-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Shoko vs. Hito vs. Naito

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Hokorashii Hito

Hokorashii Hito

Férfi
Libra Goat
Hozzászólások száma : 108
Age : 32
Tartózkodási hely : Kiskunbüdösfütykös XD najó nem, hanem Győr :P ^^
Registration date : 2008. Dec. 26.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Shoko vs. Hito vs. Naito Cl0te10000/15000Shoko vs. Hito vs. Naito 29y5sib  (10000/15000)

Shoko vs. Hito vs. Naito _
TémanyitásTárgy: Shoko vs. Hito vs. Naito   Shoko vs. Hito vs. Naito EmptySzer. Ápr. 29, 2009 6:03 am

Shoko vs. Hito

Röviden szólva az Emberek világában én, és Shoko egy közös célpontot üldöztünk. Egyenlőre egyikőnk se tudott a másikról. Egy Éppen bezáró Gargatát láttam, amin egy shinigami és egy hollow lépett át. Be tudtam surranni a kapun s majd Hueco Mundoban találtam magam a Menosok erdejében. Lopakodtam a hatalmas törzsejű fák között. Egy teljes fehér ruházatban találtam Shokot, aki hősiesen állta a sarat. Jelenlétemet megérezte és az arcából kifigyelve rosszra gondolhatott. Ellenségnek tekinthetett, hiszen mit keresnék Hueco Mundoba. Lehet, hogy azt hitte, hogy Aizen csatlósa vagyok. Így egymás ellen és hollowook ellen is harcolhattunk.


A hozzászólást Hokorashii Hito összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Május 18, 2009 6:30 am-kor.
Vissza az elejére Go down
http://samuraiwar.aforumfree.com/
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Shoko vs. Hito vs. Naito Cl0te0/0Shoko vs. Hito vs. Naito 29y5sib  (0/0)

Shoko vs. Hito vs. Naito _
TémanyitásTárgy: Re: Shoko vs. Hito vs. Naito   Shoko vs. Hito vs. Naito EmptySzer. Ápr. 29, 2009 6:42 am

Érdekes, hogy az idő milyen gyorsan múlik... Egyik percben az irodámban hűsölök, a másikban érkezik egy parancs, a következőben pedig már Karakura town utcáin hajkurászok egy arrancart. Mielőtt ideértem, sikerült nagy felfordulást okoznia a városban, ezért mérges voltam rá, ráadásul nem is akart tisztességesen kiállni ellenem. Egy gargatán keresztül menekült át Hueco Mundoba és én követtem. Egy erdőben találtam magam, hollowokkal körülvéve.
Máris előrántottam a kardom shikaiát és lángoló zanpakutommal tűzgolyókat lövöldöztem a felém tartó lidércbandára. Erős ellenállást tanúsítanak és egyre csak jönnek. Hirtelen megérzek egy új reiatsut, ami sokkal erősebb a többinél. Először arra gondoltam, hogy talán egy espada, de aztán megláttam az ismeretlen lélekenergia tulajdonosát. Valószínűleg egy vaizard.-gondoltam.
Mivel Soul Society valamilyen okból kifolyólag nem tűri a vaizardokat, így én sem kímélhetem őket. Szabadjára engedem a reiatsum még egy részét, majd a vaizardot és a hollow bandát is megsorozom. Nincs sok időm, mert távolabbról még több lidérc közelít és abban sem vagyok biztos, hogy a vaizard 100%-ig ellenség lenne...


A hozzászólást Suzumiya Shoko összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Május 07, 2009 1:08 am-kor.
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Hokorashii Hito

Hokorashii Hito

Férfi
Libra Goat
Hozzászólások száma : 108
Age : 32
Tartózkodási hely : Kiskunbüdösfütykös XD najó nem, hanem Győr :P ^^
Registration date : 2008. Dec. 26.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Shoko vs. Hito vs. Naito Cl0te10000/15000Shoko vs. Hito vs. Naito 29y5sib  (10000/15000)

Shoko vs. Hito vs. Naito _
TémanyitásTárgy: Re: Shoko vs. Hito vs. Naito   Shoko vs. Hito vs. Naito EmptyCsüt. Ápr. 30, 2009 7:24 pm

Shoko vs. Hito

Nagyban csak figyeltem a shinigamit, majdnem halálosan. Annyira ráfokuszáltam, hogy észre sem vettem a mögöttem levő hollowot. Épp harapni akart belőlem egy falatot, de könyökkel fejbe vágtam, majd előhúztam Herut és átböktem a fejét. A hollow térdre zuhant majd elporladt. Amikor egyre távolabb próbáltam észlelni észrevettem, hogy egyre több hollow közeledik. Tovább figyelve a Shinigamit észrevettem, hogy ő már rákészült a tömegre. Szépen besétáltam a Shinigami mellé.
- Készen állsz?
Válasz egy támadás volt, ami az ingemet kettészelte és a hátamon szép nagy heg volt alakulóban. Alatta fekete póló volt, de ezen a helyen és a felszínen nagyon meleg van, mintha mikróban lennék. Ahogyan védekeztem holtpontra jutottunk és egyre közeledett a hollow sereg élükön valami 10-15 Gilliannal. A leghátsó sorban Menosok meneteltek készen állva a Cerokkal.
- Veled vagyok.
- Soul Societyvel Vaizard nem lehet, Soul Society kitagadta és vadássza a Vaizardokat.
- Hivatalosan az lehet, de valójában együtt működésre készek.
- Gome, de szerintem hülyeség.
- Ahogy gondolod.
Amikor pár hollow a közelünk beért együtt csaptuk le őket. Ezek egyfajta előőrsök voltak. Amikor magunkra maradtunk egymás ellen küzdöttünk. Egy kis ideig nem értettem, hogy miért ilyen csökönyös, de most belegondolok szerintem kicsit Byakuyas beütésű, a törvények betartója. Végül is egy shinigaminak ilyen kell lennie. De az is lehet, hogy én tévedek és képes lesz együtt működni.
Vissza az elejére Go down
http://samuraiwar.aforumfree.com/
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Shoko vs. Hito vs. Naito Cl0te0/0Shoko vs. Hito vs. Naito 29y5sib  (0/0)

Shoko vs. Hito vs. Naito _
TémanyitásTárgy: Re: Shoko vs. Hito vs. Naito   Shoko vs. Hito vs. Naito EmptyPént. Május 01, 2009 2:03 am

A vaizard szavai visszhangoztak a fejemben... Tényleg Soul Society oldalán állnának?-gondolkoztam, miközben a vaizardot figyeltem. Végül is...Nem támadott meg, pedig lett volna rá alkalma... Még talán a hasznomra is válhat...
Abbahagytam a vaizard támadását és a közeledő hollow sereget figyeltem. Ez nem lesz sétagalopp... A hatalmas Menoszok közelebb érve ceroikkal tüzet nyitottak, letarolva ezzel az erdő egy részét. Hatalmas füstfelhő keletkezett, de ez a kisebb bestiákat nem tartotta vissza, megállás nélkül özönlöttek felénk. Nem győztük őket levágni és közben azon aggódni, hogy a füstfüggönyön áttörő cerok egyike eltalál bennünket.
-Rendben van... Hiszek neked...-mondtam a vaizard felé fordulva.-Segítsünk egymásnak és akkor talán kijuthatunk innen élve...
Ha ez így megy tovább, akkor nemsokára használnom kell a bankaimat is...
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Hokorashii Hito

Hokorashii Hito

Férfi
Libra Goat
Hozzászólások száma : 108
Age : 32
Tartózkodási hely : Kiskunbüdösfütykös XD najó nem, hanem Győr :P ^^
Registration date : 2008. Dec. 26.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Shoko vs. Hito vs. Naito Cl0te10000/15000Shoko vs. Hito vs. Naito 29y5sib  (10000/15000)

Shoko vs. Hito vs. Naito _
TémanyitásTárgy: Re: Shoko vs. Hito vs. Naito   Shoko vs. Hito vs. Naito EmptyCsüt. Május 07, 2009 3:28 am

Mivel egyértelmű választ adott nekem Shoko kapitány, ezért én is egyértelmű jelét adtam, hogy azért ne bízzon meg bennem, mert egy oldalon állunk egyelőre. Haku hegyével közeledtem a fenék lyuka felé, de csak azért, hogy megvágjam a farkpofáját, hogy egyáltalán figyel-e, mert nem mindegy, hogy a hátát védem, vagy képtelen lennék megvédeni a hátát, ha netán eltávolodnék. Shoko kardjával arrébb ütötte kardomat. Látszott az arcán, hogy mérges volt. Én csak mosolyogtam rá és egy hollow ökle nyomát éreztem az arcomon. Shoko jól kiröhögött, de előtte megsemmisítette a támadómat. Gyorsan felkeltem és védtem Shoko hátát.
A nagy védekezésben megéreztem egy Arrancart, lehetséges, hogy a vezetőjükként van itt. Hirtelen megállította a hollowokat egy mozdulattal és bemutatkozott.
Vissza az elejére Go down
http://samuraiwar.aforumfree.com/
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Shoko vs. Hito vs. Naito Cl0te0/0Shoko vs. Hito vs. Naito 29y5sib  (0/0)

Shoko vs. Hito vs. Naito _
TémanyitásTárgy: Re: Shoko vs. Hito vs. Naito   Shoko vs. Hito vs. Naito EmptySzer. Május 13, 2009 8:49 am

A harc hevében nem igazán volt időm a vaizardal foglalkozni mindaddig, amíg az valami csíny féleséggel próbálkozott meg. Nem tetszett a dolog, hogy ebben a helyzetben is poénkodni támad kedve, de jót derültem mikor egy hollow arcon csapja. A támadót egy precíz vágással kettéhasítom, majd tovább zúdítom a tűzgolyókat a közeledő ellenségre. Fogalmam sincs, hogy a vaizard miért nem harcol, de nincs időm ezen agyalni, mert egy új és erősebb reiatsu tulajdonost véltem felfedezni...
A vaizard is felkapta a fejét az újdonságra. Nem volt tőlünk nagyon messze, és a belőle kiáramló lélekenergia mennyiség alapján egyből le tudtam vonni a következtetést, hogy valószínűleg ő irányítja ezt a csőcseléket...
Miután megállította támadóinkat, érdeklődéssel tekintek feléje...
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Naito Suisen
Arrancar
Arrancar
Naito Suisen

nő
Aquarius Rat
Hozzászólások száma : 113
Age : 40
Tartózkodási hely : Las Noches: 3. dűne balra, a vörös torony utánXD
Registration date : 2009. Feb. 06.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 29. arrancar
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Shoko vs. Hito vs. Naito Cl0te9000/15000Shoko vs. Hito vs. Naito 29y5sib  (9000/15000)

Shoko vs. Hito vs. Naito _
TémanyitásTárgy: Re: Shoko vs. Hito vs. Naito   Shoko vs. Hito vs. Naito EmptySzer. Május 13, 2009 9:46 am

Békésen üldögéltem a hálómban, mikor kaptam egy parancsot, hogy zavargások vannak a Menosok erdejében, és rendet kellene tenni. Ez abból állna, hogy egyetlen giliant kicsit móresre kell tanítani, azaz elfogni és áthozni ide.
Gyorsan összeszedtem magam, és útra indultam. Egy Gargantanával átmentem, és megkerestem a "csapatot". Mindenki tudta, akibe egy kicsi ész is szorult, hogy nem játszópajtásnak jöttem, ezért elálltak az útból, miközben a gilian felé tartottam. Már éppen jó útra térítettem volna, amikor valami idióta nyitott egy átjárót, de elég sokáig volt nyitva, hogy gyanakodni kezdjek. Kiterjesztettem érzékeimet, és két idegen reiatsut éreztem.
~Mi a franc van itt? Átjáróház lett az erdő? -lőttem egy barát a gilianra, majd úgy döntöttem utánanézek ennek az őrültek házának.
Nem kellett jóformán elindulnom se, az erdő mélyéről egy hollow rohant felénk, de még ő maga is meglepődött, mennyien vagyunk itt. Észleltem a két idegen lélekenergiát, ami ezek szerint őt követték, így felszólítottam a jelenlevő lényeket, hogy menjenek, intézzék el őket, én addig a giliant elviszem, és teljesítem a parancsot.
Bevetettem az egyik támadásom, amivel bábként mozgattam a szörnyet. Megnyitottam az átjárót, és elvittem az egyik cellába. Nem hagyott nyugodni az a két energia, na meg baj is lett volna, ha nem nézek utána, hiszen ha már ott jártam, tuti lecsesznek, miért nem csináltam valamit. Ismét átmentem, de ekkor már folyt a harc. Két férfi állt a csapatommal szemben, akik elég ádáz csatát vívtak a csontfejűekkel.
Egy ideig csak távolról figyeltem őket, majd egy sonidoval eléjük vágtam. Intettem egyet, és a felbőszült tömeg lecsillapodott.

-Jó napot uraim! Csak nem önök üldözték az egyik társunkat? -mértem őket végig, és ekkor már tudtam: egy shinigamival és valószínűleg egy vaizarddal van dolgom.- Ez itt a mi területünk. A nevem Naito Suisen, 29. arrancar. És én fogok végezni magukkal! -nevettem a meglepődött arcokon.
Vissza az elejére Go down
Hokorashii Hito

Hokorashii Hito

Férfi
Libra Goat
Hozzászólások száma : 108
Age : 32
Tartózkodási hely : Kiskunbüdösfütykös XD najó nem, hanem Győr :P ^^
Registration date : 2008. Dec. 26.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Shoko vs. Hito vs. Naito Cl0te10000/15000Shoko vs. Hito vs. Naito 29y5sib  (10000/15000)

Shoko vs. Hito vs. Naito _
TémanyitásTárgy: Re: Shoko vs. Hito vs. Naito   Shoko vs. Hito vs. Naito EmptyCsüt. Május 14, 2009 5:10 am

- Jó napot uraim! Csak nem önök üldözték az egyik társunkat? – Hátra néztem és egy Arrancart tűnt fel nekünk. A harcállásból visszavéve úgy álltam, mintha valami partin lennék. A figyelmem nem zavarodott meg. - Ez itt a mi területünk. A nevem Naito Suisen, 29. Arrancar. És én fogok végezni magukkal! - nevetett a meglepődött arcunkon.
~ Mindenhol érzem a lélekenergiáját. Lehetséges, hogy ez egy trükk lenne? Trükk nem igazán lehetne, mert központosul a lélek energia Naitoban. Vagy irányítja valahogyan a hollowokat. Akár még Shoko kapitányt ellenem fordíthatja vagy fordítva. Nem túl jó hír. ~ - A nevem Hokorashii Hito, tudod, mi vagyok. - ~ ki ne tudná megkülönböztetni a vaizardokat… ~ - Beszállsz te is a harcba, vagy velük eljátszadozol ellenünk? Shoko, ha szólók ugorj, amilyen nagyra csak tudsz.
Előre raktam a kardomat, úgy fél méterrel ért földet Heru hegye. – MOST! – üvöltöttem el magam. Két lépést tettem a kard irányába és egy kör körös mozdulatot tettem a saját tengelyemen. Haku erejével széllöketet adtam a környezetemben akitől, a közvetlen közelben levők meghaltak, a többi elborult. Naitot egy kicsit messzebb láttam, valószínűleg sonidózott, óvatos és biztosra megy a lány.
A következő pillanatban fölöttem valami tüzelte a hollowokat, Shoko nem habozott.
Velem szembe egy tigrisszerű hollow ugrott rám. Én a hátamra estem és a lábaimmal próbáltam kinyomni azt a dögöt. A hollow lendületét átvéve ki tudtam nyomni őt és még fel is tudtam pattanni, hogy kettészeljem a maszkját. Ezután nekifutásból felugrottam és az egyik emberszerű hollow nyaka köré fontam a lábam. A hollow a hátára érkezett, de csak kapálódzni tudott, miközben lábammal szorítottam a nyakát, majd átszúrtam annak fejét.
Vissza az elejére Go down
http://samuraiwar.aforumfree.com/
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Shoko vs. Hito vs. Naito Cl0te0/0Shoko vs. Hito vs. Naito 29y5sib  (0/0)

Shoko vs. Hito vs. Naito _
TémanyitásTárgy: Re: Shoko vs. Hito vs. Naito   Shoko vs. Hito vs. Naito EmptyCsüt. Május 14, 2009 6:05 am

Szóval Naito Suisen? Még hogy ő fog végezni velem...? Mielőtt bármit szólhatnék az eseményekre, a vaizard máris magánakcióba kezd és használja a zanpakutoja erejét. Nincs más választásom, ha azt akarom, hogy az idióta ne sebezzen meg, odébb kell mennem. Támadása úgy tűnik hatásos volt, sok hollow lelte halálát. Ez a rakás csőcselék nem méltó arra, hogy velem harcolhassanak...
-Naito Suisen... Én leszek az ellenfeled...-mondom nyugodtan e szavakat, s közben a kardom magam elé tartom.-Ban-kai...-Egy nagy fényáradat elnyel és nemsokára már teljes vértezetben, lángoló karddal a kezemben állok ellenfelem előtt. Fénypont védőfalam már alakzatba is rendeződött körülöttem. Hatalmas reiatsu mennyiséget engedtem szabadon, amitől a hollowok többsége megijedt. Nem tudom, hogy mit akar a vaizard, de nekem van jobb dolgom is...
-Engedelmeddel bemutatkozom... Az én nevem Suzumiya Shoko, a 6. osztag kapitánya vagyok...
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Naito Suisen
Arrancar
Arrancar
Naito Suisen

nő
Aquarius Rat
Hozzászólások száma : 113
Age : 40
Tartózkodási hely : Las Noches: 3. dűne balra, a vörös torony utánXD
Registration date : 2009. Feb. 06.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 29. arrancar
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Shoko vs. Hito vs. Naito Cl0te9000/15000Shoko vs. Hito vs. Naito 29y5sib  (9000/15000)

Shoko vs. Hito vs. Naito _
TémanyitásTárgy: Re: Shoko vs. Hito vs. Naito   Shoko vs. Hito vs. Naito EmptyCsüt. Május 14, 2009 9:22 pm

Végre megtudtam, kikkel van dolgom, de azt még mindig nem adták tudtomra, hogy mi a fészkes fenét keresnek a Menosok erdejében. Hito egy támadást indított, ami miatt hátrébb sonidoztam, hiszen felesleges lett volna magamat is sebezni hagyni, így is elég hollow pusztult bele a támadásba. Néhány balga csontfejű még rátámadt a vaizardra, de ott lelték halálukat.
~Idióta csőcselék... Még a veszélyt sem képesek felismerni! Túl erős ahhoz, hogy egyesével megpróbálják elintézni, együtt kellene támadniuk! -néztem kicsit távolabbról az eseményeket, mikor mellém érkezett a shinigami.

-Naito Suisen... Én leszek az ellenfeled... -mondta, miközben kardját maga elé helyezte.- Ban-kai... -idézte meg a szellemet, majd egy fényes villanás, és teljes páncélzat borította a testét. Én csak álltam mellette, hiszen nem azért jöttem, hogy harcoljak, de valamit csak kellene tennem, így vártam a végkifejletet.- Engedelmeddel bemutatkozom... Az én nevem Suzumiya Shoko, a 6. osztag kapitánya vagyok.
-Én már bemutatkoztam, így ettől eltekintenék. Te leszel az ellenfelem? -nevettem- Ahogy akarod!
~Már úgyis ki voltam éhezve egy kis harcra.
-Shimofuri kishi!
-hívtam elő a zanpakutom, miközben hátrébb sonidoztam, és vártam, mit lép majd a kapitány.
Nem habozott sokáig, felém legyintett a karddal, amiből kis lövedékek közelítettek felém, amiket aránylag könnyű szerrel tudtam kikerülni, vagy kivédeni kishivel. Mikor abbamaradt a támadás, összegyűjtöttem a lélekenergiám egy részét, és Barát kezdtem kialakítani belőle.
Eközben a szemem sarkából láttam, hogy hullanak a hollowok Hito kezétől, és odakiáltottam az első sorban álló csontfejeknek:

-Kollektív támadás, ti szerencsétlenek! -üvöltöttem, miközben a kardom markolata és pengéje találkozásánál megjelenő energiagömböt ellőttem Suzumiya kapitány felé.
Vissza az elejére Go down
Hokorashii Hito

Hokorashii Hito

Férfi
Libra Goat
Hozzászólások száma : 108
Age : 32
Tartózkodási hely : Kiskunbüdösfütykös XD najó nem, hanem Győr :P ^^
Registration date : 2008. Dec. 26.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Shoko vs. Hito vs. Naito Cl0te10000/15000Shoko vs. Hito vs. Naito 29y5sib  (10000/15000)

Shoko vs. Hito vs. Naito _
TémanyitásTárgy: Re: Shoko vs. Hito vs. Naito   Shoko vs. Hito vs. Naito EmptyHétf. Május 18, 2009 5:01 am

- Kollektív támadás, ti szerencsétlenek! – hallottam meg Naito üvöltését, ahogyan a többi hollow is: szépen tisztán.
Kicsit elbambultam és láttam, ahogyan Naito támadást intézett Shoko ellen. Eközben A körülöttem levő összes hollow rám ugrott. Olyan volt, mint az amerikai foci lenne az egész csak védő felszerelés nélkül. Számat teljesen eltátottam és a jobb lábammal egy kicsikét léptem, majd snupoztam egy kicsit arrébb. Nagyban mosolyogtam, szinte ördögien. Hakuryuujinnal egyet lendítettem és arrébb fújtam szegényeket.
- HEH! – Jól kiröhögtem magam. ^^ Hirtelen energiagyűjtést éreztem a közelben. – Mi hol? – Kapkodtam a fejem, majd megláttam, hogy egy Menos gyűjti össze a lélek energiákat. – Úúú Bbbammeg! – csak néztem nagyban.
Snupozni kezdtem összevissza, ahogyan tudtam, hogy a Menos nehezebben tudjon bemérni. Majd az óriási fákon rugaszkodva és snupozva a Menos közelébe jutottam, csak ekkor még két Menos gyűjtötte a szája előtt a Cerot. Az egyik Menos vállára érkeztem és Hadou 31: Shakkahou Kidout engedtem a másik Menos Grande-ra, ami annyira felmérgesedett, hogy a kész Cerot felém lőtte. Pont ez volt a célom. A Cero lassú, így nem csoda, hogy snupoval feljebb kerültem s a piros Cero „lefejeztette” azt a Hollowot, aminek vállán álltam. Most jött a második Menos.
- Hakuryuujin, Shikai! – üvöltöttem el magam s a kardom átalakulását némi sárga fény kísérte.
Haku teljesen kifehéredett, Hosszabb lett a pengéje és annak vége meggörbült. A markolat alján fehér selyemhez hasonlítható szövet lobogott.
Minden egyes snupom során lélek energiát gyűjtöttem a kardomba, így természetes, hogy kicsit lelassulta. A 15.-16. snupo során nem sok kellett, hogy eltaláljon a Menos Ceroja. Hirtelen a feje felett jelentem meg és zuhanni kezdtem. Mivel a fejemet nem tudtom 90.-ba felemelni, ezért elkezdtem, kötözni a célpont felett a saját tengelyemen, hogy körvonalazódjon a Menos. A kardomba irányított energia színe a zuhanás során szép sárga színű csodálatos látványt mutatott, lassan szinte kötélként látszódva, mintha egy henger zuhanna utánam. A zuhanás lendületével a Menos fejébe szúrtam a kardom, egy erőlködéssel járó kard forgatása a koponyában elérte, hogy a pusztító energia szétáramoljon a Menos fejében, és felrobbantsa azt. A robbanás akkora volt, hogy a lendülete engemet is elrepített. Nagy nehezen a hátam mögé tudtam nézni, fékezni próbáltam a levegőben, de nem nagy sikerrel tudtam, viszont egy okos ötlet jutott eszembe. Mögém egy kidout varázsoltam az ötágú felfüggesztést. - Bakudou 30: Shitotsu Sansen! - A csillag úgy működött, akár a rúgó. Szerencsésen nem csapódtam neki a fának és a robbanás által szerzett lendületet a javamra fordítottam. Ugyanolyan sebességgel kilöveltem magam a Csillaggal Naitoék felé. A Kidou szétesett és én felvetettem a maszkomat. Egy kis idő után Naito és Shoko arrébb folytatták harcukat. Becsapódtam a földbe egy hatalmas krátert okozva. Ki snupoztam s a kapitány és az Arrancar után mentem. Naito közelében eléggé furcsán éreztem magam, mintha próbálna irányítani/befolyásolni Naito. Nagyon is fájt ez az érzés, így nem csoda, hogy el is üvöltöttem magam.
- Áááááááhhh! Mi a faranc ez?!
Vissza az elejére Go down
http://samuraiwar.aforumfree.com/
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Shoko vs. Hito vs. Naito Cl0te0/0Shoko vs. Hito vs. Naito 29y5sib  (0/0)

Shoko vs. Hito vs. Naito _
TémanyitásTárgy: Re: Shoko vs. Hito vs. Naito   Shoko vs. Hito vs. Naito EmptyKedd Május 19, 2009 1:27 am

Nem sokat kellett várnom és Naito is szabadjára engedte erejét. Nem akartam sokat habozni, így máris megküldtem pár gyengébb tűzgolyóval, amit ő ki is védett. Nem akartam sokkal erősebb támadásokat alkalmazni, most még legalábbis.
Miután ráripakodott a hollowokra, akik közben Hito életét keserítették meg, figyelme visszairányult rám. Egy gyors támadást intézett intézett felém, amit a magam elé fénypontokból koncentrált fallal kivédtem.
-Gyenge támadásaid hozzám sem érhetnek...-szóltam hozzá hangomban egy kis fellengzéssel. Kardomat átdobtam a bal kezembe, majd a jobba reiatsut gyűjtöttem.
-Byakuray...-mondtam, majd egy fehér villám szerű támadás hagyta el a mutató ujjamat. Időközben a vaizard előkapta a maszkját és felkiáltott valamiért. Nem érdekelt a dolog, volt elég problémám nekem is. A következő gondolataim már akörül zajlottak, hogy mit teszek, ha az arrancar kivédi a támadásom. Valószínűleg megváltoztatom a helyem és közelebb megyek hozzá...
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Naito Suisen
Arrancar
Arrancar
Naito Suisen

nő
Aquarius Rat
Hozzászólások száma : 113
Age : 40
Tartózkodási hely : Las Noches: 3. dűne balra, a vörös torony utánXD
Registration date : 2009. Feb. 06.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 29. arrancar
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Shoko vs. Hito vs. Naito Cl0te9000/15000Shoko vs. Hito vs. Naito 29y5sib  (9000/15000)

Shoko vs. Hito vs. Naito _
TémanyitásTárgy: Re: Shoko vs. Hito vs. Naito   Shoko vs. Hito vs. Naito EmptyKedd Május 19, 2009 9:34 pm

Sajnos életem leghülyébb bagázsával lettem összezárva, hiszen még arra sem voltak képesek, hogy eltapossanak egy vaizardot. Barmok módjára közelítettek felé, és meg is járták. Fortyogtam magamban, miközben azon gondolkoztam, mi legyen a következő lépésem. Nem sok időm maradt a gondolkozásra, hiszen Hito egyre több csontfejűt mészárolt le. Lassan ő is csatlakozni fog a harchoz. Eközben észrevettem, hogy Shoko is támadásba lendült ellenem.
A kidou elég váratlanul ért, de még idejében elsonidoztam előle. Ekkor már csak pár méterre volt tőlem a vaizard, így cselekednem kellett.
Kishit visszacsúsztattam a hüvelyébe, majd összeszorítottam a kezem.

-Ranbou saimin! -mormoltam halkan, és kiterjesztettem az energiámat.
Mivel Hito közelebb volt, így őt támadtam meg. Elég nehezen viselte a dolgot, ordítozott, mint egy idióta gyerek. Meg kell hagyni, élveztem a helyzetet. Kinyitottam a szememet és marionett bábúként irányítottam Shoko felé, aki idő közben közelebb került hozzánk, gondolom támadni akart. Mind a ketten meglepődtek, amikor előrántattam a vaizarddal saját zanpakutóját és Shoko nyakához szegeztem.
-Na mi az fiúk, nem akartok harcolni, csak ellenem? Most megkaptátok... -nevettem.- Akkor kezdjük a mókát! -csaptam le egy darabot Shoko ruhájából.
Vissza az elejére Go down
Hokorashii Hito

Hokorashii Hito

Férfi
Libra Goat
Hozzászólások száma : 108
Age : 32
Tartózkodási hely : Kiskunbüdösfütykös XD najó nem, hanem Győr :P ^^
Registration date : 2008. Dec. 26.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Shoko vs. Hito vs. Naito Cl0te10000/15000Shoko vs. Hito vs. Naito 29y5sib  (10000/15000)

Shoko vs. Hito vs. Naito _
TémanyitásTárgy: Re: Shoko vs. Hito vs. Naito   Shoko vs. Hito vs. Naito EmptySzer. Május 20, 2009 6:57 am

- Ranbou saimin! – Naito hatni akart rám. Naito a testem irányítását vette át, önmagában nem fáj, de az ellenállásom borzalmas fájdalommal jár.
A lendületem elveszett, az egyensúlyom megingott, ezért nem csoda, hogy a földre estem. Nehezen felálltam és a karom magától megmozdult. Hakut Shoko nyakára szegeztem.
~ Mi a francot csinálsz Hito? – szólalt meg a fejemben a kardom.
- Jól jönne egy kis segítség… mert nem bírom átvenni az uralmat.
~ Dehogynem, ne legyél ilyen kishitű.
- Te könnyen beszélsz, nem neked kell erőlködnöd Naito erejével szemben.
~ Az lehet, de Ha a kezedet ő irányítja, akkor ő is irányít engem, gondolkozz már.
- Na mi az fiúk, nem akartok harcolni, csak ellenem? Most megkaptátok... – kinevetett minket.
~ A maszkod, a hollowokra nagyobb hatással lehet az ereje, Vedd le a maszkot. – szólalt meg Haku bennem.
- Akkor kezdjük a mókát!
- Bakker! – üvöltöttem el magam.
Shoko ruhájából levágott egy darabot Naito. Ezután nehézkesen, de én kezdtem el mozogni. Úgy éreztem magam, mint egy rongybaba. Eleinte hátrálásra kényszerítettem Shokot. A többi hollow állt és elemezte a támadásokat, vagy ilyesmit csinált a csőcselék. Utána én kényszerültem hátrálni. A bal kezemet eléggé tudtam irányítani, Naito a védekezésre koncentrált. Balkézzel le akartam venni a maszkot, de egy centin múlott. Shoko ezt kihasználva Nitora támadt, de nem telt el egy perc sem és ösztönösen közéjük snupoztam. Shoko kardját a hasamban éreztem. A maszk résein a véremet köptem ki.
- Urva életbe… - Shoko lassan kihúzta a kardját. – Ááhh!
Erőt kapva magamhoz fordulatból próbáltam egy oldalsó, vízszinties vágást ejteni, de túl lassú volt. A támadásból támaszkodás lett. Kardomat a földbe szúrtam és félig térdeléssel pihengettem és gondolkoztam a továbbiakon.
Vissza az elejére Go down
http://samuraiwar.aforumfree.com/
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Shoko vs. Hito vs. Naito Cl0te0/0Shoko vs. Hito vs. Naito 29y5sib  (0/0)

Shoko vs. Hito vs. Naito _
TémanyitásTárgy: Re: Shoko vs. Hito vs. Naito   Shoko vs. Hito vs. Naito EmptyVas. Május 24, 2009 8:50 am

A támadásomat egy sonido segítségével elkerülte, ami viszont ezek után jött, teljesen meglepett. Kardját eltéve alkalmazott valamilyen technikát, miután a vaizard furcsán kezdett el viselkedni...
Kiabált, rángatózott, de én inkább az arrancarral akartam foglalkozni, így közelebb mentem. Azonban, mielőtt támadhattam volna, a vaizard kardját előrántva nekem rontott.
Hát ez meg mit akar?-gondoltam, miközben az arrancar is csapást mért rám és a ruhámból levágott egy darabot. Hátrébb kerültem a támadástól, de most meg a vaizard suhintott felém zanpakutojával. Én is visszacsaptam, s kardjaink fémes csikorgással, szikrázás közepette elcsúsztak egymáson, majd egy erősebb lökéssel meghátrálásra késztettem.
Valamit babrálni kezdett az arcán lévő maszkkal, de nem foglalkoztatott, inkább az arrancart akartam eltenni láb alól. Shunpoval begyorsulva közeledtem Naito felé, közben kardomat szúró pozícióba magam elé tartottam. Ismét nagyot néztem, mikor a vaizard egyszer csak ott terem előttem és beleszalad a zanpakutom támadásába. Mormogott valamit, majd miután kihúztam belőle a kardom, egy gyönge ellentámadást akart indítani, amit nem bírt befejezni. Még mindig nem értem, hogy mit akar ezzel elérni, de ha így folytatja, akkor őt is le kell majd vágnom. Fénypontjaim újrarendeződtek körülöttem, szabadjára engedtem még egy jókora reiatsu mennyiséget. Zanpakutom fellángolt és egy hatalmas tűzgolyókból álló tűzörvényt indítottam el az arrancar irányába, tekintetem pedig a vaizardot pásztázta, hogy nem-e akar valami "meglepetést" csinálni...
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Naito Suisen
Arrancar
Arrancar
Naito Suisen

nő
Aquarius Rat
Hozzászólások száma : 113
Age : 40
Tartózkodási hely : Las Noches: 3. dűne balra, a vörös torony utánXD
Registration date : 2009. Feb. 06.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 29. arrancar
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Shoko vs. Hito vs. Naito Cl0te9000/15000Shoko vs. Hito vs. Naito 29y5sib  (9000/15000)

Shoko vs. Hito vs. Naito _
TémanyitásTárgy: Re: Shoko vs. Hito vs. Naito   Shoko vs. Hito vs. Naito EmptyCsüt. Május 28, 2009 10:15 pm

Szinte minden a tervem szerint alakult: a vaizard tökéletes pajzsként funkcionált előttem. Már csak azt kell elérnem, hogy velem abszolút ne is foglalkozzanak, csak egymást kaszabolják.
Ám ez még váratott magára. Hito próbálkozott megszabadulni tőlem, de eléggé résen voltam ahhoz, hogy a maszkot ne tudja leszedni. Nem tudom, honnan jött az ötlete, hogy leszedje, de nem hagyhattam, hogy megingjon az uralmam. Shoko is bedobta magát, de hála nekem és a fantasztikus elmémnek, csak egymást pusztítgatták. Hito vért köpött, majd a kardjára támaszkodott. Rájöttem, már nem sok hasznát fogom venni, de még nem akartam elengedni.
Ekkor azonban ismét jött a shinigami a hülye gömbjeivel, így mégis csak el kellett engednem. A vaizard a földre zuhant, de még élt, én pedig zanpakutommal hárítgattam a heves helyzetet okozó labdákat.
Shoko figyelmét jelenleg "barátja" kötötte le, így volt időm a következő lépésemet előkészíteni. Miután elfogytak a labdák, sonidoval beestem a fák takarásába és előhívtam az igazi alakomat, mielőtt egy újabb támadással megakadályoztak volna benne. Mire visszatértem, Hito már feltápászkodott a földről, és a shinigamival együtt bámultak rám.
-Mi van, nem tetszem? Akkor ne nézzetek rám! -förmedtem rájuk, teljesen eltorzult arccal.
Tenyereimet ívben meghajtva egymásra fektettem, és egy barát készítettem elő. Még mielőtt bármelyik nekem rontott volna, ellőttem a szeretetcsomagot, és vártam.
Vissza az elejére Go down
Hokorashii Hito

Hokorashii Hito

Férfi
Libra Goat
Hozzászólások száma : 108
Age : 32
Tartózkodási hely : Kiskunbüdösfütykös XD najó nem, hanem Győr :P ^^
Registration date : 2008. Dec. 26.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Shoko vs. Hito vs. Naito Cl0te10000/15000Shoko vs. Hito vs. Naito 29y5sib  (10000/15000)

Shoko vs. Hito vs. Naito _
TémanyitásTárgy: Re: Shoko vs. Hito vs. Naito   Shoko vs. Hito vs. Naito EmptyVas. Május 31, 2009 8:20 am

// Puno üzeni, hogy ezen a képen nagyon formás a popód Naito! ^^ Very Happy //

*Hito érezte, hogy Naito elengedi az elméjét. Szinte olyan érzés volt, mint a kellemes víz egy forró nyári délutánon. Naito sonidozását észrevette Hit, s tudta, hogy hamarosan visszatér ő. Egy mélyet lélegzett, majd felállt.
~ Most levehetném a maszkot, de szükségem van rá. Ki tudja mit tervez. Valószínű, hogy felszabadítja a teljes energiáját. ~
*Hirtelen lélekenergia növekedést észlelt a volt Shinigami és a kapitány.*
~ Ez várható volt. ~
*Naito megjelent a helyszínen újra.*
- Haku, Dakata!
*A szélsárkány kiszabadult, igaz annyit lehetett látni, hogy a szélformát ölt a kardból kiindulva akár egy hosszú kötél, majd egy felismerhetetlen sárkány fejként végződik a szélforma, amely megragadta Naito nyakát. Hokorashii maga felé akarta húzni a kisasszonyt, de egy hollow teljes erejéből megütötte az alkarját. A Vajzard koncentrációja megenyhült, ezért lehetséges volt, hogy Naito kiszabadul. Ekkor tekintete a Shinigamira tévedett. Shoko arckifejezését furcsállta Hito, de hát Shoko kapitány nem is érthette, hogy pontosan mi történhet. Nem csoda, ha most a Vaizard vs. Taicho Shinigami harcolna a félre értés miatt. Naito robbanós meglepije már közeledett feléjük. Ekkor Hito egy ellen Barat lőtt a Barara. Hito sárga Baraja nem tévesztett célt, de a következő a koncentrációt megzavaró hollow fején keresztül halad. A harmadikkal Naitot akarta a maszkos harcos eltalálni, de ekkor…*

//Shoko hogy döntessz? Civakodjunk? Smile //
Vissza az elejére Go down
http://samuraiwar.aforumfree.com/
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Shoko vs. Hito vs. Naito Cl0te0/0Shoko vs. Hito vs. Naito 29y5sib  (0/0)

Shoko vs. Hito vs. Naito _
TémanyitásTárgy: Re: Shoko vs. Hito vs. Naito   Shoko vs. Hito vs. Naito EmptyKedd Jún. 02, 2009 8:27 am

Naito hárította a támadásaimat, majd látszólag elmenekült, miután megtámadott minket egy barával. A vaizard ekkor megidézett egy támadást és látszólag valahogy elkapta Naitot. Az idilli képbe egy hollow csúfított bele, aki miután megtámadta a vaizardot, az meg is ölte, de előtte likvidálta Naito baráját. És ezt mind eléggé nagy sebességgel. Én már sajnos nem tudok újat mutatni, de ezekkel a képességekkel még egy jó darabig folytatni tudom a harcot...
A vaizard újabb barát készült elsütni, de immáron a rabul ejtett arrancart vette célba. Közelebb mentem volna, hogy jobban szemügyre vegyem, de akkor egy hatalmas robbanás kíséretében Naito kitört a fogságból és a létrejövő füstfüggönyből kirepült pár céltalan bara, amik csak tovább füstfelhőket hoztak létre. Újabb hollowok tűntek föl, amiket rendjére a már tőlem megszokott byakurayel pusztítottam el.
-Naito... És te Vaizard... Meddig akarjuk még húzni ezt a harcot?-mondatom befejeztével újabb nagy mennyiségű reiatsut engedtem szabadon, amitől csak úgy izzott körülöttem a levegő. Összeráncolt homlokommal Naitot és a vaizardot kerestem. Nem akarom, hogy a vaizard kilehelje a lelkét, de azt sem akarom, hogy időközben kimerüljek és legyőzzön a hollow túlerő, elvégre még mindig az ő területükön vagyunk. Talán ideje lenne távozni... De előtte még súlyos csapást mérek az arrancarra...
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Naito Suisen
Arrancar
Arrancar
Naito Suisen

nő
Aquarius Rat
Hozzászólások száma : 113
Age : 40
Tartózkodási hely : Las Noches: 3. dűne balra, a vörös torony utánXD
Registration date : 2009. Feb. 06.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 29. arrancar
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Shoko vs. Hito vs. Naito Cl0te9000/15000Shoko vs. Hito vs. Naito 29y5sib  (9000/15000)

Shoko vs. Hito vs. Naito _
TémanyitásTárgy: Re: Shoko vs. Hito vs. Naito   Shoko vs. Hito vs. Naito EmptySzer. Jún. 03, 2009 11:26 pm

//Én meg üzenem neki, hogy köszi, de ezt ne itt tárgyaljuk meg! Wink //

Meglepetésként ért Hito szinte azonnali támadása, amivel blokkolta a barámat. Az egyik támadását is előhívta ellenem, de szerencsére még időben tudtam az egyik hollowot mozgósítani, így meggyengült a szélsárkány ölelése. Egy kisebb bara ellövése után sikerült kiszabadulnom, és újabb energiagömböket lőttem ki a porfelhő mögül. A két férfi felé közeledtem, és egyáltalán nem volt jó kedvem. A füst és a por még mindig elrejtett, de tudtam, kit merre kell keresnem.
-Naito... És te Vaizard... Meddig akarjuk még húzni ezt a harcot? -szabadított fel egy kis lélekenergiát.
Egyáltalán nem érdekelt, már nagyon untam ezt a játékot, és végezni akartam legalább az egyikkel.
Kiléptem a "függöny" mögül és Shokora szegeztem a tekintetem.

-Én már szívem szerint mennék, de mivel nincs, ezért maradok.
Hitot kerestem a tekintetemmel, hiszen egy olyan támadást eszeltem ki, amelyikkel mind a kettőt elintézhetem. Szerencsére a közelembe ért ő is, így megkezdhettem a támadásom.
-Supanguru kafun!
Vissza az elejére Go down
Hokorashii Hito

Hokorashii Hito

Férfi
Libra Goat
Hozzászólások száma : 108
Age : 32
Tartózkodási hely : Kiskunbüdösfütykös XD najó nem, hanem Győr :P ^^
Registration date : 2008. Dec. 26.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Shoko vs. Hito vs. Naito Cl0te10000/15000Shoko vs. Hito vs. Naito 29y5sib  (10000/15000)

Shoko vs. Hito vs. Naito _
TémanyitásTárgy: Re: Shoko vs. Hito vs. Naito   Shoko vs. Hito vs. Naito EmptySzer. Jún. 17, 2009 8:35 am

- Supanguru kafun!
Hirtelen porfelhőszerű anyag jelent meg Naito hajából. A maszkon keresztül kevesebbet lehet belélegezni, de még így is szörnyű volt a hatás. Erőteljesen köhögni kezdtem. A kis balett pipi jól megszívatott minket.
- Hadou 58: Tenran Orchidea!
Elkezdtem forgatni a kardom kör-körös mozgásban, és a megjelenő tornádóval próbáltam Naito ravasz fullasztását eltakarítani, de nem nagyon jött be. Még mindig fulladoztunk, sőt már kezdtem vért köhögni fel, és Shoko sem volt különb.
Elkezdtem felé futni, majd megragadtam a karját és az égbe dobtam. Snupokkal egyre nagyobb távolságba továbbítottam, majd a „felfüggesztett csillaggal” biztonságba helyeztem, habár Menosok és más repülő hollowok céljává tehetem vele, de a por hatása gyengülhet, és egy tervet eszelhet ki, amíg én feltartom. Bízom benne, hogy sikerül kijutni Hueco Mundoból, és a Shinigamiban, igaz csupán erre a kisidőre vagyunk barátok.
Maszkomat levetettem egy pillanat alatt és ellenfelem felé repültem.
- Naito! Hakuryuujin Fusshoku!
Amíg a levegőben zuhantam, Naitot próbáltam nekem megfelelő pozícióba állítanom. A földre való érkezést egy helivel próbáltam kombinálni, ami sikeres lett, mert ki tudtam rúgni az Arrancar lábát, és maradt annyi fordulatom, hogy egy következő forgással újra megrúghatom. Ahogyan esett Naito, nekem a hasát sikerült eltalálnom, s ezután Naito egy hatalmas fa törzsébe ütközött. Nem akartam egy másodpercet sem pihenni, mert, az a kevéske idő is sokat számíthat. Snupoval a fekvő Naito mellé kerültem és egy Baribarit próbáltam használni, de fordítva sült el a dolog.
Szikrázni kezdett a kard és egy 13000 V-os áramcsapáshoz mérhető erő okozott fájdalmat.
~ (Hakuryuujin) megmondtam, hogy ha eljön az idő, ha a legnagyobb szükséged van rá csak akkor használd a Baribarit. A kellő gyakorlás nélkül akár a halálodat is okozhatod!
~ (Hito) Én… azt hittem… *
Ekkor ájultam el és szabad préda voltam Naitonak.
Eszméletlenül feküdtem a földön, de attól még a testemet képes lehet irányítani Shoko-chan ellen az Arrancar.
Vissza az elejére Go down
http://samuraiwar.aforumfree.com/
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Shoko vs. Hito vs. Naito Cl0te0/0Shoko vs. Hito vs. Naito 29y5sib  (0/0)

Shoko vs. Hito vs. Naito _
TémanyitásTárgy: Re: Shoko vs. Hito vs. Naito   Shoko vs. Hito vs. Naito EmptyCsüt. Júl. 02, 2009 8:40 am

Anélkül, hogy különösebben befolyásolhattam volna az eseményeket, rövid időn belül azon vettem észre magam, hogy az arrancar támadása után a vaizard valamiféle tervet eszelt ki arra nézve, hogy megmenekítsen. Nem tudom, hogy miért tette, nem mintha szükségem volna a segítségére.
A kiduoról tekintettem lefelé a közeledő hollowokra. A vaizard most úgy is lefoglalja a Naitot...-gondoltam, majd levetettem magam a hollowk irányába. Előre kigondolt harci stratégiát vetettem be... Az erősebb hollowk ceroval tüzet nyitottak rám. Kardommal magam elé mutattam, mire a fénypontjaim elém gyűltek és mintegy pajzs, hárították a felém törő támadásokat. Nagy energia lövedékeken vágtam magam át, mire végre felhagytak a támadásokkal, mégis akárhogy próbáltam, nem bírtam elpusztítani a gonosz sereget. Kezdtem úgy érezni, hogy a tűz végtelen ereje sem elég nagy ahhoz, hogy ezekkel a bestiákkal harcoljak. Sokan vannak és nem is akarnak elfogyni...
Furcsa érzés kerített hatalmába. Egy érzés, ami azt súgta, hogy nem vagyok képes győzni. Szomorúság kerített hatalmába. Hollowk gyűrűjébe kerültem és már a mozgáshoz sem volt akaraterőm. Fénypontjaim elkeseredetten próbálták hárítani támadóim csapásait.
Ekkor belém ütött a felismerés... Mi értelme volt idáig eljutni, ha most feladom a harcot? Erősen megszorítottam zanpakutom markolatát. Elég volt ebből! Fénypontjaim tornádó szerűen forogni kezdtek körülöttem és nekiindultam az előttem tornyosuló hollow seregnek. Kardomat vállam fölé emeltem és erőt gyűjtöttem. Suhintottam. Tűzgolyók sokasága csapódott ki a pengéből, ami tüzes izzással forralta a levegőt. Sikeresen derékba törtem ellenfeleim és így utam Naitoék felé vettem. Shunpok segítségével felgyorsítottam magam. A távolból csupán annyit bírtam kivenni, hogy a vaizard a földön fekszik, Naito pedig ügyködik valamin.
Bármi is folyik ott, én már vissza akarok térni Soul Societybe, így, ha az arrancar, vagy bárki más az utamat állja, az halálra számíthat...
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Naito Suisen
Arrancar
Arrancar
Naito Suisen

nő
Aquarius Rat
Hozzászólások száma : 113
Age : 40
Tartózkodási hely : Las Noches: 3. dűne balra, a vörös torony utánXD
Registration date : 2009. Feb. 06.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 29. arrancar
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Shoko vs. Hito vs. Naito Cl0te9000/15000Shoko vs. Hito vs. Naito 29y5sib  (9000/15000)

Shoko vs. Hito vs. Naito _
TémanyitásTárgy: Re: Shoko vs. Hito vs. Naito   Shoko vs. Hito vs. Naito EmptyPént. Júl. 03, 2009 8:34 am

Mosolyra húztam a számat, hiszen mind a ketten elég rossz állapotba kerültek a támadásom után. Hito nem adta könnyen a bőrét, sőt, az ideiglenes társa megmentésével is ügyködött. Mikor visszatért, eltávolított maszkkal egy újabb támadást intézett felém, egy forgószelet. Amíg ezzel voltam elfoglalva, kihasználta a helyzetet egy kis közelharchoz. Nem voltam elég éber, így pár rúgás után egy fában kötöttem ki. Nem adta fel a dolgot, rögtön mellém került, de rosszul sült el a terve -szó szerint. Hirtelen összeesett mellettem. Gyorsan kellett cselekednem. Kikanalaztam magam a fatörzsből, és a tenyeremet a földön fekvő vaizard felé fordítottam, miközben energiát gyűjtöttem beléjük. Ekkor a szemem sarkából megpillantottam az ismét hollowokat aprító shinigamit. Úgy döntöttem, tartogatok még Shokonak is egy kis ajándékot.
-Claro de Luna! -indítottam el a sarlókat Hito végtagjaira, hogy addig se tudjon megszökni.
Ekkor már felém nézett a shinigami, így tudtam, cselekednem kell, ellene is. Sonidoval elé kerültem, persze nem annyira, hogy elérjen a kardjával. Út közben azért megidéztem a hierro-mat, hátha kicsit nehezebb dolga lesz.
Mikor megálltam, akkor vettem észre, mennyire más lett az arckifejezése: elszántság uralkodott rajta.

-Nem állhatsz az utamba! -sziszegte a fogai közt.
-Az majd kiderül... -vigyorogtam rá.
Cseppet sem ijesztett meg, még akkor sem, amikor a kardjával felém rontott. Elhajoltam a suhintások elől, de tudtam, nem mehet így a végzetekig.
Vissza az elejére Go down
Hokorashii Hito

Hokorashii Hito

Férfi
Libra Goat
Hozzászólások száma : 108
Age : 32
Tartózkodási hely : Kiskunbüdösfütykös XD najó nem, hanem Győr :P ^^
Registration date : 2008. Dec. 26.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Shoko vs. Hito vs. Naito Cl0te10000/15000Shoko vs. Hito vs. Naito 29y5sib  (10000/15000)

Shoko vs. Hito vs. Naito _
TémanyitásTárgy: Re: Shoko vs. Hito vs. Naito   Shoko vs. Hito vs. Naito EmptyKedd Júl. 14, 2009 8:40 am

Ájultan feküdtem a porban, elmém teljesen máshol járt…
Egy sötét helyen lebegtem, testem sárga fényben úszott, s ha jobban megnéztem… Shinigami egyenruha volt rajtam, pedig egyrészt utáltam is azt a múlt miatt.
~ Vissza akarok menni, bármelyik pillanatban meghalhatok valamelyik gyenge, farkas éhes hollow miatt. Nem akarok késlekedni, vissza kell jutnom. Hogyan, hogyan? ~ Pánikoltam eléggé rendesen, de mindenki így tenne, ha egy ismeretlen, furcsa helyre kerül. Tudtam, hogy az elmémben járkálok, de valamiért nem tudtam visszatérni a valósághoz.
Hirtelen egy ismerős hang szólt hozzám.
~ Bolond vagy fiú, a támadásod teljesen felesleges volt, miért tetted? Többet aligha szólok hozzád, mert hiába mondom a magamét, te meg se hallgatsz. ~ szólt hozzám Hakuryuujin a távolból, nem is láttam sehol, csupán a hangját hallottam.
~ Egy kardsuhintással végezhettél volna azzal a lánnyal.
~ Nem akarok csak pusztítani, csak békét, én azért jöttem, hogy kibékítsem a népeket.
~ Aha, meg az agyadat, bolond vagy, ezt már rég tudom. Miből gondolod, hogy Aizen békére vágyik? Bosszút, sőt háborút akar.
~ Ki mondta, hogy Aizenhez fordulok? A többi hollowhoz, Arrancarokhoz szeretnék szólni, de ha ott vagyok, akkor egyből letámadnak.
~ Szerinted, egyből ölelni, szeretni fognak, mintha elfelejtették mi történt a múltban?
~ Hidd el, hogy nagyra becsüllek, de nincs értelme. Most nem.
~ Shokoval véletlenül kerültünk ide, ez nem számít annak a próbálkozásának.

Haku hangját nem hallom, nem hallom a reakcióját, már mélyen haladhatok a saját sötétségem felé. Ürességet érzek magamban, mintha a hollow énem készülne valamire.
Hirtelen megvilágosodott minden körülöttem, és Soul Societyt láttam magam körül, amikor átváltoztam. Előttem pár méterrel önmagamat láttam, de a mellkasa közepén egy lyuk tátongott, és a feje… a maszkom teljesen ellepte a fejet, a karok és a lábak teljes egészében fegyverek lettek, mintha karmok lennének a hollow énemnek, lába eléggé furcsán nézett ki, mintha a + 1 térde lenne, s az hátra csúszott volna, mintha ellentétesen csuklana. Kezeiben Haku másolatát fogdozta, hol a jobb, hol a bal kezébe dobálta. Fekete fogaival csak mosolygott rám, s gúnyos megjegyzéseket tett felém.
Eközben a külvilágiak furcsa anomáliát éreztek a fizikai testem körül. A f. testem körül a por felkavaródik, s valamennyi lila és sárga lélekenergia lenyomatok köröztek a porral együtt.
Vissza az elejére Go down
http://samuraiwar.aforumfree.com/
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Shoko vs. Hito vs. Naito Cl0te0/0Shoko vs. Hito vs. Naito 29y5sib  (0/0)

Shoko vs. Hito vs. Naito _
TémanyitásTárgy: Re: Shoko vs. Hito vs. Naito   Shoko vs. Hito vs. Naito EmptyVas. Júl. 19, 2009 5:49 am

Naito elém került egy sonidoval. Sejtelmem sem volt arról, hogy mit akar csinálni, de nem is gondolkodtam rajta. Szóval te akarod először a halálod? - tettem fel magamban a kérdést.
- Nem állhatsz az utamba... Nem tudsz! - kiáltom az arrancar felé és már suhintok is a kardommal, amit ő rendre ki is kerül. Nem tudom mennyi időbe telhetett, mire meguntam azt a játékot, de az biztos, hogy bal kezemmel felé mutattam és így szóltam:
- Villámokon érkezel és üres rokkán, hasítsd hat részre a fényt... Hat rudas fénybörtön! - Nem figyeltem Naito arcát, de abban biztos voltam, hogy meglepődött, mikor a megidéződött fényrudak a körbefogják.
- Na és most mit csináljak veled? Még ha arrancar vagy, akkor is csak egy nő... Nőket meg nem akarok megölni, ráadásul az csak a gyengeség jele... Mégis... Nem engedhetlek el csak úgy...
Mondandómat így sem bírom befejezni, mert a vaizard már meg belefogott valamibe... Furcsa energiák mozgolódnak körülötte...
- Miért nem tudsz te nyugton tovább feküdni? Mit akarsz még? Kezdelek téged is nagyon unni...
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Naito Suisen
Arrancar
Arrancar
Naito Suisen

nő
Aquarius Rat
Hozzászólások száma : 113
Age : 40
Tartózkodási hely : Las Noches: 3. dűne balra, a vörös torony utánXD
Registration date : 2009. Feb. 06.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 29. arrancar
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Shoko vs. Hito vs. Naito Cl0te9000/15000Shoko vs. Hito vs. Naito 29y5sib  (9000/15000)

Shoko vs. Hito vs. Naito _
TémanyitásTárgy: Re: Shoko vs. Hito vs. Naito   Shoko vs. Hito vs. Naito EmptyHétf. Júl. 20, 2009 8:58 am

Meglepett a technika, amit használt ellenem a shinigami, és nem is tudtam kikerülni: egyenesen felém száguldott a hat oszlop, és börtönbe ejtettek.
Fél füllel hallgatva a nagy beszédét azon gondolkoztam, innen hogyan tudok kiszabadulni. Nem is kellett sokáig törnöm a fejem, hiszen kézenfekvő volt a válasz: füstté kell válnom.
Mikor a vaizard felé fordult, jobbnak láttam kihasználni a helyzetet.

-Soyokaze kemuri! -dörmögtem, miközben a végtagjaim elkezdtek fekete anyaggá válni.
Shoko visszafordult, arca meglepett és kissé értetlen volt. Pár másodperc alatt összeszedte magát, és ismét támadni akart, de már késő volt: testem utolsó centimétere is légneművé vált, így könnyen kiszabadultam az oszlopok szorításából. Erőm kissé megcsappant, de még így is el tudtam irányítani magam a felém közeledő tűzgolyók elől.
~Sokkal könnyebb így mozognom, de sajnos nem sokáig maradhatok ebben az állapotban. Vészesen fogy az energiám... -tartottam minél távolabb, hogy addig se érjen támadás, amíg ismét össze nem rakom magam. Lepillantottam a földre, alól továbbra is Hito feküdt. Nem tudtam, mennyire éber, esetleg még mindig ájult-e, de nem mertem a közelébe terelni magam, hiszen a sarlók hatóideje gyorsan csökkent.
Egy kisebb hollow csapat zajára lettem figyelmes, és megvolt az új tervem: mögöttük fogok leszállni, így még sebezhető vagyok, ők védenek meg engem.
Nem is tétováztam, módosítottam az irányt, de Shokora nem figyeltem, aki eközben ismét támadott, és egy kis részt "leszakított" belőlem. Amennyire csak tudtam, felgyorsítottam magam, és bevágódtam a csontfejűek mögé. Összeszedtem magam, na meg a részecskéimet; ekkor derült ki, mi is a sérülésem: az oldalamon egy hatalmas, vágott seb vérzett, és meglehetősen fájt. Jobbnak láttam, ha visszaalakulok az emberibb formámba, így összegömbölyödtem, és a gerincem vonalán kiesett belőlem a kard. A seb láthatóan kisebb volt, de még nem gyógyult be. Vicsorogva álltam két lábra és a felém tornyosuló hollowokra ordítottam.

-Mi lenne, ha egyszer az életben úgy tennétek, mint akik képesek GONDOLKODNI? Támadjátok meg a shinigamit, barmok! -fújtattam, mint egy eszeveszett bika, majd félrelökve őket újra a két férfi felé haladtam.- Szánalmas népség...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Shoko vs. Hito vs. Naito _
TémanyitásTárgy: Re: Shoko vs. Hito vs. Naito   Shoko vs. Hito vs. Naito Empty

Vissza az elejére Go down
 

Shoko vs. Hito vs. Naito

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Egyéb helyszínek :: Küzdőterek :: Lezárt harcok-