-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 A rejtelmek városa // Magánküldetés - Lezárva //

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Adán Scytacierto
Privaron Espada
Privaron Espada
Adán Scytacierto

Férfi
Capricorn Rooster
Hozzászólások száma : 231
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2008. Dec. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A rejtelmek városa // Magánküldetés - Lezárva // - Page 2 Cl0te15500/30000A rejtelmek városa // Magánküldetés - Lezárva // - Page 2 29y5sib  (15500/30000)

A rejtelmek városa // Magánküldetés - Lezárva // - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A rejtelmek városa // Magánküldetés - Lezárva //   A rejtelmek városa // Magánküldetés - Lezárva // - Page 2 EmptyHétf. Május 04, 2009 2:09 am

Befutott Kouga, aki szintén harcba kezdett az egyik Bountoval.
- Na végre, hogy befutottál.- jelentettem ki, ezt követően elvigyorodtam.

- Te most velem foglalkozz!- szólított fel Frederik, aztán a levegőben pörögve támadt rám. Mikor odaért, a katanáját kifelé tartva, akár egy propeller egy helyben forgott a saját tengelye körül. Csak a Zanpakutomat magam elé tartva tudtam ez ellen védekezni.
- Szépen kihasználod az akrobatikus képességeidet. A baj csak annyi, hogy ez nem a cirkusz...- mondtam neki gúnyosan, majd hátrébb ugrottam, s egy Barat lőttem felé, ám kettéhasította. Ekkor a lábamat szerette volna kirúgni, viszont a levegőbe emeltem őket, az ő rúgása pedig alattam haladt el. Amint újra a talajon voltam a jobb lábammal hasbarúgtam. Következőleg ökölbe szorított kézzel egy ütést indítottam felé, csakhogy kihajolt előle, ő kevert le egy nekem.
- Csak ennyi?...- kérdeztem, majd Sonidoval a levegőben jelentem meg, s az arcába léptem. Megfogtam a felsőjét, a levegőbe hajítottam. Vele egy vonalban haladtam a plafon felé, ezalatt mélyen a szemeibe néztem. Frederik vicsorítani kezdett, pengéjével rám akart volna mérni egy csapást, de megállítottam a saját katanámmal. Toltuk a fegyvereinket előre, ám nem bírtunk a másikkal. A sötét kék és lila lélekenergia láthatóvá vált, amint erősen taszítják egymást. Az ő arca a kétségbeesés vonásait mutatta, ellentétben velem, aki csak összeráncolt homlokkal, jobbra húzódó félmosollyal álltam vele szemben. Villám gyorsan a talajon tűntünk fel.
- Úgy tűnik a te Rai Odori- d olyan gyors, akár az én Sonidom. Azt hiszem ez dicséretre méltó.- közöltem a Bountoval, ezt követően megpörgettem magam előtt a katanámat.

- Valóban. Köszönöm. Folytathatjuk?- kérdezte Frederik, mialatt suhintott felém a pengéjével.
- Természetesen.- mondtam, következőleg két kezemmel a markolatra fogtam, szúrni készülő pozícióba állítottam a Zanpakutomat, úgy suhantam pár centire a föld fölött ellenségem irányába. A Bounto szintén így tett, de ő maga mellé helyezte katanáját. Ahogy egymáshoz értünk ismét összecsaptunk. Nem tartottuk sokáig egy helyben fegyvereinket, mivel csapdosni kezdtük a másik fegyverét. Szikrázott az acél. Ekkor kicsit hátrébb pattantam, majd bal kezemet behajtottam, maga elé tartottam, az alkarom alul pedig egyenes szúrásokat indítottam ellenfelemre. Ő elkezdett hajolgatni előle, ám a ruháját többször kilyukasztotta a kardom hegye. Hirtelen átszúrtam a vállát, a vére az arcomra fröccsent.

- Ááá!!- ordított a férfi, miután elengedte kezéből a kardot.
- Sajnálom, de most meghalsz!- szóltam, ekkor kirántottam a sebből a pengét, és a nyakához helyeztem.

- Neeem!!!!- kiáltott egy hang, aztán már Albert állt előttem. Két kézzel ellökött magától.
- Nem engedem, hogy bántsd Herr Weilandot! Dögölj meg Arrancar!! Zeige dich Zerstörend!!- ordította az idegbeteg tudós, aztán előtűnt a bábja, ki azonnal le is másolta alakomat.- Öld meg az Espadat!!!
- Értem...- válaszolta rekedt hangon Zerstörend. Elindult felém, csakhogy én a muató ujjamat ráirányítottam, majd így szóltam:
- Uneune Hi Rensa!
Öt tűzből álló lánc kötözte meg a hasonmásom két lábát, két kezét, plusz a nyakát. Ezek égető érzést kölcsönöztek, s erősen szorították az áldozatot 2 percig.

- M-m-mi ez?- érdeklődött Albert.
- Höh... Öt lánc, amelyek lefogják a lélekenergiát, tehát nem lehet tőlük mozogni.- avattam be a dologba, ezt követően Sonido segítségével Zerstörend elé érkeztem meg, kettévágtam a katanámmal. Nem sokkal később Albert térdre esett, kezei már elkezdtek elporladni, keserűen ordított. Odabballagtam hozzá, s leguggoltam vele egy szintre.
- Hmhmhmháháháháháháhá!!!!- nevettem a képébe teljesen őrült hangon.
- Mégis kinek hitted te magad?... Na viszont látás! Bounto...- köszöntem el tőle, végül megpöcköltem a homlokát, s az azt követő pillanatban teljesen elporladt.

- Albeeeert!!!!- kiabált Frederik, és felkelt a földről. Magához emelte a fegyverét.
- Nem bocsátok meg neked!
- Nincs is rá szükségem...
- Valamint eztán nem hagyok neked esélyt! Végzek veled itt és most.
- Hát csak rajta!
- Zeige dich Wahrheitsklinge (Igazság Penge)!!!
A Bounto katanája teljesen átalakult, kinézete egy démoni kardra hasonlított.
A rejtelmek városa // Magánküldetés - Lezárva // - Page 2 21R203J01RL._SL500_AA280_
Védekező állásba helyeztem magamat.
~ Az ereje érezhetően hatalmasra növekedett... Na de legalább kezd izgalmassá válni a dolog.~ gondoltam magamban.
Vissza az elejére Go down
Tiberio Grijan
Arrancar
Arrancar
Tiberio Grijan

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 50
Age : 29
Registration date : 2009. Apr. 10.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 77. Arrancar, Adán Scytacierto fracciónja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A rejtelmek városa // Magánküldetés - Lezárva // - Page 2 Cl0te8000/10000A rejtelmek városa // Magánküldetés - Lezárva // - Page 2 29y5sib  (8000/10000)

A rejtelmek városa // Magánküldetés - Lezárva // - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A rejtelmek városa // Magánküldetés - Lezárva //   A rejtelmek városa // Magánküldetés - Lezárva // - Page 2 EmptySzer. Május 06, 2009 7:14 am

Bementem egy hatalmas szobába ahol Kodama és Kouga volt meg 2 bounto. Azon gondolkoztam eleinte, hogy Kodamának vagy Kougának segítsek egy bounto ellen. Majd pár másodperc után egy bounto lépet be az ajtón így megoldódót a kérdés hogy ki ellen harcoljak. Ennek a bountonak szintén hosszú haja volt, mint Gaufrid Von Sternnek és elégé hasonlítót rá az ő kezében egy kard volt talán az volt a bábja.
A rejtelmek városa // Magánküldetés - Lezárva // - Page 2 Anime_www.kepfeltoltes.hu_
Elkezdtem a bounto felé sétálni és így szóltam:
- Először is bemutatkozok neked, mielőtt megöllek téged bounto.... a nevem Michinaga Ishinomori. - mondtam neki gonosz vigyorral az arcomon.
Erre ő elnevette magát és így szólt:
- Elégé vicces vagy arrancar létedre és nagyképű is de azért elmondom én is a nevem. Az én becses nevem Igor Von Stern. - mutatkozott be Igor is.
~ Úgy látszik a testvére Gaufridnak. - gondoltam és elkezdtem nevetni.
- MI OLYAN VICES?!- kérdezte ordítozva a bounto[img]
- Csak az, hogy a testvéredet megöltem. - mondtam neki mosolyogva.
- Hogy lehet az, hogy lehet az, hogy EGY ILYEN HÜLYE BÉNA BAROM GYŐZTE LE ŐT?! - tette fel a költői kérdést kiabálva a bounto.
- Hogy mi van?! Neked inkább most félned kéne és ezt mondani: olyan erős és bölcs vagy Ishinomori, hogy legyőzted a testvéremet. - mondtam neki idegesen. Erre Igor így szólt:
- Majd tudod, hogy mikor mondok ilyet egy ilyen lúzernek!
- Na, mindegy inkább harcoljunk. - javasoltam Igornak. Erre ő rábólintott és így szólt:
- Zeige dich begehen sie einen mord das schwert eines sodes! - kiáltotta a bountó majd elkezdet a kardja átalakulni és a teste is olyan átlátszó lett, hogy a csontját is lehetet látni.
A rejtelmek városa // Magánküldetés - Lezárva // - Page 2 Two_Face_by_eternal_sansara_www.kepfeltoltes.hu_
~ Máris használja a bábja eredeti formáját. Ugyan mire lesz képes így? - gondolkoztam ezen.
Elkezdtem felé futni és amikor közel értem hozzá csaptam egyet. Az ellenség nem is próbált védekezni így végigvágtam a kardomal a karját mintha hagyta volna, hogy megvágjam.
Megdöbbenve éreztem, hogy iszonyatosan fáj az egyik karom pedig látszatra semmi baja nem volt. Eztán így szólt Igor:
- Tudod az én képességem az hogy aki megvág az érzi a fájdalmat ugyan ott ahol engem is megvágott de én nem érzek semmit ha még a nyakamat is szúrják is át. Sajnos ez a technika még csak a fájdalmat adja vissza az ellenségnek és a kárt nem és sajnálatos módon meg is lehet ölni, de nem könnyen. Gondoltam enyi előnyt adok hogy elárulok mindent a technikámról. - mondta Igor vigyorogva. Eztán hátra ugrottam pár métert de pár pillanat múlva a Igor elkezdet felém futni és én is elkezdtem felé futni. Amikor közel értünk egymáshoz mind a ketten ütötünk egyet a katanánkal és ő azal az egy csapással elütött az óriás szoba közepétől a végéig majd úgy beleütköztem a falba hogy kiütöttem.
- Na szerintem ideje lesz átalakulni. Sashikomu kanpa! Shiomizu tobari! - mondtam ki a parancsszavakat és megkezdődött az átalakulás. Feltartottam a zanpakutomat és fekete felhők gyülekeztek felettem majd, elkezdet esni az eső. Pár másodperc múlva több millió esőcsepp egy sugárba jött le a fekete felhőből a katanámba. Aztán a kardom pengéje kéken világított és egy hatalmas vízhullám jött ki belőle, így nyugodtan folytathattam az átalakulást. Aztán csont páncél húzódott a testemre és két csont szárny keletkezett a hátamon. A Zanpakutom teljesen átalakul. Majd amikor befejeződött az átalakulás a kardom abbahagyta a vízhullám kibocsájtását.
- Így szerintem már nem fogsz olyan könnyen ellökni. - mondtam és egy hatalmasat ugrottam Igor felé eztán ő is felém ugrott. Összecsaptunk a kardal majd tartottuk egymás kardját és próbáltuk a másikat félre lökni. Pár másodperc múlva sikerült legalább 2 m arrébb löknöm Igort. Eztán így szóltam:
- Na így már izgalmasabb lesz a harc.
Eztán vártam Igor támadását és védekeztem.
Vissza az elejére Go down
Genki Kouga
Arrancar
Arrancar
Genki Kouga

Hozzászólások száma : 19
Registration date : 2009. Apr. 23.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A rejtelmek városa // Magánküldetés - Lezárva // - Page 2 Cl0te7000/10000A rejtelmek városa // Magánküldetés - Lezárva // - Page 2 29y5sib  (7000/10000)

A rejtelmek városa // Magánküldetés - Lezárva // - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A rejtelmek városa // Magánküldetés - Lezárva //   A rejtelmek városa // Magánküldetés - Lezárva // - Page 2 EmptySzer. Május 06, 2009 8:15 am

Álltunk egymással szemben, a kalapos bountóval, akinek a fegyvere kicsinyített pengék voltak. Majd elérkezett az első összecsapás után a bemutatkozás.
-A nevem Genki Kouga...arrancar...-Mondtam hidegen és a kezemet védekező pozícióba helyeztem.
-Az én nevem...-Mondta mosolyogva a fura bounto:-Donte Vento...-Mondta.
Majd mögém került és egy pontos szúrást akart bevinni a kis pengékkel, de leguggoltam és a kezemmel, fordulatból próbáltam eltalálni a gyomrát. A találat sikerült és ő is megvágta az arcomat a másik kezével.
Majd ismét hátráltunk kb. két métert és villámtánc segítségével egyre magasabbra ugrottunk miközben próbáltuk eltalálni a másikat. Lassan a plafonhoz közeledve megfogta a kezemet és a plafonba vágott, de amikor odaértem hirtelen megfordultam a levegőben és elrugaszkodva repültem felé. Mélyen belevágtam az arcába és földre érkeztem, majd ő csak állt a levegőben és a vért nézte a kezén.
-Hmmmm...érdekes...idáig nem sok ellenségemnek sikerült megsebezni, pontosan kettőnek...-Mondta, majd a következőket őrült nevetéssel párosította:...-De a másik a következő technikába belehalt.
Hirtelen mögém került, szépen lassan megfordultam, majd a néztem, hogy mi lesz a következő technikája:
-die Hölle das Blut der Degen!!!...-Szépen halkan suttogta a kalapja.
Hirtelen iszonyatos lélekenergia szabadult fel és körülötte vérpiros aura izott. Lassan hátrébb lépkedtem, mivel a közelsége még az arrancar bőrömet is marta. Vége lett a vörös aurának és megjelent a bábja:
A rejtelmek városa // Magánküldetés - Lezárva // - Page 2 354_117043e1658d60_full
-A bábom neve: A véres pokol fenséges kardja...-Mondta nyugodt, kiegyensúlyozott hangon.
Másodperceken belül eltünt a szemem elől, majd mögöttem éreztem a reatsu-ját.
-Ez gyors volt...-Mondtam miközben a számon vér folyt ki és a mellkasom keresztbe volt vágva.
-Hát igen mindenki itt pusztul el...-Nevetett a bounto, majd rámvigyorgott egyett élkezdett sétállni.
Térdre estem, majd lefeküdtem a hideg földre és vért köptem:
-Itt...az ideje...-Köhögtem ki a mondatot, majd a kalapos bounto megfordult és nézett.
Lassan feltápászkodtam, de többször visszaestem mire talpra tudtam állni
-Noboru Sora Fenikkusu...-Végül kimondtam ezeket a szavakat és mögötem egy hihetetlenül nagy reatsuval bíró főnix jelent meg, amely a bountót térdre kényszerítette, és egyben elvakította a fényessége.
A fejemen lévő maszk teljesen lefolyt a hátamon, majd a mellkasomon és végül a lábamon. A kinézetem egy főnixhez volt hasonló a fejemen helyezkedett el a főnix koponyája amely nem olvadt rá a fejemre hanem mint egy sisak helyezkedett el. A testemet vastag páncél borítorra amely erősen hasonlított a főnix tollaira. a lábam hátsó részén egy-egy kisebb szárny helyezkedett el, és a hátamob is egy-egy kisebb szárny nőtt ki. Valamint a kezemen a csuklómtól a könyökömig húzódott egy vastagabb, de kisebb szárny amely vívásra volt alkalmas.
-Úgy látom neked is van erősebb alakod...-Mondta a kalapos meglepődve, de elszántabb fejjel mint valaha.
-Kezdjük...-Mondtam mély hangon és felrepültem a levegőbe...
Vissza az elejére Go down
Adán Scytacierto
Privaron Espada
Privaron Espada
Adán Scytacierto

Férfi
Capricorn Rooster
Hozzászólások száma : 231
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2008. Dec. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A rejtelmek városa // Magánküldetés - Lezárva // - Page 2 Cl0te15500/30000A rejtelmek városa // Magánküldetés - Lezárva // - Page 2 29y5sib  (15500/30000)

A rejtelmek városa // Magánküldetés - Lezárva // - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A rejtelmek városa // Magánküldetés - Lezárva //   A rejtelmek városa // Magánküldetés - Lezárva // - Page 2 EmptySzer. Május 06, 2009 9:39 am

Idő közben megérkezett Ishinomori is, aki szintén harcba keveredett az egyik Bountoval.
- Úgy látszik a csicskásaid nem fogják már sokáig húzni Frederik!- szóltam oda a Bountonak. Ő ekkor előttem termett, majd a hatalmas karddal felém csapott. Szinte éreztem a démoni reitatsut, amely a fegyverből áramlott. Nagyon sötét lila szinű energia világított körülötte, s felém közelített. Gyorsan magam fölé tartottam a Zanpakutomat, amire rácsapott a kard alakú báb. Egyre csak süllyedt alattam a talaj, a beton semmi perc alatt széttört lábaimnál. Egy kb.: 3m mély gödörben álltam, miközben a kezemből kispriccelt a vérem, mert a bal tenyeremmel a katanám pengéjét tartottam.
- El... elképesztő...- mondtam, ám ekkor Frederik megfogta a ruhámat, és annál fogva vágott egymás után hatszor a padlóhoz. Miután ezt befejezte elhajított az egyik olszopnak. Szerencsésen átszálltam rajta. Kimásztam a kövek közül, de lihegtem, mint egy kivert kutya. Ishinomori és Kouga már átalakultak. Ügyesen helyt álltak eddig, bizalmam csöppet sem ingott meg bennük.

- Ne aggódj! Yoshizawa Kodama... Nem tart már sokáig a szenvedésed.- mondta a Bounto egy kis vigyorral a képén.
- Ö... Örülök neki... Úgysem lett volna elég pénzem kifizetni a károkat...- mosolyodtam el a hülye mondatomtól, de Frederik erre vicsorítani kezdett, újra felém indult. Sonidoval előtte jelentem meg, s két kezzemel a Zanpakutom markolatát szorítva, a fejem fölé emelve kardom, egy csapást indítottam ellenfelem irányába. Ő egy kézzel fogta a bábját, csakhogy így is könnyedén kivédte a csapást.
- Még nem végeztem!- közöltem vele, aztán a jobb oldalán jelentem meg. Szúró pozícióban volt a fegyverem, pengéjét pedig már indítottam is a Bounto bordája felé. Ő egy laza mozdulattal lökte oldalra a fegyveremet. Elkezdtem jobban küzdeni. Minden irányból csapdostuk a másik pengéjét, viszont én állandóan hártáltam.
~ Hiába... Nem tudok egy helyben maradni ezektől a "kalapács" erősségű ütésektől...~ merengtem, de próbáltam normálisan gondolkodni, megőrizni a hideg vérem. Ekkor egy nagy rúgással kibillentette a karomat, s egy hideg érzés jött rám, mely kis idő múlva fájdalomba hatolt át. Amint előre tekintettem a Bounto bábját láttam, amint a mellkasomba hatolt be. Leereszkedett velem a földre. Ott térdre esve voltam, ám Frederik nem húzta ki belőlem a fegyvert. Látásom homályossá vált, mégis úgy tűnt fontos szervem nem sérült meg. Kapkodtam a levegőt, miközben végig ellenfelem arcát néztem. De ő csak állt ott szemben velem, meg sem mozdult. A többiekre tekintettem, kik meglepődött arccal nézték az eseményt. Bizonyára elindultak volna segíteni, viszont a bal kezemet kinyújtottam feléjük.
- Ishi...- vért köptem.- Ishinomori!! Kouga!... Öh... Ne!! Ez most... parancs!- nyögtem végül ki, amit el akartam mondani. Soha nem kezeltem őket igazán úgy, mint egy zsarnok a beosztottjait, valahol mindig is az egyenrangú társaimként bántam velük. Most mégis kimondtam a kifejezést, melyre akár mi is történjen, engedelmeskedniük kell. Mégpedig, hogy: " Ez parancs!"

- Mégis mit hittél? Yoshizawa Kodama?...- kérdezte a Bounto.
- Mondd! Van valami az életedben, amivel jót okoztál akárkinek ezen a tetves Földön? Amiért azt mondának most nekem az emberek:... Hagydd meg az életét!? Te csak egy szemét vagy... Nem is voltál más... Nem is leszel soha. Nincs célod az életedben, és egy olyan ember parancsait hajtod végre, ki bármelyik pillanatban végezne nyomorúságos életeddel. Hát mondd megérte?! Megérte- e, hogy eljöttél erre a helyre?
- ... Igen...- suttogtam, alig hallhatóan. A Bounto megkérdőjelezett arcot vágott ehhez a rövid kis válaszhoz.
- Valóban? Miért?
- Mert... Nekem van egy cé... célom.
- Meséld el, mi volna az? Tudni akarom, mielőtt megöllek.
- Egy világ... Ahol nincs háború... Csak béke, nyugalom, tisztesség, s igazság.
- Vajon mit érnek ezek egy Holllow számára? Ti lelketlen gyilkológépek vagytok, akiknek meg kell halniuk. Kedvtelésből ontjátok ki mások életét. Na mindegy...- fejezte be szövegét a Bounto, ezt követően kirántotta belőlem a fegyverét, majd már indította is a végzetes vágást a nyakam felé. Minden olyan lassú lett hirtelen. Az egyik ablakon rám világított a telihold, amely mintha végig kísérte volna utamat.
~ Tényleg ennyi lennék?~ merült fel bennem a kérdést.
~ Nem!! Nekem még van küldetésem ebben a világban!!!~ ordítottam gondolatokban. Pillanatok alatt felkaptam kezembe a Zanpakutomat, aztán az ő karja elé helyeztem. A bábját megállítottam. Határozottság, valamint eltökéltség ébredt fel bennem. Ez mintha új erőt kölcsönzött volna.
- Még nem halok meg!!! Van egy célom, amit teljesíteni is fogok!!!!- közöltem felemelt hangon Frederikkel, aztán Sonido segítségével pár méterre teremtem előtte. Végigrántottam kezem a katanámon, mialatt ezt kiáltottam:
- Kamu nodo!! Ao Okami!
Amint kimondtam a parancsszót, maszkom egy farkas fejéhez hasonlóvá vállt, s szemem kéken kezdett világítani. Testemre egy csontpáncél húzódott rá, ám gyorsaságom nem veszít az eredetiből. Az egyik karomrból állt ki a Zanpakutom, ami kék tűzben kezdett égni.
- Kezdhetjük a második menetet? Frederik Weiland...
Vissza az elejére Go down
Tiberio Grijan
Arrancar
Arrancar
Tiberio Grijan

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 50
Age : 29
Registration date : 2009. Apr. 10.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 77. Arrancar, Adán Scytacierto fracciónja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A rejtelmek városa // Magánküldetés - Lezárva // - Page 2 Cl0te8000/10000A rejtelmek városa // Magánküldetés - Lezárva // - Page 2 29y5sib  (8000/10000)

A rejtelmek városa // Magánküldetés - Lezárva // - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A rejtelmek városa // Magánküldetés - Lezárva //   A rejtelmek városa // Magánküldetés - Lezárva // - Page 2 EmptyCsüt. Május 07, 2009 6:06 am

A harc kelős közepén észrevettem, hogy Kodama elég nagy bajban van épen elkezdtem volna felé menni, hogy segítsek neki. De ő így szólt:
- Ishi...- vért köpött. - Ishinomori!! Kouga!... Öh... Ne!! Ez most... parancs! - nyögte végül ki, Kodama. Eztán gyorsan visszapillantottam és a bounto már csapni akart volna le de a Sonido segítségével sikerült arrébb mennem a csapás elől.
- Jó gyors vagy arrancar létedre, de tudod, én sokkal gyorsabb vagyok nálad. - mondta Igor.
- Óóó tényleg? - kérdeztem majd Igor háta mögött bukkantam fel a Sonido segítségével és a kardomról vér csöppent le. A bounto csak néz maga elé a semmibe. Majd a vállából kifröccsent egy csomó vér eztán gyorsan megfogta a vállát. De én is megfogtam a vállamat a keletkezett fájdalomtól. - Na, most ki a gyorsabb? - kérdeztem vigyorogva Igort.
- Úgy látszik, hogy alábecsültelek tényleg gyors vagy. - mondta Igor.
Elkezdtünk egymás felé rohanni, majd amikor összecsaptunk volna gyorsan felugrottam és a háta mögé kerültem aztán felé fordultam eztán barákat lőttem a háta felé. Ő elugrott majdnem mind elől egy kivételével, ami a vállát találta el. A fájdalmat én is megéreztem, de hirtelen előttem teremt a bounto és végigvágta a hasamat és egy kicsit a mellkasomat is aztán én még gyorsan megakartam volna vágni, de sajnos nem sikerült mert elugrott.
- Ezt még megbánod! - kiáltottam hangosan.
- Húú de félek. - mondta a bounto nevetve.
- Fejezzük be ezt a küzdelmet. - mondtam már lihegve, mert mindenem fájt.
A lélekenergiánkat a katanánkba vezettük, majd egy hatalmasat ugrottunk egymás felé és, amikor 1 m-re voltunk körülbelül egymástól mind a ketten csaptunk egyet a kardunkkal. Amikor a 2 katana érintette egymást hatalmas lélek energia szabadult fel és tartottuk egymás kardját. De pár másodperc múlva széttört Igor kardja és én hatalmas lendülettel kettéfeleztem.
~ Úgy látszik, hogy a bábja széttört már azt a fájdalmat se érzem, ahogy kettévágtam, sőt semmi fájdalmat nem érzek, amit neki okoztam. - gondoltam és mosolyogva néztem, ahogy esik, le a kettéfelezet bounto.
Vissza az elejére Go down
Genki Kouga
Arrancar
Arrancar
Genki Kouga

Hozzászólások száma : 19
Registration date : 2009. Apr. 23.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A rejtelmek városa // Magánküldetés - Lezárva // - Page 2 Cl0te7000/10000A rejtelmek városa // Magánküldetés - Lezárva // - Page 2 29y5sib  (7000/10000)

A rejtelmek városa // Magánküldetés - Lezárva // - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A rejtelmek városa // Magánküldetés - Lezárva //   A rejtelmek városa // Magánküldetés - Lezárva // - Page 2 EmptyCsüt. Május 07, 2009 7:51 am

Ott álltunk egymással szemben, ő a földön a vérvörösen izzó kardjával, én pedig az átalakult formában álltam a földtöl kb 5 méterre. Hirtelen Kodamára szegeződött a figyelmem amint kezd lecsökkeni a reatsu-ja. Rögtön próbáltam volna a segítségére sietni, azonban halottam, hogy megparancsolja, hogy ne menjünk neki segíteni, majd átalakult ő is.
-Rendben, így már jól lesz Kodama és úgy látom Ishinomori is átváltozott, végre kezdőthet a csata.
-Na végre rámfigyelsz....-Bólintott a kalapos, majd előttem teremt pár méterre és onnan próbált egy vágást leadni. A karomon lévő csontszerű szárnyal könnyedén védtem, sőt több helyen is megsebeztem, mivel túl lassúnak bizonyult. Miközben leesett a földre őrült nevetésbe torkolodt a fájdalma.
-Azt hiszed mert gyorsabb lettél legyőzhetsz???...-Kérdezte simét higgadt hangon, majd a bábját felém kinyújta ezt mondogatta:
-A pokol kapui kinyílnak jöjj elő, Drhontonisch...-Mondta halkan, majd megjelentek körülötte apró pengék és forogni, majd izzani kezdtek.
Előttem teremt két méterre és miközben a kardjával még gyorsabban vagdosott, a kis pengék felsebezrék a bőrőmet elég mélyen, majd hátrasonidozva elmosolyodtam.
-Na...szép..még hány trükköt tudsz ezzel a marionett bábúval hmm???...-Vontam kérdőre az erejét, majd elkezdtem zölden izzani, és az összes mély seb begyógyult és új erőre kaptam. Rögtön mögötte teremtem és a hátába mélyeztettem a csontfegyveremet és végighúztam, így egy hatalmas vágásnyom lett a hátán.
Leesett a földre és miközben felállt ezt mondtam:

-Tudod az én képességem nem az erőre vagy a gyorsaságra megy, amiért felgyorsultam az csupán az volt, hogy mindig lassabban szoktam harcolni, hogy a naív ellenségeim, azt higgyék, hogy csak ez változott. Viszont tévednek, mert a kardom a regenerálódásra specializálódott, így tudtam meggyógyítani magam...-Mondtam miközben leereszkedtem elé pár métert távolságot azért hagytam.
-ÓÓÓ....hát ez meglepő...-Mondta a bounto meglepő nyugalommal, miközben a hátából dőlt a vér.
-Vége...az utolsó összecsapás jön ha nem tévedek...vagy már azt sem bírod ki???...-Kérdeztem meg tőle.
-Nana...azt azért még kibírom....-Mondta, majd a felállt és leporolta magát és a kalapját megigazította.
Felrepültem ismét a levegőbe és támadásba helyezkedtem, mire ő is felvette a támadást, mivel közöttünk ez lesz az eldőntő csapás...
Vissza az elejére Go down
Adán Scytacierto
Privaron Espada
Privaron Espada
Adán Scytacierto

Férfi
Capricorn Rooster
Hozzászólások száma : 231
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2008. Dec. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A rejtelmek városa // Magánküldetés - Lezárva // - Page 2 Cl0te15500/30000A rejtelmek városa // Magánküldetés - Lezárva // - Page 2 29y5sib  (15500/30000)

A rejtelmek városa // Magánküldetés - Lezárva // - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A rejtelmek városa // Magánküldetés - Lezárva //   A rejtelmek városa // Magánküldetés - Lezárva // - Page 2 EmptyPént. Május 08, 2009 1:08 am

A Bounto elképedve nézte a második formámat, mely leginkább egy farkasra emlékeztette.
- Öh... Hogy lehet?... Meg kellett volna halnod! Miért nem döglesz már meg?!- ordított Frederik, mivel már teljesen elvesztette az önuralmát. Hirtelen ott teremtem mellette.
- Nem megmondtam neked?... Frederik Weiland. Nem fogok meghalni ezen a helyen. A te és a társaid ideje ezennel... Lejárt.- közöltem hideg hangon ellenfelemmel, majd egy hatalmasat rúgtam a gyomrába, amitől elszállt. Sonidoval arra helyre mentem, ahova várhatóan becsapódott volna, csakhogy egyet rúgtam a gerincébe, majd elkezdtem ütni bal kezemmel a levegőben, akár egy bokszzsákot. Mikor megúntam, megfogtam a nyakát, s a falba vágtam a testét. Elkezdtem futni a köveken, az ő teste pedig mint egy fúró a földben hagyta maga után a méllyedéseket. A végén megpördítettem a Bountot, eztán a talajhoz vágtam.
- Ez most bizonyára fájt.- jelentettem ki.

- Á!!! Vége a játéknak Espada!!! Todesbalken (Halálsugár)!!- kiáltotta Frederik, miközben a feje fölé emelte bábját. A démoni kardba színű szellemi részecskék kezdtek áramlani, majd egy óriási, lila színű sugarat indított felém. El is talált, aminek köszönhetően kirepültem a kastély falán. Szerencsémre utolsó percben indítottam egy Haru Hanonet, ami hárítani tudta a támadását. Ott álltam a holdfény alatt, lihegve, de élve. Frederik Rai Odorival jelent meg előttem az éjjeli égben.
- Mielőtt végzünk elmondok neked valamit.

- Rendben van. Tisztességes ellenfél voltál az eddigi harcunkban. Halljam!
- Nemes a szándék, amiért küzdöttél, valamint küzdesz. Te magad is egy büszke, nemes ember vagy. De a baj az, hogy ellenünk próbálsz lázadni. Az én feladatom csak annyi, hogy téged likvidáljalak a társaiddal egyetemben. A saját céljaim elérése érdekében, engedelmeskednem kell egy Shinigaminak, aki jelenleg Hueco Mundo ura. Az embernek tudnia kell, mikor kell megalázkodni, vagy éppen behódolni. Hősöknek mondják azokat, akik meghalnak, mert tudják nincs esélyük változtatni egy dolgon, mégis harca szállnak szándékaikért.
- Valóban.
- Mondd te hősnek tartod magad Frederik Weiland?
- Nem tudom biztosra. Hiszek a küldetésemben.
- Elmondom neked barátom, mi volt a te hibád. Túlságosan előre akartál törni, nem számolva a vereség esélyeivel. Csak ennyit szerettem volna megtudni.- közöltem vele, aztán suhintottam egyet a kezemből kiálló fegyverrel, jelezve, folytathatjuk a harcot. Összecsaptunk, ezt követően egy vágást indítottam furdulatból, aminek köszönhetően kicsit kibillentettem az egyensúlyát a Bountonak. Elkezdtem villám gyorsan szurkálni a teste felé. Egy párszor sikerült is megszúrnom, de azok nem hatoltak mélyre. Le akart rám csapni, csakhogy Sonido segítségével a bal oldalán jelentem meg, rámarkolva az alkarjára. Ő viszont arcon csapott az öklével, amitől elengedett a szorításom. Hátraugrott a Bounto, s így szólt:
- Todesbalken!
A lila sugár felém közeledett. Ekkor én is elordítottam magam:
- Haru Hanone!
Hatalmas robbanás keletkezett, szinte hátrarepültem az energiájától.
~ Hihetelen... Még mindig képes harcolni.~ gondoltam magamban. Kinyújtottam a kezemet Frederik felé.
- Cero!...- suttogtam. Egy sötét kék sugár indult el Frederik felé.
Vissza az elejére Go down
Tiberio Grijan
Arrancar
Arrancar
Tiberio Grijan

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 50
Age : 29
Registration date : 2009. Apr. 10.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 77. Arrancar, Adán Scytacierto fracciónja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A rejtelmek városa // Magánküldetés - Lezárva // - Page 2 Cl0te8000/10000A rejtelmek városa // Magánküldetés - Lezárva // - Page 2 29y5sib  (8000/10000)

A rejtelmek városa // Magánküldetés - Lezárva // - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A rejtelmek városa // Magánküldetés - Lezárva //   A rejtelmek városa // Magánküldetés - Lezárva // - Page 2 EmptyPént. Május 08, 2009 6:15 am

Miután megöltem Igort így nem volt más választásom, leültem és néztem a 2 harcot. Először Kouga harcát akartam látni így elkezdtem nézni a harcukat.
- Tudod az én képességem nem az erőre vagy a gyorsaságra megy, amiért felgyorsultam az csupán az volt, hogy mindig lassabban szoktam harcolni, hogy a naív ellenségeim, azt higgyék, hogy csak ez változott. Viszont tévednek, mert a kardom a regenerálódásra specializálódott, így tudtam meggyógyítani magam...- mondta Kouga miközben leereszkedet elé pár méter távolságot.
- ÓÓÓ....hát ez meglepő... - mondta a bounto meglepő nyugalommal, miközben a hátából dőlt a vér.
- Vége...az utolsó összecsapás jön ha nem tévedek...vagy már azt sem bírod ki???... - kérdezte tőle Kodama.
- Nana...azt azért még kibírom.... - mondta a bounto, majd a felállt és leporolta magát és a kalapját megigazította.
Felrepült Kouga ismét a levegőbe és támadásba helyezkedet, mire a baunto is felvette a támadást, mivel közöttünk ez lesz az eldöntő csapás... Eztán ránéztem Kodama harcára.
- Elmondom neked barátom, mi volt a te hibád. Túlságosan előre akartál törni, nem számolva a vereség esélyeivel. Csak ennyit szerettem volna megtudni. - közölte vele Kodama, aztán suhintott egyet a kezéből kiálló fegyverrel, jelezve, folytathatják a harcot. Összecsaptak, ezt követően egy vágást indított Kodama furdulatból, aminek köszönhetően kicsit kibillentette az egyensúlyát a Bountonak. Elkezdet villám gyorsan szurkálni a bounto teste felé. Egy párszor sikerült is megszúrnia, de azok nem hatoltak mélyre. Le akart a bounto Kodamára csapni, csakhogy Sonido segítségével a bal oldalán jelent meg, rámarkolva az alkarjára. Ő viszont arcon csapta Kodamát az öklével, amitől elengedett a szorítás. Hátraugrott a Bounto, s így szólt:
- Todesbalken!
A lila sugár Kodama felé közeledett. Ekkor ő elordította magát:
- Haru Hanone!
Hatalmas robbanás keletkezett, szinte hátrarepült Kodama az energiájától.
Aztán valamit suttogott Kodama de nem hallottam és egy sötétkék sugár indult el Frederik felé.
Vissza az elejére Go down
Genki Kouga
Arrancar
Arrancar
Genki Kouga

Hozzászólások száma : 19
Registration date : 2009. Apr. 23.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A rejtelmek városa // Magánküldetés - Lezárva // - Page 2 Cl0te7000/10000A rejtelmek városa // Magánküldetés - Lezárva // - Page 2 29y5sib  (7000/10000)

A rejtelmek városa // Magánküldetés - Lezárva // - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A rejtelmek városa // Magánküldetés - Lezárva //   A rejtelmek városa // Magánküldetés - Lezárva // - Page 2 EmptySzomb. Május 09, 2009 1:31 am

Ott álltunk egymással szemben és készek voltunk ezt a csatát egy eldöntő, kíméletlen kardcsapással véghez vinni. A bounto hátáből dőlt a vér és láttam, hogy a kifejezéstelen és semmitmondó tekintet mögött a szemében látszott, a fájdalom gyötrődés és a kétségbeesés a harc végkimenetelében.
-Úgy látom nem vagy a legjobb formádban...-Mondtam nyugodt hangon miközben a sebeimet gyógyítottam a regenerálódási képességemmel.
-Ne aggódj elég időt adok, hogy felkészülj a halálra...-Válaszolt gúnyosan a bounto, majd a kinyújtotta felém a bábját, ezzel jelezte, hogy elkezdődött a végső tánc a halállal.
-Hát akkor...-Mondtam, majd a zöld aura elmúlt és átváltott piros színbe, majd a kezemet felemeltem úgy, hogy a fegyverem az arcomat súrolja.
~Mint a sötét órákban lecsapni készülő ragadozómadár....úgy szállok én is feléd...-Gondoltam, majd elmosolyodtam és hatalmas lélekenergia tört fel belőlem.
-Gyerünk..
-Most...
Mondtuk a különböző szavakat, de csakis egyre tudtunk gondolni arra, hogy a másiknak a szívéig hatoljon a másik fegyvere, vagy bábja. Hihetetlen sebességgel közeledtünk és a végén éreztem, hogy a bounto az összes lélekenergiáját felszabadította. Összecsapott a két hatalmas erő és a lélekenergiánk összeolvadt, majd szikrázni kezdett. Mind a ketten elsonidoztunk egymás mellől és háttal álltunk egymásnak. Észrevettem, hogy a mellkasomon van egy hatalmas vágás és dőlt belőle a vér.
-Tartogattál még valamit ugye???...-Kérdeztem meg tőle félig hátrafordulva, majd térdre estem.
-Hehe...igen...még egy kis fájdalmat...-Mondta a bounto, majd lassan elkezdett porladni, majd már csak a sapkája fedte a hamvait. Sikerült úgy meggyógyítani magam, hogy szinte majdnem felhasználtam a maradék lélekenergiámat, de még mindig látszott a forradásnyom a mellkasomon.
-Jó harcoltál...de nem eléggé...-Mondtam a sapka fogságába esett hamunak.
-De most elengedlek...-Folytattam és a sapkát elrúgtam, majd a hamu a szélben lassan elszállingózott.
Láttam Ishinomori miközben Kodamát figyeli, és lassan odaballagtam hozzá és visszaalakultam, majd eltettem a kardomat.
~Még a végére tartogatott valamit, még szerencse, hogy kivédtem a vágását, mert ha nem sikerült volna már nem lett volna időm meggyógyítani magam...-Gondoltam, majd a kezemmet a mellkasomon lévő vágásra tettem. Leültem Ishinomori mellé, de nem szóltunk csak bólintottunk egymásnak és Kodamát figyeltük...
Vissza az elejére Go down
Adán Scytacierto
Privaron Espada
Privaron Espada
Adán Scytacierto

Férfi
Capricorn Rooster
Hozzászólások száma : 231
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2008. Dec. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A rejtelmek városa // Magánküldetés - Lezárva // - Page 2 Cl0te15500/30000A rejtelmek városa // Magánküldetés - Lezárva // - Page 2 29y5sib  (15500/30000)

A rejtelmek városa // Magánküldetés - Lezárva // - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A rejtelmek városa // Magánküldetés - Lezárva //   A rejtelmek városa // Magánküldetés - Lezárva // - Page 2 EmptySzomb. Május 09, 2009 2:54 am

A Cero tehát a férfi felé tartott, valamint sikeresen el is találta, de az utolsó pillanatban eszébe jutott védekezni. Miután a robbanás elmúlt testéről félig le volt szakadva a ruha, sebekkel borították végtagjait. Nem mondtam semmit, csupán újra megtámadtam. Előtte tűntem fel, s ráütöttem a kezemből kiálló pengével a bábjára. Harcba kezdtünk, ám éreztem, már nincs sok energiám.
~ Muszály leszek befejezni hamarosan...~ gondoltam magamban. Külömbőző helyeken tűntünk fel, valamint újra meg újra összecsaptunk. Mind a ketten éreztük, nem tart már sokáig a dolog. Végül, amikor egy Haru Hanonet lőttem Frederik felé, már nem tudta teljesen hárítani a tűzkarmokat. A becsapódást követően csak állt ott egy helyben.

- Öh... Nyertél... Nincs már erőm felemelni a kardomat.- jelentette ki a Bounto, eztán vért köpött. Sonido segítségével megjelentem vele szemben. A csontpáncél elkezdett lekúszni a testemről, majd a Zanpakutomat is újra a kezemben fogtam. Katanám a tokjába helyeztem, a bábját pedig kikaptam a kezei közül. Ishinomori és Kouga elé hajítottam. A két Arrancar előtt a földbe szúródott a démoni fegyver.
- Valamelyikőtök vigyázzon rá!- szólítottam fel fracciónjaimat. Egy rúgással a kastély irányába küldtem Frederiket. Ő a terem közepére zuhant. Térdre esve lihegett, kezei a semmibe lógtak. Egy lyukon a hold fénye körívesen világította meg a férfit, én pedig lassan leereszkedtem elé az égből.
- Ismerős szituáció.- közöltem vele. Megjelent a félmosoly az arcomon. A jobb karomat Frederik arca felé nyújtottam. A kék Cero előjelei már láthatóak voltak. Az utolsó percben a feje fölé emeltem karom, a sugarat pedig a kristály felé indítottam el. A gépezet, melyben el volt helyezve teljesen megsemmisült a tartalmával együtt.

- Miért?... Miért nem?...- kérdezte a Bounto.
- Azért, hogy tapasztald meg te magad is, amit rólunk állítasz. Most már nincsenek barátaid, követőid, szeretteid. Soha nem tehetsz többé olyat, amiért a következő ellenfeled életben hagyna, mert indokod sem lesz majd mit mondani. Egy lélek vagy a sötétben... Egyedül... Magányosan... Jelentéktelenül. Az élet elveszíti az értelmét cél nélkül. A te célod ezennel meghalt, ám te élni fogsz... és szenvedni.

- Azt hittem...
- Mit? Hogy majd magunk közé fogadunk, vagy megdícsérünk? A saját szavaiddal élve: mi csak lelketlen gyilkológépek vagyunk. Aki másnak vermet ás, maga esik bele. Hát te beleesetél barátom... Nem is kicsit.- mosolyodtam rá Frederikre.
- Háháháháhá!!- nevettem a képébe, szinte már félelmetesen.

Vissza az elejére Go down
Tiberio Grijan
Arrancar
Arrancar
Tiberio Grijan

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 50
Age : 29
Registration date : 2009. Apr. 10.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 77. Arrancar, Adán Scytacierto fracciónja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A rejtelmek városa // Magánküldetés - Lezárva // - Page 2 Cl0te8000/10000A rejtelmek városa // Magánküldetés - Lezárva // - Page 2 29y5sib  (8000/10000)

A rejtelmek városa // Magánküldetés - Lezárva // - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A rejtelmek városa // Magánküldetés - Lezárva //   A rejtelmek városa // Magánküldetés - Lezárva // - Page 2 EmptySzomb. Május 09, 2009 7:16 pm

Kodama harca után megint ránéztem Kouga harcára. Hihetetlen sebességgel közeledtek egymás felé. Összecsapott a két hatalmas erő és a lélekenergiájuk összeolvadt, majd szikrázni kezdett. Mind a kettő elsonidozott egymás mellől és háttal álltak egymásnak. Kouga mellkasán egy hatalmas vágás keletkezett, amiből folyt a vér.
- Tartogattál még valamit ugye???... - kérdezte Kouga meg tőle félig hátrafordulva, majd térdre esett.
- Hehe...igen...még egy kis fájdalmat... - mondta a bounto, majd lassan elkezdett porladni, majd már csak a sapkája fedte a hamvait. Sikerült Kougának meggyógyítania magát.
- Jó harcoltál...de nem eléggé... - mondta Kouga a sapka fogságába esett hamunak.
- De most elengedlek... - folytatta Kouga és a sapkát elrúgta, majd a hamu a szélben lassan elszállingózott.
Lassan odaballagott Kouga hozzám és visszaalakult..
Leült Kouga mellém, de nem szóltunk csak bólintottunk egymásnak és Kodamát figyeltük. A bounto terem közepére zuhant. Térdre esve lihegett, kezei a semmibe lógtak. Egy lyukon a hold fénye körívesen világította meg a férfit, Kodama ő pedig lassan leereszkedet elé az égből.
- Ismerős szituáció. - közölte vele Kodama majd a jobb karját Frederik arca felé nyújtotta. A kék Cero előjelei már láthatóak voltak. Az utolsó percben a feje fölé emelte Kodama a karját, a sugarat pedig a kristály felé indította el. A gépezet, melyben el volt helyezve teljesen megsemmisült a tartalmával együtt.
- Miért?... Miért nem?... - kérdezte a Bounto.
- Azért, hogy tapasztald meg te magad is, amit rólunk állítasz. Most már nincsenek barátaid, követőid, szeretteid. Soha nem tehetsz többé olyat, amiért a következő ellenfeled életben hagyna, mert indokod sem lesz majd mit mondani. Egy lélek vagy a sötétben... Egyedül... Magányosan... Jelentéktelenül. Az élet elveszíti az értelmét cél nélkül. A te célod ezennel meghalt, ám te élni fogsz... és szenvedni
- Azt hittem...
- Mit? Hogy majd magunk közé fogadunk, vagy megdicsérünk? A saját szavaiddal élve: mi csak lelketlen gyilkoló gépek vagyunk. Aki másnak vermet ás, maga esik bele. Hát te beleestél barátom... Nem is kicsit. - mondta Kodama.
- Háháháháhá!! - nevetett képébe, szinte már félelmetesen.
Eztán felkeltem, mert már tudtam, hogy vége van a harcnak.
Vissza az elejére Go down
Genki Kouga
Arrancar
Arrancar
Genki Kouga

Hozzászólások száma : 19
Registration date : 2009. Apr. 23.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A rejtelmek városa // Magánküldetés - Lezárva // - Page 2 Cl0te7000/10000A rejtelmek városa // Magánküldetés - Lezárva // - Page 2 29y5sib  (7000/10000)

A rejtelmek városa // Magánküldetés - Lezárva // - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A rejtelmek városa // Magánküldetés - Lezárva //   A rejtelmek városa // Magánküldetés - Lezárva // - Page 2 EmptyVas. Május 10, 2009 1:55 am

Láttam amint Kodama harcol a bountok főnökével. Ott ültem, de nem segítettem mivel olyan erők szabadultak, fel hogy lehet én ott csak hátráltattam volna.
-Hát igen...mindenkinek a saját harcát kell megvívnia...-Mondtam Ishinomorinak, és ő is helyeselte.
-Kitartó a bounto, de tudhatná, hogy annyi ereje sosem lesz, hogy legyőzzön még minket is...-Mondtam.
Majd lassan eldőlt a menet és Kodama elkezdett beszélni a bountohoz. Végighallgattam és én is éreztem a súlyát amit mondanki akart.
-Hehe...ennek már vége van...-Mondtam a bounto-ra nézve miközben térdelt.
Majd végleg beforrasztottam a sebemet a mellkasomon...
Vissza az elejére Go down
Adán Scytacierto
Privaron Espada
Privaron Espada
Adán Scytacierto

Férfi
Capricorn Rooster
Hozzászólások száma : 231
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2008. Dec. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A rejtelmek városa // Magánküldetés - Lezárva // - Page 2 Cl0te15500/30000A rejtelmek városa // Magánküldetés - Lezárva // - Page 2 29y5sib  (15500/30000)

A rejtelmek városa // Magánküldetés - Lezárva // - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A rejtelmek városa // Magánküldetés - Lezárva //   A rejtelmek városa // Magánküldetés - Lezárva // - Page 2 EmptyVas. Május 10, 2009 7:35 am

Kouga és Ishinomori is felálltak, valószínűleg ők is rájöttek, ez a Bounto ma már nem harcol többet. A nevetést abbahagyva, újra komoly arcot vágtam. Elkezdtem a fracciónjaim felé sétálni, majd kettejük közé ballgatam zsebre tett kézzel.
- Ishinomori! Kouga! Gratulálok! Remekül teljesítettetek, s most sem okoztatok csalódást.- közöltem velük, de nem néztem rájuk, csak az arcomon jobbra húzódó félmosolyomat mutattam meg. Elmentem tőlük, Frederik bábjához ballgatam, amit kirántottam a kövek közül.
- Itt a fegyvered! Frederik Weiland.- jelentettem ki, miután elhajítottam felé a kradot, az pedig a földön csúszva, gazdája lábahoz ment.

- ... Köszönöm!... Soka... Sokat tanultam tőletek...- szólalt meg a férfi, mialatt dühvel teli szemekkel tekintett ránk. Rámarkolt a bábja markolatára, ezt követően eszméletlenül zuhant a padlóra.
- Höh! Igazán nincs mit.- szólaltam meg gúnyos hangon. Hirtelen újabb lélekenergiák jelentek meg a közelben, én pedig gyorsan abba az irányba fordítottam a fejemet.
- Értem... Ahogy megszűnt a kristály hatása, a Shinigamik azonnal ide küldtek egy felderítő csoportot. Nem mondom gyorsan reagáltak... Ezt csípem ezekben az idiótákban.- mondtam, közben csak vigyorogtam. A távolból már lehetett hallani a hangokat. Nyilván valóan megérezték a jelenlétünket, vagy alapból tudták, hogy itt leszünk. Egy biztos, felénk tartottak.
Vissza az elejére Go down
Tiberio Grijan
Arrancar
Arrancar
Tiberio Grijan

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 50
Age : 29
Registration date : 2009. Apr. 10.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 77. Arrancar, Adán Scytacierto fracciónja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A rejtelmek városa // Magánküldetés - Lezárva // - Page 2 Cl0te8000/10000A rejtelmek városa // Magánküldetés - Lezárva // - Page 2 29y5sib  (8000/10000)

A rejtelmek városa // Magánküldetés - Lezárva // - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A rejtelmek városa // Magánküldetés - Lezárva //   A rejtelmek városa // Magánküldetés - Lezárva // - Page 2 EmptyHétf. Május 11, 2009 5:53 am

Kodama megdicsért minket ennek nagyon örültem. Kodama odament Frederik bábjához majd kirántotta azt a kövek közül.
- Itt a fegyvered! Frederik Weiland. - jelentette ki a 8. espada, miután elhajította felé a kardot, az pedig a földön csúszva Frederik lábához ment.
- ... Köszönöm!... Soka... Sokat tanultam tőletek... - szólalt meg a bounto, eztán rámarkolt a bábja markolatára, ezt követően eszméletlenül zuhant a padlóra.
- Höh! Igazán nincs mit. - szólalt meg a 8. arrancar gúnyos hangon. Majd váratlanul lélekenergiákat lehetett észlelni.
- Értem... Ahogy megszűnt a kristály hatása, a Shinigamik azonnal ide küldtek egy felderítő csoportot. Nem mondom gyorsan reagáltak... Ezt csípem ezekben az idiótákban. - mondta Kodama, közbe meg csak vigyorgott. A távolból már lehetett hallani a hangokat. Pár pillanattal később egy hatalmas lyuk keletkezett a tetőn és hat Shinigami jött le a lyukon keresztül. Nem volt túl nagy a lélekenergiájuk, ha tisztek voltak, akkor is kb 10 felett lehetett a rangjuk.
- Hát nem volt jó ötlet idejönnötök Shinigamik. Kodama kiiktathatom őket? - kérdeztem Kodamától majd vártam a válaszát.
Vissza az elejére Go down
Genki Kouga
Arrancar
Arrancar
Genki Kouga

Hozzászólások száma : 19
Registration date : 2009. Apr. 23.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A rejtelmek városa // Magánküldetés - Lezárva // - Page 2 Cl0te7000/10000A rejtelmek városa // Magánküldetés - Lezárva // - Page 2 29y5sib  (7000/10000)

A rejtelmek városa // Magánküldetés - Lezárva // - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A rejtelmek városa // Magánküldetés - Lezárva //   A rejtelmek városa // Magánküldetés - Lezárva // - Page 2 EmptyHétf. Május 11, 2009 6:01 am

Vége lett a harcnak és azonnal megjelentek
a shinigamik is, akik a tetőn át hatoltak be. Azonnal észrevettük őket és Ishinomori
rögtön nyugodt, de őrült fejjel megkérdezte, hogy megölheti-e őket.
-Nem én adom a parancsot, de szerintem csak időpazarlás lenne a vérüket ontani a
pengénkel, mivel már itt a feladatot befejeztük és ideje jelentést tenni...-Mondtam
nyugodt hangon, de koncentráltam a shinigamikra is.
~Nem szeretném, ha újabb ellenségekbe botlanánk bele, hisz így is nagy zűrzavart
keltettünk...-Gondoltam magamban, majd vártam Kodama parancsára...
Vissza az elejére Go down
Adán Scytacierto
Privaron Espada
Privaron Espada
Adán Scytacierto

Férfi
Capricorn Rooster
Hozzászólások száma : 231
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2008. Dec. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A rejtelmek városa // Magánküldetés - Lezárva // - Page 2 Cl0te15500/30000A rejtelmek városa // Magánküldetés - Lezárva // - Page 2 29y5sib  (15500/30000)

A rejtelmek városa // Magánküldetés - Lezárva // - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A rejtelmek városa // Magánküldetés - Lezárva //   A rejtelmek városa // Magánküldetés - Lezárva // - Page 2 EmptyHétf. Május 11, 2009 6:40 am

Amint szembe kerültünk a Shinigamikkal, megnyugodva tapasztaltam, nem jelentenének nagy kihívást számunkra.
- Hát nem volt jó ötlet idejönnötök Shinigamik. Kodama kiiktathatom őket?- tette fel a kérdést Ishinomori.
- Nem én adom a parancsot, de szerintem csak időpazarlás lenne a vérüket ontani a pengénkel, mivel már itt a feladatot befejeztük és ideje jelentést tenni...- adta az ötletet Kouga, aztán várta a parancsomat.
- Maximálisan egyet értek Kougával. Sajnálom Ishinomori, ígérem következő alkalommal eljátszogathatsz velük, amíg meg nem únod.- közöltem a 77. Arrancarral, és már meg is nyitottam egy Gargantanát.

- Mégis mit képzeltek Arrancarok? Nem futhattok el előlünk!- ordította oda az egyik Shinigami. Hátrafordultam, s így szóltam:
- A küldetésünket beteljesítettük. Innentől kezdve nem áll szándékunkban megölni benneteket. Talán majd legközelebb... További szép estét!- köszöntem el, ezt követően beléptem a dimenziós kapu belsejébe.
- Gyertek! Ideje indulni.- szólítottam fel a két fracciónomat. Miután ők is a Gargantana belsejében voltak, bezártam mögöttük az átjárót. Elindultunk vissza Las Nochesbe, hogy jelentést tegyünk Hueco Mundo urának, Aizen- samának a missziónk sikeréről.




Vége
Vissza az elejére Go down
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

A rejtelmek városa // Magánküldetés - Lezárva // - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A rejtelmek városa // Magánküldetés - Lezárva //   A rejtelmek városa // Magánküldetés - Lezárva // - Page 2 EmptyKedd Júl. 28, 2009 11:03 pm

Hát üdv... Very Happy

Mily öröm azt látni, hogy vannak ilyen szorgos játékosok is. ^^ Na jó... nem húzom tovább az idegeiteket, inkább mondom, hogy ki hány pontot kap a küldetésre:

Genki Kouga: 2000 lp + 2500 ryou
Michinaga Ishinomori: 2000 lp + 2500 ryou
Yoshizawa Kodama: 2000 lp +2500 ryou

Remélem elégedettek vagytok a pontokkal. Mivel vége a küldetéseteknek, a topicot is lezárom, hogy ne tudjon más belekontárkodni. Very Happy

~.~. A küldetés lezárva .~.~
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom




A rejtelmek városa // Magánküldetés - Lezárva // - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A rejtelmek városa // Magánküldetés - Lezárva //   A rejtelmek városa // Magánküldetés - Lezárva // - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

A rejtelmek városa // Magánküldetés - Lezárva //

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Küldetések az Emberek Világában :: Lezárt küldetések-