-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Fórumtalálkozó

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Mikor legyen a fórumtalálkozó?
Július 25. (szombat)
Fórumtalálkozó Vote_lcap70%Fórumtalálkozó Vote_rcap
 70% [ 7 ]
Július 29. (szerda)
Fórumtalálkozó Vote_lcap30%Fórumtalálkozó Vote_rcap
 30% [ 3 ]
Keressünk más napot, mert nekem egyik se felel meg!
Fórumtalálkozó Vote_lcap0%Fórumtalálkozó Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Összes szavazat : 10
 
Poll closed

SzerzőÜzenet
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

Fórumtalálkozó _
TémanyitásTárgy: Fórumtalálkozó   Fórumtalálkozó EmptyCsüt. Május 21, 2009 4:23 am

Hello-bello kedves játékosok!

Gondolkoztam a fórumtalálkozós dolgon, és hát íme, született is két megoldás:

Az első ötlet: a Petőfi Csarnok mellett lévő park, ahol általában Con idején a cosplayesek is szoktak garázdálkodni. Ez egynapos program lenne, amibe hát nem sok minden férne bele, viszont a helyszín eléggé nagy, és ha gondoljátok, valami kis versenyt, vagy vetélkedőt is rendezhetünk. szemöldökrángatás Úgy gondolom, hogy ez azoknak lenne jó megoldás, akik kicsit messzebb laknak, és/vagy a szüleik nem engednék el több napra.

Második ötlet: a helyszín Szentlélek lenne, ahol kétnaposra tervezném a kis fórumtalálkozónkat. Itt lehet sátorozni, vagy szobát bérelni közösen, amire összedobnánk a pénzt. Van játszótér (*.*), ez is egy naaagy füves, fás, valami, valahol a Bükkben. Este lehet szalonnát sütni, és ha nagyon szeretnénk talán ki is nyitnák nekünk a közösségi házat, ami fel van szerelve minden jóval. Link: http://www.turistapark.hu

Időpont: még nem teljesen biztos a dolog, de kb. Július vége, Augusztus eleje.

Természetesen, amelyik a több szavazatot kapja, az lesz megtartva. ^^


A hozzászólást Shihouin Yoruichi összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Márc. 22, 2011 12:35 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Katai Siraseru
8. Osztag
8. Osztag
Katai Siraseru

Férfi
Hozzászólások száma : 146
Tartózkodási hely : 8. osztag - Kapitányi és Hadnagyi Iroda
Registration date : 2008. Dec. 04.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 8. osztag - Hadnagy
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Fórumtalálkozó Cl0te9500/10000Fórumtalálkozó 29y5sib  (9500/10000)

Fórumtalálkozó _
TémanyitásTárgy: Re: Fórumtalálkozó   Fórumtalálkozó EmptyCsüt. Május 21, 2009 4:48 am

Részemről teljesen mindegy, hogy melyik is fog nyerni, mivel mindkettőn ott leszek.
Viszont, ha valakinek még van egyéb találkozó javaslata azt is be lehet ide írni, aztán max megvitatjuk az előnyeit-hátrányait... Very Happy
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Fórumtalálkozó Cl0te53000/65000Fórumtalálkozó 29y5sib  (53000/65000)

Fórumtalálkozó _
TémanyitásTárgy: Re: Fórumtalálkozó   Fórumtalálkozó EmptyCsüt. Május 21, 2009 4:51 am

Nehéz lesz kitalálni mire nyomtam ráXDXD

Őszintén szólva nekem teljesen mindegy melyik fog megvalósulni^^ A lényeg, hogy megint talizzunk és ökörködjüüünk*.* És megint megsétáltathassam DINCSÍÍÍÍÍT>.<...*baka des*

Ha Szentlélek jön össze hűséges sátracskámat Uruha-t máris fel tudom ajánlani szolgálatra...az én lila-ezüst színű csodakütyüm négy személyes és kevésbé viseltes...jaaaj és egészen biztos vagyok benne, hogy nagyon boldog lenne, ha megint aluszikálnának benne**.**XDXDXD

Ha a NyaCon jön össze se baaaaj...oda is tudom vinni Uruha-t!! *leüti Hiyori*
-Beszívtál, te vadmarha?!-
-Most miéééééért? Csak túlárad bennem a boldogság!!-
-Térjé mán észhez!-papucspofonok megszámlálhatatlan áradata.
-Na jó van! Most má' felhúztál te törpe mintugrááász!-dagad az ér rendíthetetlenül Masaki homlokán és lazán a csurkás szeplőültetvény felé hajítja a monitort. A vékony számítógép alkatrész elsüvít a lehajoló sárgafolt felett és a békésen szennylapját olvasgató pápaszemes repedt sarkú előtt. Az éppen bögréjével belépő füstölgő gyárkémény legnagyobb bánatára őt célozza meg az elszabadult alkatrész. A frontális ütközés fájdalmas élményétől göndör barika védi meg, aki könnyed mozdulattal téríti el ex-beosztottját a veszélyzónából.
-Mondtam, hogy le kéne csavarozni...-lapoz egyet teljes nyugalommal a perverz fruskák legártatlanabb kinézetű képviselete.
-De én most megúsztam!-virult teljes fogsorával beragyogva a nappalit Szarkofág szökevény. Azonban ezt csak egészen addig ússza meg, amíg Izomagy a lépcsőhöz nem veret túláradó agresszióval. Szerencsétlen bilifej elemi erővel pattant le a színre lépő őszült ficsúrról, hatalmas gurulást előadva.
-Mi a franc folyik itt?-mindenki egy emberként tekint fel a szokottnál is verekedősebb kedvében díszelgő hegyre. Pár perc néma csend után az egész nappali hangosan röhögésben tört ki. -Kuss! Nem tehetek róla, hogy az az idióta Mashirou befestette álmomban a hajamat! Szóval befogni!-szórt villámokat a még mindig vigadók felé.
-Bassz...pedig a pinky határozottan a te színed, csöveském!-
-Kuss!-fordult azonnal a legyezővel babrálgató Masaki felé.
-Fáj az igazság plázafiúka?-
-MEGÖLÖÖÖÖM!-vetődött le lépcsőről.
-De a cuki shopping boyok nem harapnak!-
-Tuttira kinyúvasztalak!-füstölgött a feje, miközben mindenki szorgosan arrébb húzódott a bikaként közlekedő vaizard előtt.
-Ken...seeeeiiiiiii!-ugrott le a folyosóra túláradó örömmel a zöld feszülős ruhák legbevágósabb tulaja. Körülötte pedig szó szerint lila köd és csillámpor áradt mindenfelé.-Hol vaaaaagy? Még nincs kész a frizuuuud! Kenseeiiiiiiiii!-vált egyre hisztisebbé a hangja. Ha valaki ilyenkor tenne egy üvegpoharat a közelébe a hatalmas feszkótól szétrobbanna.
-ITT VAN!-kiáltott fel egy emberként mindenki az egyre jobban összemenő egyedre bökve.
-Meg vaaaagy, butuuuuuuskaaaaaaaa! Irány visszaaa!-ragadta meg a felsője nyakánál fogva és rángatta fel az emeletre. A továbbiakban csak a jajveszékelést és ordítozást lehetett hallani...


Szóval majd lesz valahogy, de nagyon remélem, hogy mindkét megoldásra tudok menni*.*
Vissza az elejére Go down
Ashigaka
Bannolt/Halott
Bannolt/Halott
Ashigaka

Hozzászólások száma : 34
Registration date : 2009. Apr. 14.
Hírnév : -1

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Fórumtalálkozó Cl0te5000/10000Fórumtalálkozó 29y5sib  (5000/10000)

Fórumtalálkozó _
TémanyitásTárgy: Re: Fórumtalálkozó   Fórumtalálkozó EmptyVas. Május 24, 2009 12:21 am

Nos nekem is mindegy, hogy melyik lesz, mivel ott leszek mindegyiken, bár én az elsőre szavaztam, mivel az jobban tetszik.
Vissza az elejére Go down
Kamilia Yumi
Ember
Ember
Kamilia Yumi

nő
Hozzászólások száma : 74
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Feb. 21.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Ember, Modell, Aktakukac
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Fórumtalálkozó Cl0te3000/12000Fórumtalálkozó 29y5sib  (3000/12000)

Fórumtalálkozó _
TémanyitásTárgy: Re: Fórumtalálkozó   Fórumtalálkozó EmptySzomb. Május 30, 2009 3:05 am

Egynap a PeCSa környéki parkban!
Sajnos két napra sehogy sem engednek el...
Ez van T^T De nekem az is tökéletesen megfelel, ha ismét egy egész napot marhulhatunk! *.*
Vissza az elejére Go down
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

Fórumtalálkozó _
TémanyitásTárgy: Re: Fórumtalálkozó   Fórumtalálkozó EmptyHétf. Jún. 15, 2009 6:53 am

Kedves játékosok!

A mai napon lezárom a szavazást, mindenkinek volt lehetőse szavazni, aki nem tette, az magára vessen. Tisztán látszik, hogy a szavazást az egynapos találkozó nyerte, így tehát azt tartjuk meg.

Az időpont sajnos még mindig kérdéses, hiszen vártam, hogy melyik lehetőség fog nyerni, de ígérem, hogy időben el fogom árulni. ^^

Azoktól, akik tényleg komolyan gondolták, hogy ellátogatnak a találkozóra, kérném, hogy küldjék el elérhetőségüket ide: bleachszerepjatek@mailbox.hu

(A szavazás lezárásakor az állás:
1 napos: 14 szavazat
2 napos: 11 szavazat)
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

Fórumtalálkozó _
TémanyitásTárgy: Re: Fórumtalálkozó   Fórumtalálkozó EmptyHétf. Júl. 13, 2009 12:28 am

Új szavazás a találkozóval kapcsolatban!

Mint azt mindenki észre vehette, két nap közül lehet választani, plusz van egy olyan rész, ahol szólsz, hogy egyik kijelölt nap se felel meg a számodra. Ha több szavazat lesz ott, mint amennyi a napoknál, akkor új napot jelölünk ki.
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Katai Siraseru
8. Osztag
8. Osztag
Katai Siraseru

Férfi
Hozzászólások száma : 146
Tartózkodási hely : 8. osztag - Kapitányi és Hadnagyi Iroda
Registration date : 2008. Dec. 04.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 8. osztag - Hadnagy
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Fórumtalálkozó Cl0te9500/10000Fórumtalálkozó 29y5sib  (9500/10000)

Fórumtalálkozó _
TémanyitásTárgy: Re: Fórumtalálkozó   Fórumtalálkozó EmptyHétf. Júl. 13, 2009 1:26 am

Szejasztok! Very Happy:D:D
A Yoru azt mondta, hogy még ide tartozom szal gyorsan nekikezdek az száj- illetve az idegeitek tépésének! Wink
Aszongya, hogy tali? Nekem mindkét alkalom jó, szóval nem akarok igazán beleszólni a szavazásba, mert hagy válasszanak azok, akinél ez számít. Viszont a részvételemre számítsatok!
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Fórumtalálkozó Cl0te53000/65000Fórumtalálkozó 29y5sib  (53000/65000)

Fórumtalálkozó _
TémanyitásTárgy: Re: Fórumtalálkozó   Fórumtalálkozó EmptyHétf. Júl. 13, 2009 5:59 am

Nekem kétnapos jegyet vesznek NyaCon-ra*nincs kicsit kiakadva*xD Szóval ígyis-úgyis fent fogok csövezni valamerreXDXDXD Ha láttok egy hajléktalant valamelyik padon aludni, miközben rángatózik, motyog vagy pöfékel az csak én leszek!!!!!XDXDXD

Emiatt nekem a szombat lenne jó, de majd kiderül a szavazás végén!
Vissza az elejére Go down
Léón del Barros
Arrancar
Arrancar


Férfi
Hozzászólások száma : 22
Registration date : 2009. Nov. 06.
Hírnév : -2

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Fórumtalálkozó Cl0te5000/10000Fórumtalálkozó 29y5sib  (5000/10000)

Fórumtalálkozó _
TémanyitásTárgy: Re: Fórumtalálkozó   Fórumtalálkozó EmptyCsüt. Jún. 17, 2010 8:02 pm

Sziasztok!^^

Ha tudjátok, ha nem most Pécsen az Expo Centerben kerül sor a Nyári Anime Con-ra. Augusztus 7.-én. Nem ismerek még sok embert, de aki baranyai és jönne írna nekem egy pm-et. Tessék a hír részletesen:


Idézet :
Nyári AnimeCon - 2010. augusztus 7. - Pécs, Expo Center

Közeledik a NyáriCon időpontja, így hírben is felhívjuk rá a figyelmet!
A 2010-es nyári con pályázatát a Pécsi Anime Fanclub nyerte el, így az ezévi vidéki nyári AnimeCon Pécsett, az Expo Center Pécs Multifunkcionális Kiállítási és Rendezvényközpontban kerül majd megrendezésre augusztus 7-én.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Fórumtalálkozó _
TémanyitásTárgy: Re: Fórumtalálkozó   Fórumtalálkozó Empty

Vissza az elejére Go down
 

Fórumtalálkozó

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Off :: Csevegő :: Fórum találkozók-