-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 MaSaKi PóLóT mInDeNkInEk!!!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
MaSaKi PóLóT mInDeNkInEk!!! Cl0te53000/65000MaSaKi PóLóT mInDeNkInEk!!! 29y5sib  (53000/65000)

MaSaKi PóLóT mInDeNkInEk!!! _
TémanyitásTárgy: MaSaKi PóLóT mInDeNkInEk!!!   MaSaKi PóLóT mInDeNkInEk!!! EmptyVas. Május 10, 2009 5:20 am

Ezen a ku*va meleg napon, amikor az agysejtjeim is nyugdíjaztatták magukat és még a mélyhűtőbe feküdve is meg akartam buggyanni az az elmebeteg ötletem támadt, hogy megajándékozom a fórum azon rühes tagjait, akik Istenként dicsőítenek vagy legalábbis kedvelik a sértően irritáló stílusomat (XD)!

A bigyó, amit hozzájuk szándékozom vágni egy póló lenne! A színét, méretét ők döntik el!Na meg, szívesen fogadok ötleteket a feliratot és a mintát illetően is, hogy nekem kevesebbet kelljen törnöm az amúgy is gondterhelt fejemet! Minden linket, tervet akármit ide várok tőletek! Ahol remélhetőleg meg is tudjuk dumálni, hogy mi lenne jó meg mi nem...

Ebben semmi kamu nincs! Aki ide ír, az kapni fog személyesen tőlem egy általa megálmodott pólót! Természetesen dedikálást is lehet tőlem kérni...*ego on*


-Mekkora egy haszonélvező seggfej vagy!-vágja kupán Hiyori papucsával.
-Mér? Szerintem inkább egy nagylelkű sztár,aki törődik az imádóival...-felállva szónokol, orrát az ég felé emelve.
-Napszúrást kaptál...-hozzávág egy hűtőből kivett ásványvizet, amitől a sértett felordít.
-Ez kibaszott hideg volt! És kussolj el! Francnak károgsz itt! Figyeld csak meg! Imádni fogják az ötletem!-szanaszét spricceli a felrázott lötyit.
-TE ISTENVERTE SZERENCSÉTLEN COLOSTOK!-toporog csurom vizesen, a háttérben meg Masaki sokkosan tátog.
-A HAJAM!-kiviharzik a fürdőszobába pánikszerűen, közben erősen takarja a fejét nehogy meglássák a begöndörödő tincseit-
-Fényképezzétek! MOST, MOOOOOOST!-ordítozik Hiyori, amire négyen előugranak sötét napszemüvegben a gazok mögül és heves vakuzásba kezdenek. Szerencsétlen Masaki a fények kereszttüzében elveszti a látását egy percre nekifutva teljes erőből az ajtófélfának...//Hogy hamisítatlan post legyenxDXDXD//
Vissza az elejére Go down
Hanabi Shiori
Vaizard
Vaizard
Hanabi Shiori

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 361
Age : 35
Tartózkodási hely : barkóba alól felmentve, lakótársnak fogadva
Registration date : 2008. Dec. 29.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
MaSaKi PóLóT mInDeNkInEk!!! Cl0te32500/45000MaSaKi PóLóT mInDeNkInEk!!! 29y5sib  (32500/45000)

MaSaKi PóLóT mInDeNkInEk!!! _
TémanyitásTárgy: Re: MaSaKi PóLóT mInDeNkInEk!!!   MaSaKi PóLóT mInDeNkInEk!!! EmptyHétf. Május 11, 2009 6:54 am

Mivel eddig még senki se állt elő ötletekkel, én csináltam egy tervet, háta ettől ihletet kapnak a többiek.
MaSaKi PóLóT mInDeNkInEk!!! 41839953.th
Drága Masaki jellemének két véglete XD

És a hátuljára tervezett szöveg: https://2img.net/h/oi40.tinypic.com/p94pl.png

(Csak mert szeretlek! ^^)


A hozzászólást Hanabi Shiori összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Május 13, 2009 10:49 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Naito Suisen
Arrancar
Arrancar
Naito Suisen

nő
Aquarius Rat
Hozzászólások száma : 113
Age : 40
Tartózkodási hely : Las Noches: 3. dűne balra, a vörös torony utánXD
Registration date : 2009. Feb. 06.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 29. arrancar
Hovatartozás:
Lélekenergia:
MaSaKi PóLóT mInDeNkInEk!!! Cl0te9000/15000MaSaKi PóLóT mInDeNkInEk!!! 29y5sib  (9000/15000)

MaSaKi PóLóT mInDeNkInEk!!! _
TémanyitásTárgy: Re: MaSaKi PóLóT mInDeNkInEk!!!   MaSaKi PóLóT mInDeNkInEk!!! EmptyHétf. Május 11, 2009 11:22 pm

Én is szeretnék pólót!!!!! -ordít fel meglátva az ajánlatot.- Izé, lehetne olyan, amin Masaki édesdeden alszik? Mondjuk egy buborékot fúj éppen a szájával! Mivel nem sokat láttam még ebben a pózban, úgy értve, abban a pillanatban, amikor nem szid senkit. ^^
Mellé szövegnek meg.. öö.. "Ne keltsd fel az alvó oroszlánt!" vagy vmi hasonló! Smile
Szóval, nekem ez lenne az egyik ötletem, majd ha lesz még, sikítok!
Wink :lol!:

Nah összegyűlt az Elmebeteg-tanács, így az ötlet kibővült a következőre:
Eleje: 1. kocka: Mas alszik nyálcsorgatva
2. kocka: jön Hiyori, firkál bajuszt, szivecskéket és művarratokat az arcára, L betűt a homlokára, monoklit a szeme köré /ezt már érzékeli és felkel/
Hátulja: /a tükörben megpillantotta az arcát/ Mas üvöltözik, eltorzult arcán még mindig ott vannak a firkák, a haja szanaszét áll, és a felirat a kép alatt: "Ezen személy felébresztése súlyosan károsítja Ön és környezete egészségét!" xD
Vissza az elejére Go down
Wakahisa Shun
Vaizard
Vaizard
Wakahisa Shun

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 264
Age : 36
Registration date : 2008. Oct. 01.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
MaSaKi PóLóT mInDeNkInEk!!! Cl0te21000/30000MaSaKi PóLóT mInDeNkInEk!!! 29y5sib  (21000/30000)

MaSaKi PóLóT mInDeNkInEk!!! _
TémanyitásTárgy: Re: MaSaKi PóLóT mInDeNkInEk!!!   MaSaKi PóLóT mInDeNkInEk!!! EmptyKedd Május 12, 2009 4:34 am

Egyszerűen kihagyhatatlan, hogy ne dolgozzak ki én is egy pólótervet XD Nem lett túl extra, csak néhány képet pakoltam össze, hogy nagyjából lehessen látni, mire is gondoltam ^^

Eleje:
https://2img.net/r/ihimizer/img23/4098/eleje.jpg

Háta:
https://2img.net/r/ihimizer/img23/1915/hatm.jpg
Vissza az elejére Go down
René Zubarán
Privaron Espada
Privaron Espada
René Zubarán

Férfi
Hozzászólások száma : 89
Registration date : 2009. Mar. 04.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
MaSaKi PóLóT mInDeNkInEk!!! Cl0te10500/15000MaSaKi PóLóT mInDeNkInEk!!! 29y5sib  (10500/15000)

MaSaKi PóLóT mInDeNkInEk!!! _
TémanyitásTárgy: Re: MaSaKi PóLóT mInDeNkInEk!!!   MaSaKi PóLóT mInDeNkInEk!!! EmptyKedd Május 12, 2009 9:28 am

Nos hát Naito kedves alapötletén felbuzdulva jött ugye a gondolat erről a pár képkockás kis szösszenetről, engem pedig hirtelen magával ragadott az ihlet, így vettem a bátorságot, és papírra vetettem egy vázlatot, ami a következőképpen festene:

eleje
hátulja
Vissza az elejére Go down
Kawaguchi Yasu
Vaizard
Vaizard
Kawaguchi Yasu

Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 112
Age : 30
Registration date : 2008. Oct. 23.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
MaSaKi PóLóT mInDeNkInEk!!! Cl0te13000/15000MaSaKi PóLóT mInDeNkInEk!!! 29y5sib  (13000/15000)

MaSaKi PóLóT mInDeNkInEk!!! _
TémanyitásTárgy: Re: MaSaKi PóLóT mInDeNkInEk!!!   MaSaKi PóLóT mInDeNkInEk!!! EmptySzer. Május 13, 2009 8:50 am

Izé... nekem is van egy pólótervem, bár csak egy oldalas ^^

Ilyenkor szeretlek a legjobban, Masaki *.*
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
MaSaKi PóLóT mInDeNkInEk!!! Cl0te53000/65000MaSaKi PóLóT mInDeNkInEk!!! 29y5sib  (53000/65000)

MaSaKi PóLóT mInDeNkInEk!!! _
TémanyitásTárgy: Re: MaSaKi PóLóT mInDeNkInEk!!!   MaSaKi PóLóT mInDeNkInEk!!! EmptySzer. Május 13, 2009 11:10 pm

Kawaguchi Yasu írta:
Izé... nekem is van egy pólótervem, bár csak egy oldalas ^^

Ilyenkor szeretlek a legjobban, Masaki *.*

Ehhez csak egyetlen hátsó felirat passzol! ÁLMODIK A NYOMOR!(XDXD)


Örülök,h ilyen népes és ötletes a rajongótáborom *bevágja magát a bálványpózba*, bár az az alvóóóóós... *rángatózik a szemöldöke*

Mindenesetre magamnak is csináltam egy tervet^^ Ha valakinek esetleg még megtetszene, vagy ötlettel szolgálna csak nyugodtan tessék felhasználni^^

fórum családfaXD beza...ez lesz hátulXD

Előre pedig szerény személyemet képzeltem el*hatalmas átéléssel magyaráz*, amint tetőtől talpig maffia cuccban feszítek, de hogy rontsak az összképen egy plüssepret szorongatnék*.* Valahogy meg kell emlékeznem drága elsőszülött fiamról...TT.TT (XD)
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




MaSaKi PóLóT mInDeNkInEk!!! _
TémanyitásTárgy: Re: MaSaKi PóLóT mInDeNkInEk!!!   MaSaKi PóLóT mInDeNkInEk!!! Empty

Vissza az elejére Go down
 

MaSaKi PóLóT mInDeNkInEk!!!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Off :: Csevegő :: Archív-