-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Youko villája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Katsuya Youko
Bounto
Bounto
Katsuya Youko

nő
Hozzászólások száma : 54
Tartózkodási hely : Karakura Town // Soul Society
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Bounto, 8. osztag tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Youko villája Cl0te7500/10000Youko villája 29y5sib  (7500/10000)

Youko villája _
TémanyitásTárgy: Youko villája   Youko villája EmptySzomb. Júl. 11, 2009 7:26 am

Kívülről így néz ki:
Youko villája Modern-minimalist-small-house-japanese2

Ami a fürdőszobát illeti:
Youko villája Kg-house-dark-interior-8

Konyha:
Youko villája Modern-kitchen3

Nappalim:
Youko villája 3361390897_efed61fe4b

A hálószoba:
Youko villája Modern-bedroom-design-decor-pictures-diy-04


A hozzászólást Katsuya Youko összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Jún. 03, 2010 7:10 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Rio Han
Ember
Ember
Rio Han

Hozzászólások száma : 10
Registration date : 2009. Sep. 14.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Ember, Zenész/énekes
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Youko villája Cl0te3000/7000Youko villája 29y5sib  (3000/7000)

Youko villája _
TémanyitásTárgy: Re: Youko villája   Youko villája EmptyCsüt. Szept. 17, 2009 9:57 pm

Épp egy meghallgatás után sétáltam hazafelé, és nagyon megfájdult a fejem. Hosszú utcákon át nem találtam olyan házat, ahol égett volna a lámpa. Mikor betértem, egy barátságos környékre, már szörnyen rosszul voltam. Úgy voltam vele, ha nem találok valakit, aki segít rajtam, elájulok. Még pár háznyit tudtam menni, mikor megláttam egy fekete házat, ahol égtek a lámpák.
~Végre~ gondoltam, és elindultam az ajtó felé.
~De mi van, hogyha egy csúnya öreglány az, aki alig várja az ilyen fiatal embereket, mint én.~ Ekkor egy kicsit megálltam, és átgondoltam a dolgot.
~De lehet, hogy egy szép, és magányos fiatal nőé, aki alig várja a vendégeket.~ Ekkor újra elindultam a magamnak bemesélt történetekkel nem foglalkoztam, mivel tényleg kezdtem rosszul lenni, így bármit megtettem volna egy Algopirinért, és egy pohár vízért. Közel léptem az ajtóhoz, és bekopogtam. Gyorsan rendbe tettem magam, mert azért mégis csak zenész énekes vagyok, nem nézhetek ki úgy, mint egy hajléktalan. Mikor nyílt az ajtó azonnal belekezdtem.
- Elnézést a zavarásért, csak kezdtem rosszul lenni, és csak itt láttam életre utaló jeleket. Remélem nem bánja, ha kérnék egy pohár vizet?- kérdeztem, és várta a folytatást.
Vissza az elejére Go down
Katsuya Youko
Bounto
Bounto
Katsuya Youko

nő
Hozzászólások száma : 54
Tartózkodási hely : Karakura Town // Soul Society
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Bounto, 8. osztag tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Youko villája Cl0te7500/10000Youko villája 29y5sib  (7500/10000)

Youko villája _
TémanyitásTárgy: Re: Youko villája   Youko villája EmptyCsüt. Szept. 17, 2009 10:15 pm

Hosszú, kimerítő napom volt, és Deze sem volt valami szuperkedves. Nem tudtam, hogy mégis mi lelhette, de jelenleg túl fáradt voltam hozzá. Nemsokára úgyis megint visszatérek Soul Societbe, egy hosszabb időre. Érdekes volt, hogy szinte állandóan SS és Karakura között ingáztam, de annyira nem foglalkoztam vele. Az átjárót megnyitják nekem, a többi pedig nem is számít annyira. Most éppenséggel hazaérkezésemet ünnepeltem meg egy hatalmas, habos illatfürdővel, és egy jó vastag horrorkönnyvel. Illetve a könyvbe csak belemélyedtem, amikor is kopogtak. Szerencséje van az illetőnek, hogy nem hallgatok most is komolyzenét, mint mindig... Lassú léptekkel indultam meg az ajtó felé, és közben megigazgattam ruhámat, és hátradobtam hosszú, fénylő vörös hajamat, ami - mivel még vizes volt - göndören hullot le. Mikor kinyitottam az ajtót, egy teljesen ismeretlen személyt pillantottam meg. Láthatóan rosszul volt, ezért egy mosoly és egy köszönés kíséretében beinvitáltam. Nem féltem tőle, hiszen itt volt velem a bábom, és ráadásul én is jó erőben vagyok. Még ha valami rabló is akarna lenni, velem csak rosszul fog járni.
- Üljön csak le, azonnal hozok önnek gyógyszert. - mosolyogtam rá udvariasan, majd ellibbentem vízért és fájdalomcsillapítóért. Deze közben felemelte szép fejét, leugrott a székéről, és kiment a vendéghez. tudtam, hogy nem fogja bántani, de azért egy kicsit jobban igyekeztem visszafelé, mint általában. Majd egy széles mosoly kíséretében be is mutatkoztam: - Katsuya Youko vagyok, örvendek. - nyújtottam a gyógyszert és a vizet az ismeretlen felé.
Vissza az elejére Go down
Rio Han
Ember
Ember
Rio Han

Hozzászólások száma : 10
Registration date : 2009. Sep. 14.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Ember, Zenész/énekes
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Youko villája Cl0te3000/7000Youko villája 29y5sib  (3000/7000)

Youko villája _
TémanyitásTárgy: Re: Youko villája   Youko villája EmptyCsüt. Szept. 17, 2009 10:31 pm

- Üljön csak le, azonnal hozok önnek gyógyszert. - kedvesen beinvitált a házba, egy fiatal vörös hajú nő. Gyorsan leültem, és vártam a gyógyszert hózó nőt. Hirtelen egy kisebb farkas jött oda hozzám.
- Szia, hát te ki vagy?- kérdeztem, de közben megjött vendéglátóm, és azonnal bemutatkozott.
- Katsuya Youko vagyok, örvendek. - mondta majd átnyújtotta a gyógyszert és a pohár vizet. Miután megittam a vizet, és bevettem a gyógyszert minimum 3 árnyalattal lett jobb színem.
- Nagyon hálás vagyok. A nevem Rio Han. Köszönöm, hogy ismeretlenként is behívott. – fejeztem be és észrevettem, hogy magázzuk egymást. Nem szeretem a magázódást, mivel barátkozó típus vagyok.
- Nem lenne, jobb, ha tegeznénk egymást?- kérdeztem és a kezemet nyújtottam a lány felé.
- A nevem Han, szia. – mutatkoztam be még egyszer, de már, mint barát.
Közben eszembe jutott, hogy a gitáromat a ház előtt hagytam.
~Úristen remélem, nem lopják el, nem lenne jó.~ Gondoltam, de a komoly problémám helyett a lányra figyeltem.
Vissza az elejére Go down
Katsuya Youko
Bounto
Bounto
Katsuya Youko

nő
Hozzászólások száma : 54
Tartózkodási hely : Karakura Town // Soul Society
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Bounto, 8. osztag tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Youko villája Cl0te7500/10000Youko villája 29y5sib  (7500/10000)

Youko villája _
TémanyitásTárgy: Re: Youko villája   Youko villája EmptyCsüt. Szept. 17, 2009 10:42 pm

Elég közvetlen volt, de nem zavart.
- Rendben van, akkor hívj csak Youkonak, Han. - néztem rá, és leültem a kanapéra, majd felhúztam a lábam. Pillantásom a megkezdett könyvre esett, majd megint Hanra. - És hogy kerülsz erre a környékre? Mi a foglalkozásod? - néztem Deze-t, aki egy pillanatra felhúzott ínnyel figyelte az embert. lehet, hogy neki is van különleges képessége? Hülyeség.... miért kell minden bokor mögött rémet látnom? Nem minden embernek van sok reiatsuja Karakurában... Deze halk morgással kísérte saját vonulását, majd a lábamhoz telepedett. Most nem beszélhetett velem, amit kifejezetten sajnált. Biztos megvan a véleménye rólam is, meg a velem szemben levő idegenről is. Közben megéreztem a terjengő illatot, és felpattantam. - Most lett kész a vacsora... szeretnél itt enni? - néztem rá, majd választ sem várva kiszaladtam. Teljesen mindegy mit válaszol, én nem fogom leégetni farkasom és az én vacsorám...
Vissza az elejére Go down
Rio Han
Ember
Ember
Rio Han

Hozzászólások száma : 10
Registration date : 2009. Sep. 14.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Ember, Zenész/énekes
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Youko villája Cl0te3000/7000Youko villája 29y5sib  (3000/7000)

Youko villája _
TémanyitásTárgy: Re: Youko villája   Youko villája EmptyCsüt. Szept. 17, 2009 10:52 pm

Sok kérdés kavargott a fejemben, de a lány, kérdésekkel foglalt le.
- És hogy kerülsz erre a környékre? Mi a foglalkozásod?- Tette fel a kérdéseket.
- Nos, a foglalkozásomat illetően zenész/énekes vagyok, és épp egy meghallgatásról jöttem. Sikerült elintéznem egy remek lemezszerződést, csak a sok izgalomtól megfájdult a fejem, ezért kerültem erre a környékre. Mivel elég késő van, olyan házat kerestem a hol égnek a lámpák. Nem akartam senkit sem felkelteni. – fejeztem be és a furcsa farkasra néztem.
~Vajon mi baja lehet velem?~ Kérdeztem magamtól.
Szívesen veletek vacsoráznék, ha nem gond. - válaszoltam, de a végére fel kellett emelnem a hangom, mert a lány már a konyhában sertepertélt.
~Milyen rendes. Ritka kevés ilyen ember van. De mi ez a furcsa érzés…………~ Gondolkodtam, mert mióta itt vagyok furcsa érzésem van.
- Youko mi a neve a farkasodnak, nagyon szép állat. - tettem fel első kérdésem.
Vissza az elejére Go down
Katsuya Youko
Bounto
Bounto
Katsuya Youko

nő
Hozzászólások száma : 54
Tartózkodási hely : Karakura Town // Soul Society
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Bounto, 8. osztag tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Youko villája Cl0te7500/10000Youko villája 29y5sib  (7500/10000)

Youko villája _
TémanyitásTárgy: Re: Youko villája   Youko villája EmptyCsüt. Szept. 17, 2009 11:50 pm

Miközben tálaltam, még odavetettem egy rövidebb választ is:
- Deze a neve. Még Németországban adtam neki. - mondtam. Végülis igaz... Csak már pár száz éve. Kiszedtem az ételt, és szóltam, hogy jöjjön enni. Sosem voltam az a túl irigy fajta, de azért a három lépés távolságot még most is tartottam. Legyen énekes, filmsztár, vagy csak egyszerűen egy mezei munkás, akkor sem engedem magamhoz egyből közel, és a bizalmamat sem kapja meg. Amit most nyújtok neki, az az a minimum, amit én is elvárnék, ha ilyen helyzetbe kerülnék. Csupán az alapvető udvariasság. - Ez a szép állat... - inkább elhallgattam. Már majdnem azt mondtam, hogy azért ilyen szép, mert néhanapján holt lelkeket eszegetek. Bár már legalább száz év telt el azóta, hogy holt lelket ettem... ÉS soha többé megint. Leültem a gyékényszőnyegre, megfogtam az evőpálcikát, és megszólaltam: - Otadakimasu! - és azzal belekezdtem az evésbe. Megvártam, míg tölt nekem inni, majd én is töltöttem neki. Szaké hírből sem volt itthon. Gyűlöltem magát az alkoholt is, és azt az állapoto is, amibe egy ember kerül tőle....
Vissza az elejére Go down
Rio Han
Ember
Ember
Rio Han

Hozzászólások száma : 10
Registration date : 2009. Sep. 14.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Ember, Zenész/énekes
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Youko villája Cl0te3000/7000Youko villája 29y5sib  (3000/7000)

Youko villája _
TémanyitásTárgy: Re: Youko villája   Youko villája EmptyPént. Szept. 18, 2009 12:00 am

- Deze a neve. Még Németországban adtam neki. – hangzott a válasz a kérdésemre.
~Szóval járt Németországban. Szép hely, voltam ott az egyik Turném folyamán.~ Gondoltam, és leültem a lánnyal szemben. Látszott rajta, hogy barátságos, de mégis megtartja a biztos távolságot.
- Otadakimasu! – hangzott a lánytól, mire én is jó étvágyat kívántam neki. Töltöttünk egymásnak italt, és szépen lassan enni kezdtünk. Tudom jól, hogy illetlenség az asztalnál beszélni, de mivel most ez a kérdés motoszkált a fejemben feltettem neki:
- Mond csak Németországban laktál, vagy csak nyaraltál? – kérdeztem, mert érdekelt a lány múltja.
~ Kíváncsi vagyok a válaszára, mert tényleg barátságosnak tűnik. Biztos a szüleinél volt, mert hisz fiatalabb nálam /külsőre/ ezért biztos nem lehetett egyedül.~ Gondolkodtam, miközben egyre jobban kezdtek eltűnni előttem az ételek.
Vissza az elejére Go down
Katsuya Youko
Bounto
Bounto
Katsuya Youko

nő
Hozzászólások száma : 54
Tartózkodási hely : Karakura Town // Soul Society
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Bounto, 8. osztag tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Youko villája Cl0te7500/10000Youko villája 29y5sib  (7500/10000)

Youko villája _
TémanyitásTárgy: Re: Youko villája   Youko villája EmptySzomb. Szept. 19, 2009 12:41 am

Miután lenyeltem a falatot, egy lesújtó pillantást vetettem a megszólalni akaraó Deze-re. Aztán Han-nak is válaszoltam:
- Nos, ott nőttem fel... illetve ott éltem úgy tizenhét éves koromig. Utánna körbejártam a világot, - na jó, annyira nem. Összességében véve Németország, Svájc, Ausztria és végül Japán.... - néztem az ételekre. Hosszú idő telt el azóta... mesterem tanított, és végül elváltak útjaink... még most is hiányzik. - Te pedig merre jártál eddig? - kérdeztem. Bábom odasétált, és gyönyörű fejét ölembe fektette, felemás szemeivel pedig a velem szemben ülőt fixírozta. Bár ő nem tudhatja, de én érzetem, hogy a bábom nem bízik meg benne...
Vissza az elejére Go down
Rio Han
Ember
Ember
Rio Han

Hozzászólások száma : 10
Registration date : 2009. Sep. 14.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Ember, Zenész/énekes
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Youko villája Cl0te3000/7000Youko villája 29y5sib  (3000/7000)

Youko villája _
TémanyitásTárgy: Re: Youko villája   Youko villája EmptySzomb. Szept. 19, 2009 12:51 am

- Nos, ott nőttem fel... illetve ott éltem úgy tizenhét éves koromig. Utánna körbejártam a világot, - na jó, annyira nem. Összességében véve Németország, Svájc, Ausztria és végül Japán... – mondta a lány
~Ő is jó sok helyen járt.~ Ezután feltette a kérdést, hogy én hol jártam eddig.
- Nos kérdésedre válaszolva, zenész mivoltomnak köszönhetően Amerikán kívül, szinte mindenhol megfordultam. Talán Afrikát kivéve. – mondtam és a furcsa szőrkupacra néztem.
- Mond csak. A farkasod nem barátkozó típus? Csak mert mióta itt vagyok, olyan szemekkel néz, mintha valamit furcsállna rajtam. – tettem fel egy újabb kérdést, mivel tényleg az egész környezet szimpatikus, csak a kis farkas nem stimmel.
Vissza az elejére Go down
Retsu Aigoro
Privaron Espada
Privaron Espada
Retsu Aigoro

Hozzászólások száma : 84
Tartózkodási hely : A kényelmes ágyikó XD
Registration date : 2008. Sep. 14.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 2. Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Youko villája Cl0te15000/30000Youko villája 29y5sib  (15000/30000)

Youko villája _
TémanyitásTárgy: Re: Youko villája   Youko villája EmptyHétf. Ápr. 05, 2010 10:40 pm

Némán hallgatom a Bounto lányt, miközben próbálok erőt venni magamon, hogy ne aludjak el. Nem mintha ne érdekelni a lány válasza, ám már teljes négy órája egy percet sem voltam vízszintesben. Gondolataimba mélyülve vakarom meg a tarkómat, miközben arra gondolok, hogy talán igaza volt Azula-channak, és álomkóros vagyok. Esetleg a javaslatát is meg kéne fogadnom, s meg kéne látogatnom Szayel-t, hátha tud valami ellenszert, amivel végre véget vethetek ennek. Na jó, azért annyira nem vagyok elkötelezett, hogy még Hueco Mundo elsőszámú nárcisztikus tudását is bevonjam, aki nem mellékesen őrült. Még a hideg is kiráz, ha arra gondolok, mit is csinálna velem. Lelki szemeim előtt látom, amint Azula-chan jókedvűen puzzle-zik a maradványaimmal, melyek valamilyen véletlen során túlélték a kísérleteket. Nem! Ezt az örömöt semmiféleképpen sem fogom megadni neki. Eközben úgy éreztem ideje visszatérni a valóságba.
- Talán igazad van. A halálistenek mindig is ilyenek voltak. Még azokat is megvetették, akik Aizen-sama kísérleteinek áldozatai voltak, pedig nagy erejű szövetségeseik lehettek volna. – mondtam.
Balommal megtámasztottam államat, s elgondolkoztam azon, milyen furcsa is ez. Hiszen a saját társaikat toloncolták ki Soul Society-ből, viszont most dezertált Arrancarokat, Bountokat és más fajokat vesznek fel shinigaminak. Talán ennyire megfogyatkoztak? Vagy esetleg ráébredtek korábbi hibáikra? Valószínüleg előbbi, mivel nem úgy ismertem meg a halál isteneit, mint akik olyan könnyedén bevallják hibáikat. Legtöbbjük túl arrogáns. Gondolataimat két semmiből feltűnő kéz zavarta meg, mely felhúzott. Youko volt az. Szinte már teljesen megfeledkeztem róla, elmém csak is a shinigamik körül forgott. Pedig csak ritkán nyílik alkalom arra, hogy egy ilyen kedves, barátságos illetővel társalogjak. Miután kabátomat visszakaptam végül elindultunk lakása felé.
- Hát nem tudom… Szerintem olyan, hogy barátság, Hueco Mundo dimenziójában nem létezik. Egyél vagy megesznek. Csak ez a szabály létezik, még az arrancarok szintjén is. Hiszen folytonos csatározás van az első tíz pozícióért. Sosem lankadhat a figyelmed, mert egy Numeros bármikor megtámadhat, csak hogy sokkal magasabb posztot tölthessen be Aizen hadseregében. Így szempontból viszont jobb volt egyszerű lidércnek lenni. Hisz’ akkoron még ilyen problémáink nem voltak, csak erősödni akartunk. – válaszoltam a lánynak.


A hozzászólást Retsu Aigoro összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Júl. 14, 2010 8:46 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Katsuya Youko
Bounto
Bounto
Katsuya Youko

nő
Hozzászólások száma : 54
Tartózkodási hely : Karakura Town // Soul Society
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Bounto, 8. osztag tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Youko villája Cl0te7500/10000Youko villája 29y5sib  (7500/10000)

Youko villája _
TémanyitásTárgy: Re: Youko villája   Youko villája EmptyKedd Ápr. 06, 2010 12:52 am

Mély meglepetésként nyugtáztam, hogy az Espada, vagy Arrancar hagyta, hogy felhúzzam. Lábam mellett farkasom morgott folyamatosan, és szerencsére senki sem vette komolyan beszólogatásait. Én már az elmúlt évek alatt annyira hozzászoktam, hogy bizonyos hiányérzetem lett volna, ha hallgat. Talán meg is kérdeztem volna tőle, hogy nem beteg-e véletlenül. Az, hogy a jelenlétemben olyan ocsmányul beszélt, ahogyan csak a száján kifért, az első időkben okozott csak kisebb szívrohamokkal kevert összeeséseket. Ha az ember egyetlen élőlényre van ráutalva teljes mértékben, kénytelen elfogadni minden nyűgét. Így visszagondolva, csodának tekintem azt, hogy eljutottam idáig; azt meg még inkább, hogy Seiretei befogadott. Bár ez a "befogadás" is csak képletszerű volt: hiszen annyira igaz volt, amit Retsu mondott. Hiszen a vaizardokat, akik velük éltek, ettek, keltek és feküdtek képesek voltak kirúgni csak azért, mert megváltoztak. Önmaguk maradtak, csupán megerősödtek. Most pedig az olyanokat, mint én inkább fogadják el szövetségesnek, sem minthogy bocsánatot kérjenek egykori barátaiktól. Bocsánat... Az arrogancia olyan magas mértékben ivódott a vérébe mind a Gotei 13-nak, mind az összes shinigaminak, hogy egyszerűen lehetetlen számukra az ilyesfajta viselkedés, ami egyenlő a megalázkodással.
- Nagyon igazad van... Azt hiszem, ez is a gyengesége Soul Societynek. A többi mellett, azt hiszem. Most, hogy így részéve váltam ennek az egésznek, sokkal jobban át lehet ezt látni. Inkább viselnek el engem, akit meg akar ölni a város háromnegyede, semmint egy fél-shinigamit... - sóhajtottam, és befordultam a házamhoz vezető utcasarokra. Fejemben még mindig Retsu szavai visszhangoztak, miközben a kulcsommal kezdtem el babrálni. Tasakomat addig a földre helyeztem, és motyogva nyitottam ki az ajtót. Estefelé nem olyan praktikus, ha az embernek fekete színű a háza...
- Kész is vagyok! Fáradj beljebb, kedves vendég! Meg persze közöld, hogy milyen teát szeretnél inni! - léptem be utána én is, és dobtam le a cipőmet. Jobban szerettem a házban mezítláb talpalni, még akkor is, ha csak ideiglenesen voltam itthon. Annyi helyen éltem már, annyi nyelvet, kultúrát ismertem meg. Mindig, minden helyen azt hittem, ahová betévedtem, hogy az a pár évtizedből álló élet, amit ott töltök el, megnyugvást, boldogságot, vagy akár halált hoz... De az csak a saját szerencsétlenségemnek köszönhető, hogy mindvégig iszonytatóan magányos maradtam. Egyetlen hely volt, ahol jól éreztem magam, és ahol Dezet is tárt karokkal fogadták, mint szent totemállatot. Az indiánok történetei annyira magukkal ragadtak. Minden nép közül ők állnak a legközelebb ehhez az egészhez, és a sámánjuk is tudta rólam, hogy több vagyok egy egyszerű embernél.
Az emlékek halvány mosolyt csaltak arcomra, míg hellyel kínáltam Retsut a nappaliban, én pedig kitáncoltam a konyhába teát főzni...
Vissza az elejére Go down
Retsu Aigoro
Privaron Espada
Privaron Espada
Retsu Aigoro

Hozzászólások száma : 84
Tartózkodási hely : A kényelmes ágyikó XD
Registration date : 2008. Sep. 14.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 2. Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Youko villája Cl0te15000/30000Youko villája 29y5sib  (15000/30000)

Youko villája _
TémanyitásTárgy: Re: Youko villája   Youko villája EmptySzer. Júl. 14, 2010 9:21 am

Rövidesen megérkeztünk Youko házához, ám annak sötét színe miatt csak keveset láttam belőle. Néhány másodpernyi kutakodás után végül kinyitotta a lány az ajtót, s vendégrévén engem küldött előre. Ez kissé szokatlan volt számomra, mivel jobban szerettem, ha csak utolsóként kerülök szembe az újdonságokkal, ám nem volt mit tenni, engedelmeskedtem. Szinte abban a pillanatban, ahogy átléptem a küszöböt elkezdtem megismerkedni a lakással, amit egy felületes „átvizsgálás” után egész otthonosnak találtam. Csak ekkoron jutottak el az agyamig Youko szavai.
- Egy mentateát kérnék, ha az van itthon… - válaszoltam, s megpróbáltam mosolyt erőltetni az arcomra.
A rendelésem „leadása” után folytattam a kis felfedező körutam. Persze tisztában voltam vele, hogy a gyengébbik nem egyik tagjának lakásában vagyok és tapintatlanság így elkezdeni saját szakállra körülnézni, de most még is eluralkodott rajtam a kíváncsiság,. A bounto lakása bár teljesen modern volt, még is találtam egy-két olyan dolgot, amelyek más korokból származhattak, ám ez teljesen érthető tekintettel léve a „bábmesterek” közös átkával, vagy épp áldásával: a halhatatlansággal. Nyilvánvaló számomra, hogy ezek a régi relikviák már a kezdetek óta a tulajdonát képezték, s megtartotta minta múltja egy-egy darabját.
~ Biztos nehéz neki haladni a korokkal… - halk sóhaj szakadt fel mellkasomból, s folytattam a nézelődését.
Most következett a legérdekesebb és legélvezetesebb helyiség, melyet férfi el tudott képzelni, a hálószoba. Kellő óvatossággal nyitottam be, mivel abból a palotapincsiből simán ki tudtam nézni, hogy valami taposóaknát, vagy valami ilyesmit telepített a talapzatban. Hál’ Istennek semmi ilyesmit nem találtam csak egy hatalmas franciaágyat, mely azonnal csábítóan hívogatott, ám acélidegeimnek hála képes voltam ellenállni, viszont jobbnak láttam elhagyni a szobát. A fürdő, a vendégszoba és még néhány egyéb helyiség gyors átvizslatása utána visszamentem Youkohoz a konyhába.
- A nagy nézelődésben – ami miatt remélem, hogy nem neheztelsz rám – elfelejtettem megkérdezni, hogy tudok-e segíteni valamiben? – villantottam ki hófehér fogaimat, miközben vártam a válaszát. Ha nemleges választ kapok, akkor visszatérek a nappaliba és megvárom Őt a kanapén, viszont ha igénybe veszi a segítségemet, akkor megpróbálok nem elrontani semmit és végrehajtom az általa kapott küldetésem...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Youko villája _
TémanyitásTárgy: Re: Youko villája   Youko villája Empty

Vissza az elejére Go down
 

Youko villája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Off :: Csevegő :: Archív-