-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Goushiro Taiki
Quincy
Quincy
Goushiro Taiki

Férfi
Libra Horse
Hozzászólások száma : 76
Age : 33
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Mar. 09.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? - Page 3 Cl0te4000/10000Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? - Page 3 29y5sib  (4000/10000)

Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen?   Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? - Page 3 EmptyVas. Nov. 08, 2009 3:10 am

Ha minden igaz, így néznék ki a valóságban:


Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? - Page 3 Howlrealszerk
Vissza az elejére Go down
http://evolyran.hungarianforum.net
Nuri Wong
Módosított lélek
Módosított lélek
Nuri Wong

Férfi
Scorpio Rooster
Hozzászólások száma : 59
Age : 30
Tartózkodási hely : TOP SECRET!
Registration date : 2008. Nov. 18.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: Módosított lélek/Karakura hőse!
Hovatartozás: Raion
Lélekenergia:
Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? - Page 3 Cl0te7000/12000Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? - Page 3 29y5sib  (7000/12000)

Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen?   Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? - Page 3 EmptyCsüt. Nov. 12, 2009 3:01 am

Itt az igazság ideje! Hibátlan alakom harci hegekkel becsült fényképeit megmutatom a világnak, hogy még inkább csodálhassák isteni mivoltom!*változatos formációkban pózol egy "N" betűvel felszerelkezett háttér előtt*

Kezdjük a testbitorlóval, aki csak annak köszönheti magasztos énem beleegyezését, hogy ócska bőrét használjam, mert sarokba szorít megváltó kötelességem!
Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? - Page 3 2qlh388
* Kim Hyun Joong

Méltánytalanul alacsony, szőrös, bajszos rémség, melybe kegyetlenül belekényszerítették fenséges énem!
Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? - Page 3 5by5qe

Végül szerény személyem utánozhatatlan, dögös, szívdöglesztő...*két nap múlva* formája!
Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? - Page 3 50icue
*kilencszáz wattos mosolyát egy tarkóját rondító ütés törli le sármos arcvonásairól. Az elkövető nem más, mint életét terrorral ellátó "szolgálója", Justin.*
-Agyalágyult barom...-
Vissza az elejére Go down
Tanaka Hitoshi
6. Osztag
6. Osztag
Tanaka Hitoshi

Férfi
Scorpio Pig
Hozzászólások száma : 116
Age : 28
Tartózkodási hely : A világ végén
Registration date : 2009. Aug. 07.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 6. osztag kapitánya ; a Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? - Page 3 Cl0te10500/25000Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? - Page 3 29y5sib  (10500/25000)

Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen?   Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? - Page 3 EmptyVas. Nov. 22, 2009 8:48 am

Sztem mostmár, hogy van végleges külseje a karakteremnek (XD), szerintem megpróbálkozom ^^ :-)
Na lássátok:D :
Lássátok milyen vagány is vagyok
Még mindig
Najó sztem mindig is menő leszek
Ennyi lettem volna! Köszönöm a figyelmet Very Happy
Vissza az elejére Go down
Amewa Ruriko
Ember
Ember
Amewa Ruriko

nő
Hozzászólások száma : 126
Registration date : 2009. Dec. 01.
Hírnév : 15

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? - Page 3 Cl0te3000/12000Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? - Page 3 29y5sib  (3000/12000)

Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen?   Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? - Page 3 EmptyPént. Jan. 08, 2010 2:24 am

Sziasztok, bogyókák! ^^ Készültem én is néhány képpel nektek. Akkor megosztok páűrat az albumomból! *.*

Tudom, itt egy kicsit el voltam hízva... a sok gyorskaja, de már leadtam. ><
Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? - Page 3 Fay_Zenryu03_by_ryuyaza

Ez meg majd akkor, amikor... amikor... fél szemem világa... T_T *díp*
Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? - Page 3 COSPLAY_TSUBASA_FAY00_by_yolkler

Natsuki ilyennek szeretne látni... >_> A látszat legalább megvan, miszerint elkötelezett quincy vagyok. ~Akkor is hülyeség~ -.-
Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? - Page 3 _Tsubasa___As_the_Leaves_Fall_by_KittyKatMage

Valami maszkos hollow-shinigami keverék bántani akart. T_T Szerencse, hogy nem tud átmászni a kerítésen, mwahaha.
Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? - Page 3 Tsubasa_I_Taunt_you_a_2nd_time_by_KittyKatMage

YAAAAAAAAAAAAAAAAAY *.* Az élet csodaszééép! *.*
Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? - Page 3 Tsubasa__Fai___Hyuu_by_KittyKatMage
Vissza az elejére Go down
Gabriel Bello
Arrancar
Arrancar
Gabriel Bello

Férfi
Hozzászólások száma : 49
Tartózkodási hely : Las Noches/Kaszinó
Registration date : 2009. Dec. 28.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: 19. Arrancar
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? - Page 3 Cl0te7000/15000Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? - Page 3 29y5sib  (7000/15000)

Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen?   Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? - Page 3 EmptySzomb. Jan. 09, 2010 6:21 am

*Kezébe veszi sokat használt kézi tükrét, s végighúzza szabad kezével csodás ápolt arcát, majd elismerően kacsint a tükörbe és megvillantja szikrázó hófehér mosolyát*
- Perfecto!


Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? - Page 3 Leto_MT183683
Vissza az elejére Go down
Kinjo Sora Yasushi
Vaizard
Vaizard
Kinjo Sora Yasushi

Férfi
Gemini Pig
Hozzászólások száma : 78
Age : 64
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2008. Sep. 21.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? - Page 3 Cl0te14000/15000Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? - Page 3 29y5sib  (14000/15000)

Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen?   Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? - Page 3 EmptySzomb. Jan. 09, 2010 6:47 am

Nos, ez pedig én lennék, ha valami csoda folytán átlépnék az élők világába ^^

Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? - Page 3 9c208ce81762408076ec794ca46dbeb1Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? - Page 3 396c1119f408cc1090b0bebddddb17ff
Vissza az elejére Go down
Annabelle Kemp
Mesélő
Mesélő
Annabelle Kemp

nő
Hozzászólások száma : 61
Tartózkodási hely : Seireitei
Registration date : 2008. Sep. 21.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: Mesélő
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? - Page 3 Cl0te5000/15000Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? - Page 3 29y5sib  (5000/15000)

Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen?   Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? - Page 3 EmptySzomb. Jan. 09, 2010 7:09 am

Szerény személyem.
*kacsintás és bájos mosoly a férfiak felé*


Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? - Page 3 Fb1e7d9c545b124b9177ff1ac3d9e34c
Vissza az elejére Go down
Zel Syneza Ka'abel
Privaron Espada
Privaron Espada
Zel Syneza Ka'abel

Férfi
Libra Dog
Hozzászólások száma : 263
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura Town külvárosi elhagyatott kórház
Registration date : 2009. Feb. 25.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? - Page 3 Cl0te17500/30000Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? - Page 3 29y5sib  (17500/30000)

Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen?   Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? - Page 3 EmptyHétf. Jan. 25, 2010 10:22 pm

Nos mivel úgy éreztem rám fér egy kis újítás ezért íme ilyen lennék mostanság XD:

http://akumichan.deviantart.com/art/KHR-Squalo-TYL-suit-128584101
Vissza az elejére Go down
Keiko Gross
Bounto
Bounto
Keiko Gross

nő
Taurus Goat
Hozzászólások száma : 61
Age : 32
Tartózkodási hely : Kei nyomában*.*
Registration date : 2009. Sep. 25.
Hírnév : 11

Karakterinformáció
Rang: Devil Smile énekese
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? - Page 3 Cl0te6500/12000Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? - Page 3 29y5sib  (6500/12000)

Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen?   Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? - Page 3 EmptySzer. Feb. 03, 2010 6:28 am

Tadaimaaaaaaaa!Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? - Page 3 Pucca

Édeskéim, I'm here! Jöttem szépen, csábosan, ellenállhatatlanul, hogy megnézhessetek! Remélem tetszeni fogok! *rebegteti hatalmas szemüvege takarásából hosszú szempilláit*


I'm waiting for your call!

Baibai!

Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? - Page 3 Dangergangwaka18Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? - Page 3 Dangergangwaka29

[Danger gang - Waka]

Ééééééééés...ha már bro volt olyan cuki, hogy kitalálja az anime részleget is. Megmutizom úgy is magam! That's it, hon!

Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? - Page 3 Decora
Vissza az elejére Go down
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? - Page 3 Cl0te52100/65000Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? - Page 3 29y5sib  (52100/65000)

Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen?   Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? - Page 3 EmptySzomb. Márc. 27, 2010 11:20 pm

És milyen jó, hogy helyettem is dolgznak a cosplayesek Very Happy

Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? - Page 3 DGray-man-AllenWalker

Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? - Page 3 2pslg77
Vissza az elejére Go down
Cephalus Ó-Madaidhín
Espada
Espada
Cephalus Ó-Madaidhín

Férfi
Hozzászólások száma : 64
Registration date : 2009. Jan. 09.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: 10. Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? - Page 3 Cl0te22000/30000Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? - Page 3 29y5sib  (22000/30000)

Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen?   Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? - Page 3 EmptySzomb. Jún. 05, 2010 10:39 am

Yay, végre megtaláltam a tökéletes RL Cephit, csak egy kis hajfestés kellene neki Very Happy