-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Daisetsu Háza

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Ninomiya Mitsuko
8. Osztag
8. Osztag
Ninomiya Mitsuko

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 284
Age : 33
Tartózkodási hely : Kobaa-channál || 8. osztag keptöni irodája >< || Osztag kertje~ *.*
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Daisetsu Háza - Page 2 Cl0te25000/30000Daisetsu Háza - Page 2 29y5sib  (25000/30000)

Daisetsu Háza - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Daisetsu Háza   Daisetsu Háza - Page 2 EmptyCsüt. Szept. 25, 2008 5:50 am

*Ezen a napon is későn kelt, mint általában. Gyorsan összekapkodta a dolgait, felöltözött. Hosszú farmer nadrágot, és egy barna inget vett fel. Elindul a kapitányi irodába és elkérte magát Akanétól, aztán rohant is nyitni egy kaput. Átszaladt rajta, és mikor megérkezett, kikotorta a zsebéből a cetlit, amin Daisetsu írásával a címe volt feltüntetve. Természetesen még csak véletlenül se a közelében nyitotta meg a kaput, így még egy csomót kellett gyalogolnia, míg végül elérkezett a házhoz. Gyorsan az ajtóhoz szaladt, és becsengetett.*
- Hello! Jöttem a partyra!
*Mondta a nőnek, aki ajtót nyitott. Meglepetésére viszont nem az volt, akire számított.*
- Szia kislány? Milyen partyról beszélsz?
- Hát arról, ami itt lesz megrendezve.
- Itt nem lesz semmilyen party rendezve... De várjunk csak... Rika! Bulit akartál rendezni az engedélyem nélkül?
*Csapta be dühösen az ajtó a nő. Csak a veszekedést lehetett hallani és azt, ahogy a lány mentegetőzött, hogy ő semmilyen bulit sem akart tartani.*
- Hopsz... Rossz ház...
*Mondta nyugodtan, majd gyorsan eliszkolt a ház ajtajától. Néhány percnyi bolyongás után megérkezett a házhoz. Szerencsére, most jó házhoz jött. Becsengetett, és Daisetsu nyitott neki ajtót.*
- Szia Daaaaai! Jöttem a partydra.
*Ugrott a fiú nyakába, akinek valószínűleg ez nem tetszett. Majd besétált, és látta, hogy már javában ügyködnek a többiek.*
- Látom nem én vagyok az első. De remélhetőleg az utolsó se.
*Nézett reménykedve Daisetsura, majd gyorsan megkérdezte.*
- Esetleg segítsek valamiben?
Vissza az elejére Go down
Akiyama Akane
5. Osztag
5. Osztag
Akiyama Akane

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 153
Age : 33
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 5. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Daisetsu Háza - Page 2 Cl0te45500/65000Daisetsu Háza - Page 2 29y5sib  (45500/65000)

Daisetsu Háza - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Daisetsu Háza   Daisetsu Háza - Page 2 EmptyCsüt. Szept. 25, 2008 6:55 am

*Miután elengedte hadnagyát az emberek világába, maga is nekilátott a készülődéshez. A kapu megnyitása után nem sokkal már ő is Karakura városában volt. El is indult rögtön Daisetsu házának irányába.
Hamarosan észreveszi Mitsukót. Néhány méternyi távolságból követni kezdi a hadnagyot, lélekenergiáját a lehető legjobban elrejtve. Érdekli, hogy mire jut egymagában beosztottja... Akane ugyanis - bár nincs valami jó tájékozódóképességgel megáldva - egész jól kiismeri magát Karakurában, így a megadott címet is könnyedén megtalálná. Már éppen ideje, hiszen majd' két évszázada él errefelé...
Egy közeli falnak támaszkodva figyeli Mitsuko-t, ahogy rossz házhoz csenget. A bakit látva kiül arcára az a jellegzetes vigyor. Amikor hadnagya eliszkol a kapuból, lélekenergiát kiereszti annyira, hogy észrevehesse őt, majd utánairamodik, és hangosan ráköszön. Nem törődik a másik reakciójával, csak szó nélkül Mitsukóval tart. Öltözete egy farmerből, egy ujjatlan, sötét felsőből, valamint egy hasonló színű blúzból áll.*
- Üdv, Dai.
*Köszönti a házigazdát, mikor végre odaérnek. A volt shinigaminak - mindkettejük szerencséjére - nem ugrik a nyakába, Mitsukóval ellentétben. Az üdvözlést és a belépést követően Akane is az után érdeklődik, hogy tud-e segíteni. Ez adhat okot némi gyanakvásra, a kapitánynál ugyanis ez a típusú kérdés az egyik legritkább...*
Vissza az elejére Go down
Daisetsu Hattori
Vaizard
Vaizard
Daisetsu Hattori

Férfi
Hozzászólások száma : 135
Tartózkodási hely : Debrecen
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Daisetsu Háza - Page 2 Cl0te41000/55000Daisetsu Háza - Page 2 29y5sib  (41000/55000)

Daisetsu Háza - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Daisetsu Háza   Daisetsu Háza - Page 2 EmptyCsüt. Szept. 25, 2008 7:12 am

*Kopogász hallottam, mire kinyitottam az ajtót. Kuro, Hana és Renji volt.
-Sziasztok, kerüljetek beljebb. Remélem nem haragszotok meg, ha Renjit kicsit elrabolom, de pár lampion még nincs a helyén, és a diszkógömbnél is segíteni kéne a rögzítésben. Addig ti kiszervírozhatnátok a kis asztalokra a szendvicseket és hidegtálakat a hűtőből.- mondtam
-Ok, akkor irány a konyha!- vette irányba Hana a konyhaajtót.
-Persze, menjen csak.- mosolygott Kuro. -Vigyázzatok egymásra!
-Meglesz Főnökasszony!- kapott egy puszit, és már el is vonultunk, ők pedig a szendvicseket vették kezelésbe. Lssan minden a helyén volt: Kaják az asztalon, Kuro Renji karjaiban. Ismét kopogtak, mire kinyitottam az ajtót.
-Szia Zekka, örülök hogy eljöttél-üdvözöltem
-Szia ^^-köszönt nekem, majd a kezembe nyomta az útközben vásárolt kaját.- Úgy tanítottak, hogy nem illik üres kézzel vendégségbe jönni. Majd hirtelen megcsókolt amire én vissza csókoltam, ezután bementünk a házba és lepakolta a kaját. Elsem tudtam képzelni, hogy mi következik mikor: Kop-kop.
~Hát ez félelmetes... Vajon miért van Deja vu-m?- gondolkoztam mire kinyitottam az ajtót. Mitsuko és Akane-san volt.
-Sziaaa Dai!- üdvözölt Mitsuko mire a nyakamba ugrott. A szemem sarkából láttam ahogyan Zekka nézett, ezért gyorsan kiszabadultam, nehogy iszap bírkozás legyen.
-Üdv Dai.- köszönt Akane.
-Sziasztok.-üdvözöltem őket majd bevezettem őket is. Ekkor már egy nagyobb társaság összegyűlt, de még hiányérzetem volt.
-Na mégegyszer Üdv mindenkinek!- törtem meg a csendet.
-Szerintem menjünk kajálni és a többiek majd megérkeznek.- mondtam és kivezettem őket a medence mellé.
Vissza az elejére Go down
Shiroyuki Minori
6. Osztag
6. Osztag
Shiroyuki Minori

nő
Scorpio Dog
Hozzászólások száma : 41
Age : 29
Registration date : 2008. Sep. 11.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Daisetsu Háza - Page 2 Cl0te7500/10000Daisetsu Háza - Page 2 29y5sib  (7500/10000)

Daisetsu Háza - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Daisetsu Háza   Daisetsu Háza - Page 2 EmptyPént. Szept. 26, 2008 6:40 am

Minori tétovázva lépkedett Karakura utcáin, görcsösen szorongatva egy papírlapot, amire egy házcím volt felfirkantva. Ayumi, a 6. tiszt győzte meg, hogy jöjjön el erre a bulira.

6. osztagnál tegnap
- Te csak a saját osztagodból ismersz shinigamikat, ideje, hogy más osztagbeliekkel is barátkozz, és ez a medencés party pont megfelelő lesz a számodra! - mondta a nő lelkesen.
- De, én nem ismerek senkit, és... - kezdte Minori nyafogva, de félbeszakították.
- Semmi de, mész, és kész! Semmi ellenvetés! Szerzel egy csomó barátot, és meglátod, sokkal felengedettebb leszel, ráadásul a küldetéseken is jól jön, ha ismersz más shinigamikat is! Jut eszembe, vettem neked egy csini bikinit is!
- De mineek?
- Nem tudtad? Medencés buli lesz! ^^
Minori csak mégjobban kétségbeesett, és lemondóan sóhajtott.
- Remek, ahogy látom beleegyeztél, akkor próbáld fel a fürdőruhát, és bújj hamar ágyba, hogy másnap teli energiával indulhass! ^^ - hiába a lelkesítő szavak, a lány csak csöndben elcammogott, kezében a fehér-kék bikinivel.

Minori vállán egy kisebb fehér válltáska volt, amibe Ayumi egy csomó chipset pakolt mondva, hogyva visz valami kaját már szerezhete egy jó pontot. Bár Minori még nyafogott annyival, hogy mi lesz, ha kiközösítik, kigúnyolják, vagy belelökik a medencébe... ^^" De Ayumi megnyugtatta, hogy biztosan nem ilyen banda lesz ott, különben is, ő olyan aranyos, hogy biztosan körül fogják tolongani... Hát, Minori ettől is beparázott...
Szóval most az utcákon téblábolt, a megfelelő házat keresve. Majdnem nekiment egy oszlopnak is, mivel csak a papírcetlijébe temetkezett. Végül megtalálta a házat, persze legalább ötször leellenőrizte a címet. Majd bizonytalanul a csengő utén nyúlt, bár először nem nyomta meg. De nem azért, mert nem merte megnyomni, hanem met túl magasan volt... Aztán másodszorra már pispiskedett, és épphogy be tudta nyomi a kis gombot. Majd kicsit lámpalázasan várakozott az ajtó előt.
Vissza az elejére Go down
Kawazoe Hanae
13. Osztag
13. Osztag
Kawazoe Hanae

nő
Leo Horse
Hozzászólások száma : 349
Age : 33
Tartózkodási hely : 13. osztag
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Daisetsu Háza - Page 2 Cl0te40500/45000Daisetsu Háza - Page 2 29y5sib  (40500/45000)

Daisetsu Háza - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Daisetsu Háza   Daisetsu Háza - Page 2 EmptyPént. Szept. 26, 2008 7:57 am

Ahogy Kuro kérte elmentem Uraharához hogy szóljak még egyszer a többieknek.
-Nekem még van egy kis dolgom, de majd utánatok megyek. -mondtam majd kiviharzottam az ajtón.
-A csudába még fürdőruhát is kell vennem. Még szerencse hogy póttestben vagyok, mert shinihgamiként kicsit bajos lenne vásárolgatni. Na lássuk merre is van az az üzlet amit a múltkor láttam. El kellett volna hívnom valakit hogy segítsen választani. -morogtam magamban
-Rossz szokásod magadban beszélni. -szólalt meg valaki a hátam mögött
-Neked meg az hogy folyton a frászt hozod rám -pördültem meg hirtelen- Azért egyszer úgy is meglátogathatnál hogy előtte értesítessz mint ahogy egy rendes baráthoz ill.... -ezt már nem tudtam befejezni, ugyanis Ulquiorra odalépett és megcsókolt. -Hm ezzel most lefegyvereztél, de legközelebb nem úszod meg ennyivel.
Ha már itt vagy segíthetnél nekem vásárolni.
-Rendben-mondta majd elindultunk.
A boltban sikerült úgy kommunikálnunk hogy az emberek ne nézzenek hülyének hogy a semmihez beszélek, így megvettük a fürdőruhát és némi partialapanyagot Dainak, hogy ne menjek üres kézzel.
-Máris odamész? -kérdezte kissé csalódottan Ulquiorra
-Hát.. -néztem rá a telefonom órájára- Talán még van egy kis időm. Esetleg ha előreküldöm Reikot (a lélekpótlómat neveztem el így) a cuccokkal akkor még maradhatok. -mosolyogtam
Elővettem a lélekpótlót és kilökődtem a póttestből.
-légyszíves ezeket vidd el Daistsunak és mondd mag hogy nemsokára én is érkezem jó. -kértem meg Reikot
-Rendben. -mondta majd elindult. mikor odaért üdvözölte Daisetsut és átadta az üzenetemet.
-Mikre rá nem veszel -fordultam Ulquiorrához
-De így már nem rémülnek halálra az emberek ha ezt csinálom. -mondta majd felkapott és felmentünk egy ház tetejére.
-Jé naplemente! -néztem álmélkodva- Te mikor lettél ilyen romantikus? -néztem felé, majd leültem mellé, mert már kényelembe is helyezte magát. Beszélgettünk egy darabig, majd hirtelen ránéztem az órára.
-Úristen el fogok késni! mi lesz így a jóhíremmel?
-Emiatt aggódsz? Akkor mi lesz ha erre rájönnek? -csókolt meg
-Hm, talán világvége? -mosolyodtam el- Na én sietek, de azért remélem még meglátogatsz, és persze kevésbé ilyen váratlanul. -majd egy búcsúcsók után villámlépésben elindultam Dai háza felé. Pillanatok alatt oda is értem.
-Jó estét! elnézést a késésért, volt egy kis dolgom. -ugrottam vissza a póttestembe.
Vissza az elejére Go down
Kuro Umes
3. Osztag
3. Osztag
Kuro Umes

nő
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 183
Age : 34
Tartózkodási hely : 3. osztag/ 9. osztag
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Daisetsu Háza - Page 2 Cl0te11800/15000Daisetsu Háza - Page 2 29y5sib  (11800/15000)

Daisetsu Háza - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Daisetsu Háza   Daisetsu Háza - Page 2 EmptySzomb. Szept. 27, 2008 3:18 am

Már a meghívottak egy része jelen volt a kitűzött időpontban: Hana, Renji, én, Zekka, Mitsuko, Akane, Minori és Hanae (pótteste a lélekpótlóval, majd ő maga is), aki épp akkor csengetett, mikor enni készültünk.
Dai ajtót nyitott, majd bekísérte az asztalhoz. Kis idő múlva Hanae is megérkezett, mármint a lelke.

-Jó estét! Elnézést a késésért, volt egy kis dolgom. -ugrott vissza a póttestébe.
-Szia Hanae! Szerencsére semmiről nem maradtál le, ha csak nem a kedvenced a kókuszgolyó, mert azt mindet felfalta valaki...- köszöntöttem, majd elhallgattam, mert Renji észrevette, hogy róla van szó.
-Csókolom! Nagyon finom volt a kókuszgolyó!- vigyorgott.
-Örülök, hogy ízlett, azért hoztam.. vagyis küldtem.- mosolygott és leült. -Szóltam a többieknek, azt mondták, hogy sietnek, de ahogy elnézem, még nem érkeztek meg.
-Majd jönnek, reggelig csak ideérnek.- felelte a házigazda, aki épp egy rekesz szakét hozott ki. -Aki kér, vegyen nyugodtan, fogyasztásra vettem, nem raktározásra!
-Ok, nem kell kétszer mondani!- állt fel az asztaltól Renji, és hármat kivett.
-Ugye azokat nem magadnak hozod??- kérdezte rémülten Hana.
-Nem, ez a tied, ez pedig a tied, ez meg az enyém!- ült vissza mellém, majd nyújtott egyet nekem, egyet Hananak, a harmadikat pedig megtartotta magának.-Egészségünkre!
-Egészségünkre!- húztuk meg az üveget.
-Hana, Hisagi jön?
-Én úgy tudom, hogy jön, de még nem ért ide, mint látod.- nézett maga elé szomorúan.
-Biztosan jönni fog, csak kicsit később, a többiekkel.- vigasztalta Hanae.
-Remélem is.. Mert ha nem, nagyon megharagszok rá!- felelte Hana, mikor ismét kopogtattak.


A hozzászólást Kuro Umes összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Feb. 01, 2009 4:06 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Kagari Zekka
Quincy
Quincy
Kagari Zekka

nő
Aries Dragon
Hozzászólások száma : 93
Age : 36
Tartózkodási hely : műterem, pláza, idolok környékén
Registration date : 2008. Sep. 14.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Quincy
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Daisetsu Háza - Page 2 Cl0te10000/12000Daisetsu Háza - Page 2 29y5sib  (10000/12000)

Daisetsu Háza - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Daisetsu Háza   Daisetsu Háza - Page 2 EmptySzomb. Szept. 27, 2008 5:45 am

Sorjában érkeztek a vendégek. Mindegyiküknek bemutatkoztam és megismerkedtünk. Őket nagyon érdekelte milyen a quincyk élete, engem pedig a shinigamiké. Daisetsu időnként elment ajtót nyitni. Mikor azonban Mitsuko érkezett és Dai nyakába ugrott, önkénytelenül is elég gonoszul néztem Daira, aki miután lehámozta magáról a lányt egy "ne haragudj, nem tehetek róla" pillantás után Akane kapitányt is üdvözölte. Időközben érkezett egy úgynevezett lélekpótló is, Hanae kapitánynak hívják a tulajdonosát. Ő előreküldte őt, majd nem sokkal később, bár kicsit késve maga is megérkezett.
Már épp nekiláttunk enni, mikor csatlakozott.Majd utána pedig Dai javaslatára kivonultunk az udvarra a medencéhez. Szép csendes este volt, már egy ideje sötét is, de a kertben elég sok lámpa volt hogy némileg megvilágítsa a helyet ahova leültünk.
Egy csésze teával a kezemben leültem, Daisetsu is csatlakozott hozzám.
-Ugye nem haragszol? -kérdezte bűnbánó arckifejezés kíséretében
-Ugyan már ^^ -mondtam, majd kapott egy puszit az arcára- Amíg ilyen bűnbánó képet vágsz egy ilyen apróság miatt addig nincs okom aggódni.
-Remek -mosolyodott el, majd pedig a szemembe nézett. Ettől kicsit zavarba jöttem úgyhogy inkább belekortyoltam a teámba és a többiek felé néztem, hogy mit csinálnak.
Vissza az elejére Go down
Ninomiya Mitsuko
8. Osztag
8. Osztag
Ninomiya Mitsuko

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 284
Age : 33
Tartózkodási hely : Kobaa-channál || 8. osztag keptöni irodája >< || Osztag kertje~ *.*
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Daisetsu Háza - Page 2 Cl0te25000/30000Daisetsu Háza - Page 2 29y5sib  (25000/30000)

Daisetsu Háza - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Daisetsu Háza   Daisetsu Háza - Page 2 EmptySzomb. Szept. 27, 2008 8:42 am

*Még Mitsuko és Akane után érkeztek páran. Daisetsu sietett levakarni magáról Mitsukot. A fiú pillantását követve, észre vette, hogy az ismeretlen lány felé néz.*
~ Hohó! Csak nem a mi Daiunk barátnője!
*Azonnal oda szaladt hozzá, és elkezdte faggatni.*
- Helloka! Jól gondolom, hogy te Dai barátnője vagy? Ha igen, hol találkoztatok, mikor, mi történt, mióta jártok együtt?
*A lányt valószínűleg kicsit meglepődött, hogy Mitsuko így letámadta.*
- Jajj, bocs ha sokat kérdezek, de kíváncsi vagyok. *
*A beszélgetést a csengő szakította félbe, ami kicsit bátortalanul szólalt meg. Daisetsu azonnal ajtót nyitott. Egy lány volt az, akit Mitsuko eddig nem igazán ismert, így eldöntötte, hogy lerohamozza, és megismerkedik a leányzóval.*
- Szia! Ninomiya Mitsuko, és annak a folyton morci vénasszony hadnagy vagyok.
*Bökött Akane irányába, aki remélhetőleg nem hallotta Mitsuko mondatát.*
- Te pedig... Ne mond meg, kitalálom!
*Látszott rajta, hogy erősen gondolkozik, mert szemöldökét még a szokásosnál is jobban ráncolta, ráadásul még a nyelve is kilógott.*
- Minori! Minori vagy, ugye?
*Kiáltotta el magát végül, majd a lányra nézett, és várta, hogy helyeseljen. Néhány pillanattal később megérkezett Hanae is, vagyis csak egy póttest, aki hozta Hanae üzenetét.*
- Úgy néz ki a kapitány késik, mint mindig.
*Kuncogott Mitsuko. Néhány perccel később befutott maga a kapitány is. Rögtön bele bújt a póttestbe.*
- Ideje volt, kapitány!
*Kiáltott oda a lány. Majd mikor meghallotta, hogy kókuszgolyóról van szó, azonnal felcsillant a szeme, de mikor Kuro mondta, hogy Renji mindet befalta, kicsit morcos lett.*
- Azért hagyhattál volna nekem is, vöröske.
*Mondta a Renjinek aki épp 3 üveg sakét vett ki a Daisetsu által behozott rekeszből. A lányt ezúttal nem érdekelte a saké, hanem inkább ki ment a kertbe levegőzni. Ekkor megpillantotta Daisetsut, és Zekkát, amint édes kettesben beszélgetnek.*
- Hopsz, ezer bocs. Nem tudtam hogy itt vagytok. Remélem nem zavarok. Csak kijöttem nézni a csillagokat. De ha zavarok, akkor megyek be és vedelek egy kis sakét. Választhattok, hogy szerintetek melyik a jobb.
*Mondta, aztán tekintetét az égre emelte, és a csillagokat vizsgálta, közben mosolygott, és azon gondolkodott, hogy el jön-e Naraku.*
Vissza az elejére Go down
Akiyama Akane
5. Osztag
5. Osztag
Akiyama Akane

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 153
Age : 33
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 5. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Daisetsu Háza - Page 2 Cl0te45500/65000Daisetsu Háza - Page 2 29y5sib  (45500/65000)

Daisetsu Háza - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Daisetsu Háza   Daisetsu Háza - Page 2 EmptySzomb. Szept. 27, 2008 10:45 pm

*Még érkeznek utánuk páran, például egy fiatal lány - akit látásból ismert csak - és Hanae kapitány. Pontosabban szólva először csak a pótteste... Ezt követően bemutatkozik azoknak, akiket eddig még nem ismert névről, majd leül egy székre.*
~ Legközelebb letagadom, hogy van hadnagyom... ~
*Pillant Mitsuko felé, aki éppen a Zekkaként bemutatkozó lányt kezdte faggatni - nem valami finom módon.*
- Mit mondtál?!
*Kiált fel dühösen, amikor meghallja, hogy morci vénasszonynak titulálta hadnagya. Igaz, hogy 182 éves, de attól még nem kellene levénasszonyozni... Mitsuko örülhet, hogy kapitányánál nincs ott zanpakuto-ja... Viszont egy kidou-t használhatna esetleg... Rövid idő után azonban - a hadnagy szerencséjére - meggondolja magát. Majd a Tiszta Lelkek Városában elszámol vele...
Bosszankodás helyett hamarosan inkább elvesz egy üveggel a behozott szakéból, majd keres egy üres helyet, ahova leülhet.*
Vissza az elejére Go down
Amaya Ureshii
13. Osztag
13. Osztag
Amaya Ureshii

nő
Gemini Rooster
Hozzászólások száma : 129
Age : 30
Tartózkodási hely : Taichou vagy hadnagy környékén
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag, 3. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Daisetsu Háza - Page 2 Cl0te18300/30000Daisetsu Háza - Page 2 29y5sib  (18300/30000)

Daisetsu Háza - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Daisetsu Háza   Daisetsu Háza - Page 2 EmptySzomb. Szept. 27, 2008 11:06 pm

-TATSU-CHAN!-rontok be a laborba megint összetörve a fél berendezést. Az említett személy hátára ugorva egy csipeszt "helyezek el" az orrán. Persze ettől nagyot ordít a kapitány,de én belevigyorgok a képébe és egy kémcsővel ütögetve a fejét rákérdezek.
-Menni kéne Tasu-chan!-
-Hova?-morog igen hangosan.
-Hogy hogy hova? Te is buta vagy Tatsu-chan!-ütök rá még egyet a fejére.-Furdapofa murijára! Azt mondták lesz sok süti, meg medence! Vihetem a felfújható krokodilom?-nézek rá bociszemekkel.
-Felőlem...-von vállat.
-Okké! De akkor majd fújd fel!-integet az ajtóból, hogy ne legyen ideje valamit hozzám vágni.-Fél óra múlva indulunk!-
-MI EZ A TÖBBESSZÁM?!-hallottam még messze is, ahogy kiabál.

-NYOMÁS!-ugrok rá a hátára és csapkodom a fejét a krokodillal.
-Ha ezt tovább csinálok kidurrasztom azt a vackot!-
-Úgyse fogod!-Tatsu-chan nem válaszolt semmit, csak beléptünk az átjáróba.
Az Urahara-tól elkért póttestben battyogott még mindig morgósan. Becsengetve a célszemélyhez Tatsu-chan háta mögé bújva vártam, hogy ajtót nyisson Dai.
-Hello!-nyílt ki az ajtó.
-SZIA FURAPOFA!-ugrok elő hirtelen és vetődöm Dai felé. Landolva rajta megpofozom kicsit és nyugisan végiggyalogolok rajta ezzel beérve a házba. Tátott szájjal fordulok körbe a méretes házban.
-Húúúú!-ámulkodom kicsit, majd elindulok felfedező körútra, hogy mi merre lehet. Még mögöttem hallom, hogy Furapofa próbálkozik egy "Légyszíves ne tekeregj nagyon a lakásban!" mondattal,de már el is tünök a konyhában. Mindent körbeforgatva futok fel az emeletre...
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Daisetsu Háza - Page 2 Cl0te33500/45000Daisetsu Háza - Page 2 29y5sib  (33500/45000)

Daisetsu Háza - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Daisetsu Háza   Daisetsu Háza - Page 2 EmptySzomb. Szept. 27, 2008 11:53 pm

-Hogy fogunk mi itt medencés partizni,ha már most majd megfagyom?-
-Nincs aki melegítsen?-vigyorgott rám Renji.
-Eh.- - -" - Hát TE...ENGEM csak hagyjál békén!-
-Még mindig haragszik rám kiskegyed?-
-Hogy a fenébe ne?-nyújtottam rá a nyelvem.
-Ha ezt fogjátok csinálni egész este szétültetlek titeket!-tette csípőre a kezét Kuro.
-Én nem fogok balhézni...-vontam vállat egy újabb nyelvnyújtás kíséretében.
-Csak egy kis hiszti....pár nap és kinövi!-kacsintott Kuro-ra, amit én egy lökéssel viszonoztam.
-Undok béka vagy!-nyomtam meg gyorsan a csengőt.
-Sziasztok, kerüljetek beljebb. Remélem nem haragszotok meg, ha Renjit kicsit elrabolom, de pár lampion még nincs a helyén, és a diszkógömbnél is segíteni kéne a rögzítésben. Addig ti kiszervírozhatnátok a kis asztalokra a szendvicseket és hidegtálakat a hűtőből.-
-Rám bízod a kaját?-mosolyogtam a halk kommentemen, amin Kuro jót nevetett. Mivel Dai elég kérdően nézett ránk gyorsan hozzátettem vigyorogva.-Ok, akkor irány a konyha!-kacsintottam rá a házigazdára.
-Persze, menjen csak.Vigyázzatok egymásra!-
-Az a baka még magára se tud...-kuncogtam magamnak.
-Meglesz Főnökasszony!- adott egy puszit Kuro-nak engem pedig kupán vágott finoman. -Te meg nem kötözködni!- ezzel el is vonultak Dai-al. Én még egy picit szúrós tekintettel néztem utánuk, de aztán berángattam magammal a tisztemet a konyhába.
A kipakolás közben le is ellenőriztem a legtöbb sütit és rágcsigálni valót.
-A többieknek is hagyj valamit!-nézett rám nagy szemekkel Kuro.
-Igyekszem,de farkas éhes vagyok!-TT_TT
-Már megint?-
-MI az, hogy MÁR MEGINT?-duzzogtam kicsit magamnak. "Eh, az biztos, hogy mostanság sokat kajálok...a sok stressz. Fogjuk rá valamire..."motyogtam magamban.

Nem sokkal később megjött Hanae is. Csak inteni tudtam neki, mert Renji-vel épp az utolsó kókuszgolyókon veszekedtünk.
A csókolom szó hallatán majdnem belefulladtam az őszilevembe a röhögéstől. Kuro szorgosan csapkodta a hátam, amit már úgy éreztem beszakad a sok ütögetéstől.
-Óvatosan Hana!-aggódott kicsit Hanae.
-Egyben maradok!-legyintgettem a kezemmel szorgosan.
Ezek után Renji felpakolt még egy jó adag szakét,de a mennyiséget látva muszáj volt megkérdeznem.
-Ugye azokat nem magadnak hozod??- bökök gyanakodva a poharak felé.
-Nem, ez a tied, ez pedig a tied, ez meg az enyém!-
-Ojjé! Hogy megnevelted ezt a fiúkát!-kacsintottam Kuro-ra.-Vagy csak idomítottad?-
-Azt nálatok kéne alkalmazni....Hisaginak!-
-Eh....meg persze!-ránézek a poharára.-A TIÉDBEN TÖBB VAN!-
-Nem is!-
-De,de!-
-Akkor nesze hisztikirálynő!-
-Vidd innen!-de betuszkolt a képembe egy sütit, úgyhogy nem tudtam, csak bokán rúgni,de ahogy elnéztem nem nagyon érezte meg...
-Így ni! Addig is csendben leszel! Kérsz még valamit?-karolta át Kuro-t, aki nemlegesen bólintott.
-Úgy érzem megint jó lesz a hangulat ma este...-csóválta meg fejét Hanae.
-Mint mindig!-kacsintottam rá.-Hojoj! Csak nem hoztál fürdőruhát?-lepődtem meg kicsit.-Akkor várható lesz, hogy valaki itt fog leskelődni?-
-Dehogy...-jött teljesn zavarba.
-Igazán be is jöhetne...majd megvédem, ha kell.-lököm meg egy kicsit oldalt Hanae-t.
-Ha nem jön magától, majd megkeresem.-kacsintok rá a kapitányra. Akart erre válaszolni,de Renji közbeszólt.
-Hát akkor egészségünkre!-
-Egészségünkre! DEEEEE NEM ITATSZ MA LE!-
-Nem kell téged itatni...iszol magadtól is. Urahara-nál se kellett rád tukmálni, azt a fél üveget...-
-Hana, Hisagi jön?- kérdezte meg gyorsan mielőtt szemmel agyonvertük volna egymást Renjivel.
-Én úgy tudom, hogy jön, de még nem ért ide, mint látod.-
-Biztosan jönni fog, csak kicsit később, a többiekkel.-
-Remélem is.. Mert ha nem, nagyon megharagszok rá!-
-Hohó! Megnézném ahogy sodrófával kergeted!-
-Mit sodrófa? Inkább kidou...vagy bankai?-mosolygott Kuro kötözködően.
-Vagy szimplán csak kérek Roku-tól vizibombát...-
-Van itt elég víz...-
-És mi már ki is próbáltuk a medencét.-
-Jajam! Fogyasztó által letesztelve!-
-Majd megfürdetlek én titeket!-
-AZT PRÓBÁLD MEG!-
-Miért mi lesz akkor?-
-Fejezzétek már be!-fogta a fejét Kuro.
-Nyeh...ez az! Fejezd már be Renji. Hogy viselkedsz a barátnőd jelenlétében...-ráztam a fejem lekezelően.
-És ki is beszél? Egy házas nő?-
-De nekem legalább nincs itt a férjem!-
-Ez kezd kicsit kínos lenni.-^^"
-Na igen...fárasztó ezt hallgatni hosszú távon. Nézzünk szét a süteményes pultnál?-fordult Hanae felé Kuro.

-Na, csak jöjjön meg a férjed...-
-Miért mi lesz akkor?-
-Majd megtudod...-
-Igeeeen?Vigyázz, mert én is tudok ám beszélni!-
-Az már biztos, hogy tudsz...pedig reménykedtem, hogy hal válik belőled!-
-HAL?-folytattuk tovább a civakodást egymás arcába kiabálva körülbelül két centiről. Renji néha oldalra nézett Kuro-t keresve vagy az ajtót kémlelve, hogy jön e Hisagi.
Vissza az elejére Go down
Abarai Renji
Globális moderátor
Globális moderátor
Abarai Renji

Férfi
Virgo Pig
Hozzászólások száma : 394
Age : 40
Tartózkodási hely : Pont ott!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 40

Daisetsu Háza - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Daisetsu Háza   Daisetsu Háza - Page 2 EmptyVas. Szept. 28, 2008 1:17 am

A hideget érezve kicsit én is kételkedtem ebben a vízi buliban, de jobbnak láttam, ha a panaszkodást ráhagyom Hana-ra, aki amúgy is benne van ebben mostanság...
Dai-al elvonulva hozzáláttunk a lampionok felpakolásához.
-Tiszta retro party ezzel a hatalmas gömbbel!-vigyorogtam mint a vadalma.
-Már én is gondolkoztam rajta, hogy kéne e még ez is...-
-Elbírja a plafon...hacsak nincs papírból!-vágtam hátba szegényt.-Jaj, bocsi! Nem kedveled ezt a csapkodást!-vakartam meg a fejem.
-Semmi gond...már kezdem megszokni...-
-Hát ennyi őrült nőszeméllyel egy légtérben más választásod úgysincs!-kacsintottam rá.-Na meg is van! Milyen?-
-Elmegy...-
-Kicsit lelkesebben már, ha már létrát másztam érte!-
-Pöpec!-röhögtem nagyot Dai erőltetett mozdulatán.
-Sokkal jobb!-kászálódtam le a létráról mielőtt leesnék róla.

A buli eleje azzal telt, hogy Hana-val egymást szekáltuk. Addig vittük a dolgot, hogy Kuro és Hanae is elvonultak. Néha-néha kitekintettem, hogy lássam "Fehérke" arcát, mert kicsit úgy éreztem megorrolt rám. Aztán az ajtót néztem, hogy jöjjön végre a férj és megmentsen az őrült feleségétől. Nagy nehezen elhallgatott Hana és rám hagyta a dolgokat.
-Menj oda hozzá...nem fognak ellopni.-öntött még egy-egy pohár sake-t.
-Gondolod megharagudott?-Hana erre csak vállat vont.-Nagy segítség vagy...-
-Eh...-de nem szólt semmit, csak megemelte a poharat és megszólalt.-Egészségedre!-
-Neked is!-koccintottunk és már le is ment a következő adag.-Ne mond, hogy ennyi pia nem kezd neked megártani...Fél órát se adok, ha így folytatod és a padlón fogsz viháncolni.-
-Akkor az lesz...-
-De borús ma Napsugár hangulata!-
-E van! Amúgy meg neked nem esne rosszul,ha Kuro egy másik sráccal foglalkozna helyetted? Majd bocsánatot kérek tőle...-mielőtt önthetett volna újabb pohárral elszedtem az üveget.
-Legalább addig ne igyál, amíg beszélek Kuro-val, oké?-
-Ohoké!-artikulálta túl ezt a szót.
-Nesze! Addig egy kis süti!-Hana tisztelgett egyet és lassan nekilátott a sütiknek.
Én addig odalopóztam Kuro háta mögé és a sülébe súgtam.
-Búúú!-erre szegény nem is kicsit ugrott ijedtében.-Hoppá!-vakartam meg a fejem a nem valami barátságos szempárt meglátva.
Vissza az elejére Go down
Kuro Umes
3. Osztag
3. Osztag
Kuro Umes

nő
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 183
Age : 34
Tartózkodási hely : 3. osztag/ 9. osztag
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Daisetsu Háza - Page 2 Cl0te11800/15000Daisetsu Háza - Page 2 29y5sib  (11800/15000)

Daisetsu Háza - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Daisetsu Háza   Daisetsu Háza - Page 2 EmptyHétf. Szept. 29, 2008 4:36 am

Hana és Renji szokás szerint veszekedtek, amit őszintén szólva már kissé untam. Renji Hana szájába egy sütit gyömöszölt, mondván addig is csendben marad.
-Így ni! Addig is csendben leszel! Kérsz még valamit?- karolt át, de én csak nemlegesen bólintottam, még beszélni se volt kedvem.
~Ha ezek egész este ezt csinálják, én átülök egy másik asztalhoz, vagy nem is tudom..~- untam meg a viaskodást, de ebből a többiek semmit se vettek észre. Egy idő után Hana-t kérdezgettem, mielőtt Renjivel hajba kapott volna, de eléggé elszomorodott. Kedvderítésként én is beálltam a viccelődésbe, de nem sokáig bírtam, mert ismét marakodni kezdtek.
-Fejezzétek már be!- fogtam a fejem.
-Nyeh...ez az! Fejezd már be Renji. Hogy viselkedsz a barátnőd jelenlétében...-rázta Hana a fejét.
-És ki is beszél? Egy házas nő?-
-De nekem legalább nincs itt a férjem!-
-Ez kezd kicsit kínos lenni.-^^"
-Na igen...fárasztó ezt hallgatni hosszú távon. Nézzünk szét a süteményes pultnál?- fordultam Hanae felé, aki szerencsére velem tartott.

-Mi a baj Kuro?- érdeklődött, miközben eltávolodtunk Renjiéktől.
-Semmi, csak megfájdult a fejem ettől az örökös marakodástól.
-Ne aggódj, nem veszik komolyan, még gyerekek, nagy gyerekek.- vigasztalt Hanae.- Gyere, van még itt egy kis meglepetés, gyere a konyhába.
-Megyek!
-Itt is van, tessék!- vett elő az egyik elrejtett tálcáról két francia krémest.
-A kedvencem!!! Honnan tudtad???- kérdeztem, miközben tányérokat vettem elő.
-Hana mondta, hogy mennyire szereted, és láttam az egyik boltban, gondoltam hozok egy pár darabot, de csak ez a kettő volt.
-Köszönöm.- tette a tányéromra az egyiket.- Ez nagyon finom!! Azt hiszem, ha hazamegyünk és Usake is ilyen finomat készít, akkor fellendül nála a napi forgalom.- mosolyodtam el.
-Pillanat, és itt vagyok!- tette félre a krémest, mikor Dai intett neki, majd kiment a kertbe, és egyedül maradtam.
~Vajon mikor érkeznek meg a többiek??~-törtem a fejem, mikor valaki megijesztett, és a krémes épp az arcomon landolt.
-Hoppá!- vakarta meg Renji a fejét, mikor ránéztem, és tele volt krémmel az arcom. Semmit nem feleltem, csak letettem a tányért és a fürdő felé vettem az irányt.
-Hé, hová mész?? Ne haragudj Szívem!! Kuro!!- fogta meg a karom és magához rántott.
-Ez egyáltalán nem volt jó vicc.- szipogtam.
-Tudom, de nem láttam a krémest.. Te, ez krémes??- csillant fel a szeme. -Gyere csak ide!!- bezárta az ajtót, átölelt, és elkezdte takarítani az arcomat, először kézzel, majd mikor a nagyját leszedte, óvatosan elkezdte lenyalogatni.
-Ez csikiz, Renji, hallod!!- nevettem.
-Igeeen Szivem?- vigyorgott, de már az ő orra is krémes lett.
-Szerintem hagyd, majd lemosom.- vigyorogtam mikor megláttam, és egy puszival le is szedtem a sütimaradványt róla.
-Na jó, már a nagyját úgyis leszedtem.- nyomott elégedetten egy puszit az arcomra.
A mosogatónál a maradékot leszedtem, tükör helyett Renjit használtam, aki mutatta, hol van még krém. Mikor végeztünk, kimentünk a kertbe, vissza Hanahoz, aki már elég érdekesen festett..


A hozzászólást Kuro Umes összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Feb. 01, 2009 4:13 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Daisetsu Hattori
Vaizard
Vaizard
Daisetsu Hattori

Férfi
Hozzászólások száma : 135
Tartózkodási hely : Debrecen
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Daisetsu Háza - Page 2 Cl0te41000/55000Daisetsu Háza - Page 2 29y5sib  (41000/55000)

Daisetsu Háza - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Daisetsu Háza   Daisetsu Háza - Page 2 EmptyHétf. Szept. 29, 2008 7:18 am

-Ugye nem haragszol? -kérdeztem bűnbánó arckifejezés kíséretében a Mitsukos ügyet hisz még most értem ki.
-Ugyan már ^^ -mondta, majd kaptam egy puszit az arcomra
-Amíg ilyen bűnbánó képet vágsz egy ilyen apróság miatt addig nincs okom aggódni.
-Remek -mosolyodtam el, majd pedig a szemébe nézetem. Mikor már megakartam szólalni megláttam Hanat aki már eléggé bevolt csípve. Renji hirtelen megfogta, felemelte és a medence felé vittem, közben Kuro próbálta megállítani. Renji beledobta Hana-t, de olyan szerencsétlen volt, hogy Hana magaután húzta így ő is beleesett. Kuro kicsit megsértődve kezet nyújtott hadnagyának aki őt is belerántotta.
-Hát ezek?-kiáltottam fel mikor láttam.
-Hát ha már ennyien vannak, nem megyün mi is?-kérdeztem, persze rajtam már rég egy fekete térdigérő alsó volt ami vízbe menni alkalmas volt XD. Ekkor hirtelen valaki kizökkentett az egyensúlyomból és én is beleestem a medencébe Minorival együtt aki közben a medence szélén van. Gyorsan kimentem a vízből és odamentem Zekkához.
-Nos ha már vizes vagy gyere. ^^
-Én? Nem is vagyok vizes.-értetlenkedett
-Még nem.- mikor ezt kimondtam megráztam magam és a hajamból csak úgy jött a víz.
Vissza az elejére Go down
Kagari Zekka
Quincy
Quincy
Kagari Zekka

nő
Aries Dragon
Hozzászólások száma : 93
Age : 36
Tartózkodási hely : műterem, pláza, idolok környékén
Registration date : 2008. Sep. 14.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Quincy
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Daisetsu Háza - Page 2 Cl0te10000/12000Daisetsu Háza - Page 2 29y5sib  (10000/12000)

Daisetsu Háza - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Daisetsu Háza   Daisetsu Háza - Page 2 EmptyHétf. Szept. 29, 2008 7:30 am

-Na köszönöm, így volt értelme fürdőruhát hozni! Hogy fogok ilyen vizes ruhában hazamenni? Vagy talán egész éjszaka itt akarsz tartani? -kérdeztem,mikor Daisetsu beterített vízzel. -Mindenesetre azért átöltözöm ha nem bánod. Őö merre is van a mosdó? -kérdeztem.
-A második ajtó jobbra -hangzott a válasz a medencéből.
-Rendben. -mondtam, majd gyorsan átöltöztem és a ruháimat kiterítettem hogy azért némelyest száradjanak valamit, de nem sok esélyt láttam rá, hisz Daisetsu a fél medencét rámfröcskölte. Majd visszasiettem a medencéhez.
-Na ezt most megkapod! -ugrottam be hirtelen mellé, majd rákönyököltem a fejére és lenyomtam a víz alá. -miután feljött, kitoltam a nyelvem- Na most már kvittek vagyunk. Amúgy az előbb nem mondani akartál valamit?
Vissza az elejére Go down
Kawazoe Hanae
13. Osztag
13. Osztag
Kawazoe Hanae

nő
Leo Horse
Hozzászólások száma : 349
Age : 33
Tartózkodási hely : 13. osztag
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Daisetsu Háza - Page 2 Cl0te40500/45000Daisetsu Háza - Page 2 29y5sib  (40500/45000)

Daisetsu Háza - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Daisetsu Háza   Daisetsu Háza - Page 2 EmptyHétf. Szept. 29, 2008 7:47 am

Már zajlottak az események mikor odaértem, de szerencsére még nem sok mindenről maradtam le. Hana és Renji már jó korán becsíptek és ez kicsit rosszul esett Kuronak, így próbáltam felvidítani azzal hogy elvonultunk beszélgetni. Majd kicsempésztük a két fanciakrémest amit nagy nehezen sikerült szereznem a boltban.
-Pillanat. -mondtam mikor láttam hogy Dai intett, és kimentem a kertbe.
-Nincs kedved neked is bejönni a vízbe? Hozd Kurot is mert látom kicsit el van kenődve. -mondta
-Rendben. -mosolyogtam, majd visszamentem Kurohoz.
-Gyere,öltözzünk át és menjünk be mi is a medencébe, úgyis ott van már mindenki. -kacsintottam, majd gyorsan bevonultam átöltözni. *De rég volt rajtam fürdőruha, Á kellett nekem Ulquiorrára hallgatnom, a másik sokkal jobb lett volna, de már mindegy* -morogtam magamban, majd megvártam Kurot
Vissza az elejére Go down
Ninomiya Mitsuko
8. Osztag
8. Osztag
Ninomiya Mitsuko

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 284
Age : 33
Tartózkodási hely : Kobaa-channál || 8. osztag keptöni irodája >< || Osztag kertje~ *.*
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Daisetsu Háza - Page 2 Cl0te25000/30000Daisetsu Háza - Page 2 29y5sib  (25000/30000)

Daisetsu Háza - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Daisetsu Háza   Daisetsu Háza - Page 2 EmptyHétf. Szept. 29, 2008 8:27 am

*Hallotta Akane felháborodását, a "morci vénasszony" jelző miatt. Mitsuko azonnal felé fordult.*
- Lényegében igaz, mert folyton csak morog.
*Vágta rá a nő kérdésére.*
- Na, én megyek partyzni a medencébe!
*Kiáltotta, majd levette az ingét és a nadrágját, ezzel láthatóvá téve a barna-narancssárga csíkos fürdőruháját. Kiszaladt a medencéhez, majd elkiáltotta magát:*
- BANZAI!!
*Ugrott bele a vízbe, nem kímélve a többi fürdőzőt se. Mindenkit beborított a rengeteg víz. Lebukott a víz alá, aztán megfogta a hozzá legközelebb lévő ember lábát, aki nem más volt, mint Hana. A lány ijedtében felsikított, majd mikor Mitsuko nyugtázta, hogy Hana megijedt, gyorsan lerántotta a lábánál fogva. Vigyázva, hogy a már részeg lány nehogy belefulladjon a vízbe. Miután kissé gyerekes csínyét véghezvitte, fel jött a felszínre.*
- Nyehehe... A szokásosnál is értelmesebb képet vágsz, Hana!
*Kacagta el magát, mikor meglátta Hana ábrázatát. Ugyan ezt végre hajtotta Kuroval, és Renjivel is.*
- Ki kér méééég?
*Üvöltötte el magát. Pedig még nem is volt benne egy csepp alkohol se. Mi történne, ha még ráadásul részeg is lenne. Néhányan valószínűleg elgondolkoztak ezen. Gyorsan kimenekült a medencéből, nehogy viszonozni tudják a tettét.*
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Daisetsu Háza - Page 2 Cl0te33500/45000Daisetsu Háza - Page 2 29y5sib  (33500/45000)

Daisetsu Háza - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Daisetsu Háza   Daisetsu Háza - Page 2 EmptyHétf. Szept. 29, 2008 9:24 am

Renji elvonulása után csak addig voltam látszólag elfoglalva a süteményekkel amíg, láttam a vörös fejét. Ahogy eltűnt a láthatárról elemeltem egy új üveg sake-t. Néha-néha ittam a házigazdával és valami mellém csapódott Mitsuko is.
-Jó anyag!-
-Azt nehéz lenne inni, bár amilyen állapotban vagy te még a kanapét is meginnád...-
-Lehet fe kéne taáni ah...a...mittom miről akatam beszéní!-kezdtem el röhögni az asztalt támasztva.
-Rendesen becsíptél csajje!-vágott hátba és öntött mindkettőnknek még egy pohárral-Kutyaharapást szőrivel! Gurítsad lefelé!-nyomta a kezembe a poharat és ittuk ki a tartalmát. Kis idő múlva Kuro és Renji is csatlakozott hozzánk.
-Szihijjjjaaaaa barátosomném!-vánszorogtam fel és zakóztam Kuro ölébe.-Neje haraguggyá mán merilyen méééélyföldköves barom vok, hogy a pasiddal szívjuk ejmás vérét...-nagyot nyelek, mert elvesztettem a fonalat.-Szal mertet nem hajom,hogy vele foglalalakozzon!-
-Semmi baj, Hana!-igyekezett magáról lehámozni.
-Pedig azt mondtam neki ne igyon nélkülem...reméltem nem önt fel a garatra.-vakarászta a fejét Renji.-Megígértem a tökkelütött férjének, hogy igyekszem rá vigyázni, amíg megjön...-
-Hát ezt bebuktad! De egyet se félj! Az első sorból fogok neked szurkolni a verekedésnél, egy jó adag popcorn mögül!-vágta hátba Mitsuko.
-Ez a jányzóóó...hihi...tud ám beszélni!-
Még egy jó darabig iszogattunk csendesen és kezdett már mindenkinek jó hangulata lenni.
-Há itten van medece!-jutott eszembe, hogy elviekben olyan buliról volt szó.
-Te már nem öltözöl át, Hana...-rázta meg a fejét Kuro, bár már neki is pirult az arca a sake mennyiségétől. Végülis nehezen,de rávettem Mitsukot, hogy öltözzünk át.
-Csini, mi?-feszítettem a kétrészes fürdőruhámban.-Öjje választotta!-bökök Kuro-ra.-Vegyed már rá,hogy ője is átöltözzön.-
-Jobban nézne ki mint te!-
-Kabbe!-esek majdnem orra, ahogy a képébe mutatom a középső ujjam.
-Vigyázz, mert megteszi! Látszik a fején, hogy vérszomjas vadállat!-
-Pfúúúú-kezdek el irdatlanul röhögni.-Megvejtem az akadémián! ÉÉÉN!-csapkodom az asztalt. Ettől persze Renjiben rögtön felment a pumpa.
-Akkor védd magad!-
-MIJEEE?-de mire már észbe kaptam a medence felett eldobott.-Te baharom!-rántom be magammal. Nem sokkal később Mitsuko is megérkezett egy kiáltás társaságában. Épp azzal voltam elfoglalva, hogy ne nyeljem be a fél medencét, amikor valaki megfogta a lábam. Egy hatalmasat sikítottam és már rántott is lefelé. A vizet köpködve kerestem, hogy ki volt az. Meglátva, hogy Mitsuko ezt még több emberrel is eljátssza a háta mögé úszkáltam és ráugrottam.
-Merüjjé!-vesztette el az egyensúlyát és borult bele a vízbe. Mire feljöttem már Amaya-val találtam szembe magam, aki egy krokodillal csapkodta a fejem.
-Misoda vizísörny!-csaptam rá a lányra vizet, ami nagyon tetszett neki. Elcsapkodtuk egy ideig egymást és mire felnéztem már mindenki a vízben volt.
-Héjkás!-mutogattam az egyetlen száraz emberkére, aki Minori volt.-Gyere má be!-mutogattam neki hevesen.-Ne vájjad meg, hogy kimenjek érted!-mivel elég félszegen lépkedett közelebb meguntam és kiszédelegtem érte. -Mejvagy!-karoltam át szegényt.-Készen állsz?-kérdeztem tőle végig vigyorogva.
-Mire is?-
-Mire...mire....hoj megfüröggyé!-
-Azt hiszem.-
-Nyehe!-emeltem meg hirtelen, amitől rendesen megijedt.-Naj ugrás!-ugrottam bele a medencébe magam előtt tolva szegénykét.-Jemélem neme ijedtél me! Hana! Mé nem mutatatkoztam be! Lenne kedved labdázni?-vonogattam a szemöldököm.
-Na azt megnézem, hogy találod el a labdát...-
-Ügyesen!-kiabáltam a hátam mögé.
Vissza az elejére Go down
Daisetsu Hattori
Vaizard
Vaizard
Daisetsu Hattori

Férfi
Hozzászólások száma : 135
Tartózkodási hely : Debrecen
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Daisetsu Háza - Page 2 Cl0te41000/55000Daisetsu Háza - Page 2 29y5sib  (41000/55000)

Daisetsu Háza - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Daisetsu Háza   Daisetsu Háza - Page 2 EmptySzer. Okt. 01, 2008 7:26 am

-Na köszönöm, így volt értelme fürdőruhát hozni! Hogy fogok ilyen vizes ruhában hazamenni? Vagy talán egész éjszaka itt akarsz tartani? -kérdezte.
-Na ezt most megkapod! -ugrott be hirtelen mellém, majd rákönyökölt a fejemre és lenyomott a víz alá. Miután feljöttem, kitolta a nyelvét
-Na most már kvittek vagyunk. Amúgy az előbb nem mondani akartál valamit?
-De! Egy-két hétre elakarok menni a Seireiteibe és megszeretném kérdezni, hogy jönnél-e.- mondtam majd odaúsztam hozzá a 2.5 méteres vízben majd megcsókoltam.
-Most vagyunk kvittek.- mondtam, de ekkor csengettek és mentem ajtót nyitni. Hao volt az.
-Szia Hao.-üdvözöltem a fiút.
Vissza az elejére Go down
Kagari Zekka
Quincy
Quincy
Kagari Zekka

nő
Aries Dragon
Hozzászólások száma : 93
Age : 36
Tartózkodási hely : műterem, pláza, idolok környékén
Registration date : 2008. Sep. 14.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Quincy
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Daisetsu Háza - Page 2 Cl0te10000/12000Daisetsu Háza - Page 2 29y5sib  (10000/12000)

Daisetsu Háza - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Daisetsu Háza   Daisetsu Háza - Page 2 EmptySzer. Okt. 01, 2008 7:45 am

Egy-két hétre elakarok menni a Seireiteibe és megszeretném kérdezni, hogy jönnél-e.- mondta majd odaúszott hozzám a 2.5 méteres vízben majd megcsókolt.
-Most vagyunk kvittek.- mondta, de ekkor csengettek és ment ajtót nyitni.
-Én hirtelen ledöbbenve úgy leblokkoltam hogy majdnem belefulladtam a medencébe, de Mikor Amaya fejbe dobott a gumikrokodillal még épp időben magamhoz tértem és kiúsztam. *Ejha, na hát ez kicsit váratlanul ért.Eddig alig csinált valamit most meg megcsókol és elhív egy hétre a Seireiteibe? Igazából szívesen elmennék, de akkor itt még el kell intéznem egy két dolgot, de az ráér később* -filóztam és kiültem a medence partjára és visszadobtam Amayának a gumikrokodilt amit egész eddig szorongattam. *Végül is örülök neki hogy haladnak a dolgaink*-mosolyodtam el és vártam mikor jön vissza hogy válaszolhassak neki. Nem sokkal később fel is tűnt egy újabb vendéggel. Egy furcsa fiú volt. Bár ezen már nem is csodálkozom, hisz itt egyik vendég sem hétköznapi. De az ő lelekenergiáját nem tudom egyik általam ismert csoportba sem besorolni, de mindegy majd csak bemutatkozik. -bámultam feléjük. Majd Dai visszajött hozzám.
-Nos? -kérdezte
-Hát, izé, szívesen, örömmel, vagyis tök jó lenne... -dadogtam
Vissza az elejére Go down
Amaya Ureshii
13. Osztag
13. Osztag
Amaya Ureshii

nő
Gemini Rooster
Hozzászólások száma : 129
Age : 30
Tartózkodási hely : Taichou vagy hadnagy környékén
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag, 3. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Daisetsu Háza - Page 2 Cl0te18300/30000Daisetsu Háza - Page 2 29y5sib  (18300/30000)

Daisetsu Háza - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Daisetsu Háza   Daisetsu Háza - Page 2 EmptySzer. Okt. 01, 2008 8:40 am

Felérve az emeletre rögtön megkerestem Furapofa szobáját. Jó pár percig az ágyon ugráltam összegyűrkészve az ágyneműt. A párnákat amerre csak tudtam eldobáltam. Megunva a folyamatot megláttam az aranybányát. "Ruhásszekrény!"csillantak fel a szemeim. Szétdobálva a ruhákat kiválogattam a legjobb holmikat. Mindet magamra aggattam és rohangásztam kicsit a házban. Flúgos néni az asztalt csapkodva röhögött rajtam és elismerése jeléül kaptam tőle egy süteményt. Aktakukacot majdnem felborítottam, mert megbotlottam a hosszú ingben,de szerencsémre Furapofa nem vett észre. Flúgos néni és Mitsu-chan átöltöztek fürdőruhába, amitől nekem is megjött rögtön a kedvem a vízhez, amire az érkezés óta vártam. Felrobogtam a lépcsőn,de az inget elszakítottam, mert ráléptem...gyorsan begyűrtem a ruhakupac aljára, remélve,hogy Furapofa sokára találja majd meg. Ezután a krokodilt mentem megkeresni, amit a konyha asztalon meg is találtam. Ahogy felkaptam és irányba fordultam pár poharat levertem és egy tálcát is sikerült valamerre elrepítenem. Egy halvány "hoppá" megeresztése után széles vigyorral rontottam a medence felé, amiben már elég sokan lubickoltak. A krokodilon fetrengve lebegtem a víz tetején és rúgtam meg pár embert a nagy evezés közben. Flúgos néni feltünése után egymásra csapkodtuk a vizet, amit nagyon élveztem. Aztán Mitsu-chan lehúzott a víz alá. Ez már annyira nem volt az innyemre, mivel utálok úszni és nem ér le a lábam az aljáig. Nagy nehezen visszahúztam magam a krokodilra, de Flúgos néni háta kényelmesebb volt úgyhogy ott letelepedve hajigáltam a krokodilt, arra várva, hogy végre hozzon valaki egy labdát. Sikeresen eltaláltam egy fehér hajú lányt.
-Dobd vissza Hófehérke!-integettem neki vigyorogva. Némi várakozás után vissza is szolgáltatta a játékom. Még pár percig ütögettem Flúgos néni fejét, de ahogy megjött a labda békén hagytam és felkérezkedtem Hanae hátára, hogy én is tudjak játszani.
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Daisetsu Háza - Page 2 Cl0te53000/65000Daisetsu Háza - Page 2 29y5sib  (53000/65000)

Daisetsu Háza - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Daisetsu Háza   Daisetsu Háza - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 02, 2008 8:35 am

-Jésszusom!-akartam volna elosonni a csengetés után meghallva, hogy mekkora ramazuli van már bent,de Daisetsu pont akkor nyitott ajtót, úgyhogy nem volt időm elmenekülni.
-Hello haver!-nyomom a kezébe a tálcányi sütit.-Ezt a többiek küldik,ha az a nyomorék Hiyori meg nem ette...és üzenik, hogy kibaszottul sajnálják,de nem tudják idetolni a rohadt fejüket!-Dai kiakadt fejét látva még hozzáteszem.-Bocsi, a szőke-csuris rémet idéztem szó szerint...-lépek be mellette.-Mindenki a kertben gyilkolja egymást?-
-Igen, a medencében labdáznak...-
-Cöh...-vakarom a fejem unottan,de rögtön ledermedek, amikor Amaya felém kezd rohanni lekászálódva Hanae hátáról.-Hogy az a szentséges lószar!-teszem a kezeimet a védelmet kívánó helyek elé, hogy ne tudjon teljes erőből megütni a lila lányzó.
-Gyere te is fürdeni!-
-Eszem ágában sincs a medencében sikítozni és csapkodni barbie babára a vizet!-lépek arrébb, de Amaya követő üzemmódra kapcsolt és jön utánam mint egy pincsi.-Szakadj már le rólam!-pöckölöm meg a fejét,de így el tudta kapni a kezemet.-A rohadt életbe...-forgatom körbe a szemeimet és vártam, hogy most mi fog következni. Hát az agyafúrt pokolfajzat hozzákötött egy székhez és elrohant valamerre. Ahogy igen ráérősen (pánikolva kapkodna minden kés vagy vágó eszköz után) igyekszem kiszabadítani magam, meglátom a tenyereit dörzsölgető Mitsuko-t és a mellette ugráló Amaya-t.
-Rossz az előérzetem...-pislogok kettőt.
-Ki akar ma fürdeni?! Csak nem a mi kis mocskos...piszkos...lucskos Masaki-nk?-
-Én biztos nem...-
-Te hallottál valamit Amaya-chan?-
-Nem, nem!-ugrált a pokolfajzat egy helyben.
-Miben sántikál a kivégző osztag?-gyorsan leszedték a kötelet, de mielőtt menekülőre foghattam volna egy kidou-val összekötötték a két csuklómat és bokámat.
-Ti szemét ringyók!-fetrengek a földön mint egy másnapos kukac.
-Te fogd a lábánál a kis heringet!-utasította Amaya-t gyorsan Mitsuko, mielőtt kitalálom, hogy hogyan lógjak meg. Gyorsan a medencéhez cipeltek, ahol Hana kezdett el ordibálni, hogy szedjék le rólam a felesleges ruhadarabokat.
-Azt mégis hogy te részeg picsa? Letépitek?-
-Hogy tutudja mán!-
-Meg ne merészeljétek!-harapdálok Amaya keze után, aki fogalmam sincs, hogy,de a fejemnél ácsorgott.
-Akkkoooooor...-lép elém Mitsuko egy széles vigyorral.-LE VELÜK!-
-Hogy az a...-hallom ahogy letépi a pólómat.-Ez volt az egyik kedvencem!-
-Majd veszek a Masaki babának másikat, hogy ne sírjon a szája!-
-Jussak csak ki egyszer ebből a kötésből!-kiabálok irdatlanul,de mire a mondat végére érek már a gatyám sincs meg.
-Amaya-chan! Fogd a lábait! Ééééés...egy!....Ééééés...Kettő!-kezdenek a levegőben lóbálni.-Ééééééééés!....HÁROM!-hajítanak bele í vízbe.
Vissza az elejére Go down
Wakahisa Shun
Vaizard
Vaizard
Wakahisa Shun

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 264
Age : 36
Registration date : 2008. Oct. 01.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Daisetsu Háza - Page 2 Cl0te21000/30000Daisetsu Háza - Page 2 29y5sib  (21000/30000)

Daisetsu Háza - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Daisetsu Háza   Daisetsu Háza - Page 2 EmptyPént. Okt. 03, 2008 8:17 am

- Nem megyek el arra az istenverte partira!
*Ordít egyenesen Hiyori képébe. Nem fog shinigamik közé menni... "Muszáj ott lenned, meg kell ismerkedned a mostani tisztekkel..." Ezzel a javaslattal pusztán annyi a gond, hogy Shunnak esze ágában sincs találkozni velük - felőle most már akár el is pusztulhat az egész Tiszta Lelkek Városa... Sajnos azonban Hiyori ellenében nincs sok esélye, aki válaszként inkább belerúg egy akkorát, hogy szép ívben kirepül az utcára.*
- Siess, mert Masaki már rég elindult!
*Kiált még utána búcsúzásként a szőke ördögfióka. Shun legszívesebben válaszolna neki néhány "jókívánsággal", azonban egyelőre fontosabbnak tartja azt az apróságot, hogy ne Masaki hátán landoljon. Szerencsére ez nem következik be, és nagyjából fél méterrel mögötte ér földet, majd bosszúsan feláll és menet közben elkezdi leporolni magát.*
- Egyszer úgyis megfojtom...
*Mondja mintegy magának, miközben próbál a másik vaizard nyomában maradni. Az út maradéka Shun részéről néma csendben telik el - gondolatban azonban válogatott kínzásokat eszel ki Hiyori számára...
Amikor elérnek Daisetsu házához, leplezetlenül felméri az épületet, majd halkan füttyent.*
- Mi miért nem tudunk ilyen helyen élni?
*Jegyzi meg halkan, miközben hátulról lefogja az éppen elinalni készülő Masakit. Nehogy már otthagyja egyedül a sok ismeretlen shinigami közt...*
- Á, üdv! Wakahisa Shun vagyok.
*Mutatkozik be az ajtót nyitó házigazdának, majd belép az épületbe. Nem lehet valami megnyerő látvány azzal a rengeteg piercinggel meg a felsője alól kilógó, vérvörös sárkánytetoválással...
Ekkorra már két lány meg is rohamozza társát, mindketten látszólag ugyanazon a gyerekes színvonalon vannak... Azt mindenesetre jókedvűen szemléli, ahogy elkapják a férfit, és megfürdetik. Természetesen csak addig tetszik neki ennyire a jelenet, amíg nem akarják ugyanezt vele is megtenni.*
- Ugyan már! Biztos van még vagy tíz abból a pólóból!
*Kiáltja Masaki felé röhögve, majd leül a medencétől valamivel távolabb, és onnan figyeli a további eseményeket.*
Vissza az elejére Go down
Ninomiya Mitsuko
8. Osztag
8. Osztag
Ninomiya Mitsuko

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 284
Age : 33
Tartózkodási hely : Kobaa-channál || 8. osztag keptöni irodája >< || Osztag kertje~ *.*
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Daisetsu Háza - Page 2 Cl0te25000/30000Daisetsu Háza - Page 2 29y5sib  (25000/30000)

Daisetsu Háza - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Daisetsu Háza   Daisetsu Háza - Page 2 EmptyPént. Okt. 03, 2008 9:07 am

*Miután Mitsuko és Amaya beledobták Masakit a vízbe, kisebb röhögőgörcsöt kaptak, mivel a férfi folyamatosan kapálózott és szidta a két lányt.*
- Nyehehe... Ezt jól meg kaptad cukifiú. Tetszik a fincsi vizecseke?
*Nevetett Mitsuko.*
- Nem köszönöd meg azt, amit most kapni fogsz ezért!
*Rohant ki Masaki a medencéből, és üldözőbe vette a két lányt. Mitsuko azonnal elkezdett szaladni körbe-körbe a medence körül, aztán hirtelen meglátott egy új lányt. Kicsit furcsán nézet ki, mivel tele volt piercinggel. Hirtelen megáll a nő előtt.*
- Azta~! Mi vagy te, ékszeres doboz, hogy így tele vagy minden bigyóval aggatva?
*Kérdezte, aztán féloldalt fordult és ki tette az öklét Masaki felé.*
- A francba...
*Nyögte Masaki, mert már olyan közel volt, hogy nem tudott lefékezni, ezért belerohant Mitsuko öklébe.*
- Így jár az, aki engem kerget.
*Nyújtja ki a nyelvét a férfira, aztán ismét Shun felé fordul.*
- Na szóval... Hol is tartottunk? Ja! Nincs kedved fürdeni egyet?
*Vigyorgott a nőre.*
- Aki szeretne megfürdetni valakit, az jöjjön ide!
*Kiáltotta el magát. Néhány másodperc múlva, már egy egész csoport gyűlt össze Shun körül.*
- Kerítsük be.
*Mondta, még mindig széles vigyorral. Mikor ez megtörtént, elkezdte osztogatni a parancsokat.*
- Dai, te fogd meg a jobb kezét, Renji, te a jobb lábát, Amaya bal keze, és én a bal lábát fogom megfogni.
*Mindenki tette amit Mitsuko mondott. Nehéz dolguk volt, hiszen Shun elég erősen tiltakozott ez ellene, de végül sikerült. Masakira nézett, aki még mindig a földön feküdt, és odaordította.*
- Eh... ha te is részt akarsz ebben venni, akkor gyere és segíts! Emeld meg a hátát!
- Hagyjatok már ezzel a szarsággal. Nem dobálok bele senkit se a vízbe.
- Ha nem jössz segíteni, megint bele dobunk a vízbe, de akkor már nem leszek olyan kíméletes! Csipkedd magad!
*Nézett végig a meztelen Masakira, aztán megállt a tekintete az alsógatyán. Masakinak azonnal feltűnt, hogy miben is sántikál a lány, így megadta magát.*
- Jól van már! Megyek, kisasszony!
*Mondta gúnyosan. Mitsuko erre csak egy nyelv kinyújtással felelt. Masaki be ment Shun alá, és megemelte olyan magasra, hogy Amaya már a levegőben lógott. Gyorsan oda vitték a medencéhez, és elkezdték a számolást.*
- Eeeegy... kééét... hár'...
*Ekkor be hajintották Shunt a medencébe, amit egy nagy csobbanás követett jelezve, hogy a nő már a vízben van. Mitsukon elégedett vigyor jelent meg.*
Vissza az elejére Go down
Daisetsu Hattori
Vaizard
Vaizard
Daisetsu Hattori

Férfi
Hozzászólások száma : 135
Tartózkodási hely : Debrecen
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Daisetsu Háza - Page 2 Cl0te41000/55000Daisetsu Háza - Page 2 29y5sib  (41000/55000)

Daisetsu Háza - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Daisetsu Háza   Daisetsu Háza - Page 2 EmptyPént. Okt. 03, 2008 9:16 am

-Dai, te fogd meg a jobb kezét, Renji, te a jobb lábát, Amaya bal keze, és én a bal lábát fogom megfogni.
*Mindenki tette amit Mitsuko mondott. Nehéz dolguk volt, hiszen Shun elég erősen tiltakozott ez ellene, de végül sikerült. Mikor a medencéhez értünk bedobtuk Shunt. Én csak Mitsukot néztem aki nagyon jót mulatott ezen.
-Ha ennyire vicces, próbáld ki!- ajánlottam neki, de mire reagálhatott volna kicsit bebillentettem és beleesett a medencébe.
-Hűűű! Ez tényleg vicces.- mondtam mosolyogva.
-Tényleg a legszebb öröm a kár öröm.- állapítottam meg.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Daisetsu Háza - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Daisetsu Háza   Daisetsu Háza - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Daisetsu Háza

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Off :: Csevegő :: Archív-