-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Raion-S Kutatóintézet

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Sakai Hitomi
Daitenshi
Daitenshi
Sakai Hitomi

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 242
Age : 34
Tartózkodási hely : Karakura, Tokió, vagy ahová Yuu-chan rángat
Registration date : 2010. Mar. 02.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: A Daitenshi és a Raion tagja
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Raion-S Kutatóintézet Cl0te33500/40000Raion-S Kutatóintézet 29y5sib  (33500/40000)

Raion-S Kutatóintézet _
TémanyitásTárgy: Raion-S Kutatóintézet   Raion-S Kutatóintézet EmptyCsüt. Ápr. 01, 2010 6:27 am

Raion-S Kutatóintézet 646px-MAR_Base_Research_Laboratory

A Raion-S Kutatóintézetet a Raion hozta létre jelentős állami támogatással Karakura Diáknegyedének és Ipartelepének határán, közvetlenül a városi adótorony mellett, és nem messze a Karakura Középiskolától. Feladata a különleges képességű emberek (esperek, fullbringerek, quincyk) kutatása, a városban élő esperek nyilvántartása és rendszerbe sorolása, illetve az őket és a hétköznapi embereket is segítő találmányok, eszközök kifejlesztése.
Az épületegyüttesben több kutatórészleg is található, mely több tucat embernek kínál munkalehetőséget a kutatóktól, tudósoktól kezdve az irodai aktatologatókon keresztül az egyszerű takarítókig, raktárosokig. Bármely Raion-tag kaphat itt munkát kortól és képesítéstől függetlenül, sőt az intézmény tárt karokkal várja a diákmunkára, gyakorlatra vágyókat is, de a Raiontól független kutatók, feltalálók számára sincsenek zárt kapuk.
A komplexum két főépületből (A és B jelű), néhány kisebb objektumból és egy körülbelül két focipályányi területet felölelő szabadtéri gyakorlótérből áll, ez utóbbi, mely a B-épület mögött található, a destruktívabb tesztek helyszíne is.

Raion-S Kutatóintézet Judgment_Training_Center
A gyakorlótér


Az A-épületben elsősorban irodák, tárgyalók, valamint a nyilvántartásnak helyet adó irattárak, a személyzet kiszolgálóegységei (ebédlő, büfé, gyengélkedő, stb) és egy, a kikapcsolódás helyszíneként szolgáló tetőkert található. A B-épület a kutatórészlegek és tesztlaborok többségének az otthona, itt folyik az intézetben a lényegi munka, ide belépni már csak egy mágneskártya és egy ötjegyű kód ismeretében lehet az arra hivatottaknak. Végül a melléképületekben néhány kisebb kutatóegység és raktárak rejtőznek, egy félreeső helyen pedig a vezető kutató, Sakai Hitomi otthona bújik meg.
A nem túl nagy földszintes épület meglepően otthonos és hétköznapi, csupán egy tágas, vidám színekkel és növényekkel díszített nappali, egy praktikus konyha, egy kicsi fürdőszoba, egy kifejezetten lányos hálószoba, valamint egy olyan helyiség található, melyet csak nagyon kevesen láttak, és amelyben a lány számára kedves és kevésbé kedves momentumoknak állított emléket Hitomi.

Bár a B-épületben hivatalosan két felvonó található, és az épület tervrajzában sem szerepel harmadik, a létesítmény legritkábban látogatott pontján, egy raktár mögött mégis van egy mindig zárt ajtó, amely a III-as számmal ellátott lifthez vezet. Ez a felvonó a többivel ellentétben csak egy különleges, esperek számára is feltörhetetlen kóddal működtethető, és az ún. Zero Levelre vezet, ahol a Daitenshi főhadiszállása, a Fészek található.
Ezen a helyen található Hitomi másik lakása, ami egy puritán felszerelésű lakószobából és egy privát minilaborból áll. Szabadideje kutatásokra szánt idejét többnyire itt tölti.

Igazgató: Araki Shigeru professzor (NJK)
Vezető kutató és a genetikai részleg vezetője: Sakai Hitomi Hakase

(ha szeretnél munkát kapni az intézetben, PÜ-ben keresd fel Sakai Hitomit)


régi leírás:


A hozzászólást Sakai Hitomi összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Május 30, 2010 10:44 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Kamioka Rosa
5. Osztag
5. Osztag
Kamioka Rosa

nő
Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 219
Age : 30
Tartózkodási hely : Az 5. osztag, vagy a Kamioka birtok környékén
Registration date : 2010. Mar. 19.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy // A Kamioka-ház feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Raion-S Kutatóintézet Cl0te16400/30000Raion-S Kutatóintézet 29y5sib  (16400/30000)

Raion-S Kutatóintézet _
TémanyitásTárgy: Re: Raion-S Kutatóintézet   Raion-S Kutatóintézet EmptyCsüt. Ápr. 01, 2010 8:57 am

Előzmények : itt

A lány udvariassága eléggé meglepett. Nem számítottam, hogy a mai nap valaki kedves tud lenni velem. A lány lerakta a pénzt az asztalra.
- Kövess, jobb lesz ha sietünk. Nem szeretnék még egyszer megázni.
Mikor kimentünk már nem esett, de a levegő páradús volt, ezt jelezte egy-egy kisebb gőzfelhő, mikor a kezem egy páradúsabb részhez ért, ezért jobbnak láttam felvenni egy kesztyűt. Ezért nemszeretem az erőm, az érzések gyakran eluralkodnak rajtam és ilyenkor nehéz irányítani. Nagyot sóhajtottam. Közben Hitomi-san elindult futva. Egy üres utcán vágtunk át. Szokatlanul kihalt volt minden, ezután egy pocsolyákkal teli mellékutcába fordultunk be. Ilyen esetekben nagyon örülök, hogy táncolni tanultam. könnyedén táncoltam körbe a pocsolyákat. Többször irányt változtattunk. Nem ismertem a városnak ezt a részét, eléggé eldugottnak tűnik a háza, ha ennyi utcán át kell menni. Végül elértünk az utolsó utcába. Hálát adtam az égnek, mert már kezdett elegem lenni a sok kanyargásból. Egy hófehér épület felé haladtunk, igazából úgy képzeltem el a házát mint a rajzfilmekben, hogy van egy kis ház és mögötte a hatalmas labor. A ház második emeletére siettünk fel, majd megálltunk az egyik ajtó előtt. A lány bizonyára a kulcsot kereste, bár amint észrevettem kevés sikerrel.
- Bocsáss meg egy pillanatra. Ne ijedj meg.
Sajnos későn szólt. A hirtelen való eltűnése megijesztett, szerencsére a szám elé kaptam a kezem és ezzel elfojtottam a kifelé tartó sikolyt.
- Kérlek, fáradj be.
Mondta a lány miután pár kattanás után kinyitotta az ajtót.
-E...ez mi a fene volt?-vettem le lassan a számról a kezem, majd besétáltam és Hitomi példáját követve én is levettem a cipőm és a kis szekrénybe tettem. Bár ekkor már a lakás berendezésein csodálkoztam. A magyarázkodását már nem hallottam, csak lassan sétáltam elé felé és nézelődtem.
Vissza az elejére Go down
Sakai Hitomi
Daitenshi
Daitenshi
Sakai Hitomi

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 242
Age : 34
Tartózkodási hely : Karakura, Tokió, vagy ahová Yuu-chan rángat
Registration date : 2010. Mar. 02.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: A Daitenshi és a Raion tagja
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Raion-S Kutatóintézet Cl0te33500/40000Raion-S Kutatóintézet 29y5sib  (33500/40000)

Raion-S Kutatóintézet _
TémanyitásTárgy: Re: Raion-S Kutatóintézet   Raion-S Kutatóintézet EmptyPént. Ápr. 02, 2010 2:18 pm

Útja a ruhásszekrény illetve az egyik raktárhelyiségnek használt szoba felé vezetett, ahonnan minden szükséges eszközt előszedett, valamint átöltözött. Mikor pár perc múlva visszatért, ruhája felett immár egy hosszú, fehér köpeny libegett. Már igen izgatott volt, látni akarta hogy mire is képes a lány, ha nem kell visszafognia az erejét.
- Bármennyire is meglepően hangzik, az előbb teleportáltam. Nem untatlak a részletekkel, kicsit bonyolult az avatatlan fülnek. Kérlek, gyere utánam.
Szólította meg a nézelődő Rosát, miután kilépett a nappaliba. Odasétált a szoba másik végén lévő ajtóhoz, és a mellső zsebéből egy belépőkártyát elővéve lehúzta azt a zár helyén lévő azonosító szerkezeten. A piros LED zöldre váltott, és zár kattanása hallatszott. Hitomi kinyitotta az ajtót, és betessékelte maga előtt a lányt. Egy tekintélyes méretű, hófehér falú teremben lyukadtak ki, melyet a plafonba épített világítótestek fénye ragyogott be, lévén a külvilágra néző ablak nem volt. Az egyik sarokban nagyméretű zsákok feküdtek egymáson, a terem másik végében pedig céltáblák álltak.
- Ne haragudj, hogy így belevágunk a közepébe, de nem akarom húzni az idődet.
Bal zsebéből egy áttetsző csomagolású zacskót vett ki, mely elektródákkal volt tele.
- A teszt alatt egy speciális EEG-vizsgálatot fogok rajtad elvégezni, hogy felmérjem az agyad aktivitását. Ez az elektródaháló kicsit randán néz ki, de semmi bajod nem lesz tőle.
Mosolygott Rosára, majd odalépett elé, és az említett hálót a csomagból kivéve a lány fejére erősítette.
- Két perc és kezdhetjük.
Mondta, majd átsietett a túloldalra, az ott lévő ajtót kinyitva belépett a megfigyelőablak mögé, és beüzemelte a rendszert. Leült az egyik képernyő elé, és szélsebesen zongorázni kezdett a billentyűzeten, ráhangolva az érzékelőket az elektródatappancsok által sugárzott hullámhosszra.
~Yosshi, innentől már megy magától is.
Dőlt hátra elégedetten, majd visszament a terembe, és zsebéből egy jegyzetfüzetet vett elő. Normál esetben az ablak mögött maradna, és a gépbe táplálná az adatokat, de úgy tűnt számára, hogy a táncoslány egy kicsit meg van illetődve, így jobbnak látta ha egy légtérben tartózkodik vele, némi biztonságérzetet adva neki.
- Ha készen állsz, akkor kezdhetjük. Arra szeretnélek kérni, hogy mutasd meg az összes olyan módot, amivel hasznosítani tudod a képességed. Ne fogd vissza magad. Ha a tüzet ki is tudod lőni, akkor próbáld meg eltalálni azokat a célokat. Nem baj, ha nem sikerül.
Mutatott a terem végébe. Kisétált a lány látóteréből, és árgus szemekkel figyelte hogy mi fog történni. Közben arra is felkészült, hogy megvédje magát, ha olyasmi történne, amire nem számít.
Vissza az elejére Go down
Kamioka Rosa
5. Osztag
5. Osztag
Kamioka Rosa

nő
Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 219
Age : 30
Tartózkodási hely : Az 5. osztag, vagy a Kamioka birtok környékén
Registration date : 2010. Mar. 19.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy // A Kamioka-ház feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Raion-S Kutatóintézet Cl0te16400/30000Raion-S Kutatóintézet 29y5sib  (16400/30000)

Raion-S Kutatóintézet _
TémanyitásTárgy: Re: Raion-S Kutatóintézet   Raion-S Kutatóintézet EmptyPént. Ápr. 02, 2010 9:16 pm

Csendben nézelődtem. Nagyon tetszett a lakás bár nem tudom miért? Talán mert Hitomi magának mondhatta? Én is sóvárgok egy saját házért. >< Kis idő múlva újra megjelent a lány, most már egy fehér köpenyben. Így már jobban emlékeztetett egy genetikusra.
- Bármennyire is meglepően hangzik, az előbb teleportáltam. Nem untatlak a részletekkel, kicsit bonyolult az avatatlan fülnek. Kérlek, gyere utánam.
- Teleportálás? Olyasmi mint a filmekben? - lépegettem a szobán átvágó lány után. Egy ajtó előtt álltunk meg és egy kártyát elhúzott egy zárszerkezeten. ~Jól védett helyiség...~ Miután kinyitotta az ajtót engem betessékelt maga előtt. Egy nagy fehér szoba volt, egyetlen ablak sem volt benne, csak pár zsák, céltábla és egy üvegablakkal elzárt kis terem.
- Ne haragudj, hogy így belevágunk a közepébe, de nem akarom húzni az idődet.-mondta Hitomi miközben a zsebéből egy kis csomagot vett elő.
- Semmi baj, van időm.- fordultam felé majd kissé megijedtem az elektródák láttán. - A...az meg mi?
- A teszt alatt egy speciális EEG-vizsgálatot fogok rajtad elvégezni, hogy felmérjem az agyad aktivitását. Ez az elektródaháló kicsit randán néz ki, de semmi bajod nem lesz tőle.
A választ hamar meg is kaptam, bár felét sem értettem annak aminek mond. Ezután rám mosolygott és a fejemre tette azt az izét. Elég hülye érzés volt, hogy a fejemen volt, de ha ez kell... Ezután eltűnt a kis szobába, legalább volt időm tüzetesebben megnézni a szobát, bár semmi érdekeset nem láttam benne. Talán ez a legunalmasabb szoba az egész házba. Hitomi közben visszajött és a már ismert jegyzetfüzetet vette elő.
- Ha készen állsz, akkor kezdhetjük. Arra szeretnélek kérni, hogy mutasd meg az összes olyan módot, amivel hasznosítani tudod a képességed. Ne fogd vissza magad. Ha a tüzet ki is tudod lőni, akkor próbáld meg eltalálni azokat a célokat. Nem baj, ha nem sikerül.
- Ömm... lenne egy kicsit hülye de annál fontosabb kérésem.- sétáltam a közben eltávolodott lányhoz. - Esetleg tudnál adni valami tűzálló ruhát, mert az én ruházatomból a cipőm és a kesztyűm az ami tűzállónak számít és mivel a teljes erőmet akarod látni és most érzelmileg sem vagyok a toppon ezért megtörténhet, hogy a ruháim eléghetnek... -magyarázkodtam, majd elpirulva lehajtottam a fejem.
Vissza az elejére Go down
Sakai Hitomi
Daitenshi
Daitenshi
Sakai Hitomi

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 242
Age : 34
Tartózkodási hely : Karakura, Tokió, vagy ahová Yuu-chan rángat
Registration date : 2010. Mar. 02.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: A Daitenshi és a Raion tagja
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Raion-S Kutatóintézet Cl0te33500/40000Raion-S Kutatóintézet 29y5sib  (33500/40000)

Raion-S Kutatóintézet _
TémanyitásTárgy: Re: Raion-S Kutatóintézet   Raion-S Kutatóintézet EmptyVas. Ápr. 04, 2010 7:02 pm

- Tűzálló ruhát?
Értetlenül nézett a lányra, a hangjában is meglepettség tükröződött.. Jópár tűzgyújtóról rendelkezett dokumentációval a professzornak hála, de egyikben sem találkozott olyasmivel, hogy meg kellett volna védeniük a ruhájukat a saját képességüktől. Így persze egy fia tűzálló gönc se volt a közelben. Azt meg mégsem kérheti, hogy akkor legyen kedves vetkőzzön már le... Kezével az állát kezdte dörzsölgetni.
- Hm... attól tartok, hogy azzal nem szolgálhatok. Mindegy, akkor mutass valami olyasmit, ami nem veszélyezteti a ruhádat. Szinte biztos vagyok benne, hogy tudod úgy alkalmazni az erődet, hogy az öltözékedet nem gyújtod fel vele, csak még bizonyára nem jöttél rá a titok nyitjára.
Mosolygott Rosára biztatóan. Minden problémának létezik megoldása, ez sem lehet kivétel. Ha látja hogyan működik a képessége, talán ki fog tudni találni valamit.
Vissza az elejére Go down
Kamioka Rosa
5. Osztag
5. Osztag
Kamioka Rosa

nő
Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 219
Age : 30
Tartózkodási hely : Az 5. osztag, vagy a Kamioka birtok környékén
Registration date : 2010. Mar. 19.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy // A Kamioka-ház feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Raion-S Kutatóintézet Cl0te16400/30000Raion-S Kutatóintézet 29y5sib  (16400/30000)

Raion-S Kutatóintézet _
TémanyitásTárgy: Re: Raion-S Kutatóintézet   Raion-S Kutatóintézet EmptyVas. Ápr. 04, 2010 8:25 pm

A lány értetlen arckifejezésén láttam, hogy nem szolgálhat ruhával. Sajnos ahogy az eddigi tapasztalataim mutatják ha az erőmet teljesen használom akkor olyan 10% esélyem van a ruhám porrá égetésére, ha pedig még nagyobb érzelemhullám is ért ez többszörösére növekszik.
- Hm... attól tartok, hogy azzal nem szolgálhatok. Mindegy, akkor mutass valami olyasmit, ami nem veszélyezteti a ruhádat. Szinte biztos vagyok benne, hogy tudod úgy alkalmazni az erődet, hogy az öltözékedet nem gyújtod fel vele, csak még bizonyára nem jöttél rá a titok nyitjára.
Jött a válasz és a biztató mosoly a lánytól.
- Hai...-mondtam halkan majd visszasétáltam a céltáblák elé. Nagy levegőt vettem, hisz az erőmet többre mint dolgok melegítésére rég nem használtam. Lassan a kezeimet magam elé tettem. - Gyulladj! Tűzliliom...-mondtam ki a teljes erőm használatához szükséges parancsszavakat. Először csak egy kis lángocskákból álló kör alakult ki körülöttem 5 méteres távolságban, majd a lángcsóvák, mintha üzemanyagot öntöttek volna rájuk, az égbe törtek nem kímélve semmit ami az útjukban állt. Jobb kezemet kitártam oldalra és a tenyeremben lassan egy tűzgömb alakult ki, melynek közepén egy kis plazmából álló mag volt. Kezemet hátrahúzva hajítottam el a tűzgömböt az egyik célpont fele.
Vissza az elejére Go down
Sakai Hitomi
Daitenshi
Daitenshi
Sakai Hitomi

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 242
Age : 34
Tartózkodási hely : Karakura, Tokió, vagy ahová Yuu-chan rángat
Registration date : 2010. Mar. 02.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: A Daitenshi és a Raion tagja
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Raion-S Kutatóintézet Cl0te33500/40000Raion-S Kutatóintézet 29y5sib  (33500/40000)

Raion-S Kutatóintézet _
TémanyitásTárgy: Re: Raion-S Kutatóintézet   Raion-S Kutatóintézet EmptyKedd Ápr. 06, 2010 1:01 pm

Rosa kissé idegesnek tűnt, ami a válaszát követően teljesen érhető volt. Remélte, hogy ez nem lesz befolyással a képességére. Ahogy előrelépett, Hitomiban tetőfokára nőtt a feszültség (nem szó szerint), végre ismét szemtanúja lehet egy bemutatónak. Ez a fajta izgatottság mindig elfogta amikor egy új esperrel találkozott, különösen akkor ha valamilyen teljesen egyedi képességgel került kapcsolatba, de még a hasonló erők is mutattak különbségeket egymáshoz képest, így minden egyes vizsgálat szolgált valami meglepetéssel. Rosa például azzal, hogy nem csupán közvetlenül a bőrén vagy pár centivel felette hozta létre a lángokat, hanem sokkal messzebbre elért az ereje. Mikor a tűz hirtelen felcsapott a plafonig, ösztönösen is hátralépett, az arcát pedig eltakarta a kezében lévő jegyzetfüzettel. Így már érthető volt, hogy Rosa miért félti a ruháját, hiszen egy egészen jelentős terület borult lángokba körülötte. A tűz forrósága rendkívül gyorsan megemelte a hőmérsékletet a teremben, Hitomi homlokán rövid idő alatt izzadságcseppek jelentek meg a hőségtől. Bármennyire is szeretett volna benn maradni, be kellett lássa, hogy a szervezete nem sokáig bírná az intenzív kiképzést, így inkább beteleportált a biztonságot jelentő megfigyelőablak mögé, és onnan figyelt tovább. A lángok gyakorlatilag teljesen eltakarták a kilátást, a lány talán észre sem fogja venni hogy mi történt.
Vissza az elejére Go down
Kamioka Rosa
5. Osztag
5. Osztag
Kamioka Rosa

nő
Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 219
Age : 30
Tartózkodási hely : Az 5. osztag, vagy a Kamioka birtok környékén
Registration date : 2010. Mar. 19.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy // A Kamioka-ház feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Raion-S Kutatóintézet Cl0te16400/30000Raion-S Kutatóintézet 29y5sib  (16400/30000)

Raion-S Kutatóintézet _
TémanyitásTárgy: Re: Raion-S Kutatóintézet   Raion-S Kutatóintézet EmptyKedd Ápr. 06, 2010 9:51 pm

A lángok már kezdték magukat belevésni a plafonba. Közben az irányított tűzgolyó eltalálta a célpontot, ami porrá égett. Közben észrevettem, hogy Hitomi újra teleportált. Majd térdre rogytam és a lángok semmivé lettek.
Még mindig rengeteg erőt vesz ki belőlem még az erőmnek ennyi része is, ráadásul most még levegőt is nehezen kapok, hisz rengeteg oxigént megettek a lángok, így az oxigén hiány miatt köhögök is. Remélem a lánynak van valami mentő ötlete, különben én biztos itt maradok. Segítségkérően nézek az üvegfal mögött lévő lányra.
Vissza az elejére Go down
Sakai Hitomi
Daitenshi
Daitenshi
Sakai Hitomi

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 242
Age : 34
Tartózkodási hely : Karakura, Tokió, vagy ahová Yuu-chan rángat
Registration date : 2010. Mar. 02.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: A Daitenshi és a Raion tagja
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Raion-S Kutatóintézet Cl0te33500/40000Raion-S Kutatóintézet 29y5sib  (33500/40000)

Raion-S Kutatóintézet _
TémanyitásTárgy: Re: Raion-S Kutatóintézet   Raion-S Kutatóintézet EmptySzer. Ápr. 07, 2010 9:17 pm

A tűzburokból váratlanul egy kisebb golyó vágódott ki, és ha nem is telibe, de eltalálta az egyik célt, ami persze azonnal tüzet fogott és elégett. A képernyőkön végig követhetőek voltak a bent uralkodó körülmények és az EEG által készített elemzés adatai. Már-már arra készült, hogy vet rájuk egy pillantást, mikor a lángok egy csapásra kialudtak és Rosa erősen köhögve összeesett.
- Yaba, nem kap levegőt!
Döbbent rá. A szellőzőrendszer nem bírta a tempót tartani a lány képességével. Ujjai zongorázásba fogtak a billentyűzeten, pár gyors gombnyomással hűteni kezdte a levegőt és maximumra állította a légcsere hatékonyságát. A normális körülmények helyreállásához azonban kellett vagy öt perc, így egy pillanat múlva Rosa mellett termett, és felnyalábolta a kecses testet. Valóban szinte semmi oxigén nem maradt a teremben, Hitomi is köhögve küzdött a füsttel és a levegőhiánnyal, miközben kifelé cipelte a lányt. A nappaliba vezető ajtó leküzdése után mindkettejük számára megkönnyebbülést okozott a... hát, frissnek nem teljesen nevezhető, de mindenképp oxigéndúsabb levegő. Lefektette Rosát a kanapéra, miközben a fejéről lehúzta az elektródahálót. Gyorsan kitárta a szoba két ablakát, majd a konyhába sietett és egy pohárba vizet töltött. Az egyik szekrényből egy fehér port tartalmazó zacskót vett elő, és két kanállal a vízbe tett belőle. Ezt követően a poharat a lányhoz vitte, és a kezébe adta.
- Ezt idd meg. Keserű, de gyorsabban visszanyered tőle az erőd.
Figyelmeztette a tűzgyújtót, hogy nem sima csapvizet kap tőle. Az alig fél perces bemutató láthatóan kimerítette a lányt, de a képessége elég komoly erőt képviselt. Csak...
- Figyelemreméltó az erő amit birtokolsz, de fájóan sok energiát pazarolsz el miközben használod. Megtöbbszörözheted az erőd, ha azt a máglyát amit benn gyújtottál, egy helyre koncentrálod és az egészet felhasználod.
Vissza az elejére Go down
Kamioka Rosa
5. Osztag
5. Osztag
Kamioka Rosa

nő
Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 219
Age : 30
Tartózkodási hely : Az 5. osztag, vagy a Kamioka birtok környékén
Registration date : 2010. Mar. 19.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy // A Kamioka-ház feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Raion-S Kutatóintézet Cl0te16400/30000Raion-S Kutatóintézet 29y5sib  (16400/30000)

Raion-S Kutatóintézet _
TémanyitásTárgy: Re: Raion-S Kutatóintézet   Raion-S Kutatóintézet EmptySzer. Ápr. 07, 2010 9:34 pm

Hát most már tudom mit érez a gyufát égető tűz ha egy üvegburát tesznek rá. Bár a légmozgás beindult de az oxigénhiány még mindig nagy volt. Hamarosan Hitomi kezeit éreztem magamon és kijutottunk a nappaliba, ahol oxigéndús levegő várt. Hitomi lefektetett a kanapéra, majd valamilyen löttyöt hozott.
- Ezt idd meg. Keserű, de gyorsabban visszanyered tőle az erőd.
Hát igaza volt... ez a lötty szörnyen keserű volt, de a hatását azért kiváltotta és lassan újra erő hatólt a végtagjaimba.
- Figyelemreméltó az erő amit birtokolsz, de fájóan sok energiát pazarolsz el miközben használod. Megtöbbszörözheted az erőd, ha azt a máglyát amit benn gyújtottál, egy helyre koncentrálod és az egészet felhasználod.
-Köszönöm.-mondtam miután végighallgattam.- Igazad lehet, csak tűzálló ruha hiányában arra is kellett figyelnem, hogy a tüzet távol tartsam a testemtől. Amúgy most mi lesz? Itt várunk mint benn újra lesz oxigén?- néztem a lányra kérdően.
Vissza az elejére Go down
Sakai Hitomi
Daitenshi
Daitenshi
Sakai Hitomi

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 242
Age : 34
Tartózkodási hely : Karakura, Tokió, vagy ahová Yuu-chan rángat
Registration date : 2010. Mar. 02.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: A Daitenshi és a Raion tagja
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Raion-S Kutatóintézet Cl0te33500/40000Raion-S Kutatóintézet 29y5sib  (33500/40000)

Raion-S Kutatóintézet _
TémanyitásTárgy: Re: Raion-S Kutatóintézet   Raion-S Kutatóintézet EmptyCsüt. Ápr. 08, 2010 7:25 pm

Megkönnyebbülten felsóhajtott, amikor látta hogy Rosa jobban van. Balesetek mindig előfordulnak, pláne az olyan jellegű destruktív erőknél, mint amilyen a lánynak van, de nem tudta volna megbocsátani magának, ha valami baja esik, elvégre ő erőltette a dolgot, még ha Rosa könnyen bele is ment. Jól emlékezett azokra a napokra, amikor az ő képességét is hasonlóképpen tesztelték, és a professzor bűntudatos arcára is, amikor valami balul sült el. Tört már el keze-lába amikor a teleportálás határait próbálgatta, de az se volt vidám eset amikor az egyik edzőpartnerét másodfokú égési sebekkel jutalmazta bátorságáért, csak mert elkalandozott a figyelme.
- Nem tudod elkerülni, hogy ne gyújts magad körül tüzet? Úgy értem, olyat nem tudsz csinálni, hogy csupán a tenyeredben gyűjtöd össze az erőd?
Kérdezte, miközben a kanapé mellé guggolt és megsimogatta a lány fejét.
- Ha ilyen gyorsan kimerít az erőd használata nem vagyok benne biztos, hogy folytatnunk kéne. Még a végén megsérülsz. Most már az is elég, ha csupán elmondod hogyan tudod még használni a képességed.
Tette hozzá aggódva. A port, amit a vízbe tett sem lehet állandóan használni, ugyan segít visszanyerni az elvesztett energiát, de a túl gyakori használat olyan hatással van a szervezetre, mint a gyakori és hirtelen hőingadozás a kőzetekre. Magyarul tönkreteszi azt.
Vissza az elejére Go down
Kamioka Rosa
5. Osztag
5. Osztag
Kamioka Rosa

nő
Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 219
Age : 30
Tartózkodási hely : Az 5. osztag, vagy a Kamioka birtok környékén
Registration date : 2010. Mar. 19.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy // A Kamioka-ház feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Raion-S Kutatóintézet Cl0te16400/30000Raion-S Kutatóintézet 29y5sib  (16400/30000)

Raion-S Kutatóintézet _
TémanyitásTárgy: Re: Raion-S Kutatóintézet   Raion-S Kutatóintézet EmptyKedd Ápr. 13, 2010 10:32 am

Nagyon jól esett Hitomi kedvessége és ez az ital is eléggé sok energiával látott el. Még jóformán át sem gondoltam, hogy mi történt mikor az első kérdést már feltette.
- Nem tudod elkerülni, hogy ne gyújts magad körül tüzet? Úgy értem, olyat nem tudsz csinálni, hogy csupán a tenyeredben gyűjtöd össze az erőd?
- Eltudnám kerülni, csak az a tapasztalataim alapján jobban kifáraszt. Ezek a tűzcsóvák amolyan védő szerepet is játszanak nemcsak fegyverét. Ha pedig csak egy pontra koncentrálnám az erőm akkor annak gyors plazma képzés lenne az eredménye ami ugyancsak nem jó, esztétikai okokból.-válaszoltam miközben a fejemet simogatta.
- Ha ilyen gyorsan kimerít az erőd használata nem vagyok benne biztos, hogy folytatnunk kéne. Még a végén megsérülsz. Most már az is elég, ha csupán elmondod hogyan tudod még használni a képességed.
- Tulajdonképpen két okból merített ki az erőm használata. Az első ok az, hogy az égés elhasználta a teremben az összes oxigént, a másik pedig, hogy vissza kellett fognom az erőm. Amúgy második kérésedre válaszolva képes vagyok elszíni a hőt, kiadni és egyelőre csak ennyit tanultam meg.-mosolyogtam rá miközben lassan felültem a kanapén.
- Amúgy mire jöttél rá azzal a hálóval kapcsolatban amit a fejemre tettél?
Vissza az elejére Go down
Sakai Hitomi
Daitenshi
Daitenshi
Sakai Hitomi

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 242
Age : 34
Tartózkodási hely : Karakura, Tokió, vagy ahová Yuu-chan rángat
Registration date : 2010. Mar. 02.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: A Daitenshi és a Raion tagja
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Raion-S Kutatóintézet Cl0te33500/40000Raion-S Kutatóintézet 29y5sib  (33500/40000)

Raion-S Kutatóintézet _
TémanyitásTárgy: Re: Raion-S Kutatóintézet   Raion-S Kutatóintézet EmptySzer. Ápr. 14, 2010 1:21 am

Szóval nem azért jelentek meg körülötte is lángok, mert ilyen szinten pazarolja az erejét, hanem azért is, mert egyszerűen így működik. Kétségtelenül kiváló védelmet ad egy tűzfal a fizikai jellegű támadások ellen, és ha valakit elkap a körön belül akkor az pillanatok alatt rostonsültként végezheti a forróságban.
- A lángok magasságát magad körül tudod szabályozni?
Jött a következő kérdés, amely mindenképp támpontot adhat arról, hogy milyen szinten képes kontrollálni az energiakibocsátását. Most ugyan ő kérte, hogy adjon bele amennyit nem szégyell, de nyilván az öt méter magas tűzfal, amit kreált az nem minden esetben szükséges. Az feltétlenül jó jel, hogy pontosan meg tudta mondani, hogy miért merítette ki a képessége használata. Ha ezzel tisztában van, akkor azt is tudja mit kell elkerülnie ahhoz, hogy ne fáradjon ki túl hamar. Mindenesetre azzal, hogy a tűz gyorsabban fogyasztja az oxigént, mint amennyit a légcserélő rendszer bír, meg is pecsételődött a további nagyszabású kísérletek sorsa. A hővezető képességek teszteléséhez nem is kell a terem végső soron, ráadásul annak egy részét már látta is.
- Az EEG-vizsgálat adatainak elemzése később jön, és nem is én fogom csinálni, hanem egy nagyon kedves ismerősöm, aki lényegében a főnököm. Ezt az egészet ugyanis két okból csinálom. Az egyik az, hogy az ő kutatásait segítsem. A másik okról is mesélni fogok hamarosan, de előtte...
Ahelyett, hogy befejezte volna a mondatot, felállt, a kezét ökölbe szorította és a kézfejét Rosa arcának magasságába emelte.
...szeretném ha demonstrálnád a hőelszívó képességed. Feltételezem nem kell tüzet gyújtanod hozzá, ahogy a teázóban sem kellett, amikor a fordítottját használtad. Hűtsd vissza a bőröm testhőmérsékletűre!
Kérte a lányt egy kacsintás kíséretében. A pontosságából is jól le lehet majd szűrni, hogy mekkora kontrollja van az ereje felett. Hitomi kézfeje körül egy pár pillanat erejéig apró szikrák jelentek meg, ezalatt a bőrének hőmérséklete az égbe szökkent. Minden erejét beleadta, hogy felmelegítse azt a pár négyzetcentimétert, ami emiatt történni fog vele, tökéletes átvezetést fog adni az általa emlegetett másik okhoz. Elég erősnek találta a Rosát ahhoz, hogy beavassa őt a kis titkába, már csak az a kérdés, hogy erre ő hogyan fog reagálni.
Vissza az elejére Go down
Kamioka Rosa
5. Osztag
5. Osztag
Kamioka Rosa

nő
Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 219
Age : 30
Tartózkodási hely : Az 5. osztag, vagy a Kamioka birtok környékén
Registration date : 2010. Mar. 19.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy // A Kamioka-ház feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Raion-S Kutatóintézet Cl0te16400/30000Raion-S Kutatóintézet 29y5sib  (16400/30000)

Raion-S Kutatóintézet _
TémanyitásTárgy: Re: Raion-S Kutatóintézet   Raion-S Kutatóintézet EmptySzer. Ápr. 14, 2010 2:05 am

- Igen, elég nagymértékben tudom irányítani, bár néha nemigazán sikerül.-mondtam elgondolkodva. Közben hallgattam, hogy mit mond arról az "E" kezdőbetűs micsodáról, majd félbeszakította a mondandóját és a kezét a fejem főlé emelte.
- ...szeretném ha demonstrálnád a hőelszívó képességed. Feltételezem nem kell tüzet gyújtanod hozzá, ahogy a teázóban sem kellett, amikor a fordítottját használtad. Hűtsd vissza a bőröm testhőmérsékletűre!
Miután ezt kimondta a kézfején apró szikrák jelentek meg, amik kissé megijesztettek.
- Nem lett volna muszáj ezt pont magadon tapasztald.-sóhajtottam, majd kissé a keze alá tartottam a tenyerem. - Készülj fel mindenre, mert nem tudom pontosan, hogy milyen érzés lehet.- miután kimondtam ezeket a szavakat nagy levegőt vettem. A tenyerem lassan vörössé vált és kezdte elszívni Hitomi kezéből a felgyülemlett hőt, vagyis azt a mennyiséget ami a testhőmérsékletét meghaladta. Miután végeztem lassan magam elé emeltem a kezem amiben egy apró lángocska keletkezett. -Remélem nembaj, ha ezt a fölösleges hőt leadom.-mosolyogtam rá.
Vissza az elejére Go down
Sakai Hitomi
Daitenshi
Daitenshi
Sakai Hitomi

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 242
Age : 34
Tartózkodási hely : Karakura, Tokió, vagy ahová Yuu-chan rángat
Registration date : 2010. Mar. 02.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: A Daitenshi és a Raion tagja
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Raion-S Kutatóintézet Cl0te33500/40000Raion-S Kutatóintézet 29y5sib  (33500/40000)

Raion-S Kutatóintézet _
TémanyitásTárgy: Re: Raion-S Kutatóintézet   Raion-S Kutatóintézet EmptySzer. Ápr. 14, 2010 3:41 am

- Megmondom én... Mintha fagyasztóba tettem volna... a kezem.
Erőltetett egy mosolyt az arcára. Egyre gyengébbnek érezte magát, de nem azért mert Rosa képessége rossz hatással lett volna rá. Minden másodperc elteltével egyre nagyobb erőfeszítésébe került talpon maradni. Lábai remegni kezdtek, homlokára izzadságcseppek ültek ki. Ki akarta meríteni magát, és nagyon jó úton haladt efelé. Próbálta korábban, mindössze egy perc alatt el tudott vesztegetni annyi energiát, hogy képtelen legyen tovább használni a képességét. Márpedig ha nem tudja használni a képességét...
...lábai hirtelen felmondták a szolgálatot, és a lány a padlóra rogyott, erősen lihegve. Nem érezte az alsó végtagjait, agya utasítása egyszerűen nem jutott el odáig. Utálta ezt az érzést, minden keserűségét eszébe juttatta. Ha nincs az a baleset, talán még szülei és testvére is élne. Igaz most nem lenne képessége, és a szellemeket sem látná, de ezt a két dolgot egy pillanatnyi habozás nélkül eldobná magától, ha valaki felajánlaná, hogy az elmúlt öt év eseményeit semmissé tenné. Titokban mindig abban reménykedett, hogy egyszer majd a sors egy időutazó útjába sodorja, és az majd megszabadítja minden nyomorúságától. Mindennek az okát az ő lebénult lábaiban látta, abban a két testrészben amely most úgy hevert a földön, mint két használhatatlan húscafat. És tapasztalatai szerint még legalább egy óráig így is fog maradni. Rosa biztosan nagyon megijedt, talán most éppen azt hiszi, hogy ez miatta történt. Hitomi rémült arckifejezése sem éppen a legmegnyugtatóbb dolgok közé tartozott, noha a lány igazából nyugodt volt, hiszen pontosan tudta hogy mi fog történni.
- Azt hiszem... kicsit túllőttem a célon. - jegyezte meg mélabúsan, miközben felnézett a másik lányra. - Hálás lennék, ha segítenél. Légy szíves menj be abba a szobába, és hozd ki a székem. A villanykapcsoló a bal oldalon van, derékmagasságban.
Mutatott az egyik ajtóra. Ha benyit, és felkapcsolja a villanyt, egy valódi szentély fog a szemei elé tárulni. A fehér falakról több tucat bekeretezett családi fotó függ, újságkivágások vannak felragasztva a balesetről, ami kis híján az életébe került. Az asztalokon egy komplett szett softball felszerelés van, ruhástól, védőfelszereléstől, sisakostól, ütőstől, labdástól, mindenestől. A sarokban egy vitrin áll érmekkel, kupákkal és oklevelekkel, és jó néhány régi 100%-os tesztjével. Ezen kívül egyéb személyes tárgyak is hevertek mindenfelé. De a legfeltűnőbb tárgy egyértelműen a kerekesszék volt az ajtóval szemben. Nem várta, hogy azonnal visszatér a lány, annyi látnivaló van abban a szobában, hogy egy pár percig biztos ott fog ragadni és eközben bizonyára kérdések fognak megfogalmazódni a fejében.
Vissza az elejére Go down
Kamioka Rosa
5. Osztag
5. Osztag
Kamioka Rosa

nő
Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 219
Age : 30
Tartózkodási hely : Az 5. osztag, vagy a Kamioka birtok környékén
Registration date : 2010. Mar. 19.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy // A Kamioka-ház feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Raion-S Kutatóintézet Cl0te16400/30000Raion-S Kutatóintézet 29y5sib  (16400/30000)

Raion-S Kutatóintézet _
TémanyitásTárgy: Re: Raion-S Kutatóintézet   Raion-S Kutatóintézet EmptyHétf. Ápr. 19, 2010 8:29 am

Hitomi váratlan rosszul léte a frászt hozta rám. Szörnyű volt nézni amint a lány a padlóra rogyott és szaporátlanul lélegzett. Nem tudtam mit tehetnék... esetleg segítsek neki felállni vagy mit?
- Jó...Jól vagy?-kérdeztem aggódva.
- Azt hiszem... kicsit túllőttem a célon. - jegyezte meg mélabúsan, miközben felnézett rám. - Hálás lennék, ha segítenél. Légy szíves menj be abba a szobába, és hozd ki a székem. A villanykapcsoló a bal oldalon van, derékmagasságban.
- Rendben.-mondtam majd elindultam afelé az ajtó felé amire mutatott. Lassan kinyitottam az ajtót és felkapcsoltam a lámpát. Nem hittem a szememnek. A látottakra nem számítottam. Képek, újságcikkek, bár tudtam, hogy nem szabad de valamiért mégis bele-bele olvastam egy-két cikkbe és azok a képek. Hitomi családja gondolom. Biztos ezért lett szomorú a teázóban. Lassan elértem a székig és mögé kerülve toltam kifele, bár elég lassan ahhoz, hogy még nézelődhessek. Miután kiértem és a lámpát is lekapcsoltam már gyorsítottam a tempón, hisz mégsem hagyhatom szegényt, hogy a földön heverjen. A széket mellé görgettem, majd segítettem neki felülni rá. -Bo...bocsánat... kicsit beleolvasgattam a cikkekbe amik a szobában voltak.-mondtam miközben lehajtott fejjel leültem a kanapéra.
Vissza az elejére Go down
Sakai Hitomi
Daitenshi
Daitenshi
Sakai Hitomi

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 242
Age : 34
Tartózkodási hely : Karakura, Tokió, vagy ahová Yuu-chan rángat
Registration date : 2010. Mar. 02.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: A Daitenshi és a Raion tagja
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Raion-S Kutatóintézet Cl0te33500/40000Raion-S Kutatóintézet 29y5sib  (33500/40000)

Raion-S Kutatóintézet _
TémanyitásTárgy: Re: Raion-S Kutatóintézet   Raion-S Kutatóintézet EmptySzer. Ápr. 21, 2010 2:09 am

Rosa picit rövidebb ideig volt benn, mint várta, ezt annak tudta be, hogy segíteni akart neki. Sajnálta, hogy nem láthatta a reakcióját a gyűjteményére. Ha magányosnak vagy szomorúnak érezte magát, mindig eltöltött egy pár percet-órát abban a szobában, így merítve erőt múltjának boldogabbik feléből. Most azonban más célt szolgált: katalizátornak szánta, mivel nem volt benne biztos hogy a táncos csupán a szavai hallatán csatlakozna az eszméjéhez. Kellett egy vizuális élmény, valami olyasmi ami megragad a fejében.
- Köszönöm.
Biccentett Rosa felé, miután elhelyezkedett a tolószékben. Kicsit megkönnyebbült, hogy ismét tud rendesen mozogni, pontosabban inkább gyorsan, hiszen rendesnek a gurulást nem igazán lehet nevezni. Nem esett nehezére fenntartani azt a depressziós arckifejezést, amit felöltött, valóban úgy is érezte magát, annak ellenére hogy csak ideiglenesen kellett az eszközt használnia, hiszen amint visszatér az ereje, képes lesz újból talpra állni. De maga a szituáció túl sok rossz emléket juttatott az eszébe. Megpördült a tengelye körül és elhajtotta magát a konyháig, ahol feltett egy adag vizet forrni. El fog tartani egy kis ideig a teakészítés azzal, hogy nem tudja az erejét használni a melegítéshez. Persze Rosát is megkérhette volna, de nem akarta megterhelni a lányt és az „elpazarolt” időt úgy is ki fogja tölteni egy kis beszélgetéssel.
- Hallottál róla amikor történt? Úgy tudom, tele volt vele a média, főként miattam. - Utalt a cikkek tartalmára, miközben visszagurult a kanapéhoz. - Teljesen összetörtem. Mármint lelkileg is. A nővérem és én gyakorlatilag össze voltunk nőve előtte, mindent együtt csináltunk. Felnéztem rá, olyan akartam lenni mint ő. Megosztottuk egymással az örömünket és a bánatunkat… mintha csak ikrek lettünk volna, pedig Kotomi egy évvel idősebb volt. De egy osztályba jártunk, mert a sors megadta nekem a lehetőséget rá azzal, hogy géniusznak teremtett. Ő korosztályának legjobb softball játékosa volt Japánban, miatta kezdtem el én is játszani. De képzelheted, ilyen állapotban mennyi esélyem volt arra, hogy folytassam. Elvesztettem a lehetőséget rá, hogy mindig mellette legyek. De ő… ő feladott mindent azért, hogy támogasson. Azt mondogatta, hogy most ő a soros, most ő fog engem követni.
Mondandója közben könnyek szöktek a szemébe, a vége felé már erősen szipogott és a sós cseppeket törölgette az arcáról a köpenye ujjával.
- Láttad a képeken, ugye? A legbájosabb és legönzetlenebb teremtés volt a világon.


A hozzászólást Sakai Hitomi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Május 19, 2010 1:31 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Kamioka Rosa
5. Osztag
5. Osztag
Kamioka Rosa

nő
Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 219
Age : 30
Tartózkodási hely : Az 5. osztag, vagy a Kamioka birtok környékén
Registration date : 2010. Mar. 19.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy // A Kamioka-ház feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Raion-S Kutatóintézet Cl0te16400/30000Raion-S Kutatóintézet 29y5sib  (16400/30000)

Raion-S Kutatóintézet _
TémanyitásTárgy: Re: Raion-S Kutatóintézet   Raion-S Kutatóintézet EmptyCsüt. Ápr. 22, 2010 7:46 am

Türelmesen üldögélve vártam míg a konyhában járt, bár még mindig a földet néztem. A fejemben a képek folyamatosan pörögtek. Leginkább a körül amit a szobában láttam. Mégis, hogy történhetett valakivel ilyen szörnyűség. Hisz olyan, olyan tökéletes családja volt. A szülei... és a nővére akikkel jó kapcsolatot ápolt, legalább is ezt szűrtem le a sok képből ami a családját ábrázolta, és mindeniken milyen boldogak voltak. És volt egy nővére... egy testvér amiről én mindig is csak álmodoztam.
- Teljesen összetörtem. Mármint lelkileg is. A nővérem és én gyakorlatilag össze voltunk nőve előtte, mindent együtt csináltunk. Felnéztem rá, olyan akartam lenni mint ő. Megosztottuk egymással az örömünket és a bánatunkat… mintha csak ikrek lettünk volna, pedig Satsuki egy évvel idősebb volt. De egy osztályba jártunk, mert a sors megadta nekem a lehetőséget rá azzal, hogy géniusznak teremtett. Ő korosztályának legjobb softball játékosa volt Japánban, miatta kezdtem el én is játszani. De képzelheted, ilyen állapotban mennyi esélyem volt arra, hogy folytassam. Elvesztettem a lehetőséget rá, hogy mindig mellette legyek. De ő… ő feladott mindent azért, hogy támogasson. Azt mondogatta, hogy most ő a soros, most ő fog engem követni.
Csak ezekre a szavakra "tértem vissza" a valóságba. Hihetetlenül jó testvér lehetett ha képes volt feláldozni mindent Hitomiért, főleg, mikor szegény balesetet szenvedett. Hallottam róla, aznap tele volt vele a híradó, már akkor elszörnyülködtem... hát még most, hogy tapasztalom is, illetve nem csak látom rajta. Elég nehéz lehet neki így, család nélkül... egyedül. Mikor elkezdett sírni lassan felálltam és a széke elött letérdeltem, majd segítettem neki a könnyei törölgetésében.
- Igen. Hallottam a balesetedről, még Európában is tele volt vele a híradó és amint tudom a körlet amiben éltem mind neked szurkolt, hogy sikerüljön újra lábra állnod.- kicsit szomorúan mosolyogtam rá. - A nővéred pedig elbűvölő teremtés lehetett. Én mindig csak álmodtam, hogy lesz egy testvérem, hisz én egyke vagyok. Talán ezért is menekültem a táncolásba, hisz azt éreztem testvéremnek. Néha többnek annál. -lassan bevillantak az emlékek. Először a kis kori emlékek, még az első táncversenyről amit megnyertem. Azóta is megvan a kupa. Aztán beiratkoztam tánciskolába és onnan már gyakrabban jöttek a győzelmek. Mikor már nagyrészt elapadtak Hitomi könnyei visszaültem a kanapéra. - Démonnak neveztek. A tánc démonának, hisz mikor a színpadra léptem onnan már nemvolt visszaút. Versenyeket nyertem, gyakran szinte nap mint nap. Kupák sokadjával van tele a szobám, bár én soha nem szerettem őket. Édesanyám mondta, hogy tartsam meg. A kupákat nem szerettem de táncolni azt annál inkább. Nagy ritkán mikor annyira unatkoztam, vagy csak kellett egy kis segítség az erőmet is használtam tánc közben. - meséltem miközben lassan elnyúltam a kanapén.
Vissza az elejére Go down
Sakai Hitomi
Daitenshi
Daitenshi
Sakai Hitomi

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 242
Age : 34
Tartózkodási hely : Karakura, Tokió, vagy ahová Yuu-chan rángat
Registration date : 2010. Mar. 02.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: A Daitenshi és a Raion tagja
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Raion-S Kutatóintézet Cl0te33500/40000Raion-S Kutatóintézet 29y5sib  (33500/40000)

Raion-S Kutatóintézet _
TémanyitásTárgy: Re: Raion-S Kutatóintézet   Raion-S Kutatóintézet EmptySzomb. Ápr. 24, 2010 5:09 am

Savanyú mosoly ült k az arcára, amikor hallotta hogy szorítottak a gyógyulásáért.
- Tudod, akkor azt mondták az orvosok hogy egy életre székhez leszek kötve. De a szüleim nem nyugodtak bele és pénzt és időt nem kímélve keresték azt, aki talpra állít. Istenem, hányszor próbáltak minket átverni... De aztán írt nekünk egy genetikus professzor... Egy kísérleti módszerről mesélt, az egész olyan hihetetlenül hangzott, de hitelesnek tűnt. És működött! Ó, ha tudnád milyen érzés volt amikor két év után először reagált a lábam! Szavakkal nem is lehet leírni. De a terápiának volt egy mellékhatása is, méghozzá a képességem kialakulása. Anélkül most nem tudnék járni. Ha nagyon kimerítem magam, akkor nem is tudom fenntartani az idegi összeköttetést a sérült gerincemben... mint azt most te is láthatod... Mindenesetre akkor úgy tűnt, hogy végre helyrerázódik az életem... De aztán...
Szomorúan hajtotta le a fejét néhány pillanatra, hogy aztán fáradtan sóhajtva dőljön hátra, miközben a füle mögé söpörte a hajtincseit és a mozdulatot folytatva a tarkójára csúsztatta a kezét. Nyitva hagyta a dolgot, jobb lenne ha a lány kérdezne rá, hogy miért nem fejezte be. Most egy picit elterelik a témát, így neki is jobb lesz, meg Rosa se kapja meg töményen az összes nyomorúságát. A látása még egy picit homályos volt a könnyektől amik ott maradtak, de miközben a spanyol lány is kitárta a szívét, elpárologtak a vízcseppek. Rosa azt csinálhatta, amit szeretett, a régi önmagára emlékeztette. Na nem mintha nem szeretné azt, amit most csinál, de azért mégis csak más volt, amikor még olyanok vették körül, akik tudtak neki szeretetet adni. Most legfeljebb sajnálatot kap, az meg hogy is tehetné boldoggá? Azt pedig nem engedhette meg magának, hogy szerelmes legyen, életveszélyes életet élt, és nem akart fájdalmat okozni senkinek sem. Amíg meg nem találja a szülei gyilkosát, addig ilyesmiről szó sem lehet.
- Bárcsak nekem is akkora tehetségem lenne a mozgáshoz, mint neked. Fú, nekem a belemet is ki kellett dolgoznom anno ahhoz, hogy elsajátítsam a dobásokhoz szükséges mozdulatsort. Neked biztosan könnyen menne. Én nem tudok táncolni sem, hacsak ez nem számít annak. - pördült meg a székével a tengelye körül mosolyogva - Mondd csak, te milyen táncot tanulsz?
Kérdezte, miközben kezeit az ölébe helyezte és összekulcsolta.
Vissza az elejére Go down
Kamioka Rosa
5. Osztag
5. Osztag
Kamioka Rosa

nő
Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 219
Age : 30
Tartózkodási hely : Az 5. osztag, vagy a Kamioka birtok környékén
Registration date : 2010. Mar. 19.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy // A Kamioka-ház feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Raion-S Kutatóintézet Cl0te16400/30000Raion-S Kutatóintézet 29y5sib  (16400/30000)

Raion-S Kutatóintézet _
TémanyitásTárgy: Re: Raion-S Kutatóintézet   Raion-S Kutatóintézet EmptyHétf. Május 03, 2010 7:46 am

- De aztán?-néztem fel a lányra aki közben a tarkójára helyezte a kezét. Önkénytelenül is eszembe jutott az egyik barátnőm. Ő csinálta mindig ezt. Elkezdett valamit, majd a kezét tarkójára helyezve félbeszakította és várta, hogy rá kérdezzenek. Akkor azt hittem, hogy csak ő csinál ilyesmit, de úgy tűnik tévedtem. Ezután említette meg Hitomi a táncot. Igen a tánc, ami köré az életem épült. Kicsi koromban az édesanyám tanított nekem párat. Azokat amiket mint spanyol lány tudnom kellett. A flamenco-t, a tangót és a Paso Doble-t. Ezek után bekerültem a tánciskolába ahol mindenfélét tanítottak nekem. Társas és egy személyes táncokat. Most meg...
- Hát utoljára a keringőt tanultam meg. A bécsit. De azóta tanulok táncolni amióta járni tudok. A szüleim táncosok, illetve édesapám inkább csak zenél. Mindenek előtt az édesanyám tanított táncolni, azokat a táncokat tanította meg amiket mint spanyol lány tudnom kellett. Majd a tánciskolában megtanultam több más táncot is. Ám sajnos a táncos élet sem könnyű hisz jó táncpartner nélkül nehéz. Ezért is szöktem meg sokszor órákról és pillanatnyi dühömet az erőmmel kombinált tánccal vezettem le. Gondlom neked is voltak ilyen kitöréseid.-mosolyogtam rá. - De az a baj, hogy sajnos nem tudok megtanulni minden táncot, hisz olyan sok van a világon és én csak egy ember vagyok.
Újra lehajtottam a fejem. Sok embert megismertem és sokkal táncoltam, de még nem találtam egy olyan embert akivel úgy istenigazából jó érzés lett volna táncolni. Vagy a teknikájukra ügyeltek, vagy éppenséggel csak olyanok voltak mint egy gép. Nem érezték azt az érzést a tánc mögött.
- Talán nem is baj.-folyattam.- Valójában nem baj, hogy nem fogok tudni megtanulni minden táncot, csak szeretnék találni valakit akivel jó táncolni. Sok emberrel táncoltam, de egyikben sem volt meg az a dolog ami kell egy jó táncosnak. Az érzés, a tánc iránti szeretet.-lassan felemeltem a fejem és Hitomira néztem újra. - Ha akarod megtaníthatlak táncolni.
Vissza az elejére Go down
Sakai Hitomi
Daitenshi
Daitenshi
Sakai Hitomi

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 242
Age : 34
Tartózkodási hely : Karakura, Tokió, vagy ahová Yuu-chan rángat
Registration date : 2010. Mar. 02.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: A Daitenshi és a Raion tagja
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Raion-S Kutatóintézet Cl0te33500/40000Raion-S Kutatóintézet 29y5sib  (33500/40000)

Raion-S Kutatóintézet _
TémanyitásTárgy: Re: Raion-S Kutatóintézet   Raion-S Kutatóintézet EmptySzer. Május 05, 2010 12:50 pm

Először csak meghökkent pislogásra futotta Rosa ajánlata hallatán, majd a lábaira nézett, és aztán vissza a lányra. Az egész olyan szürreálisan hatott a jelenlegi szituációt tekintve. Nem tehetett róla de először halkan kuncogni kezdett, ami hamar átfordult hangos nevetésbe.
- Ne-ne haragudj... csak olyan fura... azt hallani valakitől hogy megtanít... táncolni, miközben most éppen lábra... se tudok állni. Jaj, nem tudom... abbahagyni...
Magyarázkodott fuldokolva, hol összegörnyedve, hol a szája elé tartva a kezét, ahogy nevetett. Ráadásul nem csak a helyzet komikuma szórakoztatta, hanem az a tény is, hogy pont neki ajánlotta fel, akinek az égegyadta világon semmi tehetsége nincs a mozgáshoz. A nővére volt az, aki gyakorlatilag akármilyen mozgást el tudott sajátítani szinte zéró gyakorlással. Ebben rejlett a tehetségének a nyitja. Valószínűleg izommemorizációs képessége volt, de ezt már soha nem fogja megtudni. Eme gondolat volt az, ami segített neki a röhögőgörcsének megszűnésében, amit egy kiadós köhögés követett, köszönhetően az oxigénhiánynak, ami fellépett a tüdejében az elégtelen légzés miatt.
- Ha fel vagy rá készülve, hogy nagyon sok időd fogom elvenni, akkor nem bánom.
Adta meg végül a választ mosolyogva, majd a zsebébe nyúlt és egy apró csomagot dobott oda Rosának. Három vattapálca volt benne.
- Az egyiket húzd végig a szájüreged egyik oldalán, a másik kettőt pedig a másik oldalon. Úgy 15-15 alkalommal minden esetben. Aztán tedd őket vissza. A vattához ne érj hozzá a kezeddel. Ez a DNS-mintavétel. Ja, és megtennéd hogy betűzöd a vezetékneved?
Kacsintott rá, majd megfordult és visszagurult a konyhába. Forrt a víz. Gyakorlott és gyors mozdulatokkal állt neki a tea elkészítésének, miközben a lányt hallgatta. Hát, nem így írta volna le a nevét, ha nem kap segítséget, az biztos. Mire a táncos végzett a mintavétellel, a gőzölgő nedű is fogyasztásra készen állt. Miközben visszafelé gurult, ölében egy tálcával és a két csészével, úgy döntött, itt az ideje ledobni a "bombát".
- Ha nekem dühkitörésem van, akkor én ölök.
Mondta olyan természetességgel, mintha a délutáni szappanopera történéseit tárgyalnák meg éppen, miközben árgus szemekkel figyelte Rosa reakcióját. Ez a kis közjáték, ami feloldotta a nyomott hangulatot, még kifejezetten jól is jött az igazi könnyfakasztó története előtt, így talán még nagyobb hatással lesz a táncosra.
Vissza az elejére Go down
Kamioka Rosa
5. Osztag
5. Osztag
Kamioka Rosa

nő
Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 219
Age : 30
Tartózkodási hely : Az 5. osztag, vagy a Kamioka birtok környékén
Registration date : 2010. Mar. 19.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy // A Kamioka-ház feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Raion-S Kutatóintézet Cl0te16400/30000Raion-S Kutatóintézet 29y5sib  (16400/30000)

Raion-S Kutatóintézet _
TémanyitásTárgy: Re: Raion-S Kutatóintézet   Raion-S Kutatóintézet EmptyHétf. Május 10, 2010 7:48 am

Eleinte csak megszeppenve néztem a nevető Hitomit, majd én is elkezdtem nevetni. Valóban elég nevetséges volt, hogy pont a mostani szituációban ajánlottam fel neki, hogy megtanítom táncolni. Majd lassan sikerült a nevetést mind kettőnknek legyűrni.
- Két dologban nem ismerem az idő fogalmát.- mosolyogtam rá miközben elkaptam a kis csomagot. - A barátaim és a tánc.
Azután pontosan követtem amit mondott. Kicsit csikis érzés volt és olyan mintha csak édességét szopogatnék, ami vattával van bevonva. Miután végeztem a DNS-minta leadásával, ügyelve arra, hogy ne érjek a vattához, a kis pálcikákat visszahelyeztem a zacskóba, majd felálltam és kisétáltam a konyhába. Az ajtófélfának dőlve néztem, ahogy a lány rutinos mozdulatokkal készíti a teát.
- D-E L-A C-R-U-Z.-betűztem a vezetéknevem, közben azon csodálkoztam, hogy milyen figyelemre méltó, hogy ilyen egészségi állapottal is milyen sokat megtesz a céljaiért, míg én... Kiléptem a konyhából és az ajtó mellett a falnak dőltem és gondolataimba merültem. Irigylem őt, hisz betegen is mennyit megtesz az álmaiért, míg én egészségesen semmit sem csinálok. Talán tanárt kellene váltanom...
-... vagy visszamennem Spanyolországba.-a mondta végét már kissé hangosan mondtam és gyorsan a szám elé kaptam a kezem remélve, hogy nem hallotta meg. De a kezem a számon maradt a hallottak után. -Ö...Ölsz?- léptem vissza a konyhaajtóba és megszeppenve néztem a Hitomira aki továbbra is a teákat készítette, mintha csak valami hétköznapi dolgot mondott volna. De elképzelhetetlen, hogy egy ilyen kedves és aranyos lány mint ő öljön.
- Most csak hülyéskedsz igaz?-vontam fel a szemöldököm és a kezeimet összefontam.
Vissza az elejére Go down
Sakai Hitomi
Daitenshi
Daitenshi
Sakai Hitomi

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 242
Age : 34
Tartózkodási hely : Karakura, Tokió, vagy ahová Yuu-chan rángat
Registration date : 2010. Mar. 02.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: A Daitenshi és a Raion tagja
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Raion-S Kutatóintézet Cl0te33500/40000Raion-S Kutatóintézet 29y5sib  (33500/40000)

Raion-S Kutatóintézet _
TémanyitásTárgy: Re: Raion-S Kutatóintézet   Raion-S Kutatóintézet EmptyCsüt. Május 13, 2010 9:24 am

Becsukta a szemét és komótosan nemet intett a fejével. Rosa persze nyilván fel se fogja, hogy ő is ölt már, hiszen ki nem csapott már le pókokat, nyomott el szúnyogokat vagy tépett le virágokat? Legyen bármilyen jelentéktelen is, egy élet kioltásáról van szó. Persze egy rovar vagy egy haszonállat kinyírása társadalmilag elfogadott dolog. De vajon egy shinigamival mi a helyzet? Mikor ismét feltárta íriszeit, komoly tekintettel nézett fel Rosára. A légy zümmögését is hallani lehetett volna a már-már fülsiketítő csendben, ami a szobára telepedett időközben. A némaságot a kintről beszűrődő morajlás törte meg, ami végül Hitomit is mozgásra bírta.
- Úgy tűnik hamarosan megint rákezd az eső…
Jegyezte meg, miközben ölében a tálcával elgurult a spanyol táncos mellett és kivette a kezéből a zacskót. A teát a nappaliban lévő asztalra tette, a DNS-mintát pedig az íróasztalánál gyorsan felcímkézte. Egyelőre otthagyta, jelen helyzetében túl magasan volt a hely, ahova tennie kellett volna. Nem szeretett ilyen dolgokat széthagyni, de most muszáj volt, a kényszer nagy úr. Visszagurult az asztalhoz és intett Rosának.
- Kérlek, ülj le…
Rosszul érezte magát kicsit, amiért egy ilyen fiatal és ártatlan lányt be akar rántani a maga kis világába. Rosa roppant gyorsan összebarátkozott vele, hiszen alig találkoztak vagy két órája. Kevés barátja lehetett, a tánc biztosan rengeteg idejét lekötötte és valamelyest szorongó alkatnak is tűnt. Nem volt benne biztos, hogy sikerülni fog a maga oldalára állítani őt. Felemelte a csészét, kicsit megfújta a folyadék felszínét és belekortyolt a teába. Lehajtotta a fejét, és beszélni kezdett.
- Mindig is végtelenül türelmes ember voltam, olyan aki minden helyzetben megőrzi a hidegvérét. De… van egyetlen olyan szituáció, amikor nem tudok uralkodni magamon… az érzéseimen, a tetteimen… Ha shinigamit látok, ha érzem a jelenlétük. Ők… elvettek tőlem mindent, ami fontos volt számomra! Négy éve… négy éve egyikük megölte a családom…
Hiába a tea melegsége, ezen a ponton elcsuklott a hangja. Ilyenkor átkozta a memóriáját, hiszen sosem lesz képes elfelejteni a látványt, ami akkor fogadta. Apróságok merültek csak a feledés homályába elméjében, egy ilyen horderejű eseményt nem tud csak úgy kitörölni, akármennyire is szerette volna. Felemelte a fejét és könnyes szemeivel a lányra nézett.
- Szemet szemért alapon bosszút fogadtam. Senkim sem maradt, értelmét vesztette az életem. A bosszúban találtam meg az új célomat… és én azt szeretném ha segítenél nekem.
Vissza az elejére Go down
Kamioka Rosa
5. Osztag
5. Osztag
Kamioka Rosa

nő
Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 219
Age : 30
Tartózkodási hely : Az 5. osztag, vagy a Kamioka birtok környékén
Registration date : 2010. Mar. 19.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy // A Kamioka-ház feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Raion-S Kutatóintézet Cl0te16400/30000Raion-S Kutatóintézet 29y5sib  (16400/30000)

Raion-S Kutatóintézet _
TémanyitásTárgy: Re: Raion-S Kutatóintézet   Raion-S Kutatóintézet EmptyPént. Május 14, 2010 8:00 am

Nem viccelt? Na jó... igaz h az is gyilkosságnak számít ha egy rovart vagy valamit agyoncsapsz... én is csináltam, igaz azután eltemettem és imádkoztam értük, de akkor is... A kintről beszűrődő morajlás hatására önkénytelenül is összerezzentem, most még jobban utáltam a vihart, mint eddig.
- Igen... Úgy tűnik.-sikerült kipréselnem magamból ezeket a szavakat, miközben Hitomi kivette a kezemből a kis zacskót, majd az asztalnál csinált vele valamit.
- Kérlek, ülj le…
Hallottam a hangját, ami a szobát körbeölelő csendben harangozásnak tűnt. Lassan sétálva, tőlem szokatlan bizonytalansággal, értem el a kanapét. Leültem rá, majd az asztalon lévő egyik csészét a kezembe fogtam. Ennek hatására a zavarom nyíltan is látszott, hisz a víz hol forrt, hol pedig szinte jéghideggé vált. A csésze szélén a festés is fel fel repedezett.
- Bo...bocsánat.-igyekeztem helyre hozni amivel inkább csak rontottam annak az állapotán. Féltem attól, hogy mit fog mondani.
- [...]Négy éve… négy éve egyikük megölte a családom…
Ezek a szavak erős súlyokként landoltak a fejemben. A tea a csészéből pillanatok alatt gőzfelhővé vált és a pohár kettétört. Én is láttam ilyen esetet egyszer. Amint egy shinigami átdöfi egy ember testét és én csak tehetetlenül néztem. Soha sem voltam elég erős ahhoz, hogy kiálljak a magam igazáért. Első eset a mai nap volt.
- Szemet szemért alapon bosszút fogadtam. Senkim sem maradt, értelmét vesztette az életem. A bosszúban találtam meg az új célomat… és én azt szeretném ha segítenél nekem.
A súlyok csak tetéződtek. Most mit tehetnék... mégis mit tegyek?...
- Tudod.-hajtottam le a fejem. - Hithű családban nőttem fel. Akárcsak a szüleim én is katolikus vagyok. Mindig is azt tanították nekem, hogy tiszteljek minden életet. Ezért nem ígérhetem, hogy segítek neked megölni a shinigamikat. De ha arra kerül a sor akkor igyekszem, majd megvédeni téged, hisz amióta itt vagyok te vagy az egyetlen barátom. De kérlek... azt ne kérd, hogy öljek.-néztem fel rá én is könnyes szemekkel, amiket igyekeztem letörölgetni.
Vissza az elejére Go down
Sakai Hitomi
Daitenshi
Daitenshi
Sakai Hitomi

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 242
Age : 34
Tartózkodási hely : Karakura, Tokió, vagy ahová Yuu-chan rángat
Registration date : 2010. Mar. 02.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: A Daitenshi és a Raion tagja
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Raion-S Kutatóintézet Cl0te33500/40000Raion-S Kutatóintézet 29y5sib  (33500/40000)

Raion-S Kutatóintézet _
TémanyitásTárgy: Re: Raion-S Kutatóintézet   Raion-S Kutatóintézet EmptyPént. Május 21, 2010 7:59 am

Halk zúgás és vízcseppek kopogása az ablakon jelezte, hogy a magukból esőt ontó felhők ismét a város fölé értek. Rosa bizonytalanul, alighanem félelemmel telve közelítette meg az asztal mellett lévő ülőalkalmatosságot. Idegességét akkor is tisztán le lehetett volna olvasni, ha kontrollálatlan ereje nem árulja el őt. Ő sem tudta hibátlanul irányítani a képességét, de csak olyankor amikor vörös köd szállt az agyára. Ha csak szimplán ideges volt, attól még nem kezdtek el szikrák pattogni rajta. Viszont ha elvesztette az eszét, akkor ugyan ereje megnőtt, de ez azzal is járt, hogy rendkívül sok energiát pocsékolt el feleslegesen. Persze az elektromosság természete olyan, hogy normál használat közben sem tökéletes a hatásfok, ezt jelzik azok az apró szikrák amik akkor jelennek meg, ha komolyabb mennyiségű energiát használ.
Kicsit szokatlan módon regélte el most a történetét, a felvezetés miatt nem lehetett annyira szentimentálisan elmesélni, mint ahogy szokta. Hiába tépte fel már tucatszorra a fájó sebeket, még mindig nem volt képes megállni sírás nélkül, még most sem, hogy kevésbé élte bele magát az "előadásba". Ezt egyszerűen nem lehetett megszokni, legalábbis neki nem voltak vasból az idegei. De legalább most nem tört annyira össze tőle, mint szokott. Bezzeg a csésze, amit Rosa a kezében szorongatott, az nem élte túl a megterhelést, amit a lány ereje okozott és kettéesett. Fel szeretett volna állni és megsimogatni a fejét, de ez most lehetetlen volt, bár ahogy megpróbálta, már képes volt egy pici elektromosságot gerjeszteni. Azonban kell még úgy negyed óra, mire képes lesz fenntartani a kapcsolatot a gerincében. Így csak megkerülte az asztalt és megfogta Rosa kezét.
- Nyugodj meg, nem kérem tőled, hogy vadássz velem. De minden segítségnek örülök és nagyon hálás lennék érte, ha támogatni tudnál, bármilyen apróság is legyen az. Nekem már az is elég lenne, ha szólsz, amikor egy shinigamit látsz és egy kicsit feltartod. A város szinte bármely pontjára odaérek legfeljebb 10 perc alatt.
Sajnálta a félig-meddig elutasító választ, de sejtette hogy Rosa nem fog kötélnek állni. Pedig nagyon tetszett neki a képessége, igaz nem valószínű hogy azzal a hatalmas tűzgyűrűvel hatékonyan tudtak volna csapatban dolgozni. Aztán ki tudja, lehet hogy még változhat a lány hozzáállása, esetleg ha látná őt harcolni... bár a vallásosság makacs dolog, ezt úgy is tudta, hogy ő maga nem volt az.
- Ugye tartod még az ajánlatod, hogy megtanítasz táncolni?
Mosolygott rá, igaz még látszódott a szomorúság abban a grimaszban, amit az öröm okozott normál estben, de meg akarta nyugtatni a táncost.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Raion-S Kutatóintézet _
TémanyitásTárgy: Re: Raion-S Kutatóintézet   Raion-S Kutatóintézet Empty

Vissza az elejére Go down
 

Raion-S Kutatóintézet

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Karakura Town ::   :: Diáknegyed-