-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Az osztag kertje

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Yamakida Tsuki Leiko
12. Osztag
12. Osztag
Yamakida Tsuki Leiko

Hozzászólások száma : 28
Registration date : 2011. Aug. 15.
Hírnév : 13

Karakterinformáció
Rang: 6. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Az osztag kertje - Page 2 Cl0te6000/15000Az osztag kertje - Page 2 29y5sib  (6000/15000)

Az osztag kertje - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Az osztag kertje   Az osztag kertje - Page 2 EmptyPént. Május 31, 2013 8:42 am

Borzoska kalandja a másnapossal

A tervem nagyszerű, majdnem olyan nagyszerű, mint én, no persze annyira nagyszerű nem lehet, mint én, mivel csak egy terv, én pedig egy megvalósított csoda vagyok, és már a feltételezés is sértő! Surprised Ennél már csak az lenne emgalázó, ha a szépségversenyen különdíjas lennék, de természetesen én lettem a szépségkirálynő a gyerekszépségversenyen, amire még a mami vitt el engem. *.* Imádtam nagyon, hiszen az egész világ körülöttem forgott, szóval elmondhattam magamról, hogy a fizika törvényei csakis az én kedvemért változtak meg~deeesu! *-*
- Nishigami? Surprised - csodálkozok rá a nevére. Az anyu párjának a kedvenc műsoraiban szoktak olyan szóvicceket mondani, amik egyenértékűek az ő nevével, meg a hivatásával. Persze igazából nem is viccesek, ahogyan Masato-san sem vicces, csak gazdag, és attól még utálom, de legalább mindig van valaki, aki megveszi nekem a legújabb barbikat. Persze sokkal jobban örülök neki, hogy ha aputól kapom meg őket, de a múltkor már rám szólt, hogy ne vásároljak annyit feleslegesen. T.T Persze ha leszokna a dohányzásról, máris sokkal több pénze lenne, amit elkölthet mindenféle ruhára meg hasonklókra, csak az apu nem olyan okos, mint én, meg nem is olyan szép, így hát nem tudja~desu. Surprised
Leülök szépen egy padra, és a pinki mappámból előveszek egy papírt, amit a kolibris tollammal kezdek el töltögetni. Semmi komoly, csak egy általános szerződés, hogy a szakszervezetisek ne tudjanak eldádázni... Surprised Okos vagyok ám, Yukko-chan~desutól tanultam! *>* Mindig megmondja, hogy a kísérleti alanyokkal óvatosan, és mindig irassunk velük alá beleeegyező, valamint titoktartási szerződést, a saját érdekünkben, így ha esetleg meg találnak halni, akkor nem a mi hibánk lesz, hogy az önkéntes munkában életüket vesztették. Surprised Bár kétlem, hogy Borzoska életveszélyes lenne, én magam idomítottam...vagyis azt hiszem, talán sikerrel jártam. Remélem. o_O'
- Itt és itt írd alá a szerződést~desu. ^.^ - iratom vele alá a titoktartásit, és a beleegyező nyilatkozatot, természetesen kártérítés nem jár érte. Meg aztán, ha kell neki a nitroglicerin - azt hiszem, úgy emlékszem, azt kért~desu - , akkor biztosan szót fog fogadni nekem. ^.^
Indulok is tova, miután elraktam a papírokat, s a kert egy elkerített részéhez vezetem Nishigami-sant. Valamiért elektromos kerítés vesz körbe egy részt, a terep túlsó vége pedig a falhoz ér, ahol egy ajtó látható, azonban kilincs nincs rajta. Köpenyem zsebéből előkapom a hatalmas távvezénylőt, amivel majd a dolgokat irányítom, amikre szükségünk lesz, valamint Nishigaminak adok egy fülest és egy mikrofont, hogy mindenképpen hallja majd, amit mondok. Én magam is felveszek egy hasonlót, csak az enyém rózsaszín, majd mosolyogva elkobzom tőle a fegyverét, ha van nála, s a kerítésen túlra megyek, s ismertetem vele a feladatot.
- Alany 01, integrálási fázis első próbája. Feladatod nem más lesz, mint játszani a kutatásommal, Borzoskával. Surprised - szerintem elég egyszerű. Élje túl, és még érezze is jól magát. ^.^ Ha az ismerkedés megvolt, majd játékokat is kap, aztán arra is beidomíttatom a kutyust, hogy odahozza nekem a sminkkészletem. *.* Megnyomom a nagy piros gombot a távirányítón, az ajtó pedig kinyílik, ami mögött ott liheg a két méter magas, és másfél méter széles hollowpincsi, Borzoska. *.* A nyakán rózsaszín nyakörv, rajta szivecskés bilétával hirdeti nevét, a nyakörv pedig személyes legújabb találmányom. Remélem, sikerrel járok. *>*
Vissza az elejére Go down
Hidetada Nishigami
11. Osztag
11. Osztag
Hidetada Nishigami

Férfi
Capricorn Pig
Hozzászólások száma : 147
Age : 52
Tartózkodási hely : Valamelyik kocsma, esetleg otthon iszom
Registration date : 2013. Jan. 09.
Hírnév : 10

Karakterinformáció
Rang: Alkoholista tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Az osztag kertje - Page 2 Cl0te13400/15000Az osztag kertje - Page 2 29y5sib  (13400/15000)

Az osztag kertje - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Az osztag kertje   Az osztag kertje - Page 2 EmptyCsüt. Jún. 20, 2013 10:55 pm

~~ Nishigami a 12. osztagnál, avagy egy másnapos dög látogatása a nagyokosoknál ~~
Miközben a kislánnyal társalogtam felnéztem az égre, s láttam a felettünk gyülekező fekete felhőket. Vihar közeledett, ami mindig rossz előjel, talán mégse kéne belemennem a túlságosan tisztázatlan körülményű dologba. Lehet, hogy kutyák elé fog vetni, vagy elvonóra visz majd az aprócska leányzó! De végtére is, ha így tenne, sem lenne komolyabb probléma, hisz előbb szoktatom rá én őket az italra, minthogy ők megfosszanak kedvenc foglalkozásomtól! Razz
Az ifjú hölgy egy papírost nyomott az orrom alá. A betűk, amelyek rajta voltak elkezdtek összeolvadni. Végül egyetlen szóvá alakultak, méghozzá, azé, amelyik képes elindítani minden agysejtem. A nagy félkövérrel írt „sör” alatt pedig, egy aláírható rész, amely „Az átvevő aláírása” szöveggel volt fémjelezve. Ilyen dolgok mellett pedig egy fél másodpercig sem tétováztam, remegő kezemmel aláfirkantottam a nevem. Néhol kicsit lejjebb, vagy feljebb, de semmiképpen sem egyenesen állott ott a nevem. Azonban ez mit sem számít, hiszen már ott volt!
Mikor már késő volt, akkor jöttem rá, hogy én nem is erre akartam szerződni. A fejembe törő fájdalom miatt azonnal odanyúltam, s dörzsölgetni kezdtem azt. Az erős hányinger érzet miatt rögtön a szám elé kaptam a kezem, s böfögtem egy aprócskát. Csak reméltem, hogy az apró hölgy nem vette észre, s nem ítél el eme kellemetlen baleset miatt. Miközben pedig én még mindig magammal voltam elfoglalkozva az alacsony termetű „főnököm” már útnak is indult.
A környezet számomra túlontúl bonyolultnak bizonyult, ahhoz hogy ne kezdjen el tőle azonnal felforrni az agyam, s sajogni minden egyéb részem. Érthetetlenül nehezen jöttem rá, hogy a legjobb az lesz, ha csak az előttem haladó kislányt figyelem, aki meglehetősen otthonosan mozgott errefelé.
Rettentően rossz állapotban lévő szemeim alig vették ki, hogy a lány mit is csinál. Valamiféle távvezérlő segítségével kinyitott egy ajtót, amin be is haladtunk. Minden bizonnyal az apróság birodalma lehetett a helység, hisz rajta kívül senki sem volt itt. Furcsa érzéssel töltött el, hogy egy efféle csöppséggel vagyok egy szobában. No, nem mintha valamiféle perverz, vagy erőszakos gondolatom támadt volna, ám ha mindenkit ilyen könnyedén kezel, egy napon nagyon megjárhatja túlzott bizalmát.
Egy fülhallgatót és mikrofont adott nekem, s ő is viselt hasonlót, annyi különbséggel hogy az övéinek a színe tetőzte az egyébként is erős rosszullétemet. Ismét a számhoz kaptam mindkét kezem, s próbáltam visszanyomni az kifelé törekvő étkeket, s italokat. Miközben pedig így tettem, a leányzó elvette az egyenruhámhoz elengedhetetlenül hozzátartozó kardomat. Nem mintha egyébként annyira kedvelném az erőszak eme forrását, s éppen ezért nem is zavart az elkobzása.
Miután minden előkészületet megtett, engem egy elzárt szobába lökött. Ahogy körbetekintettem az első, amit észrevettem, hogy egyedül vagyok, vészesen egyedül. Sosem szerettem egyedül lenni, mindig szerettem legalább hármasban maradni két jó korsó sörrel. Bár az ő társaságuk nem szólal meg, vagy kezd el táncolni, még is számomra sokkal szórakoztatóbban hatnak, mint akik az említettekre képesek.
Kínzó egyedüllétemet egy hang szakította félbe. Először nem tudtam, mire véljem az „Alany 01” megnevezést, azonban még mielőtt túltehettem volna magam rajta, egy sokkal fenyegetőbb jelenség jelent meg. A velem szemben feltűnő irdatlanul termetes kutyaszerű lény sokkal inkább foglalkoztatott, mint az előző apróság. Szájából az ilyenkor sablonos nyál csorgott le.
Ha nem minden elfogyasztott ital, s étel kifelé tartott volna belőlem, bizony isten magam alá csinálok. Azonban a lény nem volt oly’ visszataszító, hogy azonnal összehányjam magam tőle. Sokkal undorítóbb dolgokhoz vagyok szokva, ez azokhoz képest semmiség. A dög közelíteni kezdett felém, én pedig hátrálni szerettem volna, ám nem sikerült. A lábaim nem engedelmeskedtek nekem. Nem hiszem, hogy azért mert túlságosan féltem, s nem is azért mert nem voltam hozzá elég éber. Sokkal inkább a kettő együtt eredményezte bamba ábrázatom.

Vissza az elejére Go down
Yamakida Tsuki Reiko
12. Osztag
12. Osztag
Yamakida Tsuki Reiko

nő
Hozzászólások száma : 72
Registration date : 2010. Aug. 13.
Hírnév : 34

Karakterinformáció
Rang: 6. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Az osztag kertje - Page 2 Cl0te6000/15000Az osztag kertje - Page 2 29y5sib  (6000/15000)

Az osztag kertje - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Az osztag kertje   Az osztag kertje - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 26, 2014 8:31 am

Borzska kalandjai a másnapossal

Izgatottan indulok el a tesztlabor felé. Még jó, hogy találtam egy balekot, aki önként részt vesz a kísérletben. *-* Persze a papírt, amit aláirattam vele, s tartalmazza, hogy az osztagot, s engem nem vonhat kártérítésre vagy bárminemű felelősségre, valamint esetleges személyi sérülés, vagy halál esetén minden felelősség ráhárul, mint önkéntesre, azonnal el is faxolom a hadnagyi irodába, meg a kapitányiba is, hogy nekik is meglegyen a példány. A kísérletet így teljes nyugalommal kezdhetem el. ^.^ Ha sikeres lesz, az alany pedig élve marad, ráadásul egy darabban, akkor hatalmas előrelépést sikerül megtennem a tudomány következő lépcsőfokán. Ha pedig nem, és az alany #1 elhalálozik, akkor az egy szükséges áldozat lesz a tudomány oltárán. ^.^
- Jól van, eddig nagyon jó. – mosolygok rá a biztonsági kerítés és sáv mögött. Ide már nem tud kijutni a lidérc. Már csak azért sem, mert ha a kerítést elhagyja, akkor a nyakörvén keresztül elektromos áram fogja sokkolni. Ha pedig ennek ellenére is tovább merészkedik, amint kilép a biztonsági sávból, a nyakörv egyszerűen hamuvá égeti. Őszintén szólva nem örülnék neki, hiszen nem könnyű ám kísérleti hollowokat szerezni. Ugyan folyamatos az utánpótlás~desu, ezen lidércek nagy része selejt, nem alkalmas az én projectem megvalósításához. Ugyanis nekem csupán a C típusú lidércek ezen alakja teszi lehetővé, hogy biológiai működési rendszerüket egyszerűen ellenük fordíthassam, végül pedig reishijüket áramlásukon keresztül ellentétes pólusúvá változtassam anélkül, hogy megtagadnám tőle a hollow létet, és megtisztítanám a lelküket. Így ugyanis sokkal többet fognak érni nekünk, shinigamiknak. ^^
A nyálzó, hatalmas szörnyeteg kedvesen vicsorít rá az alanyra. Egy pillanatra megijedek, hogy valami baj lesz, hiszen gonosz kis szemeiben egyáltalán nem látom az empátiát. T.T Hangos morgása miatt még a lábam alatt is mozog picit a föld, s szinte idáig érzem a lehetetét. Még szerencse, hogy van a laborban légtisztító. >.< Végül aztán pánikra nem lesz semmiféle okocska-mokocska, a kezdeti barátságtalanság hamar javulni kezd. A morgás abbamarad, s ugyan készenlétben áll Borzoska, nem mutatja tényleges támadó szándékát. Azonban határozottan, mereven figyeli a shinigamit.
- Most hajolj előre kicsit. A két kezedet pedig nyújtsd ki felé, és mutasd meg neki a tenyeredet, hogy üres, nincs nálad semmi. Biztosítsd őt jószándékodról. =^.^= – hiszen csak meg kell mutatnia neki, hogy ő csak játszani akar vele. *-* A játék pedig csudijó dolog. Én is szívesen játszanék már Borzoskával. De nem lehet. Mert még nincs biztosíték arra, hogy egyszer csak le nem akarja harapni a fejemet.
Ha a shinigami eleget tesz az utasításomnak, látszólag mindenféle fenyegetés elmúlik. Borzoska lassan odalép hozzá, hatalmas nózijával pedig megszimatolja a tesztalany kezét. Bár én nem veszem észre, hogy valami olyat szagol le róla, ami nem tetszik neki. Elvégre az alkoholnak fujjos a szaga.
- Most pedig simogasd meg szépen. ^.^ – szólok bele a mikrofonba, és adom ki az utasítást. Ha megteszi, akkor veszek fél percnyi időt arra, hogy egy papíron Borzoska viselkedésével kapcsolatban kipipáljak néhány rublikát, meg kiikszeljem pár másikat. Aztán újra megfogom a távirányítót, s meghúzok rajta egy picike kis karocskát.
- Most következzen az idomítási fázis. *-* Néhány kutyakekszet kapsz. A feladatod, hogy tanítsd meg Borzoskát az Ül! parancsra. *-* – miután meghúztam a kart, a tesztalany 01 mellett kiemelkedik a földből egy támasz szerűség, aminek a tetején egy kicsi, kék alapon rózsaszín pöttyös masnival átkötött csomag található. Ha kibonjta, akkor kutyakekszet talál benne, ami tulajdonképpen reishiből készült. Egyfajta vegakaja a kísérleti hollowok körében. Azzal a különbséggel, hogy ez – az ő szájízük szerint – még finom is. Vannak olyan kísérleti lidércek, akik ölni tudnának egy-egy ilyen falatért. Szó szerint. ^.^

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Az osztag kertje - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Az osztag kertje   Az osztag kertje - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Az osztag kertje

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Soul Society :: Seireitei és környéke ::   :: 12. Osztag-