-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 A tökéletesség tornya, vagyis szerénységem, Midoriiro Hikage szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Midoriiro Hikage
Privaron Espada
Privaron Espada
Midoriiro Hikage

Férfi
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 24
Age : 31
Tartózkodási hely : Las Noches, hát nem ...tökéletes?
Registration date : 2009. Jun. 02.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 109. Arrancar
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A tökéletesség tornya, vagyis szerénységem, Midoriiro Hikage szobája Cl0te7500/15000A tökéletesség tornya, vagyis szerénységem, Midoriiro Hikage szobája 29y5sib  (7500/15000)

A tökéletesség tornya, vagyis szerénységem, Midoriiro Hikage szobája _
TémanyitásTárgy: A tökéletesség tornya, vagyis szerénységem, Midoriiro Hikage szobája   A tökéletesség tornya, vagyis szerénységem, Midoriiro Hikage szobája EmptySzer. Jún. 10, 2009 5:38 am

Ha benyitsz ebbe az igen különös szobába, csak egy ágyat pár lámpát, egy kis fiókos szekrényt és egy tükröt lát. A különös benne csupán annyi, hogy ez túlságosan is átlagosnak tűnik, pedig valójában nem az. Ha valaki észreveszi azt az igen apró eltérést, hogy a tükör nem a szokványos. Látszólag csak egy szimpla tükör, de , ha valaki fölfedezi rajta azt a dolgot, amivel el lehet mozdítani a helyéről, akkor megláthatja a mögötte rejlő hatalmas próbatermet, a kisebb fürdő szerűséget, amit Hikage csak a tisztaság érdeke miatt épített be, valamint egy hosszú körlépcsőt, ami Hikage egyik kincsihez vezet, az orgonájához.

A tökéletesség tornya, vagyis szerénységem, Midoriiro Hikage szobája G2-es%20francia%C3%A1gy%20alacsony%20szekr%C3%A9nyk%C3%A9vel_340

Ez lenne a szoba, amit mindenki láthat, aki csak belép. Egy szép franciaágy, mellette egy kis fiókos szekrény, amiben különböző személyes dolgok vannak elraktározva, valamint a tükör, aminek, ha jól megnézi az ember van egy pont rajta, amit ha benyomnak, elmozdul és kitárja a mögötte lévő termet és a lépcsőt, ami az emeletre vezet. Valójában nem is emelet, csak egy toronyban van a másik terem.

A tökéletesség tornya, vagyis szerénységem, Midoriiro Hikage szobája Probaterem2-2

Ez az egyik próba terem, ugyanis ez a tánchoz kell neki, de van egy másik is, ami viszont már fönt van.

http://www.vaczigyula.hu/pic/orgona1.jpg (ezt azért csak linkeltem, mert nagyon nagy a kép ^^")

Hikage orgonája lenne, amin mindig játszik, amikor csak teheti és általában Aizen-sama szokott benne gyönyörködni, de esetlegesen vannak akik még szeretik a zenéjét, de ezen kívül bármilyen hangszeren tud játszani. Így itt fönt, még van gitárja, elektromos gitárja, dobja, hegedűje, trombitája, fuvolája és még sorolhatnám. (Ami viszont még érdekes, hogy e mellé még énekel is. xD )
Az egész hely, ahol ez a sok hangszer megtalálható, mind az emeleten vannak, egy hatalmas fekete szobában, amin sehol sincs ablak, csak egy fényes tárgy világít az orgona fölött, a falon, ami egy angyalt ábrázol.


A hozzászólást Midoriiro Hikage összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Dec. 19, 2009 9:48 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Atamagahen Haseru Hidari
Ember
Ember
Atamagahen Haseru Hidari

Férfi
Capricorn Rat
Hozzászólások száma : 115
Age : 39
Tartózkodási hely : 35f 41' ÉFSZ, 139f 46' KFH
Registration date : 2009. Jan. 10.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: US-ARMY, Őrnagy
Hovatartozás: Xcution
Lélekenergia:
A tökéletesség tornya, vagyis szerénységem, Midoriiro Hikage szobája Cl0te10000/12000A tökéletesség tornya, vagyis szerénységem, Midoriiro Hikage szobája 29y5sib  (10000/12000)

A tökéletesség tornya, vagyis szerénységem, Midoriiro Hikage szobája _
TémanyitásTárgy: Re: A tökéletesség tornya, vagyis szerénységem, Midoriiro Hikage szobája   A tökéletesség tornya, vagyis szerénységem, Midoriiro Hikage szobája EmptyVas. Jún. 14, 2009 5:34 am

°o0 Meglátizom a shopping frendimeeet!*.* 0o°

Reggelke arra ébriztem, hogy valakicske csúnyácska hangerőn hallizza a zenikét! Kómáskán kicapiztam a fürcsibe és rendikébe hoziztam magácskámat. Sajnoskára nem tartizott olyan sokácskáig, hogy a zavargászás abba maradizzon. Szóvcsi felöltiztem és átsétiztem az érintizett helyecskéhez. Megigaziztam a dekoltázskámat meg frizukámat és bekopiztam. Lebeszizve a csúnyácska arrancarkával a dolgikat elégizve visszabatyiztam a szobimba és reggizni kezdtem. A müzlikém majszizása közben körbenéziztem a szekcsimben, mert estikére el akiztam menni vacsikázni. Már csak társikát kellett keriznem hozzá, na meg a ruhikámat kellett kiválasziznom.
Miközben hisztikéztem, mert egyik költeménykém sem tetszizett eszikémbe jutizott, hogy nem régecskén cucizott be a lelki társikám az épibe. Aztán az is, hogy még nem üncsiztük meg az előléptijét! Egyáltalánka nem is kösziztem fel, hogy ilyen ügyeske volt és kicsinizte az elődkéjét! Szörnyű barátka vagyszikálok! Még csak ott se szuriztam neki a verikézésnél!
-Gáááááááááááh! Elfelejtetteeeeem!-szoriztam a fejecskémet rohizva keresztül kasocskán a helységecskében. Valamicskét tenniznem kellett, de nem tudiztam mitecskét! Aztán bevillizett, hogy ma estécskére, akkor vele kéne elmensziznem. De akkor se volt fogikám mit vegyikézzek fel! Tragikácska volt a helyzetke! Felpakizva a ruhitáramat krokika könnyeket hullizva futikáztam a cél szobácskához. Két emeletkét lefutva már kezdiztem fárcsizni, így a maradékocskát lépikézve tettiztem meg. Senkicske se szerizik magaska sarkúcskában maratonkát megtennizni. A cél ajtókára esikézve kopiztam be, szintecskére visítozva kiabálgatva.
-Hikiiiiiii! Segízneeed keeeell!-topiztam türelmetlenizve.
Vissza az elejére Go down
Midoriiro Hikage
Privaron Espada
Privaron Espada
Midoriiro Hikage

Férfi
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 24
Age : 31
Tartózkodási hely : Las Noches, hát nem ...tökéletes?
Registration date : 2009. Jun. 02.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 109. Arrancar
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A tökéletesség tornya, vagyis szerénységem, Midoriiro Hikage szobája Cl0te7500/15000A tökéletesség tornya, vagyis szerénységem, Midoriiro Hikage szobája 29y5sib  (7500/15000)

A tökéletesség tornya, vagyis szerénységem, Midoriiro Hikage szobája _
TémanyitásTárgy: Hikage szobája, gondold meg, hogy be akarsz-e lépni!   A tökéletesség tornya, vagyis szerénységem, Midoriiro Hikage szobája EmptyHétf. Jún. 22, 2009 12:44 am

°o0 Meglátizom a shopping frendimeeet!*.* 0o°

Reggel 5 óra volt mikor fölkeltem. Mindig is jó korán fönt vagyok anélkül, hogy meglátszana rajtam a fáradtság vagy akár érezném, hogy majd összeesem. Sőt még talán későn is keltem magamhoz képest. Elindultam lefürödni, mint ahogy minden reggel. Magamhoz kaptam egy pamut törülközőt, valamint kivettem egy tiszta ruhát a szekrényemből, majd a fürdőm felé vettem az irányt.
Eleinte sehol sem leltem azt a nyomorult tusfürdőt, csak akkor találtam meg mikor a csap alá hajoltam és meghallottam, amint valaki zenét üvöltet és amikor fölriadtam rá bevertem a fejemet a csapba és valószínűleg meglökhetett valamit, amin a tusfürdőm volt rajta.
~Ejj...Hát legalább megvan... ~vakartam meg az apró sérülés helyét, majd neki is álltam, hogy lefürödjek.
Miután ezzel végeztem gyorsan meg is szárítkoztam és a hajszárítóm után kutakodtam. Szerencsére az nem volt messze a kezemtől, így nem kellett újabb sérülést elszenvednem. Miután ez is kész lett nagyon éhesnek éreztem magam, így abban a pillanatban nem volt energiám még a sminkeléshez és az egyéb dolgokhoz.
Kilépve rögtön a kis hűtőm felé indultam, ahol is ha nem is sokat, de legalább egészséges ételeket raktároztam. Csupán egy almával beértem most, de azért mellé kivettem egy narancslevet is. Általában az emberek világából szoktam beszerezni az ilyen ételeket és egyéb használati eszközeimet, de van, hogy mástól szerzem ismeretlen úton. Végre elhallgatott borzalmas zenének nevezett macska nyúzás.
~Na végre, csak hogy abba maradt...Ez nem tudom ki lehetett, de nem ártana, ha zeneügyileg kioktatnám. ~tettem hozzá magamban, majd hallottam, amint valaki kopog az ajtómon, majd nagy nyikorgással belép az ajtómon Elmira.
-Hikiiiiiii! Segízneeed keeeell! -kiáltozott, mire én fölkeltem az ágyamról és oda álltam elé.
-Örömmel...Állok rendelkezésedre...Mit szeretnél? -néztem rá egy szelíd, de tőlem megszokható mosollyal a lányra, majd eszembe jutott, hogy ki kéne sminkeljem magamat, mivel elég furcsa látványt nyújtok anélkül.
Vissza az elejére Go down
Atamagahen Haseru Hidari
Ember
Ember
Atamagahen Haseru Hidari

Férfi
Capricorn Rat
Hozzászólások száma : 115
Age : 39
Tartózkodási hely : 35f 41' ÉFSZ, 139f 46' KFH
Registration date : 2009. Jan. 10.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: US-ARMY, Őrnagy
Hovatartozás: Xcution
Lélekenergia:
A tökéletesség tornya, vagyis szerénységem, Midoriiro Hikage szobája Cl0te10000/12000A tökéletesség tornya, vagyis szerénységem, Midoriiro Hikage szobája 29y5sib  (10000/12000)

A tökéletesség tornya, vagyis szerénységem, Midoriiro Hikage szobája _
TémanyitásTárgy: Re: A tökéletesség tornya, vagyis szerénységem, Midoriiro Hikage szobája   A tökéletesség tornya, vagyis szerénységem, Midoriiro Hikage szobája EmptyHétf. Jún. 22, 2009 2:55 am

°o0 Meglátizom a shopping frendimeeet!*.* 0o°

Annyikára izgiben volcsiztam, hogy nem bírcsiztem kitopizni, amíg ajtókát nyitikézik. Fogiztam is magam és beveriztem a szobcsikájába. Épp az ágyikáján pihizgetett drágácska frendikém, ráadáska még a sminkicéje is hiányozgatott vagyis mostikában kelcsizhetett fel. Odafucsiztam hozzá és a nyakacskájába ugiztam az összeske lomimat szorcsizva a kezikéimben. Mint mindikén ebben a pillcsiban is ugyanúgy reakcizott a köszcsizésemre. Alig kapizott levcsit, biztoskára a mellecskéim miatt és hősöcske módjára tűrcsizte egyetlenke szavacska nélkül, hogy agyonkára nyomcsizom.
Leszállcsizva róla ugriztam egy helykében könnyecskékbe lábadt szemikékkel. Még váriztam a nagy kitörizésre, de rövidke másodpercikék után sipizve kezdtem hisztériázgatni neki a ruhácskáimat az orrocskája alá dörcsive.
-MIT VEGYIZZEK FEEEEEEL?! MEEEENTIZZ MEEEEEG!-
-Először is nyugalom!-csücsizett le az ágyikájára és adizott nekem zsepicskéket, mert eláztiztam totálkára az egészke szobácskáját.
-IGYIZEEEEEM!-töriztem tovább a szemecskéimet szorgoskán szipizve. Ő pedig nyugodtkán lepakizta az összegyűrcizett cuccoskáimat az ágyikára. Azt mondizta ezutánka, hogy elmencsizik kifestizni az arcikáját, amíg megnyugizom. Erre rögtönkén támizott egy óriáska ötletecském. Én akiztam megcsinizni a szépcsízgetését.
-Had festizzeleeeeek kiii!-pattiztam fel könyiző pillangatáskákkal és tettizem még össze a mancsocskáimat, hogy mégcsire meggyőzizőbb legyizzek. Perszécske kapcsiztam egy mosikát, amiből tudiztam, hogy megengedizte. Boldogocskán szökdiztem mellécske és a kezijét fogcsizva ugriztam be csillogócskázó pontikkal a fejecském körül a fürdijébe. Ámcsiztam egyikét a gyöncike berendezin aztán leültiztem az áldozatkámat.
-Micsit szokcsiztál magadra tennizni? Huhuuuu!-csápiztam előtte extáziskában.-Rajzizhatok az arcikádra szívecskééét?-rajongiztam kicsikécskét, ha már kiélizhetem a szépike máncsimat nem marcsizhattam nyugtonkán.
-Inkább maradjunk a megszokott kinézetnél, ha lehet. Minden ott van melletted, amit használni szoktam.-válcsizott szokcsijához híven százaskára ridegecskén.
-Ünneprontizó vaaaaaagy!-nyújtiztam ki a nyelvikém és vizsiztem meg a felhozikát. Jó félécske kencicskéket hasznizott, de mindig tudcsiztam, hogy kiválócska az ízléskéje. A gondizásom utánka felszediztem a hajpántit és hátrafogiztam a hajcsiját aztánka neki is esiztem az alapcsizgatóval. Még a nyelvinkémet is kinyújtiztam, hogy tökéleteske legyizzen. Ha márka ide bizitem a melócskát szupcsivá akiztam varizni a kinézetijét.
Vissza az elejére Go down
Midoriiro Hikage
Privaron Espada
Privaron Espada
Midoriiro Hikage

Férfi
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 24
Age : 31
Tartózkodási hely : Las Noches, hát nem ...tökéletes?
Registration date : 2009. Jun. 02.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 109. Arrancar
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A tökéletesség tornya, vagyis szerénységem, Midoriiro Hikage szobája Cl0te7500/15000A tökéletesség tornya, vagyis szerénységem, Midoriiro Hikage szobája 29y5sib  (7500/15000)

A tökéletesség tornya, vagyis szerénységem, Midoriiro Hikage szobája _
TémanyitásTárgy: Hikage szobája, gondold meg, hogy be akarsz-e lépni!   A tökéletesség tornya, vagyis szerénységem, Midoriiro Hikage szobája EmptyPént. Jún. 26, 2009 11:35 pm

Amint belépett és meglátott a lány rögtön magához illően oda futott hozzám és beölelgetett. Soha nem volt ezzel bajom, csak furcsának találtam, a másik pedig, hogy Elmi keblei közt nem igen szoktam levegőhöz jutni. Mindenesetre kicsit zavartan tűrtem ezt az egészet, majd vártam, hogy mit szeretne tőlem. Fölálltam és hallgattam volna, de mielőtt még hozzá látott volna elkezdett sírni, szabályosan hisztizett és a ruháit mutatta.
-MIT VEGYIZZEK FEEEEEEL?! MEEEENTIZZ MEEEEEG! -kicsit furcsállottam, hogy ezen kellett így kiakadnia és, hogy ezt hogyhogy tőlem kérdi, de inkább nem kötekedtem.
-Először is nyugalom! -próbáltam lehiggasztani, majd leültem az ágyamra és adtam neki egy pár zsebkendőt, hogy megtörölhesse a szemét, mivel már ki sem látszott a könnyektől.
-IGYIZEEEEEM! -szólt továbbra is szipogva, de már látszólag kicsit lenyugodott. A ruhákat amiket hozott kifektettem az ágyamra, hogy alaposan megnézzem, hogy is néznek ki, de nem tudtam volna neki abban az adott pillanatban dönteni. Idő közben már tényleg nagyon zavart, hogy nincs rajtam a sminkem, ezért szóltam is, hogy elmegyek egy pillanat erejére.
-Had festizzeleeeeek kiii! -szólt hatalmas csillogó szemekkel és oda állt elém összekulcsolt kezekkel. Nem volt ellenemre a dolog, ezért jeleztem is egy mosollyal, hogy benne vagyok. A lány pattogva örült ennek, majd megragadta a kezemet és bevitt a fürdőszobába. Egy pillanatig megcsodálta azt, majd leültetett a tükör elé.
-Micsit szokcsiztál magadra tennizni? Huhuuuu! Rajzizhatok az arcikádra szívecskééét? -tette föl a fura kérdést és talán még azt mondtam volna rá, hogy igen, de semmi kedvem sem volt a többiek vicc tárgyává válni.
-Inkább maradjunk a megszokott kinézetnél, ha lehet. Minden ott van melletted, amit használni szoktam.
-Ünneprontizó vaaaaaagy! -nyújtotta ki rám a nyelvét, majd hátrafogta a hajamat és hozzá is látott az arcomnak az alapozóval.
Miközben ütyködött eszembe jutott pár kérdés, hogy ne tűnjek már annyira bunkónak, hogy még csak meg sem szólalok.
-Addig elmondanád, hogy miért is kell a ruha? Hova mész és kivel? Esetleg megint Atorival leszel és arra kell? -soroztam meg egymás után, majd csak vártam, hogy válaszoljon. Közbe azért reménykedtem, hogy tudja is mit csinál, mivel már éppen rajzolta volna a szemem körüli fekete csíkot, de elé furcsán nézett ki.
Vissza az elejére Go down
Atamagahen Haseru Hidari
Ember
Ember
Atamagahen Haseru Hidari

Férfi
Capricorn Rat
Hozzászólások száma : 115
Age : 39
Tartózkodási hely : 35f 41' ÉFSZ, 139f 46' KFH
Registration date : 2009. Jan. 10.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: US-ARMY, Őrnagy
Hovatartozás: Xcution
Lélekenergia:
A tökéletesség tornya, vagyis szerénységem, Midoriiro Hikage szobája Cl0te10000/12000A tökéletesség tornya, vagyis szerénységem, Midoriiro Hikage szobája 29y5sib  (10000/12000)

A tökéletesség tornya, vagyis szerénységem, Midoriiro Hikage szobája _
TémanyitásTárgy: Re: A tökéletesség tornya, vagyis szerénységem, Midoriiro Hikage szobája   A tökéletesség tornya, vagyis szerénységem, Midoriiro Hikage szobája EmptyPént. Júl. 03, 2009 8:23 am

°o0 Meglátizom a shopping frendimeeet!*.* 0o°

Hatalmaska élvivel vetiztem magacskámat a melcsibe, hogy szupcsi külsőcskét varizzak Hiki-nek! Ráadáska annyira szercsiztem sminkicizni! Kincsikét se voltizott megterhelőcske a felcsika! Örömöcskével csincsiztem! Biztoskára látizott is rajtacskám mennyikére odáig meg visszácskára vagyikálok!
A hirtelenke jövizett kérdikék annyikára megijcsiztek, hogy majdnemkára húziztam egyecske csúnyácska csíkit Hiki arcijára. Legycsizve az arcikámat fújcsiztam hatikákat, mert nemikére csincsiztem bajocskát. Vigyizve letévizve a szemcerukát, amit szorcsiztam kezdiztem goncsizni mikik is voltiztak a kércsik és micsidikét kénizne rájuk válcsizni. Miutánkára mindenke foncsi dolgicát rencsiztem a fejikémnek rákönycsizve Hikcsi mellkaskájára látiztam neki kifejcsizni az óriáska rejtélykét.
-Nekecském mindig kénikécske ruhácska! Ezt tudcsiznod kéncsizne!-pöcikéztem meg a nócikáját mosizva, aztácskán kihúziztam magimat ilyenke büszkécske pózikába.-Neeeem! A maika estikét nem vele terviztem!-
-Hanem?-
-De kis kivike vagyizoooool!-pasiztam meg a buksikáját. Utánkára viszontkára már nem bírcsiztam tovább. Muszájka volt elújsiznom az ötletecskémet. Csillogócska szemekkel topirzizni is kezdiztem túláradcsizó boldogizással beavizni az egykére bambibb fejikét vágcsizó arrcsikárkának.
-Aztikára goncsiztam tégikédet viszizlek el vacsikázni! Mondi, hogy igiiiiii! Mégikére nem is üncsiztük meg, hogy előlépizteeeeek!-nézikéztem rá szorgoska pislizés közbenke a megnyerőcske őzcsike szemcsijeimmel.
-Igazad van, de miért pont ma?-
-Mert mostanka jutcsizott eszikémbe.-törcsizett le azonnalka a kedvikém és álcsiztam szomcsin, lehajtizott fejikével.
-Értem. Nem baj! Menjünk!-
-Ténylikeeee?-
-Igen.-
-Bizti-bizti?-
-Igen!-
-Tutti-mutti-piszti-bizti?-hajcsiztam egyre közcsilebb hozzáka.
-Még mindig igen.-
-Juj, de kircsiiii!-ugriztam encsibomba mintikájára, de látiztam rajtikára, hogy örcsizne ha a szépcsizését befejizném a pattizás előttke, ezértke visszacsücsiztem és befejiztem a munkicát. Kijavcsiztam az elsőkére furcsácskán hullámoska voncsikat és megerősiztem a tusikával a körvoncsikat. Egyedülke a szemcsispircsit nem talcsiztam seholka. Kezdiztem is forcsizni körbikére merrécske lehizhet, de nem akarkászott nekikének előkerülkézni.
-Leesett, amikor felugrottál!-
-Köszcsikeeeee! Mindikére olyan gyorsika az agyikád!-hajcsiztam le a cuccikájért teljeske látképit adikázva Hikcsinek, mert nem figyikéztem, hogy pontocskára előttke alkotgatok.
Vissza az elejére Go down
Midoriiro Hikage
Privaron Espada
Privaron Espada
Midoriiro Hikage

Férfi
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 24
Age : 31
Tartózkodási hely : Las Noches, hát nem ...tökéletes?
Registration date : 2009. Jun. 02.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 109. Arrancar
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A tökéletesség tornya, vagyis szerénységem, Midoriiro Hikage szobája Cl0te7500/15000A tökéletesség tornya, vagyis szerénységem, Midoriiro Hikage szobája 29y5sib  (7500/15000)

A tökéletesség tornya, vagyis szerénységem, Midoriiro Hikage szobája _
TémanyitásTárgy: Re: A tökéletesség tornya, vagyis szerénységem, Midoriiro Hikage szobája   A tökéletesség tornya, vagyis szerénységem, Midoriiro Hikage szobája EmptySzomb. Dec. 19, 2009 9:35 am

Míg Elmira, drága folytatta természetből fakadó szépséges arcomat, addig elgondolkoztam, hova is szándékozhat velem indulni pontosan. Mivel kitudom találni, hogy feltehetően hova is óhajt majd betérni, hála lenyűgöző entellektusomnak, ezért már rögtön sejtettem, hogy okosabb, ha helyben fogyasztunk valami pompás ételt. Ezúttal is csak egyetlen gondos és igényes küllemű üzenet és máris sikeresen foglalhattam két főre egy ízléses és kifinomult étteremben a plázában. Nem akarom, hogy arrogáns bolondnak tartsanak, de hátha egyszer zseniális vagyok, ami velem született páratlan adottság azt igenis szeretni kell!
Gyorsan elő is kaptam egy papírt és a kedvenc zöld tollamat, mely tökéletesen tükrözi az én kifinomult érzékeimet és kódexbe illő gyöngybetűimmel már is szavakat alkottam, melyek mondatokká formálódtak, az idő elteltével és végül elkészült a foglalási levelem, mely egyszerűen már önmagában lenyűgöző.
Elmira két szép szemével észrevette, hogy írásba kezdtem, de fejemet persze továbbra sem mozdítottam, nehogy elrontsa pompás arcdíszemet. A leány kíváncsian megkérdett afelől a bizonyos levélről, de úgy határoztam, ismét csak zseniálisan, hogy jobb, ha meglepetésként viszem őt el abba a bizonyos étterembe, ahová már oly sok ideje akart elmenni, de sajna nem futotta rá az anyagiak miatt, hiszen, amilyen lenyűgöző, oly költséges is.
-Ne is foglalkozz vele, jelentéktelen apróság. Nem méltó említésre sem, sem arra, hogy figyelmedet felkeltse, Elmira kedves. -e szavakra úgy tűnt enyhén kíváncsi tekintettel folytatta serényen munkáját, ami már majdnem végéhez ért, s csak az utolsó simításokat végezte rajta. Mikor úgy láttam, maszkom elérte a tökéletesnek rendeltetett szintet, finom mozdulattal félre toltam Elmira kezét, jelezve, hogy befejezheti munkáját, majd felálltam székemből, s a levelet, melyet késznek tudhattam, miután a megfelelőn díszített borítékába nem helyezem, felkaptam, majd lehelyeztem a fiókos szekrényemre, míg borítékot nem találok neki.
-Hékás Hiki, mit csinizel?! -kérdezte meglepetten, mikor felkeltem a sminkes székből. -Még nem vagyikázol befejcsizve!
-Köszönöm Elmira, kedves, de a tökéletesen nincs mit javítani! -feleltem vissza, egy hajtincs igazítással, majd, mint azt már korábban említettem levelemet borítékba helyeztem, majd a saját nemesi pecsétemet használva megjelöltem és lezártam, ezzel készen voltam. Azonnal szólítottam egyik hűséges alattvalómat, ki máris továbbította a kívánt helyre. A levélben melyben megfogalmaztam szándékom, ez állt:
,,Mélyen tisztelt tulajdonos!

Én, Midoriiro Hikage,, az Espada 9. tagja, a mai napon este, vagyis pontosan November 19.-én 17 óra 30 perckor kívánom megtisztelni nagyszerű éttermüket a jelenlétemmel. Természetesen nem egyedül, ezért kérem, hogy a lehető legprecízebben járjanak el mindenben, míg önöknél tartózkodunk, ugyanis az elbűvölő teremtés kivel szándékozok menni, meglehetősen oda van a maguk étterme iránt, de sajna még nem volt alkalma betérni.
A legjobb asztalukat kívánom lefoglalni, ahol senki nem zavarhatja környezetünk, s ahol egy csend és nyugalom honol, magyarán nem kívánom, hogy jelen legyenek más személyek a környéken. Ez persze nem azt jelenti, hogy mások nem kívánatos vendégek, csupán annyi lenne, hogy abban a helységben ne zavarjanak, ha kérhetem.
Remélem nem várok el túl sokat, hiszen úgy feltételezem ez a specializálódásuk, így feltehetően csupán a minimumot kérem.
Kérem, hogy egy kivételes bort is rakjanak félre a mai alkalomra, mivel ünnepelünk!

Előre is hálás vagyok sir!
Köszönettel:

Midoriiro Hikage"


Miután ezt sikeresen elintézettnek vehettem, a jelenlévő hölgyemény kabátjáért nyúltam, jelezve, hogy indulnunk kell.
-Jöjj Elmira, kedves! Sietnünk kell, hogyha visszaakarunk érni sötétedés előtt, hivatkozva kifinomult üzleti érzékeidre!
Vissza az elejére Go down
Atamagahen Haseru Hidari
Ember
Ember
Atamagahen Haseru Hidari

Férfi
Capricorn Rat
Hozzászólások száma : 115
Age : 39
Tartózkodási hely : 35f 41' ÉFSZ, 139f 46' KFH
Registration date : 2009. Jan. 10.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: US-ARMY, Őrnagy
Hovatartozás: Xcution
Lélekenergia:
A tökéletesség tornya, vagyis szerénységem, Midoriiro Hikage szobája Cl0te10000/12000A tökéletesség tornya, vagyis szerénységem, Midoriiro Hikage szobája 29y5sib  (10000/12000)

A tökéletesség tornya, vagyis szerénységem, Midoriiro Hikage szobája _
TémanyitásTárgy: Re: A tökéletesség tornya, vagyis szerénységem, Midoriiro Hikage szobája   A tökéletesség tornya, vagyis szerénységem, Midoriiro Hikage szobája EmptyKedd Dec. 22, 2009 10:01 am

°o0 Meglátizom a shopping frendimeeet!*.* 0o°

Tutcsira bezsongiztam micsodácskán mestiznek. Szörnyecskén rosszacskán viscsiztem, amikorkára nem avcsiztak be engecskémet ércsiző részletecskékebe. Mertire azocskákat nekem tudcsizni kellizik! Ráadáskára Hikcsinek brozalmaskára mencsizett titkizni előttem. Sokácskára escsizett le azocska is körmizik valamicskét. Furcsizta az oldalacskámat micsodácska, de nemire moncsizta el. Olyankára goncsi! Aligacskára bircsiztem a kiviségtől befejcsizni a sminkijét, bárira kicsikécskét rosszacskán esett eltolcsizik. Tudcsizom mikorka tökéleteske! Ennyikére megbizcsizhetne bennem! Mindegyecske, inkábbkára kukcsiztam micsodácskát pakszizik borítékocskába. Irtócska fontoska lehettizett, mivelkére pecsétecskét is kapizott. Ámcsiztam ezen a jelenetecskén! Tutcsira elállcsizott lélegezetecském! Fájócskán menőcske Hikicske, ezenkén semmicske sem segcsizhet. Visszcsire még mindigecske nem vilcsiztem fel a levelecske tartalmacskájáról.
-Szörnyűcske vagyizol!-
Pakcsiztam csípőcskére kezecskémet a válaszocskát követőcskén. Nekike aranyoska tulcsi voltizott a beképzeltecske. Sosikára se bírcsizta emiattkára harcsizni rá. Mostikára is, csak nyelvnyújtikát kapizott, pluszika bambácska nézizést, miértkére hívogatt idegenecske futárkákat a szobimba. Még a kabátocskám felsegcsijénél se tériztem magacskámhoz. Csak tipiztem értetlenke fejecskével. Teljeske képszakcsim volcsizott. Szörnyűcskén elvesztiztem a fonalacskát, de hisztikécskét csapizni nem lettikézett kedvecském, ezértkére szavacska nélküle köviztem Hiki-t. Úgy tüncizett tutcsira képecskében vannizik merrécskére mennizük. Mivelkére énike bízizok bennécske, köviztem hűségecskén. Átsétiztem az átjárócskán. Kercsiztem a pocsolyácskákat és emcsiztem a kacsimat nehogykára valamicskébe beérizzen. Egyszerkére visszcsire megtorpiztunk. Felnéziztem a fényeske feliratocskára és ájuláska határocskáján kapiztam a szácskámhoz. Ott ácsiztunk az én gyönyörűségeske éttermecském előttke. Semmikét se tuddiztam errecskére csinálizni. Teljeskére ledöbbiztem. Arrólkáról besziztem Hikcsit üncsizzük, de mostankára én kappiztam hatalmaska ajándékocskát.
-Te szentcsi istenke!-
Legyiztem könnyecskézni késziző szemecskéimet és vetiztem beölcsizni meglepetéském forrcsiját. El se akcsiztam engedizni. Csak szorcsiztam egymáska után a köszcsiket! Szuperkére oda volcsiztam! Kimondhatalankára boldogocska! El se hittiztem ittenke vagyizok! Kércsiztem rögtönkére csípcsizzen megecske! Egyszerűkén teljeskézett egy álmocskám. Aztánkára átszelleműltecske fejcsivel körbe járcsiztam az épületecskét. Láttizni szercsizném mindenecske szögecskéből és megtapcsizni mindenecske részcsijét! Előbbecske kiélcsizem a fancsisságom, aztánkára bemehetizünk...
Vissza az elejére Go down
Desmond Phellera
Espada
Espada
Desmond Phellera

Férfi
Sagittarius Rat
Hozzászólások száma : 340
Age : 63
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2009. Jul. 25.
Hírnév : 56

Karakterinformáció
Rang: Segunda Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
A tökéletesség tornya, vagyis szerénységem, Midoriiro Hikage szobája Cl0te48500/65000A tökéletesség tornya, vagyis szerénységem, Midoriiro Hikage szobája 29y5sib  (48500/65000)

A tökéletesség tornya, vagyis szerénységem, Midoriiro Hikage szobája _
TémanyitásTárgy: Re: A tökéletesség tornya, vagyis szerénységem, Midoriiro Hikage szobája   A tökéletesség tornya, vagyis szerénységem, Midoriiro Hikage szobája EmptyPént. Okt. 15, 2010 9:20 am

Jószomszédi iszony

Másnaposságtól kivételesen tökéletesen mentes reggelem még sem telhet lustulással meghallván a szomszéd szobából szűrődő virnyogást – igen, már megint Hikage az. Jó szomszédok módjára gyakorlatilag állandóan egymást szívatjuk. Tehetek én róla? Idegesít a túlsminkelt pofázmánya, ráadásul mindig akkor áll le zongorázni, amikor épp nem kéne. Bosszúból immáron a látogatás és jótékony célú elpüfölés helyett rászoktam arra, kedvenc bandáimat szólaltassam fel saját ügyeimért. A többi szomszéd már nem mer szólni róla, vagy éppen ők maguk is rendszeresen vendégeskednek nálam, de Hikage mindig van olyan kedves, hogy tartsa a frontot. A különbség a lejátszóm és a zongorája helyett, hogy a sajátomat fel lehet kötni egy erősítőre, míg az övét nem. Ellenben egyszer valami különös oknál fogva megszűnt az áramellátás, hogy aztán az áram nélkül működő zongoráján hallgathassam a különböző klasszikusokat. Félreértés ne essék, semmi bajom a klasszikus zenével, csak azzal, hogy pont Hikagétől származik. Tuti csak azért csinálja, hogy idegesítsen vele. Nem mintha én jobb lennék, de azért mégis. Hát na… :/
- Hikageeeeeee! – rúgom be lendületesen az ajtaját, hisz most, hogy belegondolok, még pofán sem röhögtem azért, mert leváltották. Pedig már ideje lenne. Tényleg. Igaz, jelenlegi látogatásom eme mellékes célját kissé el kell napolnom, hisz most az egyszer, úgy egészen véletlenül, a Sors akarata folytán, és én sem igazán értem, hogy miért, pedig tényleg csak egy cseppnyi, egy indurnyi-pindurnyi gondolatfoszlány által vezérelve nem az a célom, hogy beleverjem a fejét a zongorájába, hogy annak billentyűivel pótolja ki a fogsorát. Még csak az kéne. Képes lenne bárhol és bármikor játszani rajta. Mindezt pedig csak az én kedvemért. ♥ -.-
Jó szomszéd módjára már az olyan apróságokkal sem foglalkozok, mint hogy fel kéne rendesen öltözni, ugyanis még a pizsamának kinevezett rövidgatya és póló kombinációmban tolom. Végül is megtiszteltetésnek is veheti, hogy viszonylag kevesebb ruhában lát. De ha merészeli rám mereszteni a nyüves gülüit, esküszöm, kikanalazom őket neki. >.>
Ami kedves szomszédomat illeti, olybá tűnik, ajtót tévesztettem, mert hogy ez a ficsúr nem az én drágalátos, lakókörnyezetemben élő díszbuzi, akit annyira imádok, az biztos. Szemöldökeim felvonva lépdelek hozzá kedvenc mamuszomban, hogy a zongoránál pózoló ficsúr képébe mászva állapítsam meg kilétét. Valami hiányzik, valami határozottan nem stimmel. Felemelve a bukott espada állát a fény felé fordítom azt, hogy jobban megvizsgálhassam, s kis idő múltán végre elengedem a szorításból hanyagul félretolva kicsit a pofázmányát. Ennyibe csak nem hal bele a nagyságos úrfi. Ha már espada volt… Nem mintha lenne vér a pucájában.
- Mióta lefokoztak, nem telik kenceficékre, Hiki? Hát mi lesz így veled? Surprised Oda a tökéletes orcád, ha nem kensz rá annyi alapozót! Surprised Riasszuk a Gárdát, törjünk be a plázába, cicafiú! – csesztetem kicsit, persze csak azért, mert az olyan roppantul jól esik. Mire való egy jó szomszéd, ha nem arra, hogy mindig segítsen, ha baj van? Rolling Eyes
Most, hogy végre megállapítottam, hogy csak a pár tonna alapozó és szempillaspirál meg tudja a nem létező tököm, hogy micsoda hibája az, hogy olyan nehezen ismertem fel rég nem látott drágalátosságom, végre elérkezett az idő, hogy látogatásom célját magyarázzam. Látom, mióta kidobott az ablakán, már újat cserélt őszerénysége. De mindegy is, most nem lecseszni jöttem, szóval kit érdekel?
Otthonosan érezvén magam kiszolgálom magam a saját kávéjával meg egy pirítóssal; lehet, csak a szemeim csalnak, de mintha némelyikre a saját arcát rakta volna fel a felvágottakkal. Most, hogy majdnemmunkanélkülivé vált, tuti maradt egy csomó ideje ilyenekkel tökölni. Bolond egy fazon, franc se tudja megérteni. :/
- Szóval csak azt akartam, hogy taníts meg zongorázni. Ne röhögj, komolyan mondtam. Vettem is egy szintit a múltkor, csak még nem értem rá. Most mi van? Rocksztár voltam, nem tudtad? >.> Amúgy jó a koszt. Kösz a kávét. – pislantok rá, míg egy bögrébe beleöntöm a megfelelő koffeinmennyiséget némi tejjel felhígítva. Nem mintha koffeinfüggő lennék, dehogy, nem vagyok rászorulva, csupán kiélvezem kedves szomszédom vendéglátását, hiszen megtisztelve kéne magár éreznie, amiért hajlandó vagyok az ő konyhájában az ő kávéjából inni! Surprised Igaz, kicsit késve veszem észre, hogy a bögréjén is Hikage csodálatosnak éppenséggel nem nevezhető profilja tekint vissza rám. Komolyan, normális ez az ember? Súlyos pszichológiai eset. :/

Vissza az elejére Go down
Midoriiro Hikage
Privaron Espada
Privaron Espada
Midoriiro Hikage

Férfi
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 24
Age : 31
Tartózkodási hely : Las Noches, hát nem ...tökéletes?
Registration date : 2009. Jun. 02.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 109. Arrancar
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A tökéletesség tornya, vagyis szerénységem, Midoriiro Hikage szobája Cl0te7500/15000A tökéletesség tornya, vagyis szerénységem, Midoriiro Hikage szobája 29y5sib  (7500/15000)

A tökéletesség tornya, vagyis szerénységem, Midoriiro Hikage szobája _
TémanyitásTárgy: Re: A tökéletesség tornya, vagyis szerénységem, Midoriiro Hikage szobája   A tökéletesség tornya, vagyis szerénységem, Midoriiro Hikage szobája EmptyPént. Okt. 15, 2010 8:50 pm

Jószomszédi iszony


Tökéletességem újabb csodálatos reggelre ébredt, csupán az egészben egyetlen dolog 'hibádzik'... Nem hallottam a szomszéd szobából szinte minden másnap áthallatszó motyogást, nyöszörgés és szörcsögést, mely azt kívánja tudatni szerény Tökéletességemmel, hogy Slarin megint másnapos. Az alkohol hatása véleményem szerint csak jótékony lehet erre a nőre, hiszen az ő agysejtjein már nincs mit pusztítani... Ostoba, nagy mellű idióta, aki lényegében a semmire büszke. Alantas némber, ha szabad így fogalmaznom. Valamint... miért ne szabadna így fogalmaznom, hiszen én vagyok a legtökéletesebb, a legcsodálatosabb és leghihetetlenebb férfi, aki Las Nochesben él. Szomorú tény, de Nélkülem nem lenne világ a világ. Nem véletlenül került fel tökéletes orcám néhány bögrére, melyet a fanklubom tagjainak szánok karácsonyi ajándékként. Igazán nem értem, miért ezt kérték, egy porcelándarabon díszelgő festékén nem pótolhatja azt a csodát, ami valójában vagyok! Surprised De ha ők ettől boldogok, én igazán nem akarom megbántani őket azzal, hogy megfosztom őket a festékénemtől. Ha már az igazit nem kaphatják meg...
Közömbös sóhajjal álltam fel az ágyból, és próbaképp a falhoz sétálva rátapasztottam csodálatosan formás fülemet- ám igaz, tökéletes következtetést vontam le most is, mint mindig: Slarin kivételesen nem itta magát eszméletlenre. Ajkaimon gúnyos mosoly játszott, miközben nekiálltam a reggeli elkészítésének, ami néhány vajas pirítósból, tetején szalámival (amik természetesen az én hihetetlen arcomat próbálták meg formázni, de nyilvánvalóan nem érhettek a közelébe sem) és egy főzet erős feketekávéból állt. Miután mindezt az asztalomra pakoltam, idejét láttam, hogy halandó textíliákba burkoljam nem mellesleg kivételesen kidolgozott testemet. S hogy ezt milyen jól tettem! Ezen akcióm megakadályozta, hogy jogtalan íriszek pásztázzanak adoniszi testemen, ugyanis mélyen imádott szomszédom pontosan akkor rúgta be az ajtómat, amikor leültem az asztalhoz elfogyasztani a reggelimet.
- Mit óhajtasz, Slarin? - néztem rá, és már ezért is roppant hálás lehetne Nekem, hiszen egyáltalán hagytam, hogy betegye ide a lábát. Nem szívleltem ezt az élvezeti szerekkel túl gyakran élő némbert.... ez az érzés pedig nyilvánvaló, hogy kölcsönös. Nem csak alkoholista, hanem még paranoiás is: még hogy Nekem van rá annyi energiám, hogy direkte őt bosszantsam! Ugyan már... Rolling Eyes Hol van Ő ahhoz, hogy foglalkozzam a létével? Ha zenélni támad kedvem, zenélek, ennek semmi köze hozzá, hiszen ő egy jelentéktelen kis féreg a világ erdeinek avarjában... Aki alulöltözött. Mint valódi, szívbéli jó szomszéd, úgy tűnik, elérkezettnek látta az időt arra, hogy hiányos öltözékben, kócosan és slamposan járuljon színem elé. Nos, nem szerettem sosem a hanyagságot... minden tőle telhetőt meg kellett volna tennie azért, hogy tökéletesen nézzen ki, mikor berúgja az ajtómat! Bár, nem lehet túl nagy elvárásokat támasztani egy olyan kis valaki iránt, mint Slarin. :/
- Áhh, az arcfestés hiánya botránkoztat meg így? Ne aggódj, kedves Slarin, nem szenvedek hiányt anyagiakban. egyszerűen csak némi változatosságra vágyom, és egy ideig valószínű mellőzöm majd az alapozók és egyéb szépészeti cikkek használatát. - tűrtem semlegesen, hogy tökéletes arcomat fordítgassa ide-oda. Igazán szórakoztató volt látni, ahogy értetlenül bámul a gombszemeivel. Ezután pedig az általam elkészített- így egyértelműen szintén tökéletes- reggelimből is vett magának. Nem sajnáltam tőle, biztosan nem telik neki rá, hogy egyen... bár ez a súlyán nem igazán látszik. Kíváncsi lennék, mennyire veri az egészségeset a testzsírszázaléka... :/
- Zongorázni? Nocsak... Igazán meglepő, hogy érdeklődést mutatsz a eme tökéletes hangszer iránt. Nálam jobb tanárt nem is választhattál volna...- adtam beleegyezésemet a dologba, miután jóízűt nevettem. Kíváncsi vagyok, meddig bírja ki, hogy ne pattanjon fel káromkodva, vagy rúgja szét a zongorámat. De az lesz az utolsó, amit ebben a szobában megtesz... nem ismeretlen számára az ablakon való kirepülés gondolata.
- Ehhez mindenesetre megkérlek, húzz magadra valami elfogadhatóbb gúnyát... Ez egy kissé hiányos, és nem szívesen hallanék vissza olyan pletykákat, mely szerint nálam aludtál. gondolom, ez az érzés kölcsönös, tehát...- mutattam neki ajtót, hiszen egyikünk sem akart arra az elborzasztó tényre gondolni, mely szerint esetleges tévhíresztelések összeboronálnának minket... o.O
Vissza az elejére Go down
Desmond Phellera
Espada
Espada
Desmond Phellera

Férfi
Sagittarius Rat
Hozzászólások száma : 340
Age : 63
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2009. Jul. 25.
Hírnév : 56

Karakterinformáció
Rang: Segunda Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
A tökéletesség tornya, vagyis szerénységem, Midoriiro Hikage szobája Cl0te48500/65000A tökéletesség tornya, vagyis szerénységem, Midoriiro Hikage szobája 29y5sib  (48500/65000)

A tökéletesség tornya, vagyis szerénységem, Midoriiro Hikage szobája _
TémanyitásTárgy: Re: A tökéletesség tornya, vagyis szerénységem, Midoriiro Hikage szobája   A tökéletesség tornya, vagyis szerénységem, Midoriiro Hikage szobája EmptyHétf. Okt. 18, 2010 8:43 am

Jószomszédi iszony

Kedves, mélyen megbecsült, drágalátos, nyájas képű, sminktelen, buzi szomszédom szokás szerint ismét el van telve magától; nekem legalább a fanclubom (I  Slarin) gyártana I ♥ Slarinos pólókat és bögréket, nem pedig én magam rendelem meg őket. Még honlapot is indítottak. O.O Hát igen, látszik, hogy valaha rock’n roll szár voltam. Cool
Nem értem Hiki akadékoskodását; felvisz az orgonájához, leültet, elkezd megtanítani, ennyi, csak nem lehet olyan bonyolult! Surprised Ha ennek a húgyagyúnak sikerült, akkor egy olyan géniusz is képes rá, mint én. Kottát tudok olvasni, és az utóbbi napokat azzal töltöttem, hogy felelevenítsem belőle a tudásom, s már csak a gyakorlatba kell beültetni az elméletet. Azt viszont üres gyomorral nem lehet, ám szerencsére erre is van megoldás, hisz mégis csak nekem van a legjobb szomszédom! Surprised Lehet, hogy mostantól engem fog etetni is meg minden! Surprised Még a paradicsom apró szeletekre való vágásával sem kell szenvednem, hiszen a Hiki logós kis zászlócskás fogpiszkálókba beleszúrt darabok is itt vannak az orrom előtt. Na ja, mióta kirúgták, van ideje ilyenekkel bajlódni. Lehet, kegyes leszek vele és befogom őt házi konyhatündérnek. A búzának tuti van valami csilli-villi rucija is apró tündérkeszárnyakkal. Hisz nem jelenhet meg csak úgy akármiben a melegbárban! Surprised Biztos ott riszálja magát a rúdon, míg énekelgeti a meleg büszkeség himnuszát. Mert hát biztos van olyan. Franc tudja, nem voltam még melegbárban és nem is szándékozom menni. Félreértés ne essék, semmi bajom a melegekkel, hisz egyik fracciónom is bizonyítottan az, igaz, őt azért nem csípem, mert kicsit bunkó volt a múltkor, s azóta persze nem is meri elődugni a csini kis pofázmányát. Hiki meg Hiki, csessze meg. Örüljön neki, hogy az ő kajáját falom, veheti megtiszteltetésnek.
- Jól van, jól van, felveszek valami gúnyát. Nem, a tütüszoknya luxus, nem kell balett óra. – intek számára egy viszlátot persze csak arra az időre, míg kérésének eleget teszek. Legyen boldog! Felkeltem. Felöltöztem. Mit akar még? -.-’
- Nem hiszem, hogy merne bármelyik szomszéd pletykálni, és különben is… nekem van valakim. – vörösödik el a fejem, ám erről több szó ne halljék. Nem szoktam csöpögni, s különben sincs semmi köze ahhoz, hogy a szabadidőmben mit csinálok. Különben is láthatta eleget Zilbit, és ha elkerülte a figyelmét… Az ő baja, hülye idióta. Csak adja meg, amire szükségem van, aztán rohadjon meg a kis hattyúdalával.
- Szóval… Ezt akarom megtanulni. Kezdetnek megteszi, nem? – baszok hozzá egy kottát. Egyszerű dallam, de én szeretem. Aztán vagy képes megtanítani, vagy nem. És akkor aztán feldughatom neki az orgonáját.
Egy újabb szendvicset egy sörrel toldok meg – utóbbit a saját hűtőmből hoztam. Egyet odaadok Hikinek is, meg a héten láttam egy olyan reklámot amúgy is, hogy egy jó szomszédnak mindig van hűtött söre. Na, ez elég hűtött, hiszen már napok óta a hűtőmben rohad. Legyen boldog vele, kifizettem a kávéját.
- Na akkor, hogy is kell elkezdeni? – ülök le a zongora elé, mert én ahhoz az orgonához hozzá nem nyúlok, az biztos. Irritál a hangja, ez van. Csak nehogy azzal fárasszon a lófejű tata, hogy a sörös doboz bemocskolja a kis hangszerét.

Vissza az elejére Go down
Midoriiro Hikage
Privaron Espada
Privaron Espada
Midoriiro Hikage

Férfi
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 24
Age : 31
Tartózkodási hely : Las Noches, hát nem ...tökéletes?
Registration date : 2009. Jun. 02.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 109. Arrancar
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A tökéletesség tornya, vagyis szerénységem, Midoriiro Hikage szobája Cl0te7500/15000A tökéletesség tornya, vagyis szerénységem, Midoriiro Hikage szobája 29y5sib  (7500/15000)

A tökéletesség tornya, vagyis szerénységem, Midoriiro Hikage szobája _
TémanyitásTárgy: Re: A tökéletesség tornya, vagyis szerénységem, Midoriiro Hikage szobája   A tökéletesség tornya, vagyis szerénységem, Midoriiro Hikage szobája EmptyHétf. Okt. 18, 2010 10:30 am

Jószomszédi iszony


Érthetetlen, hogy az olyan egyszerű, alantas, lényegtelen és jellemtelen földi halandók, porhüvelyek ürességének kongása miért olyan fájó tökéletesen ívelt füleimnek. Slarin kongása pedig rosszabb volt, mint az üstdob, amin néha kifejezetten csak neki szoktam játszani. Igazán felemelő arra állni föl, hogy dühös szitkozódás közepette kezd el rohangálni az odvában. Lényegében teljesen méltatlannak érezte a... nőt ahhoz, hogy egyáltalán hozzáérjen az ő csodálatos hangszeréhez, hogy az ő fenséges padlóját érintse koszos talpával, vagy hogy bármihez is hozzáérjen, amihez Neki, az élő Tökéletességnek köze van! Csodálatos hangjával még kényezteti is botfüleit ennek a nőnek, pedig érdemtelen rá... még hogy ő rocksztár volt! egykor, esetleg... amikor minden bárzenét és bögyös macát kikiáltottak sztárnak azért, mert riszálta magát a színpadon, vagy éppen ugrált! Nevetséges... bárki képes torokhangon, rekedten kornyikálni, közben pedig a melleire terelni a figyelmet. Szánalmas, tehetségtelen, ostoba, alantas nőszemély. Azt sem érdemli meg, hogy az ő fenomenális pirítósából akár egyetlen falatot is egyen! Még a végén valami röpke töredék, holmi apró darab átragad rá az Ő tökéletességéből, és az egyszerűen megbocsáthatatlan lenne. figyelmét nem kerülte el, ahogyan a némber dölyfösen járkált szenzációs lakhelyén, és mindent becsmérlőn, fitymálón megpiszkált. Itt minden az ő tökéletességét hirdette... nem pedig az ún. rajongótáborának a kangörcsét. Erre aztán büszke lehet ez a nőszemély... alkoholista, ráadásul még az a kétes eredetű fotó is... ugyan már, kérem! Még hogy nem látta a fotóst... ha nem látta volna, nem néz úgy bele abba a kamerába! Kifogások, mindig csak a kifogások, amikkel megpróbálja menteni magát...
- Nem is lennél rá méltó, hogy belépj a baletterembe! Oda csak a valódi művészlelkek és tehetséges táncosok tehetik be a lábukat...- doboltam ujjaimmal az asztalon, mialatt semleges tekintetet vetettem a nőre. Igazán jelentéktelen, semmis, egyszerű létforma, aki lényegében semmit sem tett, semmivel sem jobb nála.... csupán az önmaga kreálta erényekkel rendelkezik. Ez alapján ítéli magát jobbnak Nála, a született gyönyörnél, a tökély legnyilvánvalóbb megtestesülésénél? Nevetséges... Ajkaimon gúnyos mosoly játszott, miközben felemelkedtem, és néhány ütemet doboltam az asztalon. Míg Slarin piperézett- bár visszatértekor lemondó sóhajjal állapította meg, hogy a pizsama is jobban állt rajta, mint a most viselt, ízléstelen hacuka-, felült a zongora tetejére, és egy alapos torokköszörülés után belekezdett a mondandójába:
- Mint tudod, a zongora az a hangszer, amelyben egy billentyűsorral összeköttetésben álló, egészen apró kalapácsokkal megütött, hangszekrényben kifeszített fémhúrok adják a zenei hangot, amiből csodás dallamot vagyok képes szőni, és ami ellen értelmetlenül lázadsz.- nyomtam le pár billenytyűt, majd kirázott a hideg az ötödik espada kinézetétől. Szánalmas... Ennyire nem telik a fizetésből egy kis sminkre? Sokkal leviselhetőbb külalakot kölcsönözne ennek a sekélyes némbernek, ha egy hordónyi alapozót és rúzst kenne magára...
- Az a lénye, hogy könnyen meg lehet tanulni rajta játszani, de nyilván rengeteg szorgalmat igényel.- ütöttem le pár egymás mellett levő billentyűt, név szerint a s-d-e-f-fisz-gisz-aiszt, majd várakozva néztem tökéletlen, lehetetlen, oktondi, tehetségtelen tanítványomra, hogy mikor fogja fel, hogy legalább meg kellene próbálnia utánam ismételni a mozdulatsort, mely nyilvánvalóan briliáns volt- de korántsem annyira, mint Én magam!
Vissza az elejére Go down
Desmond Phellera
Espada
Espada
Desmond Phellera

Férfi
Sagittarius Rat
Hozzászólások száma : 340
Age : 63
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2009. Jul. 25.
Hírnév : 56

Karakterinformáció
Rang: Segunda Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
A tökéletesség tornya, vagyis szerénységem, Midoriiro Hikage szobája Cl0te48500/65000A tökéletesség tornya, vagyis szerénységem, Midoriiro Hikage szobája 29y5sib  (48500/65000)

A tökéletesség tornya, vagyis szerénységem, Midoriiro Hikage szobája _
TémanyitásTárgy: Re: A tökéletesség tornya, vagyis szerénységem, Midoriiro Hikage szobája   A tökéletesség tornya, vagyis szerénységem, Midoriiro Hikage szobája EmptySzomb. Okt. 23, 2010 10:08 am

Jószomszédi iszony

Oda a valódi művészek és tehetséges táncosok léphetnek csak beeee~. Mert ha nem, akkor mi lesz? Jaj, a világvége, méltatlan kacsóim hozzá mernek érni az ő becses ajtajának aranyozott kilincséhez és még a végén bepiszkítom egy ujjlenyomattal… Hipochonder vadbarom. Elmebeteg… Rolling Eyes Már rég be kellett volna utalni a pszichiátriája, meg hozzávágni egy tükröt, hogy ne legyen magányos. Úgyis csak saját magának a társasága elég méltó hozzá vagy mi… Magányos élete lehet csórikámnak beburkolózva a hangszerei meg a tükrei közé. De ha neki így jó, én nem tartom vissza, csak akkor kussoljon, amikor épp másnapos vagyok, csessze meg. -.-’ Hülye homokos, le se tagadhatja. Egyértelmű, hogy bennem is több a tesztoszteron, mint benne, s kettőnk közül én vagyok a férfiasabb, még barátnőt is hamarabb találok magamnak. Legyen boldog a markával, és verje ki magának, úgyis magába szerelmes.
Szemforgatva adom homokos szomszédom tudtára, hogy kezd fárasztani a fellengzős dumájával. Tudom, hogy meleg, és nem mondom azt, hogy titkolja, de ez most nem a meleg büszkeség napja, baszki! Surprised
- Khmm… Az értelmemmel semmi gond nincs, tudom, hogy működik egy zongora. Lehet, meg fog döbbenteni, de szívesen olvasok a csendesebb napjaimon, főleg tudománnyal kapcsolatos dolgokról. Legalábbis olvasnék, ha kegyed méltóztatná hangszigetelni a flancos próbatermét és osztrigabárját. – veszem tudomásul elégedetten, hogy piszkálja a szabadidejében sok dákót látott csőrét a sörösüveg holléte. Már más dolog azonban, hogy igazából eszemben sincs sört inni, egyrészt mert reggel van, másrészt, mert épp tanulok. Hadd legyen boldog Hikk-mikk, legalább elnevezhet mindenféle alkoholistának. A fintorért az arcán azt hiszem, bőven megérte az áldozat. Mert hogy én le nem szedem a zongorájáról az üveget, az biztos.
- Esetleg azt is elmagyarázhatnád, hogy melyik billentyű melyik hangot jelöli. – veszem komolyabbra a figurát, s egy gyors, könyvből tanult ujjtorna után kihúzom magam, s ujjaim a megfelelő billentyűkre tartom. Bár egyszerű a dallam, mégis nagy odafigyelést igényel, hiszen voltaképpen először ülök zongoránál, ám kétségtelen, a tehetségem adott, s az egy oktávval magasabb hangok, melyeket megszólaltatok, sokkal szebbek, mint amit a homokzsák ad elő. Cool
Nem értem, hogy kedves szomszédom miért néz le, márpedig ha én egyszer elhatározok valamit, azt véghez is viszem, s nem adom fel egykönnyen. Időt az efféle gyakorlást kívánó hobbyknak pedig mindig szakítok, s amikor épp nem egy társasággal lógok, se nem Aizen parancsait teljesítem, akkor azon dolgokkal foglalkozok, amik akár egy hangyányit is, de érdekelnek. Még a gyerekesnek és kifejezetten lányosnak is nevezhető naplóírás is ezek közé tartozik, de ha egyszerűen így érzem magam teljesnek, hadd csináljam, nem ártok vele senkinek.
- Kezdetnek nem rossz, ugye? Bár a szintin ha jól láttam, kisebbek a billentyűk. A félhangok akkor a fekete billentyűk lesznek? Na és veled történt valami érdekes? Mármint azon kívül, hogy lefokoztak homokosság miatt. Bár lehet, Aizen azért értékeli… Biztos csak fél bevallani. – folytatom a mozdulatsort, s már egészen rutinszerűen megy, talán csak kéztartásom az, amire még nem éreztem rá. Menni fog ez, látom, egyértelmű, hogy jobb leszek, mint Hikage. Cool

Vissza az elejére Go down
Midoriiro Hikage
Privaron Espada
Privaron Espada
Midoriiro Hikage

Férfi
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 24
Age : 31
Tartózkodási hely : Las Noches, hát nem ...tökéletes?
Registration date : 2009. Jun. 02.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 109. Arrancar
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A tökéletesség tornya, vagyis szerénységem, Midoriiro Hikage szobája Cl0te7500/15000A tökéletesség tornya, vagyis szerénységem, Midoriiro Hikage szobája 29y5sib  (7500/15000)

A tökéletesség tornya, vagyis szerénységem, Midoriiro Hikage szobája _
TémanyitásTárgy: Re: A tökéletesség tornya, vagyis szerénységem, Midoriiro Hikage szobája   A tökéletesség tornya, vagyis szerénységem, Midoriiro Hikage szobája EmptyCsüt. Okt. 28, 2010 7:46 pm

Jószomszédi iszony


Csodásságom kénytelen-kelletlen nyakba akasztott bohócot kapott tanonc státuszba titulálva, nagyszájú punkot, igénytelen macát, jellegtelen arroganciát. Ő lenne beképzelt csöndes ragyogásában? Némán, magát, létének létét csodálva, üldögélve, járkálva, éppenséggel zenélve szépíti létét romos, poros városának. Ez lenne irányában hála megnyilvánulása? Érthetetlen, ostoba esztelen érvek, felszólalások! Férfiasságának megkérdőjelezése, trágár gondolatok világra juttatása! Még hogy markának szorításával, rángásával kutatna holmi kósza gyönyört! Mint tapasztalatlan, szerencsétlen, senkinek sem kellő tinédzser egy emberi városban? Jobb ő ennél, túl tökéletes ahhoz, hogy ilyen mélyre süllyedjen. Szükségtelen, hogy ezt tegye-, tennék mások, de nem méltók hozzá, hogy királyi tartozékához érjenek. Tisztátalanok, jellemükben, külsejükben mindenhol ordító hibák! Egyértelmű, hozzá fel sem érhet egyik sem, meg sem közelítheti… de ha egyetlen karcsú, sudár, csodás nő siklana el előtte, látna benne szikrát, lehetőséget, fényes csodát… mozdulna és birtokba venne! Lassan, óvatosan, hogy megdöbbentse a felismerés- mely teljességgel nyilvánvaló volt addig is-, Nélküle lehetetlen az élet! Sivár, kies pusztaság, csömörlött nyomorúság… Ehh, bárhogyan is szemléli, csupán Ő egyedül tökéletes, ebből adódóan tehetséges, páratlan, gyönyörű, utánozhatatlan, felfoghatatlan! Túl alacsony az értelmi szint, mely ezen gyarló lényeket, halandó oktalanokat jellemzi. Még hogy ő lenne béna ficsúr, ocsmányságát festékkel elrejtő nyomorék? Nem fogható ezekhez a gyarló jelzőkhöz! Éppen ezért szabadult meg mázától, megmutatja, nincs szüksége szépségét hangsúlyozó szépészeti termékekre- enélkül is vakít a fénye! Lélegzet elakad- jól hallja-, látványa zavart, vágyakozó pillantást vált ki a nőkből… igen, látja. Csupán tudatában van annak, hogy ő a megtestesült tökéletesség. Ezzel pedig csak az olyan magára stigmákat boldogan aggató, alul kulturált némbereknek van gondja, mint amilyen ötöske. Még feljebb jut? Tegye. Csak kényszeredetten kapálózik holmi képzelt rangokkal fölfelé, azt a benyomást keltve, hogy hatalmasabb, fontosabb másoknál. Téves, oly nagyon téves! Nélkülözhető, könnyen pótolható. Az ő helyére is beültettek egy kölyköt, akinek a neve is dinnyét idéz… Ajkán gunyoros mosollyal mérte végig Slarint, majd kávésbögréjét a mosogatóba pakolva kitakarította.
- Nem gondolod, hogy alantas vádjaid, melyek vonzódásomat érik, leperegnek rólam? Nem ér nekem annyit rosszmájú piszkálódásod, hogy mérgeljem magam. Jellegtelen… Gyarló vagy. Én már rég felülemelkedtem az olyan földi lényegtelenségeken, mint holmi számok és rangok. Nincs szükségem rájuk ahhoz, hogy tökéletes legyek. Valamint hiába reagálnám azt, hogy nem vonzódom a nememhez, legyintenél vagy röhögnél. Elismerni nem fogom azt, mai nem igaz- így elsiklok felette. Túl ostoba vagy… Tanulhatnál tőlem, perszóna. - pakolta helyére a megtisztított bögrét, majd visszalépett imádott hangszeréhez. Ujjaival végigvitt egy dallamot, majd Slarin kérdésére bólintott. Nem, nem fogja elregélni az egészet- magától tanult meg játszani mindenen, s csak később kerültek kezébe kották. Igen, ez is bizonyítja tökéletességét- nincs szüksége múlandó, írott, nyomtatott vacakokra ahhoz, hogy zenéljen. Egyszer hallja, és megjegyzi, sosem felejti el… Zseni, meg nem értett, tökéletes géniusz. S éppen azért, mert tökéletes, nem fukar, hogy mellőzzön egy semmilyen, apró bókot, mellyel növelte a némber egoizmusát. Szánalmas… mohó. Untig tudná sorolni a jelzőket, mellyel legutálatosabb élőlényt tudná jellemezni. Alantas rágalmak… a zenét nem lehet korlátok közé szorítani! Ha ki akar törni, hagyni kell, szabadon kell engedni! Nem pedig bolond módon fejet hajtani holmi magasabb rangú csőcseléknek, engedve az idegbajnak, visszafojtani! Borzalmas, meg sem bocsátható bűn lenne! S csak mosolyogni tud azon, ha Slarin azt hiszi, bosszantja a felhangosított zenéjével, miközben játszik. Szinte nincs olyan hangszer, amit ne tudna megszólaltatni… nincs olyan zene, amit ne tudna eljátszani. A zene… művészet, s értékeli minden formáját, melyben valódi hangszer szólal meg. De nem, nem fogja ezt megosztani Ötöskével, hagyja, hadd éljen bolond tévhiteiben- legalább addig is jól szórakozik. Furcsának találhatná kósza pillanataiban, hogy másik szomszédját, a négyest sosem zavarja, ha zenél-, vagyis gyarló halandók számára felfoghatatlan gyönyörűséget formál ujjaival egy-egy tökéletes hangszeren. Ő valószínűleg magasabb értelmi szinten áll, mint eme példány, aki előtte morog arról, hogy ő milyen rossz tanár. Olyan büszke a fejlődésére, annyira egyszerű? Hiszen sosem lesz tökéletes, teljes a tudása. Mindig lesz valami, ami új lesz, amit tanulnia kell…
- Valóban, meglepő megtudni, hogy rendelkezel még nem elpusztított agysejttel. Bár kétlem, hogy ez az állapot sokáig folytatható, tekintve, hogy milyen beteges előszeretettel fogyasztasz átlagemberre halálos mennyiségű alkoholt csupán bemelegítésnek.- s ezután rendíthetetlen türelemmel magyarázott tovább, immár teljességgel csakis a tananyaghoz kapcsolódóan.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




A tökéletesség tornya, vagyis szerénységem, Midoriiro Hikage szobája _
TémanyitásTárgy: Re: A tökéletesség tornya, vagyis szerénységem, Midoriiro Hikage szobája   A tökéletesség tornya, vagyis szerénységem, Midoriiro Hikage szobája Empty

Vissza az elejére Go down
 

A tökéletesség tornya, vagyis szerénységem, Midoriiro Hikage szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Off :: Csevegő :: Archív-