-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Kei Gross
Bounto
Bounto
Kei Gross

Férfi
Hozzászólások száma : 75
Tartózkodási hely : Próbaterem/Pub/Lakás
Registration date : 2009. Apr. 26.
Hírnév : 11

Karakterinformáció
Rang: Bounto; Zenész
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? Cl0te6500/12000Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? 29y5sib  (6500/12000)

Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? _
TémanyitásTárgy: Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen?   Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? EmptySzomb. Aug. 08, 2009 8:09 am

Nos, mint azt a címből is simán ki lehet következtetni, itt most arra lennénk kíváncsiak, hogy hogyan képzelitek el a karaktereiteket élő formájukban! Very Happy Very Happy

A dolog teljesen egyszerű... Linkelsz egy képet, amit úgy vélsz tökéletesen illik a karakteredhez!

Akinek esetleg élő személy van kitéve avatarnak, (pl nekem) még az is nyugodtan linkelhet egy számára favorit képet! Very Happy Very Happy

Remélem elszórakozgattok majd a képek bújásával! Very Happy

Kellemes Nézelődést kívánok! ^^



S ha már itt tartunk, mutatok is egy képet, anime-style-ban:

Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? Commissionchemicalstarbrr1_www.kepfeltoltes.hu_


A hozzászólást Kei Gross összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jan. 09, 2010 5:43 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Cande Jaegerjaques
Espada
Espada


nő
Hozzászólások száma : 118
Registration date : 2008. Nov. 14.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? Cl0te16000/30000Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? 29y5sib  (16000/30000)

Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? _
TémanyitásTárgy: Re: Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen?   Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? EmptySzomb. Aug. 08, 2009 9:42 am


Nos én élőben is egy ku*va jó nő vagyok! -ego ON- (XD)
Szexy, vad és rettentő szerény!
Tádám! Szabad csodálni! Most meg van engedve (XD)


Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? Blue_by_StarlessEyesx_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
Ninomiya Mitsuko
8. Osztag
8. Osztag
Ninomiya Mitsuko

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 284
Age : 33
Tartózkodási hely : Kobaa-channál || 8. osztag keptöni irodája >< || Osztag kertje~ *.*
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? Cl0te25000/30000Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? 29y5sib  (25000/30000)

Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? _
TémanyitásTárgy: Re: Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen?   Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? EmptyHétf. Aug. 10, 2009 2:16 am

Nyáááááá! Most rajtam a soooor *-* Most mindenki megcsodálhatja, hogy milyen gyönyörűséges vagyok. szemöldökrángatás *ego xD*

Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? Angel_meets_flower_by_WildRainOfIceAndFire
Vissza az elejére Go down
Wakahisa Shun
Vaizard
Vaizard
Wakahisa Shun

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 264
Age : 36
Registration date : 2008. Oct. 01.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? Cl0te21000/30000Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? 29y5sib  (21000/30000)

Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? _
TémanyitásTárgy: Re: Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen?   Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? EmptyHétf. Aug. 10, 2009 3:43 am

No, végül csak sikerült kiválasztanom a képet, ami legjobban passzol a karihoz:D A piercingeket tessék odaképzelni:P

Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? Shunelo.th
Vissza az elejére Go down
Hanabi Shiori
Vaizard
Vaizard
Hanabi Shiori

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 361
Age : 35
Tartózkodási hely : barkóba alól felmentve, lakótársnak fogadva
Registration date : 2008. Dec. 29.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? Cl0te32500/45000Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? 29y5sib  (32500/45000)

Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? _
TémanyitásTárgy: Re: Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen?   Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? EmptyHétf. Aug. 10, 2009 3:59 am

Engem valahogy így kellene elképzelni, ha háromdimenzióban léteznék ^^
Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? 96267524.th
Vissza az elejére Go down
Cielo Sanchez
Privaron Espada
Privaron Espada
Cielo Sanchez

nő
Aquarius Tiger
Hozzászólások száma : 62
Age : 38
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2008. Nov. 03.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 103. Privaron espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? Cl0te13500/15000Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? 29y5sib  (13500/15000)

Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? _
TémanyitásTárgy: Re: Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen?   Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? EmptyHétf. Aug. 10, 2009 6:37 am

Tessék, most meg vagytok elégedve? Ezt a csordaszellemet.... *karbatett kézzel ácsorog, ésközben gyilkos pillantásokat vet a rá vetülő tekintetek tulajdonosaira*
Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? Sometimesinnovemberbytw.th
Vissza az elejére Go down
Eve Lachance
Ember
Ember
Eve Lachance

nő
Cancer Dragon
Hozzászólások száma : 41
Age : 35
Registration date : 2008. Oct. 04.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? Cl0te3500/12000Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? 29y5sib  (3500/12000)

Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? _
TémanyitásTárgy: Re: Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen?   Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? EmptyHétf. Aug. 10, 2009 6:47 am

Ha élnék, ilyen lennék:

Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? Qqb91k
Vissza az elejére Go down
Kazuo Sachiaru
Shinigami
Shinigami
Kazuo Sachiaru

nő
Gemini Pig
Hozzászólások száma : 80
Age : 40
Tartózkodási hely : Las Noches ~ Szobám ~ Játszóházam // Karakura town
Registration date : 2008. Sep. 09.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? Cl0te5000/15000Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? 29y5sib  (5000/15000)

Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? _
TémanyitásTárgy: Re: Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen?   Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? EmptyHétf. Aug. 10, 2009 7:18 am

Jajj, szivecskéim! Surprised Tudom, hogy mennyire szerettek, és hogy milyen gyönyörűséges vagyok. *ego ON* Csodáljatok ti is, velem együtt! *-*

Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? Purplehairbypinkilusion.th
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? Cl0te33500/45000Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? 29y5sib  (33500/45000)

Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? _
TémanyitásTárgy: Re: Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen?   Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? EmptyHétf. Aug. 10, 2009 7:33 am

Azt hiszem én is idemerészkedem a valóságosarcosmicsodás...öh...*legyintget* elfelejtettem, hogy akartam folytatni>.< Hjaaaaj! A korral jár a felejtés! Komolyan mondom már tényleg kezdek szenilis lenni! Ez ijesztő! Meg is fogok kérdezni Byaki-t a dologról! *megkocogtatja a vállát Kuroci* Igen? Ja, hogy jaaaa! Itt van a kép! Viszont mivel csúnya rossz néni vagyok kapásból kettővel adagollak túl titeket! *kacsintás*
Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? 2wohmphKarakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? 2vulxmxKarakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? 2eatj7s

[Clarissa - Widjita RM]


A hozzászólást Hana Shuuhei Akamoto összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Aug. 12, 2009 10:47 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Atamagahen Haseru Hidari
Ember
Ember
Atamagahen Haseru Hidari

Férfi
Capricorn Rat
Hozzászólások száma : 115
Age : 39
Tartózkodási hely : 35f 41' ÉFSZ, 139f 46' KFH
Registration date : 2009. Jan. 10.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: US-ARMY, Őrnagy
Hovatartozás: Xcution
Lélekenergia:
Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? Cl0te10000/12000Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? 29y5sib  (10000/12000)

Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? _
TémanyitásTárgy: Re: Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen?   Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? EmptyHétf. Aug. 10, 2009 7:56 am

Ez annyikára izgicskének tüncsizik, hogyikára nekcsire esiztem és megkerikéztem a képcsikéket...szerintemkére ilyenkére menőcskén festizhetek! Kawai ne? Én tutkókára frankócskán belezúgoznék magimba! Juuuuuuuuuj!*képeket szorongatva ugrál az extra magas tipegőjében*
Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? QxjjhuKarakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? 1z6qc10Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? 2921bo9

//Sandra by Andreas Strisberg//


A hozzászólást Elmira Guerrero összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Aug. 12, 2009 9:35 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Kawazoe Hanae
13. Osztag
13. Osztag
Kawazoe Hanae

nő
Leo Horse
Hozzászólások száma : 349
Age : 33
Tartózkodási hely : 13. osztag
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? Cl0te40500/45000Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? 29y5sib  (40500/45000)

Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? _
TémanyitásTárgy: Re: Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen?   Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? EmptyHétf. Aug. 10, 2009 8:05 am

Azt hiszem én is tiszteletemet teszem itt ^^
Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? 2qi1m43Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? 2h2hwed
Vissza az elejére Go down
Nagano Nobu
1. Osztag
1. Osztag
Nagano Nobu

Férfi
Taurus Horse
Hozzászólások száma : 220
Age : 33
Tartózkodási hely : 1. osztag, ágy, próbaterem, Micchan*.*
Registration date : 2008. Oct. 29.
Hírnév : 26

Karakterinformáció
Rang: 1. osztag, ex- kapitány, gitáros
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? Cl0te19000/30000Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? 29y5sib  (19000/30000)

Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? _
TémanyitásTárgy: Re: Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen?   Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? EmptyKedd Aug. 11, 2009 12:04 am

De szép tetszik lenni Kawazoe taichooouuuuu*teljes ámulatban óriási csillogó szemekkel mered févörit kapitányára* Amúgy mindenki az! Ne értsétek félre!*fülig pirulva hadonászik és veri le az egyik vázát az asztalról* Jaj, neeeeee! Annyira szerette Hino-chan!*földre kuporodva szipog egy mélységesen sötét aurában*
Katt rám!
* Tora/ Amano Shinji - Alice Nine

Én másfajta meglepetéssel jöttem! Remélem nem fogják leszedni fejecskémet magánakcióm után...*félszegen tördeli az ujjait* Így nézek ki anime alakban*zavartan mosolyog*
Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? 2886tf4
* black seven

Ha egy picit szeretnék komolyabbnak látszódni...*rugdos egy kavicsot*

Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? Nyughatatlan2


A hozzászólást Nagano Nobu összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Feb. 07, 2010 10:29 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Akiyama Akane
5. Osztag
5. Osztag
Akiyama Akane

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 153
Age : 33
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 5. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? Cl0te45500/65000Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? 29y5sib  (45500/65000)

Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? _
TémanyitásTárgy: Re: Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen?   Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? EmptyKedd Aug. 11, 2009 1:35 am

Akane, IRL változat:

Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? Akaneirl
Vissza az elejére Go down
Love Triste

Love Triste

nő
Hozzászólások száma : 79
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Registration date : 2009. May. 06.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Décimo/10. Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? Cl0te14000/30000Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? 29y5sib  (14000/30000)

Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? _
TémanyitásTárgy: Re: Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen?   Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? EmptyKedd Aug. 11, 2009 1:42 am

Azt hiszem én így néznék ki ^^
Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? Slideshow17_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
Watanabe Yuusuke
10. Osztag
10. Osztag
Watanabe Yuusuke

Férfi
Hozzászólások száma : 404
Tartózkodási hely : Otthon a családommal
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 23

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag kapitánya | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? Cl0te34000/45000Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? 29y5sib  (34000/45000)

Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? _
TémanyitásTárgy: Re: Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen?   Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? EmptyKedd Aug. 11, 2009 1:54 am

Én meg valahogy így néznék ki ^^:
Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? 27z9enb
Vissza az elejére Go down
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? Cl0te36000/45000Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? 29y5sib  (36000/45000)

Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? _
TémanyitásTárgy: Re: Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen?   Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? EmptyKedd Aug. 11, 2009 2:17 am

Hmmm... Én meg lenni ilyen, ha élnék. Olvadjatok el! xĐ


Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? Tifa



Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? Tifa+1
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? Cl0te68000/100000Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? 29y5sib  (68000/100000)

Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? _
TémanyitásTárgy: Re: Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen?   Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? EmptyKedd Aug. 11, 2009 2:53 am

Nos, ha a karakter élne, akkor valahogy így nézne ki a valóságban. Very Happy

Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? Irlyuu
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? Cl0te0/0Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? 29y5sib  (0/0)

Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? _
TémanyitásTárgy: Re: Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen?   Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? EmptyKedd Aug. 11, 2009 3:14 am

Valahogy így néznék ki a valóságban.
Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? Self_Portrait_1a_by_Davepre_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Katai Siraseru
8. Osztag
8. Osztag
Katai Siraseru

Férfi
Hozzászólások száma : 146
Tartózkodási hely : 8. osztag - Kapitányi és Hadnagyi Iroda
Registration date : 2008. Dec. 04.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 8. osztag - Hadnagy
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? Cl0te9500/10000Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? 29y5sib  (9500/10000)

Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? _
TémanyitásTárgy: Re: Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen?   Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? EmptyKedd Aug. 11, 2009 8:16 am

Előkotortam nektek egy IRL képet. Azt hiszem animesen jobban festek, de a valós külsőmre sem lehet panasz. Very Happy

Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? Katai-herman-li-mirror
Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? Katai_-_herman_li
Vissza az elejére Go down
Komoki Daniel Hiroto
Módosított lélek
Módosított lélek
Komoki Daniel Hiroto

Férfi
Sagittarius Goat
Hozzászólások száma : 75
Age : 32
Tartózkodási hely : Otthon, NTV
Registration date : 2009. Apr. 18.
Hírnév : 13

Karakterinformáció
Rang: Díszlettervező
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? Cl0te4000/12000Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? 29y5sib  (4000/12000)

Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? _
TémanyitásTárgy: Re: Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen?   Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? EmptyKedd Aug. 11, 2009 8:40 am

Én is beteszem magam, hogy Aki-sama nagyon büszke legyen rám! Remélem sokszor megnéz engem és tetszeni fog neki!****.****

Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? E84yfc

És, hogyan néznék ki anime szereplőként?! Remek kérdééééés!*kétségbe esetten dobálja manga-k és újságok hadát* Áhááááám! Azt hiszem találtam valamit*boldogan pislog kapitánya képeivel díszített falára*


Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? Yume4n


A hozzászólást Iyasino Yume összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Feb. 07, 2010 10:16 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Naito Suisen
Arrancar
Arrancar
Naito Suisen

nő
Aquarius Rat
Hozzászólások száma : 113
Age : 40
Tartózkodási hely : Las Noches: 3. dűne balra, a vörös torony utánXD
Registration date : 2009. Feb. 06.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 29. arrancar
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? Cl0te9000/15000Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? 29y5sib  (9000/15000)

Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? _
TémanyitásTárgy: Re: Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen?   Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? EmptyKedd Aug. 11, 2009 9:16 pm

Sikolyokkal teli napot mindenkinek, aki ide meri dugni a pofáját!! Szóval, mivel ez a "játék" ekkora népszerűségnek örvend, én is megmutatom már a valódi alakomat. Rajongói leveleket pm-ben küldhettek, esetleg egy év múlva válaszolok rá.
Na ennyit előjáróban.
És most a kép:

Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? Orient_by_DarkVenusPersephonae_www.kepfeltoltes.hu_


A hozzászólást Naito Suisen összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Aug. 11, 2009 9:24 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Kuro Umes
3. Osztag
3. Osztag
Kuro Umes

nő
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 183
Age : 34
Tartózkodási hely : 3. osztag/ 9. osztag
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? Cl0te11800/15000Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? 29y5sib  (11800/15000)

Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? _
TémanyitásTárgy: Re: Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen?   Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? EmptyKedd Aug. 11, 2009 9:23 pm

Mivel sajnos hozzám hasonló hölgyek nem igazán futkorásznak az utcán, így elég nehéz dolgom volt. Mutatok néhányat azért, úgy körvonalazva, milyen is lennék a valóságban:
Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? Pink_And_White_by_larafairie_www.kepfeltoltes.hu_Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? 91459b44aba144bcfdc99c5582b28773_www.kepfeltoltes.hu_
Ez már egy kicsit vadabb
Igen, tudok ilyen is lenni! *kacsingat Renji felé*
Na és persze ilyen is... /Ezt csak 1 személy nézheti meg Razz /
Vissza az elejére Go down
Sensai Hinode
7. Osztag
7. Osztag
Sensai Hinode

nő
Capricorn Monkey
Hozzászólások száma : 73
Age : 31
Tartózkodási hely : 7. osztag 12. szoba, vagy a környéken
Registration date : 2009. Mar. 28.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 7. osztag hadnagya
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? Cl0te6500/15000Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? 29y5sib  (6500/15000)

Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? _
TémanyitásTárgy: Re: Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen?   Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? EmptyKedd Aug. 11, 2009 9:32 pm

Űűűű, ez tetszik! *szorgalmasan vizsgálgatja a topic lényegét*
Én is megmutatom ám magam, hátha Nobu-channak így még jobban tetszem majd. *csillogó szemek*

Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? Irina_2_by_LacrymosaStudio_www.kepfeltoltes.hu_
Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? White__Girl__by_stupidfake_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
Amargo Flamenco
Arrancar
Arrancar
Amargo Flamenco

nő
Libra Dragon
Hozzászólások száma : 34
Age : 35
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2009. Jun. 02.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 12. arrancar, Midoriiro Hikage fraccionja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? Cl0te6500/10000Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? 29y5sib  (6500/10000)

Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? _
TémanyitásTárgy: Re: Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen?   Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? EmptyKedd Aug. 11, 2009 10:20 pm

Cijah mindenkicskének!
Én is, én is, én iiiissssss!! *vergődik a földön*
Szabad? Télleg? Akkor máris mutikázom a képikét!
Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? Pink_MeiWai_by_opeth_metal
*fülig érő mosollyal rohan Vivihez pattogni*
Vissza az elejére Go down
Sukkecu Eiji
Különleges karakter
Különleges karakter
Sukkecu Eiji

Férfi
Taurus Monkey
Hozzászólások száma : 89
Age : 31
Tartózkodási hely : Idegszanatórium
Registration date : 2009. Feb. 26.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: 5. osztag, 3. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? Cl0te16000/30000Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? 29y5sib  (16000/30000)

Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? _
TémanyitásTárgy: Re: Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen?   Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? EmptyKedd Aug. 11, 2009 10:52 pm

Teljese, kicsit sem, őrülten...abszolút nem...vetődtem, hánykódtam, agyaltam, szégyelltem, szerettem és végeredménytelen terméketlen termékként megszülettem! Itt vagyok én!
Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? Rainertachibanaffvxiiic

Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? Rainertachibanaffvxiiict

Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? Rainertachibanaffvxiiicu

Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? Rainertachibanaffvxiiic

képek forrása: rainer tachibana -deivantart


A hozzászólást Sukkecu Eiji összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jan. 09, 2010 10:39 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? _
TémanyitásTárgy: Re: Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen?   Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen? Empty

Vissza az elejére Go down
 

Karakterek - Hogy néznénk ki élőben/animésen?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Off :: Csevegő :: Az én karakterem...-