-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Sorikaze komoki versus Osaka Kamichuki

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Viola Kriess
9. Osztag
9. Osztag
Viola Kriess

Férfi
Gemini Dog
Hozzászólások száma : 96
Age : 29
Registration date : 2009. Apr. 17.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 9.osztag 3. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Sorikaze komoki versus Osaka Kamichuki Cl0te5000/10000Sorikaze komoki versus Osaka Kamichuki 29y5sib  (5000/10000)

Sorikaze komoki versus Osaka Kamichuki _
TémanyitásTárgy: Sorikaze komoki versus Osaka Kamichuki   Sorikaze komoki versus Osaka Kamichuki EmptyCsüt. Ápr. 30, 2009 2:21 am

Miután reggel felkeltem úgy gondoltam jól esne egy harc Shoko kapitány elleni vereségem után majd úgy gondoltam hogy körülnézek hátha találok egy megfelelő ellenfelet akivel talán sikerrel a döntetlen vagy több. Ekkor találkoztam az utcán Osakával megszólítottam és megmondtam neki a nevem majd az indítványozásomra elmentünk Zaraki ivójába ahol jobban megismerkedtünk majd megkérdeztem tőle nincs-e kedve velem harcolni ő azt mondta hogy igen de csak edzésként miután a harctérre értünk megkérdeztem tőle.
- Hogy kezdjük rögtön karddal vagy puszta kézzel?
Vissza az elejére Go down
Osaka Kamichuki
10. Osztag
10. Osztag
Osaka Kamichuki

Hozzászólások száma : 20
Registration date : 2009. Apr. 27.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag 3. tisz
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Sorikaze komoki versus Osaka Kamichuki Cl0te5000/10000Sorikaze komoki versus Osaka Kamichuki 29y5sib  (5000/10000)

Sorikaze komoki versus Osaka Kamichuki _
TémanyitásTárgy: Re: Sorikaze komoki versus Osaka Kamichuki   Sorikaze komoki versus Osaka Kamichuki EmptyCsüt. Ápr. 30, 2009 2:30 am

Ma reggel korán keltem. Szép idő volt a tiszta lelkek városában, mint általában mindig. Miután elvégeztem az osztagbeli dolgaimat, elindultam egy sétára a városban. Ott találkoztam egy érdekes shinigamival. Rögtön eltaláltuk a közös hangot, és betértünk Zaraki ivójába beszélgetni.
Mint kiderült, ő is harmadik tiszt mint én, úgyhogy nem elleneztem a kihívást, amikor felkért, hogy harcoljunk.
Meg is találtuk a legalkalmasabb helyet a csatára.
Ellenfelem ott megkérdezte tőlem, hogy hogy kezdjük a csatát.
-Úgy gondolom, hogy lehessen akármivel támadni.-mondtam neki-Kard, kidou, ököl vagy táncok, tőlem akármi jöhet, ha neked is megfelel.-
Miután ebben megeggyeztünk lélekenergiát gyűjtöttem a kezembe.
-Hadou 33: Soukatsui.-mondtam, mire a kezemet egy kék energialövedék hagyta el.
Ezután elővettem a fegyverem tokostul, mivel a különös formája végett, ha benne van a tokban, nagyszerűen funkcionál kardcsapások levédésére.
Ezután védekező pózt vettem fel.
Vissza az elejére Go down
Viola Kriess
9. Osztag
9. Osztag
Viola Kriess

Férfi
Gemini Dog
Hozzászólások száma : 96
Age : 29
Registration date : 2009. Apr. 17.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 9.osztag 3. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Sorikaze komoki versus Osaka Kamichuki Cl0te5000/10000Sorikaze komoki versus Osaka Kamichuki 29y5sib  (5000/10000)

Sorikaze komoki versus Osaka Kamichuki _
TémanyitásTárgy: Re: Sorikaze komoki versus Osaka Kamichuki   Sorikaze komoki versus Osaka Kamichuki EmptyCsüt. Ápr. 30, 2009 2:39 am

A támadás elől elshunpoztam , majd én is bevetettem a támadást kezemmel felé mutattam.
- Hadou 33: - Majd gyorsan lehanyatlott a kezem hogy a támadást a földet érje evvel füstöt képezve körülöttem- Soukatsui! - Majd a füst védelmében ujjab kidout használtam. - Hadou 50: Rei no kuron (lélekklón) - A klonom kiment támadni míg én a füst védelmében elkezdtem motyogni. -Ó, Nagyúr a hús és csont burka,
minden teremtmény, szárnyak suhogása
- közben a klonom kardjával folyamatosan támadta.
Vissza az elejére Go down
Osaka Kamichuki
10. Osztag
10. Osztag
Osaka Kamichuki

Hozzászólások száma : 20
Registration date : 2009. Apr. 27.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag 3. tisz
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Sorikaze komoki versus Osaka Kamichuki Cl0te5000/10000Sorikaze komoki versus Osaka Kamichuki 29y5sib  (5000/10000)

Sorikaze komoki versus Osaka Kamichuki _
TémanyitásTárgy: Re: Sorikaze komoki versus Osaka Kamichuki   Sorikaze komoki versus Osaka Kamichuki EmptyCsüt. Ápr. 30, 2009 2:52 am

Miután kezemet elhagyta a kidou, ő villámtáncal kitért előle. Meg is lepődtem volna, ha rögtön az első támadással megsebzem.
Majd ugyanazt a technikát használta mint én, de ő a földbe lőtt bele.
Nagyon okos, gondoltam magamban.
De nemvolt időm tovább gondolkozni, mert máris rontott kifelé a füstből. Azonnal éreztem, hogy a reiatsuja mintha kettévált volna, vagyis egy klónt küldött ki maga helyett. Ez csak azt jelentheti, hogy valami nagy dobásra készül. Mindenesetre a klón még az utamban állt. Levédtem a fegyveremmel a kardtámadásait, majd kissé hátrébb ugrottam.
-Bakudou 41:Anei Eirou.-kissé sajnáltam, hogy rögtön kikellett játszanom az egyik kedvencemet, de a klónnal gyorsan kellett végeznem.
Miután kimondtam a kidou nevét az ellenfelemet egy sötét burok kebelezte be. A klón túl gyenge volt ahhoz, hogy kitörjön belőle. Ez kapóra jött, tehát odamentem és leszúrtam. Ő abban a pillanatban eltünt.
Nemvolt időm tovább vigyorogni, felugrottam a levegőbe.
-Hadou 04: Byakuray.-mondtam a levegőben, mire a kezemet egy villám hagyta el és a köd felé száguldott.
-Nemtudom, hogy mit akar csinálni, de remélem, hogy nem volt ideje megcsinálni.
Vissza az elejére Go down
Viola Kriess
9. Osztag
9. Osztag
Viola Kriess

Férfi
Gemini Dog
Hozzászólások száma : 96
Age : 29
Registration date : 2009. Apr. 17.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 9.osztag 3. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Sorikaze komoki versus Osaka Kamichuki Cl0te5000/10000Sorikaze komoki versus Osaka Kamichuki 29y5sib  (5000/10000)

Sorikaze komoki versus Osaka Kamichuki _
TémanyitásTárgy: Re: Sorikaze komoki versus Osaka Kamichuki   Sorikaze komoki versus Osaka Kamichuki EmptyCsüt. Ápr. 30, 2009 2:57 am

-"Ó, Nagyúr a hús és csont burka,minden teremtmény, szárnyak suhogása,Te, ki az Ember nevét hordozod,- Körül belül ennél a résznél győzhette le a klónomat - Pokol és Zűrzavar - És itt lőhette ki a byakurayt majd én elshunpoztam a támadás elől majd egy íieig ot maradtam és ismét shunpoval elötte teremtem és kiáltottam - Tenger hullámzó akadálya, Indul dél felé." Soukatsui! - Avval a kezemből kiindult a golyó.
Vissza az elejére Go down
Osaka Kamichuki
10. Osztag
10. Osztag
Osaka Kamichuki

Hozzászólások száma : 20
Registration date : 2009. Apr. 27.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag 3. tisz
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Sorikaze komoki versus Osaka Kamichuki Cl0te5000/10000Sorikaze komoki versus Osaka Kamichuki 29y5sib  (5000/10000)

Sorikaze komoki versus Osaka Kamichuki _
TémanyitásTárgy: Re: Sorikaze komoki versus Osaka Kamichuki   Sorikaze komoki versus Osaka Kamichuki EmptyCsüt. Ápr. 30, 2009 3:13 am

Ügyesen kikerülte a támadásomat, énnekem meg arra kellett ügyelnem, hogy a lábamon érjek a talajra.
Az már tisztán látszott, hogy mindketten előszeretettel használunk kidoukat.
A shunpoja után máshol bukkant fel, és már hallottam, hogy mit kántál magába, mire készül. Tudtam, hogyha ezt sikeresen véghez viszi, azzal komoly sérüléseket tud szerezni nekem.
A következő pillanatban elöttem termett, és már indult is el a támadás a kezéből.
Ezzel eggyidejüleg énis elkiáltottam magam.
-Bakudou 81: Dankuu!-ennek nyomán egy láthatatlan fal jelent meg elöttem, de még nemvolt elég ideje felvenni az alakját, így amikor a támadás beleütközött, én is és az ellenfelem is, jó öt métert röpültünk hátrafelé.
Ezután nagy nehezen feltápázkodtam a földről.
-Ez szép volt.-mondtam kissé mosolyogva, de azért a hátam fájt az ütközéstől.
Ezután ismét védekező pózt vettem fel.
Vissza az elejére Go down
Viola Kriess
9. Osztag
9. Osztag
Viola Kriess

Férfi
Gemini Dog
Hozzászólások száma : 96
Age : 29
Registration date : 2009. Apr. 17.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 9.osztag 3. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Sorikaze komoki versus Osaka Kamichuki Cl0te5000/10000Sorikaze komoki versus Osaka Kamichuki 29y5sib  (5000/10000)

Sorikaze komoki versus Osaka Kamichuki _
TémanyitásTárgy: Re: Sorikaze komoki versus Osaka Kamichuki   Sorikaze komoki versus Osaka Kamichuki EmptyCsüt. Ápr. 30, 2009 3:18 am

-Ez szép volt.- Mondta nekem majd megtámadtam a kardommal. ő ügyesen hárított a tokos kardjával, de a kardomat direkt ott hagytam. Majd megszólaltam.
- Ne dicsérgess harc közben különben megjárhatod - Közben az ujjamat a tokos kardja végéhez helyeztem. - Hadou 04: Byakuray - Ez a támadás valójában nem is felé tartott hanem hogy a kardjának a tokja semmisüljön meg.
Vissza az elejére Go down
Osaka Kamichuki
10. Osztag
10. Osztag
Osaka Kamichuki

Hozzászólások száma : 20
Registration date : 2009. Apr. 27.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag 3. tisz
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Sorikaze komoki versus Osaka Kamichuki Cl0te5000/10000Sorikaze komoki versus Osaka Kamichuki 29y5sib  (5000/10000)

Sorikaze komoki versus Osaka Kamichuki _
TémanyitásTárgy: Re: Sorikaze komoki versus Osaka Kamichuki   Sorikaze komoki versus Osaka Kamichuki EmptyCsüt. Ápr. 30, 2009 3:27 am

Éppen válaszolni akartam neki, de erre nem volt alkalmam mert megtámadott a kardjával.
Levédtem az ütéseit, ezután gy kidout küldött felém, ami megsemmisítette a kardom tokját, ám én ugyanekkor gyomron rúgtam, mivel nem tudott védekezni a kidouja miatt, és még a kardja sem volt a kezében.
Valamint a támadása eltaszított magától, ő elesett, én pedig dobtam egy hátraszaltót.
-Mindenáron azt akarod, hogy használjam a kardom? Rendben.-
A kardomat kitartottam magam elé. Felszabadult a kékesfehér lélekenergiám, majd azt a kardomba öszpontasítottam.
Ezután megidéztem a shikai alakot.
-Odoru chidori!: (táncolj ezer madár)-
Miután kimondtam a támadást, a kardon villámok kezdtek futni.
Suhintottam eggyet, mire a beleadott lélekenergia egy nagy villámesőként kilövelt, és az ellenfelem felé robogott.
Vissza az elejére Go down
Viola Kriess
9. Osztag
9. Osztag
Viola Kriess

Férfi
Gemini Dog
Hozzászólások száma : 96
Age : 29
Registration date : 2009. Apr. 17.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 9.osztag 3. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Sorikaze komoki versus Osaka Kamichuki Cl0te5000/10000Sorikaze komoki versus Osaka Kamichuki 29y5sib  (5000/10000)

Sorikaze komoki versus Osaka Kamichuki _
TémanyitásTárgy: Re: Sorikaze komoki versus Osaka Kamichuki   Sorikaze komoki versus Osaka Kamichuki EmptyCsüt. Ápr. 30, 2009 3:35 am

A kardomért shunpoztam még a támadása elött.Majd lélekenergiát gyüjtötem a shi-kaihoz és kiáltottam.
- Kakamau kyo Chimei Gonsou narabini ie Hu-Ja - Avval kitértem a támadás elől shunpoval. - Most én jövök. - Majd a kardom 5 végéből kilőttem a golyómat.
Vissza az elejére Go down
Osaka Kamichuki
10. Osztag
10. Osztag
Osaka Kamichuki

Hozzászólások száma : 20
Registration date : 2009. Apr. 27.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag 3. tisz
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Sorikaze komoki versus Osaka Kamichuki Cl0te5000/10000Sorikaze komoki versus Osaka Kamichuki 29y5sib  (5000/10000)

Sorikaze komoki versus Osaka Kamichuki _
TémanyitásTárgy: Re: Sorikaze komoki versus Osaka Kamichuki   Sorikaze komoki versus Osaka Kamichuki EmptyCsüt. Ápr. 30, 2009 3:54 am

Nem örültem annak, hogy az egyik leg erősebb és kimerítőbb támadásomat kellett használnom.
Annak meg méginkább nem, hogy kitért előle. Minden esetre nem volt időm ezen filózni, mert ő is megidézte a kardja shikaiát.
Erre már nagyon kiváncsi voltam, hogy mire képes. Valamiféle kugli méretű golyót lőtt ki belőle felém, eléggé gyorsan.
Mivel az előző támadásom nagyon kimerített, nem volt időm kitérni előle.
Inkább magam elé emeltem a kardom, és annak ment neki. Hátrább kellett lépnem eggyel a becsapódás után, hogy el ne dőljek.
Amikor a golyó ismét célba vett, a lélekenergiám a kardomba áramlott.
-Okiru Chidori!: (ébredj ezer madár).-mondtam, mire megint villámok futottak a kardomon.
Amikor a golyó odaért hozzám, egy kardsuhintással kettévágtam, és ha már elememben voltam, rárontottam az ellenfelemre.
De eközben vigyáztam arra, hogyha esetleg rámlőne egy kidout, akkor kitudjak térni előle.
Vissza az elejére Go down
Viola Kriess
9. Osztag
9. Osztag
Viola Kriess

Férfi
Gemini Dog
Hozzászólások száma : 96
Age : 29
Registration date : 2009. Apr. 17.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 9.osztag 3. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Sorikaze komoki versus Osaka Kamichuki Cl0te5000/10000Sorikaze komoki versus Osaka Kamichuki 29y5sib  (5000/10000)

Sorikaze komoki versus Osaka Kamichuki _
TémanyitásTárgy: Re: Sorikaze komoki versus Osaka Kamichuki   Sorikaze komoki versus Osaka Kamichuki EmptyCsüt. Ápr. 30, 2009 3:59 am

Elégé feledékeny a srác ha azt hite hogy evvel vége a golyómnak. Majd ismét lélekerőt gyűjtöttem és kiáltottam.
- Kakamau kyo Chimei Gonsou narabini ie Hu-Ja - Ismét kilőttem a golyót felé majd mondtam neki. - Elfelejteted hogy egy zanpakutot nem lehet megsemmisíteni, mert a gazdája lélekenergiájával könnyedén újra tudja változtatni? - A golyó elégé gyorsan tartott felé , de valószínűnek tartottam hogy ki fog térni előle és újra támadni ezért a kardomat is védekező állásban tartottam.
Vissza az elejére Go down
Osaka Kamichuki
10. Osztag
10. Osztag
Osaka Kamichuki

Hozzászólások száma : 20
Registration date : 2009. Apr. 27.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag 3. tisz
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Sorikaze komoki versus Osaka Kamichuki Cl0te5000/10000Sorikaze komoki versus Osaka Kamichuki 29y5sib  (5000/10000)

Sorikaze komoki versus Osaka Kamichuki _
TémanyitásTárgy: Re: Sorikaze komoki versus Osaka Kamichuki   Sorikaze komoki versus Osaka Kamichuki EmptyCsüt. Ápr. 30, 2009 4:08 am

Futás közben a kardom hasította szét a földet. Készen álltam arra, hogy egy esetleges kidou használat esetén villámtáncal ki kell térnem, de erre mégsem volt szükség.
Ám ekkor megszólalt.
-Elfelejteted hogy egy zanpakutot nem lehet megsemmisíteni, mert a gazdája lélekenergiájával könnyedén újra tudja változtatni?-
Ezen a kijelentésén kissé vigyorogtam, hiszen tökéletesen tisztában voltam ezzel a ténnyel.
Ekkor kilőtte rám megint azt a furcsa golyóját.
Felugrottam a levegőbe.
-Természetesen tisztában vagyok vele.-mondtam neki.
Ezután ismét lélekenergiát voltam kénytelen gyűjteni.
-Noboru chidori! (emelkedj chidori).
a parancsszó után a kardomon ismét villámok kezdtek futni. Arra azonban nem számított, hogy ezután hihetetlen gyorsasággal elkezdett nőni, és egyenesen felé száguldott.
Vissza az elejére Go down
Viola Kriess
9. Osztag
9. Osztag
Viola Kriess

Férfi
Gemini Dog
Hozzászólások száma : 96
Age : 29
Registration date : 2009. Apr. 17.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 9.osztag 3. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Sorikaze komoki versus Osaka Kamichuki Cl0te5000/10000Sorikaze komoki versus Osaka Kamichuki 29y5sib  (5000/10000)

Sorikaze komoki versus Osaka Kamichuki _
TémanyitásTárgy: Re: Sorikaze komoki versus Osaka Kamichuki   Sorikaze komoki versus Osaka Kamichuki EmptyCsüt. Ápr. 30, 2009 4:13 am

Ezen a támadáson én is elvigyorodtam, hiszen ha meg tudja nyújtani a kardját akkor minek szaladgál fel alá. Ekkor egy shunpoval kitértem előle és a golyót ismét felé irányítottam.
- Gondolom nem számítottál túl nagy sikerre. - Majd vártam hogy hogyan fog a golyóm ellen védekezni. Valószínűnek tartottam hogy ketté fogja vágni ismét a golyót ezért elkezdtem ismét motyogni a Soukatsui idézését
Vissza az elejére Go down
Osaka Kamichuki
10. Osztag
10. Osztag
Osaka Kamichuki

Hozzászólások száma : 20
Registration date : 2009. Apr. 27.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag 3. tisz
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Sorikaze komoki versus Osaka Kamichuki Cl0te5000/10000Sorikaze komoki versus Osaka Kamichuki 29y5sib  (5000/10000)

Sorikaze komoki versus Osaka Kamichuki _
TémanyitásTárgy: Re: Sorikaze komoki versus Osaka Kamichuki   Sorikaze komoki versus Osaka Kamichuki EmptyCsüt. Ápr. 30, 2009 9:34 am

Ezt nem tartottam túl értelmes kijelentésének, hogy miért rohangálok fel alá.
De hát ő nemtudja megnövesztni a kardját, tehát ő nem tudja, hogy ez milyen veszélyekkel járhat.
Eközben az a hülye golyó már megint felém robogott. Legszívesebben megint kettévágtam volna, de tudtam, hogy azzal megint nem érnék el semmit.
Inkább azt csináltam, hogy mivel a földbe volt szúrva a kardom, annak segítségével elrugaszkodtam a levegőben, így kitértem a golyó elől, sőt még az ellenfelem felé vehettem is az irányt nagy sebességgel.
Amikor kábé tíz méterre lehettem tőle, shunpoval a háta mögé futottam körülbelül ugyanakkora távolsággal.
Majd támadásba lendültem.
-Hadou 89: Itami no kenshi.-mondtam, mire fonalak cikáztak ki a kezemből, és nagy sebességgel száguldottak a shinigami felé.
Ezzel most volt esélyem megfogni őt.
Vissza az elejére Go down
Viola Kriess
9. Osztag
9. Osztag
Viola Kriess

Férfi
Gemini Dog
Hozzászólások száma : 96
Age : 29
Registration date : 2009. Apr. 17.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 9.osztag 3. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Sorikaze komoki versus Osaka Kamichuki Cl0te5000/10000Sorikaze komoki versus Osaka Kamichuki 29y5sib  (5000/10000)

Sorikaze komoki versus Osaka Kamichuki _
TémanyitásTárgy: Re: Sorikaze komoki versus Osaka Kamichuki   Sorikaze komoki versus Osaka Kamichuki EmptyCsüt. Ápr. 30, 2009 6:01 pm

A golyó elöl a kardján elrugaszkodva tért ki majd ismét felém rohant, majd egy shunpoval mögém került , és elkiáltotta.
-Hadou 89: Itami no kenshi - A támadás ellen nem védekeztem, de a golyót folyamatosan írányitottam hogy kövesse. Azt az embert aki azt hiszi hogy elkapta az ellenségét könnyebb elkapni.
- Gratulálok elkaptál! Most mit csinálsz? - Közben a golyóm körülbelűl 2 méterre van tőle.
Vissza az elejére Go down
Osaka Kamichuki
10. Osztag
10. Osztag
Osaka Kamichuki

Hozzászólások száma : 20
Registration date : 2009. Apr. 27.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag 3. tisz
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Sorikaze komoki versus Osaka Kamichuki Cl0te5000/10000Sorikaze komoki versus Osaka Kamichuki 29y5sib  (5000/10000)

Sorikaze komoki versus Osaka Kamichuki _
TémanyitásTárgy: Re: Sorikaze komoki versus Osaka Kamichuki   Sorikaze komoki versus Osaka Kamichuki EmptyCsüt. Ápr. 30, 2009 11:38 pm

Eléggé lenézhetett, hogyha azt hitte, hogy mindenféle terv nélkül rontok neki, ugyanis ezt mondta:
- Gratulálok elkaptál! Most mit csinálsz?-
Pedig nekem természetesen volt tervem. Elkezdtem a lélekenergiámat áramoltatni a fonalba, amivel elkaptam Komokit. gyanis volt egy elméletem.
A Hadou 89 hatására a megkötözött ellen hatalmas fájdalmakat élhet át, ha a saját lélekenergiámat beleengedem a fonalba.
Érthetőbben szólva, az volt a tervem, hogy elkezdem kínozni Komokit, ő pedig nagy valószínűséggel ennek hatéséra, elveszti a golyója feletti uralmat, merthát ahhoz folyamatosan koncentrálnia kellett, hogy felém irányítsa.
De ha most a fájdalom annyira leköti, akkor talán a golyót sem tudja felém irányítani.
Nos úgy tűnt, hogy ez pillanatokon bellül kiderül, mert a golyó már nagyon közel volt.
Vissza az elejére Go down
Viola Kriess
9. Osztag
9. Osztag
Viola Kriess

Férfi
Gemini Dog
Hozzászólások száma : 96
Age : 29
Registration date : 2009. Apr. 17.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 9.osztag 3. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Sorikaze komoki versus Osaka Kamichuki Cl0te5000/10000Sorikaze komoki versus Osaka Kamichuki 29y5sib  (5000/10000)

Sorikaze komoki versus Osaka Kamichuki _
TémanyitásTárgy: Re: Sorikaze komoki versus Osaka Kamichuki   Sorikaze komoki versus Osaka Kamichuki EmptyCsüt. Ápr. 30, 2009 11:48 pm

Nos igen a terv bevált volna, ha nem felejt el egy dolgot. A kínok között lélekenrgiát gyűjtöttem a kardomba ami még a kezembe volt hiszen a golyó csak egy része a kardomnak majd a felerősített kardommal a fonalat szétvágtam. A golyó megállíthatatlanul tartott Osaka felé miután újra szabadon mozogtam majd gyorsan kiáltottam kezemmel Osakára mutatva
- Bakudou 01: Sai - Ez egy időre lefogja egy normál erejű shinigaminak is csakmax. 5 másodpercbe telik mire kiszabadul belőle. De egy ilyen helyzetben elég fél másodperc is.
Vissza az elejére Go down
Osaka Kamichuki
10. Osztag
10. Osztag
Osaka Kamichuki

Hozzászólások száma : 20
Registration date : 2009. Apr. 27.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag 3. tisz
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Sorikaze komoki versus Osaka Kamichuki Cl0te5000/10000Sorikaze komoki versus Osaka Kamichuki 29y5sib  (5000/10000)

Sorikaze komoki versus Osaka Kamichuki _
TémanyitásTárgy: Re: Sorikaze komoki versus Osaka Kamichuki   Sorikaze komoki versus Osaka Kamichuki EmptyCsüt. Ápr. 30, 2009 11:59 pm

Nos igen, a kardjáról megfeledkeztem.
Annak segítségével sikerült elvágnia a fonalat, de ennek ellenére, én biztos voltam benne, hogy elegendő fájdalmat élt át ahhoz, hogy lehetőleg meggyengüljön.
Ám arra nem számítottam, hogy marad ereje ahhoz, hogy kötést alkalmazzon rajtam. Alapjába véve nem lett volna nagy kunszt kiszabadulni belőle, de ha az ember felé egy kugligolyó tart nagy sebességgel, akkor mindjárt nem olyan egyszerű.
Csakhogy Komoki megfeledkezett valamiről.
Olyas valamiről, amit még pont ő dörzsölt az orrom alá. Ahogy ő a golyóját újratudja regenerálni, úgy én is megtudom javítani a kardtokomat.
Hirtelen az összegyűjtött lélekenergiából megjelent a tok a kezemben. Ez sokkal keményebb volt, mint előzőleg, de ismét megmentett a golyótól.
De az igazsághoz hozzátartozik még az is, hogy a becsapódás után, jó két métert repültem hátra.
Nem volt időm a földön fetrengeni, felugrottam, és egy ház tetejére shunpoztam.
Ott aztán alkalmaztam egy kidout.
-Bakudou 81: Dankuu (Hasító üresség)-miután kimondtam, egy láthatatlan falat emeltem magam elé.
Tehát, ha a gömb meg akar sebezni, akkor ezt meg kell kerülnie, és az eltart egy darabig.
-Noboru chidori! (emelkedj chidori)-mondtam, és a villámló pengét ellőttem a fal mellett.
Ezután z nagyobb sebességgel, mint az elöbb, Komoki felé száguldott.
Tudtam, hogy ha azt a nagy kezet használja megint, a penge könnyűszerrel el fogja vágni.
Vissza az elejére Go down
Viola Kriess
9. Osztag
9. Osztag
Viola Kriess

Férfi
Gemini Dog
Hozzászólások száma : 96
Age : 29
Registration date : 2009. Apr. 17.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 9.osztag 3. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Sorikaze komoki versus Osaka Kamichuki Cl0te5000/10000Sorikaze komoki versus Osaka Kamichuki 29y5sib  (5000/10000)

Sorikaze komoki versus Osaka Kamichuki _
TémanyitásTárgy: Re: Sorikaze komoki versus Osaka Kamichuki   Sorikaze komoki versus Osaka Kamichuki EmptyPént. Május 01, 2009 12:06 am

Miután a golyót ismét visszahívtam gyorsan elkiabáltam magam.
- Bakudou 81: Dankuu Hasító üresség - Nos igen nem gondolhatta hogy csak ő képes erre a kidoura majd miután belecsapódott és a támadása megsemmisült gyorsan a kardom védekező állását vetem fel. Egyenlőre jobb lesz ha pihenek egy kicsit de azért közben elkezdtem a Shakkahou idézését motyogni. Valószinűnek tartottam hogy egyenlőre ő sem fog elmozdulni onnan hiszen ott van a pöpec pajzsa, de persze én kicsit fáradtabb voltam mint ő ezért több értelme volna ha megtámadna, de majd megtudom hogy mit fog csinálni.
Vissza az elejére Go down
Osaka Kamichuki
10. Osztag
10. Osztag
Osaka Kamichuki

Hozzászólások száma : 20
Registration date : 2009. Apr. 27.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag 3. tisz
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Sorikaze komoki versus Osaka Kamichuki Cl0te5000/10000Sorikaze komoki versus Osaka Kamichuki 29y5sib  (5000/10000)

Sorikaze komoki versus Osaka Kamichuki _
TémanyitásTárgy: Re: Sorikaze komoki versus Osaka Kamichuki   Sorikaze komoki versus Osaka Kamichuki EmptyPént. Május 01, 2009 12:21 am

Miután kivédte a támadásom, ugyanazzal a módszerrel, mint amit én használtam, kissé megvakargattam a fejemet.
-Érdekes srác vagy te, Komoki. Úgy érzem, hogy mi sokban hasonlítunk egymásra, és úgy tűnik, hogy nemtudunk a másik fölé kerekedni.-
Miután ez elhagyta a számat, leugrottam a tetőröl. Nem akartam mindent egy lapra feltenni, de úgy döntöttem, hogy ideje véget vetni a harcnak.
-Tudod-kezdtem bele-nem akartam ezt a technikát használni, de úgy néz ki, hogy muszály, hiszen a végén még én veszítek, azt pedig nem akarom.-
Előreléptem a füvön, úgy, hogy körülbelül tíz méterre legyek tőle.
Magam elé szegeztem a kardomat és koncentrálni kezdtem.
-Nah gyerünk, mégegyszer utoljára! Okiru Chidori!: (ébredj ezer madár)-
Ezután jött a szokásos.
A kardomon villámok kezdtek futni, és nekem kezdett elfogyni a lélekenergiám.
De ő rosszabb állapotban volt mint én. Legalábbis erre következtettem.
Nem akartam használni a következő technikát, de most muszáj volt. Lassan mondtam ki a következő szavakat.
-Bakudou 41:Anei Eirou-
Miután ezt kimondtam, sötétség indult el és bekebelezte az ellenfelemet. Erre ő elveszítette mind az öt érzékszervét. Semmi reakciót nem tudott kifejteni.
Ezután elkezdtem futni felé, és a kardommal felé suhintottam, de úgy, hogy semmiképpen se ejtsek halálos sebet.
Vissza az elejére Go down
Viola Kriess
9. Osztag
9. Osztag
Viola Kriess

Férfi
Gemini Dog
Hozzászólások száma : 96
Age : 29
Registration date : 2009. Apr. 17.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 9.osztag 3. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Sorikaze komoki versus Osaka Kamichuki Cl0te5000/10000Sorikaze komoki versus Osaka Kamichuki 29y5sib  (5000/10000)

Sorikaze komoki versus Osaka Kamichuki _
TémanyitásTárgy: Re: Sorikaze komoki versus Osaka Kamichuki   Sorikaze komoki versus Osaka Kamichuki EmptyPént. Május 01, 2009 12:35 am

A sötétség elégé nagy volt ami megszabadított minden érzékszervemtől, és elégé fáradt is voltam majd eszembe jutott valami, a kardomból ismét kiengedtem a golyót ami mivel egyesült a kezemmel nagyjából felismerte a lélekenergiákat, majd mivel erre nem számított ezért ezt nem védte ki így ő és majdnem elájult és a kidou is megszűnt. Majd egymással szemben álltunk, és akkor megszólaltam.
- Döntetlen! - Avval mindketten összeestünk.
/ Ha van vami gondot chaten irdd és nyugodtan átírom és kössz a harcot/
Vissza az elejére Go down
Osaka Kamichuki
10. Osztag
10. Osztag
Osaka Kamichuki

Hozzászólások száma : 20
Registration date : 2009. Apr. 27.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag 3. tisz
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Sorikaze komoki versus Osaka Kamichuki Cl0te5000/10000Sorikaze komoki versus Osaka Kamichuki 29y5sib  (5000/10000)

Sorikaze komoki versus Osaka Kamichuki _
TémanyitásTárgy: Re: Sorikaze komoki versus Osaka Kamichuki   Sorikaze komoki versus Osaka Kamichuki EmptyPént. Május 01, 2009 12:42 am

Ez szép volt.
Csak ennyit tudtam gondolkodni, mielött összeestem.
De hogy mi is történt pontosan, azt csak pár percnyi fekvés után esett le.
Nem számítottam arra, hogy megint az az érdekes kardja segítségével fog kiszabadulni. Az az átkozott golyó, gondoltam magamban mosolyogva. Kilőtte rám, és rendesen eltalált, de ő is kifeküdt.
A vállam már nagyon sajogott, de aztán erőt vettem magamon, és feltápázkodtam a földről.
Nem sokkal késöbb ő is így tett.
Én csak vigyorogtzam, mint a tejbetök.
-Döntetlen.-mondtam és kezetráztam vele.
Ez nagyon érdekfeszítő csata volt.
Úgy éreztem, hogy máris barátságot kötöttünk egymással.
Majd pár percnyi lihegés után elindultunk Kenpachi ivója felé.

//VÉGE//
Vissza az elejére Go down
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

Sorikaze komoki versus Osaka Kamichuki _
TémanyitásTárgy: Re: Sorikaze komoki versus Osaka Kamichuki   Sorikaze komoki versus Osaka Kamichuki EmptyPént. Május 01, 2009 1:00 am

Mindketten kaptok 1000 ryout. ^^
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom




Sorikaze komoki versus Osaka Kamichuki _
TémanyitásTárgy: Re: Sorikaze komoki versus Osaka Kamichuki   Sorikaze komoki versus Osaka Kamichuki Empty

Vissza az elejére Go down
 

Sorikaze komoki versus Osaka Kamichuki

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Egyéb helyszínek :: Küzdőterek :: Lezárt harcok-