-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Nowa Shouryou vs. Akki Enzeru avagy egy jót fagyizunk

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Akki Enzeru
Arrancar
Arrancar
Akki Enzeru

Férfi
Aquarius Cat
Hozzászólások száma : 150
Age : 36
Tartózkodási hely : Magányosan Hueco Moundo területein
Registration date : 2008. Dec. 12.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 90. Arrancar
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Nowa Shouryou vs. Akki Enzeru avagy egy jót fagyizunk - Page 2 Cl0te13000/15000Nowa Shouryou vs. Akki Enzeru avagy egy jót fagyizunk - Page 2 29y5sib  (13000/15000)

Nowa Shouryou vs. Akki Enzeru avagy egy jót fagyizunk - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Nowa Shouryou vs. Akki Enzeru avagy egy jót fagyizunk   Nowa Shouryou vs. Akki Enzeru avagy egy jót fagyizunk - Page 2 EmptyHétf. Jan. 11, 2010 11:08 pm

// Előbb a suli, utána a szórakozás Razz //

Amint a támadásom becsapódott a tükör széttört és a darabjai a gravitációnak köszönhetően elkezdtek lefelé esni. A lökéshullám a teremben lévő összes tükröt is össze törte egymás után. A tükör töréseknek a hangja csapta meg a fülemet és járta át a helyiséget. Arcomra kisebb döbbenet ült.
~ nem gondoltam volna, hogy ennyitől darabokra törik. De jobb lesz vigyázni, mert mintha természet ellenesen esne lefelé pár darab. ~ közben körbe néztem az egész teremben. Kétszer - háromszor körbe fordultam a tengelyem körül.
~ Hol lehet Nowa? Nem szeretem a bújócskát mert a végén én leszek az elhunyó... ~
Aztán hirtelen a tükör darabkái egyenesen felém indultak. mivel a szoba közepén voltam szinte egyetlen menekülési útvonalam sem volt, mert a tükör darabkái teljesen körbe vettek. Pár nagyobb darabkán megpillantottam a saját tükör képemet ahogy haladtak felém, de a Shinigamit sehol sem láttam, pedig itt kellett lennie ebben a szobában. Eközben az első hullám tükör darabka el is ért. A technikámnak hála ezek azonnal szét is porladtak ahogy hozzám értek így az ütő érzésen kívül és a hozzá tartozó zúzódásokat éreztem csak.
~ Ha ez így folytatódik, hamarabb fogy el az energiám mint ahogy elfogynának az tükör szilánkok. ~
Pár darabka elől sikerült ki ugrálnom és kitérnem, köszönhetem annak, hogy a teremben nem egyszerre törtek össze a tükrök így a távolságuk sem volt azonos habár jó pár darabka így is eltalált. látván azt, hogy Nowa nem szándékozik elő jönni nem vártam tovább az előjövetelére. A kardomat vízszintesen vállmagasságban emeltem és nagy mennyiségű energiát áramoltattam belé.
- Mizuchi ! Adtam ki a parancsot majd 360 fokot pörögtem, hogy a szél minden irányban elérjen, valamint a fejem fölé csaptam ki a kardom a technikám végeztével így egy szél falat állítva magam köré ami szét terjed a szoba minden szegletében.
~ Bevált! ~ Nyugtáztam magamban amikor látom, hogy a felém tartó tükördarabok eltűnnek ahogy találkoznak a technikámmal.
~ Az ellenfelemnek is itt kell legyen ebben a teremben, mert csak így tudja irányítani a támadásasit. ha itt van a támadásom elfogja érni. ~ eközben védekező állásban álltam és a bal kezemben tetemes szellemi energiát gyűjtöttem várva nowa megjelenését.
Vissza az elejére Go down
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

Nowa Shouryou vs. Akki Enzeru avagy egy jót fagyizunk - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Nowa Shouryou vs. Akki Enzeru avagy egy jót fagyizunk   Nowa Shouryou vs. Akki Enzeru avagy egy jót fagyizunk - Page 2 EmptyKedd Jún. 15, 2010 4:32 am

Hahó, emberek! Vagyis... shinigami, és arrancar... xD

No, tehát... Mivel Akki szólt, hogy zárjam le a küzdőteret, így most itt vagyok. ^^

Ajándékotok 1000 ryou!

Gratulálok! ^^
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
 

Nowa Shouryou vs. Akki Enzeru avagy egy jót fagyizunk

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Egyéb helyszínek :: Küzdőterek :: Lezárt harcok-