-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Daisetsu Háza

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Daisetsu Hattori
Vaizard
Vaizard
Daisetsu Hattori

Férfi
Hozzászólások száma : 135
Tartózkodási hely : Debrecen
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Daisetsu Háza Cl0te41000/55000Daisetsu Háza 29y5sib  (41000/55000)

Daisetsu Háza _
TémanyitásTárgy: Daisetsu Háza   Daisetsu Háza EmptyPént. Szept. 12, 2008 7:48 am

Maga a ház kifejezetten jól lakható, sok egyedülálló ötlettel és megoldással. A ház lakberendezője teljesen egyedi, az új évezrednek megfelelő, rendkívüli stílust alkotott. A villa harmóniája békességet, nyugalmat és melegséget áraszt.

A ház két szintes:
  • A földszinten helyezkedik el a 80 m2-es, minden igényt kielégítő, kertkapcsolatos nappali. A kandalló energiatakarékos, melynek fűtőenergiája a ház fűtésrendszerébe csatlakozik. Az amerikai konyha beépített és gépiesített. Továbbá még ezen a szinten van 2 szoba, egy nagy fürdőszoba, és egy vendégszoba van.

  • A másodikon található Dai hálószobája két vendégszoba, valamint két fürdőszoba. Emellett még ezen az emeleten van berendezve egy kisebb "könyvtár", aminek polcain a Daisetsu által eltulajdonított Soul Society-beli könyvek sorakoznak. Mellettük még megtalálható néhány evilági szakirodalomi, illetve szépirodalmi alkotás is...



A hozzászólást Daisetsu Hattori összesen 14 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Május 02, 2011 7:51 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Saitou Michiyo
Shinigami
Shinigami
Saitou Michiyo

nő
Leo Monkey
Hozzászólások száma : 20
Age : 31
Tartózkodási hely : Vésztő
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Daisetsu Háza Cl0te12000/25000Daisetsu Háza 29y5sib  (12000/25000)

Daisetsu Háza _
TémanyitásTárgy: Re: Daisetsu Háza   Daisetsu Háza EmptyVas. Szept. 14, 2008 2:58 am

-Wow, de nagy! Az én kis lakásom semmi ehhez képest! – szólaltam meg csodálkozva, majd boldogan folytattam És? Hova tehetem a levest?
-Én nem vagyok éhes! -mentegetőzött Hana.
-Én sem! -felelt Kuro
-Tedd csak le az asztalra, majd később megkóstoljuk, előbb közbevezetlek titeket. -mondta Dai
-Rendben, már úgyis kihűlt, majd megmelegítjük!- válaszoltam, kicsit sértődötten. * Miért nem kérnek? Pedig amibe ilyen finom dolgokat tesznek, az csak jó lehet… De tőlem úgysem szabadultok!*- csillant fel egy gonosz fény a szemeimben.
Ezután, mint ahogy a legtöbb idegen helyen, itt is felbuktam a küszöbben. * Ezt az égést! Remélem nem látszódott ki semmim*- vörösödtem el teljesen
Vissza az elejére Go down
Daisetsu Hattori
Vaizard
Vaizard
Daisetsu Hattori

Férfi
Hozzászólások száma : 135
Tartózkodási hely : Debrecen
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Daisetsu Háza Cl0te41000/55000Daisetsu Háza 29y5sib  (41000/55000)

Daisetsu Háza _
TémanyitásTárgy: Re: Daisetsu Háza   Daisetsu Háza EmptyVas. Szept. 14, 2008 3:33 am

*Kuro elém ugrott Hana parancsára.
-Ki elől akarod megvédeni Hana-t?- kérdeztem és elsétáltam mellette. Mi után lerakta az asztalra Michiyo a levest majd körbe vezettem őket.
Ez itt a hálószoba, ez egy másik, meg ez is.... Ez itt a konyha, füdőszoba stb.- kezdett kaparni a torkom annyit beszéltem. Mikor már minden szobát megmutattam kivezettem a társaságot a medencéhez.
-Ez itt a medence.- mondtam hátulról, hisz udvaras voltam. Ekkor meglöktem őket és beleestek a medencébe.
-Hoppá. Sajnálom véletlen volt.- mondtam nevetve.
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Daisetsu Háza Cl0te33500/45000Daisetsu Háza 29y5sib  (33500/45000)

Daisetsu Háza _
TémanyitásTárgy: Re: Daisetsu Háza   Daisetsu Háza EmptyVas. Szept. 14, 2008 3:47 am

-Ohoké! Majd eszünk belőle!-igyekeztem menteni a menthetőt Michiyo gyilkos pillantását látva.
-Van pár szobád!-vágódtam le az ágyra és rugóztam rajta.-Hááá...ez oltári kényelmes!-terültem ki rajta,de nem sokáig élvezhettem a nyugalmat, mert Kuro mellém ugrott és egy párnát vágott a képembe.
-ÉBRESZTŐ!-
-Fent vagyok na!-durciztam egy kicsit.-Milyen az ágy Michi-meglátom a kérdő tekintetét.-yo?-^^"
-El tudnék rajta aludni!-válaszolta végül.
-Mehetünk tovább, vagy sátrat vertek itt?-
-Ugyan már! Mondtam, hogy felmérem a terepet!-kacsintottam újra rá és vánszorogtam ki a szobából.
-Ja és ezekkel a vetődésekkel csak óvatosan Hana!-vigyorgott elégedetten Daisetsu. A mondatot hallva mérgesen megtorpantam,de inkább nem mondtam semmit.
-MEDENCEEEEE?-keregetek ki a szemeim.-Aztaaaaaa...szép nagy, nem mondom!-hajoltam előre.
-Hana!-bökött meg Kuro.
-Mivan?-néztem rá értetlenül.
-Kint van megint a hátsód...-^^""
-Eeeeh...-kandikáltam hátra, hogy Daisetsu merre jár, de nem volt sok időm reagálni, mert belökött minket a vízbe.
-EZ HIDEG!-sipitoztam.-Gyere ide!-másztam ki a vízből és kezdtem el kergetni, hogy őt is bedobhassam.-Kuro gyere mááár! Még a végén meglép!-akadtam fel ugyanazzal a lendülettel az üvegajtón.-Hogy az a...!!!!-simogattam a fejemet.-Miért mindig én járom meg?-nyöszörögtem a kövön ücsörögve.
-Ez volt aztán a szép hadművelet!-nyújtotta kezét Kuro vihorászva.
-Michiyo! Te is gyere! Még a végén meglép!-kiabáltunk az indulatosan felénk közeledő lánynak.
-Kicsináljuk?-vigyorogtam feléjük.
-Még szép!-vágta rá Michiyo, amin egy kicsit meglepődtünk Kuro-val.
-Ez a beszéd!-ütöttem egy kacsintás közepette kicsit hátba.
Vissza az elejére Go down
Kuro Umes
3. Osztag
3. Osztag
Kuro Umes

nő
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 183
Age : 34
Tartózkodási hely : 3. osztag/ 9. osztag
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Daisetsu Háza Cl0te11800/15000Daisetsu Háza 29y5sib  (11800/15000)

Daisetsu Háza _
TémanyitásTárgy: Re: Daisetsu Háza   Daisetsu Háza EmptyVas. Szept. 14, 2008 4:49 am

-Hááá...ez oltári kényelmes!-terült ki az egyik ágyra Hana.
-ÉBRESZTŐ! - vágtam hozzá egy párnát a képéhez, miközben lehuppantam mellé.
-Fent vagyok na!-durcizott egy kicsit.-Milyen az ágy Michi? -kérdezte.
-El tudnék rajta aludni!-válaszolta végül.
Továbbindultunk, egyszer csak Hana elkiáltotta magát.
-MEDENCEEEEE? Aztaaaaaa...szép nagy, nem mondom! -csodálkozott, miközben előrehajolt.
-Hana! -böktem meg szolidan.
-Mivan?
-Kint van megint a hátsód...-^^""
Mire észbekapott, Dai belelökte a medencébe.
-EZ HIDEG!-sipitozott.-Gyere ide!-mászott ki és elkezdte kergetni. -Kuro gyere mááár! Még a végén meglép!-szólt felém, és nekiment az üvegajtónak.-Hogy az a...!!!! Miért mindig én járom meg?-nyöszörgött.
-Ez volt aztán a szép hadművelet!- nyújtottam a kezem.
-Michiyo! Te is gyere! Még a végén meglép!-kiabáltunk az indulatosan felénk közeledő lánynak. -Kicsináljuk? -vigyorgott Hana.
-Még szép!-vágta rá Michiyo, amin egy kicsit meglepődtünk Kuro-val.
-Ez a beszéd!- mondta, és üldözőbe vettük Dait.
Negyedjére kerültük meg vele a medencét, mikor megcsúszott és belezuhant a vízbe.
-Grrr.. ez tényleg hiiiideg... - bukkant fel a vízből. -Ha már így elntéztetek, igazán vállalhatnátok velem szolidaritást.- vigyorgott.
-Na nem! - mondtunk egyszerre mind a hárman.
-Gyertek már!!!
-Inkább megyünk és eszünk!- felelte Michyio.
-Szerintem várjuk meg, amíg kijön!- próbáltam húzni még az időt.
-Egyet értek! -bólogatott Hana.
-Na jó, de siessünk, mert lassan mennem kéne.-durcáskodott Michyio.
-Azt hiszem, begörcsölt a lábam!!!- vette a lapot Dai. -Valaki segítene??
-Megyek!- ajánlkoztam, de csak lassan lépkedtem a medence felé. -Várjatok meg minket...


A hozzászólást Kuro Umes összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Feb. 01, 2009 3:46 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Daisetsu Hattori
Vaizard
Vaizard
Daisetsu Hattori

Férfi
Hozzászólások száma : 135
Tartózkodási hely : Debrecen
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Daisetsu Háza Cl0te41000/55000Daisetsu Háza 29y5sib  (41000/55000)

Daisetsu Háza _
TémanyitásTárgy: Re: Daisetsu Háza   Daisetsu Háza EmptyVas. Szept. 14, 2008 5:05 am

*Hirtelen beestem a medencébe.
Grrr.. ez tényleg hiiiideg... - bukkantam fel a vízből. -Ha már így elntéztetek, igazán vállalhatnátok velem szolidaritást.- vigyorogtam.
~Muszáj volt "beleesnem", hisz már untam a shinigami sétáltatást. Na mind1, úgy is szeretem a vizet.- gondoltam
-Na nem! - mondták egyszerre mind a hárman.
-Gyertek már!!!- mondtam
-Inkább megyünk és eszünk!- felelte Michyio.
-Szerintem várjuk meg, amíg kijön!- próbálta Kuro húzni még az időt.
-Egyet értek! -bólogatott Hana.
-Na jó, de siessünk, mert lassan mennem kéne.-durcáskodott Michyio.
-Azt hiszem, begörcsölt a lábam!!!- vettem a lapot. -Valaki segítene??
-Megyek!- ajánlkozott Kuro, de csak lassan lépkedett a medence felé.
-Várjatok meg minket...- mondta én közben kicsit bénán, de kiúsztam a szélére. Kuro segítségével kimásztam.
-Ááá, de rossz így.- mondtam és levettem a pólómat, mert kellemetlen volt ahogy a szél fújt engem, mivel vizes voltam.
-Ezt nem ússzátok meg!- kiáltottam és elkezdtem futni feléjük, közben csináltam egy lélekklónt.
-Most megkapjátok!- kiáltottam, de ekkor már bekerítettük őket, a klónommal. Én megfogtam Michit és Kurot, a klón meg Hanat, mert őt nehezebb volt elkapni. Oda vittük a medencéhez őket és "beledobtuk" őket, de Hana elkapta a kezemet és belerántott.
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Daisetsu Háza Cl0te33500/45000Daisetsu Háza 29y5sib  (33500/45000)

Daisetsu Háza _
TémanyitásTárgy: Re: Daisetsu Háza   Daisetsu Háza EmptyVas. Szept. 14, 2008 5:26 am

-Ezt nem ússzátok meg!-kiabált Daisetsu.
-Azt hiszed csak te fázol??-dideregtem mint egy fagyosszent- Most néz meg Michiyo-t! Teljesen elkékült a szája!-böktem meg egy kicsit, hogy játsszon még rá a fázásra, közben pedig előbb lassan, majd egyre gyorsabban menekülőre vettük a tempót.
-Iszkiri!-kiabáltam,de azért figyeltem az alakításomra is.-ÉS még ezeket a klónokat is ránk uszítod? Hol itt a fairplay???-keltem ki magamból és a kerti asztalon ugrálva igyekeztem megakadályozni, hogy az egyik klón elkapjon. Az asztalról a székekhez vezetett az utamon a klónt pedig a maradék székek nekidobásával tartóztattam fel kicsit.
-ÁLLJ!-torpantam meg azonnal.-A gyűrűm!-kaptam a gyűrűsujjamhoz.
-Hallottad ahogy koppant, nem?-néztem rá kétségbeesett arckifejezéssel.-Arrafelé! Segíts már!-ahogy lehajolt egy kuncogás kíséretében hátsón billentettem és arrébb futottam táncikálva.
-Bevetted! LÚZER!-vihogtam, de Dai hátulról megijesztett.
-Megvagy!-egy hatalmasat sikítottam, de még ez se tántorította el attól, hogy felkapjon és a medence felé ráncigáljon
-Eressz el!-kiabáltam.-Ha megharapom fájni fog neked?-vigyorogtam kajánul.
-Ki ne próbáld!-
-Miért is ne?-de addig húztam az időt, hogy már a medence szélénél ácsorogtam és Daisetsu egy szemöldökvonogatás közepette finoman megpöckölt, hogy egyensúlyomat vesztve belezúgjak a vízbe. Odáig sikerült is a terv, hogy borultam a medencébe, de lendületből a keze után kaptam és rántottam őt is magammal.
-Mehehe!-nyomtam a víz alá a fejét.-Sose kezdj ki velem!-vigyorogtam diadalittasan.
Vissza az elejére Go down
Kawazoe Hanae
13. Osztag
13. Osztag
Kawazoe Hanae

nő
Leo Horse
Hozzászólások száma : 349
Age : 33
Tartózkodási hely : 13. osztag
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Daisetsu Háza Cl0te40500/45000Daisetsu Háza 29y5sib  (40500/45000)

Daisetsu Háza _
TémanyitásTárgy: Re: Daisetsu Háza   Daisetsu Háza EmptyVas. Szept. 14, 2008 8:46 am

-Kawazoe-kapitány megkérhetném egy szívességre? -lépett be Urahara a szobába ahol épp tanultam
-Persze Urahara-san, mi lenne az? -keltem fel a könyvek mögül
-Elvinné ezt kérem Daisetsu-san házába? -nyújtott felém néhány fiolát, majd mikor értelmetlenül néztem hozzátette -Ugyanis Michiyo kisasszony ma délután főzött...
-Áh így már érthető ^^" -mosolyodtam el kényszeren- szóval ebben ellenméreg van ami semlegesíti a főztje káros hatásait
-Vág az esze mint mindig. -nyomta a kezembe őket, majd elviharzott
-De várjon! azt sem tudom hol lakik.
-Egy olyan kapitánynak mint ön szerintem nem okoz gondot megtalálni egy kupac shinigamit egy rakáson.
-Eh, hát ebben lehet valami.
Majd kiléptem az ajtón és elkezdtem követni a shinigamik lélekenergiáját. Mikor közelebb értem, már azt is tudtam kik vannak ott. Michiyon és Daisetsun kívül ott van még Hana és Kuro is.
-Remélem még odaérek mielőtt nekiállnak enni ^^"
Majd megálltam egy nagy ház előtt. Bentről már ismerős hangokat hallottam.
-Ej de jól érzik magukat, szóval akkor még nem ettek.
Bekopogtam.
Daisetsu a ház uraként nyitotta ajtót, nem kis meglepettséggel az arcán.
-Hanae kapitány, hát te?
-Öhm, hát szia. Urahara küldött ezzel. -mutattam meg a fiolákat- Látta hogy Michiyo főz és utána küldött ezekkel. Ha megisszátok nem fogjátok érezni a kaja ízét és így Michiyo sem bántódik meg.
Vissza az elejére Go down
Kuro Umes
3. Osztag
3. Osztag
Kuro Umes

nő
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 183
Age : 34
Tartózkodási hely : 3. osztag/ 9. osztag
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Daisetsu Háza Cl0te11800/15000Daisetsu Háza 29y5sib  (11800/15000)

Daisetsu Háza _
TémanyitásTárgy: Re: Daisetsu Háza   Daisetsu Háza EmptyHétf. Szept. 15, 2008 3:56 am

Miután sikerült Dait kiszedni a vízből, levette a pólóját, klónozta magát és máris üldözőbe vett minket.
-Hééé, te így köszönöd meg, ha segítenek neked??? -kiabáltam neki, miközben az utolért és elkapott, majd Michyiot is.
-Ez így nem fair!!- kiabálta, miközben próbált kiszabadulni.
-Nem fog menni.- fordultam felé a legnagyobb nyugalommal. -Nincs mit tenni, fürdeni fogunk!- vigyorogtam.
-Így van.- bólogatott Dai, miközben bedobott minket a vízbe.
Ezután elment átvenni a klóntól Hana-t, és miközben be akarta dobni, Hana magával rántotta.
-Mehehe!-nyomta a víz alá a fejét.-Sose kezdj ki velem!-vigyorogta diadalittasan. Ezen mi is csak nevetni tudtunk.
Dai megelégelte a játékot, szó nélkül kimászott a medencéből, és elvonult.
-Ennek meg mi baja?? -néztem értetlenül Hana-ra.
-Fogalmam sincs, de én kimászok innen mert szétfagyok!! -válaszolta és a medence széléhez úszott.
-Menjünk mi is.- mondta Michyio, majd mi is kimásztunk.
Mire visszaértünk a konyhába, már ott volt Hanae, aki értetlenül nézte, hogy csöpög rólunk a víz.
-Mi a fene történt itt??
-Semmi különös, csak közbevezettem őket.- vigyorgott Dai, miközben egy törülközővel szárítgatta a haját.
-Aha, persze...
-Csak egy kis baleset, semmi komoly..- legyintett Hana.
-Na mindegy, nem is igazán érdekel -felelte Hanae-, csak Daihoz ugorttam be egy pillanatra, Urahara küldött neki egy kis figyelmességet...


A hozzászólást Kuro Umes összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Feb. 01, 2009 3:49 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Daisetsu Háza Cl0te33500/45000Daisetsu Háza 29y5sib  (33500/45000)

Daisetsu Háza _
TémanyitásTárgy: Re: Daisetsu Háza   Daisetsu Háza EmptyHétf. Szept. 15, 2008 5:39 am

-Hello Hanae!-mosolyogtam rá zavarodottan és dörzsölgettem magam igen szorgosan, hogy halálra ne fadjak. Meglátva, hogy a házigazda már régen szárítgatja magát és ránk nem gondolt egy áll leeséssel válaszoltam.
-Dai szánj már meg engem is egy törcsivel!-toporzékoltam, majd megfagyva.
-Kéne mi?-
-Na ne...nem fogok semmilyen szolgáltatást bevállalni azért, hogy adj egy törölközőt!-néztem rá gyilkos szemekkel és másztam arrébb vacogni. -Bújj hozzám Michiyo!-TT_TT
-Azt már nem! Nem fogok globálisan túlmelegedni!-hátrált, miközben én mentem utána ázott kutya arckifejezéssel.-Kuro! Legalább te ne tagadj meg!-fordultam gyorsan felé.
-Keblemre Hana!-vacogott ő is.
-Röpülök!-szaladtam mellé és dideregtünk tovább egymást átkarolva.
-Ezért mit meg nem adnának páran, hogy lássák....-
-Lehe ütöm! Haha egy...szeher meg bihirok állni egy hehelyben!-
-Ihinkább adj törülközőt!!!-
-Igazuk van!-ücsörgött a fotelban összekucorodva Michiyo.-De jól fog esni ezután a levesem...-mindannyian bevágtunk egy fintorgó fejet.
-Milyen jó ötlet!-csettintett a kezével Daisetsu.
-Hohogy MIVAN?-néztem rá kérdő szemekkel, hiszen jól tudta ő is, hogy nincs azzal minden rendben, leginkább semmi.
-Szerintem ez egy igen jó ötlet!-lóbált előttünk egy száraz törülközőt.
-Én vetődök, te elveszed az életet jelentő pamut csodát!!-néztem gyorsan vissza Kuro-ra a pillanatnyi kiakadás után.
-Ohok!-
-Megbeszéltük!-kacsintottam rá.-Dai egy percre!-mutogattam, hogy jöjjön közelebb.Ő hezitálás nélkül teljesítette, hiszen gondolom azt hitte, a levesről akarok tárgyalni.-HÁHÁ!-ugrottam rá.-KURO MOST!-fogtam le a kezeit.
-Ez övön aluli volt!-
-Meg a kis nyuszi füle! És mi ez a nagy levesevési láz???-vontam kérdőre ha már alattam volt kiterülve.
-MEGVAN!!!!-szorongatva megbabonázva Kuro a törülközőt és egy nagy puszit nyomott rá, amit szorgos köpködés követett a sok szösz miatt.
-Ha nem engedsz el, nem kapjátok meg!-
-Mi ez?-
-Ellenszer Michiyo gyilkos levese ellen...-
-KOMOLYAN? Ide vele!-
-Na azt már nem!-hámozott le magáról és egy ördögi kacaj kíséretében elszelelt.
-Eeeeeezt nem ÚSZOD MEG!-kiabáltam utána és hátrafordulva a többiekhez láttam meglepetten, hogy Hanae sehol sincs.-Hol a kapitány?-kérdeztem ártatlanul. A ránk telepedő sűrű csend közölte velem, hogy senki se tudja.
-Na, elég lesz már! Nekünk is hagyj törcsit!-tépte ki Michiyo Kuro kezéből a törülközőt.
Vissza az elejére Go down
Kawazoe Hanae
13. Osztag
13. Osztag
Kawazoe Hanae

nő
Leo Horse
Hozzászólások száma : 349
Age : 33
Tartózkodási hely : 13. osztag
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Daisetsu Háza Cl0te40500/45000Daisetsu Háza 29y5sib  (40500/45000)

Daisetsu Háza _
TémanyitásTárgy: Re: Daisetsu Háza   Daisetsu Háza EmptyHétf. Szept. 15, 2008 6:06 am

Miután átadtam a fiolákat Daisetsu beinvitált.
-Üdvözlet mindenkinek!
Belülről még nagyobb a házad mint amilyennek kívülről tűnik ^^"
-Nézz körül nyugodtan, addig megszárítkozunk
-Rendben
Kisétáltam a kertbe ahol egy hatalmas medence volt.Meg akartam kerülni hogy megnézhessem azt a szép japáncseresznye fát ami a kert végében van, de balszerencsémre a többiek előző vizes akciói teljesen eláztatták a medence szélét ami ettől hihetetlenül csúszós lett.
És amilyen szerencsétlen voltam el is csúsztam - -"
Belevágódtam a medencébe de előtte mg jól bevertem a fejem a szegélyébe. Azt hittem elájulok, de szerencsére a koponyám elég keménynek bizonyult ahhoz hogy megvédjen az agyrázkódástól.
A loccsanásra odacsődültek a már szárítkozó többiek és végignézték ahogy nem éppen derűs képpel kimászok a medencéből.
-Öhm...izé.. én is kaphatok egy törölközőt? ^^"
Vissza az elejére Go down
Kuro Umes
3. Osztag
3. Osztag
Kuro Umes

nő
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 183
Age : 34
Tartózkodási hely : 3. osztag/ 9. osztag
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Daisetsu Háza Cl0te11800/15000Daisetsu Háza 29y5sib  (11800/15000)

Daisetsu Háza _
TémanyitásTárgy: Re: Daisetsu Háza   Daisetsu Háza EmptyHétf. Szept. 15, 2008 6:57 am

Miután sikeres akciót folytattunk a törölközők megszerzése érdekében, megtudtuk azt is, hogy Uruhara még mindig az őrangyalunk.
Egy nagy csobbanást hallottunk a medence irányából.

-Ez meg mi lehetett?? -kérdezte Michyio.
-Azt hiszem megvan Hanae. -vigyorodott el Hana.
-Megyek megnézem!! A fiola addig is nálam marad és nem adok senkinek!!- menekült Dai.
-Hééé Dai várj meg!!! Mi az, hogy nem adsz belőle?? Hallod, ne fuss már el!! - kiabáltam utána, miközben majd megfagytam, mert a hadizsákmányt Michyionál hagytam.
-Azt hiszed olyan hülye leszek?? Ez az enyém!! - fordult hátra, és egyenesen nekirohant az üvegajtónak. -ÁÁÁÚÚÚÚ!!! A fejem...-kapott oda, miközben melléértem és kivettem a kezéből a fiolát.
-Látod-látod, nem kellett volna olyan kapzsinak lenned.- vigyorogtam, miközben a többiek beértek minket.
Beléptünk az ajtón, és megláttuk az éppen kikászálódó Hanae-t.
-Öhm...izé.. én is kaphatok egy törölközőt? ^^"- kérdezte.
-Csak nem meleged volt?? -kérdezte gúnyosan Hana.
-Á, nem. Csak gondoltam megmártózok a leves előtt.- mosolyodott el.
-Tessék, nekem már úgyse kell.- nyújtotta felé a törölközőt Michyio.
-Köszönöm.. Mehetünk enni?
-Várjatok egy kicsit, még sajog a fejem...


A hozzászólást Kuro Umes összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Feb. 01, 2009 3:54 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Daisetsu Hattori
Vaizard
Vaizard
Daisetsu Hattori

Férfi
Hozzászólások száma : 135
Tartózkodási hely : Debrecen
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Daisetsu Háza Cl0te41000/55000Daisetsu Háza 29y5sib  (41000/55000)

Daisetsu Háza _
TémanyitásTárgy: Re: Daisetsu Háza   Daisetsu Háza EmptyHétf. Szept. 15, 2008 7:13 am

-Várjatok egy kicsit, még sajog a fejem...- mondtam amire Kuro kinyújtotta a kezét. Nagy nehezen felálltam és előre estem pont úgy, hogy Kuro kezéből kitudtam venni a kincset XD.
-Na menjünk ennni! Nagyon megkívántam Michi főztjét.- mondtam sunyin miközben őket néztem. Mire beértek már megvolt terítve kiszedve a leves, persze az én tányéromban volt a legkevesebb a Hana és Kuro tányérjában, pedig a legtöbb.
-Nos jó étvágyat!- mondtam és megittem egy fiolát, hogy előre immúnissá tegyen. Megkóstoltam a levest.
-Hmm... Finom!- dícsértem meg Michiyo főztjét. Közben kitettem egy tál sütit is, hogy a második után legyen desszert.
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Daisetsu Háza Cl0te33500/45000Daisetsu Háza 29y5sib  (33500/45000)

Daisetsu Háza _
TémanyitásTárgy: Re: Daisetsu Háza   Daisetsu Háza EmptyHétf. Szept. 15, 2008 7:30 am

-Eeeee...-TTTTT-TTTTT, néztem Dai kezében a fiolát, ahogy egyre távolodik tőlem.
-Nos jó étvágyat!-szólalt meg a házigazda beleszürcsölve a levesbe.
-Áruló!-néztem rá úgy, mintha egy kanál vízben meg tudnám fojtani." Játssza itt a jófiút!" szorongattam a kanalat erőteljesen-SÜTII!-csillant fel a szemem és rávetettem magam a tálra. Gyorsan odahúztam magamhoz és amilyen lassan csak tudtam majszolgattam belőle.
-Most mit csináljunk?-fordultam Hanae és Kuro felé felváltva.-Háhá! Felhívatom magam valakivel és azt mondom sürgősen el kell mennem!-emeltem fel a kezem az ötletemen.
-Itt hagynál a pácban?-nézett rám Kuro könyörgő szemekkel.
-De nem tudom, hogy kéne ezt megoldani...Michiyo haragjától én bevallom félek!-^^"
Vissza az elejére Go down
Kuro Umes
3. Osztag
3. Osztag
Kuro Umes

nő
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 183
Age : 34
Tartózkodási hely : 3. osztag/ 9. osztag
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Daisetsu Háza Cl0te11800/15000Daisetsu Háza 29y5sib  (11800/15000)

Daisetsu Háza _
TémanyitásTárgy: Re: Daisetsu Háza   Daisetsu Háza EmptyKedd Szept. 16, 2008 5:12 am

-Gyere segítek!- fordultam Dai felé, aki egy kis malőr segítségével kikapta a kezemből a fiolát.
-Köszi! Na menjünk ennyi! Nagyon megkívántak Michyio főztjét. -nyújtotta rám a nyelvét, és már el is tűnt a konyha felé.
-Én ezt ma még megnyúvasztom!!- mérgelődött Hana, miközben Dai nyomába eredtünk.
-Mi a baj?? -kérdezte Michyio.
-Csak a klóros víz csípi a szemét... - vágtam rá, mielőtt Hanae elszólja magát véletlenül. -Elkérhetem a törölközőt??- kérdeztem tőle.
-Persze, ez csak természetes. -mosolyodott el, és Hananak nyújtotta.
-Köszi..
Mire beértünk a konyhába, minden kész volt: terítés, és a leves kiszedve..
-Hana, én most ájulok el.. -néztem a tányérba, ami színültig volt.
-Eeeee...-TTTTT-TTTTT- nézett a sajátjába, majd a tőlünk egyre távolabb kerülő fiolára.
-Nos jó étvágyat!- hörpintette fel az életmentő nedűk egyikét, majd belekóstolt a levesbe. -Hmm... Finom!
-Áruló..- morgott mellettem Hana, majd meglátva a sütit majszolgatni kezdte. -Most mit csináljunk? -fordult Hanae felé, majd felém. -Háhá! Felhívatom magam valakivel és azt mondom sürgősen el kell mennem!- villant fel a tökéletes ötlet.
-Itt hagynál a pácban?-néztem rá könyörgő szemekkel.
-De nem tudom, hogy kéne ezt megoldani...Michiyo haragjától én bevallom félek!-^^" - suttogta.
-Sajnos nekem sincs ötletem... Ebből nem menekülünk meg.- mondta Hanae, majd nagy erőt véve magán felemelte a kanalat, és a levesbe tette.
Hana és én egy nagyot nyeltünk, lélekben a bátor shinigami mellé álltunk és vártuk, mi lesz a dolog vége.
-Na akkor lássuk a medvét.. vagy a rókát..- már emelte is a kanalat a szájához, mikor csengettek. Megkönnyebbülve tette le a kanalat, hiszen még nem volt ideje belecsempészni a tányérjába a nála maradt ellenszert.
-Ki lehet az?? -állt fel Dai az asztaltól,a sietségben otthagyva a fiolákat. -Pillanat és jövök.
-Várjuk meg, mégis csak ő a házigazda!- vetette fel Hana az ötletet.
-Egyetértek!- feleltem habozás nélkül.
Kis idő elteltével Michyio felénk fordult.
-Tudja valaki,hogy hol a mosdó?? -kérdezte.
-Balra a második ajtó.- felelte Hanae- , ha jól emlékszem.
-Köszi.- állt fel az asztaltól Michyio is.
Vártunk egy kicsit, aztán elvettük Dai tányérja mellől a maradék fiolákat, Hanae pedig a nála maradtat használta fel.
-Tökéletes!- tette zsebre a üvegcsét. -Azt hiszem jól fogunk lakni! -kacsintott, miközben Michyio visszatért. -Szerintem együnk, majd visszaér Dai.
-Rendben, -bólogattunk-, akkor jó étvágyat!
Már majdnem végeztünk, mikor morgolódva visszatért Dai.
-Ennyire idióta szomszédot.. vááá..- bosszankodott, majd leült közénk...


A hozzászólást Kuro Umes összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Feb. 01, 2009 3:59 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Kawazoe Hanae
13. Osztag
13. Osztag
Kawazoe Hanae

nő
Leo Horse
Hozzászólások száma : 349
Age : 33
Tartózkodási hely : 13. osztag
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Daisetsu Háza Cl0te40500/45000Daisetsu Háza 29y5sib  (40500/45000)

Daisetsu Háza _
TémanyitásTárgy: Re: Daisetsu Háza   Daisetsu Háza EmptyKedd Szept. 16, 2008 5:39 am

Még törölközővel a fejemen is éreztem a gúnyos pillantásokat magamon.
*Na remek, remélem a fiola nem esett ki a zsebemből* -tapogattam meg, de szerencsére ott volt.
Daisetsu széles vigyorral a képén sürgette a levesevést. Mikor elmentem mellette azért vetettem rá egy "gonosz vagy" pillantást, majd leültünk az asztalhoz.
elhatároztam hogy ha nem tudják megszerezni Daitól a nekik küldött fiolát, akkor szolidaritásból én sem iszom meg az enyémet, de szerencsére a szomszédok épp jókor zargatták Dait, így Kuro és Hana gyorsan lecsaptak az "ellenszerre". mire Dai visszaért, már mind lehúztuk a saját adagunkat, és úgy vártuk vissza Michiyot a mosdóból hogy nekikezdjünk az evésnek.
-Hm tényleg nem rossz. -mondtam én is egy kanál után. Szerencsére Urahara nem vert át minket, a levesnek tényleg tiszta csapvíz íze volt.
-Csak meg ne kérdezze milyen íze van mert akkor bebuktuk. -suttogtam Hana felé
Vissza az elejére Go down
Daisetsu Hattori
Vaizard
Vaizard
Daisetsu Hattori

Férfi
Hozzászólások száma : 135
Tartózkodási hely : Debrecen
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Daisetsu Háza Cl0te41000/55000Daisetsu Háza 29y5sib  (41000/55000)

Daisetsu Háza _
TémanyitásTárgy: Re: Daisetsu Háza   Daisetsu Háza EmptyCsüt. Szept. 18, 2008 5:05 am

~Hol vannak a fiolák?- döbbentem meg vissza érve. Hát sikerült elvenniük, na mind1.- gondoltam
-Hm tényleg nem rossz. -mondta Hanae egy kanál után. Mikor befejeztük a levest folytattuk az evést a sütivel.
-Szerencse, hogy még van.- mondtam mikor láttam Hana-t ahogy elkezdte enni...
-Köszi a levest Michi!- mondtam látva az arcát amikor befejezte.
~A saját levesét nem bírja túlélni. Tényleg friss hozzávalókat rakott bele.~
-Michi mi a baj? A sütivel van baj, mert a leves nagyon finom volt. Miért vágsz ilyen fejet?- kérdeztem tőle.
-Hétvégén megtartjuk a bulit akkor? Bár nekem nincs erőm megírni a listát, ki válalja?- kérdeztem
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Daisetsu Háza Cl0te33500/45000Daisetsu Háza 29y5sib  (33500/45000)

Daisetsu Háza _
TémanyitásTárgy: Re: Daisetsu Háza   Daisetsu Háza EmptyCsüt. Szept. 18, 2008 5:36 am

A szomszéd a lehető legjobbkor toppant be a mi szempontunkból. Gyorsan fel is pattantam a helyemről és robogtam kuncogva Dai helye felé, hogy lelopjam a fiolámat.
-ÁVE MÁRÍÍÍÁÁÁÁÁÁ!!!-ugrándoztam kicsit a fiolámmal, majd egy torokköszörülés kíséretében visszasiettem a helyemre.
Michiyo arca egyre jobban sápadt és látszott rajta, hogy nagyon nem érzi magát jól. Mi addig is befaltuk a saját tál levesünket és játszottuk, hogy mennyire ízlik. Én még hümmögtem és simogattam is a hasamat, de azért Dai kérdésére, hogy kérek e még, csak egy gyilkos pillantással válaszoltam.
-Csak meg ne kérdezze milyen íze van mert akkor bebuktuk. -suttogta felém Hanae
-Ahogy elnézem szegényt, most mással lesz gondja, mint azzal, hogy milyen volt a levese...-közben Dai a sütis tál felé nyúlt, azaz az én körzetembe. A kezére finoman rácsaptam és kivettem még gyorsan pár sütit, mielőtt elszedné előlem.
-Gonosz...-motyogtam halkan.
-Szerencse, hogy még van.-gúnyolódott kicsit és kínálta meg a többieket.-Hétvégén megtartjuk a bulit akkor? Bár nekem nincs erőm megírni a listát, ki vállalja?-
-Én benne vagyok! De a szervezést ne bízd rám, mert a lyukas agyammal aznap kezdeném el szervezni...de akinek tudok szólok a partiról majd!-kacsintottam felé és kúsztam közelebb a sütikhez, amit látva Dai arrébb pakolt."Heh? Azt hiszed feladom?"hunyorogtam gonoszul a férfi felé.
-Megharapni azért nem akarsz, ugye?-vigyorgott.
-Nem is rossz ötlet...mehehe! Van még olyan süti?-TT_TT
-Van! De miért hiszed, hogy kapni fogsz belőle?-
-Öhm...-agyaltam valami nyomós érven.-Jelenleg fejlődésben lévő szervezet vagyok!-kuncogott Kuro mellettem.-Eh...Akkor éhes vagyok!-próbálkoztam tovább.
Vissza az elejére Go down
Kuro Umes
3. Osztag
3. Osztag
Kuro Umes

nő
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 183
Age : 34
Tartózkodási hely : 3. osztag/ 9. osztag
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Daisetsu Háza Cl0te11800/15000Daisetsu Háza 29y5sib  (11800/15000)

Daisetsu Háza _
TémanyitásTárgy: Re: Daisetsu Háza   Daisetsu Háza EmptyCsüt. Szept. 18, 2008 6:34 am

Miután megraktuk a pocinkat, a süti következett, amit Hana kisajátított, ezért közelharcot kellett Dainak vívnia ahhoz, hogy a maradékot vissza tudja szerezni.
-Hétvégén megtartjuk a bulit akkor? Bár nekem nincs erőm megírni a listát, ki vállalja?- érdeklődött.
Hana erőteljes tiltakozásba kezdett, ő inkább a sütire orientálódott. Épp érveket gyártott, hogy visszakapja az éltető táplálékát, mikor felszólaltam.
-Majd én vállalom, hogy összeírom, kik jönnek.- ajánlkoztam, amikor észrevettük, hogy Michyio egyre sápadtabbá válik.
-Jól érzed magad??- hajolt mellé Hanae.
-Eléggé szédülök, azt hiszem valami nem stimmelt ezzel a levessel... Lehet piszkos volt az edény.- válaszolta.
-Nem csodálkoznék rajta.. Elég nagy rendetlenségben él Uruhara.- próbálta megnyugtatni Hana, hogy nem az ő hibája.
-Segítsünk hazamenni?- érdeklődött Dai.
-Ha nem nagy gond.
-Hozom a cuccaidat, és indulhatunk is.- és már indultam is a folyosó felé, hogy összeszedjem a dolgait.
-Mehetünk?
-Várj még egy percet.- szólalt meg Michyio...


A hozzászólást Kuro Umes összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Feb. 01, 2009 4:03 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Kawazoe Hanae
13. Osztag
13. Osztag
Kawazoe Hanae

nő
Leo Horse
Hozzászólások száma : 349
Age : 33
Tartózkodási hely : 13. osztag
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Daisetsu Háza Cl0te40500/45000Daisetsu Háza 29y5sib  (40500/45000)

Daisetsu Háza _
TémanyitásTárgy: Re: Daisetsu Háza   Daisetsu Háza EmptyCsüt. Szept. 18, 2008 7:30 am

A levest mindenki élve átvészelte és megrohamozta a sütistálat. Hana és Dai olyan jól elveszekedtek rajta hogy inkább úgy gondoltam nem kontárkodom bele én is. De Michiyo kissé megviseltnek látszott.
-Jól érzed magad? -hajoltam mellé
Úgy dönött hazamegy.
-Ha nem bánjátok én is elkísérem. -fordultam Dai felé- Köszönöm a vendéglátást -hajoltam meg- de azért a medencébezuhanást szívesebben kihagytam volna -dörzsöltem meg a búbot a koponyámon.
-Akkor indulhatunk Michiyo, Kuro? -fordultam feléjük, mikor Kuro visszatért az összszedett holmival- Akkor majd a partin találkozunk.
Vissza az elejére Go down
Saitou Michiyo
Shinigami
Shinigami
Saitou Michiyo

nő
Leo Monkey
Hozzászólások száma : 20
Age : 31
Tartózkodási hely : Vésztő
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Daisetsu Háza Cl0te12000/25000Daisetsu Háza 29y5sib  (12000/25000)

Daisetsu Háza _
TémanyitásTárgy: Re: Daisetsu Háza   Daisetsu Háza EmptySzomb. Szept. 20, 2008 4:51 am

-Várj még egy percet- szólaltam meg, mivel még mindig szédültem. * Eddig nem sűrűn kellett még senkinek sem hazasegítenie. Nem most kéne bevezetni ezt a szokást. Túl fiatal vagyok még a gyomorbajokhoz! Ráadásul nem kapitányhoz való betegség!* Vettem egy nagy levegőt és felálltam:
- Most már indulhatunk. Köszönöm a vendéglátást és a fürdőt! – mosolyodtam el gyengén, majd lassan elindultam.
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Daisetsu Háza Cl0te33500/45000Daisetsu Háza 29y5sib  (33500/45000)

Daisetsu Háza _
TémanyitásTárgy: Re: Daisetsu Háza   Daisetsu Háza EmptySzomb. Szept. 20, 2008 5:30 am

"Szegény Michi, nagyon megártott neki ez a leves...nem lennék a helyében. Remélem nem fog gyanakodni, hogy mi miért nem lettünk rosszul."Ahogy így agyaltam, arra lettem figyelmes,hogy mindenki eltűnt a szobából."Hát ezek meg?"álltam fel és mentem az előszoba felé, ahol Dai épp zárni igyekezett az ajtót a többiek mögött.
-Hééé, várjatok!-futottam az ajtóhoz és a cipőimet gyorsan felrángatva lihegtem a többiek után. A házigazdának gyorsan intettem és kifelé rohanva elköszöntem.
-Szia! Majd a bulin re-re! Addig is vigyázz magadra!-buktam fel majdnem a kapuban.
-Ej,de nem akartatok megvárni...-támaszkodtam kicsit Hanae-ra,de ráeszmélve, hogy mit csinálok, gyorsan kihúztam magam.-Bocsánat!-kértem gyorsan elnézést.
Vissza az elejére Go down
Daisetsu Hattori
Vaizard
Vaizard
Daisetsu Hattori

Férfi
Hozzászólások száma : 135
Tartózkodási hely : Debrecen
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Daisetsu Háza Cl0te41000/55000Daisetsu Háza 29y5sib  (41000/55000)

Daisetsu Háza _
TémanyitásTárgy: Re: Daisetsu Háza   Daisetsu Háza EmptySzer. Szept. 24, 2008 8:26 am

A medencésparti!


//Nos, úgy gondoltam kezdjük el ezt is... Persze a küldetések fontosabbak ennél, de jó buli lesz//

*Korán ébredtem, hogy előkészítsem a parti helyszínét. Pár óra múlva kész voltam már csak a vendégeket kellett várnom, közben azon gondolkozva, hogy szóltam-e arról, hogy medencésparti lesz... Igen türelmetlenül vártam őket, hisz ez már rég megvolt beszélve.
~Remélem mindenkit meghívtam és remélem Hana is meghívott mindenkit.-gondoltam és tovább vártam. Kínomban elővettem a gitárom és elkezdtem gyakorolni. Mióta itt élek megtetszett és megakartam tanulni. Már egész jól ment, de ez most nem számít. Mikor meguntam ezt leraktam majd ellenőriztem mindent.
Vissza az elejére Go down
Kuro Umes
3. Osztag
3. Osztag
Kuro Umes

nő
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 183
Age : 34
Tartózkodási hely : 3. osztag/ 9. osztag
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Daisetsu Háza Cl0te11800/15000Daisetsu Háza 29y5sib  (11800/15000)

Daisetsu Háza _
TémanyitásTárgy: Re: Daisetsu Háza   Daisetsu Háza EmptySzer. Szept. 24, 2008 9:31 am

Mire megérkeztünk, már eléggé hűvösre járt az idő, és kezdett sötétedni. Csengettünk, és a házigazda ajtót nyitott.
-Sziasztok, kerüljetek beljebb. Remélem nem haragszotok meg, ha Renjit kicsit elrabolom, de pár lampion még nincs a helyén, és a diszkógömbnél is segíteni kéne a rögzítésben. Addig ti kiszervírozhatnátok a kis asztalokra a szendvicseket és hidegtálakat a hűtőből.
-Ok, akkor irány a konyha!- vette irányba Hana a konyhaajtót.
-Persze, menjen csak.- mosolyogtam. -Vigyázzatok egymásra!
-Meglesz Főnökasszony!- kaptam egy puszit, és már el is vonultak, mi pedig a szendvicseket vettük kezelésbe.


A hozzászólást Kuro Umes összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Feb. 01, 2009 4:04 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Kagari Zekka
Quincy
Quincy
Kagari Zekka

nő
Aries Dragon
Hozzászólások száma : 93
Age : 36
Tartózkodási hely : műterem, pláza, idolok környékén
Registration date : 2008. Sep. 14.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Quincy
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Daisetsu Háza Cl0te10000/12000Daisetsu Háza 29y5sib  (10000/12000)

Daisetsu Háza _
TémanyitásTárgy: Re: Daisetsu Háza   Daisetsu Háza EmptyCsüt. Szept. 25, 2008 4:52 am

Végre eljött a hétvége. Már alig bírtam kivárni, hogy megint találkozzak Daisetsuval. A parti napjának délutánján viszont eszeveszett kapkodásba kezdtem.
-a fene most akkor ezt vegyem fel? vagy inkább ezt? -dobáltam össze vissza a ruháimat, majd mikor végeztem összeszedtem a holmimat és elindultam,ám az ajtóban eszembejutott hogy elfelejtettem valami.
-A fürdőruha! -rohantam vissza és újra belevetettem magam a ruhahalomba, majd nagy nehezen előkotortam a bikinimet. -Na most már indulhatok.
Majd elindultam a Daisetsu által megadott címre ugyanis még eddig nem jártam nála. Mikor megérkeztem becsengettem. Odabentről már beszélgető és készülődő embereket lehetett hallani.Daisetsu nyitott ajtót.
-Szia Zekka, örülök hogy eljöttél-üdvözölt
-Szia ^^ -köszöntem neki, majd a kezébe nyomtam az útközben vásárolt kaját.- Úgy tanítottak hogy nem illik üres kézzel vendégségbe menni. Majd egy újabb hirtelen ötlettől vezérelve megcsókoltam, ezután bementem a házba és lepakoltam a kaját.


A hozzászólást Kagari Zekka összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Szept. 25, 2008 6:14 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Daisetsu Háza _
TémanyitásTárgy: Re: Daisetsu Háza   Daisetsu Háza Empty

Vissza az elejére Go down
 

Daisetsu Háza

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Off :: Csevegő :: Archív-