-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 A shinigamik nőegyletének székháza

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Yamasaki Shizuo
Kidoushuu
Kidoushuu
Yamasaki Shizuo

Férfi
Hozzászólások száma : 21
Registration date : 2012. Jun. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A shinigamik nőegyletének székháza - Page 3 Cl0te11500/15000A shinigamik nőegyletének székháza - Page 3 29y5sib  (11500/15000)

A shinigamik nőegyletének székháza - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: A shinigamik nőegyletének székháza   A shinigamik nőegyletének székháza - Page 3 EmptyHétf. Ápr. 01, 2013 11:09 am

Egy tök, két tök, nem tökölök, öntök!

Ez a nap több okból is különlegesnek számít. Kezdjük azzal, hogy Shizuo ezúttal nem maradt benn előző este a könyvtárban éjnek évadjáig, s ebből kifolyólag korán reggel máris talpon van. Na persze, most sem azért, hogy munkáját végezvén a könyvtárban ücsörögjön. Ó nem, nem, annál sokkal fontosabb programot egyeztetett két cimborájával. A megbeszélt időpontban már ott is van Keisuke irodájánál, és ezúttal hajlandó eltekinteni attól a ténytől, hogy az irodának nevezett helyiség némileg romos. Ameddig a tulajdonosra vár Keoval, felveszi a napszemcsijét, hogy legalább a stílusosság érzete meglegyen.
– Bezony, minden a helyén – válaszol az üdvözlő kézfogás után a tizedik osztag hadnagyának. A vezényszó elhangzásával a többiekkel együtt betárazza mai „fegyverét”, hogy mehessen a menet. Nem lesz egyszerű, de mindenképpen megéri majd. Remélhetőleg. Biztos alaposan átgondolta ezt a kis mókázást? Biztos, határozottan! Még akkor is, ha garantáltan ki akarják majd nyírni érte. Cool És az első célszemély már közeleg is. *.*
Szegény Naot, kicsi védelmezettjét már előre sajnálja, hiszen ő a testőre, de hát ha egyszer nőből van és felnőtt, akkor bizony neki is kijár a hideg meglepetés, mert ez egy ilyen nap. A bevezetőt persze meghagyja Keisukének, neki már van gyakorlata a beszédben, ő elég, ha a versikéjét elmondja. A megfelelő jel után persze, amire szintén nem kell túl sokat várni.
– Zöld az erdő, zöld a páfrány, meglocsollak Házisárkány! Cool - a kicsi kapitány hadnagyához hasonlóan elvigyorodik, majd egy gyors összenézés után már önti is a vödör tartalmát a kapitányra. Nem várja meg, míg a kicsi lánynak leesik, pontosan mi is történt az imént, azonnal shunpora vált, hogy még véletlen se kelljen szembenéznie haragjával, mert azért egy mumusűző feketepéter-bajnokkal már mégsem kellene huzamosabban kekeckednie.
Ha már osztagnál vannak, a következő áldozatnak Keisuke 3. tisztjét pécézik ki, mert miért ne? Csakcsupán néhány gyerek állhatná útjukat, de szerencsére gondoltak ők a kölkökre már korábban is. Némi csokival talán ők is rávehetők az együttműködésre, s ha az elterelés sikeres, már a Hime nevű célszemély is kapja a nyakába a hideg zuhanyt. És így tovább a tizedik osztag minden nőnemű shinigamijával. Ha már ősi szokás, minden hölgyeménynek kijár. Cool
Következő napirendi pontként a második osztagot jelölik meg, mivel egyik főkolomposuk – merthogy hárman vannak – türelmetlen az ottani célpontot illetően. Annyi baj legyen, legfeljebb végigkergeti őket a fél Gotei, ezért a kis szórakozásért, nem probléma. Legalább nem kell bemennie a legközelebbi shunpo edzésre, meglesz az most. És ami azt illeti, osonásból is tökéletes kiképzést kap ennek a melónak hála. Fene abba a jól szervezett ninja-alakulatba. ._. Ráadásul az egyik legrangosabb tiszttel kell kezdeni, de hát legyen meg Keisuke öröme. Sakai-san megöntözésébe ő is beszáll a maga adagjával, szép mennyiségű hideg vízzel a vödörből. S már rohanhatnak is tovább ismét.
Az Onmitsukidou után pedig az első osztag következik. Semmi baja az ottani hadnaggyal, de hát ha egyszer ő is nőből van, neki is kijár a mai napra előírt zuhany. Még szerencse, hogy a főkapitány legalább érti a tréfát, különben igencsak nagy bajban lennének már most, pedig a java még hátra van. Az nem lenne vicces, ha ezen a ponton máris elkapnák őket. Ráadásul mielőtt a kedves kishúga is kaphatna a jóból… T-T
De pont ezért vannak hárman, így az első osztagot is sikeresen kipipálhatják és mehetnek tovább a harmadik osztagba. Még szerencse, hogy az ottani kapitány is az ő oldalukon áll, és így hátulról lephetik meg a két hadnagyot. A gyors kereket oldás előtt még rávigyorog kishúgára, tőle merőben szokatlan módon. Végülis, ha már itt vannak, és úgyis találkoztak Shizukával, akkor megérdemli, hogy tudja, kitől kapta a vizet a nyakába. De persze innen is ideje tovább lépni, mielőtt komolyabb lincselésben részesülnének. Elvégre ő tudja jól, hogy a húga mesteri hakudás, és a legkevésbé sem óhajt a karmai közé keveredni ez után a műsor után. Az nem lenne túl szép. Neutral
Következő áldozataik között is igencsak nagy nevek szerepelnek, úgy mint az osztagok vezetősége. Legalábbis közöttük vannak azok a személyek, akiktől valamennyire tart, főleg abból a szempontból, hogy képes lesz-e idejében elshunpozni előlük. Mert példának okáért a 13. osztag kapitánya, Hanae, vagy az ötödik osztag kapitánya, Akane elől meglógás mutatványa már kissé veszedelmes, mi több hazárdőr vállalkozásnak minősült a szemében. Neutral De még Rosa-san sem épp a legkönnyebb esetek minősítését érdemelte ki, pedig ő is előkelő pozíciót foglalt el a mai célpontlistáján. No de menekvés nincs, bizony elkapnak ők mindenkit, hála Keo kis kapcsolattal szerzett kütyüjének. Mázli, hogy egyesek jóban vannak a 12. osztaggal, főleg, hogy őket is meg kell látogatniuk. Persze a kapitány ott is gyerek, és ugyanúgy lekenyerezhető egy kis csokinyuszival, mint azt például Haruki-channál is remélik. Cool
Még a nyolcadik osztagos Ninomiya-sant és Hayakawa-sant is sikerül meglepniük, nem is beszélve a hatodik osztag kedves hadnagyáról. Utóbbi szintén parakategóriás házisárkány, akinél igencsak bajos lenne, ha elkapná őket, hiszen ki tudja, miféle szörnyűségeket művelne velük. O.o Na nem, azt azért jó lenne nem bevállalni, ameddig még működik a vízágyú, és képesek shunpozni. Nao óta már nem is nagyon bajlódtak a versekkel, a meglepetés ereje hasznosabbnak bizonyult, ha futni kellett. De szerencsére a veszedelmesebb perszónákig ezt már sikerült kitapasztalniuk, így talán annyira nem volt életveszélyes a dolog.
A nap végére, mire nagy fáradtan Kenpachi ivójába térnek, már sikeresen teljesítettnek minősül a küldetésük is. Lehet, hogy ezért jó sokat kellett shunpozni, és jó sok sakét érdemelnek miatta jutalmul, de abszolút sikernek könyvelhető el a program. Majd jövőre még furmányosabbat találnak ki, hogy valami újat vigyenek a buliba. Cool

Credits: Himének és Yuunak a versekért ^^
Vissza az elejére Go down
Ayumu Michiyo
7. Osztag
7. Osztag
Ayumu Michiyo

nő
Taurus Rooster
Hozzászólások száma : 144
Age : 30
Tartózkodási hely : itt is, ott is :D 7. osztag, 10. osztag és még Karakurát is megszálltam... muhahaaa >.<
Registration date : 2011. Apr. 24.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A shinigamik nőegyletének székháza - Page 3 Cl0te21100/30000A shinigamik nőegyletének székháza - Page 3 29y5sib  (21100/30000)

A shinigamik nőegyletének székháza - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: A shinigamik nőegyletének székháza   A shinigamik nőegyletének székháza - Page 3 EmptySzer. Ápr. 03, 2013 6:23 am

(>°o°<) Nőegyleti banzáj *w*

Csudi csillámosan klassz volt, hogy ilyen nőegyleti izébigyócskát tartunk. Smile Igazából az úgy volt, hogy a Gyárban voltunk, mikor Kupida fedőneves társam, aka Hana-chan közölte, hogy muri lesz ma-holnap, mert hogy úgy állunk, ahogy. Hát menten legurultam kis szőrgombóc pajtásaimhoz puffancs fotelemből, hogy keblemre szuttyongassam őket, hiszen majd én totálisan érdekképviselni fogom a nyuszkókat az egyletben.
Végül elérkezett a várva várt alkalom, és harci díszbe öltözve, nyuszifüles hajráffal a fejemen el is baktattam fürge nyusziugrásokkal, meg nagyon csillámos gurulásokkal a Nőegylet székhelyére. Igazán nem meglepő volt, hogy mindenki nagyooon komolyan vette ezt az igazán izgis összejövetelt, és én is pont nagyon igyekeztem nem arra gondolni, hogy mennyire szívesen hoztam volna el Bubu-chant is magammal, mert minden szavazat számít, szóval nem csak én voltam harci díszben, hanem a fél társaság, ha nem az egész. ^w^
Tiszta heppi tájmot tartottam, miközben kerestem a sokaságban egy nekem tetsző helyet, bár igazából mindegyik nagyon kis pofás volt, de egy olyanra volt szükségem, ahol mindenki jól megfigyelhette a csillámnyuszis hajráfomat, bizony. Very Happy
Míg páran megbeszélték a nem fontos dolgokat, meg a gonosz dolgokat, addig én rajzoltam néhány csillámnyuszit, mert bár pontosan tudtam, hogy nyilvánvalóan nincs szükség ilyesmire a töretlen hírnevű kis nyuszó-muszóknak, azért még bevetettem magamat, nehogy magukra maradjanak az édes kis jószágaim, ami teljes képtelenség.
Mire körbeküldtem az asztaltársaságon több irányba indított nyusziplakátokat, igazán bele is csöppentünk a ragadósába, és már ott kalimpáltam mélyvízben, miféle választ kellene a honnan. O_o
Kicsike hatásszünet gonggal lezárulta után csapódott be: a legfontosabb részről fogok lemaradni, ha nem kapcsol be vészriasztó rendszerem, még szerencse, hogy nem is volt ilyenem. Azért csak eljutott a hang üresjáratban hozzám is, mire tantusz akkorát koppant, majd betörte a padlót. Rögtön böngészni kezdtem a választékot, micsoda csudiklassz holmival szereljük fel magunkat, amitől majd kitűnünk a tömegből.
Alapos megfontolás után úgy döntöttem, mégsem javaslom a szivárványszínre festett hajkoronát, még úgy sem, hogy tudomásomra jutott, biztosan mindenkinek tetszene. Azonban mit láttak szemeim, valami egészen különleges dolog is felsorolásban ékeskedett, nahát, hogy is kerülhetett oda, áldott lélek, aki az ötlettel előrukkolt, természetesen én mit sem tudtam a dologról... Azonnal le is adtam voksomat a nyuszikás hajráf mellett, nehogy levegyék a listáról, bár igazából egy nyuszis hajcsattal is megelégedtem volna, némi töprengés után mégis módosítottam javaslatomon, mert csak. Surprised
Helyette inkább továbbloholtam a listán, és miután úgy láttam, hogy az irigységem nem annyira sárga már, a medál szó eléggé megtetszett, hogy azt ajánljam fel a nyuszikás hajráfért cserébe. Lefüleltem Kohaku-samát, mikor csinatos reppencsekről elegyedett beszámolót tartott, és megtoldottam medálomat egy tollas definícióval. Ha már kicsi tubikák olyan nőisesek, akkor mondjuk, lehetne valami szép tollacska medált viselni, és szimbólumként pedig mindenképpen virágot, mert azok szépek, illatosak, és nekem semmilyen buta mese nem magyarázza be, hogy a virágok gonoszak, mert nem azok, pont, mint ahogy mi sem, csak véletlen direkt. Míg agyaltam a virágmárkán, fejembe kúszott komoly hadvezérünk, Hana-chan, akinek serpenyője is lehetne akár jelképünk, de végül ez mégsem lenne jó, mert a serpenyő az csak Hana-chan, és mindenki nem lehet egyforma, mert éppen az a szép, hogy attól, hogy különbözőek vagyunk mindannyian, mégis össze tudunk fogni, és sok jó dolgot tudunk csinálni közösen. *w*
Ezzel aztán tényleg annyira összezavartam magam, hogy hát, ha mindenki egyedinek jó, akkor hogy válasszak valami egységeset, így aztán fejemet lehorgasztva lengettem meg fehér nyuszifüleimet a ring fölött. Surprised
Vissza az elejére Go down
Shiroichi Anao
10. Osztag
10. Osztag
Shiroichi Anao

nő
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 368
Age : 43
Tartózkodási hely : Valahol Seretei újdonsült romjai között
Registration date : 2010. Dec. 03.
Hírnév : 77

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag Kavicskapitánya *3*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A shinigamik nőegyletének székháza - Page 3 Cl0te40700/45000A shinigamik nőegyletének székháza - Page 3 29y5sib  (40700/45000)

A shinigamik nőegyletének székháza - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: A shinigamik nőegyletének székháza   A shinigamik nőegyletének székháza - Page 3 EmptySzer. Ápr. 03, 2013 8:09 am

A mai nap az a hír fogadott, hogy nekem hivatalos jelenésem van a Nőegyletnél, mert valami nagy banzai lesz ott csapva. Olyan menő, nem rég győzedelmeskedtem Shizcchin felett kártyában a Férfiegyletnél, most meg mi tartunk nagy össznépi gyűlést. Lehet, hogy megint nagyszabású, vidám akciót tervezünk, amolyan háborúsdit? *>* De vicces lenne! *w*
Mikor megérkeztem első dolgom volt megkörnyékezni Kohaku-donot, hogy kaphassak a fincsimincsi süteményeiből, mert ő készíti az egyik legfinomabb citromos édesség egyikét, és ha nem aratnék felemelkedő sikereket, akkor Kocchant fogom nyúzni vele, amint megérkezik, mert buli nincs citromos süti nélkül.
Immáron elemózsiával felpakolva, letéve magamat egy székre majszolom az édességet és így hallgatom Hanacchan beszédét valami egyletes jelekről és szimbolikáról, ami az osztagoknak is van meg minden, de én erről nem is hallottam. °o° Bár mintha rémlene valami… :sratch: Ennek ellenére nagy komolyan bólogatok és hümmögök is mellé, hogy ne látszódjak annyira butácskának a témában. Ekkor fedezem fel, hogy mellettem egy rózsaszín hajú kislány ücsörög, ki kihasználva az alkalmat narancslevet kér itókának.
- Én is azt szeretnék!! – kiáltom két falat között kapálózva a levegőbe jobb kezemmel, nehogy kihagyjanak a sorból, majd oldalba bököm a leányzót. Most jut csak eszembe, hogy őt már láttam, sőt mi több, már tudom is, hogy ki ő: Rikkocchan egyik barátosnéja, ebben biztos vagyok.
- Kérsz sütit? Nagyon fincsi, főleg narancsléhez – kínálom meg citromos nyámmognivalóval, míg nem túloldalán Yukko szigorú pillantásával szembesülök, melytől majdhogynem mellényelek ijedtemben. Még itt a Nőegyletben sem vagyok biztonságban, hidegvérrel ütne rajtam, ha tehetné, ebben biztos vagyok, csak túl sok lenne a szemtanú. TwT Azaz igazság, hogy Rikkochannak pórázon kéne tartani, mert ön-és közveszélyes, ezt még Simán Csak Keisuke-sama mondta, bár nem értem, hogy lehet valaki egyszerre magára és másokra is nagy veszély. Surprised
Morcosan, számmal csücsörítve fordulok inkább előre és nem merülök vele vitába, nehogy elcsúfítsam ezt a szép hangulatot. Ezután szemem sarkából fel-felpillantva nézem, ahogy mindenki a választékkal foglalatoskodik, mellyel igazából nekem is kellene, de túl sok a felhozatal és nehéz dönteni és úgy gondoltam meglesem, ki mi mellett fogja leadni a szavazatát, de S-S-Suwun taichou rám nézett! °o° Nem mintha baj lenne, mert persze, hogy nem, csak eszembe jutott a cseresznyefa, amivel lógok neki, és a… és a… és a… szóval minden és olyan ijesztő. Wááá, hová bújjak? Hová fussak? Merre meneküljek? T^T
Remegve, mint a nyárfalevél kuporodok le inkább az asztal alá, hogy ott hozzam meg a döntésemet. Valami nagyot akarok választani, mert azzal elfedhető az arc és kevesebb az esélye annak, hogy S-Suwun taichou felismer például. Igen, ez lenne e legeslegjobb megoldás! De mindegyik olyan kis apróság volt, hajba valóm pedig nekem is van, még Himmecchantól kaptam ajándékba, szép virágmintás meg minden. A gyűrű a szerelmeseknek való, ezt még Himmecchan gyerekei is tudják, szóval én a medál mellett döntök, mert az szép és olyanom nincs még, de a szimbólum…
Megvan *>* ha a csavarmintát keresztezzük mondjuk a Nefelejcs virággal, akkor az olyan, mintha egy örökké összetartó, soha el nem felejtő társaság tagjaként jeleznénk magunkat. Így senkit sem felejtenénk el, aki ennek a cuki közösségnek a tagja, én még S-S-Suwun taichoura, sőt még Yukkora is szívesen emlékeznék vissza, ha ránéznék, majd a jövőben erre a mintára mikor egyedül vagyok. :3 A Férfiegyletnél vajon miért nem választanak ilyen muris dolgokat? Szerintem nagyon aranyos lenne és még Kohaku-dono ötlete se lenne rá rossz. :3
Vissza az elejére Go down
Kawazoe Hanae
13. Osztag
13. Osztag
Kawazoe Hanae

nő
Leo Horse
Hozzászólások száma : 349
Age : 33
Tartózkodási hely : 13. osztag
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A shinigamik nőegyletének székháza - Page 3 Cl0te40500/45000A shinigamik nőegyletének székháza - Page 3 29y5sib  (40500/45000)

A shinigamik nőegyletének székháza - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: A shinigamik nőegyletének székháza   A shinigamik nőegyletének székháza - Page 3 EmptyPént. Ápr. 05, 2013 8:01 pm

Bocsánat, hogy nem írok rendes IC postot, de mivel volt egy olyan lehetőség, hogy egyszerűen csak foglaljunk állást a témában, én pedig már elég régóta lógok a véleményemmel, inkább ezt a verziót választottam ^w^
Hm igazából annyira nehéz átgondolni. Hanae személy szerint az összes lehetőséget támogatja, szóval nem könnyítette meg a dolgom. Az eddigi válaszokból viszont úgy nézem a hajba való megoldás vezet. Ez nekem is tökéletesen megfelel, szívesen hord a kari bármi ilyesmit. (Ezen kívül ami még a legszimpatikusabb verzió volt az a bross. Igazából azért mert az nem igényel különösebb hajkezelési szokásokat. Na ez most kicsit hülyén hangzikXD Szóval aki esetleg nem fordít annyi figyelmet a frizurájára, vagy nem szereti az ilyeneket. Egy ruhára kitűznivaló pedig még az egyenruhát is feldobja egy kicsit)
A mintára vonatkozóan pedig, még mindig nem nagyon vagyok otthon a szimbólumokban, szóval ebben nem is nagyon tudok nyilatkozniXD A csavar minta, valamilyen virággal vagy madárra a közepén, ahogy eddig olvasgattam nagyon csinosan nézhet ki>-<
Lényeg a lényeg, hogy nekem tökéletesen okés az eddigi állás a végeredményre vonatkozóan XD Ne haragudjatok, hogy ennyire konstruktív véleményt nyilvánítottam #__#
Vissza az elejére Go down
Yoshida Yuko
12. Osztag
12. Osztag
Yoshida Yuko

nő
Capricorn Pig
Hozzászólások száma : 103
Age : 28
Tartózkodási hely : A megfigyelőrészlegnél vagy a laborban, robbanásoktól védett és pillangó mentes övezetben
Registration date : 2011. Feb. 12.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: 12. osztag, 3. tiszt, a Megfigyelőrészleg vezetője
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A shinigamik nőegyletének székháza - Page 3 Cl0te12900/15000A shinigamik nőegyletének székháza - Page 3 29y5sib  (12900/15000)

A shinigamik nőegyletének székháza - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: A shinigamik nőegyletének székháza   A shinigamik nőegyletének székháza - Page 3 EmptyPént. Ápr. 05, 2013 10:19 pm

Ragyogóbbnál-ragyogóbb kiépítéssel és kialakítással gazdag környezetben gyűlt össze csodálatos egyletünk tagjai, mindezt férfimentes zónában. Imádott elnökkisasszonyunk pedig most sem bíz semmit sem a véletlenre: Sasha öltözékben tette tiszteletét nagyszerű társaságunkban. Némi bűntudat elevenedik fel bennem, ahogy belegondolok, hogy így a véletlenre bíztam magamat és nem tettem meg az esetleges szükséges óvintézkedéseket, hiszen a férfiegylet tagjai bármikor rajtunk üthetne bosszúként azért, mert tettlegességben fejeztük ki legutóbb csekély színes és kirobbanó véleményünket.
Örömmel nyugtázom, hogy a fiatalabb generáció közül is akad lelkes érdeklődő az egylet irányába, többek között unokahúgom unokatestvére, ki mellett helyet foglaltam. Cseppet sem irigylem Tsuki-chant; tekintve, hogy édesapjával kell egy házban élnie, bár Kawashima-taichout még a jobbak közé lehetne sorolni, ha nem ütné össze a levet a többi hímegyeddel. ^ v ^ˇ
Érdeklődve hallgatom végig egyletünk vezetőjének beszámolóját, melynek a témája már sejthető volt az utóbbi időben, hisz legutóbb nem hiába lett felvetve, mint megbeszélendő téma. Igen, valamivel éppen itt az ideje, hogy kiemelkedjünk a férfiak közül, valamivel, ami pontosan hölgyekhez méltó és illő. A hímegyedek ahelyett, hogy ilyesfajta szervezettséget állítanának össze egyletükben, illetve dolgoznának össze a fejlettségért, inkább elisszák az idejüket. Háh, férfiak Neutral Persze ehhez hatalmas evolúciós egyedfejlődésen kellene átesniük, mely még jócskán távol áll a többségétől. Így ezzel a lépéssel is előrébb kerülhetünk az alkoholista pereputtynál.
- Én támogatom Kohaku-dono felvetését – kézfelemeléssel jelezem egyetértésemet a férfiegylet szimbolikájával kapcsolatban, hisz ők maguk sose találnának megfelelő jelet, mellyel kiemelhetnék magukat a szürke tömeg közül. Rolling Eyes
Mielőtt az egylet jelképére és annak tárgyba való átültetésének felhozatalára terelem a figyelmemet, tekintetem megakad a 10. osztag túlbuzgó kapitányán, kit automatikusan egy rosszalló pillantással illetek, amiért merészelt kapcsolatot teremteni apró távoli rokonommal és mérgező anyaggal megkínálni. Azonnal tört fehér színű kabátom belső zsebének egyikébe nyúltam, hogy egy koponya formájú szőlőcukrokkal teli zacskót halásszak elő belőle, melyet átadok Tsuki-channak. Sokkal egészségesebb és serkenti az agyműködést és remek az íze a narancslével is, ráadásul attól sem kell tartania, hogy kilyukadnak tőle a fogai, mint akár egy citromízesítésű süteménytől, teljesen fog-és gyermekbarát. ^ v ^
Elmémet ezek után rögtön a választékra terelem, melyek közül a döntés cseppet sem egyszerű. Tekintve, hogy már büszkélkedhetek egy hajékkel unokahúgom: Yoriko-channak köszönhetően, így mindenképpen valami apró ékszerben gondolkodnék, esetleg kitűző, avagy karkötőre rögzített medál képében. Bár az iménti a munkámban is zavarhat… Ám’ miért ne vegyíthetném bira birával a hajamban tündöklő csodát? A kettő együtt csak nem mutatna rosszul. ^ v ^
Szimbolika terén leginkább a csavarminta fog meg, valamilyen mintával. Többek véleményét meghallgatva, mellyel ékesíthető az alábbi, mindegyik tetszetős volt, bár inkább valami virágminta felé vonzza a szavazatomat, a hajamban függő dísz figyelembe véve. Ugyan Kohaku-dono madarai sem ígérkeznek rossznak, hisz a hattyú is kecsességet, szépséget sugároznak, akárcsak mi magunk. ^ v ^
Vissza az elejére Go down
Namie Fujishima
13. Osztag
13. Osztag
Namie Fujishima

nő
Hozzászólások száma : 131
Tartózkodási hely : 13. osztag
Registration date : 2008. Oct. 28.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag hadnagya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A shinigamik nőegyletének székháza - Page 3 Cl0te12000/15000A shinigamik nőegyletének székháza - Page 3 29y5sib  (12000/15000)

A shinigamik nőegyletének székháza - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: A shinigamik nőegyletének székháza   A shinigamik nőegyletének székháza - Page 3 EmptyKedd Ápr. 09, 2013 9:47 pm

Sziasztok kedves Nőegyleti Tagok! ^^

Azt a mindenit, mennyi csodálatos ötlet sorakozott fel, dönteni sem tudok! Nagy híve vagyok a virágoknak, sokat szoktam kijárni az osztag kertjébe, hogy végigsétálhassak a hídon, megetethessem a tóban ficánkoló halakat, és élvezhessem az üde, friss, virágillatot. Szóval leadom a voksomat a virágok mellett, a nefelejts nagyon aranyos virág, és a jelentése is megfogott. Aztán a többség mellé besorakozva tetszik a csavart minta. Ennek a kombinációját bármilyen kivitelezésben boldogan hordanám és mutogatnám, muhaha~!

Köszönöm a lehetőséget, már alig várom, hogy villoghassak a csini kis kiegészítőnkkel! *3*
Vissza az elejére Go down
Wang Liu Mei
3. Osztag
3. Osztag
Wang Liu Mei

nő
Virgo Dog
Hozzászólások száma : 158
Age : 29
Tartózkodási hely : Általában a 3. osztag főhadiszállásán
Registration date : 2011. Sep. 10.
Hírnév : 48

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A shinigamik nőegyletének székháza - Page 3 Cl0te24000/30000A shinigamik nőegyletének székháza - Page 3 29y5sib  (24000/30000)

A shinigamik nőegyletének székháza - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: A shinigamik nőegyletének székháza   A shinigamik nőegyletének székháza - Page 3 EmptySzer. Ápr. 10, 2013 2:55 am

Üdvözlet hölgyikék! ^^
Úgy bizony, én is inkább az OOC megoldást választanám, mert lógok már nektek annyi ideje, hogy megpróbáljam gyorsan megoldani. ^^" No, lássunk is hozzá.
Kariszempontból mérlegelve maga a kiegészítő majdnem teljesen mindegy, talán csak a nyuszis hajráf az, amit nem nagyon venne fel, szimplán mert nem illik hozzá. Na jó, egyszerűen nem tudom elképzelni hajpánttal a karaktert, de még tervezett karit se nagyon. xD Mivel jelenleg azonban csak Mei karim érintett, így az ő szemszögéből próbálom nézni a dolgot, és így talán legjobb megoldásnak egy medál vagy a bira bira tűnik. Más ellen sincs semmi kifogásom, elvégre a többség akarata szent. ^w^
Minta tekintetében pedig csatlakoznék a többiekhez, legalábbis ahogy elnéztem, a csavar mintának volt eddig a legnagyobb sikere és engem is az fogott meg legjobban. Esetleg kombinálhatjuk hattyúval, hogy Kohaku is örüljön (xD), vagy valami virággal, bár az tény, hogy az osztagszimbólumok bezavarhatnak, ha olyan. >.<

No, ennyi lettem volna, és további szép napot mindenkinek! ^w^
Vissza az elejére Go down
Tamachi Hanazo
6. Osztag
6. Osztag
Tamachi Hanazo

nő
Gemini Rat
Hozzászólások száma : 24
Age : 51
Registration date : 2012. Dec. 27.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 3. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A shinigamik nőegyletének székháza - Page 3 Cl0te14000/15000A shinigamik nőegyletének székháza - Page 3 29y5sib  (14000/15000)

A shinigamik nőegyletének székháza - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: A shinigamik nőegyletének székháza   A shinigamik nőegyletének székháza - Page 3 EmptySzer. Jún. 12, 2013 7:55 am

Tagságot az újoncnak… Nekem? o_O
Visszafojtott lélegzettel haladtam a találkozási helyként megjelölt nőegylet székháza felé, annak ellenére, hogy kissé furának tartottam itt megejteni találkozómat a hadnaggyal. Nem véletlen kérelmeztem, hogy ha lehetséges a hatodik osztagba helyezzenek, miután befejeztem az Akadémiát, hiszen tisztában voltam a többi felhozatalával, és ez tűnt a leginkább olyannak, ahol a kapcsolatépítést folytathatnám. A Kuchiki névvel mindig is összefonódott az osztag, nem csoda hát, hogy a ház jelenlegi feje az egyik felettesem. Yonbantais rokonával való találkozásom miatt nem számítottam túl sok jóra, ettől függetlenül bizonyosan nem fogja illetlen megjegyzés elhagyni a számat, hiszen messzebb mutat motivációm, minthogy illetlenség miatt csússzak el. Valahogy csak nem fogyott a távolság köztem és az épület között, így több időm maradt gondolkozni, mint amennyit egyébként szerettem volna. A terveim között szereplő események viharos gyorsasággal tartottak a megfelelő irányba, legalábbis úgy gondoltam, hogy a jelen helyzetben ez a megfelelő irány. Talán Yukezo még ideig-óráig képes úgy tenni, mintha minden rendben lenne vele, azonban mindenkiben szép lassan felébred majd a gyanú, hogy ez koránt sincs így. Nem is azért, mert immár egyértelmű jelei látszanak elhatalmasodó őrületének, hanem mert senki sem engedhetné meg, hogy shinigami gyilkosok járjanak köztünk… Nem is tudom, miként lehetséges, hogy ilyesmibe belementek a Negyvenhatok. Érthetetlen. Neutral
Végre-valahára megérkezvén azonban a hatalmas épület kicsit kedvem szegte az egésztől, hiszen itt bármit is megtalálni, kész rémálom. Szerencsére mikor a portás érzékelte női mivoltomat, máris kedvesebben kezelt, és mint először erre járónak lelkesen mesélni is kezdett az egyletről, a programokról. Először igyekeztem esetlen arcot vágni, hogy jól kivehesse, fogalmam sincs merre is kellene indulnom, így kísérőmül szegődött, sőt, még süteményt is kaptam. Kedvesnek szánt mosollyal fogadtam el, és haraptam bele, miközben lelkesnek próbáltam tűnni az elhangzottakkal kapcsolatban, ami elég nehéz volt, lévén közel sem kötött le annyira a nőegylet ügye, mint amennyire azt idegenvezetőm feltételezte. Végezetül bekopogott egy ajtón, és azt mondta várjak ott a válaszra, ő maga pedig elsietett… Mért? :|Ennyire félelmetes lenne Kuchiki~san? Nem igazán hallottam efféle pletykákat róla, így teljesen új lesz számomra, amit tapasztalni fogok, de megbirkózom vele, elég felkészült voltam. A felszólításra be is nyitok, rezzenéstelen arccal mérem végig feljebbvalóm pózát, és igyekszem nem elnevetni magam… elég nehéz.
- Tamachi Hanazo, hívatott. – Jegyeztem meg, nem mintha kérdezte volna, de a méregetés közben némi szünetet tartott, így volt időm beszúrni.
A kezembe nyomott batyuból, a túltömés miatt néhány cetli már a földön is végezte, én magam pedig majdnem megszakadta a súlya alatt. Mégis mennyi papír lehet benne? o_O El sem tudtam képzelni, hogy milyen megfontolásból adta át nekem a töménytelen iratmennyiséget, csak nem gondolta, hogy szórólapozni fogok a kedvéért? :|Kissé zavartra sikerült mosollyal hallgattam mondandóját, miközben a padlón lapuló egyik papirost olvasgattam… Szerelemgyár? Mi a csuda lehet az? -.-’ Mi az, hogy nincs kész a papírmunka? Magamban elnyomtam egy sóhajt, hogy bizonyára azzal szerezhetek majdan jó pontokat, ha eme terhet leveszem a hadnagy válláról annak ellenére is, hogy magamnak sincs több kedvem elvégezni ezt a tevékenységet.
- Nem igazán fogyasztok alkoholt. ^w^” – A válasz kicsit sem fedte a valóságot, hiszen ha olyan gyengeségem lenne, minthogy az alkohol megoldaná a nyelvem, régen nem tartanék ott, ahol most vagyok, ám ártatlan álcámhoz hozzá tartozott, hogy könnyebb legyen később a „részegségre” fogva faggatózni. – A gyűléseken szívesen részt vennék! ^_^ - Ezúttal kicsit elevenebbre sikerült a mosoly, hogy lássa lelkesedésem.
Vállamat lehúzta továbbra is a nehéz táska, így kissé feszengve álltam, várva a továbbiakat, elvégre biztosan nem csupán ezért hívott ide, legalábbis nagyon reméltem. Szemében úgy tűnhetett, csupán zavarban vagyok, mint frissen végzett shinigami, és ezt próbálom leplezni. Figyeltem, ahogy az asztalon hagyott papírokba lapoz, bizonyára az én anyagom van előtte, amit az Akadémiáról továbbítottak számára, de szerencsére abban koránt sem szerepel annyi információ, mint ami tényleges megismerésemhez kellene. Utolsó kérdésére csak nagy szemekkel pislogtam, elvégre, ha külső személyek nem tudhatnak róla, én honnan tudhatnék?
-
Hogy merre van a női mosdó? Surprised 
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A shinigamik nőegyletének székháza - Page 3 Cl0te33500/45000A shinigamik nőegyletének székháza - Page 3 29y5sib  (33500/45000)

A shinigamik nőegyletének székháza - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: A shinigamik nőegyletének székháza   A shinigamik nőegyletének székháza - Page 3 EmptyPént. Jún. 14, 2013 8:26 am

Drágaságos elvtársak, hölgyek, shinigami-k!
 
Összegyűjtöttem a gyűjtögetni valót, de semmi esetre sem adományokat, mivel arra egyáltalán nincs szűkössége varázslatos csoportosulásunknak! Ez teljesen más, vagyis totálisan más, mert ez sokkal inkább kiemeli bájos vonalaink és gyanútlan szemeket átverő ártatlanságunk! Oly könnyed, finom, elegáns trükk ez, melyre nincsenek méltó szavak, de úgy is találok valamit, mert nem hagyhatom félbe, tehát egekig fokozhatjuk kifinomult ízlésünk, embereket kenterbe verő divatérzékünk és világokat áthidaló hűségünk! Kifejezhetjük egymás iránti testvéri szeretetünk…szóval, végre pontot teszek az ügy végére és eredményt hirdetek rögvest büszke nőkként hordhassuk jelképünk! Ej, de tudok, hogy itten még bedobom a rím kecskét, na de édeseim, itt van a szajré! *asztalra dob egy óriási karton dobozt, széles vigyorral szétcincálja tetejét, kidobálja belőle a tömőanyagot, majd ég felé emeli az elvakító fénnyel megcsillanó tárgyat*
 
Szavazataitok, mondjuk szebben, mert ez így annyira csúnyán hangzik, véleményetek alapján arra a döntésre jutottam, hogy:

  • Egylet jelvénye a medál lesz, amit mindenki saját ízlése szerint felhasználhat. Rakhatja hajrájra, hajdíszre, kitűzőre, brossra, bira bira-ra, vagy hirauchi-ra.
  • Egylet szimbóluma pedig a csavar minta lesz hattyúval és nefelejcs virággal. Valakinek esetleg van kedve lerajzolni azt sok-sok szeretettel várom!*.*
Vissza az elejére Go down
Yamasaki Shizuo
Kidoushuu
Kidoushuu
Yamasaki Shizuo

Férfi
Hozzászólások száma : 21
Registration date : 2012. Jun. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A shinigamik nőegyletének székháza - Page 3 Cl0te11500/15000A shinigamik nőegyletének székháza - Page 3 29y5sib  (11500/15000)

A shinigamik nőegyletének székháza - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: A shinigamik nőegyletének székháza   A shinigamik nőegyletének székháza - Page 3 EmptySzer. Ápr. 23, 2014 3:55 am

Spoiler:

Nyuszi hopp Berigu

Az egy évvel korábbi „szabad stílusú shunpo edzésük” után szinte várható volt, hogy ebben az évben is előállnak valamivel. Az ötletelésre temérdek alkalom nyílt, elvégre Shizuo rengeteget tartózkodott a 10. osztag területén – sokat kártyázott Anaoval. Az ilyen napok arra is ürügyet adtak az utóbbi időben, hogy megszervezzék az idei meglepetést. Nem volt egyszerű dolguk, hiszen nem mindig van húsvét, és éppen emiatt nem mindig nyílik alkalom arra sem, hogy büntetlenül megtréfálhassák Seireitei nőnemű lakosságát, különös tekintettel a Nőegylet tagjaira. Bár meglehetősen nehéz döntés volt, a több tervváltozat közül végül egy kimondottan barátságosat választottak ki, csak épp a kivitelezéssel akadtak problémák.
– Hány csaj is van még azon a listán? =.= – tette fel a nagy kérdést a sokadik cetli megírása után, amit épp a megfelelő helyre igyekezett felapplikálni. Szerencsére a 10. osztag megfelelő bázisnak bizonyult eddig is, Anao-chan legalábbis nem emelt még szót soha az ottani ügyködéseikkel szemben, sőt az utóbbi időben élénk érdeklődést mutatott a papírmunka végzése felé is, aminek kapcsán a betegség lehetőségét is megfontolták, de végül ráhagyták, és foglalkoztak a saját dolgukkal. Abból is volt elég, nem volt szükség fölösleges aggodalmakra. Így is ráment egy teljes nap az előkészületekre. Mikor végre megvoltak az utolsóval is, elégedetten hátradőlhettek pár percre. Aztán összeráncolta a szemöldökét, ahogy végignézett a terv alkotóelemein, és látszott rajta, hogy nagyon komolyan gondolkodik.
– Ez idáig rendben van. De hogyan fogjuk becsempészni? – tette fel a nagy kérdést a logisztikai problémával kapcsolatban. Erre volt talán a legnehezebb megtalálni a megoldást, de végül mégiscsak sikerült. Az éj leple alatt indultak meg a szállítmánnyal, hogy húsvét vasárnapjára minden a helyén legyen. Ráadásul Anao-channak hála az Egylet épületébe még csak nem is volt nagy mutatvány becsempészni a terméket, hiszen egy-két cukorkáért cserébe a belépőjét is megkapták. Csak Yuko robotjai... azokkal még így sem kellett volna összefutni, szóval inkább a surranás és osonás módszerét választották. A művelet végén pedig következett a kirakodás: mindenkinek névre szóló szalaggal ellátott bolyhos nyulacskák áraszthatták el a székházat. Minden tagnak egy. Az egyhangúlag jó nőnek megszavazott hölgyeményeknek még egy-egy lélekmobil-számot is mellékeltek, sosem lehet tudni alapon. Cool Már csak arra kellett vigyázni, hogy a megszalagozott tapsifülesek a megfelelő helyiségben maradjanak, és egy se lógjon ki közülük, ami persze Murphynek hála eredményezett némi rohangálást az épületben, miközben arra is vigyázni kellett, hogy a gépőrséget kikerüljék. Volt pár pont, ahol misshion impossible-nek tűnt az egész szituáció. De a kiskorúakról sem feledkeztek meg, nekik a kalózhajó környékére sikerült elrejteni néhány finom édességet, miközben néha-néha hasra kellett vetődni az őrszemek elől, nehogy a 12. osztag ex-hadnagya rajta kapja őket. Valamiért nem volt kedve összefutni egy csillámporos robbanószerkezettel, amit abból a nőszemélyből kinézett, és az volt az érzése, Keisukének sem okozna túlzott örömet egy ilyen malőr. És ezzel még mindig nem értek az éjszaka végére, pedig már így is elég fárasztó volt a folyamatos rohangálás és bújócskázás, noha kimondottan jó szórakozás volt. Igazi bajtársias küldetés, hála az őrszemek okozta nehezítésnek.
Akadt egy-két nyusszancs, amiket külön szállítottak ki, bizonyos házakhoz, mivel nem tudták, hogy adott hölgyemény tagja-e az egyletnek, avagy sem. A munkának ez volt a legproblémásabb része, mert komolyan őrzött birtokokra is be kellett surranni, kicselezni a testőrséget, és a házisárká... khm, hölgyeményeket sem kellett volna felébreszteni, mert bizonyos helyeken az alvó nőszemély veszélyesebbnek tűnt, mint azok, akik védelmezni voltak hivatottak. Bizony, izgalmas volt a falhoz lapulás, surranás és egyéb hasonlatos dolgok. Mintha nem is nyusziünnepre készültek volna, hanem valami kémfilmet utánoztak volna. Ami azt illeti, Shizuo időnként el is játszott ezzel a gondolattal, és olyankor mindjárt érdekesebbnek tűnt a műsor. De azért a végére még így is el lehetett fáradni teljesen.
– Azért jövőre ne toljunk ki magunkkal ennyire... – jegyezte meg vigyorogva, mikor a küldetés végén visszatértek a hadnagy irodájába kipihenni magukat, és a nagy izgalmakra előkerültek a sakés poharak is.
Vissza az elejére Go down
Keisuke Isami
10. Osztag
10. Osztag
Keisuke Isami

Férfi
Virgo Dog
Hozzászólások száma : 143
Age : 77
Tartózkodási hely : A füstforrásnál keress
Registration date : 2010. Jul. 17.
Hírnév : 57

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A shinigamik nőegyletének székháza - Page 3 Cl0te23400/30000A shinigamik nőegyletének székháza - Page 3 29y5sib  (23400/30000)

A shinigamik nőegyletének székháza - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: A shinigamik nőegyletének székháza   A shinigamik nőegyletének székháza - Page 3 EmptySzer. Ápr. 23, 2014 4:11 am

Nyuszi hopp Berigu
Éves hagyományt teremtettünk a kisnyuszikák, tojások és vizes lufik nevében, hiszen ezúttal is elhatároztuk magunkat, hogy meglepjük a nőket valamivel. Na jó,jó, de mivel? Ütöttük össze kobakjainkat, s habár nem volt kosmetál, de az ötletek csak úgy sziporkáztak egymás után.Jó lenne idén nem megöletni magunkat, hiszen valljuk be, a tavalyi ilyen akció volt. Szembenéztünk a halállal, és mindenkit meglocsoltunk. Még azt is, aki jóval erősebb nálunk. Cool Ami valljuk be, errefelé nem egy életbiztosítás.
Szóval hát, így állunk. Gondolkoztunk, és gondolkoztunk tovább, tudjátok, mint az ’icimackó. Megannyi terv jutott eszünkbe, életveszélyes és kevésbé kinyírnak miatta a nők fajtájúak egyaránt, de az igazi és egyetlen végül az lett, ami miatt garantáltan beszerzünk néhány jó nő telefonszámot. Cool Michicsi biztosan értékeli majd, hogy mi aztán ennyire aranyosak is tudunk lenni, hogy ilyen meglepetéssel készülünk a Nőegylet számára.
- Hana egy erős nyolcas... Naomi mondjuk egy hatos... Rosa hetes... Nadecsancsi kilences... Youko legyen ötös... Ai tízes... – listázom a neveket, s jegyzetelem fel őket egy-egy jónőségi rátával felszerelve őket. A legjobb nők ugyanis, akik ráadásul szinglik is, még lélekmobl számot is kapnak. Cool Még jó, hogy itt ez a sok papír az irodában. A hátuljukra jó sokat lehet írni. Cool
A kis tapsifülekből csempésztünk annyit, amennyi nő van a Goteiben. Ami nem kis mennyiség, tekintve, élőlényekről van szó, a fő probléma viszont az, hogy ezek itt nagyon hangosak. O.O Nem gondoltam volna, hogy az édibédi kisnyuszikák ilyen hangokat tudnak kiadni. Majdnem olyan sokkoló, mint amikor Karakurában azt láttam, hogy a galamb egy nagy szelet kolbászt eszik meg. Ez ijesztő. Azóta félek is a turbékoló dögöktől. >.>
A nyuszikat ketrecekben szállítjuk, azonban egyértelmű, hogy túl sokan vannak ahhoz, hogy egyetlen fordulóból képesek legyünk az éjszaka leple alatt elszállítani őket, hacsak nem találunk ki valamit. A bejutásban ismételten a droidok jelentenek fő akadályozó tényezőt persze, viszont semmiképpen sem akartam magunkra vonni a figyelmüket. Nem véletlen hát, hogy zanpakutomat is magammal hoztam. Cool
- Na ezt figyeld, és tanulj a Mestertől. Cool Olyat mutatok, ami legyen a kettőnk titka. Majd belülről kinyitom neked az ajtót. Cool – kisnyuszi ketrechalmaznak támaszkodok, kardomat elővéve pedig villantok egy bankait. Még edzésnek is megteszi, hiszen eddig vajmi kevés hasznát vettem a képességnek. Konkrétan misszióm nem volt még olyan, ami megfelelt neki.
Parancsszó után ketrecestül eltűnök, mint az árnyék, konkrétan én magam leszek az árnyék. A földön tisztán kirajzolódik az a sötét folt, ami én vagyok a picit talán megrémült kisnyulakkal, azonban csak néhány másodpercet időzünk itt. Az árnyék a földön suhan tovább, a nőegylet székháza felé, s az ajtó apró résén át surranunk be az egylet területére. A droidoknak esélyük sincs. Odabent pedig egyszerűen visszacsinálom magunkat, a kardomat elégedetten visszahelyezem, s NaoNaotól szerzett kártyával belülről kinyitom Shizuonak az ajtót. Őt ugyanis már nem tudtam magammal hozni. De nem kétlem azt, hogy még így is ide tud ninjutsuzni.
Végül a fun part következik. A ketrecekből egyenként vettük ki a nyuszikákat, hogy helyben rakjuk rá a színes kis masnikat. Mindegyik nyuszin egy-egy névre szóló masni van, ezáltal kívánva boldog nyuszinapot minden nőegylet tagnak. Michi ráadásul csillámos szalagot kapott. Úgy tudtam, hogy az a kedvence.

A gyerekek is megkapják a maguk meglepijét. Ha nyuszit nem is, de csokit kapnak eleget, nem féltvén őket a fogszuvasodástól, mindezt gondosan elrejtve a kalózhajón Még egy kis térképet is rajzoltunk nekik, tekercsbe csavarva, csak hogy legyen mit felfedezni. A lurkók imádják az ilyet úgyis. Cool
Hajnalig nem sok időnk maradt ugyan, de mi nem adtuk fel, így is nekivágtunk a quest további részének. Ez már csak azért is macerás, mert mint kiderült, nem csak a nőegyletben vannak nők, különösen jó nők. Így aztán maradt a többieknek a hzhoz szállítás. Minden nem nőegyletes nő ébredjen csak arra, hogy egy kis tapsifüles musszog neki az ajtaja előtt. *>* Még szerencse, hogy minden osztaggal van valami összeköttetésünk, így bárhová be tudtunk jutni, nem maradt kivétel a meglepetés elől. Cool
- Igazad van, Shizuo. Jövőre több szakét veszünk. – válaszolok megjegyzésére, miközben a harmadikat töltöm, immáron fáradtan, az irodámban pihenve az éjszakai mozgalmakat. Cool
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




A shinigamik nőegyletének székháza - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: A shinigamik nőegyletének székháza   A shinigamik nőegyletének székháza - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 

A shinigamik nőegyletének székháza

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Soul Society :: Seireitei és környéke :: Shinigami egyletek-