-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Váratlan találkozás //Kitsune és Seshou játéka//

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ikoda Seshou
Espada
Espada
Ikoda Seshou

Férfi
Virgo Dog
Hozzászólások száma : 11
Age : 29
Registration date : 2008. Sep. 24.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 110. Privaron espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Váratlan találkozás //Kitsune és Seshou játéka// Cl0te7500/15000Váratlan találkozás //Kitsune és Seshou játéka// 29y5sib  (7500/15000)

Váratlan találkozás //Kitsune és Seshou játéka// _
TémanyitásTárgy: Váratlan találkozás //Kitsune és Seshou játéka//   Váratlan találkozás //Kitsune és Seshou játéka// EmptyPént. Május 22, 2009 7:56 pm

Már délfelé járt az idő, mikor kikeveredtem a szobámból, mivel egész éjjel a tervemen gondolkoztam, amit majd Aizen-sama elé terjesztek, ha eljön az ideje. Addig is úgy gondoltam járok egyet a kastélyban, hogy megtudjam mik a legújabb pletykák, amiket az unatkozók terjesztenek. Amint haladtam meghallottam valamit, aminek nem örültem, de türtőztettem magam, mivel ma nem akartam különösebb balhét rendezni. Amikor az udvarra értem szemem egy furcsa arrancar lányon akadt meg. Hirtelen nem is jutott eszembe, hogy ki ő, de nem kellett sokat törni a fejemet, hogy eszembe jusson. Lassú léptekkel haladtam a padhoz, ahol volt, majd helyet foglaltam mellette.
-Üdv kishölgy, remélem nem zavarlak.
Vissza az elejére Go down
Momichi Kitsune
Privaron Espada
Privaron Espada
Momichi Kitsune

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 79
Age : 32
Tartózkodási hely : Pont ott.
Registration date : 2009. Mar. 17.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Váratlan találkozás //Kitsune és Seshou játéka// Cl0te9000/15000Váratlan találkozás //Kitsune és Seshou játéka// 29y5sib  (9000/15000)

Váratlan találkozás //Kitsune és Seshou játéka// _
TémanyitásTárgy: Re: Váratlan találkozás //Kitsune és Seshou játéka//   Váratlan találkozás //Kitsune és Seshou játéka// EmptyPént. Május 22, 2009 8:12 pm

Éppen a déli kis szunyókámat tartottam kint egy kisebb udvaron. Az volt a legszebb hely egész Hueco-ban. Aizen-sama, Ichimaru-sama és a többi fejes is gyakran megfordult itt. Buja zöld növények, kis szökőkút, kellemes levegő. Egyszerűen tökéletes. Nem tudtam megérteni, hogy hogyan lehet egy ilyen gyönyörű helyet megteremteni a sivatagban.
Lépteket hallottam. Mivel fél álomban feküdtem összekucorodva, ezért még be tudtam lőni, hogy ki lehet. Erős volt. És az erejéből már meg tudtam volna mondani, hogy ki ballag felém. De még mielőtt megszólalhattam volna, a látogató megszólított.
- Üdv kis hölgy, remélem nem zavarlak. - leült mellém. Feltápászkodtam, kicsit megráztam a fejemet, mivel a hajam borzos lett, megdörzsöltem még álmos szemeimet.
- Szépjóreggelt Ikoda-san. - próbáltam tiszteletteljes maradni valamilyen szinten. - Nem zavarsz, nyugodtan. - nyújtózkodtam egyet. - De jót szunyókáltam. :3 - az espadahoz fordultam. - Mi járatban ere felé? - még mindig álmosan néztem rá. a szél a szökőkút felől némi vízpermetet fújt felénk, ami nekem pont kapóra jött.
Vissza az elejére Go down
Ikoda Seshou
Espada
Espada
Ikoda Seshou

Férfi
Virgo Dog
Hozzászólások száma : 11
Age : 29
Registration date : 2008. Sep. 24.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 110. Privaron espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Váratlan találkozás //Kitsune és Seshou játéka// Cl0te7500/15000Váratlan találkozás //Kitsune és Seshou játéka// 29y5sib  (7500/15000)

Váratlan találkozás //Kitsune és Seshou játéka// _
TémanyitásTárgy: Re: Váratlan találkozás //Kitsune és Seshou játéka//   Váratlan találkozás //Kitsune és Seshou játéka// EmptyPént. Május 22, 2009 8:34 pm

Kissé figyelmetlen voltam és nem vettem észre, hogy a lány félig alszik. Felkeltettem, de úgy láttam neki ez nem okozott problémát. A szavai felém tiszteletét sugározták, amit jó volt érezni. Hirtelen jó ötlet vert szöget a fejemben.
-Hát csak valami érdekeset akartam ma csinálni. Neked lenne kedved valamihez?
Kérdeztem meg őt, és vártam válaszát, amiben reméltem hogy valami érdekes ötletet fogok hallani. Huecho Mundo kertjének ezen része volt a legszebb. Meditárran hangulatot árasztott és senki sem gondolta volna, hogy a sivatagban van.
Vissza az elejére Go down
Momichi Kitsune
Privaron Espada
Privaron Espada
Momichi Kitsune

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 79
Age : 32
Tartózkodási hely : Pont ott.
Registration date : 2009. Mar. 17.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Váratlan találkozás //Kitsune és Seshou játéka// Cl0te9000/15000Váratlan találkozás //Kitsune és Seshou játéka// 29y5sib  (9000/15000)

Váratlan találkozás //Kitsune és Seshou játéka// _
TémanyitásTárgy: Re: Váratlan találkozás //Kitsune és Seshou játéka//   Váratlan találkozás //Kitsune és Seshou játéka// EmptySzomb. Május 23, 2009 9:30 am

- Hát csak valami érdekeset akartam ma csinálni. Neked lenne kedved valamihez? - kérdezte, mire kicsit értetlenül pislogtam párat. Nem igazán beszélgettem még a jelenlegi espada tagokkal. Igazából nem is volt kedvem még velük valami barátibb vagy értelmesebb kapcsolatot kialakítani. Inkább csak a háttérből figyeltem. Mint mindig miután leváltottak.
Kicsit előre hajoltam, majd a szökőkútra meredtem.
- Hát nem tudom igazából. Nem sűrűn szoktam itteniekkel beszélgetni mostanság. csak Amane és Baalzabub akikkel gyakran ülök le, de Bubi a faccion-om ezért ez természetes. Nem nagyon tudom, hogy mi érdekelhet egy espadat. - kedvesen rámosolyogtam. Kedvem támadt kisit sétálgatni, ezért felálltam. - Addig is, sétájuk egyet. Hátha közben jön valami jó kis téma^^. - fölállt ő is. szép lassan lépkedtünk a fűben, mire bevillant egy kérdés. - Mi a véleményed Aizen-samáról? Te melyik oldalhoz tartozol? - ártatlanul néztem.
Vissza az elejére Go down
Ikoda Seshou
Espada
Espada
Ikoda Seshou

Férfi
Virgo Dog
Hozzászólások száma : 11
Age : 29
Registration date : 2008. Sep. 24.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 110. Privaron espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Váratlan találkozás //Kitsune és Seshou játéka// Cl0te7500/15000Váratlan találkozás //Kitsune és Seshou játéka// 29y5sib  (7500/15000)

Váratlan találkozás //Kitsune és Seshou játéka// _
TémanyitásTárgy: Re: Váratlan találkozás //Kitsune és Seshou játéka//   Váratlan találkozás //Kitsune és Seshou játéka// EmptyVas. Május 24, 2009 12:53 am

Halgattam a lányt, amint a barátairól beszél és szóbahozza a fracciónját. A pad karfájára könyököltem és már fel akartam állni, mikor Kitsune szóba hozza, hogy sétálni szeretne.
-Hát tudod engem sok minden érdekel, és igen sétáljunk csak.
A séta közben elgondolkoztam, hogy mit is akarok ettől a lánytól, és arra a következtetésre jutottam, hogy kellemes időtöltésre vágyom.
-Mi a véleményed Aizen-samáról? Te melyik oldalhoz tartozol?
A kérdés mely mindig megdobbantotta a szívemet, mert arról az emberről szólt, akit mindennél jobban tisztelek.
-Ez egyszerű. Aizen-sama Hueco Mundo és Las Noches tejhatalmű Istene. Mindent megteszek amit mond, mert ő adott lehetőséget nekem arra, hogy legyen célja az életemnek. Erős voltam mielőtt espada lettem, de így nem csak abból áll az életem, hogy kiruccanok az emberek világába és megölök pár embert. Most már van kinek áldoznom az erőmet.
Mikor monológom végére értem figyeltem a lány reakcióit és vártam, hogy mit mond az én világnézetemre.
Vissza az elejére Go down
Momichi Kitsune
Privaron Espada
Privaron Espada
Momichi Kitsune

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 79
Age : 32
Tartózkodási hely : Pont ott.
Registration date : 2009. Mar. 17.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Váratlan találkozás //Kitsune és Seshou játéka// Cl0te9000/15000Váratlan találkozás //Kitsune és Seshou játéka// 29y5sib  (9000/15000)

Váratlan találkozás //Kitsune és Seshou játéka// _
TémanyitásTárgy: Re: Váratlan találkozás //Kitsune és Seshou játéka//   Váratlan találkozás //Kitsune és Seshou játéka// EmptyVas. Május 24, 2009 1:30 am

Kérdésemre ez a válasz érkezett.
- Ez egyszerű. Aizen-sama Hueco Mundo és Las Noches tejhatalmű Istene. Mindent megteszek amit mond, mert ő adott lehetőséget nekem arra, hogy legyen célja az életemnek. Erős voltam mielőtt espada lettem, de így nem csak abból áll az életem, hogy kiruccanok az emberek világába és megölök pár embert. Most már van kinek áldoznom az erőmet.
Érdekesnek találtam, ahogy Aizen-samáról beszélt. Volt valami a hangjában. Rendíthetetlen hit, bizalom és tisztelet... Fölnéztem az égre, majd úgy folytattam a beszélgetést.
- Én is tisztelem Aizen-samát, bár sokan mondják, hogy ez csak félelemből teszem. A többi privaron nem ismeri el igazi vezetőnek. - megtorpantam. Furcsa hang ütötte meg a fülem, ezért leguggoltam, mert tudtam hogy mi az, s így beszéltem tovább. Ikoda nem értette a gesztusomat. - Van haszna, no meg hátránya is annak, hogy a vezérünk lett. - ekkor egy kis hollow kutya vágtatott át a bokrokon, egyenesen felém futott. - Szia^^ . - megsimogattam, s mondtam tovább. - Előnye... Hueco Mundo hollow-i egységesebbek mint valaha. Nincs hatalmi harc... nincs háború.. béke van.. A hátránya pedig, hogy sajnos így nem lehetünk önállóak, aki pedig megszökik, az kitaszított lesz, halálra ítélt... - fölálltam. - Jómagam mindössze azért maradtam itt, mert nagyon szeretem ezt a helyet. Nem félek Aizentől, nem félek senkitől sem.. csak a magánytól... - fölkaptam a kutyust a karajaimba. - Had mutassam be neked BOne-t. Kint találtam a sivatagban, Ichimaru engedélyével magamhoz vettem.^^ - az állat hálásan vakkantott.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Váratlan találkozás //Kitsune és Seshou játéka// _
TémanyitásTárgy: Re: Váratlan találkozás //Kitsune és Seshou játéka//   Váratlan találkozás //Kitsune és Seshou játéka// Empty

Vissza az elejére Go down
 

Váratlan találkozás //Kitsune és Seshou játéka//

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Off :: Csevegő :: Archív-