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Edzőterem Cl0te33500/40000Edzőterem 29y5sib  (33500/40000)

Edzőterem _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem EmptyPént. Aug. 27, 2010 6:58 am

~ Mester a tanítvány ellen, avagy az ostábla átka ~


Mámorító érzés volt végigsimítani Yuu-sama izmoktól feszülő mellkasán és eljutni gyönyörű kockahasáig, ám legnagyobb sajnálatomra tovább nem enged és ajkaim elől is kitérő manőverbe kezdett. Talán túlságosan hirtelen zúdítom rá szerelmemet és ez megijesztette? De hát biztosan látta a jeleket, amiket eddig feléje küldtem, hiszen már az első találkozásunk alkalmával is szándékosan engedtem betekintést a szoknyám alá, vonzalmam már ott és akkor kialakult a vaizard iránt. Lehetetlen, hogy nem vette észre a hálától csillogó pillantásaimat, amelyeket annyiszor vetettem feléje mindazért, amit értem tett. Igazán megérdemli már, hogy viszonozzam a sok kedvességet, és hát egy nő ugyan mivel is tudna kedvére tenni egy férfinak? A legkézenfekvőbb megoldást választom, ha már így alakult ez a délután.
- Ugyan már, a távkapcsolatok előbb-utóbb úgyis tönkremennek, ezt neked is be kell látnod. Én itt vagyok neked a nap 24 órájában, ha akarod, gondoskodom rólad és megadok neked mindent, amit csak akarsz. Szeretlek Yuu-sama, és tudom hogy te is vonzódsz hozzám! Ne állj ellent az érzéseidnek, nem csak magadat bántod meg azzal, ha hazudsz magadnak!
Bizonygattam hűségemet a férfinak igen határozott arckifejezéssel. Igen, talán csak az hiányzott, hogy kimondjam azt az aprócska, de mégis sokat jelentő mondatot, amellyel számára is egyértelműsítettem az érzelmeimet. Nincs értelme tovább sejtetni, meg utalgatni, amikor ő is megmondta hogy csinosnak tart, tehát tetszem neki >.< A jelenlegi kapcsolata halálra van ítélve a távolság miatt, a gyerekeit talán még nem is látta. Így mi értelme van az egésznek? Egyáltalán honnan tudja, hogy azok az ő gyerekei? Biztos csupán egy olcsó hazugság, amivel magához akarja kötni Yuu-samát az a rühes ringyó T_T Egyike a sok piszkos trükknek, amivel magához édesgette, holott Yuu-sama nem is szereti őt igazán, csak teletömte a fejét minden széppel és jóval. Amiatt az aljas liba miatt most egy gát képződött az agyában, mely nem engedi, hogy valós érzelmei irántam a felszínre törjenek. De a Sors azért adta a kezembe ezt a lehetőséget, hogy kettesben maradjunk összezárva egy ilyen kis térben, hogy segítsek áttörni a gátat Yuu-samának a szerelem erejével *.* Bár fájt, hogy ellenkezik, és minden erejével azon volt, hogy kitörjön innen, de tudom, hogy ez csupán amiatt az ármányos nőszemély miatt van, aki behálózta őt, és nem a férfi hibája. De az erőtér nem engedte egyébként sem, és előbb-utóbb rá fog jönni, hogy ez azért van, mert nem őszinte magával. És mivel leégette a nadrágját, már csak egyetlen akadály állt előttem abban, hogy ráébresszem őt a nagy tévedésére. Áhítattal néztem az utolsó ruhadarabot, ami küldetésem beteljesítésének legfőbb módszerét akadályozta. Kétségtelenül a testi szerelem a legalkalmasabb eszköz arra, hogy kirántsam a nagy Ő-t a kábulatból, aminek a rabjává vált a "barátnőjének" köszönhetően és átállítsam a magam oldalára, az igazság oldalára! A férfi továbbra is menekült előlem, én meg másztam utána, próbálva győzködni őt, de a szavaim nem hatottak rá, és helyette ő magyarázott valami blődséget. Ugyan mi köze lenne a táblának az érzelmeimhez? Badarság. De ha verbális úton nem tudom meggyőzni az igazamról, muszáj leszek más módszert alkalmazni. Ezen indíttatásból vezérelve álltam meg Yuu-sama üldözésében, és léptem a tettek mezejére, felfedve azt az aspektusomat is előtte, amelyet férfinek így még nem mutattam meg. De ennek a gyönyörű, kék szemekkel megajándékozott férfiúnak nincs olyan kívánsága, amit ne teljesítenék azonnal *.* Csak előtte ki kell vernem... a fejéből azt a másik nőt >.>
- A tested őszinte, itt az ideje hogy hallgass rá és befejezd az önámítást. Én csak boldoggá akarlak tenni, miért állítasz akadályokat a saját boldogságod elé?
Mutattam a félreérthetetlen dudorra a nadrágjában, amely jelezte, hogy bizony-bizony ő is akarja a dolgot. Kétségbeesett arccal meredtem a hihetetlenül jóképű férfi arcára, akitől majd' elolvadtam ebben a pillanatban is. De ő továbbra sem mutatott hajlandóságot semmire minden igyekezetem ellenére, így hát nem maradt más választásom... be kellett vetnem azt. Úgy gondoltam eddig, hogy soha nem kell majd használnom, de egy ennyire erős befolyás alatt álló személyen csak a tömegpusztító fegyverem segíthet. Nem tudom milyen következményei lesznek, lehet hogy bele fogok halni, ha nagyon elvadul a helyzet... de Yuu-samáért mindenre képes vagyok! Befejeztem az értelmetlennek bizonyult magamutogatást, és ismételten kúszni kezdtem a sarokba szorult vaizard felé, ám ezúttal már mozdulataim tétovák és bizonytalanok voltak. Szégyenlős kislányként, remegő pillákkal tekintettem fel az acélkék íriszekbe, melyeket annyira imádtam. Bocsáss meg Yuu-sama, én tényleg nem akartam eddig elmenni, de kényszerítettél rá :/
- Moe moe... kyu~n!
Ejtettem ki a varázsszavakat ajkaimon, és ezzel egyetemben megjelentek azok az arcvonások és az a tekintet, melyek engem tettek a világmindenség legaranyosabb, legbűbájosabb, legcukibb, legimádnivalóbb, legszívmelengetőbb, legvonzóbb, azaz egyszóval legmoébb teremtményévé, kinek férfi 0-tól 99 éves korig egyszerűen kép-te-len ellenállni. A moe hatalma, amely bizonyítottan bennem a legerősebb a statisztikák szerint, minden nőszemélyt elsöpör az utamból, aki közém és a prédám közé mer állni, legyen bármilyen erős riválisaim hatása a kiszemelt alanyra. Ördögi vigyor húzódott volna a számon, ha megváltoztathattam volna az arckifejezésemet, de így csupán továbbra is ugyanazzal a tündéri mosollyal figyeltem Yuu-sama ellágyuló vonásait, melynek köszönhetően a lámpa zöldre váltott előttem. Legkülönlegesebb képességem nem okozott nekem csalódást, hiába használtam most először. Diadalittasan karoltam át ismét Yuu-samát, elérkezettnek láttam az időt az újabb csókkísérletnek. Ám éppen mielőtt ajkaink összeértek volna, megszűnt a konstans rózsaszín ragyogás, melynek fénye besugározta arcunkat, és a vaizard mögül is eltűnt az erőtér fala, így ő hátrazuhant, én meg menthetetlenül ráestem. Értetlenül néztem szét, olyan érzésem volt, mintha kiesett volna pár perc az emlékezetemből, legalábbis az utolsó emlékem az volt, hogy halálra rémülve hátat fordítok a mentoromnak. Nem rémlett olyasmi, hogy... hogy... hogy... Yuu-chanon fekszem, és valami nyomja a... a... a... o.O
- Mi-m-m-m-mi f-fo-folyik itt?
Kérdeztem tétován a férfit, és csak ezután tudatosult bennem, hogy jelen pillanatban meztelen vagyok, és hogy éppen milyen... helyzetben is... találtam... magam... Meg hogy mi a a nyomás... amit... érzek... lent... Tágra nyílt szemekkel, fülig pirulva sikítottam fel és pattantam talpra, takargatva mindent amit lehetett és pánikolva néztem körbe a ruháim után kutatva. A felsőmet pillantottam meg először, így félelmetes tempóval teleportáltam oda és kaptam fel a földről, majd magam elé rántottam, és a ruhadarab fedezékéből néztem a vaizard irányába, várva hogy valamiféle magyarázatot ad arra, hogy mit is próbált velem éppen csinálni. Elájultam volna? Egyáltalán mi az a furcsa csillogás a szemében, amivel felém pillant?
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Edzőterem Cl0te68000/100000Edzőterem 29y5sib  (68000/100000)

Edzőterem _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem EmptySzomb. Aug. 28, 2010 6:21 am

[Mester a Tanítvány ellen - avagy az ostábla átka]


Szavaim süket fülekre találnak, észérvekkel itt már semmire sem megyek. Legrosszabb balsejtelmem kezd beigazolódni, miközben a láthatatlan erőtérnek feszül hátam, mely nem enged tovább menekülni. Rémülten kell rádöbbenem a tényre, miszerint sarokba lettem szorítva. Kezdőhiba, lövésem sincs, hogy is tudtam elkövetni. Valószínűleg a helyzet lehet a ludas, mivel nem vagyok hozzászokva a meztelenül támadó ellenfelekhez. Hitomi-chan teljesen abszurd dolgokról kezd beszélni, jól érezhető beleéléssel, kétségtelenül elhiszi mindazt, amit mond. Zavartan fordítom oldalra fejem, miközben feltárja előttem rejtett „szentélyét”, melyet remélhetőleg nem Nekem akart először megmutatni, mert máskülönben ez még a mostaninál is kétségbe ejtőbb jelenet lenne. Sajnálatos módon a testem is ellenem játszik, mivel engedve a természet törvényének reagálni kezd a szemeim által közvetített képre. Csupán tippelni tudok, de szerintem az Esper keze is benne lehet az esemény kialakulásában, biztos összekapcsolt néhány idegvégződést az agyamban, amitől ilyen állapotba kerültem. Képem vörössége tovább mélyül, ahogy egyre kevésbé kezdek elférni boxeremben, azonban megszabadulni tőle jelen pillanatban a lehető legrosszabb döntés lenne. A kiéhezett pillantásból ítélve rögtön meg lennék erőszakítva, ahogy a családi ékszerek napvilágot látnának. Lenne néhány tippem milyen módon akar boldoggá tenni, ám nem szabad erre gondolnom, szinte már nős ember vagyok, s bármi is a véleménye a lánynak, a Mi távkapcsolatunk igen is működik, mivel Én nem fogom megcsalni Chiyo-chant és Ő meg még inkább nem. Egyre jobban kezdek izzadni, félő az ájulás lehetősége, azonban ez semmiképp nem történhet meg, hisz’ abban a pillanatban elveszíteném az alantas vágyakkal vívott csatát.
- Ez egy nagy félreértés, az egész csak egyszerű biológia! – kiáltok fel elkeseredetten, hisz’ minden bizonyíték a nő állítása mellett szól. – Tehetsz és mondhatsz akármit, szeretem a menyasszonyom, s nincs az az isten vagy női báj, amiért meg tudnám csalni Őt! Ráadásul nem bírnék többet a srácok szemébe nézni, ha kiderülne félrelépésem. Ezt egy rohadt technika csinálja Veled, ebből kifolyólag, amint magadhoz térnél, megbánnád elhamarkodott döntésed. Kérlek, hallgass meg!
Teljesen feleslegesen tépem a szám, biztos nem érti meg egyetlen szavamat se. Na, ennyit arról, hogy mennyivel okosabb, mint Én. Hátrálni már nem tudok, ezért csak rémülten figyelem újabb próbálkozását. Ezúttal teljesen más módszert alkalmaz, szende szűzként közeledik Felém. Látom ajkai mozgását, ám a hangok értelme már nem jut el az agyamig. Mintha lekapcsoltak volna minden funkciót a burámban, csupán egyetlen értelmes gondolat lebeg lelki szemeim előtt. Ennél aranyosabb dolgot még életemben nem láttam, meg kell kaparintanom! Valóságos öröm ragyog fel orcámon, amint az ölembe ül és „pallosom” nekinyomódik a… a… a… baracknak, igen-igen! Ezúttal eszemben sincs elmenekülni a csók elől, inkább előre dőlök, hogy minél hamarabb egyesülhessünk. Ebben a pillanatban villan fel ismét az ostábla, ennek köszönhetően a fal, melyhez eddig támaszkodtam egyszerűen eltűnik, így jómagam megállíthatatlanul vágódok hátra, Hitomi-channal magamon. Üveges tekintettel veszem tudomásul, miszerint megint bevertem a koponyám, fakó pillantásomból csupán a beteges rajongás fényét lehet kiolvasni. Csalódottan veszem tudomásul, amikor csilingelő sikkantás kíséretében távozik Rólam, azután szemmel alig követhetően teleportál ruháihoz, s máris takargatni kezdi magát. Eddig fel sem tűnt milyen szép hangja van, még énekesnőnek is elmehetne! A sorompó áll, de a vonat nem vár! Némi fetrengést követően magam is álló helyzetbe tornázom magam, habár eddig is így voltam, csupán egy másik értelemben. Ajkaimra kacér mosoly kúszik, miközben ébenfekete tincseimet összekócolom, ennek hála még a szokásosnál is összevisszábban áll hajkoronám. Tökéletességem tudatában egy villámtánccal a lány mellett termek, azután a közeli térelválasztónak támaszkodva mérem végig egy éhes farkas tekintetével.
- Szia Cica, van gazdád? – teszem fel a bugyuta kérdést, szemöldökeimet fel-le mozgatva, normál esetben sose próbálkoznék egy ilyen gáz szöveggel, mivel úgyse jön be. – Mond csak, fájt, amikor leestél az égből? Nem mindennap találkozik az ember olyan gyönyörű angyallal, mint Te.
Dumámat tettekkel szeretném erősíteni, így egy félfordulatot követően máris Hitomi előtt termek, s előkaparva a lehető legbishisebb nézésemet kísérlem megtörni ellenállását. Eközben kezeim önálló életre kelnek, majd némi utat követően a lány fenekére simulnak. Már hajolnék előre, hogy ajkait birtokba vegyem, amikor hirtelen eltűnik karjaim közül, ezért kicsit nagyobb lendülettel fejelem meg a falat. Fájó orromat markolászva kucorodok a közeli sarokba, itt heverve ki szörnyű sérülésem kínjait. Könnyes íriszekkel tekintek körbe a helyiségben, pillantásommal a gyönyörű lélektükröket keresem, melyek csillogása a nyári telihold fényét juttatják eszembe. Az edzőterem másik sarkában veszem észre titkolt vágyálmaim szereplőjét, aki még mindig olyan szégyenlősen takargatja magát, holott néhány perce széttárt lábakkal próbált magához csábítani. Hirtelen fellángolását érthető módon felhívásnak vettem, ezért nincs semmi csodálandó azon, hogy most be akarom hajtani a tartozást. Egy gúnyos mosoly kíséretében döbbenek rá furcsa viselkedésének okára, valószínűleg még nem találkozott ekkora katanával, mint az Enyém, s ez megrémítette. Szerencsére néhány hónapig egy afrikai törzs tagja voltam, még évekkel ezelőtt, akkor sajátítottam el egy ősi termékenységi táncot, aminek egyszerűen képtelenség ellenállni. Különböző ugrások és pördülések után háromszor a padlóhoz csapom talpam, aztán egy vonyítást hallatok. Kicsit gyorsabban veszem a levegőt, a nagy ugrándozásban tisztára elfáradtam! Fejem fölött kigyullad az ötletkörte, tudom már, mivel fogom levenni a lábáról. Férfiasságom legtündöklőbb bizonyítékát fogom erre felhasználni, ennek nő ellenállni még nem tudott.
- Ne hazudtold meg előbbi cselekedeteidet, éreztem, mennyire be vagy indulva Rám! – ismertetem a tényeket emeltebb hangon, míg megragadom alsónadrágom gumírozott derékrészét. – Nem kell félned, óvatos leszek!
Felkiáltásomnak ellent mond a lekerülő anyag alól előbukkanó testrész, mely egy boa constrictor méreteivel vetekszik. Hálát kell adnom a Gondviselésnek, amiért ilyen bőségesen megáldott, sokkal kevesebb élvezet lett volna az életemben Yuu Jr. nélkül. Bizony-bizony, régen alacsony voltam, azonban annyi elmondhatok, nem a lábaimon támaszkodtam. Wink Újonnan jött szerelmem tudatában vetődök a lány felé, karjaimat ölelésre nyitva, hiszen Nekünk az a végzetünk, hogy a testi mámor tengerében együtt mártózzunk meg!
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Sakai Hitomi
Daitenshi
Daitenshi
Sakai Hitomi

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 242
Age : 34
Tartózkodási hely : Karakura, Tokió, vagy ahová Yuu-chan rángat
Registration date : 2010. Mar. 02.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: A Daitenshi és a Raion tagja
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Edzőterem Cl0te33500/40000Edzőterem 29y5sib  (33500/40000)

Edzőterem _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem EmptySzer. Szept. 01, 2010 8:49 am

~ Mester a tanítvány ellen, avagy az ostábla átka ~

Roppantul zavaró és egyszer s mint félelmetes is, hogy fogalmam sincs, mi történt az elmúlt... percekben? Órákban? Itt a föld alatt ezt lehetetlen megmondani. Kétségbeesetten próbáltam felidézni, hogy mi történhetett, de teljesen kiesett ez az időszak. Mintha csak elájultam volna, és ami azt illeti, magamat ismerve ez nem lepett volna meg. De nem veszthettem el az eszméletem, hiszen olyan helyzetben tértem magamhoz, amit tökéletesen lehetetlen elérni ájultan. Hacsak... hacsak Yuu-chan... nem, ilyesmire jobb nem is gondolni, különben sem úgy ismertem meg, mint aki kihasználná egy lány eszméletvesztését arra, hogy beteg vágyait kiélhesse. Plusz semmi logika sincs abban, hogy miután levetkőztetett, átcipeljen a tábla másik oldalára, aztán úgy állítsa be a helyzetet, mintha én másztam volna rá. Itt valami más történt. Tekintetem a táblára vetült, mely most pontosan úgy nézett ki, mint egy normális backgammon-tábla, pedig... gyakorlatilag teljesen biztos vagyok benne, hogy ez a sátáni eszköz csinált velem valamit, amire nem emlékszem. És lehet, hogy jobb is, ha nem emlékszem rá... amilyen pózban feküdtem ott Yuu-chanon... ráadásul elég... felfokozott állapotba kerülhettem valamitől, bár lehet hogy nedvesedésemet, csak a vaizard hí-hímtagja stimulálta, e-elvégre még soha ennyire kö-közel nem került hozzám i-ilyesmi. Mindegy, nem akarom tudni mi történt! Így is épp elég megalázónak tűnt a helyzet, és már-már a tényleges ájulás kerülgetett arra gondolva, hogy miket tehettem önkívületi állapotban... ha egyáltalán arról volt szó. Vörös fejjel, és remegő lábakkal tápászkodtam fel, gondosan ügyelve arra, hogy intim testrészeimet megfelelően eltakarjam a ruhadarabbal, amit a kezemben tartottam, és a tőlem telhető legnagyobb higgadtsággal néztem körbe, hogy megkeressem az összes a teremben lévő ingóságomat. Pillantásom közben mentoromra is ráterelődött, akinek szemében továbbra is észleltem azt a furcsa, vággyal teli csillogást, és ahogy beletúrt a hajába, a látvány valami olyasmi volt, mint amikor a szépfiú fel akarja hívni magára a kiszemelt lány figyelmét... aki most én lennék?! Sejtésem szinte azonnal be is igazolódott, ugyanis egy pillanatra eltűnt a szemem elől, és közvetlenül mellettem jelent meg újra, tekintetével pedig vitathatatlanul majd' felfalt, ahogy végignézett rajtam. A jelenségtől úgy éreztem, földbe gyökereztek a lábaim, pláne miután szavakkal is megerősítette aggodalmam: Yuu-chan fel akar szedni o.O
- Te-tessék?
Böktem ki nagy nehezen, gyakorlatilag minden izmom megszűnt engedelmeskedni a döbbenettől. Annyira zavarban voltam, hogy ujjaim szorítása is elernyedt a felsőm körül, és a textildarab a földre hullott, de hiába akartam, képtelen voltam lehajolni utána, így ismét a kezemmel kellett takargatnom magam. A vaizard dumája eszméletlenül ciki volt, legalábbis az első beszólás mindenképpen magasan nyeri a legócskább csajozós duma címéért folytatott küzdelmet, és tulajdonképpen a második is közel van a dobogóhoz, ám az a helyzet, hogy nekem az az egyik gyengém, ha egy angyalhoz hasonlítanak Embarassed Ráadásul a helyzetet súlyosbította, hogy nekem bejönnek a férfias srácok, és Yuu-chan minden kétséget kizáróan az volt. Bár még sose jutott eszembe, hogy potenciális páromat lássam a mesteremben, de be kellett valljam, hogy tulajdonképpen nem hagy hidegen... Na de miket is gondolok, jézusom! Yuu-channak barátnője van, és... és... és... nekem meg ott van... Zed. Eh, valami tényleg elvette az eszemet :/ Mit akarnék én egy ilyen tapló, bunkó sráctól? Az egy dolog, hogy ha tetszik valaki, akkor hajlamos vagyok csak a jót meglátni benne és figyelmen kívül hagyni a rosszat, de akkor is... Szó sincs róla, hogy össze akarnék jönni vele -.- Különben is csak azért gondoltam arra, hogy ismerkedni akarok vele, mert Kotomi telebeszélte a fejemet...
Gondolataim tengeréből az rántott ki, hogy kezek érintését éreztem a bőrömön. Ijedten forgattam a fejemet a követelőző tenyerek felé, melyek a derekamról hamar átkerültek a... fenekemre o.O Kisebbfajta pánik lett úrrá rajtam ismét, hiszen bugyi ebben a pillanatban nem volt rajtam, a félelemérzet pedig csak tovább fokozódott, amikor megláttam, hogy Yuu-chan éppen ajkaink összeforrasztásán ügyködik. Nem-nem-nem-NEM! Minden erőmet és koncentrációmat összelapátolva érintettem hozzá a lábamat a földön heverő felsőmhöz, hogy az is jöjjön velem, és az utolsó pillanatban sikerült elteleportálnom a férfi karjai közül a terem másik végébe. A megkönnyebbülés hulláma söpört végig rajtam, így hogy ki tudtam menekülni ebből a szorult helyzetből, remegő lábaim is feladták a gravitáció elleni küzdelmet, így a padlóra rogytam. Le-le-le-letapizott! TTT_TTT Hát nem gondol arra, hogy milyen lelki megrázkódtatásokat okoz ezzel nekem? Tudja jól ő is, hogy milyen vagyok T_T Még jó, hogy nem valahol máshol fogdosott meg T_T Egyáltalán mi az isten lelte őt?? Az ostábla inaktív, a képességeimet tudom használni és erőtér sincs körülöttünk, az nem lehet az oka a furcsa viselkedésének. De akkor mégis mitől...? Mi történt amíg nem voltam magamnál? Ennyire azért csak nem lehet tipikus férfi, hogy csak úgy elveszti a fejét egy pucér nő láttán, amikor otthon várja valaki! Ráadásul eddig semmilyen jelet nem mutatott aziránt, hogy érdeklődne irántam >.<
- Ma-masaka...
Néztem fel a sarokban kucorgó Yuu-chanra rémülten, mikor beugrott hogy mi is lehetett az, ami ezt a viselkedést kiváltotta belőle. De nem, az nem lehet, annyira nem lehettem magamon kívül, hogy a moe hatalmát használjam >< Hiszen amikor véletlenül felfedeztem, hogy bennem testesül meg ez a mindent elsöprő erő, megfogadtam, hogy soha nem fogom alkalmazni! Még viccből sem szabad szórakozni vele, ha tudnám hogyan lehet semlegesíteni a hatását, akkor sem tenném. De még azt sem tudom mi az ellenszere T_T Ha most a vaizard emiatt kattant be... akkor... akkor az egyetlen megoldás az, ha elmenekülök innen jó messzire, minél előbb, és vissza se jövök, amíg el nem kopik a varázs... ha elkopik valaha T_T Illetve ha el tudok egyáltalán menekülni... hiszen Yuu-chan még mindig sokkal gyorsabb és erősebb nálam, hiába fejlődtem annyit, mióta először találkoztunk. Jaaj, miért nem emlékszem arra, hogy mi történt??? De mielőtt egyáltalán megpróbálhatnám véghezvinni a tervemet, először is fel kéne öltöznöm, hátha az csökkenti a vonzerőm :/ Mikor ismét felpillantottam a férfira, rémületem tovább fokozódott, hiszen kezével az alsónadrágja körül matatott és félreérthetetlen utalásokat tett arra, hogy mit akar tenni velem T_T Felsikítva fordultam el, szemeimet eltakarva, mikor lerántotta magáról az utolsó ruhadarabját. Mi lenne velem, ha meglátnám azt? T_T El sem tudom képzelni, milyen megrázkódtatás lenne o.O
- Yuu-chan, térj észhez! Bármit is tettem, nem gondoltam komolyan! Nem is emlékszem rá, az nem én voltam! Neked már van valakid, és az nem én vagyok! Képes lennél megcsalni a nőt, akit szeretsz? Különben is... én... én még nem vagyok ilyesmire felkészülve!!!
Próbáltam kétségbeesetten meggyőzni, miközben a képességemre hagyatkozva kitértem előre, hiszen éreztem hogy felém tartott éppen. Ránézni nem mertem, nem akartam megkockáztatni, hogy olyasmit látok, ami ártana a lelki világomnak, így csukott szemmel, a memóriámra hagyatkozva indultam el a ruháimért. Mivel a szoknyám volt a legközelebb, azért azt gyűjtöttem be elsőként a már nálam lévő felsőm mellé, azonban menekülés közben nem tudtam öltözködni, hiszen az ügyességem ismerve abból garantáltan esés lenne, és az kiszolgáltatottá tenne a vaizarddal szemben. Majd ha az összes ruhám összeszedem, akkor majd kiteleportálgatok szépen mondjuk valamelyik lakószobába, és amíg a férfi keresgél, addig lesz időm magamra aggatni a textildarabokat. Amikor azonban a bugyimhoz értem, és megpróbáltam felszedni a földről, csak a hideg padlót tapintottam a kezemmel. Fenébe, rosszul memorizáltam a helyét idegességemben? Olyan sokat nem tévedhettem, itt kellett hogy legyen a közelben >.< Óvatosan kinyitottam a szemem és végigpásztáztam a talajt körülöttem, ám nem volt sehol... Sehol! Időközben úgy éreztem Yuu-chan is megállt, és baljós gondolatok kezdtek el gyűlni a fejemben.
- Yu-Yuu-chan... mondd, hogy nem a kezedben tartod... a-a-a b-bugyimat?
Kérdeztem nagyot nyelve, továbbra is kizárva a lehetőségét, hogy odapillantsak, ahonnan a jelenlétét éreztem. Ha ott van... akkor a tervemnek kampó T_T
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Edzőterem Cl0te68000/100000Edzőterem 29y5sib  (68000/100000)

Edzőterem _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem EmptyCsüt. Szept. 02, 2010 6:19 am

[Mester a Tanítvány ellen - avagy az ostábla átka]


Vigyorogva veszem tudomásul, miszerint vonzerőm semmit sem kopott az évek során, még mindig gond nélkül zavarba tudok hozni egy fiatal nőt, ha kedvem úgy tartja. Angyalom nem pont úgy reagál közeledésemre, mint ahogy az elvárható lenne a múlt eseményeinek fényében, hisz’ nem is olyan régen még felkínálta magát Nekem, most meg úgy menekül, mintha Ő lenne a szűziesség megtestesült példaképe. Szavai csupán zavaró háttérzajként jutnak el füleimig, habár a valójában szeretett lány említése egy pillanatra kibillent a ritmusból, értetlenül meredek magam elé, ám miután megráztam a fejem, a furcsa érzés is tovaszáll. Üdvözült mosolyom tovább szélesedik, amint Hitomi-chan fenekét bámulom, miközben látszólag rémülten próbálja összeszedegetni ruháit. Fogalmam sincs, eddig miért nem mozdultam még Rá, pedig van, hogy 3-4 órát is együtt töltünk naponta, mivel az edzés igen fontos mindkettőnk számára. Más téren is tudnám oktatni, 120 év tapasztalata azért csak jelent valamit, igaz-e? Ennyi közösen eltöltött idő után csupán ma eszméltem arra, milyen szerencsésnek is vagyok, amiért ilyen tanítvánnyal áldott meg a Gondviselés. Nem mindennap találhat olyat egy férfi, aki okos és szép is egyszerre. Ködös emlékeim közül egy csokoládébarna szempár képe emelkedik ki, azonban jelen pillanatban nem tudom, hogy jön ez a témához, hiszen mostani szerelmem íriszei fagyos ezüstben pompáznak. Vadállatias morgás tör fel mellkasomból, prédám akárhogy is próbálna, nem lesz képes menekülni előlem. Ezt a gazellát Nekem kell leterítenem, lándzsám tökéletes eme feladatra, most már csak rendeltetés szerint kéne használni, ám amíg nem sikerül kellő közelségbe kerülnöm, addig ez egy igen nehézkes procedúrának tűnik. Ettől függetlenül bízok a képességeimben, a kudarc olyan eredmény, amit nem vagyok hajlandó elfogadni.
- Ugyan, ne ámítsd magad! – zendül mély hangom, miközben lassacskán próbálom becserkészni az edzőteremben köröző áldozatom. – Biztosan Te voltál az, egy ilyen angyali arcot képtelen lennék elfelejteni! Akkor még sokkal közvetlenebb voltál, mi történt Veled? Egyébként nincs mitől félned, értek ahhoz, amit csinálok. Nem szeretnéd, ha egy olyan srác lenne az elsőd, akiben tökéletesen megbízol?!
Beszédem közben figyelmem elkalandozik, s egy igen értékes relikvián akad meg tekintetem. Shunpómat ismét segítségül hívom a helyváltoztatáshoz, mivel szeretném elsőként megkaparintani a felbecsülhetetlen értékkel rendelkező tárgyat. A világoskék csíkok által tarkított bugyit különös óvatossággal veszem kezembe, semmiképp sem akarok kárt tenni benne, mert az felérne egy emberiség ellenes bűntettel is! Az Esper kérdését hallva gonosz mosoly húzódik ajkaimra, amint az ebből kihozható lehetőségek tárházára gondolok. Az alsóneműt nemes egyszerűséggel a nyakamba akasztom, először a fejemre akartam volna tenni, de utána rájöttem, hogy akkor nem látnék rendesen és sokkal nagyobb esélye lenne visszaszerezni az eltulajdonított értéket. Viszont most már minden szükséges szervemmel képes vagyok koncentrálni, szóval ennek minimális az esélye. Ebben a pillanatban leggyötrőbb problémám abban merül ki, miszerint milyen módon kellene rádöbbentenem arra, hogy kettőnknek mindenképp fizikai kapcsolatot kell létesítenünk, méghozzá minél hamarabb. A termékenységi tánccal semmit sem értem el, ezt pedig még most sem hiszem el teljesen. Vonásaim gondterhelt ábrázatba rendeződnek, homlokomon elmélyülnek a ráncok, míg agyamat a helyzet megoldásán töröm. A túl sok elmélkedéstől megfájdul a koponyám, ezért ezt egy kicsit félreteszem, inkább az ösztöneimet követem! Ennek köszönhetően ajánlom fel az alkut, mely szerint Én visszaadom ezt a falatnyi textil, ha Ő előtte minden összeszedett cuccát messzire dobja. Így hátulról nem látom milyen érzések mennek végig az arcán, azonban a dermedtségéből arra tudok következtetni, miszerint köpni-nyelni nem tud felajánlásom hallatán. Ez igen rossz hír számára, de a részletekbe addig nem menjünk bele, amíg nem biztos a sikerem.
Esélyeim igencsak romlanak, amikor válasz helyett egy elektromos gömbbel találom szemben magam, ami valószínűleg szép kis lyukat égetne a bőrömbe, így egy könnyed szökkenéssel elkerülöm azt, mivel ilyen kemény vagyok. Szomorúan veszem tudomásul, hogy nem lehet Vele tárgyalni ezügyben, ennek hála új terv kiagyalásán kell fáradoznom. A lelkét semmiképp nem tudom megtörni, ezért a testével kell kezdenem valamit. Perverz kuncogás kíséretében villannak be az esetleges ideák, melyektől biztos a helyszínen szörnyet halna szegény Hitomi-chan, ha Ő is látná őket. Az a bizonyos villanykörte váratlanul gyullad ki kobakom felett, majd rögtön ki is alszik, mivel nem szeretném pazarolni az elektromosságot. Fürgeségemet kihasználva jelenek meg szinte észrevehetetlenül a nő mögött, ujjaim hegyét finoman végigfuttatom az oldalán. A feltörő ijedt sikoltásból teóriám helyességére tudok következtetni; a lány valóban csiklandós, mint ahogy arra számítani is lehetett. Annak idején valami diákcsapatban sportolt, s legtöbbször az ilyen leszbis közösségben a legügyesebbek egyikének mindig van valami kihasználható gyengepontja. Mindig arra tanítottam, hogy soha ne engedje le a védelmét, még akkor sem, ha barát van a közelben, hiszen bármikor veszélybe kerülhet. Itt csupán túláradó szeretetemtől kell tartania, de az Ő nézőpontjából kétségtelenül ez most a legnagyobb baj. A lehulló szoknyával és társával mit sem törődve nyúlok át a hónalja alatt, azután tenyereim a melleire simulnak. Az érzés egyszerűen leírhatatlan, mintha ezernyi volt szaladgálna keresztül-kasul a bőrömön. Alig néhány másodpercre van szükségem ahhoz, hogy felfogjam mit is jelent ez, de menekülni már túl késő. Nem túl kellemes villámhárítónak lenni, viszont most ezt is kipróbáltam. Füstölgő hajjal dőlök előre, persze magam alá temetve támadómat is. ~A világ elsötétül, most némi reklámszünet következik…
Olyan jó csak lebegni a semmiben, nem foglalkozni az univerzum problémáival, csupán céltalanul létezni egy pillanatra. Egy kicsit kényelmetlen a kanapé, amin fekszem, de legalább jó meleg, szóval nincs okom panaszkodni. Halk nyögés kíséretében nyitom ki íriszeimet résnyire, ezután találom magam szembe egy fekete üstökkel. Már-már fellélegeznék, amikor rádöbbenek a szörnyű igazságra. Nem Chiyo-chan fekszik alattam! Teljesen más az illata és habár ez is kellemes, mégis totális rémülettel tölt el. A következő megpróbáltatásként élem át, hogy semmi ruha nincs Rajtam és hímtagom olyasmihez nyomódik, amihez egyáltalán nincs köze. Kislányos sikoly kíséretében pattanok fel eddigi pihenőhelyemről, azután magamat takargatva kísérlem meg visszanyeri megtépázott tisztelhetőségemet. A szavak a torkomra forrnak, egyszerűen nem is tudom, miképp magyarázzam meg a dolgokat. Az elmúlt percek vagy talán órák teljesen kiestek emlékezetemből, az az utolsó emlékem, hogy Hitomi végtelenül aranyos arccal néz Rám. Ezt követően nem csodálom, miszerint történt, ami történt, de ennek nem szabadott volna így alakulnia! Halk szitkozódás kíséretében akasztom le a nyakamból a bugyit, ami ugyancsak érhetetlen módon került oda. Egy nagy ugrással termek boxerem mellett, majd megkönnyebbülten bújok bele, ezzel csökkentve a szituáció zavarba ejtő valóját. Vörös arccal adom vissza az elkobzott fehérneműt, próbálva nem olyan helyre nézni, ahova nem lenne illendő. Tökéletesen szégyent hoztam a mester-tanítvány szentségre, sikerült megbuknom, mint mentor. Feladatom egy Nálam képzetlenebb személy oktatása volt, viszont most már biztosan más értelmet fog nyerni mindkettőnknek a test-test elleni küzdelem. Gyorsan észbe kapok, s elfordulva kezdem tanulmányozni a szemközti falat, valami nagyon érdekest keresve rajta.
- Bocsáss meg, Hitomi-chan, nem tudom, hogy történhetett ez. – kezdek el szabadkozni kissé rekedt hangon, miközben kezem remegését próbálom csillapítani. – Mi történt? Az elmúlt időszak egyszerűen kiesett, az utolsó képen épp eléggé félreérthetetlen módon kezdtél el Felém mászni. Biztos a játék tehet az egészről!
Újonnan jött haragom az ostábla ellen irányul, ami ártalmatlan játékszerként pihen a padlón. A lélekenergia égető folyamként száguld végig ereimen, ezt követően elemi mágiaként csapódik ki jobbom tenyeréből. A formátlan reiatsusugár hihetetlen sebességgel száguld megsemmisítendő célpontja felé, amely ismét felizzik zöld fénnyel, s visszaküldi támadásomat. Csak egy centiméteren múlott, hogy nem pörkölődött meg a farom, szerencsére még időben félreugrottam. Mérgelődve méregetem a pokoli cuccost, ezen idő alatt remélhetőleg összeszedi magát a Daitenshi legfiatalabb tagja is, s végre tisztázhatjuk a kialakult félreértést.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Sakai Hitomi
Daitenshi
Daitenshi
Sakai Hitomi

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 242
Age : 34
Tartózkodási hely : Karakura, Tokió, vagy ahová Yuu-chan rángat
Registration date : 2010. Mar. 02.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: A Daitenshi és a Raion tagja
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Edzőterem Cl0te33500/40000Edzőterem 29y5sib  (33500/40000)

Edzőterem _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem EmptyPént. Szept. 10, 2010 9:00 am

~ Mester a tanítvány ellen, avagy az ostábla átka ~


Touché. Utolsó mondatával megfogott, ami azt illeti, tényleg olyasvalakinek szeretném odaadni az ártatlanságomat, akiben abszolút megbízom... és akit szeretek. Csak hát ez a dolog Yuu-val számos problémába ütközik, részéről és részemről is. Neki ott van az, aki miatt a gyűrűjét viseli, és egészen biztosan nem viselkedne így, ha józan eszénél lenne, ami pedig engem illet, az akadályoz, hogy Yuu-chanra barátként és mentorként tekintek, nem tudnék elképzelni vele intimebb kapcsolatot. Még úgy sem, hogy most bizony eléggé úgy áll a helyzet, hogy ha nem találok ki valamit, akkor... na erre jobb nem is gondolni :/ Valamit ki fogok találni, ki kell! Meg kell tőle szereznem azt a ruhadarabot, bármi áron! Nem félek a harctól sem, sőt a helyzetet akár még kis is használhatnám, most biztosan működne valami olyan trükk, mint az első találkozásunk alkalmával! Csak... meg merem-e tenni, az a kérdés... a kockázat nagy, és ha elbukok, olyasmi történne, ami garantáltan aláásná kettőnk kapcsolatát, nem is beszélve az én büszkeségemről... Azt nem kétlem, hogy tapasztalt meg minden, és én is biztos élvezném az együttlétet a pillanat hevében, de hogy mindketten megbánnánk, az hétszentség! Ekkor érkezett a férfi ajánlata a cserére, a szavak hallatán pedig valósággal megfagytam, és csak arra voltam képes hogy tátogjak, mint valami hal Surprised Na, ez nem az a kompromisszum volt, amibe én valaha is bele fogok menni >.> Már a meglévő ruháimmal is el tudom takarni magam, ha arról van szó, ilyen szempontból nem kell nekem a bugyim, de a falatnyi textilt mégsem hagyhatom a vaizardnál! Ki tudja milyen beteg perverziót élne ki az alsóneműmön o.O Ugyanakkor ha dobom a ruháimat, akkor megint nem lesz mivel takarni magam! Éreztem, hogy a pofátlan alku miatt kezd elborulni az agyam, és heves szikrázás kísérletében egy elektromos kisülést küldtem Yuu-chan felé, mintegy válaszként a felvetésre, amivel egyben lehűtöttem valamelyest a felforrni készülő agyvizem is. Kétségtelen volt, hogy képes elkerülni a lövedéket, nem is azért támadtam meg, mert ártani akartam neki. Nem tehetett róla, hogy elment az esze, minden a játék hibája -.-
Váratlanul a férfi eltűnt az érzékeim elől és közvetlenül mögöttem tűnt fel újra. Fene a gyorsaságát >.> Semmi pánik, el tudok teleportálni, működik a képességem >< De mielőtt cselekedhettem volna, váratlanul gyorsan ujjak érintését éreztem az oldalamon. Torkomból éles sikítás szakadt fel és testem görcsbe rándult a kellemes-kellemetlen érzés hatására, rémülten próbáltam szabadulni, de próbálkozásom teljesen hasztalan volt. Yuu-chan elsőre beletrafált a gyengepontomba, szörnyen csiklandós voltam a testem néhány pontján, főleg az oldalamon és a talpamon T_T
- Neee, ne csináld, kérlek, neheee!
Visítottam neki könyörögve, hogy hagyja már abba végre a kínzásom, ebben a pillanatban valószínűleg bármibe beleegyeztem volna kapásból, csak fejezze be most azonnal TT_TT Hatalmas megkönnyebbülés volt, mikor végre leszállt rólam, izmaim teljesen elernyedtek, és minden kiesett a kezemből, ami ott volt ennek következtében. A végtelen béke és nyugalom azonban nem tartott sokáig, pillanatokon belül a gonosz kezek ismét támadásba lendültek, és céljuk cseppet sem volt olyan ártatlan mint az előbb. Yuu-chan ismét fogdosni kezdett, ezúttal egy szinttel feljebb lépve a melleimet kezdte markolászni Mad Illetve... nem is markolászni, hanem... érzékien masszírozni... Elgyengült testem csak tovább olvadt a vaizard izgató érintésének hatására, és halk nyöszörgést hallattam a csikizésnél jóval kellemesebb élménytől... Egy pillanat, mit is csinálok én? A szituáció realizálása újra ráborította elmémre a vörös ködöt, és gondolkodás nélkül megáramütöttem a férfit a kezein keresztül, aki a megrázó tapasztalat hatására úgy dőlt el mint egy liszteszsák... pontosan rám o.O Ismét észhez térve rámtört a kétségbeesés, hiszen féktelen dühömben szinte az összes energiám felhasználtam. Lehet, hogy... megöltem? A nehéz test alatt izegve-mozogva próbáltam hozzáférni a csuklójához, hogy kitapinthassam a pulzusát, miközben fejem a vörös minden árnyalatát felvette, mivel lábaim között éreztem Yuu-chan tettre kész... micsodáját. Furcsa érzések rohantak meg, hiszen soha ilyen közel nem volt férfiasság ahhoz, hogy elvegye a szüzességem, és bevallom izgatott a helyzet, de végül csak sikerült megragadnom azt a csuklót, mielőtt esetleg meggondolatlanságot követtem volna el felfokozott izgalmi állapotomban. Hál'istennek volt pulzusa, de ekkor egy újabb problémába ütköztem - nem tudtam kimászni a mentorom alól, és nem maradt elég energiám ahhoz, hogy kiteleportáljak. Muszáj volt hát megvárnom, míg magához tért, gondolataimat pedig időközben igyekeztem más irányba terelni, például a pí tizedesjegyeit számolgattam, vagy tízjegyű számokat adtam össze, miközben reménykedtem, hogy amikor felébred, már újra normális lesz. A pár perc múlva felhangzó... érdekes hanghatás azt jelezte, hogy imáim meghallgatásra találtak, de ránézni továbbra sem mertem Yuu-ra, hiszen továbbra is pucér volt pánikba esése közben. Remegve sóhajtottam fel, végre vége ennek az egész rémálomnak. Lassan én is feltápászkodtam, és leszegett fejjel caplattam el a melltartómért amíg a férfi gondolom öltözködött - legalábbis valamiért ugrált. A bugyim még mindig nála volt, így miután testem felső részére ráaggattam az odavaló ruhákat, óvatosan odafordultam és szégyenlősen elvettem a felém nyújtott alsóneműt. Nem tudtam mit mondjak, a feszültséget viszont tapintani lehetett kettőnk között. Gondolom ő sem tudja mi van, ahogy én sem tudtam korábban, máskülönben biztosan térden állva könyörögne bocsánatért >.> Míg elfordult, félelmetesen gyorsan kapkodtam magamra a maradék ruháimat, majd ezzel végezve indulatosan eléléptem, és lekevertem neki egy hatalmas pofont, melybe minden erőmet beleadtam.
- Ettől most... jobban érzem magam.
Közöltem a fiúval, most hogy kiadtam magamból a felgyülemlett feszültséget. Nem érdemelte meg, de nem érdekelt, nem fog belehalni. Az áramütés biztos jobban fájt neki.
- Lássuk csak... hol is kezdjem... megpróbáltál felszedni, majd mikor ez nem sikerült, meg akartál erőszakolni, eközben pedig összetörted az érzékeny lelkemet, megaláztál, kegyetlen módon megcsikiztél és... és... és.. elloptad a bu-bugyimat... meg le-letaperoltál... k-kétszer is...
Soroltam a bűneit nagy lendülettel, bár a végére felháborodásom valamiért elfogyott. Ettől függetlenül újra és újra elöntöttek a düh hullámai, ahogy vesszőfutásom újra és újra eszembe jutott. Képem felvette a konstans rákvörös színt, miközben idegességemben fel-alá járkáltam. Legszívesebben összetörtem volna valamit, de a táblához nem mertem hozzáérni, más meg nem volt kéznél, így aztán csak egy panaszos kiáltásra tellett tőlem, mielőtt ismét Yuu felé fordultam.
- Mondd csak... ugye nem mondtam olyasmit, amiben benne volt az, hogy... moe? Nekem is van egy időszak, ami... kiesett... Ugye... nem tettem semmi olyasmit, ami visszafordíthatatlan? Egyáltalán velem mi történt?
Szegeztem neki a kérdéseimet bizonytalanul, azt hiszem nem akarom tudni a választ, de nem hagyott nyugodni, hogy van egy nagy feketeség az emlékezetem egy pontján. Ha nem hallom, hogy mi történt, bele fogok őrülni, ha meg hallom, volt egy olyan sanda gyanúm hogy sírni fogok...
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Edzőterem Cl0te68000/100000Edzőterem 29y5sib  (68000/100000)

Edzőterem _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem EmptyPént. Szept. 10, 2010 9:45 pm

[Mester a Tanítvány ellen - avagy az ostábla átka]


Türelmesen várakozom, amíg Hitomi-chan öltözködik, bár nem sok értelme van igazából elfordulni, mivel önként és dalolva minden olyant megmutatott, ami egy férfit érdekelhet egy női testen. Kíváncsian kémleltem körbe a terembe nadrágomat keresve, amikor hirtelen feltűnt előttem az immáron textilben feszítő Esper, s lekever egy olyan pofont, amitől a fejem is körbefordult a nyakamon. Elképedve tapogatom zsibbadó arcomat, nem is gondoltam volna, hogy ennyit javult az ütőereje az elmúlt hónapokban. Fogalmam sincs mivel érdemeltem ki ezt, emlékeim szerint Ő volt az, aki előhozta azt a pokoli szerkezetet és Ő volt az, aki szemérmetlenül szeretkezésre szólított fel. Mindenesetre nem adhatom vissza Neki a kölcsönt, pedig első gondolatom az volt, hogy visszakézből magam is lekeverek egyet, ha már itt vagyok. Természetesen nőt csak egy esetben ütök meg, de ahhoz legalább halálos ellenségnek kell lennie. Felsorolás közben vonásaim kifejezéstelen maszkba rendeződnek, ám lélekben már hosszú másodpercek óta egyfolytában fészpalmolok. Önszántamból ilyenekre biztos nem lettem volna képes, legalábbis most már múló „lelkesedésem” is egyszerű kémiai folyamatok eredménye volt, nem pedig a lány iránt érzett megfékezhetetlen vágy vagy hasonló materializálódása. Félreértés ne essék, a genetikus nagyon csinos és okos, azonban legalább négyszer lehetnék az apja és ez egy kicsit meredek korkülönbség. Legalább már tudom miért lengi körül olyan feminin illat a fejem, el se tudtam volna képzelni, honnan is jön ez az aroma, de bűnlajstromának hála megvilágosodtam. A vörös kéznyommal képemen emelem tekintetem a mennyezet felé, s csupán csak reménykedni merek, miszerint nem kezdtem el szaglászni előtte azt a bugyit vagy hasonló aberrált dolgot, mert azzal simán alááshatnám az amúgy gyümölcsözőnek mondható kapcsolatunk.
- Öhm… - adom meg az első reakciót kérdésére, miközben homlokomat ráncolva kutatok emlékezetemben. – Moe moe... kyu~n! Ez az a három szó, amire még emlékszem, utána teljesen kiesett minden, ami az elmúlt néhány percben-órában történt. Ezt követően csak érzések villantak fel, először hihetetlen eufória öntött el, aztán számomra is érthetetlen okból ez átment… hát… tudod Te is…
Fejezem be monológom sután, eközben egyre másra csupasz lábfejeimet szemrevételezem. Nadrágomat már sikerült megtalálnom, el is felejtettem, hogy a tábla megsemmisítésére tett kísérletem következtében hatalmas tűzörvény csapot ki belőle, ennek köszönhetem nadrágtalanságom. Legalább cipőimet és pólómat megtaláltam a terem távolabbi sarkában, így megelőzendő az újabb csapkolódást egy villámtánccal eldobált ruhadarabjaim mellett termek. Gyors mozdulattal magamra kapkodom cuccaimat, habár elég hülyén nézek ki egy szál boxerben, amúgy meg teljes harci díszben. Talán fel kéne ajánlanom, hogy vonuljunk át a lakókörletbe, viszont ebben a helyzetben biztos egy újabb próbálkozásnak vélne az egészet, ámbátor a Fészek teljesen kihalt, bármelyik terme tökéletesen lenne olyan akcióra. Mondjuk, a Tanácsteremben tartózkodó vízköpők valószínűleg jobban örülnének a műsornak, mint a résztvevők. Kiérzem a bizonytalanságot és a félelmet hangjából, azonban Hitomi-chan is készségesen elmesélte Nekem, mit is tettem Vele, így evidens a szívesség viszonzása. Nehezemre esik felidézni az eseményeket, az egész olyan gyorsan történt. Ezzel teljesen lerombolódott a Hitomi-chanról alkotott kép az elmémben, mivel ahogy viselkedett, az egyáltalán nem volt szerény és csendes. Kétségtelenül végtelenül perverz alaknak tart, csak mert az Én etapomat élte át, s a sajátjára nem emlékszik. A pofon igazságtalansága miatt nem fogok szépíteni a történteken, ha már úgyis összetörtem a lelkét, akkor ez nem oszt, nem szoroz. Ráadásul az jómagam érzéseivel senki sem törődik, pedig hatalmas sokk volt megérnem, ahogy a legtehetségesebb tanítványom más területen is meg akarja mutatni jártasságát. Az ideges járkálást látva okosabbnak tartom elkezdeni a mesét, mielőtt még ropogósra süt valami mikrohullámmal, utána meg ki tudja, mit csinálna a hullámmal. o.O
- Miután elvesztetted a játékot egy eddig rejtett mellékhatás lépett működésbe. – kezdek bele a mesélésbe, ám előtte még törökülésben a padlóra helyezkedek. – Először még szégyenlősen takargattad magad, de ami utána jött, az teljesen meglepett! Effektíve szerelmet vallottál és megpróbáltál megcsókolni. Kétszer! Elég szemérmetlenül mutogattad, amid van, a végére pedig már Te is emlékezhetsz, hisz’ Nekem onnantól kampó volt.
Elég szánalmas húzás volt Tőlem, hogy hagytam sarokba szorítani magam, s onnan, ha akartam volna se tudtam másfelé nézni, a lány teljesen kitöltötte a látóteremet. Szerencsére eléggé bölcs és érett voltam a helyzet kezeléséhez, ifjonti éveimben valószínűleg kihasználtam volna a kínálkozó alkalmat. A nagy izgalomban még a nikotinhiányomról is elfelejtkeztem, ami kétszeres intenzitással tör Rám eme pillanatban. Hálát adok a Gondviselésnek, amiért bagómat mindig a kabátomban tárolom, elég volt az az egynéhány alkalom, amikor tönkrement a drága anyag, mert rosszkor volt rossz helyen. Gyorsan ajkaim közé illesztek egy szálat, majd megkínálom Hitomi-chant is. Tudom, nem dohányzik, viszont ezt a helyzetet jobb nyugtató társaságában megbeszélni. Döntése alapján cselekszem, de magamnak mindenképp meggyújtom az energiarudat.
- Egyébként nem kell aggódnod, nem tettél semmi olyat, amit most megbánhatnál. – jegyzem meg csevegő hangon, miközben kövér karikákat eregetek a plafon felé. – Vagyis a meztelenkedés nem épp a Te stílusod, de ezt is ki kell próbálni egyszer, ez a véleményem. Meg tudomásom szerint barátok is vagyunk, szóval felesleges szégyenlősködni, úgysem fogok Rád úgy gondolni, mint egy nőre. Ne érts félre, szerintem sorban állnának előtted, ha kicsit nyitottabb lennél, viszont Nekem ott van Chiyoko, aki bárminél többet jelent számomra.
Remélem ezzel sikerült elsimítanom a félreértéseket, s nem épp az ellenkezőjét értem el vele. Fogalmam sincs, miképp kell egy felbőszült nősténnyel bánni, leginkább a kivárásos taktikát szoktam alkalmazni szerelmem esetében is. Egyszer minden probléma kevésbé fajsúlyossá válik, na akkor szoktam megbocsájtatni magamnak. Egy hisztis fruskával nem tudok mit kezdeni, sajnos hiányoztam arról az óráról, amikor épp ezt tanították. Talán kevesebbet kellett volna lógni, s többet iskolába járni. Igen, ez célravezető lett volna, viszont sokkal kevesebb mókával kecsegtetett. Választanom kellett a tudás és a szórakozás között… A válasz szerintem egyértelmű!
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Sakai Hitomi
Daitenshi
Daitenshi
Sakai Hitomi

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 242
Age : 34
Tartózkodási hely : Karakura, Tokió, vagy ahová Yuu-chan rángat
Registration date : 2010. Mar. 02.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: A Daitenshi és a Raion tagja
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Edzőterem Cl0te33500/40000Edzőterem 29y5sib  (33500/40000)

Edzőterem _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem EmptySzomb. Szept. 11, 2010 8:26 am

~ Mester a tanítvány ellen, avagy az ostábla átka ~


A választ hallva tekintetem egyre sötétebbé és sötétebbé vált, és már-már félő volt, hogy lábaim megadják magukat, de végül a falnak dőlve megmentettem magam az összeeséstől. Lassan lecsúsztam a támaszték mentén, és amint ülőhelyzetbe kerültem, arcomat a tenyerembe temettem. A legszörnyűbb sejtésem vált valóra, valóban teljesen elment az eszem. SOHA. SEMMILYEN. Körülmények között nem akartam elszabadítani a bennem rejtőző ön- és közveszélyes erőt, most mégis megtettem, és kis híján nagyon súlyos következményei lettek. Az egész a játék... nem, az egész az én hibám, hiszen én hoztam fel... azaz le a könyvtárból azt a poros dobozt, miattam kerültünk ebbe a helyzetbe. Elborzadva hallgattam az újabb és újabb felszínre kerülő információkat, nem mertem felnézni, nem tudtam megszólalni. Szerelmet vallottam... kétszer megpróbáltam megcsókolni... szemérmetlenül mutogattam magam... Ezek a kifejezések visszhangoztak a fejemben, és ahogy előre sejtettem, valóban a sírás hatására kerültem a szavaktól. Még az a gondolat sem tudott megnyugtatni, hogy Yuu-chan legalább nem használta ki a helyzetet, hiszen ettől függetlenül olyasmiket tettem, amiktől beindítottam a fantáziáját, és gondolatban biztosan elképzelte, ahogy magáévá tesz T_T Virtuálisan megerőszakolt TTT_TTT És abban is biztos vagyok, hogy magányos estéin már nem csak a barátnője képe, hanem én is be fogok neki villanni T_T De ha nem is, ami kizárt dolog, hiszen férfi ő is, akkor is látott teljesen meztelenül, és hacsak meg nem lestek anno a középiskolában, akkor ő az első férfi, aki ebben a díjban részesülhetett, mióta először megjött a vérzésem T_T Vissza akarom csinálniiiiiiii TT_TT Most mit fogok mondani Zed... izé, a férfinak akit szeretek, amikor megkérdezi, hogy volt-e már előtte valakim? T_T Volt is meg nem is? -.- Kész, vége, nincs többé meg az ártatlanságom T_T Meg akarok halni T_T És amikor azt hittem, hogy ennél jobban már nem tudok kiborulni, Yuu-chan még rátett egy lapáttal.
- Mi az hogy nem tettem semmi olyat amit megbánhatnék??? Igenis tettem, egy csomó olyan dolgot, ami miatt most legszívesebben felvágnám az ereimet! Fogalmad sincs, hogy nekem milyen megrázkódtatás jelent hogy láttál pucéran és hogy megfogdostad a fenekemet és a mellemet, meg hogy hozzám értél a micsodáddal, meg hogy a kezedben fogdostad a bugyimat és hogy olyan dolgokat juttattál az eszembe eközben, amit nem is akarok megtenni veled!!! És mi az, hogy nem fogsz úgy rám gondolni, mint egy nőre??? Hogy mondhatsz ekkora sértést egy lánynak??? Tudod milyen szar dumával akartál felszedni??? Idézem, azt mondtad hogy "Szia Cica, van gazdád?" meg hogy "Mondd csak, fájt, amikor leestél az égből? Nem mindennap találkozik az ember olyan gyönyörű angyallal, mint Te." És ráadásul nekem az bejön, hogy ha egy angyalhoz hasonlítanak, de akkor is! Ilyen tapló dumával hogy a francba kerítettél te magadnak barátnőt??? És azt is pontosan tudom, hogy ha akarnám, már rég lehetne fiúm, nézd meg, hiába vagy oda Chiyokóért, elcsábítottalak! Én voltam az, nem a backgammon, mert az erőm, amiket eddig láttál tőlem csupán mesterséges úton kerültek hozzám, az én veleszületett esperképességem az, hogy azzal a három szóval, amit az emlékezetkiesésed előtt mondtam, bármelyik, ismétlem bármelyik férfit képes vagyok elcsábítani, legyen az katolikus pap, homokos, vagy végtelenül szerelmes férj! De én megfogadtam, hogy ezt az erőt sosem fogom használni, most mégis megtettem a saját hibámból, és ez is fáj! Meg az is, hogy majdnem 21 évesen még mindig szűz vagyok, de eddig nem mertem senkivel sem randizni, mert féltem hogy ugyanolyan fájdalmat okozok neki, ha esetleg elpatkolok az ostoba és értelmetlen bosszúm közben, mint amilyen engem ért amikor meghalt a családom, és emiatt egy csomó jó pasit közeledését kellett visszautasítanom, pedig én is kurvára vágyom már arra, hogy dugjak valakivel, erre most hogy rávettem magam az ismerkedésre, rájöttem hogy képtelen vagyok más férfiakhoz közeledni, meg attól is félek, hogy ki fognak röhögni, amikor megtudják, hogy még szűz vagyok! Erre szemérmetlenül mutogatom magam egy olyan embernek, aki a mentorom és akit végtelenül tisztelek és hálás vagyok azért neki, amit tett értem! Ostoba, hülye liba vagyok, aki nem érdemli meg, hogy a tanítványod legyen!
Elszakadt a cérna, teljesen kiakadva üvöltöttem a vaizarddal, ámokfutásom közben pedig olyan gondolatokat is megosztottam vele, amik abszolút nem is tartoztak rá, de már egyáltalán nem tudtam gondolkodni, csak síró hangon, könnyes szemmel kiabálni. Ismét magamba zuhanva temettem az arcomat a felhúzott térdeim közé, még a torkom is megfájdult amellett, hogy úgy éreztem, soha többé nem akarok senkit sem látni és jobb lenne, ha elvonulnék a hegyekbe remetének.
- Sumimasen, kicsit elragadtattam magam... A játékkal mi az istent csináljunk?
Szólaltam meg szipogva, miután a percekig tartó sokkhatás végre elmúlt annyira, hogy képes voltam abbahagyni a sírást és ismét fel tudtam nézni az egyébként roppantul viccesen kinéző Yuu-chanra, hiszen nem elég hogy nem volt rajta nadrág, de még a frizurája is az égnek állt köszönhetően az áramütésnek, amit kapott.
- Látnod kéne magad, nagyon hülyén nézel ki.
Jegyeztem meg rosszkedvűen, pedig valószínűleg istentelenül röhögnék a fiún, ha éppen nem most jöttem volna rá megint, hogy mekkora lúzer vagyok és, hogy semmit sem érek. Furcsa dolgokra tudja az embert ráébreszteni egy elátkozott ostábla, az biztos.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Edzőterem Cl0te68000/100000Edzőterem 29y5sib  (68000/100000)

Edzőterem _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem EmptySzomb. Szept. 11, 2010 7:48 pm

[Mester a Tanítvány ellen - avagy az ostábla átka]


Azt gondoltam, elég jó a problémamegoldó képességem, azonban ennek pont az ellenkezőjét kell tapasztalnom. Olyan nagyságú hangorkánnal találom szembe magam, ami majdnem a hátam mögötti falnak szegez. Sose értettem a nőket, s ez változni se fog. Most is csak meg akartam nyugtatni, miszerint Tőlem aztán végképp nem kell tartania megerőszakolás terén, erre olyan dolgokat vág a fejemhez, amire csak némán tátogni tudok. A plafonnal szemezve hallgatom bűneim lajstromát, amibe bele-belevegyülnek a lány valós érzései is. Kicsit meglepődötten veszem tudomásul, hogy valóban úgy látszódhatott az egész attrakció, mintha ténylegesen magamévá akartam volna tenni. Férfiasságom odanyomásáról sincs egyetlen emlékem se, csupán annyi, amennyit feleszmélésem pillanatában látni véltem. Már-már percek óta tart a kiabálás, ennyi idő alatt sikerül levonnom a következtetést, mely szerint Hitomi-chan túlérzékeny. A leggázabb csajozós dumákat hallva csak nehezen tudom megállni röhögés nélkül, ám mivel ezzel csak még inkább kiborítanám a lányt, jobbnak látom továbbra is másfelé koncentrálni. Jó, biztos nagyon feldúlt, de ettől függetlenül még nem kéne sértegetnie! A hozzá hasonló kislányok sorban álltak előttem életemben, s halálomat követően is akadtak szép számmal szeretőim. Természetes sármommal, valamint magabiztos kisugárzásommal nem volt olyan csaj, akit ne tudtam volna megszerezni. Persze azóta megöregedtem és rátaláltam az igaz szerelemre, ám Chiyo-chant se kellett leütnöm a keselyűvadász-botommal, magától tart ki mellettem. Gondolataim már egy hatalmas hülyeség felé kezdenek elragadni, amikor új információval gazdagodom. Egy másodpercre értetlenül félredöntöm a fejem, viszont miután elmagyarázza teljesen képessége mibenlétét, már tudom, hogy igazat beszél.
Szóval ezért történt minden, ezért próbáltam felszedni, s innen jött az a megmagyarázhatatlan érzés, amit a szavak kimondása után éreztem. A monológ itt elkanyarodik az Én szapulásomtól és a nő valószínűleg legféltettebb gondolatai kerülnek felszínre. Képességével tényleg annyi pasit szedhetne össze, amennyit nem szégyell, azonban az életében töltét tragédiák nem engedték ezt. Nem is csodálkozom rajta, hogy még szűz, a kerekesszékben töltött hónapok vagy évek a földig rombolhatták az önbecsülését. Váratlan őszintesége egy újabb arculcsapással ér fel, sosem hallottam még Hitomi-chantól ilyen szavakat. Már épp közbevágnék és gúnyosan felajánlanám a mesterséges lehetőségek tárházát, amikor egy olyan mondat hangzik el, ami minden viccelődös kedvemet lenullázza. Acélkék íriszeim egy pillanat alatt sötétülnek el, majd a lány kérdésével és megjegyzésével mit sem törődve szelem át a kettőnk között lévő távolságot, azután felsője nyakánál fogva rántom álló helyzetbe. Talán túlságosan durva vagyok, de ez a legkevésbé sem érdekel jelen pillanatban. Jobbom a magasba lendül, azonban képtelen vagyok megütni az egy szem tanítványomat. Karom ernyedten hanyatlik oldalam mellé, aztán váratlan ötlettől vezérelve inkább magamhoz ölelem az összetört genetikust.
- Soha… soha többé ne merj ilyet mondani! – rovom meg atyáskodva, miközben már meg is szakítom a testi kontaktust és beleszívok egyet már majdnem teljesen leégett cigarettámba. – Először is a legokosabb ember vagy, akivel valaha is találkoztam, hülyének titulálni magad olyan, mintha Én azt mondanám, hogy félek a vérontástól. Másrészről pedig örülnék, ha nem kérdőjeleznéd meg döntéseim helyességét. Úgy határoztam, hogy átadom tudásom legjavát Neked, s ezen egyetlen ostoba játék vagy váratlan képesség sem változtathat. Megláttam benned a lehetőséget és igazam volt! Nézz magadra, már majdnem olyan erős vagy, mint egy kapitány!
Eszembe sem volt vigasztalni, tudomásom szerint nem vagyok képes ilyesmire, csupán csak tényeket közöltem. A nők mindig is túlérzékenyek voltak, egyszerűen nem tudom eldönteni mikor mit kéne mondanom, már minden nap másképp reagálnak ugyanarra. A sok töprengéstől teljesen megfájdul a fejem, viszont ködösen még emlékszem a kioktatás előtti kérdésre, aminek megoldásával valóban érdemes lenne foglalkozni. Egy shunpóval termek a játék mellett, de tartom a tisztes távolságot, még egy ilyen menetre igazán nincs szükségem. Kezdek attól tartani, miszerint az ostábla elpusztíthatatlan, mivel a nyers lélekenergiából formázott lövésemet is egyszerűen visszatükrözte. A leírást olvasgatva egyetlen olyan pontot sem találok, amely a játék tönkretételéről szólna, talán nincs is rá mód, hogy működésképtelenné tegyük. Mindenesetre megtalálom az apró betűs részben a vesztesre vonatkozó büntetés ismertetését, mely elkerülte a figyelmem legelőször. Ezzel a tudással már össze tudom rakni az események valós történetét, amiről kétségtelenül hallgatni fogunk mindketten, amíg világ a világ. Tudomásom szerint nem csináltam semmi nagyobb marhaságot, a felszedős dumáimat pedig most már felesleges lecserélni, úgyse fogok többet csajozni remélhetőleg. Szerelmem tökéletes számomra, egyéjszakás kalandokkal nem baszhatok el egy már több éve tartó kapcsolatot. Ennyire gyopár még Én sem vagyok. A külsőmet becsmérlő beszólásra pedig válaszommal karöltve szeretném kifejteni elmélkedésem eredményét.
- Csak egy szavadba kerül, és máris ledobálom a cuccaimat, ha nem tetszik… - jegyzem meg kaján vigyorral, mintha még mindig a moe hatása alatt lennék. – A viccet félretéve fogalmam sincs, miképp is tudnánk összetörni a táblát. Látszólag sérthetetlen, nem vagyunk birtokában olyan hatalomnak, amivel kárt tudnánk tenni benne. Javaslom, vigyük vissza a régi helyére és dugjuk el úgy, hogy csak egy másik figyelmetlen mester-tanítvány pár találhassa meg.
Mondatom utolsó része persze csak poén, de az elrejtést komolyan mondtam. Kivinni a Fészekből veszélyes lenne, nem tudhatjuk, hogy milyen módon reagál az elátkozott szerkezet, ha normál emberek kezébe kerül. Szívemre venném, ha egy nap leforgása alatt egy orgiaparkká válna Karakura városa…
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Sakai Hitomi
Daitenshi
Daitenshi
Sakai Hitomi

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 242
Age : 34
Tartózkodási hely : Karakura, Tokió, vagy ahová Yuu-chan rángat
Registration date : 2010. Mar. 02.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: A Daitenshi és a Raion tagja
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Edzőterem Cl0te33500/40000Edzőterem 29y5sib  (33500/40000)

Edzőterem _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem EmptyPént. Szept. 17, 2010 11:56 am

~ Mester a tanítvány ellen, avagy az ostábla átka ~

Hát... kitörésemnek köszönhetően azt hiszem olyasmikbe is sikerült beavatnom Yuu-chant, amiket legfeljebb a legjobb barátnőmnek... sőt, talán csupán a nővéremnek mondanék el. Lassan már ott tartottam, hogy elkezdem csipkedni magam, hátha valami szörnyű rémálom hatása alatt vagyok. Pedig milyen vidáman indult a napom, erre... na mindegy, ami történt megtörtént, sem a tetteimet, se a szavaimat nem tudom már visszavonni, és különben is, csupán annyi történt, hogy a vaizard... ööö... nem is tudom hogy nevezzem azt, amivé a vaizard vált az életemben ez alatt a röpke egy-két órácska alatt. Ettől függetlenül marhára ciki volt az egész, és ez természetesen csak tovább lendített az amúgy is a valahova a pokol legmélyebb bugyrába süllyedt kedvemen. Még jó, hogy nem hagytam a fiút szóhoz jutni, pedig láttam rajta hogy többször is megpróbált közbevágni. Ki tudja milyen bunkósággal illetett volna az egyébként nem túl kedves szavaim hallatán, ha nem fojtom belé a szót? Bár... inkább egy tapló beszólás mint az, hogy olyasmiket ejtsek ki a számon, amit a valós képességem ismertetése után mondtam. Nem csak magamat aláztam porig, de még Yuut is feldühítettem. Indulatát meglátva úgy döntöttem nem ellenkezem, bármit is akar velem tenni, így rongybaba módjára ránthatott talpra, míg én dacos tekintettel figyeltem az emelkedő kezet. A várt pofon azonban nem érkezett meg, pedig igazán megérdemeltem volna, hogy így térítsen észhez. De nem, most bezzeg nem az erőszakban látta a megoldást. Azonban annak ellenére, hogy úgy éreztem most csak egy kiadós pofon segítene rajtam, a vaizard szavainak hatására mégis kicsit jobban éreztem magam, és bár a korom ábrázatom megmaradt, legalább nem vágtam volna fel az első kezembe kerülő éles tárggyal az ereimet.
- Jobban tetted volna, ha megütsz... Azért köszönöm és ne haragudj, tudod milyen könnyedén elborul az agyam, és olyankor szörnyű dolgokat teszek... vagy mondok.
Kértem még egyszer elnézést a viselkedésemért, és hogy feszültségemet megpróbáljam levezetni, előhalásztam a zsebemből a pockymat és azt kezdtem rágcsálni. Kábé olyan volt nekem ez az édesség, mint neki a cigi, csak egy fokkal egészségesebb és... mondanám hogy kevésbé addiktív, de ez az én esetemben nem igaz, mivel képes vagyok hisztérikus rohamot kapni csupán a tudattól, hogy nincs nálam Surprised Amíg Yuu-chan a játéktáblát és a leírást vette ismét szemügyre láthatóan valamiféle megoldáson gondolkodva, addig én a falnak dőlve a férfi utolsó félmondatán kezdtem töprengeni. Valószínűleg néhány hónappal korábban az a kijelentés, hogy az erőm megközelíti egy shinigami kapitányét, lúdbőrössé és rendkívül izgatottá tett volna, most azonban így, hogy már nem volt célom a halálisteneken bosszút állni, és csupán azt az egyet akartam felelősségre vonni, aki csak a barbár megoldásban látta a kiutat, nem sok mindent jelentett számomra a dolog. Egy mérték volt, semmi több, egy viszonyítási alap ami igazából csak Yuu-nak volt fontos, hogy betájolhassa, mennyire vagyok számára értékes a céljai elérésében, és hogy milyen feladatokat bízhat rám a jövőben.
- Nem csak a nadrágod hiányára értem, egy fésülködés se ártana... Tudod kicsit megsütöttelek, attól feküdtél ki, nem tudom arra emlékszel-e... - hívtam fel a figyelmét halkan a számára nem látható külsejében beállt változásra, majd folytattam. - Te sem gondolhatod komolyan, hogy bedobjuk a sarokba a játékot meg esetleg ráírjuk jó nagy betűkkel, hogy ha kedves az életed, akkor ne nyúlj hozzá és ezzel el van intézve. Reiatsu-alapú támadások ellen kétségtelenül védve van, de hátha fizikai erővel össze lehet törni. Biztos emlékszel arra a képességre, amit az első találkozásunkkor demonstráltam a medálod segítségével, illetve amit használtam a Club Torture-ben amikor megszállt az a lény. Tegnap megint sikerült, de már mindenféle külső erőforrás nélkül, magamtól! Talán azzal sikerülhet darabokra törni a táblát! Sokat kivesz belőlem, de egy próbát megér. Ugyan most nincs hozzá meg az erőm, de nagyjából... nem, egészen pontosan 49 perc múlva elegendő energiát nyerek vissza ahhoz, hogy alkalmazni tudjam. Addig elmehetnél átöltözni, esetleg folytathatjuk az edzést... már ha képesek leszünk rá ezek után... Vagy ha nem, akkor esetleg mesélhetnél az Ősök nyelvéről. Ezt az egészet el tudtuk volna kerülni, ha el tudom olvasni a játékhoz mellékelt jegyzetet.
Pirultam el kissé miután Yuu-chan elé tártam az ötletemet, hiszen a testi kontaktus egy ilyen friss élmény után biztosan zavart okozna a koncentrációnkban, úgy meg nem hatékony az edzésmunka, ha nem tudunk odafigyelni. Utolsó mondatomat már egy kicsit félve vetettem fel, hiszen nem tudtam milyen reakciót fog kiváltani a vaizardból az, hogy érdeklődést mutatok a nyelv iránt. Végül is, egy nyelvet megtanulni nekem csupán legfeljebb egy-két hónapba telik, és azért beszélek mindössze öt nyelven, mert nem láttam szükségét többnek.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Edzőterem Cl0te68000/100000Edzőterem 29y5sib  (68000/100000)

Edzőterem _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem EmptySzer. Szept. 22, 2010 3:33 am

[Mester a Tanítvány ellen - avagy az ostábla átka]


Valószínűleg, hogyha ténylegesen kapott volna egy emberes pofont Tőlem, akkor nem így vélekedne, de hát még nem ütöttem meg komolyan és terveimben sem szerepel ilyesmi. Bocsánatkérését egy egyszerű intéssel veszem tudomásul, bennem nem hagytak olyan mély nyomot a történtek, mint a lányban, viszont valljuk be, egészen eltérő mentalitással rendelkezünk. Mindenesetre örülök Neki, miszerint elsimítottuk végre ezt a félreértést, s újra szent a béke kettőnk között. Elmélkedésem közepette a lány egy szál pockyt halászik elő dobozából, amely már megszokott cselekvésnek számít Nála. Magam se vetem meg az édességet, azonban egy frusztrált helyzetben több értelmét látom a cigarettának, az legalább nem tölt meg mesterséges boldogsághormonnal. Ámbátor ebben nem vagyok olyan biztos, mivel egy-egy szál elszívása közben földöntúli nyugalom és békesség önti el a lelkem, amihez kevés dolog mérhető. E gondolattal karöltve pöckölöm el a már teljesen leégett csikket, mely kisebb szikrák kíséretében csapódik be az egyik sarokba. Szükséges lesz minden helyiségbe egy hamuzót telepíteni, különben nemsokára elborítanak majd a csikkek. Újabb napirendi pontként betanítom a vízköpőket a szemét felszedésére, legyen már valami hasznuk is azon kívül, hogy a naphosszt ülnek és bambán merednek ki kőpofájukból. Másrészt nem tudom milyen hatással lennének karmos lábaik a polírozott fára, de legfeljebb csak papucsban léphetnek be ide. Ekkor sikerül majdnem elnevetni magam, viszont megregulázom virgonckodó arcvonásaimat, s inkább újra Hitomi-chanra pillantok. Megjegyzésére óvatosan végigsimítok hajzatomon, ami most az összes égtáj irányába meredezik egyszerre. Jó móka lesz lelapítgatni, habár nem sok kedvet érzek magamban hozzá. Így is tökéletes vagyok. Cool
- Nem emlékszem rá teljesen, viszont az izmaimba nyilalló fájdalom egyértelművé teszi a történteket. – szólalok meg, miközben karjaimat dörzsölgetem, ezzel imitálva a kín meglétét. - Érdekes felvetés, kíváncsi vagyok valóban képes leszel-e elpusztítani a táblát. Mégis fájó szívvel válok meg tőle, Chiyo-chan valószínűleg jobban értékelné. :/ Részemről lezártnak érzem ezt a témát, szóval felőlem folytathatjuk az edzést, ha Te is benne vagy. Egy nyelv megtanítása nem épp a legegyszerűbb feladat, még egy különösen tehetséges tanítvány esetében se. Javaslom, ezt ejtsük meg a következő találkozásunk alkalmával, jelenleg nem tudnék száz százalékosan az Ősök dialektusára koncentrálni. Ellenben már teljesen felébredtem hála a sokkterápiának, ezért nem fogsz olyan könnyedén legyőzni, mint az elején!
Monológomat egy kacsintással toldom meg, ezt követően pedig az egyetlen be- és kijárat felé veszem az irányt, aztán lépteimet a hálókörletek irányába fordítom. Szerencsére mindig tartok itt váltásruhát, bár nem épp ilyen események után terveztem átöltözni. Ráérősen szedem a lépcsőfokokat, egyáltalán nincs hova sietnem, talán jobb mindkettőnknek, ha egy magunkban lehetünk. A lány magamutogatásától gyökeresen eltérő ideák kavarognak fejemben, amik egy hatalmas problémaként egyesülnek végül. Túlságosan gyenge vagyok a pszichés támadásokkal szemben, egy erősebb ellenfél könnyedén képes az illúziók csapdájába ejteni, mert egyszerűen észre sem veszem a dolgot. Eddig minden időmet testem és lélekenergiám fejlesztésére fordítottam, ennek köszönhetően lettem úgymond harcászati zseni. Az előbbi példa is jól mutatja, miszerint egy megfelelő erővel bíró Esper is képes átvenni felettem az irányítást, s csak reiatsum növelésével tudtam volna kitörni, viszont ez egy pillanatra sem vetődött fel bennem. Most is épp köszönetet mondok a Gondviselésnek, amiért figyel Rám és megakadályozott egy olyan dolog megtételében, amit később biztos nagyon megbántam volna. Az egyetlen kiadó hely a szívemben Chiyo-chané, s egyetlen testi gyönyör sem ér annyit, hogy ezt a kapcsot széttépjem. Nem egyszer realizálódott már bennem, miszerint örökké mellette szeretnék maradni, eme elhatározásomban semmi sem gátolhat meg. Hihetetlen módon szakad a nyakamba a magány, pedig rengeteg barátom van itt az Emberek Világában is, viszont Ők érthetően nem adnak olyasmit, amit szerelmemtől kapok. Király módon eljutottam a vetkőzős játéktól mostani életem egyik legnagyobb problémájáig. Sajnálatos módon még ismeretlen ideig nem lehetünk normálisan együtt, először meg kell találnunk és elpusztítanunk a Sors Dárdáját. A fene enné meg, meg Engem is, amiért hülye módon, önkéntesen állítom magam a veszélyek elé! Esküszöm, mintha lenne egy cédula a hátamon, ami azt írja, hogy: „Ide-ide, ezzel a balfékkel mentessétek meg a világot!”.
Egy pillanatra megtorpanok, majd miután megbizonyosodtam róla, miszerint semmi nincs rám ragasztva, megszaporázom lépteimet, hisz’ nem akarom sokáig váratni edzőpartnerem. Néhány perc szükségeltetik csak az átöltözéshez, valamint a fésülködéshez, ámbátor az utóbbival nem értem el teljes sikert, de ami nem megy, azt nem kell erőltetni. Visszafelé már shunpóval közlekedem, jobb előre bemelegíteni a lábaimat, mert máskülönben lassabb lehetek az Espernél. Megdöbbentő iramban fejlődik, megkockáztatom, hogy egy év múlva már erőink vetekedni fognak. Egyáltalán nem bánnám ezt, legalább bebizonyosodna az a tény, mely szerint veszett jó tanító és vezető vagyok. Az utolsó pár méter már csak futva teszem meg, közben csinálok pár karkörzést, semmi kedvem nincs meghúzni amúgy is meggyötört izmaimat.
- Hölgyeké az elsőbbség! – zendül mély baritonom határozottan, eközben ismét belépek az edzőterembe, ezután felveszek egy laza alapállást. Ezzel átadtam a kezdeményezés jogát, mert nem csak megvédenie kell tudni magát, hanem harcképtelenné is tenni egy esetleges támadót. Még mindig van némi kivetnivaló a Hakudájában, bár jómagam kezdeti bénázásához képest mérföldekkel jobban áll! Már-már azt hinném, hogy magántanárhoz jár, ám ez természetesen ki van zárva… Vagy mégsem?! o.O
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Sakai Hitomi
Daitenshi
Daitenshi
Sakai Hitomi

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 242
Age : 34
Tartózkodási hely : Karakura, Tokió, vagy ahová Yuu-chan rángat
Registration date : 2010. Mar. 02.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: A Daitenshi és a Raion tagja
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Edzőterem Cl0te33500/40000Edzőterem 29y5sib  (33500/40000)

Edzőterem _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem EmptyPént. Szept. 24, 2010 10:08 am

~ Mester a tanítvány ellen, avagy az ostábla átka ~

Nem hiszem el, hogy még mindig képes viccelődni a játékkal, és hogy képes lenne saját célokra felhasználni. Én mondom, ez a valami életveszélyes és jobb mihamarabb elpusztítani. Ha most nem fog sikerülni, akkor felviszem öt kilométeres magasságba és onnan dobom le vagy belehajítom egy működő vulkánba, egy tartály folyékony nitrogénbe, esetleg egy atomtemetőben rejtem el. Én nem adom fel egykönnyen, ha a fejembe veszek valamit, és most minden mérgem az ártatlanságomat elvevő és engem megszégyenítő eszköz felé irányult. Soha nem gyűlöltem még ennyire játékot, mint ezt, és ha én valamit gyűlölök, az nagyon csúnyán megjárja Surprised Ennek a tárgynak meg kell sem-mi-sül-ni-e. Pont Mad
- Rendben, akkor eddzünk tovább. De majd meglátod, az sem egy utolsó élmény, ha én valamit tanulok Surprised
Fűztem hozzá egy kis teasert a beleegyezésemhez, majd tekintetemmel kikísértem a teremből a vaizardot. Biztos vagyok benne, hogy Yuu-chan is alábecsüli a képességeimet ezen a téren, egyetlen tanár sem tud felkészülni arra a villámgyors haladásra, ami az én tanításommal jár. A nyelvtanulás is csak azért tart nálam ilyen "sokáig" mert a szókincs elsajátítása nem megy egyik pillanatról a másikra, kicsit sok szó van a szótárban Surprised Ellenben az Ősök nyelve érdekes kihívás lesz, biztosan nem olyan összeszedett a rendelkezésre álló tudás mint egy hétköznapi nyelv esetében. No de állok elébe, ilyesmi nem fog engem meghátrálásra késztetni Evil or Very Mad Most viszont érdemesebbnek láttam ráhangolni magam az edzés folytatására, mert minden csepp koncentrációra szükségem lesz egy olyan nemes ellenféllel szemben, mint az éber Sierashi Yuusuke. Az álomittas változatnál már jobb vagyok, ami felettébb kellemes sikerélmény volt, de attól még roppantul messze vagyok, hogy esélyem legyen éles küzdelemben legyőzni őt, és ő még nem is a legjobb pusztakezes harcos, akivel valaha találkoztam. Meg merem kockáztatni, hogy Onee-chan még egy nála is magasabb színvonalat képvisel, annak ellenére hogy ő "csak" egy hadnagy, nem pedig egy szökött tápos ex-kapitány Surprised Miközben lassan elkezdek bemelegíteni, igyekszem kitisztítani a fejemet a zavaró gondolatoktól és emlékektől, amelyek elsősorban a fal mellé söpört backgammonról szólnak, és betömni az elmémet Yuu-chan és Kotomi oktatásával. Mire befejeztem az izmaim átmozgatását, a vaizard is visszatért, így kezdődhetett, azaz pontosabban folytatódhatott a gyakorlás. Egy mély levegőt véve vettem fel én is az alapállást és gyorsan átgondoltam hogy mit is akarok csinálni. Fizikai adottságaim miatt harcstílusom nem volt valami sokrétű, hiszen nem rendelkeztem az átlagosnál jobb hajlékonysággal, nem voltam birtokában kivételes fizikai erőnek, és ütéseimre sem lehetett azt mondani, hogy hajszálpontosak lennének, noha azt tudtam hogy hova kéne ütni ahhoz, hogy a lehető legnagyobb kárt okozzam az ellenfélnek. Bár éppenséggel a karom a dobó múltamnak köszönhetően erősebb volt, mint egy átlagos lányé, de ezt legfeljebb egy emberrel szemben tudom kihasználni. Az egyetlen dolog, ami az átlag fölé emelhet, az a teleportképességem hasznosítása verekedés közben, de arról edzés közben szó sem lehetett, mivel pont az a cél, hogy akkor is tudjak harcolni, ha esetleg lemerítem az "akkumulátoromat". Na mindegy, köszönhetően a sok gyakorlásnak most már legalább volt egy alapom, amely az egyensúly kibillentésére, és az érzékeny pontok eltalálására támaszkodott, igaz még azért elég gyakran sikerült elszúrnom egy-két mozdulatot kivéve.
- Akkor... nincs más hátra, mint előre...
Szólaltam meg, és egy újabb emberes levegővétel után megrohamoztam a férfit. Ütéseimet elsősorban Yuu-chan orra, álla és mellkasa felé indítottam, és a tenyerem tövével óhajtottam találni, majd egy - szerintem - óvatlan pillanatban hátraléptem, hogy lendületet vegyek, és lábujjhegyen megpördülve oldalba rúgtam... volna, ha sikerült volna megpördülnöm a tengelyem körül, de lecsapott az engem sújtó betegség, amit ügyetlenségnek hívnak, és egyensúlyomat vesztve eltanyáztam a padlón, alaposan megütve a medencecsontomat :/ Kellett nekem olyasmivel próbálkozni, amit még nem gyakoroltam eleget... Csípőmet dörzsölgetve tápászkodtam fel, miközben elhadartam egy bocsánatkérést, de nem vártam meg, hogy a vaizard kioktasson, hanem kihasználtam azt, hogy leeresztette a védelmét a kudarcomat látva. A tőlem telhető legnagyobb gyorsasággal pattantam oda hozzá, hogy elkövessem rajta azt a mozdulatot, amellyel ő engem kibillentett az egyensúlyomból akkor, amikor először jártam itt. Bal lábfejemet a férfi sarka mögé raktam, és taszítottam egyet rajta miközben beleakasztottam a lábam az övébe és magam felé húztam azt. Biztos ki tudja védeni, de egy próbát megér, na >< Én mindenesetre nem fogom megragadni a csuklóját, ha elesik.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Edzőterem Cl0te68000/100000Edzőterem 29y5sib  (68000/100000)

Edzőterem _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem EmptyPént. Szept. 24, 2010 8:38 pm

[Mester a Tanítvány ellen - avagy az ostábla átka]


Nekem is vannak erősségeim és gyengeségeim, mint minden embernek, csupán az Én esetemben ezek teljesen más színtéren mutatkoznak meg, semmint a gépírás vagy hasonló irodai marhaságok. Sosem voltam a Hakuda híve, túlságosan jó voltam a vívásban, így egyáltalán nem volt szükséges a nevetséges csapkolászásra. Lehet akármilyen jó verekedő valaki, ha egyszer végigvágnak rajta katanával, nem hiszem, hogy utána még sok kedve lenne ugrálni. A kard az egyik legnemesebb fegyver, ezt már a régi idők szamurájai is megmondták, jómagam pedig készségesen értek egyet tanításaikkal. Saját érzéseimtől függetlenül Hitomi-channak ezt kell elsajátítania, hisz’ igazi pallost még nem láttam a kezében, ebből adódóan felesleges időpocséklásnak éreznem a kardforgatás művészetének oktatását. A vasporból készített fegyvert enélkül is kellő ügyességgel forgatja, szóval nem is látom értelmét. Töprengésemet sebes léptek zaja szakítja félbe, ami csak egyetlen dolgot jelenthet, mégpedig az edzés elkezdését vagy folytatását, egyre megy. Tisztában vagyok a lány erősségeivel, rossz mester lennék, ha ez nem így volna, ezért könnyedén hárítom a fejemre célzott ütéseket. Alkarral és könyökkel terelgetem félre kezeit, nem teszek felesleges mozdulatot, épp csak annyira taszítom félre végtagjait, hogy azok veszélytelenül zúghassanak el füleim mellett. Következő megmozdulását nem tudom mire vélni, leginkább egy ballett-mozdulatra emlékeztet ez a kombináció, ámbátor a vége miatt nem tudok tíz pontot adni rá. A tompa puffanást vigyorogva veszem tudomásul, azonban nincs sok időm kárörvendeni, mivel hirtelen előttem terem, azután egy ismerős kombinációval szeretne kibillenteni egyensúlyomból. Sajnálatos módon kudarcot fog vallani, mivel evidens módon a saját támadásaimat ki tudom védeni.
Amint testem engedve a gravitációnak dőlni kezd, reflexszerűen ragadom meg a nő még mindig kinyújtott karjait, melyekkel a taszítás kivitelezte. Rögtön egy lépést hátrálnia kellett volna, de legalább erre jobban odafigyelhetett volna. Hibájának köszönhetően nem esik nehezemre könnyedén landolni a polírozott fán, s mivel Őt is magammal rántom, egy gyenge dobás előkészítése fogalmazódik meg elmémben. Az esés lendületét felhasználva jobb talpamat az Esper hasának támasztom, ezt követően nemes egyszerűséggel átlököm a könnyű testet szerény személyem fölött. Egy laza hátrabukfenccel fejezem be hárításomat, ennek hála ellenfelem csípőjére nehezedhetek, amely meggátolja abban, hogy kitörjön a kelepcéből. Hangos harci kiáltás közben mutatóujjaimmal több helyen megbökdösöm az arcát, ezzel imitálva az ütéseket, amit bekaphatott volna, ha egy éles helyzetben követi el az előbbi hibát.
- Sakk-matt! – jelentem ki diadalittasan, azután lekászálódom áldozatomról. – Jó gondolat volt, de a megvalósításon még volna mit csiszolni. Sokkal gyorsabb vagy ennél, ebből adódóan elránthattad volna a kezed előlem, mégsem tetted. A helyedben használtam volna a teleportot és egy igen fájdalmas csapást mértem volna saját magamra, amivel eldönthettem volna a küzdelem végkimenetelét. Előre látnod kell az ellenség minden lehetséges megmozdulását, másképp már az elején veszítettél.
Nem egy nagy ördöngösségről van szó, épp csak annyi a lényeg, hogy különösen fejlett reflexeinket kihasználva hamarabb kell reagálni az elindított ütésre, mielőtt még az betalálna. Ez a másodperc század vagy ezredrészei alatt játszódik le, ám volt már részem olyan csatában, ahol talán még ennél is gyorsabban kellett hárítanom és visszatámadnom, különben könnyedén ott hagyhattam volna a fogam. Az Akadémián nem készítenek fel erősebb ellenfelekkel való harcra, az egyszerűbb hollowokat a legkezdőbb tisztek is le tudják győzni, ezzel bizonyítva rátermettségüket. Viszont rengeteg haláleset történt már a vizsgák alkalmával, pedig ott ellenőrzött körülmények között kellene működnie a dolgoknak. Az oktatási rendszer is reformálni kéne, mert így csupán hullajelölteket nevelnek. Háború van az istenért, képzetlen kopaszokkal tényleg esélytelen a Gotei 13! Révületemből két gyors pislogás után térek vissza, az edzésnek folytatódnia kell, nem szabad ücsörgéssel töltenünk az időt. Könnyedén pattanok fel, majd miután Hitomi-chant is felsegítettem, egy villámtánccal felveszem a szükséges távolságot, ami a kellő lendület megszerzéséhez ad segítséget.
- Folytassuk! – adom ki a parancsot magabiztosan, aztán ismét felveszem szokásos alapállásomat. Sokkal esetlenebbül mozog tanítványom a megszokottnál, régi önmagára emlékeztet, amikor még egy egyszerű csellel is ki tudtam billenteni egyensúlyából. Koncentrációja már több helyen is megrepedezett, ezzel csak Nekem ad lehetőséget egy esetleges ütéssorozat bevitelére. Gondterhelt sóhaj kíséretében lendülök előre olyan sebességgel, amitől lehetséges, hogy meg fog rémülni, holott ez csak az elterelést szolgálja. Félúton lefékezem, azonban a polírozott parketta miatt tovább csúszom, pont, ahogy terveztem. Féloldalasan érkezem meg a genetikus elé, jobb térdemet megpróbálom becsúsztatni a lábai közé és gyenge nyomást kifejteni valamelyik térdhajlatára, majd egy koncentrált duplakezes tolást szeretnék megvalósítani a hozzám közelebb eső vállára.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Sakai Hitomi
Daitenshi
Daitenshi
Sakai Hitomi

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 242
Age : 34
Tartózkodási hely : Karakura, Tokió, vagy ahová Yuu-chan rángat
Registration date : 2010. Mar. 02.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: A Daitenshi és a Raion tagja
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Edzőterem Cl0te33500/40000Edzőterem 29y5sib  (33500/40000)

Edzőterem _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem EmptySzomb. Szept. 25, 2010 11:57 am

~ Mester a tanítvány ellen, avagy az ostábla átka ~


Elég pocsék érzés abban a tudatban nekikezdeni valaminek, hogy semmi esélyed sincs a sikerre, még akkor is ha az edzésnek oktatási-nevelési célzata volt. Ez a rossz érzés minden egyes alkalommal elfog, amikor azt látom, hogy akár Yuu-chan, akár Kotomi könnyedén, minden erőfeszítés nélkül hárítja az ütéseimet, amelybe én minden tudásomat beleteszem. Néha már-már úgy éreztem, hogy semmi esélyem sincs eljutni egy olyan szintre, amivel ők... azaz pontosabban a vaizard elégedett lesz (hiszen Onee-channak semmi elvárása nem volt velem kapcsolatban), noha pontosan tudom hogy mennyire sokat fejlődtem, mivel szó szerint a nulláról indultam, amihez az én ügyetlenségemet hozzáadva olyan egyenlőséget kapunk, aminek a másik oldalán az elviselhetetlenül béna kifejezés áll. Ennek ellenére Yuu-chan képes volt megállni a heveny fészpalmoknál és türelmesen kiokítani engem a hogyanról és a mikéntről, egyes mozdulatok megmutatását akár unalomig ismételve. Becsülöm ezért a férfit, mert tudom hogy egyáltalán nem könnyű velem, anno a kendo-szakkörön szó szerint kikergettem a világból az oktatót és emlékeim szerint a softball-edzőm is eljutott addig a határig, hogy már-már a haját tépte, amikor ötvenedszerre is rosszul lendítettem az ütővel ugyanazt a hibát elkövetve :/ Ez van, én az agyat örököltem a szüleimtől, az ügyességet meg a testvérem. Meg vagyok róla győződve, hogy Kotomi a mai napig képtelen például a másodfokú megoldóegyenletet használni, nem mintha nagyon szüksége volna rá persze Surprised Amúgy kicsit úgy éreztem, hogy nem teljesen fair az, hogy nekem velük kell megküzdenem tanulásként, mivel mindketten emberfeletti gyorsasággal és erővel bírtak, nekem meg semmi ilyesmim sincs. Bár elméletileg lehetséges csupán a lélekenergiámmal megnövelnem a fizikai teljesítőképességemet, és amíg a Raionban bujkáltam a világ elől a tolószékemben, találkoztam is egy lánnyal, aki képes ily módon használni a reiatsuját, de az istenért sem hajlandó eljönni velem a laboromba, hogy leszkenneljem az agytevékenységét, és rájöjjek arra, hogy hogyan csinálja. Enélkül meg meg vagyok lőve :/ Na mindegy, addig kénytelen vagyok a magam emberi gyorsaságával, erejével és tehetetlenségével elviselni, hogy Yuu-chan esés közben átdob magán aztán még rám is mászik, hogy elkezdje böködni az arcomat. És persze a hülye fejembe nyilván azok a képek villannak be ilyenkor, ahogy perceken keresztül pucéran trónolt rajtam ájultan >.> Heves fejrázással űzöm el a rossz és gonosz emlékeket és koncentrálok inkább a férfi mondanivalójára a testi adottságai helyett.
- De annyi mindenre kell figyelni ellened, ha a kisujjamat rosszul mozdítom, azt is rögtön kihasználod T_T Számomra képtelenség ennyire kontroll alatt tartani a testem... Meg különben is, hogy tudhatnám előre, hogy egy-egy mozdulatra hányféleképpen reagál az ellenfél? Ez nem sakk, hogy csak megszabott módon léphet amikor ő jön.
Nem tudok jobb szót rá, rinyáltam Yuu-channak, de hát frusztráló amikor kigondolok valamit, és bebizonyosodik, hogy tele van hibákkal az elképzelésem. Ehhez abszolút nem vagyok hozzászokva, és biztos sokkal könnyebben menne a tanulás is, ha mondjuk egy ütésfajtára csak X válaszlépés lenne lehetséges, de mindig van egy X+1-ik amire nem lehet számítani. Ez az én esetemben például a teleportképességem, amit most a mesterem is emlegetett, mint hatékony fegyvert, és nem is félek használni küzdelem közben, de ez most ugye nem a képességgel harcolás ideje részemről. Újabb gondolatokat kellett félresöpörnöm, túl sokat töprengek harc közben, úgy éreztem ez most elbizonytalanított egy kissé. Az újabb mély lélegzetvételt már becsukott szemmel hajtottam végre, és ezúttal talán sikerült úgy kinyitnom a szemem, hogy maximális összpontosítás és eltökéltség tükröződött benne. Nem fogom hagyni, hogy úgy játsszon velem, mint macska az egérrel Mad Érzékeim elől sem tudott már olyan könnyen eltűnni a shunpójával, bár ha ezzel a sebességgel érkezett volna mellém, biztosan nem tudtam volna rá időben reagálni. Így viszont, hogy mozdulatát lefékezte, hagyott nekem időt - másképp nem is lenne értelme persze az edzésnek - és fel is ismertem, hogy mire szolgáltak a mozdulatai. Agyam azonnal pörögni kezdett, hogy miképpen is védhetném ki a felborulásomat, és be is villant egy olyan emléktöredék, ahol Onee-chan azt tanácsolja nekem, hogy próbáljam elkapni az ütő kezet, mielőtt elér engem. Megfelelőnek találtam a módszert, így karjaimat egyszerre mozdítottam felfelé, és egy villámgyors mozdulattal ragadtam meg Yuu-chan csuklóit, megállítva a támadását. Az egész védelmi reakciómat nevezném inkább ösztönösnek, mint jól átgondoltnak, mert valójában fogalmam sem volt róla, hogy mit és miért csinálok, ameddig meg nem tettem. De... sikerült megfognom a vaizard kezét Surprised Euforikus örömet éreztem sikerem láttán, felcsillanó szemeim azonban hamar elvesztették a boldogságomat jelző jellegüket, amikor a férfi nemes egyszerűséggel kihúzta a lábam alól a talajt, én pedig voltam olyan botor, hogy ahelyett, hogy esés közben rántottam volna támadóm karján, inkább elengedtem és hanyatt puffantam a padlón :/
- Tudom mit hibáztam, most nem kell kiselőadást tartanod arról, hogy mit kellett volna tennem.
Fojtottam a szót a tanáromba morcosan, miközben sajgó hátsómat tapogatva felkeltem. Majd miután visszatámadtam, majd beszélhet, addig nem >.> Addig én sem gondolkodom inkább, csak teszem amit helyesnek vélek. Yuu-chan elé ugorva ezúttal a kevés tökéletesen elsajátított mozdulataim tárházába nyúltam, és gyorsan leguggolva kinyújtottam az alsó végtagom, megkísérelve kisöpörni a férfi lábát. Arra számítottam, hogy a boka magasságába lendülő lábamat át fogja ugrani, így azonnal fel is pattantam, hogy megfeszített tenyeremmel a lefelé irányuló mozgása közben kapjam telibe az állát a kéztövemmel.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Edzőterem Cl0te68000/100000Edzőterem 29y5sib  (68000/100000)

Edzőterem _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem EmptySzomb. Szept. 25, 2010 7:16 pm

[Mester a Tanítvány ellen - avagy az ostábla átka]


Nem megszokott ez a sírás-rívás edzéseink alatt, nem kérnék a lánytól olyat, amit nem képes megcsinálni. Mostani szintjén már gond nélkül látnia kell ütéseimet, különben már rég nem foglalkoznék az oktatásával. Elég földhözragadt módon gondolkodik, bár ebbe talán az is beletartozik, hogy nem ismer annyi kombinációt, mint jómagam és még kevesebbet, mint egy Hakuda-specialista. Rengeteg eshetőségnek kell lepörögnie az ember agyában, melyek közül a leginkább célravezetőbbet kell alkalmazni, s ezekkel a jó döntésekkel megnyerni az összecsapást. Kissé meglepődötten, ám mégis büszkén veszem tudomásul támadásom kivédését és látom Hitomi-chan szemében, miszerint Ő is örül az eredménynek. Sajnos hamar el kell keserítenem, mivel a védelmén egy akkora lyuk tátong, amin még egy mamut is vígan bemasírozhatna. Könnyed lábmozdulattal billentem ki egyensúlyából, a helyzet pedig nagyon hasonló a pár perccel ezelőttihez, azonban okításommal ellentétben nem húzom vissza karjaimat, hátha eljutott a szuperagyáig, amit nem olyan régen ecseteltem Neki. Megrökönyödött sóhaj kíséretében veszem tudomásul, hogy megint a padlón puffan és már kezdeném is a hegyi beszédet, ekkor int hallgatásra. Megadóan bólintok kijelentésére, azután látszólag felkészületlenül várom következő lépését. A lábsöprést régi ismerősként köszöntöm, így kivédése sem eshet nehezemre. Normál helyzetben egy gyors blokkal indítanék ellentámadást, viszont most inkább valami látványosat szeretnék csinálni, ami lehet, hogy a végén balul fog elsülni. Mindenesetre bízom képességeimben, ráadásul egy ütés még nem a világ, ámbátor a genetikus biztos hetekig fogja emlegetni majd, miszerint sikerült bevinnie egy ütést az éber Sierashi Yuusukenak. Haha, abból bizony nem eszik!
Rémítő hirtelenséggel dobom hátra magam, ekképp kerülve el a lábaimat célzó rúgást, ám ilyen módon saját magamnak köszönhetően kerülnék földre, szóval zuhanás közben belehomorítok az esés ívébe, majd tenyereimet a fejem mellé helyezve, valamint egy felfelé irányuló lökés után, ninjákat megszégyenítő mozdulatsorral kerülöm el csuklóim eltördelését. Ennek hála a tenyérrel indított csapás, mely valószínűleg állcsúcsomat célozta meg, eredménytelenül zúg el hátam mögött. A szoknya a lehető legtökéletesebb ruházat egy verekedéshez, mivel egyáltalán nem gátolja a lábak mozgását. Ettől függetlenül Nekem nem célom ilyesmit hordani - a skótok szokásaiból maximum a whiskyivást gyakorlom előszeretettel -, azonban van egy olyan rossz tulajdonsága, hogy a legkisebb szélmozgás is simán fellebbenti. Ebből adódóan egy tökéletesen kivitelezett átfordítós dobás biztos sikerrel végződik majd. Az ütést kivitelező karját megragadva mozdítom el ellentétes irányba, s mivel kétségtelenül nem szeretné vállának eltörését, így engedelmeskedni fog a gravitációnak és nemes egyszerűséggel a hátára érkezik. Ismét megpillanthatom az ominózus alsóneműt, amit a mai napon már a nyakamban is hordtam, szóval nem jövök zavarba a látványától, ámbátor sosem fordult meg a fejemben ilyen reakció. A lehető legnagyobb támadási felületet kell támadnom egy ellenfélen, Hitomi-chan legszembetűnőbb gyengesége, hogy még mindig az ostábla és a moe miatt történt dolgok járnak a fejében. Részemről már teljesen napirendre tértem a történtek fölött, nem vagyok kiskamasz, ezért egy meztelen női test látványa simán átúszik az elmémen a meghatározott szekcióba, hisz’ Chiyo-chant is rengetegszer láttam már így, mégse kezdem minden alkalommal tátott szájjal bámulni, akkor se, ha van rá okom…
- Tudod-e, mi volt ismét a hiba? – teszem fel a kérdést szinte kuncogva, miközben egyik lábamról a másikra helyezem a súlypontomat. – Túl lineárisan gondolkodsz, fogadni mernék, most is csak egyetlen lehetséges kitérés futott át az agyadon, s lám, másképp cselekedtem, mint ahogy az elvárható lett volna. Meg kell lepned az ellenséget, mert ha valamit nem ért, arra lassabban tud reagálni és máris nyert helyzetben vagy. A sakkal pedig annyi párhuzamot tudnék vonni, hogy ennek a tudásnak köszönhetően bármilyen parasztot le tudsz majd ütni.
Monológomat egy vicces megjegyzéssel zárom le, melyre már most is képes lehet, legalábbis az egyszerű, emberi taplók biztos nem jelentenek számára kihívást. Egyre kevésbé aggódom már miatta, számomra érthetetlen okból letett a nevetséges bosszújáról is, remélem ez akkori beszélgetésünknek köszönhető. Az együtt töltött idő alatt fajtájának kiemelkedő alakja vált belőle, megkockáztatom, miszerint most már Skull-lal is fel tudná venni a versenyt, holott annak a féregnek még Engem is sikerült megizzasztania. Csupán az a különös, fojtogató jelenségnek hála lehetek most is itt, ami azon az estén megszállta az Espert. Rossz érzéseim voltak és vannak ezzel kapcsolatban, olyan erőről beszélünk, amit még soha nem láttam, így felfogni is képtelen vagyok. Azt viszont a zsigereimben érzem, hogy még bajt hozhatnak Ránk azok, akik kölcsönöztek Hitomi-channak egy keveset hatalmukból. Töprengésemnek enyhe fejrázással vetek véget, hisz’ nem álldogálhatok minden kiütés után percekig magamban merengve, mert a végén még azt hiszi, megmerevedési zavaraim vannak, ami beláthatatlan következményekkel járna. Emlékszem még Sla-chan viselkedésére, nem szeretném újra átélni a medencekilépővel való találkozást. :/ Így hát türelmesen megvárom, míg edzőpartnerem feltápászkodik, s csak utána kezdek mozgásba. Ezúttal néhány rúgással próbálkozom, céljuk pedig nem más, mint az emberi láb legsebezhetőbb pontja, azaz a térdhajlat. Egy erőteljes nyomás arra a bizonyos pontra és máris úgy csuklik össze, mint egy rongybaba.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Sakai Hitomi
Daitenshi
Daitenshi
Sakai Hitomi

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 242
Age : 34
Tartózkodási hely : Karakura, Tokió, vagy ahová Yuu-chan rángat
Registration date : 2010. Mar. 02.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: A Daitenshi és a Raion tagja
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Edzőterem Cl0te33500/40000Edzőterem 29y5sib  (33500/40000)

Edzőterem _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem EmptyKedd Szept. 28, 2010 10:14 am

~ Mester a tanítvány ellen, avagy az ostábla átka ~


Nem lep meg, hogy újabb támadásom ítéltetett kudarcra, ha jobban belegondolok nem is vártam tőle kitörő sikert. Egyszerű volt, mint a faék, már-már bántóan egyszerű, főleg számomra, aki képes vagyok több lépéssel ellenfelem előtt járni gondolkodásban. Csakhogy ez a tulajdonságom a pusztakezes harcra nem igaz, tapasztalatlanságomból adódóan vajmi kevéske a tudásom abban a tekintetben, hogy miképpen fognak reagálni a mozdulataimra :/ Könnyebb lenne, ha belelátnék a másik fél fejébe, és elméletben nem is lehetetlen a dolog a képességem jellegét tekintve, de a telepátia titka még előttem is rejtve van, és sajnos személyesen nem is ismerek olyat, akinek ilyen ereje lenne. Persze ez bizonyos értelemben csalás lenne, de hát sose voltam fair a küzdőfeleimmel szemben, miért most változnék meg? Surprised És ami azt illeti, Yuu-chan sem fair velem szemben, legalábbis már megint a saját mozdulatom fordította ellenem, hogy a földre vigyen, ahelyett, hogy megdolgozna azért, hogy megfektessen >.> Ijedtségemnek köszönhetően villámgyorsan pattantam fel, hogy a szoknyámat helyreigazítsam, mihelyst észrevettem, hogy már megint láthatóvá vált a vaizard számára a bugyim eme elmés dobás következtében >.>
- E-ezt direkt csinálod, ugye!? Még egy ilyen húzás, és vége az edzésnek részemről!
Förmedtem rá idegesen Yuu-ra, miközben vörös fejjel tanulmányoztam a fal és a padló találkozását. Az előbb rám mászott, most meg ez, garantáltan nem a véletlen műve... Hát nem elég neki, hogy porig aláztam saját magam, még neki is muszáj szándékosan zavarba hoznia??? Biztos nagyon szórakoztató látvány vagyok így, de köszönöm, én ebből nem kérek! Nem tudom mit szólna hozzá, ha én hoznám folyamatosan kellemetlen helyzetekbe őt, még szerencse hogy én nem vagyok ilyen tapló -.- Épp elég egyet elviselni magam körül, jó lenne ha Yuu-chan nem lépne Zed nyomdokaiba -.-"
- Úgy könnyű, hogy képzettebb vagy nálam, több fogást ismersz, mint én, és nagyobb a tapasztalatod is. Ha ismernék több kitérési módot, akkor terveznék ellenlépést azokra is, de az ismeretlenre hogy készülsz fel? Ráadásul én nem tudok akármit megcsinálni, én csak egy ember vagyok...
Feleltem durcásan, miközben feltápászkodtam. Ellentétben vele, nekem vannak korlátaim, amiket nem fogok tudni átlépni, akármennyit is edzek. Ezt neki is tudnia kéne, most mégis úgy viselkedik, mintha olyasvalakivel beszélne, aki valaha képes lesz az ő gyorsaságával mozogni... mármint normálisan, mindenféle trükk, mint a shunpo vagy a teleportálás nélkül. De ha azt akarja, hogy meglepetést okozzak neki, hát tessék, nem fogok neki csalódást okozni :/ Van olyan mozdulatom, amit nem tőle tanultam. Mielőtt azonban bosszút állhattam volna az engem ért sérelmekért, még védekeznem is kellett, hiszen a férfi ismételten támadásba lendült. Most sem kellett hozzá sok, hogy felismerjem a célpontot, ezúttal a lábamat akarta kirúgni. Mozdulatai elől aktívan forogva menekültem, nem hagytam hogy eltalálja a térdhajlatom. A védekezés mindig jobban ment, mint a támadás, már Kotomi ütései és rúgásai elől is ki tudtam térni legtöbbször, csupán a blokkolás nem ment jól, de az nem is az én stílusom, nincs meg hozzá a fizikai erőm. A rúgások kerülgetése közben amikor lehetőséget láttam, megcéloztam Yuu-chan veséit a könyökömmel, de tudtam, hogy ez nem lesz elég, át kellett mennem a védekezésből támadásba. Egy váratlan pillanatban a logikát meghazudtolva a kevésbé optimális irányba pördültem a vaizard támadása elől és így sikerült a férfi mögé kerülnöm, aki mire megfordult, már a korábban is látott ütéseimmel találhatta szembe magát. Orr, állcsúcs, mellkas célpontjaim most sem változtak, ám a hetedik ütésem előtt egy picit hátraléptem a bal lábammal, és a kézzel való támadással tökéletes szinkronban meglendítettem az alsó végtagom is. Amíg a mester a tenyerem félretolásával volt elfoglalva, addig a lábam akadálytalanul érte el a célpontját, amely nem volt más, mint a férfi legjobban megbecsült testrésze Twisted Evil Köszönöm Onee-chan, hogy megtanítottál erre a kombinációra *.*
- Tessék, remélem ez elég meglepő volt. - vigyorogtam Yuu-chanra gonoszul, miután hátraléptem. - Zanjutsu, kidou, shunpo. Ezekben mind kiemelkedő vagy, de ha nem tévedek, a hakuda valójában a gyengéd. Tartozom egy vallomással: nem te vagy az egyetlen, akinél verekedni tanulok. Találkoztam valakivel, akinek nagyobb a tiédnél a tudása, és jobb tanár, mint te vagy. Ő felismerte, hogy tudja a leghatékonyabban belém verni azt, amit te csak nagy nehézségek árán tudsz. Ha meg tudnám oldani, hogy egy héten négyszer-ötször edzhessek vele, akkor már megkértelek volna, hogy térjünk át valami másra. Ha visszatértünk Egyiptomból épségben, megszervezek nektek egy találkozót, sokat tanulhatsz tőle néhány tekintetben.
Miközben beszéltem, mélyen belefúrtam a tekintetem az övébe. Nagyon kockázatos dolgot terveztem, de a vaizard most felidegesített annyira, hogy jól megmondjam neki az őszintét. Ha beszélne Kotomival, az mindkettőnk javát szolgálná, úgy érzem jobban szót értenénk egymással, és nem csak a tanulási idő rövidülne le, hanem nekem is kevesebb feszültséget okozna az, hogy Yuu-chan nem mindig veszi figyelembe a fajunk között lévő különbségeket. Csupán Onee-chant kell egy picit átvernem, hiszen nem tudhatja meg, hogy én a Gotei 13 egyik árulójával akarom, hogy beszéljen. De azt hiszem, egy álnévvel már el fogom tudni érni a kívánt hatást ^^
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Edzőterem _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem Empty

Vissza az elejére Go down
 

Edzőterem

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Karakura Town :: Kohrihebi no Su - A jégkigyó fészke-