-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Usake Tedeko vaizarddá válása

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

Usake Tedeko vaizarddá válása _
TémanyitásTárgy: Usake Tedeko vaizarddá válása   Usake Tedeko vaizarddá válása EmptyVas. Május 03, 2009 7:30 am

Mivel van még egy olyan vaizardunk, aki még nem igazán tudja uralni belső hollowját, ezért arra gondoltam, hogy ki lehetne játszani. Várom a jelentkezőket, szerda estig. Aki addig nem jelentkezik, az nem vesz rész benne. Leginkább vaizardok jelentkezését várom, de olyanok is jöhetnek, akik shinigamik, és jól megvannak a vaizardokkal.
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Usake Tedeko
Vaizard
Vaizard
Usake Tedeko

Férfi
Taurus Monkey
Hozzászólások száma : 28
Age : 32
Tartózkodási hely : Jelenleg 70 méterre lebegek a földtől
Registration date : 2008. Sep. 11.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Usake Tedeko vaizarddá válása Cl0te15000/35000Usake Tedeko vaizarddá válása 29y5sib  (15000/35000)

Usake Tedeko vaizarddá válása _
TémanyitásTárgy: Re: Usake Tedeko vaizarddá válása   Usake Tedeko vaizarddá válása EmptyVas. Május 03, 2009 7:34 am

őőő, én jelentkezem. Mivel én leszek a szenvedő alany xD
Vissza az elejére Go down
Kikuchi Aya
Shinigami
Shinigami
Kikuchi Aya

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 77
Age : 36
Tartózkodási hely : legtöbbször a vaizardocskákkal együtt, a raktárban *.*
Registration date : 2009. Feb. 13.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag volt kapitánya
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Usake Tedeko vaizarddá válása Cl0te16000/30000Usake Tedeko vaizarddá válása 29y5sib  (16000/30000)

Usake Tedeko vaizarddá válása _
TémanyitásTárgy: Re: Usake Tedeko vaizarddá válása   Usake Tedeko vaizarddá válása EmptyVas. Május 03, 2009 7:35 am

Én jelentkezek! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Kawaguchi Yasu
Vaizard
Vaizard
Kawaguchi Yasu

Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 112
Age : 30
Registration date : 2008. Oct. 23.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Usake Tedeko vaizarddá válása Cl0te13000/15000Usake Tedeko vaizarddá válása 29y5sib  (13000/15000)

Usake Tedeko vaizarddá válása _
TémanyitásTárgy: Re: Usake Tedeko vaizarddá válása   Usake Tedeko vaizarddá válása EmptyVas. Május 03, 2009 7:38 am

Szívesen részt vennék én is, tehát jelentkezek! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Atori Isuka
Vaizard
Vaizard
Atori Isuka

Férfi
Hozzászólások száma : 27
Tartózkodási hely : A pokol legmélyebb bugyra...
Registration date : 2008. Dec. 30.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Usake Tedeko vaizarddá válása Cl0te10000/15000Usake Tedeko vaizarddá válása 29y5sib  (10000/15000)

Usake Tedeko vaizarddá válása _
TémanyitásTárgy: Re: Usake Tedeko vaizarddá válása   Usake Tedeko vaizarddá válása EmptyVas. Május 03, 2009 7:40 am

Hát ide jelentkeznem kell... erős késztetést éreztem rá!
Vissza az elejére Go down
Ashigaka
Bannolt/Halott
Bannolt/Halott
Ashigaka

Hozzászólások száma : 34
Registration date : 2009. Apr. 14.
Hírnév : -1

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Usake Tedeko vaizarddá válása Cl0te5000/10000Usake Tedeko vaizarddá válása 29y5sib  (5000/10000)

Usake Tedeko vaizarddá válása _
TémanyitásTárgy: Re: Usake Tedeko vaizarddá válása   Usake Tedeko vaizarddá válása EmptyVas. Május 03, 2009 7:46 am

Ha lehet a 6. oszatag 3. tisztje is jelentkezik. Én jól megvagyok a vaizardoká nekem nem ellenségeim, mindenben segítek nekik, ha nem kerül a saját életembe.
Vissza az elejére Go down
Wakahisa Shun
Vaizard
Vaizard
Wakahisa Shun

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 264
Age : 36
Registration date : 2008. Oct. 01.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Usake Tedeko vaizarddá válása Cl0te21000/30000Usake Tedeko vaizarddá válása 29y5sib  (21000/30000)

Usake Tedeko vaizarddá válása _
TémanyitásTárgy: Re: Usake Tedeko vaizarddá válása   Usake Tedeko vaizarddá válása EmptyVas. Május 03, 2009 7:51 am

Ezt nem hagyhatom ki... Jelentkezek! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Usake Tedeko vaizarddá válása Cl0te53000/65000Usake Tedeko vaizarddá válása 29y5sib  (53000/65000)

Usake Tedeko vaizarddá válása _
TémanyitásTárgy: Re: Usake Tedeko vaizarddá válása   Usake Tedeko vaizarddá válása EmptyVas. Május 03, 2009 7:55 am

Acélbetétes bakancs idegesítő kopogása a nyikorgó padlón. A csurkás halálosztó szemöldökének idegrángása még a napszemüveg mögül is látszódik. Csorbacsík szokott vigyorral mered az ajtó felé, ahol lassan felbukkan egy talpig feketébe öltözött...pap?!O.o Hosszú fekete bőrkabátot visel, viszont ha a nadrágja még egy számmal kisebb lenne határozottan keresztapának se vennék fel.
-Whoaaaa! Odasüss, hogy fest a mi Ördögűző atyánk!-
-Baszottul Bénán mint mindig!-
-Kuss....ssss-vet gyorsan egy keresztet- Mi a szarnak engem bújtattatok ilyen őskori gengszter terminátor keverék faszságba?!-megint vet pár keresztet
-De menőőőn festeeeeeeesz Masaki atyaaaaaa!-dühös morgás az érintett részéről, majd lazán orrba vágja a pattogó gumilabdaként ugráló neoncsövet
-Mingyá jobb...Ki a megszállt alany?-
-Egyre jobban megy a szöveg...-hallatszik a háttérből. Pápaszemes vörös seggű pávián most sem bírta ki kommentár nélkül a manga olvasása közepette. Ez a szemfüles luvnya még egy gombostű leestét is észrevenné. Rosszabb mint egy tetves radar.
-Usake Tedeko.-
-Életemben nem hallottam róla.-
-Most fogsz róla eleget! Szóval szedd magad rendbe te szefós idióta!-anyai pofonok, természetesen a papucsokkal végrehajtva.
-Szerencséd, hogy vesztettem fogadáson és nem káromkodhatok, meg ebben a...aaaa...vacakban kell mászkálnom. Viszont a hitem nem bünteti, hogy...-orrba rúgja a vakító fogpaszta reklámot-...valakit megüssek!-
-Keh...asszed betojok a műsorodtól!-maga elé húzza a sipítozó demonstráció áldozatot.- Inkább azt vakeráld, bevállalod?-
-Be hát! Megfingatom a...kis....fiúkát!-kuncogások a háttérben.-Csend! Ha nem hagytok érvényesülni Isten szavait sem tudom hirdetni! Kezdjük ott, hogy mossatok fogat, gyermekeim! Leszédülök a szájszagotoktól...-elbattyog az emelet felé.-Jah! JELENTKEZEM!-ordítja vissza.
Vissza az elejére Go down
Hanabi Shiori
Vaizard
Vaizard
Hanabi Shiori

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 361
Age : 35
Tartózkodási hely : barkóba alól felmentve, lakótársnak fogadva
Registration date : 2008. Dec. 29.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Usake Tedeko vaizarddá válása Cl0te32500/45000Usake Tedeko vaizarddá válása 29y5sib  (32500/45000)

Usake Tedeko vaizarddá válása _
TémanyitásTárgy: Re: Usake Tedeko vaizarddá válása   Usake Tedeko vaizarddá válása EmptyVas. Május 03, 2009 8:07 am

*az emeletről hallgatta végig az előző műsort*

Jahaj, mivel még nem láttam Masakit ördögűzni, ezért nem hagyhatom ki az alkalmat *.*
Különben is ha már mindenki megy, mit csinálnék én itthon egyedül.... XD
Sosem árt egy kis gyakorlás, tehát Jelentkezem!


A hozzászólást Hanabi Shiori összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Május 04, 2009 8:47 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Lucho
Privaron Espada
Privaron Espada
Lucho

Férfi
Hozzászólások száma : 82
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2008. Oct. 09.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Primera Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Usake Tedeko vaizarddá válása Cl0te11000/30000Usake Tedeko vaizarddá válása 29y5sib  (11000/30000)

Usake Tedeko vaizarddá válása _
TémanyitásTárgy: Re: Usake Tedeko vaizarddá válása   Usake Tedeko vaizarddá válása EmptyVas. Május 03, 2009 8:53 am

Ennyi erős lény egy helyen. :dance2: Rajtaütésért kiállt. :elpirul:
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Usake Tedeko vaizarddá válása Cl0te68000/100000Usake Tedeko vaizarddá válása 29y5sib  (68000/100000)

Usake Tedeko vaizarddá válása _
TémanyitásTárgy: Re: Usake Tedeko vaizarddá válása   Usake Tedeko vaizarddá válása EmptyVas. Május 03, 2009 11:13 pm

Höh? Ha már minden vájzárd gyepálni megy, akkor én se maradhatok otthon. JELENTKEZEM! XD
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Viola Kriess
9. Osztag
9. Osztag
Viola Kriess

Férfi
Gemini Dog
Hozzászólások száma : 96
Age : 29
Registration date : 2009. Apr. 17.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 9.osztag 3. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Usake Tedeko vaizarddá válása Cl0te5000/10000Usake Tedeko vaizarddá válása 29y5sib  (5000/10000)

Usake Tedeko vaizarddá válása _
TémanyitásTárgy: Re: Usake Tedeko vaizarddá válása   Usake Tedeko vaizarddá válása EmptyHétf. Május 04, 2009 12:10 am

Mivel nem nagyon utálom a vaizardokat ezért jelentkezem ha nem zavar senkit
Vissza az elejére Go down
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

Usake Tedeko vaizarddá válása _
TémanyitásTárgy: Re: Usake Tedeko vaizarddá válása   Usake Tedeko vaizarddá válása EmptyHétf. Május 04, 2009 4:54 am

Hjajj... azt hiszem, hogy nem fogalmaztam elég érthetően... Olyan shinigamik jelentkezését várom, akik JÓ KAPCSOLATBAN VANNAK A VAIZARDOKKAL. Ehelyett olyanok jelentkeztek, akik elméletileg még csak hírből se kéne, hogy ismerjék őket, tehát Ashigaka és Komoki jelentkezését elutasítom!

Lucho... Very Happy A küldi nagyon nem kiált rajtaütésért. ^^ Bocsi, de a te jelentkezésedet is elutasítom, mivel most csak vaizardokat, és vaizardbarát shinigamikat keresünk. Wink
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Katai Siraseru
8. Osztag
8. Osztag
Katai Siraseru

Férfi
Hozzászólások száma : 146
Tartózkodási hely : 8. osztag - Kapitányi és Hadnagyi Iroda
Registration date : 2008. Dec. 04.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 8. osztag - Hadnagy
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Usake Tedeko vaizarddá válása Cl0te9500/10000Usake Tedeko vaizarddá válása 29y5sib  (9500/10000)

Usake Tedeko vaizarddá válása _
TémanyitásTárgy: Re: Usake Tedeko vaizarddá válása   Usake Tedeko vaizarddá válása EmptyHétf. Május 04, 2009 5:09 am

Mivel mindenhová követnem kell... - nyel egy nagyot - a 8-dik osztag ka...pi..tá...nyát - nagy nehezen kinyögi végre-, ezért ennél a küldetésnél is mögötte leszek. És jelentkezem golyó, akarom mondani hollowfogónak. A kockázatok és mellékhatások tekintetében minden felelősség Yuusukéra hárul. *gonosz kacaj*
Vissza az elejére Go down
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

Usake Tedeko vaizarddá válása _
TémanyitásTárgy: Re: Usake Tedeko vaizarddá válása   Usake Tedeko vaizarddá válása EmptyCsüt. Május 07, 2009 6:20 am

Remélem mindenkinek sikerült jelentkeznie, de ha nem, akkor az pech ^^ Na jó... ha valaki még szeretne csatlakozni, az szól nekem pmben ^^

A jelentkezést lezárom!
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom




Usake Tedeko vaizarddá válása _
TémanyitásTárgy: Re: Usake Tedeko vaizarddá válása   Usake Tedeko vaizarddá válása Empty

Vissza az elejére Go down
 

Usake Tedeko vaizarddá válása

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Szabályzat és egyéb dolgok ::   :: Küldetések :: Archívum-