HomePortálGy.I.K.KeresésTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés

Share | 

Sorikaze Komoki VS Masakazu Ishigami--> az alkoholista VS a balhés ujjonc

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Viola Kriess
9. Osztag
9. Osztag

Male
Gemini Dog
Hozzászólások száma : 96
Registration date : 2009. Apr. 17.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 9.osztag 3. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
5000/10000  (5000/10000)

TémanyitásTéma: Sorikaze Komoki VS Masakazu Ishigami--> az alkoholista VS a balhés ujjonc   Szer. Máj. 20, 2009 1:15 am

Miután Zaraki ivójában töltöttünk egy kis időt úgy döntöttünk, jól jönne egy kis harc amellyel megtudhatjuk egymás erejét. Mikor odaértünk én kezdtem el a harcot, mivel félt attól hogy nagy mennyiségű szaké ivásomtól kissé gyengébb leszek. A baráti küzdelmet egy hasba rúgással kezdtem eléggé hirtelen ami szegény Ishinek eszébe se jutott volna annyi pia után úgyhogy védekezni se tudott. Körülbelül 2 métert repült rúgásomtól fizikailag amúgy is erősebb voltam több shinigamitól edzésem miatt nem hogy támadásra se számít tőlem.
- Kelj fel! Ha valódi harcra kerül a sor akkor is kíméled majd az ellenséged?

Spoiler:

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Masakazu Ishigami
9. Osztag
9. Osztag

Female
Hozzászólások száma : 39
Registration date : 2009. May. 14.

Karakterinformáció
Rang: 9. osztag 4 tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
5000/10000  (5000/10000)

TémanyitásTéma: Re: Sorikaze Komoki VS Masakazu Ishigami--> az alkoholista VS a balhés ujjonc   Szer. Máj. 20, 2009 1:25 am

- Ez sunyi támadás volt, nem gondoltam, hogy ilyen gyorsan mozogsz attól a sok italtól. -
Előrántottam a kardom és vártam a következő alattomos támadását. -
- Most már nem bírsz meg lepni, minden rezdülésed figyelem vagyok olyan gyors, mint te és nem hiába lettem shinigami. Remélem, nem fogod, magad túlságosan vissza úgy könnyen legyőznélek- Alattomos mosollyal áll és támadásra készül.
- Gyere és mutasd meg az erőd
Viola Kriess
9. Osztag
9. Osztag

Male
Gemini Dog

Karakterinformáció
Hovatartozás:
Lélekenergia:
5000/10000  (5000/10000)

TémanyitásTéma: Re: Sorikaze Komoki VS Masakazu Ishigami--> az alkoholista VS a balhés ujjonc   Szer. Máj. 20, 2009 1:33 am

- Egyáltalán nem volt alattomos támadás, te nem készültél fel a harcra erről pedig nem én tehetek! - Avval a zsebemhez nyúltam majd kissé felkészült a támadásra, majd kissé meglepődött amikor csak az italomat vettem elő, és valószínűleg azért mert meglepődött könnyedén a háta mögé tudtam shunpozni és hátba tudtam rúgni úgy hogy közben az italomat szürcsöltem és talán azért mert egyszerre próbáltam a kettőt. Leittam magamat. Majd megszólaltam.
- Ne számíts kegyelemre és soha ne várd azt hogy ne támadok igaz hogy ez edzés, de ha valódi harc lenne nem élnél

Spoiler:

Masakazu Ishigami
9. Osztag
9. Osztag

Female

Karakterinformáció
Hovatartozás:
Lélekenergia:
5000/10000  (5000/10000)

TémanyitásTéma: Re: Sorikaze Komoki VS Masakazu Ishigami--> az alkoholista VS a balhés ujjonc   Szer. Máj. 20, 2009 2:03 am

- Nem támadok olyan embere, aki még meg sem próbál védekezni kardal meg még úgy sem úgy előnyben lennék. - A kardját visszarakta a tokjába és hátrébb ugrót, hogy legyen egy kis távolság kettőjük között.
- Amíg nem rántod, elő a kardod addig nekem sincs rá szükségem. Most bemutatok egy kidout ha már a kardomat nem bírom használni. Bakudou 09: Geki , "Hullj szét, Rondanini fekete kutyája! Nézz végig magadon és égj; Komoki megbénult, de nem voltam benne biztos, hogy sokáig fogja bírni a kidou, ezért azonnal mértem rá egy ütést, amitől egy métert repült.
- Én mondtam, hogy ne becsülj alá.

A hozzászólást Masakazu Ishigami összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Máj. 20, 2009 3:34 am-kor.
Viola Kriess
9. Osztag
9. Osztag

Male
Gemini Dog

Karakterinformáció
Hovatartozás:
Lélekenergia:
5000/10000  (5000/10000)

TémanyitásTéma: Re: Sorikaze Komoki VS Masakazu Ishigami--> az alkoholista VS a balhés ujjonc   Szer. Máj. 20, 2009 3:33 am

- Nem támadok olyan embere, aki még meg sem próbál védekezni kardal mert úgy hatalmas előnyben lenék- Mondta nekem és eltette kardját vissza a tokjába- majd hátra ugrott - Amíg nem rántod, elő a kardod addig nekem sincs rá szükségem. Most bemutatok egy kidout ha már a kardomat nem bírom használni. Bakudou 09: Geki , "Hullj szét, Rondanini fekete kutyája! Nézz végig magadon és égj - Úgy gondoltam, hogy ez a kidou talán még hasznomra is használhatom ezért nem védekeztem. Majd repültem egy kicsit a rúgásától, és közben halkan motyogtam :
- "Ó, Nagyúr a hús és csont burka, minden teremtmény, - Majd földet értem és tettetem egy kicsit az elájultat és közben tovább motyogtam számítva arra hogy Ishi egyenlőre nem támad. - szárnyak suhogása,Te, ki az Ember nevét hordozod,Pokol és Zűrzavar Tenger hullámzó akadálya, - Majd szép lassan felálltam és ujjamat Ishigami felé tartottam, majd elkiáltottam- Indul dél felé."!Hadou 31: Shakkahou! - Mivel a támadásra nem számított teljesen telibe találtam Masakazut a vörös ágyúval ami körülbelül fél méteres átmérőjű volt.

Spoiler:

Masakazu Ishigami
9. Osztag
9. Osztag

Female

Karakterinformáció
Hovatartozás:
Lélekenergia:
5000/10000  (5000/10000)

TémanyitásTéma: Re: Sorikaze Komoki VS Masakazu Ishigami--> az alkoholista VS a balhés ujjonc   Szer. Máj. 20, 2009 3:54 am

A repülés után felállt picit megrogyva és látta, hogy a mellkasán több vágás is van
-Na ere tényleg nem számittotam szép támadás de ha most nem védekezel akkor súlyosan meg sérülhetsz - Hogy kimondtam ezt a szót előrántotta kardját és elkiáltotta magát
-Myoga A kardja megnagyobbodott és izzó pirossá vált, Komokit meglepte, hogy mire készülök
- Védekezz vagy megsérülsz. Kimondot egy szót
-Shunpo. És komoki már csak azt vette észre, hogy a hátamőgé került a kardját a vállára tette komoki egy kicsit megéget és elugrott
Viola Kriess
9. Osztag
9. Osztag

Male
Gemini Dog

Karakterinformáció
Hovatartozás:
Lélekenergia:
5000/10000  (5000/10000)

TémanyitásTéma: Re: Sorikaze Komoki VS Masakazu Ishigami--> az alkoholista VS a balhés ujjonc   Szer. Máj. 20, 2009 6:05 am

Miután ellenfelem rögtön shi-kaial kezdett és megégetett kissé úgy gondoltam én sem adhatom alább . Úgyhogy mikor elég messzi kerültem tőle lélekenergiát gyűjtöttem és elkiabáltam magam.
- Kakamau kyo Chimei Gonsou narabini ie Hu-Ja - Az égés a vállamon kissé szúrt, de nem volt túl súlyos. Amint kardom aktiválódott. Rögtön kilőttem a golyómat Ishigami irányába. Amint kitér a támadás elől összecsapok vele/ csak kardokkal/ és az irányába állítom a golyómat.

Spoiler:

Masakazu Ishigami
9. Osztag
9. Osztag

Female

Karakterinformáció
Hovatartozás:
Lélekenergia:
5000/10000  (5000/10000)

TémanyitásTéma: Re: Sorikaze Komoki VS Masakazu Ishigami--> az alkoholista VS a balhés ujjonc   Szer. Máj. 20, 2009 6:22 am

- Csupa meglepetés vagy komoki, és a lelékenergiád is figyelemre méltó.
- De még nem veteted be az egész lelékenergiád nem hiszem, hogy ez volt a max jól hiszem?
Közben folyamatos támadásokat intézek komoki felé, védi a támadásokat.
- Szépen védekezel támadni is ilyen jól tudsz, mint védekezni?
Hátrébb ugrottam, hogy felkészüljek a következő támadásra, ha lesz rá elég időm, de ahogy komoki-t figyelem nem fog rá időt hagyni.
Viola Kriess
9. Osztag
9. Osztag

Male
Gemini Dog

Karakterinformáció
Hovatartozás:
Lélekenergia:
5000/10000  (5000/10000)

TémanyitásTéma: Re: Sorikaze Komoki VS Masakazu Ishigami--> az alkoholista VS a balhés ujjonc   Szer. Máj. 20, 2009 6:31 am

Miután többször is összecsaptunk ellenfelem kissé hátra ugrott nem is sejtve, hogy mi van 2 méterrel a háta mögött. Amint hátraugrott rögtön a hátába csapódott bele a golyóm . Biztos voltam benne, hogy nem volt neki túl jó érzés hiszen eléggé hamar előre esett. Majd a kardom felvette eredeti shi-kai formáját az őt ággal együtt. Úgy gondoltam adok neki egy kis esélyt hiszen ezután párszor is a földbe döngölhetem a golyóval, de kicsit eljátszadozom vele inkább.
- Akkor támadj! Ha meg akarod tudni, hogyan védekezek!

Spoiler:

Masakazu Ishigami
9. Osztag
9. Osztag

Female

Karakterinformáció
Hovatartozás:
Lélekenergia:
5000/10000  (5000/10000)

TémanyitásTéma: Re: Sorikaze Komoki VS Masakazu Ishigami--> az alkoholista VS a balhés ujjonc   Szer. Máj. 20, 2009 6:57 am

- Rendben támadok, ha ez a kérésed.
Feltápászkodtam elégé fáj a hátam és még vérzik is dühös lettem komoki-ra a kardomat erősen meg szorítottam és lélekenergiát gyüjtötem és hangosan elkiáltottam magam.
-Sokusha! Oldalazó tűz.
A kardom kűrül hatalmas tűz örvény keletkezet. Komoki meglepődőt hogy milyen támadásra készülök, hirtelen a háta mögött teremtem és a kardommal a hátára vágtam komoki hason csuszot két métert
- Szép védekezés Mondtam röhögve miközben feltápászkodott
Viola Kriess
9. Osztag
9. Osztag

Male
Gemini Dog

Karakterinformáció
Hovatartozás:
Lélekenergia:
5000/10000  (5000/10000)

TémanyitásTéma: Re: Sorikaze Komoki VS Masakazu Ishigami--> az alkoholista VS a balhés ujjonc   Szer. Máj. 20, 2009 7:14 am

- Nos igen. Valójában most jut eszembe, hogy a shikaiom védekező alakja csupán távolsági támadás ellen hatásosak. - Majd feltápászkodtam a földről és kilőttem a golyómat a levegőbe.
- Ez mire volt jó? - kérdezte tőlem ellenfelem. Majd megtámadtam kardommal ő ügyesen kivédte egy ideig össze ágaskodtak kardjaink majd végül hasba rúgtam és repült pár métert. Majd a fekvő ellenfelem mellé shunpoztam és a földön tartottam a kardomat a hasához tartva. Majd pár pillanat múlva láthatóvá vált golyóm mely pont Ishigami feje felé tartott majd az utolsó pillanatban egy méterrel arrébb szállt a betonba. A beton teljesen felrepedt majdnem fél méteres kráter keletkezet.
- Úgy gondolom, te is tudod hogy direkt lőttem mellé. - Avval felálltam és felsegítettem Ishigamit is.

Spoiler:

Masakazu Ishigami
9. Osztag
9. Osztag

Female

Karakterinformáció
Hovatartozás:
Lélekenergia:
5000/10000  (5000/10000)

TémanyitásTéma: Re: Sorikaze Komoki VS Masakazu Ishigami--> az alkoholista VS a balhés ujjonc   Szer. Máj. 20, 2009 7:22 am

- Nyertél vége a küzdelemnek köszönöm az edzést van még mit fejlődnöm. Legközelebb már fordítva lesz az állás. A kardomat visszanyomtam a tokjába és leporoltam magam a sebeim nem súlyosak
- Súlyosak a sebeid komoki elkísérjelek a gyengélkedőre?
~ Gondoltam hogy neki jobban fájt mint nekem mégis csak a hátába vágtam~
Kérdően néztem komoki-ra
Viola Kriess
9. Osztag
9. Osztag

Male
Gemini Dog

Karakterinformáció
Hovatartozás:
Lélekenergia:
5000/10000  (5000/10000)

TémanyitásTéma: Re: Sorikaze Komoki VS Masakazu Ishigami--> az alkoholista VS a balhés ujjonc   Szer. Máj. 20, 2009 5:45 pm

- Nyertél vége a küzdelemnek köszönöm az edzést van még mit fejlődnöm. Legközelebb már fordítva lesz az állás. - Mondta avval visszatette a kardját és így tettem én is.- Súlyosak a sebeid komoki elkísérjelek a gyengélkedőre?- Kérdezte tőlem.
- Nem, nem kell. Kösz te inkább maradj itt tovább edzeni - Avval elmentem.

Spoiler:

Masakazu Ishigami
9. Osztag
9. Osztag

Female

Karakterinformáció
Hovatartozás:
Lélekenergia:
5000/10000  (5000/10000)

TémanyitásTéma: Re: Sorikaze Komoki VS Masakazu Ishigami--> az alkoholista VS a balhés ujjonc   Szer. Máj. 20, 2009 9:04 pm

~ Ezt meg hogy értette hogy maradjak itt edzeni alig birok talpon maradni és így maradjak edzeni, ez szórakozik velem?~
-Na megint egy fárasztó nap elő nézünk.
Gondoltam, hogy megyek és lepihenek feltöltődöm és végig az járt az eszemben hogy komoki-nak mennyi erengeája maradj ennyi harc után hiszen ő többször támadott. De inkább megyek és lepihenek.
Sponsored content

TémanyitásTéma: Re: Sorikaze Komoki VS Masakazu Ishigami--> az alkoholista VS a balhés ujjonc   

Sorikaze Komoki VS Masakazu Ishigami--> az alkoholista VS a balhés ujjonc

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal