-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Elmiraland - Pinkvarázs lakosztály!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Atamagahen Haseru Hidari
Ember
Ember
Atamagahen Haseru Hidari

Férfi
Capricorn Rat
Hozzászólások száma : 115
Age : 39
Tartózkodási hely : 35f 41' ÉFSZ, 139f 46' KFH
Registration date : 2009. Jan. 10.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: US-ARMY, Őrnagy
Hovatartozás: Xcution
Lélekenergia:
Elmiraland - Pinkvarázs lakosztály! Cl0te10000/12000Elmiraland - Pinkvarázs lakosztály! 29y5sib  (10000/12000)

Elmiraland - Pinkvarázs lakosztály! _
TémanyitásTárgy: Elmiraland - Pinkvarázs lakosztály!   Elmiraland - Pinkvarázs lakosztály! EmptyVas. Jún. 14, 2009 5:49 am

Az én tulcsimban van garcsizva a legfeltüncibb és legszebbicske szincsijű szobácska egészke Hueco-cskában!

Ha bejövizel az ajtócskán rögtire az én eszmire szépecskésen trendike hálószobimban talcsizod magidat! Van bennike mindenke, amire nekem szükcsikém támizik! Sőt még a vendékikéimnek is van ülcsi helyecske!

Elmiraland - Pinkvarázs lakosztály! Xmqwj6

A hálcsim jobb oldiján vagyszizik egy ajtóka, ami a fürcsibe veszizik! A helységicske két részire van osztiva. Vagyikál ott a normika fürdékézős szekcike és a ruhikás óriáska szekcsim, mindenféle iszonyat szexike ruhikával!

Elmiraland - Pinkvarázs lakosztály! 2d7scbb

Ha betévizel hozzikám akkor egy kimercsiző beszékézés várikál rád! De kapsz hozzá sütikét iiis!*.*
Vissza az elejére Go down
Midoriiro Hikage
Privaron Espada
Privaron Espada
Midoriiro Hikage

Férfi
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 24
Age : 31
Tartózkodási hely : Las Noches, hát nem ...tökéletes?
Registration date : 2009. Jun. 02.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 109. Arrancar
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Elmiraland - Pinkvarázs lakosztály! Cl0te7500/15000Elmiraland - Pinkvarázs lakosztály! 29y5sib  (7500/15000)

Elmiraland - Pinkvarázs lakosztály! _
TémanyitásTárgy: Elmiraland - Pinkvarázs lakosztály!   Elmiraland - Pinkvarázs lakosztály! EmptyPént. Jún. 26, 2009 10:35 pm

//Meglátogatjuk Elmiralandet//

Éppen azon gondolkodtam kora reggel, hogy mit is kéne tennem. Nem volt semmiféle papír, amit ki kellett volna tölteni Aizen-sama, vagy Gin részére, semmiféle küldetés nem akadályozott abban, hogy lustálkodjak. Ránéztem az órára és még csak alig volt reggel nyolc. Már rég lefürödtem, fölpakoltam magamra a sminkemet és ettem is, így nem tudtam mit kezdeni magammal. Gondoltam zenélnem kéne, de most ahhoz nem volt hangulatom. Helyette eszembe ötlött, hogy elugrok Elmirahoz, hátha ő csal egy kis mosolyt arra a savanyú képemre. Mindig, ha Elmirával összefutok kicsit jobban érzem magam.
Még pár pillanatig elmélkedtem kicsit a szobámban és csak egy képet bámultam, ami a kis szekrényemen volt kiállítva.
Fölkaptam az egyik jobbik minőségű dzsekimet és elindultam Elmira szobája felé. Útközben összefutottam egy-két igen furcsa Arrancarral, mármint mindegyiket ismertem természetesen, csak azért nem éppen a legátlagosabbak ő sem, bár lehet én vagyok túlságosan is nyugodt és normális.
Mikor az ajtóhoz értem kicsit megigazítottam a hajamat, mert elég csálén állt, ugyanis sikerült az út során összekócolnom, mivel Candet valahogy sikerült fölidegesítenem, mire ő megkergetett. Majd szerencsére az éppen előbukkanó Kiyoshival tudtam megállítani.
Bekopogtam, hogy Elmira tudja, hogy jövök, majd benyitottam.
-Szia Elmira! -mosolyogtam hozzá a magam módján. -Mond csak mit csinálsz? -fogalmam nem volt róla pontosan mit művelhetett, csak annyit láttam, hogy valamit matat az ágy alatt.
Vissza az elejére Go down
Atamagahen Haseru Hidari
Ember
Ember
Atamagahen Haseru Hidari

Férfi
Capricorn Rat
Hozzászólások száma : 115
Age : 39
Tartózkodási hely : 35f 41' ÉFSZ, 139f 46' KFH
Registration date : 2009. Jan. 10.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: US-ARMY, Őrnagy
Hovatartozás: Xcution
Lélekenergia:
Elmiraland - Pinkvarázs lakosztály! Cl0te10000/12000Elmiraland - Pinkvarázs lakosztály! 29y5sib  (10000/12000)

Elmiraland - Pinkvarázs lakosztály! _
TémanyitásTárgy: Re: Elmiraland - Pinkvarázs lakosztály!   Elmiraland - Pinkvarázs lakosztály! EmptyPént. Júl. 03, 2009 9:19 am

°o0 Meglátogatjuk Elmiraland-et 0o°

Szörnyike álmikára ébriztem nagyonkára korcsi reggelke. Azt a borziságot látikáztam, hogyikára az én szercsizett kedvencke cipikémet ellopcsizta valakike. Kipattizva az ágyimból lódiztam is nekike, hogy előkercsizzem. Nem érdizett semmike sem, úgyis koránka voltizott. Nem hittiztem bárkike is kerizni fog. Szóvikára meg se fésüztem vagy vettiztem fel legalábbka köpikét. A kicsike hálóingikém aláka bármilyenke szögiből be lehetcsizett kukkizni. Ráadáskára hajiztam mindenféle vagyika akcsinek szokcsija lesizni utikám most ünnepecske napika van nekike! Biztikére is beülcsizett kukoricácskával meg vödcsivel, amike felfogizz a nyálikáját.
Túlesizve az ébrikén elsőkére, termike a gardróbocskámban szagiztam körbike, de nem talcsiztam pedigire még a dugika rekeszkéket is átvizsiztem. Csalódizva át is meniztem a fürcsibe, majdikára a szobcsimat kezdiztem mindenke résikére lebontizva átnézizni. Aztánkára meglátiztam a hatalmaska ágyimat! Az egyetlenke pontcsi volt amicske alácska még be se toliztam a pofikámat. Mászcsiztam is lefelé a földire és kotcsizni kezdiztem, de annyikára nem tudcsiztam hozzáférizni. Kercsiznek kellett sürgicske valamicske botit vagy hasonlócska tárgyacskát, mertike addig nemcsire nyugizhatok, amíg meg nem talcsizom a veszélykében forgizó csodácska cipellőcskémet.
Végülkére a szomszéditől kércsizett parfiskával kercsiztem tovább. Eégszkére jólka halcsiztam, amikorka kopcsiztak az ajtókán és Hiki-miki lépizett be csendeskén köszizve nekim. Eldobizva a cuccimat ugriztam a nyakijába sírcsizva oda se figyizve milyenke állcsiban vagyikálom és aztit is elfelejtiztem, hogy nem szercsizi, ha ilyenke hiányoska ölcsiben pattizok a közijében.
-Szörnyike dolcsi törcsizeeeeeett!-sírcsiztam hangoskán.-Az imcsizett mesikéske szépcsi lilácska tűsarkúcskámat nem talcsizooooom!-szipcsiztem továbbka, de gyorsikán leugriztam, mert eszikémbe jutcsizott fogsikám sincsi micsodácskát akcsizna tőlikém a barcsikám.
-Hikiiiii??? Miértkére jöttiztél hozzikám?- viharziztam el a fürcsibe gyorsacskán rendikébe szedizni magim és felveszizni a íhreske köpikémet.
Vissza az elejére Go down
Midoriiro Hikage
Privaron Espada
Privaron Espada
Midoriiro Hikage

Férfi
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 24
Age : 31
Tartózkodási hely : Las Noches, hát nem ...tökéletes?
Registration date : 2009. Jun. 02.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 109. Arrancar
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Elmiraland - Pinkvarázs lakosztály! Cl0te7500/15000Elmiraland - Pinkvarázs lakosztály! 29y5sib  (7500/15000)

Elmiraland - Pinkvarázs lakosztály! _
TémanyitásTárgy: Elmiraland - Pinkvarázs lakosztály!   Elmiraland - Pinkvarázs lakosztály! EmptySzomb. Júl. 25, 2009 10:00 pm

°o0 Meglátogatjuk Elmiraland-et 0o°

Számítottam arra, hogy természetesen hiányos öltözékben van, de abban a pillanatban ez nem zavart, vagyis voltaképpen sosem zavart, csak zavarba jöttem kissé. Már a nyakba ugrást is megszoktam,í gy már föl voltam készülve, hogy el is kapjam, mielőtt leesne.
-Szörnyike dolcsi törcsizeeeeeett! -kezdett el sírni, a nyakamban. -Az imcsizett mesikéske szépcsi lilácska tűsarkúcskámat nem talcsizooooom! -hát valamiért nem lepett meg, hogy ilyen dolog miatt lett ennyire szomorú. -Hikiiiii??? Miértkére jöttiztél hozzikám? -és még mielőtt akár bármelyik kérdésére is tudtam volna válaszolni beszaladt gyorsan a fürdőszobájába, feltételeztem rendbe szedni magát.
-Ömm... -kaptam föl a fejem, majd a fürdőszoba ajtajához léptem. -Azért vagyok itt, mert nem tudok magammal mit kezdeni és unatkozom, gondoltam hátha te föl tudnál dobni. -ekkor kicsit elgondolkodtam azon is, amit előtte mondott, hogy elvesztette a lila tűsarkú cipőjét és nem sokkal rá be is ugrott valami. -Egy pillanat! -nyitottam gyorsan egy Gargantanát a szobámba, majd megkerestem benne a keresett tárgyat, amit még egy héttel ezelőtt hagyott Elmira ott, mikor nálam járt. Majd vissza mentem a lányhoz és belesem telt ez az egész kitérő egy tíz másodperbe sem. -Ez lenne az? -mutattam föl neki a cipőt.
Vissza az elejére Go down
Atamagahen Haseru Hidari
Ember
Ember
Atamagahen Haseru Hidari

Férfi
Capricorn Rat
Hozzászólások száma : 115
Age : 39
Tartózkodási hely : 35f 41' ÉFSZ, 139f 46' KFH
Registration date : 2009. Jan. 10.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: US-ARMY, Őrnagy
Hovatartozás: Xcution
Lélekenergia:
Elmiraland - Pinkvarázs lakosztály! Cl0te10000/12000Elmiraland - Pinkvarázs lakosztály! 29y5sib  (10000/12000)

Elmiraland - Pinkvarázs lakosztály! _
TémanyitásTárgy: Re: Elmiraland - Pinkvarázs lakosztály!   Elmiraland - Pinkvarázs lakosztály! EmptyHétf. Aug. 24, 2009 9:48 pm

°o0 Meglátogatjuk Elmiraland-et 0o°

Tükrikém előtt fésiztem gyorsacskán, mertikére nagyonka csúnyácskán néziztem ki! Elkezdiztem felébrizés utánka rögcsin kerizni a cipimet és elfelejtiztem kicsikécskét rendikébe szedcsizni magimat. Úgy festikéztem mint egyecske bolondka! Csodácska, hogy Hikcsi nem ijdizett meg tőlikém. Az nagyonkára rosszacska lettizett volna, de szercsire nem mutizta vagy nem tűncizett neki fel az ábrázatocskám.
Miutánkára a hajacskám már szépikén kacsizott rám a tükrincéből jöhizett az öltikézés. Közbenkére azért Hikcsinyuszkóra is figyikéztem, aki az ajtókában topizott. Biztikére rövidecske idő alatt megunizta, hogy ennyikét szenvizek idebenetke. Jót is kunciztam elképzizve az unottacska fejikéjét. Viszontacska válcsizni sem felejtiztem el.
-Értizeeeem! Amintkára pöpececskére szedizem össze magácskámat kapcsizod is a fölvidizést! Örcsizek, hogy átjöttiztél! Nem vagyizol kajcsis? Szomjaska?- faggiztam mosolykázva előkotorászcsizva a bekészizett felszereléskémet, mivelkére előző estécske szercsizem előkészítécskézni mibenkén fogizok lenni. Különbenkére nagyonkára sokocskát vennizne el a napocskámból, hogy összecskére válcsizzam a megfelelőcske darabocskákat. Szegényke cukorborsócskának szakcsija nővizne mire elhagyiznám a fürdőcskémet.
Éppenkére vigyiztem az elképcsizett képikén, amikorkára el pillcsikére eltűnizett valamerrikére. Nem értiztem mi lelcsizte, úgyhogy pisliztem óriáskákat értetlenkén, de biztoskára nem egyecske újságocskáért lépizett le. Szóvalkára visszatériztem az öltikézéshez, amike nem bizonycsikázott a legjobbacska ötletkének, mertecskére mire visszatérizett a lehetőcske leghiányoskább szerkócskában ácsiztam.
-Ez lenne az? - kapiztam fel a fejcsikémet. Meglátizva az énikém szercsizett cipőcskéjét nagyonkára boldogocska lettem. Nem is fogizva a megjelencsimmel pattiztam a nyakincájába egy szupcsira óriáska pusszancsot nyomcsizva az arcijára.
-HIKCSIIIIII! De ügyike vagyizooool! Merrikére akcsiztál rá?-
-Öhm...-pircsizett el zavargászottan, amikét hirtelenke nem tudcsiztam merrikére tennizni. Utánkára leesizett és gyorsacskán arrébb ugriztam. A nózikájára csukizva az ajtócskát.
-Nem tetszizett, nyuszkócska?-vigyiztem hangoskán megölcsizve az előkerizett gyönyörűcskémet. Majdacskán befejcsiztem az ölcsizést, addigacskára is békécskén hagyizva pöndörnyuffancsott, hogy magácskához tudcsizzon tércsizni. Miutánkára tökéleteskén mutiztam a tükcsiben kivágiztam a szobácskába széleskén mosolykázva. Perszikére körbe forcsiztam a vendégecskémnek, mertecskére ez sosem marizhat el. Aztán levágiztam mellécske és rácsapiztam a combijára.
-Rendbenkén vagycsizol, Hiki?- kérdikéztem érdeklődizve. Nem szercsiztem volnácska, ha az előbbecske jelcsike utánka távcsit kezdidzne tarcsizni.
Vissza az elejére Go down
Midoriiro Hikage
Privaron Espada
Privaron Espada
Midoriiro Hikage

Férfi
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 24
Age : 31
Tartózkodási hely : Las Noches, hát nem ...tökéletes?
Registration date : 2009. Jun. 02.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 109. Arrancar
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Elmiraland - Pinkvarázs lakosztály! Cl0te7500/15000Elmiraland - Pinkvarázs lakosztály! 29y5sib  (7500/15000)

Elmiraland - Pinkvarázs lakosztály! _
TémanyitásTárgy: Re: Elmiraland - Pinkvarázs lakosztály!   Elmiraland - Pinkvarázs lakosztály! EmptySzomb. Dec. 19, 2009 8:17 am

°o0 Meglátogatjuk Elmiraland-et, avagy kis kitérő a halandók világába0o°


Miután a kellemesen fájdalmas combütést gyönyörűen rezzenéstelen arccal tűrtem, Elmira kedves helyett foglalt szerénységem mellett.
-Rendbenkén vagycsizol, Hiki? -tette fel a kérdést, bár igaz, hogy már ajkaim elhagyták panaszom, de az ő kedvéért megismétlem magam, de, hogy teljes mértékben felfogja ezúttal részletesebben válogatom meg szavaimat.
-Az a helyzet Elmira, kedves, hogy kissé felemésztett az unalom a tornyomban, mivel minden olyan fakó és unalmas, hogy már már elvágyakozok onnan és látni óhajtok idáig még számomra fel nem térképezett helyeket. -cifra mondatom még magamat is lenyűgözte, hiszen e szavak egytől egyig csodálatosan hangzanak. -Ezért arra gondoltam, hogy miért is ne látogatnálak meg, hogy hátha te, majd feledteted velem ezt a ködöt. -szegény leány nem túlzottan értette az én kifinomult beszédemet, de úgy gondolom a lényeget felfogta, amit méltányoltam, hisz oly sok műveletlen ember létezik, kik még ezt sem értik, hogy az már-már bűnnek számít, épp ebből az indokból vagyok lenyűgözve eme helyzetek közepette. Mily sajnálatos, hogy balgák ily kevés intellektussal rendelkeznek, előfordul, hogy esetenként azt kívánom, bárcsak lenne még egy belőlem, hogy egy magamfajta kivételes személyiséggel társaloghassak. Igaz akadnak kivételek, ebben a műveletlen világban, kik kiérdemlik a tiszteletet szememben, így rájuk tisztelettel tekintek.
Visszatérve Elmira és jómagam párbeszédéhez, az ágyról felkelvén a lányra néztem és isteni szikra gyúlt, megannyi brilliánsabbnál-brilliánsabb gondolatokkal túltöltött agyamban.
-Mit szólnál, ha tennénk egy sétát a halandók világában? Arra megyünk amerre a milady óhajta! -nyújtottam jobb kezemet felé és apró meghajlás kíséretében, hogy kézcsókot intézzek felé, amint saját kezét nyújtja.
Vissza az elejére Go down
Atamagahen Haseru Hidari
Ember
Ember
Atamagahen Haseru Hidari

Férfi
Capricorn Rat
Hozzászólások száma : 115
Age : 39
Tartózkodási hely : 35f 41' ÉFSZ, 139f 46' KFH
Registration date : 2009. Jan. 10.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: US-ARMY, Őrnagy
Hovatartozás: Xcution
Lélekenergia:
Elmiraland - Pinkvarázs lakosztály! Cl0te10000/12000Elmiraland - Pinkvarázs lakosztály! 29y5sib  (10000/12000)

Elmiraland - Pinkvarázs lakosztály! _
TémanyitásTárgy: Re: Elmiraland - Pinkvarázs lakosztály!   Elmiraland - Pinkvarázs lakosztály! EmptyKedd Dec. 22, 2009 9:34 am

°o0 Meglátogatjuk Elmiraland-et 0o°

Pisliztem ezerkével, mertire elsőcskére nem fogiztam fel teljeskére micsodácskát moncsizott pontoskára, de gyorsacskán ismétiztem addig, amíg tökéleteskére tudcsiztam mindenke részletecskét. Annyikára igazkája volcsizott! Ittenke szörnyecskén uncsika az életecske. Semmike se törcsizik, csak mindenkike veszcsizik a másikkal és rengetegecske bútorkát tesziznek tönkrécske. Sajnizom értike Aizen-két! Biztire költségeske folytonkára csercsézni a berendezéskéket. Visszcsire az jobban fogizott mennyikére rácsodiztam Hiki-samacska eddigire nem ismizett énecskéjén. Tisztikére kalandvágyócska! Ettőlkére meglepődiztem! Énike is szercsizek ismeretlenke helyecskéken mászizni! Ez annyikára izgalmaska! Mercsiztem rá ezerkével, hatalmaska szemecskékkel. Sőtikére be is ölecsiztem! Járizott neki! Nagyon szépikén fogcsizta meg és ez az egyezéske. Ő biztikére a lelkiske társacskám! Másocska nem is válcsizhatja ezt a szerepecskét! Dobcsiztam is renegetegecske szívecskét, csillagocskát és színeske, kerekecske papírocskát, amicsikének az a furcsácska neve van -szerpentinről van szóxD-.
Sose tudizom kimondizni! Olyankára cikicske! Utcsizom!
-Perszireeee! Merrikére mencsizzünk? Csincsizzük aztikát, hogy elindizünk valamerrikére mindenecske gondizál nélkülke? Vagyira másika ötletecskéd vancsizik? Biztire veszizem talcsiztál ki útika tervit!-
Bökcsiztem meg kacsingatva. Ismiztem mennyikére okoska. Ha mondizik valamicskét, akkor tudcsizza aztit is micsidicskét csincsizik vele! Szercsizem nagyonkára ezért! Meg furcsizom, miértkére talcsizik butácska szőkécskével. Igazkából nem ércsizik! Én ígyikére imcsizem! Pontikára emiattka nem lepcsiztem meg a következő kérdéskéjén. Vagyikára inkábbkára azonkán milyenkén tetttizte meg. Szupcsira elpiriztem tőlike, pedigecske nem szokásocskám. Illcsire nagyonkára tetszizett az ötletecske. Sétizni az emberke vilcsiben!
-Kircsiii!-
Pattiztam extáziskában csillcsiző szemecskékkel. Annyikára, de annyikára odácska voltiztam! Topcsiztam egyhelykében, belekarcsizva Hikikébe. Márcsira helycsit kellizett kiötliznem. Nem tudcsiztam merrikére kellizne menniznünk. Valamicske miattkára korcsizni támizott kedvecském egy befagyizott tavocskán. Nem tudcsiztam tetszizne e kísércskémnek, ezértkére csodálatoska ártatlanocska szemcsikkel kérdiztem rá. Szerintemkére nagyonkára vicceske lencsizne! Tudcsiznánk hóangyalkát, hóemberkét is csincsizni vagy hógolyócska csatizni. Teljeskére besóziztam tőle. Szóvcsira sorcsiztam szünetecske nélküle micsudácskát, hogyankára, merrécskére lehettizne játszizni.
-Mititkét válcsizol rá? Tetszizik?-
Vissza az elejére Go down
Atamagahen Haseru Hidari
Ember
Ember
Atamagahen Haseru Hidari

Férfi
Capricorn Rat
Hozzászólások száma : 115
Age : 39
Tartózkodási hely : 35f 41' ÉFSZ, 139f 46' KFH
Registration date : 2009. Jan. 10.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: US-ARMY, Őrnagy
Hovatartozás: Xcution
Lélekenergia:
Elmiraland - Pinkvarázs lakosztály! Cl0te10000/12000Elmiraland - Pinkvarázs lakosztály! 29y5sib  (10000/12000)

Elmiraland - Pinkvarázs lakosztály! _
TémanyitásTárgy: Re: Elmiraland - Pinkvarázs lakosztály!   Elmiraland - Pinkvarázs lakosztály! EmptyKedd Márc. 02, 2010 2:04 am

°o0o° Pink varázs belebotlik házi cicába °o0o°

Nem akcsiztam hinnizni a szemecskécskéim világocskájának! Az alamuszika nyuszika kimászizott oducskájából és olyanka elszántacskán viszizett az ölecskéjében, hogyira már egyáltalánkára nem bánnizom véletlenkére beletrafiztam valamicsodácska csúnyaságocskába. Azértire remcsizem nem mostanka fogok elpattizni! Végikére megmutizta magácskát ezecske a spanyolka bikácska, nehogykára mostanka pakszizzam egecskének formáskás lábacskáimat egy csúnyácska kinézetecskével rendiző fertőzéske miattkára. Akkcsira hisztikézni fogcsizok! Vercsizni fogom a fentiecskék fejecskéjét, amígire visszácska nem engiznek! Még mostanka kezdizik izgalmaska lennizni a dolgocska! Nem fogizom hagycsizni! Ha márikára elázizott hajacskám, szétmenycsizett sminkecském, még sohácska nem láttizott mennyiségecskét tornáziztam, akkorkára bevettizem a nehézke tűzérségecskét! Még szerencsécske ténylegecskére vannizik micsodácskát a vízibe aprízni! Ki goncizta pöttyömkényicskényi korcsikában még hálásocska lesszizek a nagyocska méretecskéimért. Végecskéd lesszizik, mert tutcsikára felkeltizted az érdeklődéskémet Raúlka! Többecskét, többecskét még többecskét akcsizok látizni ilyenke mozdulatocskát, mertikére teljeskén elcsavizta ezecskével a fejcsikémet! Viszcsire mostankára inkábbkára faggizom az idomocskáiban pöpececske, de fejecskéjét kicseréléskére előjegyzizett doktorbácsikácskámat megmarcsizok e.
Széleske vigyorkával lépiztem le az asztalkáról és biciztem el az ajtókáig. Szerencsécskére semmikécske komolyka bajcsika nincsenke, de egy pindurkányikát még rápakszizhatok hódolócskám előttke. Ezecske nagycsira hatásoska lehetizett, mertire meginkére az ölcsijében köttiztem ki. Ez aztánka a lendületecske*.* Kiváncsika vagyizok milyenke tájacskán rendizik mégecske ilyenke tempócskával. Szíveskén letesztizném, bármikorkára! Hupszikácska! Ne rohizzak ennyikére előrécske vagyira mégcsike? A szobácskámba akcsizott jönnizni*.* Fogalmacskám sincsenke micsodácska törcsizett velécske, de oltárkára tetszizik! Biztikére észikéhez tércsizte az a labdácskás esetecske, amikorkára telcsibe kapizta pöttyöske. Mindegyke! Nem érdizik! Futizzunk hazafelécske! Ha már ennyikére mehetnékecske ne várcsiztassam válaszkával. Perszécske ravaszka módocskán nemcsire mondiztam "Sprintizz, bébikécske!", hanemkára csak ártatlanocska pislogásocskával tercsiztem ezerfeléke.
-Köszcsike, kedveske vagycsizol, de biztoskára eztit szercsiznéd? Messzécske a szobcsim...-
Mákocskámra nem landiztam a földecskén, hanemkára megindiztunk. Én olykára be vagycsizok sózizva! Aligocskára bircsiztem kivárizni berobbancsizzunk a szobámba ésikére...eztecskét a részit nemikére tudcsizom, de remélkézem ottankára is meglepizik valamicsodácska hirtelenke FELindulcsival! Hatalmaska sóhizással is fésziztem az ágyacskámon miutánkára landiztam rajtacskára. Perszécske pöttömfalatocskányi cuncimókuskám nyitánykának egy bókocskával indizett. Mennyikére édikécske! Megzabiznám! Talcsira sikcsizik is, bárikára minthácska elfogyizott volna a lendületecske. FENÉCSKE A HOSSZÚKA ÚTBA!>.< Micsodácska boszcsizás! Összetörcsizik perverzecske álmocskáimat! Ezecske annyikára kiábrándizó! Inkábbkára figyikézzek mitikét bámcsizik. A hűtőcskémet szugcsizza?! Na szépecske. Ittenke pózízok ALULKÁRA öltizetten egy ÁGYIKÓN ésire jégkockácskáért imcsizik. Adizok én nekike olyanka fagycsizást megemlizi! Kásziztam lefelécske az ágyacskámról.
-Mennizik, ne félcsizz! Mitikét szercsiznél inni?-
Nyitiztam fel a hidegecske szekrényecskét, amikéből legnagyobbacska meglepimre tejcsikét kériztek. Hatalmaskákat pisliztem az esetecskén, de kezdiztem beletörcsizni furácska cicamicácskát talcsiztam. Szóvcsira fennakadsáka nélkülére tölcsiztem poharacskába. Visszcsire ha márira terrorkát terviztem és tutikára melegecském támcsizott, akkorkára kiszediztem párocska jégike kockácskát ésire hűtiztem velécske a nyakikámat és dekoltázskámat. Közbenkécskére teljeske ártatlanocskára feltettiztem kérdéskémet. Perszécske tudcsiztam micsodácskát csincsizek ha nemire bírcsizik megszólcsizni. Bemencsizek átöltikézni és megfésüzizni. Addigocska biztikére sikcsizik magácskához tércsiznie.
-Te is kérizel jegecskét? Vagyocskára valamicske másocskát?-
Vissza az elejére Go down
Raúl Suspicaz de Afuera
Privaron Espada
Privaron Espada
Raúl Suspicaz de Afuera

Férfi
Hozzászólások száma : 43
Tartózkodási hely : a szobámban..általában
Registration date : 2009. Dec. 03.
Hírnév : 15

Karakterinformáció
Rang: Primera O.o
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Elmiraland - Pinkvarázs lakosztály! Cl0te11000/30000Elmiraland - Pinkvarázs lakosztály! 29y5sib  (11000/30000)

Elmiraland - Pinkvarázs lakosztály! _
TémanyitásTárgy: Re: Elmiraland - Pinkvarázs lakosztály!   Elmiraland - Pinkvarázs lakosztály! EmptyHétf. Márc. 08, 2010 12:50 am

.:|Pink varázs belebotlik házi cicába|:.

Huuuh! Csak elértünk Elmira-chan szobájáig. Igaz lehet ezután el kell menne megy orvoshoz, hogy új karokat szerezzek, mert a mostaniak elzsibbadtak/fehéredtek meg minden, de lényeg, hogy hazahoztam a lányt éééés...itt vagyunk. LE is izzadtam rendesen, mégiscsak Las Noches, meg mégiscsak annak a legtávolabbi felén van Elmira-chan szobája, szóval nem ártott volna valami frissítő. Mint például egy pohár jéggel behűtött pezsgő...persze...mert Raúl olyan, hogy pezsgőt iszik ugyebár. A szagától is berúgnék, nemhogy az italtól, szóval maradunk a jól bevált módszernél, vagyis a tejnél! *.* Meg is akadt szemem a hűtőn, ami jó nagy volt. Biztos Elmira-chna is szereti a tejet, és rogyásig tele rakta vele. Visszafordultam a lány fele, hogy megkérdezzem, van e tej nála, de hang már nem jött ki a torkomon, mikor megláttam Elmira-chant az ágyon. O.O
- Grlgglggg... - PUFF. Amit láttam, az már sok volt a lelkivilágomnak, meg az idegrendszeremnek, úgyhogy szerintem úgy döntött az agyam, hogy némi szünetre van szükség, hogy feldolgozza a látottakat, és bemondta az unalmast, vagyis beájultam és kiterültem a földön, mikor megláttam, hogy Elmira-chan ott pózol az ágyon. xD Amúgy csak tejet akartam kérni, de ez lett belőle. Hát mindegy, magával ragadott az áldott sötétség, mondhatnám, jobb volt, mint az alvás, mert abból fel lehetett kelteni, de ebből nem, így szabad utat engedhettem az amúgy sem visszafogott képzelőerőmnek, és álmodtam. Már magam sem tudom honnan jött, de jött. Lehet Elmira-chan személye hatott rám és nem felém repkedő meg futkározó halakat meg tejesüvegeket álmodtam, hanem valami egészen mást. Sőt, még a kinézetem is megváltozott. Egy felhőtlen szombat este volt. A hotelszobámban tartózkodtam, ami fogalmam sincs, hogy hol volt, se azt, hogy honnan volt csóró Raúlnak erre pénze, de ott voltam, az ágyon ültem, és épp húztam fel a cipőmet. Fekete farmer, ing, zakó, csak hogy jól nézzek ki, és minden csajnak csorogjon a nyála, ha csak rám néz. Még egy utolsó arcmosásra kimentem a mosdóba, majd mikor ezzel is végeztem, belenéztem a tükörbe, és elégedetten végigsimítottam borostás arcomon. Nem vitás, a legjobb formámban voltam, így már indulhattam is a hotel előtt álló méregdrága Maybach-om felé, ahol már sofőröm várt, hogy indulhassunk a díjátadóra.. Hiába, megvoltak a sztárságnak az előnyei. Fekete sál a nyakba, kabát is, és már indultam is kifele a hotelszobából a lift felé. Leérve a hallba mindenki mosolyog rám, biccent, meg miegyéb, s én jókedvűen biccentettem neki vissza. Ma megingathatatlan a magabiztosságom, hisz díjátadóra megyek, méghozzá nem is akárkivel, Elmira-channal aki már ott várt a hallban, csodálatos estélyi ruhában. Mosolyogva odamentem hozzá, majd egy szenvedélyes csókkal jutalmaztam azért, hogy eljön velem, futólag még a dekoltázsába is bepillantást nyerek, ám nem ez volt a megfelelő pillanat ehhez, mert indulni kellett. Vadítóan nézett ki a lány aznap este, még vadítóbban, mint egyébként. Átkaroltam a lányt, majd elindultunk kifele a hotelból. A limuzinomhoz érve a sofőr nagy hajlongások közepette kinyitotta a hátsó ajtót, s előre engedtem Elmirát, majd én is beszálltam hátra, a kényelmes bőrülésekbe, ahol már behűtött pezsgő várt minket. Nem volt olyan messze a díjátadó helyszíne, fél óra kábé, de meg kellett adni a módját. Ránztem a lányra, majd elmosolyodtam. Az órámra pillantottam, és megállapítottam, hogy még van elég időnk, így hát meg is nyomtam egy gombot az autóban, és a vezetőülést az utastértől elválasztó sötétített ablak szépen el is választott kettőnket Artúrtól (a sofőrtől..xD). Odahajoltam Elmira-chanhoz, megcsókoltam, és az utána következő dolgok már úgy alakultak, ahogy a nagy könyvben meg van írva. Képszakadás...
- Hmmmm.. - motyogtam álmomban talán még kapálóztam is, majd arra riadtam fel, hogy böködik az arcom és ugrottam egy akkorát, hogy leszálltam az ágyról.
- Mi a..?! Jaaaa, huuh, Elmira-chaan, huuuh, bealudtam? Vagy beájultam? Huuhuuh, bocsiii, csaaak..igen meleg volt a szobában és biztos nem bírtam már...hehe. - legyezgettem gyorsan a kezeimmel a lánynak, majd idegesen törni kezdtem a fejem, hogy mi is legyen.
- Hmm hmm, Elmira-chaaan! Nem lenne kedved eljönni velem valamikor Karakurába? Mondjuk a plázába, vagy a vidámparkba? - kérdeztem a Lánytól némi töprengés után, mert elég kínos volt a helyzet. Gyorsan visszaültem inkább az ágy szélére, és úgy vártam meg a lány válaszát, nehogy azt higgye, hogy félek tőle, vagy valami, mert igazság szerint igenis csinos, meg tetszik!
Vissza az elejére Go down
Atamagahen Haseru Hidari
Ember
Ember
Atamagahen Haseru Hidari

Férfi
Capricorn Rat
Hozzászólások száma : 115
Age : 39
Tartózkodási hely : 35f 41' ÉFSZ, 139f 46' KFH
Registration date : 2009. Jan. 10.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: US-ARMY, Őrnagy
Hovatartozás: Xcution
Lélekenergia:
Elmiraland - Pinkvarázs lakosztály! Cl0te10000/12000Elmiraland - Pinkvarázs lakosztály! 29y5sib  (10000/12000)

Elmiraland - Pinkvarázs lakosztály! _
TémanyitásTárgy: Re: Elmiraland - Pinkvarázs lakosztály!   Elmiraland - Pinkvarázs lakosztály! EmptyCsüt. Márc. 18, 2010 10:58 pm

°o0o° Pink varázs belebotlik házi cicába °o0o°

Morcikán elhajcsizva a jegecskét csapiztam be a hűtőcske ajtiját, hátha felébrizik rá Raulcsi, de semmike. Teljeskére kiütizte magácskát, szóvcsira ennyikécskét a tutcsi ötletecskéről, hogyira szórcsikázni fogunk. Ki tudcsizza mikorkára térizik észikéhez! Már mostanka elmennizett mindenkétől a kedvikém, viszcsire nem haggyizhattam a földöcskén. Nem szercsizném, ha ettőlkére kapcsizna el valamicske csúnyácska betcsikét! Elnézizve, akkorkára is alcsizna, úgyhogykára mindegyke lenncsizne, de akkorkára is felpakszizom az ágyacskára. Szokcsiztam edzizni! Lenniznie kellcsizik annyika erőcskének, hogyira felgurizzam! Látszizik is a puklicska! Nyauu! Ez nagycsira nem szépike egyecske csajszikánál! Majdanka kihagycsizok párocska alkalmacskát, mielőttkére kidbobócskának hinniznének! Aztit nem élcsizném túl! Óriáska szégyenke lenne. Elvégire én mindigecske büszkécske volcsiztam a nőciske megjelcsimre! Na, de mostanka kipróbszizom az emcsizgetést aztánkára kidercsizik merrrécske tartizok. Ha másocskára nem megyizik behívcsizek valakicskét és velécske intizem el a dolgocskát. "Hajrácska csajoska!" Biztiztem magácskám miközbenkére pindúrkányika fincsi melletkére Raulcsi hóncsija alá nyúliztam. Megfoggiztam és emcsiztem...volnácska. Túlcsira súlycsi volcsi! Nem bircsiztem. Szenviztem szépike arcit torzizó erőlködcsizgetésekkel, de kifogizott rajtacskám. Újacska ötletecske kellizett! Paksziztam csípőcskére kacsócskáimat és dobcsiztam lábacskámmal. Goncizni, goncizni! Tudcsiznám hogyankára lehettizik egy hegyecskét megmorcizni. Bárcsi, ácsi!*.* Azt hiszizem megvagyocska! Mivcsire ki vannizik ütcsizve nem fogizza érizni, ha nagycsira kicsikécskét beverizi magácskát. Szóvcsira csak lendit adizok neki és magácskától felgurcsizik!
-Szupcsi-mupcsi-bopcsi-Ralpcsi!-
Vettiztem lendületkét és rúgcsiztam belécske kényeskén kitartizva a kezecskéimet. Nekemkére csúnyácskán fájcsizott! Remcsizem nem kékülizek be. Viszcsire alvócska felrepcsizett az ágyira, csakira a lendületecske bizizett nagycsinak, úgyhogykára vettiztem lefogizni, nehogykára betörcsizve orrocskáját huppizzon túlolcsira. Sikcsire megállcsiztam! Őrületeske vagyizok! Sajnikára a hálácska elmarizott, mert kapcsizni kezdiztek, amikétől énecske bepótcsiztam lezakizást. Földöcskén kitercsizve nyösziztem. Mostanka volcsizott idejecskéje ébire pofizni vendégimet! Az addigocskára okcsi, hogyira bealizott és egyedülkére hagycsizott az elvárizásimmal, de hogyira még duplácskán sércsit okizzon a tökéleteske bőrcsimen az megbocsizhatatlan! Utcsizom, ha ennyikét idcsizem! Álomkorcsis miattkára mincsire kétike évit örcsikéztem a mai napocska alattka! Fújcsiztam sértődöttecskén és bökcsikét osztiztam ki a pofikájára. Szercsikére ettőlkére magácskához térizett. Perszécske látványoskán. Hatcsikát zakizott visszácskára a földcsire. Ezértkére ténylegecskére kellcsizett szenviznem a felpakcsizással...
-Szercsi mindkettőcske, bárcsira nagycsira álmcsis vagyizol...-
Durcikáztam látványoskán és gondiztam belcsi a mondszikába. Ha ennyikére szercsizik alcsizni, akkorkára képcsike lenne olyanka folycsi közbenkére is kidőlcsizni, amikécskét áltiban kettecskén csincsiznek és elvilegecskére élvizni kénizni? Jézusocska!O.O Ez szörnyűcske! Remélizem nemike, mertire elmencsizek a városkából! Nekemke teljesítőképeske pascsika kellizik! Micsodácska kapcsolatocska vannizik e nélkülke?! Mostanka kiakcsiztam. Márira a feltikézécske is kiábráncsizó! Érzizem, hogyira elsápiztam. Sosécska sokcsiztam ilyenkét gondizni, de Raulcsi kihozizza belőlemke a kétkedécskétést. Viszcsire nemcsire kénizne mutcsizni. Gyorsacskán el is fordiztam. Háthécska aztiták hiszizi a randika kérdikéjétől takcsizom lányocskás zavcsikámat. Majdankára ténylegeskén leesizett micsodácskát jelcsizett a kérdikés. RANCSI! ElHÍVIZOTT, ENGECSKÉMET! Eztike mennyikére szupcsika!*.* Végire mutikázik valamicske férfiacskás határozkát és kezdeményizik. Micsodácska halcsizás! Szavcsihoz se juttizok! Elképesztiző! Mégcsire lennizik bennécske ősikécske férfikécske ösztönke! Egyre kívcsibb vagyizok micsodácskát takcsizik mégire. Rejtélyeske hímecske! Főnyereményke! Ugriztam a nyakacskájába. Tisztikére boldogocska volcsiztam. Telikébe talcsizta mitikét szercsizek legjobbanka és mégire teljeskén az övécske volcsizott az egészke felvetcsizés.
-Perszécske! Szívcsire elmenniznék! Hétvégécske? Addigocskára rendcsibe jönnizik a lábikám...szupcsiiii! Sziászkaaa! Akkor majdankára talcsizunk! Vigyizz magácskádra!-
Pakcsiztam ki a szobácskámból és köszcsiztem el tőlécske széleske mosolykával. El kellizett kezdiznem a készülcsizést! Szépcsiző kúrácskák, ruhácska válcsizások, smink kigondizások! Sokacska a teendőcském! Remcsizem nyugcsika tempiban a végire érizek. Jutcsizik eszecskémbe! Ki ne potyikázzon fejcsikéből hívizzam fel a jógcsi tancsimat!

°o0o°°o0o°°o0o°°o0o°°o0o°°o0o°°o0o°°o0o°°o0o°°o0o°°o0o°°o0o°°o0o°

Korcsi reggelkén kivettiztem az ágyikámból. Felpakiztam a feszcsi bőrcsit varcsizó maszkocskámat, megtapcsiztam a kikészizett ruhcsikámat és rájöttiztem túlcsira kihivizó. Raulcsikával mennizek! A végénkére mégire kórházacskába juttiztatnám velécske. Szolcsibb darabocska kellizett! Vagycsira egyecske ártatlanocska szűzecske ruhcsikát szediztem előke, amikécske azértkára jelizzi eladócska. Egyecske tinikésen barcsi kutatócskázó darabocska. Szercsikémre tökcsis lettizik. Elvikére ugyiska melcsit jósiztak és csak a pláziba készizünk.
-Készike!-
Bújiztam belécske, közbenkére sűrűcskén forcsizva a tükörke előttkére. Szokatlankán kevéskét mutcsizott belőlemke ráadáskára egyszerűke papucskát húziztam, amikécskének semmike sarkacskája nem volcsizott. Ennél szolidabbka csak szülcsinél volcsiztam! Ez volcsizott a célocska, úgyhogykára teljescsizve a felcsikém. Márcsira csakocska Raulcsi érkezéske hiányzizott. Szercsimre nemecskére fogizik pontoskán érkezizni, mertire megcsire elalcsizik, de kezdizek beletörcsizni. Bár szörnyecskén érdizett tetszizik e neki ez a szerkócskám. Ki tudizza. Lehetkére nekike sokcsira jobbanka bejönnizik a belátásocskákat mutikázó darabocskáim. Mindegyke, mertire addigocskára idcsiztem, hogy megjöttizett. Legalabbkára nem hiszizem másocska kopcsizik ilyenkorka. Szóvcsira még egyecske gyorsacska parfümöcskézés aztánkára siettizhetek ajtócskát nyitizni. Bájoska mosolykával fogcsizva az érkezőt kösziztem.
-Sziácsocska! Mehettizünk? Tetszizik a ruhcsim?-
Támcsiztam le kérdikékkel, majdanka felkapiztam táskácskámat és belépizhettünk a plázácskába! Be volcsiztam sózizva! Kedvencecske helyecske pluszocska újacska férfike jelöltke!*.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Elmiraland - Pinkvarázs lakosztály! _
TémanyitásTárgy: Re: Elmiraland - Pinkvarázs lakosztály!   Elmiraland - Pinkvarázs lakosztály! Empty

Vissza az elejére Go down
 

Elmiraland - Pinkvarázs lakosztály!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Off :: Csevegő :: Archív-