-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Karakura Town Bikfic Óvoda

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Yamakida Tsuki Reiko
12. Osztag
12. Osztag
Yamakida Tsuki Reiko

nő
Hozzászólások száma : 72
Registration date : 2010. Aug. 13.
Hírnév : 34

Karakterinformáció
Rang: 6. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Karakura Town Bikfic Óvoda - Page 2 Cl0te6000/15000Karakura Town Bikfic Óvoda - Page 2 29y5sib  (6000/15000)

Karakura Town Bikfic Óvoda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Bikfic Óvoda   Karakura Town Bikfic Óvoda - Page 2 EmptyVas. Nov. 20, 2011 2:24 am

Sukor kis alamusi nyusimuss *-*

Nyusziiiiiiiii! *.* Mindig is akartam egy sajátot, és most már az enyém, ugye, az enyém? **.** Olyan jót fogunk majd játszani, hogy hű meg ha, és ígérem, mindig megetetem majd, mert én tudom, mit esznek a nyuszik! Surprised Csicsi mindent megtanított nekem róluk, elmondta még azt is, hogy mi köze a húsvéti csoki tojásnak a nyuszikhoz, elmesélte, Pimpinkin és a többi nyuszi hogyan kérik meg kedves kis barátaikat, a pipiket arra, hogy tojjanak nekik csoki tojást, hogy aztán én megehessem őket! Surprised Meg azt is tudom, hogyan szoktak fürödni, hogyan szoktak ugrálni, hogyan szoktak enni, inni, meg mindenfélét csinálni! Surprised Jó erősen szorítom hát magamhoz Pimpinkin kistesóját, hiszen én már nagylány vagyok és tudok vigyázni rá. Ha pedig erősen szorítom, akkor biztonságban lesz, meg én amúgy is nagy leszek és erős, mint Judit bácsi, Masi bácsi, Aya néni, Bádog néni, Nővérke, meg a többiek. És ha meglátják, hogy milyen szépen játszok Pimpinkin kistesójával, ráadásul gondját viselem és vigyázok is rá, akkor biztosan azt is megengedik, hogy majd megtarthassam. Ugye megtarthatom? ***-***
- Hát buta vagy, Pimpinkin kistesója, azt se tudod, ki az a Judit bássi! Surprised – szólok rá Minipimpinkinre, hiszen Judit bácsit ismerni kell. Ráadásul még csak a libikókáról sem tudja, mi az, pedig annál csak a hinta a jobb. Meg néha a mászóka is, de az is csak akkor, amikor csinálhatok belőlük bunkert. Miyokoval nagyon sokszor csináltunk olyat, bár az anyu sosem örült valamiért, ha kivittem a pokrócokat meg a takarókat a házból, mert tiszta gallyas meg faleveles lett az összes. Anyu… De anyu már nincsen. Biztosan nem szeret, biztosan nem kellek neki, nekem most már csak nővérkém van, meg egy Pimpinkinem.
- Tessék, Minipimpinkin. – dugok a szájába egy répát, ami még az uzsiról maradt meg, a szendvicskémmel együtt. Én nem szeretem, ezért nem eszem meg, legfeljebb akkor, amikor megmondják, hogy egyem meg. Nem szeretem, mert buta íze van, olyan nem finom. Még csak cukor sincsen rajta, hogy lehet szeretni? Bár néha megeszem, mert Nővérke azt mondta, ha sok répát eszek, majd megtanulok fütyülni, de még sosem sikerült. De Minipimpinkin biztosan tud fütyülni, úgy ám! Surprised Igaz, hogy egy kicsit csúnya, különösen a szeme, de attól még nyuszika, a nyuszikákat meg szeretni kell, ahogyan azt Misisonka is mondta, náluk csak a delfineket meg a kutyulimutyulikat lehet csak jobban szeretni.
- Most játszani akarok, Minipimpinkin. Surprised – tömöm bele szépen a répát, ami megmaradt az uzsiról, majd alaposan megsimogatom a buksiját. Legalább szép, puha a szőre, olyan jó simogatni, és még csak nem is fél tőlem! *-* Misisonka nyuszijai mindig elmenekülnek, amikor meg akarom őket simogatni, pedig én nem akarom őket bántani. TT.TT
Szépen feltápászkodok a libikóka másik oldalára, és elkezdem lengetni magamat, hogy fel-le himbálózhassunk a játékon. A kifestőm a földre esik, de nem baj, mert én jól érzem magam, és remélem, Pimpinkin kistesója is jól érzi magát, mert biztosan, ennek így kell lennie.
- Minipimpinkin, megtanítasz fütyülni? Ugye te tudsz fütyülni? Nővérke azt mondta, aki sok répát eszik, az tud fütyülni. Ma én is ettem egy kis répát, látod? – próbálok meg fütyülni libikókázás közben, bár nem igazán akar összejönni, hiába fújom ki a levegőt, nem jön össze. Pedig becsszó, hogy ettem a répából, csak a fehéreket kotortam hátra ebédkor a levesemből, amit aztán odavittem a konyhás néninek, hogy nem kérem! Surprised

Vissza az elejére Go down
Rosui Motochika
11. Osztag
11. Osztag
Rosui Motochika

Férfi
Hozzászólások száma : 94
Tartózkodási hely : 11. osztag területe, vagy Baa~channál.
Registration date : 2011. Apr. 14.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Karakura Town Bikfic Óvoda - Page 2 Cl0te5000/15000Karakura Town Bikfic Óvoda - Page 2 29y5sib  (5000/15000)

Karakura Town Bikfic Óvoda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Bikfic Óvoda   Karakura Town Bikfic Óvoda - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 12, 2012 7:21 am

Kicsi lány


- De…de…de hogy lehet Judit bássi? Valami új faj, vagy mesterségesen létrehozott nő? Férfiból lett nő? – szavamra, ez egy igazi talány. Meg kell fejtenem majd, hogy lehetséges egy hímet Juditnak nevezni? Vagy… ez lehet a kis kém egy csele? Össze akar zavarni, hogy lankadjon a figyelmem, és elkaphassanak? Na nem, túlságosan okos, és erős vagyok ehhez. Hahaha átláttam a cselen, de játszom a játékát, hiszen nem csak hatalmas vagyok, de remek színész is, nem fog gondot okozni, hogy tudást szerezek egy kis tudást is, szerezzek majd az elméjéből. Csak elsőnek nekem kell kiszabadulni az ölelő karjai közül, mert túlságosan is erősen szorít. Szavamra, valami nem stimmel, mitől lehet ennyire erős, hogy egy olyan tökéletes, és elpusztíthatatlan testet képes legyen megnyomorgatni, mint az enyém. S tudja, mit kell csinálnia, el hallgattatt, répát töm a számba.
- Köff…- lekenyerezés, vagy talán más a célja? Meg akarna fojtani a répával? Nem, ezt nem lehet, a répa a barátom. Csak azért létezik, hogy tápláljon, elég erőt kapjak tőle ahhoz, hogy a világot uralhassam. Ezzel nem fog legyőzni. Tehát akkor marad csak a megvesztegetés, csak az lehet. Már felismerte, hogy nem győzhet ellenem, és inkább szolgál, mint áldozatom legyen. Hódolata jele lehet a répázás, semmi más, de azért nem kéne ennyire túlzásba esnie, és a simogatást se kéne ennyire erősen csinálni, lassan lenyúzza a bőrömet. Pedig nem történt olyan, ami miatt ki kéne ugranom a bőrömből.
Mi ez? Mozog a világ, repülők, nem is tudtam, hogy ilyen dolgokra is képes vagyok, hm, bár nem meglepő, isten vagyok, vagy mi fene. De ez a fura gépezet, amire fenséges fenekemet ültették, és a velem szemben pedig a kis kém ül, hm, lehet ez lenne a katalizátor? Ami kiváltja a repülés képességét? Ez egy rejtély, ki kell derítenem, és hasznosítani, helyet találni neki a tervemben. De most fent vagyok, miért én vagyok fent? Talán még is csak csapdába csalt volna? Hiszen ez olyan magas, ha leessek, biztosan megütőm magamat. Erősen ráfogok a kapaszkodóra, és „ugrálni” kezdek ülés közben. Talán ez használ valamit… hát nem használt semmit, ez kellemetlen. Szavamra, ez nagyon ördögi. A kérése miatt pedig, a füleim kiegyenesednek, és kíváncsiság csillan ez egyetlen szememben.
- Fütyülni? Az meg micsoda? Valami erős képesség? – felállok és átlépek a kapaszkodón, majd lecsúszok a kicsi lányhoz, ott megint mászok, és befészkelem magamat az ölébe. – Nah, akkor mi az a fütyülés? Azt láttam, hogy a száddal kell csinálni, de mi a lényege, mi célt szolgál, ki találta ki?- fészkelődök még egy kicsit, hogy a lehető legkényelmesebb legyen számomra.


Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Yamakida Tsuki Reiko
12. Osztag
12. Osztag
Yamakida Tsuki Reiko

nő
Hozzászólások száma : 72
Registration date : 2010. Aug. 13.
Hírnév : 34

Karakterinformáció
Rang: 6. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Karakura Town Bikfic Óvoda - Page 2 Cl0te6000/15000Karakura Town Bikfic Óvoda - Page 2 29y5sib  (6000/15000)

Karakura Town Bikfic Óvoda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Bikfic Óvoda   Karakura Town Bikfic Óvoda - Page 2 EmptyHétf. Jan. 16, 2012 1:30 am

Sukor kis alamusi nyusimuss *-*
A nyuszi butaságokat beszél! Surprised Jaj, Pimpinkin kishúgi, mert ugye biztosan kislány vagy, mi más is lennél, a fiúk különben is csúnyák. :/ Igaz, kicsit te is csúnya vagy, ronda a szemed, de majd kölcsön vesszük Chikoya néni sminkizéit, és attól majd sokkal jobb lesz, meglásd, ne félj! Surprised Talán nem vagy olyan okos, mint egy delfin, mert ők a legeslegokosabb állatok, azért is a kedvenceim, de attól én még naaagyon-nagyon szeretlek! *-* Ezért is adok neked még több répát, mindet, amim van, de egyszerre csak egyet ám, nehogy túledd magad. Surprised
- Judit bássi azért, Judit bássi, mert a mami azt mondja. – mondom el neki a nagy titkot, ami nem is olyan nagy, hiszen annyira egyértelmű, hogy ha a mami azt mondja, akkor az úgy is van, ahogy mondja. Hogy a mami miért hívja úgy, azt már nem tudom, csak azt tudom, hogy igaza van, mert a maminak mindig igaza van. A mami…
A hintázásban megállok, mert én már nem akarok hintázni, sőt, én már semmit sem akarok csinálni. Ajkaim lefelé görbülnek, és úgy nézem a libikókának a közepét, mintha egy rajztábla lenne, amin nincsen papír, mert már telefirkáltam mindet. Hiányzik nekem a mami, meg Miyoko is, meg Chikoya néni, meg mindenki. De én úgy látszik, egyáltalán nem hiányzok nekik, a mami is utál, Miyoko fel sem ismer, és már Chikoya néni sem szeretne velem fincsimincsi cicaminokat készíteni. Pedig mennyit nevettünk együtt, amikor egy cicamint végre megsütöttünk! Meg amikor a mami megvarrta a kedvenc plüssállatomat, de már Sakutaro, a plüssoroszlán is után engem, nem szeret engem senki.
Se kép, se hang, csak abban vagyok biztos, hogy én nem akarok itt lenni. Én a mamit akarom. Minipimpinkin biztosan megért, ő biztosan tud segíteni nekem. El is kezdek először még csak szipogni, és már az sem érdekel, hogy az előbb én még fütyülni akartam megtanulni. Mert Minipimpinkin azt mondta, megtanít rá; mármint biztosan mondott ilyet, mert Minipimpinkin nagyon okos ám, csak kicsit butabuta, nem úgy, mint a delfinek. Répát viszont szokott enni, és aki répát eszik, az tud fütyülni, ezt is a mamitól tanultam.
- A mamit akarohooohooooooom. TTT_TTT – ülök a libikókán és kapaszkodok a kapaszkodójába. Hangosan sírni kezdek, mert nekem most sírnom kell, nem érdekel, hogy katona dolog! Akarom a mamit, akarom, hogy játsszon velem, hogy hozza vissza nekem Sakutarot és hogy vigyázzon rám. Minipimpinkin, ugye te megértesz? Neked is biztosan nagyon hiányzik a mamid. T.T
Vissza az elejére Go down
Rosui Motochika
11. Osztag
11. Osztag
Rosui Motochika

Férfi
Hozzászólások száma : 94
Tartózkodási hely : 11. osztag területe, vagy Baa~channál.
Registration date : 2011. Apr. 14.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Karakura Town Bikfic Óvoda - Page 2 Cl0te5000/15000Karakura Town Bikfic Óvoda - Page 2 29y5sib  (5000/15000)

Karakura Town Bikfic Óvoda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Bikfic Óvoda   Karakura Town Bikfic Óvoda - Page 2 EmptyKedd Ápr. 10, 2012 5:58 am

Érthetetlen, szavamra, érthetetlen, hogy lehet egy bássi Judit, és ki lehet oly hatalmas, hogy ezt képes elhitetni mindenkivel? Ki lehet a mamija, meg kell ismernem, és szolgámmá kell tennem. Biztosan istenéül fogad majd, és erejét a szolgálatomba állítja. Utána következhet az a Judit is, erős sereget fogok gyűjteni, mindenki értem fog élni, és el fogom törölni a rossz hagyományokat, és a nyúl evést. Kannibalizmus felsőfoka megenni minket, a világ legcsodásabb, és leghatalmasabb teremtményeit, sőt, egy ünnepet is kiírtok, micsoda ostobaság, hogy tojásokat tőlünk származtatják… lehetetlen hogy ott kiférjen, amikor be is alig akar valami.
- Hm… Kicsi, érdekes vagy, és szeretem az érdekeseket, ezért olyan megtiszteltetésben lesz részed, hogy lehetsz az alattvalóm.
Nem gondoltam volna, hogy ilyen elementális, hatalmas, és elsöprő erejű lesz a kijelentésem, hogy még ezt az ördögi szerkezetet is megállásra kényszeríti. Sőt, még szipogni is kezd, tudtam, meghatódott, nem gondolná egy olyan hatalmas elme, mint én, hogy majd valakit ennyire érzékenyen fog érinteni a felajánlásom. De egy isteni elme is tévedhet ily apró kis dolgokban, ellensúlyozva, hogy minden másban tökéletes…
Mi ez a zaj? Bántja a fülemet, és mégis… valahogy eléri a szívemet az, ahogyan hallom. Fájdalmas, bánatos, szomorú… és… én miért vagyok az? Miért érzem, hogy istenségemnek ez rossz? Nem lenne szabad ilyen dolgokkal foglalkoznom, hacsak… ez csak azt jelentheti, hogy egy hívemnek szüksége van a segítségemre. Ezért hát megteszem azt, amit meg kell, remélem, nem fogják látni isteni társaim, kik a Mennyekben tanyáznak, de ha látják is, lesújt rájuk isteni haragom.
Kimászok Kicsi öléből, majd a földre ugrok, le mellé, és jöjjön a csoda, fütyülök neki.
- Nézd Kicsi, de ez titok. – és ha tekintete rám irányul, nos… eljárom hatalmas táncom, ami talán véletlenül olyan, mint az a Pimpinkin tánc, vagy legalábbis olyasmi. Meglepődhet, hogy tudok táncolni, de felesleges, hisz mindent tudok, nem hiába vagyok az Istencsászár. Minden élő, és élettelen ura, ki most egyet akar, mosolyt fakasztani ennek a lánynak az arcára. Lehet ellenség, és nem hívő, lehet kém, ki utánam szimatol, de bánata rám ragad, és szavamra, az kellemetlen nagyon… de jó lenne egy répa, vagy egy kis zsenge, friss fűvecske.
Vissza az elejére Go down
Yamakida Tsuki Reiko
12. Osztag
12. Osztag
Yamakida Tsuki Reiko

nő
Hozzászólások száma : 72
Registration date : 2010. Aug. 13.
Hírnév : 34

Karakterinformáció
Rang: 6. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Karakura Town Bikfic Óvoda - Page 2 Cl0te6000/15000Karakura Town Bikfic Óvoda - Page 2 29y5sib  (6000/15000)

Karakura Town Bikfic Óvoda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Bikfic Óvoda   Karakura Town Bikfic Óvoda - Page 2 EmptyVas. Ápr. 29, 2012 6:33 am

Sukor kis alamusi nyusimusi *-*


Haza akarok menni, de se Judit bássi, se senki más nem jön értem T^T Biztosan már el is felejtették, hogy létezek, pedig én egyedül nem tudok hazamenni, mert nem tudom, merre van az az arra. Először vagyok itt, az oviban, és még azt sem sikerült megjegyeznem, hol lehet cipőben lenni, és hol kell azt levenni, mert az óvónénik aztán tudnak morcik lenni, ha cipővel megyünk be valahova, de valamiért akkor is morcisak, amikor nincs rajtam cipő. Ki érti ezt? A felnőttek olyan buták, szerintem igazából ők sem tudják, hogy mikor mit kell csinálni. Például ma megkérdeztem az egyik óvónénit ebéd közben, hogy mikor kell enni és mikor kell inni, mármint ebéd közben, de én egyszerűen nem értem, amit mondott. Biztosan azért, mert nagyon buta, a Judit bássi is mindig ezt szokta mondani.
- Az alattvalód? – próbálom befejezni a sírást, így most már csak zaklatottan hüppögök, könnyeimmel vörösre dörzsölve az arcom. Szám azonban továbbra is sírásra görbül, a nyuszimuszi nem érti, hogy miért is sírtam, mármint nem sírtam, mert a magamfajta nagylányok már nem sírhatnak, nem szabad, nekem azt mondták, szóval én bátor vagyok és erős, csak kicsit elpilledtem, de nem vagyok én anyámasszony katonája annyira. A könnyek viszont tehetetlenségemben akkor is tovább fakadnak ki belőlem, én egyáltalán nem akarok alattvaló lenni, én nem leszek alattvaló, én ezt nem akarom!
- De én királylány akarok lenni! sírás – fakadok ki teljesen, mármint egy kicsit, de azért sírok rendesen, ahogyan azt szokás, ha megbántanak. Haza akarok menni és királylány akarok lenni, unom már az ovit, többet nem leszek itt!
Szenvtelenül hüppögök és bömbölök tovább, még mindig nem tudok megnyugodni. Rajtam csak a nővérkém tudna segíteni, meg egy jó forró kakaó! Persze nem olyan forró, hogy megint megégessem a nyelvem, mert olyan sajnos sokszor volt, utána pedig nem volt már olyan édes a kakaó, pedig én sok cukorral szeretem, vagy olyan pandamacis kakaót, mert az a legjobb és a legfincsibb.
Füttyszót hallok, olyan, mint a madaraké, csak élesebb és hangosabb és nem olyan szép, én pedig megszeppenten pislogok Pimpinkin csúnyaszemű kistesójára, hiszen tudtam ám én, hogy tud fütyülni, csupán jól titkolja, na persze nem olyan jól, mint ahogyan én teszem azt, hogy hova rejtettem a sok büdös dobozt, amit a nagyok szívnak, meg tiszta füstös meg büdi lesz tőlük minden, meg különben is olyan fúj az egész, nem értem, mit lehet rajta szeretni. Surprised Pimpinkin viszont nem csinálja a büdizést, és biztosan Pimpinkin kistesója sem szeretné, ha tiszta büdi lenne, mert a ciginek kaki szaga van és utálom. Pimpinkin kistesója viszont olyat csinál, amit én is szeretek, hiszen elkezd táncolni, pont úgy, ahogyan ők, a nyuszik szoktak! *3* Ha ezt elmesélem majd Misisonkának, biztosan nagyon büszke lesz rám, hogy én ilyet láttam! Surprised Hamarosan már nem is sírok, hanem mosolygok, sőt, kacagok, hiszen nagyon szeretem a nyuszitáncot, meg a táncoló nyuszimuszikat is, meg Pimpinkint és Pimpinkin kistesóját is, már majdnem annyira, mint a cicamint, mert én azt is nagyon szeretem ám, úgy, ahogyan Judit bássi is szereti a sört, ami szerintem akkor is pisi, de ő mindig azt issza.
- Nagyon ügyes vagy, Pimpinkin *-* kistesója! Surprised – pattanok én is táncra, mint a tappancsok, amik a nyuszit rázzák bugiba, mert szeretem a bugit, meg biztosan Pimpinkin is szereti, meg Pimpinkin kistesója is. ♫ Kezdek is bele békés, boldog dudorászásba és éneklem el Minipimpinkinnek a kedvenc kicsi dalocskámat, mert én tényleg nagyon szeretem, és riszálom hozzá a fenekem, meg ugrok egy hoppost is, amikor kell, meg mókázok és kacagok, mert ezt muszáj, ezt kell! Végén már karon fogom a nyuszimuszkát, és hoppanok vele, meg gurulok is egyet, olyan bukfencet, hogy én is megmutassam neki, milyen ügyes vagyok. Miután pedig jól kiriszálom magam, egy helyben ugrándozok és vidulok nagyban.
- Minipimpinkin, vigyél haza! És akkor adok neked répát. – kérem meg őt, hogy tegye meg, mert már nem szeretem ezt a helyet. Nővérke azt mondta, hogy sokat leszek itt, de már meguntam, és eldöntöttem, többé nem jövök az oviba. Úgy nem, hogy nem visz haza senki.
Vissza az elejére Go down
Rosui Motochika
11. Osztag
11. Osztag
Rosui Motochika

Férfi
Hozzászólások száma : 94
Tartózkodási hely : 11. osztag területe, vagy Baa~channál.
Registration date : 2011. Apr. 14.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Karakura Town Bikfic Óvoda - Page 2 Cl0te5000/15000Karakura Town Bikfic Óvoda - Page 2 29y5sib  (5000/15000)

Karakura Town Bikfic Óvoda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Bikfic Óvoda   Karakura Town Bikfic Óvoda - Page 2 EmptyVas. Aug. 05, 2012 2:03 am

Szavamra, miért támadja az érzékszerveimet? Bántóan magas ez a hang, magasabb, mint szentségem hihetetlen kultusza. Lelapulnak a füleim, apró kezeimet is rá tapasztóm, bár talán az lenne a legjobb, ha letépném, és megenném, akkor végre csend lenne… ám ez nagy hiba lenne, hiszen amikor az alattvalóim elém járulnak, nem tudom meghallgatni könyörgésüket. Nem tehetek mást, elviselem, és hogy mentsem magamat, beleegyezek.
- Rendben van, rendben van. Szavamra, lehetsz királylány, csak ne mond el senkinek, hogy megengedtem. Legyen ez a mi titkunk, rendben?- remélem, hogy beleegyezik, bár miért ne tenné? Hisz ha ilyen nagylelkű vagyok, akkor miért ne élhetne az ajándékommal? Bár kap mást is, szégyen és gyalázat, de a legnagyobbak is megalázkodnak néha, hát nekem is meg kell tennem. Ez a mozgás… amit a főemlősök táncnak neveznek, megalázó és ocsmány, elképzelhetetlen, hogyan képesek rá mégis. Ám legalább végre eltűnt az a zavaró hang, és már nem esik a szeme a kicsi lánynak, helyébe az öröm hangjai kerültek. Szavamra, ez nekem is sokkal elfogadhatóbb, és ráadásul még dicséretet is kaptam, oh dicséret, miket beszélek, ez elismerés, és misem természetesebb annál, hogy egy olyan tökéletes személyt, mint szerény Én, elismernek, és éltetnek.
- Tudom, tökéletességemre ékes példa, hogy ezt a valamit, amit táncnak hívnak, ezt is remekbeszabott mesterként tudom művelni.- hm, szavamra, kicsi lány is velem táncol, érdekes, mi lehet erre az oka? Nem mintha nem lenne tökéletes az, amit csinálok, de mégis, nem feltétlen áll jól mindenkinek. Karon ragadása váratlanul ért, hát ezt tervezte? Tánc közben rám támadni, utána maga alá gyűrni? Aljas egy taktika, milyen kár, hogy nem nekem jutott az eszembe. Sebbaj, majd ellopom, hiszen minden az enyém, csak éppen nem nekem jutott elsőnek az eszembe. S meglepő, de a fáradtság jele kezdenek már mutatkozni rajtam, egy istennek is szüksége van a pihenésre, fárasztó az istenkedés.
[color=dimgray]- Répát!? Merre kell menni, mikor megyünk, messze van, ott vagyunk már!!!???? [/dimgray]- még a füleim is kiegyenesedtek, egyetlen szememben megcsillan a vágyakozás. Az eledelek királya, a királyok eledele a répa. Más nem is lehet rá méltóbb, mint én, csak is az én gyomromat töltheti meg. Nem is időznék tovább, kézen fogom kicsi lányt, és várom az indulást, biztos tudja, hogy merre kell menni, ha meg nem… hát isteni képességeim pont lemerültek, így nem tudok segíteni.



//Tudom, mondani se kell, sz@r nagyon//
Vissza az elejére Go down
Yamakida Tsuki Reiko
12. Osztag
12. Osztag
Yamakida Tsuki Reiko

nő
Hozzászólások száma : 72
Registration date : 2010. Aug. 13.
Hírnév : 34

Karakterinformáció
Rang: 6. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Karakura Town Bikfic Óvoda - Page 2 Cl0te6000/15000Karakura Town Bikfic Óvoda - Page 2 29y5sib  (6000/15000)

Karakura Town Bikfic Óvoda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Bikfic Óvoda   Karakura Town Bikfic Óvoda - Page 2 EmptyHétf. Aug. 06, 2012 11:03 pm

Sukor kis alamusi nyusimuss




Hát táncoltunk is már meg minden, és mi sem jobb, mint táncolni nyuszimuszival, amikor mindenki megfeledkezik rólad? Mert úgy bizony, valaki rólam nagyon megfeledkezett, de biztos nem véletlen, hogy eljött értem Pimpinkin *-* kistesója. Surprised A felnőttek csudi dolgai tehetnek róla, és ha nem jött volna el értem Pimpinkin *-* kistesója, most biztosan kombinálnizélnicskéznék, hogy tutti-frutti nem akarják, hogy visszamenjek, mert nem is szeretnek és nincs szükségük rám. Így viszont nem kell félnem róla, hanem majd jóóóól kibeszélem Judit bácsi fejéből a sok butaságot, meg hogy miért kell neki felnőttnek lennie, mert biztosan azért van tele a buksija olyan dolgokkal, amik miatt se ő, se más nem jött el értem a zoviba. Persze az utat nem tudom, ez az első napom, de ha a második almácskám, vagy a hatodik lenne, akkor se tudnám, úgy ám! Pimpinkin *-* kistesója persze egy naaaaahagyon okos nyuszika, mert a nyuszikák mind okosak, és mindent tudnak, ezt pedig a Misisonka mondta, meg ő is nagyon okos, és ő is mindent tud, csak azt nem, hogy mikor adja már oda végre a kistesómat, meg mikor kapok tőle tukit, pedig nyaggatom én nagyon régóta, kell már nekem a kisöcsi, meg akarok egy tukit is, mert kell nekem és kész.
- Vigyél haza, és akkor majd keresünk neked répácskát. Surprised - fogom meg a kezét, mert neki kell vezetnie, tűzön és vízen át, az Üveghegyre, meg azon túl, át az erdőn, meg a zebrán, és még csak nem is megyünk szafariba, csak a rendőrbácsik csápolnak meg mosolyognak, meg eszik a fánkot, míg azt nem mondom, hogy én is kérek, mert én nagyon szeretem a fánkot. Fel a hegyre, le a völgyre, csimpánzként csimpaszkodva mászókán, lajhárként lógva meg makiként ugorva, pocsolyát kerülve, néha-néha belelépve, meg egészen tovább a naplementébe. Ott, ahol a kurta farkú malac túr, meg ahol egyszer volt, hol nem volt, s ahol élt egyszer egy szépséges királylány, habok közt úszva és királyfiról áradozva, settenkedünk Pimpinkin *-* kistesójával, meg a kedvenc színezőmmel, lépkedünk óvatosan, meg ne hallják, haladunk tovább, mígnem elérkezünk az óvoda bejáratához.
S mit ad nekünk Pimpimkin? Na mit? Eljöttek értem! ***-***
Eljöttek ám értem, és még sem felejtettek el, rángatom magammal és csóválom a nyuszit, meg hát én már megígértem neki, amit megígértem, tehát jönnie kell velem tovább, tűzön és vízen át, az Üveghegyen túl, ott, ahol a kurta farkú malac túr. Mert hát milyen lenne már, ha megszegném az ígéretem? Nem, bizony, olyat nem szabad, amit pedig megígértem, azt én bizony meg is tartom. Futok be a konyhába - miután illedelmesen levettem a cipőmet, jobban mondva más vette le rólam, mert én nem tudom levenni magamnak - , amint hazaértünk, túrok bele a hűtőbe és kajtatok addig, míg répát nem találok, csak azért, pusztán azért, hogy odaadhizhassam. Mert milyen dolog lenne már, ha nem adnám oda? Olyat nem szabad, hazudni bűn. Még Pimpinkintől tanultam. Surprised
Vissza az elejére Go down
Soi Ayumi
11. Osztag
11. Osztag
Soi Ayumi

nő
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 83
Age : 34
Tartózkodási hely : Talán épp mögötted...
Registration date : 2009. Mar. 09.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag 8. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town Bikfic Óvoda - Page 2 Cl0te5000/15000Karakura Town Bikfic Óvoda - Page 2 29y5sib  (5000/15000)

Karakura Town Bikfic Óvoda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Bikfic Óvoda   Karakura Town Bikfic Óvoda - Page 2 EmptySzomb. Feb. 23, 2013 3:44 am

Annyira de, annyira ledegradáló érzés volt újra itt állni az óvóda előtt. Utoljára amikor itt tébláboltam még itt volt az az édes kis csöppség is. Az a kislány akit megkellett volna védenem. Kellet volna...
Mégsem így történt. Az az átkozott lidérc és a még átkozottabb vidámparki találkozásunk vele. Azt hittem, hogy gyerekjáték lesz teljesítenem egy ilyen ócska kis feladatot amivel a kapitány megbízott. De elbuktam. Csupa nagybetűvel írhatnám ki a homlokomra azt, hogy: "BUKOTT SHINIGAMI".
Az az ostoba Matsuki. Ha akkor azt teszi, amit mondok.... akkor legalább ő visszatérhetett volna a lelkek városába. Az az ostoba... hogy is lehet valaki annyira félkegyelmű, hogy amikor elzavarom ő visszajön, hogy megmenthessen engem?
A gondolatok borzalmasan fájtak. Az emlékezés is fájt. Ó, igen, tanultam belőle. Többé már nem fordulhat elő ilyen. Többé nem.
Most meg azon kaphatom magam, hogy az ovi falának tövében guggolva összekucorodom és minden erőmre szükség is van a sírás visszatartásához.
Csak azt nem tudom, miért is sírnék? Önmagamért? Ugyan minek? Hiszen végülis nem jött senki, hogy felelősségre vonjanak.
Azon az estén... Aznap nem is tértem vissza. Kodama azonban igen. Ahogy Matsuki is. Igaz őt szó szerint átrugdostam, hiszen mi a fenét is képzelt? Netán azt, hogy babusgatni kell majd engem, hátha kisírom magam a vállán? Ugyan!
Pedig igaza volt. Ott maradtam egy szál magam és nem láttam mást, mint azt amikor a lidérc a kislányt szó szerint bekebelezte.
Nem értettem miért támadhatott egy élő, lélegző személyre. Hiszen az eltávozottak lelke vonzotta őket mindig is.
Gondolataimba merülve álltam föl. Kiegyenesedtem, mély levegő... Beszív, kifúj. Ahogy illik. Mintha csak élnénk. Még akkor is ha csupán pót testben leledzem.
Aztán elsétáltam a közeli vaskos tölgyfáig. Annak legalsó ágára felkapaszkodva ültem és vártam szinte már a csodát.
Hogy csoda-e vagy sem, hát végül megláttam Matsukit felém baktatni. A képén még most is ott ült az az önfeledt vigyor ami mindig is jellemző volt rá. S, hogy került ide? Hát pofon egyszerű: Matsuki és én elválaszthatatlanok vagyunk mióta shinigamikká váltunk.
Igaz kissé féleszűnek tűnhet olykor, viszont a szíve nagyon is helyén van.
Hát ezzel az ütődöttel nézhettem én most farkasszemet, amint nagy vígan robogott felém, mindkét kezében egy-egy szatyorral. A tartalmukról még tippelni se mernék.
- Ayuuuu! *már messziről kajabált pedig de tudta, hogy mennyire rühellem az ilyet* - Hoztam kaját meg nassolni valót a hűtődbe.
Na ez volt az a pillanat amikor úgy néztem rá, mint egy hibbantra.
- Mégis honnan szedjek én neked egy hűtőt, te ütődött?
- Hát gondoltam a lakásodban beletehetnénk.
Matsuki kijelentésétől csak még inkább elkerekedtek szemeim.
- Neked tényleg elmentek otthonról! *elkaptam inggallérjánál fogva és lentebb húztam, hogy egy magasságba kerüljön arcunk* - Te hülye, nincs is lakásom!
Matsuki erre meg csak vidáman és annál inkább tagadóan rázta fejét.
- De, de. Ayumi a lakásod még megvan. *amint eleresztettem ő felegyenesedve és elgondolkodva vakargatta fejét* - Elfelejtettem volna megemlíteni, hogy az a Taiki fiú rendben tartotta a lakásodat? Szilveszterkor ide adta nekem a kulcsokat és kért, hogy juttassam el hozzád amint találkozunk.
Na és ebben a pillanatban látványosan robbantam is. Kikaptam az egyik szatyort a kezéből és istenesen kupán nyomtam vele, amitől Matsuki túlméretezett szőnyegként terült ki előttem. Mellkasára térdelve szinte sziszegtem mondandómat.
- Az több mint tíz hónapja volt, te isten barma!
Matsuki begondolkodott. Szinte hallottam ahogy csikorognak az agytekervényeinek hült helyei. Aztán döbbent ábrázattal megszólalt.
- Tényleg...
- Wáááá... *ennyit ordítottam csak, aztán elengedtem, leszálltam róla és neki hátat fordítva szólaltam meg újra* - Akkor mire vársz még? Induljunk haza! A lakásomba!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Karakura Town Bikfic Óvoda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Bikfic Óvoda   Karakura Town Bikfic Óvoda - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Karakura Town Bikfic Óvoda

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Karakura Town ::   :: Diáknegyed-