-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Delora Hernandez vs. Sakuranbo Kai

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Sakuranbo Kai
4. Osztag
4. Osztag
Sakuranbo Kai

nő
Cancer Tiger
Hozzászólások száma : 40
Age : 37
Tartózkodási hely : Lelkek világa, 4. osztag.
Registration date : 2009. Apr. 28.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 4. osztag 3. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Delora Hernandez vs. Sakuranbo Kai Cl0te5000/15000Delora Hernandez vs. Sakuranbo Kai 29y5sib  (5000/15000)

Delora Hernandez vs. Sakuranbo Kai _
TémanyitásTárgy: Delora Hernandez vs. Sakuranbo Kai   Delora Hernandez vs. Sakuranbo Kai EmptyPént. Május 22, 2009 1:26 am

Kisebb összetűzésbe keveredtek Rukongaiban a mi erőink és a sötét oldalon álló hollowok. Senki sem tudta, mit kereshettek ott, de egy biztos, kemény csata folyt köztük. A harc végeztével rengeteg sebesültet kellett volna ellátnunk, ezért minden 4. osztagbeli segített a gyengélkedőbe való szállításban.
Én felügyeltem az utolsó shinigami elszállítása után arra, hogy véletlenül se maradjon sebesült, ezért átpásztáztam a területet. Sebesülttel nem találkoztam, csak egy idegen lélekenergiával: valószínűleg ő maradt itt felderíteni a következő támadás előtt a terepet.
Mivel már csak egyedül voltam, a keresésére indultam.
~Jobb lesz, ha utánanézek ennek a dolognak, hiszen semmi keresnivalójuk nincs itt.
Egyre közelebb értem a lélekenergiához, hiszen egyre erősebben éreztem, míg végül az egyik fa alatt megálltam. Felpillantottam, ahol egy zöld hajú lány ült.

Vissza az elejére Go down
Delora Hernandez
Arrancar
Arrancar
Delora Hernandez

nő
Hozzászólások száma : 37
Tartózkodási hely : Ereskigal/Karakura town
Registration date : 2009. Apr. 27.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Tadeo Dellomeurtre fracciónja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Delora Hernandez vs. Sakuranbo Kai Cl0te6500/15000Delora Hernandez vs. Sakuranbo Kai 29y5sib  (6500/15000)

Delora Hernandez vs. Sakuranbo Kai _
TémanyitásTárgy: Re: Delora Hernandez vs. Sakuranbo Kai   Delora Hernandez vs. Sakuranbo Kai EmptyPént. Május 22, 2009 1:43 am

Tadeo-samán keresztül érkezett a parancs, hogy szervezzek egy rajtaütésszerű támadást néhány gyengébb hollowwal a Rukongai lelkei ellen. Szinte biztos voltam benne, hogy Aizen-sama utasította az espadámat, mert nem úgy ismerem, mint aki ilyen holmi kis lélekgyilkolászásban lelné örömét, de ami parancs az parancs. Nem is ellenkeztem, vagy kérdezősködtem tovább, hanem utasítva egy jó tucat hollowot megnyitottam a gargantát Soul Societybe. Ezután szabadjára engedtem őket, én pedig kiszemeltem magamnak egy távolabbi helyet, ahonnan figyelemmel kísérhetem az eseményeket. Nem állt szándékomban beavatkozni, még akkor sem mikor a shinigamik szétzilálták az egész csoportot, úgyis a küldetésem célja csak egy razzia volt. És különben sem kaptam rá utasítást, hogy felfedjem magam a shinigamik előtt. Ha esetleg én is odavesznék, az némileg nagyobb veszteségként érintené Hueco Mundot, mint pár mezei hollow. De hiába áltatom magam...ha őszinte akarok lenni, én is csak egy pótolható fegyver vagyok Aizen-sama oldalán.
Igencsak belemerültem a gondolataimba, mikor hirtelen észrevettem valakit a fa alatt amin ücsörögtem.
*Na tessék, már csak ez hiányzott* -néztem le a sebesülteket elszállító osztagból ittmaradt lányra.
-Nem kaptam rá parancsot, hogy harcoljak veled, szóval ha azt tervezed megtámadsz, akkor jobb ha leteszel róla. -ugrottam le a fáról és fordítottam neki hátat, hogy készüljek megnyitni a gargantámat, és reménykedtem hogy ennyiben fogja hagyni, de ismertem már annyira ezt a népséget, hogy tudjam az ideáikért képesek fejjel menni egy elkerülhető harcba is.
Vissza az elejére Go down
Sakuranbo Kai
4. Osztag
4. Osztag
Sakuranbo Kai

nő
Cancer Tiger
Hozzászólások száma : 40
Age : 37
Tartózkodási hely : Lelkek világa, 4. osztag.
Registration date : 2009. Apr. 28.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 4. osztag 3. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Delora Hernandez vs. Sakuranbo Kai Cl0te5000/15000Delora Hernandez vs. Sakuranbo Kai 29y5sib  (5000/15000)

Delora Hernandez vs. Sakuranbo Kai _
TémanyitásTárgy: Re: Delora Hernandez vs. Sakuranbo Kai   Delora Hernandez vs. Sakuranbo Kai EmptyPént. Május 22, 2009 2:33 am

-Nem kaptam rá parancsot, hogy harcoljak veled, szóval ha azt tervezed megtámadsz, akkor jobb ha leteszel róla. -termett előttem, de már hátat is fordított.
Nem tudtam, mitévő legyek, hiszen nem volt nekem sem parancsba adva, hogy harcoljak, na meg a feletteseim sem tudom, mennyire örültek volna távollétemnek.
~Nem engedhetem el, hiszen az csak nagyobb galibát okozna, mintha harcolok vele. Remélem nem erősebb nálam, mert annak nagyon csúnya vége lesz!

-Sajnálom, de nem engedhetlek el, túlságosan sok ideig voltál itt. Na meg nem ez lenne a helyes cselekedet.

-Tudod is te, mi a helyes ilyenkor! -fordult vissza és farkasszemet nézett velem.- Mint már mondtam, nem fogok veled harcolni, mert nem emiatt jöttem! És ha most megengeded.. -fordult ismét sarkon, de ekkor hirtelen felindulásból megragadtam a kezét.
-Előbb meg kell velem küzdened! -engedtem el a karját, és pár lépést hátráltam.
-Ezt nem kellett volna! -szinte lángoltak a szemei.- Nem akartalak bántani, de ha nagyon szeretnél megismerkedni velem közelebbről, hát tessék!
Lélekenergia-növekedést észleltem, amiből tudtam: kezdődik a harc. Magam elé emeltem a zanpakutom, és vártam.
Vissza az elejére Go down
Delora Hernandez
Arrancar
Arrancar
Delora Hernandez

nő
Hozzászólások száma : 37
Tartózkodási hely : Ereskigal/Karakura town
Registration date : 2009. Apr. 27.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Tadeo Dellomeurtre fracciónja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Delora Hernandez vs. Sakuranbo Kai Cl0te6500/15000Delora Hernandez vs. Sakuranbo Kai 29y5sib  (6500/15000)

Delora Hernandez vs. Sakuranbo Kai _
TémanyitásTárgy: Re: Delora Hernandez vs. Sakuranbo Kai   Delora Hernandez vs. Sakuranbo Kai EmptyPént. Május 22, 2009 6:39 am

*Jajh istenem, tudtam hogy ő is olyan mint az a többi csőlátásos shinigami* -fejeltem le gondolatban egy asztalt, mikor rázendített a "mi a helyes" monológra. Nem szeretem ezt csinálni, de ha harcolnom kell, akkor mindig előveszem a kegyetlenebbik felemet. Ráadásul amikor megragadta a karomat, az különösen rosszul érintett tekintve, hogy nem vagyok az a kifejezetten kontaktustűrő fajta, főleg idegenekkel szemben.
- Nem akartalak bántani, de ha nagyon szeretnél megismerkedni velem közelebbről, hát tessék! -fordultam vissza és tártam ki a karjaimat.- De figyelmeztetlek, nem kenyerem a kegyelem... -néztem rá hidegen és próbáltam kifürkészni hogy mit fog lépni.
*Akármennyire is elképzelhetetlennek tartottam volna, mégis van jónéhány dolog a bérgyilkos múltamból, aminek arrancarként is hasznát veszem. Ezek közül az egyik, hogy nem hagyom azzal átverni magam ha az ellenség kegyelemért könyörög, hogy aztán utána hátbatámadhasson... Nekem a gyilkolás most is, mint akkor csak egy munka, amit csak akkor csinálok ha utasítanak rá, ezért nem szeretek feleslegesen harcba keveredni. Ugyanis a felesleges vérontásnak nem vagyok feltétlenül híve.* -sóhajtottam egyet, majd felugrottam a levegőbe.
-Azt hiszem idefent semmi nem fog tudni megakadályozni abban, hogy bevessük minden erőnket. -néztem le a lányra.
*Kár érte, pedig egész helyes kislány...de még túlságosan keveset tud az élet sötét dolgairól...talán irigylem is érte*
Vissza az elejére Go down
Sakuranbo Kai
4. Osztag
4. Osztag
Sakuranbo Kai

nő
Cancer Tiger
Hozzászólások száma : 40
Age : 37
Tartózkodási hely : Lelkek világa, 4. osztag.
Registration date : 2009. Apr. 28.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 4. osztag 3. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Delora Hernandez vs. Sakuranbo Kai Cl0te5000/15000Delora Hernandez vs. Sakuranbo Kai 29y5sib  (5000/15000)

Delora Hernandez vs. Sakuranbo Kai _
TémanyitásTárgy: Re: Delora Hernandez vs. Sakuranbo Kai   Delora Hernandez vs. Sakuranbo Kai EmptyKedd Május 26, 2009 9:56 pm

Nagyot nyeltem, hiszen mégis csak sikerült elérnem, hogy kiálljon ellenem. Igazat kellett adnom neki abban, hogy fent, a levegőben, másabb lesz a körülmény és csak a harcra kell koncentrálnunk.
Én is felugrottam a levegőbe. Kellő távolságban voltam ahhoz, hogy bármilyen támadása esetén megpróbálhassak kitérni előle. Ismét magam elé tartottam a kardom, és védekező állást vettem fel.

-Ha már ennyire harcolni akartál, tiéd az elsőbbség! -ő is védekező állást vett fel.
-Rendben! -sóhajtottam egy nagyot, majd elindultam felé.
A kardok szikrázva csaptak össze, és úgy éreztem, sokkal erősebb nálam. Nála a védekezés felért egy támadással, én pedig alig tudtam megtartani a zanpakutóm. Sikítva csúsztak egymáson a pengék, majd shunpoztam egyet, hogy kicsit eltávolodjak. Átvettem a jobb kezembe a kardot.
-Hakufuki! -próbálkoztam egy kidouval, de ő csak nevetve körbenézett, lehunyta a szemét és elsonidozott a virágok elől.
-Virágok? Nekem? Igazán nem kellett volna. -szólalt meg a hátam mögött.
Hirtelen megfordultam, és így a kardjával kisebb sebet ejtett a jobb karomon.
~Még szerencse, hogy balkezes vagyok! -vizsgálgattam a sebet, majd ismét hátrébb "táncoltam" és elővettem a dobozom, gyorsan bekötöztem, hogy ne vérezzen tovább.

-Micsoda készleted van! -közelített felém, én pedig nem várattam tovább a támadásom.
-Tennenshingen! -hívtam elő a shikaiom.
Vissza az elejére Go down
Delora Hernandez
Arrancar
Arrancar
Delora Hernandez

nő
Hozzászólások száma : 37
Tartózkodási hely : Ereskigal/Karakura town
Registration date : 2009. Apr. 27.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Tadeo Dellomeurtre fracciónja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Delora Hernandez vs. Sakuranbo Kai Cl0te6500/15000Delora Hernandez vs. Sakuranbo Kai 29y5sib  (6500/15000)

Delora Hernandez vs. Sakuranbo Kai _
TémanyitásTárgy: Re: Delora Hernandez vs. Sakuranbo Kai   Delora Hernandez vs. Sakuranbo Kai EmptyKedd Május 26, 2009 11:16 pm

Miután követett a leendő harcterünkre, ő is védekező állást vett fel. Próbáltam még késleltetni az összecsapást azzal hogy felajánlottam neki a kezdés lehetőségét, hátha megrémül egy kicsit, de ehelyett inkább azonnal támadásba is lendült. Kicsit meglepett ez a határozottság, így gyorsan előhúztam a kardomat, hogy hárítsam a csapását. Épphogy a penge csúcsa elhagyta a saya végét, máris nekiütközött az ő kardja. Nem volt túl erőteljes csapás, de azért lendületet kellett vennem hogy vissza tudjam lökni. A lány elshunpozott, majd valamiféle démonmágiával próbálkozott.
*Hogy nevezhetik ezt démonmágiának? Egy marék virágnak semmi köze a démonokhoz...majd én megmutatom neked milyen egy igazi démon...* -hunytam be a szemem miközben sonidoval kitértem előlük, és a shinigami lány mögött bukkantam fel. Először arra gondoltam hogy csak ráijesztek, de mikor a hangomra hirtelen hátrafordult és szinte saját maga szaladt bele a zanpakutoum pengéjébe. Ezután ismét kitért előlem, és nekiállta ellátni a sebeit.
*Azt hiszi, hogy én ezt csak úgy hagyni fogom, hogy minden vágás után kórházasdit játsszon itt nekem? Így sosem lesz vége, én pedig nem szeretném az egész napomat itt tölteni* -próbáltam volna közelíteni felé kivont karddal, de ekkor ha jól hallottam megidézte a kardja erejét.
*Máris ehhez folyamodik? Nagyon elszánt lehet...* -torpantam meg egy pillanatra, de nem akartam ölbe tett kézzel várni hogy újra támadjon. A zanpakutoumat visszacsúsztattam a hüvelyébe, majd egy cerot lőttem felé. Ezután sonidoval helyet változtattam, és valamivel feljebb az ellenkező oldalon bukkantam fel és vártam a támadásom eredményét.
-Azt hiszem vége shinigami... -sóhajtottam egyet, majd fordultam volna meg, hogy megnyissam a gargantámat, de ekkor furcsa energiát észleltem a kitisztuló levegőben. A lány még élt, ráadásul még az ereje is megnőtt valamivel...
-Szóval sikerült időben előhívnod a kardodat? Akkor azt hiszem a búcsúzás még várat magára. -fordultam vissza, és próbáltam kivenni, hogy miben rejlik a zanpakutouja képessége.
Vissza az elejére Go down
Sakuranbo Kai
4. Osztag
4. Osztag
Sakuranbo Kai

nő
Cancer Tiger
Hozzászólások száma : 40
Age : 37
Tartózkodási hely : Lelkek világa, 4. osztag.
Registration date : 2009. Apr. 28.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 4. osztag 3. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Delora Hernandez vs. Sakuranbo Kai Cl0te5000/15000Delora Hernandez vs. Sakuranbo Kai 29y5sib  (5000/15000)

Delora Hernandez vs. Sakuranbo Kai _
TémanyitásTárgy: Re: Delora Hernandez vs. Sakuranbo Kai   Delora Hernandez vs. Sakuranbo Kai EmptySzer. Május 27, 2009 11:02 pm

Sajnos hiába hívtam elő a shikai alakot, egy cero ellen nem sok esélyem volt vele. Még időben sikerült arrébb shunpoznom, így csak a forró levegő csapott az arcomba, bár az is elég kellemetlen volt. Kezdtem bepipulni, és nem is lepleztem. Szabadjára engedtem lélekenergiám egy részét, amivel ismét felkeltettem az épp távozni készülő lány figyelmét.
-Szóval sikerült időben előhívnod a kardodat? Akkor azt hiszem a búcsúzás még várat magára. -fordult felém, és a kardomat vizsgálta.
-Szerencsémre nem tudsz ilyen könnyen végezni velem. És különben is, ne hidd, hogy ennyire egyszerű megszabadulni tőlem! -lassan izzott a szemem a dühtől.
Nem tudom, mi váltotta ki belőlem ezt az érzést. Talán az, hogy az ő elvei és irányítói miatt ismét sok shinigami vesztette életét, sérült meg, vagy éppen lett egész életére nyomorék.
-Ha akartam volna, már régen végzek veled. Csak, mint már mondtam, nem akartam veled harcolni. De ha már ennyire kikupáltad a kardod, hát legyen. Nem rontom el a gyereknapot. -emelte maga elé a kardot, de nem közelített, csak állt és figyelt.
~Aham, szóval ki akarod deríteni az erőmet. Nem okozom meg neked ezt az örömöt, majd csak akkor, ha te is előrukkolsz valamivel! -futottam felé, hogy újra összecsapjunk.
Vissza az elejére Go down
Delora Hernandez
Arrancar
Arrancar
Delora Hernandez

nő
Hozzászólások száma : 37
Tartózkodási hely : Ereskigal/Karakura town
Registration date : 2009. Apr. 27.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Tadeo Dellomeurtre fracciónja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Delora Hernandez vs. Sakuranbo Kai Cl0te6500/15000Delora Hernandez vs. Sakuranbo Kai 29y5sib  (6500/15000)

Delora Hernandez vs. Sakuranbo Kai _
TémanyitásTárgy: Re: Delora Hernandez vs. Sakuranbo Kai   Delora Hernandez vs. Sakuranbo Kai EmptyCsüt. Május 28, 2009 12:37 am

-Szerencsémre nem tudsz ilyen könnyen végezni velem. És különben is, ne hidd, hogy ennyire egyszerű megszabadulni tőlem! -nézett rám a mostmár dühtől izzó tekintette lmiközben a kardját szorongatta és szabadon eresztett egy adag lélekenergiát. Úgy gondoltam jobb lesz újra elővennem a zanpakutoum, mert nem tudom milyen meglepetéseket tartogat még. Épphogy megint előhúztam, máris újból nekem támadt.
*Provokálni próbálsz? Sajnálom az nem fog összejönni...a saját életem arán tanultam meg, hogy soha nem szabad hogy elveszítsem a fejem, és olyan érzések irányítsanak mint düh, vagy bosszúvágy...* -villant meg a tekintetem mikor lecsapni készült a kardomra. Azonban ez csak figyelemelterelés volt, és egy gyors csel után oldalról irányított felém egy vágást. A zanpakutoumat nem tudtam idejében oda fordítani, így a karommal hárítottam a csapást, azonban a kardpenge nem állt meg, mikor hozzáért a bőrömhöz, hanem egy szép kis vágást ejtett rajta.
-A francba. -szisszentem fel, és rántottam el onnan a karomat.
*Nem árt óvatosnak lennem, mert úgy látom tényleg megnőtt valamicskét az ereje* -sonidoztam kicsit odébb hogy szemügyre vegyem a sebemet. Elég mély vágás volt, de azért nem vészes...*igaz ezután kissé nehezen mozgatom majd a bal karom, de azt hiszem így is le tudom győzni* -meredtem a karomra, amiből szép egyenletesen csöpögött a vér lefelé.
*Szeretnéd látni a resurrectiónomat igaz?* -pillantottam rá, és láttam hogy ismét támadni készül- *Ki kell hogy ábrándítsalak, ugyanis a harc egyik alaszabálya: Sose játszd ki az ütőkártyád amíg nem feltétlen szükséges* -állítottam meg a nekem csapó lélekölő kardját. Majd egy elegáns mozdulattal átugrottam a feje felett és mikor fölé értem, egy újabb cerohoz készültem.
Vissza az elejére Go down
Sakuranbo Kai
4. Osztag
4. Osztag
Sakuranbo Kai

nő
Cancer Tiger
Hozzászólások száma : 40
Age : 37
Tartózkodási hely : Lelkek világa, 4. osztag.
Registration date : 2009. Apr. 28.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 4. osztag 3. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Delora Hernandez vs. Sakuranbo Kai Cl0te5000/15000Delora Hernandez vs. Sakuranbo Kai 29y5sib  (5000/15000)

Delora Hernandez vs. Sakuranbo Kai _
TémanyitásTárgy: Re: Delora Hernandez vs. Sakuranbo Kai   Delora Hernandez vs. Sakuranbo Kai EmptyPént. Május 29, 2009 12:56 am

Támadásom sikeresnek bizonyult, hiszen egy vágást ejtettem a bal karján. Reméltem, ez egy kicsit talán lelassítja őt. Mielőtt újabb csapást mértem volna rá, elsonidozott a közelemből, így csak suhintottam egyet a kardommal. Felpillantottam, és ellenfelem épp a sebét vizsgálta, így új támadásra készültem. Ezt azonban már sikerült kivédenie, sőt, növekvő lélekenergiája miatt tudtam, támadni készül. Próbáltam egy shunpoval kitérni a támadás elől, de ő gyorsabb volt, így ismét a jobb karomat sikerült megsebesítenie az energiagömbjével. Pár méterrel arrébb értem "földet" pár bukfencet követve. A karom elég rosszul nézett ki, de most nem pazaroltam az időmet kötözésre. Minél hamarabb végezni akartam ezzel a nővel. De semmi jelét nem mutatta annak, hogy bármennyire is érdekelné a kimenetele. Nyugodt és megfontolt volt, ami egyre jobban nyugtalanított. Nem tudtam, mitévő legyek. Hiába idegesítem vele magam, ő ugyanilyen hidegvérűen fog reagálni minden támadásomra.
~Felesleges még előhívnom egy shikai támadást, kisujjal kivédené. Meg kell nyugodnom, és hideg fejjel gondolkoznom. -lélegeztem mélyeket, miközben gondolkoztam.- Egy erőteljesebb kidou talán lelassítja, vagy épp az ellenkezője, feldühíti kicsit. Nagyon nem tetszik a hozzáállása. Egyenesen rémisztő...

-Hadou 54: Haien! -próbálkoztam újabb sebeket ejteni ellenfelemen, de túlságosan alábecsültem őt.
Egy sonidosorozattal simán kikerülte a tűzörvényt, én pedig csak álltam, és néztem, hiszen nem tudtam, egyáltalán életben maradok-e egy ilyen ellenféllel szemben.
Vissza az elejére Go down
Delora Hernandez
Arrancar
Arrancar
Delora Hernandez

nő
Hozzászólások száma : 37
Tartózkodási hely : Ereskigal/Karakura town
Registration date : 2009. Apr. 27.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Tadeo Dellomeurtre fracciónja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Delora Hernandez vs. Sakuranbo Kai Cl0te6500/15000Delora Hernandez vs. Sakuranbo Kai 29y5sib  (6500/15000)

Delora Hernandez vs. Sakuranbo Kai _
TémanyitásTárgy: Re: Delora Hernandez vs. Sakuranbo Kai   Delora Hernandez vs. Sakuranbo Kai EmptyPént. Május 29, 2009 2:01 am

A támadásom célba talált, és tovább mélyítette a sebet a karján. Azonban a lány azonnal újabb ellentámadásba kezdett.
*Már nem is kötözi a be a sebeit? Tényleg kezdi elveszteni a hidegvérét, ami szépen lassan kövezi ki az útját egyenesen a vesztébe*
Újból kidouval próbálkozott amit igyekeztem gyors helyváltoztatásokkal kikerülni, de néhány tűzcsóva eltalált. Azonban ezt neki nem kell tudnia. Elrejtettem minden fájdalomra utaló jelet az arcomról, pedig a karomon lévő seb csúnyán kezd elfertőződni. *Biztos belekerült valami* -vettem szemügyre újra, de semmit nem láttam azon kívül hogy vérzik. Mikor újra felpillantottam az ellenfelemre, rémületet láttam tükröződni a szemében. Teljesen leblokkolt, csak állt egy helyben. Én kétkézbe fogtam a kardom, de aztán gyorsan el is engedtem a bal kezemmel, mert nem tudtam tartani a fájdalomtól. Egy felszisszenés után megmarkoltam a jobb kezemmel, és egy sonidoval eltűnve a lány előtt jelentem meg és lecsapni készültem. Azonban a zanpakutoum fél úton megállt.
*Nem tudom megtenni...nem kaptam rá parancsot...de akkor is ez egy shinigami, az ellenséged! Őket parancs nélkül is gyilkolnod kell...ez a munkád...Aizen-sama ellenségei a te ellenséged is...de ő csak egy fiatal lány...* -remegett meg a kezemben a kard, miközben a lány rémült arcát láttam. Nagyon nehezen tudtam megakadályozni hogy ne üljenek ki az arcomra a belső vívódásom jelei, ezért lassan leeresztettem a kardom, majd elfordultam.
-Még mindig harcolni akarsz? -kérdeztem halkan, miközben lefelé bámultam és figyeltem ahogy a karomból csöpög a vér.
Vissza az elejére Go down
Sakuranbo Kai
4. Osztag
4. Osztag
Sakuranbo Kai

nő
Cancer Tiger
Hozzászólások száma : 40
Age : 37
Tartózkodási hely : Lelkek világa, 4. osztag.
Registration date : 2009. Apr. 28.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 4. osztag 3. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Delora Hernandez vs. Sakuranbo Kai Cl0te5000/15000Delora Hernandez vs. Sakuranbo Kai 29y5sib  (5000/15000)

Delora Hernandez vs. Sakuranbo Kai _
TémanyitásTárgy: Re: Delora Hernandez vs. Sakuranbo Kai   Delora Hernandez vs. Sakuranbo Kai EmptyVas. Május 31, 2009 2:27 am

Egyszerűen leblokkoltam. Hiába láttam őt felém közeledni, majd a magasban felém tartó zanpakutot, de nem mozdult a karom, melyben Tennenshingen pihent. Ziháltan vettem a levegőt, miközben egyre közeledett felém az éles fém. Egyik pillanatban azonban megállt, és én visszatértem a rémület világából a valóságba. Nem közeledett tovább, sőt, remegett a kezében, de mielőtt kiesett volna leeresztette, és hátat fordított nekem. Ekkor vettem észre a karján egyre gyorsabban csöpögő vért.
-Még mindig harcolni akarsz? -kérdezte, de nem nézett vissza rám.
Elgondolkoztam a kérdésen, hiszen ez még nem volt igazi harc. Viszont nem hiszem, hogy túl sok mindent tudnánk kezdeni egymással, hiszen mind a kettőnknek elég súlyos sebesülése volt a karján, na meg ahogy elnéztem a támadásait, eléggé kiegyenlítetlen volt a küzdelem. Nagy dilemmába kerültem: vagy folytatom, és talán túlélem, vagy elengedem, de akkor a lelkiismeretemmel kell számolnom.
Minden lehetőséget átrágtam, majd a következőre jutottam.

-Azt hiszem, mind a ketten elegendő sérülést szereztünk ahhoz, hogy elmenjen a kedvünk a további harctól. -ültem le a levegőben, és fújtam egyet.
-Remek... Akkor azt hiszem, itt az ideje, hogy elmenjek. Vagy akarsz még valamit? -tette a vállára a kardját, és a szeme sarkából visszanézett rám. Arcán eddig nem látott fájdalmat véltem felfedezni, de mielőtt jobban megvizsgálhattam volna, ismét hátat fordított.
-Esetleg a karodat megnézném, ha nem bánod. -tőrt elő belőlem a humanitárius, még mielőtt átgondoltam volna, hogy ő mégis csak az ellenségem.
Vissza az elejére Go down
Delora Hernandez
Arrancar
Arrancar
Delora Hernandez

nő
Hozzászólások száma : 37
Tartózkodási hely : Ereskigal/Karakura town
Registration date : 2009. Apr. 27.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Tadeo Dellomeurtre fracciónja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Delora Hernandez vs. Sakuranbo Kai Cl0te6500/15000Delora Hernandez vs. Sakuranbo Kai 29y5sib  (6500/15000)

Delora Hernandez vs. Sakuranbo Kai _
TémanyitásTárgy: Re: Delora Hernandez vs. Sakuranbo Kai   Delora Hernandez vs. Sakuranbo Kai EmptyVas. Május 31, 2009 4:13 am

-Azt hiszem, mind a ketten elegendő sérülést szereztünk ahhoz, hogy elmenjen a kedvünk a további harctól.-hallottam a hangját a hátam mögött.
*Végre belátta, hogy nem érdemes harcolni, ha felkínálják neked a lehetőséget arra hogy elkerüld...*
Hátrapillantottam és láttam hogy jócskán megkönnyebbülve és hatalmas levegőt vége huppant le. Azonban gyorsan visszafordítottam a fejem, mert már igencsak nehezemre esett leplezni az egyre jobban lüktető karom fájdalmát. A kardomat végigsimítottam a ruhám ujjával, és csúsztattam vissza elegánsan a hüvelyébe. Igaz most nem lett annyira véres mint szokott, de mindig is ügyeltem arra, hogy Gato Negro a legjobb formájában legyen. Jelen pillanatban talán kicsit még jobban is érdekelt hogy szépen csillogjon, mint a sérülésem.
-Esetleg a karodat megnézném, ha nem bánod. -szólt még utánam mikor megtettem pár lépést előre.
-Köszönöm, de nem tartok igényt a szánalmadra... *Különben is, így is többet fecsegtem mint szoktam. Ha már egyszer nem ölöm meg, az még nem jelenti azt hogy kebelbarátok lehetünk*
-Egy valamit viszont elárulhatnál. -fordultam meg- Szeretném megtudni a neved. Az én nevem Delora Hernandez. -hajoltam meg az illedelmesség szabályait alkalmazva, majd miközben ő is bemutatkozott megnyitottam az átjárómat.
Vissza az elejére Go down
Sakuranbo Kai
4. Osztag
4. Osztag
Sakuranbo Kai

nő
Cancer Tiger
Hozzászólások száma : 40
Age : 37
Tartózkodási hely : Lelkek világa, 4. osztag.
Registration date : 2009. Apr. 28.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 4. osztag 3. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Delora Hernandez vs. Sakuranbo Kai Cl0te5000/15000Delora Hernandez vs. Sakuranbo Kai 29y5sib  (5000/15000)

Delora Hernandez vs. Sakuranbo Kai _
TémanyitásTárgy: Re: Delora Hernandez vs. Sakuranbo Kai   Delora Hernandez vs. Sakuranbo Kai EmptyVas. Május 31, 2009 7:06 pm

-Nem szánalomból ajánlottam fel a segítségemet, de ahogy gondolod. -álltam fel, és a helyére csúsztattam Tennenshingent, majd a kezemet kezdtem el ápolni.
-Egy valamit viszont elárulhatnál. -fordult felém, ami aggodalommal töltött el. Azt hittem, már távozni készül.- Szeretném megtudni a neved. Az én nevem Delora Hernandez. -hajolt meg.
Meglepett ezzel a formai dologgal, bár be kell vallanom, igaza volt. Ebben a világban szokás, hogy megmondjuk nevünket az ellenfélnek.
-Az én nevem Sakuranbo Kai. -hajoltam meg, miközben Delora már az átjáróját nyitotta, azonban valami nem stimmelt vele.
Az átjáró vibrálni kezdett, majd becsukódott, mielőtt az arrancar átmehetett volna. Nem tudtam, hogy mi lehet ez az egész, de amikor Delora arca sápadtabb lett, mint eddig volt, sejtettem, hogy a sebe fertőződött el.

-Lehet mégis csak igénybe kellene venned a segítségemet? -ültem vissza.
-Már mondtam, hogy nincs rá szükségem! -makacskodott, és megpróbálta újra megidézni a Gargantanát.
-Nyugi, nem kell ennyire a szívedre venni a dolgot. -vágtam el a gézt, és csomót kötöttem rá.
Vissza az elejére Go down
Delora Hernandez
Arrancar
Arrancar
Delora Hernandez

nő
Hozzászólások száma : 37
Tartózkodási hely : Ereskigal/Karakura town
Registration date : 2009. Apr. 27.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Tadeo Dellomeurtre fracciónja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Delora Hernandez vs. Sakuranbo Kai Cl0te6500/15000Delora Hernandez vs. Sakuranbo Kai 29y5sib  (6500/15000)

Delora Hernandez vs. Sakuranbo Kai _
TémanyitásTárgy: Re: Delora Hernandez vs. Sakuranbo Kai   Delora Hernandez vs. Sakuranbo Kai EmptyVas. Május 31, 2009 9:17 pm

Már épp kezdtem megnyugodni, hogy nemsokára hazaérek és elláthatom a sebemet ahogy megpillantottam a nyíló garganta másik végén Hueco Mundo fényét. Ám mielőtt az átjáró teljesen megnyílt volna hirtelen különösen kezdett viselkedni. Instabillá vált, és ahelyett hogy nyitva maradt volna egyszerűen becsukódott. Hirtelen nem értettem mi történt, de aztán rájöttem.
*Szóval Aizen-sama nem szereti ha az arrancarok sérülten térnek vissza egy harcból? Akkor ezért van az, hogy szinte soha sem látni megsérült arrancrokat Las Noches folyosóin, és ezért térnek vissza olyan kevesen a küldetésekről. Már világos...* -szisszentem fel csalódottan- *De akkor most mégis hogy jutok haza?*
-Lehet mégis csak igénybe kellene venned a segítségemet?-szólalt meg Kai.
-Mondtam..nincs rá szükségem. -szóltam vissza kissé ingerülten, mert egyelőre nagyon is az foglalkoztatott hogy miként nyithatom meg a kapumat.
-Nyugi, nem kell ennyire a szívedre venni a dolgot. -foglalatoskodott a karja bekötésével.
-Azt hiszem nincs más választásom.... -húztam el újból Gato Negrot.- Ne aggódj, már nem akarok harcolni. -fűztem hozzá, mert láttam hogy Kai egy cseppet megrémült.- De csak így lesz elég erőm hogy megnyissam az átjárómat. -emeltem fel a zanpakutout- Civato, Gato Negro! -mondtam ki a parancsszót, majd a kard eltűnt a kezemből, és felvettem a resurrectión formámat.
-Remek, így már menni fog. -néztem rá a karomra, amiről ideiglenesen eltűnt a sérülés.
-Akkor minden jót Kai. -néztem rá, miközben újból nekifogtam az átjáró megnyitásának- Remélem nem találkozunk mégegyszer, mert azt hiszem akkor nem kerülhetem ki a parancsteljesítést. -fordultam el, majd beléptem a gagantába.
Vissza az elejére Go down
Sakuranbo Kai
4. Osztag
4. Osztag
Sakuranbo Kai

nő
Cancer Tiger
Hozzászólások száma : 40
Age : 37
Tartózkodási hely : Lelkek világa, 4. osztag.
Registration date : 2009. Apr. 28.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 4. osztag 3. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Delora Hernandez vs. Sakuranbo Kai Cl0te5000/15000Delora Hernandez vs. Sakuranbo Kai 29y5sib  (5000/15000)

Delora Hernandez vs. Sakuranbo Kai _
TémanyitásTárgy: Re: Delora Hernandez vs. Sakuranbo Kai   Delora Hernandez vs. Sakuranbo Kai EmptyHétf. Jún. 01, 2009 12:42 am

Mikor elővette a kardot, már készültem, hogy nekem is ki kell húznom a hüvelyéből a sajátomat. Szerencsére nem akarta folytatni a küzdelmet, csak a teljes alakját kellett segítségül hívnia az átjáró megnyitásához. A kard eltűnt, de rajta jelentős változást nem láttam, csak a sebe elhalványodott, és nem csöpögött belőle a vér.
-Remek, így már menni fog. Akkor minden jót Kai. Remélem nem találkozunk még egyszer, mert azt hiszem, akkor nem kerülhetem ki a parancsteljesítést. -lépett be az átjáróba.
-Ez még a jövő zenéje, Delora. Minden jót! -néztem utána és megvártam, amíg bezáródik mögötte az ég.
~Húh, ezt azt hiszem megúsztam. Legközelebb óvatosabbnak kell lennem. -ugrottam le a földre és a Seiretei felé indultam.
Út közben elemezgettem még az eseményeket, hogy mit hibáztam, mit kell jobban megerősítenem és gyakorolnom a harcban.
Vissza az elejére Go down
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

Delora Hernandez vs. Sakuranbo Kai _
TémanyitásTárgy: Re: Delora Hernandez vs. Sakuranbo Kai   Delora Hernandez vs. Sakuranbo Kai EmptyPént. Jún. 19, 2009 2:07 am

Mindketten kaptok 1500 ryout! ^^
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom




Delora Hernandez vs. Sakuranbo Kai _
TémanyitásTárgy: Re: Delora Hernandez vs. Sakuranbo Kai   Delora Hernandez vs. Sakuranbo Kai Empty

Vissza az elejére Go down
 

Delora Hernandez vs. Sakuranbo Kai

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Egyéb helyszínek :: Küzdőterek :: Lezárt harcok-