-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Shoko vs Katekerin

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Arimoari Katekarin

Arimoari Katekarin

Hozzászólások száma : 12
Tartózkodási hely : Jászberény
Registration date : 2009. Mar. 17.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Shoko vs Katekerin Cl0te5000/10000Shoko vs Katekerin 29y5sib  (5000/10000)

Shoko vs Katekerin _
TémanyitásTárgy: Shoko vs Katekerin   Shoko vs Katekerin EmptyCsüt. Jún. 04, 2009 7:53 am

Elmentem a kapitányúr Irodájába és kiakartam hívni egy barátságos meccsre.
- Kapitányúr ráérne egy kis csatára?
Vissza az elejére Go down
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Shoko vs Katekerin Cl0te0/0Shoko vs Katekerin 29y5sib  (0/0)

Shoko vs Katekerin _
TémanyitásTárgy: Re: Shoko vs Katekerin   Shoko vs Katekerin EmptyCsüt. Jún. 04, 2009 8:08 am

Egy hosszú kapitányi gyűlésről tértem vissza az irodámba. Valószínűleg a többiek unják ezeket megbeszéléseket... Mégis, hogy jól szervezett társadalomban élhessünk, ezekre szükség van...
Relaxálásom egy váratlanul felbukkanó személy zavarta meg. Olyan hirtelen tört rám, hogy majd' szívrohamot kaptam. Kopogás? Köszönés? Azt hiszem túl kedves vagyok és a beosztottjaim elkanászodtak...
Kérdésére mégsem akartam nemet mondani, nehogy letörjem a kedvét.
-Üdvözöllek Katekarin... Rendben, most amúgy is van egy kis szabadidőm... Remélem az osztag küzdőtere neked is megfelel...
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Arimoari Katekarin

Arimoari Katekarin

Hozzászólások száma : 12
Tartózkodási hely : Jászberény
Registration date : 2009. Mar. 17.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Shoko vs Katekerin Cl0te5000/10000Shoko vs Katekerin 29y5sib  (5000/10000)

Shoko vs Katekerin _
TémanyitásTárgy: Re: Shoko vs Katekerin   Shoko vs Katekerin EmptyCsüt. Jún. 04, 2009 8:22 am

- Maximálisan megfelel uram.
Így hát a kapitánnyal felkerekedtünk és elindultunk a küzdőtérre.
Mi voltunk csak ketten és ennek nagyon örültem.
- Nos, kapitányúr ön kezdi a támadást.
- Megfelel önnek?
Vissza az elejére Go down
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Shoko vs Katekerin Cl0te0/0Shoko vs Katekerin 29y5sib  (0/0)

Shoko vs Katekerin _
TémanyitásTárgy: Re: Shoko vs Katekerin   Shoko vs Katekerin EmptyCsüt. Jún. 04, 2009 8:41 am

Úgy tűnik nem volt ellenvetése, így, miután összekészülődtem és magamhoz vettem zanpakutom és el is indutunk összecsapásunk helyszínére. Megérkezésünk után Katekarin első dolga az volt, hogy megkérjen, támadjak először én.
Nem volt kifogásom ellene, de nem akartam először semmi komollyal kezdeni. Egy gyenge tiszt csupán... De nem akarom lebecsülni, hisz' én is voltam egyszer ilyen szinten. Távolabb álltam tőle, úgy három méter távolság lehetett így köztünk.
Végigmértem rajta a tekintetem, majd jobb kezem mutató ujját rá szegeztem és koncentráltam a reiatsumat.
-Byakuray...-szóltam nyugodtan, majd egy fehér villám szerű sugárral vettem célba ellenfelem. Ha ezzel a támadással elbánik, akkor remélem ő is támadásba lendül és előrántja a kardját...
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Arimoari Katekarin

Arimoari Katekarin

Hozzászólások száma : 12
Tartózkodási hely : Jászberény
Registration date : 2009. Mar. 17.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Shoko vs Katekerin Cl0te5000/10000Shoko vs Katekerin 29y5sib  (5000/10000)

Shoko vs Katekerin _
TémanyitásTárgy: Re: Shoko vs Katekerin   Shoko vs Katekerin EmptyCsüt. Jún. 04, 2009 8:53 am

Észrevettem a kapitány támadását de nem tudtam kivédeni és eltalált, egy nagy felhő vett körül ekkor megpróbáltam kijutni.
Nem láttam semmit végül kiugrottam a füstfellegből
Gyorsan kiengedtem a kardomat
Ezután a Kapitány úr felé vettem az irányt
Nem voltam valami gyors , mert láttam hogy követ a szeméve.
Mikor mögé kerültem lesújtottam a kardommal és egy nagy csattanást hallottam.
Vissza az elejére Go down
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Shoko vs Katekerin Cl0te0/0Shoko vs Katekerin 29y5sib  (0/0)

Shoko vs Katekerin _
TémanyitásTárgy: Re: Shoko vs Katekerin   Shoko vs Katekerin EmptyCsüt. Jún. 04, 2009 8:08 pm

Támadásom célt ért és ellenfelemet nagy füstfelhő vette körül. Remélem nem sebesítettem halálra már az első csapással... Aztán megnyugodok, mikor látom, hogy kikerül a füstfelhőből és ellentámadásba kezd. Kiengedte a kardja erejét és máris lesújtott rám.
Előrántottam a zanpakutom és fejem fölé tartottam, kardjaink összecsaptak és fémes csikorgás közepette elcsúsztak egymáson. Kisebb erőt vittem a zanpakutomba és ellöktem magamtól Katekarint. Ha már volt szíves megmutatni a karját, akkor az a legkevesebb, hogy én is megteszem ezt... Na nem mintha kérkednék az erőmmel, de egy tiszt legyen tisztában a kapitánya erejével.
-Hikariouji...-szóltam, s kardom fellángolt, körülöttem a levegő pedig izzanai kezdett. Máris ellőttem ellenfelem irányába pár tűzgolyót...
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Arimoari Katekarin

Arimoari Katekarin

Hozzászólások száma : 12
Tartózkodási hely : Jászberény
Registration date : 2009. Mar. 17.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Shoko vs Katekerin Cl0te5000/10000Shoko vs Katekerin 29y5sib  (5000/10000)

Shoko vs Katekerin _
TémanyitásTárgy: Re: Shoko vs Katekerin   Shoko vs Katekerin EmptyPént. Jún. 05, 2009 4:30 am

Láttam a közeledő veszélyt, de fittyet hánytam rá az utolsó pillanatban kitértem előle, de majdnem eltalált hát ez közel volt. Ezután jobban felmértem a terepet és újra elkezdtem futni a kapitány felé csak már gyorsabban.
Most szemből támadtam párszor lesújtottam a kardjaink egymás után újra megy újra csattantak.
Mindenhol fémes csikorgás és szikrák voltak.
Később a kapitány nagyot lökött kardján és eltolt engemet magától.
Fáradtan néztem hogy támadásaim kudarcot vallott.
- Hát ez nem jött össze. Na most mit tegyek hogy győzzek?
Vissza az elejére Go down
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Shoko vs Katekerin Cl0te0/0Shoko vs Katekerin 29y5sib  (0/0)

Shoko vs Katekerin _
TémanyitásTárgy: Re: Shoko vs Katekerin   Shoko vs Katekerin EmptyKedd Júl. 28, 2009 10:05 am

Shoko hihetetlen mód elcsodálkozik a tiszt iménti kijelentésén. Nem is érti, hogy hogyan tehet fel valaki ilyen kérdést.
- Mit tegyél, hogy győzz? - kérdez vissza - Először is ne kérdezz ilyen hülyeségeket... Nem jött össze egy támadás? Próbálkozz meg egy következővel! - tanácsolja a megilletődött tisztnek, majd villámtánccal közelebb menve egyszerűen odacsap ellenfelének. A kardok ismét találkoznak, majd a két shinigami elkezdi egymás lenyomását.
- És még valami... Engem Te sosem tudsz legyőzni... - szól a kapitány nyugodtan, s erőt visz a kardjába, melynek következtében az abból előtörő lángok könnyedén felhevítik ellenfele kardját. Shoko terve az, hogy eléggé felhevítse Katekarin kardját ahhoz, hogy az ne bírjon vele harcolni...
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Arimoari Katekarin

Arimoari Katekarin

Hozzászólások száma : 12
Tartózkodási hely : Jászberény
Registration date : 2009. Mar. 17.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Shoko vs Katekerin Cl0te5000/10000Shoko vs Katekerin 29y5sib  (5000/10000)

Shoko vs Katekerin _
TémanyitásTárgy: Re: Shoko vs Katekerin   Shoko vs Katekerin EmptyVas. Aug. 02, 2009 8:46 pm

A Kapitány többszörös támadás csak egyvalamire akar utalni a kardomat felakarja hevíteni.
Így megpróbáltam kitérni mindegyik elől, de a jobb karomat eltalálta.
A francba erre nem számítottam. De eszem jutott a kapitány, biztató szavai és ettől új erőre kaptam. – Tudom kapitányúr, hogy nem győzhetem le de…. mégis megpróbálom a lehetetlent , mondta Katekarin.
Gyorsan a Kapitány mögé kerültem és egy jól irányzott rúgással a levegőbe emeltem.
- Nos Kapitány úr ez jó lesz? és abban a pillanatban kardommal lecsaptam és nagyot lökve rajta és így lefelé zuhantunk mindketten. Mikor a földbe csapódtunk egy nagy füst felleg keletkezett én gyorsan kijöttem belőle nehogy meglepjen a kapitány de már úgy éreztem hogy több csapást nem leszek képes kibírni.
Vissza az elejére Go down
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Shoko vs Katekerin Cl0te0/0Shoko vs Katekerin 29y5sib  (0/0)

Shoko vs Katekerin _
TémanyitásTárgy: Re: Shoko vs Katekerin   Shoko vs Katekerin EmptyHétf. Aug. 10, 2009 10:59 pm

Úgy tűnik a kapitány szavai ösztönzően hatottak tisztjére, aki máris egy erős offenzívával próbálkozik, ám támadásainak nincs nagy jelentősége. Először valamiféle rúgással támad, de a kapitány egy shunpoval kikerüli és pár méterrel a levegőben jelenik meg. A tiszt akár azt is hiheti, hogy ő rúgta meg, habár vajmi kevés esélye van arra, hogy csak úgy rugdossa a kapitányát.
Úgy tűnik nem bír magával, és a kapitány után menve a levegőben is indít egy csapást, amit Shoko kardjának lapjával hárít, majd visszaérkezik a földre. Elégedetten szemléli gyenge beosztottját, akiről legalább látszik, hogy nem akarja feladni. Úgy dönt még egyszer próbára teszi Katekarint és és megtámadja...
- Byakuray... - mondja, s egy fehér villám szerű támadás hagyja el az ujját, ami egyenesen ellenfele irányába tart és ha eltalálja, könnyen vége lehet a gyakorlásnak...
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Ajánlott tartalom




Shoko vs Katekerin _
TémanyitásTárgy: Re: Shoko vs Katekerin   Shoko vs Katekerin Empty

Vissza az elejére Go down
 

Shoko vs Katekerin

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Egyéb helyszínek :: Küzdőterek :: Lezárt harcok-