-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Hadnagyi iroda

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Hirobumi Baisotei
6. Osztag
6. Osztag
Hirobumi Baisotei

Férfi
Hozzászólások száma : 63
Registration date : 2009. Mar. 16.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 6. osztag 8. tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Hadnagyi iroda - Page 2 Cl0te5000/10000Hadnagyi iroda - Page 2 29y5sib  (5000/10000)

Hadnagyi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagyi iroda   Hadnagyi iroda - Page 2 EmptyPént. Ápr. 24, 2009 10:05 am

Miközben a papírokat töltögettem kopogtak az ajtómon.
-Szabad.
És a kapitány úr belépet én továbbra is ültem a székembe lehajtott fejjel és írtam tovább a papír munkám.
-Jó napot hadnagy uram.
Mikor felismertem hangját gyorsan felpattantam a székből és meghajolva üdvözöltem a kapitány urat.
-Jó napot kapitány úr!!! Mi járatban erre felé???
Elővettem két doboz sört.
-Kapitány úr kér egy doboz sört???
Vissza az elejére Go down
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Hadnagyi iroda - Page 2 Cl0te0/0Hadnagyi iroda - Page 2 29y5sib  (0/0)

Hadnagyi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagyi iroda   Hadnagyi iroda - Page 2 EmptyPént. Ápr. 24, 2009 10:59 am

A hadnagy hívására beléptem a szobába és láttam, hogy már megint tekintélyes mennyiségű papírmunkája van. Köszönök neki, majd mikor észreveszi, hogy ki vagyok, felpattan és meghajol, majd rövidesen előkap két doboz sört, amiből az egyiket elfogadom. A hadnagy kér, hogy üljek le és mivel nem szándékoztam állni, azért eleget teszek a kérésének, közben szétnézek a szobában-Baisotei, nem dolgozol mostanában kicsit sokat?-kérdezem, miközben meghúzom a sört...
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Hirobumi Baisotei
6. Osztag
6. Osztag
Hirobumi Baisotei

Férfi
Hozzászólások száma : 63
Registration date : 2009. Mar. 16.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 6. osztag 8. tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Hadnagyi iroda - Page 2 Cl0te5000/10000Hadnagyi iroda - Page 2 29y5sib  (5000/10000)

Hadnagyi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagyi iroda   Hadnagyi iroda - Page 2 EmptyPént. Ápr. 24, 2009 11:17 am

-Hát amint látja nem.
Közben meghúzom sörömet.
-Mostanában nagyon keveset találkozunk kapitány úr vagy nem???
-De sajna mivel mindkettőnk munkája elég sok.
-Hát igen. Kapitány úr járt már ön az Unohana és Ukitake büfében, mert ha nem vigye el a barátnőjét Maya-t magával vagy még nem járnak mert nagyon úgy tűnt a parkban.
Vissza az elejére Go down
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Hadnagyi iroda - Page 2 Cl0te0/0Hadnagyi iroda - Page 2 29y5sib  (0/0)

Hadnagyi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagyi iroda   Hadnagyi iroda - Page 2 EmptyVas. Ápr. 26, 2009 5:16 am

-Hát amint látja nem.-válaszolt, majd meghúzta a sörét.-Mostanában nagyon keveset találkozunk kapitány úr vagy nem?-kérdezi tőlem. Hátradőlök a székben és felsóhajtok.-De sajna mivel mindkettőnk munkája elég sok.-sajnos Baisoteinek igaza volt, mióta megkaptuk a kinevezéseinket, mindkettőnk szabad ideje a felére, vagy még kevesebbre csökkent.-Hát igen. Kapitány úr járt már ön az Unohana és Ukitake büfében, mert ha nem vigye el a barátnőjét Maya-t magával vagy még nem járnak mert nagyon úgy tűnt a parkban.-gondoltam, hogy miről beszél, így ezt válaszoltam rá:-Maya nem a barátnőm és halvány reményt sem látok arra, hogy az legyen...-mondom ezeket a szavakat teljesen nyugodtan.-DE! Mesélj kicsit magadról is, hogy megy sorod a munka mellett? Te már megtaláltad életed nőjét?
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Hirobumi Baisotei
6. Osztag
6. Osztag
Hirobumi Baisotei

Férfi
Hozzászólások száma : 63
Registration date : 2009. Mar. 16.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 6. osztag 8. tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Hadnagyi iroda - Page 2 Cl0te5000/10000Hadnagyi iroda - Page 2 29y5sib  (5000/10000)

Hadnagyi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagyi iroda   Hadnagyi iroda - Page 2 EmptyHétf. Ápr. 27, 2009 1:25 am

-Hát kapitány úr nem valami jól megy a sorom kevés a szabad időm ép, hogy tudtam szakítani egy kis időt tegnap Maya-ra és Yukariko-ra hogy elmenjek velük Unohana és Ukitake büféjébe. És még nem nem találtam meg életem nőjét.
Belekortyoltam sörömbe.
-És önnek, hogy megy a sora vagy a sorok közt közlekedik???
Közben még válaszolt iszogattam sörömet.
Vissza az elejére Go down
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Hadnagyi iroda - Page 2 Cl0te0/0Hadnagyi iroda - Page 2 29y5sib  (0/0)

Hadnagyi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagyi iroda   Hadnagyi iroda - Page 2 EmptyHétf. Ápr. 27, 2009 3:12 am

Baisotei kérdésén egy ideig gondolkodtam, mert igazán semmi értelmes válasz nem jutott az eszembe. A sör ilyen gyorsan hatott volna? Lehetetlen... Biztos a sok munka...-ráztam meg a fejem, majd újra Baisoteire tereltem a figyelmem és meghúztam a sört, ami el is fogyott.-Nos, mostanában sok kapitánnyal találkoztam és Sierashi kapitánnyal is összecsaptam. Sok előnyöm is származott ebből az előléptetésből...-mondtam.-Szóval két nővel egyszerre Baisotei? Nem vagy kicsit telhetetlen?-kérdeztem, miközben mosolygok egy sort...
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Hirobumi Baisotei
6. Osztag
6. Osztag
Hirobumi Baisotei

Férfi
Hozzászólások száma : 63
Registration date : 2009. Mar. 16.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 6. osztag 8. tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Hadnagyi iroda - Page 2 Cl0te5000/10000Hadnagyi iroda - Page 2 29y5sib  (5000/10000)

Hadnagyi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagyi iroda   Hadnagyi iroda - Page 2 EmptySzer. Ápr. 29, 2009 8:25 am

-Szóval két nővel egyszerre Baisotei? Nem vagy kicsit telhetetlen? -kérdezte a kapitány úr.
-Igen egyszerre két nővel és amúgy is ők hívtak meg.
Észrevettem, hogy mindkettőnknek elfogyott a söre és elővettem a saját találmányomból a fiókba épített kis hűtőből még két üveg sört és kezébe nyomtam.
Mondta, hogy összecsapott Sierashi kapitány úrral és melyikőjük nyert???
Vissza az elejére Go down
Ashigaka
Bannolt/Halott
Bannolt/Halott
Ashigaka

Hozzászólások száma : 34
Registration date : 2009. Apr. 14.
Hírnév : -1

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Hadnagyi iroda - Page 2 Cl0te5000/10000Hadnagyi iroda - Page 2 29y5sib  (5000/10000)

Hadnagyi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagyi iroda   Hadnagyi iroda - Page 2 EmptyPént. Május 01, 2009 12:48 am

Ashigaka és hirobumi

Mivel már a kapitánynak bemutatkoztam, azért elhatároztam, hogy a hadnagynak is bemutatkozom. Éppen az irodája felé tartottam, amikor megérkeztem kopogtam, mire elhangzott egy" Gyere be!" beléptem, egy kis szoba volt, amin meglepődtem.
- Jó reggelt Hirobumi hadnagy, én vagyok az osztag 3. tisztje Ashigaka Shikamazu a nevem, szeretnék önnel megismerkedni, szeretném, ha minden fontos infót közölne velem! pl:hogy miért lett a hadnagy, hisz régebben a 9 osztag tisztje volt, mégis miért lett hadnagy? Kérdem tőle. Ő int nekem, hogy üljek le és leülök és várom a válaszát.
Vissza az elejére Go down
Hirobumi Baisotei
6. Osztag
6. Osztag
Hirobumi Baisotei

Férfi
Hozzászólások száma : 63
Registration date : 2009. Mar. 16.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 6. osztag 8. tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Hadnagyi iroda - Page 2 Cl0te5000/10000Hadnagyi iroda - Page 2 29y5sib  (5000/10000)

Hadnagyi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagyi iroda   Hadnagyi iroda - Page 2 EmptySzomb. Május 02, 2009 10:56 am

/Újonc érkezik/

Miközben kifelé bámultam az ablakon egyszer csak kopogtak ajtómon. Kiabáltam:

-Gyere be!!!
És belépett egy újonc.
- Jó reggelt Hirobumi hadnagy, én vagyok az osztag 3. tisztje Ashigaka Shikamazu a nevem, szeretnék önnel megismerkedni, szeretném, ha minden fontos infót közölne velem! pl:hogy miért lett a hadnagy, hisz régebben a 9 osztag tisztje volt, mégis miért lett hadnagy?
Intettem neki, hogy üljön le.
-A nevem Hirobumi Baisotei. Van egy kis gondom a modorával 1. Jobban szeretem, ha Baisotei hadnagynak szólítanak. 2. Nem tanították, meg báránykám, hogy a feljebb valónak meghajlással köszönünk??? 3. Mint a hadnagya nem vagyok köteles minden információt közölni magával csak amit utasítanak nekem, hogy adjam át a báránykáknak. 4. Egy feljebb valót sosem vonunk kérdőre. Na ha mindezt megtanulta, megnézném az adatlapját és esetleg elmondom, hogy miért lettem hadnagy. - Mindezt mérgesen félig kiabálva mondtam neki, hogy megértse a dolgot.
Elővettem az új tanulatlan kis bárányka adatlapját és elkezdtem olvasgatni.
-Látom elég jól elvégezte az akadémiát és legjobban a támadni tud. Na még mindig érdekli, hogy miért lettem hadnagy vagy már nem???
Vissza az elejére Go down
Ashigaka
Bannolt/Halott
Bannolt/Halott
Ashigaka

Hozzászólások száma : 34
Registration date : 2009. Apr. 14.
Hírnév : -1

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Hadnagyi iroda - Page 2 Cl0te5000/10000Hadnagyi iroda - Page 2 29y5sib  (5000/10000)

Hadnagyi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagyi iroda   Hadnagyi iroda - Page 2 EmptySzomb. Május 02, 2009 9:10 pm

-Látom elég jól elvégezte az akadémiát és legjobban a támadni tud. Na még mindig érdekli, hogy miért lettem hadnagy vagy már nem???
- Elnézést a modorom miatt Baisotei hadnagy, remélem nincs harag és megtanultam mindent. azzal meghajlok. Baisoteira nézzek és válaszolok.
- Igen még mindig érdekel, hogy miért lett hadnagy, Baisotei hadnagy! Válaszolom neki. Ezek után Baisotei elkezdi magyarázni.
- Rendben van lássunk neki... szól Baisotei
Vissza az elejére Go down
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Hadnagyi iroda - Page 2 Cl0te0/0Hadnagyi iroda - Page 2 29y5sib  (0/0)

Hadnagyi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagyi iroda   Hadnagyi iroda - Page 2 EmptyKedd Május 05, 2009 10:06 pm

[Még mindig a hadnagynál]

Baisotei észrevette, hogy elfogyott a sör, ezért a kezembe nyomott még egy üveggel.-Mondta, hogy összecsapott Sierashi kapitány úrral és melyikőjük nyert?-kérdezte.-Nos... Sierashi kapitány nyerte az összecsapást... Nálam sokkal erősebb Shinigami, az már biztos... Nos, azt hiszem itt az idő, hogy távozzak, mivel nem tanácsos szolgálatban inni...-mondom, miközben felállok és megiszom az utolsó kortyot, ami még a poharamba volt...
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Hirobumi Baisotei
6. Osztag
6. Osztag
Hirobumi Baisotei

Férfi
Hozzászólások száma : 63
Registration date : 2009. Mar. 16.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 6. osztag 8. tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Hadnagyi iroda - Page 2 Cl0te5000/10000Hadnagyi iroda - Page 2 29y5sib  (5000/10000)

Hadnagyi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagyi iroda   Hadnagyi iroda - Page 2 EmptyHétf. Május 25, 2009 4:22 am

[Kapitány úrral]

-Nos... Sierashi kapitány nyerte az összecsapást... Nálam sokkal erősebb Shinigami, az már biztos... Nos, azt hiszem itt az idő, hogy távozzak, mivel nem tanácsos szolgálatban inni...

Válaszolt kérdésemre a kapitány úr majd távozni készült nem tartottam vissza hagy végezze ő is munkáját.
-Viszlát kapitány úr azért benézhetne hozzám sűrűbben is, de majd meglátogatom én is magát a hétvégén valamelyik nap.
Elköszönt és távozott is. 10 percre rá egy újonc kopogott ajtómon.

[Még az újonccal]

Hát akkor lássunk neki... Hogy miért is lettem hadnagy az egész ott kezdődik mikor a 13.-om őrosztaghoz kerültem legelsőnek a 9. osztagban szolgáltam ott nagyon jól összehaverkodtunk Shoko-val az akkori hadnagyommal mostanra már kapitányommal miután őt kapitánnyá tették azon voltam hogy követhessem őt és ne legyek azért túlságosan alatta lemaradva hanem meglegyen maximum egy szint különbség köztünk és ráadásul nála szolgálhassak. Egyszer csak vele együtt egy küldetésre küldtek karakurába ahol jó eredményekkel tértünk vissza és ő ekkor megkérdezte, hogy nem-e lennék a hadnagya és ekkor elvállaltam, hogy hadnagya legyek. Ennyi lenne a történet, ha van még valami kérdésed ted fel de tisztelettel ne olyan tiszteletlenül mint az előbb.
Vissza az elejére Go down
Ashigaka
Bannolt/Halott
Bannolt/Halott
Ashigaka

Hozzászólások száma : 34
Registration date : 2009. Apr. 14.
Hírnév : -1

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Hadnagyi iroda - Page 2 Cl0te5000/10000Hadnagyi iroda - Page 2 29y5sib  (5000/10000)

Hadnagyi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagyi iroda   Hadnagyi iroda - Page 2 EmptyKedd Május 26, 2009 10:05 pm

- Bocsánat a tiszteletségemért, csak tudja én ilyenek születem, nem, nincs több kérdésem, azt hiszem mindent megtudtam, amit akartam, hát akkor viszontlátásra Baisotei hadnagy! Elköszönök és meghajlok, és várom, hogy a hadnagyom elbocsáson, közben ilyen gondolatok voltak a fejemben.
" Hát remélem, azért nem haragszik rám, csak hát ilyen a stílusom!"
Vissza az elejére Go down
Hirobumi Baisotei
6. Osztag
6. Osztag
Hirobumi Baisotei

Férfi
Hozzászólások száma : 63
Registration date : 2009. Mar. 16.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 6. osztag 8. tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Hadnagyi iroda - Page 2 Cl0te5000/10000Hadnagyi iroda - Page 2 29y5sib  (5000/10000)

Hadnagyi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagyi iroda   Hadnagyi iroda - Page 2 EmptyKedd Jún. 09, 2009 2:57 am

- Rendben akkor távozhat, és a modorán csiszoljon kicsit mire legközelebb találkozunk.
És Ashigaka távozott is. Felkeltem székemből és újra kifelé bámultam az ablakon, de egyszerre olyan gondolatom támadt. El kéne nézni a kapitány úrral Zaraki-hoz egy sörre, de sajnos ez egyenlőre lehetetlen mivel nagyon sok a munkám és, ha a kapitány úr meglátná biztos leszedné a fejem.
És visszaültem székembe, hogy elkezdhessem hadnagyi feladatom.
Vissza az elejére Go down
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Hadnagyi iroda - Page 2 Cl0te36000/45000Hadnagyi iroda - Page 2 29y5sib  (36000/45000)

Hadnagyi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagyi iroda   Hadnagyi iroda - Page 2 EmptySzomb. Júl. 25, 2009 9:09 pm

Kissé megilletődve léptem be a hadnagyi irodába, amely immár az én tulajdonommá vált. Nagy szemeket meresztettem az asztalon felhalmozódott, tornyokban álló papírhalmokra, és elfogott a sírhatnék. Mélyeket sóhajtva kihúztam a függönyöket, és elhatároztam magam, hogy amint tehetem, átrendezem ezt az irodát. Bár felajánlották, hogy költözhetek egy nagyobb hálószobába is, nekem a jelenlegi teljesen megfelel. Ezeket a papírhalmokat elnézve úgy sem fogok sok időt ott eltölteni... Legalább majd Miyavit átpakolom ide is. Lesz egy szép kis vacka...
Előkotortam egy tollat, és hozzálláttam a papírok aláírásához.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Ashigaka
Bannolt/Halott
Bannolt/Halott
Ashigaka

Hozzászólások száma : 34
Registration date : 2009. Apr. 14.
Hírnév : -1

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Hadnagyi iroda - Page 2 Cl0te5000/10000Hadnagyi iroda - Page 2 29y5sib  (5000/10000)

Hadnagyi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagyi iroda   Hadnagyi iroda - Page 2 EmptyVas. Júl. 26, 2009 5:08 am

Hallotam, hogy a madarak, azt csiripelik, hogy leváltották baisoteit, azért úgy döntöttem, hogy meglátogatom az új hadnagyot. Éppen az irodája felé sétáltam, de semmi érdekes nem történt, amikor oda értem kopogtam, mikor a hadnagy kiszólt, hogy " Gyere be!" Én beléptem az ajtón, amint beléptem, láttam, hogy milyen csinos lány az új hadnagyunk, gyorsan köszöntem is neki, de előtte, még meghajoltam.
- Jó napot Maya hadnagy, milyen csinos ma, nos gratulálni jöttem magának, hogy hadnagy lett, itt az osztagnál! Mondom neki, és várom a válaszát.
Vissza az elejére Go down
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Hadnagyi iroda - Page 2 Cl0te36000/45000Hadnagyi iroda - Page 2 29y5sib  (36000/45000)

Hadnagyi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagyi iroda   Hadnagyi iroda - Page 2 EmptyVas. Júl. 26, 2009 5:20 am

Érdeklődve néztem ki az ablakon, amikor kopogtattak. Gyorsan ki is szóltam, és be is lépett az illető.
- Áhh, Ashikaga! Köszönöm szépen, mind a gratulációt, mind a dícséretet. Ülj le kérlek, és mesélj, mi van veled. - mutattam a székre, majd mögételepedtem. A papírokhoz fűződő utálatomnak hála már rég végeztem az aktákkal. Majd gyorsan teát töltöttem, és letettem Ashikaga elé, és vártam, hogy megszólaljon.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Ashigaka
Bannolt/Halott
Bannolt/Halott
Ashigaka

Hozzászólások száma : 34
Registration date : 2009. Apr. 14.
Hírnév : -1

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Hadnagyi iroda - Page 2 Cl0te5000/10000Hadnagyi iroda - Page 2 29y5sib  (5000/10000)

Hadnagyi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagyi iroda   Hadnagyi iroda - Page 2 EmptyVas. Júl. 26, 2009 5:27 am

"Tea? Én inkább az alkoholt szeretem, de most az egyszer kivételt tehetek!" Gondolom magamban.
- Köszönöm a teát Maya hadnagy! Szólalok meg és aztán leülök a székre.
- Velem nem sok minden van mostanában, unatkozok, de sajnos semmi érdekes nincs mostanában, Ön nem unatkozik hadnagy? Kérdem tőle. Felállok, és kimegyek az erkélyre.
- Remélem nem gond ha itt kint rágyújtok közben Maya hadnagy, remélem nem allergiás a füstre? Kérdem tőle.
Várom a válaszát, és közben a kinti tájat figyelem.
Vissza az elejére Go down
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Hadnagyi iroda - Page 2 Cl0te36000/45000Hadnagyi iroda - Page 2 29y5sib  (36000/45000)

Hadnagyi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagyi iroda   Hadnagyi iroda - Page 2 EmptyVas. Júl. 26, 2009 5:32 am

Ashikaga azonnal felpattan , és kirohan az erkélyre. Én meg ülök, szinte köpni - nyelni nem tudok az események hirtelenségétől. Felállok az asztaltól, és elhúzom a függönyt, amit Ashikaga úgy hagyott.
- Nem, nem baj, ha dohányzol, viszont én nem igazán rajongok érte. Ami azt illeti, ez az egyetlen dolog, amivel fel lehet dühíteni... - néztem szúrósan a cigarettára. Utálatos vacak. csak mérgezi az embert...
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Ashigaka
Bannolt/Halott
Bannolt/Halott
Ashigaka

Hozzászólások száma : 34
Registration date : 2009. Apr. 14.
Hírnév : -1

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Hadnagyi iroda - Page 2 Cl0te5000/10000Hadnagyi iroda - Page 2 29y5sib  (5000/10000)

Hadnagyi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagyi iroda   Hadnagyi iroda - Page 2 EmptyVas. Júl. 26, 2009 5:43 am

- Értem hadnagy, és kérem bocsásson megérte! Nézzek a hadnagyomra boci szemekkel. Gyorsan elszívom a cigit és visszaülök a székre, gondolkodok, hogy megemlítsem-e, ezt a dolgot a hadnagyomnak, végül is nincs mit vesztenem vele.
- Hadnagy mit szólna egy edzéshez az edzőterembe? Csak én és ön hadnagy, nos mit szól hozzá? Kérdem tőle zavaromban. Én nyugodtan ülök és várom a válaszát.




//OFF: Ha harcolunk, akkor te írsz kezdő postot ok?//
Vissza az elejére Go down
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Hadnagyi iroda - Page 2 Cl0te36000/45000Hadnagyi iroda - Page 2 29y5sib  (36000/45000)

Hadnagyi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagyi iroda   Hadnagyi iroda - Page 2 EmptySzer. Szept. 09, 2009 7:44 am

Nagyokat sóhajtva léptem be az új irodámba, melyet végre átalakítottak olyanra, amilyenre akartam...

Hadnagyi iroda - Page 2 Beautiful-japanese-living-room


Innentől fogva elkezdődik az osztag új élete... Ha valaki szolgálatidőben mer piálni, lógni, aludni, Halál fia!


Belépés csak akkor, ha nem féltitek az életeteket, vagy hozzám "közel álló" személyek vagytok! Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Hadnagyi iroda - Page 2 Cl0te36000/45000Hadnagyi iroda - Page 2 29y5sib  (36000/45000)

Hadnagyi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagyi iroda   Hadnagyi iroda - Page 2 EmptyVas. Szept. 13, 2009 12:49 am

Unottan tologattam magam előtt a papírokat, míg végül felvisítottam. Kiugrottam az asztal mellől, és szikrázó szemmel fordultam meg. Shiro emberi alakban, ádázul vigyorogva szemlélt.
- Te mocsok! - vágtam hozzá egy valószínűleg fontos iratot, amit lazán megfogott, és széttépett. Mintha még meg is pörkölődött volna az a papír... Megjátszott sajnálkozással néztem a papírra, majd libbentem ablakot nyitni. Ugyanis ezzel jeleztem kedvenc kardszellememnek, hogy mehet vissza a kis világába sziklát morzsolni. Duzzogva vonult is vissza, amit nagyon nem értettem, én pedig felültem az ablakpárlányra. Lehet, hogy a lent kószálók szívrohamot kaptak, de nállam ez már mindennapi jelenséggé vált. Hiányzott az én életem szerelme, és annyira szerettem volna már megnyomorgatni. Ráadásul olyan régen láttm, elmenni hozzájuk meg nem merek, mert félek az apjától. Magamban szomorkodva estem le a párkányról, természetesen befelé. Popóm dörzsölve álltam fel, és iramodtam teát inni, miközben elhatároztam, hogy lessz ami lessz alapon, de én ma bizony megtámadom az én drága egyetlenemet...
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Hadnagyi iroda - Page 2 Cl0te52100/65000Hadnagyi iroda - Page 2 29y5sib  (52100/65000)

Hadnagyi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagyi iroda   Hadnagyi iroda - Page 2 EmptyVas. Szept. 13, 2009 1:39 am

Mosolyogva köszöntem el a vendégeinktől, akik hozták a papír munkát apámnak. Egyeztetések, pénz ügyek, rangok, meg effajta fontos dolgok. Én felszaladtam a nemesi köpenyemért, ami most egy teljesen új kiszerelésű volt. Tisztára úgy nézett ki, mintha kapitány lennék. Megcsóváltam a fejem. Majd may kérek egy másikat. Az elmúlt napokban hosszabb is lett a hajam valamennyivel. Elindultam az utcán, és végig az járt a fejemben, hogy hol lehet Maya. Arra jutottam végül, hogy a hatodik osztag területén lehet valahol. Mikor egy gyors shunpoval odakeveredtem, kiabálást hallottam a hadnagyi szobából. A szokásosnál gyorsabban kerültem be a szobába. Maya ott feküdt a földön, én meg kirántott karddal állok az ablakban. A Nap hátulról bevilágított, így egészen hiroikusan néztem ki. Maya először azt is hihetné, hogy kapitány lettem, mert a köpenyem így nz ki.

Hadnagyi iroda - Page 2 Kimono4_www.kepfeltoltes.hu_


Ha célozna rá, akkor megnyugtatom, hogy nem vagyok még kapitány. Pedig az lenne elvileg az én célom. Na mindegy. Körülnéztem a szobában, és még éreztem a lélekenergia koncentrálódást.
- Shiro...- mondtam halkan. Felsegítettem Mayát, hogy aztán átölelve jelezzem, hogy egy ideje már hiányzott.
- Látom végzed a melót... Akkor már nem is mehetünk el egy jót ebédelni?- mosolyogtam rá, majd körülnéztem, hogy figyelnek-e. Láttam, hogy van pár őr az ajtónál, aki be is rontott.
- Héé. Hogy kerültél te ide? Te kapitány vagy??? Hagyja a hadnagyot dolgozni kérem!- förmedt rám. Rákaccsintottam Mayára, hogy tudja, nincs probléma. Kisétáltam az ajtón, majd miután már nem láttak engem levettem a lábamról a controlt. Villámgyorsan besiettem megint az ablakon át, és az ott szomorkodó Mayát felkapva ugrottam ki. Ő is csak annyit foghatott fel a dologból, hogy hirtelen a karjaimban van, és fúj a szél. A város pusztán csak kusza elmosódott foltkén suhant. A főtérre vittem. Ott letettem. Egy kicsit erősen kapaszkodott belém, és ezt megéreztem, mert a karomból egy kicsit lemaradt a vér, de én csak mosolyogtam.
- Mire észre veszik, akkorra már réges rég elfelejtettek- mondtam végül- Mint mondottam volt, randira viszlek. Ráadásul egészségesre... a napi rendtől függően- mosolyogtam.
Vissza az elejére Go down
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Hadnagyi iroda - Page 2 Cl0te0/0Hadnagyi iroda - Page 2 29y5sib  (0/0)

Hadnagyi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagyi iroda   Hadnagyi iroda - Page 2 EmptySzomb. Szept. 19, 2009 2:25 am

♫♪♫ Beszélgessünk a hadnaggyal komoly dolgokról! ♫♪♫


Bizony furcsa érzés a szerelem! Egyfolytában húz von az után, akit szeretsz, s ha már ott vagy, akkor meg nem enged el tőle. Fájdalmas is tud ám ez lenni. Még jó, hogy a kapitány számára nem az és most is boldogan sétálgat az osztagban. Köszön a szembejövő tiszteknek, akik jóllehet egyből észreveszik rajta, hogy ma a szokásosnál is jobb a kedve.
Akár még fütyörészni is kezdeni, ha tudna valami jó nótát. No de miért ne ossza meg ezt mással? Na nem a fütyülést, ha nem azt a tudást, amivel rendelkezik! Ez onnan jutott eszébe, hogy az egyik folyosóra befordulva észrevette hadnagyát, vagyis hadnagyának szobáját, vagy hadnagyának irodáját, s el is határozta, hogy betér hozzá pár szó erejéig.
Az ajtó előtt megáll, ám a kopogás előtt végigméri magát. Ruháján nincs gyűrődés, se kosz. Végigsimítja arcát is. Piszoknak nyoma sincs! Teljesen szalonképes.
Kopog az ajtón, majd a hadnagy kedves beinvitálását követően belép, s becsukja maga mögött az ajtót. Jól kihúzza magát, s így végre látszik, hogy magas ő, csak néha össze van görnyedve, főleg akkor, ha ül, de akkor is csak akkor, ha elfelejti kihúzni magát.
- Üdvözletem! - Szólítja meg a lányt, s ellép az ajtótól, beljebb a szobába...
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Hadnagyi iroda - Page 2 Cl0te36000/45000Hadnagyi iroda - Page 2 29y5sib  (36000/45000)

Hadnagyi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagyi iroda   Hadnagyi iroda - Page 2 EmptySzomb. Szept. 19, 2009 3:25 am

♫♪♫ Beszélgessünk a kapitánnyal komoly dolgokról! ♫♪♫


Nap mint nap, keserű tapasztalatként tudatosul bennem, hogy a papír mennyisége nem hajlandó fogyatkozni, sőt: épp ellenkezőleg- egyre több lesz belőlük. Unottan írigattam aláfelé őket, oda sem figyelve rájuk, amikor is valaki kopogott. A "megmentő" szó egyből felvillant bennem, én pedig mosolyogva kiáltottam ki, hogy:
- Szabaaaaaaaad! - legnagyobb örömöre nagyon régen látott kapitányom bukkant fel, és én gondolkodás nélkül rávetődtem. - Kapitááány! Hogy van? Mit csinál mostanában? - lapogattam meg hurrikánokat megszégyenítő elemiséggel, majd heves pislogás kíséretében hellyel kínáltam, és ellibbentem teáért, amit majd a kezébe is nyomtam. Majd lehuppantam vele szemben, és úgy figyeltem, amint iszogat, már ha iszogat. Majd kinyújtóztam, és azon gondolkoztam, hogy még miért nem tegezzük egymást. Végülis már nagyon rég barátok voltunk, de lehet hogy ez az én fejemben fordult meg csak... Nos, végülis mindegy. Attól még kellőképp rajongok érte, mint barát. Őszintén szólva elég régóta nem láttam, mi több, ha jól emlékszem, vaizarddá válásom előtt láttam utoljára, és az sem most volt... Na jó, annyira nem is volt régen. - Kik mostanában az új tagok? Sosem vagyok itt, el vagyok hanyagolva ilyen téren.... T.T
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Ajánlott tartalom




Hadnagyi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagyi iroda   Hadnagyi iroda - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Hadnagyi iroda

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Soul Society :: Seireitei és környéke ::   :: 6. Osztag-