-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Daisetsu Hattori

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Daisetsu Hattori
Vaizard
Vaizard
Daisetsu Hattori

Férfi
Hozzászólások száma : 135
Tartózkodási hely : Debrecen
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Daisetsu Hattori Cl0te41000/55000Daisetsu Hattori 29y5sib  (41000/55000)

Daisetsu Hattori _
TémanyitásTárgy: Daisetsu Hattori   Daisetsu Hattori EmptyVas. Szept. 07, 2008 2:55 am

Név: Daisetsu Hattori

Kor: 24

Nem: Férfi

Kaszt: Vaizard

Rang: Kapitány

Osztag: 7. Osztag

Kinézet: Átlagos shinigami ruha. Kezei gézbe van kötve. Vörös szemek, és vörös félhoszú haj. Általában ingekben jár és imádja feltürni azoknak az ujjait. Hosszú fekete nadrágot visel.


Előtörténet:
Rukongai 10. körzetében láttam meg a napvilágot. Szüleim jól bántak velem, és apám 10 évesen beíratott a Lélektovábbképző Akadémiába. A tanévek során sok barátra tett szert, de lényegében nem történt semmi... A 7. osztagba felvételizett, amit kiváló eredménnyel hajtott végre. Eredménye miatt kinevezték a 8. tisztnek.

Az új rang szerzése után pár hónapig semmi nem történt csak a szokásos: Küldetések hada, de egy napon felkeresett a kapitány. Azt mondta holnap nézzek be az irodájába. Másnap elmentem az irodájába. Ő kinyitotta az jatót majd vissza ment és leült a székébe. Pár percig néma csönd volt, de utána megtörtem azt
-Üdv kapitány úr! Tegnap megkért, hogy keressem fel önt, hát itt vagyok! Egyébként köszönöm a tiszti rangot, mert ezzel előrébb jutottam az álmom megvalósításához. Persze nem mondhatom, hogy vannak álmaim, mert mindet valóra fogom váltani! - mondtam kicsit aggódva, hogy miért hivatott a kapitány... Eddig soha sem tett ilyet. A kapitány ezen elmosolyodott.
>Hmm... Mindenkinek vannak álmai, e cél miatt az életüket is feláldoznák. Mi a te álmod?- kérdezte a kapitány.
-Az, hogy kapitány legyek!- mondtam büszkén. A kapitány még mindig mosolygott.
>Ez egy remek cél és érdemes harcolni érte! De tud nem lesz ám olyan könnyű mint gondolod!- mondta és elgondolkodtam ezen a mondaton.
~Igaza van! Miért olyan biztos, hogy én leszek a kapitány? Lehet másoknak is ez az álma.- gondolkodtam és lehajtottam a fejem. Majd halkan mondtam:
-Igaza van uram! Miért olyan biztos, hogy én leszek a kapitány? Lehet másoknak is ez az álma vagy az, hogy keresztbe tegyenek nekem. És az első az osztag és nem az egyéni cél.- mondta halkan és egy könny csepp is kicsordult a szememből, de gyorsan letöröltem.
>Tudod Daisetsu benned van valami ami másokból hiányzik! Az alázatosság és a kötelezettség tudata!- mondta mosolyogva.
-Uram csak vigasztalni akar?- kérdeztem a kapitánytól.
>Én nem szoktam olyat! Te tényleg különleges vagy! ÉS mivel én már öreg vagyok elfogadták, HOGY HOLNAPTÓL TE LEGYÉL A KAPITÁNY!- mondta ez rám mintha szíven döftek volna úgy hatott.

Teltek a napok, hónapok és észre vettem, hogy kapitányként sokszor szükségem van a Bankai-ra, de kezdtem felfedezni, hogy nem tudom irányítani. Túl sok erőt szabadítottam fel aminek nem tudtam az irányítója lenni. Sokszor egy furcsa ismeretlen alak vette át az uralmat a testem felett. Nem tudtam ki vagy mi ez, ezért elmentem a 12. osztagba és ott néztem szét hátha találok valamit a erről a jelenségről. A vaizardok voltak a kulcs figurák, ezért a vaizardokról is kutattam, de semmit nem találtam. De egy kapitány adott egy olyan tippet, hogy a választ az emberek világában fogom megtalálni. Hát elmentem az emberek világába, ahol civil ként éltem. Hogy ne tudják meg, hogy shinigami vagyok iskolába is lekezdtem járni. Én voltam a legrosszabb tanuló és sokszor lógtam az órákról. De ez egy másik történet. Tehát egyszer mikor sétáltam haza fele az utcán. Megláttam, hogy 5 hollow lelkeket támadott meg. Már előakartam húzni a Zanpakutomat amikor shinigaminak kinéző ember állta útjukat. Láttam, hogy nem bírja sokáig, így a segítségére siettem. Közös erővel már eltudtuk pusztítani a hollowokat, de ő két hollowot, úgy pusztított el, hogy egy furcsa maszkot vett fel. Ekkor jöttem rá, hogy ő egy vaizard. Így hát oda mentem hozzá és megkérdeztem tőle, hogy lett az. Erre mosolyogni kezdett majd elkezdett beszélni:
-Én régen Shinigami voltam. Ez egy nagyon kockázatos és fájdalmas módszer. A módszer lényege, hogy le kell degradálni a lelket egy „egyszerű emberi lélekké”. Ehhez persze szükség van egy testre is, mivel csak akkor lehet egy Shinigami lelkéből emberi lélek, ha kapcsolódni tud egy giagi-hoz, mert csak így születhet meg újra az a bizonyos lánc. Elpusztították a láncom tövét és a „Chi tengernek” nevezett területet. A lelkemet pedig egy testhez kötötték, majd magas fokú Kidou-val kezelték sérüléseimet. A következő lépéshez először is el kell vágni a láncom a lelkem és a testem között, majd szükség lesz egy szintén magas fokú Kidou-val létrehozott területre, hol pusztán az idő múlásával lebomlik a láncom, így Hollow-vá változtatva engem és persze már nem kötődtem a testemhez. Képes voltam felülkerekedni és megtalálni a Shingami erőmet, gy nem változtam Hollowá.- magyarázta nekem én meg csak nyitott szájjal hallgattam beszédét. Elkezdtem gondolkodni, hogy, ezt én bevállalom-e. A végén megkértem a vaizardot, hogy segítsen nekem, hogy vaizard lehessek. Ő elvitt pár shinigamihoz akik ismerték ezt a "technikát." Korán reggel kezdtük el. Minden rendesen ment, az erőteret is felhúzták ahol átváltoztam. Ekkor jött a neheze: Rá kellett találnom a Shinigami erőmre. Ez nem ment annyira jól. Sehogy se tudtam, ezt a lépést megtenni. Éreztem, hogy valami már kezd "felfalni", de nem tudtam mi az. A végén sikerült felfedeznem, így nem váltam Hollow-wá. Tehát az átalakulás nagy része már sikerült. Most jött az a bizonyos belső Hollow. Ezt már egy fehér üres szobában kezdtem el. Hirtelen egy gonosz alakkal találkoztam szembe->magammal, de teljesen más volt mint én és megakart ölni. Egyből Shikaiban támadott meg és én még nem engedtem ki a Zanpakutom, ezért gyorsan lélek energiát összpontosítottam majd kimondtam a támadás nevét:
-Hadou 33: Soukatsui- amikor ezt kimondtam az ellenségem hátra esett, de még a fegyverével kitudta a védeni az igazi erejét a támadásomnak. Én elkezdtem mosolyogni...
-Hae.- mondtam majd az én Zanpakutom körül egy örvény jelent meg. Ekkor egymásnak estünk, de mindketten ugyan olyan erősek voltunk. Összecsaptuk kardjainkat és mindketten nyomtuk. Ekkor támadt egy jó ötletem. Hirtelen nem nyomtam és hátra ugrottam, de emiatt ő egy vágást ejtett a lábamon.
-Bankai!- üvöltöttem és hirtelen átváltozott a katanám. Gyorsan a shunpo-val eltűntem majd háta mögé érkeztem és a zanpakutommal támadtam rá. Erre ő már nem tudott reagálni és eltaláltam.
-Megöltelek te féreg.- mondtam majd összeestem. Hirtelen a szobában keltem fel, ekkor már Vizard ként.
-Gratulálok neked! Vizard lettél. Most már megtudod idézni a Hollow maszkodat is, de még csak pár percre. Csak akkor idézd meg ha már semmi más nincs... Először még az arcodra tudod csak, de később a kezedbe is tudod.- mondta a Vizard majd én összeszedtem a holmim és köszöntem azzal eltűntem. Mikor SS-be értem visszatértem a munkámhoz mintha mi sem történt volna. Elkezdtem edzeni a maszkommal is fejleszteni. Nagyon sok gyakorlással elértem azt, hogy 15 percig megtudom tartani a maszkomat.


A hozzászólást Daisetsu Hattori összesen 14 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Aug. 01, 2009 1:10 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Ootoribashi Roujuurou
Admin
Admin
Ootoribashi Roujuurou

Férfi
Hozzászólások száma : 277
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 20

Daisetsu Hattori _
TémanyitásTárgy: Re: Daisetsu Hattori   Daisetsu Hattori EmptyVas. Szept. 07, 2008 3:02 am

ELFOGADOM.

Minden adatod és értéked marad a régiben. Üdv az új fórumon Very Happy
Vissza az elejére Go down
 

Daisetsu Hattori

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Nyilvántartás :: Előtörténetek ::   :: Vaizard (már nem választható)-