-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva//

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
Ninomiya Mitsuko
8. Osztag
8. Osztag
Ninomiya Mitsuko

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 284
Age : 33
Tartózkodási hely : Kobaa-channál || 8. osztag keptöni irodája >< || Osztag kertje~ *.*
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// Cl0te25000/30000A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// 29y5sib  (25000/30000)

A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// _
TémanyitásTárgy: A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva//   A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// EmptyVas. Szept. 07, 2008 4:08 am

*Mitsuko végig rohant az általa készített kis ösvényen. Nem nézett hátra, ezért fogalma se volt, hogy még kik jöhetnek mögötte a már megemlített társain kívül. Mikor kilépett, valami furcsát vett észre maga alatt. A talaj elfogyott.*
- Ááááááááááááá...
*Sikított, miközben kb 2-3 métert zuhant, majd megérkezett a puha homokba, egy elég érdekes pózban. Felállt, aztán leporolta magát. Úgy érezte, hogy még az alsóneműjében is homok van. Körül nézett, és sóhajtott egyet.*
- Végre itt vagyunk... Azt tudtam, hogy sok homok van... de hogy ennyi...?
*Leült és várt. Mivel már nagyon unta magát, ezért elkezdett homokvárat építeni.*
Vissza az elejére Go down
Kawazoe Hanae
13. Osztag
13. Osztag
Kawazoe Hanae

nő
Leo Horse
Hozzászólások száma : 349
Age : 33
Tartózkodási hely : 13. osztag
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// Cl0te40500/45000A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// 29y5sib  (40500/45000)

A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva//   A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// EmptyVas. Szept. 07, 2008 4:31 am

Követtem Mitsukot a kapun át, és a nyomában rohantam, majd egyszer csak eltűnt a szemem elől. Sikításából és egy puffanásból arra következtettem hogy nem egészen talajszintben fogunk földetérni. Megállni már nem volt időm, ezért elkiáltottam magam.
-Kakeru Yamazakura. -és így repültem ki a kapun.
Magam alá letekintve láttam a földön ücsörgő Mitsukót, majd kényelmesen landoltam mellette, és kardomat a hüvelyébe téve eltüntettem a szárnyaimat.
-Tehát ez Hueco Mundo -néztem körbe csodálkozva
Vissza az elejére Go down
Daisetsu Hattori
Vaizard
Vaizard
Daisetsu Hattori

Férfi
Hozzászólások száma : 135
Tartózkodási hely : Debrecen
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// Cl0te41000/55000A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// 29y5sib  (41000/55000)

A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva//   A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// EmptyVas. Szept. 07, 2008 4:38 am

*Miközben mentem az ösvényen amit már valaki előttem "elkészített" egy sikolyt hallottam. Egyből elindultam a hang után futva, mikor elfogyott a talaj.
-A francba!- jegyeztem meg és elkezdtem zuhanni. Szerencsére nem volt olyan nagy magasság, de kicsit kellemetlen volt, hogy hasra estem.
-A francba!- ismételtem meg az előző megjegyzésemet majd feltápázkodtam. A figyelmem Mitsukon ragadt le aki várat kezdett el építeni.
-Szzzzz.- csak ennyivel jeleztem felháborodásomat.
~Jó, hogy a Hueco Mundo ennyire érdekli őket.- gondoltam majd körbe néztem.
-Fantasztikus... Üdv. a semmi közepétől kicsit jobbra.- mondtam majd a többieket kerestem a szememmel.
Vissza az elejére Go down
Hiashin Kaikomaru
6. Osztag
6. Osztag
Hiashin Kaikomaru

Férfi
Virgo Horse
Hozzászólások száma : 17
Age : 33
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// Cl0te14000/25000A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// 29y5sib  (14000/25000)

A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva//   A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// EmptyVas. Szept. 07, 2008 4:45 am

Az újdonsült kapitány a lehető legkényelmesebb megérkezést választotta. Lassan kilépett a sötétségből a hold által megvilágított fehér dűnetengerbe, ahol végeleáthatatlanul sok homok volt, és sok, fának tűnő kristály.
-Kellemes napot. - köszönt az ifjú kapitány, majd körülnézett, jó alaposan.
*Ez mind Hueco Mundo? Azt hittem ennél jóval zűrösebb hely. Mindegy, remélem összefutunk néhány Hollow-al. Szeretnék végre ismét küzdeni.* - gondolta magában, majd folytatta a szemlélődést. gondolatai egyszerre jártak itt és jártak a múltban is. Még mind a mai napig nem hiszi el hogy ő lett a Gotei 13 egyik kapitánya. A kis fiúcska akit nem érdekelt a Shinigami élet, végül kinőtte magát egészen a kapitányi rangig. Igazi sikertörténet, mindenesetre azt tudta hogy ennél már csak kicsit lehet erősebb. Gondolatai immáron kiléptek a múlt árnyaiból és ismét a jelen fehérhomokos sivatagát kémlelték.
-Ritkán sivár vidék és... nyugalmas. Egyenlőre. - fűzte hozzá Kaikomaru, és várta hogy a csapat elinduljon.
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// Cl0te33500/45000A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// 29y5sib  (33500/45000)

A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva//   A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// EmptyVas. Szept. 07, 2008 4:53 am

"Csak tudnám ilyenkor hol van mindenki az osztagomból..."vakarásztam a fejem, miközben arra vártam, hogy végre megnyíljon az átjáróm. "Remélem nem kések sokat."léptem végre be.
-Jáj, neeee!-T_T.Vettem észre a takarítót. -Ennek is akkor kell felbukkannia, amikor én épp közlekedem.-morogtam egy helyben állva.-Futni kéne!-kaptam észbe.-Jáháj!-pánikoltam szorgosan, ahogy egyre közelebb ért hozzám az az undorító dög.-Vigyázat!-értem ki rúgkapálva a levegőben.-Még ez is...-T_T.-néztem le alám, és konstatáltam, hogy kicsit messze van a talaj.-Arrébb Mitusko!-estem az éppen felkászálódó lány felé. Mire ő felnézett már túlságosan közel voltam hozzá, így sikeresen ráestem.
-Te jó ég...-nyöszörögtem a homokban.-Ne haragudj!-pattantam gyorsan fel, hogy Mitsuko nem fulladjon a homokba.-Elfogadod a bocsánatom?-nyújtottam a kezem érte. Kicsit még mérgesen, de bólintott, hogy rendben és elfogadta a kezem.
-Jó napot mindenkinek!-fordultam gyorsan körbe egy széles mosoly kíséretében.
Vissza az elejére Go down
Amaya Ureshii
13. Osztag
13. Osztag
Amaya Ureshii

nő
Gemini Rooster
Hozzászólások száma : 129
Age : 30
Tartózkodási hely : Taichou vagy hadnagy környékén
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag, 3. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// Cl0te18300/30000A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// 29y5sib  (18300/30000)

A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva//   A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// EmptyVas. Szept. 07, 2008 5:04 am

-Tastu-chan merre lehet?-nézelődtem értetlenül, hogy mit kéne csinálnom.-Ezzel a bigyóval kell kaput nyitni...de hogyan?-gondolkoztam a zanpakuto-m forgatva.-Áhá! Megkérdezem Csuparáncot...de ő messze van.-gondolkoztam tovább.-Akkor a laborban valakit!-robogtam gyorsan vissza az épületek közé.
-Lombikfeeeeej!-löktem be az ajtót, valakit orrba vágva.
-Hee?-nézett fel a helység végéről, egy csomó fura izé mögül.
-Lombikfej!-integettem neki pár érdekes alakú üvegbigyót leverve a katana-mmal.
-AMAYA!-ordított felém.-Ohóóvatosabban!-
-Miért?-pislogtam ártatlanul.
-Eh...semmi. Mit keresel most itt?-
-Nem tudok átjutni a másik helyre...Hogy kell kaput nyitni?-vágtam majdnem orrba a katana-val.
-Háát...-ment kicsit arrébb.-Segítek oké?-tolt maga előtt gyorsan kifelé a laborból.
-HURRÁ!-őrjöngtem további bigyókat széttörve.
Miután sikerült bejutnom az átjáróba, lassan elindultam a "kijárat" felé.
-Megjöttem!-ugrottam ki. Attól nem estem pánikba, hogy nincs alattam talaj. Nyugisan zuhantam lefelé és beleugrottam Daisetsu nyakába.
-HELLO!-fogtam meg mindkét oldalt az arcát és rángattam meg.
Vissza az elejére Go down
Akiyama Akane
5. Osztag
5. Osztag
Akiyama Akane

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 153
Age : 33
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 5. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// Cl0te45500/65000A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// 29y5sib  (45500/65000)

A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva//   A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// EmptyVas. Szept. 07, 2008 5:29 am

*A menet vége felé sétál ráérősen az átjárón keresztül. Minek is siessen? Egyrészt megvárja Hueco Mundo, másrészt meg kapitány - ilyen apróbb késéseket simán megenged magának...
A lassú tempó jól is jön, pláne amikor meghallja a kiáltásokat. Óvatosan megáll az átjáró kijáratának szélén, majd lepillant, hogy felmérje a terepet. Végül egy könnyed ugrással lent terem, közvetlenül társai mellett. Leporolja magát, és megigazítja öltözetét, majd körülnéz a sivatagban. Amayát meglátva igyekszik minél messzebbre kerülni a lánytól, miközben részvétteljes pillantást küld Daisetsu felé. Ezúttal is Mitsuko közelébe sétál.*
- Talán azért van ennyi homok, mert egy átkozott sivatagban vagyunk...
*Jegyzi meg Mitsukónak, miközben mindvégig a környéket pásztázza tekintetével. Minden olyan nyugodtnak tűnik - mintha teljesen néptelen lenne a hely...*
- Azt hiszed, hogy egy játszótéren vagy? Legyen már legalább egy kevés méltóságod...
*Fűzi hozzá nagyot sóhajtva, mikor meglátja, hogy tisztje éppen homokozik.*
- Inkább oszd meg velünk is, hogy most merre tovább...
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// Cl0te53000/65000A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// 29y5sib  (53000/65000)

A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva//   A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// EmptyVas. Szept. 07, 2008 7:22 am

-Na, végre!-dörzsöltem össze a tenyereim. Alig bírtam kivárni, hogy átléphessek Hueco Mundo-ba. Nuygisan sétáltam keresztül az átjárón,de kiérve belőle némileg meglepődtem, hogy nincs alattam semmilyen nemű talaj.
-A rohadt életbe!-közeledtem egyre vészesebben a talajhoz, végül egy jól irányzott shunpoval elértem, hogy ne nagyot nyekkenjek a homokba.-Kibaszott sok homok!-poroltam le magam indulatosan.-Kell a halálnak ennyi sok szar....-morogtam tovább, közben persze mindenki figyelme rám irányult és csak bámultak és bámultak.
-MI VAN?! NEM LÁTTATOK MÉG FEHÉR EMBERT?!-ordítottam le őket, és duzzogva vártam, hogy elmondják mihez kezdünk az érdekes érkezés után.
Vissza az elejére Go down
Shouboushi Naraku
2. Osztag
2. Osztag
Shouboushi Naraku

Férfi
Hozzászólások száma : 86
Tartózkodási hely : Soul Society
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Vaizard/Ex-Kapitány
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// Cl0te13500/25000A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// 29y5sib  (13500/25000)

A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva//   A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// EmptyHétf. Szept. 08, 2008 2:50 am

Urahara Kisuke elégedetten bámulta az általa készített, Hueco Mundoba vezetett kaput. Valamennyi shinigami aki a különleges küldetésre érkezett átment már a kapun, így eljött az ideje hogy bezárják.

- Készen állsz Tessai?

A Kidou nagymester bólintott, majd felkészült a művelet megkezdéséhez, amikor a kapu előtt hirtelen feltűnt egy magas, fekete hajú, fekete nadrágot és lezser fekete inget hordó férfi.

- Nocsak kit látnak szemeim. És milyen öltözetben! Hol a tradicionális shinigami egyenruha kedves Naraku?

Incselkedett mosolyogva Urahara, majd a férfi mellé sétált.

- Nehezebb bennük érvényesíteni a harci stílusomat.

Válaszolt ridegen a hófehér arcú férfi, majd elindult a kapu felé.

- Vigyázz a sebességre és nézd a 30-as táblákat, mert a végén még leesel!

Próbált meg ismét humorizálni Urahara, de Naraku a végére már a kapu túl oldalán haladt sebesen. Hamarosan elérte az átjáró végét és egy jól irányzott Shunpoval Kaikomaru kapitány mellett ért földet. Nem nézett senkire se, csak egy halk köszöntésben részesítette a többieket.

- Yo!
Vissza az elejére Go down
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva//   A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// EmptyHétf. Szept. 08, 2008 3:48 am

Minden shinigami megérkezett Hueco Mundoba. Néhányan kisebb-nagyobb sérüléseket szereztek, mivel az átjáró nem egészen a földdel egy szinttel nyílt meg, így egy-két embernek sikerült a másikra potyogni. Miután már az utolsó ember is kilépett, mindenki Mitsuko felé fordult, hogy most mi is legyen a következő lépés. Látszott az összes jelenlévőn, hogy már nagyon izgatottak, hiszen már nekik is nagyon tele van a bögyük Aizennel és az ő piszkos trükkjeivel.
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Ninomiya Mitsuko
8. Osztag
8. Osztag
Ninomiya Mitsuko

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 284
Age : 33
Tartózkodási hely : Kobaa-channál || 8. osztag keptöni irodája >< || Osztag kertje~ *.*
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// Cl0te25000/30000A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// 29y5sib  (25000/30000)

A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva//   A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// EmptyHétf. Szept. 08, 2008 4:25 am

*Hirtelen egy hangot hallott a magasból, de már késő volt, így Hana ráesett. Ennek köszönhetően elterült a homokban. A bocsánat kérésére csak bólintott egyet és belekapaszkodott a felé nyújtott karba. Leporolta magát, és várta tovább a többieket. Néhány perc múlva megérkezett a kapitánya is, Akane, aki rögtön Mitsuko felé vette az irányt.*
- Bocs, kapitány, de nem hagyhattam ki. Egyszerűen szeretek a homokkal szórakozni.
*Mentegetőzött, mikor meghallotta Akane hangját. Felállt, majd a parancsnak engedelmeskedve elkezdte a további dolgok elmagyarázását.*
- Gondolom már észrevették, hogy egy bazi nagy épület van tőlünk nem "annyira" messze. Nos, ha mégse, nyugodtan ellátogathatnak a 4. osztag gyengélkedőjére, ott szívesen látják az olyan embereket, akik a szokásosnál gyengébben látnak. Akkor most vissza a tárgyra. Az épület messzebb van, mint ahogy gondolják, így elég sokáig fog tartani az út Las Nochesbe. Nos... dióhéjban ennyi... A többit majd később.
*Mondandója befejeztével, megindult az épület felé. Remélhetőleg a többiek is követni fogják.*
Vissza az elejére Go down
Kawazoe Hanae
13. Osztag
13. Osztag
Kawazoe Hanae

nő
Leo Horse
Hozzászólások száma : 349
Age : 33
Tartózkodási hely : 13. osztag
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// Cl0te40500/45000A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// 29y5sib  (40500/45000)

A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva//   A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// EmptyHétf. Szept. 08, 2008 4:48 am

*aha szóval az az épület az. Tényleg nem tűnik messzinek, de a sivatagokban nem lehet megbízni* -amint így elbambultam, láttam hogy Mitsuko már el is indult. Egy shunpoval mellé kerültem és mellette haladtam tovább.
-Ha nem haragszol előre megyek kicsit gyakorolni a shunpot, úgyse mostanában fogunk odaérni. -mondtam neki, majd el is tűntem mellőle.
Ahogy haladtam előre az épület tényleg nem akart közeledni.
-Nahát ez tényleg messzebb van mint amilyennek tűnik!
*Csak azt nem értem miért kellet ennyire messze megérkeznünk ha már így is-úgy is az ellenség karjaiba sétálunk, nem egyszerűbb lett volna egyből Las Nochesbe kaput nyitni? No de mindegy ez van* -tűnődtem miközben haladtam előre, de azért a többieket is szemmel tartottam.
Vissza az elejére Go down
Daisetsu Hattori
Vaizard
Vaizard
Daisetsu Hattori

Férfi
Hozzászólások száma : 135
Tartózkodási hely : Debrecen
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// Cl0te41000/55000A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// 29y5sib  (41000/55000)

A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva//   A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// EmptyHétf. Szept. 08, 2008 5:03 am

*Hirtelen a nyakamba ugrott Amaya aminek nem nagyon örültem, de nem akartam most bántani. Az arcomat gyorsan ki szabadítottam.
-Ha nyugton maradsz, akkor viszlek lila csoda. Egyébként Üdv. mindenkinek!- köszöntem majd elindultam Hanae után.
~Eljött az idő, hogy megtegyem azt amin már sokat gondolkoztam. Ideje lesz elhagyni Seireitei-t. A maszkot most biztos használnom kell.- gondoltam majd felfigyeltem arra az épületre amiről Mitsuko mesélt.
~Igaza van, tényleg nem közeledik, bár mit is várnék a sivatagban.~
*Hanae közben a shunpot gyakorolta, így hol mellettünk tűnt fel, hol eltűnt. Kicsit már zavart, de tűrtem, hisz nem ez volt a legnagyobb baj. A hátamon nagyobb volt.
Vissza az elejére Go down
Hiashin Kaikomaru
6. Osztag
6. Osztag
Hiashin Kaikomaru

Férfi
Virgo Horse
Hozzászólások száma : 17
Age : 33
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// Cl0te14000/25000A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// 29y5sib  (14000/25000)

A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva//   A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// EmptyHétf. Szept. 08, 2008 10:21 am

*Ezt a lökött bagázst...* -gondolta magában Kaikomaru, akinek a tarkóján lecsúszott egy esőcsepp. Nem igazán volt elkápráztatva a kapitányok viselkedésétől. De nem foglalkozott vele sokat, a szokásos morcos arckifejezését vette fel, és elfordította tekintetét.

-Jól van, elérkezett az idő hogy végre tegyünk is valamit, ne csak púpok üljünk egyhelyben.- ezután a hatodik osztag jóképű kapitánya már futott is Mitsuko után, szorosan a nyomában volt, délnyugati irányban.

-Remélem ezúttal nagyon sikeresek leszünk, Mitsuko-san. -mondta a lánynak Kaikomaru, és folytatta az útját, jobb keze pedig a Zanpakutouja markolatára ttette, hogy vészhelyzet esetén előránthassa, és használhassa.
Vissza az elejére Go down
Shouboushi Naraku
2. Osztag
2. Osztag
Shouboushi Naraku

Férfi
Hozzászólások száma : 86
Tartózkodási hely : Soul Society
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Vaizard/Ex-Kapitány
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// Cl0te13500/25000A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// 29y5sib  (13500/25000)

A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva//   A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// EmptyHétf. Szept. 08, 2008 10:27 am

Naraku félszemmel figyelte a kapitányok,hadnagyok és további tisztek idiotizmusát. Nem mutatta ki az arcán, de belül mélyen zavarta hogy minden kis ostoba akinek kicsit nagyobb a reiatsuja az átlagnál magas rangú tiszt lehet. ~Hol a fegyelem? Hol az elkötelezettség a küldetés iránt? Homokvár! Az kell ide...~ mérgelődött magában, majd félig a társaság felé fordult.

- Las Nochesben találkozunk!

Vetette oda a társaságnak majd eltűnt a szemük elől. Pár pillanat múlva még látták maguk előtt, de fokozatosan egyre messzebb és messzebb tűnt fel előttük a villámgyors shinigami.
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// Cl0te33500/45000A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// 29y5sib  (33500/45000)

A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva//   A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// EmptyKedd Szept. 09, 2008 8:00 am

"Remélem Amaya kellőképp el lesz foglalva Daisetsu-val és a többieket békén hadja" csóváltam meg a fejem és léptem közelebb Mitsuko-hoz, hogy elregélje innen merre tovább. Tényleg elég hosszú és kimerítő magyarázatot adott, az állam a homokban kötött ki, hogy mennyi ökörséget képes összehordani. Végül elindultunk. A kapitányok persze rögtön megvillantották a shunpoikat, de én úgy voltam vele, hogy inkább Mitsuko-val tartok az emberibb tempóban. "Csak tudnám a naplopó kapitányom merre lehet...no meg Kuro...az "Én minden küldetésen leszek" felszólalása egyre inkább tárgytalanná válik...ez így uncsi egy út lesz..."sopánkodtam magamban és meneteltem a többiekkel néma csendben néha-néha nagyokat sóhajtva, amik jelezték, hogy kicsit unatkozom.
-Ez tényleg baromira messze van...-szóltam el magam félhangosan.
-Ennyire ne und már magad! Csináljunk homokvárat? Vagy inkább építsük fel a képmását?-
-Inkább hordjuk be az épületbe az összes homokot idekintről...-
-Az kissé időigényes lenne, és a végén még valakit betemetnénk, bár akkor legalább elmondhatná, hogy Kőmíves Hugo...-vigyorgott Mitsuko.
-Hogy bírsz ennyi mindent összehordani ilyen rövid időn belül?-
-Jó kondiban vagyok!-
-Eh...- - -". Mentem inkább tovább csendben.
Vissza az elejére Go down
Amaya Ureshii
13. Osztag
13. Osztag
Amaya Ureshii

nő
Gemini Rooster
Hozzászólások száma : 129
Age : 30
Tartózkodási hely : Taichou vagy hadnagy környékén
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag, 3. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// Cl0te18300/30000A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// 29y5sib  (18300/30000)

A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva//   A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// EmptyKedd Szept. 09, 2008 9:12 am

-Ha nyugton maradsz, akkor viszlek lila csoda.-
Okkéééé!-ugrottam egyet a hátán.-Akkor menjünk már Furapofa!!-ütögettem meg kicsit a fejét, de gyorsan abbahagytam a nem túl barátságos pillantást követően. Széles mosollyal az arcomon ücsörögtem egy idei. amíg meg nem láttam, hogy a legtöbben shunpoval száguldoznak.
-MI IS!!!!-
-Mit mi is?-
-Mi is gyorsuljunk fel!!!! LÉGYSZÍÍÍÍÍÍÍÍ!-vetettem be a könyörgő szemeket. A kapitány egy lemondó sóhajt eleresztve teljesítette a kérésemet.
-ODAAA!-irányítottam össze-vissza az épületek között.
Vissza az elejére Go down
Akiyama Akane
5. Osztag
5. Osztag
Akiyama Akane

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 153
Age : 33
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 5. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// Cl0te45500/65000A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// 29y5sib  (45500/65000)

A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva//   A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// EmptySzer. Szept. 10, 2008 2:43 am

*Utána még ketten érkeznek. Masakit már látásból ismeri, a másik shinigamival azonban még nem találkozott... Szerencsére nincs idő ismerkedésre, mert hadnagya nekilát az "eligazításhoz".*
~ Szóval az lenne Las Noches... ~
*Tekint a távoli épület irányába, majd elindul a többiekkel együtt saját tempójában. Nem akar shunpót használni - felesleges már most lefárasztania magát ilyenekkel... Mitsukóék tempóját veszi fel, miközben egyik karjával derekára kötött kardjára támaszkodik lazán.
Menet közben a környező sivatagot fürkészi. A nagy, nyílt és shinigamik számára ismeretlen terep tökéletes helyszín lehetne arra, hogy az arrancarok orvul megtámadhassák őket... Nagyon reméli, hogy ez nem fog megtörténni... Ráadásul az sem látszik nagyon, hogy közelednének Las Noches felé...*
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// Cl0te53000/65000A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// 29y5sib  (53000/65000)

A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva//   A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// EmptySzer. Szept. 10, 2008 4:16 am

-Akkor majd az épületnél!-viharzottam el mindenki mellett. "Nincs időm itt tökölni...Minél előbb meg akarom találni azt a szemetet."
-Azért az épületnél megvársz minket?-szólt valaki utánam.
-Ha nem siettek biztos, hogy nem. Az öregemberek tempója nem az én műfajom!-kiabáltam hátra és már el is tüntem. Las Noches fehér falán ücsörögve vártam a többieket. Szinte kifeküdtem az egyik erkélynek használt szellőzőnyilásnál és lóbáltam a lábam unalmamban. "Mikor érnek már ide?!"türelmetlenkedtem kicsit.
Vissza az elejére Go down
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva//   A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// EmptySzer. Szept. 10, 2008 4:50 am

Mindenki megindult az óriási épület felé, ami nem is volt annyira közel, mint amilyennek látszott. Mitsuko után mindenki elindult. Volt aki a shunpot is használta, hogy gyorsabban elérje Las Nochest, volt aki viszont lassan nyugodtan haladt, hiszen senki se kergette őket. Akik a sétát választották, mind Mitsukoval haladtak. Nem kellett sokat menniük, már el is érték Las Noches északi kapuját. Épphogy a közelébe értek, már is egy hatalmas lény jelent meg előttük, aki nem kevés robajjal jött elő a homok alól.
- Kik vagytok, és miért akartok belépni Las Noches kapuján? - bődült fel az óriás.
Mivel választ nem kapott, így tovább folytatta beszédét.
- Mivel ti nem vagytok képesek megszólalni, ezért én kezdem a bemutatkozást. Én vagyok Runaganga, Las Noches őre, aki mindenkit meg fog ölni, aki meg próbál bejutni Aizen-sama várába. - kacagott, aztán a shinigamik közé csapott. Mindenkinek sikerült kikerülni a csapást, és közös erővel támadásba lendültek.
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Ninomiya Mitsuko
8. Osztag
8. Osztag
Ninomiya Mitsuko

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 284
Age : 33
Tartózkodási hely : Kobaa-channál || 8. osztag keptöni irodája >< || Osztag kertje~ *.*
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// Cl0te25000/30000A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// 29y5sib  (25000/30000)

A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva//   A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// EmptySzer. Szept. 10, 2008 5:10 am

*Alig tett még pár lépést meg, Hanae máris mellette termett egy shunpoval, és szólt, hogy ő előre megy. Mitsuko csak bólintott egyet. Kaikomaru is odasietett, és beszélgetést kezdeményezett.*
- Remélem ezúttal nagyon sikeresek leszünk, Mitsuko-san.
*Kissé csodálkozott Kaikomaru megjegyzésének, hiszen ő úgy gondolta, hogy eddig minden küldetésük sikeresen zárult.*
- Mit ért azalatt, hogy EZÚTTAL, Hiashin taichou? Eddig minden küldetés sikerült, kisebb-nagyobb sérülések voltak, de senki se hallt meg.
*Néhány pillanattal később, már Naraku cikázott előtte. Valószínűleg szeretett volna minél hamarabb Las Nocheshez érkezni. Eközben, Hana is mellé szegődött és elkezdtek beszélgetni.
- Ez tényleg baromira messze van...-szólta el magát félhangosan Hana.
- Ennyire ne und már magad! Csináljunk homokvárat? Vagy inkább építsük fel a képmását?
- Inkább hordjuk be az épületbe az összes homokot idekintről...
- Az kissé időigényes lenne, és a végén még valakit betemetnénk, bár akkor legalább elmondhatná, hogy Kőmíves Hugo...
*Mitsuko elvigyorodott saját poénján.*
- Hogy bírsz ennyi mindent összehordani ilyen rövid időn belül?-
- Jó kondiban vagyok!-
- Eh...- - -".
*Menntek tovább csendben, aztán Mitsuko megint megpillantott két alakot, amint össze-vissza rohangálnak a homokban.*
- Ezek normálisak? Szegény Hattori taichou.
*Kuncogott, és talált meg egy személyt aki hol feltűnt, hol pedig eltűnt.*
- Azok se normálisak, akik ilyenkor használják a shunpot... Nem hogy inkább tárolnák az erejüket.
*Ordította fennhangon. Hirtelen megtorpant, mert egy óriási alak emelkedett ki a homokból, és elkezdett beszélni.*
- Ez meg mi a fene akar lenni? Beszélő homokvár? Egyébként is... Miért egy rakás homok őrzi Las Noches kapuját? Még a hülye is tudja, hogy mi a gyengéje a homoknak...
*Runaganga lecsapott, ami elől Mitsukonak sikerült kitérnie. Sajnos mivel neki szél elemű a kardja, ezért nem tud végezni a monumentális szörnyeteggel, így másnak kell meghagynia a dicsőséget, hogy elbánjon az óriással.*


A hozzászólást Ninomiya Mitsuko összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Szept. 10, 2008 5:34 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Kawazoe Hanae
13. Osztag
13. Osztag
Kawazoe Hanae

nő
Leo Horse
Hozzászólások száma : 349
Age : 33
Tartózkodási hely : 13. osztag
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// Cl0te40500/45000A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// 29y5sib  (40500/45000)

A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva//   A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// EmptySzer. Szept. 10, 2008 5:31 am

Mikor mind megérkeztünk szembetaláltuk magunkat Las Noches őrével. *Elég bamba szerzetnek tűnik, de azért nem szabad alábecsülni.* -gondoltam mikor elugrottam a csapása elől.
*Gondolkozzunk csak, hogy lehetne ártalmatlanná tenni a homokot.* -gondolkoztam miközben a csapásai elől ugráltam. *Hiába vágom darabokra újra összeáll*
*Áhá megvan! A villámban lehet akkora hő hogy kikristályosítsa a homokot, de ehhez nem leszek elég egyedül*
-Hé mindenki figyelem! Van egy tervem! Aki tud lőjön egy villám kidout a hollow felé! -kiabáltam nekik- Ha elég energiát gyűjtünk össze megolvaszthajuk a homokot és nem tudja magát regenerálni!
-Hadou 4: fehér villám! -kiáltottam, és reméltem hogy a többiek is követnek
Vissza az elejére Go down
Daisetsu Hattori
Vaizard
Vaizard
Daisetsu Hattori

Férfi
Hozzászólások száma : 135
Tartózkodási hely : Debrecen
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// Cl0te41000/55000A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// 29y5sib  (41000/55000)

A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva//   A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// EmptySzer. Szept. 10, 2008 5:40 am

-Okkéééé! -ugrottam egyet a hátán. Akkor menjünk már Furapofa!!- mondta ami kis dühöt váltott ki belőlem, de visszafogtam magamat
-MI IS!!!! - ordította
-Mit mi is?- kérdeztem, de ekkor már tudtam mire gondol, de jött a válasz.
-Mi is gyorsuljunk fel!!!! LÉGYSZÍÍÍÍÍÍÍÍ!-vetette be a könyörgő szemeket. Amire én egy sóhajjal válaszoltam majd elindultam.
-ODAAA!-irányított össze-vissza az épületek között. Egy kis idő múlva befejeztem, mert kezdtem megunni. Inkább odamentem Hanáékhoz. Kellett egy kis társaság...
-Ez tényleg messze van.- jegyeztem meg és gyalogoltam tovább mikor szembetaláltuk magunkat Las Noches őrével.
~Nem akarok energiát pocsékolni erre a szánalmas szörnyre.- gondoltam majd meghallgattam Hanae tervét.
-Jó ötlet, de lányok/nőké az elsőbbség.- mondtam ezzel hátrébb ugrottam.
~Hagyom játszani a többieket.- gondoltam majd Amayát is letettem.
-Mostmár sétálhatsz.- mondtam és tovább követtem a történéseket...
Vissza az elejére Go down
Hiashin Kaikomaru
6. Osztag
6. Osztag
Hiashin Kaikomaru

Férfi
Virgo Horse
Hozzászólások száma : 17
Age : 33
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// Cl0te14000/25000A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// 29y5sib  (14000/25000)

A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva//   A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// EmptySzer. Szept. 10, 2008 8:06 am

Kaikomaru éppen válaszolni akart Mitsukonak, azonban már megelőzték. És hamarosan előbukkant Las Noches félelmetesnek nem mondható őre. Mikor lecsapott, Kaikomaru egy ügyes ugrással a homokszörnyeteg mögé került. Hallotta Hanae ötletét, és úgy döntött, besegít. Éppen időben, hisz a keze már a Zanpakutouja markorolatán volt. Készen állt volna arra hogy be is veti, azonban ez a terv hatásosabbnak bizonyult a jelenlegi helyzetükben. Jobb kezét Runaganga fejére irányította, majd megszólalt.

-Hadou no 4#: Byakurai! - egy fehér villám már száguldott is hogy telibe találja a nagyranőtt homokvárat.
Vissza az elejére Go down
Shouboushi Naraku
2. Osztag
2. Osztag
Shouboushi Naraku

Férfi
Hozzászólások száma : 86
Tartózkodási hely : Soul Society
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Vaizard/Ex-Kapitány
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// Cl0te13500/25000A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// 29y5sib  (13500/25000)

A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva//   A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// EmptySzer. Szept. 10, 2008 8:24 am

Bár először úgy tervezte hogy meglép a többiektől, végül vissza vett a tempójából, mert magáról a küldetésről nem tudott sokat és a részletek a többiek fejében voltak. Szinte már a többiekkel együtt haladt, amikor feltűnt Las Noches őre, a hatalmas homokból álló hollow. Bár nem Menos volt, az értelmi szintje nem sokkal volt a fölött. Naraku kitért egy gyors shunpoval a támadás elől, majd zsebre vágta a kezeit és nyugodtan nézte ahogy a többiek kidou technika segítségével próbálja legyőzni a hollowt. Ő maga nem akarta fárasztani magát ilyen alacsony rangú hollow ellen, de ennek ellenére úgy döntött besegít egy kicsit a közös harcba, hogy ne lógjon ki a sorból. A hatalmas hollow maszkja felé emelte a bal kezét, majd az átlagos hanghordozásánál hangosabban mondta:

- Bakudou 49: Kuro Shitsui... shiryoku!

Ha sikerül a kidou, akkor a hollow bizonyos időre elveszti a látását.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva//   A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// Empty

Vissza az elejére Go down
 

A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva//

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Hueco Mundo :: Küldetések Hueco Mundoban :: Lezárt küldetések-