-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Amiami lakása x3

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Amargo Flamenco
Arrancar
Arrancar
Amargo Flamenco

nő
Libra Dragon
Hozzászólások száma : 34
Age : 35
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2009. Jun. 02.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 12. arrancar, Midoriiro Hikage fraccionja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Amiami lakása x3 Cl0te6500/10000Amiami lakása x3 29y5sib  (6500/10000)

Amiami lakása x3 _
TémanyitásTárgy: Amiami lakása x3   Amiami lakása x3 EmptyHétf. Jún. 22, 2009 3:43 am

Nah végre elértem ide, hogy bemutizhatom nektek a szobácskámat. Nem nagy durranás, de nekem tökéletesen megfelel. Nagyon szeretek itt lakni, és imádom ezeket a színeket. *pattog örömében*

Szóóval.. Ez lenne az én hálószobácskám:
Amiami lakása x3 Image_www.kepfeltoltes.hu_

Éljen a nagy francia ágy, bár jobban szeretném, ha valakivel osztozhatnék rajta. *elgondolkozik*

Ez pedig a fürcsihelyiség:
Amiami lakása x3 M_GreenMarble_Bathroom_400x
Mindenkit szeretettel várok! Wink Na persze csak látogatás céljából *csavargatja az ujjával a haját*
Vissza az elejére Go down
Amargo Flamenco
Arrancar
Arrancar
Amargo Flamenco

nő
Libra Dragon
Hozzászólások száma : 34
Age : 35
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2009. Jun. 02.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 12. arrancar, Midoriiro Hikage fraccionja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Amiami lakása x3 Cl0te6500/10000Amiami lakása x3 29y5sib  (6500/10000)

Amiami lakása x3 _
TémanyitásTárgy: Re: Amiami lakása x3   Amiami lakása x3 EmptyKedd Aug. 04, 2009 8:51 pm

☼◄нм szépségszalоп Aмiaмi мódгa►☼

Egyik, napocskafényes reggelecskén úgy keltikéztem, hogy ma valami szupcsikajót fogikázok csinizni. Csak annyi volt a gondocska, hogy nem tudikáztam, ki legyen a társacskám- mert egyedül nehézke lenne bármit is tennikézni az ügyecske érdekében.
Összekapiztam magam, és Vivíkémhez rohantam. Együtt törikéztük a buksinkat, mit is csinizhetnénk, és ekkor egy pici lámpácska gyúlt sötét fejecskémben: szépségnapot tartunk!
Be is zsongikáztam rendesen, hiszen kedves arrancartársacskámnak hosszú hajacskája a mai napon az enyém! El is képzeltem a loknicskákat, amiket a csilivilis hajacskájába varázsolok, meg a kis virácsokcsákat, amikkel teletüzizem. *.* A körmöcskedekorrol nem is beszélve. *pattog*
Át is ráncsiztam magamhoz, hogy elkezcsizzem a műveletet.
Vissza az elejére Go down
Nereida Remedios de Vivar
Arrancar
Arrancar
Nereida Remedios de Vivar

Hozzászólások száma : 5
Registration date : 2009. Jun. 04.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Amiami lakása x3 Cl0te5000/10000Amiami lakása x3 29y5sib  (5000/10000)

Amiami lakása x3 _
TémanyitásTárgy: Re: Amiami lakása x3   Amiami lakása x3 EmptyKedd Aug. 04, 2009 9:37 pm

°º¤ø,¸¸,ø¤º°`°º¤øKenceficeparti Amiamival,vuuuuu *.* °º¤ø,¸¸,ø¤º°`°º¤ø

Furán ébredtem, valahogy úgy, hogy kieshetett belőlem az energia, mert amikor végre sikerült felülnöm az ágyon, teljesen nyomottnak éreztem magam. A szokásos napi akármiket is épphogy el tudtam végezni, rendkívül kellett ám koncentrálnom, hogy ne fejeljem meg például a zuhanyrózsát. A soook sok megerőltető gondolkodásba hamar bele is fájdult a kis buksim, úgyhogy úgy döntöttem, nincs kedvem ma a főnökhöz, de nagyon nincs, beteget jelentek aztán csokifagyit eszegetve fetrengek a szobámban eeegész de eeegész álló nap, úgy bizony!
Már éppen kezdtem volna nagyjából megérteni ezt a fura, minden bizonnyal naaagyonelvont romantikus vígjátékot, amikor egyszer csak Amiami varázsolódott a szobám közepére. Nagyon megijedtem, annyira, hogy magamraborítottam a popit, de amikor rájöttem, hogy csak az én barinőm az, akkor meg tökre megörültem, és ráugrottam a nevét sikongatva, hogy jól megölelgethessem.
Aztán, hogy már elég volt a szorongatásból, lehuppantunk a padlóra, mert Amiami ragaszkodott hozzá, hogy gondolkozzunk valamin, de mivel nekem nem volt kedvem noszogatni az amúgy is lefáradt bukókámat, meg nem is nagyon értettem, hogy mit akar, inkább elvágódtam a földön, és láblóbálva néztem a töprengő Amiamit, aki hamarosan fel is sikkantott, majd azzal a lendülettel átráncigált a szobájába. Remélem azért majd elmondja, hogy mit is fogunk csinálni..
Vissza az elejére Go down
Amargo Flamenco
Arrancar
Arrancar
Amargo Flamenco

nő
Libra Dragon
Hozzászólások száma : 34
Age : 35
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2009. Jun. 02.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 12. arrancar, Midoriiro Hikage fraccionja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Amiami lakása x3 Cl0te6500/10000Amiami lakása x3 29y5sib  (6500/10000)

Amiami lakása x3 _
TémanyitásTárgy: Re: Amiami lakása x3   Amiami lakása x3 EmptyKedd Aug. 04, 2009 10:20 pm

☼◄нм szépségszalоп Aмiaмi мódгa►☼

-Gyere már, Vivíí, így estig se tudcsizom befejikézniii! -fogtam meg a karocskáját, hogy becipizzem a fürdőbe.- Így ni! Itt egy székecske, fogizz helyet! -mosolyogtam a kicsit fancsi képű barinémra.- Nyugika, szépségszalonba jöttél!
-Hogy hova? De HM-ban nincs is olyan.. -biggyesztette le a szájacskáját.
-Jaaj, butuuus! Nálam lesz most a szalonocska! Megcsinizem a körmöd meg a hajacskádat, kapsz arcpakit is! -ugrándoztam mellette, de szegénykémnek még mindig szürke ködöcske volt az elméjében.
-Még is hogyan?
-Jaaaj, ne légy már ilyen kis értetlenkee! -vetikéztem elő a rózsaolajos samponocskámat.- Na megmosizom a hajacskádat, és amíg szárad, kifestizem a körmöcskédet! -kezdtem el csavargatni a csapocskákat, hogy beállítsam a vizecskét.
-Na jó, ha te mondod, biztosan jó lesz. -nyomogatta az arcocskáját, amit akkor csinál, ha valamicskét nem értikéz- szóval majdnem mindig.
-Naah, hajikálj ide! -toltam kicsikét hátrébb a székecskét, hogy a fejecskéje beleérjen a kádacskába.
Bevizeztem a tincsecskéket, majd beledörzsikéztem a samponkát. Olyan jó rózsa illatocska lett az egész fürcsikében, mint ha egy csudi rétecskén lennénk.- Na, milyen?
-Úgy bizsergeti a buksimat! Tetszik!
-Na látod, mondikáztam, hogy jó mókácska lesz! -mosikáltam le a habot, majd egy türcsit tekertem a fejecskéjére.- Na milyen színecskés legyen a körmöd? -pakiztam ki úgy 30 féle lakkocskát.
Vissza az elejére Go down
Nereida Remedios de Vivar
Arrancar
Arrancar
Nereida Remedios de Vivar

Hozzászólások száma : 5
Registration date : 2009. Jun. 04.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Amiami lakása x3 Cl0te5000/10000Amiami lakása x3 29y5sib  (5000/10000)

Amiami lakása x3 _
TémanyitásTárgy: Re: Amiami lakása x3   Amiami lakása x3 EmptyCsüt. Aug. 06, 2009 6:43 am

°º¤ø,¸¸,ø¤º°`°º¤øKenceficeparti Amiamival,vuuuuu *.* °º¤ø,¸¸,ø¤º°`°º¤ø

Amikor Amiami becibált a házikójába, azt hittem meg vagyunk érkezve, pedig nem voltunk egészen. Már vágódtam volna el a pihepuha padlószőnyegen, amiről messziről látszott, hogy tök szuperül lehet rajta szundítani, de Amiami karon ragadott és a fürdőszobába tuszkolt, de legalább egy kényelmes székbe ültetett... Hogy milyen jót fogok én abban alukálni!
Itt még nem volt vége a meglepetéseknek, mert Amiami valami szépségszalonról kezdett el karattyolni, amit nem igazán értettem, mert a közelben én nem tudok egyetlen egyről sem! Amikor ezt óvatosan megjegyeztem, kiderült, hogy tulajdonképpen már a piperekuckóban vagyunk, merthogy Amcsi saját kezűleg fogja teletrutymózni a fejem, összeborzolni a hajam, és kipingálni a körmeimet. Igazán jó mókának tartottam, mivelhogy egy tapottat sem kell mozdulnom miközben nyomogatják a fejemet, ami aztán igazán szupcsi érzés, és ami közben a legkönnyebben el lehet szunyózni.
Először a fodrászolással kezdődött a muri, Amiami a hajammal pancsolt aztán mindenféle szutyit kent rá, amiknek naagyon de nagyon finom illatuk volt, és úgy bizsergette a buksimat, mintha egy nagy nagy kupac hangyácska táncikálna rajta valami aranyosat. Én csak annyit tudtam mondani, hogy "Heeeeeee" meg "Hááááááá", és ezeket ismételgettem is szorgosan, csak hát egyre lassabban és nagyobb hatásszünetekkel. Néhány "Háááááá" a végére át is alakult ásítássá, egészen addig a pontig, amitől kezdődve fogalmam sincs hogy micsudi van, mert nagyon úgy festett nekem onnan belülről, hogy el vagyok aludva.
Vissza az elejére Go down
Amargo Flamenco
Arrancar
Arrancar
Amargo Flamenco

nő
Libra Dragon
Hozzászólások száma : 34
Age : 35
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2009. Jun. 02.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 12. arrancar, Midoriiro Hikage fraccionja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Amiami lakása x3 Cl0te6500/10000Amiami lakása x3 29y5sib  (6500/10000)

Amiami lakása x3 _
TémanyitásTárgy: Re: Amiami lakása x3   Amiami lakása x3 EmptySzer. Aug. 26, 2009 4:16 am

☼◄нм szépségszalоп Aмiaмi мódгa►☼

Nem értikéztem, miért nem ad válaszkát a fraccikatársam, mikor annyira lelkesecskén pakikáztam neki a lakkocskákat. Miközben szivárványka-sorrendecskébe rendikéztem őket úgy döntikéztem, csak odafordikázok már hozzácská, hogy micsi törtikézhetett vele.
Ekkor láttikáztam meg, hogy elaluszikált. Mosolykával az arcocskámon támikáztam meg az arcocskáját egy pirosítós pamacskával, hogy felkeltizzem őt.

-Nyúúh, mami még nem akarok felkelni! -nyöszikézett, amin én jócskát mosikáztam, és tovább folytikáztam a molesztikázást.
-Na, Vivííí, kelcsikézz fel! Milyen színücske körmöcskét festizzek?
-Nyem tudom Amiami, valami szépet! -hunyikázta le a szemecskéit, és már szunyikázott tovább.
~Hm.. Ejej, vajon micskétől fárikázott így ki? -gondikáztam, miközben elkezdiztem a hadműveletecskét.
Mivel nem tudikáztam válszikázni közülük, becsukizott szemecskével megfogiztam egyet, ami a kezecskémbe kercsizett: vöröske. Ki is nyitiztem az üvegecskét, és pingálgatni kezdtem a lábacskáján a körmöcskéket.
Arra azonban nem számicskáztam, hogy Vivike szíveskén rúgcsikázik szundibundi közben, így a lakkocska egészen a bokácskájáig felkúszikázott.

-Oppácska... -fekiztem ki a nevetéstől a fürcsike közepén, és ott henteregcsiztem egy jó öt percecskén keresztül, míg Vivíke fel nem keltizett.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Amiami lakása x3 _
TémanyitásTárgy: Re: Amiami lakása x3   Amiami lakása x3 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Amiami lakása x3

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Off :: Csevegő :: Archív-