-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Kapitányi iroda

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
SzerzőÜzenet
Shiroichi Anao
10. Osztag
10. Osztag
Shiroichi Anao

nő
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 368
Age : 43
Tartózkodási hely : Valahol Seretei újdonsült romjai között
Registration date : 2010. Dec. 03.
Hírnév : 77

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag Kavicskapitánya *3*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 4 Cl0te40700/45000Kapitányi iroda - Page 4 29y5sib  (40700/45000)

Kapitányi iroda - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 4 EmptyKedd Ápr. 22, 2014 3:32 am

Genki-ikrek szolgálatra jelentkeznek!

Mikor megkaptam az Akadémia üzenetét és az ismeretlen szavakat meg tudtam kérdezni Himmecchantól… annyira boldog voltam! *.* Az ikrek mind a ketten a nagy és dicső 10. osztaghoz kerültek! Persze nem is meglepő, hiszen már az Akadémiai évük alatt is sokat tartózkodtak itt, és hát nó, éreztem, hogy ők ide fognak kerülni, mert csak. Cool
Direkt előre rajzoltam is sok-sok fontosságokat ábrázoló papírokat, hogy könnyebben megértsék majd a halálisteni teendőket és élvezetes is legyen, meg persze sokkal cukibb lesz így bevezetni őket a papírégetés rejtelmeibe is! Amíg kicsik voltak nem mehettek, nem engedhettük őket tűz közelébe, de most, hogy már nagyok, vagyis hát kérem szépen a legjobb osztag hivatalos tisztei már ők is, így kivehetik már a részüket a papírégetésből, de csak szép fokozatosan és felnőtt felügyelettel, mert a mumusok szeretnek a tűzön keresztül megtréfálni másokat. Én már csak tudom, az egyik kedvenc nadrágomat is ők égették meg. T_T
Ahogy nagy izgatottsággal készítettem elő a terepet a várva várt napon, mintha a mumusok szándékosan megtréfáltak volna és eltűntették az összes zsírkrétámat… pedig Kisuke-niisama vette nekem őket, miután meséltem neki mennyire szeretek rajzolgatni a sok szép színes cerkával és krétával. Jajj, buta mumusok! Miért most kellett megtréfálnotok?
Nagy kutakodás közepette, az asztalom alatt hallom meg a kopogást és a hozzá párosuló ismerős hangot. Lelkesen ugrottam fel, aminek vége az lett, hogy megfejeltem alulról az asztalt és nagyon sajgott tőle a fejem és kicsit szédelegve sikerült csak kimásznom emiatt onnét.
- Szaaabaaad… @.@ – kissé elnyúltra sikeredett az engedélyt adó szavam, pedig én tényleg a legjobbat szeretném nyújtani az ikrek előtt és a legeslegjobb képet mutatni a Goteiről, hogy lássák mégis mire vállalkoztak meg minden, de várjunk csak, ma kedd van vagy szerda? És miért fáj a fejem? Ehh, mit is kerestem?
Mikor beléptek az érkezők úgy kezdtek visszajönni az elfelejtettnek hitt dolgok, amik most roppantul lényegtelennek tűntek. Széket felrúgva, asztalon lévő dolgokat ledózerolva villámtáncoltam eléjük hatalmas gyorsasággal, hogy nagy macinyós ölelésben részesítsem őket.
- Oooolyan büszke vagyok rátok!! T^T – kiáltom megkönnyezve szavaimat, hiszen tényleg nagyon boldog voltam az elért teljesítményük miatt.
- Nyertem nektek egy csomó édességet Shizcchintől – újságoltam el nekik, szipogva, letörölve arcomról könnyeimet haorim ujjával, majd nyújtottam át nekik a nagy szatyor édességet. - De ti már nagyok vagytok, hogy holmi édességgel megoldjunk mindent, nem igaz? Gyertek beljebb! *w* Ígérem, minden fontosságot elmondok, amit tudnotok kell halálistenként! – Terelgetem beljebb őket egy fotelhoz, amire le tudnak csüccsenni. A nagy kísérgetés során, mielőtt leültettem volna őket kezdtem el méregetni Naocchan és a köztem lévő magasságkülönbséget.
- Hmmm… Naocchan, te nem lettél picit magasabb? O.o – kérdezem fej vakarva, majd Natcchanra néztem.
- De cuki! – mutatok a piros masnijára, ami a hajában díszeleg. - Nagyon jól áll! *w* – mondom lelkesen, melyet követően helyet foglaltam az asztal túloldalán a helyre állított székben, a jegesmacival az ölemben. Először tanácstalanul vizslattam át az asztalomat, hogy ez mégis mitől ilyen kupis, de nem kellett sok, hogy rádöbbenjek, hogy biztosan mumusok álnak a dolgok hátterében.
- Nyo, kezdjünk is bele – igazítom meg a papírjaimat, amiken a magyarázó ábrácskáim vannak, de úgy, hogy ők ne lássák, mik van rajtuk, mert ez meglepetés! - Ha kérdésetek van, nyugodtan jelentkezzetek! – mosolygok rájuk.
- Na kezdjük az elején. Neeem, nem kell félnetek, bár elsőre biztos ijesztő lehet ez a beszélgetés, én is féltem, meg sok ostobaságot is műveltem az első kapitányommal való beszélgetés során, de nem is olyan vészes, sőt talán ez az egyik legjobb dolog, hogy megismerhetjük a felettesünket. Khm, persze mi már régóta ismerjük egymást és ez így sokkal viccesebb, csak gondoltam elmondom, mert biztos szeretnétek tudni. Amúgy ha stresszeltek a mumusok több balszerencsét okoznak, mint normál esetben, tudjátok, azok a nagyon gonosz lények, brr – ráz ki a hideg az említett lények okán. Közben az első rajzomat mutatva feléjük egy ijedt jegesmedvével, ki körül egy csomó, ijesztő fekete, megfoghatatlan lényecske kering, kinek egy haoris maci tart éppen mesét neki, de a főszereplő jegesmaci nem tud koncentrálni rá.
- A második~ ez a legjobb! Mi kapitányok ugye egy naaagy osztagot vezetünk a hadnaggyal együtt, aki itt nálunk Simán Csak Keisuke-sama, utánunk sok-sok tiszt van, ki tudja megmondani, hogy hányig vannak számozva? – nézek rájuk lelkesen, kikukkantva a papírok mögül, miközben az első rajzot is megmutatom nekik, amin egy haoris jegesmaci ül a tetején, mellette a Keisuke-sama maci és alattuk sok-sok másik maci, egy nagy háromszögbe rajzolva.

Vissza az elejére Go down
Genki Naoki
10. Osztag
10. Osztag
Genki Naoki

Férfi
Hozzászólások száma : 25
Tartózkodási hely : Otthon, hai
Registration date : 2012. Aug. 29.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 4 Cl0te5000/15000Kapitányi iroda - Page 4 29y5sib  (5000/15000)

Kapitányi iroda - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 4 EmptyVas. Május 25, 2014 8:29 am

Szolgálatra jelentkezünk, hai

Amikor kinyitottam az ajtót, először azt hittem, hogy mumus támadt ránk, és az ugrott a nyakunkba ilyen gyorsan, de aztán rájöttem, hogy ez csak Anao taichou lehet, mert a mumusok nem ilyen gyorsak. Azt hittem, hogy lesz valami formaság, hogy lovaggá üt a kardjával, vagy alá irat és elégettet valami papírt, hogy a füstjével üzenjen a Mikulásnak, de úgy tűnik, nem lesz ilyesmi. Lehet, hogy a Halloween-i ceremóniát követjük, mert az ijesztgetés pipa, meg a cukorka is pipa. Sőt, a jelmez is pipa.
- Köszönjük, hai! ¬^^ - a zacskót elveszem Anao taichou-tól, majd otthon megesszük Suzuval és Natsuchannal, ami benne van. Úgyis kezd kifogyni a húsvéti készletünk, a szülinapunk pedig még messze van, úgyhogy a nyár végéig is lesz csokink. Igaz, nem fog sokáig kitartani, ez van, ha két tesód van. Persze, uncsi lenne egyedül.
Nem engedem el Natsuchan kezét, ahogy leülünk egymás mellé a fotelba, lehet, hogy megint vannak legyek a közelben, és akkor nekem kell megvédeni őt. Persze, Anao taichou irodája talán a legrosszabb hely, amit egy légy választhat magának, mert itt gyorsan el lenne intézve a szárnyas fekete szörny.
- Hát… igen, kicsit alacsonyabbra került a felső szekrény, ahol anyu a csokit tartja, hai.—most jöttem rá csak, hogy tényleg én lettem nagyobb, nem a szekrény csúszik lejjebb. Hú, ez viszont ijesztő, a végén még felnövünk azelőtt, hogy Hitsugayává válnánk, és akkor egy másik, kevésbé menő kapitány kell legyen a példaképünk. De a többiek nem testesítenek meg olyan szintű erőt, mint a 10. osztag kapitánya. szomorú
Anao taichou olyan okos dolgokat mond, nekem például eszembe sem jutott, hogy a dolgozatok alatt ideges vagyok, és a mumusok befolyásolnak, azért nem mennek. Majd ezentúl kevésbé leszek akkor ideges. Nagyon szeretném hallani azt, hogy Anao taichou hogyan ismerkedett meg az előző kapitányával, aki remélem Hitsugaya-sama volt, de előtte úgy illik, ha válaszolunk a kérdésre.
- Hát, anyu a harmadik tiszt…- a szabad kezemmel, amivel nem fogom Natsu-chan kezét, gyorsan elkezdem számolni, hogy hányan is vannak utána, de aztán rájövök, hogy túl sokan vannak, és nem is tudom mindenki számát. Meg sokaknak nincs is, azok már az erősebb tisztek, akiknek van. - Tízig, hai?- nem csak azért mondtam, mert ez a tízedik osztag, hanem mert nagyjából az tűnik logikusnak.

Vissza az elejére Go down
Nara Shiratori
9. Osztag
9. Osztag
Nara Shiratori

Férfi
Gemini Hozzászólások száma : 361
Age : 153
Tartózkodási hely : 9. osztag területe / Kapitányi iroda
Registration date : 2010. Jun. 21.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 4 Cl0te40600/45000Kapitányi iroda - Page 4 29y5sib  (40600/45000)

Kapitányi iroda - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 4 EmptySzer. Jún. 04, 2014 9:33 pm

Vissza a 10. osztagba - Látogatás Anaonál

Úgy tűnik Anao is megértette, hogy milyen fenyegetést jelent számunkra Dreamer, ez nem is meglepő, hiszen ő is első kézből tapasztalta meg erejét. És még ha csak feltételezés is, hogy mindarra, amire a könyvében képes volt, akár a mi világunkban is megteheti, akkor is elég nagy veszélyt jelent, hogy tennünk kell ellene valamit. Ha csak kevés jel mutat erre, akkor is akkora erővel bír, hogy nem nézhetjük tétlenül.
- Igen, értelek. Ha tudnánk, hogy miért tért vissza, sokkal jobban átláthatnánk a helyzetet. Fura is, hogy megjelent megint, hiszen elégettem a könyvét és úgy búcsúztunk el, mintha beletörődött volna a sorsába, hogy gazdájával együtt eljött az ideje. - itt egy kicsit én is elgondolkoztam, erről az oldalról még nem foglalkoztam a problémánkkal, biztos Anao jelenléte miatt gondolkozok máshogy. Csak arra tudok gondolni, hogy valakinek sikerült megmentenie, mielőtt elégett volna a könyvvel együtt. A háttérből pedig kénye kedvére irányítgatja Dreamert, elhitetve velünk, hogy Dreamer a rossz fiú.
- Én is így gondolom. - értek egyet Anaoval és megeszem az utolsó falatot is az én süti részemből. Nem mondom, igazán jól sikerült, tisztára ünnepi hangulatom lett tőle. Lehet, hogy ez lehet a másik gondolkodásmódom oka? Elvégre az ünnepekkor nem szoktuk túlgondolni a dolgokat, hiszen úgymond akkor pihenünk.
- Hát igazából semmi nagydologra nem gondoltam. Mondjuk adhatnánk a 12. osztagnak egy fantomképet Dreamerről, hogyha feltűnik az egyik kamerájukon, akkor fel tudják ismerni, meg akár a tisztek is kaphatnának ebből, hogy ők is tudjanak jelenteni, ha látják. - csak ilyen egyszerű dolgokat találtam ki, de szerintem ezek is hatásosak lehetnek óvintézkedésnek. - Vagy mondjuk megpróbálhatna lélekenergia mintát is venni a 12. osztag, arról a helyről, ahol átjárót nyitott nekünk Dreamer legutóbb, azzal lehet, hogy be tudnánk mérni, hol is van most. Persze még így se tudjuk, mire készül és lehet, hogy csapdát állít, ha odamennénk hozzá. - kemény dió ez a szituáció nem tudom, hogy kéne kezelnünk, az lenne a legjobb, ha megvárnánk, hogy ő lépjen? Úgy tűnik jól lettek kijátszva a lapjai, hogy ne nagyon tudjunk, mit lépni ellen.
- Ja, azt még nem mondtam, hogy most másképp nézni ki, mint amikor először találkoztunk vele. Bár a kalapja még mindig meg van. Bemutatkozáskor pedig a Remaerd nevet használta, akkor is feltűnt a hasonlóság, csak nem gondoltam, hogy még él és ő az. - próbáltam egy kicsit felvázolni, hogy legutóbbi találkozásunkkor, mi változott rajta, bár nem tudom, hogy mennyit mondtak el neki a tisztjei, de majd szól, ha már hallott valamit. A kinézet változást azért is volt fontos elmondani, nehogy a régi külsejéről adjon le személyleírást, amivel mindenki össze lenne zavarva, hogy két helyről két különböző dolgot hallanak, és nem tudnák eldönteni, melyik az igaz.
Vissza az elejére Go down
http://myanimelist.net/profile/LeoWyatt
Shiroichi Anao
10. Osztag
10. Osztag
Shiroichi Anao

nő
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 368
Age : 43
Tartózkodási hely : Valahol Seretei újdonsült romjai között
Registration date : 2010. Dec. 03.
Hírnév : 77

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag Kavicskapitánya *3*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 4 Cl0te40700/45000Kapitányi iroda - Page 4 29y5sib  (40700/45000)

Kapitányi iroda - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 4 EmptySzomb. Jún. 28, 2014 7:28 am

Látogató 10. osztagnál

Sorjában játszottak le a Dreamerrel átélt események lelki szemeim előtt. Lassan eszegettem a roppantul finom sütit, amit a kobakomban folyó gondolatok miatt, igencsak nehézkesen tudtam kiélvezni minden falat ínycsiklandozó ízét.
- Komoly oka lehet annak, hogy nem tud nyugodni a lelke – jegyeztem meg Naracchin elmondását követően elgondolkodva, ami Dreamer távozását illeti. Rögtön felugrott fejemben, hogy talán Ai-sannak is kellene szólni ez ügyben, mert ő igazán ért a zanpakutokhoz, neki köszönhetem, hogy Hyozanryuuval úgy egyáltalán ismét beszélő viszonyban vagyunk. Persze ezt előbb vele is meg kell beszélni, meg minden.
- Gondolod, hogy még le tudnák venni a lélekenergia lenyomatát? – billentem oldalra a fejemet elgondolkodva. Persze nem a 12. osztagos becsülöm alá ezzel, hanem egyszerűen a lelkek reiatsujából nem nézem ki ezt. Ami nem jelenti azt, hogy nem lehet, attól még, hogy én nem tudom, hogy lehetséges. O.o Mert igenis, nem tudom! Különben is, honnan kellene? Surprised - Amúgy meg Naracchin! Hogy mondhatod azt, hogy nem nagydolog? Szerintem igenis nagydolog, amivel előhozakodtál, ez a fantomképesdi remek ötlet! – bólogattam hevesen, hogy ezzel is alátámasszam, igenis, remek ötlet az alábbi. Még akár a 10. osztag tagjai is legyűrnék a papírellenességüket csak azért, hogy segítsenek a kép híresztelésében, mert mi itt, a Juubantainban nagyon odaadóak vagyunk, ha Soul Society biztonsága forog kockán!
- Igen, értelek – elhúzom a számat, miközben belegondolok, hogy Dreamer most is terveket szövögethet. De valahogy én tényleg nem akarom megvárni, míg eljut a tervének a kivitelezéséig, viszont veszélybe se szeretnék sodorni senkit sem. Dreamer nagyon veszélyes, amit nem lehet félvállról venni. Bár van egy jókora előnyünk! Mi többen vagyunk, többen tudunk gondolkodni ezen, míg Dreamer egyedül van, ez a legnagyobb gyöngéje!
- Másképpen nézett ki? Úhm, az nem jó – mondom elszontyolodva. - Így a fantomképes ötlet kicsit rizikós lehet, mert ha képes az alakváltásra, úgy nehezen tudunk személyleírást adni. A kalap ellenére is, mivel nem hiszem, hogy ő lenne az egyedüli lélek, aki kalapot visel – fejtem ki Naracchinnek, hogy miért is nem lenne jó. Persze nem vetem el a lehetőséget, valahol el kell indulnunk és még ez is több mint a semmi.
- Remaerd? – vonom fel a szemöldökömet és erősen gondolkodni kezdek azon, hogy ebből vajon Naracchin honnan sejthette a dolgot. Agyam fogaskerekei hangosan kattogtak rajta, két falat sütivel próbáltam felgyorsítani őket, mire fájdalmasan koppant az egész. Haha, Dreamer, ez igazán szellemes! - Hihi, valljuk be Naracchin, igazán leleményes tőle, még akkor is, ha sok borsot tör az orrunk alá – vigyorodok el.
Picit ódzkodtam még a gondolattól is, hogy talán újra találkoznom kell vele, de most már egyre inkább úgy éreztem, hogy mindenképpen szeretném megoldani ezt a problémát, mielőtt bárkinek is baja esne, vagy éppenséggel Soul Societyt sodorná veszélybe Dreamer az alantas ötleteivel.
- Köszönöm, hogy szóltál nekem erről, Naracchin – dőlök hátra székemben. - Szerintem a legközelebbi gyűlésen, ha Masa-jii összehív minket, akkor érdemes lenne a többi kapitányt is tájékoztatni róla. Lévén elég bizonytalan az ügy, nem akarom, hogy a tisztek rettegésben érezzék magukat, ha mi most is zsupsza, hirtelen intézkedni kezdünk. Szóval jó lenne éreztetni velük, hogy igenis, ura vagyunk a helyzetnek, még ha valójában igen bizonytalanok a lapjaink – fejtem ki még utólag erről a felmerülő gondolataimat Naracchinnek. - Talán a Kidoushuuval is lehetne intézkedni valamit pajzsok ügyében, de gondolom a fantomképes dolgot te intézed, mert te láttad legutóbb Dreamert, hogy hogyan is nézett ki – fűzöm hozzá. Talán picit túlaggodalmaskodom, de Dreamer nem olyan ellenfél, akit alá szabadna becsülni és nem minden leges legbiztosabb dolgot bedobni ellene, amit betudnánk, mielőtt késő lenne. Bár ez az alakváltásosdi akkor is aggaszt… ^^” Honnan tudjuk, hogy már nincs közöttünk és olvadt be közénk egy osztagba tisztként? Ehh, inkább nem vészmadárkódom. :/
- Am, Naracchin, kérsz még sütit? Mert ha nem, akkor elraknám, mielőtt megolvadna
– mondom, és ha nem kér, eszerint is teszek, mert kell jutnia későbbre is. *_* - Most jut eszembe, nekem még osztagedzést kell tartanom, mert Keisuke-sama nincs itthon. Ha gondolod, és van még valami fontos, amiről beszélni szeretnél, gyere nyugodtan te is. A 10. osztag szívesen lát itt :3 Csak közben érdemes lenne elindulnom, hogy összekészüljek. Akár te is részt vehetsz az edzésen, Naracchin – vigyorodok el. - Shunpót fogunk gyakorolni Cool – ha esetleg velem tart, akkor vele indulok el. De ha nem, akkor elbúcsúzok tőle, és még egyszer megköszönöm a látogatását és bocsánatot kérek, amiért ez így hoppá, hirtelen jutott eszembe. Bár még szerencse, mi lett volna, ha teljesen megfeledkezek róla és a többiek várnak rám és én pedig nem jövök? T-T No, mindegy, mivel tudom, hogy feladatom van mára, ezért nem aggodalmaskodom ezen, így is elég, hogy Dreameren jár a fejem. @.@ Bár ez a karácsonyos ízű sütemény nagyon fincsi volt *.* Lehet, hogy a ma nagyon jól teljesítő tisztnek ez lesz a jutalma, kap egy szeletet belőle, de a többi az enyém, mert én kaptam! *_*

// Köszönöm a játékot! >.< //
Vissza az elejére Go down
Genki Natsuki
10. Osztag
10. Osztag
Genki Natsuki

Hozzászólások száma : 28
Registration date : 2012. Aug. 29.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 4 Cl0te5000/15000Kapitányi iroda - Page 4 29y5sib  (5000/15000)

Kapitányi iroda - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 4 EmptySzer. Júl. 02, 2014 10:28 am

Szolgálatra jelentkezés hai!

Ahogy beléptünk, máris a nyakunkba reppent valaki. Elsőre Cicára gyanakodtam, hogy kiszimatolta, mire is készülünk, és előttünk ide szökött, majd itt a nyakunba pottyant, hisz ő is érzékelte a gonosz legyek jelenlétét. Ám nem Cica volt, hanem AoNao~taichou! Főleg, mivel Cica nem is tud beszélni olyan szépen, mint Anao néni. Mármint tud beszélni, és szokott is, de nem így szavakkal hai! Igazánból rendszeresen meghallgatja Natsuki gondolatait, sőt ő is elmondja nekem a sajátjait hai! Hozzám dörgölőzik, meg rá hajtja a fejét a tárdemre, az ölembe telepedik, dorombol, vagy csak furcsán purrog. De most AoNao néni beszélt, szóval figyelnem kellett. Még finomlást is kaptunk hai! Sőt a kapitány néni még azt is észrevette, hogy Naoki~kun mennyit nőt! Büszként húztam ki magam az öcsém mellett, amiért ilyen sokat nőtt ilyen rövid idő alatt! Kedvesen fogta a kezem, szóval egy picit meg is szorítottam, hogy ha nem is érezné, milyen büszke is vagyok rá, azért a tudomására hozhassam ezt. Aztán AoNao néni megdicsérte a masnim, mire elpirultam, és picit meghajolva megköszöntem, ahogy azt a mama tanította, hogy tenni kell! AoNao kapitány néni még azt is elárulta, hogy ő is félt, mikor ilyent kellett csinálnia, ámbár az is lehet, hogy csak azért mondta, hogy mi ne féljünk. Mert a mumus űzők már csak ilyen aranyosak hai! Főleg, mert a mumusok szeretik, ha félnek tőlük, és ezt ugyebár nem szabad. Ezért olyan bátor minden mumusűző bácsi és néni hai! Azt persze AoNao kapitány néni se tudhatta, hogy Naokival ha együtt vagyunk, és így fogjuk egymás kezét, akkor legyőzhetetlenek vagyunk hai! És persze AoNao néni meg a mumusűző hősök kapitánya volt, ezt ő maga is elmagyarázta, vagyis sokkal erősebb volt, holmi mumusoknál, szóval igazán nem volt okunk félni. Sőt az is lehet, hogy valami mumus-távoltartó-aurája volt, mint ahogy nekem is van Naokira-vigyázó-aurám hai! A kérdésére kicsit elgondolkodtam, majd Naoki tanácstalanságát is érzékelve, gyorsan bátran ki is böktem a válaszom.
- Natsuki szerint tíz hai! - elvégre a tizedik osztagba voltunk, vagyis akkor tíz tisztnek kellett lenni hai! Cool
Vissza az elejére Go down
Nara Shiratori
9. Osztag
9. Osztag
Nara Shiratori

Férfi
Gemini Hozzászólások száma : 361
Age : 153
Tartózkodási hely : 9. osztag területe / Kapitányi iroda
Registration date : 2010. Jun. 21.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 4 Cl0te40600/45000Kapitányi iroda - Page 4 29y5sib  (40600/45000)

Kapitányi iroda - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 4 EmptyCsüt. Júl. 31, 2014 12:11 am

Vissza a 10. osztagba - Látogatás Anaonál

Anaoval való beszélgetés alatt, csak még jobban tudatosult bennem, hogy Dreamer veszélyes ellenfél. Nem főképp az ereje miatt, bár az sem elhanyagolható, hanem inkább a vele kapcsolatban felmerülő kérdések miatt, amikre nincs válaszunk. Ha pontosabban tudnánk, hogy mit tervez, akkor is biztos nagy fenyegetést jelentene, de az ismeretlentől mégiscsak mindig jobban félünk. Dreamer pedig pont ilyen, mindig váratlan dolgokat csinál.
- Hát... nem tudom, de meg lehet próbálni, hátha sikerül. - hát igen, én sem voltam biztos a dolgomban, de próbálkozni csak szabad, még ha nem is járunk sikerrel legalább megpróbáltuk. Bár jobban átgondolva, nem láttuk, hogy ott lett volna a 12. osztagnál, ahol az az átjárószerűség volt, de valahogy csak oda kellett raknia. Vagy távolról is tud ilyeneket létrehozni?
- Igen? - egy picit elpirultam, hogy ennyire dicsérte Anao az ötleteimet, mert én tényleg nem gondolom, annyira jók lennének, hiszen inkább csak óvintézkedések. Ha arra lenne tervem, hogy kapjuk el Dreamert, az lenne az igazán hasznos, amiket meg én akarok csinálni, azok meg inkább csak próbálkozások erre, ezért sem tartom nagyra őket. Persze azt tudom, hogy ez is több mint a semmi, de akkor is.
- Igen, de ennek ellenére azért le lehet adni a 12. osztagban a két alakjának leírását. Meg nem tudjuk konkrétan, hogy képes alakot váltani, amíg nem láttuk a saját szemünkkel, addig benne van a pakliban, hogy csak egyszeri alakváltásról van szó. Például valami történt az idő alatt, amíg nem láttuk, vagy alapból a könyvön kívül így néz ki. Bármi megtörténhet. - osztottam meg a további lehetőségeket, ami megmagyarázhatja, miért is néz ki most másképpen Dreamer. Mindkét eshetőségre ugyanannyi esély van, hogy rendelkezik alakváltó képességekkel vagy, hogy nem. Az ő helyében inkább egy 12. osztagosnak álcáztam volna magam, hogy jobban beépüljek a csapatba, úgy kevésbé tűnik gyanúsnak. Bár a 6. osztagos idióta, így is meggyanúsította a kiküldött 12. osztagost, de őt nem kell számításba venni.
- Igen, én is úgy gondoltam, de előtte mindenképpen beszélni akartam veled erről. Jobb, ha nem csak egy kapitány tanúskodik róla, hogy Dreamer veszélyes, így a Főkapitány is biztos elhiszi. - jobb lenne egy kapitányokból és erősebb tisztekből álló csapatot is összerakni, ha véletlenül rátalálnánk Dreamer búvóhelyére, még ha tudjuk, hogy csapda is és nem akkor szedni össze az elérhető tiszteket és őket elküldeni. Jobb, ha fel vagyunk készülve, de ehhez a Főkapitány beleegyezése is szükséges lehet. - Seireitei, így is körbevan véve fallal, ha azon átjut, akkor a pajzson is biztos átjutna. Igen, azt vállalom én. - majd valamikor írok Dreamer kinézetéről egy leírást, de lehet, igénybe kell vennem Anao tisztjeinek a segítségét, bár talán inkább Nakamura-sant kérem meg, ő mégis közelebb van. Azt majd eljuttatom a 12. osztaghoz és majd kezdenek vele valamit.
- Nem, nem kérek már. - amúgy is neki hoztam, akkor sem haragudtam volna meg, ha most nem kínál meg vele, már így is többet ettem, mint kellett volna. Amúgy is tudok bármikor sütni belőle magamnak, ha még megkívánnám, nem akarom előle elenni, ha már neki hoztam.
- Szerintem elmondtam mindent, amit akartam, de attól még veled tartok az edzésre, ha már itt vagyok. Elvégre valamikor én is 10. osztagos voltam. Cool Segítek is benne, ha szeretnéd, bár a shunpo nem a legnagyobb erősségem. - válaszoltam, és ha úgy is itt vagyok az egyik régi osztagomban és felajánlották, hogy részt vehetek az edzésem, akkor nem fogom visszautasítani. Biztos jó móka kell a komoly téma levezetésére és akkor nem Dreamerrel a gondolataimban távozom az osztagtól hanem, hogy milyen jót edzettünk.
// Én is köszönöm a játékot! ^^ //
Vissza az elejére Go down
http://myanimelist.net/profile/LeoWyatt
Ajánlott tartalom




Kapitányi iroda - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Kapitányi iroda

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Soul Society :: Seireitei és környéke ::   :: 10. Osztag-