-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Lady ^^

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Lady
Módosított lélek
Módosított lélek
Lady

Hozzászólások száma : 7
Registration date : 2009. Apr. 26.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Lady ^^ Cl0te1000/3000Lady ^^ 29y5sib  (1000/3000)

Lady ^^ _
TémanyitásTárgy: Lady ^^   Lady ^^ EmptyVas. Ápr. 26, 2009 4:13 am

Név: Lady

Kaszt: semmise ^^ (módosított lélek)

Nem: lányka

Jellem: elég barátságos cicus vagyok, nagyon nehezen lehet felidegesíteni, néha már túlságosan is nyugodt vagyok, bár ha jobban belegondolok szerencse, hogy nem lehet könnyen felidegesíteni, mert ha én egyszer bepöccenek ott kő kövön nem marad.


Felszerelés: hát az nem igen van nekem ^^"

Különleges képesség: Nos öhm... hogy is fogalmazzak. Mikor elvesztem a fejemet akkor igen érdekes kinézetem lesz. Az ártatlan kiscicából egy hatalmas vadmacska lesz, aminek igen csak nagyok a karmai és a fogai is kiélesednek. Nem mintha normál alakomban nem lenne nagy karmom meg éles fogam, csak így átalakulva elég ijesztő tudok lenni.


Akkori kinézetem:

Lady ^^ Bigbad

Kinézet: Krémszínű bundácskám van, aranyos ennivaló pofika / *.* ^^ / a hátamon található két sötétebb csík is, nagy lompos farkincám van és hatalmas gesztenyebarna szemeim.

Történet:
Hát úgy történt az egész, hogy amíg éltem addig normális emberke voltam, de aztán az életemnek is végeszakadt mint minden jónak általában. Ezután nem igazán emlékszek a dolgokra csak arra, hogy egy bogyóként vagy mi a feneként tengetem az "életemet". Egy hatalmas üvegbe voltam zárva ahol még rengeteg ilyen kis golyócska volt, hát mit ne modjak elég szűkös volt ott a hely, de valahogy kibírtuk. Érdekes módon egy nap elkezdtek fogyogatni a "barátaim" aztán egy nap csak én voltam ott egyedül. Valami hatalmas emberi lény vagy micsoda, felemelte az üveget és eszeveszettül elkezdte rázogatni a "házamat". Nah, hogy mi lett ezután azt ne akarjátok tudni... na jó, még is elmondom mert a végén megtámadtok egy csomó kérdéssel. Ha tudna egy golyócska rókázni, belilulni, eszeveszettül dühöngeni és szédülni én biztos megtettem volna, mert vagy fél órán keresztül biztos rázogattak. Olyan érzésem volt mintha belőlem csináltak volna valami koktélt, már-már nevet is adtam magamnak Lady-koktél ala ismeretlen alak. Még szerencséje, hogy nem igazán tudtam, hogy kinél is vagyok, biztos kikapartam volna a szemét... vagy is ki is kapartam neki, de az később lesz. Szóval a történetem úgy folytatódott, hogy az a szerencsétlen leejtette az üveget, széttört én meg elgurultam valamerre. Nagy szerencsémre, vagy inkább szerencsétlenségemre? döntsétek el ti, egy macskuszházikusz-ba gurultam és lássatok csodát feléledt a macskuszházikusz. Az én irányításom alá került és én erre nagyon büszke voltam mert legalább már szabad voltam. Hát amit ezután kapott tőlem az ismeretlen emberi lény azt biztos nem felejti el soha. Inkább ezt tényleg nem mesélem el *lámpát tart az álla alá* na jó még is... *sátáni micikacaj* ... szépen odasétáltam, élesítettem a körmeimet, ráugrottam a vállára, mélyen belenéztem a szemébe aztán.... elkezdtem dorombolni. Eszeveszettül boldog voltam, hogy végre valahára kiszabadulhattam onnan, örültem hogy vannak lábaim, hogy van fejem, fülem, szám, orrom meg minden ilyesmi ami egy élőlényre emlékeztet. A furcsa személy meg vartyogni kezdett nekem.
-Juuuuuuuuujjjjjj... titaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! Titának nevet kell adni, mert nem élhet névecske nélkül. Tita neve legyen mátóóóóóól... Ladyyyyyyyyyyyyyyyy!
Vigyorgott elég erőteljesen az arcomba a kiskrapek, aztán megölelgetett... egy kicsit túlságosan is, mert az hittem kidurrannak a szemeim a helyéről, aztán leshetek a lyukon, de szerencsére egy kis idő után elengedett. Ezek után vele lógtam mindenfelé, végül is elkerültem tőle, mert a nagyobb személyek el akartak költözni vagy mit vartyogtak, aztán engem itt felejtettek... vagy is én abban reménykedem, hogy egyszer talán újra látom azt a személyt aki kiszabadított a fogságból, de ennek már igencsak több mint *gondolkozik* mondjuk úgy, hogy elég sok évvel ezelőtt volt ez az esemény, de én még mindig hiszek a csodákban.


A hozzászólást Lady összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Ápr. 26, 2009 7:20 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Cande Jaegerjaques
Espada
Espada


nő
Hozzászólások száma : 118
Registration date : 2008. Nov. 14.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Lady ^^ Cl0te16000/30000Lady ^^ 29y5sib  (16000/30000)

Lady ^^ _
TémanyitásTárgy: Re: Lady ^^   Lady ^^ EmptyVas. Ápr. 26, 2009 6:51 am

Mwhahahaha, nagyon királyka előtöricske lettecske... izé... hahaha! *meghótt a röhögéstől* XD
Szóval, mivel ilyen fenomenális hírre tettél szert (főleg a Kaszt: semmise ^^-vel XD), nem mondhatok mást, minthogy az előtörténetedet E L F O G A D O M !

Készítsd el az adatlapocskádat! (XD)

Első szinten kezdesz! Lélekenergiád 1000; kezdőtőkéd 4000 ryu!

Üdv az oldalon, cica-mica-társ és jó szórakozást kívánok! Very Happy
Vissza az elejére Go down
 

Lady ^^

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Nyilvántartás :: Előtörténetek ::   :: Módosított lélek-